TJ Sokol Všemina. Archiv článků. Zpráva oddílu kopané (str. 2 3) Muži III. Třída skupina A (str. 3-8) Dorost: OS skupina A (str.

TJ Sokol Všemina. Archiv článků JARO Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

TJ Sokol Všemina. Archiv článků. Muži III. Třída skupina A (str. 2-8) Žáci: OS skupina B (str. 9-10) Jaro Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

TJ Sokol Všemina. Archiv článků. Letní události (str. 2-4) Muži IV. Třída skupina B (str. 4-11) Dorost: OS skupina A (str )

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TEČOVICE A

TJ SOKOL SEHRADICE A

Archiv článků. Jaro TJ Sokol Všemina. Muži III. Třída skupina A (str. 2-10) Dorost: OS skupina A (str ) Žáci: OS skupina B (str.

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TLUMAČOV

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TLUMAČOV

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

Archiv článků. Podzim TJ Sokol Všemina. Zpráva oddílu kopané (str. 2 3) Muži IV. Třída skupina B (str. 4-10) Žáci: OS skupina B (str.

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

TJ Sokol Všemina. Archiv článků PODZIM Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

TJ Sokol Kobeřice - SO Bruntál 2:1 (2:1)

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ OSVĚTIMANY

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL NEVŠOVÁ

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ VYSOKÉ POLE

TJ SOKOL SEHRADICE FK PŘÍLUKY A

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

TJ SOKOL SEHRADICE SK VLACHOVICE

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

V neděli na první jarní mistrovské utkání s Českým Těšínem. Program krajského přeboru

Muži A remizovali s Frenštátem

TJ Sokol Velké Heraltice

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

Výroční zpráva Štěpánkovická fotbalová liga. - spolek amatérských hráčů

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

Počasí fotbalu moc nepřálo

Město Touškov - Nýřany

Kádr starší přípravky pro ročník 2014/2015.

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

13:15 Fulnek. 15:30 SO Bruntál. Dnes na našem hřišti

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

TJ SOKOL SEHRADICE A SK ZLECHOV

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ Příloha č. 4 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

HC BULDOCI NERATOVICE

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL VESELÁ A

Předsilvestrovské derby fanoušků pražských "S" vyhráli sešívaní - Broumovsko

Polanka - TJ Sokol Kobeřice (zdroj Region Opavsko)

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

Mezinárodní fotbalový turnaj starších přípravek U11

Kladenský deník Skupina B:

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Vysočina Jihlava -SK Slavia Praha

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL PODLESÍ

Bohumín Kobeřice 5:0 (2:0)

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

I.B-sk. B 1.KOLO č.1 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ ROŠTĚNÍ

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

Mladší žáci: (hráči narozeni )

Nepříznivé počasí úřadovalo

MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12)

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

30/08/09 SK Slavoj Pozdeň Sokol Hrdlív 6 : 3 ( 4 : 1 )

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

16. kolo Moravskoslezského krajského přeboru mužů 13:30 FK KRNOV. Dnes na našem hřišti

Krátký fotbalový zpravodaj č. 10

Trenéři: BĚTÍK JAKUB, DANČÁK LUKÁŠ. Vedoucí: MRLINA VLADIMÍR

O pohár města Rosice

TJ Sokol Všemina Archiv článků Zpráva oddílu kopané (str. 2 3) Muži III. Třída skupina A (str. 3-8) Dorost: OS skupina A (str. 8-10) Žáci: OS skupina B (str. 10-11) ) Jaro 2010 Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

