HOKEJOVÝ TURNAJ O MODRÉHO A BÍLÉHO PICAROONA CHOMUTOV 2014

PŘEDSEZÓNNÍ HOKEJOVÝ TURNAJ

PIRATSKÝ PŘEDVÁNOČNÍ TURNAJ CHOMUTOV 2015

pořádá Turnaj v minihokeji ročníku 2010 a mladší

hokejový klub Kohouti TÁBOR pořádají: 5. ročník HOKEJOVÉHO TURNAJE MLADÝCH NADĚJÍ pro děti ročníku 2006 a mladší

Kropáčkův memoriál Ústí nad Labem propozice

HC DĚČÍN ve spolupráci Statutární město Děčín pořádá 43. ročník turnaje O Čokoládový puk

KRATOCHVÍLŮV MEMORIÁL V MINIHOKEJI SC KOLÍN

Kropáčkův memoriál Ústí nad Labem POZVÁNKA

MČR 9. TŘÍD V LEDNÍM HOKEJI OSTRAVA HC VÍTKOVICE STEEL. pořádá. Mistrovství České republiky9. tříd v lednímhokeji pro sezónu 2008/2009

1. 3. dubna 2016, Zimní stadion HC Slavia Praha

Hokejový turnaj. Kolín Turnaj pro děti narozené r a mladší

HC DĚČÍN. Statutární město Děčín

HC ENERGIE KARLOVY VARY pořádá. VELIKONOČNÍ TURNAJ 4.tříd (ročník 2007 a mladší) Hlavní partner turnaje je:

hl. trenér Zuzana Radostová KV Aréna, Západní 1812/73, Karlovy Vary

tel.:

DVOUDENNÍ HOKEJOVÝ TURNAJ ELÉVŮ O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY MĚSTA CHRUDIMI

Hokejový turnaj. Praha Neděle Turnaj pro děti narozené r a mladší

CHRUDIM CITY CUP 2015

TURNAJ MLADŠÍHO DOROSTU

PROPOZICE. VÁNOČNÍ TURNAJ V LEDNÍM HOKEJI ročník 2006 a mladší O POHÁR ŘEDITELE ZŠ MÍROVÉ NÁMĚSTÍ, HODONÍN

O pohár města Rosice

HC ENERGIE KARLOVY VARY Vás zve na mezinárodní hokejový turnaj kategorie MD (U16) 2. ROČNÍK MEMORIÁLU VÁCLAVA ŠINÁGLA PÁTEK

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

VI. ROČNÍK HOKEJOVÉHO TURNAJE O PUTOVNÍ POHÁR MĚSTA CHRUDIM. kategorie U14 ročník 2005 a mladší březen 2019 Zimní stadión Chrudim

Město Jihlava Město Pelhřimov Město Žďár nad Sázavou. Ve spolupráci s KVV ČSLH Kraje Vysočina

PUTOVNÍ POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA ZLÍNA TURNAJ V LEDNÍM HOKEJI R A MLADŠÍ. HC PSG ZLÍN, z. s. ZS - LUĎKA ČAJKY ZS - PSG ARÉNA

Turnaj o pohár FK DUKLY PRAHA

Propozice 5. ročníku turnaje Mladších a Starších přípravek

MISTROVSTVÍ UNITOP ČR v ledním hokeji

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

Ústí nad Labem-Klíše, dne Vážení fotbaloví přátelé,

Ředitel turnaje: pan Miroslav Mrázek, tel.: družstva umístěna na první třech místech obdrží. nejlepší hráč a brankář turnaje.

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje

PROPOZICE TURNAJŮ ŽÁKŮ

BOSPOR CUP TURNAJ V LEDNÍM HOKEJI Bohumín PROGRAM A PROPOZICE. POŘADATEL TURNAJE HC BOSPOR BOHUMÍN z.s.

BRNO. :chohutou BRNO JZH.AUA CESHE BUDEJDIZCE HALVDTH. sobota sobota - neděle. sobota - neděle. pátek - sobota

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013

Partneři turnaje: Pořadatel: Fotbalový klub Baník Sokolov, z.s., Boženy Němcové 1780, Sokolov

Halový fotbalový turnaj dopoledne vodňany U11 (2002)

PROPOZICE. Halový turnaj. FC Viktoria Plzeň ročník 2009

Propozice 30.ročník Mezinárodního žákovského halového turnaje. Memoriál Evžena Hadamczika Sportovní hala Dubina

FK Jablonec OS. pořádá v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Veolia CUP 3. VÁNOČNÍ TURNAJ 4. TŘÍD V LEDNÍM HOKEJI. Ročník 2006 a mladší HK KRALUPY NAD VLTAVOU SOBOTA NEDĚLE:

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Propozice - Ondrášovka Cup v kategorii U11:

