SK MARILA Votice - zpravodaj 09 / 07. DIVIZE A podzim 2007. náš dnešní soupeř. FK Admira Praha. sobota 18.srpna 2007 17:00 3.

Podobné dokumenty
SK MARILA Votice - zpravodaj 02/08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. SK Motorlet Praha. sobota 5.dubna :30 19.

SK JANKOV. Soupeři v DIVIZI A 7 / 06. DIVIZE A podzim sobota 5.srpna :00 1.kolo

SK MARILA Votice - zpravodaj 12 / 06. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. FK Horažďovice. sobota 14. října :00 11.kolo TABULKA DIVIZE - A

SK MARILA Votice - zpravodaj druhý / 09. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Admira Praha. sobota 21. března :00 17.

SK MARILA Votice - zpravodaj první / 09. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Meteor Praha. sobota 14. března :30 16.

SK MARILA Votice - zpravodaj 14 / 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. Tatran Prachatice. sobota 27.října :30 13.

SK MARILA Votice - zpravodaj 04 / 07. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. Klatovy. sobota 28. dubna :00 23.kolo TABULKA DIVIZE A

SK MARILA Votice - zpravodaj 04-5/08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Králův Dvůr. sobota 31.května :00 27.

SK MARILA Votice - zpravodaj 10 / 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. Jiskra Domažlice. sobota 1.září :00 5.kolo TABULKA DIVIZE A

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

SK MARILA Votice - zpravodaj 07 / 08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. Slavia Vejprnice. sobota 14.června :00 29.kolo TABULKA DIVIZE A

SK Ďáblice. Sobota ve 14:00

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TEČOVICE A

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

SK MARILA Votice - zpravodaj 11/ 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. SK Strakonice sobota 15.srpna :30 7.kolo TABULKA DIVIZE A

FK Viktoria Žižkov B

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

TJ SOKOL SEHRADICE A

SK MARILA Votice - zpravodaj 04-5/08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. Jiskra Třeboň. sobota 17.května :00 25.

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

HC BULDOCI NERATOVICE

1919 F o t b a l 2019

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TLUMAČOV

CHMEL CUP FOTBALOVÝ TURNAJ, ROČNÍK NAROZENÍ 2002 A MLADŠÍ ŽATEC PDF vytvořeno zkušební verzí pdffactory Pro

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

FK Kopidlno B : TJ Jiskra Hořice B

KOMA CUP I. ročník (2011/2012)

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

ročník 2003 a mladší neděle 7. února 2016 od 8.15 hodin hala TJ Turnov Skálova ulice

ZPRAVODAJ č

Mladší žáci: (hráči narozeni )

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

SK MARILA Votice - zpravodaj 03 / 07. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Slavoj Vyšehrad. sobota 14. dubna :30 21.kolo TABULKA DIVIZE A

TŘEBEŠSKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ

ZPRAVODAJ č

FK VIKTORIA ŽIŽKOV. ročník sezona 2008 / 2009

PROPOZICE. Halový turnaj. FC Viktoria Plzeň ročník 2009

SOUTĚŽNÍ ROČNÍK

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

:00 ČLD U 19 A SK SENCO Doubravka SK Kladno -- : -- Doubravka UMT :15 ČLD U 17 A SK SENCO Doubravka SK Kladno -- : --

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

ZPRAVODAJ č

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SK Kostelní Lhota sobota , začátek v 17:00

FK Újezd nad Lesy. FC Uhříněves. Mistrovský zápas přeboru Prahy. Podzim 2008 Neděle v 15:00. hostí fotbalový klub

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TLUMAČOV

FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SS Ostrá B sobota , začátek v 17:00

VII. ročník futsalového turnaje

Fotbalový turnaj na Kladně

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

Náš turnaj o.s. satelitní turnaje na míru pro Váš tým. Radek Kuchař - Marketingová a administrativní podpora tel:

I.B-sk. B 15.KOLO č.8 / TJ SOKOL SEHRADICE FC VIKTORIA OTROKOVICE B

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

TJ SOKOL SEHRADICE A FC TVD SLAVIČÍN B

Dorant Cup Propozice

A.F.C. HUMPOLEC. HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ přípravek - ročník 2005 a ml. (mladší přípravka)

SK ČERNOLICE VS FK KAUČUK KRALUPY 24. KOLO 02/ KVĚTNA 2003 OBLASTNÍ PŘEBOR JARO 2003 TIRÁŽ ČERNOLICKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ.

