106. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 25. 10. 2012



Podobné dokumenty
100 let sdružení českých umělců grafiků Hollar

Vyobrazení. 1. Mikoláš Aleš: Dva poutníci přicházející do Prahy, pravděpodobně 1869, kresba perem tuší

Datum Příjmení Jméno Název díla vzniku Technika Rozměr Signatura Stav díla. značeno a

FRANTIŠEK MACHÁČEK (* ) Inventář osobního fondu

FRANTIŠEK DVOŘÁK POZŮSTALOST :00

38. AUKCE ŽOFÍN - SLOVANSKÝ OSTROV 16. prosince 2001 v 13 hodin

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2009

Přehled moderních básnických směrů přelomu 19. a 20. století ve světové literatuře.

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2008

Č.5. Ročník 2018/2019 Zpracoval: J.Egrt

VÁCLAV NEBESKÝ (* ) Inventář osobního fondu

ARCHIV NÁRODNÍ GALERIE V PRAZE ARNOŠT HOFBAUER (* ) Inventář osobního fondu

SBÍRKA ŠETLÍKOVA KOLEKCE

114. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Olbram Zoubek Eva s jablkem Kč

Č.6. Ročník 2018/2019 Zpracoval: J.Egrt

MIRKO ZEMAN Inventář osobního fondu

ANTIKVITY ART AUKCE HOTEL BRIONI,

40. AUKCE. Grafika, kresby stol. Bibliofilie, knihy, fotografie, podpisy. Spolek HLAHOL 6. dubna 2002 v 11 hodin. 151A.

ČESKÁ K REPUBLIKA 2007

Statistiky po 5. kole

Č.4. Ročník 2018/2019 Zpracoval: J.Egrt

Č.7. Ročník 2018/2019 Zpracoval: J.Egrt

Datum Čas Střelec Nástřel Pořadí :40 Machan Marek :40 Jeleň Ivan :20 Mácha Karel

CHODSKÝ ČAKAN Poř. Příjmení a jméno RN Č.pr CEL 1 MACH Milan SSK DUKLA Plzeň

Praha historické památky

XXXV. ročník Memoriálu Bohumila Duse leden 2018 konečné výsledky dvojice - muži

Č.14. Ročník 2018/2019 Zpracoval: J.Egrt

výsledky 24.ročníku Chalupa Cupu

Č.2. Ročník 2018/

Česká 3D lukostřelba - sezóna 2012/2013

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne

A Seznam obrázků. Seznam obrázků 52

FRANTIŠEK DVOŘÁK POZŮSTALOST VÝSLEDKY AUKCE

Uzávěrkový protokol o provedené dražbě

Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT. Dějepis

HOTEL PRAHA AND CESKA POJISTOVNA AUCTION RESULTS

113. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Václav Kozák Chrám sv.

Machov - dostavba splaškové kanalizace v části Machova, Nízké Srbské a v Machovské Lhotě - domovní přípojky Soupis pozemků dotčených stavbou

Erbovní sešity

96. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne Položka Příjmeni autora Jméno autora Název Cena dosažená 2Mařanová Jarmila Hnízdo 400 Kč

Jablonecká VII.ročník muži

Přestupní karta hasičů pro vyšší kola ročníku 2012

Ústecký kraj Zastupitelstvo Ústeckého kraje. DODATEK Č. 25 KE ZŘIZOVACÍ LISTINĚ Č. J. 122/2001 příspěvkové organizace Ústeckého kraje

Č.19. Ročník 2018/2019 Zpracoval: J.Egrt

celkem Vejvara Jiří / SKK Jičín

Nominační listina - Mistrovství ČR v brokových OH disciplínách Hradec Králové 2017

ZPRAVODAJ 3.KLM skupina B

JAL ROČNÍK CYKLISTICKÉ ČASOVKY DO VRCHU Č. KRUMLOV - KLEŤ

Emeritní profesoři. KTF Prof. PhDr. Stanislav Sousedík, CSc., Dr.h.c.

Meziokresní přebor ČB-ČK

Uzávěrkový protokol o provedené dražbě


Č.1. Výsledky 1. kola 3. KLM B 2018/2019. Ročník 2018/ Souhrnný přehled výsledků: Tabulka družstev:

VOJTĚCH PREISSIG. Personální bibliografie Z DÍLA VOJTĚCHA PREISSIGA. Knihy

ARCHIV NÁRODNÍ GALERIE V PRAZE FRANTIŠEK TAVÍK ŠIMON (* ) Inventář osobního fondu

1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI 1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI

119. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne

Meziokresní přebor ČB-ČK

Meziokresní přebor ČB-ČK

Šestky kola. Tabulka kuželen podle počtu umístění hráčů v šestkách kola

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE

Meziokresní přebor ČB-ČK

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH Jméno Členské číslo Klub HCP BABŠICKÁ Věra Golfový Klub Líšnice 27,9 BALAZIK-SPEIDEL Ingeborg Royal Golf Club

