Pravidla soutěže STARŠÍCH PŘÍPRAVEK OFS Brno - venkov (5+1)

PRAVIDLA PRO KATEGORII MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK 5+1. Základní organizační ustanovení

Hřiště: m m Branka 2 5 m (opatřená sítěmi), nebo 7,32 2,44 m po domluvě, viz níže

Propozice turnaje E.ON Beach Junior Cup

PROPOZICE 1. OBECNÁ USTANOVENÍ. Praha 4 Braník, ul. Za mlýnem tráva, v případě nepříznivého počasí UMT

26. dubna, 9:00-18:30 Městský stadion Votice

PROPOZICE 1. OBECNÁ USTANOVENÍ. Praha 4 Braník, ul. Za mlýnem 1774

Pravidlo II: Hra brankáře, rozehra od brány 1. Brankář smí chytat úmyslnou malou domů do ruky. 2. Brankář chytá po celé šíři pokutového území.

VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ A PROPOZICE TURNAJE MLÁDEŽE

Pravidla malé kopané turnajů SlaviaTour

PROPOZICE. Halový turnaj. FC Viktoria Plzeň ročník 2009

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/

Věková kategorie: Turnaje se zúčastní hráči starší přípravky tzn U11 a mladší. Maximální počet hráčů v týmu je 12.

PODROBNÁ PRAVIDLA ZAJEČOVSKÉHO POHÁRU 2015

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

SKP Slovan Moravská Třebová

FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Zároveň bych rád popřál všem účastníkům krásný fotbalový zážitek a spoustu radosti ze hry. Filip Peška Ředitel turnaje

U 8 O POHÁR LESŮ ČR

Číslo testu: 802. Pravidlová komise FAČR Testy. Tento test vypracoval:

Mezinárodní fotbalový turnaj starších přípravek U11

Halový fotbalový turnaj dopoledne vodňany U11 (2002)

U 8. HALOVÝ TURNAJ kategorie U8

Propozice - Ondrášovka Cup v kategorii U13:

PROPOZICE HALOVÉHO TURNAJE OFS TŘEBÍČ PRO MLADŠÍ ŽÁKY

Pravidla fotbalu malých forem

PROPOZICE ODRÁŠOVKA CUP POHÁRU MLÁDEŽE FAČR V KATEGORII U11

PODROBNÁ PRAVIDLA HRY PRO LORD CUP 2016 RÝMAŘOV

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 5. ročník: BYŠKOVICE CUP

Propozice turnaje MINI žáků FK Bolatice

Propozice - Ondrášovka Cup v kategorii U11:

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

SOUTĚŽ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK OFS

Partneři turnaje: Pořadatel: Fotbalový klub Baník Sokolov, z.s., Boženy Němcové 1780, Sokolov

BYŠKOVICE CUP. Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník 2007 a mladší. pořádaného. Spolek Tygříci - FK Neratovice-Byškovice

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek U11 (ročník 2007 a mladší) FAIR PLAY CUP /28. ročník/

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

PRAVIDLA HRY PRO SOUTĚŽ ŽÁKŮ 7 + 1

Zimní halové ligy mladších žáků ÚKFS

PROPOZICE ODRÁŠOVKA CUP POHÁRU MLÁDEŽE FAČR V KATEGORII U13

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

HALOVÝ TURNAJ V KATEGORII PŘÍPRAVEK (ročník narození 2007 a mladší po dosažení věku 6-ti let) PROPOZICE TURNAJE

I. Pořadatel: SPORT-SERVIS MOTORLET s.r.o. Radlická 298/105, Praha 5 TEL.: II. Termín konání: sobota

OFS TŘEBÍČ HORÁCKÉ NOVINY ZIMNÍ LIGA 2019 STARŠÍ PŘÍPRAVKA

PRAVIDLA PRO MINIFOTBAL 1 HRACÍ PLOCHA. Nejde o oficiální verzi. Jde o zjdednodušenou verzi.