Zpráva o činnosti oddílu kopané TJ Sokol Všemina - zima 2010 Dlouhé zimní období mezi koncem podzimní a začátkem jarní části trvající více než pět měsíců vyplňovala příprava na druhou polovinu sezóny 2009/2010, jejíž rozlosování si můžete prohlédnout na jiném místě zpravodaje. To doznalo změn z důvodu přehození souslednosti utkání. Muži tak začínají v pořadí pátým podzimním kolem, první čtyři budou sehrány až v závěru ročníku. Podobným způsobem byly přeházeny i zápasy mládežnických kategorií. Žáci od začátku února zajížděli pravidelně každou sobotu do tělocvičny v Liptále. Jaro začínají v neděli 11. dubna dopoledne na Hvozdné.U dorostu skončila trenérská dvojice Josef Polaštík, Alois Tomšů. Výchova mladých fotbalistů stojí velkou část volného času pro činovníky mužstev a není vůbec jednoduchá. Za množství let strávených na lavičce mládeže bych chtěl za oddíl oběma velmi poděkovat. Jarní část tým odehraje pod vedením Františka Kučery a Jaroslava Miky. Novým trenérům přeji v nové roli mnoho elánu, úspěchů a taky množství hráčů, abychom mohli, čemuž pevně věříme, přihlásit dorost i do následující sezóny. Dorost trénoval na umělé trávě ve Fryštáku a Neubuzi, navíc v případě příznivého počasí jsme domluveni před začátkem soutěže (v neděli 18. dubna doma s Jaroslavicemi) na přípravný zápas s mužstvem Jasenné. Oproti zvyklostem jsme provedli přesun začátků mládeže. Žáci odehrají domácí zápasy už v neděli dopoledne, a to vždy od 10:30 hod. Dorost bude mít začátek odpoledne před muži, s výkopem stanoveným 3 hodiny před úvodním hvizdem A-mužstva. Muži se připravovali od začátku ledna rovněž na umělé trávě ve Fryštáku a sehráli 5 přípravných zápasů s těmito výsledky: Všemina - Mysločovice 1:1 (0:1). Branka: Tomáš Holík. Všemina - Lípa 3:3 (2:0). Branky: Ondřej Vala, Adam Vala, Tomáš Holík. Všemina - Velký Ořechov 4:0 (2:0). Branky: Michal Burša 2, Dušan Karlík, Adam Vala. Všemina - Lípa 1:2 (0:1). Branka: Antonín Burša. 2

Všemina - Kašava 1:6 (0:2). Branka: Tomáš Holík Co se týká hráčských změn, tak mužstvo zůstává pohromadě. Hostování prodloužil na další období ze Študlova Jakub Polách. Jaro začíná pro muže v neděli 4. dubna v 15:30 hod., kdy "Pod Čupem" přivítají Štípu "B", a to bez dvou karetních hříšníků, kteří si budou odpykávat jednozápasový trest z posledního utkání podzimu v Kašavě. Věřme, že do stanoveného harmonogramu nezasáhne příroda a program nebude komplikován přeložením zápasů jako v minulých letech. Fanoušky zveme nejen do domácích ochozů a těšíme se na jejich účast. Muži - IV. třída skupina B 16. kolo: 4. dubna 2010 Všemina - Štípa B 2:2 (2:0) Branky: Holík, Rupa - Ševčík 2. Diváci: 90. Všemina: Gajdošík Petr - Rathúský, Burša A., Ježík, Kovařík - Rupa, Gajdošík Pavel, Václavík (55. Vala A.), Pavelka (86. Samsonek) - Holík, Burša M. (83. Vala O.). V nepříliš pohledném utkání týmů z horní poloviny tabulky se soupeři rozešli smírně. Domácí se do poločasu ujali dvoubrankového vedení po chybě v hostující obraně zásluhou Tomáše Holíka, po rohu se navíc prosadil Lubomír Rupa. Více šancí měla po celý zápas Všemina. Když ale všechny v průběhu druhé půle trestuhodně zahodila, začala rezerva Štípy ty svoje zaslouženě proměňovat. Dvacet minut před koncem snížil po nedorozumění v obranné činnosti domácích Ševčík. Stejný hráč v 85. minutě z 18 metrů krásnou střelou z přímého kopu srovnal a rozhodl o dělbě bodů. 17. kolo: 10. dubna 2010 Lůžkovice B - Všemina 1:1 (0:0). Branka hostů: Michal Burša. Sestava: Gajdošík Petr - Rathúský, Burša Antonín, Polách, Ježík - Rupa, Karlík, Gajdošík Pavel, Pavelka - Holík, Burša Michal. Střídali: Václavík, Kovařík, Samsonek. V rozpačitém výkonu po domácím utkání s rezervou Štípy pokračovala Všemina i na půdě B-týmu Lůžkovic. Domácí si v 3

