SK MARILA Votice - zpravodaj 11/ 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. SK Strakonice sobota 15.srpna :30 7.kolo TABULKA DIVIZE A

SK MARILA Votice - zpravodaj 02/08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. SK Motorlet Praha. sobota 5.dubna :30 19.

SK MARILA Votice - zpravodaj 14 / 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. Tatran Prachatice. sobota 27.října :30 13.

SK MARILA Votice - zpravodaj 07 / 08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. Slavia Vejprnice. sobota 14.června :00 29.kolo TABULKA DIVIZE A

SK MARILA Votice - zpravodaj 04-5/08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Králův Dvůr. sobota 31.května :00 27.

SK JANKOV. Soupeři v DIVIZI A 7 / 06. DIVIZE A podzim sobota 5.srpna :00 1.kolo

SK MARILA Votice - zpravodaj 09 / 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. FK Admira Praha. sobota 18.srpna :00 3.

SK MARILA Votice - zpravodaj 04 / 07. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. Klatovy. sobota 28. dubna :00 23.kolo TABULKA DIVIZE A

SK MARILA Votice - zpravodaj 12 / 06. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. FK Horažďovice. sobota 14. října :00 11.kolo TABULKA DIVIZE - A

SK MARILA Votice - zpravodaj první / 09. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Meteor Praha. sobota 14. března :30 16.

SK MARILA Votice - zpravodaj 10 / 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. Jiskra Domažlice. sobota 1.září :00 5.kolo TABULKA DIVIZE A

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

FK Viktoria Žižkov B

SK MARILA Votice - zpravodaj 04-5/08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. Jiskra Třeboň. sobota 17.května :00 25.

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

SK MARILA Votice - zpravodaj druhý / 09. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Admira Praha. sobota 21. března :00 17.

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

TJ SOKOL SEHRADICE A

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TEČOVICE A

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

Sokol Blovice vs VS PLZEŇ

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

HC BULDOCI NERATOVICE

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

SK MARILA Votice - zpravodaj 11 / 06. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. FC Bzová. sobota 30. září :00 9.kolo TABULKA DIVIZE A

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TLUMAČOV

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

Mezinárodní fotbalový turnaj starších přípravek U11

FK VIKTORIA ŽIŽKOV. ročník sezona 2008 / 2009

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

TJ Sokol Všemina. Archiv článků JARO Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

CHMEL CUP FOTBALOVÝ TURNAJ, ROČNÍK NAROZENÍ 2002 A MLADŠÍ ŽATEC PDF vytvořeno zkušební verzí pdffactory Pro

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

SOUTĚŽ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK ZLÍNSKÉHO KFS

SK Třeboradice. Sobota v 10:00

U 8 O POHÁR LESŮ ČR

13:15 Fulnek. 15:30 SO Bruntál. Dnes na našem hřišti

PROPOZICE. Halový turnaj. FC Viktoria Plzeň ročník 2009

VÝBĚR OFS KLATOVY VYKROČIL ÚSPĚŠNĚ ZA OBHAJOBOU

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

PDF byl vytvořen zkušební verzí FinePrint pdffactory

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

Polanka - TJ Sokol Kobeřice (zdroj Region Opavsko)

SOUTĚŽ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK OFS

U 8. HALOVÝ TURNAJ kategorie U8

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

TJ Sokol Kobeřice - SO Bruntál 2:1 (2:1)

Dorant Cup Propozice

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ OSVĚTIMANY

HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

Město Touškov - Nýřany

FK Kopidlno B : TJ Jiskra Hořice B

TŘEBEŠSKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

Propozice turnaje MINI žáků FK Bolatice

U 11 ZIMNÍ JAKO CUP 2018

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

1919 F o t b a l 2019

FK DLOUHÁ LHOTA X FC MĚLNÍK

ročník 2003 a mladší neděle 7. února 2016 od 8.15 hodin hala TJ Turnov Skálova ulice

Rozpis soutěží

Zároveň bych rád popřál všem účastníkům krásný fotbalový zážitek a spoustu radosti ze hry. Filip Peška Ředitel turnaje

