TJ SOKOL JENIŠOVICE A FK Jiskra Mšeno Jablonec n. N.

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

FC ATAX JENIŠOVICE SK CAMEL Jablonec nad Nisou

TJ Sokol Maršovice TJ SOKOL JENIŠOVICE B Okresní přebor II. třída 18. kolo Středa 20. května 2015 od 17:30 hodin Rozhodčí: Albl, Pánek M.

FC ATAX JENIŠOVICE B Jiskra Tanvald. FC ATAX JENIŠOVICE A FC Víchová

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

ROMA Jablonec n. N. FC ATAX JENIŠOVICE B

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TEČOVICE A

TJ SOKOL SEHRADICE A

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ OSVĚTIMANY

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TLUMAČOV

HC BULDOCI NERATOVICE

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

Mladší žáci: (hráči narozeni )

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

TJ SOKOL SEHRADICE SK VLACHOVICE

O pohár města Rosice

SK Třeboradice. Sobota v 10:00

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

TJ SOKOL SEHRADICE FK PŘÍLUKY A

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

Kladenský deník Skupina B:

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TLUMAČOV

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

Tabulka I.A třídy sk. B

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu

SFL 1. kolo - chlapci

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje

TJ SOKOL SEHRADICE A FC TVD SLAVIČÍN B

TJ SOKOL SEHRADICE A FC MALENOVICE

TŘEBEŠSKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ

MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12)

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

PDF byl vytvořen zkušební verzí FinePrint pdffactory

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

I.B-sk. B 15.KOLO č.8 / TJ SOKOL SEHRADICE FC VIKTORIA OTROKOVICE B

MĚSTO PARDUBICE I. CELOSTÁTNÍ FOTBALOVÁ LIGA ŽEN SK DFO PARDUBICE. vs. START JIHLAVA

Město Touškov Černice

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

Polanka - TJ Sokol Kobeřice (zdroj Region Opavsko)

Barvy dresů Článek 23 RS LKFS: A1A Krajský přebor

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli

Trenéři: BĚTÍK JAKUB, DANČÁK LUKÁŠ. Vedoucí: MRLINA VLADIMÍR

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

A.F.C. HUMPOLEC. HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ přípravek - ročník 2005 a ml. (mladší přípravka)

FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL NEVŠOVÁ

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ Příloha č. 4 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011

VOLEJBALOVÉ VÝSLEDKY SOKOLA ČESKÁ TŘEBOVÁ

FK Kopidlno B : TJ Jiskra Hořice B

TJ Sokol Kobeřice - SO Bruntál 2:1 (2:1)

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

Halový turnaj k okresních výběrů žáků PROPOZICE TURNAJE. Sportovní hala Cheb, Skalná ročník

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SS Ostrá B sobota , začátek v 17:00

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

Slavia Praha Iuventa Michalovce 34:38 (13:20) MOL liga 19. kolo

Mezinárodní fotbalový turnaj starších přípravek U11

Partneři turnaje: Pořadatel: Fotbalový klub Baník Sokolov, z.s., Boženy Němcové 1780, Sokolov

Základní škola a Mateřská škola G. A. Lindnera Rožďalovice JÁ A FOTBAL

TJ BLATNÁ A FK CHELČICE

Krajská kola ve florbalu středních škol

Počasí fotbalu moc nepřálo

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli MIKULÁŠSKÝ. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

STARŠÍ PŘÍPRAVKA 2011/2012

FK Jablonec OS. pořádá v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/ vydání - jaro

TJ SOKOL O JENIŠOVICE TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ Slovan Hrádek nad Nisou I. B třída západ 18. kolo Sobota 9. dubna 2016 od 16:30 hodin Rozhodčí: Maruška Radek - Čuřík Tomáš, Patrman Petr

