SK VIKTORIE JIRNY SK HOLICE. DIVIZE C - 12.kolo. Vítěz Divize 2007-08, 2009-10, 2010-11, 2011-2012. Ročník 12, číslo 06

SK VIKTORIE JIRNY FK OEZ LETOHRAD. DIVIZE C - 28.kolo. Vítěz Divize , , , , Ročník 12, číslo 14

1. kolo. FK ČÁSLAV, a.s.

SK VIKTORIE JIRNY. FK NÁCHOD, a.s. DIVIZE C - 20.kolo. Vítěz Divize , , , Ročník 12, číslo 10

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

SK VIKTORIE JIRNY FK PĚNČÍN - TURNOV. DIVIZE C - 16.kolo. Vítěz Divize , , , Ročník 12, číslo 08

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

TJ SOKOL SEHRADICE A

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

SK VIKTORIE JIRNY. FK Jiskra MŠENO. DIVIZE C - 2.kolo. Vítěz Divize , , , Ročník 12, číslo 01

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

SK VIKTORIE JIRNY FK PARDUBICE B. DIVIZE C - 8.kolo. Vítěz Divize , , , Ročník 12, číslo 04

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

TŘEBEŠSKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

Hráno 17. ledna. Seriál turnajů OFS zahájili starší žáci. Tradiční fotbalové turnaje žactva pořádané OFS Olomouc v hale gymnázia Hejčín

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli MIKULÁŠSKÝ. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Zároveň bych rád popřál všem účastníkům krásný fotbalový zážitek a spoustu radosti ze hry. Filip Peška Ředitel turnaje

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

HALOVÁ SEZÓNA ČR U15 + U /2019

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Hradec Králové -FC Viktoria Plzeň

TJ LOKOMOTIVA P R O P O Z I C E

CHMEL CUP FOTBALOVÝ TURNAJ, ROČNÍK NAROZENÍ 2002 A MLADŠÍ ŽATEC PDF vytvořeno zkušební verzí pdffactory Pro

FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

A.F.C. HUMPOLEC. HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ přípravek - ročník 2005 a ml. (mladší přípravka)

U 8 O POHÁR LESŮ ČR

Číslo testu: 802. Pravidlová komise FAČR Testy. Tento test vypracoval:

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

PROPOZICE. Halový turnaj. FC Viktoria Plzeň ročník 2009

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

SK VIKTORIE JIRNY FK DOBROVICE. DIVIZE C - 24.kolo. SMOLA Tomáš. Vítěz Divize , , , Ročník 12, číslo 12

Turnaj mladšího dorostu U /2018

Propozice 30.ročník Mezinárodního žákovského halového turnaje. Memoriál Evžena Hadamczika Sportovní hala Dubina

Mezinárodní fotbalový turnaj starších přípravek U11

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/

Partneři turnaje: Pořadatel: Fotbalový klub Baník Sokolov, z.s., Boženy Němcové 1780, Sokolov

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE SK UNION ČELÁKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

Fotbal. 1. Průběh a způsob hry. Aplikační software

FAAZ PRAHA

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Sobota ve 11:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 13:30.

SKP Slovan Moravská Třebová

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

Spartak Strašice KFI ČR 1 : Spartak Rychnov u Jablonce - KFI ČR 1:11

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

BYŠKOVICE CUP. Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník 2007 a mladší. pořádaného. Spolek Tygříci - FK Neratovice-Byškovice

Halový turnaj k okresních výběrů žáků PROPOZICE TURNAJE. Sportovní hala Cheb, Skalná ročník

U 8. HALOVÝ TURNAJ kategorie U8

XVI. ročníku turnaje

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

Ústí nad Labem-Klíše, dne Vážení fotbaloví přátelé,

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

Pravidla soutěže STARŠÍCH PŘÍPRAVEK OFS Brno - venkov (5+1)

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE starších přípravek pro ročník 2006 pořádaného Spolek Tygříci - FK Neratovice-Byškovice

HALOVÁ SEZÓNA ČR U13 + U /2018

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

Vážení sportovní přátelé,

O pohár starosty města Modřice

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

SK Jince 1921 SK JINCE 1921

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek U11 (ročník 2007 a mladší) FAIR PLAY CUP /28. ročník/

Co vás vedlo k přestupu do Slavie a jak dlouho jste s vedením klubu jednala?

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

JUNIOR NORTH CUP MICRO 2013

Propozice 47. ročníku Žákovského turnaje a 22. ročníku memoriálu Oldřicha Halusky

TJ SOKOL JENIŠOVICE A FK Jiskra Mšeno Jablonec n. N.

SK VIKTORIE JIRNY Ročník 12, číslo 06 DIVIZE C - 12.kolo Vítěz Divize 2007-08, 2009-10, 2010-11, 2011-2012 SK HOLICE

Guláš a pivo zdarma! V SOBOTU 17.11.2012 GULÁŠ A PIVO ZDAR- MA KE VSTUPNÉMU PŘI UTKÁNÍ 15.KOLA DIVIZ- NÍHO ZÁPASU MEZI SK VIKTORIÍ JIRNY A 1.FK NOVÁ PAKA. Tabulka DIVIZE C po 11. kole

SK VIKTORIE JIRNY SK HOLICE - základní údaje Sídlo klubu: Dukelská 42, 534 01 Holice v Čechách Telefonické spojení: mob. 732 714 358 www.skholice.com E-mail: sk.holice@seznam.cz, mhorky@viktoriapce.cz Rok založení: 1905 (soukromý kroužek fotbalistů) nebo 1906 (zahájení činnosti) Hlavní sponzor: Město Holice Klubové barvy: černá a bílá Stadión: městský stadión (kapacita: cca 5000)

Fotografie z utkání s SK SEMILY

Letohrad odjížděl do Holic navázat na vítěznou sérii venkovních zápasů. Po Pardubicích, Semilech je čekal nevyzpytatelný soupeř z Holic, který v této sezoně dokázal doma potrápit i druhou Kutnou Horu. Zápas se odehrál za husté mlhy. Letohrad neponechal nic náhodě a od prvních minut vnutil soupeři svoji hru. Výkonnostní rozdíl mezi oběma mužstvy byl od prvních minut patrný. Hosté měli míč po celé utkání častěji na svých kopačkách a domácí podnikali ojedinělé protiútoky. Ve 3.minutě se k první střele dostal ze střední vzdálenosti Vaniš jeho střelu brankář Šváb kryje. O chvíli později si podobnou střeleckou pozici vypracoval domácí Jedlička, ale jeho střela mířila vedle Volšíkovy branky. V 10. minutě předvedl Štěpán sólo přes celé hřiště a přihrávkou našel volného Kabourka. Jeho střela hlavou, ale skončila pouze na domácí tyči. Ve 22. minutě se poprvé trefil Biro. Po zahraném rohu uklidil míč k tyči a hosté vedli 1:0. Ve 24.minutě po vyběhnutí brankáře překonal Biro lobem Švába v krátké době podruhé. Ve 30 minutě se podobná situace opakovala. Kail u postranní čáry vybojoval zdánlivě ztracený míč po kterém vyběhl i domácí brankář, ale atakující Kabourek byl hbitější a přihrál volnému Štěpánovi, který upravil do prázdné brány na 3:0 pro hosty. V závěru poločasu se i Štěpán mohl dočkat druhé branky, jeho střela mířila těšně vedle. Do druhého poločasu vstoupil Letohrad opět aktivně. Nejprve nepřesně mířil Sekel a vzápětí se po centru Bíra podruhé hlavou prosadil Štěpán a Letohrad vedl 4:0. Pěknou akci předvedli hosté v 76 minutě. Po kombinační akci Vyskočil Tichý hostující Macek upravil do prázdné brány na 5:0 pro Letohrad. Zápas za houstnoucí mlhy se už jenom dohrával a obě mužstva čekala na závěrečný hvizd rozhodčího. I přesto se mohl v závěru zápasu Biro zapsat ještě 2 do zápisu střelců. Nejprve v 87. minutě přeloboval brankáře Švába, ale míč v poslední chvíli vykopl z prázdné brány domácí stoper. V 89.minutě navíc neproměnil Biro nařízenou penaltu. Veselý Jaroslav - trenér OEZ Letohrad Zápas jsme měli pod kontrolou. Jako pozitiva vidím to, že jsme vstřelili pět branek, vytvořili si další brankové příležitosti a že jsme zápas uhráli s nulou. Při vší úctě k soupeři, to však byly povinné body. Teď nás čekají mnohem kvalitnější mužstva, které by naše nedůslednosti v obranné činnosti, které jsem v tomto zápase viděl, určitě potrestali. Musíme v týdnu přeřadit na mnohem vyšší level. Tesař Jiří - trenér SK Holice Dnešní soupeř nám ukázal, jak se má hrát. Držení míče, technika, důraz, rychlé posuny a přechody, skvělá výměna míst, prostě u všeho bylo vidět, že jsou o třídu někde jinde. Párkrát jsme také ohrozili branku soupeře, ale produktivita zústala na nule. Soupeř nás přehrál a bez velkých problému zaslouženě vyhrál. I přes snahu stále moc kazíme. To na divizi nestačí. Beznaděj a zmar. Holický celek se sesypal jako domeček z karet, nefungují mu kraje obrany, vázne kombinace, ale i rychlá přechodová fáze. Hosté zahrozili již v 5. min. Mackem, ale vcelku se dvacet minut hrála vyrovnaná partie. slibnou střeleckou příležitost měl holický Jedlička. V rozmezí 22. a 24. minuty se dvakrát prosadil letohradský Bíro a bylo zle. Když ještě do poločasu zvýšil Štěpán letohradský náskok na tři góly, bylo hotovo. Po změně stran než se domácí stačili rozkoukat, inkasovali čtvrtý gól od Štěpána. Brankový účet podtrhl v 77. min. Macek, když v závěru ještě neproměnil Bíro penaltu. Holický celek působí jako rozladěný orchestr (zdroj Týdeník Pernštějn). SK HOLICE : Šváb Skalický, Kopřiva, Pištora, Žák Fidra ( 63. Klouček ), Jedlička, Beran, Krpata, Ručka Chvála ( 73. Strachota ) OEZ LETOHRAD : Volšík Kříž ( 75. Černohorský ), Strasmeier, Vaniš, Vyskočil Štěpán, Bíro, Macek, Kail Sekel ( 57. Tichý ), Kabourek ( 68. Faltus ) Branky: 22. a 24. Bíro 31. a 47. Štěpán 77. Macek ŽK: Pištora Strasmeier HR: Severýn Vojtěch, AR: Kubr, Valenta HOLICE - LETOHRAD 0:5

DOROST Ml.BOLESLAV - JIRNY 0:4 10.kolo, 28.října 2012, Mladá Boleslav V 10. kole Jirenský dorost zajížděl do města automobilů. Po dvou prohrách jsme se chtěli opět naladit na vítěznou vlnu a bojovat o nejvyšší příčky naší soutěže. Do karet nám nehrála absence zraněného Bartáka a Jakla. Další změnou bylo zařazení, po zranění hrajícího, Procházky na hrot útoku místo Vitvery. Od začátku utkání nás doprovázel nepříjemný déšť se sněhem. Od prvních minut jsme se tlačili dopředu a soupeř se bezhlavě uchyloval jen k nepřesným nákopům, které sbírala naše obrana. V 15. minutě se ujal míče krajní záložník Nedomlel a navedl si ho na prostředek hřiště, kde střelou zvýšil na 1:0 pro náš dorost. O pět minut později zkoušel pozornost brankáře Fidranský, ale jeho střela skončila na břevně. Pak náš dorost polevil a hra se srovnala, soupeři jsme dali více prostoru a ten začal hrozit dlouhými nákopy, ty jsme však včas přerušili, do šaten se šlo za stavu 1:0 pro Jirny. Ve druhé půli jsme chtěli navázat na 1. dvacetiminutovku zápasu a to se nám podařilo, od začátku jsme se dostali do hry a míč drželi na našich kopačkách. Na těžkém terénu byli k vidění i pohledné kombinace. V 55. minutě byl vystřídán Nedomlel a na hrot nastoupil náš nejlepší střelec Vitvera. Dostávali jsme se často ke střele, ale bohužel jsme často mířili mimo branku. V 60. minutě jsme dostali míč do vápna domácích a v nepřehledné situaci se výborně zorientoval Nevařil, který vstřelil branku na 2:0. V 65. minutě došlo k dalšímu střídání, hřiště opustil Procházka a nastoupil Gažík. V 70. minutě výborně narazil míč Větrovcovi mladíček Gažík a ten technickou střelou na zadní tyč zvýšil na 3:0. Domácím pomalu docházeli síly a tak jsme dostali více prostoru na krajích hřiště, po jednom z centrů se míč zastavil ve velké kaluži ve vápně a k míči nejrychleji dojel skluzem opět Větrovec a dal na konečných 4:0. Jirenský dorost si tak opět odváží 3 body. Sestava: Turek - Topol, Černý, Sochůrek, Nádvorník ( 55. Vitvera ) - Fidranský, Šimek, Větrovec, Nedomlel Procházka ( 65. Gažik ), Nevařil Branky: 15. Nedomlel, 60. Nevařil, 70. a 78. Větrovec SK Viktorie Jirny: Střely na bránu: 7, Střely mimo: 9, Rohy: 6 SKP Mladá Boleslav: Střely na bránu: 3, Střely mimo: 2, Rohy: 2

Proč je béčko v jedné ze skupin I. B tříd až na šestém místě? Soupeři vědí, že za naše béčko hrají kluci, kteří mají za sebou roky ve vyšších soutěžích nebo i ve vrcholovém fotbalu. Všichni se tak na nás chtějí vytáhnout a často hodně přitvrdí, to je obvyklá taktika a někdy je obtížné tomu čelit. SK VIKTORIE JIRNY HAVIERNÍK Lukáš V den, kdy se narodil současný hráč Viktorie Jirny LUKÁŠ HAVIERNÍK, tedy 7. dubna 1986, vyhlásil tehdejší americký prezident Ronald Reagan Světový den zdraví. Od té doby se každoročně připomíná a slaví právě v tento den. Ironií osudu právě zdraví je to, čeho se Lukášovi ne vždy dostává v hojné míře. Častá zranění či nemoci tak logicky brzdí aktivní kariéru fotbalisty, který má mezi spoluhráči přezdívku Havran. Lukáši, nastoupil jsi za Jirny v divizi jen v prvních čtyřech zápasech podzimní sezony, proč jsi z ní pak vypadl? Mám jednak oslabenou imunitu, takže hodně trpím na chřipky, jednak mě provázejí problémy s kotníky. Hlavní problém byl v tom, že jsem propásl větší část přípravy, jak zimní, tak i letní. Začal jsem s ní o dva týdny později než kluci a pak mi to chybělo. Navíc se mi znovu ozvala achilovka, ta mě trápí dlouhodobě. Zkouším na to různá cvičení, ale zatím to nepomáhá. Jak dlouho tě tyhle neduhy omezují? Asi tak poslední tři roky, předtím jsem na nic netrpěl. Chodím teď hrát alespoň pravidelně za béčko Viktorie, které působí v I. B třídě. Tady působím na pozici defenzivního halva, zatímco v áčku hraji krajního. Pozice krajního halva je však velmi náročná na běhání! Jenomže já se v tom vyžívám, právě tohle mě vždy bavilo. Atletiku jsem však nedělal, vždy mě zajímal jen fotbal. Pocházíš z Tanvaldu, tedy od Jablonce, takže bys měl mít vztah i k zimním sportům! Běžky mě nikdy moc netáhly, chtěl jsem hrát fotbal i v zimě. Kterými kluby jsi potom prošel? Odešel jsem do Velkých Hamrů, které měly v té době poměrně kvalitní dorostenecký tým. Potom jsem však nastoupil na učňák do Liberce a měl jsem rok pauzu. Fotbal mi začal hodně chybět, a tak jsem začal hrát za Plavy. Tehdy v dorostu jsem ještě hrál útočníka a vyhrál jednou i titul krále střelců. Potom si mě na jednom halovém turnaji všimli funkcionáři Jablonce, kde jsem pak strávil další dva roky. Takže v tu chvíli nastala tvoje životní šance, jak se uchytit ve velkém fotbale?! Pro nás kluky z okolí Jablonce bylo vždy snem tady hrát. Problém byl však v tom, že Jablonec nevyřídil můj přestup, a tak jsem hrál zápasy nadále za Plavy. A když jsem později skončil v dorostu Jablonce, odešel jsem hrát za Velké Hamry v I. A třídě. Jsem realista, vím, že na to, abych hrál třeba v lize, jsem neměl potřebnou výkonnost. A jakým řízením osudu jsi se dostal sem do Jiren? Viděl mě shodou okolností v utkání Velkých Hamrů pan Jícha a nabídl mi hrát za Viktorii divizi. Byl to pro mě velký skok, z I. A třídy o dva soutěžní stupně výš. Kdy přesně to bylo? V době, kdy měly Jirny za sebou svůj premiérový divizní ročník, v němž se praly o prvenství až do posledního kola s Vlašimí. Znamená to tedy, že jsem tady právě šestou sezonu. Jirny hrají v divizi sedmým rokem. Takže jsi vlastně jedním ze služebně nejstarších hráčů našeho mužstva! Z těch současných tu byli už přede mnou Petr Bílek, Jarda Jindráček a Pepa Šimek. Jsem tu tedy čtvrtým služebně nejstarším hráčem.

