HR : HOMER Michal z Dobřan AR1: LANČI Michal z Rokycan

Delegovaní rozhodčí a DS. Neděle 15.května začátek 16:00 hod.

Delegovaní rozhodčí a DS. HR HODEK Jakub Plzeň AR1 LEGO Jan Hvozd u Plas AR2 MAŠEK Jaroslav Plzeň DS JINDRA Jiří Plzeň

Sobota 5. června 2011 od 16:00 hodin

Delegovaní rozhodčí a DS. HR FILLINGER Miloš Plzeň AR1 MALINČÁK Lukáš Plzeň AR2 LEGO Jan Hvozd u Plas DS HAJŠMAN Pavel Tlučná

HR : KOHOUT Miroslav z Plzně AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

AR1: Štökl Jiří Hradec u Stoda. AR2: Szikszay Ladislav Dolce u Přeštic

HR : Simbartl Václav z Bolešin. AR1: Duda Václav z Chlumčan

STATISTIKA SK STRÁŽOV "A" - ročník 2012/13

Delegovaní rozhodčí a DS. HR HANILEC Přemysl Tachov AR1 HORÁČEK Michal Tachov AR2 SLADKÝ Stanislav Zálezly u Stříb. DS SVOBODA Miroslav Tachov

AR2: Mgr.CIHLÁŘ František z H.Týna

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

Město Touškov Černice

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

HC BULDOCI NERATOVICE

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

Krátký fotbalový zpravodaj č. 4

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

Soutěžní ročník 2014/2015

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ KLATOVY Denisova 93/I, Klatovy. Tel ; e mail : Obsah:

MĚSTSKÝ KUŽELKÁŘSKÝ SVAZ PLZEŇ SDRUŽENÝ OKRESNÍ PŘEBOR PLZEŇSKA 2013/14. Zpravodaj č. 2

Statistiky FK Uhlířské Janovice B PODZIM 2012

CHMEL CUP FOTBALOVÝ TURNAJ, ROČNÍK NAROZENÍ 2002 A MLADŠÍ ŽATEC PDF vytvořeno zkušební verzí pdffactory Pro

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje

VÝBĚR OFS KLATOVY VYKROČIL ÚSPĚŠNĚ ZA OBHAJOBOU

OLESNIK - PROTIVIN. Repubblica Ceca (Ondrasovka KP) Kolo cislo 10 IVS 13/10/2018 0' 15' 30' 46' 60' 75' 91'

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli MIKULÁŠSKÝ. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Krátký fotbalový zpravodaj č. 10

SK MALEŠOV, PSČ mob: , ,

TJ Sokol Velké Heraltice

Propozice 5. ročníku turnaje Mladších a Starších přípravek

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

ZPRAVODAJ TJ SOKOL OPATOVICE

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

ZPRAVODAJ SK STRÁŽOV Jiskra DOMAŽLICE B HR : HOMER Michal z Dobřan AR1: LANČI Michal z Rokycan AR2: BROŽ Petr z Rokycan DELEGÁT : BARTOŠEK Zdeněk z Plzně Neděle 24. 10. 2010 15:30 1

1. A T Ř Í D A - 11. kolo Stráţov Klatovy 0 : 1 (0:1) Favorizované Klatovy se v první půli prezentovaly výborným pohybem po celém hřišti a pro vývoj utkání měla zásadní vliv rychlá branka již v 6.minutě.Než se domácí osmělili, tahali za kratší konec, po dvaceti minutách se hra vyrovnala a přišly i šance domácích, které bohužel brankami opět neskončily. Hlavně dvě střely T.Matějky a L.Janky po úspěšném zakončení přímo volaly. Branky : 6.min. Daniel Matějka. Rozhodčí: Hodek, Sirotek, Schneider. ŽK: 3:3. Diváků : 250 Sestava Strážova: Javorský - Číţek, Michel, Helm - Chaluš ( 85. Plíhal), Matějka T., Matějka V., Šlégl ( 55. Franc), Vítovec Zbyněk. - Janka, Čeleda (75. Presl Š.) OHLASY PO UTKÁNÍ : Trenér Stráţova Petr Presl : Kluci zápas dnes poctivě odmakali a za svůj výkon si myslím zaslouží nejen mou pochvalu, ale slušela by jim i odměna minimálně v podobě remízového bodu.podobným výkonem musíme v některém dalším utkání uspět, jen věříme, že to bude co nejdříve, protože umístění v tabulce po několika smolných utkáních neodpovídá kvalitě našeho kádru. Asistent trenéra Lukáš Helm: " V dnešním zápase jsme dokázali sobě i našim fanouškům, že dokážeme hrát vyrovnanou partii i s týmem, který je nyní na špici 1.A třídy a patří jistě svými ambicemi k adeptům na postup zpět do krajského přeboru. Soupeř byl dnes nebezpečný svým rychlým přechodem do útoku, ale v zakončení povětšinou dost tápal a proto jsme i my měli možnost srovnat vedení Klatov ještě do poločasu, ale naše střelecká úspěšnost je více než tristní. To jsme prokázali i v úvodu druhé půle, kdy jsme nedokázali z bezprostřední blízkosti překonat brankáře hostí. A dalo by se jistě říct, že jsme v druhé půli obecně měli více ze hry, kdy závěrečný tlak a šance hostů pramenily z naší snahy o vyrovnání a vysunutí stopera Čížka na hrot útoku. Náš 2

