TJ Sokol Maršovice TJ SOKOL JENIŠOVICE B Okresní přebor II. třída 18. kolo Středa 20. května 2015 od 17:30 hodin Rozhodčí: Albl, Pánek M.

TJ SOKOL JENIŠOVICE A FK Jiskra Mšeno Jablonec n. N.

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

FC ATAX JENIŠOVICE SK CAMEL Jablonec nad Nisou

FC ATAX JENIŠOVICE B Jiskra Tanvald. FC ATAX JENIŠOVICE A FC Víchová

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ Slovan Hrádek nad Nisou I. B třída západ 18. kolo Sobota 9. dubna 2016 od 16:30 hodin Rozhodčí: Maruška Radek - Čuřík Tomáš,

ROMA Jablonec n. N. FC ATAX JENIŠOVICE B

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TEČOVICE A

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

Město Touškov - Nýřany

TJ SOKOL SEHRADICE A

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ OSVĚTIMANY

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

TJ Sokol Všemina. Archiv článků JARO Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TLUMAČOV

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

Barvy dresů Článek 23 RS LKFS: A1A Krajský přebor

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

SK Třeboradice. Sobota v 10:00

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ Příloha č. 4 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

Okresní přebor Kroměříž: Lídr z Mrlínku na jaře válí a zvýšil náskok

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

Sokol Blovice vs VS PLZEŇ

FK Dynamo Spartak Kaplice B

TJ SOKOL SEHRADICE FC MALENOVICE

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SK Kostelní Lhota sobota , začátek v 17:00

TJ SOKOL SRUBY. Cena 10 Kč DNEŠNÍ SOUPEŘ- TJ BOŘÍKOVICE. Kompletní info z fotbalového klubu. -Dnešní soupeř TJ BOŘÍKOVICE

A.F.C. HUMPOLEC. HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ přípravek - ročník 2005 a ml. (mladší přípravka)

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

ročník 2003 a mladší neděle 7. února 2016 od 8.15 hodin hala TJ Turnov Skálova ulice

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

SOUTĚŽ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK ZLÍNSKÉHO KFS

Spartak Strašice KFI ČR 1 : Spartak Rychnov u Jablonce - KFI ČR 1:11

Mezinárodní fotbalový turnaj starších přípravek U11

Pravidla malé kopané turnajů SlaviaTour

Dorant Cup Propozice

SFL 1. kolo - chlapci

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli MIKULÁŠSKÝ. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

30/08/09 SK Slavoj Pozdeň Sokol Hrdlív 6 : 3 ( 4 : 1 )

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SS Ostrá B sobota , začátek v 17:00

Polanka - TJ Sokol Kobeřice (zdroj Region Opavsko)

Mansfeld Nedvěd (Konečný), Král (Matušů), Štěpánek Petr, Beneš Štěpánek M., Landeska, Cífka Miroslav, Cífka Michal Cífka Tomáš, Erba (Kvasnica)

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

Počasí fotbalu moc nepřálo

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Krátký fotbalový zpravodaj č. 2

Jílovský fotbalový zpravodaj

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

CHMEL CUP FOTBALOVÝ TURNAJ, ROČNÍK NAROZENÍ 2002 A MLADŠÍ ŽATEC PDF vytvořeno zkušební verzí pdffactory Pro

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

TJ SOKOL SEHRADICE A FC TVD SLAVIČÍN B

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

AFK Slavoj Podolí. Sobota v 10:45

MĚSTO PARDUBICE I. CELOSTÁTNÍ FOTBALOVÁ LIGA ŽEN SK DFO PARDUBICE. vs. START JIHLAVA

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

PROPOZICE HALOVÉHO TURNAJE OFS TŘEBÍČ PRO MLADŠÍ ŽÁKY

FK LOVOSICE FK TATRAN KADA

FK Jablonec Občanské sdružení

SOUTĚŽ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK OFS

Zimní halové ligy mladších žáků ÚKFS

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

Kraus Matušů, Cífka Míra, Štěpánek, Kratochvíl Gönzöl, Zahradník, Cífka Milan Sachl, Brádka (50.Zelenka), Ševčík

HALOVÝ TURNAJ OFS TŘEBÍČ STARŠÍ ŽÁCI ZIMNÍ LIGA 2017

Turnaj o pohár FK DUKLY PRAHA

TJ SOKOL O JENIŠOVICE TJ SOKOL JENIŠOVICE A Spartak Rokytnice nad Jizerou I. B třída východ 24. kolo Neděle 17. května 2015 od 17:00 hodin Rozhodčí: Rympler, Bukvička, Dytrt TJ Sokol Maršovice TJ SOKOL JENIŠOVICE B Okresní přebor II. třída 18. kolo Středa 20. května 2015 od 17:30 hodin Rozhodčí: Albl, Pánek M., Balatka

