Povídal mi pan premiér Putin, že ho trápí silný zánět dutin. Povídal mi zpěvák Lenny Kravitz, že mu chutná levné víno z krabic.

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

HC BULDOCI NERATOVICE

TJ Sokol Kobeřice - SO Bruntál 2:1 (2:1)

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

O pohár města Rosice

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

Kladenský deník Skupina B:

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

Pohár EHF odveta druhého kola kvalifikace SC Magura Cisinadie Slavia Praha 20:29 (18:11)

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

Počasí fotbalu moc nepřálo

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

VÝBĚR OFS KLATOVY VYKROČIL ÚSPĚŠNĚ ZA OBHAJOBOU

ročník 2003 a mladší neděle 7. února 2016 od 8.15 hodin hala TJ Turnov Skálova ulice

Rozpis soutěží

Fotbalový turnaj na Kladně

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SS Ostrá B sobota , začátek v 17:00

SK JEREVAN Slavičín SMR futsal plus Zlín

13:15 Fulnek. 15:30 SO Bruntál. Dnes na našem hřišti

Delegovaní rozhodčí a DS. HR FILLINGER Miloš Plzeň AR1 MALINČÁK Lukáš Plzeň AR2 LEGO Jan Hvozd u Plas DS HAJŠMAN Pavel Tlučná

Hráno 17. ledna. Seriál turnajů OFS zahájili starší žáci. Tradiční fotbalové turnaje žactva pořádané OFS Olomouc v hale gymnázia Hejčín

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

Dohrávka 1.kolo

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

TALENT CUP - TURNAJ OKR.VÝBĚRŮ U 13 ročník 2012/2013

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

PROPOZICE TURNAJE, ROZLOSOVÁNÍ PRO KATEGORII U12 TOP16

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

HRACÍ SYSTÉM 12. ROČNÍKU OVL ( )

MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12)

SK MALEŠOV, PSČ mob: , ,

Sobota 5. června 2011 od 16:00 hodin

Předsilvestrovské derby fanoušků pražských "S" vyhráli sešívaní - Broumovsko

Slavia Praha Iuventa Michalovce 34:38 (13:20) MOL liga 19. kolo

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

Děkujeme všem sponzorům!!! Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/ vydání - jaro

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Vysočina Jihlava -SK Slavia Praha

TJ SOKOL SEHRADICE A FC MALENOVICE

Výsledky 2. kolo

Bohumín Kobeřice 5:0 (2:0)

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

ZPRAVODAJ č.19 6.10.2008 Dalším, v pořadí již 15.kolem pokračovala první liga Klatovské OPEN ligy KARPEM 2008 v malé kopané. V první lize je jasno o prvních třech týmech, které tři kola před konce již nikdo nemůže sesadit. Ve šlágru kola přivítali Milence na svém trávníku svého odvěkého rivala tým Panters a po vlažném začátku znovu těsně vyhráli, když rozhodující branku stejně jako v utkání s FC BS Stars vsítil Kadlec. Domácí mají tři kola před koncem šestibodový náskok před druhým BS Stars a jen velký výpadek by je připravil o konečné vítězství. Druzí FC BS Stars nakonec zodpovědným výkonem udolali snaživé Red Dogs a před třetími Pantery mají taktéž šestibodový náskok. V přímém souboji o uchování prvoligové příslušnosti se střetli týmy Camelu Luby A a FC Café Pepino, toto utkání zvládli lépe hosté, kteří tak nadále můžou bojovat o udržení první ligy. Poslední Vilyž team znovu bodoval, tentokrát remizoval s Gerojem, plně bodovat však musí bojovat již v příštím zápase. Remízou skončilo i utkání mezi Chlistovem a ST Smrkem, oba týmy však nejsou ohroženy sestupem. Ve finálové skupině se sice první porážky dočkal lídr GREINER Nýrsko, který nečekaně prohrál s TJ Klatovy Lorenc, pro které je to naopak první výhra v nadstavbové části, porážka však nic nemění na faktu, že se tým GREINERu Nýrsko poprvé podívá do první ligy. Druhá Střelnice v přímém souboji o druhé postupové místo s týmem Formanky Luby nezaváhala a po výsledku 4 : 0 i ona postupuje do první ligy. V souboji mezi Devils a Fireballs se body dělili, remíza pro oba týmy znamená konec nadějí na postup do první ligy. Pátým nadstavbovým kolem pokračovala i druholigová skupina o umístění na 7.-14.místě. Lídr této skupiny Magic ani v odvetě proti týmu Slonů nezaváhal a v pohodě dokráčel k výhře 5 : 1. Dařilo se i týmu Buvolss, který jasně přehrál Camel Luby B, který tak i nadále okupuje předposlední místo tabulky. Poslední ANFK Černý uhlí sice uhrálo remízu s Divadlem snů, posun v tabulce to však neznamenalo. Na hřišti v Plánici dokázali v souboji s domácím Bidlem uspět hráči Modré nudle a upevnili si tak své desáté místo v druhé lize. 1.liga 15.kolo SK Chlistov - ST Smrk Klatovy 2 : 2 ( 1 : 0 ) Branky : Mazanec P. (14.), Smolík (29.) Vostrý (45.), vlastní (47.) Rozhodčí : Skřivan známka 1,00 Hosté po dlouhé době nastoupili posilněni o bratrské duo Poupů, domácí však měli lepší vstup do zápasu a zaslouženě šli do vedení, když ve 14.minutě překonal gólmana Kašeho Pavel Mazanec. V 29.minutě přidal druhou branku kapitán domácích Smolík a s hosty to vypadalo zle. Pět minut před koncem vrátil hostům naději Vostrý a rázem bylo o co hrát. V dramatickém závěru si při závaru před domácí brankou dali domácí vlastní gól a remíza byla na světě. FC BS Stars Klatovy - Red Dogs Kal 3 : 1 ( 2 : 1 ) Branky : Přerost Z. (15.), Bušta (19.), Lukeš M. (44.) Topinka (21.) Rozhodčí : Mazanec známka 1,50 Domácí umožnili hostům přeložení zápasu ze soboty na neděli a tak se Red Dogs dostavili ve své kompletní sestavě, naopak domácím scházeli Hofman a Břečka. V úvodu zápasu měli lehce navrch domácí, kteří svoje snažení korunovali brankou Zdeňka Přerosta z 15.minuty utkání. O čtyři minuty později po

