GJJ Galerie Jiří Jaskmanický. 61. aukce



Podobné dokumenty
Datum Příjmení Jméno Název díla vzniku Technika Rozměr Signatura Stav díla. značeno a

A Seznam obrázků. Seznam obrázků 52

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč

Ústecký kraj Zastupitelstvo Ústeckého kraje. DODATEK Č. 25 KE ZŘIZOVACÍ LISTINĚ Č. J. 122/2001 příspěvkové organizace Ústeckého kraje

FRANTIŠEK DVOŘÁK POZŮSTALOST :00

ANTIKVITY ART AUKCE AAA

dobroãinná aukce aukãní katalog

100 let sdružení českých umělců grafiků Hollar

Doprodej k mimořádné aukci obrazů na Žofíně

Vyobrazení. 1. Mikoláš Aleš: Dva poutníci přicházející do Prahy, pravděpodobně 1869, kresba perem tuší

TEMATICKÝ PLÁN. září. říjen. listopad. prosinec

AUKCE UMĚNÍ PRO RADOST

38. AUKCE ŽOFÍN - SLOVANSKÝ OSTROV 16. prosince 2001 v 13 hodin

40. AUKCE. Grafika, kresby stol. Bibliofilie, knihy, fotografie, podpisy. Spolek HLAHOL 6. dubna 2002 v 11 hodin. 151A.

FRANTIŠEK VOBECKÝ - POZŮSTALOST

1. Adámek Luděk Mísa 2008, vitráž, 40x28x Kč

Ústecký kraj Zastupitelstvo Ústeckého kraje. DODATEK Č. 34 KE ZŘIZOVACÍ LISTINĚ Č.J. 202/2001 příspěvkové organizace Ústeckého kraje

23. září Dobročinná aukce výtvarných děl plzeňských autorů na podporu kostelíku U Ježíška

ODEHNAL KATALOG VÝSTAVY

ZNALECKÝ POSUDEK č. 166/2015

Výtěžekbude použitna rekonstrukci budovdenníhostacionáředc90o.s.

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ

SBÍRKA ŠETLÍKOVA KOLEKCE

HANA LENDROVÁ POZŮSTALOST :00

ANTIKVITY ART AUKCE HOTEL BRIONI,

Aktuální dražba - ZÁŘÍ, sobota, od hod

Více za méně každý den!

Více za méně každý den!

TRADICE UMĚNÍ RUČNÍ VÝROBA. Růžová hmota, nikoliv glazura nebo barva Poslední existující výrobce KOLEKCE RŮŽOVÉHO PORCELÁNU

Katalog aukce pro Green Doors. O.s. Green Doors Galerie Artinbox

17. Keramický den DRAŽBA STARÉ KERAMIKY

HOTEL PRAHA AND CESKA POJISTOVNA AUCTION RESULTS

Výstava obrazů skupiny BENE

Struktura sbírkových fondů Muzea východních Čech v Hradci Králové

Přílohy. Seznam příloh: Příloha č. 3: Ukázky předmětů z osobní pozůstalosti E. Destinnové uchovávané ve sbírkovém fondu Muzea hlavního města Prahy

Zakázkový potisk fotopotisk

TRADICE UMĚNÍ RUČNÍ VÝROBA. Růžová hmota, nikoliv glazura nebo barva Poslední existující výrobce KOLEKCE RŮŽOVÉHO PORCELÁNU

11. společenský večer s dobročinnou aukcí

MIROSLAV TICHÝ. 25. září 2016, hodin

MIRKO ZEMAN Inventář osobního fondu

FRANTIŠEK MACHÁČEK (* ) Inventář osobního fondu

50. AUKCE. Spolek Hlahol. 1. listopadu 2003 v 11 hodin. Práce na papíře Česká a světová grafika stol Dopisy, podpisy, kuriozity

Aktuální dražba - Září, čtvrtek, od hod

Vážení hosté benefičního večera, KATALOG DRAŽENÝCH UMĚLECKÝCH DĚL. Mgr. Jiří Pitaš

Poř. č. 49 O žních 60 x 80 cm, olej na plátně, značeno vlevo dole F. Engelmüller rámováno

NABÍDKA ARANŽMÁ.

TECHNICKÉ ÚDAJE. Rozměry H x L x D x Ø (cm) Obrázek Kód Název Kategorie, Barva, Doplňky. Povrchová úprava, Popis

Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ

AUKCE STARÉHO MODERNÍHO A SOUČASNÉHO UMĚNÍ 30. ŘÍJNA 2011 AUGUSTINE HOTEL PRAGUE

O B S A H. Rozměry udány jsou v centimetrech, nejdříve výška, pak šířka.

Zvonkohra (keramika, 36 cm) vytvořily a do aukce věnovaly děti z Asociace Pro HANDICAP. vyvolávací cena: 100,- Andělský zvon (keramika, 15 cm)

Vážení sběratelé umění a příznivci naší galerie,

Program Klubu Krteček na rok 2018

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA

78. AUKČNÍ DEN GALERIE KODL. neděle 28. květen 2017, 12 hodin Žofín Slovanský ostrov, Praha Výběr výtvarného umění

Tvar E U R O Platnost :

Z HISTORIE OBCE - VÝROČÍ OBČANŮ

Jana Káninská Mlýn. Neznámý autor Tučňáci. 500,- Kč. 500,- Kč. Patron: Suchá jehla 8 x 8 cm. Vyvolávací cena: Suchá jehla 10x 10 cm.

AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE

* chrom žárovka není součástí svítidla * černý dřevěný stojan, chromované doplňky žárovka není součástí svítidla

Ozdoby z foukaných perlí. Ozdoby z foukaného skla. Simaxové svícny. Simaxové svícínky

16. Keramický den DRAŽBA STARÉ KERAMIKY

REKLAMY. Od 2. listopadu 2016

VYSVĚTLIVKY. Výtvarné a řemeslné dílny Výstavy a expozice. Havlíčkův Brod. Žďár nad Sázavou. Pelhřimov. Jihlava OKRES JIHLAVA.

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

Kultura a umění - Výtvarná výchova

VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2. stupeň


místo 299,-** 179,- Dekorační polštář místo 49,-** 389,- Povlečení, 100% bavlna 1.299,- Domeček na hraní místo 1.999,-**

- KK 7: (11:1) TJ - TJ 2: (6:6) TJ - TJ 6: (8:4) TJ - TJ

NABÍDKA ARANŽMÁ.