U 8. HT pro ročník 2011

PROPOZICE ODRÁŠOVKA CUP POHÁRU MLÁDEŽE FAČR V KATEGORII U8

U 12. HALOVÝ TURNAJ PRO KATEGORII U ledna 2017

Propozice turnaje starší přípravky FK Bolatice

Turnaj o pohár FK DUKLY PRAHA

Rozpis soutěží přípravek OFS Vyškov

Náš turnaj o.s. satelitní turnaje na míru pro Váš tým. Radek Kuchař - Marketingová a administrativní podpora tel:

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE starších přípravek pro ročník 2006 pořádaného Spolek Tygříci - FK Neratovice-Byškovice

CHMEL CUP FOTBALOVÝ TURNAJ, ROČNÍK NAROZENÍ 2002 A MLADŠÍ ŽATEC PDF vytvořeno zkušební verzí pdffactory Pro

Propozice okrskových kol a okresního kola Praha západ 2018/19

27. února 2014 Starší žáci ročníku 1999 a mladší

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

E.ON Junior Cup Sobota P R O P O Z I C E. turnaje kopané starších přípravek. UMT Karlovy Vary-Drahovice

Propozice Ondrášovka Cup 2016 kategorie U12, U13

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

Obecné informace 1. Všeobecná ustanovení turnaje E.ON Junior Cup 2016 1.1. Kontakty osoby: 1.1.1. Generální partner a pořadatel: Generálním partnerem projektu je energetická skupina E.ON E.ON Česká republika, s.r.o. Vedoucí projektu: Marketing Ing. Marek Pagač Mgr. Michal Heřman F. A. Gerstnera 2151/6 +420 602 593 571 +420 733 670 624 370 49 České Budějovice marek.pagac@eon.cz michal.herman@eon.cz 1.1.2. Technické zabezpečení: Moviment, s.r.o. Jednatel U Tří lvů 5 Roman Havel 370 01 České Budějovice +420 602 190 529 www.moviment.cz roman.havel@moviment.cz 1.1.3. Spolupořadatel kvalifikačního turnaje: FK Junior Strakonice Lukáš Linhart +420 721 615 958 fotbal@fkjuniorstrakonice.cz

HRACÍ SCHÉMA TURNAJE Herní systém je vytvořen pro 24 družstev. Základní skupiny (A, B, C, D): 4 skupiny po šesti týmech ve skupině hraje každý s každým. Základní skupiny: 1 x 12 minut, 3 minut výměna, 1 zápas celkem 15 minut Do čtvrtfinálových skupin E a F postupují první 3 týmy ze základních skupin. Skupina E: E1 = 1. místo A, E2 = 2.A, E3 = 3.A, E4 = 1.B, E5 = 2.B, E6 = 3.B Skupina F: F1 = 1. místo C, F2 = 2.C, F3 = 3.C, F4 = 1.D, F5 = 2.D, F6 = 3.D Ve čtvrtfinálových skupinách se započítávají zápasy s postupujícími ze základní sk., dohrávají se 3 zápasy. Skupiny: 1 x 12 minut, 3 minut výměna, 1 zápas celkem 15 minut. Do skupin G a H postupují poslední 3 týmy ze základních skupin. Skupina G: G1 = 4. místo A, G2 = 5.A, G3 = 6.A, G4 = 4.B, G5 = 5.B, G6 = 6.B Skupina H: H1 = 4. místo C, H2 = 5.C, H3 = 6.C, H4 = 4.D, H5 = 5.D, H6 = 6.D Ve skupinách G a H se započítávají zápasy ze základní sk., dohrávají se 3 zápasy. Skupiny: 1 x 12 minut, 3 minut výměna, 1 zápas celkem 15 minut. Semifinále A ( vítěz sk. E. s druhým ze sk. F.) Semifinále B ( vítěz sk. F. s druhým ze sk. E.) Semifinále se hrají na 2 x 12 + 5 minut přestávka. Zápasy o umístění: Šestí ze skupin G a H o 23. - 24. místo pátí ze skupiny G a H o 21. - 22. místo Čtvrtí ze skupiny G a H o 19. - 20. místo Třetí ze skupiny G a H o 17. - 18. místo Druzí ze skupin G a H o 15. - 16. místo První ze skupin G a H o 13. - 14. místo Šestí ze skupin E a F o 11. - 12. místo Pátí ze skupiny E a F o 9. - 10. místo Čtvrtí ze skupiny E a F o 7. - 8. místo Třetí ze skupiny E a F o 5. - 6. místo Zápasy o umístění se hrají: 1 x 12 minut, 3 minut výměna, 1 zápas celkem 15 minut!

