Sparta, do toho 8/09 3

Branky. POřadí POřadí. Góly dle minut. Žluté karty 16. Červené karty 16. Diváci (domácí utkání) Penalty. Průměr (1.

Příbramský pohár 2014 U12

Trenérské obsazení Počty tréninků Počty utkání Přechody hráčů Reprezentace. Dušan Fitzel Technický ředitel

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Vysočina Jihlava -SK Slavia Praha

O pohár starosty města Modřice

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

Maentiva Cup 2016 MEMORIÁL MARTINA BREINISCHE. Fotbalový turnaj pro mladší žáky U13

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

Oběd + prezence Program semináře Pravidla SCM a SpSM, postupy a sestupy Přestávka, občerstvení

DTS U /2019 Výsledky a Tabulky

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna

TJ Sokol Kobeřice SK Dětmarovice 1:2 (0:0)

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ KAŠAVA A

FK Újezd nad Lesy. FC Uhříněves. Mistrovský zápas přeboru Prahy. Podzim 2008 Neděle v 15:00. hostí fotbalový klub

Ondrášovka Cup pohár mládeže FAČR :

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

U 12 O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2016 X. ROČNÍK

Aukce hokejových a fotbalových dresů

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

TJ SOKOL SEHRADICE SK VLACHOVICE

BANÍČEK FK BANÍK SOKOLOV AC SPARTA PRAHA OFICIÁLNÍ ZPRAVODAJ FANOUŠKŮ FK BANÍK SOKOLOV partner utkání

Kolikrát jste viděl záznamy zápasů Minsku? Jaké a kde?

O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ U14

LOVOSICKÝ ZPRAVODAJ FK LOVOSICE FK NERATOVICE BÝŠKOVICE Datum: sobota Výkop: 10:15h

HT U12 - ročník 2004

Termínová listina Ondrášovka Cupu 2017/18 pohár mládeže FAČR. kategorie U11

Kladenský deník Skupina B:

SK MALEŠOV, PSČ mob: , ,

E.ON Junior Cup Velké finále

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2015/ ročník: 8 - číslo: 8 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK UNION ČELÁKOVICE

OSTRAVA CUP ročník května 2014 od 9:00-17:00 hod. U9 a U8. Městský stadion Aréna v Ostravě Vítkovicích

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/

Mezinárodní fotbalový turnaj starších přípravek U11

O POHÁR RADY KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE 2015

Fotbalový turnaj na Kladně

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

HC MOELLER PARDUBICE

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

Okresní část Poháru ČMFS Podzim : M: 1. FC Bojanov - TJ Bítovany 1:5 (1:2)

LHOTECKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ. sezóna: 2016/ ročník: 9 - číslo: 10 - datum: FK DLOUHÁ LHOTA X SK BENÁTKY NAD JIZEROU B

TJ Sokol Všemina. Archiv článků JARO Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

PRESS KIT Sezona2012/ kolo AC Sparta Praha -FK Dukla Praha

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

AC Sparta Praha. Závěrečná práce. Základní škola sv. Voršily v Olomouci Aksamitova 6, Olomouc. Autor: Martin Musil.