Vážení hosté benefičního večera, KATALOG DRAŽENÝCH UMĚLECKÝCH DĚL. Mgr. Jiří Pitaš

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

55. AUKCE. 3. øíjna 2004 v 13 hodin. Obrazy a kresby 19. a 21. století Èeská a svìtová grafika. Kulturní centrum ŽOFåN - SLOVANSKÝ OSTROV

- TJ 6: (6:6) TJ

* chrom žárovka není součástí svítidla * černý dřevěný stojan, chromované doplňky žárovka není součástí svítidla

I NA PODZIM VÁS OSLOVÍME NÍZKÝMI CENAMI

- TJ 8: (9:3) TJ - 4: (7:5) TJ

Č.20. Ročník 2018/2019 Zpracoval: J.Egrt

Veselé Vánoce VŠECHNO DOBRÉ 219, , 00 99, , , 00. Platí v prodejnách moravských spotřebních družstev

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

Nejdražší starožitnosti prvního pololetí

Dekorace pro krásný domov Nabidka platí od do

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

45. AUKCE. Obrazy, kresby, sochy, plastiky Česká a světová grafika. ŽOFĺN - SLOVANSKÝ OSTROV Neděle 16. února 2003 v 11 hodin.

O Z N Á M E N Í. o výběrovém řízení čís. SKO/M/001/2016 a jeho podmínkách na zjištění zájemce o koupi movitého majetku

49. AUKCE. 12. října 2003 v 13 hodin. Obrazy, kresby, sochy, plastiky Česká a světová grafika. Kulturní centrum ŽOFĺN - SLOVANSKÝ OSTROV

TJ - KK 7: (9:3) TJ 6: (7:5) TJ - TJ

Aktuální dražba - Září, čtvrtek, od hod

Uzávěrkový protokol o provedené dražbě

Katalog. č. 1. Zátiší Michaela Hanzlíková 2007 akryl na desce 70 x 50 cm Kč. Katalog. č. 2

CENÍK lienbacher 2012

FRANTIŠEK VOBECKÝ - POZŮSTALOST VÝSLEDKY AUKCE

ARCHIV NÁRODNÍ GALERIE V PRAZE FRANTIŠEK TAVÍK ŠIMON (* ) Inventář osobního fondu

A U K Č N Í K A T A L O G

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

Výstavy v barokním areálu Skalka od roku 1993

Podmínky prodeje 137 obrazů autora Mirosla Paráka

- Marie Čigelská tkané a pletené výrobky z vlny, ukázky spřádání na kolovrátku, ,

Transkript:

GJJ Galerie Jiří Jaskmanický 61. aukce obrazy, kresby, grafika, plastika, porcelán, sklo, textil, kuriozity 13. prosince 2003 od 10:00 hod. Prohlídka nabízených předmětů se koná v Galerii Jiří Jaskmanický od 10. do 13. prosince 2003 Galerie Jiří Jaskmanický Náplavní 1, Praha 2 tel: 224 922 726, e-mail: ccf@volny.cz otevřeno-denně 11:00-19:00 hod

Upozornění 1. Aukční řád je vystaven v místě konání aukce a je rovněž k dispozici při odebírání aukčního čísla. 2. K dosaženým cenám se připočítává 10% aukční provize (v této platbě je DPH). 3. Aukční katalog opravňuje k volnému vstupu na aukci. Aukce je neveřejná, což se týká aktivní účasti na aukci. Kupovat na této aukci mohou pouze členové klubu "Galerie Jiří Jaskmanický" (držitelé klientských karet), nebo ti, které doporučí členové klubu ke vstupu. 4. Vzhledem k dostatečné době možnosti osobní prohlídky nabízených předmětů nelze po příklepu akceptovat reklamace. 5. Ačkoliv předměty v katalogu byly znalecky prohlédnuty, nelze údaje v katalogu považovat za právní ručení. Má se obecně za to, že se účastník aukce osobně v předaukční výstavě seznámil se stavem předmětu. 6. Svojí účastí na aukci souhlasí účastník aukce bez výhrad s podmínkami aukce. 7. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pořadí vyvolávaných předmětů, jejich vyjmutí z aukce nebo na opravu ceny před zahájením aukce. Vyhrazeno je rovněž vyhlášení technických přestávek v průběhu aukce. 8. Aukci řídí licitátor, jehož rozhodnutí je konečné. Příklepem licitátora je uzavřena kupní smlouva. 9. Bez viditelného zvednutí aukčního čísla nelze nabídku účastníka aukce akceptovat. Přednost mají účastníci přítomní v sále před písemnými limity.