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

U 7 THHK CUP

30/08/09 SK Slavoj Pozdeň Sokol Hrdlív 6 : 3 ( 4 : 1 )

2. ročník her a soutěží pro děti Kde: za Sokolovnou ve Voticích od 14,00 hodin

DIVIZE A podzim 2007 náš dnešní soupeř SK Strakonice 1908 sobota 15.srpna 2007 16:30 7.kolo TABULKA DIVIZE A 1. Votice 6 5 1 0 10: 3 16 ( 7) 2. Králův Dvůr 6 4 2 0 12: 4 14 ( 5) 3. Třeboň 6 4 0 2 12: 6 12 ( 0) 4. Viktoria Žižkov B 6 3 1 2 8: 5 10 ( 4) 5. Horažďovice 6 3 1 2 7: 14 10 ( 1) 6. Klatovy 6 3 0 3 17: 7 9 ( -3) 7. Admira Praha 6 3 0 3 11: 10 9 ( 3) 8. Tatran Prachatice 6 3 0 3 7: 10 9 ( 0) 9. Písek 6 2 2 2 9: 5 8 ( 2) 10. Vejprnice 6 2 2 2 8: 8 8 ( -1) 11. Motorlet Praha 6 2 2 2 7: 7 8 ( -1) 12. Jankov 6 2 2 2 7: 8 8 ( -1) 13. Strakonice 1908 6 2 1 3 7: 8 7 ( -2) 14. Bzová 6 2 0 4 6: 11 6 ( -6) 15. Domažlice 6 1 0 5 5: 11 3 ( -6) 16. Doubravka 6 0 0 6 5: 21 0 ( -9) DNEŠNÍ UTKÁNÍ ŘÍDÍ: HR Kubr Jaroslav (Praha) AR1 Polák Ivo (Praha) - AR2 Tereba Daniel (Praha) DS Židík Miloš (Opočno) Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 1

Vážení sportovní přátelé, po dvou týdnech se opět scházíme na našem hřišti, kde vítáme hráče, funkcionáře a příznivce našeho dnešního soupeře SK STRAKONOCE 1908. HISTORIE Klub byl založen v roce 1908, tehdy se první utkání odehrálo na zadním Podskalí. V roce 1912 byla zahájena činnost na Jezárkách, kde již byly řádné branky. V roce 1913 se ustanovilo také "B" mužstvo. Další stěhování klubu bylo na Tržiště, které propůjčila rada města. V roce 1918 byl klub oficiálně přeměněn na Sportovní klub Strakonice 1908 a v témže roce sehrálo "A" mužstvo zápas se S.K. Slavií Praha. Významným rokem byl rok 1919 kdy byla založena Jihočeská fotbalová župa klub se stal neoficiálním mistrem jižních Čech a zároveň představenstvo získalo vlastní hřiště "Na medové kaši" u nádraží (nyní ulice Stavbařů a Družstevní). V roce 1922 byl klub členem Českého fotbalového svazu a přiklonil se k nové Amatérské fotbalové Unii a v ní vyhrál Jihočeskou fotbalovou župu. V Amatérské fotbalové Unii však klub dlouho nevydržel a přešel zpět. Další titul Jihočeské fotbalové župy přišel v roce 1926. V roce 1931 měl klub už 5 mužstev I.A, I.B, 2 dorosty a staré pány a o rok později dokonce 6. Ubyli sice staří páni, ale naopak přibyly 2 družstva žáků. V roce 1939 klub jako vítěz J.F.Ž postoupil do fotbalové divize, a na mužstvo se chodila dívat pravidelná návštěva 800-1500 diváků. Asi historickým úspěchem byl rok 1941 kdy mužstvo vyhrálo fotbalovou Divizi a hrálo o kvalifikaci postupu do 1. fotbalové ligy, kde skončilo 4. Za mužstvo si chodil zatrénovat z dovolené slavný Josef Bican. V roce 1948 se jedná o sloučení mezi ČZ Strakonice a SK Strakonice 1908, ale neúspěšně. Klub přechází pod Sokola, avšak vyvíjí činnost stále samostatně. O dva roky později opět zástupci fezáren převzali klub TJ Jiskra Fezko Strakonice. Roku 1953 bylo zrušeno hřiště na "Medové kaši", které muselo ustoupit výstavbě nové silnice. Klub jednal s investorem o podmínkách náhrady, ale jelikož získali malé finanční náhrady a místo tehdejšího drenážovaného hřiště pouze kus louky bylo odstupné špatné. Roku 1968 bylo započato se stavbou nového hřiště, vybudováno náhradní škvárové hřiště na Křemelce. Za zmíňku stojí podotknout přátelské utkání s internacionály Sparty Praha, které jsme vyhráli. V roce 1974 byla také vybudována kovová tribuna u travnatého hřiště. 21.července 1993 se oba kluby ČZ Strakonice a Fezko Strakonice spojily v jeden SK Strakonice 1908. Rok poté se podařilo mužstvu "A" postoupit do ČFL, sice poté sestoupilo, ale zejména v závěru sezóny podávalo dobré výkony. Roku 2000 bylo zrušeno mužstvo "B" po sestupu do okresního přeboru. Dále se mužstvu dorostu podařilo postoupit do ČFL dorostu, kde hráli dva roky a po reorganizaci krajů hrají divizi dorostu. 2003 čeká oddíl velké změny po odprodání části pozemku a bude vytvořeno nove travnaté hřiště na Křemelce a opraveny oba stadiony. Poslední domácí utkání Strakonic STRAKONICE VEJPRNICE 3:2 (2:1) branky Káník Patrik 2, Zach Sestava: Charvát Hajdušek, Svoboda, Cibulka, Zach P.Dolejš, Benedikt, P.Káník, Koubek - (Křivanec), Chvosta, R.Dolejš (M.Káník) Zdroj: internet Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 2

