SK MARILA Votice - zpravodaj 04 / 07. DIVIZE A jaro 2007. náš dnešní soupeř. Klatovy. sobota 28. dubna 2007 17:00 23.kolo TABULKA DIVIZE A

SK MARILA Votice - zpravodaj 12 / 06. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. FK Horažďovice. sobota 14. října :00 11.kolo TABULKA DIVIZE - A

SK MARILA Votice - zpravodaj 02/08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. SK Motorlet Praha. sobota 5.dubna :30 19.

SK JANKOV. Soupeři v DIVIZI A 7 / 06. DIVIZE A podzim sobota 5.srpna :00 1.kolo

FK Viktoria Žižkov B

SK MARILA Votice - zpravodaj 14 / 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. Tatran Prachatice. sobota 27.října :30 13.

SK MARILA Votice - zpravodaj 04-5/08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Králův Dvůr. sobota 31.května :00 27.

SK MARILA Votice - zpravodaj 07 / 08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. Slavia Vejprnice. sobota 14.června :00 29.kolo TABULKA DIVIZE A

SK MARILA Votice - zpravodaj 11 / 06. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. FC Bzová. sobota 30. září :00 9.kolo TABULKA DIVIZE A

SK MARILA Votice - zpravodaj 09 / 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. FK Admira Praha. sobota 18.srpna :00 3.

SK MARILA Votice - zpravodaj 10 / 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. Jiskra Domažlice. sobota 1.září :00 5.kolo TABULKA DIVIZE A

SK MARILA Votice - zpravodaj 11/ 07. DIVIZE A podzim náš dnešní soupeř. SK Strakonice sobota 15.srpna :30 7.kolo TABULKA DIVIZE A

FK Motorlet Praha B. Sobota od 10:15

SK MARILA Votice - zpravodaj druhý / 09. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Admira Praha. sobota 21. března :00 17.

SK MARILA Votice - zpravodaj 03 / 07. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Slavoj Vyšehrad. sobota 14. dubna :30 21.kolo TABULKA DIVIZE A

Zápis o utkání mistrák - družstvo : muži

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK SLAVOJ VYŠEHRAD Datum: sobota Výkop: 10:15h

SK MARILA Votice - zpravodaj první / 09. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. FK Meteor Praha. sobota 14. března :30 16.

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

SK MARILA Votice - zpravodaj 04-5/08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. Jiskra Třeboň. sobota 17.května :00 25.

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

TJ SOKOL SEHRADICE A

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

TJ Sokol M. Touškov Slavoj Mýto

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

Sobota 5. června 2011 od 16:00 hodin

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ Příloha č. 4 kroniky obce Ludgeřovice za rok 2011

TURNAJ PŘÍPRAVKY V MALÉ KOPANÉ ================================================================

2. ročník her a soutěží pro děti Kde: za Sokolovnou ve Voticích od 14,00 hodin

SK Zápy MFK Chrudim. TeletníkArena středa 11. dubna 2018 od 17:00. srdečně u nás vítáme: SK Zápy B TJ Sokol Hrusice sobota 14.

O Pohár města Rosice. 4. ročník turnaje

RSCM ROZKOŠ ČESKÁ SKALICE občanské sdružení Sportovní 428, Česká Skalice

TJ Sokol Všemina. Archiv článků JARO Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

Příbramský pohár 2014 U12

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli

O pohár města Rosice

TJ SOKOL VŠEJANY Fotbalový zpravodaj TJ Všejany SK Kostelní Lhota sobota , začátek v 17:00

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

EVROPSKÁ LIGA DCL 2017 Úterý v 11:00 hodin hřiště Terpsithea

TJ Sokol Všemina. Archiv článků. Muži III. Třída skupina A (str. 2-8) Žáci: OS skupina B (str. 9-10) Jaro Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

Kádr starší přípravky pro ročník 2014/2015.

TJ LOKOMOTIVA P R O P O Z I C E

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

PROPOZICE. Halový turnaj. FC Viktoria Plzeň ročník 2009

13.kolo Osek : Blatná "A" : SK Otava Katovice 6 : 4 ( 3 : 1 )

Vážení diváci, Sokol Sezimovo Ústí

FK Kopidlno B : TJ Jiskra Hořice B

AFK Slavoj Podolí. Sobota v 10:45

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli MIKULÁŠSKÝ. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

Partneři turnaje: Pořadatel: Fotbalový klub Baník Sokolov, z.s., Boženy Němcové 1780, Sokolov

FK Dynamo Sokol Chvalšiny

TJ SOKOL JENIŠOVICE A FK Jiskra Mšeno Jablonec n. N.