A) Porcelán, sklo, keramika, plastika 1. Neznámý: Dvě sklenky z rubínového skla 9 cm rubín. sklo 200,- Kč 2. Neznámý: Váza úzká z bar. skla 50 cm bar. sklo 300,- Kč 3. Neznámý: Sklenice broušená malovaná modře 13 cm broušené malované sklo 4.500,- Kč 4. Neznámý: Sklenice s leptem a fialovým dekorem 15 cm broušené sklo 1000,- Kč 5. Neznámý: Skleněný broušený hrneček s pokličkou 9+7 cm broušené sklo 800,- Kč 6. Neznámý / Kolo 1842 Talíř závěsný hluboký s květ. motivem 24 cm porcelán, dekor 600,- Kč (A): 7. Neznámý / Union (B): Talíř závěsný hluboký s ovocným 24 cm porcelán, dekor 600,- Kč motivem 8. Neznámý / Progres Talíř závěsný hluboký s květ. motivem 24 cm porcelán, dekor 600,- Kč TA Vloclavek (C): 9. Neznámý (D): Talíř mělký s květ. motivem 23 cm porcelán, dekor 400,- Kč 10. Neznámý / Ruční Talíř Ta naše písnička česká 29 cm porcelán, dekor 800,- Kč malba Kamenický? (E): 11. Neznámý / RFH Mísa oválná s vlčími máky 46x33 cm porcelán, dekor 1200,- Kč Czechoslowakia (F): 12. Schwaz / AH1634: Dóza s modrým dekorem a pokličkou 15 cm malovaný porcelán 600,- Kč 13. Neznámý: Džbánek na slivovici 16 cm malovaný porcelán 400,- Kč 14. Bavaria Schumann: Miska oválná Karlovy Vary 25 cm porcelán s dekorem 200,- Kč 15. Schlaggenwald, Šálek a talířek s modrozlatým dekorem 7 a 12 cm porcelán s dekorem 900,- Kč Czechoslovakia: 16. Neznámý: Šálek a talířek s dekorem - grácie 7 a 11 cm porcelán s potiskem 900,- Kč 17. Hohenberg Šálek a talířek se zlatým dekorem 7 a 12 cm malovaný porcelán 1.000,- Kč Bayern/Dresden: 18. Villeroy and Boch: Šálek a talířek s potiskem lokomotiva a 9 a 15 cm porcelán s potiskem 2.800,- Kč parník 19. Hrabě Harrach Trojnohá dózička s víčkem s andílky 9 cm malovaný porcelán 1.800,- Kč Bohemia: 20. Oepiag J. W. Dózička s víčkem s andílkem 11 cm malovaný porcelán 1.800,- Kč Altrohlau: 21. W Czechoslovakia: Dóza s víčkem s gráciemi a amorem 11 cm, naprasklá porcelán s dekorem 500,- Kč 22. Neznámý: Rámeček dřevěný vyřezávaný 18x13 cm dřevo 60,- Kč 23. Svobodová Barbora: Miska s dekorem 12 cm keramika 220,- Kč 24. Horová Julie: Mísa glazovaná 21 cm glazovaná keramika 400,- Kč 25. Horová Julie: Svícen trojramenný 12 cm keramika 300,- Kč 26. Horová Julie: Stojan na ubrousky 17 cm keramika 300,- Kč 27. Neznámý: Amfora 22 cm pokovené sklo 400,- Kč 28. Kalocsa, Hungary: Souprava ručně malovaných hrnečků a porcelán, dekor, pouzdro 600,- Kč podšálků 4+4 ks 29. Neznámý: Kávová souprava (15 ks brusel) porcelán, dekor 400,- Kč 30. Neznámý: Poloakt (Diana s lukem) 38 cm, mírně glazovaná keramika 2200,- Kč poškozeno 31. Úprka František: Děvčátko v ošatce 17 cm pálená hlína 1200,- Kč 32. Úprka František: Děvčátko s vědry 18 cm pálená hlína 1200,- Kč 33. Stejskal: Milenci 27 cm pálená hlína 1800,- Kč 34. Štýbr: Dělníci 36 cm pálená hlína 4000,- Kč 35. Neznámý / Royal Dux Klarinetista 17 cm malovaný porcelán 500,- Kč Romania: 36. Neznámý / Royal Dux Trumpetista 15 cm malovaný porcelán 500,- Kč Romania: 37. Neznámý / Royal Dux Bombardonista 13 cm malovaný porcelán 500,- Kč Czechoslovakia: 38. Neznámý: Harmonikář 19 cm malovaný porcelán 500,- Kč B) Různé 39. Kosmos: Stavebnice Optika 41 cm optická lavice dřevěná, přísl., 300,- Kč pův. krabice 40. Neznámý: Loutky dřevěné 17 ks dřevo, lak 1000,- Kč 41. Neznámý: Válečky - zvukové záznamy 11 ks papír, dřevo, dřevěná krabice 600,- Kč 42. Neznámý: Elektroléčba přístroj, 5 nástavců pův. krabice 1200,- Kč 43. Neznámý: Sada tří loveckých nožů v kazetě kov, paroží, krabice 1500,- Kč 44. Neznámý: Stavebnice dřevěná v pův. krabici (opotřebená) dřevo, lak 500,- Kč 45. Neznámý: Stavebnice dřevěná v pův. krabici (zánovní) dřevo, lak 500,- Kč 46. Neznámý: Intarzovaná skládací šachovnice dřevo, intarzie, lak 1800,- Kč 47. Pluto Praha: Reklamní deska plechová Stromochrana 37x26 cm lisovaný plech, lak 400,- Kč 48. Neznámý: Stříbrná medaile Univerzity Karlovy v pouzdře 36x14 cm postříbřeno, kožené pouzdro 500,- Kč 49. Trentsensky, Puzzle historické v pův. krabici 20x26 cm karton 1000,- Kč Wien: 50. Neznámý: Kabelka z krokodýlí kůže 23x35 cm krokodýlí kůže 3000,- Kč 51. Neznámý: Mechanická hračka zobající slepice 26 cm dřevo, nit 300,- Kč 52. Neznámý: Pouzdro na cigarety stolní 12x6x4 cm kov, karton 300,- Kč 53. Neznámý: Figurka anděla 13 cm textil, vycpávka 100,- Kč 54. Neznámý: Hračka - husar 13 cm barvená hlína 400,- Kč

