PERU NEWS. OS a OP. Peru se propadá v národním klubovém koeficientu. Další nový klub v Peru. 1. liga Repre NP, OS a OP

Podobné dokumenty
PERU NEWS. Reprezentace. Novinky v Peru. Peru 0:1 Ghana. Vznik týmu Apači. Club Alianza Lima skončil. 1. liga, 2. liga a 3. liga Repre NP, OS a OP

PERU NEWS. OS a OP. klubů. Rozjela se kampaň pojď do Peru. 1. liga Repre NP, OS a OP

PERU NEWS. Finále NP. Novinky na Brejku. MO 40 pořádá Peru. Známe vítěze Mezinárodních pohárů. 1. liga, 2. liga a 3. liga Repre NP, OS a OP

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

Pohár EHF odveta druhého kola kvalifikace SC Magura Cisinadie Slavia Praha 20:29 (18:11)

ZPRAVODAJ č

ZPRAVODAJ č

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

TJ SOKOL SEHRADICE A

Sokol Blovice vs VS PLZEŇ

Mladší žáci: (hráči narozeni )

MOL liga 17. kolo Slavia Praha HK Hodonín 32:25 (19:12)

Hráno 17. ledna. Seriál turnajů OFS zahájili starší žáci. Tradiční fotbalové turnaje žactva pořádané OFS Olomouc v hale gymnázia Hejčín

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

Branky. POřadí POřadí. Góly dle minut. Žluté karty 16. Červené karty 16. Diváci (domácí utkání) Penalty. Průměr (1.

Kladenský deník Skupina B:

Krajská kola ve florbalu středních škol

Ústí nad Labem vyhrálo kvalifikaci v Kadani a je prvním finalistou turnaje E.ON Junior Cup

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

Počasí fotbalu moc nepřálo

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ OSVĚTIMANY

ZPRAVODAJ č

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

Město Touškov - Nýřany

FC Slavia Karlovy Vary mládež, z.s. ZIMNÍ MLÁDEŽNICKÝ TURNAJ 3. a v Karlových Varech Areál FC Slavia Karlovy Vary - Drahovice

ZPRAVODAJ č

MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12)

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Vysočina Jihlava -SK Slavia Praha

Kolikrát jste viděl záznamy zápasů Minsku? Jaké a kde?

KPI, 4. kolo, Judrov-Uni, , 4:4. František Růžička - Tomáš Lakatoš

MISTROVSTVÍ SVĚTA V KOPANÉ, hrané v průběhu června roku 2002 v Japonsku a Jižní Koreji, versus DIVÁCI ČESKÉ TELEVIZE

MS ve fotbale 2010 JAR na obrazovkách České televize

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

SK Uhelné Sklady. Neděle v 17:00

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

ZPRAVODAJ č

O pohár starosty města Modřice

TALENT CUP - TURNAJ OKR.VÝBĚRŮ U 13 ročník 2012/2013

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

SK MALEŠOV, PSČ mob: , ,

Ústí nad Labem-Klíše, dne Vážení fotbaloví přátelé,

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 31. října 2015 v 14:00 ABC Braník FK Admira Praha B

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

MOL liga 12. kolo Slavia Praha Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 31:26 (18:11)

TJ SOKOL SRUBY. Cena 10 Kč DNEŠNÍ SOUPEŘ- TJ BOŘÍKOVICE. Kompletní info z fotbalového klubu. -Dnešní soupeř TJ BOŘÍKOVICE

LHM 2007 Tutoriál Lubomír Dobrovolský, 2007

Jak na Vaše rozhodnutí reagovali v Partizánskem?

I. LIGA MLÁDEŽE ZÁCHRANÁŘSKÉ PRÁCE ZAHÁJENY

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

Propozice Ondrášovka Cupu 2017/18 pohár mládeže FAČR. kategorie U13. A. Všeobecná ustanovení

A. Všeobecná ustanovení

HOKEJOVÝ POHÁR JOSEFA VAŠÍČKA

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

Propozice - Ondrášovka Cup v kategorii U13:

SK Třeboradice. Sobota v 10:00

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Hradec Králové -FC Viktoria Plzeň

Účast na první kole 1. Goalballové ligy dospělých v sezóně Po prvním kole náš tým se dvěma výhrami a dvěma porážkami drží druhou příčku.