30/08/09 SK Slavoj Pozdeň Sokol Hrdlív 6 : 3 ( 4 : 1 )

LIBEŽSKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ LIBEŽ NESP. LHOTA. sobota 7. května 2016 od hodin. rozhodčí: Jaromír Rathan.

S centrum Cup (6 týmů)

FK Jablonec, z.s. pořádá v sobotu halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

Kraus Matušů, Cífka Míra, Štěpánek, Kratochvíl Gönzöl, Zahradník, Cífka Milan Sachl, Brádka (50.Zelenka), Ševčík

TŘEBEŠSKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Branky. POřadí POřadí. Góly dle minut. Žluté karty 16. Červené karty 16. Diváci (domácí utkání) Penalty. Průměr (1.

Halový fotbalový turnaj dopoledne vodňany U11 (2002)

Propozice - Ondrášovka Cup v kategorii U13:

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TEČOVICE A

KOMA CUP I. ročník (2011/2012)

Číslo testu: 802. Pravidlová komise FAČR Testy. Tento test vypracoval:

Háj ve Slezsku - TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

Turnaj o pohár FK DUKLY PRAHA

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu

HC BULDOCI NERATOVICE

DIVIZE A jaro 2007 náš dnešní soupeř Klatovy sobota 28. dubna 2007 17:00 23.kolo TABULKA DIVIZE A 1. Klatovy 22 16 2 4 50: 24 50 ( 17) 2. Vyšehrad 22 14 5 3 36: 17 47 ( 14) 3. Sezimovo Ústí 22 13 3 6 39: 19 42 ( 9) 4. Třeboň 22 12 5 5 47: 22 41 ( 8) 5. Králův Dvůr 22 11 5 6 33: 25 38 ( 5) 6. Horažďovice 22 9 6 7 27: 26 33 ( 0) 7. Strakonice 1908 22 9 4 9 31: 35 31 ( -2) 8. Jankov 22 7 7 8 27: 30 28 ( -5) 9. Viktoria Žižkov B 22 8 4 10 23: 27 28 ( -5) 10. Votice 22 7 6 9 24: 33 27 ( -6) 11. Vejprnice 22 7 5 10 31: 33 26 ( -7) 12. Bzová 22 5 7 10 32: 47 22 (-11) 13. Malše Roudné 22 5 6 11 27: 43 21 (-12) 14. Doubravka 22 6 2 14 26: 42 20 (-13) 15. Dobříš 22 3 8 11 18: 30 17 (-16) 16. Trstěnice 22 3 7 12 33: 51 16 (-17) Dnešní utkání bude řídit trojice rozhodčích: Švanda Jan (Liberec) Martínek Petr (Jablonec), Kovařík Tomáš (Rychnov n.nisou) DS Jáchymstál Bohuslav (Děčín) Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 1

