OSTRAVA Avion Shopping park, Rudná 3114, Ostrava sobota 28. července 2018

PRAVIDLA AHL2011 PRO SEZÓNU 2018 / 2019

Okresní fotbalový svaz Most Zd.Fibicha čp. 282, Most (mobil , IČ )

Soutěžní řád Florbalové ligy amatérů Hradec Králové

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ŽEN VE FUTSALU SÁLOVÉM FOTBALU PROPOZICE SOUTĚŽE FINÁLE

SLEZSKÁ HOKEJOVÁ LIGA

CHMEL CUP FOTBALOVÝ TURNAJ, ROČNÍK NAROZENÍ 2002 A MLADŠÍ ŽATEC PDF vytvořeno zkušební verzí pdffactory Pro

ročník 2003 a mladší neděle 7. února 2016 od 8.15 hodin hala TJ Turnov Skálova ulice

Hokejový turnaj. Praha Neděle Turnaj pro děti narozené r a mladší

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/

PROPOZICE. Okresní finále Sportovní ligy škol ve florbalu. kategorie II. ZŠ otevřená čtvrtek 21. března 2019

Hokejový turnaj. Kolín Turnaj pro děti narozené r a mladší

1) SMARTHOCKEY pořádají dne turnaj SMART Christmas Cup r.2010 a mladší

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

O pohár FK Meteor Praha VIII

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

O pohár starosty Bíliny Josefa Horáčka Ročník 2005 a mladší

P R O P O Z I C E ORGANIZAČNÍ VÝBOR ROZPIS

HRY VIII. LETNÍ OLYMPIÁDY DĚTÍ A MLÁDEŽE 2017 Házená

AC Napoleon Cup 2012 pravidla a propozice langsam style tournament

Halový fotbalový turnaj dopoledne vodňany U11 (2002)

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013

PROPOZICE. Házená. sportoviště dívky (Sportovní hala SOŠ Otrokovice Štěrkoviště) sportoviště hoši (Sportovní hala SPŠ Zlín)

Městská liga neregistrovaných

12. ledna 2013 Zimní ligový turnaj mladších žáků (01 a 02) Zimní turnaj mužů. 13. ledna 2013 Zimní ligový turnaj starší přípravky (03 a 04)

PRESIDENT CUP. Mezinárodní hokejový turnaj hráčů do 17 let

Veřejné Odbíjenkářské Sdruţení Amatérů

PROPOZICE. Halový turnaj. FC Viktoria Plzeň ročník 2009

Propozice ligové soutěže MLMF.cz Sezóna JARO 2016 Tyto propozice ligové soutěže MLMF.cz jsou platné od a platí pro sezónu JARO 2016

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek U11 (ročník 2007 a mladší) FAIR PLAY CUP /28. ročník/

TEPVOS CUP III. ROČNÍK TURNAJE V MINIHOKEJI PROPOZICE

Propozice 3. ročníku turnaje Mladších a Starších přípravek

WINTER CUP ,, 2.ročník halového turnaje organizovaného Univerzitní ligou, z.s. PROPOZICE TURNAJE. Termín Místo

PROPOZICE NIŽBORSKÉ HOKEJBALOVÉ LIGY 2016/2017

ROZPIS DLOUHODOBÁ MISTROVSKÁ SOUTĚŽ PLZEŇ-MĚSTO MUŽI 2017

KOMA CUP I. ročník (2011/2012)

Ústí nad Labem-Klíše, dne Vážení fotbaloví přátelé,

MČR 9. TŘÍD V LEDNÍM HOKEJI OSTRAVA HC VÍTKOVICE STEEL. pořádá. Mistrovství České republiky9. tříd v lednímhokeji pro sezónu 2008/2009

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje

OREL TENIS CUP LICHNOV

Propozice Okresní nohejbalové soutěže Pardubice 2019

Okresní nohejbalový svaz Praha západ. Okresní soutěž a přebor mužů v nohejbale Praha - západ 2015 ROZPIS

Litomyšl II (MHLII) "Souhlasíme se startem "jméno hráče" v MHL II Litomyšl a bereme na vědomí, že účast v této soutěži je na vlastní nebezpečí.

Věková kategorie: Turnaje se zúčastní hráči starší přípravky tzn U11 a mladší. Maximální počet hráčů v týmu je 12.

KVALIFIKACE skupina B. minifotbal IV. H D. 15.květen 2017 PŘÍBRAM

Rozdělení do skupin: Kancelář závodu: Zdravotní zabezpečení: Námitky a protesty: Další ustanovení: Zvláštní ustanovení: Bodování:

TŘEBEŠSKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Partneři turnaje: Pořadatel: Fotbalový klub Baník Sokolov, z.s., Boženy Němcové 1780, Sokolov

Rozpis soutěží

Rozpis soutěže smíšených družstev dospělých 5. liga

Pravidla BAHL. 4) Oficiální soupisku musí všechny mužstva dodat do data stanoveného vedením soutěže. Tímto datem se soupiska uzavírá.

Ohio cup mladší žáci a elévové

ROZPIS A PRAVIDLA POLICEJNÍHO MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2010 VE FOTBALU

O pohár starosty města Modřice

Ředitel turnaje: pan Miroslav Mrázek, tel.: družstva umístěna na první třech místech obdrží. nejlepší hráč a brankář turnaje.

MISTROVSTVÍ UNITOP ČR v ledním hokeji

VI. ROČNÍK HOKEJOVÉHO TURNAJE O PUTOVNÍ POHÁR MĚSTA CHRUDIM. kategorie U14 ročník 2005 a mladší březen 2019 Zimní stadión Chrudim

VTM turnaj Z-S-V U15 (2003) a U14 (2004) ČSLH - Jihlava

16. ročník mezinárodního mládežnického florbalového turnaje. Turnaj začíná dne v 8:00 hodin. Pozdní příjezdy nebudou akceptovány.

Asociace školních sportovních klubů České republiky P R O P O Z I C E POHÁR JOSEFA MASOPUSTA. okresní finále. 20. říjen 2011

Mezinárodní fotbalový turnaj starších přípravek U11

SFL - Small Floorball League Stanovy SFL - Small Floorball League I. Základní ustanovení 1. Small floorball league ( SFL ) je amatérská soutěž určená pro vyplnění volného času, hraná dle pravidel Čfbu s úpravou pravidel pro SFL. 2. Vedení SFL - Vedení SFL - Beránek Petr, Martin Müller - Finance - Horkelová Tereza - Disc. komise - 3. Finance Startovné pro sezónu 2011 2012 je stanoveno na 5 600,- Kč Tým je povinen uhradit částku,- Kč do 30. 9. 2011 Pokud tak neučiní, nemůže po tomto termínu do utkání nastoupit a utkání bude kontumováno 5:0 II. Systém SFL 1. Základní část Týmy v jedné divizi Premier SFL ( každý s každým 2x ) 2. Hodnocení utkání v základní části Výhra ( 3 body ) Remíza ( 1 bod ) Prohra ( 0 bodů )

V případě nerovnosti bodů rozhoduje rozdíl celkového skóre, vzájemné zápasy, celkový počet vstřelených branek, celkový počet obdržených branek, jinak Los. 3. Po základní části následuje Premier SFL Play off. Do ¼ finále postupují přímo 1 6 tým základní části Premier SFL. 7, 8, 9, 10 týmy základní části Premier SFL hrají předkolo Premier SFL Play off. Předkolo Premier SFL Play off se hraje na 2 vítězná utkání, to je, maximálně 3 vzájemná utkání, kdy utkání nesmí skončit remízou. Za remízového stavu po základní hrací době, o vítězi rozhodnou samostatné nájezdy ( 3 série a následně po 1 sérii do rozhodnutí ).Premier SFL Play off se hraje na 2 vítězná utkání, to je, maximálně 3 vzájemná utkání, kdy utkání nesmí skončit remízou. Za remízového stavu po základní hrací době, se prodlužuje 5. minut a pokud se ani tehdy nerozhodne o vítězi rozhodnou, samostatné nájezdy ( 3 série a následně po 1 sérii do rozhodnutí). III. Registrace týmů, členů a přestupy hráčů 1. Registrace Týmu - tým se registruje přihláškou, kterou obdrží ihned zpětně po elektronické žádosti k vedení soutěže SFL 2. Vedení SFL, ihned po přijetí přihlášky od vedoucího týmu zpětně pošle soupisku týmu. Na soupisce týmu musí být min. 6 a max. 30 hráčů. Do utkání můžou nastoupit jen 3 hráči vedení jako hráči Čfbu. 3. Hrát můžou pouze hráči starší 15. let. 4. Registrace nového hráče - tým v průběhu soutěže může přihlásit do svého týmu nového hráče a to pomocí přihlášky hráče. Aby mohl hráč nastoupit do utkání svého týmu, musí být jeho přihláška dodána na vedení SFL nejpozději 3 dny před utkáním týmu na meil vedení SFL. Termín do kdy je možné zapsat hráče na soupisku je 28. 2. 2012 5. Každý tým má svého vedoucího, který zodpovídá za dodržování povinnosti týmu, daných stanovami určenými SFL. 6. Přestupy hráčů - Týmy můžou v průběhu sezóny požádat o přestup hráče ( hráč může být vyměněn pouze jednou). Přestup může být povolen jen za předpokladu že sním souhlasí oba týmy. Přestupy končí 31. 1. dané sezóny IV. Organizace ligy

1. Utkání se hrají podle systému v předem daný hrací den 2. Systém hry 4+1 (v poli) 3. Minimální počet hráčů na hřišti pro hrací den je minimálně 3+1 4. V daném utkání je jako první uvedený domácí tým a jako druhý hostující tým 5. Tým je povinen řídit se stanovy SFL V. Pravidla Hry SFL se řídí platnými pravidly ČFBU dostupné na www.cfbu.cz, kromě výjimek zveřejněných na www.sfl.wbs.cz VI. Sankce 1. Rozdělování pokut a trestů při obdržení červené karty a) Obdržení červené karty ( ČK1 ), kdy hráč není zapsán na soupisce při utkání - Hráč obdrží červenou kartu a musí ihned opustit hrací plochu. Týmu bude udělena pokuta podle rozdělovníku pokut, ale hráč neobdrží 1 zápasový STOP. V utkání bude udělen 2. minutový trest pro proviněný tým. b) Obdržení červené karty ČK 2 a ČK 3 - Týmu bude udělena pokuta podle rozdělovníku pokut a hráč nesmí do dalšího utkání nastoupit. O výši trestu rozhodne do 4 dnů disciplinární komise. 2. Rozdělovník pokut - ČK1 : 100,-Kč, ČK2 : 150,-Kč ČK3 : 200,-Kč 3. Rozdělovník trestů - ČK1 : 1 zápas Stop ČK2 a ČK3 : O délce trestu rozhoduje disciplinární komise Po obdržení 14. trestných minut jednoho hráče - hráč dostává automaticky 1 zápas Stop a tým pokutu 100,-Kč 4. Nenastoupení týmu k utkání - pokud se tým nedostaví na hrací plochu i po uplynutí čekací doby 5. minut bude týmu udělena pokuta ve výší 250,-Kč a utkání bude

kontumováno 5:0 ve prospěch soupeře. ( Tým má povinnost se elektronicky na e- mail soutěže omluvit nejpozději den před utkáním ). 5. Vedení SFL může rozhodnout o mimořádných sankcích 6. Služba - Pokud tým, kterému byla udělena služba nedodrží své povinnosti bude mu udělena pokuta ve výši 100,-. Pro opakované neplnění povinností bude částka navýšena o 100,-Kč 7. Lhůta na zaplacení sankce - tým je povinen zaplatit dlužnou částku do jeho dalšího utkání, pokud tak neučiní, nemůže do utkání nastoupit a utkání bude kontumováno 5:0 ve prospěch soupeře 8. Dopustí-li se tým závažného porušení stanov SFL bude mu udělena podmínka. Pokud tým opakovaně závažně poruší stanovy SFL bude vyloučen ze soutěže bez možnosti náhrady ceny. 9. Dresy - pokud v týmu nastoupí dva hráči s jinou barvou nebo typem dresu, tým dostane pokutu 50,-Kč za každý další dres nesplňující podmínky. VII. Hráči 1. Počet utkání, které musí hráč absolvovat - aby mohl hráč nastoupit do případného Premier SFL Play off musí odehrát 6 utkání z celé sezóny. 2. Profi hráči - Tým může do zápisu o utkání zařadit pouze 2 hráče vedené v aktuální sezóně na soupisce ČFBU. 3. Počet hráčů v zápise o utkání - Rozhodčí před začátkem utkání přepočítá hráče na hrací ploše a hráči, kteří nejsou na hrací ploše budou ze zápisu o utkání vyškrtnuti. VIII. Týmy 1. Vedoucí obou týmů jsou povinni před každým zápasem vyplnit řádně zápis o utkání. 2. Vedoucí týmu je povinen dodržet oficiální začátek utkání a v průběhu utkání postupovat dle pokynů rozhodčího v souladu s platnými stanovy SFL 3. Týmy nastupují k zápasu v jednotných dresech s čísly. V případě shodnosti barev dresů soupeřů má za povinnost hostující tým použít připravené rozlišovací dresy.

4. Tým má v utkání jednu výjimku jiné barvy nebo typu dresu, který není totožný s dresem svého týmu. Pokud do utkání nastoupí hráči se dvěma dresy jiné barvy nebo typu bude tým sankciován pokutou dle rozdělovníku pokut 4. Týmy, které začínají svým utkáním hrací den, mají za povinnost pomoci službě nachystat hřiště 5. Týmy, které ukončují svým utkáním hrací den, mají za povinnost pomoci službě uklidit hřiště 6. Valná hromada Vedení SFL má povinnost svolat před začátkem ligy Valnou hromadu SFL. Valné hromady mají povinnost se účastnit všichni vedoucí týmů nebo jejich zástupci a Vedení SFL. Valná hromada je dostupná i všem členům SFL. IX. Povinnost kapitána ( Osoby zapsané v zápise o utkání jako kapitán ) 1. Kapitán musí být zřetelně označen 2. Po utkání kapitáni zkontrolují úplnost vyplnění zápisu o utkání. Za správnost údajů v zápise o utkání a za jeho úplné vyplnění a odevzdání rozhodčímu daného zápasu zodpovídají kapitáni obou týmů svým podpisem. Námitku k danému zápasu je možné písemně uplatnit pouze před podpisem. X. Hrací den, časy a místo konání 1. Hracím dne je pondělí od 19:00 do 21:30 pokud Vedení SFL neurčí jinak 2. Hrací čas v základní hrací době je 2x 15 minut. Délka přestávky v polovině utkání je 1. minuta. Délka přestávky mezi utkáními je 1:30 minut. Čekací doba na tým před zahájením utkání je 5. Minut. Pokud se tým do 5. minut nedostaví k utkání, bude jeho utkání kontumováno 5:0 ve prospěch soupeře. 3. Místo konání je Sportovní hala při Gymnáziu v Příboře 4. Oficiální stanovené začátky utkání dle rozpisu utkání na oficiálních stránkách SFL. Žádosti o změnu termínu zápasu nebudou SFL akceptovány.

XI. Povinnost pro pořadatele Pořadatel daného hracího dne, kterého určí vedení SFL má povinnost dostavit se do haly 10. minut před zahájením utkání a připravit mantinely, branky a el. tabuli. Po skončení hracího dne má povinnost uklidit hřiště a odpadky. Závěrečná ustanovení 1. Informace uvedené na www.sfl.wbs.cz jsou závazné pro účastníky SFL. 2. Stanovy podléhají schvalovacímu procesu členy vedení SFL a vedoucích jednotlivých týmů. Stanovy jsou schváleny v případě, že jsou přijaté a schválené nadpoloviční většinou vedoucích týmů + členů vedení ligy. 3. Vedení SFL rozhoduje při řešení mimořádných situací a vyhrazuje si právo, na případnou změnu Stanov SFL. 4. V celém objektu je přísný zákaz požívání alkoholických nápojů nebo jiných omamných látek 4. Oficiální míček SFL zařizuje organizace SFL. Všichni účastníci SFL jsou povinni dodržovat zásady fair-play.