Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013

O pohár města Rosice

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

Propozice 3. ročníku turnaje Mladších a Starších přípravek

U 12 O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2019 XIII. ROČNÍK

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/

Propozice 5. ročníku turnaje Mladších a Starších přípravek

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje

Fotbalový turnaj na Kladně

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu

Ústí nad Labem-Klíše, dne Vážení fotbaloví přátelé,

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek U11 (ročník 2007 a mladší) FAIR PLAY CUP /28. ročník/

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli

U 12 O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2016 X. ROČNÍK

O POHÁR STAROSTY MĚSTA CHOCEŇ 2017 AGRIA CUP 2017 III. ROČNÍK

Propozice 47. ročníku Žákovského turnaje a 22. ročníku memoriálu Oldřicha Halusky

Maentiva Cup 2016 MEMORIÁL MARTINA BREINISCHE. Fotbalový turnaj pro mladší žáky U13

U 14 O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2017 XI. ROČNÍK

O pohár FK Meteor Praha VIII

U 14 O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2019 XIII. ROČNÍK

O POHÁR STAROSTY MĚSTA CHOCEŇ 2016 II. ROČNÍK

AKADEMIE CUP kategorie U15. Tréninkové centrum SK Dynamo České Budějovice - Složiště

Mezinárodní fotbalový turnaj starších přípravek U11

Partneři turnaje: Pořadatel: Fotbalový klub Baník Sokolov, z.s., Boženy Němcové 1780, Sokolov

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

SK MALEŠOV, PSČ mob: , ,

Propozice Ondrášovka Cup 2016 kategorie U12, U13

ročník 2003 a mladší neděle 7. února 2016 od 8.15 hodin hala TJ Turnov Skálova ulice

PROPOZICE. Halový turnaj. FC Viktoria Plzeň ročník 2009

O SLEZSKÝ POHÁR III. ročník

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 5. ročník: BYŠKOVICE CUP

FK Jablonec OS. pořádá v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Propozice 30.ročník Mezinárodního žákovského halového turnaje. Memoriál Evžena Hadamczika Sportovní hala Dubina

Halový fotbalový turnaj dopoledne vodňany U11 (2002)

Turnaj o pohár FK DUKLY PRAHA

SKP Slovan Moravská Třebová

Vážení sportovní přátelé,

BYŠKOVICE CUP. Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník 2007 a mladší. pořádaného. Spolek Tygříci - FK Neratovice-Byškovice

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

FK Jablonec Občanské sdružení

29. listopadu 2012 Mladší žáci ročníku 2000 a mladší

Příbramský pohár 2014 U12

Okresní fotbalový svaz Most Zd.Fibicha čp. 282, Most (mobil , IČ )

KOUBA CUP 2014 XXII. ROČNÍK CELOSTÁTNÍHO FOTBALOVÉHO TURNAJE STARŠÍCH ŽÁKŮ

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli MIKULÁŠSKÝ. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Potvrzení účasti na mezinárodním turnaji mládeže Alexandria Cup Kategorie U11 (ročník 2007) v neděli v Tvrdonicích (CZE)

E.ON Junior Cup Sobota P R O P O Z I C E. turnaje kopané starších přípravek. UMT Karlovy Vary-Drahovice

Věková kategorie: Turnaje se zúčastní hráči starší přípravky tzn U11 a mladší. Maximální počet hráčů v týmu je 12.

OSTRAVA CUP ročník května 2014 od 9:00-17:00 hod. U9 a U8. Městský stadion Aréna v Ostravě Vítkovicích

Propozice 31.ročník Mezinárodní halový turnaj mladších žáků kategorie U-12

Hokejový turnaj. Kolín Turnaj pro děti narozené r a mladší

6. prosince 2012 MINI žáci ročníku 2002 a mladší

1) Propozice turnaje ročníků 2011

A. Všeobecná ustanovení

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ŽEN VE FUTSALU SÁLOVÉM FOTBALU PROPOZICE SOUTĚŽE FINÁLE

HT U12 - ročník 2004

TJ LOKOMOTIVA P R O P O Z I C E

7. března 2013 Mladší žáci ročníku 2000 a mladší

JUNIOR NORTH CUP 2013 a IV.ročníku Memoriálu Josefa Kubína,

CHMEL CUP FOTBALOVÝ TURNAJ, ROČNÍK NAROZENÍ 2002 A MLADŠÍ ŽATEC PDF vytvořeno zkušební verzí pdffactory Pro

