Sportovní zpravodaj TJ Sokol Město Touškov. # Klub Z V R P S B P+ P- 1. Slavoj Mýto : SK Horní Bříza :

HLAVNÍ PARTNER SPONZOŘI

Město Touškov Chlumčany

TJ Sokol Město Touškov TJ Sokol Malesice Dnešní utkání řídí rozhodčí pan Škarda Jiří. Na lajnách mu budou pomáhat pan Mičan Jan a Šimek Adam.

TJ Sokol Město Touškov TJ Sokol Plasy Dnešní utkání řídí rozhodčí pan Krauz Jan. Na lajnách mu budou pomáhat pan Kříž Lukáš a Schneider Josef.

Město Touškov Černice

TJ Sokol Město Touškov informační zpravodaj

Město Touškov Merklín

bodů tak postoupily do finálového klání Krajského přeboru II. třídy. Finále se hrálo na kurtech Startu

Město Touškov Bezdružice

Sportovní zpravodaj TJ Sokol Město Touškov

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

TJ SOKOL MĚSTO TOUŠKOV

Město Touškov Tlumačov

Město Touškov Postřekov

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

FK Újezd nad Lesy. FC Uhříněves. Mistrovský zápas přeboru Prahy. Podzim 2008 Neděle v 15:00. hostí fotbalový klub

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

Ústí nad Labem vyhrálo kvalifikaci v Kadani a je prvním finalistou turnaje E.ON Junior Cup

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

Základní škola a Mateřská škola G.A.Lindnera Rožďalovice. Můj koníček - fotbal. Jméno a příjmení: Filip Rejda Třída: 5. A

Mezinárodní fotbalový turnaj starších přípravek U11

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

A.F.C. HUMPOLEC. HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ přípravek - ročník 2005 a ml. (mladší přípravka)

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

Město Touškov - Nýřany

TŘEBEŠSKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Město Touškov Nýrsko

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

Ústí nad Labem-Klíše, dne Vážení fotbaloví přátelé,

HC BULDOCI NERATOVICE

13:15 Fulnek. 15:30 SO Bruntál. Dnes na našem hřišti

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

Fotbalový turnaj na Kladně

Smolík Roman 66, Valoušek Matouš 71, Krejz Jan 36, Klusáček Jakub 41, Janíček Martin 70, Pytlík Michal 13

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ Příloha č. 4 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011

Viktoria Plzeň SK Hlavice

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

Příbramský pohár 2014 U12

OSTRAVA CUP ročník května 2014 od 9:00-17:00 hod. U9 a U8. Městský stadion Aréna v Ostravě Vítkovicích

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

KOMA CUP I. ročník (2011/2012)

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

O pohár starosty města Modřice

ZPRAVODAJ STK. Přebor Plzeňského kraje. Tabulka

Město Touškov Strážov

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

Kádr starší přípravky pro ročník 2014/2015.

HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/ vydání - jaro

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

Vážení sportovní přátelé,

FK LOVOSICE FK TATRAN KADA

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

SK Třeboradice. Sobota v 10:00

TJ Sokol Kobeřice - SO Bruntál 2:1 (2:1)

