MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ STARŠÍ PŘÍPRAVKA - 6. KOLO SOKOL LOCHKOV SK ČECHOSLOVAN CHUCHLE SOBOTA 13.10.2012 OD 12:30 Hlavní rozhodčí: Miroslav Hyc

SOKOL LOCHKOV FK ŘEPORYJE B SOBOTA OD 14:00 Hlavní rozhodčí: Martin Bužo

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

TJ SOKOL SEHRADICE A

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

HC BULDOCI NERATOVICE

Mladší žáci: (hráči narozeni )

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

Kladenský deník Skupina B:

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

MOL liga 17. kolo Slavia Praha HK Hodonín 32:25 (19:12)

MIMOŘÁDNÝ ZPRAVODAJ

Město Touškov Černice

Kádr starší přípravky pro ročník 2014/2015.

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

SK Třeboradice. Sobota v 10:00

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ Příloha č. 4 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011

A6A - 27 LIGA GENTLEMANŮ 40+ A6B - 28 LIGA GENTLEMANŮ 40+ A6C - 29 LIGA GENTLEMANŮ

Ústí nad Labem vyhrálo kvalifikaci v Kadani a je prvním finalistou turnaje E.ON Junior Cup

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ OSVĚTIMANY

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

Předsilvestrovské derby fanoušků pražských "S" vyhráli sešívaní - Broumovsko

A6A -1. LIGA GENTLEMANŮ

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

Dosavadní výsledky a rozpis příštích utkání A-Týmu

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

TJ SOKOL SEHRADICE SK VLACHOVICE

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

FK Újezd nad Lesy. FC Uhříněves. Mistrovský zápas přeboru Prahy. Podzim 2008 Neděle v 15:00. hostí fotbalový klub

Hráno 17. ledna. Seriál turnajů OFS zahájili starší žáci. Tradiční fotbalové turnaje žactva pořádané OFS Olomouc v hale gymnázia Hejčín

Počasí fotbalu moc nepřálo

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/ vydání - jaro

TJ SOKOL SEHRADICE A SK ZLECHOV

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12)

FK VIKTORIA ŽIŽKOV. ročník sezona 2008 / 2009

Vážení trenéři, hráči, rodiče, srdečně Vás zveme na 6. ročník turnaje v Březiněvsi.

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

TJ SOKOL SEHRADICE FK PŘÍLUKY A

V Bílině se v soutěžích s tradicí utkaly i v poslední době tradiční soupeři!

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL NEVŠOVÁ

AFK Slavoj Podolí. Sobota v 10:45

1919 F o t b a l 2019

O pohár města Rosice

Základní škola a Mateřská škola G. A. Lindnera Rožďalovice JÁ A FOTBAL

TJ SOKOL JENIŠOVICE A FK Jiskra Mšeno Jablonec n. N.

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TEČOVICE A

13.kolo Osek : Blatná "A" : SK Otava Katovice 6 : 4 ( 3 : 1 )

TJ SOKOL SEHRADICE A FC TVD SLAVIČÍN B

Trpísty a jsme tu zas. Kdo??? K klub O opotřebovaných Š šedivých M mužů O oddaných Š špórtu ( sportu a kopané především)

Slosovatelný program k mistrovským utkáním TJ Sokol Kobeřice, z.s. ve fotbalové sezóně 2017/2018

TJ SOKOL SEHRADICE A FC MALENOVICE

PDF byl vytvořen zkušební verzí FinePrint pdffactory

Hlavní utkání KRAJSKÝ PŘEBOR 17:30

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

Jak na Vaše rozhodnutí reagovali v Partizánskem?