I.B TŘÍDA ZÁPAD 15. KOLO TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ Zákupy 11:2 (8:0) S nejslabším soupeřem v této soutěži jsme začali jako z partesu. Žabokrtský dostal v 1. minutě balón za obranu, utekl po lajně, nacentroval před branku a naše jarní posila Láďa Poláček otevřel skóre. Za 2 minuty bylo ještě veseleji, když se projevil náš nejlepší střelec Míra Vavřich. Když se v 8. minutě, po centru Žabokrtského, trefi l na dvakrát Randák, bylo o zápasu rozhodnuto. Soupeře jsme jasně přehrávali a ten se na nic nezmohl. Do poločasu jsme si tak s chutí zastříleli a do kabin šli s osmi brankovým vedením. Druhý poločas se z naší strany již jen dohrával. V hráčích bylo znát uspokojení z výsledku a tak hra vytratila dynamiku a nasazení, čehož využil soupeř a dvakrát nás potrestal, i když jednou to bylo po chybě Cejnara. I přesto jsme i my dokázali udeřit a vstřelit ve druhém poločase další 4 branky. V tomto zápase jsme jasně dominovali a zaslouženě vyhráli dvouciferným výsledkem. Soupeře však můžeme pochválit za to, že i když prohrával o tolik gólů, stále se snažil hrát fotbal a vstřelit alespoň góla, což se mu nakonec také podařilo. Branky: 4 Vavřich Miroslav, 3 Randák Matěj, 3 Poláček Ladislav, Vích Václav Sestava: Cejnar (5) Rác (8), Bubák (8), Vích (9), Hradecký (8) Bangha (9), Kalousek (9), Randák (10), Žabokrtský (10) Poláček (10), Vavřich (10) střídání: Preisler T. (8), Svoboda D. (8) Hodnocení 1-10 bodů, 1 nejhorší výkon, 10 nejlepší výkon. Hráč musí odehrát alespoň 30 min. Slovy trenéra Petra Randáka: S výkonem v tomto zápase jsem spokojený. Povedl se nám začátek zápasu a to bylo důležité. Pak bylo již jen otázkou času, kolik soupeři nastřílíme branek. Těžko tento zápas více hodnotit, protože soupeř neměl takovou kvalitu, abychom měli z tohoto zápasu dostatečnou vypovídací hodnotu. Líbilo se mi, jak zahrála stoperská dvojice, která spolu mockrát nehrála. Jsem také rád, že naši střelci Vavřich s Randákem mají stále přesnou mušku, a když se k nim připojí i naše jarní posila Poláček, budu jen rád. Doufejme, že se prosadíme i proti silnějším soupeřům a budeme atakovat přední příčky v tabulce. Výsledky 15. kola: Hrádek B Přepeře 1:2 (2:1), Hodkovice Bulovka 1:1 (1:1), Rozstání Holany 2:1 (0:0), LOKO Česká Lípa Pěnčín 2:1 (0:0), Mšeno B Doksy B 2:5 (0:2), Osečná Frýdlant B 1:0 (0:0)