hezké kombinační akci skóroval Bušta a domácí vedli 2 : 0. Hosté prokazovali svoje běžecké i technické kvality a v 21.minutě se dočkali zaslouženého snížení na 2 : 1, branku vsítil Topinka. Ve druhé půli se na hřišti přiostřilo, hosté si vytvořili mírný tlak, ale jejich snažení se utápělo v řadě zbytečných fotbalových parád a kudrlinek. Domácí tak útočili do otevřené obrany a z řady vyložených brankových příležitostí vytěžili jen tyčku Nudery, který se netrefil do prázdné branky. Definitivní uklidnění přinesla až branka domácího kanonýra Marka Lukeše, který v 44.minutě zvýšil na 3 : 1: V závěru utkání už si domácí zkušeně pohlídali vybojované vítězství. AFK Geroj Klatovy - Vilyž team Klatovy 4 : 4 ( 4 : 3 ) Branky : Kopecký 3 (15.,19.,23.), Ponocný (5.) Jonáš (21.), Varga (24.), Hulec (25.), Horejš (27.) Žluté karty : 18. Soukup (Vilyž team) nesportovní chování Rozhodčí : Toman Martin známka 1,50 Domácí na svého soupeře doslova vlétli a již v 5.minutě díky brance Ponocného vedli 1 : 0. Poté přišli chvíle domácího Kopeckého, který v 15. a 19.minutě dvakrát skóroval a domácí vedli 3 : 0. Poté snížil hostující Jonaš na 3 : 1, ale v zápětí dokonal svůj hattrick Kopecký 4 : 1. Hosté však nesložili zbraně a v euforii během dvou minut snížili ještě do poločasu na 4 : 3. A když brankovou kanonádu v 27.minutě zakončil vyrovnávající brankou hostující Horejš, všichni čekali další branky. Ty však už do konce utkání nepadli, vítězství měli na kopačce domácí, jenže domácí Kopecký si své střelecké štěstí vybral v prvním poločase a ve 48.minutě neproměnil nařízenou penaltu. Hosté tak znovu bodovali, šance na udržení první ligy jim tato remíza však moc veliké nepřinesla. SK Norton Milence - SK Panters Klatovy 4 : 3 ( 0 : 2 ) Branky : Klimeček 2 (26.,29.), Kratejl L. (35.), Kadlec (50.) Kónig (14.), Havlíček (25.), Bastl (41.) Rozhodčí : Gschwendtner známka 1,00 Ve šlágru kola domácí borci jako již tradičně zaspali úvod utkání a tak se Panteři zaslouženě díky brankám Kóniga a Havlíčka dostali do dvoubrankového vedení. Milenecká mašina poprvé zahoukala v 26.minutě, když brankáře Panterů Požára překonal Klimeček. Stejný hráč o tři minuty později vyrovnal a začínalo se od začátku. V 35.minutě šli domácí poprvé do vedení, na 3 : 2 zvýšil Libor Kratejl. Panteři však zbraně nesložili a v 41.minutě vyrovnali zásluhou povedené trefy Bastla. Domácí však mají v sestavě žolíka v podobě Kadlece, který v nastaveném čase napřáhl a rozhodl o další cenné výhře domácích v prestižním derby. Důležité utkání opět s velkým přehledem odřídil rozhodčí Gschwendtner. Camel Luby A - FC Café Pepino Klatovy 3 : 4 ( 0 : 1 ) Branky : Balák (42.), Juřina O. (50.), Roháč J. (50.+2.) Holý 2 (35.,50.+1.), Teska (19.), Hrubý (40.) Žluté karty : 42.Rath (FC Café Pepino) zabránění v gólové akci Rozhodčí : Múller Jan známka 1,00 K důležitému utkání přijeli hosté bez hráčů na střídání, domácí na tom byli jen o trošku lépe. Poločas vyhráli hosté, jedinou branku vstřelil hostující Teska. Další branka padla v Chlistově až v 35.minutě a znovu do branky domácích, na 0 : 2 zvyšoval Holý. Když ve 40.minutě dostal za záda gólmana Juřiny míč potřetí Hrubý vypadalo to s domácími hodně špatně. Ve 42.minutě se nechal vyloučit hostující kapitán Rath a domácí nabídnutou přesilovku obratem Balákem využili. V 50.minutě snížil na rozdíl branky Oldřich Juřina, jenže hned z následné akce hosté znovu utekli na rozdíl dvou branek, štastným střelcem byl znovu Holý. Domácí v nastaveném čase ještě Roháčem snížili na 3 : 4, prohru však už odvrátit nedokázali.