ZIMNÍ HALOVÝ POHÁR JMO 2018/2019 -STARŠÍ ŽÁCI

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Vysočina Jihlava -SK Slavia Praha

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje

Město Touškov - Nýřany

A.F.C. HUMPOLEC. HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ přípravek - ročník 2005 a ml. (mladší přípravka)

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ VYSOKÉ POLE

Program krajské soutěže I. A třídy

O pohár starosty města Modřice

Krajská soutěž dorostu 13:45 Studénka

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

Smolík Roman 66, Valoušek Matouš 71, Krejz Jan 36, Klusáček Jakub 41, Janíček Martin 70, Pytlík Michal 13

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SK Kostelní Lhota sobota , začátek v 17:00

roočč r nní íí kk XX... // / 66 ww ww ww... ss oo kk oo ll ll loo cc hh kk oo vv... cc zz 11 33... 11 00... 22 00 11 22 Vstupné 25,- Kč, tento program platí zároveň jako vstupenka na fotbalové utkání. MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ STARŠÍ PŘÍPRAVKA - 6. KOLO SOKOL LOCHKOV SK ČECHOSLOVAN CHUCHLE SOBOTA 13.10.2012 OD 12:30 Hlavní rozhodčí: Miroslav Hyc Foto: Starší přípravka, Modřany Lochkov, září 2012 MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ II. TŘÍDA SKUPINA A - 6. KOLO SOKOL LOCHKOV SK ZBRASLAV B SOBOTA 13.10.2012 OD 16:00 Hlavní rozhodčí: Miroslav Hyc

ROZPIS ZÁPASŮ PODZIM 2012 PODZIM 2012 II.TŘÍDA SKUPINA A 6.kolo SO 13.10.2012 16:00 Sokol Lochkov SK Zbraslav B Lochkov T. 7.kolo SO 20.10.2012 15:30 Sokol Lipence B Sokol Lochkov Lipence T. 8.kolo SO 27.10.2012 14:30 Sokol Lochkov Nebušice B Lochkov T. 9.kolo NE 4.11.2012 11:00 Olymp - Sokol Lochkov Olymp T. 10.kolo SO 10.11.2012 14:00 Sokol Lochkov FK Řeporyje B Lochkov T. 11.kolo SO 17.11.2012 13:30 AFK Slivenec B - Sokol Lochkov Slivenec T. PODZIM 2012 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA 6.kolo SO 13.10.2012 12:30 Sokol Lochkov SK Chuchle Lochkov T. 7.kolo SO 20.10.2012 13:00 Avia Čakovice Sokol Lochkov Čakovice T. 8.kolo SO 27.10.2012 12:00 Sokol Lochkov Slavoj Suchdol Lochkov T. 9.kolo SO 3.11.2012 08:45 Bohnice - Sokol Lochkov Bohnice T. VÝSLEDKY A MUŽSTVA podzim 2012 II. třída skupina A Výsledky 2. kola Sokol Řepy B SK Modřany B 1:0 (1:0), Sokol Lochkov Gordic Kačerov 2:1 (0:0), Nebušice B Sokol Lipence B 2:7 (2:1), SK Zbraslav B PSK Olymp 4:0 (3:0), SK Střešovice C AFK Slivenec B 2:3 (1:1), FK Řeporyje B ČZU Praha 2:5 (0:3) Výsledky 3. kola Gordic Kačerov SK Střešovice C 4:1 (2:0), SK Modřany B Sokol Lochkov 1:7 (0:2), Sokol Lipence B FK Řeporyje B 3:1 (0:0), AFK Slivenec B SK Zbraslav B 3:1 (2:1), PSK Olymp Praha Sokol Nebušice B 3:1, ČZU Praha Sokol Řepy B 5:2 (2:1) Výsledky 4. kola Sokol Řepy B Sokol Lipence B 0:5 (0:3), Sokol Lochkov SK Střešovice C 11:0 (2:0), SK Modřany B ČZU Praha 1:2 (1:2), SK Zbraslav B Gordic Kačerov 2:2 (2:0), Sokol Nebušice B AFK Slivenec 5:2, FK Řeporyje B PSK Olymp 1:1 (1:1) Výsledky 5. kola Gordic Kačerov Sokol Nebušice B 2:0, Sokol Lipence B SK Modřany B 1:2 (1:1), AFK Slivenec B FK Řeporyje B 1:2 (1:2), PSK Olymp Sokol Řepy B 1:1 (0:1), ČZU Praha Sokol Lochkov 1:3 (0:3), SK Střešovice C SK Zbraslav B 5:2 (2:2) Lochkovský fotbal X-6/2012 2