I.B TŘÍDA VÝCHOD 22. KOLO TJ SOKOL JENIŠOVICE A - TJ Sokol Plavy 2:1 (2:0) Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, diktovali jsme tempo hry, byli aktivnější a lépe kombinovali. Brzo jsme se také dostali do vedení, když Vavřichova nepříliš tvrdá střela prošla za záda hostujícího gólmana. Za 10 minut jsme již vedli o dvě branky, když se Míra probíjel přes 3 soupeřovi zadáky, kteří ho nedokázali zastavit jinak, než za cenu faulu v pokutovém území. Sám si vzal míč a penaltu bezpečně proměnil. Po této brance však Plavy nesložili zbraně a hru vyrovnali. Dokonce mohli i snížit, ale Sytarčík ve dvou gólových situacích naši branku trefi t nedokázal. Druhý poločas jsme neodehráli moc dobře. Do šancí jsme se prakticky nedostali a snažili se udržet své vedení. To se nám nakonec podařilo, i přesto, že Sytarčík využil nedorozumění obrany s Prokopcem a dokopl míč do prázdné branky. Další situace již Plavy nevyužili a tak si připisujeme na jaře další vítězství. Sestava: Prokopec (5) Pekař (6), Prkno (6), Bubák (6), Rác (6) Hradecký (7), Bernard (6), Bangha (6), Resl (5) Randák (6), Vavřich (7) střídání: --- Hodnocení 1-10 bodů, 1 nejhorší výkon, 10 nejlepší výkon. Hráč musí odehrát alespoň 30 min. Slovy trenéra Petra Randáka: V tomto zápase můžu hráče pochválit pouze za prvních dvacet minut, ve kterých jsme vstřelili obě branky. Za stavu 2:1 jsme přestali úplně hrát a můžeme být rádi, že jsme výsledek nakonec udrželi. Přesto jsme získali tři body a to se počítá. Výsledky 22. kola: Ž. Brod B Mšeno B 9:3 (7:1), H. Branná - Smržovka 2:1 (0:0), Pěnčín - Držkov 0:5 (0:1), Rovensko Jilemnce 1:1 (1:0), Zásada - Rokytnice 2:0 (2:0), Rychnov - V. Hamry B 0:1 (0:0)

I.B TŘÍDA VÝCHOD 23. KOLO TJ Sokol Držkov - TJ SOKOL JENIŠOVICE A 1:3 (1:0) Jelikož se nám na jaře daří, tak jsme nejeli do Držkova - druhého mužstva tabulky, jen tak na výlet. Chtěli jsme získat body, abychom zase v tabulce o něco poskočili. V prvním poločase nás domácí herně lehce přehrávali, ale přesto jsme se do první šance dostali my. Na centr Randáka si na přední tyči naběhl Bernard, ale bohužel ho nedokázal dostat do soupeřovic svatyně. Celý poločas jsme následně statečně odolávali náletům domácích, ale přesto jsme po jednom závaru inkasovali, když se prosadil domácí Vaníček. 1:0 skončili i první poločas. Do druhé půle jsme naskočili lépe a byli jsme domácím minimálně rovnocenným partnerem. Naše hra také brzo přinesla ovoce po tvrdém souboji ve vápně, když se míč odrazil k volnému Banghovi, který neměl problém již trefi t prázdnou bránu. Po necelé čtvrthodině jsme se dokonce dostali do vedení, když skvěle hrající Vích obral o míč domácího Vágnera, posunul ho Bernardovi a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě. I nadále byla hra vyrovnaná, ale do sítě jsme se trefi li již jen my a to po přetažené standardce, když Vavřich vrátil míč před bránu a Prkno zúročil své zkušenosti ve vápně. Domácí se na obrat již nezmohli a tak si vezeme domů další 3 body. Sestava: Prokopec (8) Prkno (8), Pekař (8), Bubák (8), Drahoňovský (8) Resl (6), Bernard (7), Bangha (8), Vích (9) Randák M. (7), Vavřich (7) střídání: Hradecký (7) Hodnocení 1-10 bodů, 1 nejhorší výkon, 10 nejlepší výkon. Hráč musí odehrát alespoň 30 min. Slovy trenéra Petra Randáka: Hráče musím pochválit zejména za výkon v druhém poločase. Tam jsme prokázali svou kvalitu a zúročili své jarní výkony a zkušenosti. První poločas měl rezervy, kterým jsme se, díky bohu, v druhém vyvarovali. Jsem moc rád, že mančaft na jaře tak pěkně šlape a budu doufat, že nám to vydrží i do budoucna. Za celkový předváděný jarní výkon můžu hráče jen pochválit. Výsledky 23. kola: Smržovka Rychnov 2:5 (0:2), Rovensko Ž. Brod 4:2 (3:1), Plavy Mšeno 6:1 (5:1), Rokytnice - Pěnčín 1:5 (0:4), Jilemnice H. Braná 1:1 (1:1), V. Hamry Zásada 5:0 hráči Zásady nenastoupili