Tabulka po 15.kole Poř. Název týmu Zápasy Výhra Remíza Prohra Skóre Body 1. SK Norton Milence 15 14 1 0 59 : 29 43 2. FC BS Stars Klatovy 15 12 1 2 54 : 28 37 3. SK Panters Klatovy 15 10 1 4 49 : 21 31 4. ST Smrk Klatovy 15 5 6 4 36 : 38 21 5. SK Chlistov 15 5 4 6 31 : 45 19 6. Red Dogs SPEDIT 15 5 0 10 27 : 47 15 7. AFK Geroj Klatovy 15 4 2 9 47 : 53 14 8. Camel Luby A 15 4 1 10 31 : 46 13 9. FC Café Pepino Klatovy 15 3 3 9 25 : 35 12 10. Vilyž team Klatovy 15 1 5 9 21 : 39 8 2. liga Finálová skupina 5.kolo TJ Klatovy Lorenc 04 - GREINER Nýrsko 7 : 4 ( 1 : 1 ) Branky : Hamhalter 3 ( 29.,36.,45.), Kreuzman 2 (35.,43.), Nushart (18.), Kolář (48.) Mazánek 2 (10.,40.), Rosa (30.), Novák (38.) Žluté karty : 49.Tomek (TJ Klatovy Lorenc 04) nesportovní chování Rozhodčí : Múller Jan známka 2,00 Domácí se po sérii porážek konečně zvedli k solidnímu výkonu a odnesl to první porážkou lídr druholigové tabulky. První poločas skončil sice remízou 1 : 1, ve druhé půli však domácím do branky hostujícího gólmana Kalouska spadlo skoro všechno a tak toto utkání skončilo hokejovým výsledkem 7 : 4. Střelecky i herně se dařilo domácímu Hamhalterovi, který si na svůj účet připsal hattrick. Ani tato výhra domácí neposunula z šestého místa tabulky. FC Devils Klatovy - Fireballs Klatovy 2 : 2 ( 0 : 0 ) Branky : Musil 2 (39.,41.) Hodl 2 (29., 43.) Rozhodčí : Skřivan známka 1,00 V druholigovém derby branka v první půli nepadla, diváci se branky dočkali až v 29.minutě, když na 0 : 1 pro hosty skóroval Hodl. Domácí po zásluze vyrovnali v 39.minutě Musilem. O dvě minuty později stejný hráč otočil svojí druhou branku skóre na stranu domácích, jenže hostující Hodl o dvě minuty později svým druhým gólem vyrovnal. Další branka již nepadla a tak naděje obou týmů na postup do první ligy výrazně poklesli. AFK Střelnice - FC Formanka Luby 4 : 0 Branky : Žluté karty : Rozhodčí : známka

