EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

FK Újezd nad Lesy. FC Uhříněves. Mistrovský zápas přeboru Prahy. Podzim 2008 Neděle v 15:00. hostí fotbalový klub

Město Touškov Černice

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

Město Touškov - Nýřany

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ OSVĚTIMANY

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

O pohár města Rosice

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

TJ SOKOL SEHRADICE A

ZPRAVODAJ STK. Přebor Plzeňského kraje. Tabulka

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

13:15 Fulnek. 15:30 SO Bruntál. Dnes na našem hřišti

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SK Kostelní Lhota sobota , začátek v 17:00

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

Fotbalový turnaj na Kladně

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ Příloha č. 4 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje

OLESNIK - PROTIVIN. Repubblica Ceca (Ondrasovka KP) Kolo cislo 10 IVS 13/10/2018 0' 15' 30' 46' 60' 75' 91'

O pohár starosty města Modřice

TJ SOKOL JENIŠOVICE A FK Jiskra Mšeno Jablonec n. N.

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

Soutěžní ročník 2014/2015

Tabulka: 1. KK Slavoj Žirovnice ,0:1,0 17,5:6,5 3281

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Hradec Králové -FC Viktoria Plzeň

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

Krátký fotbalový zpravodaj č. 10

SOUTĚŽ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK ZLÍNSKÉHO KFS

Rum s kolou, FK FELace, Blues, Extreme Virgins, Aquafield, Pávici, A team, FC Nekopnem si Nová Sídla, For Fun

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TLUMAČOV

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

Partneři klubu. Zde může být i vaše logo nebo název partnera, více na

A.F.C. HUMPOLEC. HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ přípravek - ročník 2005 a ml. (mladší přípravka)

Kádr starší přípravky pro ročník 2014/2015.

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

Náš turnaj o.s. satelitní turnaje na míru pro Váš tým. Radek Kuchař - Marketingová a administrativní podpora tel:

Smolík Roman 66, Valoušek Matouš 71, Krejz Jan 36, Klusáček Jakub 41, Janíček Martin 70, Pytlík Michal 13

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

Mezinárodní fotbalový turnaj starších přípravek U11

HC BULDOCI NERATOVICE

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 5. ročník: BYŠKOVICE CUP

SKP Slovan Moravská Třebová

FK LOVOSICE FK TATRAN KADAŇ

ZPRAVODAJ STK. Přebor Plzeňského kraje. Tabulka. Detaily zápasů kola

FK Dynamo Spartak Kaplice B

S centrum Cup (6 týmů)

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

PROPOZICE. Halový turnaj. FC Viktoria Plzeň ročník 2009

CHMEL CUP FOTBALOVÝ TURNAJ, ROČNÍK NAROZENÍ 2002 A MLADŠÍ ŽATEC PDF vytvořeno zkušební verzí pdffactory Pro

ročník 2003 a mladší neděle 7. února 2016 od 8.15 hodin hala TJ Turnov Skálova ulice

Turnaj o pohár FK DUKLY PRAHA

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013

Zápis STK č. 5 / ze dne Přítomni : Kuba Josef, Pechar Jiří, Doubrava Jakub,Borovička Jiří, Rys Václav, Weber Radim

ZPRAVODAJ STK. Přebor Plzeňského kraje. Tabulka. Předehrávka 9. kola

VII. ročník futsalového turnaje

BYŠKOVICE CUP. Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník 2007 a mladší. pořádaného. Spolek Tygříci - FK Neratovice-Byškovice

TJ SOKOL SRUBY. Cena 10 Kč DNEŠNÍ SOUPEŘ- TJ BOŘÍKOVICE. Kompletní info z fotbalového klubu. -Dnešní soupeř TJ BOŘÍKOVICE

FK VIKTORIA ŽIŽKOV. ročník sezona 2008 / 2009

OFS TŘEBÍČ HORÁCKÉ NOVINY ZIMNÍ LIGA 2019 STARŠÍ PŘÍPRAVKA

OFS TŘEBÍČ HORÁCKÉ NOVINY ZIMNÍ LIGA 2019 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