SK VIKTORIE JIRNY Ty už Přesně bys ale jistě znovu jistě rád naskočil do zápasů áčka, že? tak, rád bych si co nejdříve znovu zahrál v divizi. Snad ti to může alespoň dočasně ulehčit i fakt, že před sezonou odsud odešel Michal Held, tedy konkurent na místě krajního záložníka?! Tak to nelze brát, Michal Held je pryč, ale jsou tady zase jiní kvalitní fotbalisté. Jirny jsou v divizi nejlepší, a tak prostě musejí mít tým plný dobrých hráčů. Viktorie Jirny pro tebe neznamená jen zápasy a tréninky, ale také starost o areál, že? Ano, už nějaký čas dělám ve zdejším areálu správce. Zařizuji nebo opravuji, co je potřeba, aby vše fungovalo, ale je nás tady na to víc. Jsem vyučený truhlář, což předpokládá mít jistou manuální zručnost. Je ti teprve šestadvacet, máš nějaký vyšší cíl, například právě ve fotbale? Jak už jsem řekl, dovedu realisticky odhadnout, na co mám a na co ne. Jsem rád, že mohu být tady ve špičkovém divizním mužstvu, ale především chci být zdravý. To si člověk uvědomí, až když přijdou nemoci či zranění. Kolik jsi dal za Jirny gólů v divizi? To vím přesně, protože jich tak moc zase není celkem pět. Naposledy na jaře v Blšanech. Po jedenácti kolech máme plný počet 33 bodů. Dá se to dotáhnout až do konce podzimu? Určitě dá, zisk 45 podzimních bodů by byl dalším z řady historických divizních rekordů Viktorie Jirny. Ale čekají ještě čtyři zápasy, z toho dva těžké venku, v Letohradu a Ústí nad Orlicí. To nebude vůbec snadné. Dnes ale hrajeme doma s posledním týmem tabulky SK Holice. To by naopak měl být snadný zápas, i když to svádí k podcenění soupeře. Samozřejmě je jasné, že jsme velkými favority: Jirny třiatřicet bodů a proti nám Holice, které dosud získaly jediný bod za remízu v Novém Bydžově v prvním kole ještě v srpnu. Tvůj tip? No myslím, že pět gólů bychom dát měli, takže 5:0. Tradičně s Márou Kinclem jako střelcem v hlavní roli. A není to trochu skromné? Nestálo by spíš za úvahu atakovat rekord z letošního jara? Vím, jde o výsledek dubnového zápasu s Čelákovicemi, který skončil 10:0. No snad by se dalo o to pokusit, tedy pokud se dají nějaké ty góly už na začátku zápasu. Tak hodně štěstí a ať dnes vidí diváci spoustu gólů! Lukáš Havierník narozen: 7. dubna 1986 post: krajní záložník číslo dresu: 5 kariéra: Tanvald, Plavy, Velké Hamry, Jablonec, Jirny

Tabulka MUŽI B po 9.kole 1. SK Sokoleč 9 7 1 1 29: 10 22 ( 7) 2. Sport. sdružení Ostrá 9 6 2 1 33: 9 20 ( 5) 3. Slavoj Ratboř 9 5 2 2 21: 18 17 ( 2) 4. FC Tuchoraz 9 5 1 3 27: 19 16 ( 4) 5. Slovan Lysá n.labem 9 5 1 3 22: 14 16 ( 1) 6. SK Viktorie Jirny 9 4 1 4 24: 20 13 ( -2) 7. Sokol Býchory 9 3 3 3 11: 11 12 ( 0) 8. Libice n.cidlinou 9 3 3 3 15: 16 12 ( 0) 9. SK Poříčany 9 3 2 4 20: 28 11 ( -1) 10. SK Třebovle 9 3 1 5 10: 23 10 ( -5) 11. FC Bílé Podolí 9 3 1 5 15: 29 10 ( -2) 12. Slavia Radonice 9 3 0 6 13: 19 9 ( -3) 13. AFK Sadská 9 2 1 6 17: 26 7 ( -8) 14. FK Brandýs-Boleslav 9 1 1 7 8: 23 4 ( -8)