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

Zároveň bych rád popřál všem účastníkům krásný fotbalový zážitek a spoustu radosti ze hry. Filip Peška Ředitel turnaje

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

Věková kategorie: Turnaje se zúčastní hráči starší přípravky tzn U11 a mladší. Maximální počet hráčů v týmu je 12.

Sobota 5. června 2011 od 16:00 hodin

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

TJ SOKOL SEHRADICE A FC MALENOVICE

Vážení sportovní přátelé,

TERMÍNY SOUTĚŽÍ ŘKČ FAČR 2016/2017

KOMA CUP I.ročník (2011/2012)

Smolík Roman 66, Valoušek Matouš 71, Krejz Jan 36, Klusáček Jakub 41, Janíček Martin 70, Pytlík Michal 13

U 8 O POHÁR LESŮ ČR

U 11 ZIMNÍ JAKO CUP 2018

SOKOL HOSTOUŇ - ROZPIS NA PODZIM

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

TJ LOKOMOTIVA P R O P O Z I C E

FAAZ PRAHA

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Město Touškov - Nýřany

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany Bohemia Poděbrady B sobota , začátek v 17:00

30/08/09 SK Slavoj Pozdeň Sokol Hrdlív 6 : 3 ( 4 : 1 )

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ

Transkript:

DIVIZE A podzim 2007 náš dnešní soupeř FK Admira Praha sobota 18.srpna 2007 17:00 3.kolo DIVIZE - A 1. Klatovy 2 2 0 0 7: 0 6 ( 0) 2. Admira Praha 2 2 0 0 6: 1 6 ( 3) 3. Jankov 2 1 1 0 4: 3 4 ( 1) 4. Horažďovice 2 1 1 0 3: 2 4 ( 1) 5. Votice 2 1 1 0 3: 2 4 ( 1) 6. Viktoria Žižkov B 2 1 0 1 4: 1 3 ( 3) 7. Domažlice 2 1 0 1 2: 1 3 ( 0) 8. Motorlet Praha 2 1 0 1 3: 3 3 ( 0) 9. Třeboň 2 1 0 1 2: 2 3 ( 0) 10. Králův Dvůr 2 1 0 1 2: 2 3 ( 0) 11. Strakonice 1908 2 1 0 1 1: 1 3 ( 0) 12. Písek 2 0 2 0 2: 2 2 ( -1) 13. Vejprnice 2 0 1 1 0: 3 1 ( -2) 14. Tatran Prachatice 2 0 0 2 2: 6 0 ( -3) 15. Bzová 2 0 0 2 0: 6 0 ( -3) 16. Doubravka 2 0 0 2 0: 6 0 ( -3) Dnešní utkání budou řídit rozhodčí: R Paták Viktor (Horní Bříza) AR1 - Rauch Pavel (Nýřany) AR2 Mudra Zdeněk (Přeštice) DS Vorel Lubomír (Karlovy Vary) Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 1