DNEŠNÍ A PŘÍŠTÍ KOLO: 7. kolo - 16.09.2007 0701 Horažďovice 16.09. Kotalík Průcha M. Krejčí Doubravka NE 16:30 Cupl 0702 Králův Dvůr 16.09. Janoch Hudeček Kozel Třeboň NE 16:30 Kříž 0703 Tatran Prachatice 15.09. Vídeňský Haleš Hanzal Bzová SO 10:15 Šedivý 0704 Vejprnice 15.09. Živnůstka Jedlička Vorel Klatovy SO 16:30 Šístek 0706 Viktoria Žižkov B 16.09. Duchoň Kubr Vosika Xaverov Jankov NE 16:30 Hasíková 0707 Písek 15.09. Vitner Rožec Šolc Domažlice SO 10:15 Kotalík 0708 Admira Praha 16.09. Mokrusch Mudra Maroušek Motorlet Praha NE 10:15 Žáková 8. kolo - 23.09.2007 0801 Doubravka 22.09. Melichar Xxx Kopřiva Motorlet Praha SO 16:30 Vnuk 0802 Domažlice 22.09. Průcha M. Řezáč Henn Admira Praha SO 16:30 Vrzal 0803 Jankov 23.09. Pavelka Stumpf Hamouz Písek NE 16:30 Krčín 0804 Strakonice 1908 23.09. Kubec Špoták Peřina Viktoria Žižkov B NE 16:30 Kotalík 0805 Klatovy 22.09. Svatík Melničuk Jachimstál Votice SO 16:30 Burda 0806 Bzová 22.09. Šob Vokál Eibl Hořovice Vejprnice SO 16:30 Chládek T. 0807 Třeboň 23.09. Stumpf Pavelka Bartůněk Tatran Prachatice NE 10:30 Čmucha 0808 Horažďovice 23.09. Ochotnický Dobrý Jan Fadler Králův Dvůr NE 16:30 Tereba BLAHOPŘÁNÍ - narozeniny dnes slaví Milan Šedivý a Josef Michálek Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 3

