PROPOZICE SOUTĚŽE KLATOVSKÁ OPEN LIGA KARPEM

na celém světě. a nejchytřejší Krávo jedna blbá. Chmmm. Miláčku, šíleně po tobě toužím. Jsi nejkrásnější

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12)

ZPRAVODAJ STK. Přebor Plzeňského kraje. Tabulka

Dneska tady zase byly tři prdele lidí...

MĚSTSKÝ KUŽELKÁŘSKÝ SVAZ PLZEŇ SDRUŽENÝ OKRESNÍ PŘEBOR PLZEŇSKA 2013/14. Zpravodaj č. 2

MOL liga 17. kolo Slavia Praha HK Hodonín 32:25 (19:12)

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

Kladenský deník Skupina B:

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TLUMAČOV

Město Touškov - Nýřany

Hádanky Vilyže. Jak se nazývá jarní posezení alergiků nad sklenkou vína? Který román je hitem mezi řidiči metra na trase B?

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

ZPRAVODAJ 1. KUŽELKÁŘSKÉ LIGY MUŽI

Zpravodaj č Senior liga 2018 Jičín

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

MOL liga 12. kolo Slavia Praha Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 31:26 (18:11)

Počasí fotbalu moc nepřálo

Zpravodaj č.17 3/A. 17.kolo

TJ SOKOL SEHRADICE A FC TVD SLAVIČÍN B

PDF byl vytvořen zkušební verzí FinePrint pdffactory

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

Hráno 17. ledna. Seriál turnajů OFS zahájili starší žáci. Tradiční fotbalové turnaje žactva pořádané OFS Olomouc v hale gymnázia Hejčín

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

Slavia Praha Iuventa Michalovce 34:38 (13:20) MOL liga 19. kolo

Pohár EHF odveta druhého kola kvalifikace SC Magura Cisinadie Slavia Praha 20:29 (18:11)

Zpravodaj č. 4 - Senior liga 2018 Jičín

ZPRAVODAJ Kuželkářského svazu kraje Vysočina

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

Zde jsou výsledky 1. ligy: United L. Č. Voda. Klášterec. skóre. body. pořadí. Po roce tu je již 3. ročník Orlicko florbal cupu

PROPOZICE TURNAJE, ROZLOSOVÁNÍ PRO KATEGORII U12 TOP16

ZPRAVODAJ č.19 11.10.2016 Předposlední kolo měla o minulém víkendu na programu Klatovská KAPITOL liga v malé kopané. A drama nakonec bude až do konce. Lídr tabulky mohl výhrou nad Red Dogs Kal slavit kolo před koncem letošní titul, ale protože toto utkání prohrál 0 : 2 musí si letošní titul vybojovat až v posledním kole proti Modré nudli. Ta má letos velkou fazonu a tak se v tomto utkání výsledek bude jen těžko odhadovat. Mušlák team je ze hry o pomyslnou bednu venku, souboj s Modrou nudlí totiž hladce prohrál 1 : 8 a to ještě může být rád, že nedostal ještě vetší příděl. V tabulce o 5.-8.místo se zrodilo překvapení na úkor Nortonu Milence. Domácí Vilyž team si zřejmě vzal k srdci kritiku od vedení soutěže, po dlouhé době se sešel alespoň v trošku početné sestavě a rázem je z toho druhá letošní výhra a to 4 : 2 nad Milencemi. Na záchranu první ligy to sice nestačí, ale snaha se cení. V druhém utkání Buvolss Nýrsko porazil na svém hřišti Černý uhlí a před posledním kolem drží šesté místo. Ve druhé lize je na špici tabulky těsno. Smrk potvrdil v souboji s posledním Divadlem snů svou podzimní formu a vyhrál 9 : 0. Tato výhra ho vynesla na průběžné první místo v tabulce. Z té sesadil Draky Klatovy, ti však měli v tomto kole volno, navíc mají zápas k dobru. Třtí místo patří Chlistovu, který porazil Magic těsně 1 : 2 a Magic tak nadobro odstavil z boje o nejlepší místa. Geroj v dramatickém utkání plném zvratů získal všechny tři body v Mochtíně a i on je nadále aspirantem na přední místa v tabulce. Bukvy Tokio si v přímém souboji s týmem Tady a ted vybojovali konečné sedmé místo v tabulce druhé ligy. Rozlosování posledního kola včetně delegace rozhodčích naleznete v závěru tohoto zpravodaje. 1.liga Nadstavbová část 2.kolo Skupina o umístění na 1.-4.místě Red Dogs Kal - Fireballs Klatovy 2 : 0 ( 1 : 0 ) Branky : Kotlan (10.), Svoboda (50.) Žluté karty : 45. Vlastimil Hromada (Fireballs Klatovy) nesportovní chování Rozhodčí : Jiří Zavřel (Mušlák team) známka - rozhodčí hodnocen pouze ze strany domácích známkou 1,00, hosté odmítli hodnotit výkon rozhodčího Nejlepší hráč utkání : Miroslav Urban (Red Dogs Kal) Do zápasu, který mohl hostům zajistit letošní titul, nastoupili překvapivě oba týmy v základní sestavě 5 + 1. Průběh první půle byl naprosto vyrovnanou záležitostí, malinko více ze hry