Třída: 1.A. třídní učitel: Mgr. Rešková Ludmila Počet celkem: 15 z toho chlapců: 8 dívek: 7 P.Č PŘÍJMENÍ JMÉNO

Meziokresní přebor ČB-ČK

ZPRAVODAJ 3.KLM skupina B


Meziokresní přebor ČB-ČK

Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS


Mistrovství Prahy MP1-2018/19

Meziokresní přebor ČB-ČK

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

Volby do zastupitelstev obcí výsledky hlasování

Kultura v 2. polovině 19. století

Meziokresní přebor ČB-ČK

Č.21. Ročník 2018/2019 Zpracoval: J.Egrt

Moderní knižní kultura ve sbírkách Muzea umění Olomouc. Hana Bartošová Muzeum umění Olomouc

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne Položka Příjmeni autora Jméno autora Název Cena dosažená 1 Filla Emil Zápas Kč 2 Chaba

Meziokresní přebor ČB-ČK

Regionální mistrovství jednotlivců okresů Náchod Hradec Králové

Doprodej k mimořádné aukci obrazů na Žofíně

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne Položka Příjmeni autora Jméno autora Název Cena dosažená 1 Pelc Antonín Vítězný únor Kč

AUKCE 64 PRAHA HLAHOL, SOBOTA 22. DUBNA OD HODIN. Práce na papíře, česká a světová grafika století, podpisy, rukopisy

Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ

Příloha č. 2 k č.j. ZP06/2017/11872/9 ze dne

SK Žižkov Praha Tříkrálový turnaj 2015

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne

Zpravodaj č. 2 - Divize AS

Statistika babyboxů ke dni 3. prosince 2018

Václav Hejna Ze sbírky Galerie Zlatá husa v Praze,

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

Ročník Výsledková listina - florbal. Kategorie: m61 až 70

Meziokresní přebor ČB-ČK

Meziokresní přebor ČB-ČK

Č.11. Ročník 2018/2019 Zpracoval: J.Egrt

VY_32_INOVACE_06.5b 1/ b Riskuj NÁRODNÍ OBROZENÍ NÁRODNÍ OBROZENÍ

Transkript:

Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 6 Antonín Hudeček Nový Bydžov 300 Kč 7 Antonín Hudeček Náměstí v Novém Bydžově 300 Kč 9 Václav Souček Pohled na Pražský hrad 150 Kč 15 C. W. Arldt Poděbrady 500 Kč 16 C. W. Arldt Kamýk 500 Kč 18 R. Bürger Lovosice 700 Kč 19 R. Bürger Libochovice 500 Kč 20 R. Bürger Poděbrady 600 Kč 21 R. Bürger Vrabinec u Děčína 500 Kč 29 Antonín Homolka Zámek v Českém Krumlově 500 Kč 34 Milada Kazdová Zámek Litomyšl 400 Kč 35 Josef Krejsa Karlštejn 1 400 Kč 41 Anna Macková Kováčová na Slovensku 1 200 Kč 45 Vojtěch Michal Karlštejn 1 000 Kč 47 Alois Moravec Rybář na Křemelné 650 Kč 48 Antonín Morávek Hrad Velhartice 450 Kč 51 Neznámý autor Hrad Friedland w Čechách 400 Kč 53 Neznámý autor Brno 400 Kč 58 Karel Oberthor Sázava 400 Kč 61 Antonín Picek Žižkov 1910-1914: Lorenzova vila v Libušině ulici (nynější Kubelíkově) 2 300 Kč 70 Antonín Picek Žižkov 1910-1914: Kostel sv. Kříže od starého židovského hřbitova 2 500 Kč 75 Franz Johann Joseph voreilly Mapa Berounska a Plzeňska 1 000 Kč 76 Vladislav Röhling Pražský hrad 900 Kč 77 Vladislav Röhling Bechyňská brána v Táboře 900 Kč 78 Vladislav Röhling Staroměstský orloj 1 900 Kč 83 Joh. George Schreibern Markrabství Moravské 1 200 Kč 84 Joh. George Schreibern Království České 1 400 Kč 85 Vladimír Silovský Klatovy 400 Kč 86 Vladimír Silovský Katedrála sv. Víta 800 Kč 89 Jan Smetana Nábřeží Malaquais (Paříž) 7 100 Kč 93 Viktor Stretti Stavba Švermova mostu 600 Kč 98 Tavík František Šimon Oravský hrad 1 300 Kč 99 Tavík František Šimon Bílá věž v Klatovech 1 200 Kč 100 Tavík František Šimon Oravský hrad 1 400 Kč 104 Karel Toman Trosky 800 Kč 109 Josef Vaic Klementinum, Kostel sv. Salvátora 600 Kč 110 Josef Vaic Pražské věže 800 Kč 113 Karel Vik Slovensko 1 200 Kč 114 Karel Vik Chrám sv. Víta 800 Kč 121 Jan Charles Vondrouš Černá věž v Klatovech 400 Kč 126 Emil Wänke Jičín - náměstí 700 Kč 127 Emil Wänke Lidice 900 Kč 129 Carl. W. Würbs Trosky 400 Kč 133 Andrej Bělocvětov Milenci 300 Kč 136 Ota Janeček Akt 3 200 Kč 137 Ota Janeček Dívčí půlakt 4 800 Kč 139 Karel Němec Čtenářka (Ex libris eriticis) 100 Kč 140 Karel Němec Spící ženský akt (Ex libris eroticis) 100 Kč 144 Mikoláš Aleš Fr. Žákavec: Knížka o Alšovi 1 400 Kč 145 Mikoláš Aleš Pět smyslů 1 000 Kč 146 Jiří Anderle Václav Havel: Slova 1 750 Kč 148 Eva Bednářová Ivan Sergejevič Turgeněv - Přízraky 1 000 Kč 151 Martin Benka Ex Musicis prof. Jiří Siblík 700 Kč 154 Cyril Bouda Fráňa Velkoobrovský: Sníh na horách 400 Kč 158 Jarosĺaw Bratkowa Jubilejní album Grunwald 1410-1910 1 500 Kč 159 Arno Breker Kresby 400 Kč 163 Josef Čapek Veselý rok 5 500 Kč 164 Ladislav Čepelák Veltruský park 13 000 Kč 166 Emil Filla Katalog k výstavě 1 300 Kč 167 Vladimír Fuka Jules Verne: Tajuplný ostrov 11 000 Kč 168 Paul Gauguin Dřevořezy 3 500 Kč 170 Boris Grigoriev Raseja 2 000 Kč 171 Lev Haas 12 původních litografií z německých koncentračních táborů 6 500 Kč 185 Josef Lada Ladův veselý přírodopis 3 600 Kč 186 Josef Liesler V. Nezval: Sloky o Praze 2 000 Kč 188 Tomáš G. Masaryk Světová revoluce 1 300 Kč 192 Alfons Mucha Slavia starostlivým matkám 1 800 Kč 194 Alfons Mucha Otčenáš 1 750 Kč