zápase vytvořili více šancí, nastřelili dokonce dvě tyčky, ale naštěstí pro hosty se potýkali se zvlhlým střeleckým prachem, a tak dokázali využít pouze jednu svoji příležitost v polovině druhého poločasu. Po inkasované brance se dopředu vytáhnul Antonín Burša a za 2 minuty dovedl balon do šestnáctky, přesně našel bratra Michala, který v koncovce nezaváhal. Pohříchu to byla jediná povedená akce ze strany Všeminy, a tak se body stejně jako týden předtím dělily rovným dílem. 18. kolo: 18. dubna 2010 Všemina - Trnava 2:2 (1:2). Branky: Rupa, Karlík - Zbranek 2. Diváci: 220. Rozhodčí: Mikulík. Všemina: Gajdošík Petr - Ježík, Burša A., Polách, Kovařík - Rupa, Karlík, Gajdošík Pavel (85. Václavík), Pavelka - Holík, Kučera (72. Václavík). Trnava: Gerych - Vyvlečka, Zbranek, Bořuta J., Škrabana, Slováček, Kučera, Kresta, Bořuta R., Toufar, Štěpánek. Střídal: Štěpán. Pěkné počasí a derby dvou sousedních obcí přilákalo do Všeminy velké množství fanoušků. Tabulkové postavení obou mužstev nasvědčovalo tomu, že se bude jednat o vyrovnaný duel, což se nakonec potvrdilo. Vedení se ujala po střele Petra Zbranka levačkou ke vzdálenější tyči ve 12. minutě Trnava. Všemina srovnala krok po závaru před brankou hostů a několika pokusech, z nichž skončil za zády gólmana Gerycha až ten poslední, ve 24. minutě zásluhou Lubomíra Rupy. Hosté zasadili druhý úder hned vzápětí, když se po chybě v obranných řadách domácích po úniku trefil přesně opět Zbranek. Ve druhé půli si Všemina vynutila trvalejší tlak a množství brankových příležitostí. Po ukázkovém zpracování míče a střele z otočky vyrovnal v 67. minutě domácí Karlík. Chvíli po rozehrávce zapomněla Všemina na malém vápně na hostujícího útočníka, který z malého vápna odmítl strhnout vedení na stranu Trnavy. Všemina se snažila získat první jarní výhru a bylo to znát i na hrací ploše. Šance Holíka, Rupy a Pavelky byly více než stoprocentní. Hattrick chtěl z brejku docílit Zbranek, ale svoje mířidla neseřídil v závěru přesně. Tři minuty před koncem se naskytla kuriozni situace, když výkop domácího gólmana Petra Gajdošíka chybělo jen kousek, aby zapadl za záda vyběhnuvšího překvapeného strážce svatyně hostů Gerycha. Závěrečný hvizd rozhodčího Mikulíka, jehož výkon pozitivně přispěl k utkání, které se muselo divákům na 4

tribunám líbit, resultoval v dělbu bodů. Pro domácí je to již třetí remíza po třech odehraných jarních zápasech. 19. kolo: 24. dubna 2010 Jasenná - Všemina 1:2 (1:0). Branky hostů: Jakub Polách, Antonín Burša. Všemina: Chovanec - Ježík, Burša A., Polách, Kovařík - Rupa, Karlík, Vala A. (46. Kučera), Gajdošík Pavel (88. Samsonek) - Pavelka (73. Václavík), Burša M. V prvním poločase byli v dalším derby utkání lepší domácí, kteří si vypracovali i víc brankových příležitostí, navíc jim nebyl uznán gól docílený z ofsajdu. V úvodních 45 minutách trefili navíc tyč. Prosadili se až v závěreční minutě, když zbytečný faul Milana Kovaříka na útočníka Zichu potrestal z penalty Kovář. Jasenná po změně stran ustoupila ze své hry a nepochopitelně začala bránit. Míč se přesunul na kopačky hostů, kteří ale vážnější příležitost nezaznamenali. Oživení vnesl zejména příchod Franty Kučery, který dělal obraně domácích značné problémy. Zvrat v zápase přinesla poslední desetiminutovka. Nejprve rozvlnil síť po krásné střele z 25 metrů Kuba Polách. Když se domácí z přímého kopu jen těsně netrefili mezi tyče, zdálo se, že se zrodí další remíza Všeminy. S tím ale nesouhlasil Tonda Burša, který po rohu Pavla Gajdošíka dorazil z malého vápna míč za záda brankáře Jasenné. Tutovku poté ještě zazdil Honza Samsonek, jenž netrefil hlavou prázdnou branku. Sobotní výhrou Všemina předstihla v tabulce svého soupeře a s 29 body je na 4. místě. 20. kolo: 2. května 2010 Všemina - Veselá B 4:1 (2:0). Branky domácích: Tomáš Holík 2, Dušan Karlík, Antonín Burša. ČK: 65. Řihák (Veselá B). Všemina: Chovanec - Ježík, Burša A., Polách, Kovařík - Rupa, Karlík, Gajdošík, Pavelka - Holík, Burša M. Střídali: Rathúský, Václavík, Samsonek. Domácí si pohybem vytvořili proti zkušenému celku rezervy Veselé během celého zápasu převahu. Po několika příležitostech otevřel skóre ve 31. minutě hlavičkou Dušan Karlík. Do poločasu se ještě po teči střely Pavla Gajdošíka trefil Tomáš Holík. Po přestávce proměnil po faulu na Karlíka penaltu Antonín Burša a svou druhou brankou v utkání zvýšil Holík. 5

Veselá korigovala stav na konečné skóre 4:1 v 79. minutě zásluhou Mikšíka. Tři body zůstaly zaslouženě na domácí půdě. 21. kolo: 8. května 2010 Kostelec B - Všemina 2:5 (0:2). Branky hostů: Michal Burša 2, Dušan Karlík, Tomáš Holík, Milan Kovařík. Všemina: Chovanec - Rathúský, Ježík, Polách, Kovařík - Rupa, Karlík, Pavelka, Chovančík (46. Václavík) - Holík, Burša M. Proti poslednímu týmu tabulky se hosté nemohli v oslabené sestavě dlouho prosadit. Gólový půst ukončil po necelé půlhodině hry Michal Burša. Do přestávky zvýšil po rohu a "trmě vrmě" ve vápně rezervy Kostelce Dušan Karlík. Tlak Všeminy byl soustavný a vyústil v další dvě branky, které zaznamenal opět Michal Burša a z dorážky Tomáš Holík. Za rozhodnutého stavu domácí snížili a z penalty navíc na 2:4, ale gólovou tečku zaznamenal po rohovém kopu hlavičkou Milan Kovařík. 22. kolo: 15. května 2010 Všemina - Kašava B 3:1 (2:1). Branky domácích: Antonín Burša 2, Petr Gajdošík. Všemina: Chovanec - Rathúský, Burša A., Václavík (65. Chovančík), Kovařík - Burša M., Karlík, Vala, Pavelka - Holík, Gajdošík Petr (46. Kučera). Domácí i přes absenci čtyř klíčových hráčů byli v sobotním utkání na pouť ve Všemině favoritem. Rezerva Kašavy však hrála bez ostychu a byla domácím takřka vyrovnaným soupeřem. Skóre otevřel ve 29. minutě Petr Gajdošík, který namísto mezi tyčemi nastoupil na hrotu útoku. O dvě minuty později zvýšil povedenou střelou zpoza šestnáctky Antonín Burša. Hosté stále hrozili a dočkali se zaslouženého snížení ve 45. minutě, kdy se krásně prosadil z přímého kopu z 18 metrů Jiří Král. Druhý poločas mnoho fotbalové krásy nepobral. Všemina se snažila zvýšit, Kašava ale zásluhou především střídajícího Smetany byla stále nebezpečná. Některé příležitosti k vyrovnaní nevyužila, a tak domácí pečetili výhru ze standardní situace z téměř stejné pozice jako v prvním poločase Kašava v 90. minutě, konkrétně svou druhou brankou v zápase Antonín Burša. 6

15. kolo: 23. května 2010 Bratřejov - Všemina 6:1 (3:0). Branka hostů: Lubomír Rupa. Všemina: Chovanec - Samsonek, Burša A., Ježík, Václavík - Rupa, Karlík, Vala, Pavelka - Holík (89. Kovařík Petr), Burša M. (87. Gajdošík Petr). Opět nekompletní nastupovali v neděli hráči na silně podmáčeném a s regulérností hraničícím hřišti jasného suveréna soutěže z Bratřejova. Domácí si mohli jakýmkoli bodovým ziskem zajistit s předstihem postup do III. třídy okresní soutěže. To se jim taky podařilo. Bratřejov byl na hřišti lepším mužstvem. Všemina když se dostala přece jenom do šance, tak nedokázala i ty vyložené proměnit. Skóre postupně narůstalo a zastavilo se na konečné půltuctu. Jedinou branku zaznamenal po sporném momentu, když domácí avizovali míč v zámezí, Luboš Rupa. Ve druhém poločase neudržel nervy na uzdě Tonda Burša a obdržel červenou kartu, takže je jasné, že i v dalších zápasech do konce sezóny se bude sestava lepit. Světlým bodem byli dorostenci Roman Václavík a Honza Samsonek, kteří si svým výkonem v 90 minutách razantně řekli o trvalejší místo v sestavě. Bratřejov po závěrečném hvizdu mohl začít slavit zasloužený postup. Mužstvo totiž v 18 prozatím odehraných zápasech ztratilo pouze dva body za podzimní remízu v Jasenné. 14. kolo: 30. května 2010 Všemina - Neubuz 2:5 (2:3). Branky domácích: Lubomír Rupa, Dušan Karlík. Utkání poznamenalo počasí, když těsně před začátkem přišel "Pod Čup" vytrvalý déšť. Sudí Měřička nejprve uznal terén jako nezpůsobilý, poté se však přece jen hrálo. Domácí předvedli katastrofální výkon, pro který ani těžký terén není omluvou a zaslouženě prohráli 2:5. 13. kolo: 5. června 2010 SK Vizovice B - Všemina 1:1 (1:0). Branka hostů: Jakub Polách. 7

