extraliga ledního hokeje HC MOELLER PARDUBICE vs. HC OCELÁŘI TŘINEC

2011/2012 Tipsport Extraliga (ELH)

HC Energie Karlovy Vary

extraliga ledního hokeje HC MOELLER PARDUBICE vs. HC SLAVIA PRAHA

MĚSTO MLADÁ BOLESLAV FANDÍ HOKEJI DNEŠNÍ SOUPEŘI PŘEDSTAVUJEME SPOLEČNOST AUFEER DESIGN MLADÁ BOLESLAV BK MLADÁ BOLESLAV

extraliga ledního hokeje HC MOELLER PARDUBICE vs. BÍLÍ TYGŘI LIBEREC

MĚSTO MLADÁ BOLESLAV FANDÍ HOKEJI DNEŠNÍ SOUPEŘI PŘEDSTAVUJEME SPOLEČNOST AUFEER DESIGN MLADÁ BOLESLAV HC ENERGIE KARLOVY VARY

Nejproduktivnější hráči základní části. Nejproduktivnější hráči play-out

SOUPISKA HC MOELLER PARDUBICE. extraliga ledního hokeje HC MOELLER PARDUBICE. vs. HC GEUS OKNA KLADNO. 18. kolo základní části, pátek 24.

18:00 18:00 17:30 titul 15.indd , 17:05:37

SOUPISKA HC MOELLER PARDUBICE. extraliga ledního hokeje HC MOELLER PARDUBICE. vs. BÍLÍ TYGŘI LIBEREC. 16. kolo základní části, pátek 17.

HC Znojemští Orli Úterý 16. prosince 2008 v hodin

HC ENERGIE KARLOVY VARY

HC MOUNTFIELD Pátek 21. listopadu 2008 v hodin

HC Slovan Ústečtí lvi Pondělí 30. března 2009 v hodin

Nejproduktivnější hráči základní části. Nejproduktivnější hráči play-off. Nejproduktivnější hráči sezóny

1999/2000 Český telecom Extraliga (ELH)

HC MOELLER PARDUBICE BÍLÍ TYGŘI LIBEREC

Hockey club Litvínov Neděle 14. prosince 2008 v hodin

DTS U /2019 Výsledky a Tabulky

Adam Svoboda. František Kaberle. Ondřej Kratěna. Radek Duda. Pavel Mrňa. brankář levá HC Eaton Pardubice. obránce levá. útočník levá HC Sparta Praha

STŘEDA , 18.00

REALIZAČNÍ TÝM: TABULKA O2 EXTRALIGY PO 38. KOLE. František VÝBORNÝ hlavní trenér. Marian JELÍNEK asistent trenéra. Josef BRUK trenér brankářů

1998/1999 Staropramen Extraliga (ELH)

MMČR v ledním hokeji 2010

SPA PCE VIT JIH Sparta 5:1 5:2 4:5 Pardubice 4:1 5:5P 3:1 Vítkovice 1:3 2:5 6:4 Jihlava 4:4P 4:6 6:3

Čtvrtfinále. České Budějovice - Slavia 4:0 (5:3,3:2,4:3,5:1) Semifinále. Vsetín - České Budějovice 4:0 (4:0,5:2,3:2,4:1)

Titul: Plzeň, Hradec, Třinec? Nebo až čtvrtý vzadu Brno?

Týmové rekordy play off

ROZPIS SOUTĚŽÍ. NOEN extraliga juniorů

HC MOELLER PARDUBICE HC GEUS OKNA KLADNO

3.Mládežnické MČR v ledním hokeji Ml.Dorostu

STATISTIKA MČR 9 Třídy MČR 9 Třídy NEJAKTIVNĚJŠÍ HRÁČI

TRENÉŘI Zdeněk Müller a Petr Tatíček

L I M I T O VA NÁ E D I C E H O D I N E K F E S T I NA HC ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Hradec Králové -FC Viktoria Plzeň

VS. HC MOUNTFIELD a.s. BK Mladá Boleslav. Časopis založen v sezóně v Českých Budějovicích

Číslo 1 / únor Autoři: Jiří Pelc, Zdeněk Kamínek ml.