196 Neznámý autor Album erotických fotografií 2 000 Kč 205 Karel Poláček Na prahu neznáma. Kouzelná šunka 590 Kč 208 Joachim Ringelnatz Gedichte, Gedichte Von Einstmals und Heute 900 Kč 216 Vojtěch Sedláček Grafik z kresby zrozený 2 800 Kč 228 Otakar Štáfl Vlasta Štálfová: Reflexy na hladině 800 Kč 229 Karel Štika Krajem kamenitým 1 300 Kč 230 Josef Štolovský Květiny 3 100 Kč 234 Maxmilian Švabinský Max Švabinský Krajinář (Vrba v dešti) 900 Kč 237 Karel Teige Marcel Prousta: Radosti a dny 2 200 Kč 238 Karel Teige Vítězslav Nezval: Zpáteční lístek 800 Kč 250 Jaro Beran Křížový kostel v Liberci 250 Kč 251 Jaro Beran Ještěd 300 Kč 255 E. Bönert (Růžovský vrch u Děčína) 300 Kč 257 Ludwig Bürgel Hrad Hardegg (Rakousko) 200 Kč 260 J. Cmol Štramberk 300 Kč 265 Jaroslav Dobrovolský Židovský hřbitov v Hodoníně 150 Kč 266 Bohumil (Boža) Dušek Zlatá studna na Malé Straně 300 Kč 267 A. Filip Pražský hrad 200 Kč 269 J. Grueber Stříbrná hora w Šumavě 400 Kč 270 J. Grueber Der Arber und Rachelberg im Böhemerwalde (Šumava) 600 Kč 271 Boris Hanš Stavba Palackého mostu 450 Kč 276 Hellwig Hrad Švihov 200 Kč 277 Hellwig Z Prachatic 250 Kč 278 Hellwig Loket 650 Kč 280 Jan Hlavsa Emauzy 150 Kč 281 J. Hluboš Staroměstské náměstí 120 Kč 282 J. Hluboš Pětikostelní náměstí v Praze 200 Kč 283 Eduard Hnilička Emauzy 200 Kč 284 Leo Horst Strahovský klášter 200 Kč 285 Leo Horst Kostel sv. Ducha na Starém Městě 200 Kč 291 Oldřich Kalandra Náměstí v Pardubicích 250 Kč 292 Oldřich Kalandra Hrad Kunětická hora 250 Kč 297 Wilhelm Kandler Nelahozeves nad Vltavou 150 Kč 298 Wilhelm Kandler Pohled na Týnský chrám 350 Kč 300 S. Kautsky Díwčí kámen nad Wltawau w Čechách 400 Kč 302 Bohumil Klimeš (Kozina) Praha, Karlov 200 Kč 312 Jan Vladislav Leitner Hrad Loket 1 050 Kč 318 Jaroslav Majer Malostranská vodárenská věž 250 Kč 319 Jaroslav Majer Řetězový most v Praze 400 Kč 320 Jaroslav Majer Pohled na Pražský hrad 400 Kč 321 Jaroslav Majer Zlatá ulička v Praze 400 Kč 322 Jaroslav Majer Náplavka u Šítkovské věže 300 Kč 330 Karel Meisner Prachatice 250 Kč 332 Bohuslav Metelka Polná 150 Kč 340 neurčený autor Brno, Petrov 150 Kč 342 neurčený autor Brno, Špilberk 150 Kč 347 neurčený autor Louny 150 Kč 349 neurčený autor Staroměstský orloj 150 Kč 350 neurčený autor Opava (Troppau) 250 Kč 352 neurčený autor Míšeňská ulice v Praze 150 Kč 353 neurčený autor Bratislava 150 Kč 354 neurčený autor Šumava 300 Kč 356 neurčený autor Český Krumlov 200 Kč 358 neurčený autor Divadlo v Brně 200 Kč 362 neurčený autor Radnice v Kadani 200 Kč 364 neurčený autor Troppau (Opava) 300 Kč 366 neurčený autor Ferdinandova výše v Ústí nad Labem 200 Kč 369 neurčený autor Státní opera ve Vídni 300 Kč 373 neurčený autor Bratislava 250 Kč 375 neurčený autor Karlskirche ve Vídni 250 Kč 382 neurčený autor Hradčany zrána 300 Kč 384 neurčený autor Residenzbrunnen v Salzburku 1 100 Kč 386 Neznámý autor Pomník maršála Radeckého 150 Kč 390 Neznámý autor Strakonice 200 Kč 394 Neznámý autor Liběšice a hora Sedlo w Litoměřicku 300 Kč 397 Neznámý autor Mapa Chrudimska 1 000 Kč 399 Jan Paroubek Městská brána v Domažicích 250 Kč 420 Vladislav Röhling Staroměstská radnice - Praha 9. května 1945 300 Kč 421 Viktor Rolín Západ slunce nad Pražským hradem 300 Kč