TABULKA PO 5.KOLE MUŽI SEZÓNA 2012/2013 II. TŘÍDA SKUPINA A # TÝM PZ V R P SKÓRE PB 1. Sokol Lochkov 5 5 0 0 27:3 15 2. ČZU Praha 5 4 0 1 16:8 12 3. Sokol Lipence B 5 3 1 1 18:7 10 4. Gordic Kačerov 5 3 1 1 12:5 10 5. PSK Olymp Praha 5 2 2 1 9:10 8 6. SK Modřany B 5 2 0 3 8:11 6 7. AFK Slivenec B 5 2 0 3 9:13 6 8. SK Zbraslav B 5 1 2 2 11:12 5 9. FK Řeporyje B 5 1 1 3 6:14 4 10. Sokol Řepy B 5 1 1 3 4:15 4 11. Sokol Nebušice B 5 1 0 4 8:17 3 12. SK Střešovice 1911 C 5 1 0 4 11:24 3 POŘADÍ STŘELCŮ PO 5.KOLE 1. Václav Jirka 11 branek 2. René Pivarník 8 branek 3. Tomáš Geryk, Jirka Jaroš, Mirek Vrba 2 branky 4. Vladislav Matetid, Tomáš Lencsés 1 branka Václav Jirka nejlepší střelec KOMPLETNÍ PROGRAM 6.KOLA II.TŘÍDA SKUPINA A SO 13.10.2012 10:45 Sokol Řepy B AFK Slivenec B Řepy T. SO 13.10.2012 16:00 Sokol Lochkov SK Zbraslav B Lochkov T. SO 13.10.2012 16:00 SK Modřany B PSK Olymp Modřany T. NE 14.10.2012 16:00 Nebušice B SK Střešovice C Nebušice T. NE 14.10.2012 16:00 FK Řeporyje B Gordic Kačerov Řeporyje T. NE 14.10.2012 16:00 ČZU Praha Sokol Lipence B ČZU Suchdol T. Lochkovský fotbal X 6/2012 3

