Sokol S.Ú. Borovany 2:2 (2:0) za Sokol Kadlec 2

Vážení diváci, Sokol Sezimovo Ústí

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

TJ SOKOL SEHRADICE A

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SK Kostelní Lhota sobota , začátek v 17:00

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

Příbramský pohár 2014 U12

O pohár města Rosice

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

HC BULDOCI NERATOVICE

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ OSVĚTIMANY

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

TJ SOKOL JENIŠOVICE A FK Jiskra Mšeno Jablonec n. N.

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

TJ Sokol Kobeřice - SO Bruntál 2:1 (2:1)

Krajská kola ve florbalu středních škol

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

Branky. POřadí POřadí. Góly dle minut. Žluté karty 16. Červené karty 16. Diváci (domácí utkání) Penalty. Průměr (1.

27. února 2014 Starší žáci ročníku 1999 a mladší

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

PROPOZICE. Halový turnaj. FC Viktoria Plzeň ročník 2009

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013

ABSOLVENTSKÁ PRÁCE ZÁKLADNÍ ŠKOLA, ŠKOLNÍ 24, BYSTRÉ ROČNÍK. Pohybová činnost fotbalisty. Patrik Čori

ročník 2003 a mladší neděle 7. února 2016 od 8.15 hodin hala TJ Turnov Skálova ulice

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

21. února 2013 MINI žáci ročníku 2002 a mladší

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ Příloha č. 4 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011

FK Jablonec OS. pořádá v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Propozice 30.ročník Mezinárodního žákovského halového turnaje. Memoriál Evžena Hadamczika Sportovní hala Dubina

Halový turnaj k okresních výběrů žáků PROPOZICE TURNAJE. Sportovní hala Cheb, Skalná ročník

Kladenský deník Skupina B:

Město Touškov - Nýřany

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

Polanka - TJ Sokol Kobeřice (zdroj Region Opavsko)

SKP Slovan Moravská Třebová

CHMEL CUP FOTBALOVÝ TURNAJ, ROČNÍK NAROZENÍ 2002 A MLADŠÍ ŽATEC PDF vytvořeno zkušební verzí pdffactory Pro

13. února 2014 Mladší žáci ročníku 2001 a mladší

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

FK Jablonec Občanské sdružení

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli MIKULÁŠSKÝ. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

30/08/09 SK Slavoj Pozdeň Sokol Hrdlív 6 : 3 ( 4 : 1 )

29. listopadu 2012 Mladší žáci ročníku 2000 a mladší

7. března 2013 Mladší žáci ročníku 2000 a mladší

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

TJ SVĚTLÁ HORA STARÉ MĚSTO

Jílovský fotbalový zpravodaj

Partneři turnaje: Pořadatel: Fotbalový klub Baník Sokolov, z.s., Boženy Němcové 1780, Sokolov

6. prosince 2012 MINI žáci ročníku 2002 a mladší

OSTRAVA CUP ročník května 2014 od 9:00-17:00 hod. U9 a U8. Městský stadion Aréna v Ostravě Vítkovicích

PRAVIDLO XI - OFSAJD. Pravidla fotbalu Změny a doplňky výkladu Pokyny a instrukce. Pravidlová komise FAČR a Komise rozhodčích FAČR

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

Propozice Ondrášovka Cup 2016 kategorie U12, U13

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

TJ SOKOL SEHRADICE A FC MALENOVICE

Mezinárodní fotbalový turnaj starších přípravek U11

29. února 2012 Mladší žáci ročníku 1999 a mladší

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

MIMOŘÁDNÝ ZPRAVODAJ

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 5. ročník: BYŠKOVICE CUP

20: FC KVĚTNICE TIŠNOV SC KALÁBEK LINO BRNO 2011/2012. hala SSK Tišnov. Rozpis všech utkání jarní části.

Vážení diváci, dnes se za řekou v Paďousích odehraje další jarní kolo I.A třídy mužů. Tentokrát půjde o zajímavé okresní derby, ve kterém naši muži hostí tým FK Rašelinu Soběslav. To, že půjde o velmi těžký zápas dokazuje zejména postavení Soběslavi v tabulce, ze kterého jsou patrné postupové ambice tohoto klubu. Našemu týmu se zatím na jaře příliš nedaří a stále čeká na první tříbodový zisk. Doma s Borovany jsme ztratili dvoubrankový náskok z první půle a remizovali jsme 2:2. Ve Čtyřech Dvorech jsme ve druhé půlce naopak srovnávali stav utkání na 1:1. Co nás trápí nejvíce je ale početná marodka, která se stále rozšiřuje. Mezi zraněnými jsou Šimák, Šebek, Dmejchal, Löffler a Soukup chybí také Doubek. Navíc otazníky visí i nad startem Fundy, Vinše a Kadlece. Pozitivem je ukončení disciplinárního trestu Pavelky, který přijde vyztužit naší obranu.