I.B TŘÍDA ZÁPAD 16. KOLO TJ Sokol Pěnčín TJ SOKOL JENIŠOVICE A 0:1 (0:1) Na hřišti Pěnčína jsme očekávali těžký zápas s kvalitním soupeřem a to se také potvrdilo. Hra měla od počátku spád, hrálo se důrazně, tvrdě, ale v rámci pravidel. Do první příležitosti se dostali domácí, když si po rohu málem srazil propadnutý míč do vlastní brány Poláček, ten naštěstí skončil pouze na břevně. Oba týmy se poté k ohrožení branky soupeře moc nedostávaly a hra se odehrávala zejména mezi vápny. Ve 25. minutě však již udeřilo, když si vybojovaný míč ve středu hřiště posunuli Randák s Banghou, ten našel Poláčka, který poslal nechytatelnou střelu z 20 metrů nekompromisně za záda domácího gólmana. Po několika minutách se dožadoval penalty domácí Zdražil, ale byla mu odpískaná hra rukou ve vápně. Domácí se však pokutového kopu do prvního poločasu přeci jen dočkali dvě minuty před přestávkou po faulu Poláčka. Mendlíkovu nepříliš dobře kopnutou penaltu však Cejnar vystihl a tak jsme do kabin šli s jednobrankovým vedením. Druhý poločas byl o dobývání naší branky a o našich protiútocích. Jelikož se domácí do brankových příležitostí dostali sporadicky, a když, tak zasáhl výborný Cejnar, a naše výpady do otevřené obrany jsme nedokázali využít, skončil tento zápas našim zaslouženým vítězstvím 1:0. Slovy trenéra Petra Randáka: Náš soupeř má svou kvalitu, čehož jsme si byli vědomi. Ostatně poznali jsme to na podzim v domácím zápase, kde nás soupeř přejel zejména v druhém poločase. Celé utkání se hrálo z naší strany v obrovském tempu a všichni hráči do něho šli s velkým nasazením, což se mi velmi líbilo a za to musím hráče pochválit. Mrzí mě jen to, že jsme nedokázali využít brejky do otevřené obrany soupeře za stavu 0:1, kterých jsme měli dostatek. Měli jsme 5-6 příležitostí, jak skóre navýšit, ale situace jsme řešili zbrkle a nepřesně. Za stavu 0:2 bychom nemuseli do poslední minuty trnout a bát se o výsledek. Líbila se mi hra celého týmu, ale přeci jenom musím vyzdvihnout výkon Venci Vícha, který opět perfektně zastal post stopera. Škoda jen, že neproměnil alespoň jednu ze svých dvou šancí, což by bylo třešničkou na dortu jeho výkonu. Pochválit musím i Cejnyho, který se oklepal z chybičky z minulého zápasu a dneska předvedl parádní výkon. Výborně do hry týmu zapadli i kluci z B-éčka David Svoboda a Láďa Rosenbaum, který musel v 15. minutě vystřídat zraněného Kalouska. Výsledky 16. kola: Holany Hrádek B 3:1 (1:1), Zákupy Rozstání 1:3 (1:2), Přepeře Mšeno B 8:0 (3:0), Frýdlant B - LOKO Česká Lípa 3:2 (0:1), Bulovka Osečná 4:2 (2:1), Doksy B Hodkovice 2:0 (1:0) Branky: 25. Poláček Ladislav Sestava: Cejnar (10) Svoboda (9), Bubák (9), Vích (10), Rác (8) Poláček (9), Randák Matěj (9), Bangha (10), Kalousek Zdeněk nehodnocen, Hradecký Michal (7) - Vavřich (9) střídání: Rosenbaum (9), Kočí, Aron - nehodnoceni Hodnocení 1-10 bodů, 1 nejhorší výkon, 10 nejlepší výkon. Hráč musí odehrát alespoň 30 min.

TJ SOKOL JENIŠOVICE Petr Randák, Marek Žabokrtský, David Svoboda, Marek Bangha, Michal Hradecký, Václav Vích, Miroslav Vavřich, Leoš Bernard Martin Bubák, Zdeněk Kalousek, Matěj Randák, Tomáš Rác, Ladislav Poláček, Tomáš Praisler Martin Cejnar