Tabulka DOROST po 9.kole 1. SK Kopaná Karbo Benátky 9 9 0 0 56: 16 27 ( 12) 2. SK UNION Čelákovice 9 8 0 1 54: 18 24 ( 9) 3. SK Viktorie Jirny 9 7 0 2 30: 14 21 ( 9) 4. Sokol Libiš 9 5 2 2 21: 15 17 ( 2) 5. Litol 9 5 1 3 32: 19 16 ( 1) 6. FK Lysá nad Lysá 9 5 1 3 23: 13 16 ( 4) 7. SK Český Brod 9 5 0 4 21: 30 15 ( 3) 8. AFK Milovice 9 4 1 4 27: 18 13 ( 1) 9. SK Bělá p.bezdězem 9 3 1 5 25: 29 10 ( -2) 10. Sokol Březno 9 3 1 5 20: 35 10 ( -5) 11. SK Mšeno 9 2 1 6 19: 30 7 ( -8) 12. SKP Boleslav 9 1 0 8 9: 35 3 (-12) 13. SK Bakov n. Jizerou 9 1 0 8 16: 46 3 ( -9) 14. SK Úvaly 9 1 0 8 13: 48 3 ( -9) EXPERTNÍ KANCELÁŘ Ing. Vladimír KODYTEK, znalec a certifikovaný odhadce majetku VÁM ZAJISTÍ : Oceňování podniků a vklady majetku do obchodních společností Oceňování věcí movitých Oceňování výrobních strojů, zařízení, systémů a silničních vozidel Oceňování nářadí a nástrojů, obráběcích a tvářecích strojů NABÍZÍME : Rychlost, profesionální přístup a kvalitu KONTAKT : tel./fax : +420 494 541 252 e-mail : v.kodytek@worldonline.cz

PNEUSERVIS - Karel S L A B Ý Boženy Němcové 289 Jirny, Praha - východ Telefon : 603 729 879 Návštěvní řád areálu Každý návštěvník utkání je povinen: Prokázat se při vstupu na stadion platnou vstupenkou nebo permanentkou. Podrobit se při vstupu na stadion vstupní prohlídce za účelem odebrání věcí (do úschovy), které je zakázáno vnášet na stadion. Odevzdat pořadatelům při vstupu na stadion do úschovy věci, na které se vztahuje jejich zákaz vnášení na stadion. Zaujmout místo, pro které má zakoupenu vstupenku (program) nebo permanentku, případně místo určené pořadatelem. Využití jiného vstupu na stadión je zakázáno! Na požádání kteréhokoliv pořadatele předložit kdykoliv po vstupu na stadion vstupenku (program) nebo permanentku ke kontrole. Řídit se pokyny pracovníků pořadatelské služby a hlasatele utkání. Návštěvníkům je zakázáno: Vnášet na stadion jakékoliv předměty jimiž lze ohrozit život, zdraví, majetek jiných osob. Jedná se zejména o jakékoliv zbraně, nože, dělobuchy, rakety, dýmovnice, lahve, plechovky, tyče, žerdě apod. Vnášet na stadion alkoholické nápoje. Návštěvníci, u kterých bude patrné, že jsou pod vlivem alkoholu nebo drog, nebudou na stadion vpuštěni. Vhazovat jakékoliv předměty do hřiště, na hrací plochu či mezi diváky. Vyvarovat se jakýchkoli výtržností nebo verbálních projevů hanobících příslušnost k rase, národu, etniku či jiných projevů porušování občanského soužití. Neoprávněně vstupovat do hřiště, na hrací plochu a do dalších prostor stadionu kde to není povoleno, zejména pak násilným překonáváním či odstraňováním plotů, bariér nebo jiným nedovoleným způsobem. Vyvěšovat, nebo jiným obdobným způsobem veřejně užívat transparenty, nápisy a obdobné materiály, obsahující vulgární či rasistická hesla a zakázané symboly. Znemožňovat nebo ztěžovat sledování utkání jiným divákům vyvěšováním transparentů, hesel, praporů a jiných obdobných předmětů. Následky nedodržení Návštěvního řádu: Nedodržení výše uvedených ustanovení Návštěvního řádu stadionu bude mít pro návštěvníka za následek zejména: Nevpuštění na stadion s tím, že mu bude navráceno zaplacené vstupné nebo Vykázání nebo vyvedení ze stadionu bez nároku na vrácení vstupného. Postih za přestupek nebo jiné protiprávní jednání. Výbor SK Viktorie JIRNY