KOUBA CUP 2014 XXII. ROČNÍK CELOSTÁTNÍHO FOTBALOVÉHO TURNAJE STARŠÍCH ŽÁKŮ

ZÁKLADNÍ ZÁSADY PRO STANOVENÍ SYSTÉMU SOUTĚŽÍ VE VODNÍM PÓLU

HOKEJOVÝ TURNAJ POSLEDNÍ BULE-

PROPOZICE. Okresní finále Sportovní ligy škol ve florbalu. kategorie II. ZŠ otevřená čtvrtek 21. března 2019

Účastníci turnaje: HC METEOR Třemošná Black Wings Linz HC KOMETA Brno HC PIRÁTI Chomutov HC ŠKODA Plzeň 1929 HC SLAVIA Praha A. Všeobecná ustanovení:

S centrum Cup (6 týmů)

TURNAJ VÝBĚRY OFS - U 12 pásmo - západ ve dnech května 2015 sportovní areál SK Motorlet Praha

Propozice 31.ročník Mezinárodní halový turnaj mladších žáků kategorie U-12

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna

Propozice turnaje mladší přípravky FK Bolatice

hokejový klub PIRÁTI CHOMUTOV pořádají: HOKEJOVÝ TURNAJ O MODRÉHO A BÍLÉHO PICAROONA CHOMUTOV 2014 pro děti ročníku 2006 a mladší V Chomutově v neděli dne 23.3. 2014 Obě ledové plochy

Propozice turnaje Místo turnaje: Zimní stadion Mostecká 5773 430 01 Chomutov Termín konání: 23.3. 2014 Vedení turnaje: Ing. Vojtěch Čihař, telefon: 777 939 999 email: vojtech.cihar@post.cz Jan Minčák Ladislav Dráb Účastníci: děti ročníku 2006 a mladší je třeba mít k dispozici doklad o datu narození (registrační průkaz, případně ofocený rodný list). Pro účastníky turnaje se dvěma družstvy, doporučujeme, aby A tým byl výkonnostně lepší. Hraje se dle pravidel minihokeje v počtu 3 x 4 hráči s barevně odlišnými páskami a minimálním počtem dětí v týmu 12+brankář. Startovné: vedoucí zúčastněných mužstev složí před zahájením turnaje startovné ve výši 2.000,- Kč/družstvo v hotovosti oproti příjmovému dokladu. Strava: Zdravotní služba: Rozhodčí: Informace: pro hráče i vedení mužstev lze zajistit stravu v restauraci Aréna naproti zimnímu stadionu (cca 100 metrů) po dohodě s panem Jaroslavem Šultou na tel.čísle 602 659135. je zajištěna pořadatelem turnaje. jsou zajištěni pořadatelem turnaje. případné další informace poskytne vedení turnaje.

Technická ustanovení turnaje 1. Hraje se dle pravidel ledního hokeje pro minihokej schválených ČSLH. 2. Systém : Dva nezávislé turnaje I. TURNAJ O BÍLÉHO PICAROONA 6 DRUŽSTEV - každý s každým Účastníci: HC MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE, HC RYTÍŘI KLADNO, HC VERVA LITVÍNOV, HC ENERGIE KARLOVY VARY, PIRÁTI CHOMUTOV, HC POJIŠŤOVNA PARDUBICE 3B)Herní řád utkání: - hrací doba je 3 x 12 minut hrubého času - letmé střídání je po 60ti vteřinách hlídané obsluhou hodin, nikoliv rozhodčím - barevné označení čtveřic páskami - hraje se bezkontaktní hokej - trestem je trestné střílení. Bude rozhodnuto, zda bude realizováno ihned po faulu, nebo budou provedena všechna až po skončení utkání. - Před každým utkáním je třeba pro rozcvičení hráčů na ledě využít střední pásmo a to po ukončení druhé třetiny právě hraného utkání. - Přestávka mezi třetinami 1 minuta 4B)Hodnocení výsledků: o pořadí v turnaji rozhoduje: a) celkový počet získaných bodů (výhra 2 body, remíza 1 bod) b) výsledek vzájemného utkání c) lepší brankový rozdíl d) lepší brankový podíl e) vyšší počet nastřílených branek 5B)Protest: při vznesení jakéhokoli protestu rozhodne o jeho oprávněnosti vedení turnaje. Například v případě podezření a stížnosti na start staršího hráče, o oprávněnosti startu rozhodne pořadatel turnaje.

