HR : Simbartl Václav z Bolešin. AR1: Duda Václav z Chlumčan

Podobné dokumenty
AR2: Mgr.CIHLÁŘ František z H.Týna

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

Delegovaní rozhodčí a DS. Neděle 15.května začátek 16:00 hod.

Delegovaní rozhodčí a DS. HR FILLINGER Miloš Plzeň AR1 MALINČÁK Lukáš Plzeň AR2 LEGO Jan Hvozd u Plas DS HAJŠMAN Pavel Tlučná

Sobota 5. června 2011 od 16:00 hodin

Delegovaní rozhodčí a DS. HR HODEK Jakub Plzeň AR1 LEGO Jan Hvozd u Plas AR2 MAŠEK Jaroslav Plzeň DS JINDRA Jiří Plzeň

AR1: HOUDEK Jiří z Plzně AR2: POHANČENÍK

Delegovaní rozhodčí a DS. HR HANILEC Přemysl Tachov AR1 HORÁČEK Michal Tachov AR2 SLADKÝ Stanislav Zálezly u Stříb. DS SVOBODA Miroslav Tachov

TALENT CUP - TURNAJ OKR.VÝBĚRŮ U 13 ročník 2012/2013

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

13.kolo Osek : Blatná "A" : SK Otava Katovice 6 : 4 ( 3 : 1 )

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

Pravidla malé kopané turnajů SlaviaTour

SK Třeboradice. Sobota v 10:00

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

Město Touškov Černice

Hřiště: m m Branka 2 5 m (opatřená sítěmi), nebo 7,32 2,44 m po domluvě, viz níže

TJ SOKOL SEHRADICE A SK ZLECHOV

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

OLESNIK - PROTIVIN. Repubblica Ceca (Ondrasovka KP) Kolo cislo 10 IVS 13/10/2018 0' 15' 30' 46' 60' 75' 91'

ZPRAVODAJ č

Předsilvestrovské derby fanoušků pražských "S" vyhráli sešívaní - Broumovsko

PROPOZICE. Halový turnaj. FC Viktoria Plzeň ročník 2009

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ Příloha č. 4 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

VÝBĚR OFS KLATOVY VYKROČIL ÚSPĚŠNĚ ZA OBHAJOBOU

2. místo okresní výběr žáků v celostátním finále U13 Talent Cup v Jakubčovicích na Moravě

TJ Sokol Všemina. Archiv článků JARO Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

ZPRAVODAJ č

Náš turnaj o.s. satelitní turnaje na míru pro Váš tým. Radek Kuchař - Marketingová a administrativní podpora tel:

HR : KOMANEC Petr. AR1: SLADKÝ Stanislav

číslo 3/2012 ze dne

SK Uhelné Sklady. Neděle v 17:00

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

Pravidla soutěže STARŠÍCH PŘÍPRAVEK OFS Brno - venkov (5+1)

A.F.C. HUMPOLEC. HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ přípravek - ročník 2005 a ml. (mladší přípravka)

Propozice - Ondrášovka Cup v kategorii U13:

FK LOVOSICE FK TATRAN KADAŇ

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

Pohár EHF odveta druhého kola kvalifikace SC Magura Cisinadie Slavia Praha 20:29 (18:11)

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

Propozice Ondrášovka Cupu 2017/18 pohár mládeže FAČR. kategorie U13. A. Všeobecná ustanovení

Hrací plocha. Rozměry Hrací plocha musí mít tvar obdélníku. Délka: 90 m (100 yardů) m (130 yardů) Šířka: 45 m (50 yardů) - 90 m (100 yardů)

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/ vydání - jaro

MOL liga 17. kolo Slavia Praha HK Hodonín 32:25 (19:12)

Město Touškov - Nýřany

ročník 2003 a mladší neděle 7. února 2016 od 8.15 hodin hala TJ Turnov Skálova ulice

O pohár města Rosice

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

Rozpis soutěží

Mladší žáci: (hráči narozeni )

TJ LOKOMOTIVA P R O P O Z I C E

Transkript:

ZPRAVODAJ SK STRÁŢOV TJ S U Š I C E HR : Simbartl Václav z Bolešin AR1: Duda Václav z Chlumčan AR2: Švantner František z Plzně DS : Jindra Jiří z Pzně Neděle 19. 9. 2010 16:00 1

1. A T Ř Í D A - 6. kolo Sušice - Zruč 3 : 1 (2 : 1) Čtyři zápasy, dlouhých 385 minut. Tak dlouho trvalo sušickým fotbalistům, neţ protrhli střeleckou smůlu. Před domácím publikem porazili Zruč 3:1 a dočkali se druhé výhry v sezoně..na gól čekali sušičtí fotbalisté víc neţ měsíc! Naposledy se za Sušici trefil Vítěslav Hájek v prvním kole (Sušice porazila Zbiroh 4:2), které se hrálo 8. srpna. Proti Zruči se Sušici konečně podařilo proměňovat šance a ukončit gólový půst.útočné akce domácího týmu táhl zejména aktivní Szedmák. Sušický útočník, který má zkušenosti z ligového dorostu Plzně, se výrazně podepsal pod první gól Sušice. Z pravé strany pronikl do vápna, nádhernou přihrávkou naservíroval míč přesně na nohu Fartáka, který dostal míč do prázdné brány 1:0 pro Sušici! Za necelou čtvrthodinu propálil hostujícího gólmana Hájek a Sušice vedla o dva góly. Radost domácích zmrazil těsně před koncem poločasu Trnka, který parádní trefou z přímého kopu sníţil na 1:2. Ruka to nebyla, okomentoval spornou situaci sušický stoper Kalný, po které německý rozhodčí Dendorfer nařídil spornou standardku. Ve druhém poločase uţ Sušice tak aktivní nebyla. Hráči hlídali těsný náskok, báli se moţného vyrovnání. Bylo to v křeči, takhle hrát nemůţeme, zlobil se po utkání sušický trenér Brabec.Domácí uklidnil aţ dvacet minut před koncem střídající Melka, který hlavou proměnil rohový kop. Závěr utkání uţ Sušice dohrála v klidu a slaví zaslouţené vítězství. Jsem rád, ţe jsme dali gól a konečně vyhráli. I tak jsme dělali dost chyb, pořád je co zlepšovat, zhodnotil utkání Brabec. Branky: 25. Farták, 37. Hájek, 69. Melka 43. Trnka. Rozhodčí: Dendorfer, Wanninger, Baumer. ŢK: 2:1. Diváků: 160. Sestava Sušice: Míček Bešta, Kalný, Sládek, Jech Kysilka (68. Šablatura), Hubáček (78. Budil), Hrach, Hájek (46. Melka) Szedmák, Farták. Mýto Stráţov 1 : 0 (1 : 0) Trenér Stráţova Petr Presl: Sehráli jsme již třetí utkání na hřišti soupeře a bohužel stejně jako ta předešlá skončilo i toto stejným výsledkem 1:0, tedy s nulovým bodovým ziskem. Obraz hry je vždy stejný, dostaneme náhodnou zbytečnou branku a soupeř se soustředí na defenzivu, s čímž si nedokážeme zatím poradit. Přesto si většinou vytvoříme řadu brankových příležitostí, ale produktivita je z nich velice slabá. Kluci potřebují více klidu a také štěstí v zakončení akcí a pak se snad dostaví i výsledky. Herně sice v utkáních nepropadáme ale s takovouto koncovkou se těžko vítězí. Věřím, že obrat přijde už v nedělním prestižním zápase se Sušicí. Branka:30. Kříţ; ŢK: 2:0. Diváků: 80.Rozhodčí: Kostelník. Sestava Stráţova: Javorský,Michel,Číţek,Helm,Franc,Vítovec,MatějkaV. (60.Šlegl), Matějka T. (80.Presl Š.), Gajdušek, Janka,Čeleda 2