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

HC MOELLER PARDUBICE HC SLOVAN ÚSTEČTÍ LVI

SEZONA 2008-2009 HC MOUNTFIELD Neděle 15. února 2009 v 17.30 hodin

MĚSTO MLADÁ BOLESLAV FANDÍ HOKEJI Město Mladá Boleslav má historii starší než tisíc let. Po polovině 10. století založil kníže Boleslav II. na soutoku Jizery s Klenicí hrad, pod nímž brzy vznikla osada s tržním právem a kostelem sv. Víta. Jejímu dalšímu rozvoji nepochybně prospělo přenesení Mladé Boleslavi na táhlou plošinu v sousedství hradu, kde se roku 1334 začalo postupně rozvíjet středověké město. Jeho majiteli se posléze stali páni z Michalovic, sídlící na nedalekém hradě na protějším břehu Jizery, z něhož se do dnešních časů zachovala charakteristická zřícenina se šikmou válcovou věží zvanou Putna. Adresa: Základní údaje: Magistrát města Mladá Boleslav Počet obyvatel: 40 877 Komenského náměstí 61 Počet městských částí: 13 293 49 Mladá Boleslav Katastrální výměra: 2 487 ha Tel.: 326 715 111 Průměrný věk obyvatel: 39,8 roku Úřední hodiny: Po, St 8.00 17.00 Hustota osídlení: 1801 obyvatel/km 2 Út, Čt 8.00 12.00 Oficiální stránky města na internetu: www.mb-net.cz aktuality z mladoboleslavského hokeje na internetu www.bkboleslav.cz PŘEDSTAVUJEME SPOLEČNOST AUFEER DESIGN MLADÁ BOLESLAV Aufeer Design je dynamicky se rozvíjející vývojovou společností specializovanou na poskytování designérských, konstrukčních a výpočtových služeb. Nabízí komplexní řešení v oblastech designu, vývoje a konstrukce komponentů, prototypů a modulů pro automobilový, letecký a dopravní průmysl. Tyto služby poskytuje osm sehraných týmů se zaměřením na design a vyhlazování, karoserii (platforma, klobouk a pohyblivé díly), interiér a sedadla, exteriérové plasty, střešní nosiče a světla, elektro svazky, kabeláž a instalace, FEM simulace a výpočty, simulace, technologie a konstrukci lisovacího nářadí pro plechy, industrializaci, vedení projektů a kontrolu kvality. Společnost využívá pracovních a komunikačních nástrojů a platforem nejvyššího světového standardu, vč. aplikací Catia, Icem Surf, Alias, Autoform a FEM simulačních softwarů. Řešení, konzultace a další formy podpory realizuje především doma a v evropských státech, dále pak v Asii, Rusku a Americe. Díky profesionalitě svých týmů, vhodnému umístění společnosti a poboček v blízkosti zákazníků, prvotřídnímu hardwarovému a softwarovému vybavení a modernímu a bezpečnému přenosu