Hlavní utkání KRAJSKÝ PŘEBOR 17:30

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SS Ostrá B sobota , začátek v 17:00

TJ SOKOL SEHRADICE FC MALENOVICE

Příbramský pohár 2014 U12

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna

Základní škola a Mateřská škola G.A.Lindnera Rožďalovice. Můj koníček - fotbal. Jméno a příjmení: Filip Rejda Třída: 5. A

Zimní halové ligy mladších žáků ÚKFS

Pravidla malé kopané turnajů SlaviaTour

Výsledkový zpravodaj Sokola Blovice č. 6/07 Sokol Blovice www.sokolblovice.cz vs TJ Dioss Nýřany Utkání 29. kola I.A třídy 9. června 2007 od 17:00 hod. Hl.rozhodčí: Hájek asistenti: Vondra, Velíšek delegát: Lecjaks Tabulka Výsledky 27.kola a 28. kola Dnešní zápasy 29. kola Poslední 30. kolo

Fotbal Blovice- muži A Sokol Blovice Baník Zbůch 0:0 26.5.2007-27. kolo Zpráva o utkání: V utkání 27. kola I.A třídy jsme na našem hřišti přivítali vedoucí mužstvo tabulky - Baník Zbůch. Za velmi horkého počasí nás čekal těžký soupeř, jehož cílem je v této sezóně postoupit do krajského přeboru. Naše mužstvo nastoupilo do zápasu i se všemi karetními hříšníky, kterým byl trest za červené karty v předchozím utkání se Žákavou odpuštěn. V první půli bylo utkání vyrovnané, šance se střídaly na obou stranách. Zbůch zvolil taktiku hledat centry ze stran s 22 brankami nejlepšího střelce soutěže Steinbacha, který byl však našimi obránci velmi pečlivě střežen. V nadějných pozicích na zakončení se objevil po kolmých přihrávkách za obranu i druhý hostující útočník Schejbal, ale ani on nedokázal našeho brankáře Doláka překonat. Hosté hrozili v prvním poločase ze standardních situací, které však končily většinou vedle naší branky. Naše mužstvo bojovalo. Z několika nebezpečných závarů před hostujícím brankářem jsme však nic vytěžit nedokázali. Největší gólovou příležitost měl v poslední minutě prvního poločasu Žežula, který po dlouhém odkopu zaběhl za hostující obranu a hlavou usměrnil míč na malém vápně do branky. Hostující brankář však zázračným zákrokem reflexivně dokázal vytěsnit balón na roh. Na začátku druhého poločasu se opět hrála vyrovnaná partie, postupem času našemu mužstvu začaly docházet síly, hosté přebírali iniciativu a vytvořili si ke konci zápasu tlak. V poslední minutě utkání se dostal nadvakrát do vyložené šance hostující Steinbach, ale brankář Dolák dvěma výbornými zákroky zachránil pro Blovice bezbrankovou remízu. Sestava: Dolák Boček, Davídek, Loula, Větrovec Neuberk, Benedikt, Brejcha, Švec Žežula, Heřman Střídali: Houdek, Prokopec Lavička: Feja Diváci: 150 Jaroslav Kubeš, trenér. Výsledky vzájemných zápasů s mužstvem Nýřan