55. Neznámý: Dvě mince v koženém pouzdře - císař a papež 12 cm kov, kůže, vystýlka 100,- Kč 56. Schneider, Hlavolam Kolumbovo vejce v pův. obalu s 10x9 cm pálená hlína, papír 800,- Kč Lipsko: návodem 57. Schneider, Hlavolam Kopfzerbrecher 10x9 cm pálená hlína, papír 800,- Kč Lipsko: v pův. obalu s návodem 58. Neznámý: Dřevěná vyřezávaná šperkovnice 16x16 cm dřevo, kování 200,- Kč 59. Neznámý: Miska kovová ozdobná mělká 21 cm litina 300,- Kč 60. Neznámý: Miska kovová ozdobná hluboká 22 cm litina 300,- Kč 61. Neznámý: Stojan na dvě fotografie 22 cm kov, dvě fotografie 400,- Kč 62. Neznámý: Rám bronzový 31 cm bronz 400,- Kč 63. Neznámý: Hračka kachnička na kolečkách 12 cm dřevo 100,- Kč 64. Neznámý: Hračka kachna zobající 15 cm dřevo 100,- Kč 65. Preissler Ant.: Desková hra Slavnost ve Hvězdě (německy s 21x19 cm karton, papír, tisk 1200,- Kč českým překladem) 66. Neznámý: Cukřenka a konvička na mléko 8 cm obecný kov 200,- Kč 67. Neznámý: Hračka kachnička na kolečkách 12 cm dřevo 100,- Kč 68. Neznámý: Ozdobný stojan s dvěma kalamáři 37 cm kov, mramor, sklo 500,- Kč 69. Neznámý: Likérový svícen 39 cm kov, sklo 500,- Kč 70. Neznámý: Mísa na cukroví 32 cm kov, sklo 600,- Kč 71. Neznámý: Lžíce na omáčku 21 cm obecný kov 60,- Kč 72. Neznámý: Stojánek dvoudílný, vyřezávaný 28 cm dřevo, intarzie 800,- Kč 73. Neznámý (1): Spodní část dýmky 600,- Kč 74. Neznámý (2): Spodní část dýmky 460,- Kč 75. Neznámý (3): Spodní část dýmky 380,- Kč 76. Neznámý (4): Spodní část dýmky 200,- Kč 77. Neznámý (5): Spodní část dýmky 200,- Kč 78. Neznámý (6): Spodní část dýmky 900,- Kč 79. Neznámý (7): Spodní část dýmky 300,- Kč 80. Neznámý (8): Spodní část dýmky 200,- Kč 81. Neznámý (9): Spodní část dýmky 400,- Kč 82. Neznámý (10): Spodní část dýmky 100,- Kč 83. Neznámý (11): Spodní část dýmky 260,- Kč 84. Neznámý (12): Spodní část dýmky 140,- Kč 85. Neznámý (13): Spodní část dýmky 200,- Kč 86. Neznámý (14): Spodní část dýmky 260,- Kč 87. Neznámý (15): Spodní část dýmky 200,- Kč 88. Neznámý (16): Spodní část dýmky 200,- Kč 89. Neznámý (17): Spodní část dýmky 600,- Kč 90. Neznámý (18): Spodní část dýmky 200,- Kč 91. Neznámý (19): Spodní část dýmky 200,- Kč 92. Neznámý (20): Spodní část dýmky 160,- Kč 93. Neznámý (21): Spodní část dýmky 160,- Kč 94. Neznámý (22): Spodní část dýmky 400,- Kč 95. Neznámý (23): Spodní část dýmky 160,- Kč 96. Neznámý (24): Spodní část dýmky 260,- Kč 97. Neznámý (25): Spodní část dýmky 140,- Kč 98. Neznámý (26): Spodní část dýmky 200,- Kč 99. Neznámý (27): Spodní část dýmky 450,- Kč 100. Neznámý (28): Spodní část dýmky 260,- Kč 101. Neznámý (29): Spodní část dýmky 200,- Kč 102. Neznámý (30): Spodní část dýmky 240,- Kč 103. Neznámý (31): Spodní část dýmky 200,- Kč 104. Neznámý (32): Spodní část dýmky 200,- Kč 105. Neznámý (33): Spodní část dýmky 240,- Kč 106. Neznámý (34): Spodní část dýmky 650,- Kč 107. Neznámý (35): Spodní část dýmky 200,- Kč 108. Neznámý (36): Spodní část dýmky 200,- Kč 109. Neznámý (37): Spodní část dýmky 180,- Kč 110. Neznámý (38): Spodní část dýmky 180,- Kč 111. Neznámý (39): Spodní část dýmky 160,- Kč 112. Neznámý (40): Spodní část dýmky 180,- Kč 113. Neznámý (41): Spodní část dýmky 400,- Kč 114. Neznámý (42): Spodní část dýmky 100,- Kč 115. Neznámý (43): Spodní část dýmky 180,- Kč 116. Neznámý (44): Spodní část dýmky 180,- Kč 117. Neznámý (45): Spodní část dýmky 260,- Kč 118. Neznámý (46): Spodní část dýmky 220,- Kč 119. Neznámý (47): Spodní část dýmky 200,- Kč 120. Neznámý (48): Spodní část dýmky 200,- Kč 121. Neznámý (49): Spodní část dýmky 200,- Kč 122. Neznámý (50): Spodní část dýmky 180,- Kč 123. Neznámý (51): Spodní část dýmky 160,- Kč 124. Neznámý (52): Spodní část dýmky 200,- Kč 125. Neznámý (53): Spodní část dýmky 400,- Kč 126. Neznámý (54): Spodní část dýmky 360,- Kč 127. Neznámý (55): Spodní část dýmky 380,- Kč 128. Neznámý (56): Spodní část dýmky 1200,- Kč