Finálová skupina 2.liga Poř. Název týmu Zápasy Výhra Remíza Prohra Skóre Body 1. GREINER Nýrsko 9 4 4 1 23 : 16 16 2. AFK Střelnice 9 4 4 1 29 : 20 16 3. FC Formanka Luby 9 3 3 3 22 : 24 12 4. Fireballs Klatovy 9 1 6 2 23 : 25 9 5. FC Devils Klatovy 9 2 3 4 19 : 28 9 6. TJ Klatovy Lorenc 04 9 2 2 5 28 : 31 8 Skupina o umístění 5.kolo Buvolss Nýrsko - Camel Luby B 4 : 0 ( 2 : 0 ) Branky : vlastní (20.), Šlehofer (23.), Kolář (27.), Bek P. (37.) Rozhodčí : Kadlec Daniel známka 1,00 V prvním poločase byli fotbalovější domácí, ale hosté dokázali odolávat až do 20.minuty, kdy si hosté vsítili vlastní gól. Krátce na to se trefil Šlehofer a bylo to 2 : 0. V 27.minutě na 3 : 0 zvyšoval Kolář a hosté, kteří přijeli bez hráčů na střídání odpadli fyzicky. V exhibičním druhém poločase ze strany domácích přidal ještě čtvrtý gól Petr Bek a tak domácí naprosto zaslouženě vyhráli. AFC Sloni - Magic Klatovy 1 : 5 ( 1 : 1 ) Branky : Sláma (5.) Moravec 2 (27.,35.), Nejdl (8.), Kortán (49.), Kotěšovec K. (50.) Rozhodčí : Skřivan známka 1,00 Domácí sice v 5.minutě zásluhou branky Slámy vedli 1 : 0, to však bylo z jejich strany všechno. Hosté dokázali hrát takticky a předvedli proti svému výrazně mladšímu soupeři vyzrálý fotbalový výkon, který korunovali pěti brankami. Naprosto zasloužené vítězství Magicu. AFK Bidlo - Modrá nudle Klatovy 1 : 2 ( 1 : 2 ) Branky : Sládek Špaček L., Flaks J. Rozhodčí : Jelínek - známka 1,00 O těsném vítězství Modré nudle se rozhodlo již v prvním poločase, který hosté vyhráli 1 : 2. Domácí se sice v druhé půli snažili vyrovnat, recept na zkušeného gólmana hostí Baštáře však nenašli. ANFK Černý uhlí Klatovy - Divadlo snů Klatovy 1 : 1 ( 0 : 1 ) Branky : Ráček (47.) - Tureček J. (12.) Rozhodčí : Baštář známka 1,00 Naprosto vyrovnané utkání skončilo nakonec spravedlivou remízou. Hosté výsledkově ovládli první poločas, který vyhráli 0 : 1 díky brance svého kapitána Turečka, domácí vyrovnali čtyři minuty před koncem brankou Ráčka.

Skupina o umístění 2.liga Poř. Název týmu Zápasy Výhra Remíza Prohra Skóre Body 7. Magic Klatovy 11 8 1 2 51 : 16 25 8. Buvolss Nýrsko 11 8 0 3 33 : 15 24 9. AFC Sloni 11 6 1 4 29 : 24 19 10. Modrá nudle Klatovy 11 5 2 4 23 : 24 17 11. Divadlo snů Klatovy 11 3 3 5 18 : 27 12 12. AFK Bidlo 11 4 0 7 19 : 34 12 13. Camel Luby B 11 2 4 5 18 : 28 10 14. ANFK Černý uhlí Klatovy 11 2 1 8 15 : 38 7

Příští program : 1.liga 16.kolo ---- 11.-12.10.2008 Poř.č. Zápas Místo Čas Rozhodčí 076 ST Smrk - Camel Luby A Gymnázium KT SO 15,00 Bednář 077 Café Pepino - Norton Milence Pod Vodojemem KT SO 10,00 Múller J. 078 SK Panters - AFK Geroj Točník SO 10,15 Bešta 079 Vilyž team FC BS Stars Pod Vodojemem KT NE 13,00 Suk 080 Red Dogs Kal - SK Chlistov Masarykova NE 11,30 Bešta 2.liga finálová skupina 6.kolo ---- 11.-12.10.2008 Poř.č. Zápas Místo Čas Rozhodčí 200 AFK Střelnice Fireballs Dolany NE 16,00 Jelínek 201 Forman. Luby Greiner Nýrsko Masarykova KT SO 11,30 Hromada 202 FC Devils TJ Klatovy Masarykova KT SO 10,00 Bína R. 2.liga skupina o umístění 6.kolo ---- 11.-12.10.2008 Poř.č. Zápas Místo Čas Rozhodčí 223 Modrá nudle Magic Gymnázium KT NE 16,00 Kolář, Kaše 224 AFK Bidlo AFC Sloni Plánice NE 15,00 Hromada 225 Divadlo snů Buvolss Nýrsko Masarykova ZŠ, KT NE 16,00 Bína R. 226 ANFK Č.uhlí - Camel Luby B Gymnázium KT NE 10,00 Eybl Oficiální internetové stránky soutěže Klatovská OPEN liga KARPEM 2008 v malé kopané jsou www.afl.cab.cz Sponzoři Klatovské OPEN ligy KARPEM 2008 v malé kopané