Fotbalový turnaj na Kladně

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 5. ročník: BYŠKOVICE CUP

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

Kádr starší přípravky pro ročník 2014/2015.

Sezona 2012/ kolo FC Viktoria Plzeň -FC Baník Ostrava

V Bílině se v soutěžích s tradicí utkaly i v poslední době tradiční soupeři!

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany Bohemia Poděbrady B sobota , začátek v 17:00

Město Touškov Černice

Transkript:

PERU NEWS 1. liga Repre NP, OS a OP Peru se propadá v národním klubovém koeficientu Peru nezažívá moc doubrou sezónu na mezinárodní klubové scéně a díky tomu kleslo na poslední příčku národního klubového koeficientu. Světlá stránka na tom je, že už níže klesnout nemůžeme a můžeme se pouze zvednout a zlepšovat se. Další nový klub v Peru V pondělí 1.6. vznikl další nový klub a to Los elitos. Čímž zvětšil zvětšil konkurenci ve 3. lize A. Tímto bychom chtěli popřát Všem novým klubům v Peru hodně úspěchů a ať s námi vydrží co nejdéle. V dnešním článku se dočtete o dalších třech kolech Primera a Segunda División, podíváme se na výsledky peruánských týmů v OS a OP, dále se podíváme na přestupy týdne, nakouknemene do reprezentace a repre koeficientu, nakonec nás čeká jeden rozhovor a výsledkový servis Segunda División. OS a OP Once Caldas 3:1 Talara Eagles CF Po dvou zápasech měl tým Talara Eagles CF 0 bodů a pokud chtěl pomýšlet na postup do další fáze OS musel na hřišti kolumbijského týmu Once Caldas bodovat. Úvod utkání nasvědčoval, že by tomu mohlo tak být, když po 10. minutách proměnili penaltu. Jenže v 19. minutě dostal Moor druhou žlutou kartu a soupeř této výhody využil dokonale a dokázal vstřelit 3 branky. OS Skupina A Body FC Morkovice 9 Once Caldas 6 Kessben FC 3 Talara Eagles CF 0 Santacruceňa 2:1 Lima Sol Hráči Lima Sol získali v minulém kole 3 body a tak byli natěšeni i na svůj další zápas v OP. Ve 3. kole jim byl soupeř kostarický tým Santacruceňa. I jak v zápase Talary, tak i hráči Limy měli skvostný start do utkání a gólem v 11. minutě vedli 1:0. Jenže i zde byl podobný vývoj zápasu, a tak Santacruceňa góly Sweeneyho a Grigera otočili skóre zápasu. OP Skupina G Body FK Most 9 Santacruceňa 6 Peru News Lima Sol 3 1 FC Fucošci 0

7. kolo Výsledky Talara Eagles CF 3:2 San Hodlece FC Věčná žízen 1:0 FC Lama Huanako 7. kolo Primera División Lima Sol 5:0 TBM STS Nazca Club Deportivo de Municipal 2:3 Shaaman Lima CUSCO FC 0:6 Ross County Ovman United B 0:3 SKS Lima 1892 Nevado Huascarán 0:7 Alianza Lima FC JUAN AURICH 3:1 SK Stará Čtvrť Statistiky Celková návštěvnost 460 710 Průměrná návštěvnost 57 588 Celkový počet gólů 36 Nejlepší střelec kola Enrico Juan Copo (5) Počet žlutých karet 7 Počet červených karet 0 Talara Eagles CF 3:2 San Hodlece V 7. kole na sebe narazili týmy, které se pohybují na hraně pohárových umístění. Fanoušci Talary zatím musí být trošku zklamaní z výkonů svého týmu, jelikož byli zvyklí, že od začátku ligy jejich tým byl na prvních příčkách v tabulce a vůbec neztrácel body. Naopak u týmu San Hodlece musí být všichni spokojeni a šli do tohoto utkání s myšlenkou, že by mohli získat nějaké body. Ale hned ve 4. minutě vrátil hostující hráče na zem Blake Moor, který krásnou kličkou přelstil hostujícího gólmana a vystřelil do prázdné branky. Tlak Talary nadále pokračoval a hráči týmu San Hodlece se nemohli dostat ze svoji obranné půlky. A když ve 33. minutě Ignacio Haya nachytal střelou z 30 metrů Saida Saha, bylo už skóre utkání 2:0. Tlak domácích stále pokračoval a hosté byli úplně bezmocní, jenže do konce prvního poločasu už Talara počet gólů nezměnila. Začátek druhého poločasu měl stejný vývoj jako konec prvního poločasu, Talara tlačila a nepustila soupeře přes půlku, ale třetí gól se jim nepovedlo vstřelit. A tak zákonitě přišel trest. Evgeny Korablev hlavičkou usměrnil do sítě a utkání se nám zdramatizovalo. A dokonce v 83. minutě po faulu Gustava Zunigy kopali hosté penaltu, kterou proměnil Korablev. Už to vypadalo, že tým San Hodlece nakonec vybojuje nějaký ten bod, jenže hnedka po rozehrání ze středového kruhu se dostal ke střele Luigi Peral a domácí zase vedli. Posledních 5. minut si už hráči Talary pohlídali a berou z tohoto utkání všechny body. Peru News 2