Vážení sportovní přátelé, po dvou týdnech se opět vracíme na naše hřiště, kde vítáme hráče, funkcionáře a příznivce našeho dnešního soupeře - Klatovy. Naše podzimní utkání jsme v Klatovech prohráli. Domácí se už tenkrát netajilii postupovými ambicemi a na hřišti to bylo opravdu znát. KLATOVY - SK MARILA Votice 4:1 (0:1) Branky: Kulhánek 2 (1 x pen.), Hanzlík, Zedník Bareš. Rozhodčí: Ochotnický. ŽK: Novák, Rezek, M. Budil (všichni V). ČK: 81. Šedivý (V) z hráčské lavičky. Diváků: 1050. Poločas: 0:1. Votice: Solnař Lantora, Svoboda, Janů, Baťha (55. Novák) Hájek, Rezek, M. Budil, Nepivoda(73. Holler) Šimáček. K nám se pro body nejezdí, tak by mohl být dnešní zápas docela zajímavý. Klatovy vedou tabulku o tři body a u nás je určitě nebudou chtít nechat. Otázkou je, kdo bude z našich do zápasu připraven. V utkání se Strakonicemi už trenér postrádal šest hráčů ze základního kádru - a to je opravdu dost. Ostatní zápasy - 23. kolo 2301 Malše Roudné 28.04. Hudeček Mareška Hamouz Viktoria Žižkov B SO 17:00 Turková 2302 Trstěnice 28.04. Roháč Žilka Havránek Dobříš SO 10:15 Stančík 2303 Vejprnice 28.04. Krauskopf Průcha M. Skála Vyšehrad SO 17:00 Řezáč 2304 Jankov 29.04. Janoch Mareška Ploch Strakonice 1908 NE 17:00 Benedikt 2306 Doubravka 28.04. Šístek Ipser Fadler Bzová SO 17:00 Hajšman 2307 Sezimovo Ústí 28.04. Dobrý Jan Čížek Maroušek Třeboň SO 17:00 Janíček 2308 Králův Dvůr 29.04. Henych Berka Sádovský Horažďovice NE 17:00 Stančík VÝSLEDKY minulého kola: A2A2204 Klatovy Doubravka 2:1 450 A2A2207 Dobříš Vejprnice 0:0 170 A2A2208 Malše Roudné Trstěnice 2:2 120 A2A2201 Viktoria Žižkov B Horažďovice 0:2 50 A2A2202 Třeboň Králův Dvůr 2:2 325 A2A2203 Bzová Sezimovo Ústí 0:6 214 A2A2205 Strakonice 1908 Votice 1:0 280 A2A2206 Vyšehrad Jankov 4:0 Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 2

PŘÍŠTÍ kolo: 24. kolo - 06.05.2007 2401 Viktoria Žižkov B 06.05. Duchoň Hlaváč Hubička Xaverov UMT Králův Dvůr NE 17:00 Myška 2402 Horažďovice 06.05. Theimer Bobro Helebrant Sezimovo Ústí NE 10:15 Dobrý Jan 2403 Třeboň 06.05. Kotlár Čížek Eibl Doubravka NE 10:30 Garaja 2404 Bzová 08.05. Hudeček Grimm Votice ÚT 10:15 Janoch 2405 Klatovy 05.05. Pospíšil Benák Skála Jankov SO 17:00 Špoták 2406 Strakonice 1908 06.05. Stumpf Kozlík Hanzal Na Křemelce Vejprnice NE 17:00 Ochotnický 2407 Vyšehrad 06.05. Janíček Pavelka Chára Trstěnice NE 10:15 Čmucha 2408 Dobříš 05.05. Kapoun Malák Krejčí Malše Roudné SO 17:00 Žilka SK MARILA Votice FK Slavoj Vyšehrad 0:1 (0:1) DIVIZE - A Již dvacátá vteřina rozhodla o osudu utkání. Hosté rozehráli, poslali míč na nabíhajícího Bošanského, kterého centr zúročil ve tři body hlavičkou Březina. Domácí měli poté více míč na kopačkách, ale do poločasu si vytvořili jen jednu velkou šanci, když centr Nepivody usměrnil osamocený Maron na malém vápně hlavou do náruče brankáře Víška. Hosté podnikali nebezpečné brejky a třikrát byli blízko zvýšení náskoku, ale dvě Matusznyho dělovky vyrazil Solnař a Sedláček pálil těsně vedle. Navíc rozhodčí Vokál odpustil oběma mužstvům pokutové kopy po faulech na pronikajícího hráče. Po přestávce se domácí snažili vyrovnat hlavně po dlouhých autech Michala Budila, ale hlavičky Rezka a Marona v pohodě lapil Víšek a Janů trefil obránce na brankové čáře. V 78.minutě po trestném kopu Hájka vyrazil gólman s obtížemi střelu Budila. Hosté jen bránili a v útoku byli neškodní, přesto si odvezli tři body. Těsně před koncem byl na pokyn asistenta rozhodčího vykázán na tribunu domácí trenér Čabala. (sim) Ivan Čabala, trenér: Hrál se vyrovnaný zápas, který rozhodla naše hrubá chyba ve dvacáté vteřině. Kluci sice dřeli, šance jsme měli po standardních situacích, ale vyrovnání nepřišlo. Škoda, že jsme nebodovali, byl to remízový zápas. Proč jsem byl vyhozen na tribunu? Asistent rozhodčího řekl, že jsem hlavnímu nadával. To není pravda, jen jsem reagoval na nesmyslný faul na půlce hřiště. Žádná vulgární slova neproběhla. Branka: 1.Březina. Rozhodčí: Vokál Šob, Průcha Petr, DS Hanzal. Diváků 450. Votice: Solnař - Janů, Svoboda, Rezek, Lantora Malina, M.Budil, Málek, Maron (75.Novák) Nepivoda (54.Daniel), Hájek (85.Kolář). Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 3