Valmez Cup

JUNIOR NORTH CUP 2013 a IV.ročníku Memoriálu Josefa Kubína,

PRESS KIT Sezona2012/ kolo SK Slavia Praha SK Dynamo České Budějovice

JUNIOR NORTH CUP MICRO 2013

Tiráž: SPARTA, DO TOHO! Oficiální klubový magazín AC Sparta Praha Vydává AC Sparta Praha fotbal, a.s., Milady Horákové 98, 170 82 Praha 7, IČ 46356801 Šéfredaktor: Ondřej Vichnar Redakce: Jaroslav Zákravský, Jiří Obst, Jaroslav Pešta, David Pavlíček, Martin Šula Fotografie: Archiv AC Sparta Praha, Archiv Václava Borečka, FRONTPAGE, Karel Dvořák, Michal Špaček Grafika a zpracování: Revolta Tisk: Česká Unigrafie, a.s. Předplatné: Zákaznické centrum AC Sparta Praha, tel.: 296 111 400, e-mail: zcentrum@sparta.cz, internet: www.sparta.cz Uzávěrka čísla: 18. 6. 2009 MK ČR E-10275 Vážení sparťané, dostává se vám do rukou plakátový speciál, který navazuje na druhou část sezony 2008/2009 a svým způsobem ji definitivně uzavírá. Z ligového jara mám samozřejmě daleko lepší pocit než z podzimu. Doufám, že v tomto hodnocení se shodnu i s Vámi, našimi příznivci. V zimní přestávce jsme se snažili mužstvo zkonsolidovat a dobře připravit na stíhací jízdu za dobrým umístěním. K tomu pomohlo kondiční soustředění ve Špindlerově Mlýně, turnaj v Hongkongu i herní příprava v Málaze. Za velmi důležitý považují první zápas jara v Olomouci, který jsme s trochou štěstí dokázali vyhrát. Když se dnes podíváme, jak dobře zvládli Hanáci celý ročník, musíme si výhry na Andrově stadionu cenit ještě víc. Ne všechno se samozřejmě povedlo dokonale. Domácí remízy s Českými Budějovicemi, s Libercem, v Příbrami a porážku ve Zlíně považuji za zbytečné ztráty. Stejně tak mě mrzí semifinálový nezdar v domácím poháru. Náš cíl zahrát si v kvalifikaci o Ligu mistrů se nakonec povedlo naplnit. Výkonu a výsledku z Mladé Boleslavi, kde se nám podařilo zvítězit 3:0, si velmi cením. Je pro mě příslibem do budoucnosti. Do budoucnosti, ve které nás, jak pevně věřím, nepřestanete podporovat. Vaše hlasivky, ruce a celková podpora je pro nás zásadní. Děkuji Vám za vaše fandění a těším se na shledanou v sezoně 2009/2010! Váš Jozef Chovanec Sparta, do toho 8/09 3

Tabulky KONEČNÁ TABULKA GAMBRINUS LIGY 1. Slavia 30 18 8 4 57:25 62 2. Sparta 30 16 8 6 48:25 56 3. Liberec 30 14 10 6 41:28 52 4. Olomouc 30 13 9 8 39:36 48 5. Jablonec 30 14 4 12 43:37 46 6. Mladá 30 12 10 8 39:38 46 Boleslav 7. Teplice 30 12 7 11 33:25 43 8. Plzeň 30 11 10 9 45:38 43 9. Ostrava 30 11 6 13 38:36 39 10. České 30 7 15 8 30:37 36 Budějovice 11. Brno 30 9 8 13 32:36 35 12. Příbram 30 9 7 14 30:40 34 13. FK 30 10 4 16 33:46 34 Bohemians 14. Kladno 30 8 7 15 21:41 31 15. Zlín 30 7 8 15 26:49 29 16. Žižkov 30 5 7 18 27:45 22 KONEČNÁ TABULKA DRUHÉ LIGY 1. Bohemians 30 18 9 3 36:14 63 1905 2. Čáslav 30 16 8 6 42:27 56 3. Jihlava 30 15 6 9 36:27 51 4. Ústí 30 15 4 11 39:38 49 5. Dukla 30 12 10 8 37:25 46 6. Sokolov 30 12 7 11 56:37 43 7. Opava 30 12 7 11 44:38 43 8. Karviná 30 12 7 11 45:42 43 9. Třinec 30 9 12 9 31:29 39 10. Slovácko 30 9 12 9 25:29 39 11. Sparta B 30 10 8 12 39:38 38 12. Most 30 10 7 13 30:43 37 13. Hradec 30 7 14 9 36:32 35 Králové 14. Vítkovice 30 8 9 13 34:47 33 15. HFK 30 5 12 13 32:422 7 Ololomouc 16. Fulnek 30 1 6 23 16:70 9 Jiří KLADRUBSKý Sparta, do toho 8/09 5

