EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

Dorant Cup Propozice

Krajská kola ve florbalu středních škol

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ Příloha č. 4 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

Na konci MČR jsme podávali poháry, medaile a diplomy. Vše dopadlo dobře, bez závažného problému. Byli spokojeni a odešli po svém.

TJ SOKOL SEHRADICE A

Turnaje se zúčastní 42 týmů Týmy budou rozděleny do 7 skupin po 6 týmech Utkání ve skupinách budou hrána systémem každý s každým

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

Číslo testu: 802. Pravidlová komise FAČR Testy. Tento test vypracoval:

ročník 2003 a mladší neděle 7. února 2016 od 8.15 hodin hala TJ Turnov Skálova ulice

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TLUMAČOV

Příloha č. 1: Počet vstřelených branek jednotlivých týmů ze hry a po standardní situaci

SOUTĚŽ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK ZLÍNSKÉHO KFS

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

SOUTĚŽ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK OFS

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/

HALOVÝ TURNAJ OFS TŘEBÍČ STARŠÍ ŽÁCI ZIMNÍ LIGA 2017

OLESNIK - PROTIVIN. Repubblica Ceca (Ondrasovka KP) Kolo cislo 10 IVS 13/10/2018 0' 15' 30' 46' 60' 75' 91'

S centrum Cup (6 týmů)

A.F.C. HUMPOLEC. HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ přípravek - ročník 2005 a ml. (mladší přípravka)

Pravidla malé kopané turnajů SlaviaTour

Propozice - Ondrášovka Cup v kategorii U13:

OSTROVSKÝ DEN PLNÝ TBALU

Náš turnaj o.s. satelitní turnaje na míru pro Váš tým. Radek Kuchař - Marketingová a administrativní podpora tel:

PROPOZICE HALOVÉHO TURNAJE OFS TŘEBÍČ PRO MLADŠÍ ŽÁKY

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

FK Nová Role KFI ČR 1: SK Červený Kůň Tábor KFI ČR 1:4

VII. ročník futsalového turnaje

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli

Příbramský pohár 2014 U12

TJ Sokol Radouň KFI ČR 0 : 6 (penalty 3 : 4) FK Baník Radvanice KFI ČR 0 : 8 (penalty 4 : 5)

TYGR CUP 2011 jediný gól nás dělil od turnajového stříbra

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek U11 (ročník 2007 a mladší) FAIR PLAY CUP /28. ročník/

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

Fotbal. 1. Průběh a způsob hry. Aplikační software

Vážení sportovní přátelé,

O pohár města Rosice

Propozice Ondrášovka Cupu 2017/18 pohár mládeže FAČR. kategorie U13. A. Všeobecná ustanovení

S centrum Cup

Trenéři: BĚTÍK JAKUB, DANČÁK LUKÁŠ. Vedoucí: MRLINA VLADIMÍR

Fotbalový turnaj na Kladně

Spartak Strašice KFI ČR 1 : Spartak Rychnov u Jablonce - KFI ČR 1:11

POŘADATEL SI VYHRAZUJE PRÁVO NA PŘÍPADNÉ ZMĚNY V PRAVIDLECH TURNAJE

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

I.B-sk. B 7.KOLO č.4 / TJ SOKOL SEHRADICE FC TVD SLAVIČÍN B

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

OSTRAVA CUP ročník května 2014 od 9:00-17:00 hod. U9 a U8. Městský stadion Aréna v Ostravě Vítkovicích

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

VÝSLEDKY M - ČR ČSNS - FSN 2013 VE FOTBALU

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SK Kostelní Lhota sobota , začátek v 17:00

I. Pražský sportovní klub neslyšících, o.s. Založen 1922

S centrum Cup (5 týmů)

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

FAAZ PRAHA

I. Pražský sportovní klub neslyšících, o.s.

AFK Slavoj Podolí. Sobota v 10:45

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu

Kádr starší přípravky pro ročník 2014/2015.

