SKUPINY 2014 CHORVATSKO

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "SKUPINY 2014 CHORVATSKO"

Transkript

1 SKUPINY 2014 CHORVATSKO UBYTOVÁNÍ V HOTELECH, APARTMÁNECH, MOBILHOMECH UBYTOVÁNÍ S POLOPENZÍ VHODNÉ PRO SPORTOVNÍ SKUPINY (AEROBIC, ZUMBA, )

2 POREČ hotel DELFIN** s polopenzí Poreč je dnes nejnavštěvovanějším turistickým a rekreačním centrem v Chorvatsku. Historie tohoto městečka ležícího na západním pobřeží Istrijského poloostrova je však delší než dva tisíce let, její počátky spadají až do doby římské, ze které se dochovaly četné památky. Historicky cenné a velice atraktivní je zejména Staré město se slavnou Eufraziovou bazilikou, kde se konají i koncerty vážné hudby. Nespočet kaváren, cukráren, pizzerií a restaurací ve spleti uliček nabízí výtečné místní speciality i mezinárodní kuchyni. Poreč je také světovým pojmem v tenisu - těm, kteří nemohou strávit ani jeden den bez tohoto sportu nabízí více než 175 tenisových kurtů. Milovníkům koupání doporučujeme využít některé z mnoha lagun, ve kterých až téměř ke břehu sahá borový les, takže pokud chcete, můžete být třeba i celý den ve stínu a strávit u krásně čistého azurového moře nezapomenutelnou dovolenou. Hotelový komplex Delfin je situován na zalesněném poloostrově, v jedné z nejkrásnějších zátok zvané Zelena Laguna. Pěkná pláž je vzdálena 100 m a je kombinací oblázků, přírodních skal a pěkně upravených betonových plat vhodných k odpočinku a slunění. Historické centrum Poreče je 5 km. Hotel má mnoho možností sportovního vyžití: fitness, bowling, volejbal, basketbal, tenis. Pokoje jsou dvoulůžkové s možnostní přistýlky s koupelnou a WC, balkon. Strava formou polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu. Za každých 25 platících osob 1 osoba ZDARMA Léto 2014 Cena za osobu a noc min. doba pobytu Kč 3 noci Kč 4 noci Kč 7 nocí Cena zahrnuje: ubytování za 1 os./noc s polopenzí, místní poplatek, pojištění CK proti Poznámky: Ceny platí při rezervaci min. 25 platících osob. Na vyžádání zajistíme autobusovou dopravu.

3 POREČ Mobilhome MATERADA s polopenzí Poreč je dnes jedním z nejnavštěvovanějších turistických a rekreačních center v Chorvatsku. Historie tohoto městečka ležícího na západním pobřeží Istrijského poloostrova je však delší než dva tisíce let, její počátky sahají až do doby římské. Nespočet kaváren, pizzerií a restaurací ve spleti uliček starého města nabízí výtečné místní speciality i mezinárodní kuchyni. Poreč je také světovým pojmem v tenisu najdete zde více než 170 tenisových kurtů. V Poreči si tak na své přijde opravdu každý. Kemp se rozprostírá v borovém lesíku v blízkosti moře ( m) na poloostrově Materada, 3 km severně od centra letoviska Poreč. Komplex je přímo napojen na přírodní skalnatou pláž s betonovými plotnami na slunění. Na pláži jsou sprchy a kabinky, lehátka za poplatek. Ubytování poskytujeme v moderně zařízených mobihomech s terasou pro 4 6 osob. Mobilhomy disponují ložnicí s manželským lůžkem, ložnicí se dvěma lůžky, obytnou místností s rozkládací pohovkou, kuchyňským a jídelním koutem, koupelnou s WC a jsou vybaveny SAT TV a klimatizací. Strava polopenze: snídaně formou bufetu, večeře servírované výběrem z menu. Za každých 25 platících osob 1 osoba ZDARMA Léto 2014 Cena za os. a den do a od Kč Kč a Kč Kč Cena zahrnuje: ubytování za 1 os./den v mobilhomu s polopenzí, místní poplatek, pojištění CK proti Poznámky: Ceny platí při rezervaci min. 25 platících osob. Na vyžádání zajistíme autobusovou dopravu. Min. 4 os. a max. 6 os. v mobilhomu. Při příjezdu se platí vratná kauce 7 EUR/os. Ubytování je možné pouze pro skupiny dětí do 18 let.

