A 01 Škoda 706 RTO + vlek (DPMP) 8:55 10:19 Trasa L linky 14+15 Dukla,vozovna Teplého K Polabinám Masarykovo nám. Masarykovo nám. Teplého Dopravní podnik Popkovice,školka Staré Čívice,točna Staré Čívice,točna Opočínek,točna Opočínek,točna Lány na Důlku Srnojedy Svítkov,park Dopravní podnik Teplého Autobusové nádraží Dukla,vozovna 10:55 12:04 Trasa G linky 8+25 Dukla,vozovna Svítkov,škola Popkovice,školka Hlavní nádraží,náhr.zast. Masarykovo nám. Karla IV. Na Drážce Dubina,Dubinská Dubina,sever Na Okrouhlíku Karla IV. Ulice Svobody Zborovské nám. Dukla,náměstí Dukla,vozovna 13:05 14:20 Trasa D linka 6 Dukla,vozovna Dukla,u náměstí Ulice Svobody Karla IV. Masarykovo nám. Polabiny,Okrajová Ohrazenice Ohrazenice Polabiny,Sluneční Masarykovo nám. Karla IV. Ulice Svobody Dukla,u náměstí Dukla,vozovna 14:35 14:55 Trasa V odvoz na třídu Míru Dukla,vozovna Teplého Na Spravedlnosti Masarykovo nám. Třída Míru Na Spravedlnosti Teplého Dukla,vozovna
A 02 Škoda 706 RTO + vlek (DSZO) 9:50 11:25 Trasa C linka 3 Dukla,vozovna Teplého Masarykovo nám. Polabiny,Hradecká Globus Lázně Bohdaneč Lázně Bohdaneč Globus Polabiny,Hradecká Masarykovo nám. Teplého Dukla,vozovna 12:35 13:59 Trasa L linky 14+15 Dukla,vozovna Teplého K Polabinám Masarykovo nám. Masarykovo nám. Teplého Dopravní podnik Popkovice,školka Staré Čívice,točna Staré Čívice,točna Opočínek,točna Opočínek,točna Lány na Důlku Srnojedy Svítkov,park Dopravní podnik Teplého Autobusové nádraží Dukla,vozovna 14:25 14:41 Trasa S odvoz na Autobusové nádraží Dukla,vozovna Teplého Na Spravedlnosti Autobusové nádraží Dukla,vozovna
A 03 Karosa B 741 (soukromá osoba) 9:25 10:40 Trasa D linka 6 Dukla,vozovna Dukla,u náměstí Ulice Svobody Karla IV. Masarykovo nám. Polabiny,Okrajová Ohrazenice Ohrazenice Polabiny,Sluneční Masarykovo nám. Karla IV. Ulice Svobody Dukla,u náměstí Dukla,vozovna 11:55 13:10 Trasa P linka 24 Dukla,vozovna Autobusové nádraží Na Spravedlnosti Teplého - Dopravní podnik Popkovice,školka Starý Mateřov Čepí,prodejna Čepí,prodejna Starý Mateřov Popkovice,školka Dopravní podnik Teplého Na Spravedlnosti Autobusové nádraží Dukla,vozovna 13:35 14:44 Trasa G linky 8+25 Dukla,vozovna Svítkov,škola Popkovice,školka Hlavní nádraží,náhr.zast. Masarykovo nám. Karla IV. Na Drážce Dubina,Dubinská Dubina,sever Na Okrouhlíku Karla IV. Ulice Svobody Zborovské nám. Dukla,náměstí Dukla,vozovna 14:55 15:11 Trasa S odvoz na Autobusové nádraží Dukla,vozovna Teplého Na Spravedlnosti Autobusové nádraží Dukla,vozovna
A 04 Karosa ŠL 11 (soukromá osoba) 9:05 10:28 Trasa M linky 16+17 Dukla,vozovna Autobusové nádraží Masarykovo nám. Univerzita Cihelna Staré Hradiště Ráby Němčice Dříteč Dříteč Srch,točna Srch,točna Srch,Hrádek Doubravice,náměstí Ohrazenice,škola Poděbradská Masarykovo nám. Autobusové nádraží Dukla,vozovna 11:35 13:05 Trasa J linky 12+28 Dukla,vozovna Autobusové nádraží Masarykovo nám. U Kostelíčka Pardubičky Zdravotnická škola Černá za Bory Mnětice Úhřetice Úhřetice Hostovice Hostovice Černá za Bory,točna Zámeček Pardubičky U Kostelíčka Masarykovo nám. Závodu míru Dukla,vozovna 13:55 15:05 Trasa D linka 6 Dukla,vozovna Dukla,u náměstí Ulice Svobody Karla IV. Masarykovo nám. Polabiny,Okrajová Ohrazenice Ohrazenice Polabiny,Sluneční Masarykovo nám. Karla IV. Ulice Svobody Dukla,u náměstí Dukla,vozovna
A 05 Karosa B 731 (soukromá osoba) 8:05 9:43 Trasa H linky 9+28 Dukla,vozovna Rosice,Kréta Polabiny,Kpt.Bartoše Autobusové nádraží Masarykovo nám. Zlatá štika Hůrka Spojil Sezemice,pošta Sezemice,pošta Sezemice,Veská Sezemice,Veská Dašice,Zminný Staročernsko Zámeček Pardubičky U Kostelíčka Masarykovo nám. Závodu míru Dukla,vozovna 10:05 11:44 Trasa N linka 18 Dukla vozovna Teplého Na Spravedlnosti Autobusové nádraží Polabiny,Okrajová Globus Semtín,hl.brána Černá u Bohdanče Živanice,Dědek Živanice Živanice,Nerad Živanice,Nerad Živanice Živanice,Dědek Černá u Bohdanče Semtín,hl.brána. Globus Polabiny,Sluneční Autobusové nádraží Na Spravedlnosti Teplého Dukla,vozovna 12:25 13:48 Trasa M linky 16+17 Dukla,vozovna Autobusové nádraží Masarykovo nám. Univerzita Cihelna Staré Hradiště Ráby Němčice Dříteč Dříteč Srch,točna Srch,točna Srch,Hrádek Doubravice,náměstí Ohrazenice,škola Poděbradská Masarykovo nám. Autobusové nádraží Dukla,vozovna 14:05 15:15 Trasa P linka 24 Dukla,vozovna Autobusové nádraží Na Spravedlnosti Teplého - Dopravní podnik Popkovice,školka Starý Mateřov Čepí,prodejna Čepí,prodejna Starý Mateřov Popkovice,školka Dopravní podnik Teplého Na Spravedlnosti Autobusové nádraží Dukla,vozovna
A 06 předváděcí vozidlo 1 9:15 9:55 Trasa R výletní okruh Arnošt + Rosice 10:45 11:25 Trasa R výletní okruh Arnošt + Rosice 12:15 12:55 Trasa R výletní okruh Arnošt + Rosice 13:45 14:25 Trasa R výletní okruh Arnošt + Rosice
A 07 předváděcí vozidlo 2 9:45 10:25 Trasa R výletní okruh Arnošt + Rosice 11:15 11:55 Trasa R výletní okruh Arnošt + Rosice 12:45 13:25 Trasa R výletní okruh Arnošt + Rosice 14:15 14:55 Trasa R výletní okruh Arnošt + Rosice
A 08 předváděcí vozidlo 3 10:15 10:55 Trasa R výletní okruh Arnošt + Rosice 11:45 12:25 Trasa R výletní okruh Arnošt + Rosice 13:15 13:55 Trasa R výletní okruh Arnošt + Rosice 14:45 15:25 Trasa R výletní okruh Arnošt + Rosice