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

Vážení sportovní přátelé a diváci, Vítáme Vás na dalším domácím zápase A mužstva. Poslední Říjnový víkend přivítáme na domácím hřišti tým z Pačejova. Minulý venkovní zápas se nám nepovedl a po prospané první půli jsme prohráli na půdě Mochtína 3:2. Nacházíme se na 12. místě se 13. body a se skórem 17:18 a ve vyrovnané tabulce je každý bod opravdu důležitý. Soupeř z Pačejova minulé kolo podlehl na domácí půdě Mýtu 2:3. Nachází se na 14. místě tabulky, když vybojoval v předešlých zápasech 11. bodů se skórem 12:24. Pouze dvou bodový odstup nás dělí od dnešního soupeře a téměř jako každý zápas se bude hrát o velice důležité 3. body, které musíme urvat. Doufáme, že při chladném podzimním odpoledni Vás zahřejeme dobrým fotbalem okořeněným góly a třemi body do tabulky. TJ Sokol Město Touškov Sokol Pačejov Dnešní utkání řídí rozhodčí pan Hucl Lukáš na lajnách mu budou pomáhat pan Liškutín Antonín a Čubr Zbyněk. Jako delegát bude na trio rozhodčích dohlížet pan Churý Petr. Tabulka 1.A Třídy # Klub Z V R P S B P+ P- 1. Slavoj Mýto 11 9 0 2 37:18 26 1 0 2. SK Horní Bříza 11 8 0 3 29:12 24 1 1 3. Start Tlumačov 11 8 0 3 24:12 24 0 0 4. Slavoj Žihle 11 8 0 3 23:13 24 0 0 5. Sokol Křimice 11 8 0 3 27:26 22 2 0 6. Sokol Kralovice 11 7 0 4 26:22 20 1 0 7. FK Horažďovice 11 5 0 6 32:20 18 0 3 8. FK Nepomuk 11 5 0 6 31:22 16 1 2 9. Sokol Mochtín 11 5 0 6 21:27 15 0 0 10. SK Kdyně 1920 11 5 0 6 10:22 15 0 0 11. Keramika Chlumčany 11 5 0 6 31:26 14 1 0 12. Město Touškov 11 4 0 7 17:18 13 0 1 13. TJ Žichovice 11 4 0 7 18:20 12 1 1 14. Sokol Pačejov 11 4 0 7 12:24 11 1 0 15. Košutka Plzeň 11 3 0 8 15:27 10 0 1 16. T.J. Tlučná 11 0 0 11 8:52 0 0 0

Hodnocení zápasů A týmu: 23.10. 2016 od 15:30hod (mistrovské utkání, 1.A. třída) Sokol Mochtín - TJ Sokol Město Touškov 3:2 (2:0) branky: Voith, Anděl sestava: Korejčík, Michalides, Hodek, Šiml (73 min.), Voith, Mezera, Karbusický (58 min.), Kalaš, Bouzek (24 min.), Nosek (58 min.), Hauer střídající: Momotov (58 min.), Foltýn ml. (24 min.), Anděl (73 min.), Boháč (58 min.) hodnocení: Opět jsme prospali první poločas a opět nás to stálo body. Je smutný, že si něco říkáme v kabině a na hřišti se děje pravý opak. Mluvili jsme o standartkách soupeře a hned v úvodu dostaneme branku. Mluvili jsme o tom, že v zádu musíme hrát jednoduše a být aktivní v pohybu, aby bylo komu nahrát. Místo toho pomalá komplikovaná rozehrávka, v obranný fázi daleko od hráčů a ve předu neudržíme balón a nikomu se nechce běhat bez míče!!!takže můžeme děkovat Korejčíkovi v bráně, že poločas skončil jen dvoubrankovým rozdílem.druhý poločas si vybral slabou chvilku Hodek a namazal domácím na třetí gól naštěstí jsme vzápětí krásnými góly hlavou výsledek zdramatizovali a nechybělo moc a přivezli jsme si i nějaký bod, ale stalo se to čeho jsem si už dávno vědom. Poločas na výhru nestačí a je jen na nás, aby jsme se patřičně vyhecovali a snažili se hrát celý zápas. Nestalo se nám to poprvé!!!!zase jsme v situaci kdy musíme a není na co čekat, takže doma musí být bezpodmínečně tři body, ať je jakýkoliv terén i soupeř, musíme jít do zápasu že tam necháme všechno a chceme vyhrát!!!! trenér Jaroslav Urbánek 15.10. 2016 od 15:30hod (mistrovské utkání, 1.A. třída) TJ Sokol Město Touškov - TJ Tlučná 4:0 (0:0) branky: 2x Nosek, Hauer, Bouzek sestava: Šilhánek, Michalides (63 min.), Hodek (80 min.), Šiml, Voith, Bouzek, Karbusický, Kalaš, Mezera (65 min.), Hauer (60 min.), Nosek (75 min.) střídající: Šimice (63 min.), Foltýn ml. (65 min.), Boháč (80 min.), Momotov (65 min.), Anděl (75 min.) hodnocení: Další domácí zápas nás čekal poslední tým v soutěži Tlučná, ale již jednou jsme měli doma podobného soupeře (Kdyně) a nedopadlo to pro nás nejlépe a dodnes mi ztracené body mrzí.v prvním poločase jsme si z toho moc ponaučení nevzali a přizpůsobili jsme se soupeři a hráli fotbal bez pohybu. I přesto jsme si vypracovali několik šancí, ale ani jednu jsme neproměnili. Nutno dodat, že i soupeř se snažil být nebezpečný, ale naše obrana společně s brankářem pracovala velmi dobře.po domluvě o přestávce jsme konečně hráli fotbal, který by jsme chtěli hrát. Každý hráč přidal na aktivitě, dávali jsme si míč brzy od nohy (poněvadž bylo komu) a vytvářeli si šance za šancí. A co hlavně některé i proměnili. Chytil se ten od kterého to očekáváme již delší dobu Láďa Nosek, nejprve hlavou po rohu, vzápětí se uvolnil ve vápně a bylo 2:0. Když přidal agilní Hauer třetí branku bylo rozhodnuto a čekalo se jen kde se skóre zastaví. Přidali jsme již jen jednu branku, když Bouzek skóroval do prázdný branky, ale šancí bylo mnohem víc. Po krásný přihrávce Noska Kalaš trefil tyč a kdybych měl psát o šancích Karbusickýho tak by se to sem ani nevešlo. Body zůstali doma ve vyrovnané tabulce je potřeba něco přivézt z venku!!!! trenér Jaroslav Urbánek Ostatní výsledky našich mužstev 22.10. 2016 od 15:30hod (mistrovské utkání, Městská soutěž mužů) TJ Sokol Město Touškov - SK Vochov 3:5 (3:4) branky: 2x Anděl, Foltýn ml. sestava: Mezera, Wagner (27 min.), Huleš, Bonáč, Dyk, Tříkač, Popelka, Foltýn ml., Peikert, Vrba, Anděl (58 min.) střídající: Šůla (58 min.), Jánek (27 min.)