tlak ale neměl jiné vyjádření než několik nepřesných střel a to je na zisk bodů málo. Ocitáme se na chvostu 1.A třídy a na jejím konci se nás nikdo nebude ptát, kolikrát jsme prohráli o jednu branku. Na konci se počítají body a těch jsme do teď posbírali poskrovnu. Čekají nás čtyři velmi těžká utkání a já doufám, že v nich mobilizujeme všechny naše síly a za Strážov zabojujeme. Jinak bych chtěl touto cestou pogratulovat celému realizačnímu týmu Klatov a klatovským hráčům za fotbalově atraktivní a korektně vedený zápas." TABULKA po 11.kole Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body Prav 1. Domažlice B 11 11 0 0 30 : 4 33 ( 15) 2. Chotíkov 11 7 3 1 28 : 13 24 ( 9) 3. Klatovy 11 7 2 2 26 : 16 23 ( 8) 4. Horaţďovice 11 7 1 3 27 : 12 22 ( 7) 5. Chlumčany 11 5 3 3 12 : 11 18 ( 3) 6. Mýto 11 4 3 4 19 : 20 15 ( -3) 7. Nýřany 11 4 3 4 18 : 22 15 ( -3) 8. Dyn.H.Týn 11 3 5 3 18 : 16 14 ( -4) 9. Luby 11 3 4 4 17 : 18 13 ( -2) 10. Zruč 11 4 1 6 15 : 18 13 ( -5) 11. Nepomuk 11 3 3 5 20 : 20 12 ( -6) 12. Sušice 11 2 5 4 8 : 16 11 ( -7) 13. Strážov 11 3 1 7 11 : 12 10 ( -8) 14. Zbiroh 11 1 4 6 16 : 30 7 ( -8) 15. Křimice 11 2 1 8 13 : 27 7 ( -8) 16. Blovice 11 2 1 8 7 : 30 7 ( -8) OSTATNÍ VÝSLEDKY 11.KOLA Domaţlice B - Zruč 1: 0 ( 0: 0) Branky: Kubica; ŢK: 1:2. Diváků: 150 Luby Sušice 0 : 0. Rozhodčí:Duda Václav.ŽK: 3 : 2. Diváků: 90 Horaţďovice Zbiroh 5 : 1 Branky : 20. a 59. Mičkal, 28. Forman M., 31. J. Jiřík, 87. J. Cihlář Hruškou. ŢK: 2 : 2. Diváků: 100. Nepomuk - Horš.Týn 0 : 1 Branky: Schweiner; ŢK: 1:3. Diváků: 80 Chotíkov - Nýřany 4 : 0 Branky: Marek, Purkart, Šeba, Čecháček; ŢK: 3:3. Diváků: 100 3