Turnaj starších přípravek

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

FAAZ PRAHA

Pohár města Česká Lípa

Kropáčkův memoriál Ústí nad Labem propozice

Propozice - Ondrášovka Cup v kategorii U13:

ZIMNÍ MLÁDEŽNICKÝ TURNAJ

KOMA CUP I. ročník (2011/2012)

MČR 9. TŘÍD V LEDNÍM HOKEJI OSTRAVA HC VÍTKOVICE STEEL. pořádá. Mistrovství České republiky9. tříd v lednímhokeji pro sezónu 2008/2009

PROPOZICE TURNAJE, ROZLOSOVÁNÍ PRO KATEGORII U12 TOP16

8. ČESKÉ AKADEMICKÉ HRY

Propozice - Ondrášovka Cup v kategorii U11:

28. listopadu 2013 hráči ročníku 2005 a mladší

Propozice turnaje mladších žáků FK Bolatice

S centrum Cup

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna XI. ročník středa 30.9.2014 TCM FC Zbrojovka Brno v Brněnských Ivanovicích

Milí sportovci a příznivci fotbalu zvlášť, vítám vás v moravské metropoli, kam jste přicestovali poměřit své síly a fotbalový um u příležitosti již jedenáctého ročníku turnaje O pohár primátora statutárního města Brna. V průběhu jednoho dne budete na zeleném pažitu usilovat o co nejvíce vstřelených gólů a ti nejlepší z vás si nakonec odvezou vítězný pohár. Všichni ale budete bohatší o nevšední zážitky a cenné zkušenosti. Brno je nejen studentské a veletržní město, ale také významné centrum sportovního života naší země. Každoročně se tu koná např. Velká cena silničních motocyklů, v minulosti zde, jen pro připomínku, úspěšně zahájily útok ve skupině na konečnou světovou stříbrnou medaili české basketbalistky. Daří se zde futsalu, hokeji, volejbalu, plavání či gymnastice, a v první lize nám dělají radost opět i fotbalisté Zbrojovky. Jsem rád, že se zde v Brně setkává nadějná nová generace fotbalových mistrů, a to dokonce ve výjimečné zahraniční konkurenci. Nejen samotný talent ale předurčuje vítěze, je třeba k němu dodat obrovskou píli, tréninkové nadšení a vůli překonávat i sám sebe. Přeji vám všem, ať se vám to daří a nejen český fotbal ať se znovu dostane na výsluní evropských i světových soutěží. Ing. Petr Vokřál primátor statutárního města Brna

Propozice turnaje Pořadatel: FC Zbrojovka Brno ve spolupráci s Magistrátem statutárního města Brna Kategorie: hráči narození po 01.01.2001 Místo: TCM FC Zbrojovka Brno v Brněnských Ivanovicích, ul. Sladovnická Termín: středa 30.9. 2015 Startovné: 1.500,- Kč, v ceně startovného je občerstvení, pitný režim po dobu turnaje a teplé jídlo po skončení turnaje pro 20 osob (18 hráčů + 2 trenéři) Hrací doba: 2x20 minut a 5 minut přestávka v základních skupinách 2x25 minut a 5 minut přestávka v zápasech o umístění... 5.-8. místo 2x30 minut a 5 minut přestávka v zápasech o umístění... 1.-4. místo Hrací systém: Hraje se ve dvou čtyřčlenných základních skupinách každý s každým a dále se postupuje dle umístění ve skupinách do bojů o konečné pořadí. Skupiny jsou označeny A - červená a B - modrá Všeobecné informace: Počet hráčů na hřišti je 10+1. Na soupisku je možno uvést maximálně 18 hráčů. Všechny týmy předloží soupisku a čísla hráčů jsou po celou dobu turnaje neměnné. Hraje se podle platných pravidel s výjimkou hrací doby 2x20 minut