měli domácí, zejména Urban se dostal do několika pěkných šancí. Ke konci první půle se na hřišti přiostřilo a tak musel rozhodčí Zavřel domlouvat Urbanovi, nutno podotknout, že na tohoto hráče bylo vedeno ze strany hostů několik hrubších zákroků. Skóre utkání otevřel v 10.minutě domácí Kotlan. Toto vedení si domácí do konce první půle s přehledem udrželi. V úvodu druhé půle měli domácí několik šancí na navýšení svého náskoku, všechny však s bravurou zlikvidoval hostující gólman Hromada. Druhá půle byla doslova bitvou, na hřišti bylo opět k vidění několik hrubších zákroků. V 45.minutě neunesl rozhodnutí rozhodčího hostující Hromada a za předvedený slovní výlev na adresu rozhodčího dostal žlutou kartu za nesportovní chování. Domácí nabídnutou přesilovou hru využít nedokázali. Rozhodnutí tak přišlo až v poslední minutě utkání, kdy na konečných 2 : 0 upravil Svoboda. Domácí tak vyhráli, byli jednoznačně lepším týmem, hosty od většího přídělu zachránil svým výkonem gólman Hromada. Mušlák team - Modrá nudle Klatovy 1 : 8 ( 1 : 6 ) Branky : Janoušek (1.) - Šmolc J. ml. 3 (2.,6.,28.), Šmolc J. st. 2 (10.,15.), Petruška 2 (5.,31.), Farný st. (24.) Rozhodčí : Josef Baštář (Modrá nudle Klatovy) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Jiří Šmolc ml. (Modrá nudle Klatovy) Domácí sice rychle vedli 1 : 0 brankou Janouška z první minuty utkání, jenže pak zapnuli motory i hosté a během následujících osmi minut vedli 1 : 4. Domácí se sice snažili, na výborně organizované hosty však recept najít nedokázali. Hostující Modrá nudle v tomto zápase prokázala svou letošní herní kvalitu a svého soupeře doslova spláchla ze hřiště a po zásluze jí tak patří letošní umístění v první trojce. Nadstavbová část tabulka o 1.-4.místo Poř. Název týmu Zápasy Výhra Remíza Prohra Skóre Body 1. Fireballs Klatovy 16 13 0 3 83 : 24 39 2. Red Dogs Kal 16 12 1 3 56 : 30 37 3. Modrá nudle Klatovy 15 10 1 4 62 : 39 31 4. Mušlák team 16 8 1 7 42 : 54 25 Nadstavbová část 2.kolo Skupina o umístění na 5.-8.místě Vyliž team Klatovy - SK Norton Milence 4 : 2 (2 : 0) Branky : Lapáček 2 (9.,11.), Hulec (26.), Špaček J. (50.) - Syrovec (30.), Kratejl D. (40.) Rozhodčí : Vladislav Flaks (Modrá nudle Klatovy) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Zdeněk Lapáček (Vilyž team Klatovy) První půle byla sehrána v jednoznačné dikci domácích, kteří měli herně navrch a toto dějství zaslouženě vyhráli 2 : 0, když obě branky vsítil Lapáček. V úvodu druhé půle na 3 : 0 navýšil Hulec a s hosty to vypadalo všelijak. Od 30.minuty však ožili a brankami Syrovce a Kratejla

snížili na 3 : 2 a jejich hra měla najednou jiskru a spád. V poslední minutě utkání zaútočil do otevřené obrany hostů Špaček a rozhodl o výhře domácích. Buvolss Nýrsko - ANFK Černý uhlí Klatovy 3 : 0 ( 0 : 0 ) Branky : Anton 2 (45.,50.), Groza (29.) Rozhodčí : Jiří Nový (Vilyž team Klatovy) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Martin Šlehofer (Buvolss Nýrsko) Nadstavbová část nabídla hned v prvním kole další pošumavské derby. Hosté tentokrát vstoupili do utkání výborně, když v 18.minutě vedli v Milencích již 0 : 3. Domácí však trpělivě čekali na své šance. Ty nakonec přišli v poslední desetiminutovce, kdy domácí vstřelili tři branky a vyrovnali na 3 : 3. Branka na 3 : 3 padla z kopačky domácího Syrovce v poslední minutě utkání. Nadstavbová část tabulka o 5.-8.místo Poř. Název týmu Zápasy Výhra Remíza Prohra Skóre Body 1. ANFK Černý uhlí Klatovy 16 6 0 10 32 : 48 18 2. Buvolss Nýrsko 16 5 1 10 31 : 39 16 3. SK Norton Milence 15 4 2 9 24 : 46 14 4. Vilyž team Klatovy 16 2 0 14 23 : 71 5 Vyliž teamu byl odečten 1 bod za jedno neodpískané utkání. 2.liga 17.kolo PS Křeč Mochtín - AFK Geroj Klatovy 3 : 4 ( 0 : 3 ) Branky : Vejskal (27.), Janošťák (28.), Šup O. (37.) - Zálešák 2 (1.,40.), Nový (18.), Vlk (25.) Rozhodčí : Radek Mildner (ST Smrk Klatovy) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Petr Kubalík (PS Křeč Mochtín) Hosté nejeli do Mochtína v roli favorita, přesto svého soupeře dokázali dokonale zaskočit a první půli po výborném výkonu vyhráli 0 : 3. Domácí se do druhé půle postavili snad polití živou vodou, protože se nastartovali i oni k výbornému výkonu a za 12.minut dokázali vyrovnat na 3 : 3. Tento stav však vydržel pouze tři minuty, v 40.minutě vrátil na stranu hostí vedení Zálešák. Domácí už odpovědět nedokázali a tak vyhráli šťastnější hosté. Magic Klatovy SK Chlistov 1 : 2 ( 1 : 2 ) Branky : Kortán (17.) - Hrudička (7.), Pytel (14.) Rozhodčí : Jiří Kolář (Draci Klatovy) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : neuvedeno Hosté šli do vedení již v 7.minutě po brance Hrudičky. Ve 14.minutě na 0 : 2 upravil hostující Pytel. Domácí snížili na rozdíl branky v 17.minutě Kortánem. To však bylo ze střeleckých zápisů všechno a tak toto utkání těsně vyhráli hosté.

