www.fotbal-ondrejov.cz Mistrovské utkání III. třídy skupiny B okresu Praha-východ 19. kolo 1. 5. 2010 17:00 hřiště Ondřejov rozhodčí: Michal Boček

Mistrovské utkání III. třídy skupiny B okresu Praha-východ 17. kolo :00 hřiště Ondřejov rozhodčí:???

TJ Sokol Ondřejov. Jubilejní 15. ples. fotbalového oddílu. Speciální plesový bulletin z prostředí ondřejovského fotbalu

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

13:15 Fulnek. 15:30 SO Bruntál. Dnes na našem hřišti

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

Základní škola a Mateřská škola G. A. Lindnera Rožďalovice JÁ A FOTBAL

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

Město Touškov - Nýřany

Předsilvestrovské derby fanoušků pražských "S" vyhráli sešívaní - Broumovsko

TJ Sokol Velké Heraltice

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

Soutěžní ročník 2014/2015

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

Sobota od 10:15

SK Uhelné Sklady. Neděle v 17:00

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

TJ SOKOL SEHRADICE FC MALENOVICE

Počasí fotbalu moc nepřálo

V neděli na první jarní mistrovské utkání s Českým Těšínem. Program krajského přeboru

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

FK Újezd nad Lesy. FC Uhříněves. Mistrovský zápas přeboru Prahy. Podzim 2008 Neděle v 15:00. hostí fotbalový klub

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL NEVŠOVÁ

KOMA CUP I.ročník (2011/2012)

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TLUMAČOV

TJ SOKOL SEHRADICE A

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

KOMA CUP I. ročník (2011/2012)

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek U11 (ročník 2007 a mladší) FAIR PLAY CUP /28. ročník/

SKP Slovan Moravská Třebová

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

A.F.C. HUMPOLEC. HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ přípravek - ročník 2005 a ml. (mladší přípravka)

OSTRAVA CUP ročník května 2014 od 9:00-17:00 hod. U9 a U8. Městský stadion Aréna v Ostravě Vítkovicích

Předzápas 9. kolo KS dorostu sk. A 13:15 Fulnek. Hlavní utkání 9. kolo KS 1. A třídy. 15:30 TJ Darkovičky

AFK Slavoj Podolí. Sobota v 10:45

Slosovatelný program k mistrovským utkáním TJ Sokol Kobeřice, z.s. ve fotbalové sezóně 2017/2018

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Hradec Králové -FC Viktoria Plzeň

Základní škola a Mateřská škola G.A.Lindnera Rožďalovice. Můj koníček - fotbal. Jméno a příjmení: Filip Rejda Třída: 5. A

Občanské sdružení FC Soběšice

Hlavní utkání KRAJSKÝ PŘEBOR 15:00 SK POLANKA

Město Touškov Černice

Sezona 2012/ kolo FC Viktoria Plzeň -FC Baník Ostrava

HC BULDOCI NERATOVICE

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

ročník 2003 a mladší neděle 7. února 2016 od 8.15 hodin hala TJ Turnov Skálova ulice

O POHÁR STAROSTY MĚSTA CHOCEŇ 2016 II. ROČNÍK

Náš turnaj o.s. satelitní turnaje na míru pro Váš tým. Radek Kuchař - Marketingová a administrativní podpora tel:

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE SK UNION ČELÁKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

Hlavní utkání KRAJSKÝ PŘEBOR 17:30

TJ SOKOL VELKÉ PŘÍLEPY

Propozice turnaje MINI žáků FK Bolatice

Sokol Blovice vs VS PLZEŇ

Propozice 47. ročníku Žákovského turnaje a 22. ročníku memoriálu Oldřicha Halusky

TŘEBEŠSKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ

FK Dynamo Sokol Chvalšiny

TJ SOKOL SEHRADICE SK VLACHOVICE

ZPRAVODAJ TJ SOKOL OPATOVICE. 20,- Kč OPATOVICE VS. HABROVANY III. TŘÍDA KOLO. 29. BŘEZNA 2009 v 15:00 SLOUŽÍ JAKO VSTUPENKA NA UTKÁNÍ