Vážení sportovní přátelé, po krátké přestávce se opět scházíme na našem hřišti, kde vítáme hráče, funkcionáře a příznivce našeho dnešního soupeře FK Admira Praha. Historie: Úplné začátky kobyliské kopané sahají až do roku 1907 a tak historie našeho dnešního klubu je opravdu obsáhlá a hodně bohatá. Jen pro zajímavost první název byl SK Meteor Kobylisy, další třeba SK Rudá hvězda Kobylisy, TJ Dynamo-vozovna Kobylisy, ti mladší už pamatují Admira/Slavoj.. V mužstvu působili známí trenéři jako Dušan Uhrin, Vladimír Táborský, Ota Hemele, chvíli Josef Forejt Kdo by chtěl vědět o historii Admiry něco víc, najde perfektně zpracovanou na webových stránkách Admiry od Mgr. Aleše Pivody http://fkadmira.info/ Kádr FK Admira Praha podzim 2007 Brankáři: Michal Petr 1981 Hlavatý Martin 1987 Pařízek Lukáš 1987 Obránci: Vlček Jan 1979 Ondrlík Martin 1984 Paulín Jan 1984 Kurek Jiří 1988 Kejha Vladislav 1980 Záložníci: Vobořil Petr 1980 Kubice Jiří 1981 Machata Martin 1988 Woth Miroslav 1988 Martinic Jan 1982 Smejkal Daniel 1978 Houzar Ladislav 1980 Útočníci: Mičko Michal 1986 Šafr Milan 1977 Pelc Michal 1983 Lhota Filip 1988 Výsledky Admiry z prvních kol: Prachatice Admira 1:3 (1:2) Vobořil, Šafr, Machata Proti jarní sestavě doznalo mužstvo Admiry podstatné změny. V mužstvu se objevili tři talentovaní hráči, na jaře ještě dorostenci Kurek, Machata a Woth, dále hostující brankář z Kolína Hlavatý, navrátil se dřívější kapitán Smejkal, z Loko Vltavín přišel Šafr, ze sousedních Ďáblic Kejha a ze Štěrbohol Pelc. Pro zranění absentovali Vlček, Kubice a Paulín. Sestava Admiry: Hlavatý Kejha, Margolius, Ondrík, Kurek Vobořil, Martinic, Smejkal, Houzar Mičko, Šafr. Střídali Pelc, Machata, Woth. Admira - Vejprnice 3:0 (1:0) Houzar 2, Šafr Sestava Admiry: Hlavatý Kurek, Vlček, Ondrík, Kejha Vobořil, Martinic, Smejkal (35. Machata), Houzar Mičko (75. Štochl), Šafr (85. Woth). Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 2

Dnešní kolo 3. kolo - 19.08.2007 0301 Bzová 18.08. Krauskopf Krčín Kruliš Hořovice Doubravka SO 17:00 Kotalík 0302 Třeboň 19.08. Fišer Pavelka Havránek Klatovy NE 10:30 Dobrý Jos. 0303 Horažďovice 19.08. Svatík Melničuk Kopřiva Strakonice 1908 NE 17:00 Chládek M. 0304 Králův Dvůr 19.08. Aubrecht Novotný Fadler Jankov NE 17:00 Pešek 0305 Tatran Prachatice 22.08. Stančík Berka Havlíček Domažlice ST 17:00 Aubrecht 0306 Vejprnice 18.08. Stančík Henych Maroušek Motorlet Praha SO 17:00 Bacík 0307 Votice 18.08. Paták Rauch Vorel Admira Praha SO 17:00 Mudra 0308 Viktoria Žižkov B 19.08. Špoták Kubec Skála Xaverov Písek NE 17:00 Rauch Příští kolo 4. kolo - 26.08.2007 0401 Doubravka 25.08. Chládek M. Berka Ploch Písek SO 17:00 Stančík 0402 Admira Praha 26.08. Krčín Čmucha Židík Viktoria Žižkov B NE 10:15 Janíček 0403 Motorlet Praha 25.08. Vokál Vítek Bartůněk UMT Votice SO 17:00 Vídeňský 0404 Domažlice 25.08. Kučka Aubrecht Urban Vejprnice SO 17:00 Burda 0405 Jankov 26.08. Dobrý Jan Ochotnický Martinec Tatran Prachatice NE 17:00 Fišer 0406 Strakonice 1908 26.08. Mudra Hudeček Havránek Králův Dvůr NE 17:00 Grimm 0407 Klatovy 25.08. Košan Kříž Kroh Horažďovice SO 17:00 Mokrusch 0408 Bzová 25.08. Bacík Votík Peřina Hořovice Třeboň SO 17:00 Janoch Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 3