dat dosahuje Aufeer Design požadovaných výsledků rychle, ekonomicky a efektivně. WWW.AUFEERDESIGN.CZ DNEŠNÍ SOUPEŘI Brankáři 73 Jaroslav Jágr 9.2.1984 33 Marek Schwarz 1.4.1986 35 Filip Šindelář 30.10.1979 Obránci 76 Richard Bauer 13.7.1976 4 Tomáš Brňák 20.4.1987 13 Václav Čížek 30.7.1989 7 Václav Drábek 31.10.1976 Boris Flamík 27.6.1980 Jan Jaroměřský 10.9.1988 9 Josef Jindra 12.6.1980 17 Václav Kočí 15.7.1979 29 Jozef Lukáč 5.1.1982 21 David Mocek 11.10.1983 28 Jiří Moravec 13.2.1980 77 Jan Novák 9.2.1979 14 Robert Schnabel 10.11.1978 Aleš Vála 18.10.1973 Jozef Wagenhoffer 11.5.1986 27 Lukáš Zíb 24.2.1977 Brankáři 31 Tomáš Klestil 10.5.1989 30 Jakub Kovář 19.7.1988 1 Roman Turek 21.5.1970 Obránci 4 Tomáš Frolo 26.1.1982 23 Petr Gřegořek 25.5.1978 14 Petr Macháček 19.10.1985 3 Ján Mucha 11.1.1984 27 Marek Posmyk 15.9.1978 15 Lukáš Poživil 12.9.1982 2 František Ptáček 4.4.1975 24 Vladimír Sičák 1.12.1980 7 Milan Toman 30.11.1979 81 René Vydarený 6.5.1981 Útočníci 27 Vítězslav Bílek 31.7.1983 69 Radek Duda 28.1.1979 88 Milan Gulaš 30.12.1985 18 Roman Horák 21.5.1991 8 Štěpán Hřebejk 28.5.1982 12 Michal Hudec 23.10.1979 36 Ivan Huml 6.9.1981 16 Jindřich Kotrla 7.3.1975 78 David Kuchejda 12.6.1987 19 Tomáš Kůrka 14.12.1981 55 Lukáš Květoň 3.5.1982 31 Tibor Melichárek 21.11.1976 86 Tomáš Mertl 11.3.1986 22 Jiří Šimánek 6.10.1978 92 Tomáš Vak 11.5.1978 87 Ondřej Veselý 6.12.1977 Útočníci 12 Jan Benda 28.4.1972 88 Daniel Boháč 13.2.1980 96 Michal Důras 22.11.1981 34 Jonáš Fiedler 29.5.1984 69 Nikola Gajovský 16.3.1987 94 Ladislav Gengel 25.6.1981 81 Lukáš Handlovský 3.8.1986 67 Denis Kazionov 8.12.1987 24 Rastislav Konečný 20.5.1988 61 Tomáš Klimenta 14.4.1984 75 Adam Kotrba 16.8.1989 91 Richard Král 16.5.1970 61 Martin Krupka 29.9.1984 55 Tomáš Nouza 25.9.1982 93 Aleš Padělek 4.3.1980 86 Rok Pajič 26.9.1985 71 Roman Pšurný 23.2.1986 23 Tomáš Rod 26.4.1988 27 Patrik Rozsíval 20.1.1977 8 Tomáš Sýkora 20.11.1978 19 David Vrbata 23.7.1983 Hlavní trenér: Jan Tlačil Trenér: Jaromír Šindel Asistent trenéra: Milan Kupka Asistenti trenéra: Jiří Šejba, Leo Gudas Vedoucí mužstva: Tomáš Falta Trenér brankářů: Ladislav Gula Vedoucí mužstva: Vladimír Plánička Lékaři: MUDr. Libor Blažek, MUDr. Radek Maséři: Petr Bezpalec, Pavel Vlašic Langer, MUDr. Lukáš Hartman Fyzioterapeutka: Marta Fixová Masér: Michal Kábele Lékaři: MUDr. Václav Dvořák, Kustod: Jakub Vochvest MUDr. Zdeněk Vodička 3

PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE VZÁJEMNÉ ZÁPASY SEDLÁČEK DOVOLIL MOUNTFIELDU JEN JEDEN GÓL Nejbližší dva mladoboleslavští soupeři, tedy dnešní České Budějovice a úterní Zlín, poměřili své síly v minulém kole. Na půdě Mountfieldu se nakonec radovali z výhry Okenáři, kteří zvítězili 2:1 po samostatných nájezdech. Svěřenci Zdeňka Venery vstoupili do utkání lépe a jeden ze zlínských objevů této sezony Pavel Kubiš už po šesti minutách otevřel skóre. Byl to však na dlouhou dobu jediný gól. Až ve 36. minutě v té době nevědomky zařídil prodloužení Mertl, protože do HC Mountfield RI OKNA Zlín 1:2 sn. Branky a nahrávky: 36. Mertl (Hudec) - 7. Kubiš (Andrašovský), nájezd Leška. Rozhodčí: Kubeš, Polák - Bryška, Chytil. Vyloučení: 4:11, navíc Hudec (CEB) a Kučný (ZLN) oba 10 min. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 5 830. HC Mountfield: Kovář - Mucha, Gřegořek, Ptáček, Vydarený, Toman, Sičák - Kůrka, Huml, Veselý - Hudec, Vak, Mertl - Gulaš, Duda, Melichárek - Ferebauer (25. Bílek), Šimánek, Hřebejk. RI OKNA Zlín: Sedláček - Nosek, Galvas, Míka, Kučný, Bořuta, Linhart, Lučka - Balaštík, Leška, Köhler - Ondráček, Balán, Andrašovský - Záhorovský, Kollár, Rachůnek - Kubiš, Roman Vlach, Mokrejš. Nejproduktivnější hráč #19 TOMÁŠ KŮRKA 30 bodů (17+13) Nejlepší nahrávač #69 RADEK DUDA 16 asistencí Nejlepší střelec #19 TOMÁŠ KŮRKA 17 gólů BUDĚJOVICKÁ NEJ konce základní hrací doby se už stav nezměnil. Oba týmy se podruhé neprosadily ani v prodloužení, a tak přišly na řadu samostatné nájezdy. Jako jediný při v nich našel recept na soupeřova gólmana zlínský Petr Leška. Domácí střelce trápila vlastní nemohoucnost v zakončení a výtečný gólman Sedláček. 64 (!) úspěšných zákroků mluví za vše. VŠECHNY ZÁPASY NA MBRADIO.CZ! Od prosince můžete nově poslouchat přímé přenosy ze všech utkání BK Mladá Boleslav v O2 extralize na internetovém rádiu MB-RADIO, k jehož vysílání se můžete připojit prostřednictvím webových stránek www.mbradio.cz. Kromě přímých přenosů, komentovaných Jaromírem Maceškou, se ve vysílání rádia objevují rovněž rozhovory s boleslavskými hráči, komentáře k odehraným utkáním a nechybí ani upoutávky na zápasy nadcházející. Nejhorší bilance ± bodování #87 ONDŘEJ VESELÝ -8 Nejlepší bilance ± bodování #81 RENÉ VYDARENÝ +14 Nejtrestanější hráč #69 RADEK DUDA 92 minut VYHRAJÍ POPRVÉ DOMÁCÍ? Dosavadní tři vzájemná měření sil BK Mladá Boleslav a HC Mountfield nespojuje jen to, že zvítězilo pokaždé hostující mužstvo, ale také totožný výsledek. Hosté brali tři body pokaždé po výhře 4:2. Do prvního zápasu na začátku října na půdě Jihočechů vstoupil extraligový nováček bez jakéhokoliv ostychu. V polovině úvodní třetiny otevřel skóre Gajovský a už o čtyři minuty později asistoval u gólu Roda na 2:0. Ve 27. minutě sice snížil tvrdou střelou z prostoru mezi kruhy Vydarený, ale dvě minuty před koncem prostřední dvacetiminutovky vrátil hostům dvougólové vedení Tomas. Když pak ve 47. minutě přidal čtvrtý