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

13.kolo Osek : Blatná "A" : SK Otava Katovice 6 : 4 ( 3 : 1 )

Golden Tour, Ekonoprint, Česká televize, Metropol TV, Seznam.cz

MIMOŘÁDNÝ ZPRAVODAJ

Partneři turnaje: Pořadatel: Fotbalový klub Baník Sokolov, z.s., Boženy Němcové 1780, Sokolov

Úterý 2. 5. 2017 v 11:00 hodin hřiště Terpsithea SKN BRNO ASKPN PIRAEUS 2 : 0 (1 : 0) Branky: 24 Jakub Matyáš, 67 Adam Papoušek Žlutá karta: 27 Martin Susedka, 59 Jan Dvořáček SKN BRNO: Mikula Daniel Zeman Vítězslav, Benda Lukáš, Malý Miloš, Susedka Martin Horniak Mário, Píš Marek, Papoušek Adam, Matyáš Jakub Rybníček Vojtěch, Susedka Maroš Střídaní: 45 Dvořáček Jan (Susedka Maroš), 55 Stehlík Petr (Susedka Martin), 60 Bednařík Marek (Horniak Mário) Náhradnicí: Novák Miroslav, Jelínek Lubomír Brněnští fotbalisté zavítali před začátkem prvního zápasu DCL 2017 na řecké půdě do Larissa - Terpsithea. Vesnice Terpsithea je blízko 5 km od Larissy. Obě mužstva se řádně dostavila, rovněž byli přítomni čtyři delegovaní rozhodčí a pískali dobře. Sestavovali jsme tým z jiných hráčů. Hrálo se na přírodní trávě, ale byla hrbatá a neupravená. Zápas začal v 11:20 hodin. Hráli jsme 2x35 minut, pravidla DCL. Počasí bylo vedro. Od začátku zápasu se brněnští fotbalisté dostávali do hry pomaleji, měli územní převahu, ale kvůli nepřesnostem v rozehrávce, si museli na hřiště zvykat. Brněnští hráči hráli zápas poprvé v tomto složení, proto jim déle trvalo, než si porozuměli ve hře. V první půli se snažili, měli mnoho šancí skórovat. Až ve 24. minutě Jakub Matyáš dal gól tzv. z voleje. Vojtěch Rybníček obešel gólmana, střílel na branku, ale míč zůstal v kaluži, nebyl to gól. Ve druhém poločase v 67. minutě Adam Papoušek vystřelil do šestnáctky k tyči 2:0. Měli jsme po celý čas více ze hry, klidně jsme mohli dát víc branek. Také náhradnicí vystřídali a dohráli. Nejlepší hráčem byl Jakub Matyáš.

Středa 3. 5. 2017 v 11:00 hodin hřiště Terpsithea GSS TORINO SKN BRNO 2 : 1 (1 : 0) Branky: 55 Vojtěch Rybníček Žlutá karta: 55 Marek Píš (správně Dvořáček má být žlutá karta, rozhodčí špatně psal a je omylem) SKN BRNO: Mikula Daniel Zeman Vítězslav, Benda Lukáš, Malý Miloš, Susedka Martin Horniak Mário, Papoušek Adam, Matyáš Jakub, Píš Marek Rybníček Vojtěch, Dvořáček Jan Střídaní: 60 Susedka Maroš (Dvořáček Jan), 64 Stehlík Petr (Susedka Martin) Náhradnicí: Novák Miroslav, Jelínek Lubomír, Bednařík Marek V termínu 3.5. o půl páté jsme hráli na stejném hřišti. Sestava byla také stejná, došlo jen k výměně útočníka na hřišti - Jan Dvořáček. Ve druhé minutě po chybě jednoho našeho stopera vstřelil italský tým gól. Pak jsme se na deset minut dostali do převahy, ale pak jsme začali hrát svojí hru a po zbytek 1. poločasu i většinu času přehrávali soupeře kombinační hrou. V 55. minutě bylo odměnou vstřelení branky, kdy ve středu hřiště přebral míč Mário Horniak, po lajně poslal míč Rybníčkovi do běhu a on z ostrého úhlu poslal míč do vzdálenější tyče 1:1. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná. Nakonec jsme zadarmo věnovali gól soupeři, a to tak, že všichni obránci nechali hru za sebou a soupeř nás dokázal potrestat střelou gólu. V 65. minutě již svítilo na tabuli 2:1.