4 CRIKVENICA hostel STOIMENA s plnou penzí Crikvenica je tradiční a oblíbené letovisko, 37 km jihovýchodně od Rijeky. Název města pochází z chorvatského crkva = kostel, podle zdejšího klášterního kostela pavlánů. Letovisko vyniká chráněnou polohou na úpatí výběžků Veliké Kapely a mírným podnebím. Letovisko je pěkně upraveno s množstvím vegetace, parků a příjemnou promenádou. Díky svému klimatu je ideální pro léčbu dýchacích cest. Za návštěvu stojí Akvárium, místní veliká atrakce, kde si můžete prohlédnout ukázky bohatého jadranského podmořského života.vzdálenost z Prahy 850 km, z Brna 650 km. Hostel STOIMENA se nachází na prostorném pozemku na cestě mezi Crikvenicí a Selce. Hostel je ideální pro skupiny předškolních a školních dětí. K dispozici je vlastní 150 m dlouhá betonová pláž. Hostel je umístěn v parku plném teras, cestiček a prostorů pro cvičení a hry, včetně několika hřišť. Ubytování v pavilonech v několikalůžkových pokojích. Společné sociální zařízení. Pro vedoucí skupin lze zajistit vlastní pokoje. Strava formou servírovaného menu je podávána v prostorné jídelně s krytou terasou. V centrální budově je sportovní hala. Za každých 20 platících osob 1 osoba ZDARMA Léto 2014 Cena za osobu a noc min. doba pobytu Kč 7 nocí Kč 7 nocí Kč 7 nocí Cena zahrnuje: ubytování za 1 os./noc s plnou penzí, místní poplatek, pojištění CK proti Poznámky: Ceny platí při rezervaci min. 30 platících osob. Pobyt je možný min. na 7 dní. Na vyžádání zajistíme autobusovou dopravu.

5 DUGA UVALA hostel CVRČAK s plnou penzí Duga Uvala je nejjižnější letovisko v zátoce Vinjole, 3 km jihovýchodně od obce Krnica a 24 km od Puly, na jihovýchodní straně Istrijského poloostrova. V roce 1995 tu bylo v rámci hotelu Croatia otevřeno rekreačně léčebné středisko. Předností letoviska je krásná nedotčená příroda v jeho okolí a výborné podmínky pro vodní sporty. Přímo v letovisku je pěkná oblázková pláž, která přechází ve skalnaté pobřeží. V okolí se nachází několik dalších pláží, obklopených borovým lesem. Vzdálenost z Prahy 920 km, z Brna 720 km. Hostel CVRČAK je komplex umístěný kousek od resortu Duga Uvala na klidném místě, zaručující skupinám veškerý komfort a bezpečnost. Oblázková pláž se nachází kousek od komplexu, v okolí je několik dalších skalnatých pláží. Ubytování je zajištěno v dvoupatrové budově v několikalůžkových pokojích a s balkonem a výhledem na zátoku. Společné sociální zařízení. Pro vedoucí skupin lze zajistit vlastní pokoje. Strava formou servírovaného menu je podávána v hlavní budově, ve které se nachází terasa a společenská místnost. V komplexu jsou prostory pro cvičení, hry a další aktivity. Za každých 20 platících osob 1 osoba ZDARMA Léto 2014 Cena za osobu a noc min. doba pobytu Kč 7 nocí Kč 7 nocí Kč 7 nocí Cena zahrnuje: ubytování za 1 os./noc s plnou penzí, místní poplatek, pojištění CK proti Poznámky: Ceny platí při rezervaci min. 30 platících osob. Na vyžádání zajistíme autobusovou dopravu.