Křimice - Sl.Mýto 1 : 4 Branky: Hauer - Ulrich 2, Veverka, Štich; ŢK: 2:5; ČK: 0:1. Diváků: 70 Blovice - Chlumčany 0 : 3 Branky: Vít, vlastní, Šobr. Diváků: 80. Branky: Kříţ, Bejček Švec, Hradecký. K dnešnímu duelu: HOSTÉ JSOU NEÚSPĚŠNĚJŠÍM TÝMEM KRAJSKÝCH SOUTĚŢÍ S takovou bilancí jakou má vedoucí tým 1.A třídy po jedenácti odehraných zápasech se nemůže pochlubit žádný účastník krajských soutěží. Divizní rezerva z Domažlic která vede suverénně svojí soutěž má stoprocentní bodovou úspěšnost a rovněž skóre 30:4 vzbuzuje respekt všech soupeřů. Strážov - Domažlice B. Hosté jsou v průběhu podzimní části tohoto ročníku suverénem soutěţe. Tabulku vedou s náskokem devíti bodů a se stoprocentním ziskem bodů! Také impozantní skóre 30:4 hovoří o kvalitách domaţlické divizní rezervy na kterou nemají ve Stráţově dobrou vzpomínku. Ve stejném období minulého roku s hosty doma prohráli 1 : 4 a praktická naděje uspět v tomto STRÁŢOV DOMAŢLICE zápase není velká. Přesto výkon z domácího klání v derby s Klatovy nemusí domácí stavět do role předem poraţeného týmu. Moţná, ţe třeba v tomto zápase vyjde Stráţovu konečně koncovka, která je na podzim jejich dosud nejslabším článkem. Pomoci mohou také svými hlasivkami diváci. Motivace všech je velká bodovat a soupeře připravit o jeho stoprocentní bodovou úspěšnost! Program 11. kola Domácí Hosté Den Termín Klatovy Chlumčany NE 24.10.2010 15:30 Zbiroh Blovice SO 23.10.2010 15:30 Mýto Horaţďovice NE 24.10.2010 15:30 Sušice Křimice NE 24.10.2010 15:30 Nýřany Luby SO 23.10.2010 15:30 Dyn.H.Týn Chotíkov NE 24.10.2010 15:00 Zruč Nepomuk SO 23.10.2010 15:30 Stráţov Domaţlice B NE 24.10.2010 15:30 4

IV. T Ř Í D A, skupina A - 9. kolo Jeţovy - Stráţov B 2 : 5 (2 : 2) Začátek zápasu vyšel hostům ideálně. Po chybě domácího brankáře který neudrţel míč ho s přehledem uklidil do domácí sítě Jirka Hosnedl 0 : 1. V další části zápasu byla hra vyrovnaná. Domácí vyrovnali ve 32.minutě hlavičkou Tomáše Tapmy. O tři minuty po té který jiţ předtím obdrţel ţlutou kartu zatáhl M. Kolář soupeře za dres a po druhé ŢK kartě zamířil pod sprchy. Domácí z nařízeného přímého kopu prudkou střelou vedle zdi kopačky Tomáše Sýkory šli do vedení.naštěstí pro Stráţov tato část zápasu skončila nerozhodně, kdyţ se podařilo ještě před přestávkou Šléglem, který zuţitkoval přesný centr za obranu od Plíhala vyrovnat. Přestoţe hrála stráţovská rezerva oslabena o vyloučeného Koláře dokázala v úvodu druhé půle drţet vyrovnanou hru. V 66.minutě pronikl do pokutového území Paleček, byl faulován, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Míče se následně zmocnil Gondek a další faul v pokutovém území na tohoto hráče jiţ rozhodčí nepřehlédl a nařídil pokutový kop, který Janda nenabíhajícího Jirku Hosnedla. Ten se dostal s míčem sám před brankáře a zvýšil na 2 : 4. V 81.mionutě šel domácí útočník sám na brankáře Nového, který svůj tým vynikajícím zákrokem podrţel. V 87.minutě po rohovém kopu který zahrával J. Hosnedl zakončoval Plíhal. Jeho střelu na brankové čáře zastavil domácí obránce, ale zkušený Janda hlavou upravil konečný stav tohoto duelu na 2 : 5. Za předvedený výkon po přestávce, kdy jsme hráli oslabeni bez vyloučeného Koláře patří všem hráčům za bojovný výkon ozdobený třemi góly i následné vítězství bych chtěl hráčům poděkovat. Uvedl na závěr svého komentáře k zápasu trenér a vedoucí Josef Vaněk. Branky: 33. Tampa Tomáš; 40. Sýkora Tomáš 13., 39. Šlegl Marek; 19. Hosnedl Jiří, 65., 73. Janda Václav, Rozhodčí: Steinbach Jiří; ČK: 0 : 1( Kolář Martin). Diváků: 60Ve 354 Sestava SK Stráţov B: J. Nový M. Kolář, V. Paleček, K. Kalista, R. Kalista V. Janda, M. Plíhal, M. Šlégl, J. Hosndl, M. Hosnedl Š. Gondek (70. L. Kiesenbauer). OSTATNÍ VÝSLEDKY Bolešiny B-Janovice B 2 : 5 Branky: 35.Vraný Dominik, 40.Šmolc Jiří - 13.,19.,48.,65.,73. - Jansta Josef Rozhodčí : Koura Radim. Diváků: 40. ŢK: 2:3. Křenice - Dlaţov 2 : 1 Branky: 40.,70. Roneš Pavel 85. Šít Martin; ŢK: 2:2. Diváků: 20. Rozhodčí: Jarka Josef. Spůle - Ţel. Ruda B 3 : 2 Branky: Soušek František, Štefan Petr, Finta Ladislav - Říha Karel, Kroupa Luboš; Rozhodčí: Blaheta Josef; ŢK: 1:2. Diváků: 30 Měčín B - Vrhaveč B 1 : 3 Branky :60. Votípka Radek 70. Ryba, 80. Skřivánek, 82. Mundl; Rozhodčí: Dolejš Jiří; ŢK: 1:3. Diváků: 50 5