II.TŘÍDA 16. KOLO TJ SOKOL JENIŠOVICE B SK Malá Skála 2:2 (0:1) PK 4:3 Na našem hřišti jsme přivítali celek Malé Skály, s kterým jsme utrpěli na podzim debakl 6:0. Od začátku zápasu byl soupeř lepším týmem. Naše chyba na středu obrany vedla k brankové příležitosti soupeře, který ji také dokázal využít, když vyběhnuvšího Gombára hostující Kotrba lehce přehodil. Naši borci se snažili otupit sílu soupeře ve středu pole a čekali na svoji šanci. Po krásném vysunutí Kočího se nám naskytla šance na vyrovnání, ale hráč, který většinou přidá kličku navíc, to tentokrát řešil střelou a trefi l jen brankáře. Poločasových 0:1 bylo zasloužené, protože M. Skála byla lepším mužstvem. Druhý poločas už byl z naší strany lepší. Postupně jsme vyrovnali hru, ale nedařilo se nám vytvořit si brankové příležitosti. Hosté se do šance nedostávali vůbec. V 72. minutě však došlo ke kuriózní situaci, když hostující Šída ve snaze odkopnout míč, ho zvedl do výše a míč s pomocí větru letěl do naší šibenice. Gombár zachoval klidnou hlavu a včasným návratem vyrazil na roh. Branka však byla maloskalským souzena, neboť si Rosenbaum srazil do vlastní branky soupeřův roh - 0:2. Při jalové snaze ohrozit soupeřovu branku, to vypadalo na poklidný závěr, který si třetí tým tabulky už pohlídá. V 87. minutě se však povedla našim borcům krásná akce. Randák zatáhl míč po levém křídle, nacentroval ho na osamoceného Bernarda, který akci vyšperkoval přihrávkou na zcela volného Bangu, který míč uklidil do prázdné branky. Za tuto akci by se nemusel stydět ani ligový mančaft. Do konce už moc nezbývalo, ale naši soupeře zapresovali, z čehož vyplynul rohový kop. Hostující brankář následný roh sice vyrazil, ale ten se dostal pouze k volnému Vodhánělovi a jeho šťastná střela (pokud se to střelou dá nazývat) skončila s pomocí břevna v síti - 2:2. Podruhé se tak v této sezóně kopaly penalty, které rozhodují o druhém bodu (jako v hokeji) a vývoj byl následující: Gombár chytil, Vodháněl proměnil 1:0. Soupeř proměnil, Imlauf proměnil 2:1. Soupeř proměnil, Kočí nedal 2:2. Soupeř proměnil, Randák proměnil 3:3. Gombár chytil, ale následně přestřelil. Nakonec Banga proměnil a poslední penaltu Gombár chytil. Sestava: Gombár (7) Vodháněl (8), Svoboda (8), Schmidt (8), Preisler J. (8) Aron (7), Kočí (6), Rosembaum (8), Rác (7) Imlauf (7), Randák (6) střídání: Bangha (7), Bernard (8) Hodnocení 1-10 bodů, 1 nejhorší výkon, 10 nejlepší výkon. Hráč musí odehrát alespoň 30 min.

Slovy trenéra Miroslava Bočoka: Soupeř měl svoji kvalitu, ale jelikož jsme docela brzy inkasovali, tak se hosté uklidnili a přestali hrát svoji hru. Dobře pracoval střed zálohy a Skaláci sami přiznali, že měli problémy s kombinací. V závěru se k nám přiklonilo štěstí a výborný Gombár nám vychytal penalty. Výsledky 16. kola: Radčice Kokonín 1:2 (1:0), Lučany Tanvald 2:0 (2:0), Maršovice Zásada B 5:0 (2:0), Albrechtice Držkov B 6:2 (2:2), Rádlo Hodkovice 9:0 (4:0)