hodnocení: Po prvních dvaceti minutách a jasnému vedení 3:1 těžko někdo věřil, že tento zápas jde prohrát. Ale neskutečnými individuálními chybami a spoustou zkažených přihrávek jsme soupeře pustili do hry a do půlky se ujal vedení 4:3. Druhou půli jsme se snažili tlačit, ale výsledek byl jen doplněn dalším gólem Vochova na konečných 3:5. trenér Pavel Foltýn st. 8.10. 2016 od 16:00hod (mistrovské utkání, Městská soutěž mužů) TJ Union Plzen "B" - TJ Sokol Město Touškov 1:8 (0:4) branky: 6x Anděl, 2x Hauer sestava: Beneš, Huleš, Tříkač (60 min.), Popelka, Peikert, Šimice (11 min.), Vrba, Boháč, Wagner (52 min.), Anděl, Hauer střídající: Šůla (11 min.), Jánek (52 min.), Foltýn ml. (60 min.), Dyk hodnocení: Po dlouhé době se nám povedlo utkání se vším všudy. Technicky, fyzicky i herně jsme soupeře přehráli a díky neskutečné produktivitě Kuby Anděla jsme přidali i koření. trenér Pavel Foltýn st 23.10. 2016 od 10:00hod (mistrovské utkání, Krajská soutěž dorostu sk. A) Baník Zbůch - TJ Sokol Město Touškov 0:7 (0:4) branky: 2x Syrovátka, 2x Pajer, Macko, Kovanda, Fuska sestava: Šmat, Böhm, Kovanda, Wagner, Vyšata, Trojan (45 min.), Macko, Syrovátka, Bartůněk, Pajer střídající: Jelínek, Fuska (45 min.) hodnocení: S posledním týmem tabulky jsme se herně trápili a uspokojivý je pouze výsledek. Nutno podotknout, že k nízké kvalitě zápasu přispěl i rozhodčí, který v některých momentech až zbytečně kouskoval hru. trenéři Aleš Wagner a Martin Považan 16.10. 2016 od 10:30hod (mistrovské utkání, Krajská soutěž dorostu sk. A) TJ Sokol Město Touškov - Slavoj Stod 3:0 (0:0) branky: Macko, Syrovátka, Foltýn ml. (pen.) sestava: Šmat, Böhm, Kovanda, Vyšata, Balek (76 min.), Foltýn ml. (84 min.), Jedlička, Macko (64 min.), Syrovátka, Bartůněk, Nečina (45 min.) střídající: Pajer (84 min.), Jelínek, Trojan (76 min.), Fuska, Boháč (45 min.), Wagner (64 min.) hodnocení: Zatím náš nejlepší výkon podzimu. Rozhodlo naše nasazení a větší vůle vyhrát, od začátku jsme šli za vítězstvím, což jsme ve druhém poločase vyjádřili i góly. Jeden z rozhodujících momentů byla za stavu 1:0 soupeřem neproměněná penalta a poté naše parádní akce s uklidňujícím gólem na 2:0. Velká pochvala celému týmu!!! trenéři Aleš Wagner a Martin Považan 15.10. 2016 od 10:00hod (mistrovské utkání, Okresní přebor starších žáků) TJ Sokol Město Touškov - Dolní Bělá 1:4 (1:1) branky: Ferenčík sestava: Janovský, Čekan, Zahradník, Pajer, Bělohlav, Mathejzlík, Mašek, Pařízek, Prášek, Balačín, Ferenčík, Havel, Kacbunda (hokejové střídání) hodnocení: Těžko se mi hodnotí další prohrané utkání. Stále je to stejné, málo se běhá, míč nám překáží a týmový výkon nikde! trenéři Miroslav Šiml a Luděk Šilhánek 21.10. 2016 od 16:30hod (mistrovské utkání, Městský přebor mladších žáků)