I.B TŘÍDA ZÁPAD 17. KOLO TJ Sokol Rozstání z.s. TJ SOKOL JENIŠOVICE A 2:2 (1:1) Rozstání je týmem, který se pohybuje na vrchních pozicích v tabulce a tak jsme nečekali žádného lehkého soupeře, což se následně také potvrdilo. Úvod utkání jsme zaspali a prvních 15 minut nevěděli, kde jsme. Toho také domácí využili a z penalty se ujali vedení. Poté jsme se však osmělili, hru vyrovnali. Do kabin se nám podařilo také vyrovnat, když Vavřich zatáhl balón po lajně a předložil ho před branku Banghovi, který se nemýlil. Druhý poločas byl opět vyrovnaný. Do vedení jsme se však dostali my, když Vavřich proměnil penaltu, kterou si sám vytvořil. Stejný hráč mohl utkání i rozhodnout, ale svůj osamocený nájezd nezvládl a stoprocentní šanci bohužel nevyužil. Následoval tak trest, když se domácí prosadili po standardní situaci. Branky: 5. Passian, 43. Bangha, 68. Vavřich, 79. Jíra Sestava: Cejnar (5) Kočí (5), Bubák (5), Vích (6), Rác (5) Hradecký (5), Randák Matěj (5), Bangha (5), Žabokrtský (5) - Poláček (5), Vavřich (6) střídání: Preisler T. (5) Hodnocení 1-10 bodů, 1 nejhorší výkon, 10 nejlepší výkon. Hráč musí odehrát alespoň 30 min. Slovy trenéra Petra Randáka: Soupeř byl velice těžkým protivníkem, což jsme poznali již na začátku zápasu, když nás zatlačil na naší polovině. Výkon z naší strany nebyl úplně ideální, ale bylo to zejména tím, že jsme se proti Rozstání těžko prosazovali. Po zranění Žabokrtského ve 30. minutě musel na hřiště náš jediný náhradník Tomáš Preisler a na lavici jsem tak zůstal již jen já jako trenér, což je smutný pohled. Bohužel většina hráčů zrovna neměla čas na fotbal, buď museli slavit narozeniny babičky či jít na výlet s přítelkyní nebo něco podobného. Ale to je stará písnička.někteří hráči holt tomu fotbalu moc nedávají. Je škoda, že Míra neproměnil svou šanci a nezvýšil vedení na 1:3, to bychom si asi odvezli 3 body. Utkání však bylo vyrovnané a remíza je asi zasloužená pro obě mužstva. Výsledky 17. kola: Hrádek B Zákupy 3:3 (1:2), Hodkovice Přepeře 0:7 (0:4), Mšeno B Holany 3:2 (3:1), LOKO Česká Lípa Bulovka 0:0 (0:0), Osečná Doksy B 3:2 (0:1), Frýdlant B - Pěnčín 0:2 (0:0)