422 Josef Rybička Troppau (Opava) 250 Kč 423 Josef Rybička Gräfenberk. Lázeňské místo w Opawsku (Lázně Jeseník) 300 Kč 424 Václav Rytíř Kostel sv. Mikuláše v Lounech 200 Kč 425 Josef Řeřicha Ze souboru Dřevěné kostely v oblasti Karpat 1 000 Kč 426 Josef Řeřicha Ze souboru Dřevěné kostely v oblasti Karpat 1 100 Kč 427 Josef Řeřicha Ze souboru Dřevěné kostely v oblasti Karpat 1 000 Kč 428 Josef Řeřicha Ze souboru Dřevěné kostely v oblasti Karpat 1 100 Kč 429 Josef Řeřicha Ze souboru Dřevěné kostely v oblasti Karpat 1 100 Kč 430 Josef Řeřicha Ze souboru Dřevěné kostely v oblasti Karpat 1 100 Kč 433 Hans Schindler Státní opera ve Vídni 400 Kč 435 Jaroslav Skrbek Trenčínská brána 850 Kč 436 Jaroslav Skrbek Staroměstská mostecká věž 500 Kč 437 Jaroslav Skrbek Chrám sv. Víta 300 Kč 438 Jaroslav Skrbek Pohled na Pražský hrad ze Sněmovní ulice 350 Kč 444 Václav Souček Pohled na Pražský hrad 300 Kč 445 Emil Stumpp Sv. Jan Nepomucký na Karlově mostě 250 Kč 458 Vladimír Šindler Borová 400 Kč 462 Josef Vaic Pražský hrad 400 Kč 464 Veronesi Lugano 350 Kč 473 Emil Wänke Řetězový most v Praze 600 Kč 478 Emil Wänke Praha - Rozhledna 400 Kč 482 Carl. W. Würbs Schloss Eger (Cheb) 300 Kč 489 Olbram Zoubek Zlatovláska 3 900 Kč 490 Olbram Zoubek Eva a had 6 500 Kč 491 Olbram Zoubek Dívka 39 000 Kč 495. Dopis J. Zrzavému od švagrové Mařky 250 Kč 496. Dopis J. Zrzavému od švagrové Mařky 250 Kč 497 Bartoš Dopis Janu Zrzavému 350 Kč 498 Brumlík Dopis Janu Zrzavému 150 Kč 499 Zdena Dolenská Dopis Janu Zrzavému 450 Kč 503 Zdenko Feyfar Soubor 12 pohlednic Zdenko Feyfara 300 Kč 504 Fischer Telegram J. Zrzavému 50 Kč 505 Fischer Dopis Janu Zrzavému 300 Kč 507 Knoest Dopis Janu Zrzavému 150 Kč 510. Mařka Dopis J. Zrzavému od švagrové Mařky 150 Kč 512 Rodina Dopis J. Zrzavému 150 Kč 519 Různí autoři Vzkazy J. Zrzavému 150 Kč 520 Sestra Mařka Pozdrav 150 Kč 522 Josef Šíma? Dopis Janu Zrzavému 500 Kč 524 Otakar Štorch Marien Pohled Janu Zrzavému 200 Kč 525 Josef Vaic Korespondenční lístek A. Gärtnerovi 150 Kč 529 Vilma Zrzavá Dopis od matky 200 Kč 530 Vilma Zrzavá Dopis od matky 300 Kč 539 Cyril Bouda Zátiší s krevetami 2 000 Kč 548 Jaroslav Grus? Cesta u pobřeží 800 Kč 551 Johann Evangelist Holzer Návrh na fresku 6 500 Kč 552 Miroslav Horníček Povrchy 1 600 Kč 565 Ota Janeček Buňky 2 500 Kč 572 Ludmila Jiřincová Dívka 1 000 Kč 575 Ludmila Jiřincová Žena 3 500 Kč 585 Vladimír Komárek Salome 1 600 Kč 600 Kamil Lhoták Krajina se stanem 1 200 Kč 612 Josef Liesler Před chvílí si tu někdo hrál 2 600 Kč 613 Josef Liesler Tvář 3 200 Kč 614 Josef Liesler Beauty 3 400 Kč 616 Stanislav Lolek Léčba malíře Lolka a kavárníka Malíka v Karlových Varech 1925 2 600 Kč 617 Josef Mánes Jitro 2 000 Kč 625 Jiří Winter Neprakta Pan Sámsistačím 3 700 Kč 629 Neznámý autor Hlava dívky 3 600 Kč 633 B. Noback? Portrét ženy 4 600 Kč 639 Ivan Ouhel Krajina 6 000 Kč 640 Vladimír Pergler Manželé 1 300 Kč 647 Dušan Polakovič Indián 600 Kč 651 Bohuslav Reynek Don Quichote a Sancho Panza 15 000 Kč 656 Karel Svolinský Dívka 900 Kč 658 Karel Svolinský Dámská společenost 1 300 Kč 661 Jurij Šubic Alegorie podle Hynaise 1 800 Kč 665 Maxmilián Švabinský V lese 17 000 Kč 666 František Tichý Dáma s chrtem 6 500 Kč