gól dnes již exboleslavský Čech, o vítězi nebylo pochyb. Domácí se už zmohli jen na snížení na konečných 2:4 po trefě Humla. Listopadové nepříliš pohledné klání vyhráli na boleslavském ledě Českobudějovičtí, a to především zásluhou skvělého vstupu do závěrečné části hry. Těsné vedení 2:1 totiž ve 43. minutě vylepšil svým gólem Kotrla a jen o necelé tři minuty později skóroval podruhé v utkání Kůrka. Bruslařský klub v 57. minutě už jen snížil díky Pšurnému. V prvním utkání nového roku pro změnu udávali tempo hry hokejisté ze středu Čech. Po trefách Radima Vrbaty, Nouzy, Sýkory a Handlovského postupně narostlo vedení Bruslařského klubu až na 4:0. Zdecimovaní Jihočeši v závěrečných pěti minutách upravili stav na přece jen přijatelnějších 2:4. Budou brát tři body znovu hosté? Mladoboleslavští by byli rozhodně pro změnu! 11. kolo 3.10.2008 HC MOUNTFIELD BK Mladá Boleslav (2:4) Branky a nahrávky: 27. Vydarený, 51. Huml (Toman, Sičák) 10. Gajovský (Boháč), 14. Rod (Schnabel), 38. Tomas (Benda, Brňák), 47. Čech (Štrba). Rozhodčí: Minář - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 7:9. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 5023. HC MOUNTFIELD: Turek - Poživil, Gřegořek - Sičák, Toman - Frolo, Vydarený - Mucha - Hudec, Vak, Veselý - Duda, Huml, Kůrka - Kotrla, Šimánek, Sailer - Gulaš, Květoň, Hřebejk. BK Mladá Boleslav: Chábera - Marušák, Kočí - Posmyk, Brňák - Bauer, Schnabel - Mocek - Barinka, Král, Handlovský - Kubeš, Benda, Tomas - Čech, Nouza, Štrba - Gajovský, Rod, Boháč. 24. kolo 21.11.2008 BK Mladá Boleslav HC MOUNTFIELD (2:4) Branky a nahrávky: 16. Král (Schnabel, Padělek), 57. Pšurný (Barinka, Holub) 9. Kůrka (Gřegořek), 34. Gulaš (Sičák, Toman), 43. Kotrla (Poživil), 46. Kůrka (Gulaš). Rozhodčí: Šír - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 5:5, 10 minut osobní trest Gřegořek (CEB). Využití: 0:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 3970. BK Mladá Boleslav: Chábera Kočí, Schnabel, Posmyk, Brňák, Bauer, Holub, Jindra - Padělek, Král, Handlovský - Tomas, Čech, Benda - Barinka, Rod, Boháč Kazionov, Sýkora, Pšurný Nouza. HC MOUNTFIELD: Turek - Toman, Gřegořek, Sičák, Vydarený, L. Poživil, Jareš, Frolo, Mucha, Macháček - M. Hudec, Gulaš, Veselý - Duda, Huml, Kůrka - Hřebejk, L. Květoň, Kotrla - Mertl, Kuchejda. 37. kolo 2.1.2009 HC MOUNTFIELD BK Mladá Boleslav (2:4) Branky a nahrávky: 55. Bílek (Duda), 60. Mertl (Poživil, Hudec) - 6. R.Vrbata (D.Vrbata), 18. Nouza (Handlovský), 28. Sýkora (R.Vrbata, D.Vrbata), 47. Handlovský (Král). Rozhodčí: Turčan - Bejček, Kaňourek. Vyloučení: 8:10. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 5103. HC MOUNTFIELD: Kovář - Poživil, Gřegořek, Sičák, Vydarený, Frolo, Toman - Melichárek, Huml, Hudec - Kůrka, Gulaš, Kotrla - Duda, Vak, Veselý. BK Mladá Boleslav: Chábera - Hunkes, Schnabel, Jindra, Kočí, Posmyk, Mocek R. Vrbata, D. Vrbata, Důras - Nouza, Král, Handlovský - Padělek, Boháč, Benda - Gajovský, Sýkora, Rod. 4 5