Výroční zpráva Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů

Sezona 2012/ kolo FC Vysočina Jihlava -FC Slovan Liberec

Propozice - Ondrášovka Cup v kategorii U13:

TJ SVĚTLÁ HORA STARÉ MĚSTO

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

SPANILÁ MERUNA a PATRON UTKÁNÍ: OLDŘICH ZAJÍC NÁBYTEK OLZA TOVAČOV uvádí zápas 3. kola I. B třídy, skupiny A soutěžní ročník 2019/2020, PODZIM 2019

Smolík Roman 66, Valoušek Matouš 71, Krejz Jan 36, Klusáček Jakub 41, Janíček Martin 70, Pytlík Michal 13

www.fotbal-ondrejov.cz Předzápasový bulletin z prostředí Ondřejovského fotbalu Mistrovské utkání III. třídy skupiny B okresu Praha-východ jarní část sezóny 2009/2010 19. kolo Sokol Ondřejov Sokol Mirošovice 1. 5. 2010 17:00 hřiště Ondřejov rozhodčí: Michal Boček Dorost: Sokol Ondřejov Sokol Struhařov 2. 5. 2010 10:15 hřiště Ondřejov rozhodčí: Zdeněk Chocholouš (hospoda na hřišti bude otevřena každý domácí zápas!!!)

Vážení sportovní přátelé, rádi bychom jménem naší členské základny, našich příznivců a hráčů přivítali v našem sportovním areálu hráče, funkcionáře a příznivce našeho dnešního soupeře Sokola Mirošovice. Přejeme našemu dnešnímu soupeři hodně sportovního štěstí a věříme v oboustranný zápas v duchu fair play a sokolských tradic. Historie Ondřejovského fotbalového oddílu: Sportovní fotbalový klub v Ondřejově byl založen v roce 1933. První dva roky se většinou hrálo na hřištích soupeřů, protože v Ondřejově se vybudovalo hřiště pod Mandou až v roce 1935. Slavnostně bylo otevřeno 6. července, když prvním soupeřem našich fotbalistů na tomto hřišti byla Bohatova XI. Vršovice. Za člena československé asociace fotbalové byl klub přijat 31. ledna 1936 a byl zařazen do středočeské župy. Koncem roku 1935 bylo v ondřejovském fotbalovém klubu registrováno 51 členů. Po 2. světové válce nastala doba vrcholného rozkvětu kopané v naší obci. Tato doba je nazývána 1. zlatou érou ondřejovského fotbalu. V té době jsme měli velice kvalitní mužstvo, které postoupilo do tehdejší 2. třídy. Další zlatá éra nastala v sedmdesátých letech minulého století, kdy naše A mužstvo v roce 1975 postoupilo do I. B třídy, kterou hrálo do roku 1981. Po sestupu do okresního přeboru jsme 12 let hráli tuto soutěž. Od roku 1993 hrajeme 3. třídu, až na dvouleté období okresního přeboru (1997 1999) a jeden rok ve 4. třídě (2005 2006). Nové fotbalové hřiště se začalo budovat v roce 1970 a bylo dokončeno v roce 1973. Nynější podobu dostaly kabiny v roce 1990. 2

Předseda fotbalového oddílu: Vladimír Zámyslický Místopředseda fotbalového oddílu: Zdeněk Štádler Pokladník: David Kvapil Členové fotbalového výborů: Hanka Zadáková, Kamil Kabeláč, Boris Neciuk, Eda Filek, Pavel Faigl, Mirek Janoušek a Petr Kölbl trenér mužstva mužů: Eda Filek trenér mužstva dorostu: Vladimír Zámyslický trenéři mužstva přípravky: Zdeněk Štádler a Pavel Faigl 3