SK Strakonice - SK MARILA Votice 1:0 (1:0) DIVIZE - A Od úvodních minut si domácí vytvořili tlak a brankář Votic Solnař se měl co ohánět. Dělovku Patrika Káníka ještě lapil, ale v 9.minutě již na dorážku Strakoše po průniku P.Káníka nestačil - 1:0. Další rány V.Hovorky, M.Káníka a Strakoše skončily vedle hostující branky. Votice zahrozily jen dvakrát Nepivodou a dělovku Budila vyrážel gólman s obtížemi na roh. Po přestávce ukázal svoje kvality Solnař při hlavičkách Cibulky, P.Káníka a Svobody. V 77.minutě fauloval Novák, ale z penalty pílil M.Káník nad. Střely Budila a Rezka na druhé straně vyrovnání nepřinesly. (sim) Ivan Čabala, trenér:" První půle byla z naší strany špatná a gól jsme dostali po vlastní standardce a následném protiútoku. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, ale vyrovnat jsme nestačili, i když jsme si šance vypracovali. Domácí mohli zvýšit, ale penaltu neproměnili. Pokud bychom byli v plné sestavě, věřím, že bychom bodovali. Soupeř byl hratelný, ale lehce jsme mu umožnili vyhrát." Rozhodčí: Kučka. ŽK: 2/3. Diváků: 280 Votice: Solnař - Janů, Svoboda, Rezek, Baťha (78.Kolář) - Novák, Malina, Budil, Lantora - Daniel, Nepivoda (85.Šlejmar). FK Bílkovice - SK MARILA Votice B 2:1 (2:1) okresní přebor dospělých Prvních dvacet minut naznačovalo, že domácí budou snadný soupeř a hosté si odvezou tři body, ale opak byl pravdou. V úvodních minutách se Voticím podařilo vypracovat tři gólové příležitosti, z nichž jen jedna byla po závaru před brankou proměněna V.Budilem - 0:1. Ve 28.minutě votický Skála podběhl balon, který směřoval na rozeběhnutého útočníka domácích, který se pak nemýlil - 1:1. Bílkovice ožily a hostující mužstvo pěkně potrápily. Votice hrály nepřesně a tlak domácích vyvrcholil gólem z trestného kopu ve 42.minutě. Po změně stran hosté nastoupili s tím, že vítězství strhnou na svou stranu. Vytvořili si opět řadu gólových příležitostí, ale žádná nenašla ten správný cíl. A tak Bílkovice uhráli již "druhé" vítězství v soutěži. Fotbal se nehraje na krásu, ale na góly. Branky: V.Budil. Votice: Kopecký - Dušátko, Šlejmar, Ledvinka(50.Kuneš), Skála - Jonszta, Pohan, Budil L., Šach - Koutek, Budil V. MUŽI B 6 Pohan, 4 - Budil V., Šedivý, 3 Budil L. Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 4