OHLÉDNUTÍ ZA POSLEDNÍMI ZÁPASY TREFIL SE JEN NOUZA Z NÁJEZDU Poslední domácí utkání BK Mladá Boleslav, které bylo na programu tento týden ve středu, přineslo vyrovnanou bitvu o každý metr ledové plochy s lepším vyústěním pro Pardubice. Bruslařský klub šel do vedení sice už v páté minutě z trestného střílení, které proměnil po faulu na Padělka Nouza, jenže to bylo, co se výsledkové podoby týče, nakonec ze strany Středočechů vše. SE SPARTOU RADĚJI NEHRAJME Ony toho ani Pardubice směrem dopředu příliš nepředvedly, avšak přece jen o gól více daly. Hned o minutu později vyrovnal svou tečí Starý a ještě před koncem úvodní desetiminutovky stanovil konečné skóre chytrým zakončením zpoza brány Zohorna. V poslední třetině si domácí sice vytvořili solidní tlak, ale gólman Ján Lašák prodloužení nepřipustil. BK Mladá Boleslav HC Moeller Pardubice 1:2 Branky a nahrávky: 5. Nouza (trest. střílení) 6. Starý (Koukal, Kolář), 9. Zohorna (Blažek, Somík). Rozhodčí: Polák, Hribik Jelínek, Pavlovič. Vyloučení: 8:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 3520. BK Mladá Boleslav: Šindelář - Novák, Kočí, Zíb, Moravec, Jindra, Schnabel, Mocek, Bauer - Nouza, Král, Handlovský - Klimenta, Boháč, Vrbata D. - Padělek, Sýkora, Benda - Gajovský, Rod, Pšurný. HC Moeller Pardubice: Lašák - Snopek, Čáslava, Havíř, Píša, Kolář II., Lojek, Šeda - Cetkovský, Divíšek, Pivko - Kolář, Koukal, Starý - Zohorna, Blažek, Somík - Klejna, Semorád, Rákos. Po premiérové sezoně v O 2 extralize zůstane nejneoblíbenějším soupeřem BK Mladá Boleslav minimálně podle výsledků pražská Sparta. Bruslařský klub totiž nevytěžil ze čtyř vzájemných duelů ani jeden bod. S žádným jiným týmem nemají Středočeši tak špatnou bilanci. Poslední pokus na nápravu měli svěřenci Jaromíra Šindela v pátečním kole, ale duel v Tesla Aréně znovu přiřkl tři body domácím. Sparťané pálili ostrými jen v nestandardním počtu hráčů na ledě. Při klasické přesilovce se ve třetí minutě trefil Pilař, ve 12. minutě zužitkoval dvojnásobnou početní výhodu Broš a v 18. minutě využil ke skórování znovu běžnou přesilovku Výborný. Když se pak krátce po úvodním buly druhé třetiny prosadil dokonce v oslabení Kratěna, nebylo o vítězi pochyb. Boleslavští sice přebrali ve druhé třetině iniciativu, odpočívající Pražany ale neztrestali. Čestný úspěch přišel až ve 42. minutě, kdy bekhendem pod ležícím protihráčem dostal puk do sítě Padělek. Čtyřgólový náskok však vrátil Spartě, jak jinak než v přesilovce, svým druhým gólem Kratěna. HC Sparta Praha BK Mladá Boleslav 5:1 Branky a nahrávky: 3. Pilař (Kratěna), 12. Broš (D. Výborný, Kratěna), 18. D. Výborný (Netík, Gulaši), 21. Kratěna (Broš), 46. Kratěna (Vykoukal, Ton) - 42. Padělek (Benda, T. Sýkora). Rozhodčí: Husička, Šindler - Polonyi, Kreuzer. Vyloučení: 12:11, navíc Gulaši (Sparta) 10 min. Využití: 4:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 5309. HC Sparta Praha: Přikryl - Pilař, Gulaši, Vykoukal, Jan Hanzlík, Černošek, S. Hudec, od 41. navíc Vojta - Látal, Broš, Kratěna - Ton, D. Výborný, Netík - Hromas, Langhammer, Koreis - Hrdel, Mrňa, Kafka. BK Mladá Boleslav: Schwarz Novák, Kočí, Moravec, Zíb, Jindra, Schnabel Nouza, Král, Handlovský Klimenta, Boháč, Vrbata D. Padělek, Sýkora, Benda Gajovský, Rod, Pšurný Kazionov. 6 7