ST Smrk Klatovy - Divadlo snů Klatovy 9 : 0 ( 4 : 0 ) Branky : Rozhodčí : známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : neuvedeno Tady a teď Nýrsko - SH Bukvy Tokio 1 : 3 ( 1 : 2 ) Branky : Brůža (23.) - Hybšman (12.), Bálek D. (14.), Janda (48.) Rozhodčí : Václav Bulka (Divadlo snů Klatovy) - známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Zdeněk Hybšman (SH Bukvy Tokio) Úvod první půle byl hodně vyrovnaný, na první branku se čekalo do 12.minuty, kdy se prosadil hostující Hybšman. O dvě minuty později hosté vedli již 0 : 2, autorem druhé branky hostů byl Bálek. V 23.minutě domácí vykřesali naději na zvrat v utkání, na 1 : 2 snížil Brůža. Druhá půle nabídla několik šancí na obou stranách, branka z nich však nepadla. Domácí se snažili o vyrovnání, v závěru utkání však namířil Janda a dvě minuty před koncem rohodl o výhře svého celku. Hosté vyhráli 1 : 3 a odsoudili tak tým Tady a teď ke konečnému osmému místu v druhé lize. Tabulka 2.ligy po 17.kole Poř. Název týmu Zápasy Výhra Remíza Prohra Skóre Body 1. ST Smrk Klatovy 15 10 0 5 47 : 21 30 2. Draci Klatovy 14 10 0 4 69 : 47 30 3. SK Chlistov 15 9 2 4 37 : 36 29 4. AFK Geroj Klatovy 14 8 2 4 53 : 40 26 5. Magic Klatovy 15 8 1 6 47 : 38 25 6. PS Křeč Mochtín 15 7 2 6 57 : 35 23 7. SH Bukvy Tokio 15 6 1 8 35 : 43 19 8. Tady a teď Nýrsko 16 5 0 11 48 : 63 14 9. Divadlo snů Klatovy 15 0 0 15 11 : 81 0 Týmu Tady a teď Nýrsko byl odečten 1 bod za 1 neodpískaný zápas. Další program : 1.liga nadstavbová část O titul : 3kolo 15.-16.10.2016 061 Fireballs Modrá nudle Masarykova ZŠ,KT SO 13,30 Vilyž team 062 Red Dogs Kal Mušlák team Masarykova ZŠ, KT NE 9,00 Černý uhlí

O umístění na 5.-8.místě 3kolo 15.-16.10.2016 067 Černý uhlí Norton Milence Masarykova ZŠ,KT SO 15,00 Red Dogs Kal 068 Buvolss Nýrsko Vyliž team Nýrsko NE 10,00 Fireballs Dohrávka 10.kola ---- neděle 16.10.2016 040 Modrá nudle - Norton Milence Masarykova ZŠ,KT NE 10,30 Red Dogs Kal 2.liga 18.kolo ---- 15.-16.10.2016 141 SH Bukvy Tokio - PS Křeč Točník NE 14,00 Magic 142 AFK Geroj - Divadlo snů Masarykova ZŠ, KT SO 9,00 Draci Klatovy 143 ST Smrk - Magic Sokol.stadion, KT NE 10,30 Chlistov 144 SK Chlistov - Draci Klatovy Chlistov SO 17,00 PS Křeč Mochtín Tady a teď volno Oficiální internetové stránky soutěže Klatovská KAPITOL liga 2016 v malé kopané jsou www.afl.cab.cz www.malyfotbal.cz Hlavní sponzor Klatovské KAPITOL ligy 2016 v malé kopané