SK MARILA Votice - Sokol Maršovice 2:2 (0:0) okresní přebor dospělých Po průměrném prvním poločase se hosté po přestávce ujali vedení, ale vlastní brankou Dvořáka se o něj připravili. Hostující Bechyně opět převážil misky na stranu Maršovic, ale Šedivý srovnal na konečných 2:2. Branky: Šedivý, vlastní. Rozhodčí: Pessr. ŽK: 1/2. Diváků: 80. Votice: Soukup - Dušátko, Šlejmar, Ledvinka, Pohan - Šach, Kolář, L.Budil, Jonszta - Šedivý, V.Budil. Střídal Skála. SK MARILA Votice - FK Neratovice-Byškovice s.r.o. 0:0 starší dorost Od úvodních minut bylo k vidění vyrovnané utkaní, při kterém se rodili šance jen ze standardních situací a právě z jedné z nich se zrodila největší šance prvního poločasu,kdy se k přímému kopu z 30 metru postavil hostující hráč a dělovkou prostřelil votickou zeď, ale naštěstí pro domácí míč trefil jen tyč. Druhý poločas začali lépe domácí, kteří si zlepšeným pohybem vytvořili převahu, měli častěji míč na svých kopačkách, ale soupeř hrál pozorně v obraně, a tak se šance domácích rodily jen velmi těžce.přesto si Votičtí ve druhé půli vypracovali tři dobré brankové příležitosti,ale Špaček zakončoval nedůrazně, Jonsztova hlavička trefila jen břevno a Žáka vychytal brankář.domácí se tlačili pořád do útoku,za což je soupeř málem potrestal 3 minuty před koncem utkání,kdy se v největší šanci utkání ocitl po hrubé chybě Votické obrany neratovický hráč,který zůstal sám před domácím brankářem Janušem,ale míč netrefil a tak utkání skončilo s ohledem na všechny šance zcela zaslouženou remízou. Rozhodčí: Kaucký - Bartůšek, Říha. ŽK: 3/1. Diváků: 100. Votice: Januš - Kronus (68.Žák),Kadlec, Jantač, Šach (86.Jámečný)- Neuberg, Daniel, Jonszta, Slabý - Dohnal, Špaček. SK MARILA Votice - FK Neratovice-Byškovice 1 : 1 (0:0) mladší dorost 21. kolo odehrála Marila na domácí půdě s vedoucím týmem soutěže FK Neratovice. V jednom z klíčových zápasů bylo zřejmé, že mužstvo hostí bude těžkým oříškem.už od prvních minut to dávali najevo. Díky bojovnosti, vynikajícímu výkonu brankáře Januše a nasazení všech hráčů Marily, se dařilo odolávat tlaku soupeře do 60. minuty zápasu, kdy po závaru ve velkém vápně se Neratovice ujaly vedení. Ale bojový duch domácích neustal, dřeli až do závěru. Obranu hostí z posledních sil rozvracel Voráček, který nejprve střídajícímu Říhovi pustil přihrávku, kterou ještě v branku nezužitkoval, ale vzápětí, v minutě dvanácté, dokázal Honza Říha nemožné a po slalomu po brankové čáře nezištně přihrál Žákovi, který se nemýlil - rozvlnil síť hostí a ukončil tak pro domácí hodně těžký zápas. Za nasazení a vůli po úspěchu trenér domácích všem svým svěřencům poděkoval. Branka Votic: Žák.Rozhodčí:Bartůšek-Kaucký,Říha. Diváků:30. Votice: Januš- Šmíd,Kronus,Nusek,L.Říha-Dvořák,Žák,Šimák,Smažík-Voráček,Račanský.Střídající: Sládek,Hrdlovič, Zíka P. aj.říha. Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 5

Sj Stará Boleslav - SK MARILA Votice 1:2 (1:0) starší dorost Hned od úvodního hvizdu byli lepším mužstvem hráči Votic, kteří na špatném terénu lépe kombinovali ale pozorně bránicí soupeř odolával. Domácí dostal na koně" velkou chybou hostující brankář, který neudržel v 15 minutě lehký centr a při následné snaze získat míč zpět pod kontrolu fauloval domácího útočníka.z nařízeného pok.kopu se domácí ujali vedení 1:0. Do konce půle se hrál fotbal od vápna k vápnu bez brankových příležitosti.do druhé půle šli hráči Marily se snahou otočit výsledek. Sice prvních deset minut více diskutovali nad spornými výroky rozhodčích než hráli fotbal, ale vše změnila 15 minuta, kdy po parádní narážečce Šacha proběhl celým středem hřiště Kadlec a sám před domácím brankářem chladnokrevně proměnil 1:1.Hned za pět minut centroval hostující Dohnal,domácí brankář míč podběhl a pro Votického Neuberga nebyl problém míč poslat za jeho záda...jenže k překvapení všech rozhodčí odpískal vymyšlený faul na brankáře, kterého nikdo z hostujících hráčů neatakoval. Ovšem hned z následného protiútoku už střele Votického Špačka z hranice velkého vápna nic nestálo v cestě 68. minuta 1:2. Pak již jen stojí za zmínku opět vymyšlené zdržování Votického brankáře, za což uviděl žlutou kartu a pět minut nato údajné hraní rukou mimo pok.území a druhá žlutá a zároveň i červená. Ale Votičtí hráči se tím nenechali rozhodit a své vítězství si s přehledem pohlídali. Branky: Kadlec, Špaček. Rozhodčí: Haltuf. ŽK: 0/4. ČK: 0/1. Votice: Kopecký,-Jámečný,Kadlec,Jantač, Slabý - Neuberg,Šach,Jonszta,Žák,Dohnal.,Špaček. Střídali: Januš a Zíka F. DOROST STARŠÍ 9 Špaček, 7 Daniel, Dohnal, 6 Neuberg, 3 Jonszta, Šach, Žák Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 6