Igor žofčák Marek kulič

Manuel pamić

Ohlédnutí za sezonou Ohlédnutí za sezonou Krok za krokem 1. 6. kolo Krok za krokem 7. 12. kolo 1. kolo Těsná výhra v premiéře AC Sparta Praha FK Mladá Boleslav 1:0 2. kolo Mladí střelci jistili výhru SK Kladno AC Sparta Praha 0:2 7. kolo Tradiční výsledek AC Sparta Praha FK Teplice 0:0 8. kolo Produktivní Kerič FC Slovan Liberec AC Sparta Praha 3:0 Dva ambiciózní celky změřily síly hned na samém začátku soutěže. Sparta byla před patnácti tisíci diváků aktivnější, dlouho se ale nemohla trefit mezi tyče. Plný bodový zisk zajistil až nečekanou střelou z dálky obránce Michal Kadlec. Zápas, na který se někteří sparťanští fans vydali do středočeského města pěším pochodem, byl jasně v režii Sparty. Po rozpačité půlhodině plné nepřesností se trefil Jiří Kladrubský a od té doby hosté na hřišti vládli. Z řady velkých možností využili rudí jedinou, prosadil se Martin Zeman. Teplice rozhodně nepatří k oblíbeným protivníkům ACS. Tento fakt se potvrdil i v sedmém ligovém kole. Přes územní převahu a řadu šancí se Letenským nepovedlo skórovat. Nejblíž k brance měl Ondřej Kušnír, jeho technická střela mířila ale jen do břevna. První porážka Sparty přišla v osmém ligovém kole a byla hodně nepříjemná. Hosté prohrávali v Liberci už od třetí minuty po zásahu Keriče. O půl hodiny později se prosadil i vysoký Smetana. Sparťanské šance k úspěchu nevedly, těsně před koncem naopak Kerič přidal ještě jeden zásah. 3. kolo Zbytečná ztráta AC Sparta Praha SK Sigma Olomouc 1:1 4. kolo Jasná záležitost SK Dynamo České Budějovice AC Sparta Praha 1:4 9. kolo Krutá porážka AC Sparta Praha SK Slavia Praha 1:4 10. kolo Ze západu znovu s bodem FC Viktoria Plzeň AC Sparta Praha 1:1 Sparta začala proti Olomouci aktivně, hráči ale měli problémy nasměrovat svoje střelecké pokusy do branky. Zejména přelom první a druhé půle patřil jasně domácím, po řadě nevyužitých šancí se prosadil až Miroslav Slepička. Těsný náskok ale nestačil, před koncem stihl chytrým obloučkem vyrovnat Kazár. Velmi povedený duel na jihu Čech gólově zahájil po půlhodině hry Marek Kulič. O dvě minuty později se prosadil i Michal Kadlec a dal zaplněnému sektoru hostujících fans druhou šanci slavit. Když se po deseti minutách druhé půle trefil ještě Libor Došek, bylo jasno. Hrůzostrašný týden zakončilo nepovedené pražské derby. Slavia vedla díky Šmicrovi už od šesté minuty, po druhé brance Tavarese ale snížil hezkou střelou Kamil Vacek. Místo vyrovnání se však ve druhé půli ještě dvakrát prosadili nebezpeční hosté. Stejně jako o rok dříve i v sezoně 2008/2009 si Sparta z Plzně odvezla bod. Na lavičce byl poprvé místo Vítězslava Lavičky Jozef Chovanec. Nadějné vedení, které zajistil po třiceti minutách Miroslav Slepička, vyrovnal ještě před půlí exsparťan Rezek. Další góly už nepadly. 5. kolo Výhra před kamerami AC Sparta Praha FK Viktoria Žižkov 2:0 6. kolo Dva góly a znovu tři body FC Brno AC Sparta Praha 0:2 11. kolo Otevřená hra se hostům nevyplatila AC Sparta Praha 1. FK Příbram 3:0 12. kolo Klíčová šestiminutovka FC Baník Ostrava AC Sparta Praha 2:0 Nedělní televizní dohrávku začala Sparta lépe, ačkoliv jí poprvé chyběl Michal Kadlec. I bez leverkusenské posily si domácí se soupeřem, který od nich v předchozí sezoně inkasoval deset branek, poradili. Po dvaceti minutách se trefil Miroslav Slepička, výhru pojistil těsně před koncem Marek Kulič. Uzdravený Karol Kisel oslavil v nepříjemném deštivém počasí návrat do základní sestavy vítězným gólem. Jeho krásná rána z voleje po přihrávce Miroslava Matušoviče byla rozhodně momentem střetnutí. Dobře bránící sparťané pojistili výhru několik minut před koncem, v dobré pozici se nemýlil Kamil Vacek. Hráči v zelených dresech sympaticky nepřijeli na Letnou pouze bránit, jejich ofenzivní snahy ale Sparta dokázala potrestat třemi góly. První z nich vstřelili z penalty Karol Kisel, před půlí se trefil ještě Jiří Kladrubský. Po hodině hry bylo po Vackově zásahu definitivně jasno. Jak moc chybí Spartě Tomáš Řepka, se ukázalo v zápase na ostravských Bazalech. Baník, který odehrál podzim ve výborné formě, se od první minuty tlačil dopředu. Po třiceti minutách se mu povedlo dvakrát brzy po sobě skórovat, a druhou půli už si pohlídal. 10 Sparta, do toho 8/09 Sparta, do toho 8/09 11