SK MARILA Votice Jiskra Domažlice 3:0 (1:0) Domácí nastoupili bez brankáře Klímy, který jel reprezentovat Českou republiku na mistrovství světa ve futsale do Argentiny. Naopak mužstvu přišli pomoci bývalý reprezentanti Siegl s Horňákem. Po úvodním oťukávání se Votice usadily na polovině soupeře a vytvářely si šance. Jenže trestný kop Zdeňka Svobody vyrazil gólman Mleziva, hlavička Bartolšice po trestném kopu Zdeňka Svobody mířila vedle a Sieglovy střely a hlavička také síť za zády domažlického brankáře neskončily. Hosté se poprvé osmělili po půlhodině hry, ale dělovky Šota a Bublíka Soukupa neohrozily. Ve 37. minutě se po akci Kounovského ocitl v šanci Siegl, ale trefil do hlavy hostujícího obránce. Vzápětí se již domácí diváci dočkali. Dlouhý aut Budila prodloužil Kounovský a Bareš na zadní tyči hlavou dílo dokonal - 1:0. Po přestávce pokračovali domácí v aktivní hře. Ve 47. minutě se zjevil po kombinaci Janů s Barešem před bránou Siegl, ale pozici kanonýra nepotvrdil, protože netrefil míč. O chvíli později hlavičkoval Rezek po dlouhém autu Budila vedle a po přiklepnutí Bartolšicem pálil Kounovský nad. V 68. minutě vypukla druhá votická radost. Na centr Grubera si naskočil Bartolšic a uklidil míč do sítě - 2:0. Poté se dvakrát vyznamenal brankář Mleziva, když vyrazil střely Siegla a Bartolšice na roh. Čtvrt hodinypřed koncem využili hosté vyjímečného okénka v obraně Votic, ale Mifek po sóle poslal míč vedle Soukupovy branky. O chvíli později vykopával Gazmend balón mířící do votické branky. Krátký zkrat domácí přežili, navíc jim pomohl hostující Vacek, který v 78. minutě zkosil unikajícího Grubera a šel se předčasně sprchovat. Domácí již zápas v pohodě dohráli a navíc přidali hostům ještě jeden banán" na cestu,když si v 89. minutě Siegl naběhl na přihrávku Zdeňka Svobody a konečně protrhl svoji střeleckou smůlu - 3:0. Ivan Čabala, trenér Marily Votice Jsem rád, že jsme potvrdili vítězství z Motorletu. První poločas, ale výhře nenasvědčoval. Nehráli jsme dobře, vázla nám kombinace a jen jsme nakopávali balóny dopředu. Nevím čeho se kluci báli, jestli měli trému nebo co. Přesto se nám podařilo vstřelit gól. Ve druhém poločase již měla naše hra hlavu i patu, kluci si začali věřit, více běhali a soupeře jasně přehráli. Po zásluze jsme tak dovedli zápas ke třem bodům. Chyby se sice vyskytly hlavně v první půli, ale nula na našem kontě i s náhradním gólmanem Soukupem je perfektní." Branky: Bareš, Bartolšic a Siegl. Rozhodčí: Šob - Vokál, Kembický DS K.Bohuněk ŽK:3/4. ČK: 0/1. Diváků:450 Votice: Soukup - Janů, Gazmend, Horňák, Budil (64.Gruber) - Bareš, Rezek, Z.Svoboda, Kounovský - Bartolšic (83.Slabý), Siegl (89.Daniel). SK Jankov SK MARILA Votice 0:1 (0:0) Domácí začali střetnutí rychlým výpadem, na jehož konci se po Stejskalově centru pokoušel o střelecké štěstí Boček, ovšem jeho střela skončila nad hostující brankou. V 11. minutě vybídl Boček po autovém vhazování do úniku Janouška, který se prodral až na hranici vápna, ale s jeho dělovkou si brankář Soukup poradil. Ve 14. minutě chyboval v rozehrávce jankovský Bláha, čehož hosté využili k rychlému výpadu se střeleckým pokusem Bartolšice, ovšem pozorný Hrubý byl na svém místě. Za pět minut zatrnulo domácímu publiku podruhé, to když musel dobře postavený Maršán odkopávat míč po rohovém kopu Zdeňka Svobody a hlavičce Siegla z brankové čáry. Ve 24. minutě protáhl Martin Pulec brankáře Votic Soukupa z trestného kopu. Obdobně skončil i pokus Zdeňka Svobody na straně druhé, kdy ve 32. minutě chytil jeho střelu chytil Hrubý. Ve 40. minutě se zrodila největší šance domácích. Rychlonohý Stejskal unikl po pravé straně, přesným centrem vybídl ke skórování naběhnuvšího Maxu, ale ten ve vyložené šanci branku netrefil. Za dvě Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 4