8. kolo Výsledky TBM STS Nazca 0:3 CUSCO FC Shaaman Lima 0:2 Talara Eagles CF FC Lama Huanako 0:6 Lima Sol San Hodlece 1:0 Club Deportivo de Municipal SK Stará Čtvrť 4:1 Ovman United B Alianza Lima 5:0 FC Věčná žízen Ross County 3:0 FC JUAN AURICH SKS Lima 1892 2:2 Nevado Huascarán Statistiky Celková návštěvnost 376 547 Průměrná návštěvnost 23 534 Celkový počet gólů 29 Nejlepší střelec kola Kyle Curtin (4) Počet žlutých karet 16 Počet červených karet 2 8. kolo Ross County 3:0 FC JUAN AURICH 8. kolo nám nabídlo souboj prvního a třetího týmu Primera División. Tým Ross County zatím suveréně proplouvá ligou. V sedmi zápasech neztratil ani jeden bod, obdržel pouhé 2 góly a dokázal jich nastřílet 26 gólů. Ani tým FC JUAN AURICH na to není špatně. Při jedné prohře a remíze má hostují tým na svém kontě 16 bodů a je jen díky horšímu skóre na 3. místě. Začátek utkání nevypadal, tak že by se na hřišti utkávaly týmy z horní části tabulky, jelikož na trávníku byl od začátku jen jeden tým. První střelu Carlose Mateose ještě hostující gólman vyrazil na roh. V 9. minutě se už ale nemýlil a otevřel skóre utkání. Carlos Mateos byl při chuti a tak po další střele v 1ž. minutě už Ross County vedli 2:0. Tým FC JUAN AURICH se dostal k jediné šanci v utkání ve 31. minutě, ale střelu Verdeho vyrazil gólman na roh. Jak to tak bývá nedáš dostaneš a o minutu později kopali domácí penaltu po faulu Maureho. Domácí hráči přenechali penaltu Mateosovi, ať může zkompletovat hattrick a to se taky povedlo. Konec prvního poločasu pak přinesl ještě zajímavou situaci, kdy druhou žlutou kartu dostal domácí Segura a to znamenalo předčasný odchod do sprch. Druhý poločas byl ve znamení toho, že domácí tým se zatáhl a bránil v deseti lidech výsledek 3:0. Jenže hosté nemohli najít recept na domácí obranu a tak, když už přišla šance tak byla z kopaček hráčů Ross County. V posledních 10. minutách pak domácí fanoušci tleskali svému týmu ve stoje. Ross County tedy ani v 8. kole nenašel přemožitele a nadále proplouvá letošním ročníkem Primera División bez porážky. Naopak FC JUAN AURICH se díky této porážky propadl až na 6. místo. Peru News 3