667 Karel Toman Chalupy 1 200 Kč 673 Miloš Zeithammel Barevná kompozice III 600 Kč 674 Miloš Zeithammel Barevná kompozice IV 600 Kč 675 Adrian Zingg Romantická krajina 2 000 Kč 676 Adrian Zingg Romantická krajina s rozpadlým mlýnem 2 100 Kč 724 Alois Pitrmann Kalvárie - sv. Kříž 300 Kč 729 Josef Řeřicha U Zátavského rybíka 250 Kč 730 Josef Řeřicha Na Nežárce u Jemčiny 150 Kč 731 Josef Řeřicha Z Kladského pomezí 150 Kč 733 Josef Řeřicha U Netolic 200 Kč 734 Josef Řeřicha Lhota u Kestřan 200 Kč 749 Mikoláš Aleš Mikoláš Aleš a kniha 80 Kč 750 Lucius Apuleius Amor a Psyché 700 Kč 754 Bedřich Beneš Buchlovská knížka 150 Kč 755 Martin Benka Martin Rázus: Stretnutie 480 Kč 756 Martin Benka Pieseň o láske 300 Kč 757 František Bílek Výbor z díla 150 Kč 758 Richard Billinger Noční stráž 200 Kč 765 Emil Antoine Bourdell Manes - XXVIII. výstava 350 Kč 766 Vratislav Hugo Brunner Oscar Wilde: Básně v prose 150 Kč 768 Ota Bubeníček Památník mistra Oty Bubeníčka akademického malíře 800 Kč 769 Konstantin Buška Dr. Zdeněk Tlamich: Za romantikou českého kraje 190 Kč 773 Karel Černý Výběr z díla 100 Kč 774 Karel Černý Katalogy k výstavě 500 Kč 775 Karel Černý Katalog k výstavě v Galerii bratří Čapků 500 Kč 777 Henry de Montherlant Sen 300 Kč 781 Alén Diviš Oleje a kresby Aléna Diviše 150 Kč 782 František Doležal Obrazy z Máchova kraje 80 Kč 783 Bohumír Dvorský Obrazy z let 1932-1957 300 Kč 784 Bohumír Dvorský Studie k obrazům B. Dvorského 300 Kč 787 František Emler Obrazy F. Emlera 80 Kč 788 Ferdinand Engemuller Výstava obrazů Ferdinanda Engelmüllera 100 Kč 789 Karel Jaromír Erben České pohádky a báje 300 Kč 790 Libor Fára Obrazy, kresby 100 Kč 791 Emil Filla Holandské období v díle Emila Filly 300 Kč 794 Alois Fišárek Obrazy a kresby Aloise Fišárka 100 Kč 803 Adolf Hoffmeister Katalog k výstavě v Galerii bratří Čapků 150 Kč 804 Karel Holan Seznam děl souborné výstavy Karla Holana 380 Kč 805 Vladimír Holan Vanutí 350 Kč 807 Miloslav Holý Grafika a kresby 80 Kč 808 Tibor Honty Fotografie 80 Kč 809 Miroslav Horníček Chvilky s Itálií 200 Kč 811 František Hudeček Obrazy a kresby Františka Hudečka 250 Kč 812 František Hudeček Litografie, lepty, suché jehly, dřevoryty 160 Kč 813 František Hudeček Výstava obrazů 200 Kč 814 Armand Charpentier Zpověď 200 Kč 815 Josef Istler Souborná výstava Josefa Istlera 300 Kč 816 Ota Janeček Kresby, kvaše 1943-45 320 Kč 817 Miloš Jiránek Neznámý Miloš Jiránek 250 Kč 819 František Jiroudek Obrazy a kresby 300 Kč 821 Ludmila Jiřincová Kresby Ludmily Jiřincové 160 Kč 822 Ludmila Jiřincová Obrazy Ludmily Jiřincové 180 Kč 823 Ludmila Jiřincová Opuštěná 180 Kč 825 Josef Kaplický Výběr z životního díla 120 Kč 826 František Kobliha františek Kobliha: Grafika 50 Kč 827 František Kobliha Květiny a balady Františka Koblihy 80 Kč 828 František Kobliha Závěť Dr. Fr. Lad. Riegra 1818-1918 250 Kč 829 František Kobliha Jiří Karásek ze Lvovic: Legenda o Sodomovi 1 100 Kč 830 Jan Konůpek Charles Dickens: Dvě vánoční povídky 1 100 Kč 832 Emil Kotrba Výstava původní grafiky a kreseb 80 Kč 834 Ludvík Kuba 36 olejů Ludvíka Kuby 280 Kč 836 Jaroslav Kvapil Literární pozůstalost Hany Kvapilové 190 Kč 837 Bohdan Lacina Výběr z díla Bohdana Laciny 60 Kč 838 Josef Lada Katalog k výstavě 120 Kč 839 Josef Lada Souborná výstava 300 Kč 840 Josef Lada Kresby a ilustrace 400 Kč 841 Otakar Lebeda Posmrtná výstava obrazů Otakara Lebedy 300 Kč 842 Kamil Lhoták Výstava nových obrazů 780 Kč 843 Kamil Lhoták Ilustrace a kresby 200 Kč