Soupiska hráčů mužstva mužů pro jarní sezónu 2009/2010 Brankáři: Míra Maštera Míra Janoušek Obránci: Tomáš Vávra Petr Kölbl Martin Novotný Honza Novotný Eda Filek Zdeněk Štádler Standa Stárek Záložníci: Pavel Vávra David Kvapil Jarda Richter Tomáš Keclík Michal Záruba Kamil Kabeláč Roman Vnetrzak Útočníci: Boris Neciuk Honza Kölbl ml. Honza Řezníček Martin Potměšil Změny v kádru mužů pro jarní část sezóny 2009/10: Roman Vnetrzak hostování do 30. 6. 2010 z Baníku Ostrava 4

Soupiska hráčů mužstva dorostu pro jarní sezónu 2009/2010 Brankáři: Luděk Böhm ml. Obránci: Vojta Zámyslický Fanda Lán Roman Lán Pavel Vaněk Záložníci: Matěj Dyškant Filip Chytra Petr Vosátka Honza Šála Michal Jordán Útočníci: Jarda Manhart Patrik Eliáš Jakub Vaněk Petr Jordán Honza Rathouský Změny v kádru dorostu pro jarní část sezóny 2009/10: Sami Al Obaid hostování do 30. 6. 2010 v Senohrabech Petr Jordán hostování do 30. 6. 2010 ze Struhařova Michal Jordán hostování do 30. 6. 2010 ze Struhařova 5

Aktuální tabulka soutěže mužů 6

Muži: Sokol Ondřejov Meteor Březí 3:2 (0:1) 17. 4. 2010 17:00 (hřiště Ondřejov) Na utkání byli omluveni: Roman Vnetrzak, Honza Řezníček, Míra Janoušek a Kamil Kabeláč. Utkání se hrálo za velmi hezkého počasí a před dobrou diváckou kulisou. Na začátku prvního poločasu již tradičně Honza Kölbl nedal tutovku. Poté jsme udělali hrubku v obraně a v poločase jsme prohrávali 1:0. Byla to první a poslední střela soupeře na naší bránu. Soupeř byl pod tlakem. Ve 20. minutě se zranil Eda Filek (natažený stehenní sval). Vystřídal ho Petr Kölbl, ale bohužel se také ještě do poločasu zranil (záda). Po přestávce jej vystřídal Honza Novotný. Druhý poločas jsme začali velmi aktivně a dostali jsme Březí pod permanentní tlak. Bohužel z ojedinělé akce byl Tomášem Vávrou faulován hostující útočník a z penalty jsme prohrávali 0:2. Pomohlo nám nedorozumění mezi obráncem a brankářem hostí a Honza Kölbl snížil na 1:2. Do hry jsem dal Borise Neciuka místo Tomáše Keclíka a začali jsme hrát na tři útočníky. Hosté totiž hráli od 30. minuty v 10 hráčích. Do sprch šel za faul ala Řepka hostující střední záložník. Okamžitě jsme dostali soupeře pod obrovský tlak a bylo jen otázkou času, kdy vyrovnáme. To se podařilo v 65. minutě, kdy po našem rohu se nejlépe zorientoval Michal Záruba a bylo to 2:2. Nechal jsem rozložení na tři