AKTUALITY Z BRUSLAŘSKÉHO KLUBU JAK SI ZAJISTIT VSTUPENKY NA PLAY-OUT Základní část O 2 extraligy vjíždí do cílové rovinky, s nedělním utkáním už zbývají pouze tři kola, a tak není od věci informovat o způsobu prodeje vstupenek na domácí zápasy BK Mladá Boleslav ve skupině o udržení. Přesný den začátku předprodeje vstupenek upřesní vedení BK Mladá Boleslav nejpozději 19. února na svých webových stránkách www. bkboleslav.cz v návaznosti na pořadí týmů v nadcházejícím play-out, avšak předprodej s velkou pravděpodobností odstartuje v pondělí 23. února na sekretariátu Bruslařského klubu. (Na Vinici 31. Prodej ve všedních dnech: 10:00 15:00) Ceny vstupenek vstupenka k sezení: 120 Kč vstupenka ke stání: 85 Kč důchodci nad 65 let: 70 Kč ZTP a ZTPP: 70 Kč Balíček sezení: 600 Kč (6 utkání) Balíček stání: 480 Kč (6 utkání) Děti do 130 cm ZDARMA (bez nároku na místo), vozíčkáři s doprovodem - ZDARMA. První dva dny předprodeje (tj. pravděpodobně 23. a 24. února) mají přednostní právo na zakoupení vstupenek majitelé permanentek. Je pro ně Nejproduktivnější hráč #91 RICHARD KRÁL 34 bodů (11+23) V METROSTAV ARÉNĚ ZNOVU V ÚTERÝ! Mladoboleslavští hokejisté se představí v domácím prostředí znovu už za dva dny, tedy v úterý 17.února. Na půdu extraligového nováčka zamíří RI OKNA Zlín. Úvodní buly bude vhozeno v tradičních 17:30. Nejlepší střelec #81 LUKÁŠ HANDLOVSKÝ 13 gólů Nejlepší nahrávač #91 RICHARD KRÁL 23 asistencí BOLESLAVSKÁ NEJ připraven buďto balíček vstupenek na všech šest utkání za zvýhodněnou cenu (samozřejmě na své místo po předložení permanentky), anebo si mohou zakoupit vstupenky pouze na požadovaná utkání, avšak za běžnou cenu. V dalších dnech (opět bude vyhrazen určitý počet dní) mohou zbylé vstupenky (příp. balíčky vstupenek) zakoupit ostatní fanoušci, kteří neměli možnost nákupu v prvních dvou dnech, protože nevlastní permanentku. Majitelé permanentek by tedy měli rozhodně v případě zájmu o vstupenky na své místo využít přednostního práva, jinak riskují, že v dalších dnech předprodeje o daná místa přijdou. Zbylé vstupenky, které nenaleznou svého majitele v tomto předprodeji, se prodají zájemcům dle již běžného systému. Na sekretariátu BK den před utkáním 10:00 15:00 hod., v den utkání 10:00 14:00 hod. a poté hodinu před utkáním na pokladně zimního stadionu. Nejhorší bilance ± bodování #12 JAN BENDA -11 Nejlepší bilance ± bodování #91 RICHARD KRÁL +10 Nejtrestanější hráč #67 DENIS KAZIONOV 95 minut ROZHOVOR KOUČ ŠINDEL: MÍSTY JSME HRÁLI VELICE DOBŘE Hodně tvrdý oříšek musel skousnout po posledním utkání na Spartě trenér Jaromír Šindel. Jeho mužstvo prohrálo 1:5, avšak výsledek neodpovídá úplně realitě. Těžko se to hodnotí. My jsme věděli, že když necháme hrát Spartu dvakrát 5 na 3, tak nám ty góly dají. Mají na to hráčskou kvalitu, o tom není třeba diskutovat. Ale já si myslím, že jsme místy hráli velice dobře. Ve druhé třetině byl poměr střel 18:6 v náš prospěch. Bylo to jen o tom, že jsme nedali góly, soudí kouč a zároveň sportovní manažer Bruslařského klubu. Důvod, proč se Mladoboleslavští v utkání proti Pražanům prosadili střelecky jen jednou, byl prostý. Nepříliš efektivní koncovka extraligového nováčka spojená s kvalitním výkonem domácího brankáře Petra Přikryla se ve výsledku asi ani nemohla rovnat více než jednomu gólu. Petr Přikryl chytal výborně. Mile mě překvapil. Zvlášť po tom, jak loni chytal za Ústí. V dané chvíli je ve Spartě jedničkou, konstatuje bývalý vynikající brankář. Čekali jsme, že budeme hrát vyrovnaně. Jsem přesvědčen, že kdybychom neměli ta vyloučení (vzhledem k nervózně řízenému utkání se konečný poměr vyloučení zastavil na 12:11), byli bychom na Spartě úspěšní, dodává Jaromír Šindel. Mladoboleslavští si nevytvořili příliš dobrou pozici před koncem základní části. Do startu play-out zbývají tři kola a poslední tým tabulky ztrácí na třinácté Znojmo znovu osm bodů. Víme, kam se dostalo loni Ústí a snažíme se něčemu podobnému samozřejmě vyvarovat. Ale je to těžké. Hráči emoce vnímají, připomíná. JAK TO VIDÍ KAPITÁN Spartě vyšlo prakticky všechno, na co sáhla. Neměli nějaké velké šance, ale kam to nastřelili, tam to spadlo. Díky tomu dali v úvodní třetině tři góly a bylo po zápase. Musíme se teď snažit, aby nebyla bodová ztráta příliš velká, jinak by to znamenalo, že nemáme o co hrát. Bulletin Boleslavská třetina Redakce: Michal Miškovský - www.bkboleslav.cz, zdroj fotografií: Jaroslav Houštecký - bkboleslav.cz, František Panec - www.hokejcb.cz, tisk: Unipress Turnov pro BK Mladá Boleslav a. s., Na Vinici 31, 293 01 Mladá Boleslav. Uzávěrka: 14. února 2009, 9.00. 8 9

