23. září 2013 Dobročinná aukce výtvarných děl plzeňských autorů na podporu kostelíku U Ježíška
City Digitální tisk (plakát) Autor: Martin Czeller Rozměry: 86,5 x 70 cm Vyvolávací cena 100 Kč 2
Children Digitální tisk (plakát) Autor: Martin Czeller Rozměry: 86,5 x 70 cm Vyvolávací cena 100 Kč 3
Vodka Digitální tisk (plakát) Autor: Martin Czeller Rozměry: 70 x 100 cm Vyvolávací cena 100 Kč 4
Květy zla Oboustranný sítotisk 15/15 Baudelairovy verše s ilustracemi Autor: Anežka Bělohoubková Rozměry: 70 x 50 cm Vyvolávací cena 200 Kč 5
Radouš Sítotisk 4/4 Autor: Anežka Bělohoubková Rozměry: 70 x 50 cm Vyvolávací cena 200 Kč 6
Bez názvu Sítotisk, 4/4 Autor: Anežka Bělohoubková Rozměry: 50 x 35 cm Vyvolávací cena 200 Kč 7
Borovice Tisk s výšky, 3/4 Autor: Pavla Boháčová Rozměry: 29,5 x 42 cm Vyvolávací cena 200 Kč 8
Samson grafika, 2/4 Autor: Anežka Bělohoubková Rozměry: 54,5 x 76 cm Vyvolávací cena 200 Kč 9
Škumpa Serigrafie Autor: Pavla Boháčová Rozměry: 42 x 29,5 cm Vyvolávací cena 300 Kč 10
Tvář muže Grafika, 4/14 Autor: Anežka Bělohoubková Rozměry: 21 x 30 cm Vyvolávací cena 300 Kč 11
Město Hlubotisk 1/1 Autor: Adam Jelínek Rozměry: 29,5 x 40 cm Vyvolávací cena 300 Kč 12
Dvanáct měsíců Hlubotisk 1/1 Autor: Adam Jelínek Rozměry: 31 x 48 cm Vyvolávací cena 300 Kč 13
Svatý František jde Serigrafie 5/5 Autor: Ester Tajrychová Rozměry: 31 x 48 cm Vyvolávací cena 300 Kč 14
Ilustrace ke knize V melounovém cukru Vyškrabávaná technika Autor: Karla Holinková Rozměry: 14,5 x 14 cm Vyvolávací cena 300 Kč 15
Laboratoř I Litografie, 1/4 Autor: Tereza Průchová Rozměry: 43 x 59 cm Vyvolávací cena 500 Kč 16
Laboratoř II Litografie, 1/4 Autor: Tereza Průchová Rozměry: 52 x 32 cm Vyvolávací cena 500 Kč 17
Hledání světla Barevná grafika Autor: Irina Slámová Rozměry: 33 x 46 cm Vyvolávací cena 500 Kč 18
Plzeňské náměstí Litografie, 91/200 Autor: Jana Vacková Rozměry: 19 x 29 cm Vyvolávací cena 500 Kč 19
Pohled od muzea Litografie, 76/200 Autor: Jana Vacková Rozměry: 19 x 29 cm Vyvolávací cena 500 Kč 20
Přísvity I. 21 Fotografie Autor: Karolína Hejdová Rozměry: 50 x 40 cm včetně adjustace a klipového rámu Vyvolávací cena 500 Kč
Zrcadlo Suchá jehla Autor: Karla Holinková Rozměry: 13,5 x 15,5 cm Vyvolávací cena 500 Kč 22
Cirkus Litografie Autor: Ester Tajrychová Rozměry: 133 x 87 cm Vyvolávací cena 500 Kč 23
Zádumčivá flóra Linoryt Autor: Lucie Slováková Rozměry: 40 x 30 cm včetně adjustace a klipového rámu Vyvolávací cena 500 Kč 24
Vitický potok Serigrafie 2/5 Autor: Pavla Boháčová Rozměry: 100 x 70 cm Vyvolávací cena 800 Kč 25
Katedrála sv. Bartoloměje Tisk Autor: Milan Ďuriš Rozměry: 23 x 32 cm včetně rámu Vyvolávací cena 800 Kč 26
U Ježíška Tisk Autor: Milan Ďuriš Rozměry: 23 x 32 cm včetně rámu Vyvolávací cena 800 Kč 27