9. kolo 9. kolo Club Deportivo de Municipal 2:0 FC Lama Huanako Výsledky FC Věčná žízen 0:3 Talara Eagles CF Lima Sol 0:1 San Hodlece Club Deportivo de Municipal 2:0 FC Lama Huanako CUSCO FC 0:3 Shaaman Lima Ovman United B 7:0 TBM STS Nazca Nevado Huascarán 0:5 Ross County FC JUAN AURICH 1:1 SKS Lima 1892 SK Stará Čtvrť 1:3 Alianza Lima Statistiky Celková návštěvnost 450 581 Průměrná návštěvnost 56 322 Celkový počet gólů 27 Nejlepší střelec kola Keiran McMahon (5) Domácí Club Deportivo de Municipal poslední dvě ligová kola prohrál a propadl se tabulkou až na 8. místo. FC Lama Huanako je na tom obdobně a taky se jim nepovedlo v tomto týdnu získat ani bod a díky tomu jsou v tabulce na 12. místě. Kdo očekával, že úvod utkání bude spíše opatrný a oba týmy se oťukají než začne pravá bitva na hřišti, ten se velice mýlil. Tým Club Deportivo de Municipal do utkání vletěl jako uragán a během 5. minut měl na svém kontě už dvě střely, které zatím nezapadli za záda hostujícího gólmana. Ale střela kterou vyslal Tao Cho-li z hranice vápna už byla velmi přesná a otevřela skóre. Chvilku po góle to byl velmi upracovaný a ne příliš pohledný fotbal, ale okolo 20. minuty zase zabrali domácí fotbalisté a střílili z každé pozice, která se jim naskytla. Jenže bohužel většina střel byla mimo a pokud už šla na bránu, tak tam stál jistý Eric Jenkins. Tým FC Lama Huanako se dostal ke svojí první šanci až v 37. minutě, ale střelu Franca Gitana vyrazil domácí brankář na roh. Začátek druhého poločasu byl znovu ve znamení tlaku domácího týmu, kterýho dokázal využít znovu Tao Cho-li a skóre utkání bylo 2:0. Kdo si myslel, že při pěkném náskoku domácí tým zaleze a bude svůj náskok bránit, myslel špatně. Deportivo i nadéle tlačilo svého soupeře, jenže další gól už nepřidal a tak utkání skončilo 2:0. Počet žlutých karet 7 Počet červených karet 1 Tým týdne (3/10) Týmem týdne se stala klub Talara Eagles CF, která dokázala v tomto ligovém týdnu ani jednou neprohrát. Ve 7. kole si poradila s překvapením soutěže San Hodlece (3:2), venku porazil Shaaman Lima (2:0) a v 9. kole zase venku porazil FC Věčná žízen (3:0). Peru News 4

Tabulka Primera División (9/30) P Tým B 1. Ross County 27 2. Alianza Lima 22 3. Talara Eagles CF 21 4. Shaaman Lima 19 5. San Hodlece 18 6. FC JUAN AURICH 17 7. Lima Sol 16 8. Club Deportivo de Municipal 14 9. SK Stará Čtvrť 11 10. SKS Lima 1892 9 11. Ovman United B 8 12. FC Věčná žízen 8 13. FC Lama Huanako 6 14. CUSCO FC 5 15. Nevado Huascarán 5 16. TBM STS Nazca 0 Zhodnocení týdne trenéry Ross County (Ed Hamilto) - 1. místo Tento týden můžeme v klubu hodnotit velmi kladně. Zápas se CUSCEM byl po 38.minutách rozhodnut a poprvé v této sezóně dostal od začátku příležitost Enrico Juan Copo bývalý elitní útočník Talary a hned se blýskl 5 zásahy. Možná by se teď Talaře hodil :) Konečný výsledek 6:0 celkem snadné vítězství. Ve středu zápas s JUANEM dle plánu klíčový zápas týdne celkem bez problémové vítězství 3:0 po 32.minutách. A klidná koncovka. Carlos Mateos 3 góly. Ve čtvrtek stojí za zmínku i pohárové utkání, kde tradičně trochu šetříme síly, ale i tak krásný zápas s Shaamany, který jsme až v penaltovém rozstřelu dokázali vyhrát. Musím přiznat, že jsem ani s postupem moc nepočítal. Bereme NP trošku nadstavbově. Páteční zápas jsme nechali B-týmu a pro mě trochu senzační vítězství 5:0 opět řádil Copo 33. minuta 3:0, pak se trefila i nová akvizice bývalý hráč CUSCA Federico Riaga. Alianza Lima () - 2. místo Nevyjádřil se Shaaman Lima (Tom Conn) - 4. místo Tazky tyzden..v pondelok tesne vitazstvo s Havlassom, spokojnost..najviac mrzi asi stredajsia prehra s Jakubosom..stvrtok s Edom pekny zapas, nakoniec to bolo o penaltach..no a Pitovi v piatok nepomohli nekale praktiky, kedze chcel poopijat mojich hracov..co sa mu nakoniec sice podarilo, ale chalani to aj s dvoma promile dali :)))..ale celkovo to hodnotim ako negativny tyzden.. San Hodlece (koumes26) - 5. místo Čau, tento týden jsem se utkal s TOP týmama v Peru a musím říct, že jsem si vedl parádně, 6 bodů je luxus a z mé strany panuje spokojenost, v poháru jsem vypadnul po zápase, kdy mě soupeř jasně přehrál o parník :D, takže mu gratuluji a já se raději budu věnovat lize, kde zatím podávám slušné výsledky na nováčka. Peru News 5