844 Kamil Lhoták Jiří Chalupecký: Kamil Lhoták výstava obrazů 350 Kč 847 Berthold Mahn Romain Rolland: Petr a Lucie 300 Kč 848 Cyprian Majerník Souborná výstava díla Cypriana Majerníka 100 Kč 850 Georges Armand Masson Kurs voličský 200 Kč 851 Mikuláš Medek Malířské dílo 1942-1974 100 Kč 852 Alois Moravec Soubor grafiky k šedesátinám 80 Kč 853 Alois Moravec Kdož sú boží bojovníci 100 Kč 855 Alfons Mucha Slovanská epopej 700 Kč 856 Grigorij Musatov Musatov 46. 80 Kč 857 Benito Mussolini Napoleonových sto dní 250 Kč 858 Josef Mžyk Ženy 180 Kč 860 Neznámý autor Neúprosná kurtisána 150 Kč 862 Vítězslav Nezval Dobrodružství noci a vějíře 190 Kč 863 Jaroslav Novák Výstava 80 Kč 864 Ladislav Novák Jan Rokyta: Sebrané spisy básnické. Svazek II. - Láska 200 Kč 866 Jakub Obrovský Obrazy a plastiky 180 Kč 867 Publius Ovidius Naso Umění milovati 500 Kč 870 Eva Petrová Trasa 200 Kč 877 Václav Rabas 60 let V. Rabasa 80 Kč 878 Vojtěch Rakous Na rozcestí 410 Kč 879 Petru A. Rusu Masters of Today 80 Kč 880 Petru A. Rusu Trends, 136 Contemporery Artists 80 Kč 882 Různí autoři Zakladatelé Jednoty Umělců Výtvarných 150 Kč 883 Různí autoři Mánes 1946 50 Kč 884 Různí autoři XXI. výstava Mánesa 180 Kč 885 Různí autoři Katalog třiadvacáté výstavy - Francouzští impressionisté 250 Kč 886 Různí autoři Umělci národu 50 Kč 887 Různí autoři Katalog výstavy a aukce grafiky německé, české a ruské 50 Kč 888 Různí autoři Umělecká díla Obecního domu v Praze 50 Kč 889 Různí autoři Umění 50 Kč 890 Různí autoři 32. archy - ročník 1936 - sbírka I. 250 Kč 891 Různí autoři Stá výstava spolku výtvarných umělců Mánes 190 Kč 892 Různí autoři Byliny. Staré ruské bohatýrské písně 290 Kč 893 Různí autoři NOVA ET VETERA č. 17 200 Kč 894 Různí autoři NOVA ET VETERA č. 11 200 Kč 896 Různí autoři Die Naturschön Heiten Prags 300 Kč 899 Upton Sinclair Millenium 250 Kč 901 Václav Sivko Grafika z let 1943-1953 180 Kč 902 Karel Skála Obrazy Karla Skály 80 Kč 903 Antonín Slavíček XXXII. výstava S. V. U. Manes 250 Kč 906 Karel Svolinský Bedřich Beneš Buchlovan - Jáchym, tovaryš houslařský, na zkušené 120 Kč 908 Jaro Šedivý Jaro Šedivý: Milenci 950 Kč 909 Otakar Štáfl Otakar Štáfl: Šestnáct akvarelů z Havlíčkova Brodu 10 Kč 910 V. Štulc Na Tatrách a pod Tatrami 200 Kč 914 Maxmilian Švabinský Motýlí čas 16 Kč 915 Maxmilian Švabinský Satyr 150 Kč 916 Jiří Švengsbír Praga Caput Regni 150 Kč 917 František Tichý František Tichý 80 Kč 918 František Tichý Tichý 48 180 Kč 919 František Tichý Obrazy Františka Tichého 100 Kč 920 František Tichý Obrazy, kresby, grafiky 120 Kč 921 František Tichý XXIV. výstava Pošovy galerie Františka Tichého 220 Kč 922 František Tichý Ilustrace, grafika, kresby 150 Kč 923 František Tichý Nové kresby Františka Tichého 260 Kč 924 Vojtěch Tittelbach Výstava 180 Kč 927 Bohumil Stanislav Urban Výběr prací z let 1925-1953 80 Kč 931 Václav Zykmund Ilustrace ke knize Aloysia Bertranda Kašpar noci 80 Kč 932. Vítězslav Nezval: Štýrský a Toyen 110 Kč 933. Paleta krásy 80 Kč 938. Skupina výtvarných umelcov 29. augusta 180 Kč 942 Adolf Jelínek Alex Smrt vojáka 300 Kč 945 Jan Bubla Jsem zachráněn 50 Kč 946 Jan Bubla V parku 50 Kč 950 Rostislav Dostál Jsem na poště! 50 Kč 951 Ferdinand Engelmüller Hřbitov 500 Kč 952 Alois Fišárek Zátiší 450 Kč 953 Alex Hédervári Stopař 50 Kč 954 Evžen Hilar Stát - to jsem já! 50 Kč 957 Hynais Povyražení 50 Kč