Fotbal Blovice- muži A FJ SRK Železná Ruda Blovice 0:2 (0:0) 2. 6. 2007-28. kolo Zpráva o utkání: První červnové sobotní odpoledne cestovalo naše mužstvo na hřiště Železné Rudy. Železná Ruda, nováček soutěže, se krčí v současné době na posledním, sestupovém místě. V minulém kole zcela propadli na hřišti Bolevce, kde obdrželi 10 branek. Velmi špatná defenziva domácího týmu byla zřetelná i v utkání s námi, domácí obrana kupila chybu za chybou a pouštěla naše hráče do zakončení. V 9. minutě se ocitl po zaváhání naší obrany v ojedinělé železnorudské gólové příležitosti domácí hráč, avšak nedokázal usměrnit míč za záda brankáře Doláka. Obrana domácích v prvním poločase několikrát nedokázala uhlídat naše hráče, vstřelit vedoucí branku se nepovedlo v nadějné šanci Žežulovi, následnou dorážku Brejchy vytěsnil železnorudský brankář mimo nebezpečí. Po rozehraném rohovém kopu se objevil osamocen před zcela odkrytou domácí brankou Benedikt, ale jeho hlavička skončila kousek nad břevnem. Domácí ohrožovali našeho brankáře střelami z dálky, které končily zpravidla daleko od naší branky. Našemu mužstvu se povedl vstup do druhého poločasu. Hned v úvodu chyboval domácí brankář, když mu balon vypadl z ruky a pro Brejchu již bylo snadné dopravit míč do sítě. O několik minut později jsme přidali pojistkový druhý gól, když z úhlu tvrdou ranou prostřelil podruhé železnorudského brankáře Žežula. Domácí hráči se už na obrat nezmohli a tak si Blovice odvážejí z města trpaslíků velmi cenné tři body. Branky: Brejcha, Žežula Sestava: Dolák Boček, Davídek, Loula, Větrovec Neuberk, Benedikt, Brejcha, Švec Žežula, Heřman Střídali: Švehla, Houdek, Lavička: Prokopec Diváci: 60 Jaroslav Kubeš, trenér. Běh Terryho Foxe BLOVICE v pátek 22. června od 10:00-17:00 hod Start v sokolovně!!!

Fotbal Blovice- dorost Blovice Postřekov 2:2 (2:0) 26.05.2007 23. kolo Zpráva o utkání: Po nešťastně ztracených 3.bodech v Mochtíně, jsme chtěli doma bodovat naplno i s družstvem, který je v tabulce na 2.místě, abychom si udrželi naději na postup do vyšší soutěže. V prvním poločasu jsme prakticky soupeře k ničemu nepustili a vedli jsme po krásných brankách Heřmana a Feji 2:0. Zvlášť ten druhý gol byl parádní, kdy náš kapitán vymetl šibenici technickou střelou z voleje. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že dáme třetí gol a rozhodneme utkání. Příležitostí jsme měli dost, ale nedůrazné zakončení nám nedovolilo už skórovat, ačkoliv jsme měli 8. vyložených šancí. Také se nám neproměňování brankových příležitostí hrubě nevyplatilo, kdy po mojí chybě, kdy jsem šetřil síly a netakticky jsem vystřídal našeho stopera Miloše Heřmana, který vzápětí nastupoval do základní sestavy A družstva. Toto střídání mělo vliv na psychiku hráčů a v obraně nastal chaos, kdy po dvou úplně zbytečných zákrocích v pokutovém území jsme dostali v závěru utkání 2. branky z pokutového kopu a trestuhodně jsme si zkazili dojem z vítězného utkání. Za tuto chybu se hráčům a realizačnímu týmu omlouvám. Doufám, že se z tohoto útlumu probereme a důstojně dohrajeme soutěž. Sestava: Toma-Kubeš, Heřman( 70.Bárta), Skála, Hůrka-Feja Korda,Sedláček,Houdek-Rous( 85.Lukáš), Havryš ( 80. Žák) Lavička: Lukáš, Žák, Bárta, Kácha Svéradice-Blovice1:1 (0:1) 3. června 2007 Foto blovického dorostu 2007