129. Neznámý (57): Spodní část dýmky 600,- Kč 130. Neznámý (58): Spodní část dýmky 550,- Kč 131. Neznámý (59): Spodní část dýmky 180,- Kč 132. Neznámý (60): Spodní část dýmky 400,- Kč C) Textil 133. Neznámý (A) : Dečka oválná květinový vzor 15x12 cm výšivka na síťce 80,- Kč 134. Neznámý (B): Dečka kruhová 17 cm háčkovaná krajka 80,- Kč 135. Neznámý (C): Dečka kruhová květinový dekor 23 cm ažur, křížková výšivka 160,- Kč 136. Neznámý (D): Dečka okvětního tvaru 14 cm paličkovaná krajka 160,- Kč 137. Neznámý (E): Dečka kruhová stromový dekor 25 cm krajková výšivka 80,- Kč 138. Neznámý (F): Dečka hvězdicového tvaru 45 cm háčkovaná krajka 380,- Kč 139. Neznámý (G): Dečka čočkovitého tvaru 33x68 cm kombinovaná technika 450,- Kč 140. Neznámý (H): Nástěnná dekorace s velbloudy 47x108 cm úplet, třásně 260,- Kč 141. Neznámý (J): Koberec - pohled na město 87x51 cm koberec 260,- Kč 142. Neznámý (K): Ubrus velký bílý 200x180 cm látka, krajka 400,- Kč 143. Effel, Jean (dle): Šátek Eva v ročních obdobích 70x70 cm přírodní hedvábí, potisk 300,- Kč 144. Effel, Jean (dle): Šátek Francie 70x70 cm přírodní hedvábí, potisk 300,- Kč D) Kresba, grafika, obrazy - rámováno 145. ALEŠ Mikoláš: U královského náhrobku nedat., sign. kresba tužkou pasparta, rám, sklo 400,- Kč 146. ALSTER J.: Bez názvu (vesnice) nedat., sign. tempera na kartonu rám, sklo 300,- Kč 147. BENEŠ Karel: Ležící modelka 1985, sign. litografie pasparta, sklo 500,- Kč 148. BROŽÍK Václav: Rodina nedat., sign. tuš na papíře pasparta, rám, sklo 600,- Kč 149. BUBENÍČEK Oto: Krajina nedat., sign. barevné křídy pasparta, sklo, rám 400,- Kč 150. ČEPELÁK Ladislav: Bez názvu (les s antickým 1950, sign. lept pasparta, sklo 500,- Kč chrámem) 151. ČERNÝ O.: Bez názvu (žena v parku) 1901/1951, sign. olej na plátně rám 800,- Kč 152. de PIAN Alessandro: Karlův most nedat. kresba tužkou pasparta, sklo, rám 260,- Kč 153. DĚDINA Jaroslav: Spící děcko nedat., sign. kresba křídou pasparta, sklo, rám 200,- Kč 154. FOLPRECHT Arnošt: Ulice nedat., sign. akvarel sklo, rám 900,- Kč 155. FRINTA Emanuel: Studie aktu 1956, sign. kresba tužkou pasparta, rám, sklo 200,- Kč 156. GROSS František: Bez názvu 1985, sign. litografie pasparta, rám, sklo 200,- Kč 157. GRUS Jaroslav: Kytice nedat., sign. bar. litografie pasparta, sklo, rám 500,- Kč 158. HOFMAN Vlastislav: Portrét (profil) nedat., znač. dřevoryt rám, sklo 300,- Kč 159. HOFMAN Vlastislav: Portrét (šlechtic) nedat., znač. dřevoryt rám, sklo 300,- Kč 160. HOFMAN Vlastislav: Josef Mánes nedat., znač. dřevoryt rám, sklo 300,- Kč 161. HOFMAN Vlastislav: Bedřich Smetana nedat., znač. dřevoryt rám, sklo 300,- Kč 162. HOFMAN Vlastislav: Antonín Dvořák nedat., znač. dřevoryt rám, sklo 300,- Kč 163. HORÁLEK Bedřich: Krajina 1980, sign. olej na kartonu rám 400,- Kč 164. HUDEČEK Antonín: Pohled do údolí nedat., sign. akvarel pasparta, rám, sklo 900,- Kč 165. HUGGINS William (dle): Oslík nedat. rytina pasparta, rám, sklo 500,- Kč 166. HÝŽOVÁ Jar.: Domů 1974/1983, sign. litografie pasparta, sklo 80,- Kč 167. HÝŽOVÁ Jar.: Vzpomínání 1974/1983, sign. litografie pasparta, sklo 120,- Kč 168. JAVŮREK Karel: Studie rytíře nedat., znač. kresba uhlem pasparta, rám, sklo 300,- Kč 169. KAPLICKÝ Josef: Akt zezadu 1944, sign. litografie rám, sklo 400,- Kč 170. KOBYLKA Vojtěch: Bez názvu 1995, sign. lept sklo, rám 400,- Kč 171. KOSTIAL Karl?: Portrét ženy nedat., sign. olej na kartonu rám 800,- Kč 172. KOTÍK Pravoslav: Bedřich Smetana 1923, znač. dřevořez rám, sklo 300,- Kč 173. KOTRBA Emil: Jezdec na koni 1972, sign. litografie pasparta, rám, sklo 100,- Kč 174. KOTRBA Emil: Plavení koní 1941, sign. litografie rám, sklo 100,- Kč 175. KOTRBOVÁ Vilma: Portrét dítěte nedat. kresba uhlem pasparta, sklo 200,- Kč 176. KUTZER Adalbert: Květina nedat., sign. akvarel pasparta, sklo, rám 600,- Kč 177. LACINA Bohdan: Portrét dívky nedat., sign. akvarel pasparta, rám, sklo 300,- Kč 178. LADA Josef: Hádka o měsíc nedat. barevná litografie pasparta, rám, sklo 500,- Kč 179. LADA Josef: Honzův stoleček nedat. barevná litografie pasparta, rám, sklo 500,- Kč 180. LADA Josef: Divoká husa nedat. barevná litografie pasparta, rám, sklo 500,- Kč 181. LADA Josef: Lev a pavouk nedat. barevná litografie pasparta, rám, sklo 500,- Kč 182. LADA Josef: Zvířecí svatba nedat. barevná litografie pasparta, rám, sklo 500,- Kč 183. LADA Josef: Kozí rodinka nedat. barevná litografie pasparta, rám, sklo 500,- Kč 184. LHOTÁK Kamil: 3x PF 1981-4, sign. litografie pasparta, sklo, rám 1500,- Kč 185. MAJER A.: Vltava u Kamýka nedat., sign. olej na plátně sklo, rám 1200,- Kč 186. MONTROP: Bez názvu (tuláci) nedat. akvarel pasparta, rám, sklo 400,- Kč 187. MORAVEC Alois: Portrét ženy 1934, sign. pastel a akvarel pasparta, rám, sklo 700,- Kč 188. NEDBAL Václav: Muchomůrka 1926, sign. akvarel rám, sklo 500,- Kč 189. NOVÁK Ladislav: Cestou na půlnoční mši 1942, sign. kresba perem rám, sklo 100,- Kč 190. NOVÁK Václav Vojtěch: Zimní krajina 1965, sign. pastel rám, sklo 60,- Kč 191. NOVOTNÝ P.: Bez názvu (volavka) 1996, sign. suchá jehla pasparta, sklo 200,- Kč 192. PERGER A. R.: Plánování opevnění 1683, znač. mědirytina pasparta, sklo, rám 150,- Kč 193. PROCHÁZKA Jaroslav: Krajina s chalupou 1917, sign. olej na papíře sklo, rám 1200,- Kč 194. RADA Vlastimil: Kováři 1946, sign. litografie pasparta, sklo, rám 280,- Kč 195. ROHLING: Praha 1945 1945, sign. barevný lept sklo, rám 300,- Kč 196. SEIDL Z.: Vzpomínka na Matěje 1928, sign. tuš, akvarel rám, sklo 600,- Kč