VÝSLEDKY 6.KOLO Domácí Hosté Skóre Poločas Klatovy Křimice 7 : 0 ( 3 : 0) Horaţďovice Luby 2 : 0 ( 0 : 0) Blovice Chotíkov 2 : 3 ( 0 : 3) Chlumčany Nepomuk 1 : 2 ( 0 : 1) Zbiroh Domaţlice B 1 : 2 ( 1 : 1) Mýto Stráţov 1 : 0 ( 1 : 0) Sušice Zruč 3 : 1 ( 2 : 1) Nýřany Dyn.H.Týn 1 : 1 ( 0 : 0) TABULKA Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body Prav 1. Domaţlice B 6 6 0 0 17 : 3 18 ( 9) 2. Horaţďovice 6 4 1 1 14 : 7 13 ( 4) 3. Klatovy 6 3 2 1 17 : 8 11 ( 2) 4. Chotíkov 6 3 2 1 14 : 11 11 ( 5) 5. Nýřany 6 2 3 1 12 : 9 9 ( -3) 6. Sušice 6 2 3 1 7 : 6 9 ( -3) 7. Nepomuk 6 2 2 2 15 : 11 8 ( -1) 8. Chlumčany 6 2 2 2 5 : 7 8 ( -1) 9. Mýto 6 2 2 2 8 : 11 8 ( -4) 10. Stráţov 6 2 1 3 5 : 4 7 ( -2) 11. Zbiroh 6 1 3 2 13 : 13 6 ( -3) 12. Dyn.H.Týn 6 0 5 1 7 : 9 5 ( -4) 13. Luby 6 1 2 3 7 : 13 5 ( -1) 14. Zruč 6 1 1 4 7 : 13 4 ( -5) 15. Blovice 6 1 1 4 5 : 16 4 ( -5) 16. Křimice 6 1 0 5 6 : 18 3 ( -3) K dnešnímu duelu: Stráţov SUŠICE PŘEDCHÁZEJÍCÍ DVĚ DERBY PŘINESLA STRÁŢOVU ZRANĚNÍ A OSLABENÍ 12.9. 2009 Stráţov - Sušice 0 : 0 Derby mezi soupeři z Pošumaví zůstalo za očekáváním. Zápas který nabídl velice málo z toho co mohly oba týmy ve svých nesporných fotbalových kvalit divákům poskytnout. 3

Zápas s minimálním mnoţstvím herních situací před oběma brankami ještě s přimhouřením jednoho oka něco z fotbalu nabídl v prvním poločase. Největší vzrušení přinesly poslední minuty první půle. Nejdříve velké pobouření v ochozech nastalo po té, kdy byl na rohu uvnitř pokutového území faulován obráncem hostů udeřením do hlavy Zbyněk Vítovec. Následně musel být otřesený domácí kapitán vystřídán a s trţnou ranou odvezen do nemocnice k ošetření. Rozhodčí této situaci pouze přihlíţel a tento faul zůstal bez jakéhokoliv herního či osobního postihu hráče hostů Scénář druhého poločasu nebyl vůbec podle domácích představ. Ve 48.minutě rozhodčí našel na zákrok opory stráţovské obrany Číţka ohodnocení v podobě červené karty a pro hosty to znamenalo nabídku hrát celý druhý poločas přesilovku. Od této doby se jiţ fotbal ze hřiště vytratil. Hra obou týmů se utápěla v nepřesnosti a v osobních soubojích bylo velké mnoţství nečistého způsobu hry. Hosté měli častěji míč na svých kopačkách, ale obrana domácích na čele s brankářem Javorským pracovala spolehlivě. Štěstí stálo při Stráţovu, kdyţ po závaru před domácí svatyní odvracel míč před brankovou čarou Štěpán Presl. V poslední minutě byl hostům vyloučen pro dvě ţluté karty Broţ. Domácí se snaţili ještě o strţení vítězství na svojí stranu. Mohlo se to podařit Gajdůškovi který ale v souboji s brankářem Kubů nebyl dostatečně důrazný a také proto došlo na konečnou dělbu bodů. K fotbalu patří branky a těch se diváci nedočkali. Patří k němu také rozhodování delegovanými arbitry na úrovni kterou si tento stupeň soutěţe zasluhuje. V tomto případě tomu rozhodně tak nebylo a nebo ţe by měla kaţdá trojice arbitrů na řízení zápasu jiné noty? Trenér domácích Petr Presl : Pouťové utkání se vším, co k němu patří, viděla pěkná divácká návštěva ve Strážově.Jediné, co duelu chybělo, byly bohužel branky.přestože jsme měli před zápasem velké problémy se složením kádru a díky zranění Z.Vítovce a zdravotní indispozici nové tváře v týmu V.Cupla, který musel odstoupit po 35 min.hry kluci odehráli poměrně slušnou partii s pohyblivým soupeřem. Utkání ovlivnila také obě zbytečná vyloučení na každé straně. Myslím si, že diváci viděli dramatický duel s několika málo slibnými situacemi na obou stranách hřiště. Remízu považuji nakonec za spravedlivou i když asi největší brankovou příležitost byla na naší straně po brejku L.Janky. Zranění Z.Vítovce se nakonec naštěstí ukázalo méně vážné, než vypadalo na první pohled, takže se dá brzy do pořádku.přesto nebude za týden vůbec jednoduché sestavit tým na další soutěžní zápas, který bychom chtěli v Křimicích zvládnout se ctí. Rozhodčí: Pajma Radek- Jurčík Ondřej, Fanfule Ladislav. ŢK: : 2 : 4. ČK: 1 : 1 (Číţek - Broţ). Diváků: 300. Sestavy : Stráţov : Javorský - Michel, Franc, Kalista K. (90.Fremuth Ludvík), Gajdůšek, Číţek, Matějka V., Vítovec Y.(43. Presl Š.), Janka L., Matějka T., Cupl (34. Chaluš). Sušice : Kubů - Kalný, Farták(90. Pohořal), Broţ, Marek T., Klíma, Hrach, Melka, Kotrba, Chmelík(76. Šablatura). 4

