Hádanky Vilyže. Jak se nazývá jarní posezení alergiků nad sklenkou vína? Který román je hitem mezi řidiči metra na trase B?

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

ZPRAVODAJ STK. Přebor Plzeňského kraje. Tabulka

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

Dneska tady zase byly tři prdele lidí...

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

Výsledky 2. kolo

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ OSVĚTIMANY

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

Krajská kola ve florbalu středních škol

Předsilvestrovské derby fanoušků pražských "S" vyhráli sešívaní - Broumovsko

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

O pohár starosty města Modřice

Město Touškov - Nýřany

pozor, barevné číslo! Barva!

ZPRAVODAJ č

ročník 2003 a mladší neděle 7. února 2016 od 8.15 hodin hala TJ Turnov Skálova ulice

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

MĚSTSKÝ KUŽELKÁŘSKÝ SVAZ PLZEŇ SDRUŽENÝ OKRESNÍ PŘEBOR PLZEŇSKA 2013/14. Zpravodaj č. 2

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Vysočina Jihlava -SK Slavia Praha

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL NEVŠOVÁ

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

20: FC KVĚTNICE TIŠNOV SC KALÁBEK LINO BRNO 2011/2012. hala SSK Tišnov. Rozpis všech utkání jarní části.

1. kolo Kodymka Bumble bees : Tlející dřevo 0:5 (K) (start hráče bez zaplaceného příspěvku) Výsledky 3. kolo

U 12. HALOVÝ TURNAJ PRO KATEGORII U ledna 2017

Společná STK VČ přebor, skupina B Zpravodaj č.: 3 Ročník 2018/2019

Zpravodaj č.17 3/A. 17.kolo

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SK Kostelní Lhota sobota , začátek v 17:00

FK Kopidlno B : TJ Jiskra Hořice B

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/ vydání - jaro

Výsledky 9. kolo

TJ SOKOL SEHRADICE A FC MALENOVICE

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany Bohemia Poděbrady B sobota , začátek v 17:00

ZPRAVODAJ Kuželkářského svazu kraje Vysočina

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

Transkript:

ZPRAVODAJ č.7 8.6.2015 Po minulém víkendu je již odehrána celá třetina z porce zápasů letošního ročníku Klatovské KAPITOL ligy 2015 v malé kopané. V první lize nám po sedmém kole krystalizuje vedoucí trio. Vedoucí AFK Bidlo v tomto kole jednoznačně přehrálo Modrou nudli a před druhým Red Dogs Kal drží jednobodové vedení. Hráči Red Dogs Kal přehráli Černý uhlí výsledkem 1 : 5. Fireballs Klatovy veze všechny tři body z Milenců, svému soupeři navíc nadělil devět branek. Norton Milence tak nadále zůstává jediným týmem v první lize, který dosud nevyhrál. Z derby mezi Vilyž teamem a Magicem brali všechny tři body domácí hráči Vilyž teamu, tento zisk je rázem katapultoval na průběžné šesté místo tabulky. Hráči Chlistova i v sestavě 5 + 1 dokázali vyloupit Buvolss Nýrsko, tento tým se po výborném začátku opět propadá k druhé polovině tabulky. Ve druhé lize zuří boj o čelo tabulky na ostří nože. Formanka Rozvoj dokázala po výborném závěru utkání porazit dosud vedoucí Geroj a rázem mu patři první místo v tabulce. Na druhé místo se po důležité výhře nad mochtínskou Křečí vrátili chlistovští Veteráni, kteří tento duel = derby vyhráli 0 : 2. Mušlák team dokázal po velké dřině pouze remizovat 2 : 2 s Bukvymi Tokio a trošku na čelo tabulky ztrácí. Do hry o dvě postupová místa se zlehka vrací klatovský Smrk, ten v tomto kole deklasoval Divadlo snů výsledkem 10 : 0. Poslední Tady a teď sice dokázalo vyhrát první půli v souboji s Rychlou rotou, pak se jim však zranil jeden hráč a bylo po bodech. Černého Petra tak nadále drží právě tým Tady a teď. Věnujte prosím pozornost závěru zpravodaje, opět jsou zde uvedeny změny v rozlosování oproti původnímu hracímu plánu. 1.liga 7.kolo SK Norton Milence - Fireballs Klatovy 2 : 9 ( 0 : 3 ) Branky : Klimeček (40.), Matějka (44.) - Novák 5 (6.,12.,27.,47.,50.), Matějka (10.), Hanzlík (28.), Ceplecha (29.), Červený (47.) Žlutá karta : 0 Rozhodčí : Roman Gschwendtner - známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : David Novák (Fireballs Klatovy) Domácí tentokrát v domácím prostředí postavili skoro kompletní soupisku, jenže do Milenců přijeli též v kompletní sestavě i hosté. Hosté začali zostra a již v 12.minutě vedli 0 : 3. Poté se hra trošku srovnala, ze strany domácích však v první půli branka nepadla. Hosté měli výborný vstup i do druhé půle, během čtyřech minut vedli v druhé části hry už 0 : 6 a bylo rozhodnuto. Domácí se prosadili až v poslední desetimunutovce utkání, když dokázali vstřelit dvě branky, hosté však ve stejné hrací části přidali další tři. Domácí tak museli skousnout před vlastním publikem další debakl. Buvolss Nýrsko - SK Chlistov 0 : 1 ( 0 : 0 )