Sportovní zpravodaj TJ Sokol Město Touškov Rapid Plzeň "B" - TJ Sokol Město Touškov 5:0 (1:0) - DOHRÁVKA branky: sestava: Nedvěd, Trsek, Strnad, Kůs T., Kůs L., Slepička, Krejčí, Kacbunda, Shyk, Foltýnová, Burda (hokejové střídání) hodnocení: Utkali jsme se s dosud nejkvalitnější soupeřem. I přesto že jsme byli papírový outsideři, jsme bojovali a nenechali Rapidu nic zadarmo. trenér Pavel Foltýn ml. 19.10. 2016 od 16:30hod (mistrovské utkání, Městský přebor mladších žáků) TJ Sokol Město Touškov - VS Plzeň 5:0 (3:0) branky: 2x Kůs T., Kůs L., Trsek, vlastní sestava: Nedvěd, Trsek, Štěpánek, Strnad, Kůs L., Kůs T., Slepička, Krejčí, Kacbunda, Shykh (hokejové střídání) hodnocení: Byli jsme jednoznačně lepším týmem a po dobrém výkonu jsme i zvítězili. trenér Pavel Foltýn ml. 14.10. 2016 od 16:30hod (mistrovské utkání, Městský přebor starších přípravek 7+1, sk. A) TJ Sokol Město Touškov - SK Petřín "C" 4:3 (2:2) branky: 2x Šedivý J., Vaňač, Šlechta sestava: Walzer, Bulka, Kadlec, Hanžl, Polívka, Šedivý L., Šedivý J., Šlechta, Šmat, Toffl, Vaňač, Považan, Weisskopf (hokejové střídání) hodnocení: Poslední utkání v naší skupině rozhodlo o posledním postupujícím do finálové skupiny starší přípravky 7+1. Narazili jsme na výborného technicky vybaveného soupeře kluky ročník 2008; které vedee zkušený trenér Radek Votípka. Po polovině prvního poločasu jsme prohrávali o dva góly a ještě do poločasu jsme dokázali vyrovnat. Do druhého poločasu jsme nastoupili vlažné bez běhání a důrazu v soubojích. Hosté nás doslova 15 minut druhého poločasu drtili a z velkého tlaku vstřelili branku a nevyužili pokutový kop. Pak se nám podařilo vyrovnat a poté obě mužstva nevyužily mnoho šancí ke vstřelení branky. Nakonec se štěstí přiklonilo k našemu týmu a v posledį minutě jsme z velkým štěstím po přímém kopu který tečovali obránci vstřelili vítėznou branku. Tentokrát se k nám v zápase přiklonilo velké štěstí. Klukūm chci poděkovat za výkony v naší skupině a za postup mezi nejlepších 8 týmū soutěže. Teď nás čekájį utkání ve finálové skupině proti tėžkým soupeřům kde doufám budeme hrát důstojnou roli. Podotýkám že náš tým tvoří půlka kluků kteří ještě loni hráli za mladšį přįpravku a pėt kluků kteří mají za mladší přípravku hrát. trenéři Aleš Král a Bořek Kadlec Pár otázek nám dnes odpověděl pravý záložník Pavel Foltýn ml. 1. Kdo tě přivedl k fotbalu? Přivedl mě k němu táta, když mi bylo asi pět let. 2. Děláš v TJ i trenéra, jak se Ti ve funkci líbí a kde na to všechno bereš čas? Na pozici trenéra působím takřka 4 roky a pořád mě to velmi baví. Jsem rád, když mohu někoho něco naučit. Poněvadž pořád ještě studuji, času mám relativně hodně. Velkou část toho času ale věnuji Sokolu.