minuty unikl po stejné straně tentokrát Holba, poslal míč do hostujícího vápna, kde se tečí pokoušel o skórování opět Maxa, ale pozorný Soukup kryl. Po změně stran se hrálo převážně ve středu hřiště, kdy u obou mužstev chyběl nápad a finální přihrávka. První vážnější vzruch tak přinesl až v 69. minutě Stejskalem tečovaný Janouškův pokus, který skončil těsně vedle branky. O vítězi střetnutí rozhodla 72. minuta, kdy hostující Zdeněk Svoboda rozehrál rohový kop a nepokrytý kanonýr Horst Siegl nedal Hrubému sebemenší šanci - 1:0. Ve zbytku zápasu se domácí marně hnali alespoň za vyrovnávací brankou. Nejblíže k ní měl v 79. minutě hlavičkující Bláha, ale když ani tentokráte Soukup míč za své záda nepustil, odvezli si hosté všechny tři body. Ivan Čabala, trenér Votic: První půle vypadala na klasickou remízu. Hrálo se od vápna k vápnu a moc šancí nebylo. Naše hra se my vůbec nelíbila, chyběl pohyb, agresivita z jiných zápasů a hodně jsme ztráceli balóny. Soupeři to nahrávalo, chodili do rychlých protiútoků, ale co šlo na bránu spolehlivě chytil Michal Soukup. Druhá půle již byla o ničem jiném. Kluci běhali, měli balón pod kontrolou a domácí do ničeho nepustili. Chtěli jsme dát gól, měli jsme šance a nakonec rozhodla zkušenost Horsta Siegla, když se po rohu postavil na zadní tyč a míč doklepl do sítě. Potom domácí trochu vyvinuli platonický závěrečný tlak, který si kluci v obraně již pohlídali. Myslel jsem si, že soupeř bude kousat více. Jsem spokojen s druhou půlí a samozřejmě s body, které se budou určitě hodit." Branky:Horst Siegl. Rozhodčí: Cupl, Bureš, Průcha M. - DS Havlíček. ŽK:1/2.Diváků:310 Votice: Soukup - Janů, Gazmend, Rezek (K), Málek - Gruber (83.Slabý), Kounovský, Z.Svoboda, Bareš (75.Budil M.)- Siegl (89.Daniel), Bartolšic. Horst Siegl v domácím zápase s Jiskrou Domažlice Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 5