Branky : Pitel (28.) Žlutá karta : 6.Jakub Lužný (SK Chlistov) hrubý faul Rozhodčí : Roman Gschwendtner známka 2,50 Nejlepší hráč utkání : Michal Frous (Buvolss Nýrsko) Domácí skoro kompletní, naopak hosté pouze v základní sestavě 5 + 1. Po opatrném začátku fauloval v 6.minutě hostující Lužný a za svůj zákrok byl žlutě potrestán. Domácí však nabídnutou přesilovou hru využít nedokázali, ani hosté se skončení oslabení brankově neprosadili. První půle tak skončila bezbrankovou remízou. V úvodu druhé půle přesně zamířil hostující Pitel a hosté vedli 0 : 1. Domácí vrhli všechny své síly do útoku, agilní Frous vedl kombinace domácích, hosté však dobře bránili a tak nakonec toto utkání vzhledem k počtu hráčů na obou stranách skončilo překvapivou a těsnou výhrou hostů 0 : 1. ANFK Černý uhlí Klatovy - Red Dogs Kal 1 : 5 ( 1 : 3 ) Branky : Holý (25.) - Zwakin 2 (22.,24.), Šlégl (19.), Suk (41.), Müller (50.) Rozhodčí : Roman Bína (SK Chlistov) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Petr Krška (Red Dogs Kal) I přes úmorné vedro se hrál rychlý kombinační fotbal, ve kterém výrazně dominovali hosté a po několika hezkých fotbalových akcích zaslouženě vyhráli výsledkem 1 : 5. Nejlepším hráčem utkání byl vyhlášen hostující tvůrce hry Petr Krška. Vilyž team Klatovy - Magic 2 : 1 ( 1 : 0 ) Branky : Varga (11.), Lapáček (41.) - Nejdl (48.) Rozhodčí : Jan Müller (Red Dogs Kal) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Ivan Gašpár (Vilyž team Klatovy) Velké prvoligové derby nabídlo souboj o body až do poslední minuty utkání. Domácí však dokázali proměňovat své šance, a tak po brankách Vargy a Lapáčka vedli v 41.minutě 2 : 0. V 48.minutě snížil na rozdíl branky Nejdl, v dramatickém závěru však další branku nepřidali. AFK Bidlo - Modrá nudle Klatovy 6 : 1 ( 4 : 0 ) Branky : Koželuh V. 3 (17.,19.,29.), Voráč 2 (4.,25.), Nový (50.) - Flaks J. (44.) Rozhodčí : z lidu Voráč st. - k utkání se nedostavil delegovaný rozhodčí z týmu Fireballs Klatovy Nejlepší hráč utkání : neuvedeno Bidlo potvrdilo v tomto utkání svojí roli favorita a naprosto zaslouženě a jednoznačně vyhrálo. Hattrickem se blýskl domácí Vojtěch Koželuh, který v letošním ročníku patří mezi tradiční a časté střelce svého týmu. Tabulka 1.ligy po 7.kole Poř. Název týmu Zápasy Výhra Remíza Prohra Skóre Body 1. AFK Bidlo 7 5 2 0 43 : 12 17