AKTUÁLNÍ PROGRAM O 2 EXTRALIGY DIVÁCKÁ SOUTĚŽ I během extraligových zápasů máme pro Vás o přestávce mezi druhou a třetí třetinou diváckou soutěž. Tři vylosované výherce čeká střelba na brankáře. Generálním partnerem soutěže je Hypernova Mladá Boleslav. Hlavními partnery jsou Cinestar, Sportgames Loterie a pizzerie Trappola. Pátek 13. února 49. kolo HC GEUS OKNA Kladno HC Lasselsberger Plzeň 0:5 (12.2.) HC Oceláři Třinec HC Energie Karlovy Vary 2:4 HC Znojemští Orli HC Litvínov 3:2 HC MOUNTFIELD RI OKNA Zlín 1:2 sn. HC Moeller Pardubice HC Vítkovice Steel 2:1 HC Sparta Praha BK Mladá Boleslav 5:1 HC Slavia Praha Bílí Tygři Liberec 1:7 Neděle 15. února 50. kolo HC Energie Karlovy Vary HC Sparta Praha 16:30 HC Vítkovice Steel HC GEUS OKNA Kladno 17:00 HC Slavia Praha HC Oceláři Třinec 17:00 RI OKNA Zlín HC Moeller Pardubice 17:00 HC Litvínov Bílí Tygři Liberec 17:30 HC Lasselsberger Plzeň HC Znojemští Orli 17:30 BK Mladá Boleslav HC MOUNTFIELD 17:30 Úterý 17. února 51. kolo HC MOUNTFIELD HC Energie Karlovy Vary 17:30 HC Sparta Praha HC Vítkovice Steel 17:30 HC Oceláři Třinec HC Lasselsberger Plzeň 17:30 HC Moeller Pardubice HC Litvínov 17:30 HC Slavia Praha HC GEUS OKNA Kladno 17:30 HC Znojemští Orli Bílí Tygři Liberec 17:30 BK Mladá Boleslav RI OKNA Zlín 17:30 10 11 Poř. Klub Výher (VP) Remíz (PP) Zápasů Proher Skóre 1 HC Moeller Pardubice 49 24 5 0 7 13 158:137 89 2 HC Slavia Praha 49 22 8 0 6 13 166:140 88 3 HC Energie Karlovy Vary 49 19 7 0 9 14 143:134 80 4 HC Sparta Praha 49 20 7 0 6 16 139:130 80 5 HC Litvínov 49 22 5 0 3 19 150:143 79 6 RI OKNA ZLÍN 49 19 8 0 3 19 133:146 76 7 HC Vítkovice Steel 49 19 7 0 4 19 136:126 75 8 Bílí Tygři Liberec 49 21 2 0 6 20 153:149 73 9 HC Lasselsberger Plzeň 49 21 2 0 6 20 148:152 73 10 HC Oceláři Třinec 49 16 7 0 7 19 160:167 69 11 HC MOUNTFIELD 49 17 4 0 6 22 128:137 65 12 HC GEUS OKNA Kladno 49 14 8 0 6 21 126:147 64 13 HC Znojemští Orli 49 16 4 0 7 22 117:135 63 14 BK Mladá Boleslav 49 14 5 0 3 27 121:135 55 Bodů