Středa 3. 5. 2017 v 11:00 hodin hřiště Terpsithea FULHAM DFC SKN BRNO 2 : 3 (1 : 2) Branky: 2, 30 a 45 Vojtěch Rybníček Žlutá karta: žádné SKN BRNO: Mikula Daniel Malý Miloš, Zeman Vítězslav, Benda Lukáš, Stehlík Petr Horniak Mário, Papoušek Adam, Píš Marek, Dvořáček Jan, Matyáš Jakub Rybníček Vojtěch, Střídaní: 65 Susedka Maroš (Dvořáček Jan) Náhradnicí: Novák Miroslav, Jelínek Lubomír, Bednařík Marek, Susedka Martin Pokud jsme chtěli postoupit ze skupiny, bylo třeba porazit tým z Anglie. Herní styl soupeře byl podobný italskému týmu Torino. Do prvního poločasu jsme nastoupili s hráčsky pozměněnou sestavou na 4 5 1. Již ve druhém minutě se nám podařilo vstřelit gól a po centru zprava Adama Papouška na vzdálenější tyč dorazil Vojta Rybníček míč do branky. Avšak za 5 minut bylo již srovnáno, kvůli nerovnosti hřiště nečekaně míč zaskočil brankaře Mikulu a dokutálel se do branky a to bez soupeřovy pomoci. Na konci prvního poločasu jsme opět strhli vedení na svou stranu, využili jsme zmatku obránců soupeře a Vojta Rybníček po nepovedené střele Adama Papouška doráží míč do branky. Po prvním poločase tedy skóre pro nás 1:2, byli jsme lepším týmem. Ve druhém poločase překvapivě přehráváme soupeře. A daří se nám vstřelit i 3. branku. Opět v tom byla dvojice Adam Papoušek a Vojta Rybníček. Ze šestnáctky vstřelil branku Adam Papoušek, ale míč orazítkoval břevno a Vojta Rybníček už jen dorazil míč do branky vedle dezorientovaného brankáře soupeře. Fulhamu se podařilo ještě snížit, ale své vedení jsme si již pohlídali a zaslouženě, i když překvapivě postupujeme z velmi těžké skupiny.

Čtvrtek 4. 5. 2017 v 11:00 hodin hřiště Mitsimponas O ČTVRTFINÁLE SKN BRNO CDS HUELVA 0 : 5 (0 : 2) Branky: žádné Žlutá karta: 49 Matyáš Jakub SKN BRNO: Mikula Daniel Stehlík Petr, Zeman Vítězslav, Benda Lukáš, Malý Miloš Horniak Mário, Píš Marek, Papoušek Adam, Susedka Maroš, Matyáš Jakub Rybníček Vojtěch, Střídaní: 30 Bednařík Marek (Zeman Vítězslav), 60 Susedka Martin (Benda Lukáš), 64 Jelínek Lubomír (Stehlík Petr) Náhradnicí: Novák Miroslav Ve čtvrtfinále nás čekal španělský klub Huelva, který je velmi úspěšný mezi evropskými kluby. Hráli jsme na jiném hřišti - Mitsimponas, které bylo blíž než hřiště Terpsithea. Také toto hřiště nebylo moc upravené, nerovnné. V obou poločasech nás soupeř po všech stránkách jen přehrával a zaslouženě tak i postoupil mezi 4 nejlepší kluby v Evropě v letošním ročníku DCL. A my naopak se mohli už umístit nelepé jako pátí a nejhůře jako osmí. Nejlepší hráč je Lukáš Benda.