Sokol S.Ú. Borovany 2:2 (2:0) za Sokol Kadlec 2 Sestava: Bárta Funda, Vinš, Martínek, Švec Pěknice, Metelec, Šebek, Mikšík Kadlec, Šimák Střídali: Doubek, Soukup, Zeman Utkání, ve kterém jsme byli papírovým favoritem začalo vzájemným oťukáváním z obou stran. Postupem času jsme si začali vytvářet tlak na branku hostí, který vyvrcholil rohovým kopem zahrávaným tradičně Šebkem. Míč nepatrně tečoval na první tyči Kadlec a zmatený stoper Borovan si balon srazil do vlastní branky. Vstřelený gól ale nabudil spíše hosty, než nás. Díky lehkomyslnosti útočníků Borovan zůstalo skóre 1:0. Hostující útočník se zjevil sám před Bártou, ale místo střeli zvolil tu nejhorší možnou variantu a přihrál svému kolegovi do ofsajdu. Nám se naopak podařilo znovu udeřit po slepené útočné akci. Mikšík pálil z vápna a jeho přízemní střelu usměrnil Kadlec mimo dosah golmana. Do konce poločasu jsme si mohli vypracovat další nadějné příležitosti, ale selhávali jsme ve finální fázi akcí. Do druhé půle jsme nastupovali s odhodláním udržet nadějný výsledek a třeba i přidat nějaký ten pojišťovací gól. Bohužel na hřišti to vypadalo tak, jako bychom nechali naše odhodlání v kabinách. Soupeř nás začal přehrávat a vytvářel si tlak, ze kterého jsme se nemohli dostat. Vpředu jsme neudrželi balóny a tak se na naši branku valil jeden útok za druhým. Byla to pouze otázka času, kdy dá soupeř kontaktní gól. Ten přišel zhruba v 70. minutě, kdy si útočník Borovan zaběhl za obranu a lobem překonal vyběhnuvšího Bártu. Za naší pasivitu jsme pykali i na konci utkání, kdy v 88. minutě ten samý hráč prostřelil Bártu zblízka podruhé. Za předvedený výkon ve druhé půli jsme si bohužel tři body nezasloužili a utkání tak skončilo asi spravedlivou remízou 2:2. (JK)

SK Čtyři Dvory Sokol S.Ú. 1:1 (0:1) za Sokol Funda Sestava: Pípal Pěknice, Zeman, Vinš, Funda Šimák, Metelec, Soukup, Martínek, Mikšík Kadlec Střídali: Škarda, Dokoupil, KUTNER Ve značně oslabené sestavě jsme vyrazili urvat alespoň bod na Čtyrák, který byl v tabulce také pod námi, stejně jako Borovany. Utkání bylo celou první půli vyrovnané. Bohužel na naší straně v jasné pozici pálil Kadlec nad a Fundovu pumelici s obtížemi vyrazil golman před sebe, na druhé straně trestali hosté z přímého kopu. Nejprve střílel zpoza vápna útočník a Pípal se zaskvěl výborným zákrokem. Pak již přišel na řadu přímý kop z 18ti metrů, který Pípal opět bravurně konečky prstů vyrazil na tyč, bohužel míč se odrazil k nekrytému hráči Dvorů, který s problémy poslal míč do prázdné branky. Ve druhém poločase se ke Kadlecovi vysunul Mikšík ve snaze o zkorigování výsledku zápasu. To se nám povedlo hned na začátku. Přímý kop po faulu na Fundu ze 17ti metrů zahrál sám postižený. Vinš míč přeběhl a Funda vyslal projektil podél zdi na stranu golmana, který se ani nestihl podívat, co se to vlastně děje. Po srovnání jsme se zatáhli a nechali soupeře hrát. Obrana fungovala v zápase spolehlivě a soupeře v podstatě do vyložené šance nepustila. Za zmínku stojí pouze hlavička po rohovém kopu, která mířila nad. Utkání mohl naopak rozhodnout Kadlec, kterého vyzval k samostatnému úniku Mikšík. Bohužel ten skončil červeným faulem již ve velkém vápně, rozhodčí však hráči udělil nepochopitelně žlutou kartu a zákrok vytáhl před hranici pokutového území. Z přímého kopu trefil Vinš pouze zeď a v utkání se tak body dělily. Černou kaňkou v utkání jsou především zranění Šimáka (natržený sval),soukupa (poškozené kolenní vazy) a Fundy (natažené tříslo). Pozitivem je rozhodně kolektivní a kompaktní výkon mužstva, kde každý bojoval nadoraz a jeden za druhého. Závěrem bych ještě upozornil na střídání, kdy zraněného Soukupa nahradil na posledních 20 minut nestárnoucí Milda Kutner, který utkání s přehledem zvládl ve svých 53 letech! Klobouk dolů a jen tak dál. (JK)