Jiskra Struhařov SK MARILA Votice B SK MARILA Votice B. Úročnice 1:1 zpráva nedodána 1:1 zpráva nedodána SK MARILA Votice FC Graffin Vlašim 1:2 (1:1) starší dorost Vlašim chtěla Voticím vrátit vrátit loňskou porážku a to se jí podařilo. Hosté byli od začátku aktivnější a odměnou jim byl gól Jeništy, který utekl domácí obraně, udělal kličku i brankáři a zakončil netradičně pravou nohou - 0:1. Domácí pak přidali a hru vyrovnali. Šance se střídaly na obou stranách, ale bez užitku. Krátce před půlí se Votickým podařilo snížit, když zaskakujícího" brankáře Pohorského překonal po závaru ve velkém vápně Smažík - 1:1. Ve druhé polovině začali vlašimští dorostenci hru více kontrolovat, přicházely šance, ale zrazovala je koncovka. Největší příležitost spálili Jeništa s Říhou. Druhý jmenovaný již měl před sebou prázdnou votickou svatyni, ale akci chtěl vylepšit, vrátil míč zpět Jeništovi, jenž byl obránci zablokován. A tak vše vzal na sebe Bouček a v 73. minutě překonal domácího brankáře Januše obloučkem - 1:2. Votičtí se ve zbytku zápasu snažili o vyrovnání, ale hosté si již výhru pohlídali. Branky: Smažík - Jeništa, Bouček. Rozhodčí: Bartůšek. Diváků:40. Votice: Januš - Kronus, Jantač, Sládek (71.Otradovec), Homolka - Šimák (87.Říha), Smažík, Žák, Neuberg, Daniel - Voráček. SK MARILA Votice FC Graffin Vlašim 3:1 (2:0) mladší dorost Votičtí měli v derby raketový nástup a již ve 4. minutě vedli brankami Račanského a Otradovce 2:0. Poté hosté hru vyrovnali a vytvořili si i šance. Tu nejnebezpečnější měl Zavadil, který trefil břevno. Po přestávce se obraz hry nezměnil a souboje se odehrávaly především ve středu hřiště. Přesto v 57. minutě zvýšil J. Říha na 3:0. Domácí se pak dostávali stále více do šancí a po ruce Jeništy kopali penaltu. Tu však gólmanovi L. Říhovi bravurně zlikvidoval jeho protějšek Peroutka. Šanci zahrávat pokutový kop měli i Vlašimští a i v tomto případě se smál brankář, tentokrát votický. V 75. minutě utekl hostující Jeništa a upravil na konečných 3:1. Branky: Račanský, Otradovec, J.Říha - Jeništa.Rozhodčí: Macháček M. Diváků:40. Votice:L.Říha - Veselý, Vinduška, Šmíd, Sládek - Brzoň, Balík, Račanský, Hruška - J.Říha (65.Voráček), Otradovec. SK Polaban Nymburk SK MARILA Votice 3:0 (2:0) dorost starší Družsvo staršího dorostu přijelo na hřiště soupeře se snahou uhrát nějaké body. Tuto snahu jim však znemožnil rozhodčí, ktrý svými nepochopitelnými výroky zvedal i hráče z lavičky. Po půlhodině tak neměli hosté o co hrát, prohrávali 2:0 a navíc se při obětavém zákroku, ve snaze zabránit brance, zranil gólman. Jen s velkým sebezapřením dochytal první poločas a musel být střídán L.Říhou. Několik nesportovních zákroků domácích a celkově nečistou hru rozhodčí netrestal. Hosté podali dobrý výkon, ale v zápase tak podivně vedeném uhrát nic nemohli. Rozhodčí: Kubečka Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 6

Votice: Januš (Říha L.) - Kronus, Jantač, Nusek, Homolka (Šmíd) - Smažík, Žák, Neuberg, Šimák - Daniel (Říha J.), Voráček. SK Polaban Nymburk SK MARILA Votice 1:2 (0:1) dorost mladší Mladší dorost přijel do Nymburka dokázat svoji dobrou podzimní formu a to se mu také povedlo. O úvodní branku se postaral Otradovec a převaha hostů trvala po zbytek poločasu. V úvodu i mladší domácí začali "přitvrzovat", přišla i nešťastná vlastní branka a bylo srovnáno. Do hry nastoupil J.Říha a rozhýbal útok hostí. Jejich tlak sílil a pár minut před koncem se hlavou prosadil Sládek a rozhodl o dělbě bodů. Branky: Otradovec a Sládek. Rozhodčí: Šafránek Votice: Říha L. - Šmíd, Veselý, Sládek, Vinduška - Račanský, Trefil, Brzoň, Balík - Otradovec (Říha J.), Babický (Voráček). TABULKA staršího dorostu (část) 1. Nymburk 6 5 1 0 14: 3 16 ( 7) 2. Brandýs 6 5 0 1 21: 9 15 ( 3) 3. G.Vlašim 6 5 0 1 18: 9 15 ( 6) 14. Votice 6 1 0 5 8: 19 3 ( -6) 15. Beroun 6 0 2 4 11: 17 2 ( -7) 16. Týnec 5 0 1 4 4: 20 1 ( -5) TABULKA mladšího dorostu (část) 1. S.Boleslav 6 6 0 0 24: 8 18 ( 9) 2. Votice 6 5 0 1 14: 7 15 ( 6) 3. Kosmonosy 6 4 2 0 24: 4 14 ( 2) 4. G.Vlašim 6 4 0 2 22: 17 12 ( 3) 5. Sedlčany 6 3 2 1 22: 5 11 ( 5) Jakub Homolka v utkání s Vlašimí Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 7