Statistiky po 9. kole TOP5 Fair-Play tým Tým TOP5 Střelců TOP5 Nahrávačů Počet karet SKS Lima 1892 2 CUSCO FC 2 Nevado Huascarán 3 Lima Sol 3 Club Deportivo de Municipal Hráč Tým G Kyle Curtin Alianza Lima 15 Carlos Mateos Ross County 13 Paulo Esquiell Shaaman Lima 13 Jose Maria Palma Enrico Juan Copo 4 Lima Sol 12 Ross County 11 Hráč Tým A Fredi Ernst Lima Sol 7 Joshua Borges Alianza Lima 7 Cleo Pepito Paisano Constantino CortadavDonet Stewart Marples Shaaman Lima 6 Ross County 6 Alianza Lima 5 FC JUAN AURICH (akrapovic) -6. místo Ahoj, V tomto týdnu jsem neměl zrovna moc štěstí, ale i tak si vážím, že jsem stále v popředí tabulky. Cíle je jasný prohnat první pětku. Zatím jse tam držím co to jde. V pondělí jsem porazil SK Stará Čtvrť 3:1 a musím přiznat, že jsem ke vší úctě k soupeři jsem s body počítal. Středeční zápas už byl v jasné režii Ross County, který mě porazil jasně 3:0 a nebylo co řešit. Přiznávám, že můj mančaft na takové urovni ještě není abyhc mohl prohánět třeba právě Ross County. No a páteční zápas vidím jako jasný propadák. Tady spokojený nejsem nebot jsem chtěl SKS Lima 1892 porazit. Konečný výsledek nic neřeší, ale je to bod z venkovního zápasu. Celkově jsem ale s postavení v tabulce spokojený, když to bude takhle i na konci budu hodnoti, jak úspěšnou sezonu. Lima Sol () - 7. místo Nevyjádřil se Club Deportivo de Municipal (Havlass J.) - 8.místo Manažer odjel s týmem na soustředění aby se pořádně připravil na další ligový týden a hráči si odpočinuli od fotbalu, ale aby stmelili partu, takže se manažer omluvil, že se tento týden nevyjádří. SK Stará Čtvrť (Capitan2012) -9. místo Ahoj, tento týden byl tak nějak standartní. Můj klub SK Stará Čtvrť nejprve prohrál s FC juan Aurich, který doma ukázal svoji sílu. víceméně jsem s prohrou počítal. Výsledek 1:3 není taková pohroma. Středeční duel na domácím stadionu však dopadl výtečně, když mužstvo Ovman United B odjelo s prohrou 4:1. Jednoznačně jsme byli lepší a soupeře přestříleli o devět střel. Zde se jedná o velmi důležité body ke splnění letošního cíle. Naopak páteční domácí duel, kdy z Limy dojela Alianza nedopadl dobře. Vzhledem k domácímu trávníku byla snaha získat alspoň bodík. Bohužel hosté jasně ukázali, že to myslí s útokem na čelní příčku zcela vážně. Vyprodané hlediště tak vidělo prohru Staré Čtvrti 1:3. Umístění v tabulce po 9.kolech je velmi překvapivé a s 9.místem je velká spokojenost. Čtvrtek patřil NP, kde jsme ve 3.kole zavítali na půdu druholigového FK Hamounice. Tento klub byl velkou neznámou, neboť jsme s ním nikdy nehráli. Bohužel se potvrdilo, že domácí čelí obrovské krizi, neboť do zápasu nastoupili pouze v desíti. Naše výhra 3:0 byla velmi snadná. Peru News 6

Přestupové okénko Klub je před totálním krachem, takže se již teď těšíme na 4.kolo, kdy budeme hrát na stadionu SKS Lima 1892. Pěkný den všem - Capitan2012 Pepito Menga míří do Nigérie 19-letý Pepito Menga vyměnil dres FC Chelsea Lima za nigerijský Kinderlein. Podle dostupných informací přestoupil za částku 10,3 mil. Bk. TJ Udělat si žízen koupil Juan Javier Roca Klub TJ Udělat si žízen koupil od ekvádorského týmu CF Slepci Esmeraldas 24-letého obránce Juan Javier Roca za 10 mil. Bk. Ross County posiluje na volném trhu SKS Lima 1892 (Racovič) -10. místo S tímto týdnem jsem spokojen.teda jen mě mrzí trochu středeční remíza s Nevado Huascarán,kdy jsem byl jasně lepší a ze dvou střel dostal 2 goly a remizoval 2:2.Ale zase jsem přivezl v pátek bod z FC JUAN AURICH po remíze 1:1 kde jsem s tím nepočítal,tak se mi to vrátilo :-)) Jinak v lize 5 bodů za 3 zápasy a k tomu postup v NP = spokojenost :-)). Ovman United B () -11. místo Nevyjádřil se FC Věčná žízen () - 12. místo Nevyjádřil se FC Lama Huanako (Stribrnak) -13. místo Celý týden na pikaču, 3 prohry v lize a prohra i v poháru. Co k tomu dodat... S pozdravem :-) CUSCO FC (pito) - 14. místo Aj napriek prvej výhre v sezóne, je zatiaľ táto sezóna prepadák. Keď to bude pokračovať, asi si moji hráči nezaslúžia prvoligovú príslušnosť. Nevado Huascarán (Jirka Luňák) -15. místo Ahoj, tento týden tak v průměru, postup v poháru, remíza v lize a dvě prohry v lize, postavení v tabulce u dna. I přesto, že tým manažera Ed Hamilta, Ross County, je v Primera División suverénní, tak nechce nic podcenit a nadále zdokonaluje svůj tým. V úterý 2.6. nakoupil jednoho útočníka a jednoho obránce na volném trhu. Peru News 7

