FC ATAX JENIŠOVICE SK CAMEL Jablonec nad Nisou

TJ SOKOL JENIŠOVICE A FK Jiskra Mšeno Jablonec n. N.

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

FC ATAX JENIŠOVICE B Jiskra Tanvald. FC ATAX JENIŠOVICE A FC Víchová

TJ Sokol Maršovice TJ SOKOL JENIŠOVICE B Okresní přebor II. třída 18. kolo Středa 20. května 2015 od 17:30 hodin Rozhodčí: Albl, Pánek M.

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ Slovan Hrádek nad Nisou I. B třída západ 18. kolo Sobota 9. dubna 2016 od 16:30 hodin Rozhodčí: Maruška Radek - Čuřík Tomáš,

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

TJ SOKOL SEHRADICE A

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

Město Touškov - Nýřany

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

HC BULDOCI NERATOVICE

Sobota ve 11:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 13:30.

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

Sokol Blovice vs VS PLZEŇ

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

Krátký fotbalový zpravodaj č. 2

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TEČOVICE A

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

FK LOVOSICE FK TATRAN KADA

SK Jince 1921 SK JINCE 1921

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

TJ SOKOL SRUBY. Cena 10 Kč DNEŠNÍ SOUPEŘ- TJ BOŘÍKOVICE. Kompletní info z fotbalového klubu. -Dnešní soupeř TJ BOŘÍKOVICE

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

FK Dynamo Spartak Kaplice B

MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12)

Mladší žáci: (hráči narozeni )

OSTRAVA CUP ročník května 2014 od 9:00-17:00 hod. U9 a U8. Městský stadion Aréna v Ostravě Vítkovicích

PROPOZICE. Halový turnaj. FC Viktoria Plzeň ročník 2009

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

Město Touškov Černice

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ Příloha č. 4 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ VYSOKÉ POLE

Základní škola a Mateřská škola G.A.Lindnera Rožďalovice. Můj koníček - fotbal. Jméno a příjmení: Filip Rejda Třída: 5. A

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

Počasí fotbalu moc nepřálo

Soutěžní ročník 2014/2015

ročník 2003 a mladší neděle 7. února 2016 od 8.15 hodin hala TJ Turnov Skálova ulice

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

Spartak Strašice KFI ČR 1 : Spartak Rychnov u Jablonce - KFI ČR 1:11

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

SOUTĚŽ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK ZLÍNSKÉHO KFS

Zimní halové ligy mladších žáků ÚKFS

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL PODLESÍ

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

A.F.C. HUMPOLEC. HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ přípravek - ročník 2005 a ml. (mladší přípravka)

PROGRAM. Sobota 25. května 2013 Utkání 1.A třídy JmKFS, skupiny A FC SLOVAN BRNO. proti BANÍK ZBÝŠOV

Hlavní utkání KRAJSKÝ PŘEBOR 17:30

FK Nová Role KFI ČR 1: SK Červený Kůň Tábor KFI ČR 1:4

O pohár města Rosice

Základní škola a Mateřská škola G. A. Lindnera Rožďalovice JÁ A FOTBAL

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

Mezinárodní fotbalový turnaj starších přípravek U11

STARŠÍ PŘÍPRAVKA 2011/2012

Fotbalový turnaj přípravek r Velké Meziříčí

Muži A remizovali s Frenštátem

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SK Kostelní Lhota sobota , začátek v 17:00

Krajská kola ve florbalu středních škol

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany Bohemia Poděbrady B sobota , začátek v 17:00

TALENT CUP - TURNAJ OKR.VÝBĚRŮ U 13 ročník 2012/2013

Předsilvestrovské derby fanoušků pražských "S" vyhráli sešívaní - Broumovsko

Slavia Praha Iuventa Michalovce 34:38 (13:20) MOL liga 19. kolo

Fotbalový turnaj na Kladně

Ústí nad Labem vyhrálo kvalifikaci v Kadani a je prvním finalistou turnaje E.ON Junior Cup

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

Nepříznivé počasí úřadovalo

FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

FC ATAX A JENIŠOVICE FC ATAX JENIŠOVICE A Sokol Kokonín A Okresní přebor II.třída 22. kolo Sobota 26. května 2012 od 17:00 hodin ROMA Jablonec n. N. FC ATAX JENIŠOVICE B Okresní soutěž III.třída 22. kolo Neděle 27. května 2012 od 10:00 hodin (hráno ve Mšeně)