ÁČKO PORAZILO KAČEROV 2:1, 15.9.2012 Očekáváný souboj dvou týmů, které hlásí útok na postup do I. B třídy, byl nalosován už do druhého kola. Lochkov přivítal v sobotu odpoledne Gordic Kačerov. Lochkov namlsaný výhrou z Řep na soupeře vlétl, ovšem tentokrát to bylo o něčem jiném. Ne, že by se Lochkov nedostával do šancí, ale obrana nebyla, tak děravá jako před týdnem. Paradoxně nejvíc šancí jsme měli ze vzduchu, což nikdy nebyla naše silná stránka. Ale jak René Pivarník, tak Tomáš Geryk, i Jirka Jaroš měli v zakončení smůlu. Největší šance Kačerova přišla v 35. minutě z přímého kopu, ovšem na čáře stál výborný Luděk Hozman. Půle tedy 0-0. Bylo důležité, abysme nezpanikařili, protože jsme byli lepší, nebezpečnější a vyhrát jsme si zasloužili. Díky bohu za prohibici a za Tomáše Geryka :)). Za prvé je jeden ze dvou hráčů, kteří letos ještě nevynechali trénink a za druhé jeho levačka v této sezoně řádí jak nikdy. Po výstavní trefě na Řepích, se v sobotu, z rohu velkého vápna do balonu opřel znova svoji "slabší " nohou a vymetl gólmanovi vzdálenější šibenici!! 46. minuta 1-0 a gól kola. Lochkov nadále kontroloval hru, soupeře do ničeho vážnějšího nepouštěl, ale pořád stačila jedna naše chyba a byl by problém. Naštěstí zhruba v 67. minutě se na levé straně uvolnil René Pivarník, přesprintoval dva obránce, nacentroval a Václav Jirka "Lafatovsky" uklidil míč do prázdné sítě z malého vápna. 2-0. Utkání se dohrávalo v klidu až do 90. minuty. Hosté kopali roh, který si Luďa nešťastně srazil do své sítě a nejen trenérovi Tomáši Novákovi přidělal pár vrásek :)) Naštěstí Lochkov zbytek zápasu dohrál a zaslouženě zvítězil 2-1!! Jak tohle vítězství bylo důležité se teprve uvidí, každopádně platí, že Lochkov je po dvou odehraných kolech stoprocentní se skórem 6:1. Jediným horším momentem bylo zranění Jirky Vecka, který si na první pohled obnovil svoje koleno,ale nejhorší ho snad nečeká. Příští kolo jede Lochkov do Modřan, kde to moc dobře zná a poslední zápasy se mu tam i daří, tak uvidíme!!! LOCHKOVSKÁ KANONÁDA NA MODŘANECH, 22.9.2012 Po výhře starší přípravky chtělo i naše áčko navázat na předešlá dvě kola a zavítalo do oblíbených Modřan. Poslední dva zápasy jsme tu vyhráli po boji vždy o jednu branku a v tradici jsme chtěli pokračovat. V základní sestavě mnoho změn nebylo, až na zraněného Honzu Vokřínka. Ze strany Lochkova začalo utkání velice unaveně, jako bysme si mysleli, že se soupeř porazí sám. Za prvních dvacet minut jsme měli jedinou šanci, kterou jsme nedali a nebezpečnější byli určitě domácí. Největší šance přišla zhruba ve 20. Minutě, po akci ze strany, kdy to už vypadalo, že střílený centr uklidí útočník do prázdné brány. V tu chvíli se přiřítil kapitán Jirka Vecko a s nasazením vlastního života, gólu zabránil až kolenem prolomil tyč branky. O pět minut později jsme kopali náš první roh a - světe div se - vedli jsme 1-0. Tomáš Lencsés ze zadní tyče vracel míč před gólmana a důrazný René Pivarník doklepl míč do sítě. O dalších pět minut už to bylo 2-0, kdy se na lajně uvolnil Jirka Jaroš, předložil výborný balon Vencovi Jirkovi a ten štěstím podruhé překonal domácího brankáře. A tak skončil i první poločas. V druhém poločase bylo znát, že Modřany zápas nezabalily a během 10 - ti minut se jim podařilo snížit. Od té doby už ale dávali góly jen lochkovští hráči a především René Pivarník. Ihned po obdržené brance šel sám na bránu a ránou pod víko vrátil Lochkovu dvoubrankové vedení. Nakonec přidal ještě dvě branky, stejně jako Venca Jirka a Lochkov si odvezl domů přesvědčivé vítězství 7:1. Po třetím kole se dá shrnout, že Lochkovu vyšel úvod sezony podle představ a s plným počtem bodů vede skupinu. Každopádně nesmí v žádném zápase polevit, jít od zápasu k zápasu a vyhrávat vše, co se dá.. Lochkovský fotbal X-6/2012 4