12. kolo: 13. června 2010 Lutonina - Všemina 0:2 (0:1). Branky: Antonín Burša 2. V posledním kole zajížděla Všemina na půdu předposlední Lutoniny. Svoji převahu vyjádřila během zápasu množstvím šancí, ale pouze dvěma brankami, jež obě zaznamenal Tonda Burša. První připravil střelci Luboš Rupa, druhou Dušan Karlík. Nepovedenou sezónu tak i přes dohrávku Jasenné v tomto týdnu skončí muži na 3. místě se 42 body za 12 výher, 6 remíz a 4 prohry. Dorost OS skupina A 12. kolo: 18. dubna 2010 Všemina - Jaroslavice 0:4 (0:1). První zápas na jaře se domácím nevyvedl. Podle výsledku není znát, že do 55. minuty se jednalo o vyrovnaný duel. Vyloučení Jakuba Chovance a zaslouženě odpískané tři penalty, z nichž jednu zneškodnil brankář Tomáš Zerzan, zapříčinili to, že si v tabulce první mužstvo z Jaroslavic odvázlo čtyřbrankovou výhru. Halenkovice - Všemina 1:1. Branka hostů: Josef Sklenář. 13. kolo: 24. dubna 2010 Proti silnému celku z první poloviny tabulky vybojovala Všemina na hřišti Halenkovic bod za remízu 1:1. Branku dorostu vstřelila zimní posila Josef Sklenář. Hosté mohli dokonce zvítězit, ale gól z přímého kopu nebyl rozhodčím uznán a domácí nakonec srovnali 5 minut před koncem. 14. kolo: 2. května 2010 Všemina - Slušovice B 2:2 (2:1). Branky domácích: Ladislav Dolanský, Daniel Štěpán. Zajímavý, pohledný a bojovný duel sehráli dorostenci s B- týmem Slušovic. Hosté se ujali rychle vedení, Všemina však poté převzala otěže zápasu a propracovala se do zaslouženého jednobrankového poločasového vedení. Slušovice ve druhém poločase přidaly, snažily se zlepšenou hrou o vyrovnání, což 8

se jim nakonec v 83. minutě podařilo. Remíza je nakonec tedy zasloužená. 11. kolo: 8. května 2010 Březnice - Všemina 4:2 (2:1). Branky hostů: Lukáš Chovanec, Jaroslav Kolaja. V překrásném areálu březnického hřiště předvedl dorost opět sympatický výkon. Domácí na jaře ještě neprohráli a svou formu potvrdili i v tomto duelu. Brzy se dostali do vedení. Hosté zásluhou Lukáše Chovance srovnali, ale náskok domácí svým barvám do přestávky ještě vrátili. Březnice po přestávce přidala dvě branky. Všemina utkání nezabalila a dál bojovala, za což byla odměněna pěkným Kolajovým gólem. Body sice z Březnice dorost nepřivezl, dobrý pocit z předvedené hry však ano. 10. kolo: 15. května 2010 Všemina - Lhota u Mal. 4:0 (0:0). Branky: Václav Zavadil 2, Lukáš Chovanec, Jan Samsonek. Dorost sehrál stejně jako žáci v sobotu po obědě zápas o pomyslného černého Petra v podobě posledního místa v tabulce. Dlouho se i přes optickou převahu nemohl náš tým prosadit. V rozmezí 60. - 75. minuty však Všemina čtyřmi brankami rozhodla o zcela zaslouženém osudu zápasu a na jaře zaznamenala první tříbodový zisk. Dvěmi brankami se prosadil Václav Zavadil. 9. kolo: 22. května 2010 Spytihněv - Všemina NEHRÁNO PRO NEZPŮSOBILÝ TERÉN. Utkání bylo odloženo na sobotu 29. května na 14:00 hod. (zápas musí být odehrán před posledním kolem), s největší pravděpodobností se bude hrát na umělé trávě v Napajedlích. Dohrávka 9. kola: úterý 8. června 2010 Spytihněv - Všemina 2:3 (1:1). Branky hostů: Ondřej Vajďák, Josef Sklenář, Ladislav Dolanský. 9

