24.9. - 4.10. 2014 * Valašská krkovice Hřeben s ořechovou náplní 80 g 12, 1 kg = 129,- Kč 1 kg = 79,- Kč MP Krásno Pařížský salát Pařížský salát vanička 120 g 12, Kč 1 kg = 107,50 Kč Braník světlé výčepní pivo Jitrničky 1 kg = 79,- Kč Váhala Veka chlebíčková krájená, balená 360 g 1 kg = 111,25 Kč Horalky 1 kg = 158,- Kč max. 10 kg/osoba/den Vodňanská drůbež a.s. 26. 9. - 28. 9. ilustrační foto Cukr moučka 1 kg 1 1 kg = 17, Kč Kachna bez drobů (cena za kg) 5 1 kg = 59, Kč Eidam 30% záloha 3,-Kč = 15,80 Kč * 1 kg = 46,94 Kč nebo do vyprodání zásob 1 kg = 99,- Kč enapo 20 2014.indd 1 10.9.14 14:28
Klobásový kabanos Bambini párečky Farmářská šunková klobása Pařížský salám Kmotr Kroměříž 11, 1 kg = 119,- Kč Váhala 1 kg = 89,- Kč 12, Masokombinát Plzeň 1 kg = 129,- Kč 7, Masokombinát Plzeň 1 kg = 79,- Kč Hodonínský salám Kuřecí prsní šunka Sedlácký salám Lovecký salám Z Z 12, Kostelecké uzeniny 1 kg = 99,- Kč Kostelecké uzeniny 1 kg = 129,- 88,00 Kč Kostelecké uzeniny 1 kg = 89,- Kč Kmotr Kroměříž 15, 1 kg = 159,- Kč Paprikáš Debrecínka Cikánka Grilovaná kýta V 4 MP Krásno 1 kg = 169,- Kč MP Krásno 12, 1 kg = 129,- Kč 13, Masokombinát Plzeň 1 kg = 139,- Kč 14, Váhala 1 kg = 149,- Kč Bůčková roláda Debrecínská slanina lisovaná Kuřecí stehna horní 600 g ilustrační foto Vlnky do trouby 7 j m 2 14, 14, 2 Kostelecké uzeniny 1 kg = 149,- Kč MP Krásno 1 kg = 149,- 88,00 Kč Vodňanská drůbež a.s. 3 1 kg = 66,50 Kč 1 kg = 39,87 Kč Prodejny potravin s tradicí enapo 20 2014.indd 2 10.9.14 14:28
Ruská zmrzlina 115 ml Flora, Light 2 Jaroměřický tvaroh měkký 2 10, = 94,78 Kč 25, 1 kg = 103,60 Kč 1 kg = 67,60 Kč 3. 10. - 5. 10. Zakysaná smetana 11%, Zakysaná lehká 8% 180 g Smetana 12% 200 g Trvanlivá smetana ke šlehání 31% 250 ml Pochoutkové párky 12, 1 kg = 71,67 Kč 12, 1 kg = 64,50 Kč 21, = 87,60 Kč Valašská Kyška 1,5% 400 g Čerstvé mléko polotučné 1,5% Choceňský smetanový jogurt bílý 1 Kostelecké uzeniny 5, 1 kg = 59,- Kč 10, 1 kg = 27,25 Kč = 16, Kč 1 kg = 59,33 Kč Studentská pečeť mléčná, hořká 180 g Florian jahoda, malina 2,3% 1 Jogobella Standard 1 Paťa kakaová pěna 70 g 6, 1 kg = 46,- Kč 1 kg = 52,67 Kč 7, 00 1 kg = 100,- Kč 26, 1 kg = 149,44 Kč akční nabídka 24. 9. - 4. 10. 2014 nebo do vyprodání zásob enapo 20 2014.indd 3 10.9.14 14:28
Ostraváček vanilkový g Tylžský sýr 45% Jihočeský Eidam plátky 20% Apetito lahodně smetanové 140 g 1 kg = 98,89 Kč 1 1 kg = 179,- Kč 1 26, 1 kg = 199,- Kč 1 kg = 192,14 Kč Mozzarella Italy Beskydský korbáčik Jadel přírodní pařený sýr 110 g Président Camembert g 13, 20, 21, 1 kg = 169,- Kč 1 kg = 278,- Kč 1 kg = 1,- Kč 1 kg = 243,33 Kč Sedlčanský Romadůžek jemný zrající sýr g Lámankový chléb 500 g Croissant se sýrem Donut s čokoládovou příchutí 58 g M 5 AVE Bábovka mramorová 300 g 24, rozmraženo 1 kg = 276,67 Kč Kaštany vlašský ořech 45 g 25, 1 kg = 51,80 Kč rozpečeno pouze v prodejnách vybavených vlastní pecí Delissa hořká čokoládová, lískooříšková 33 g 6, 50 1 kg = 130,- Kč pouze v prodejnách vybavených vlastní pecí Fidorka hořká s oříškovou náplní 30 g 1 kg = 153,45 Kč O P 2 24, 1 kg = 83,- Kč 1 kg = 220,- Kč 5, 1 kg = 178,79 Kč 1 kg = 263,33 Kč Prodejny potravin s tradicí enapo 20 2014.indd 4 10.9.14 14:28