SK MARILA Votice FK Viktoria Žižkov B 1:0 (0:0) V úvodním kole se v dresu domácích představili další bývalí hráči pražské Sparty. Po Vlastimilu Svobodovi, který je v současné době zraněný, a Horstu Sieglovi, se na hřišti objevili Michal Horňák a Zdeněk Svoboda. Právě posledně jmenovaný byl duší Marily, přes kterou šla většina míčů při rozehrávce. A také u něho se zrodila jediná branka utkání, která rozhodla, že tři body zůstaly ve Voticích. Utkání začalo ve svižném tempu, na kterém se podílela obě mužstva. Úvodní půlhodinka však divákům mnoho šancí nenabídla.hra se převážně odehrávala ve středu pole. Blízko k brance byli Votičtí ve 24. minutě, kdy se Janů po Sieglově přihrávce prodral po pravé straně a jeho centr neprotlačil do sítě Bartolšic. Na druhé straně z uctivé vzálenosti vystřelil Walter, ale nová akvizice v brance Votic Klíma si s lehkou střelou poradil. Největší šanci v první půli měli domácí ve 35. minutě. Na Svobodův přímý kop si nejvýše naskočil Bartolšic, ale Kolářův reflex zkazil Votickým radost a ani následující dorážka si nenašla do sítě cestu. Hosté se mohli radovat čtyři minuty před půlí. Po rohu zcela nekrytý Bláha hlavičkoval nad. Přestávka více prospěla domácím, kteří od začátku zvýšili obrátky a začali se tlačit před branku Viktorky. Z toho pramenily rohy. Nejprve v 55. minutě prosvištěla hlavička Bartolšice nad bránu. O čtvrt hodiny však už udeřilo. Svoboda zatočil roh na přední tyč, kde stál Rezek a po jeho líznutí hlavou si míč našel zcela volného Siegla na zadní tyči, pro kterého nebyl problém dopravit balon do odkryté brány - 1:0.Votice i po vstřelené brance dál byly aktivnější. V 77. minutě žižkovský gólman Kolář prohrál souboj se Sieglem, jehož hlavička se snášela do branky. Domácí se už radovali, ale jeden z obránců stačil na poslední chvíli míč vykopnout z brankové čáry do bezpečí. Ani následující protesty neoblomily rozhodčí a hra pokračovala. O chvíli později se pokusil votický Budil přelobovat Koláře, ale míč ze čtyřiceti metrů skončil mimo bránu. Rezerva Viktorky se snažila o vyrovnání, ale domácí obrana hrála spolehlivě a soupeře už k ničemu nepustila. Ivan Čabala, trenér Marily Votice: V úvodním kole důležité vítězství, i když první poločas tomu nenasvědčoval. Druhý poločas jsme už měli pod kontrolou a zaslouženě vyhráli. Z těch šancí se bohužel ujala pouze jedna." Branka: Siegl. Rozhodčí: Schröter- Martínek,Šecová DS Martinec. ŽK: 0/3. Diváků: 450. Votice:Klíma - Janů, Horňák, Gazmend, Málek - Kounovský, Rezek, Z.Svoboda, Bareš (64.Budil) - Bartolšic (89.Daniel), Siegl (83.Slabý). Horst Siegl střelec prvního podzimního gólu Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 4