Máme hymnu! Po dlouholetém snažení se nám společně s rockovou kapelou Tampelband povedlo přivést na svět naši hymnu. Skupina z novopacka byla požádána, jestli by mohla zhudebnit náš vítězný popěvek, ke kterému jsme připsali pár slok, a konečně nadešel čas, kdy nám zástupci skupiny na minulém zápase B mužstva přijel hymnu předat. Shodou okolností je to jejich první písnička na CD. Svoje první album chystají na podzim. Doufáme, že hymna se bude líbit a nám přinese štěstí. Skupina ji hraje na svých koncertech a zábavách, a dle slov vedoucího skupiny Karla Wiesnera se líbí a tím dělá reklamu nejen našemu oddílu, ale i Jenišovicím. Celé předání CD Karlem Wiesnerem trenéru Petru Randákovi v poločase utkání je zdokumentováno na stránkách skupiny ve fotoalbu ze soukromí (http://www.tampelband. estranky.cz/fotoalbum/ze-soukromi/predavani-hymny-fc-jenisovice/). Skupině patří velké poděkování. Hymna bude na našich internetových stránkách. Pro ty, kteří si skupinu budou chtít poslechnout na živo, můžou tak učinit na noční soutěži v červnu na Frýdštejně. Skupina pochází z obce Svojek a jmenuje se dle vesnice Tample. Tak ještě trocha historie: První zkouška této skupiny se konala 1. 1. 2006 v Tampelské mateřské školce. Začali jsme ve třech, Karel už měl nějaké zkušenosti z dřívějších let a Honza s Jirkou začínali s čistým listem. Po tříměsíčním zkoušení jsme si troufl i poprvé vylézt mezi lidi.pak už jsme se s větším či menším úspěchem snažili čeřit vodu místního kulturního cítění. V listopadu 2006 jsme mezi nás přijali nového kytaristu Jaroslava Podzimka. V létě roku 2007 k nám přišel nový zpěvák Fanda Kalenský,zvaný Fany, který si již v minulosti s námi pár songů zazpíval. Přesně za rok v létě 2008 si poprvé zahrál Jirka Hadinec mladší na plný úvazek a tím vystřídal na pozici kytaristy Jardu Podzimka. V lednu 2010 přichází z kapely Černej havran Sváťa Čech a střídá Jiřího Hadince staršího na postu doprovodné kytary. Jiří Hadinec mladší přebírá místo sólové kytary. Členové skupiny: Svatopluk Čech (KYTARA). Zuzana Wiesnerová (FOTOGRAFKA). Jiří Profesor Hadinec (KYTARA), František Fany Kalenský (ZPĚV), Honza Fejfar (BASOVÁ KYTARA, ZPĚV),Karel Palička Wiesner (BICÍ).

OKRESNÍ PŘEBOR II. TŘÍDA 20. KOLO FC ATAX JENIŠOVICE A Slavoj Kořenov 9:2 (4:1) Podle postavení v tabulce jsme byli jasným favoritem utkání, ale po podzimním zápase v Kořenově, které jsme obrátili až v posledních dvaceti minutách, jsme do zápasu vstoupili dostatečně koncentrovaní a nabuzení. Začátek zápasu byl opatrný z obou stran, ale postupně jsme si vynutili mírnou převahu, ze které vyplynulo i několik faulů kolem hostujícího vápna. Jeden z těchto faulů potrestal v 17. minutě z přímého kopu Bernard 1:0. Hra pokračovala zejména na polovině hostů, kdy tuto převahu ve 29. minutě zúročil po nahrávce Bernarda pěknou střelou k tyči Pekař 2:0. Po krásném uvolnění Soudského Bubákem, se Tomáš nemýlil a bylo to ve 39. minutě 3:0. Na 4:0 zvyšoval opět z volného přímého kopu Vaněček. Nutno podotknout, že hostující gólman měl na gólech z obou přímých kopů nemalý vliv. Do poločasu zkorigoval výsledek po rohovém kopu hostující Kohút 4:1. Do druhého poločasu soupeř vyměnil gólmana a jednoho hráče v poli, ale na jejich hře to nebylo nijak zvlášť znát. Postupně se prosadili Pekař a také 3x náš Sniper Prkno, který dal první gól po nahrávce Hradeckého a druhý přidal po chybě hostujícího gólmana do prázdné branky. Třetí branku dal poté, co prošel mezi dvěma obránci a pohodlně zakončil. Za stavu 8:1 proměnil volný přímý kop opět hostující Kohút 8:2. Na konečných 9:2 dával Holeček, který prostřelil z úhlu padajícího gólmana. Na samotné utkání, které se nehrálo v nijak závratném tempu, měla zejména vliv forma obou hostujících brankařů, kteří nám svým výkonem povinnou výhru dosti usnadnili. Sestava: Bočok (6) Straka (7), Vaněček (7), Šimek (6), Holeček (7) Hradecký (6), Bernard (7), Bubák (7), Soudský (7) Prkno (8), Pekař (8), střídání: Laušman (6), David (5), Plechatý nehodnocen Hodnocení 1-10 bodů, 1 nejhorší výkon, 10 nejlepší výkon. Hráč musí odehrát alespoň 30 min. Slovy trenéra Petra Randáka: Po dlouhé době jsme dokázali zachovat klid v zakončení a to bylo vidět i na konečném skóre. Je pravdou, že nám k vysokému výsledku dopomohli hostující gólmani, kteří v utkání vyrobili několik chyb. Doufám, že mužstvo dokáže tento výkon přenést i do dalších utkání s Josefovým Dolem a zejména doma s Kokonínem, jelikož pro vývoj v tabulce je nezbytné tyto utkání zvládnout a získat v nich 6 bodů.