útočníky i nadále, protože jsme chtěli zvítězit. V 70. minutě se uvolnil na pravé straně Jarda Richter a předložil Borisovi perfektní míč 3:2. Poté jsem přeskupil rozložení pouze na 2 útočníky. Bohužel v 80. minutě byl zbytečně vyloučen Pavel Vávra (strkání s protihráčem). Konec zápasu jsme si již zkušeně pohlídali. branky: 60. Honza Kölbl, 65. Michal Záruba a 70. Boris Neciuk sestava: Míra Maštera, Zdeněk Štádler, Tomáš Vávra, Eda Filek (20. Petr Kölbl, 46. Honza Novotný), Martin Novotný, Tomáš Keclík (60. Boris Neciuk), David Kvapil, Jarda Richter, Honza Kölbl a Michal Záruba černé karty: 80. Pavel Vávra Muži: SK Kostelec u Křížku B TJ Sokol Ondřejov 3:1 (0:1) 25. 4. 2010 17:00 (hřiště SK Kostelec u Křížku) Na utkání byli omluveni: Honza Řezníček, Míra Janoušek, Kamil Kabeláč, Pavel Vávra, Martin Novotný, Honza Novotný. Domácí tým nastoupil do zápasu velmi aktivně a cca 20 minut nás nepustil na svou půlku. Poté jsme se začali osmělovat. A po krásné akci Honza Kölbla (kdy našel úplně volného Jardu Richtra na zadní tyči) jsme se ujali vedení 0:1. Domácí měli více ze hry, ale my jsme hrozili z rychlých brejků a standardních situací. Tomáš Vávra nastřelil 2x břevno domácího brankáře z trestného kopu. V druhém poločase se obrázek hry nezměnil, jen jsme udělali 3 chyby (1. gól z rohového kopu David Kvapil nepohlídal náběh na první tyč, 2. gól centrovaný míč prošel Mírovi Mašterovi po zemi přes celé malé vápno a 3. kdy jsem pokazil rozehrávku a domácí útočník šel sám na Míru Mašteru). Za stavu 2:1 ještě nastřelil Michal Záruba po krásné individuální akci tyč. I přes to, že jsme prohráli a na utkání se nás dostavilo 11 hráčů (12tý byl pouze zraněný Petr Kölbl, který musel dělat postranního rozhodčího???), musím konstatovat, že jsme předvedli velmi dobrý výkon a rozhodně jsme neudělali ostudu. Na závěr bych chtěl poděkovat klukům z dorostu (Luďa Böhm ml., Fanda a Roman Lánovi). Přišli nám pomoct i přes to, že měli dopoledne svůj zápas! Palec dolů má naopak Pavel Vávra, který mohl přijet alespoň pomoci s máváním a organizací zápasu za ten jeho blikanec z minulého zápasu. branka: 20. Jarda Richter sestava: Míra Maštera, Zdeněk Štádler, Tomáš Vávra, Eda Filek, Roman Vnetrzak, Tomáš Keclík, David Kvapil, Michal Záruba, Jarda Richter, Honza Kölbl a Boris Neciuk žluté karty: Honza Kölbl a Tomáš Vávra diváci: 80 7