Ohlédnutí za sezonou Ohlédnutí za sezonou Krok za krokem 13. 18. kolo Krok za krokem 19. 24. kolo 13. kolo Spásný zásah kapitána AC Sparta Praha FC Tescoma Zlín 2:0 14. kolo Nečekaná radost nováčka Bohemians Praha AC Sparta Praha 4:3 19. kolo Úspěšná bitva na bahně FK Viktoria Žižkov AC Sparta Praha 1:2 20. kolo Brněnská demolice AC Sparta Praha 1. FC Brno 4:0 Překonat defenzivní šiky valašského protivníka, to byl hlavní úkol Sparty ve třináctém kole. Hosté vsadili na pevnou obranu a rychlého Žurka. Od prvních minut ale byli pod tlakem. Střelecké trápení však dokázal ukončit až po šedesáti minutách přesnou ranou Patrik Berger. V deštivém podvečeru se nováček soutěže, hrající v žižkovském azylu, radoval z hodně nečekané výhry. Zápasu jasně dominovaly útoky, padlo dohromady sedm branek. Zeleno-bílí vedli 2:0 a 3:2, Sparta dokázala vždy vyrovnat. Na čtvrtý gól Jiřího Jeslínka už hosté odpovědět nedokázali. Domácí, sužovaní zachranářskými starostmi, se dostali brzy do vedení, Sparta ale naštěstí odpověděla díky Janu Holendovi už za minutu. Po půlhodině se hlavou prosadil nováček Juraj Kucka a přes řadu šancí na obou stranách se tato trefa ukázala jako vítězná. Výborný nástup do zápasu potvrdil gólem hned v první minutě střetnutí Jiří Kladrubský, během první půlhodiny se prosadili ještě Jan Holenda, Bony Wilfried a Roman Hubník. Pátý zásah visel ve vzduchu po zbytek utkání, skóre už se ale do konce nezměnilo.. 15. kolo Zima a další porážka FK Baumit Jablonec AC Sparta Praha 1:0 16. kolo Gólová rozlučka s podzimem AC Sparta Praha SK Kladno 5:0 21. kolo Znovu bez branek FK Teplice AC Sparta Praha 0:0 22. kolo Zabiják Kerič AC Sparta Praha FC Slovan Liberec 1:1 Hlavní postavou zápasu byl David Lafata. Právě forvard s reprezentačními zkušenostmi byl na konci kombinační akce, která vedla k jedinému gólu utkání. Rudí sahali ve druhé půli několikrát po vyrovnání, nepřekonatenou překážkou se pro ně ale stala nepřesná koncovka. Poslední podzimní kolo postavilo Spartu před jasný úkol porazit o záchranu bojující Kladno. Pět a půl tisíce diváků muselo být v předposledním listopadovém večeru spokojeno, mužstvo dokázelo nastřílet celkem pět branek, z toho tři zaznamenal kapitán Patrik Berger. 180 minut času měli hráči Sparty a Teplic na vstřelení branky. Nikdo z nich se ale ve vzájemných ligových duelech nedokázal prosadit. V Teplicích neměli rudí daleko k výhře, několik šancí lapil gólman Grigar, v největší příležitosti pak Bony pálil s pomocí teče jednoho z obránců pouze do tyče. Po hodině hry se poprvé připomněl kanonýr Liberce Kerič, jeho pokus ale Jaromír Blažek skvěle zpacifikoval. V další šanci už však chorvatský útočník nezaváhal. Za několik minut vyrovnal tečovanou střelou Juraj Kucka, vítězný zásah už sparťané přes velkou snahu vstřelit nedokázali. 17. kolo Šťastné body SK Sigma Olomouc AC Sparta Praha 0:1 18. kolo Marná snaha o gól AC Sparta Praha SK Dynamo České Budějovice 0:0 23. kolo Cenný bod ze Slavie SK Slavia Praha AC Sparta Praha 1:1 24. kolo Rozhodla Kuckova pumelice AC Sparta Praha FC Viktoria Plzeň 2:0 Jarní premiéra se na Andrově stadionu hrála v počasí, které jaro nepřipomínalo vůbec ničím. Ve vytrvalé vánici se o fotbalové kráse logicky příliš mluvit nedalo, ani jeden z týmů si nedokázal získat převahu. Rozhodl náhodný gól, který si dal do vlastní branky olomoucký obránce Škerle. O splněném cíli hovořil po utkání trenér Jihočechů Pavel Tobiáš. České Budějovice v té době aspirant sestupu si přijely do AXA Areny pro remízový bod, a ten si také nakonec odvezly. Sparta byla lepší, měla šance, v největší z nich ale Bonyho vychytal gólman Kučera. Vyprodaný stadion v Edenu sledoval počáteční tlak Slavie, sešívaní se ale do vážnější šance nedostali. Na druhé straně zahrál Martin Zeman několik minut před půlí přímý kop na hlavu Romana Hubníka a Sparta vedla. Domácí byli ve druhé půli aktivnější a deset minut před koncem dokázali díky Jandovi vyrovnat. Soupeř, který má ve svých řadách několik bývalých fotbalistů Sparty, se v AXA Areně představil v dobrém světle. Zásadním způsobem k tomu přispěl přímý kop z větší vzdálenosti. Juraj Kucka poslal míč nekopromisní ranou k tyči, pojistku přidal z penalty Jiří Kladrubský. 12 Sparta, do toho 8/09 Sparta, do toho 8/09 13