v základních skupinách, 2x25 minut v utkáních o umístění na 5.-8. místě a 2x30 minut v utkáních o umístění na 1.-4. místě. Je povoleno střídání všech hráčů ze soupisky v jednom zápase. Střídá se hokejovým způsobem i v nepřerušené hře. Hráč, který obdrží červenou kartu nesmí nastoupit v následujícím utkání. Pokud se tak stane, tým je potrestán kontumační prohrou ve prospěch soupeře. Každé družstvo musí mít dvě sady dresů odlišné barvy, volbu dresů má tým uvedený v rozlosování jako domácí. O pořadí ve skupině rozhoduje počet bodů, vzájemné utkání, brankový rozdíl, větší počet vstřelených branek a los. Při stejném bodovém zisku tří týmů rozhoduje minitabulka vzájemných zápasů. Při nerozhodném výsledku v utkání o konečné pořadí následuje 5 pokutových kopů ze strany každého týmu, dále pak po jednom až do rozhodnutí. Střelci se nesmí opakovat. Rozhodčí: KR MěFS Brno a KR JmFS Ceny: družstva umístěná na 1.-3.místě obdrží poháry a medaile družstva umístěná na 4.-8. místě obdrží pohár oceněn bude nejlepší hráč, střelec a brankář Vedení turnaje: Martin Janás ředitel turnaje tel: +420 725 444 944 Pavel Juračka sekretář turnaje tel: +420 724 353 947 David Záleský hlavní pořadatel tel: +420 602 978 351

skupina A Účastníci skupina B AC Sparta Praha FC Zbrojovka Brno SK Sigma Olomouc FC Spartak Trnava SK Slavia Praha SK Rapid Vídeň FC Baník Ostrava MŠK Žilina Rozlosování: čas hřiště UT1 hřiště UT2 hrací doba 9:00 Zbrojovka - Sparta Spartak - Sigma 2x20 min 9:50 Rapid - Slavia Žilina - Baník 2x20 min 10:40 Sparta - Sigma Spartak - Zbrojovka 2x20 min 11:30 Slavia - Baník Žilina - Rapid 2x20 min 12:20 Zbrojovka - Sigma Sparta - Spartak 2x20 min 13:10 Rapid - Baník Slavia - Žilina 2x20 min 14:20 o 5. místo (3A 3B) o 7. místo (4A 4B) 2x25 min 15:20 Vyhlášení výsledků o umístění na 5.-8. místě odchod těchto týmů do restaurace 15:30 o 1. místo (1A 1B) o 3. místo (2A 2B) 2x30 min 16:40 Slavnostní zakončení a vyhlášení výsledků o umístění na 1.-4. místě odchod těchto týmů do restaurace

AC Sparta Praha FC Zbrojovka Brno SK Sigma Olomouc FC Spartak Trnava AC Sparta Praha FC Zbrojovka Brno SK Sigma Olomouc FC Spartak Trnava Skóre Body Pořadí

SK Slavia Praha SK Rapid Vídeň FC Baník Ostrava MŠK Žilina SK Slavia Praha SK Rapid Vídeň FC Baník Ostrava MŠK Žilina Skóre Body Pořadí

Konečné umístění o 7. místo (4A 4B) o 5. místo (3A 3B) o 3. místo (2A 2B) o 1. místo (1A 1B) Individuální ocenění Nejlepší hráč Nejlepší brankář turnaje turnaje Nejlepší střelec turnaje 1. místo 2. místo 3. místo

Vítězové turnaje 2005 SK Sigma Olomouc 2006 1.FC Brno 2007 AC Sparta Praha 2008 SK Slavia Praha 2009 AC Sparta Praha 2010 FC Zbrojovka Brno 2011 SK Slavia Praha 2012 SK Rapid Vídeň 2013 ŠK Slovan Bratislava 2014????