Poražení ze semifinále: o 3. 4. místo - zápas o 3. místo se hraje 2 x 12 + 5 minuty přestávka Vítězové semifinále - o 1. 2. místo - finále se hraje 2 x 12 + 5 minut přestávka Finalisté kvalifikace postupují na Velké finále, které se koná 2. 4. září na energeticky úsporném E.ON Stadionu v Roudném nedaleko Českých Budějovic. sobota - 18. června - Strakonice A B C D FK Meteor Tábor FK Horažďovice FK Junior Strakonice ZVVZ Milevsko FC Písek FK Protivín TJ Hradiště FC Netolice TJ Lokomotiva Č. Budějovice SK Čkyně TJ Dražejov SK Kavas Větrovy SK Slavoj Volyně TJ Blatná FK Spartak Kaplice TJ Start Luby FK Tatran Prachatice TJ Sokol Lnáře Sokol Suchdol nad Luž. TJ Malšice SK Aritma Praha TJ Spartak Trhové Sviny TJ Šumavan Vimperk TJ Sedlec Rozlosování turnaje: Video z losování: https://www.youtube.com/watch?v=oam6usgrcpy Finalisté kvalifikace postupují na Velké finále, které se koná 2. 4. září na energeticky úsporném E.ON Stadionu v Roudném nedaleko Českých Budějovic. Složení Velkého finále je následující: přímo pozvaní ligisté (AC Sparta Praha atp.), finalisté z kvalifikací, týmy s divokou kartou a zahraniční účastníci (hosté z Francie, které opět přiveze Jan Koller, Borussia Dortmund a zástupci Rumunska). Maximálně 40 týmů. Do Velkého finále se mohou týmy kvalifikovat i díky eko aktivitě. Ve hře jsou dvě divoké karty pro týmy z regionálních kol, které nejlépe zvládnou EKOLOGICKÉ 7+1. Více o ekologické soutěži je na eonrodinnyfotbalek.cz/7plus1 (podstránka bude k dispozici od 17. června).

Rozpis turnaje: čas hřiště 1 hřiště 2 hřiště 3 hřiště 4 skupina A skupina B skupina C skupina D 09:00 zápas 1 zápas 1 zápas 1 zápas 1 09:15 zápas 2 zápas 2 zápas 2 zápas 2 09:30 zápas 3 zápas 3 zápas 3 zápas 3 09:45 zápas 4 zápas 4 zápas 4 zápas 4 10:00 zápas 5 zápas 5 zápas 5 zápas 5 10:15 zápas 6 zápas 6 zápas 6 zápas 6 10:30 zápas 7 zápas 7 zápas 7 zápas 7 10:45 zápas 8 zápas 8 zápas 8 zápas 8 11:00 zápas 9 zápas 9 zápas 9 zápas 9 11:15 zápas 10 zápas 10 zápas 10 zápas 10 11:30 zápas 11 zápas 11 zápas 11 zápas 11 11:45 zápas 12 zápas 12 zápas 12 zápas 12 12:00 zápas 13 zápas 13 zápas 13 zápas 13 12:15 zápas 14 zápas 14 zápas 14 zápas 14 12:30 zápas 15 zápas 15 zápas 15 zápas 15 12:45 13:00 E F G H 13:15 E1 - E6 F1 - F6 G1 - G6 H1 - H6 13:30 E2 - E5 F2 - F5 G2 - G5 H2 - H5 13:45 E3 - E4 F3 - F4 G3 - G4 H3 - H4 14:00 E1 - E5 F1 - F5 G1 - G5 H1 - H5 14:15 E3 - E6 F3 - F6 G3 - G6 H3 - H6 14:30 E2 - E4 F2 - F4 G2 - G4 H2 - H4 14:45 E3 - E5 F3 - F5 G3 - G5 H3 - H5 15:00 E1 - E4 F1 - F4 G1 - G4 H1 - H4 15:15 E2 - E6 F2 - F6 G2 - G6 H2 - H6 15:40 15:45 16:00 semifinále 1 (2 x 12) semifinále 2 (2 x 12) zápas o 21. místo zápas o 23. místo 16:15 semifinále 1 semifinále 2 zápas o 17. místo zápas o 19. místo 16:30 zápas o 9. místo zápas o 11. místo zápas o 13. místo zápas o 15. místo 16:45 zápas o 5. místo zápas o 7. místo 17:00 finále (2 x 12) o 3. místo (2 x 12) 17:15 finále (2 x 12) o 3. místo (2 x 12) 17:30 17:45 slavnostní vyhlášení