197. SCHWAIGER Hanuš: Ilustrace nedat., sign. tuš, běloba pasparta, sklo, rám 300,- Kč 198. SOUKUP Š.: Kokořín nedat., sign. akvarel pasparta, rám, sklo 120,- Kč 199. SOZANSKÝ Jiří: Triptych 1991, sign. lept pasparta, rám, sklo 160,- Kč 200. STRETTI ZAMPONI Zimní kostel nedat., sign. akvatinta pasparta, rám, sklo 140,- Kč Jaromír: 201. SULEK J.: Zátiší s rybami 1964, sign. tuš, akvarel rám, sklo 260,- Kč 202. ŠÍMA Josef: Poutníci (Aux temps de 1922 dřevoryt pasparta, rám, sklo 900,- Kč Jesus Christe) 203. ŠIMON Tavík František: Město po válce nedat., sign. dřevoryt pasparta, rám, sklo 380,- Kč 204. ŠIMON Tavík František: Hrad nad řekou nedat., sign. lept rám, sklo 400,- Kč 205. ŠIMON Tavík František: Soutěska nedat. lept pasparta, rám, sklo 360,- Kč 206. ŠPÁLA Václav: Portrét z profilu 1916, sign. kresba tužkou pasparta, rám, sklo 900,- Kč 207. ŠTEMBERA : Kočka 1980, sign. komb. technika pasparta, sklo, rám 1200,- Kč 208. ŠVABINSKÝ Max: Jitro 1930, znač. litografie pasparta, rám, sklo 600,- Kč 209. ŠVABINSKÝ Max: Akt v žitě 1929, znač. litografie pasparta, rám, sklo 600,- Kč 210. ŠVABINSKÝ Max: Vlaštovka nad jabloní nedat., znač. litografie pasparta, rám, sklo 400,- Kč 211. ŠVABINSKÝ Max: Portrét ženy 1924, sign. dřevoryt rám, sklo 200,- Kč 212. ŠVARC Václav: Chudenice u Klatov 1920, sign. olej na desce rám 300,- Kč 213. THIEULIN Louis: Městská skica 1912, sign. kresba tužkou pasparta, rám, sklo 900,- Kč 214. TOMAN Karel: Pobřeží nedat., sign. tuš, akvarel pasparta, rám, sklo 300,- Kč 215. TREFIL Václav: Krajina nedat., sign. kresba křídami pasparta, sklo, rám 200,- Kč 216. VAIC Josef: Na Karlově mostě nedat., sign. suchá jehla pasparta, rám, sklo 400,- Kč 217. VORLÍČEK Viktor: Z cyklu Jihočeské 1942, sign. lept rám, sklo 200,- Kč kostely 218. WIRTH J.: Portrét ženy 1940, sign. olej na sololitu rám 300,- Kč 219. WOLLNER Hedwig: Kuřačka se smrtkou 20. léta akvarel pasparta, rám, sklo 600,- Kč 220. ZAPADLÍK Václav: Vlak (Chlum) nedat., sign. tuš, akvarel pasparta, sklo, rám 400,- Kč 221. ZAPADLÍK Václav: Vlak (točna) nedat., sign. tuš, akvarel pasparta, sklo, rám 400,- Kč 222. ŽUFAN Bořivoj: Květa nedat., sign. olej na desce rám 400,- Kč 223. Neurčený autor: Ježíšek v chlévě nedat., sign. dřevoryt sklo, rám 200,- Kč 224. Neurčený autor: Koncert 1991, sign. lept pasparta, sklo 100,- Kč 225. Neurčený autor: Horská krajina nedat., sign. olej na kartonu rám 400,- Kč 226. Neurčený autor: Akt nedat. olej na kartonu sklo, rám 400,- Kč 227. Neurčený autor: Portrét mladé ženy nedat. olej na kartonu rám 300,- Kč 228. Neurčený autor: Portrét herečky nedat. akvarel pasparta, rám, sklo 500,- Kč Friedrichové 229. Neurčený autor: Sovovy mlýny nedat. olej na plátně sklo, rám 300,- Kč 230. Neurčený autor: Na salaši nedat., sign. olej na plátně rám 600,- Kč 231. Neurčený autor: Na řece nedat. olej na plátně rám 500,- Kč E) Kresba, grafika - nerámováno 232. ALEX Adolf: Orba nedat., sign. lept 120,- Kč 233. BENEŠ Vincent: Portrét ženy 1958, sign. litografie 280,- Kč 234. BENEŠOVÁ Daniela : Bez názvu (abstrakce) 1992, sign. lept 80,- Kč 235. BENYÓ Percy: Obraz naděje 1974, sign. dřevoryt 80,- Kč 236. BÍLEK František: Nejvyšší spravedlnost nedat. znač. dřevořez 100,- Kč 237. BORN Adolf: Bordighera alta 1982, sign. serigrafie 80,- Kč 238. BOUDA Cyril: Tři Ex Libris nedat., sign. mědirytina 180,- Kč 239. BOUDA Cyril: Konvolut tří barevných grafik nedat., sign. rytina, litografie 200,- Kč 240. BOUDA Cyril: Bez názvu (vzpomínky) nedat., sign. kamenorytina 180,- Kč 241. BREJCHA: Fantazijní abstrakce 1970, sign. barevná pera 100,- Kč 242. BROŽ Josef: Jezdci 1944, sign. litografie 80,- Kč 243. BRUNER Vratislav H.: Erb nedat. tužka, akvarel 360,- Kč 244. CÍSAŘOVSKÝ Tomáš: Bez názvu (manželé) nedat., sign. bar. litografie 600,- Kč 245. DAVID Jiří: Milost nedat., sign. barevná litografie 600,- Kč 246. de VRÉS Yvonne: Vzpomínky nedat., sign. lept 300,- Kč 247. DILLINGER Petr: Pradlena 1932, sign. lept 100,- Kč 248. DIVIŠ Stanislav: Abstrakce 1994, sign. bar. litografie 550,- Kč 249. DRDA Josef Alois: Portrét mladík nedat. mědirytina 300,- Kč 250. FIALA Václav: Vesnická žena nedat., sign. litografie 60,- Kč 251. FIALA Václav: Cesta ke kostelu nedat., sign. lept 140,- Kč 252. GAUGUIN Paul: Souaire nedat., znač. faksimilie 200,- Kč 253. GAUGUIN Paul: Rodina nedat., razítko faksimilie 200,- Kč 254. H?: Evropa nedat., sign. bar. lept 60,- Kč 255. HÉGER Miloslav: Zvonice v Opočně 1946, sign. akvarel 180,- Kč 256. HEJNA Václav: Ulička nedat., sign. suchá jehla 160,- Kč 257. HEJNA Václav: Ležící žena nedat., sign. lept 160,- Kč 258. HEJNA Václav: Muž s rukou 1948, sign. suchá jehla 180,- Kč 259. HEJNA Václav: Ležící akt 1935, sign. tužka, akvarel 600,- Kč 260. HLUBOŠ J.: Pohled na Malou Stranu 1925, sign. lept 140,- Kč 261. HODEK Josef: Alegorie na mýtině 1920, sign. litografie 120,- Kč 262. HOFMAN Vlastimil: Bez názvu (Vesnička) 1950, sign. litografie 100,- Kč 263. HOJDEN K.: Bez názvu (Toaleta) 1935, sign. měkký kryt 300,- Kč 264. HOLÝ Miloslav: Bez názvu (u zámečku) 1949, sign. bar. litografie 180,- Kč 265. HÖLZELOVÁ Hana: Český Krumlov nedat., sign. litografie 80,- Kč