LOCHKOVSKÁ JÍZDA POKRAČUJE I PO 4. KOLE, PORAZILI JSME SK STŘEŠOVICE C 11:0, 29.9.2012 Lochkovská jízda za postupem pokračuje i po čtvrtém kole!!! V sobotu 29.9, v den, kdy slavil svátek sekretář klubu Michal Drahota, přijely do Lochkova vždy nebezpečné Střešovice. Lochkov proti nim umí jedině doma, z venku si pravidelně odváží příděly a bylo na čase, aby taky Střešovice jednou odjely z Lochkova s výpraskem. Lochkov jako vždy začal aktivně a ve 4. minutě mohl vést už 3-0, ale domácí střelci se ještě zastřelovali. Kanonádu odstartoval až v 29. minutě Venca Jirka šťastně tečovanou střelou, která zapadla k zadní tyči a když v 39. minutě vstřelila svůj premiérový gól v lochkovském dresu posila z Chorvatska, Vladislav Matetid, byl Lochkov k nezastavení. Půle sice skončila "pouze" 2:0, ale ve druhé půli jsme si spravili střeleckou chuť. Bohužel už si nepamatuju, jak všechny branky padaly :)), ale vím, že se o ně postarali 5x Jirka, 3x René Pivarník, 1x Matetid, 1x Vrba,1x Tomáš Lencsés. A desátý jubilejní vstřelil po rohu poslední jmenovaný :)) Lochkov soupeře definitivně odrovnal během deseti minut druhé půle, kdy zvýšil náskok na 5:0 a hosté rezignovali. Domácí za hlasité podpory fanoušků, kteří si od 60. minuty přáli "DESET", pořád podnikali útočné výpady, nenechali soupeře dostat do tlaku a v 85. minutě splnili jejich přání. Střešovická největší šance přišla kolem 35. minuty! Nutno ocenit práci lochkovských hráčů, kteří i za rozhodnutého stavu pořád chtěli hrát a pořád chtěli přidávat góly. Žádný souboj nevypustili a i za stavu 9:0 se na hřišti chovali jako, kdyby to bylo 0:0.. Suma sumárum... Lochkov - Střešovice "C" 11:0!!! Příští kolo nás čeká veledůležité utkání na půdě ambiciózní ČZU Praha, které jediné drží s námi krok a má také 12 bodů ( v souběžně hraném utkání vyhráli v Modřanech 2-1). ÁČKO JE NA ČELE TABULKY, PORAZILO ČZU PRAHA 3:1, 7.10.2012 Na nedělní odpoledne 7.10. nám byl přisouzeno ČZU..nic zvláštního před sezónou, ale jelikož po 4 kolech to byl vedle nás jediný stoprocentní mančaft, celotýdenní práce po Střešovicích (11:0 :)) směřovala právě k tomuto utkání. Problém nastal už v úterý, když nám hlavní trenér Tomáš Novák oznámil, že je nemocný a bohužel s námi v neděli nebude. Lochkov začal oproti předešlým zápasům opatrněji a nechal hrát ČZU, až když Honza Vokřínek z prázdné brány vykopl jasný gól, začali jsme trošku běhat. Odměnou nám byla série rohových kopů, ze kterých jsme, ale neudeřili. To se nám povedlo až zhruba v 15. minutě, kdy se k údivu všech zúčastněných trefil levačkou Venca Jirka 1-0.. ČZU v tu ránu bylo jak opařené a Lochkov pomalu přebíral iniciativu. Druhou branku jsme přidali zhruba v 25. minutě a postaral se o ní nestárnoucí Mirek Vrba... - ano pro změnu z přímáku - 2-0. Komplikace nastala zhruba v 30. minutě, kdy hlavní rozhodčí poskytnul domácím výhodu penalty! Jestli je, ale Mirek Vrba nestárnoucí, tak ovšem Míra Kocourek v bráně je nesmrtelný!! Kapitán domácích si na našem gólmanovi vylámal zuby, a i když svoji ránu uklízel po zemi k tyči, hbitej Mirek se nenechal nachytat a dodal týmu ještě větší sebevědomí!! Především teda Jirkovi Jarošovi, který zhruba ve 40.minutě napřáhl svoji jedovatou levačku a zvýšil na komfortních 3-0!!! V šatně jsme si s klukama akorát připomněli Aritmu z minulé sezony a šli na druhou půli. Jak už jsem napsal, Lochkov doslova spálil, co mohl a ČZU zhruba v 70. minutě snížilo na 1-3. Nutno dodat, že jsme měli i pořádnou kliku. Dvě břevna, chycená penalta.. Štěstíčko se za nás tentokrát postavilo. Lochkov dovedl prozatimní zápas sezóny do vítězného konce, ale moc času na oslavy není, už v sobotu nás čeká nebezpečná Zbraslav "B" od 16-00 na domácí půdě! Důkaz, že celý Lochkov žije fotbalem a chce jít za postupem se vším všudy nám předvedli i nejvěrnější fanoušci, kteří v rekordním počtu vyrazili na venkovní zápas a hnali svůj tým ke třem bodům! Takže obrovský dík za celý mančaft! Sympatického gesta jsme se dočkali i od bývalého trenéra Ládi Kácovského a je vidět že na "svůj" tým nezanevřel a taky přijel podpořit Lochkov přímo do Suchdola!! Takže popáté v řadě " NA 3 BODY!! " Lochkovský fotbal X-6/2012 5