FC Zenit Čáslav SK MARILA Votice 7:0 (3:0) žáci starší Již z prvního útoku zaznamenali domácí vedoucí gól a v 5. minutě to bylo už 2:0. Potom se Votice osmělily a z protiútoku nastřelil Šedivý tyč. Domácí ještě do přestávky zvýšili na 3:0. Ve druhé půli se Votičtí v útočné fázi prakticky na nic nezmohli, inkasovali ještě čtyři góly a odešli vysoko poraženi. Rozhodčí:Jansa. Diváků:20 Votice: Dvořák Jan - Wegschmied, Bursík, Michal Dvořák, Boukal - Slunečko (M.Rataj, Kaprál), Váňa (Bradáč), Říha, Rezek (Molčík), J.Rataj, Šedivý. FC Zenit Čáslav SK MARILA Votice 9:0 (5:0) žáci mladší Úvodní nápor domácích přinesl již v 7. minutě jejich vedení 3:0. Další dva góly v síti Votic korunovaly do přestávky výraznou převahu Čáslavi. Po změně stran skóre postupně narůstalo na konečný debakl hostů v poměru 9:0. Rozhodčí:Jansa. ŽK:1/0. Diváků:20 Votice: Boháček - Bednář, Michal Dvořák, Tuček, Kubík - Fortelný (Prégr), Slunečko, Homola, Písařík - Kapička (Jakub Dvořák), Rezek. SK MARILA Votice - TATRAN Rakovník 0:3 (0:2) žáci starší V první půli byli útočnější hosté a častěji se dostávali do blízkosti branky Votic. První gól do sítě domácích padl ve 23. minutě po nedorozumění v obraně a ještě do přestávky zvýšil Rakovník na 0:2. Druhý poločas byl vyrovnanější, domácí častěji ohrožovali branku hostů, ale hra byla oboustranně plná nepřesností a chyb. Osm minut před koncem zápasu pečetili hosté na konečných 0:3. Rozhodčí: Hrdlovič (laik)diváci: 20 Votice: Jan Dvořák Wegschmied, Bursík, Boukal, Cimrman Sedlák (Bradáč), Slunečko (Kaprál), Říha, Rezek (Váňa) Rataj, Šedivý. SK MARILA Votice - TATRAN Rakovník 3:1 (2:0) žáci mladší Mírnou územní převahu v první půli vyjádřili domácí dvěma brankami. Ve 20. minutě proměnil Michal Dvořák pokutový kop a druhou branku přidal v poslední minutě M. Rataj. Tentýž hráč se zapsal do střelecké listiny i ve 41. minutě a první vítězství Votic v soutěži dostalo reálnou podobu. Hosté sice zlepšeným výkonem závěr zápasu poněkud zdramatizovali, ale na víc než jeden gól se již nezmohli. Branky: 2 M. Rataj, 1 Michal Dvořák. Rozhodčí: Hrdlovič (laik)diváci: 20 Votice: Zejmon Bednář, Michal Dvořák, Poskočil, Slunečko Fortelný (Novák), Tuček, Rezek, Písařík M.Rataj (Martin Dvořák), Lukaševič (Prégr). TABULKA starších žáků (část) 1. Nymburk 5 5 0 0 17: 3 15 ( 6) 2. Lysá 5 4 1 0 16: 6 13 ( 1) 14. Slaný 5 1 0 4 6: 22 3 ( -6) 15. Čelákovice 5 0 0 5 0: 18 0 ( -6) 16. Votice 4 0 0 4 1: 21 0 ( -3) TABULKA mladších žáků (část) 1. Čáslav 5 5 0 0 27: 5 15 ( 3) 2. Benešov 5 5 0 0 21: 1 15 ( 9) 15. Votice 4 0 0 4 2: 28 0 ( -3) 16. Tn Rakovník 5 0 0 5 1: 31 0 ( -6) Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 8