Čtvrtek 4. 5. 2017 v 18:30 hodin hřiště Mitsimponas O 5. 8. MÍSTO IK SURD SKN BRNO 1 : 1 (1 : 0) na penalty 8:7 Branky: 23 Lukáš Benda Žlutá karta: žádné Diváků: 10 SKN BRNO: Mikula Daniel Stehlík Petr, Papoušek Adam, Malý Miloš, Jelínek Lubomír Horniak Mário, Píš Marek, Benda Lukáš, Matyáš Jakub Rybníček Vojtěch, Susedka Maroš Střídaní: 60 Susedka Martin (Susedka Maroš) Náhradnicí: Novák Miroslav, Bednařík Marek, Dvořáček Jan Tento zápas jsme hráli na stejném místě, sestavu jsme trošku pozměnili. Hráči byli už unavení, protože hráli dopoledne. V prvním poločase jsme byli lepším týmem. A taky jsme vstřelili branku, Lukáš Benda střelou k pravé tyči. Od 23. minuty jsme vedli 0:1 nad týmem Surd ze Švédska. Do druhého poločasu nastupujeme s cílem vstřelit alespoň ještě jednu branku. Ale štěstěna se přiklonila k soupeři a po odkopu našeho obránce tečuje svého spoluhráče míčem a tak, že míč po odrazu přelobuje našeho vyběhnutého brankaře a zapadne do naší branky. Je srovnáno 1:1. Nic dalšího se ve druhém poločase neudálo a tak zápas spěje k penaltám, kde vítězí soupeř to díky neproměněné penaltě Stehlíka, který šel až jako osmý v pořadí. Nejlepší hráč je opět Lukáš Benda. V pátek budeme hrát o sedmé místo s anglickým klubem ST JOHN s. Penalty proměnili: Benda, Matyáš, Rybníček, Horniak, Píš, Mikula, Malý Nedali penaltu: Papoušek a Stehlík Benda 0:1, Mikula chytil penaltu, Matyáš 0:2, 1:2 (Švéd), Rybníček 1:3, 2:3 (Švéd), Horniak 2:4, 3:4 (Švéd), Papoušek nedal penaltu, 4:4 (Švéd), Píš 4:5, 5:5 (Švéd), Mikula 5:6, 6:6 (Švéd), Malý 6:7, 7:7 (Švéd), Stehlík nedal penaltu, 8:7 (pro vítězů švédské Surdy).

Čtvrtek 4. 5. 2017 v 10:00 hodin hřiště Mitsimponas O 7. MÍSTO ST JOHN s DFC SKN BRNO 1 : 2 (0 : 0) Branky: 50 Lukáš Benda, 70 Vojtěch Rybníček Žlutá karta: 48 Lubomír Jelínek, 63 Petr Stehlík Diváků: 10 SKN BRNO: Mikula Daniel Stehlík Petr, Papoušek Adam, Zeman Vítězslav, Jelínek Lubomír Horniak Mário, Píš Marek, Benda Lukáš, Matyáš Jakub Rybníček Vojtěch, Malý Miloš Střídaní: 59 Susedka Martin (Zeman Vítězslav) Náhradnicí: Novák Miroslav, Bednařík Marek, Dvořáček Jan, Susedka Maroš Souboj o sedmé místo nás čekal s vicemistrem Anglie a to St. John s a opět nás nečekal lehký soupeř. V prvním poločase šance byly na obou stranách, ale více ze hry měl soupeř. Hodně nás podržel náš brankář. Poločas tedy skončil bez branek. Ve druhé půli již jsme byli vyrovnanějším soupeřem a taky jsme vsítili úvodní branku, soupeřova brankaře obstřelil Lukáš Benda, krásná technická střela, vedeme 0:1. V polovině druhého poločasu vyrovnává z dorážky hlavou po volném kopu. Už to vypadalo, že zápas dospěje k penaltám, ale přece jen ještě padne gól a to díky krásné přihrávce od Lukáše Bendy do úniku vyběhne Vojta Rybníček a střelou k pravé tyči zakončuje náš nejlepší kanonýr na tomto turnaji Vojta Rybníček. Získáváme tedy krásné 7. místo a to při první účasti na DCL, celkově již desátém v pořadí. Moc děkuji fotbalistům za výkony, protože od úterý až do pátku, kdy hráli každý den jsou hodně utahaní. Hráli trpělivě, téměř bez zranění a odehráli celkově 6 zápasů (420minut). Napsal trenér Radek Probošt