II.TŘÍDA 17. KOLO TJ SOKOL JENIŠOVICE B Lučany nad Nisou 2:1 (2:0) Druhý domácí zápas hráli naši proti omlazeným Lučanům. Začátek byl z naší strany již tradičně ospalý, ale brzy jsme se dostali do hry. Soupeř měl sice v úvodu tlak, ale k přímému ohrožení se nedostal. Ve 23. minutě zahrával Randák přímý kop, jehož centr po nedorozumění hostů v obraně skončil až v síti. Tato skutečnost nalila našim více síly a hra se přelévala na obě strany. Ve 29. minutě se navíc dostal odražený balón ke Stanikovi a ten krásnou střelou zvýšil na 2:0, což byl i poločasový výsledek. Hosté byli očividně zaskočeni, když vývoj zápasu nebyl podle jejich představ a ambicí. Druhý poločas začal dobře rozehraným přímým kopem hostů a Dítě vrátil Lučany zpět do hry. Přesto to byli naši, kteří měli více ze hry a mohli vedení navýšit. Po průniku Vavřicha se pískal pokutový kop, ale zachránce z minulého kola Vodháněl, ho lajdácky neproměnil. V 89. minutě ještě Lučany zahrozili ze standardky, ale to bylo vše, na co se zmohli, a tak bereme další 3 body, čímž jsme poskočili v tabulce o pozici nahoru. Sestava: Bočok (5) Preisler J. (7), Preisler T. (6), Vodháněl (6), Resl (9) Kočí (5), Bernard (8), Aron (6), Imlauf (8) Randák (8), Strnad S. (9) střídání: Rác (5), Vavřich (6) Hodnocení 1-10 bodů, 1 nejhorší výkon, 10 nejlepší výkon. Hráč musí odehrát alespoň 30 min. Slovy trenéra Miroslava Bočoka: Z Lučan jsme měli respekt. V úvodu byli lepší, rychlejší, ale postupně jsme se jim vyrovnali. Těší mě, že jsme se nenechali v závěru zatlačit a vítězství udrželi aktivní hrou. Poděkování patří i výpomoci hráčů áčka, kteří měli v nohách velice těžký zápas v Držkově. Výsledky 17. kola: Hodkovice B Albrechtice 1:7 (0:5), M. Skála - Maršovice 5:4 (1:2), Zásada B Rádlo 3:1 (2:1), M. Skála Lučany 3:7 (3:2), Držkov B Radčice 6:2 (1:2)

II.TŘÍDA 13. KOLO DOHRÁVKA TJ Sokol Držkov B - TJ SOKOL JENIŠOVICE B 2:2 (1:1) PK 6:5 Souboj dvou tradičních soupeřů, se dohrával ve středu 13. května. Hřiště bylo po víkendové bitvě áček v dobrém stavu. Oba týmy z důvodu různých absencí nastoupily posíleny o hráče z A týmu, což přidalo na kvalitě. Bylo k vidění velice kvalitní utkání, které i přes nasazení bylo odehráno v klidu, bez excesů, a hráči se fotbalem bavili. Změny v naší sestavě způsobily chyby v bránění, které vyústily v naše časté přečíslování a čistý štít jsme často zachraňovali až hokejovým padáním do střel. Naše ofenzíva zahájila zápas dosti vlažně a tak bylo překvapením, když se naši borci ujali vedení. Kočí po krásném vysunutí středem hřiště rozesmutněl domácího brankáře, a to povedenou střelou, která po obloučku skončila v jeho síti. Domácí se hnali za vyrovnáním a to se jim povedlo v závěru poločasu. Když jejich časté střely nenacházely svůj cíl, vyrovnal náš Svoboda, který si, ve snaze vystihnout přihrávku soupeře, míč nešťastně nasměroval do vlastní sítě. Poločas tak skončil nerozhodným výsledkem. Druhou půli jsme byli už vyrovnaným soupeřem. Hra měla spád, Byli to však domácí, kteří se hlavičkou v 79. minutě ujali vedení - 2:1. V závěru zápasu však Ferda výborně zatáhl míč do vápna, kde našel Hradeckého, a ten se nemýlil. Podruhé za sebou jsme tak o druhém bodu rozhodovali v rozstřelu. Imlauf, Randák, Bočok, Resl a Aron proměnili, ale soupeř se také nemýlil, a tak se pokračovalo šestou sérií. Imlaufovi však jeho druhý pokus nesedl a tak si druhý bod připsali domácí. Sestava: Prokopec (6) Svoboda (6), Bernard (9), Resl (7), Strnad J. (7) Kočí (7), Randák (8), Rác (6), Imlauf (7) Hradecký (6), Pekař (6) střídání: Aron (7), Bočok nehodnocen Hodnocení 1-10 bodů, 1 nejhorší výkon, 10 nejlepší výkon. Hráč musí odehrát alespoň 30 min. Slovy trenéra Miroslava Bočoka: Byl to dobrý zápas, který si kluci užili a tak to má být. V první půli nevyšel tah s Pekařem na hrotu, ale v druhé půli už na stoperu předvedl standart. Mladší hráči toho tentokrát hodně naběhali, ale kolikrát to nebylo ku prospěchu věci. Bodovali jsme potřetí za sebou což je asi náš rekord v této soutěži. Horší to bude v sobotu to asi nedáme dohromady ani celou jedenáctku. Dohrávka 13. kola: Zásada B Lučany n/n 1:4 (1:1)

