AKTIV INFORMACE K SOUTĚŽÍM STŘEDOČESKÝ KSLH

Zápis č. 04/

PŘEHLED ROZHODNUTÍ DISCIPLINÁRNÍ KOMISE 2018/2019

Fotbalový turnaj na Kladně

O pohár města Rosice

Ředitel turnaje: pan Miroslav Mrázek, tel.: družstva umístěna na první třech místech obdrží. nejlepší hráč a brankář turnaje.

Propozice turnaje. Základní ustanovení:

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

SK Třeboradice. Sobota v 10:00

pro 6 mužstev Mužstva Rozpis zápasů Místo: Tatra Smíchov Pořadí zápasů *) 1. Sparta Buldoci 2. Tatra Barbariens B 3. Kralupy Vrány 4.

DVOUDENNÍ HOKEJOVÝ TURNAJ ELÉVŮ O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY MĚSTA CHRUDIMI

HC ENERGIE KARLOVY VARY Vás zve na mezinárodní hokejový turnaj kategorie MD (U16) 2. ROČNÍK MEMORIÁLU VÁCLAVA ŠINÁGLA PÁTEK

Turnaj o pohár FK DUKLY PRAHA

Halový turnaj k okresních výběrů žáků PROPOZICE TURNAJE. Sportovní hala Cheb, Skalná ročník

Hokejový turnaj. Praha Neděle Turnaj pro děti narozené r a mladší

HC DĚČÍN ve spolupráci Statutární město Děčín pořádá 43. ročník turnaje O Čokoládový puk

SLEZSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

BYŠKOVICE CUP. Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník 2007 a mladší. pořádaného. Spolek Tygříci - FK Neratovice-Byškovice

Kropáčkův memoriál Ústí nad Labem POZVÁNKA

OSTRAVA CUP ročník května 2014 od 9:00-17:00 hod. U9 a U8. Městský stadion Aréna v Ostravě Vítkovicích

O pohár starosty města Modřice

Mezinárodní Hokejový Turnaj U16 pa - ne dubna 2013

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

ROZDÍLY V PRAVIDLECH

Mezinárodní fotbalový turnaj starších přípravek U11

v pozemním hokeji

hl. trenér Zuzana Radostová KV Aréna, Západní 1812/73, Karlovy Vary

Disciplinární řízení

U 12. HALOVÝ TURNAJ PRO KATEGORII U ledna 2017

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 5. ročník: BYŠKOVICE CUP

PODROBNÁ PRAVIDLA ZAJEČOVSKÉHO POHÁRU 2015

Sezona 2018/2019. Praha Strahov,

Český svaz ledního hokeje. Pokyny pro sběr a zpracování statistických údajů

Hokejový turnaj. Kolín Turnaj pro děti narozené r a mladší

HC ENERGIE KARLOVY VARY pořádá. VELIKONOČNÍ TURNAJ 4.tříd (ročník 2007 a mladší) Hlavní partner turnaje je:

Účastníci turnaje: HC METEOR Třemošná Black Wings Linz HC KOMETA Brno HC PIRÁTI Chomutov HC ŠKODA Plzeň 1929 HC SLAVIA Praha A. Všeobecná ustanovení:

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

Fotbal Atletika Vybíjená Přehazovaná Streetball In-line biatlon

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

Propozice 30.ročník Mezinárodního žákovského halového turnaje. Memoriál Evžena Hadamczika Sportovní hala Dubina

ROZPIS MISTROVSKÝCH SOUTĚŽÍ v ledním hokeji pro sezónu 2017/2018

Pardubický krajský svaz ledního hokeje, Sukova třída 1735, Pardubice tel.: , fax: ,

SK MALEŠOV, PSČ mob: , ,

Propozice Ondrášovka Cup 2016 kategorie U12, U13

VI. ROČNÍK HOKEJOVÉHO TURNAJE O PUTOVNÍ POHÁR MĚSTA CHRUDIM. kategorie U14 ročník 2005 a mladší březen 2019 Zimní stadión Chrudim

KRAJSKÁ LIGA MUŽU KLM

pravidla ledního hokeje v utkáních soutěží tříd

PROPOZICE. Halový turnaj. FC Viktoria Plzeň ročník 2009

ZPRAVODAJ č. 4/ ze dne

HC BULDOCI NERATOVICE LEDNÍ HOKEJ Krajská soutěž mužů HC Buldoci Neratovice vs. HC Žabonosy 20.2.2016