3. Letos se často dostáváš do základní sestavy Áčka, jak by si zhodnotil své výkony a co zlepšil? To není vůbec snadná otázka. Myslím, že na mých výkonech je toho ještě hodně co zlepšovat. Kdybych měl vybrat jednu věc, tak by to byl především klid na hřišti. 4. Zachvíli bude půl sezóny pryč, jak by si zhodnotil dosavadní působení a výsledky v A třídě? Myslím, že hrajeme dobrý fotbal, ale nedokážeme proměňovat velké množství gólových příležitostí. Bohužel zatím nedosahujeme výsledků, jakých bychom chtěli. 5. Jaký je podle tebe rozdíl mezi a třídou a b třídou? Největší rozdíl vidím v rychlosti, v A třídě máme na všechno méně času. Tabulka střelců A mužstva: 1. Jaroslav Hauer 5 gólů 2. Matěj Bouzek 3 góly 3. Jan Kalaš 3 góly 4. Vladimír Nosek 2 góly 5. Roman Voith 2 góly 6. Jan Popelka 1 gól 7. Jakub Anděl 1 gól Tabulka žlutých karet A mužstva: 1. Roman Voith 6 žlutých karet 2. Miroslav Šiml 4 žluté karty 3. Ondřej Karbusický 4 žluté karty 4. Jakub Anděl 4 žluté karty 5. Lukáš Hodek 3 žluté karty Cyklistika: Informace ze závodů: JESENICKÝ SUROVEC MTB 18.ročník maratonu se jel v sobotu 22.října v Jesenici u Rakovníka. Na start vloženého závodu dětí se postavila Sára a Nela Vítkovi. Výsledky: Pidilidi (2010-2011) 1. místo Nela Vítková Minidět (2008-2009) 6. místo Sára Vítková (závodili kluci i holky dohromady, z holek dojela první) www.jesenickysurovec.cz

Sportovní zpravodaj TJ Sokol Město Touškov Cyklokros - TOI TOI CUP 2016 (Louny) 4.závod se jel v sobotu 15.října v Lounech. Na místním velodromu a jeho okolí zorganizoval pořadatel TJ Stadion Louny Národní závod pro kategorie žáci, kadeti, kadetky a junioři Český pohár Masters. V kategorii kadetek ( kadetky + starší žákyně) dojela Adéla Foltýnová na 14. místě. www.cyklokros.cz HLAVNÍ PARTNER SPONZOŘI JUDr. Zdeněk Zítka JUDr. Michal Zsemler - advokát PRO - K Interiery s.r.o.