FC Písek SK MARILA Votice 2:2 (2:2) Úvod zápasu byl pro Votice z říše snů. Po střele Rezka a na druhé straně hlavičce domácího Zušťáka vedle branky hosté udeřili. V 11. minutě vysunul Málek kolmicí Bartolšice, který přehodil brankáře Poplšteina - 0:1. Za sedm minut vyslal Zdeněk Svoboda do úniku Bartolšice, který ještě před brankou našel Kounovského - 0:2. Rychlé vedení hostů domácí zmrazilo, ale ne natolik, aby je srazilo na kolena. Ve 22. minutě vyhlavičkoval Málek trestný kop mířící do branky, o chvíli později pálili domácí vedle. Po půlhodině hry vystrčili drápky opět Votičtí, když se po úniku Bareše uvolnil Kounovský, ale střelu gólman Poplštein kryl. Ve 32. minutě se domácí dočkali snížení, když centr ze strany zakončil Zušťák skluzem do protipohybu Klímy - 1:2. Ve 43. minutě bylo vyrovnáno, když centr ze strany zakončil tentokrát Pobiš - 2:2. V závěru poločasu ještě votická obrana v čele s Klímou uhasila trestný kop Písku. Po přestávce se hrála vyrovnaná partie se šancemi na obou stranách. Domácí brankář Poplštein kryl střely Bartolšice, Zdeňka Svobody i Málka po rohu. Na druhé straně hlavičkoval Pastyřík vedle. Po hodině hry fauloval Gazmend na hranici šestnáctky. Trestný kop Zušťáka vyrazil tygřím skokem Klíma ze šibenice a následný závar odvrátila obrana do bezpečí. Poslední půlhodina vyšla lépe hostům, ale střela Svobody a hlavička Bareše mířily vedle a hlavička Janů po trestném kopu Svobody nad píseckou branku. Rozhodnout o votické výhře mohl v 79. minutě Budil, ale jeho dělovku po kombinaci Bartolšice s Kounovským vykopl Poplštein nohou. Domácí zahrozili jen střelou Pastyříka, která šla do rukavic Klímy a nebezpečným trestným kopem ze strany. A tak si obě mužstva body rozdělila. Ivan Čabala, trenér Marily Votice: Jak rychle jsme vedení získali, tak jsme ho ztratili. Začátek jsme měli dobrý, vstřelili dva krásné góly a měli zápas pod kontrolou. Škoda, že jsme nevstřelili třetí branku, potom už by se domácí nevzpamatovali. Jenže místo zvýšení náskoku jsme po zbytečné chybě inkasovali a do poločasu soupeř srovnal po odraženém míči. Ve druhé půli jsme měli více šancí, ale třetí gól nepřišel. Domácí hrozili jen ze standardních situací. Potěšilo mě, že se gólově chytli oba útočníci Bartolšic s Kounovským. Před zápasem bych bod bral všemi deseti, ale po utkání jsem zklamán, měli jsme vyhrát." Branky: Bartolšic a Kounovský. Rozhodčí: Mokrusch-Hajšman, Kříž - DS Špak. ŽK: 3/3. Diváků: 530. Votice: Klíma - Janů, Horňák, Gazmend, Málek - M.Budil (82.Slabý), Rezek, Z.Svoboda, Bareš - Bartolšic(88.Daniel), Kounovský. Jan Klíma nahradil v brance Romana Solnaře (nyní Sp.Příbram) Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 5

DOROST krajský přebor SK MARILA Votice MFK Dobříš 1:4 (1:1) starší Vstup do začátku sezony se domácím nevyvedl Vedení se ujali hosté, ale Votičtí stačili do poločasu vyrovnat Voráčkem. Po změně stran skórovali pouze Dobříští a po předvedené hře si zaslouženě odvážejí všechny body. Branka: Voráček. Rozhodčí: Milan Macháček. Diváků: 60. Votice: Januš - Kronus, Neuberg, Nusek,Smažík (33.Říha J.), Žák, Dvořák, Račanský - Šimák(70.Balík), Daniel, Voráček. Honza Račanský SK MARILA Votice MFK Dobříš 4:1 (0:0) mladší Po bezbrankovém poločase se na hřišti spustila votická kanonáda. Po tříbrankovém vedení se hostům podařilo snížit, ale poslední slovo měl votický Voráček - 4:1. Branky: Smažík, Sládek, Račanský, Voráček. Rozhodčí: Ratajová. Diváků: 50. Votice:Říha L. - Šmíd, Veselý, Vinduška, Sládek, Trefil (Račanský), Babický, Hruška (Nusek), Balík, Říha J.(Smažík), Otradovec (Voráček). SK Hořovice SK MARILA Votice 3:1 (1:0) starší Mužstvo staršího dorostu nastoupilo ke svému druhému utkání na hřišti Hořovic, nováčkovi soutěže, který se chtěl proti hostům vytáhnout. Zápas se od začátku odehrával spíše ve středu hřiště, bez vyložených šancí. První větší šancí domácích byl centr, který se podařilo dostat do sítě - 1:0. Votickým se ale podařilo vyrovnat díky Kronusově centru, který mezi obranou proplul až do sítě nic netušícího gólmana. Hned poté mohli hosté strhnout vedení na svoji stranu, ale to už se nepodařilo. Možná se právě tato akce stala klíčovou, protože domácí dostali naše hráče pod tlak a z následné akce,po chybě našeho gólmana, obrátili na 2:1. Votice sice své úsilí zvýšily ale nic nevytěžily, naopak domácí ke konci zápasu po krásné střele a následné dorážce korunovali na konečných 3:1. Branka: Kronus. Rozhodčí: Košťálek. Diváků: 30 Votice: Januš - Kronus, Jantač, Nusek, Homolka - Dvořák, Žák, Neuberg, Smažík (72.Šimák) - Voráček (82.Říha J.), Aisbrych. Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 6

Kapitán Neuberg a Voráček vyrazili do útoku SK Hořovice SK MARILA Votice 1:2 (1:0) mladší Votičtí mladíci nastoupili taktéž k druhému zápasu ale s pozměněnou sestavou a možná proto se jim od začátku nedařilo, domácí měli navrch a většinu svých akcí vedli přes střed, který jakoby votickým chyběl. Vše vyvrcholilo ve dvanácté minutě, kdy hráč hostí Vinduška fauloval na hranici velkého vápna a rozhodčí neváhal a nařídil pokutový kop. Gólman hostí z penalty nedal našemu Říhovi šanci a tak domácí vedli 1:0. První poločas se dohrál za převahy domácích. Po přestávce, kdy proběhly změny u našeho mužstva, vyběhl na trávník,,nový tým, který zářil aktivitou, korunovanou gólem Karla Trefila po nacvičeném signálu z rohového kopu. Poté naši hráči nepustili soupeře prakticky do žádné šance a navíc otočili skóre utkání, opět z nacvičeného signálu, kdy též hlavou skóroval Voráček. Po gólu se hra začala srovnávat, další šance hostí měl nejdřív na noze Trefil, který trefil tyč a Říha, který hlavičkoval vysoko nad branku. Ke konci zahrozili ještě domácí, ale srovnat se jim nepodařilo a tak hosté zvítězili 2:1. Branky: Trefil a Voráček. Rozhodčí: V.Hájek. Diváků: 25 Votice: Říha L. - Šmíd, Veselý, Vinduška, Račanský - Babický, Balík, Otradovec (41.Homolka), Trefil - Říha J., Novotný (30.Voráček). Dnes dopoledne začali svoji soutěž krajský přebor naši žáci utkáním v Lysé. V 17:00 hraje naše rezerva v Mezně a zítra, v neděli, hrají od 10:15 dorostenci doma se silným soupeřem ze Sedlčan. Naše mladé družstvo staršího dorostu nemá po dvou kolech ani bod a potřebovalo by dobrou diváckou podporu. Díky. Tak zítra! Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 7

zde dolepen rozpis mužstev na podzim2007 Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 8