OKRESNÍ PŘEBOR II. TŘÍDA 21. KOLO Jiskra Josefův Důl FC ATAX JENIŠOVICE A 0:8 (0:4) Na další zápas jsme zajížděli do nově vystavěného areálu v Josefově Dole. Utkání se hrálo za krásného počasí na perfektním travnatém povrchu. Od počátku utkání byl vidět znatelný rozdíl ve fotbalovém umění obou mančaftů. Hráli jsme, co jsme potřebovali a s chutí si zastříleli, kdy jsme se jen naší nemohoucností připravili ještě o vyšší skóre. V prvním poločase se trefi l dvakrát Bubák, Šimek z penalty a Vích. V druhém poločase navýšili naše vedení Sucharda z penalty, Vích, Hradecký a opět Šimek. Domácí byli asi nejhorším týmem, se kterým jsme doposud v této soutěži hráli a s největší pravděpodobností po právu sestoupí k našemu B éčku. V příštím zápase je nutné porazit lídra soutěže z Kokonína, abychom si zachovali naději na postup do 1 B. třídy. Sestava: Sucharda (6) Straka (6), Vaněček (7), Šimek (7), Laušman (7) Hradecký (6), Bernard (7), Bubák (8), Pekař (6) David (7), Vích (7), střídání: Prkno (8), Svoboda (6) Hodnocení 1-10 bodů, 1 nejhorší výkon, 10 nejlepší výkon. Hráč musí odehrát alespoň 30 min. Slovy trenéra Petra Randáka: Samotný zápas nebyl pro náš tým velkou prověrkou před důležitým zápasem s Kokonínem A. Josefův Důl odolával pouze prvních 20 minut, kdy po inkasované brance bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. S výsledkem jsem spokojen, ale s výkonem jednotlivých hráčů již méně. Musíme naši hru zjednodušit a zpřesnit. Někteří hráči si musí uvědomit, že kolektivní výkon je pro nás důležitější než jejich individuální pojetí hry. Výsledky 20. kola: Camel Rychnov 4:5 (1:2), Hodkovice A Pěnčín B 1:2 (1:1), Držkov B - V. Hamry 1:4 (0:2), Smržovka Albrechtice 3:1 (1:0), Janov - Josefův Důl 6:0 (1:0), Tanvald - Kokonín A 0:8 (0:5) Výsledky 21. kola: Rychnov - Tanvald 2:0 (1:0), Kokonín A - Janov 2:0 (0:0), Josefův Důl - Jenišovice A 0:8 (0:4), Kořenov - Smržovka 2:2 (1:1), Albrechtice - Držkov B 1:0 (0:0) Další zápasy 22. kola: Pěnčín B Rychnov, Camel - V.Hamry B, Hodkovice A Albrechtice, Držkov B Kořenov, Smržovka - Josefův Důl, Za týden zajíždíme do Tanvaldu a v dalším domácím utkání se střetneme dne 9.6.2012 od 17:00 hodin se silným soupeřem z Janova.