Repre koeficient 3. týden 39. sezóny Rozhovor s Jakubosem Poř. 2. t Poř. 3. t Země Koeficient 1. 1. Polsko 1419,298 2. 2. Slovensko 1301,119 3. 3. Austrálie 1178,065 4. 4. Korea 1168,682 7. 5. Mexiko 1154,780 5. 6. Rusko 1145,425 6. 7. Itálie 1137,718 9. 8. Nigérie 1133,657 8. 9. Brazílie 1127,090 10. 10. Uruguay 1099,004 13. 11. USA 1077,505 11. 12. Česká rep. 1075,918 12. 13. Francie 1074,932 18. 14. Anglie 1063,191 17. 15. Ghana 1062,591 14. 16. Německo 1057,623 15. 17. Chile 1057,611 16. 18. Irsko 1049,834 19. 19. Holandsko 1037,885 20. 20. Japonsko 1015,022 21. 21. Dánsko 1007,597 22. 22. Skotsko 993,785 23. 23. Paraguay 992,146 25. 24. Argentina 978,426 26. 25. Peru 978,426 27. 26. Španělsko 966,510 28. 27. Portugalsko 965,280 24. 28. Řecko 961,389 30. 29. Kostarika 948,762 Dnešní rozhovor jsme udělali s manažerem Jakubosem, kdy jeho tým byl vyhlášený jako tým týdne ve třetím ligovém týdnu. Ahoj, tvůj tým byl vyhlášený jako tým týdne, co na to říkáš? Čus, tak v první řadě mě to trochu převapilo, ale samozřejmě potěšilo. Jinak je to samozřejmě příjemné ocenění :) Po horším vstupu do ligy se nám začínáš rozjíždět a tabulkou stoupáš. Kde byl ze začátku problém? Silnější soupeři a nebo se jen prostě nedařilo? Jak říkáš, ze začátku sem měl silnější soupeře, tento týden to papírově, až na Shamana, bylo schůdnější. Neříkám, že se rozjíždím, ale snad se tým dostal do tempa které udrží. Určitě se i trochu odklonilo to pověstné štěstí, které se mě drželo pár sezón :D Říká se, že máš problém v útočných řadách, ale v posledních 3. kolech si dal 8 branek, to není až tak špatné, stále si myslíš že útok potřebuje posílit? Celkově kvalita týmu klesla, ale v útoku se to nejvíce projevilo. Ano tento týden 8 branek je slušné číslo, ale spokojenost nepanuje. Dostáváme se do mnoha šancí a jen minimum končí gólem, na tomhle musíme dále pracovat. Obzvláště mrzí vystoupení v OS kde je to totální zklamání, a až na úvodní zápas s korejskýma Morkovicema sme byli vyrovnaným soupeřem, bohužel ta koncovka... Kde si myslíš, že letos můžeš skončit, když zatím Primera División suveréně vládne Ross County? Máš v plánu titul? Tak bylo by ode mne asi trošku ustrašené říkat, že titul nechci. Samozřejmě už před sezónou sem věděl že to bude těžký boj. Co se týče Eda a jeho prozatimní tažení, tak to mě trochu překvapilo, na druhou stranu má dosti kvalitní kádr a vzhledem k tomu, že dokázal porazit své největší konkurenty v boji titul tak má našlápnuto, ale nejsme ještě ani za 1/3 soutěže, uvidíme jak to nakonec dopadne :) Navíc má zvýšenou motivaci, chtěl hodně do pohárů což mu nevyšlo tak si chce určitě udělat radost v lize. A abych odpověděl na otázku :D chtěl bych skončit na pohárových příčkách, když okolnosti dovolí, určitě ještě zabojovat o ten titul, nechci jej dát jen tak lacino ;) Teď asi k palčivějšímu tématu. Co to OS zatím? Už jsem to nakousl vlastně v předešlých otázkách. Je to propadák, přiznávám. Možná sem měl přehnaná očekávání po minulé sezóně, nevím. Nemyslím si, ale že herně bychom úplně propadli, jen nám to tam holt zatím nepadá, ještě zabojujem, už jen kvůli koeficientu to stojí nezabalit ;) Myslíš si, že je ještě šance na postup? Už spíše v teoretické rovině, musel bych uhrát minimálně 7 bodů a spolehát na ostatní výsledky. Ono už těch 7 bodů je velmi, velmi nelehký cíl, bohužel. Taky pořád zvažuju jestli se nešetřit spíše na ligu, ale zakončit skupinu s 0 body to se mi opravdu nechce. Všichni určitě budeme držet palce. A teď už kalsická otázka na závěr, co by si popřál čtenářům Peru News? Hlavně chci popřát příjemné počtení tohoto skvělého týdenníku a mnoho dalších pěkných čísel. Všem Peruáncům přeju mnoho úspěchů na mezinárodním poli a mnoho ztracených zápasů s mojím týmem :D. Jinak všem přeji ať užívají nastupující léto. Mějte se a tobě José díky za neutuchající elán v psaní Peru News ;) 29. 30. Kolumbie 940,781 Peru News 8 31. 31. Ekvádor 919,315 32. 32. Turecko 887,732