TABULKA IV. TŘÍDY (skupina A) PO 9.KOLE Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body Prav 1. Vrhaveč B 8 8 0 0 34 : 6 24 ( 9) 2. Strážov B 9 6 1 2 34 : 14 19 ( 7) 3. Měčín B 8 5 1 2 23 : 7 16 ( 1) 4. Křenice 8 4 2 2 26 : 16 14 ( 2) 5. Janovice B 8 4 2 2 20 : 20 14 ( 2) 6. Jeţovy 9 4 1 4 17 : 24 13 ( 1) 7. Dlaţov 8 3 0 5 12 : 22 9 ( -6) 8. Bolešiny B 8 2 1 5 10 : 18 7 ( -2) 9. Spůle 8 2 0 6 11 : 15 6 ( -6) 10. Bezděkov B 8 1 2 5 7 : 35 5 ( -4) 11. Ţ. Ruda B 8 0 2 6 14 : 31 2 (-10) Fotbalový podzim se chýlí ke svému závěru. Krátké rukávy z příjemných letních dnů vyměnili diváci za čepice a teplé bundy potřebné vhodné obutí do tohoto sychravého počasí. Každý ze skalních příznivců Strážova má své nejoblíbenější místečko ze kterého nejraději sleduje dění na hřišti a i dnes bude doufat, že je hráči zahřejí výkonem a konečně také uvidí branky v síti hostů 6

OP ŢÁKŮ, skupina A - 9.kolo Stráţov - Luby 6 : 0 (5:0) útočných akcí v podání domácích střelců. Daniel Heidenreich(první zprava) vstřílí jednu ze svých dvou branek v utkání se Startem Luby Autorka dvou branek Strážova Katka Kalivodová. Stráţovští ţáci nastupovali k utkání v nekompletní sestavě, ale soupeř byl ve stejné situaci, takţe utkání s výraznou převahou domácích skončilo podle očekávání. Skóre mohlo být i výrazně vyšší nebýt zbrklosti a nedůrazného dohrávání Branky : Kalivodová Kateřina 2, Heidenreich Daniel 2, Adamec Ondřej a vlastní. Sestava Strážova : Kalivoda J., Kiesenbauer, Madera, Thurnvald V., Novák, Heidenreich, Kutný, Kalivodová K., Janda, Schwarz, Adamec,Šmalcl, Bouberle Bolešiny - Mochtín 0 : 4 Branky : 24. Vlastní, 48., 60. Smolík Zbyněk, 63. Bejvl Jakub. Rozhodčí : Diepold. Diváků: 30 TABULKA OPŽ sk. A PO PŘEDEHRÁVCE 10.KOLA Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body Prav 1. Mochtín 7 6 1 0 23 : 2 19 ( 10) 2. Strážov 7 5 1 1 18 : 5 17 ( 4) 3. Bolešiny 7 2 1 4 12 : 15 7 ( -5) 4. Luby 7 1 1 5 5 : 24 4 ( -8) 5. Švihov 6 1 0 5 4 : 16 3 ( -3) 7

PŘEDSTAVUJEME HRÁČE SK STRÁŢOV Michal Chaluš Hráčský post OBRANA, ZÁLOHA Narozen 13.12. 1988 Stav Bydliště Začínal v klubu Kluby ve kterých hrál Největší sportovní úspěch Přezdívka Oblíbený klub SVOBODNÝ STRÁŽOV ODCHOVANEC SK KOVO STRÁŽOV PŘEBORNÍK OKRESU, POSTUP DO KSD A DO 1.A TŘÍDY "Majkl" FC Liverpool 8