OKRESNÍ SOUTĚŽ III. TŘÍDA 20. KOLO FC ATAX JENIŠOVICE B Sokol Kokonín B 0:1 (0:0) Kokonín byl vzhledem k postavení v tabulce jasným favoritem utkání. Obě mužstva nastoupila posílena o pár hráčů A týmu, což vedlo ke zkvalitnění hry a na hřišti se předváděl velmi dobrý fotbal. Naši hráči měli chuť hrát, čímž si v úvodu zápasu vytvořili mírný tlak a pár slibných příležitostí. Největší šanci prvního poločasu měl v 19. minutě Aron, ale jeho krásnou střelu zblokovala hostující obrana. Po dvaceti minutách se hra otočila a hosté nás sevřeli u jejich vápna. Obrana však byla výborně organizována a nepustila hostující hráče do větších šancí. Po přestávce jsme se již lépe připravili na hru Kokonína a byli jsme to pro změnu my, co diktovali tempo hry. Z naší snahy vyplynuly i brankové příležitosti, ale jak Soudský, tak Vlasák svoje šance neproměnili. Zápas mohl v 72. minutě rozhodnout Kuba Plechatý, který se po nejhezčí akci zápasu řítil sám na gólmana, ale k naší smůle trefi l jen jeho náruč. Kokonín se nečekaně prosadil v 82. minutě po dlouhém autu do vápna, kdy se ve skrumáži před brankou nejlépe orientoval Paldus, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 0:1. Po inkasované brance jsme se snažili alespoň vyrovnat, ale proti obrannému valu soupeře jsme se už nedokázali prosadit. Zápasu by slušela remíza, ale fotbal se hraje na branky, a proto putují 3 body do Kokonína. Výborným výkonem se presentoval i rozhodčí Kořinek, který svým skvělým výkonem přispěl k vysoké kvalitě zápasu. Sestava: Bočok (7) Preisler J. (7), Vodháněl (7), Plechatý (9), Svoboda (7) Vlasák (5), Rosenbaum (7), Soudský (8), Aron (6) Strnad ml. (6), Imlauf (6), střídání: Hanuš D. (7), Strnad st. (6), Preisler T. (nehodnocen) Hodnocení 1-10 bodů, 1 nejhorší výkon, 10 nejlepší výkon. Hráč musí odehrát alespoň 30 min. Slovy trenéra Miroslava Bočoka: B éčko Kokonína bylo silným protivníkem, ale my jsme se s ním vyrovnali po všech stránkách, kdy jsme nasazením, bojovností a důrazem eliminovali jejich útočnou sílu. Hráči plnili, co jsme si řekli, což Kokonínu dělalo problémy. Bohužel nám v některých fázích, zejména při přechodu do rychlého protiútoku, chyběla fotbalovost, čímž jsme se několikrát připravili o dobré střelecké příležitosti. Vyrovnané utkání rozhodlo to, že jsme neproměnili své šance a Kokonín toho využil. Takovéto těžké zápasy nás posilují a doufám, že posunou naše výkonu opět o stupínek výše. Vyzdvihnout musím defenzivní činnost mužstva, zejména výkon obou stoperů. Překvapil mě Kuba Plechatý, tak má vypadat výkon hráče A» týmu při výpomoci. Těší mě, jak se zapracovává Staník «Mário», jehož výkon se s každým zápasem zvedá. V dalších utkání však stále nevím, kdo bude za nás střílet branky. Asi dáme inzerát: Hledá se Sniper».