961 Hynais Račte si vystoupit-jsme v Plzni 50 Kč 964 Jedlička Akvárium 50 Kč 965 Jedlička Koroze 50 Kč 985 Kamil Lhoták Pobřeží s parníkem na obzoru (PF 1981 Dr. F. Dvořák) 300 Kč 987 Kamil Lhoták Stan v krajině (Ex libris Marie Vachová) 300 Kč 990 Kamil Lhoták Stan s vlajkou 500 Kč 994 Amálie Mánesová? Květina 500 Kč 996 Karel Mrázek Naše specialita 50 Kč 997 Karel Mrázek Rybář 50 Kč 998 neurčený autor Start rakety 400 Kč 1003 Milan Novák Věštkyně 50 Kč 1010 Rembrandt Autoportrét 500 Kč 1011 Marina Richter Iris a vánek větru 500 Kč 1012 Viktor Rolín Břízky 500 Kč 1016 Vladimír Silovský V chrámu 1 000 Kč 1019 Boris Tesař Václav Havel prezident 500 Kč 1023 Jan Charles Vondrouš Mořské pobřeží 700 Kč 1028 Oskar Kokoschka Kokoschka 500 Kč 1030 Oskar Kokoschka O. Kokoschka 600 Kč 1031 Oskar Kokoschka Hommage á O. K. 500 Kč 1032 Oskar Kokoschka Oskar Kokoschka - Bildnisse 1914-1975 500 Kč 1033 Oskar Kokoschka OK 600 Kč 1034 Oskar Kokoschka Kokoschka: Aquarelle, pochlarn 500 Kč 1035 Oskar Kokoschka Homage to Kokoschka 500 Kč 1038 Oskar Kokoschka Kokoschka 600 Kč 1040 Oskar Kokoschka O. Kokoschka 600 Kč 1041 Oskar Kokoschka Oskar Kokoschka 500 Kč 1042 Oskar Kokoschka Oskar Kokoschka 500 Kč 1043 Oskar Kokoschka Oskar Kokoschka: Neue graphik 1975-1976 600 Kč 1044 Oskar Kokoschka Oskar Kokoschka 500 Kč 1045 Oskar Kokoschka Oskar Kokoschka - Dokumentation 500 Kč 1046 Oskar Kokoschka Oskar Kokoschka 500 Kč 1047 Jiří Kolář Sny a skutečnost 500 Kč 1049 F. Léger F. Léger 1 300 Kč 1050 Václav Malý Reklamní plakát J. Otto a spol 500 Kč 1052 Pablo Picasso Picasso 3 800 Kč 1053 Jindřich Svoboda Vazby Jindřicha Svobody 500 Kč 1059 Neznámý autor Plachetnice 1 000 Kč 1060 Neznámý autor Lodě 1 000 Kč 1061 Antonín Pelc Švadlena 10 300 Kč 1066 Jiří Anderle Stroj 1 300 Kč 1071 František Bílek Naše cesty půjdoun spolu 1 000 Kč 1072 František Bílek Mistr Jan Hus 1 100 Kč 1075 Cyril Bouda Prof. Dr. František Nušl, ředitel státní hvězdárny 600 Kč 1078 František Burant Pištec 900 Kč 1080 Ladislav Čepelák Trumpetista 500 Kč 1087 Václav Fiala Klauni 1 000 Kč 1089 Vlastislav Hofman Hlava 500 Kč 1091 František Hoplíček Na ouvrati 500 Kč 1098 Josef Istler Krajina 500 Kč 1100 Ludmila Jiřincová Dva poháry 500 Kč 1102 Adolf Kašpar Přadlena 1 200 Kč 1107 Jaroslav Klápště Pták 500 Kč 1109 Jan Koblasa Le Balena vigehle Giona 3 500 Kč 1118 Vladimír Komárek Ptáci 1 000 Kč 1119 Vladimír Komárek Dívka s loďkou 1 200 Kč 1123 Emil Kotrba Odpor 2 200 Kč 1129 Ladislav Kuklík Sedící 1 200 Kč 1130 Oldřich Kulhánek Muž 500 Kč 1133 Oldřich Kulhánek Ota Pavel (Ex libris Josef Krasula) 600 Kč 1134 Oldřich Kulhánek Vítězství 600 Kč 1137 Oldřich Kulhánek Rusalka 2 500 Kč 1138 Josef Liesler Postava 2 900 Kč 1140 Julius Edvard Mařák Krajina 2 000 Kč 1143 Jiří Winter Neprakta Halali 4 100 Kč 1147 Arnošt Paderlík Ležící žena 700 Kč 1153 Vilém Plocek Pražský hrad 500 Kč 1162 Václav Sivko Krajina 500 Kč 1164 Jan Souček Město 900 Kč

1170 Viktor Stretti Jez na Vltavě 1 000 Kč 1171 Viktor Stretti Pavlače 1 000 Kč 1172 Viktor Stretti Praha 12 000 Kč 1179 Pavel Sukdolák Znaky 900 Kč 1180 Karel Svolinský Portrét muže 500 Kč 1182 Karel Šafář Hlavy 600 Kč 1183 Tavík František Šimon Indky 1 400 Kč 1194 Jitka Válová Spojení 1 900 Kč 1196 Lenka Vilhelmová Kompozice 600 Kč 1204 Oldřich Kulhánek Dítě (Ex libris Dr. Anna Lerperger) 500 Kč 1205 Oldřich Kulhánek Johann Straus 500 Kč 1206 Oldřich Kulhánek Akt (Ex libris Vladimír Mikule) 500 Kč 1207 Oldřich Kulhánek William Shakespeare (Ex libris Ludmila Ladýřová) 500 Kč 1208 Oldřich Kulhánek Válečník (Ex libris Frank Götz) 700 Kč 1209 Oldřich Kulhánek Milenci (Ex libris L. Netušil) 500 Kč