Výsledky a tabulka dorostu: 8

Aktuální zprávy z dorostu: Dorost: Ondřejov Senohraby 1:2 18. 4. 2010 17:00 (hřiště Ondřejov) Náš první zápas v domácím prostředí, soupeř se pohybuje ve stejné části tabulky jako náš tým, hrají za něj dva naši bývalí hráči, naši chlapci dobrovolně před zápasem dodržují životosprávu, dostaví se fanynky, pan hoteliér Karfinger otevře podnik V této situaci by snad každý čekal, že na hřiště naši hráči vletí, nasází soupeři nejméně pět gólů a zamávají mu na zpáteční cestu do Senohrab. Opak byl však pravdou, hráči obou týmů se v prvním poločase po hřišti hezky zvolna prošli, pokud udělali rychlejší pohyb tak jen proto, aby stihli nakopnout soupeře nebo aby dobře slyšel jemu adresovanou, peprnou nadávku. Ve druhém poločase nastalo mírné zlepšení, ale fotbal, na který náš tým má to rozhodně nebyl. Předpokládané nasazení, bojovnost a vůle po vítězství přišla až čtvrt hodiny před koncem, když L. Böhm zlikvidoval soupeřovu penaltu. Od této chvíle náš tým divákům ukázal, že je schopen soupeře přehrávat. Pro otočení výsledku tohoto zápasu již bylo bohužel pozdě. branka: 80 P. Jordán sestava: L. Böhm, F. Lán, V. Zámyslický, P. Vaněk, R. Lán, M. Dyškant, M. Jordán, F. Chytra, J. Šála (70 J.Vaněk), J. Manhart (45 J. Rathouský), P. Jordán diváci: 30 Dorost: Stříbrná Skalice Ondřejov 3:0 (0:0) 25. 4. 2010 17:00 (hřiště Stříbrná Skalice) V tomto kole se poprvé na jaře stalo, že jsme se museli potýkat s více absencemi našich hráčů. Chybělo nám celkem pět hráčů, kteří nastupovali v dosavadních utkáních, a to se muselo proti soupeři ze špičky tabulky projevit. Abychom byli schopni nastoupit v jedenácti, museli jsme o pomoc požádat Patrika Chytru, který v této sezóně již stabilně nehraje. Patří mu dík celého týmu za to, že byl ochoten vzít kopačky, vyrazit s námi a v samotném zápase byl naším platným hráčem. V průběhu prvního poločasu byl vidět výkonnostní rozdíl mezi oběma týmy, naši hráči však vše doháněli bojovností a zodpovědností. Při troše štěstí jsme mohli dát dva góly a tak poločasový výsledek 0:0 byl spravedlivý. Ve druhém poločase, našim hráčům při jejich velkém nasazení, začaly docházet síly a tak se dalo očekávat, že bezbrankový stav neudržíme. Konečný výsledek 3:0 je pro nás za těchto okolností přijatelný. Poděkování zaslouží všichni naši hráči za svůj přístup k utkání zejména za to, že na hřišti nechali všechny síly. Výborný výkon podal na postu stopera Fanda Lán, který na tomto místě hrál v dorostu poprvé a o to větší pochvalu za svůj výkon zaslouží. Standardně spolehlivý byl výkon brankáře L. Böhma, v tomto utkání dokonce několikrát opustil brankovou čáru a bezchybně chytil soupeřovy centry, svůj výkon korunoval zlikvidovanou penaltou. sestava: L. Böhm, P. Eliáš, F. Lán, P. Vaněk, R. Lán, M. Dyškant, M. Jordán, F. Chytra, J. Šála, J. Vaněk, P. Chytra žluté karty: P. Eliáš diváci: 20 Vladimír Zámyslický 9

Co dělá a jak si vede náš fotbalový potěr. Naši nejmladší fotbalisté hrají okresní soutěž přípravek pod OFS-Benešov a jsou spojeni s přípravkou Chocerad. V Choceradech také hrajeme naše domácí utkání. Začala jarní část soutěže a doposud máme odehrány tři mistrovské zápasy dva doma a jeden na hřišti soupeře. První jsme odehráli na domácí půdě 10. 4. 2010 proti mužstvu Olbramovic a vyhráli jsme 2 : 1. Po jednom gólu dávali Luba Tusjak a Martin Tůma. Nešťastným střelcem vlastňáku byl Vojta Kuželka. Druhý zápas jsme odehráli 17. 4. 2010 na hřišti soupeře, kterým byl Křivsoudov. I z tohoto utkání jsme odešli jako vítězný tým a soupeře jsme porazili vysoko 4 : 8. Střelci: Vojta Kuželka, Martin Tůma, Jirka Böhm, Luboš Tusjak a Jirka Botur po jednom gólu a Petr Frinta vsítil třikrát! Další utkání jsme sehráli na domácím hřišti 24. 4. 2010 proti Kosově Hoře, která nám byla rovnocenným soupeřem. Vyhráli jsme 2 : 1. Byl to prozatím náš nejtěžší zápas a všichni si zaslouží pochvalu za bojovnost. Střelci: Martin Tůma a Petr Frinta. V dalším kole 1. 5. 2010 jedeme do Čechtic, kde nás čeká opět velmi těžký soupeř. Věřím, že se naši borci pochlapí a předvedou pohledný a bojovný výkon v duchu fair play. Tréninky jsou: Úterý 17,30-19,00 Ondřejov Čtvrtek 17,30-19,00 Chocerady Stále probíhá nábor dětí, které mají zájem zkusit kopat do balónu a to ve všech věkových kategoriích od 6ti let. Zdeněk Štádler, Pavel Faigl 10