Naše Áčko se v neděli dne 24.5.2015 od 17:00 hodin představí na hřišti V. Hamrů B. Výjimečně v neděli 31.5.2015 od 17:00 hodin se doma utká s týmem Smržovky. Béčko se v domácím prostředí dne 23.5.2015 od 17:00 hodin představí s týmem Rádla. Závěrem bychom chtěli popřát našemu útočníkovi a nejlepšímu střelci soutěže Mírovi Vavřichovi a jeho ženě hodně štěstí, lásky a úspěchů na společné cestě životem, kterou po dlouhodobé známosti formálně spojili v pátek 15.5.2015 na zámku Sychrov. Takže Míro a Petro, AŤ SE VÁM SPOLU ŽIJE KRÁSNĚ A NIC VÁS NEROZDĚLÍ, to vše přejí hráči, funkcionáři a fanoušci jenišovické kopané.

I.B třída východ Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav) 1. Pěnčín 21 18 0 3 57: 34 54 ( 24) 2. Držkov 21 14 2 5 68: 40 44 ( 11) 3. Rovensko 21 13 2 6 49: 28 41 ( 8) 4. Plavy 21 11 4 6 52: 35 37 ( 1) 5. Jenišovice 21 9 4 8 58: 45 31 ( 1) 6. Smržovka 21 9 4 8 42: 37 31 ( 1) 7. Mšeno B 21 9 2 10 62: 57 29 ( -1) 8. V. Hamry B 21 8 3 10 38: 37 27 ( -6) 9. H. Branná 21 7 3 11 41: 45 24 ( -3) 10. Jilemnice 21 6 5 10 28: 39 23 (-10) 11. Rokytnice 21 6 5 10 29: 45 23 ( -7) 12. Ž. Brod B 21 6 2 13 46: 74 20 (-10) 13. Zásada 21 5 4 12 28: 58 19 (-11) 14. Rychnov 21 4 4 13 29: 53 16 (-20) Okresní přebor - II.třída Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav) 1. Albrechtice 16 12 1 3 74: 23 38 ( 13) 2. Maršovice 16 10 3 3 73: 30 35 ( 12) 3. Malá Skála 16 10 1 5 61: 49 31 ( 7) 4. Držkov B 16 9 1 6 50: 43 29 ( 1) 5. Kokonín 15 9 1 5 47: 42 29 ( 4) 6. Lučany 16 7 3 6 47: 33 25 ( 3) 7. Tanvald 15 7 1 7 31: 30 23 ( -2) 8. Jenišovice B 16 5 3 8 29: 45 19 ( -6) 9. Rádlo 16 5 1 10 37: 55 17 ( -5) 10. Radčice 16 4 3 9 23: 48 15 ( -9) 11. Zásada B 16 4 1 11 24: 56 13 (-11) 12. Hodkovice B 16 3 1 12 25: 67 11 (-17)

Hlavní partneři TJ SOKOL JENIŠOVICE Jiří Preisler JEŘÁBNICKÉ PRÁCE autojeřáb T815, AD-28; T148, AD-160 AUTODOPRAVA AVIA - kontejner 5-11 m 3 + UNC 750 Sídlo rmy, garáže: Jenišovice - Steblík 528 tel.+fax: 483 393 146, mobil: 607 565 877, 602 472 018 e-mail: preisler@cbox.cz, http://www.preisler.euroregin.cz Rádi uvítáme další sponzory. V případě, že máte zájem o nějakou formu spolupráce s naším klubem, kontaktujte Davida Svobodu, tel.: 604265851 Děkujeme všem sponzorům a fanouškům za podporu v ročníku 2014-2015 TJ SOKOL JENIŠOVICE www.fc-jenisovice.cz Bulletin: Leoš Bernard, foto: David Svoboda Číslo 47, 15. 5. 2015