Ohlédnutí za sezonou Krok za krokem 25. 30. kolo 25. kolo Nešťastné poslední vteřiny FK Příbram AC Sparta Praha 1:1 Po několika šancích se přesnou hlavičkou prosadil Ondřej Kušnír. Ještě v první půli měla Sparta několik dalších šancí skórovat, gólman Hruška ale chytal skvěle. Po pauze se Příbramští výrazně zlepšili, po několika varováních přišlo doslova několik vteřin před koncem vyrovnání, které zařídil dos Santos. 26. kolo První gól přinesl body AC Sparta Praha FC Baník Ostrava 1:0 V krizi se topící Baník přijel do Prahy se soustředěnou obranou, kterou dobře podpořil pozorný gólman Buček. Sparťané se dlouho nemohli prosadit. Několik minut před koncem se k pohotové dorážce dostal Václav Kadlec a prvním ligovým gólem přinesl Spartě velmi důležité body. 27. kolo Zlínský kolaps FC Tescoma Zlín AC Sparta Praha 2:1 Tescoma byla sice před zápasem na posledním místě tabulky, její aktuální forma ale byla výborná. O tom se sparťané přesvědčili hned ve druhé minutě, kdy se trefil Rýdel. Roman Hubník sice po rohu vyrovnal, Čelůstka ale ještě do půle vrátil vedení Zlínu. Jeho branka byla nakonec vítězná. 28. kolo Druhý gól za tři body AC Sparta Praha Bohemians Praha 1:0 První zápas s nováčkem přinesl sedm gólů, v tom druhém se na přesný zásah čekalo 86 minut. Remíza byla pro Spartu málo. Gólman Belaň čaroval až do chvíle, kdy jej po Piroskově přihrávce chladnokrevně překonal Václav Kadlec. Jeho druhý gól v Gambrinus lize znovu znamenal tři body. 29. kolo Drama z jasné záležitosti AC Sparta Praha FK Baumit Jablonec 3:2 Už o přestávce vedla Sparta díky Patriku Bergerovi a Manuelu Pamićovi 2:0. Když se poté trefil ještě Kamil Vacek, zápas se zdál být rozhodnutý. Dva jablonecké góly během deseti minut ale znamenaly drama do poslední vteřiny. Výsledek už se však k radosti sedmi a půl tisíce diváků neměnil. 30. kolo Povedená derniéra FK Mladá Boleslav AC Sparta Praha 0:3 Na krátký výjezd jeli sparťané s jasným cílem udržet druhé místo před dotírajícím Libercem a probojovat se do kvalifikace o Ligu mistrů. Stříbrnou pozici mohla zaručit jedině výhra, kterou také mužstvo po zodpovědném výkonu slavilo. Za vítěze skórovali Roman Hubník, Patrik Berger a Bony Wilfried. 14 Sparta, do toho 8/09