18.4. 2010 Sušice - Stráţov 0: 1 ( 0: 0) Do zápasu vstoupili aktivněji domácí, kteří dlouhými nakopávanými centry oslovovali své útočníky ke steči branky Stráţova kterou tradičně hájil pár hodin po své sobotní svatbě čerstvý novomanţel Michal Javorský.. Tyto centry buď ale neměly patřičnou přesnost a nebo se často stávali kořistí obránců Stráţova. Přesto byli domácí nebezpečnější, a to především ze svých nacvičených standardních situací. Po hříchu pro domácí borce, ale většina centrů rozehrávaná kapitánem Františkem Hrachem nenašla v pokutovém území Stráţova ţádného adresáta. Případné střely pak po většinou směřovaly do středu branky na připraveného stráţce této svatyně. Hráči Stráţova se do ohroţení sušického brankáře příliš nedostávali. Dobře sice přecházeli přes půlku, nicméně zde se většinou vinou vlastní nepřesné rozehrávky o dobré pozice sami připravovali. Největšími šancemi první půle tak byly za Sušici šance Sládka po trestném kopu a ze strany hostů jeho kanonýra Janky, který v rozhodující chvíli ztratil potřebný balanc za Stráţov. Do druhého poločasu vstoupili s větším důrazem a snahou po zisku tří bodů domácí borci. Paradoxně však obraz hry vyzníval lépe pro jejich soupeře. Ten se překvapivě snadno dostával k domácími stereotypně rozehrávaným míčům a následně pak nebezpečné kontry ohroţovali sušickou branku. Snaha hráčů Stráţova vyvrcholila první brankou, která však pro údajný ofsajd nebyla hlavním arbitrem uznána. Navíc po chvíli musel pro zranění střídat T. Matějka, kterého do útoku velmi nestandardně nahradil tradiční opora zadních řad levý obránce Michel. Tento tah se ukázal jako dobrý v okamţiku, kdy v 67. minutě nový hráč na hřišti vystihl nedorozumění mezi domácím stoperem a obráncem a pohotově hlavičkou přeloboval vyběhnuvšího brankáře domácích 0 : 1.. Radost hostům ale nevydrţela dlouho, neboť v minutě 75. minutě došlo k váţnému poranění záloţníka Stráţova Davida Gajdůška. Ten musel být po ztrátě vědomí ze hřiště odvezen rychlou zdravotnickou sluţbou s podezřením na poranění hlavy a krční páteře. Čtvrt hodiny se tak na hřišti odehrávali věci neveselé a s fotbalem absolutně nesouvisející. V následujících zbylých patnácti minutách vrhli domácí všechny síly do útoku. Nicméně na víc neţ velkou šanci Junka s nepřesně zakončujícím Sládkem se jiţ nezmohli. Naopak Stráţov měl několik náznaků brejků do otevřené obrany, ale opět jej zradila velká bolest tohoto týmu, přesná přihrávka. Sestava Stráţova: Javorský - Číţek, Helm, Franc, Chaluš - Gajdůšek (75. pro zranění Š. Presl), T. Matějka ( 60. pro zranění Michel), V. Matějka, Vítovec ( 85. Janda Václav) - Janka, Čeleda Vyjádření asistenta trenéra Lukáše Helma: " Velkou radost z dnešního vítězství nám kazí stav zraněného Davida Gajdůška, u kterého série vyšetření sice vyloučila vážnější poranění, nicméně i s těžkým otřesem mozku zůstane v nemocnici na pozorování. Věříme, že se dá brzo do pořádku, přesto si od fotbalu odpočine tak pět, šest týdnů. Jsem rád, jak 5

jsme dnešní zápas zvládli. Sice v naší hře byla spousta nepřesností, které nás pak stojí spoustu sil a nabízí velké šance soupeři. Přesto jsme je dokázali nahradit bojovností a koncentrací. Sušice na nás dnes nedokázala vymyslet žádný účinný způsob, jak proniknout naší defenzivou a hrozila tak hlavně ze standardních situací. Ty jsme si ale velmi zodpovědně pohlídali a po kuriózní brance Michela, jeho první v 1.A třídě, jsme získali pro nás tak důležité body. Význam tohoto utkání se ale ukáže teprve za týden, kdy toto vítězství musíme potvrdit i v domácím prostředí v zápase s Křimicemi. Hlavně však celý tým drží palce Davidovi, aby všechny nepříjemnosti způsobené zraněním překonal a vrátil se co nejdříve zpátky do týmu." Branky: Michel; ŢK: 1:0. Diváků: 150 IV. T Ř Í D A, skupina A - 1. - 2. kolo Stráţov B - Spůle 2 : 0 (2 : 0) Josef Vaněk Zápas začal o místní pouti převahou domácích, ale opět se potvrdilo, ţe s proměňováním šancí jsou jejich hráči na štíru. Kdyţ se k tomu přidala i smůla po střele J.Hosnedla která skončila břevně a stejný osud potkal míč z kopačky Václava Jandy po přehození brankáře zůstalo půl hodiny brankové konto soupeře čisté. Domácí se konečně dočkali branky ve 31.minutě, kdy po rohovém kopu rozehraném V.Jandou se míč odrazil od bránícího obránce k volnému Koláčkovi ten se nemýlil 1 : 0.Následně se dostal do velké šance Weber, ale jeho střela z bezprostřední blízkosti trefila pouze brankáře do hlavy a míč putoval za postraní čáru.ve 44.minutě diváci viděli nejhezčí akci zápasu, kdy z obrany přes zálohu na jeden dotek se dostal míč k Webrovi, který po úniku po pravé straně pronikl do pokutového území hostů kde našel zcela volného Koláčka a ten do prázdné branky zvýšil gólem do kabin vedení stráţovské rezervy na rozdíl dvou branek. Ve druhém poločase si domácí dokázali vypracovat několik brankových příleţitostí k očekávanému zvýšení svého náskoku, ale ţádná z nich nebyla dotaţena do úspěšného konce. Soupeř povzbuzen domácí střeleckou impotencí se v závěru stále častěji osměloval a také on si vypracoval několik šancí minimálně ke sníţení. Jednou pomohlo domácím břevno a ostatní šance Spůle zlikvidoval dobře chytající brankář Luboš Vaněk. Sestava Stráţova : Vaněk L. Presl Milan, Kalista K., Kolloross P., Kalista R., Janda V., Koláček O.(70.Ondřej M.), Plíhal M., Hosnedl M.(57.Koloros P.), Weber P., Hosnedl J.(79.Kiesenbauer L.) Branky: 31. a 44. Koláček Ota ; Rozhodčí: Hájek Zdeněk; ŢK: 0:2. Diváků: 100 VÝSLEDKY 4.KOLA Zápas Domácí Hosté Skóre Poločas A3A0401 Ţ. Ruda B Křenice 2 : 7 ( 2 : 4) A3A0402 Bezděkov B Bolešiny B 0 : 3 ( 0 : 1) A3A0403 Jeţovy Měčín B 0 : 5 ( 0 : 5) A3A0404 Stráţov B Spůle 2 : 0 ( 2 : 0) A3A0405 volno Vrhaveč B : A3A0406 Dlaţov Janovice B 0 : 3 ( 0 : 2) 6

TABULKA PO 4.KOLE Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body Prav 1. Měčín B 4 4 0 0 12 : 0 12 ( 6) 2. Vrhaveč B 3 3 0 0 17 : 4 9 ( 3) 3. Křenice 4 2 1 1 10 : 7 7 ( 4) 4. Bolešiny B 4 2 1 1 7 : 4 7 ( 4) 5. Stráţov B 4 2 0 2 13 : 9 6 ( 0) 6. Dlaţov 3 2 0 1 8 : 6 6 ( -3) 7. Janovice B 3 2 0 1 7 : 8 6 ( 3) 8. Jeţovy 4 1 0 3 4 : 12 3 ( -3) 9. Bezděkov B 4 1 0 3 2 : 15 3 ( -3) 10. Spůle 4 0 0 4 2 : 7 0 ( -6) 11. Ţ. Ruda B 3 0 0 3 5 : 15 0 ( -6) OP ŢÁKŮ, skupina A - - 2. kolo Luby - Stráţov 1 : 5 (1 : 2) V prvních dvaceti minutách se hostům nedařilo proměňovat brankové příleţitosti, které si vypracovali.na vedoucí branku odpověděli ještě domácí vyrovnáním z pokutového kopu, ale v poločase uţ opět vedli stráţovští 1:2.Ve druhé části pak hosté svou územní převahu vyjádřili dalšími brankami a zaslouţeně zvítězili. Branky: Madera 2, Kalivodová Kateřina, Kutný, Kiesenbauer L. Rozhodčí: Mazanec. Hráno bez karet. Diváků: 20. sestava : Kalivoda J., Madera, Kiesenbauer, Novák, Thurnvald P., Heidenreich, Janda, Kalivodová K., Kutný, Soušek, Volf; střídali : Schwarz, Kalivoda T., Muchka, Thurnvald V. VÝSLEDKY 2. KOLA Zápas Domácí Hosté Skóre Poločas Diváci E1A0401 Luby Stráţov 1 : 5 ( 1 : 2) 20 E1A0402 Mochtín Bolešiny 4 : 1 ( 0 : 1) 30 E1A0403 Švihov volno : TABULKA PO 2.KOLE Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body Prav 1. Stráţov 2 2 0 0 8 : 3 6 ( 6) 2. Mochtín 1 1 0 0 4 : 1 3 ( 0) 3. Švihov 1 1 0 0 2 : 1 3 ( 0) 4. Bolešiny 2 0 0 2 3 : 7 0 ( -3) 5. Luby 2 0 0 2 2 : 7 0 ( -3) 7

PŘEDSTAVUJEME HRÁČE SK STRÁŢOV Lukáš HELM Jan Michel Lukáš Helm Hráčský post OBRÁNCE Narozen 28. 8. 1980 Stav Bydliště Začínal v klubu Kluby ve kterých hrál Přišel z klubu Ve Stráţově hraje od roku 2000 Největší sportovní úspěch Přezdívka Fotbalový vzor Oblíbený klub Kterého úspěchu si nejvíce váţí SVOBODNÝ KLATOVY TJ KLATOVY KLATOVY, PŘEŠTICE, ŢINKOVY TJ KLATOVY člen divizního kádru TJ Přeštice, hráč celostátní ligy ve futsale Béďa STEVE GERRARD, VLADIMÍR ČÍŢEK ARSENAL LONDÝN. REAL MADRID Účast na akademickém mistrovství republiky ve squashi 8