VÝSLEDKY STARŠÍ PŘÍPRAVKA podzim 2012 Výsledky 2. kola Slavoj Suchdol SK Čechoslovan Chuchle 12:1, AFK Slivenec Avia Čakovice 3:17, SK Modřany Sokol Lochkov 7:5, Slovan Bohnice Sokol Lipence 5:11, SC Radotín FC Zličín 1:5 Výsledky 3. kola Sokol Lipence SC Radotín 13:3, SK Čechoslovan Chuchle Slovan Bohnice 2:9, Sokol Lochkov AFK Slivenec 12:5, Avia Čakovice Slavoj Suchdol 20:0, FC Zličín SK Modřany 11:3 Výsledky 4. kola SC Radotín SK Čechoslovan Chuchle 9:4, AFK Slivenec Slavoj Suchdol 15:1, SK Modřany Sokol Lipence 4:7, Sokol Lochkov FC Zličín 4:11, Slovan Bohnice Avia Čakovice 5:11 Výsledky 5. kola SK Čechoslovan Chuchle SK Modřany 4:14, Slavoj Suchdol Slovan Bohnice 2:10, Sokol Lipence Sokol Lochkov 18:0, Avia Čakovice SC Radotín 7:2, FC Zličín AFK Slivenec 19:1 TABULKA PO 5.KOLE STARŠÍ PŘÍPRAVKA SEZÓNA 2012/2013 # TÝM PZ V R P SKÓRE PB 1. Avia Čakovice 5 5 0 0 90:14 15 2. Sokol Lipence 5 5 0 0 84:12 15 3. FC Zličín 5 5 0 0 54:10 15 4. SK Modřany 5 3 0 2 38:29 9 5. Slovan Bohnice 5 2 0 3 30:34 6 6. Sokol Lochkov 5 2 0 3 25:43 6 7. AFK Slivenec 6 2 0 4 35:63 6 8. SC Radotín 5 1 0 4 17:33 3 9. Slavoj Suchdol 5 1 0 4 15:81 3 10. Čechoslovan Chuchle 6 0 0 6 19:88 0 Lochkovský fotbal X-6/2012 6