RÍŠOVA NABÍDKA Více produkt pod zna kou Ríša najdete na www.klokanrisa.cz Mila Ríša Těstoviny semolinové zvířátka 400 g Ríša Mléčný snack s medem 28 g 1 kg = 282,14 Kč 13, 1 kg = 34,75 Kč 1 kg = 296,67 Kč BeBe Dobré ráno Mazané s kakaem a oříšky Ríša Cola želé bonbonyony 80 g Ríša Mléčný snack s kakaovou polevou 30 g Zlaté Club s máslovou příchutí 140 g 1 kg = 111,25 Kč Ríša Mléčná čokoláda 25 g Twix White 5, 1 kg = 236,- Kč 1 kg = 178,- Kč 1 kg = 198,- Kč 13, 1 kg = 99,29 Kč 1 kg = 178,- Kč Orion Pistácie 240 g AVE Frutos de Mar dezert 175 g Babička Růženka Jahody s vanilkou, Divoká višeň 40 g Jemča Heřmánek, Máta 30 g 4 6 14, 1 kg = 207,92 Kč 1 kg = 399,43 Kč 1 kg = 372,50 Kč 1 kg = 563,33 Kč akční nabídka 24. 9. - 4. 10. 2014 nebo do vyprodání zásob enapo 20 2014.indd 5 10.9.14 14:29
Pickwick Třešně s malinami a brusinkami 40 g Jacobs 3v1 instantní káva 10 x 15,2 g Nescafé Gold instantní káva Jihlavanka Standard mletá káva 1 D s č b 1 2 1 kg = 747,50 Kč 31, 1 kg = 209,87 Kč 9 1 kg = 999,- Kč 2 1 kg = 199,33 Kč Magnesia jemně perlivá, neperlivá Korunní pomeranč, citron Dobrá voda neperlivá mandarinka, bezinka, hruška Bonaqua jemně perlivá červený pomeranč, citron a limetka C g m 6 12, = 8,60 Kč = 6,60 Kč 10, = 7,27 Kč 11, = 7,93 Kč Magnesia Red jahoda, malina Pepsi, Mirinda 2,25 l Coca Cola, Sprite Hello Ovocný ýsirup extra hustý pomeranč, malina 0,7 l L s s 1 15, 23, 1 34, = 10,60 Kč = 10,62 Kč = 19, Kč = 49,86 Kč Semtex, Semtex Cactus Birell nealkoholické pivo polotmavý, světlý Velkopopovický Kozel 11 Medium, světlý ležák Zlatopramen 11 světlý ležák Z B T 4 15, = 31,80 Kč 11, záloha 3,-Kč = 23,80 Kč záloha 3,-Kč = 19,80 Kč 2 = 19,27 Kč Prodejny potravin s tradicí enapo 20 2014.indd 6 10.9.14 14:29
Don Rodrigo stolní víno červené, bílé Svatovavřinecké, Müller Thurgau jakostní odrůdové víno červené, bílé 0,75 l AVE Vodka 37,5% Božkov Tuzemský 37,5% 33, 6 8 109, 00 = 33, Kč = 93,20 Kč = 179,80 Kč = 218,- Kč Chio Exxtra deep grilovaný steak, mořská sůl 65 g AVE Popcorn máslový, slaný AVE Popcorn sýrový Tuňáková pomazánka 105 g 1 kg = 229,23 Kč 14, 1 kg = 99,- Kč 1 kg = 89,- Kč 1 1 kg = 189,52 Kč Losos Wellness skandinávský se zeleninou 170 g Špagetka masozeleninová směs 415 g Knorr Gulášová polévka krémová 82 g Knorr Hotová jíška tmavá 2 36, 2 1 2 1 kg = 217,06 Kč 1 kg = 72,05 Kč 1 kg = 242,68 Kč 1 kg = 119,60 Kč Základ na omáčky Bešamelový, Tmavý 400 g Vegeta 200 g 1 + 1 ZDARMA Zátkovy Vaječné Fleky, Špagety 500 g Rýže parboiled varné sáčky 4 x 120 g 32, 34, 24, 1 kg = 82,25 Kč 1 bal. = 34, Kč 1 kg = 33,80 Kč 1 kg = 51,88 Kč akční nabídka 24. 9. - 4. 10. 2014 nebo do vyprodání zásob enapo 20 2014.indd 7 10.9.14 14:29
Cvrček kojenecká výživa s jahodami 1 g Kanec Utopenci s cibulí 63% masa 680 g Olivový olej extra panenský 500 ml 10, 4 5 1 kg = 57,37 Kč Váhala 1 bal. = 49, Kč = 119,80 Kč Friskies kapsičky masový výběr 4 x AVE Granule pro kočky 2 kg AVE Stelivo pro kočky 5 kg Jar Citron 6 35, 3 1 kg = 84,75 Kč 1 kg = 34,95 Kč 1 kg = 7,18 Kč = 39, Kč Ríša Dětský krém výživný 100 ml 33, AVE Sůl do myčky 1 kg AVE Tablety do myčky 40 ks AVE Gel do myčky 1 1 9 7 = 179,- Kč 1 kg = 19, Kč 1 bal. = 99, Kč = 79, Kč Big Soft Deluxe kosmetické ubrousky 2-vrstvé 150 ks + 20 ks Gratis 25, Big Soft Gigant kuchyňské utěrky 2-vrstvé 2 ks Předtisková příprava a tisk: Tistárna KATOS s.r.o. Nádražní 291/35, 751 17 Horní Moštěnice Tel.: 581 224 123. www.katos.cz 1 bal. = 25, Kč 22, 1 bal. = 22, Kč ENAPO OBCHODNÍ a.s., Nad Ovčírnou V 1778, 760 01 Zlín, telefon: 572 592 539 Tento dokument není nabídkou (návrhem na uzavření smlouvy) a je určen pouze k marketingovým a propagačním účelům. Nabídka se může na jednotlivých maloobchodních prodejnách lišit. Chyba tisku vyhrazena. Upozorňujeme, že ceny uvedené na letáku jsou ceny doporučené a jsou nezávazné pro všechny prodejce. Prodejny potravin s tradicí enapo 20 2014.indd 8 10.9.14 14:29