266. HÖNICH: Lesní paseka nedat., sign. lept 180,- Kč 267. HOSCHEK Friedrich: Portrét ženy nedat., sign. kresba uhlem 300,- Kč 268. HUMHAL Pavel: Terč s amorfním tvarem nedat., sign. bar. litografie 550,- Kč 269. CHUDOMEL: Konvolut (2 pastely, litografie) 90. léta, sign. 180,- Kč 270. JANEČEK Ota: Ex libris J.P. nedat., sign. suchá jehla 600,- Kč 271. JANEČEK Ota: Loďka nedat. kresba fixem 800,- Kč 272. JANEČEK-PARDUBSKÝ Alois: Polní cesta nedat., sign. olej na papíře 500,- Kč 273. JAVŮREK Karel: Portrét muže nedat., znač. kresba uhlem 300,- Kč 274. JELÍNEK: Marquise de Cognac nedat., sign. serigrafie 280,- Kč 275. JIŘINCOVÁ Ludmila: Tvář motýl (monogram P.) nedat., sign. lept 500,- Kč 276. KAŠPAR Adolf: Konvolut tří drobných kreseb 200,- Kč 277. KAŠPAR Adolf: V kapli 1926 barevný lept 200,- Kč 278. KAZDOVÁ Milada: Večerní hlídka nedat., sign. litografie 80,- Kč 279. KERHART. O.: Odpočinek nedat., sign. litografie 80,- Kč 280. KOBLIHA František: Květy nedat., sign. lept 100,- Kč 281. KOBLIHA František: Oltář nedat., sign. lept 280,- Kč 282. KOBLIHA František: V chrámu nedat., sign. lept 280,- Kč 283. KONŮPEK Jan: Postava v šeru nedat., sign. lept 300,- Kč 284. KONŮPEK Jan: PF 1936 sign. lept 80,- Kč 285. KONŮPEK Jan: PF 1941 nedat., sign. lept 60,- Kč 286. KONŮPEK Jan: Emporium k Vánocům 1936 sign. lept 80,- Kč 287. KONŮPEK Jan: 2 ks leptů nedat., sign. 100,- Kč 288. KONŮPEK Jan: Podzimní zákoutí 1936, sign. kresba tužkou 400,- Kč 289. KOTÍK Pravoslav: Konvolut čtyř grafik 10.-20. léta 260,- Kč 290. KOVANDA Jiří: Skvrna 1994, sign. bar. litografie 500,- Kč 291. KRÁL Jaroslav: Rodin nedat., sign. kresba tužkou 380,- Kč 292. KRÁSA Miroslav: 6 drobných akvarelů 300,- Kč 293. KREJČÍK Jaroslav: Ze staré Prahy nedat., sign. lept 120,- Kč 294. KUBÍČEK Rudolf: Konvolut 4 drobných akvarelů 80,- Kč 295. KULHÁNEK Oldřich: Ex libris N. Hillerbrandt 2000, sign. lept 160,- Kč 296. LACINA Bohdan: Z pohraničí nedat. sign. linoryt 180,- Kč 297. LADA Josef: Ukolébavka vánoční nedat. litografie 400,- Kč 298. LANDER Richard: Křižánky 1937, sign. akvarel 180,- Kč 299. LAŠTOVKA K.: PF 83 1982, sign. litografie 100,- Kč 300. MACHEK Antonín: Slovanská báje nedat., znač. kolorovaná 260,- Kč litografie 301. MAINER Martin: Denní rozvrh nedat., sign. bar. litografie 550,- Kč 302. MAŠEK Václav: Portrét muže nedat., sign. perokresba 360,- Kč 303. MERTA Jan: Vozík 1994, sign. bar. litografie 550,- Kč 304. MEYER Josef: Řetězový most nedat., sign. lept 240,- Kč 305. MÉZL Zdeněk: Ex libris 1992, sign. dřevoryt 80,- Kč 306. MILÉN Eduard: Dívka s vějířem nedat., sign. litografie 80,- Kč 307. MILÉN Eduard: Dívka v šatně nedat., sign. litografie 80,- Kč 308. MLČOCH Zdeněk: Koupání pod Humprechtem 1983, sign. bar. litografie 60,- Kč 309. MORAVEC Alois: Sedící ženy 1923, sign. dřevoryt 60,- Kč 310. MORAVEC Alois: Turčanská zahrádka 1922, sign. lept 160,- Kč 311. MÜLLER Karel: Hradčany Nad Úvozem nedat., sign. lept 140,- Kč 312. MÜLLER Karel: Operní pěvci nedat., sign. lept 160,- Kč 313. MÜLLER Karel: Na Hradčanech nedat., sign. lept 180,- Kč 314. MULTRUS Josef: Na pole 1937, sign. akvarel 360,- Kč 315. MYSLBEK?: Ležící muž 1916, sign. (viz kresba tužkou 380,- Kč příloha) 316. NAUMAN Arno: Svatovítský chrám nedat., sign. lept 140,- Kč 317. NEJEDLÝ Karel: V salónu nedat., sign. kresba tuší 300,- Kč 318. NĚMEC Karel: Cyklus 12 dřevorytů (vydal J. 1920, sign. v tiráži dřevotyty 100,- Kč Hladký) 319. NIKL Petr: Hlava 1994, sign. bar. litografie 600,- Kč 320. NOVÁK Václav Vojtěch: U řeky 1942, sign. litografie 200,- Kč 321. OBROVSKÝ Jakub: Akt v zahradě nedat. bar. reprodukce 200,- Kč 322. PAVLOVÁ Irena: Čas jíst 1968, sign. lept 300,- Kč 323. PÍSAŘÍK Petr: Abstrakce nedat. bar. litografie 600,- Kč 324. PÍSECKÝ Josef: Na jezeře 1931, znač. dvoubar. litografie 80,- Kč 325. PROCHÁZKOVÁ Linka: Sedící žena nedat., sign. kresba tužkou 160,- Kč 326. PUKL Vladimír: Svatovítský chrám nedat., sign. lept 140,- Kč 327. RADIMSKÝ Václav: U rybníčka (pozvánka) 1925, znač. litografie 120,- Kč 328. RENČÍN Vladimír: PF 1980 1979, sign. litografie 80,- Kč 329. RÉTHL L.: Procesí 1920, znač. dvoubar. litografie 100,- Kč 330. ROLÍN Viktor: Na Karlově mostě nedat., sign. lept 120,- Kč 331. RÓNA Jaroslav: Člověk a ryba 1994, sign. bar. litografie 700,- Kč 332. RYBÁKOVÁ Simona: Bez názvu nedat., sign. lept 400,- Kč 333. SALAISSE?: Generál divize 1853, sign. kolorovaná 300,- Kč litografie 334. SALAISSE?: Císařská garda 1854, sign. kolorovaná 300,- Kč litografie 335. SEDLÁČEK Vojtěch: 3 litografie nedat., sign. bar. litografie 160,- Kč 336. SEDLÁČEK Vojtěch: Dívka pasoucí krávy nedat., sign. litografie 100,- Kč 337. SEDLÁČEK Vojtěch: PF 1942 1941, sign. litografie 60,- Kč