2. Red Dogs Kal 7 5 1 1 29 : 11 16 3. Fireballs Klatovy 7 5 1 1 33 : 19 15 4. SK Chlistov 7 4 1 2 32 : 21 12 5. Buvolss Nýrsko 7 3 1 3 11 : 13 10 6. Vilyž team Klatovy 7 2 1 4 12 : 25 7 7. ANFK Černý uhlí Klatovy 7 1 3 3 8 : 16 6 8. Modrá nudle Klatovy 7 2 0 5 12 : 22 6 9. Magic Klatovy 7 1 3 3 14 : 26 6 10. SK Norton Milence 7 0 1 6 10 : 39 1 Týmu SK Chlistov byl odečten 1 bod za 1 neodpískaný zápas. Týmu Fireballs Klatovy byl odečten 1 bod za 1 neodpískaný zápas. 2.liga 7.kolo PS Křeč Mochtín - Veterans SK Chlistov 0 : 2 ( 0 : 1 ) Branky : Juřina O. 2 (20.,43.) Rozhodčí : Zdeněk Kolář (ST Smrk Klatovy) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Oldřich Juřina (Veterans SK Chlistov) Derby nabídlo pohledný a vyrovnaný zápas, ve kterém však měli více štěstí v koncovce hosté. Ti po dvou brankách Oldřicha Juřiny nakonec dovedli toto utkání do vítězného konce. ST Smrk Klatovy - Divadlo snů Klatovy 10 : 0 ( 2 : 0 ) Branky : Holobradý 4 (3.,27.,28.,49.), Zdeněk 3 (12.,45.,49.), Partyngl (48.), Krejčiřík (47.), Mildner (50.) Rozhodčí : Lukáš König (Mušlák team) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Petr Holobradý (ST Smrk Klatovy) Hosté dokázali se svým soupeřem držet krok pouze v první půli, kterou nakonec po velkém boji prohráli 2 : 0. V úvodu druhé půle domácí dvěmi brankami Holobradého odskočili na 4 : 0. V posledních šesti minutách se hosté naprosto sesypali a domácí jim nadělili krutou desítku. Čtyři branky v jednom utkání zaznamenal domácí Holobradý. Rychlá rota Klatovy - Tady a teď 8 : 3 ( 2 : 3 ) Branky : Svoboda 2 (10.,48.), Janošťák 2 (35.,42.), Pesel (2.), vlastní (37.), Janda (39.), Miko (40.) - Flor 2 (4.,20.), Novák (3.) Rozhodčí : Václav Voráček (SH Bukvy Tokio) - známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Jan Fait (Tady a teď) Průběh prvního kola vypadal na překvapení kola, hosté byli aktivnější a první dějství dokázali vyhrát výsledkem 2 : 3. V druhé půli však hosté doplatili na svůj úzký kádr, po zranění jednoho z nich dohrávali posledních dvacet minut utkání pouze v sestavě 4 + 1. Domácí dokázali přesilovou hru využít a v druhém poločase zápas rozhodli. Nebýt skvělého gólmana hostí Faita mohl být výsledek utkání ve prospěch domácích ještě vyšší.