2.KOLO: MODŘANY - LOCHKOV 7:5-15. 9. 2012 V sobotu 15. 9. 2012, brzo ráno měla na programu své druhé kolo naše starší přípravka. Čekal jí zápas v Modřanech. Děti si vzaly příklad od svých starších kolegů a na Modřany hned od začátku vlítly a rychle vedly 2-0. Bohužel vedení do první pauzy neudržely a první třetina skončila 3-3. Ve druhé třetině se už domácí nenechali zaskočit a převzali otěže zápasu do svých rukou. Naštěstí nás hodně podržel Sam Láznička a také dvakrát břevno. Branky tak začaly znova padat až v poslední třetině a většinou do naší sítě. Našim hráčům nevydržely síly a i když se rvali alespoň o remízu do poslední minuty, podlehli nakonec Modřanům 5-7. Zápas to nebyl vůbec špatný, z naší strany je potřeba sportovně uznat kvalitu soupeře, ale i ocenit nasazení našich hráčů, kteří se i za nepříznivého výsledku dokázali zvednout a vzdorovat domácím. 3.KOLO SOBOTA 22.9.2012 : LOCHKOV SLIVENEC 12:5 Velice úspěšný a šestibodový víkend začala starší přípravka v derby se Slivencem. Poslední vzájemný zápas skončil těsnou výhrou Lochkova 10-9 a dalo se čekat další vyrovnané utkání před plným klandrem. Ovšem mladí hráči Lochkova nechtěli žádné drama připustit, soupeře zmáčkli a po první třetině už vedli 4-0. Trochu nám klesla koncentrace, soupeře jsme nechali hrát a dostali jsme pár laciných gólu. Naštěstí lochkovská ofenziva je v dobré formě a přípravka zápas nakonec ovládla vcelku suverénně 12:5. Dobrý výkon předvedl určitě Hynek Hruška, který opět běhal po celém hřišti, chtěl hrát fotbal a zařídil několik branek. Jako za starých časů se předvedl i Karel Košař, u kterého už jsme málem zapomněli na jeho útočné výpady, které nám v sobotu připomněl a makal dopředu i dozadu. A klasická opora v obraně, Jirka Ševčík, svým důrazem také znemožnil několik šancí Slivence. 5.KOLO - STARŠÍ PŘÍPRAVKA NEZVLÁDLA ZÁPAS V LIPENCÍCH, 7.10.2012 V sobotu ráno zajela naše přípravka na horkou půdu do Lipenců. Soupeř je zatím v tabulce první a podle zápasu zcela zásluhou. Nám se silným soupeřem scházelo bohužel dost tahounů. Honzík Menger s Péťou Pánkem na škole v přírodě, Matěj s Hynkem mimo a Mára se pral v posteli s nemocí. Do zápasu nás bylo i s pomocí Honzíka Růžičky 9. Vyspělejší domácí tým nás během celého zápasu přehrával. Projevila se jejich větší fotbalovost i důraz v osobních soubojích. My teprve ve starší přípravce začínáme. I přes naší snahu nás Lipence přehrály vysoko 18:0. Musíme uznat kvalitu soupeře a porážku "skousnout" a o to s větším úsilím pracovat na tréninku. Vyzdvihnout můžeme výkon neúnavného Adama, který bojoval po celý zápas, i když už ostatním docházely síly. Lochkovský fotbal X-6/2012 7

NAŠI NEJMLADŠÍ FOTBALISTI PORAZILI SLIVENEC 17:2, 4.10.2012 Ve čtvrtek hráli naši nejmenší (ročník 2005, 2006) odvetu proti Slivenci. Někteří naši hráči odehráli první zápas ve své fotbalové kariéře. Nakonec jsme vyhráli což, ale není tak důležité. V bráně se výborně předvedl David Boháč. Hráli jsme s chutí a bez zlobení, a potěšili tak sebe, trenéry i rodiče. SPONZOR TÝMU STARŠÍ PŘÍPRAVKA RECRUIT CZ Kováků 456/28 150 00 PRAHA 5 www.recruit.cz SPONZOR A TÝMU TONICAR TRANSPORT s. r.o. Ke Hřbitovu 1 251 01 Říčany www.tonicar.cz Lochkovský fotbal X - 6/2012 vychází 13.10.2012 náklad 100 ks Na přípravě se podíleli:kateřina Drahotová, Tomáš Novák, Václav Jirka, Slávek Zítko, Michal Drahota Kontakt: fotbal@sokollochkov.cz