Sobota 31. 10. 2009 ve 12:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 14:30.

I. CELOSTÁTNÍ FOTBALOVÁ LIGA ŽEN

MĚSTO PARDUBICE I. CELOSTÁTNÍ FOTBALOVÁ LIGA ŽEN SK DFO PARDUBICE. vs. START JIHLAVA

Sobota ve 11:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 13:30.

MĚSTO PARDUBICE I. CELOSTÁTNÍ FOTBALOVÁ LIGA ŽEN SK DFO PARDUBICE. vs. FC VIKTORIA PLZEŇ

HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

Pohár EHF odveta druhého kola kvalifikace SC Magura Cisinadie Slavia Praha 20:29 (18:11)

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

Zároveň bych rád popřál všem účastníkům krásný fotbalový zážitek a spoustu radosti ze hry. Filip Peška Ředitel turnaje

U 12 O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2016 X. ROČNÍK

PŘEBOR REPUBLIKY U 14 DÍVKY

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Hradec Králové -FC Viktoria Plzeň

Propozice Ondrášovka Cup 2016 kategorie U12, U13

MOL liga 17. kolo Slavia Praha HK Hodonín 32:25 (19:12)

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

Vážení sportovní přátelé,

PROPOZICE TURNAJE, ROZLOSOVÁNÍ PRO KATEGORII U12 TOP16

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12)

U 14 O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2017 XI. ROČNÍK

STARŠÍ PŘÍPRAVKA 2011/2012

Mezinárodní fotbalový turnaj starších přípravek U11

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

Hodnocení ročníku. Níže naleznete všechny výsledky.

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

Město Touškov Černice

20: FC KVĚTNICE TIŠNOV SC KALÁBEK LINO BRNO 2011/2012. hala SSK Tišnov. Rozpis všech utkání jarní části.

O POHÁR STAROSTY MĚSTA CHOCEŇ 2016 II. ROČNÍK

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

HISTORIE, ZPRAVODAJE, FOTOGRAFIE, KONTAKTY, TABULKY GÓLŮ A ZÁPASŮ SPONZOŘI ODDÍLU :

O POHÁR STAROSTY MĚSTA CHOCEŇ 2017 AGRIA CUP 2017 III. ROČNÍK

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

Nové prodejní místo Týdeníku Pernštejn v Autoškole PEML PARDUBICKO A CHRUDIMSKO PERNŠTEJNpro str. 3 str. 4 str.

SOUTĚŽ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK ZLÍNSKÉHO KFS

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

Branky. POřadí POřadí. Góly dle minut. Žluté karty 16. Červené karty 16. Diváci (domácí utkání) Penalty. Průměr (1.

Počasí fotbalu moc nepřálo

MOL liga 12. kolo Slavia Praha Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 31:26 (18:11)

Slavia Praha Iuventa Michalovce 34:38 (13:20) MOL liga 19. kolo

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

JUNIOR NORTH CUP MICRO 2013

Maentiva Cup 2016 MEMORIÁL MARTINA BREINISCHE. Fotbalový turnaj pro mladší žáky U13

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

TALENT CUP - TURNAJ OKR.VÝBĚRŮ U 13 ročník 2012/2013

SK Třeboradice. Sobota v 10:00

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

TJ SOKOL SEHRADICE A

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

JUNIOR NORTH CUP 2013 a IV.ročníku Memoriálu Josefa Kubína,

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

U 7 THHK CUP

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Vysočina Jihlava -SK Slavia Praha

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

TŘEBEŠSKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Krajská kola ve florbalu středních škol

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

FK VIKTORIA ŽIŽKOV. ročník sezona 2008 / 2009

Fotbalový turnaj na Kladně

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

2.ROČNÍK TURNAJE MLADŠÍCH ŢÁKYŇ

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

SHK D-P Pardubice juniorky Slavie 26:41 (8:19), 1. liga žen

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 5. ročník: BYŠKOVICE CUP

O pohár města Rosice

Děkujeme všem sponzorům!!! Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/ vydání - jaro

HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE MĚSTO PARDUBICE I. CELOSTÁTNÍ FOTBALOVÁ LIGA ŽEN SK DFO PARDUBICE o.s. vs. SK SLAVIA PRAHA Sobota 31. 10. 2009 ve 12:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 14:30.

Vážení sportovní příznivci, vítejte na zápase 1. ligy žen mezi SK DFO Pardubice a SK Slavia Praha. Dnes nás čeká další domácí zápas podzimní části, kdy se chceme opět porvat o body. Přejeme příjemný sportovní zážitek a doufáme, že nám zachováte přízeň a budete nás nadále podporovat. A TÝM 17.10.2009 SK DFO Pardubice o. s. AC Sparta Praha fotbal a.s. 0:4 (0:2) Sestava DFO Pardubice: Holátková - Kroutilová, Freislerová, Merklová (Medková), Kubantová (Dostálová) - Koutná, Machatková (Vašíčková), Šmahelová, Kunáková (Nevečařalová) - Krejcarová (K), Závišková Soupiska AC Sparta Praha: Sloupová, Marínková, Heroldová (K), Vyštejnová, Kladrubská (Nováková), Ringelová (Bartoňová), Kožárová, Bíbrlová, Týlová (Nehodová), Ondrušová, Pivoňková (Čulová) Branky: Marínková Lucie Kožárová Tereza 2x Bíbrlová Adéla ŽK: Závišková Žaneta Krejcarová Michaela

Rozhodčí: Ratajová Lucie Simmerová Petra Lavrenčíková Jindra Vyjádření trenéra DFO: Favorit nás od začátku kombinačně přehrával, ale do vyložených šancí jsme ho nepouštěli. První dvě branky jsme dostali zbytečně po našich hrubých chybách. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila a soupeře jsme opět nepouštěli do vyložených šancí, avšak jsme zbytečně inkasovali po dvou rozích. Chválím celý tým za bojovnost, jmenovitě zaslouží pochvalu Holátková, Koutná, Krejcarová a Šmahelová. Vyjádření trenéra AC Sparta: Do zápasu na překvapivě dobrém terénu jsme nastoupili bez některých opor, které jsme nechali odpočívat, např. nehrála Došková, Gazdíková, Sedláčková a Mocová. V první půli jsme dobře kombinovali, trenéři však měli výhrady k neproměňování některých brankových příležitostí. Se stavem 0:2 po první půli jsme byli spokojeni. Do druhého poločasu jsme vystřídali Pivoňkovou. Celý zápas se nesl v duchu překonávání výborně zajištěné domácí obrany. Oceňuji výkon domácí brankářky, která vychytala 3-4 brankové příležitosti. Výsledek 0:4 odpovídá průběhu hry, Pardubice si vytvořily 2-3 šance, ale jinak se převážně hra odehrávala na polovině domácích.

24.10.2009 SK DFO Pardubice o. s. FC Hradec Králové 1:2 (0:1) Sestava DFO Pardubice: Cvrčková Kroutilová, Freislerová, Koutná, Kubantová - Medková, Šmahelová, Krejcarová (K), Kunáková - Urbancová, Erdélyiová Soupiska FC Hradec Králové: Sladká - Benešová (K), Hlaváčková, Novotná, Lacinová, Mikešová, Nováková, Svobodová, Burešová, Ninczová, Kosová Střídající z DFO: Merklová, Nevečeřalová, Dostálová Branky DFO: Koutná - Teislerová, Ninczová Vyjádření domácího trenéra: V prvním poločase se hrál chodící nezáživný fotbal. Ve druhé půli jsme dostali soupeře pod tlak a dokázali jsme vyrovnat. V 85. minutě jsme však dostali nešťastný gól, na který již nebyl čas odpovědět. Utkání na jaře 2009 s dnešním soupeřem SK DFO Pardubice o. s. SK Slavia Praha 0:3 (0:1) Sestava DFO Pardubice: Holátková Kubantová, Vafková, Merklová, Kroutilová - Kunáková (Nevečeřalová), Závišková (Vašíčková), Šmahelová, Strachotová (Cuberková) Součková (Dostálová), Krejcarová (K) Soupiska SK Slavia Praha: Zbořilová, Kulichová, Mészárosová, Pincová, Budošová, Pěničková (K), Krůzová, Holečková, Králová, Tesková, Divišová

HR: Jurajdová Lenka AR1: Ferenčíková Naďa AR2: Pelová Lucie Branky: 39 a 87 Tesková 73 Pěničková Vyjádření domácího trenéra: již ve 4. minutě nás podržela golmánka Holátková, kdy se po centru z pravé strany dostala k míči nepokrytá hráčka. Prohranými souboji či špatnými odkopy jsme se sami dostávali pod tlak, vynikajícími zákroky nás však stále držela naše brankářka a ani střela Divišové ve 25. minutě k brance nevedla. Až ve 39. minutě se Slavia dočkala, kdy po standardní situaci z levé strany zakončila nepokrytá Tesková - 0:1. V druhé půli opět předváděla skvělé zákroky naše brankářka, která zaslouží pochvalu za předvedený výkon. V 73. minutě Slavia zvýšila náskok, když střelu mezi tyče brankářka vyrazila, ale naše obrana nestihla zareagovat a Pěničková zaznamenala úspěch. V 90. minutě Tesková upravila konečné skóre na 0:3. Celý tým zaslouží pochvalu. Vyjádření hostujícího trenéra: Náš tým nepředvedl ideální výkon, kdy nám především chyběl rychlý pohyb a naše hráčky se nemohly dostat do tempa. Do příštího zápasu to musíme zlepšit. Hlavní jsou tři body, které vezeme domů.

JUNIORKA 17.10.2009 SK DFO Pardubice - AC Sparta Praha fotbal a.s. 1:12 (0:4) Branka DFO: Vašíčková 24.10.2009 SK DFO Pardubice FC Hradec Králové 0:4 (0:1) Utkání na jaře 2009 s dnešním soupeřem SK DFO Pardubice SK Slavia Praha 1:1 (1:1) Sestava DFO: Záplatová - Kramerová, Kubantová (Merklová), Trojáková, Vašíčková - Nevečeřalová, Strachotová, Cuberková, Závišková - Součková, Drobná Branky DFO: Cuberková Spravedlivá remíza po velmi dobrém výkonu domácích hráček, když ve druhém poločase ještě Drobná neproměnila stoprocentní šanci a hosté trefili jen tyč domácí branky. Poslední domácí zápas A týmu a juniorky v podzimní části: 14. 11. 2009 od 11:30, juniorky od 14:00 proti 1.FC BRNO

Monts s.r.o. Holice www.monts.cz stroje a zařízení pro zpracování živočišného odpadu stroje a zařízení pro skladování a sušení obilí tlakové nádoby lisy na olejniny dopravníky CHLAZENÍ CHOCEŇ Spol s.r.o. VÝROBA, INSTALACE A OPRAVY CHLADÍRENSKÝCH ZAŘÍZENÍ Pernerova 80, 565 01 Choceň http://www.elklima.cz klimatizace vzduchotechnika chlazení regulace větrání odsávání sušení odprašování http://www.sksystems.cz Výkup a zpracování - kovošrot, kovový odpad,železný šrot, barevné kovy, autobaterie, druhotné suroviny.. Vše pro svařování www.hanousek.cz Josef Kroutil Studnařství, vrtné práce Zahradní 239, 539 52 Trhová Kamenice josefkroutil@centrum.cz Včelákov - Bystřice 28 539 01 +420 732 406 004 erik.tomek@tiscali.cz http://www.sovishk.cz Dodávky staveb a zemní práce. Zdeněk Špás Návrhy a kresby reklamních nápisů Za Sokolovnou 652, 533 41 Lázně Bohdaneč +420 466 924 417 Jiří Veleba Klempířství Dašická 1760, 530 02 Pardubice jiriveleba@seznam.cz

Pavel Zdeněk Výroba a montáž schodů, schodišť, vrat a brán. Výroba ocelových konstrukcí. Na Staré poště 508, 530 02 Pardubice zdene.pavel@tiscali.cz ZDE JE MÍSTO I PRO VÁS 777 876 065 H-propag Reklamní agentura Na Hrádku 136, 530 02 Pardubice info@h-propag.cz www.h-propag.cz SK DFO PARDUBICE DĚKUJE VŠEM SVÝM PARTNERŮM A TĚŠÍ SE NA DALŠÍ SPOLUPRÁCI SK DFO PARDUBICE o.s. POŘÁDÁ NÁBOR POHYBOVĚ NADANÝCH DÍVEK OD ROČNÍKU 2001 Máš-li chuť hrát fotbal přijď mezi nás každé pondělí,středu a pátek v 17:00 hodin na Letní stadion Pardubice (vedle ČEZ Areny). info.: 775 025 544 777 005 117 Název oddílu: SK DFO Pardubice o. s. Kontaktní adresa: Trnovská 300 Pardubice 533 53 Hrací plocha: Letní stadion Sukova třída 1735 Pardubice 530 02 skdfopardubice@centrum.cz www.skdfopce.cz