APH Formanka Rozvoj - AFK Geroj Klatovy 5 : 3 ( 1 : 2 ) Branky : Osvald 3 (22.,49.,50.), Vacík (38.), Schweigl (48.) - Kopecký (5.), Nový (13.), Král (32.) Rozhodčí : Jan Šafránek (PS Křeč Mochtín) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Jakub Schweigl (APH Formanka Rozvoj) První poločas sice vyhráli hosté výsledkem 1 : 2, ale více šancí měli v tomto dějství Rozvojáci, respektive jejich kanonýr Osvald, který jich snad šest zahodil. Hrál se líbivý a útočný fotbal na obě strany, nakonec se šťastnějším koncem pro domácí, kteří v posledních třech minutách otočili třemi brankami skóre ve svůj prospěch. SH Bukvy Tokio - Mušlák team 2 : 2 ( 2 : 0 ) Branky : Hrubec (15.), vlastní (17.) - Fait (42.), Mužík (48.) Rozhodčí : Václav Bulka (Divadlo snů Klatovy) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Dušan Bálek (SH Bukvy Tokio) Pohledné utkání, ve kterém vynikali utočníci a brankáři, naopak obě obrany zůstali hodně za očekáváním. První půle výsledkově vyplynula lépe pro domácí, kteří brankou Hrubce a vlastní brankou Mušlák teamu vyhráli 2 : 0. Do druhé půle hosté vrhli všechny síly do útoku, domácí vyráželi do rychlých brejků. Hostující gólman Kodeš však branku zamkl a tak ze strany domácích už další branka nepadla. Hosté přeskupili své řady, do útoku vyslali Mužíka a ten jim nakonec dvě minuty před koncem vystřelil remízu 2 : 2. Tabulka 2.ligy po 7.kole Poř. Název týmu Zápasy Výhra Remíza Prohra Skóre Body 1. APH Formanka Rozvoj 7 5 1 1 19 : 13 16 2. Veterans SK Chlistov 7 5 1 1 17 : 14 16 3. AFK Geroj Klatovy 7 5 0 2 27 : 17 15 4. Mušlák team 7 4 2 1 28 : 11 14 5. ST Smrk Klatovy 7 4 0 3 23 : 12 12 6. Rychlá rota Klatovy 7 4 0 3 19 : 13 12 7. PS Křeč Mochtín 7 2 1 4 18 : 19 7 8. SH Bukvy Tokio 7 1 3 3 10 : 11 6 9. Divadlo snů Klatovy 7 0 2 5 7 : 27 2 10. Tady a teď 7 0 0 7 8 : 39 0 Disciplinární trest : Týmu Fireballs Klatovy byl odečten 1 bod za 1 neodpískaný zápas. Další program :

1.liga 8.kolo ---- 13.-14.6.2015 Poř.č. Zápas Místo Čas Rozhodčí 036 Modrá nudle - Magic Masarykova ZŠ,KT SO 10,30 AFK Bidlo 037 Red Dogs Kal Vilyž team Masarykova ZŠ,KT odloženo 038 SK Chlistov Černý uhlí Chlistov odloženo 039 Fireballs Buvolss Nýrsko Masarykova ZŠ,KT NE 12,00 Magic 040 AFK Bidlo Norton Milence Masarykova ZŠ,KT SO 12,00 Modrá nudle 2.liga 8.kolo ---- 13.-14.6.2015 Poř.č. Zápas Místo Čas Rozhodčí 126 Divadlo snů Tady a teď Masarykova ZŠ,KT NE 16,30 Mušlák team 127 AFK Geroj Rychlá rota Masarykova ZŠ,KT SO 9,00 Veterans 128 Mušlák team APH Formanka Masarykova ZŠ,KT NE 13,30 Tady a teď 129 PS Křeč Mochtín Bukvy Tokio Mochtín NE 13,00 Rychlá rota 130 ST Smrk Veterans Chlistov Sokol.stadion,KT NE 10,30 Formanka Oficiální internetové stránky soutěže Klatovská KAPITOL liga 2015 v malé kopané jsou www.afl.cab.cz www.malyfotbal.cz Hlavní sponzor Klatovské KAPITOL ligy 2014 v malé kopané