338. SEDLÁČEK Vojtěch: Sněžný povoz 1946, sign. litografie 60,- Kč 339. SEDLÁČEK Vojtěch: Procházka o holi 1964, sign. litografie 60,- Kč 340. SEDLÁČEK Vojtěch: Koňský povoz nedat., sign. bar. litografie 120,- Kč 341. SÉGUY Eugéne Alain: Glicine, Vigne nedat., znač. bar. litografie 160,- Kč 342. SEYDL Zdeněk: 4 drobné grafiky nedat., znač./sign. bar. litografie 200,- Kč 343. SEYDL Zdeněk: Muž s aparátem nedat., razítko kresba tuší 400,- Kč 344. SEYDL Zdeněk: Muž v kroji nedat., razítko kresba tuší 400,- Kč 345. SEYDL Zdeněk: Japonská krajina (s razítkem) nedat. kresba fixem 400,- Kč 346. SEYDL Zdeněk: Japonská krajina (bez razítka) nedat. kresba fixem 400,- Kč 347. SCHMIDT J.: Portrét muže s vousy 1931, sign. mědirytina 60,- Kč 348. SCHWARZ Venda: PF 1910 1909, sign. litografie 40,- Kč 349. SIVKO Václav: Bez názvu (abstrakce) 1965, sign. litografie 500,- Kč 350. SLEVOGT Max: Ilustrace (dva muži) nedat., sign. litografie 200,- Kč 351. STRETTI Mario: 3 drobné lepty nedat., sign. lepty 80,- Kč 352. STRETTI-ZAMPONI Jaromír: Trosky nedat., sign. lept 100,- Kč 353. STRETTI-ZAMPONI Jaromír: Ptačí krmítko 1948, sign. lept 300,- Kč 354. STŘÍŽEK Antonín: Doprava 1994, sign. bar. litografie 600,- Kč 355. STUCK Franz: Matka 1900 lept 500,- Kč 356. SVOLINSKÝ Karel: Tři grafiky nedat., sign. různé techniky 100,- Kč 357. SVOLINSKÝ Karel: Ilustrace (Máj) 1936, znač. litografie 100,- Kč 358. SVOLINSKÝ Karel: Milenci nedat., sign. dřevoryt 140,- Kč 359. SVOLINSKÝ Karel: Madona nedat., sign. lept 120,- Kč 360. SYLLA: Mytický výjev (příloha Veraikonu) nedat. bar. litografie 260,- Kč 361. ŠIMÁK Lev: Ruiny 1942, sign. litografie 180,- Kč 362. ŠIMON Tavík František: Studie Asiatek (oboustranné) nedat., sign. kresba tužkou 160,- Kč 363. ŠIMON Tavík František: Portrét dívky nedat., znač. lept 180,- Kč 364. ŠIMON Tavík František: Asiat vlekoucí povoz nedat., sign. lept 300,- Kč 365. ŠIMON Tavík František: V chrámu nedat., sign. lept 360,- Kč 366. ŠLITR Jiří: Krajina 1966, sign. kresba tuší 380,- Kč 367. ŠOLC I.: Zvíře nedat., sign. lept 60,- Kč 368. ŠTIKA Karel: V objetí nedat., sign. dřevoryt 60,- Kč 369. ŠTIKA Karel: Z cyklu Almužna (list 2) 1930, sign. dřevoryt 180,- Kč 370. ŠTIKA Karel: Z cyklu Almužna (list 3) 1926, sign. dřevoryt 220,- Kč 371. ŠTIKA Karel: Z cyklu Almužna (list 5) 1926, sign. dřevoryt 200,- Kč 372. ŠVABINSKÝ Max: Jitro 1930, znač. litografie 400,- Kč 373. ŠVABINSKÝ Max: Kvetoucí stromy 1955, sign. litografie 300,- Kč 374. ŠVABINSKÝ Max: V lukách nedat., sign. litografie 400,- Kč 375. ŠVABINSKÝ Max: R. Ryšavý 1931, znač. litografie 180,- Kč 376. ŠVABINSKÝ Max: Kravský povoz nedat., sign. lept 500,- Kč 377. ŠVABINSKÝ Max: Louka květů nedat., sign. litografie 180,- Kč 378. ŠVABINSKÝ Max: Stromy ve větru nedat., znač. lept 380,- Kč 379. ŠVABINSKÝ Max: Edvard Beneš 1924, sign. litografie 100,- Kč 380. ŠVABINSKÝ/ŠVENGSBÍR?: Dva portréty (s J. Schmidtem) 1898/1946, znač. mědirytina 100,- Kč 381. TEIGE Karel: Tanečnice 1918, znač. linoryt 300,- Kč 382. TESAŘ Vladimír: Krajina 1979, sign. akvarel 300,- Kč 383. TESAŘ Vladimír: Ratibořice (studie) 1978, sign. kresba tužkou 180,- Kč 384. TESAŘ Vladimír: U mlýna 1981, sign. kresba tužkou 200,- Kč 385. TOMAN P.: Parní lokomotiva nedat., sign. lept 140,- Kč 386. TOMEK Eduard: Akt na seně 1974, sign. akvarel 280,- Kč 387. TOULOUSE-LAUTREC Henri: Portrét ženy nedat. světlotisk 300,- Kč 388. VANÍČEK Bedřich: Spící nedat., sign. litografie 100,- Kč 389. VERŽAKOVSKÝ Karel: Skica dívky u stolu nedat. kresba tuší 240,- Kč 390. VILHELMOVÁ Lenka: Abstrakce 1996, sign. bar. lept 380,- Kč 391. VINGLER Vincenc: Karikatura nedat., sign. kresba tužkou 260,- Kč 392. VLČEK Jindřich: Náměstí v Hradci Králové 1912, znač. bar. litografie 240,- Kč 393. VODÁK V.: Kytice 1950, sign. bar. litografie 100,- Kč 394. VODRÁŽKA Jaroslav: Devětsil 1948, sign. lept 180,- Kč 395. VODRÁŽKA Jaroslav: Krávy s pluhem nedat., sign. dřevoryt 180,- Kč 396. VONDROUŠ Jan C.: V továrně 1941, sign. bar. litografie 140,- Kč 397. WELLNER. K.: Neptunova kašna v Olomouci 1918., sign. litografie 100,- Kč 398. Neurčený autor: Konvolut čtyř kolorovaných rytin s erotickou tematikou nedat. 400,- Kč pozn.: Není li uvedeno jinak, je uváděn vždy jen největší rozměr dražené položky

GJJ Galerie Jiří Jaskmanický ČESKÉ CENTRUM FOTOGRAFIE Děkujeme za Vaši přízeň a zájem o naši činnost v roce 2003. Přejeme Vám příjemné prožití svátků vánočních a vše nejlepší do roku 2004, v němž se s Vámi budeme opět těšit na shledanou... Galerie Jiří Jaskmanický České centrum fotografie