PODROBNÁ PRAVIDLA HRY PRO E.ON JUNIOR CUP 2016 Základní organizační ustanovení 1. Hráči 7+1 2. Hřiště 68 x 40m - možnost úpravy podle lokálních rozměrů hrací plochy, 3. Branka 2x5 m 4. Čas 1x12 min. v základních skupinách, 2 x 12 min. seminifále, finále a o 3. místo (5 min. přestávka) Pravidlo I: Počet hráčů a počet minitýmů 1. Hraje se s 7 hráči v poli a brankářem. Limity na tým: min. 8, max. 12 hráčů 2. Hráč může být dočasně vyloučen na 2 min, či do konce zápasu dle míry provinění. Jeho místo smí zaujmout další hráč 3. Hráč bude vykázán ze hřiště ústně bez ukázání červené karty Pravidlo II: Velikost, počet a rozmístění hřišť, rotace minitýmů 1. Hřiště 68x40m, hřiště na polovině dospělého hracího hřiště. Hřiště je vymezeno postranními čárami velkého hřiště, hranicí malého pokutového území a hranicí ve stejné vzdálenosti od půlicí čáry (5,5m). Označeno je lajnováním, nebo pomocí nízkých met, barevně odlišených v místech vymezujících PÚ a půlku hřiště. Mety rozmístíme s rozestupem do 4 m, aby hráčům dostatečně ukazovaly, kde je hranice hřiště. Možná je kombinace obojího značení. 2. PÚ je vymezeno pomyslnou čárou ve vzdálenosti 12,5m, od brankových čar, přes celou šířku hřiště a na postranních čárách, barevně odlišenými metami, nebo i přídavnými metami či praporky ve vzdálenosti 0,75-1m od čáry minihřiště. Posunuté mety jsou průběžně opravovány určenými osobami, kromě hráčů. Pravidlo III: Velikost a počet branek 1. Branky jsou v rozměru 5 x 2 m Pravidlo IV.: Pozdrav před a po utkání 1. Po skončení utkání se hráči pozdraví hokejovým způsobem (ruce si podají, nebo si plácnou všichni hráči)