Pod Všemi svatými Tisk Autor: Milan Ďuriš Rozměry: 23 x 32 cm včetně rámu Vyvolávací cena 800 Kč 28
Saský most Fotokoláž Autor: Jaroslav Hausner Rozměry: 65 x 33 cm včetně rámu Vyvolávací cena 1 000 Kč 29
Posouvání II Malované dřevo Autor: Václav Sika Rozměry: průměr 25 cm Vyvolávací cena 1 000 Kč 30
Dívej se mi do očí Enkaustika Autor: Denisa Bohuslavová Rozměry: 30 x 39 cm včetně rámu Vyvolávací cena 1 150 Kč 31
Krajina Fotoinformel Autor: Eva Hubatová Rozměry: 25 x 99 cm včetně rámu Vyvolávací cena 1 500 Kč 32
Květ Gumotisk, pastel Autor: Naděžda Potůčková Rozměry: 41 x 51 cm včetně rámu Vyvolávací cena 2 000 Kč 33
Berlín Bromostříbrná fotografie, sign. na rubu, 23/25 Autor: Zuzana Zbořilová Rozměry: 54 x 43 cm včetně adjustace a rámu Vyvolávací cena 3 000 Kč 34
Světlo v lese Barevná fotografie Autor: Miroslav Tázler Rozměry: 60 x 45 cm adjustováno Vyvolávací cena 3 000 Kč 35
Zátiší Počítačová grafika Autor: Jaroslav Zapletal Rozměry: 60 x 42 cm Vyvolávací cena 3 000 Kč 36
Veselí braši Kresba tuší Autor: Josef Haring Rozměry: 43 x 61 cm Vyvolávací cena 3 000 Kč 37
Osvícení Suchá jehla Autor: Anna Arnetová Rozměry: 55 x 45 cm Včetně paspartace a rámu Vyvolávací cena 3 000 Kč 38
Desková malba Kopie středověké deskové malby Autor: Tereza Páclová Rozměry: 55 x 45 cm Vyvolávací cena 3 500 Kč 39
Inspirace Arcimboldem Desková malba Autor: Ivanka Sabina Mädl Rozměry: 50 x 45 cm Vyvolávací cena 3 500 Kč 40
Pobuzení Plastika, umělý kámen Autor: František Bálek Výška: 31 cm Vyvolávací cena 3 500 Kč 41
Polibek lesa I. Olej na plátně Autor: Kamila Horáková Rozměry: 40 x 40 cm Vyvolávací cena 3 500 Kč 42
Plzeň, pohled z Roudné 43 Olej na plátně Autor: Stanislav Bukovský Rozměry: 66 x 51 cm rámováno Vyvolávací cena 3 500 Kč
Třebomyslice Bromostříbrná fotografie,sign. na rubu, 1/3 Autor: Radovan Kodera Rozměry: 76,5 x 67,5 cm Včetně adjustace a rámu Vyvolávací cena 5 000 Kč 44
Vesnický kostel Olej na sololitu Autor: Jindřich Bílek Rozměry: 57 x 68 cm rámováno Vyvolávací cena 5 000 Kč 45
46 Pravidla aukce Začátek aukce je v 18 h Dražená díla budou v den konání aukce vystavena v kostelíku U Ježíška, a to od 17 h Vybraná díla budou od 9. do 20. září vystavena v Ill Mio Caffé v Pražské ul. (vedle vodárenské věže) Aukce je veřejně přístupná, vstupné činí 20 Kč Dražitelé nejsou povinni skládat kauci Výše příhozu činí 50 Kč u vyvolávacích cen 100 až 499 Kč, 100 Kč u vyvolávacích cen 500 až 999 Kč a 250 Kč u vyvolávacích cen nad 1 000 Kč. Vydražená díla mohou být zaplacena na místě, nebo po složení zálohy převodem na účet Výtěžek z aukce bude předán zástupcům Sdružení pro obnovu památek v Rokycanech a okolí, které kostelík spravuje Aukce probíhá pod dohledem notáře
Kostelík U Ježíška vám děkuje za váš zájem. Zveme vás na některou z nadcházejících kulturních akcí. Více na www.kostelujeziska.cz nebo facebooku. 47