Fotbal Blovice- muži B Žinkovy B-Blovice B 1:7(0:4) 20. května 2007 od 17.00 hod Jednoznačný zápas s velmi slabým soupeřem, který nekladl téměř žádný odpor. Utkání bylo rozhodnuté již v prvním poločase. V utkání došlo bohužel za stavu 1:6 k úplně zbytečnému vyloučení našeho brankaře Šabaty, který neúmyslně zahrál rukou mimo velké vápno. S odvedeným výkonem jsem byl velice spokojen. Chtěl bych ještě pochválit celé B mužstvo za přístup k tréninkům, kdy mě překvapuje slušná docházka. Sestava: Šabata-Jílek, Červenka, Šiman(46. Calta), Sladký, Stegmüller, Tuček(46. Týml), Klement, Dvořák Jan, Agapkin, Balvín(46. Fotr) Branky: Agapkin 1, Fotr 2, Tuček 1, Sladký 1, Červenka 1, Klement 1 Blovice-Střížovice 3:1(0:1) Středa 30. května od 18:00 hod Tabulka Zítřejší zápasy 21. kola Poslední 22. kolo

Tabulky Krajská soutěž starší žáci B Krajská soutěž dorostu sk."a" Žáci Blovice-Klatovy B 6:1(5:0) góly: Žák 3, Vakeš 2, Kácha 1, Sestava: Ondřej Kule, Jakub Fischer, Karel Hajský, Václav Davídek, Jindřich, Kácha, Václav Šeba, Patrik Žák (K),Jiří Šilhánek, Tomáš Matoušek, Filip Špaček, Jaroslav Vakeš Lavička : Jan Bratko, Petr Seidl, Lukáš Hošek Městský přebor mladších žáků Městský přebor starších přípravek C Městský přebor mladších přípravek

Fotbal Blovice- stará garda Fotbal Blovice- ml. základna Blovice - Senco 2:5 3.6.2007 Zpráva o utkání: Zápas byl první poločas velice vyrovnaný a Blovice se ujali vedení vstřelením prvního gólu Sýkorou. V druhém poločase jsme přestali hrát a soupeř nám nastřílel pět gólů. Sestava: Krejčí Marek - Vokáč Dominik, Ballín Matyáš - Kotous Tomáš, Sýkora Jan ( C ), Veselovský Jan - Tomášek Jakub, Veselovský Miroslav Lavička: Karpíšek Vratislav, Fořt Radim, Hodek David, Šabata Radek, Šmíd Jiří, Tesař Viktor Branky: Sýkora 2 SK Plzeň - Sokol Blovice 5:1 (1:0) 04.06.2007 Zápis o utkání: Jako každý zápas byla hra v prvním poločase vyrovnaná, soupeř sice vstřelil první gól ale my jsme stále bojovali. V druhém poločase nás soupeř už přehrával a za stavu 3:0 se povedlo snížit Sýkorovi. Což byla jediná odpověď, v druhém poločase, na soupeřův tlak. Sestava: Krejčí Marek - Vokáč Dominik, Ballín Matyáš - Kotous Tomáš, Sýkora Jan(C), VeselovskýJan -Tomášek Jakub, Veselovský Miroslav Lavička: Karpíšek Vratislav, Fořt Radim, Hodek David, Šabata Radek, Šmíd Jiří, Tesař Viktor Branky: Sýkora

Sponzoři klubu Město Blovice www.municipal.cz/blovice/ Vaše fotbalové dotazy, připomínky a náměty můžete kdykoli psát na e-mail adresu: tj@sokolblovice.cz Tisk a výroba zpravodaje Ivan Bystřický e-mail: ivan@bystricky.info Ohňostroje, foto, bezdrátová síť www.bystricky.info Diskotéka Blovice(videa, foto, program): www.bronxrevival.cz Tenisový klub Sokol Blovice: www.blovicetenis.estranky.cz Bike team Blovice - BTB: www.btb.ic.cz Běh Terryho Foxe www.terryfox.cz Sokol Blovice www.sokolblovice.cz Informační a inzertní stránky: www.zadarmo.info Dioss Nýřany(házená): www.nhnyrany.cz Stránky města Nýřany: www.nyrany.cz/