11

Rozhovor: Dnes Vám přináším rozhovor s brankářem Mírou Mašterou. (Míra u nás hostuje do 30. 6. 2010 z TJ Sokol Bělotín Olomoucký krajský přebor) Kde jsi začínal s fotbalem? S fotbalem jsem začínal asi tak ve 4 letech na placku na zahradě se svým tatínkem a strejdou, který fandil Slovanu Bratislava a těšil se, že jednou budu v kádru "Belasích". To je samozřejmě úplný začátek. Mým mateřským klubem byl TJ Sokol Bělotín. Na jakém postu jsi začínal? Začínal jsem na postu "pravá strana střídačky":-). A pak se ze mě stal komplexní hráč, který nastoupí kdekoliv, když je zrovna potřeba zalátat díru v sestavě, ale nejčastěji jsem nastupoval asi v útoku. V jakých klubech si působil? TJ Sokol Bělotín do 1995 Sigma Hranice 1996 1998 TJ Sokol Bělotín 1998 1999 Dukla Hranice 1999 2001 TJ Sokol Bělotín 2001 2004 TJ Slavoj Suchdol 2005 2007 TJ Sokol Ondřejov 2008 až dosud Jaké derby se hráli v klubech, ve kterých jsi působil? :-)No asi bych tu svoje derby vůbec neřešil, neboť ty kluby co jsou na východ od Benešova, stejně nikdo nezná :-)). Na které spoluhráče nejraději vzpomínáš? Je spousta super lidi, s kterými jsem hrál fotbal a nebo se aspoň při fotbale s nimi potkal. Nebudu asi jmenovat ty, s kterýma jsem si rozuměl bo ty jména nejsou až tak zajímavé, ale během své kariéry jsem si zahrál s Jardou Černým, Zdeňkem Pospěchem nebo Petrem Vaškem a dalšíma buď bývalými, nebo ještě aktivními ligovými fotbalisty. 12

Jaký byl tvůj "legendární" zápas? Fotbal je týmová hra a myslím si, že hráč sám o osobě "legendární" zápas mít nemůže, vždycky je to tým, který vyhraje a nebo prohraje. Jako pro člena týmu je pro mě legendární každý zápas, ve kterém jsme dokázali zvítězit. Jak si se dostal do Ondřejova? Do Ondřejova jsem se dostál díky místní ikoně Ondřejovského fotbalu Honzovi Kölblovi st. Tvůj pohled na fungování fotbalu v Ondřejově? Mě nepřísluší hodnotit fungování ondřejovského fotbalu. Snad jen, konstatování, že je hezký pohled na hřiště, kde se prohání 30 dětí ve věku od 7 do 10 let a smutný když na trénink A-mužstva přijde víc diváku (tzn. 6 lidí v hospodě) než hráčů. Jak vidíš sportovní výsledky fotbalistů Ondřejova? Bída, bída, bída, neboť hrát o záchranu ve 3. třídě se ani jinak hodnotit nedá, ale co by jsme konec konců chtěli, když na hřišti působíme jako lidí, kteří se víc než fotbalem od 1. do 90 minuty zabývají hodnocením svých spoluhráčů nebo rozhodčího. Po pravdě někdy se divím, že se na nás přijdou podívat fanoušci, kterým tímto patří poděkování, že nad námi ještě nezlomili hůl. Děkuji za rozhovor a přeji ti hodně sportovního i rodinného štěstí Eda Filek 13

Naši sponzoři: STAMOK Jiří Kroupa Prodej a montáž švédských tepelných čerpadel??? Nibe. www.stamok.cz +420602241256 Chcete i vy spojit svojí prezentaci s rozvojem Ondřejovského fotbalu? Kontaktujte nás. 607112914 nebo www.fotbal-ondrejov.cz 14