Rudolfov Sokol S.Ú. 2:1 (0:0) za Sokol Kadlec Sestava: Bárta Pěknice, Zeman, Martínek, Švec Škarda, Šedivý, Pufr, Metelec Kadlec, Doubek Střídali: Šuléř Do Rudolfova jsme zavítali ve středu v rámci semifinále Krajského poháru. Plán byl prostý. Pokusit se o zázrak. Již tak velkou marodku rozšířili Funda, Soukup, Šimák a Vinš. Navíc kvůli pracovním povinnostem nemohl ani Mikšík. Soupeř byl povětšinu utkání fotbalovější a vypracovával si více brankových příležitostí, ale od zázraku nebylo daleko. Nejprve v první půli za stavu 0:0 nedal Kadlec, ale i tak se šlo do kabin pro nás za příjemného stavu. Na začátku druhé půle soupeř potvrdil své ofenzivní kvality a jeho elitní střelci se dvakrát v rozmezí dvou minut prosadili. Od té doby soupeř přestal hrát, jakoby se nechal ukolébat dvougólovým náskokem a začali jsme tvořit hru my. Martínek se vysunul do zálohy a hned to bylo znát. V 70. minutě našel kolmicí ve vápně Škardu, ten zachoval klid a poslal míč na nekrytého Kadlece, který snížil na 2:1. V další šanci se zjevil Martínek. Bohužel trefil pouze golmana. Domácí začali být nervózní a hra se přiostřila. Jedním z důvodů byla i přílišná benevolence hlavního sudího Pečenky, který se rozhodl, že nebude udělovat žluté karty. Kadlec vysunul Pěkniceho a ten vletěl ostře do golmana v souboji o míč. Rozhodně se nejednalo o kriminální zákrok, to ale domácí nepochopili a sedícího Pěkniceho začali okopávat. Do strkanice se zapojil i Kadlec a další naši hráči. Rozhodčí se opět rozhodl neudělovat karty ani v tak vypjatém závěru. Poslední šanci na srovnání měl Martínek, ale střela zpoza vápna mu nesedla a skončila půl metru vedle tyče. Z výhry a postupu se tak radoval Rudolfov. Za první půli a půlku té druhé musíme uznat, že zaslouženě. My jsme však nebyli daleko od překvapení. Absolutorium za předvedený bojovný výkon si zaslouží celý tým. Velmi dobře zahráli všechny posily z B mužstva a i navrátilec Martin Pufr, který po dlouhé herní pauze odehrál první poločas ve velkém stylu.

Tabulka I.A tř. sk. B Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav) 1. Rudolfov 17 12 3 2 58: 23 39 ( 12) 2. Soběslav 17 13 0 4 32: 17 39 ( 12) 3. D.Voda 17 11 4 2 42: 17 37 ( 13) 4. Hrdějovice 17 10 5 2 35: 19 35 ( 11) 5. Slavia ČB 17 7 3 7 28: 30 24 ( -3) 6. Malšice 17 7 2 8 29: 33 23 ( -1) 7. Loko ČB 17 7 1 9 30: 32 22 ( -5) 8. Bavorovice 17 5 6 6 14: 26 21 ( -3) 9. So.S.Ústí 17 5 5 7 27: 35 20 ( -4) 10. Lišov 17 5 4 8 26: 36 19 ( -8) 11. Čt.Dvory 17 4 5 8 23: 34 17 (-10) 12. Dačice 17 4 3 10 27: 32 15 (-12) 13. K.Újezd 17 2 5 10 15: 38 11 (-13) 14. Borovany 17 0 8 9 21: 35 8 (-16) Odehrané 17. kolo Domácí Hosté Skóre Čt.Dvory So.S.Ústí 1:1 Lišov Hrdějovice 1:2 Rudolfov Malšice 3:1 Loko ČB Bavorovice 1:2 Slavia ČB K.Újezd 3:3 Soběslav Borovany 2:1 Dačice D.Voda 0:0 Aktuálně hrané 18. kolo Domácí Hosté Termín Den So.S.Ústí Soběslav 23.04. 17:00 SO Borovany Slavia ČB 23.04. 10:15 SO K.Újezd Loko ČB 23.04. 17:00 SO Bavorovice Rudolfov 23.04. 10:00 SO Malšice Dačice 23.04. 17:00 SO D.Voda Lišov 23.04. 17:00 SO Hrdějovice Čt.Dvory 24.04. 17:00 NE Paďouský matador Milda

- foto ze zápasu ve Čyřech Dvorech - dle svých slov se ani nezpotil...co k tomu dodat - autor Milan Šíma - zdroj jihoceskyfotbal.cz zkušený Petr Šedivý alias T800 - foto ze zápasu v Rudolfově - přijel do Rudolfova s cílem ničit... (soupeřovu ofenzivní hru) - autor Milan Šíma - zdroj jihoceskyfotbal.cz Další fotografie ke shlédnutí na www.jihoceskyfotbal.cz