Kamil VACEK

Tomáš řepka

Roman hubník Jozef chovanec

Martin zeman Jaromír blažek

Václav kadlec

Představení týmu 24 26 29 21 23 30 Kozáčik Švenger Blažek jeslínek Piroska Kulič Matúš Koza 27. 12. 1983 Post: brankář Výška/váha: 193 cm/91 kg Ligových startů/gólů: 64/0 Milan Švengi 6. 7. 1986 Post: brankář Výška/váha: 188 cm/85 kg Ligových startů/gólů: 9/0 Jaromír Bláža 29. 12. 1972 Post: brankář Výška/váha: 192 cm/88 kg Ligových startů/gólů: 334/0 2 3 4 Řepka PamiĆ Huber Tomáš Řepa 2. 1. 1974 Post: obránce Výška/váha: 184 cm/80 kg Ligových startů/gólů: 237/10 Manuel Pami 20. 8. 1986 Post: obránce Výška/váha: 175 cm/75 kg Ligových startů/gólů: 14/1 Hubi 29. 8. 1986 Post: obránce Výška/váha: 192 cm/84 kg Ligových startů/gólů: 35/1 7. 3. 1960 hlavní trenér 11. 10. 1969 první trenér 19. 9. 1951 druhý trenér Hubník Kušnír David Kušňa 5. 4. 1984 Post: obránce Výška/váha: 184 cm/74 kg Ligových startů/gólů: 47/5 15. 1. 1962 trenér brankářů 25. 1. 1968 kondiční trenér 14. 4. 1974 vedoucí mužstva Peter Berger Žofčák Páťa 10. 11. 1973 Post: záložník Výška/váha: 185 cm/78 kg Ligových startů/gólů:104/30 MUDr. Petr Žofi 10. 4. 1983 Post: záložník Výška/váha: 175 cm/74 kg Ligových startů/gólů: 40/1 27. 6. 1932 lékař 1. 5. 1955 lékař 24. 8. 1962 lékař Kladrubský Kucka Zeman Kuci 26. 2. 1987 Post: záložník Výška/váha: 186 cm/84 kg Ligových startů/gólů: 12/3 Jiří Zemák 28. 3. 1989 Post: záložník Výška/váha: 164 cm/64 kg Ligových startů/gólů: 25/2 5. 3. 1965 masér 17. 4. 1975 fyzioterapeut 6. 8. 1950 kustod Vacek Hušek Matušovič Huša 26. 1. 1984 Post: záložník Výška/váha: 186 cm/70 kg Ligových startů/gólů: 100/4 David Maty 2. 11. 1980 Post: záložník Výška/váha: 172 cm/72 kg Ligových startů/gólů: 193/32 9. 2. 1977 kustod 14 17 Wilfried Kadlec Holenda Bony 10. 12. 1988 Post: útočník Výška/váha: 181 cm/84 kg Ligových startů/gólů: 12/3 Sparta, do toho 8/09 Václav Káďa 20. 5. 1992 Post: útočník Výška/váha: 179 cm/67 kg Ligových startů/gólů: 6/2 Stránský Miroslav 12 Bony Novák Vít 28 Váca 18. 5. 1987 Post: záložník Výška/váha: 184 cm/81 kg Ligových startů/gólů: 38/6 Váchal Tomáš 27 Luboš Čermák Martin 25 Kamil Simon MUDr. Jiří 22 Kláda 19. 11. 1985 Post: obránce Výška/váha: 185 cm/73 kg Ligových startů/gólů: 81/6 Kaplan MUDr. Václav 20 Juraj Stejskal Igor 15 Jiří KMOCH Aleš 11 Sergio 12. 10. 1987 Post: záložník Výška/váha:173 cm/70 kg Ligových startů/gólů: 1/0 hašek Jan 8 Patrik chovanec Ondřej 7 Sergio Kulda 11. 10. 1975 Post: útočník Výška/váha: 175 cm/74 kg Ligových startů/gólů: 281/62 Jan Krob Hubňa 6. 6. 1984 Post: obránce Výška/váha: 190 cm/83 kg Ligových startů/gólů:118/8 Juraj 27. 2. 1987 Post: útočník Výška/váha: 178 cm/81 kg Ligových startů/gólů: 0/0 Marek Martin 13 Krobík 27. 4. 1987 Post: obránce Výška/váha: 175 cm/68 kg Ligových startů/gólů: 17/1 Jesle 30. 9 1987 Post: útočník Výška/váha: 178 cm/63 kg Ligových startů/gólů: 44/7 Juraj Jozef 6 Roman Jiří Tomáš 5 Jan 32 Představení týmu Zelenka Novák Matěka Jan Johny 22. 8. 1985 Post: útočník Výška/váha: 187 cm/82 kg Ligových startů/gólů: 101/16 Sparta, do toho 8/09 33