Sj Stará Boleslav - SK MARILA Votice 2:2 (0:2) mladší dorost Ve 22 kole se střetla Marila se Slavojem jež je na třetím místě v tabulce a vzhledem k tomu,že se hrálo venku dalo se předvídat,že se zápas bude odvíjet v podobné režii jako v kole minulém.díky bojovnosti a nasazením hráčů Marily se dokonce podařilo v prvním poločasu vstřelit dvě branky a z toho první padla s kopačky Jana Říhy který si už v kole minulém říkal o dres v základní sestavě. V druhém poločasu se karta obrátila vzhledem k součtu událostí - zranění Žáka a nařízené penaltě po hře tělem ve velkém vápně Kronusem. Branky: J.Říha, Voráček. Rozhodčí: Richtár. Votice: Januš - Šmíd, Kronus, Žák, L.Říha - Dvořák, Šimák, Smažík, Račanský - J.Říha, Voráček. Střídali: Zíka P., Aisbrych, Brzoň. DOROST MLADŠÍ 10 Voráček, 8 Žák, 5 Račanský, 3 Nusek AFK Pečky - SK MARILA Votice 0:4 (0:2) žáci starší Branky: 2-Hruška, 1 - Novotný a Říha J. Rozhodčí: Žižka. Diváků: 40. Votice: Dvořák - Bursík, Hrdlovič (Kaprál), Sládek, Vinduška - Říha, Babický, Hruška, Novotný - Šedivý (Sedlák), Otradovec. AFK Pečky - SK MARILA Votice 2:2 (2:1) žáci mladší Branky: Wegschmied 2. Rozhodčí: Žižka. ŽK: 1/0. Diváků: 40. Votice: Zimmermann - Bednář, Váňa, Boukal, Zimrman - Fortelný (Martin Dvořák, Prégr), Michal Dvořák (Bradáč), Rezek, Slunečko - Rataj, Wegschmied. SK MARILA Votice - Sokol Sedlec-Prčice 7:0 (2:0) žáci starší Branky: 2 - Hruška, J.Říha, 1 - Babický, Šedivý a Sládek. Rozh.: Velebil. ŽK: 1/0. Diváků: 30.Votice:Dvořák - Bursík, Hrdlovič, Sládek, Vinduška - Babický, Sedlák (Kaprál), Hruška, Novotný -Šedivý, J.Říha. SK MARILA Votice - Sokol Sedlec-Prčice 1:0 (0:0) žáci mladší Branky: Boukal. Rozhodčí: Velebil. Diváků: 30. Votice: Zimmermann -Bednář, Váňa, Michal Dvořák, Zimrman - Poskočil, Bradáč, J.Rataj, Slunečko - Wegschmeid, Boukal Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 7

. Sokol Teplýšovice - SK MARILA Votice 0:7 (0:4) přípravka okresní přebor Velmi dobrý výkon na hřišti soupeře ze sousedství v tabulce. Soupeře jsme přehráli ve všech směrech. Všichni hráči včetně střídajících podali takticky i herně vyzrálý výkon. Marnost soupeře dokazuje i neproměněná penalta, kterou zneškodnil náš brankář za stavu 0:4. Branky: 2 - Lukaševič, Rataj, Slunečko, 1 - Tuček. Votice: Krampera - Bažant, Molčík, Dvořák, Tuček, Slunečko, Rataj M., Lukaševič /střídání Zajíc, Opplt, Novák, Čáp, Staněk a Zadražil. ŽÁCI starší : 16 Otradovec, 14 Hruška, 9 Říha J., 8 Sládek, ŽÁCI mladší: 9 Rataj J., 6 Rezek, 5 Boukal, 3 Toman PŘÍPRAVKA: 7 Rataj M., Slunečko, 6 Lukaševič, 3 Tuček, 2 Zajíc BLAHOPŘÁNÍ - Dodatečně všichni blahopřejeme Tomášovi Hájkovi k narození syna!!!! Internet:: http://fotbal-votice.ic.cz Email: fotbal-votice@centrum.cz 8