Peru News 31. května 2015 Základní skupina YBF U22 Reprezentace Skupina YBF B Peru 1:0 Irsko Peru 1:0 Irsko Argentina 1:0 Kolumbie Program repre Peru Peru U22 1:0 Irsko U22 Peru Peru U22 Peru U22 Peru 3 Argentina 3 Kolumbie 0 Irsko 0 Austrálie Kolumbie U22 2. kolo kvalifikace MS Argentina U22 3. kolo kvalifikace MS 2. kolo YBF Peru U22 4. kolo kvalifikace MS Dodatek k repre koeficientu, zvýrazněné týmy, jsou týmy, se kterýma se Peru utká v kvalifikaci na MS. V prvním kole základní skupinu YBF U22 na sebe narazili týmy Peru a Irska. Mírným favoritem tohoto utkání byl tým z Evropy. Ale začátek utkání vypadal úplně jinak. Hráči Peru se vrhli na soupeře bez jakéhokoliv respektu a když už to trošku šlo okamžitě zkoušeli vystřelit. Mladíci z Irska se tak dostali k první šanci v utkání až ve 25. minutě, kdy David Finan poslal střelu na Ovidiu Acostu, který tuto střelu vyrazil na roh. Z následného rohu, ale žádná šance nepřišla. Okolo 30. minuty vyslal nádhernou střelu peruánský mladík Escamilo Cauton, ale jeho střela šla jen pár centimetrů od soupeřovy branky. Hra se postupně vyrovnávala a tak se spíše do konce poločasu hrálo ve středu hřiště. Na začátku druhého poločasu provedli oba trenéři 3 změny v sestavě a všichni byli zvědavi, který z trenérů udělal lepší změny. Nejspíše to byla remíza, jelikož jak na konci prvního poločasu, tak na začátku druhého, to byl převážně boj ve středu hřiště. K první střele ve druhém poločasu se dostal tým Irska, kdy vystřelil Sean Hurley, ale jeho střelu s přehledem chytil Ovidio Acosta. Pak ale přišla velká hrubka v peruánské defenzivě, kdy Pedro Gato fauloval Seana Hurleyho ve svém vápně a tak rozhodčí odpískal penaltu. Naštěstí peruánci mají v bráně Acostu, který zneškodnil i penaltu. Tlak hráčů Irska se stupňoval, ale další střely šly mimo branku. Tuto střeleckou impotenci soupeře potrestal Jose Araya, který nádhernou střelou z 20 m dal první gól utkání. Taky to byla první střela Peru za celý druhý poločas. Posledních 5 minut utkání si už mladíci Peru výsledek 1:0 v klidu pohlídali. Vyjádření repre trenéra Tom Conna: Sam som bol zvedavy ako to dopadne..predsalen mame oproti Irsku slabsi manchaft, tak som sa bal, aby som nezacal debaklom :) ale nastastie podarilo sa..zapas bol vcelku vyrovnany s miernou prevahou Irov..prvy polcas sme boli aktivnejsi my, v druhom prebrali iniciativu Iri..opat platilo nedas-dostanes, chytili sme penaltu a Jakubosov Jose dal vitazny gol..takze lepsie sme nemohli ani zacat..ale nic to neznamena, ideme dalej, cakaju nas tazki superi.. Peru News 9

Tabulka P Tým B 7. kolo Segunda División 1. FC Chelsea Lima 22 2. San Martín 22 3. Sparta Lima 21 4. FC Yoha 19 5. FC Pumas Bláhov 18 6. TJ Udělat si žízeň 17 7. FC Motáci 15 8. FC Kačajelito 14 9. FC Venda 2 V.T. 13 10. FK Svit Zlín 11 11. Avoir le Diable au Corps ZHS 12. League of Assassins 8 13. FC Huaraz 8 14. FK Hamounice 6 15. TBM Dynamo Lindava B 3 16. TBM Ink United F.C. 0 Tým týdne Segunda División (3/10) Týmem týdne se stal tým FC Chelsea Lima, který dokázal v posledních 3. kolech získat 9 bodů se skórem 14:0 a díky tomu se mohl posunout na čelo Segunda División. 9 8. kolo 9. kolo San Martín 2:1 FC Venda 2 V.T. FC Pumas Bláhov 4:0 FK Hamounice FC Chelsea Lima 3:0 TBM Dynamo Lindava B FC Yoha 0:0 FK Svit Zlín FC Motáci 2:1 TJ Udělat si žízeň FC Kačajelito 2:2 League of Assassins Sparta Lima 6:0 FC Huaraz Avoir le Diable au Corps ZHS 2:0 TBM Ink United F.C. TBM Dynamo Lindava B 0:5 FC Motáci FK Svit Zlín 1:0 San Martín FK Hamounice 0:7 FC Chelsea Lima FC Venda 2 V.T. 0:1 FC Yoha TBM Ink United F.C. 1:2 FC Kačajelito FC Huaraz 2:1 FC Pumas Bláhov TJ Udělat si žízeň 4:0 Avoir le Diable au Corps ZHS League of Assassins 1:2 Sparta Lima FC Pumas Bláhov 0:2 San Martín FC Chelsea Lima 4:0 FC Venda 2 V.T. FC Yoha 6:0 FK Hamounice FC Motáci 1:0 FK Svit Zlín FK Kačajelito 2:1 TBM Dynamo Lindava B Sparta Lima 1:1 TJ Udělat si žízeň Avoir le Diable au Corps ZHS 0:0 League of Assassins TBM Ink United F.C. 0:4 FC Huaraz Peru News 10