6B) CENY - Vyhodnocení jednotlivců a družstev: a) Individuální ceny: - Nejužitečnější hráč každého družstva soška, diplom - Nejlepší brankář turnaje: soška, diplom, - Nejlepší střelec turnaje: soška, diplom, - Nejlepší hráč turnaje: soška, diplom, - Nejmladší hráč turnaje: soška, diplom, - b) Týmové ceny: - 1. místo: pohár, medaile, diplom, dort, věcná cena - 2. místo: pohár, medaile, diplom, dort - 3. místo: pohár, medaile, diplom, dort - 4. místo: pohár, medaile, diplom, dort - 5. místo: pohár, medaile, diplom, dort - 6. místo: pohár, medaile, diplom, dort 7B) Zahájení a ukončení turnaje: zahájení je v souladu s rozlosováním prvního zápasu v neděli 23.3. od 7:30 hodin.všechna družstva jsou povinna dostavit se na svá utkání včas. Ukončení turnaje bude v neděli 23.3. v cca 16,30 hodin slavnostním vyhlášením výsledků. Pořadatel žádá zúčastněná družstva o účast při zakončení turnaje ve svých klubových dresech. Program zápasů: je uveden pro oba nezávislé turnaje v příloze 16,30 hodin vyhodnocení a slavnostní zakončení turnaje. Informace pro vedoucí jednotlivých družstev Každé družstvo bude mít k dispozici dvě sady barevně odlišných dresů Úprava ledové plochy bude po každém 2.utkání! Vedoucí každého družstva zašle vedení turnaje do 18.3. soupisku hráčů Před zahájením prvního zápasu svého družstva předloží ke kontrole ofocené rodné listy, nebo registrační průkazy. VEDENÍ TURNAJE SI VYHRAZUJE PRÁVO NA PŘÍPADNÉ ZMĚNY

II. TURNAJ O MODRÉHO PICAROONA 8 DRUŽSTEV - 2 skupiny po čtyřech Účastníci: HC RYTÍŘI KLADNO B, HC MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE B, HC VERVA LITVÍNOV B, HC ENERGIE KARLOVY VARY B, HC POJIŠŤOVNA PARDUBICE, HC KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ, PIRÁTI CHOMUTOV B, PIRÁTI CHOMUTOV C 3M) Herní řád utkání: - hrací doba je 3 x 12 minut hrubého času - letmé střídání je po 60ti vteřinách hlídané obsluhou hodin, nikoliv rozhodčím - barevné označení čtveřic páskami - hraje se bezkontaktní hokej - trestem je trestné střílení. Bude rozhodnuto, zda bude realizováno ihned po faulu, nebo budou provedena všechna až po skončení utkání. - Před každým utkáním je třeba pro rozcvičení hráčů na ledě využít střední pásmo a to po ukončení druhé třetiny právě hraného utkání. - Přestávka mezi třetinami 1 minuta 4M) Hodnocení výsledků: o pořadí v základní tabulce rozhoduje: a) celkový počet získaných bodů (výhra 2 body, remíza 1 bod) b) výsledek vzájemného utkání c) lepší brankový rozdíl d) lepší brankový podíl e) vyšší počet nastřílených branek čtvrtfinále : a) 1 x 4, b) 2 x 3, c) 3 x 2, d) 4 x 1 semifinále : e) a x c, f) b x d finále : vítěz e x f 5M) Protest: při vznesení jakéhokoli protestu rozhodne o jeho oprávněnosti vedení turnaje. Například v případě podezření a stížnosti na start staršího hráče, o oprávněnosti startu rozhodne pořadatel turnaje.

6M)Vyhodnocení výsledků: a) Individuální ceny: - Nejužitečnější hráč každého družstva diplom, soška - Nejlepší brankář turnaje: soška diplom, - Nejlepší střelec turnaje: soška, diplom, - Nejlepší hráč turnaje: soška, diplom, - Nejmladší hráč turnaje: soška, diplom, b) Týmové ceny: - 1. místo: pohár, medaile, diplom, dort, věcná cena - 2. místo: pohár, medaile, diplom, dort - 3. místo: pohár, medaile, diplom, dort - 4. místo: pohár, medaile, diplom, dort - 5. místo: pohár, medaile, diplom, dort - 6. místo: pohár, medaile, diplom, dort - 7. místo: pohár, medaile, diplom, dort - 8. místo: pohár, medaile, diplom, dort 7M) Zahájení a ukončení turnaje: zahájení je v souladu s rozlosováním prvního zápasu v neděli 23.3. od 7:30 hodin. Při losování bude přihlédnuto k dopravní vzdálenosti jednotlivých družstev. Všechna družstva jsou povinna dostavit se na svá utkání včas. Ukončení turnaje bude v neděli 23.3. v cca 16,30 hodin slavnostním vyhlášením výsledků. Pořadatel žádá zúčastněná družstva o účast při zakončení turnaje ve svých klubových dresech. Program zápasů: bude neprodleně doplněn po přihlášení 8.družstva V 16,30 hodin vyhodnocení a slavnostní zakončení turnaje. Informace pro vedoucí jednotlivých družstev Každé družstvo bude mít k dispozici dvě sady barevně odlišných dresů Úprava ledové plochy bude po každém 2.utkání! Vedoucí každého družstva zašle vedení turnaje do 18.3. soupisku hráčů Před zahájením prvního zápasu svého družstva předloží ke kontrole ofocené rodné listy, nebo registrační průkazy. VEDENÍ TURNAJE SI VYHRAZUJE PRÁVO NA PŘÍPADNÉ ZMĚNY

SOUPISKA HRÁČŮ TURNAJ PIRÁTI 23.3.2014 Tým číslo dresu jméno hráče datum nar. světlé tmavé brankaři náhradníci