8. kolo: 13. června 2010 Všemina - Zádveřice 1:2 (0:1). Branka domácích: Jan Samsonek. Dorost předvedl, jak se již na jaře stalo tradicí, bojovný výkon. Zádveřice se ujaly vedení nešťastnou tečí centru domácí obranou. Zaslouženého vyrovnání se Všemina dočkala v 75. minutě, když se prosadil Honza Samsonek. Utkání by slušela remíza, přesto se radovali hosté, kteří vsítili vítěznou branku v závěrečných minutách. Dorost obsadil ve své třetí sezóně v okresní soutěži předposlední 7. místo s 12 body. Osm z nich však získalo mužstvo ve druhé polovině ročníku a především předváděná hra dovedla nejen trenérskou dvojici Kučera - Mika, ale i fanoušky potěšit. Žáci - OS skupina B Hvozdná - Všemina 13:0. 13. kolo: 11. dubna 2010 Úvodní zápas odvetné části okresní soutěže se žákům na Hvozdné nevydařil. Náš mladý tým obdržel 13 branek. V neděli 18. dubna pro žáky v nezvyklém čase hostí od 10:30 hod. favorita skupiny a první mužstvo tabulky - tým Veselé. 14. kolo: 18. dubna 2010 Všemina - Veselá 1:10 (1:6). Branka domácích: Petr Čala. Žáci nastoupili v neděli v 10:30 hod. v novém domácím čase proti vedoucímu týmu tabulky z Veselé. Převaha hostů byla znát po celý zápas a nakonec se skóre zastavilo na stavu 1:10. Jediný gól Všeminy vstřelil v prvním poločase Petr Čala. 16. kolo: 2. května 2010 Všemina - Jasenná 2:10 (1:4). Branky domácích: Dušan Karlík 2. Žákům nepřinesl bodový zisk ani třetí jarní zápas, i když mužstvo Jasenné neposkládalo na hřišti kompletní jedenáctku. Obě branky zaznamenal Dušan Karlík, který v prvním poločase působil jako brankář, po přestávce se vysunul do pole. 10

Lůžkovice - Všemina 11:0. 17. kolo: 9. května 2010 Ani ve čtvrtém zápase jarním zápase proti favoritovi z Lůžkovic žáci nebodovali. Všemina - Trnava 4:8 (0:6). 18. kolo: 14. května 2010 Branky domácích: Dušan Karlík, Stanislav Hlinšťák, vlastní. V duelu s předposledním týmem tabulky nezačali domácí vůbec dobře a inkasovali v prvním poločase šest branek. Po přestávce se do útoku přesunul Dušan Karlík a góly začaly padat i do hostující branky. Na body to však opět nestačilo. 10. kolo: 22. května 2010 Všemina - Provodov 2:16 (1:8). Branky domácích: Dušan Karlík 2. V sobotní předehrávce podlehli žáci doma vysoko hostům z Provodova, když o vítězi proti staršímu výběru bylo jasno od prvních minut. Lukov - Všemina 6:0. 11. kolo: 8. června 2010 12. kolo: 13. června 2010 Všemina - Zádveřice 4:4 (2:1). Branky domácích: Dušan Karlík 4. Druhým bodovým ziskem zakončili sezónu žáci. Dušan Karlík vstřelil sám čtyři branky, přesto to více než na remízu nestačilo. Všemina dvakrát vedla, naposled 5 minut před koncem, hosté však kontrovali vyrovnávací brankou v závěru z penalty. Domácí tak skončili na celkovém posledním 9. místě tabulky okresní soutěže se ziskem 2 bodů. 11