Okresní přebor II. třídy Předsezóní hodnocení ambicí B-týmu od trenéra Míry Bočoka: 16.dubna nám začíná jarní část sezóny zápasem v Rychnově. Co od jarních odvet můžeme očekávat? I přes celkem zdařilý minulý ročník je pro nás letos těžké obhájit tyto výsledky. Bohužel nám naše béčková sestava stárne a mladých hráčů bohužel nepřibývá. Průměrný věk mužstva se každým rokem zvyšuje a to sebou nese i ne vždy konkurenceschopnost a následně špatné výsledky. Vysoké prohry v podzimní části se projevily jistou ztrátou motivace pro zkušenější hráče, kteří nemají chuť dostávat takové šišky na stará kolena. Mladší ročníky s fotbalovým elánem jsou silně nedostatkové zboží ve všech okresních soutěžích a může se stát, že za pár let bude problém dát dohromady dostatek oddílů na okresní přebor. Z hráčů, které jsme v minulosti měli v přípravkách a žácích, dnes po našem trávníku běhá jen zlomek. V době velké konkurenci volnočasových aktivit a virtuálních zábav to má fotbal hodně těžké. V úvahu musíme brát i skutečnost, že velký vliv na fotbal má i pracovní zatížení jedinců. Někteří jsou rádi, že práci mají a nechtějí riskovat zranění, jiní pracují ve směnném provozu a ten je limituje v docházce. Doufejme, že se nám jaro podaří dohrát se ctí a že potěšíme naše fanoušky. Nyní už k fotbalu jako takovému. Velký problém máme na postu brankáře. Sucharda uvažuje o ukončení kariéry, Gombár směnuje, jeho účast na zápasech je nejistá a já, coby veterán, jsem už silně za svým zenitem. Obrana byla asi naší nejstabilnější řadou. Sice se tam hráči točili, ale i přes velké množství obdržených branek v podzimní části, měla více méně konstantní kvalitu. Záloha je náš problém. Chybí nám tvořivý hráč, který ví, kdy hru zrychlit, kdy podržet balón, kdy přitvrdit. Tato řada bývá soupeřem často přehrávaná a tím následně i celé mužstvo. Doufal jsem, že by tuto roli měl zvládnout Kočí, kterému nelze upřít nasazení, ale tvorba hry se mu i díky zbytečnému sólování stále nedaří. Zajímavostí je, že pokud hrál za áčko a dával míče rychle od nohy, byl jeho výkon pro mužstvo přínosem. Bohužel v této řadě nás soupeř přehrává i díky rychlosti, ale roky prostě nezastavíme. Nejslabší části mužstva je útok. Nutno ovšem přiznat, že útočníkům jejich práci moc neusnadňujeme, a že mají minimum kvalitních balónů. Pokud jsme uhráli body, tak to bylo i díky hráčům z áčka, kteří prokázali svoji kvalitu, a hlavně se zvedl celý tým, který hrál odvážněji a s větší sebedůvěrou. Jelikož do jara nastupujeme ještě s méně hráči než na podzim, budeme potřebovat ke zdárnému ukončení sezóny hráče Á týmu, se kterými musíme získat nějaké body. Závěrem přeji hráčům radost ze hry, hlavně bez zranění, a samozřejmě také, abychom dělali našim fanouškům, co nejvíce radosti. Fotbalu zdar. V dalším zápase se v Jablonci nad Nisou utká naše Áčko s týmem Mšena B. Utkání proběhne v neděli 17.4.2016 od 17:00 hodin. Doma se pak v sousedském derby střetne v sobotu 23.4.2016 od 17:00 hodin s týmem Hodkovic. Naše B mužstvo začne sezónu v sobotu 16.4.2016 od 17:00 hodin na hřišti Rychnova. I.B třída západ Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body 1. Přepeře 16 13 0 3 65:14 39 2. Holany 16 11 1 4 50:17 34 3. Pěnčín (LI) 16 10 0 6 43:24 30 4. Rozstání 16 9 3 4 46:36 30 5. Jenišovice 16 9 2 5 47:30 29 6. LOKO Č. Lípa 16 8 3 5 35:29 27 7. Doksy B 16 8 1 7 47:39 25 8. Osečná 16 6 2 8 39:46 20 9. MŠENO B 16 5 3 8 35:51 18 10. Hrádek B 16 3 8 5 36:41 17 11. Hodkovice 16 4 4 8 26:43 16 12. Frýdlant B 16 5 1 10 23:45 16 13. BULOVKA 16 3 4 9 18:34 13 14. Zákupy 16 1 2 13 20:81 5 Okresní přebor - II.třída Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body 1 Maršovice 9 7 1 1 57:9 22 2 Kokonín 9 7 1 1 51:21 22 3 Rychnov 9 5 3 1 36:12 18 4 Malá Skála 9 6 0 3 34:19 18 5 Tanvald 9 6 0 3 35:26 18 6 Radčice 9 2 4 3 14:17 10 7 Držkov B 9 2 3 4 13:22 9 8 Jenišovice B 9 2 0 7 17:40 6 9 Zásada B 9 0 2 7 5:46 2 10 Rádlo 9 0 2 7 9:59 2

Hlavní partneři TJ SOKOL JENIŠOVICE Jiří Preisler JEŘÁBNICKÉ PRÁCE autojeřáb T815, AD-28; T148, AD-160 AUTODOPRAVA AVIA - kontejner 5-11 m 3 + UNC 750 Sídlo rmy, garáže: Jenišovice - Steblík 528 tel.+fax: 483 393 146, mobil: 607 565 877, 602 472 018 e-mail: preisler@cbox.cz, http://www.preisler.euroregin.cz Mediální partner Rádi uvítáme další sponzory. V případě, že máte zájem o nějakou formu spolupráce s naším klubem, kontaktujte Davida Svobodu, tel.: 604265851 Děkujeme všem sponzorům a fanouškům za podporu v ročníku 2015-2016 TJ SOKOL JENIŠOVICE www.fc-jenisovice.cz Bulletin: Leoš Bernard, foto: David Svoboda Číslo 58, 8. 4. 2016