Pravidlo V: Střídání hráčů 1. Střídání je opakované a lze je provádět pouze v přerušené hře. Hráč, který byl vystřídán, se smí v témže utkání znovu vrátit na hrací plochu a zúčastnit se další hry. Střídání se týká všech hráčů uvedených v zápise o utkání. Střídání hráčů nemusí být oznámeno rozhodčímu a při přerušení hry se provede co nejrychleji, aby nedocházelo k promarňování doby hry. Hráči, kteří jdou na hrací plochu, musí být připraveni v prostoru pro příslušníky družstva (technické zóny) a hráči, kteří z hrací plochy odcházejí, ji mohou opustit kdekoliv, tedy i na opačné straně hrací plochy, za brankou apod. 2. Není omezen celkový počet střídání, ani počet střídání jednoho hráče, vyměněný hráč se může zapojit do hry kdykoliv výše uvedeným způsobem. Za správné provádění výměny hráčů i jejich správný počet na hrací ploše zodpovídá trenér, či vedoucí družstva. V případě, že rozhodčí zjistí vyšší počet hráčů z jednoho týmu na hrací ploše, hru přeruší (pokud neuplatní výhodu ve hře) a upozorní trenéra, aby přebývající hráče odvolal z hrací plochy. Hru naváže NVK v místě, kde byl míč v okamžiku přerušení hry. V utkání hraném souběžně na dvou minihřištích, je střídáním možné hráče posunout na jiné minihřiště. Pravidlo VI: Zakázaná hra Hraje se podle pravidla 12 pravidel fotbalu s těmito odchylkami: 1. Pokud je zahrána malá domů nohou, brankář ji nesmí chytit rukama. Pokud brankář chytí rukou malou domů od svého spoluhráče, bude tým potrestán nepřímým volným kopem z hranice PÚ na vertikální linii přestupku. 2. Pokud se dotkne míče brankář rukou opětovně po té, co jej z rukou pustil, aniž by se mezitím někdo jiný míče dotknul, je tým potrestán nepřímým volným kopem z hranice PÚ na vertikální linii přestupku. 3. Brankář musí po jakémkoliv chycení míče dát míč do 6 vteřin na zem, nebo rozehrát. Pokud by dle rozhodčího držel brankař míč v rukou déle, vyžádá si rozhodčí míč a podá jej druhému týmu na půlku hřiště. Míč musí být podán volnému hráči, tak aby ho nedostal do zjevné nevýhody. 4. Odehraje-li brankář ze svého pokutového území mimo něj míč nohou, musí jím zahraný míč dopadnout na vlastní polovinu malého hřiště, nebo se míče musí dotknout na vlastní polovině jiný hráč dříve, než míč přejde půlící čáru. Tato podmínka platí i pro ostatní hráče ve vlastním pokutovém území, byl-li míč před tím ze hry (při rozehrání standardní situace).

Porušení pravidla je trestáno přímým volným kopem z pomyslné půlící čáry v místě, kde ji míč přešel. Rozhodčí může uplatnit pravidlo o ponechání výhody ve hře soupeři. V rozehrání míče rukou není brankář omezen. 5. Při nesportovním chování či hrubém zákroku může rozhodčí hráče dočasně vyloučit na 2 min, či do konce zápasu dle míry provinění. Hráč bude vykázán ze hřiště ústně bez ukázání červené karty. Jeho místo smí zaujmout další hráč. Pokud by vyloučením klesl počet hráčů pod předepsaný stav, je možné hrát dočasně o jednoho i více hráčů méně. Pravidlo VII: Standardní situace 1. Vhazování. Platí ustanovení pravidla 15 Pravidel fotbalu s těmito odchylkami: bránící hráč má být jeden metr od vhazujícího hráče. 2. Kop z rohu. Platí ustanovení pravidla 17 Pravidel fotbalu. 3. Kop od branky. Platí ustanovení pravidla 17 Pravidel fotbalu s těmito odchylkami: Kop od branky se provádí tak, že míč bude umístěn před branku ve vzdálenosti asi 3 m od brankové čáry. Hráči mohou po kopu od branky svého týmu převzít míč v PÚ a po té smí být v pokutovém území bráněni. Hráči soupeře jsou při kopu od branky mimo PÚ. Kopem od branky není možné překopnout pomyslnou polovinu bez doteku spoluhráče či dopadu míče na zem na vlastní polovině. 4. Volný kop. Platí ustanovení pravidla 13 Pravidel fotbalu s těmito odchylkami: Při provádění volných kopů musí být hráči soupeře nejméně 5 m od místa přestupku. 5. Pokutový kop. Platí ustanovení pravidla 14 Pravidel fotbalu s těmito odchylkami: Pokutový kop je nařízen za porušení pravidla 12 pravidel fotbalu v prostoru PÚ a je zahráván ze vzdálenosti 7 m. Generální partner projektu, energetická společnost E.ON, si vyhrazuje právo na změnu těchto propozic a programu!