OKRESNÍ SOUTĚŽ III. TŘÍDA 21. KOLO SOKOL JISTEBSKO FC ATAX JENIŠOVICE B 2:0 (1:0) Na umělce v Železném Brodě jsme nastoupili proti týmu, který měl na kontě jen jediné vítězství. Možná všichni očekávali jasnou výhru, ale opak byl pravdou. Soupeř byl od první minuty lepší a měl i vetší vůli po zisku bodů. Přestože se nemohl střelecky prosadit, určoval stále tempo hry. My jsme byli myšlenkami jinde, ale rozhodně ne na hřišti. V 17. minutě se domácí po rohu ujali vedení, když využili nedůslednosti naší obrany - 1:0. Bohužel jsme k naší smůle v závěru první půle přišli o Ondru Vodháněla, který si udělal výron kotníku, a tím i o jediného hráče, který měl snahu s výsledkem něco udělat. Ani začátek druhé půle nebyl z naší strany výrazně lepší. Po dalším rohu a následném autu jsme v 55. minutě inkasovali podruhé, když domácí skórovali střelou do šibenice z hranice 16 metrů. O pár minut později jsme mohli korigovat výsledek z penalty, nařízené po faulu na Maria. Bohužel Tomáš Preisler penaltu zahodil, když vysoko přestřelil domácí branku. Navíc se následně zranil a tak jsme při nedostatku hráčů dohrávali v 8 lidech v poli. Díky rozhodčímu, který ukončil zápas předčasně, jsme zakončili naši parodii na téma fotbal. Sestava: Bočok (5) Kazda (5), Praisler T. (4), Vodháněl (7), Hanuš F. (6) Vlasák (4), Rosenbaum (5), Imlauf (5), Aron (4) Strnad S. (5), Strnad J. (4) střídání: bez střídání Hodnocení 1-10 bodů, 1 nejhorší výkon, 10 nejlepší výkon. Hráč musí odehrát alespoň 30 min. Slovy trenéra Miroslava Bočoka: Fanoušci mě kritizují, že hráče po každém zápase chválím. Dnes jim musím poděkovat za to, že přišli, ale tím končí to pozitivní. Byl to náš nejhorší výkon jara a byl podobný některým zápasům podzimu. V neděli jsme do zápasu nic z toho, co nás na jaře zdobilo, nedali. Doufejme, že to byla výjimka. O víkendu nás čeká Roma a mám obavy, že s tímto přístupem jí umožníme první letošní vítězství. Jedná se již o třetí zápas, kdy jsme nebyli schopni dát branku, ale o první, kdy jsme nebyli ani nebezpečný Výsledky 20. kola: Maršovice B - Zásada B 5:3 (3:1), Mšeno C Radčice 4:0 (2:0), Plavy B - Nová Ves 3:1 (2:0), Roma Rádlo 1:5 (0:3) Výsledky 21. kola: Jistebsko - Jenišovice B 2:0 (1:0), Nová Ves - Mšeno C 2:4 (1:3), Radčice - Maršovice B 1:5 (1:3), Kokonín B - Roma 3:1 (1:0), Rádlo - Plavy B 1:3 (0:2), Zásada B - Hodkovice B 1:4 (1:3) Další zápasy 22. kola: Hodkovice B Radčice, Maršovice B - Nová Ves, Mšeno C Rádlo, Plavy B - Kokonín B V dalším zápase se utká naše B éčko v domácím prostředí s mužstvem Plavů B. Zápas začne v obvyklou dobu v neděli 3. 6. 2012 od 17:00 hodin.

Okresní přebor - II.třída Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav) 1. Kokonín A 21 18 1 2 85: 13 55 (22) 2. Jenišovice A 21 16 2 3 78: 33 50 (20) 3. Janov 21 12 5 4 57: 35 41 (8) 4. V.Hamry B 21 12 4 5 63: 41 40 (7) 5. Hodkovice A 22 11 3 8 52: 41 36 (6) 6. Pěnčín B 21 9 4 8 50: 61 31 (1) 7. Camel 21 9 2 10 62: 54 29 (-1) 8. Albrechtice 21 8 5 8 50: 52 29 (-4) 9. Rychnov 21 8 4 9 53: 57 28 (-2) 10. Smržovka 21 6 6 9 52: 55 24 (-6) 11. Kořenov 22 6 5 11 39: 58 23 (-13) 12. Tanvald 21 5 4 12 35: 48 19 (-14) 13. Držkov B 21 1 5 15 23: 67 8 (-22) 14. Josefův Důl 21 1 2 18 26:110 5 (-28) Okresní soutěž - III.třída Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav) 1. Mšeno C 17 13 2 2 65: 27 41 (17) 2. Kokonín B 18 13 2 3 58: 40 41 (14) 3. Nová Ves 20 13 1 6 73: 38 40 (7) 4. Maršovice B 17 9 5 3 60: 47 32 (8) 5. Hodkovice B 18 9 1 8 47: 47 28 (4) 6. Zásada B 19 8 3 8 58: 43 27 (-3) 7. Plavy B 17 7 5 5 52: 39 26 (2) 8. Rádlo 19 8 2 9 49: 44 26 (-4) 9. Radčice 19 5 5 9 43: 53 20 (-10) 10. Jenišovice B 17 6 1 10 28: 40 19 ( -8) 11. Jistebsko 18 2 1 15 32: 82 7 (-17) 12. Roma 17 0 2 15 27: 92 2 (-25)

Hlavní partneři FC ATAX JENIŠOVICE Rádi uvítáme další sponzory. V případě, že máte zájem o nějakou formu spolupráce s naším klubem, kontaktujte Davida Svobodu, tel.: 604265851 Děkujeme všem sponzorům a fanouškům za podporu v ročníku 2011-2012, v ročníku, ve kterém chceme vrátit Jenišovicím 1. B třídu FC ATAX JENIŠOVICE www.fc-jenisovice.cz Bulletin: Leoš Bernard, foto: David Svoboda Číslo 4, 25. 5. 2012