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MUŽŮ Vážení příznivci neratovického ledního hokeje, vítejte na dalším domácím mistrovském utkání, v němž se střetneme se současným lídrem KSM, celkem HC Žabonosy. Žabonosy v minulém kole porazili Kutnou Horu 4:1 a vystřídali jí na čele tabulky. Tři kola do konce soutěže mají na svého nejbližšího soupeře náskok 2 bodů, na třetí Kralupy (mají odehrán o jeden zápas více) 6 bodů a na nás 10 bodů. V prvním utkání s tímto soupeřem jsme na jeho hřišti po asi nejlepším výkonu sezóny zvítězili 3:1. Tento plný bodový zisk bychom rádi zopakovali i dnes, čímž bychom se přiblížili na jediný bod těsně za třetí Kralupy. Víme však, že dnes to bude velmi těžké. Žabonosy nejsou průběžným lídrem soutěže náhodou. Kromě zmiňované prohry s námi ztratili body už jen při zápase v Kutné Hoře (prohra 1:2) a při remízách a následné výhře na samostatné nájezdy s v Příbrami a doma s Kladnem. PŘEDCHOZÍ MISTROVSKÁ UTKÁNÍ Domácí nula s Kladnem Před 14 dny jsme na domácím ledě přivítali tým HC Hvězda Kladno. Hned od první minuty jsme na soupeře vlétli a snažili se mu vnutit svoji hru. To se nám celkem dařilo, soupeře jsme často dostávali pod tlak, ale skórovat se nám v první třetině nepovedlo. Střeleckou nemohoucnost jsme prolomili až ve druhé třetině. Nejprve se trefil Pokora (za asistence Mrázka) a pak od modré čáry přesně mířil Liška. I přes řadu dalších střeleckých příležitostí se nám v druhé části hry už nepodařilo náskok navýšit. To se povedlo až ve třetí třetině Štukheilovi (asistence Šimek). Jinak ale byla třetí třetina zajímavá především v tom, že jsme si slušně zatrénovali obranou hru 3 proti 5. Moc jsme nepochopili důvod, proč nás hlavní rozhodčí začal v takové míře vylučovat. Měli jsme jasnou herní převahu, soupeř z Kladna už fyzicky nestíhal a my neměli jediný důvod uchylovat se k nějaké agresivní hře, z které by plynuly fauly. Každopádně rozhodčí asi chtěl vyzkoušet kapacitu naší trestné lavice a my byli nuceni odehrát téměř polovinu třetí třetiny ve třech. Díky bránícím trojicím, bezchybnému brankáři a unavenému soupeři jsme čisté konto udrželi a zvítězili 3:0 HC Buldoci Neratovice - Hvězda Kladno - 3:0 (0:0, 0:3, 3:1) Branky HC Buldoci: Pokora (Mrázek), Liška, Štukheil (Šimek) Tresty: 11:11; Diváci: 460

Debakl Zlonic Minulý týden jsme zavítali do Slaného, kde jsme na místním stadionu odehráli zápas s celkem HC Zlonice. Podtitulkem tohoto článku by nejspíš mělo být Rozhodčí nás asi nemají rádi. Neradi si stěžujeme na rozhodčí (nechceme vypadat jako uplakánci), ale tohle fakt nelze nenapsat. Na rozdíl od zápasu s Kladnem, kde se jednalo spíše o nemohoucnost (nebo jak někdo na webovém chatu napsal o malomocenství) hlavního rozhodčího, v zápase proti Zlonicím byl cítit z chování rozhodčího určitý záměr. Naštěstí jsme opět bez problémů zvládli dlouhé minuty ve hře 3 proti 5 bez úhony. A i rozhodčí nakonec pochopil, že svými výroky domácímu mužstvu k bodům nepomůže. Nechal nás od půlky zápasu hrát v 5 a dokonce nám párkrát nabídl i situaci 3:5 v obráceném gardu. Zápas jako takový z hlediska branek, šancí, tlaku, apod. není nutné detailněji popisovat. Soupeře jsme jednoznačně přehráli. A to jak na góly, tak na boxerské body v závěrečné strkanici. HC Zlonice - HC Buldoci Neratovice - 1:8 (1:2, 0:4, 0:2) Branky HC Buldoci: Mrázek (2), Pek (2), Rak (2), Pokora, Prejza Tresty: 15 (plus 1x10 OT a 1x 5+20) : 18 (plus 1x10 OT a 1x 5+20); Diváci: 45 POSLEDNÍ DOMÁCÍ ZÁPAS ZA 14 DNÍ BRUSLE S SEBOU!!! Stejně jako loni i letos jsme si pro vás připravili na poslední domácí zápas zajímavý doprovodný program. Po zápase by se měl s největší pravděpodobností (kdyby to náhodou nevyšlo, tak nás prosím nekamenujte ) uskutečnit koncert kapely Tři sestry Banditos (podle FCB přejmenována na Tři ségry Banditos). Zároveň bude po zápase ledová plocha na celou hodinu k dispozici všem fanouškům. Takže nás určitě přijďte povzbudit v bitvě o důležité body, zkuste trhnout návštěvnický rekord a po zápase si užít koncert a společné veřejné bruslení.

TABULKA KSM PO 19. KOLE Pořadí Tým Z V VP PP P Skóre B 1. HC Žabonosy 17 13 2 0 2 90:41 43 2. SK Sršni Kutná Hora 17 13 1 0 3 92:37 41 3. HK Kralupy n/v 18 12 0 1 5 107:63 37 4. HC Buldoci Neratovice 17 10 1 1 5 88:52 33 5. TJ Božetice 17 7 3 0 7 80:66 27 6. TJ Spartak Příbram 18 7 1 2 8 59:83 25 7. SK Velc Žilina 17 6 1 4 6 67:69 24 8. TJ Tatran Sedlčany 17 5 3 1 8 68:78 22 9. HC Zlonice 17 6 0 0 11 58:88 18 10. TJ Hvězda Kladno 18 3 1 3 11 54:92 14 11. HC Cvočkaři Hořovice 17 0 0 1 16 56:150 1 Vysvětlivky: Z počet odehraných zápasů, V počet vítězství, VP vítězství na samostatné nájezdy (po remíze v základní hrací době), PP prohra na samostatné nájezdy (po remíze v základní hrací době), P - prohra ROZPIS NEJBLIŽŠÍCH ZÁPASŮ HC BULDOCI 21.kolo 28.2.2016 výzva Velc Žilina - Neratovice 22.kolo 5.3.2016 18:30 Neratovice Sedlčany (poslední zápas sezóny) Partneři hokejového týmu: