Obsah šuměnek. změny v CD*FL pro sezónu 2012/2013 3. 1. hrací den CD*FL 4. 2. hrací den CD*FL 7. Pozvánka na 3. hrací den 8

Klid skončil a boje CD*FL se rozeběhly naplno

7. HD. Restaurace Na Valech STS Chvojkovice 6:8 (2:2)

14. kolo Green Bar VS35,- 3:2 pk. (1:1 1:0) STS Chvojkovice Restaurace Na Valech 4:5 pk. (2:2 0:2)

doražte na neformální ukončení sezóny dne aneb

Zápasy 2. hracího dne. Dřevo Tvrdík Restaurace Na Valech 2:8 (2:5)

VS35,- - STS Chvojkovice 2:2 (2:0)

Statistiky FK Uhlířské Janovice B PODZIM 2012

HC BULDOCI NERATOVICE

Statistiky FK Uhlířské Janovice B 2014/2015

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

Obsah 6. čísla. 1. Shrnutí 6. hracího dne, rozpis a výsledky str Pozvánka na 7. hrací den souboj titánů str. 7

SK MALEŠOV, PSČ mob: , ,

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

Krajská liga mužů. Sezona 2019/2020

MOL liga 17. kolo Slavia Praha HK Hodonín 32:25 (19:12)

Propozice - Ondrášovka Cup v kategorii U13:

O pohár starosty města Modřice

ročník 2003 a mladší neděle 7. února 2016 od 8.15 hodin hala TJ Turnov Skálova ulice

V. ROČNÍK INTERNACIONÁLNÍHO TURNAJE V MALÉ KOPANÉ

A. Všeobecná ustanovení

Propozice - Ondrášovka Cup v kategorii U11:

MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12)

FORMÁT SOUTĚŽÍ MUŽŮ OD SEZÓNY

TJ SOKOL SEHRADICE A

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

ROZPIS TURNAJE. Brněnský hod 2018 HM ČR 2018

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Hradec Králové -FC Viktoria Plzeň

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

MIMOŘÁDNÝ ZPRAVODAJ

Hodnocení ročníku. Níže naleznete všechny výsledky.

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

Kalendář akcí sezóny 2015/2016

AKTIV INFORMACE K SOUTĚŽÍM STŘEDOČESKÝ KSLH

Aneto, jak vzpomínáte na semifinálový turnaj ve Strakonicích?

TŘEBEŠSKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ

FK Újezd nad Lesy. FC Uhříněves. Mistrovský zápas přeboru Prahy. Podzim 2008 Neděle v 15:00. hostí fotbalový klub

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

U 12. HALOVÝ TURNAJ PRO KATEGORII U ledna 2017

MOL liga 12. kolo Slavia Praha Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 31:26 (18:11)

Pohár města Česká Lípa

DVOUDENNÍ HOKEJOVÝ TURNAJ ELÉVŮ O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY MĚSTA CHRUDIMI

Propozice Ondrášovka Cupu 2017/18 pohár mládeže FAČR. kategorie U8

Propozice Ondrášovka Cup 2016 kategorie U12, U13

HOKEJOVÝ POHÁR JOSEFA VAŠÍČKA

FK Kopidlno B : TJ Jiskra Hořice B

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

Daniela Zábojníková a Patrik Bída

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

Propozice Ondrášovka Cupu 2017/18 pohár mládeže FAČR. kategorie U10. A. Všeobecná ustanovení

Předsilvestrovské derby fanoušků pražských "S" vyhráli sešívaní - Broumovsko

Hráno 17. ledna. Seriál turnajů OFS zahájili starší žáci. Tradiční fotbalové turnaje žactva pořádané OFS Olomouc v hale gymnázia Hejčín

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

Kalendář akcí sezóny 2014/2015

SK Třeboradice. Sobota v 10:00

Obsah šuměnek Str. CD*FL změny v CD*FL pro sezónu 2012/2013 3. 1. hrací den CD*FL 4 2. hrací den CD*FL 7 Pozvánka na 3. hrací den 8 Rozhovor KH deníku se šéfem CD*FL 8 Okresní fotbal Šum okresního fotbalu 10 Výsledky 11 Pichichi 13 Pohled do archívu 1998/99 14

Pořadatelský Club Deportivo Kutná Hora, jako vždy přichystal do sezóny pár zlepšováků Zde je jejich přehled 1) Hrací doba bude změněna na 2x16 minut. Takto se budou hrát všechny utkání s možnou výjimkou pro finále či final 4, pokud bude mimo halu BIOS 2) kop za akumulované fauly- bude za 5. faul z 9 metrů. Aku faul se počítá i při výhodě (může být i více faulů v jedné výhodě), pokud z ní ale padne gól, faul se přičte, ale případně se nekope dlouhá penalta 3) hrací systém- každý s každým. Při remíze následují penalty série po 3 penaltách (z 9 metrů). Výhra v základní hrací době 3 body, po penaltách 2 body. Prohra po penaltách 1 bod. 4) předkolo a čtvrtfinále play off se hrají na 3 vítězné zápasy. Jako první zápas série se započítává výsledek utkání ze základní části. 5) vybírání soupeřů- toto právo má jen vítěz základní části. Změny přichystaly i některé týmy. STS Chvojkovice do svého středu přilákaly Michala Krále, se kterým rozvázal kontrakt Green Bar Jump Boys museli řešit ztrátu své gólmanské jedničky D. Čižinského, který se zranil pohárovém utkání Kolín: Dukla. Nahradit ho má dosavadní dvojka J. Opasek, ale je otázkou jestli nebude muset odchytat větší porci zápasů i jejich obránce P. Šourek Green Bar namísto Krále přivedl Michala Čmakala, ale zdá se, že ho oslabí i odchod Vojty. Velkou přestavbu předvedla VS35,-, která přivedla hned trojici hráčů Antoše, Martínka a Krupičku Restaurace na Valech sází na stejné borce. Svou sestavu doplnila o bývalého hráče Teachers Jana Hvězdu a po roce se vrací veterán Láďa Kosík Freaks přivedly též nové tváře A. Kokeše, M. Semínka a též se vrátil J. Rejthárek. Soča do svého týmu zařadila bývalého hráče bad boys NC Palma Tomáše Malého Bez velkých změn zůstávají zatím i kádry Rolling Teamu, Kantor&spol., Eso Teamu, Energitu a Dřevo Tvrdík

1. hrací den Jump Boys Energit HC 4:1 (1:0) Úvodní zápas sezony obstarali mistři Jump Boys s houževnatými hráči Energitu, které držel po celý zápas nad vodou skvěle chytající Kratochvíl. Pouze v prvním poločase nestačil na pohotovou střelu A. Schwarze. Ve druhé půli využil Energit zaváhání M. Novotného a nová posila Pašiak vyrovnal na 1:1. Jump Boys musel v bráně držet Šourek, který zaskočil za oba zraněné brankáře Čižinského s Opaskem. Ke konci zápasu se Energit rychle vyfauloval, čehož růžoví využili. Šourek nejprve z první penalty na Kratochvíla nevyzrál. Pak se však po úniku Vojtíška s A. Schwarzem trefil druhý jmenovaný. Za stavu 2:1 kopali Jump Boys druhou penaltu, kterou proměnil Slezák. Závěrečné slovo si pak vzal Jiří Vrba 4:1. Branky a nahrávky: 4. A. Schwarz, 20. A. Schwarz (Vojtíšek), 31. Pok. Kop Slezák, 32. J. Vrba (Slezák) 17. Pašiak. Rozhodčí: Pařez Špičák, bez karet. Jump Boys: Šourek M. Novotný, Hylský, Husa A. Schwarz, Vojtíšek, Slezák, J. Vrba. Energit HC: Kratochvíl Jeřábek, Mukařovský, Lagron, Pašiak, Šimůnek, R. Vokoun, Kalfiřt. Restaurace Na Valech VS35,- 4:9 (2:3) Tým VS35,- posílil o dva nové hráče Antoše s Martínkem, a jak se později ukázalo, oni dva byli klíčem k úspěchu svého týmu. Valník sice začal dobře, když se v 5. minutě trefil J. Vančura, jenže už v 7. minutě vedla véespětatřicítka 3:1 po gólech Antoše, Hulmana a Rumpliho. Do konce první půle ještě propasíroval balon do brány Vlach a snížil tak na 2:3. Po přestávce do konce Vala vyrovnala na 3:3, když si na roh J. Vančury naběhl J. Růžička. Jenže pak se hráči VS35,- znovu utrhli dvěma slepenými góly Lebedy a Rumpliho. Na nepříznivý vývoj 3:5 stačila Restaurace zareagovat gólem J. Vančury, jenže místo vyrovnání přišel závěrečný gólostroj a VS35,- svého soupeře rozdrtila 9:4. Branky a nahrávky: 5. J. Vančura, 11. Vlach (Ďoubal), 23. J. Růžička (J. Vančura), 30. J. Vančura (L. Pospíšil) 6. Antoš (Martínek), 6. Hulman (Rumpli), 7. Rumpli (Martínek), 25. Lebeda

(Martínek), 28. Rumpli (Krupička), 31. Antoš (Hulman), 31. Martínek (Antoš), 32. Martínek (Krupička), 32. Krupička (Hulman). Rozhodčí: Pařez Špičák, bez karet. Restaurace Na Valech:Šilhan Vlach, Hvězda, J. Vančura, Ďoubal, J. Růžička, Kosík, L. Pospíšil. VS35,-: J. Dastych Lebeda, Jakoubek, Thieme, Antoš, Brant, Melezínek, Hulman, Krupička, Kopecký, Martínek, Rumpli. Dřevo Tvrdík Kantor&Spol. 0:5 (0:1) Dřevo Tvrdík se vytáhlo s novým brankářem Pokorným, který svůj tým hodně dlouho držel. Vicemistr se prosadil až dvě minuty před přestávkou, kdy nahrávku M. Růžičky zužitkoval D. Klečák. Ani ve druhé půli se Dřevo nedalo. Bojovalo, ale pak přišla zlomová 25. Minuta, kdy Kantoři dali dva rychlé góly. Nejprve Pokorného prostřelil M. Růžička, po něm dorazil střelu Boumy J. Moc 0:3. Ve 28. minutě se prosadil i tvořič hry Kantoru Fuksa a poslední slovo si vzal nejlepší hráč Kantoru v zápase Bouma 0:5. Branky a nahrávky: 14. D. Klečák (M. Růžička), 25. M. Růžička (Fuksa), 25. J. Moc (Bouma), 28. Fuksa (Bouma), 32. Bouma (M. Svoboda). Rozhodčí: Pařez Špičák. ŽK: Herčík (DT), bez využití. Dřevo Tvrdík: Pokorný Herčík, Hačka, Z. Volenec, A. Volenec, J. Veselý, Jan Červinka, M. Veselý, T. Pospíšil, Jos. Červinka, Petr Flégr. Kantor&Spol.: Blažek D. Klečák, Bouma, Sedláček, M. Růžička, Fuksa, M. Svoboda, J. Moc. STS Chvojkovice Green Bar 3:2 (2:1) Nejdramatičtější duel byl až ten čtvrtý. Za STS nastoupil Michal Král, kterého z Green Baru těsně před sezonou vyhodili. O to více byl zápas pikantnější. Chvojkovice začaly dobře. Ve 4. minutě procedil do br ány střelu Kocourka B. Franc 1:0. Green Bar přišel s odpovědí až v 8. minutě. Z vyrovnání se radoval Martin Votava. Jenže do přestávky přichystal pomstu svému bývalému týmu M. Král, který

ukořistil balon a nekompromisní ranou prostřelil Korejtka 2:1. Druhý poločas byl neméně dramatický. Green Baru se podruhé v zápase podařilo vyrovnat. V 17. minutě se výstavním bodlem pod břevno trefil J. Veselý 2:2. Jenže ve 21. minutě dostal přihrávku od Böhma Čunderlík a ranou po zemi poslal balon na zadní tyč Korejtkovy brány 3:2. V té době nikdo netušil, že by to byla rozhodující trefa zápasu. Zvlášť když oba týmy kopaly po jedné penaltě. Ovšem oba gólmani se vyznamenali. Branky a nahrávky: 4. B. Franc (Kocourek), 14. M. Král, 21. Čunderlík (Böhm) 8. M. Votava (Pipek), 17. J. Veselý. Rozhodčí: Pařez Špičák, Chvojkovice: Peroutka Böhm, Dostál, Kocourek, B. Franc, Jirásek, M. Král, Čunderlík. Green Bar: Korejtko M. Votava, Zikmunda, M. Frejlach, J. Veselý, Pipek, Čmakal, L. Votava. Sestava 1. hracího dne Kratochvíl (Energit HC) Bouma (Kantor), Čunderlík (STS) - A. Schwarz (Jump Boys), Antoš (VS35,-)

2. hrací den úterý 23.10.2012 Freaks Soča Suchdol 3:1 (1:0) Role favorita se tým Freaks zhostil s přehledem a od úvodu zápasu diktoval tempo hry. Hráči Soči nevyužili jedinou přesilovou hru v utkání za žlutou kartu pro Zeleného. Jak jinak než za řeči. Za stavu 2:0 vrátil Soču dohry vlastní gól Freaks, ale definitivní hřebíček do rakve jim zasadil Jiří Rejthárek. Soča tak po zásluze odešla poražena. Branky a nahrávky: 6. Kokeš (Semínko), 17. Zelený (J. Rejthárek), 31. J. Rejthárek (Semínko) 27. Vlastní. Rozhodčí: Mucha Špičák. ŽK: Zelený (F), bez využití. Freaks: Cink M. Semínko, L. Zelený, Pátek, D. Dastych, J. Rejthárek, A. Kokeš. Soča Suchdol: M. Novotný Kuchař, Bohuňovský, P. Bříza, Langr, Fitzbauer, Pacák, T. Malý, Bartoš. Eso Team Rolling Team 2:6 (1:3) Skóre zápasu otevřel ve 2. minutě pohotovou střelou M. Rezler ml., když využil úvodní nekoncentrovanosti favorita zápasu. Poté už si Rolling Team vytvářel jednu šanci za druhou a především Jan Jícha si v zápase z chutí zastřílel, kdy stihl dát za zápas 4 branky a na jednu přihrát. Druholigový střelec tak přenesl svou formu i do Biosky a právem se po dvou hracích dnech umístil na čele tabulky střelců. Branky a nahrávky: 2. M. Rezler ml. (P. Rezler), 20. M. Rezler st. (Bureš) 5. Jícha (T. Šváb), 14. Jícha (T. Kozel), 16. T. Šváb (Auer), 21. Jícha (Linhart), 31. Jícha (Linhart), 32. T. Šváb (Jícha). Rozhodčí: Mucha Špičák, bez karet. Eso Team: Šnajdr M. Rezler st., M. Rezler ml., Bureš, P. Rezler, Havránek, Gono, V. Müller, L. Müller. Rolling Team: Špinka T. Kozel, T. Wolf, Skokan, T. Šváb, Auer, Linhart, Jícha.

vs. šéf CD*FL Honzo, začíná Club Deportivo futsalová liga. Ve vašem podání už počtvrté. Jak se na novou sezonu těšíte? Vždy když sezóna na jaře končí, těším se, že chvíli bude klid. Jenže jak se blíží podzim, začínají se hráči vyptávat, kdy bude nová sezóna, tak mi to začne vrtat hlavou a vrhnu se do příprav. Musím říci, že rád. Bylo náročné připravit další sezonu tak, aby byla alespoň natolik zajímavá jako předchozí ročníky? Zlepšovat je co vždycky a aby soutěž nějak přežívala, tak to nechci. Stejně to bereme u další velké akce Clubu Deportivo a to Dačického 12, kde se snažíme jít pořád kupředu a zatím se nám to daří. Ve futsalové lize se snažím se i pravidla upravovat tak, abych vyhověl přání těm pro mě nejdůležitějším a to jsou hráči. Jelikož kvalita soutěže není o bafuňářích, ale právě o tom, jací hráči ji hrají. A mě těší, že soutěž hraje skutečně ten nejlepší materiál, co se v okolí najde.

Pár novinek v soutěži je, tak pojďme postupně. Proč jste prodloužil délku utkání na dvakrát šestnáct minut? To je jedna z novinek, kterou jsem chtěl dosáhnout toho, aby všichni, kdo váží cestu do haly si i pořádně zahráli. Týmy budou muset postavit dostatečně široké kádry, protože 6 minut navíc už bude znát. Zejména ti nejlepší hráči preferují to, aby byli pořádně vytíženi, tak je tomu snad ve všech kolektivních sportech. S úpravou počtu minut, jsem zvýšil i počet faulů (tzv. akumulovaných) za který se bude zahrávat dlouhá penalta. Nově se bude zahrávat za 5. Faul v daném poločas oproti 4. V předchozích sezonách. S fauly souvisí i změna pravidel i upřesnění výhody ve hře. Penaltová desítka se stala devítkou To i souvisí s penaltovým rozstřelem při remíze. Chtěl jsem pravidla co nejvíce zjednodušit a sjednotit. V rozstřelu se budou kopat tři penalty z 9ky. I kvůli tomu, že například u nás tam z 10 metrů k brance dostřelí snad jen 2 borci, tak jsem ji přiblížil. A řada týmů na tom není jinak. Co vás přimělo zrušit remízy? A v čem je výhoda, že se zápas ze základní části bude započítávat jako první zápas série play off? Ona by ta otázka měla být položena obráceně. Prvotním impulsem bylo ještě více zatraktivnit základní část. Tam mě napadla, dá se říci revoluční myšlenka, že by se mohly započítávat zápasy základní části do jednotlivých sérií play-off, které se budou hrát na 3 vítězné zápasy. Všechny týmu tak budou muset ke všem zápasům přistoupit maximálně zodpovědně. S tímto pravidlem pak souvisela nutnost toho, aby všechny zápasy i v základní části měly svého vítěze. I když rozhodčí Petr Novotný si mě dobírá, že mi s pravidly pomáhal jeden známá plzeňský šíbr. Týmy se nezměnily, přesto se někdo nový hlásil, jak to potom dopadlo? Dokonce se údajně do soutěže zapomněl přihlásit ambiciózní Rolling Team. Musel vás hodně prosit, abyste je dodatečně vzal? Nakonec si ten nový tým svoji účast rozmyslel. Tím jsem mohl vzít i Rolling Team, kterým jsem však uložil pokutu. Upřímně byla by škoda o tak kvalitní tým přijít. K rozhodcovské dvojici Pařez Špičák znovu přibyl Dan Mucha. Opravdu se rozhodl vrátit? Údajně bylo jeho podmínkou, že v soutěži nebude hrát tým Teachers. První 2 jmenovaní jsou už osvědčeni a Dan Mucha ostatně taky, i když měl teď sezónu a půl pauzu. Ale dlouho soutěž pískal a tenkrát dokonce sám, zatímco v nové sezóně budou utkání řídit 2 rozhodčí. Jinak Dan snad ani žádné podmínky neměl. Ono ty občasné výlevy vůči rozhodčím jsou často od hráčů, kteří si hráči myslí, že kvalitami patří minimálně do Sparty, a pak je přehraje někdo, kdo ve fotbale hraje 4. Třídu, a pak to neunesou. Ale vždy to bylo záležitostí úzkého okruhu hráčů, jinak obecně soutěž probíhá sice v soutěživém, ale férovém duchu, kdy se často hrací den dohrává na tradičním třetím poločase. Pobavme se o favoritech soutěže. Jsou stejní jako loni? Dá se vůbec v tak silné konkurenci říct, kdo bude zaručeně ve finále? Nějaký superfavorit, který by měl finále jisté, není. Ale karty jsou rozdány jasně: Jump Boys byli 2x po sobě ve finále. Green Bar vyhrál v posledních 3 sezónách 2 ročníky, ale třeba loni se pakoval ve čtvrtfinále. Navíc má ve svém středu Petra Váňu. Rolling Team má v kádru samé divizní hráče z fotbalové Sparty Kutné Hory plus Honzu Jíchu, který hraje druhou ligu ve Vlašimi. Toho jsme chtěli získat do kádru, ale zatím to vypadá, že nám dal košem. Ale příští rok mu končí smlouva s Rollingem, tak to třeba klapne. Za těmito týmy se budou ostatní chtít vybojovat místo na slunci ať to bude Kantor&spol. STS Chvojkovice nebo Rest. Na Valech. Či může vystřelit někdo jiný.

Předpokládám, že ozdobou letošní ligy bude Petr Váňa a musel by ho trumfnout jedině někdo z Gambrinus ligy, protože co předvádí v dresu Benaga v 1. Lize je opravdu nevídané. Bude on tím hlavním tahákem? Jsem rád, že se Petr Váňa v Benagu prosazuje čím dál tím více. Alespoň to má jako pořádný trénink na CD*FL. Ale i takový borec musí o své postavení na piedestalu soutěže tvrdě bojovat. Stejně jako jeho jmenovec na nedávné Velké Pardubické. Loňská sezóna jasně ukázala, že nemá zisk individuálních trofejí, stejně jako populární žokej, zaručen. Ale soutěž hraje řada výborných hráčů, co hraje např. divizi, ČFL ve velkém fotbale. Pak jsou tu tací, co nikde nehrají velký fotbal, ale v CD*FL patří stejně k nejlepším. A co váš tým Restaurace Na Valech? Jaké máte ambice a změny v kádru? Ambice máme hlavně se bavit futsalem, ale samozřejmě chceme hrát až do konce, tzn. minimálně semifinále. Jádro týmu tvoří kaňkovská klika a my jsme rádi, že si spolu můžeme zahrát, když už to není možné ve velkém fotbale. Tam nás zasáhla pověstná úspěšná generační výměna, tak teď hrajeme po okolí. Posily asi už hledat nebudeme, po roce se vrací do našeho mužstva legendární útočník Láďa Kosík, ale třeba ještě manažer týmu někoho přivede. Těšíte se na svého oblíbeného soupeře STS Chvojkovice? Chvojkovice, to je vždy spíš boj než futsal. Budeme se snažit jim poslední porážky vrátit. Jelikož poté, co jsme je asi před 5 lety zdolali ve čtvrtfinále, jsme s nimi teď 3x v řadě vypadli. Možná budu trochu předbíhat, ale budete usilovat o to, aby se hrálo FINAL4 na zimním stadionu v Kutné Hoře jako před dvěma lety? Údajně jde položit povrch i na ledovou plochu. Asi bych se opakoval, že je věčná škoda, že tu nestojí hala s odpovídajícími rozměry i zázemím. Bohužel se propásla nejlepší doba, kdy se stavěly haly povětšinou z dotací. Ale snad se blýská na lepší časy a minimálně play off příští sezóny bude už v nové hale. Co se týká zimního stadionu, tak pro to udělám maximum pro to, aby se tam hrálo. Zkušenost i ohlasy ze sezóny 2010/2011 byly výborné. Ve hře je určitě i to, že by plocha položila na jeden den a zase rozebrala. Ale k tomu je potřeba sehnat izolační fólii, aby se ten speciální povrch dal položit přímo na led, jelikož na konec hokejové sezony nechci čekat. Kdyby bylo v té době bylo hotovo dopláštění zimního stadionu, bylo by to též pro nějaké víceúčelové využit haly jen ku prospěchu. Pokud nebude možnost zimního stadionu, poohlédnu se po jiném místě pro důstojné zakončení sezóny. Možností je opět Zruč nebo to sehrát i třeba v nějaké výrobní hale poblíž, kde by se položil nějaký speciální povrch. I když to teď vypadá jako sci-fi, ale to bylo před 2 roky Final 4 na zimním stadionu taky a nakonec to dopadlo na jedničku. Kdy by měla soutěž definitivně skončit, myslím ti i play-off. Posunul jsem start soutěže do října, aby se dříve skončilo. Trenéři, hlavně ve vyšších soutěžích, nevidí moc futsal před zahájením jarní sezóny rádi. Já se jim ani nedivím, jsou po té skoro 4 měsíční pauze natěšeni na jarní boje a všechny bločky s herními variantami mají po vzoru P. Hnátka už popsány či pokresleny. Skončit by se mělo do konce února, tzn. ještě před generálkami. Hodně lidí se mě ptá, zda opět budete ve spolupráci s Kutnohorským deníkem vydávat oblíbený V Biosce šum? V nějaké míře určitě. Kutnohorský deník mi vychází vstříc, že můžu použít jejich fotky. Uvažuji, že bych to sloučil do jednoho pravidelného magazínu s internetovým občasníkem Šum okresního fotbalu. Tzn. udělal bych jeden pořádný Šum či Šuměnky. Hlavní je, aby to nebylo šumák čtenářům.

Šum okresního fotbalu Největší událostí víkendu byl první bod Zručské Jiskry v krajských soutěžích po téměř 19 ti letech. Získala ho za bezgólovou remízu v Nespekách, přesto je stále poslední. U dna jsou i U. Janovice, které doma prohráli vysoko s Poříčím. Naopak Suchdol po rozpačitém začátku míří tabulkou vzhůru a už se blíží na dostřel i 2. týmu tabulky. Zato Bílé Podolí po nadějném startu začalo ztrácet a opět to vypadá, že ho nečeká lehká sezóna. O stupínek výše v 1. A třídě dále řádí Jakub Švec ze Sázavy. Hlavně jemu vděčí Sázava za 3 výhry v řadě, když při nich zaznamenal skvělých 8 gólů. V Kraji prohrála Čáslavská reserva s kvalitním týmem z Ovčár. Kritické hlasy zazněly zejména na výkon hráčů doinstalovaných do béčka. Týmy v soutěžích řízených z centra remizovaly. Jak Kutná Hora v Dvoře Králové v divizi, tak Čáslav v Karviné ve druhé lize. Zatímco Kutné Hoře to stačilo na udržení 2. příčky, Čáslav zůstává poslední. V okresním přeboru byla největším překvapením výhra Nových Dvorů u reservy Uhlířských Janovic. Opět se ukázalo, jakou cenu má pro hosty omilostněný Tomáš Lev, který zaznamenal sám více než polovinu gólů týmu v sezóně. V duelu zatím dvou nejvážnějších kandidátů sestupu vyloupil Zbýšov Křesetice a bodově se na ně dotáhl. Ve třetí třídě dál tápou Horní Bučice, které po dobrém úvodu už 3x nevyhrály. První ztrátu už má reserva Sázavy, která narazila v Hlízově. Dohru u zeleného stolu bude mít zápas Chotusice- Potěhy, kdy hosté nastoupivší v 9 hráčích ve 20. minutě odstoupili po červené kartě. Zda na protest proti výkonu rozhodčího či jen pro nedostatečný počet hráčů, to vysvětlí až orgánům OFS. Po skvělém úvodu ztrácí v IV. A duo Hostovlice- Záboří a tím dalo šanci svým pronásledovatelům. Zato ve druhé skupině dále válí Č. Janovice a už mají 6 bodový náskok.

Výsledky KH týmů ve vyšších soutěžích II. liga Karviná - Čáslav 1:1 (Krmenčík) Čáslav je se 7 body poslední Divize C Dvůr Králové - Kutná Hora 1:1 (Auer) Sparta K. Hora je s 23 body 2. Krajský přebor Čáslav B - Ovčáry 0:2 Čáslav B je se 17 body 7. I. A třída Sázava - Radim 2:1 (Švec 2) Sázava je s 20 body 4. I. B třída Stř. Skalice - Suchdol 0:3 (Štainz 2, T. Šváb) Suchdol je s 18 body 3. U. Janovice - Poříčí n. S. 0:4 U. Janovice jsou se 4 body 12. Nespeky - Zruč n. S. 0:0 Zruč je s 1 bodem poslední Tuchoraz - Bílé Podolí 5:0 Bílé Podolí je s 10 body 11. Okresní soutěže mužů Okresní přebor 9. kolo Křesetice - Zbýšov 1:3 (0:0) Branky: Suchorebský Vrána 2, Šemík. Rozhodčí: Kučera, Malín - Kutná Hora B 2:3 (1:2) Branky: Pilař, L. Kraus Luňáček, Lebeda, P. Král. Rozhodčí: Melichar, Sedlec - Paběnice 3:1 (0:0) Branky: Pospíšil 2, Jelínek J. Moc. Rozhodčí: OFS H. Brod, Vrdy - Zbraslavice 1:3 (0:2) Branky: R. Truksa Mil. Čálek 2, D. Šindelář, Rozhodčí: Richard, Kácov - Žleby 7:2 (6:0) Branky: V. Štorch 3,Havlín,, Š. Štorch, Z. Novotný, pok. kop J. Pospíšil Kubát, Kulka. Rozhodčí: Rezler st., Malešov - Tupadly 2:1 (1:0) Branky: pok. kop J. Rejthárek, Horyna - pok. kop Trekoval. Rozhodčí: Jonáš, Uhlířské Janovice B - Nové Dvory 1:3 (1:0) Branky: M. Svoboda Mar. Čálek, Lev, Štefl. Dy52039 : 10610.Uhlířské Janovice B51229 : 8511.Malešov51137 : 5412.Žleby51136 : 14413.Křese III. třída 9. kolo Bílé Podolí B - Suchdol B 6:2 (3:0) L. Toman 2, R. Toman, B. Šváb, Chmelař, L. Štoček - Pokorný, V. Schwarz st. Kaňk - Bratčice 6:0 (1:0) Urban 2, Nedvěd, Pavlík, J. Horký, Mandík Hlízov - Sázava B 4:3 (2:2) J. Špitálník 3, Machů - Skalák 2, Konopiský Rataje n. S. - Tupadly B 1:3 (1:2) P. Jelínek - Vondra, Šveřepa, Hurný

Chotusice - Potěhy nedohráno za stavu 0:0, hosté odstoupili ve 20. minutě Sedlec B - Paběnice B 1:1 (1:0) Ďoubal - T. Lupínek Kluky - Horní Bučice 4:1 (2:1) Mojžíš 3, Brotánek-Šimon Dohrávka: Bratčice - Suchdol B 3:2 (3:1) Balvín, Dvořák, V. Říha - Beneš 2 IV. třída skupina A 9. Kolo Záboří n. L. - Chotusice B 3:3 (2:2) Cimr 2, Král - Fedorovič, Müller, Machek Okřesaneč - Nové Dvory B 1:1 (0:1) Radikovský - Melezínek Horušice - Žleby B 10:1 (3:1) V. Radovnický 3, Kroutil 3, Tyšer 2, Sommer, L. Radovnický Mrkvička Vlkaneč - Kačina 2:4 (0:0) hosté: Vobořil, Šustr, Volenec, Kopejsko Vrdy B - Horky 7:1 (1:1) D. Bajo ml. 3, P. Novák st. 2, D. Bajo st., Růžička - Beneš Kaňk B - Hostovlice 1:1 (0:1) Kubánka - vlastní IV. třída skupina B 9. Kolo Suchdol C - Štrampouch 0:2 (0:0) Běhal, P. Pipek Močovice - Zruč n. S. B 6:0 (1:0) P. Oliva 2, Lank, Petráček, Kňourek, Schovanec Miskovice - Zbraslavice B 2:4 (0:4) Štěpán, Klečák - D. Jandus 2, Mezera 2 Malešov B - Nepoměřice 3:0 (2:0) J. Joska, P. Joska, Havelka Křesetice B - Zbýšov B 1:4 (0:1) Barenčík - Hybler 4 Malín B - Červené Janovice 0:2 (0:2) Zoufalý, Víta El Pichichi Koeficienty OP 1/ III.tř. 0,8/ IV. 0,65

Archiv fotbalu mužů na Kutnohorsku komplet (1975- ) na www.d10s.cz nahlédnutí do sezóny 1998 /1999