6 DUGA UVALA hotel CROATIA *** Duga Uvala nejjižnější letovisko na Kvarnerské riviéře, na jihovýchodní straně Istrijského poloostrova. Přednostní tohoto klidnějšího letoviska je krásná téměř nedotčená příroda v jeho okolí a výborné podmínky pro vodní sporty. Nachází se zde pěkná oblázková pláž, která přechází ve skalnaté pobřeží. V okolí se nachází několik dalších pláží, obklopených borovým lesem. Možnost půjčení kola nebo skútru a objevování okolní krajiny. Vzdálenost z Prahy 920 km, z Brna 720 km. Hotel CROATIA *** - hotel s tradicí ozdravných a wellness pobytů. Hotel tvoří dvě budovy, které jsou spojeny nadzemním tunelem. V hotelu nechybí restaurace, bar, plážový bar, kavárna, obchod se suvenýry. Možnost wi-fi (za poplatek). Denně je otevřeno lázeňské centrum: jacuzzi, masáže, sauny, turecké lázně atd. Každý pokoj má SAT-TV, koupelnu s WC a balkon s výhledem na moře nebo na park. Oblázková pláž se nachází přímo u hotelového resortu. Strava: polopenze ve formě bufetu. Sportovním skupinám je k dispozici prostor pro cvičení. Za každých 30 platících osob 1 osoba ZDARMA Léto 2014 Cena za osobu a noc min. doba pobytu Kč 7 nocí Kč 7 nocí Cena zahrnuje: ubytování za 1 os./noc s polopenzí, místní poplatek, pojištění CK proti Poznámky: Ceny platí při rezervaci min. 30 platících osob. Pobyt je možný min. na 7 dní. Na vyžádání zajistíme autobusovou dopravu.

7 BIOGRAD NA MORU Pokoje *** s polopenzí V minulosti sídlo chorvatských králů, dnes živé letovisko nabízející jak výborné podmínky pro koupání (přírodní pláže s jemnými oblázky, bazén s mořskou vodou, tobogán), tak skvělé možnosti pro vyznavače aktivní dovolené. Vždyť Biograd leží v blízkosti tří nejkrásnějších chorvatských národních parků: souostroví Kornati (nejčlenitější souostroví 109 ostrovů roztroušených na ploše 224 km2), vodopády na řece Krka (nesčetné množství jezírek, vodopádů a peřejí vytvořených řekou protékající kaňonem) a úchvatné panorama Velebitského pohoří se zajímavým názvem - Paklenica. Ubytování poskytujeme v několika dobře vybavených penzionech (***) umístěných m od pláže a maximálně 400 m od centra Biogradu. Pokoje pro 2-4 osoby mají vlastní sociální zařízení a většinou jsou vybaveny TV. Strava je podávána vždy v nedaleké restauraci (max. 500 m od ubytování). Možnost dokoupení plné penze za 150 Kč/os./den. Příklad ubytování příklad ubytování Za každých 25 platících osob 1 osoba ZDARMA Léto 2014 Cena za os. a den dítě 4-15 let Cena za os. a den dítě let Cena za dosp. os. a den (doprovod) Min. délka pobytu do a od Kč 510 Kč 640 Kč 3 noci a Kč 570 Kč 690 Kč 3 noci a Kč 570 Kč 690 Kč 3 noci a Kč 570 Kč 690 Kč 7 nocí a Kč 630 Kč 760 Kč 7 nocí Kč 780 Kč 910 Kč 7 nocí Cena zahrnuje: ubytování za 1 os./den s polopenzí, místní poplatek, pojištění CK proti Poznámky: Ceny platí při rezervaci min. 25 platících osob. Na vyžádání zajistíme autobusovou dopravu. Ubytování je možné pouze pro skupiny dětí do 18 let. Cena za dosp. os. (učitelský doprovod) je jako za dítě let, ale jsou možné pouze 3 dosp. os./skupina za tuto cenu. Cena za další dosp. os. viz tabulka.

8 IGRANE apartmány s polopenzí Igrane je malá obec a přístav na Makarské riviéře, 7 km jihovýchodně od Podgory. Leží ve svahu nad mořem a na pobřeží, na zalesněném poloostrůvku. Igrane je klidné místo pro méně náročné turisty. Pěkná dlouhá pláž z drobných oblázků (1,5 km) kolem poloostrůvku, Borový les u pláže poskytuje stín. V obci naleznete vše potřebné restaurace, obchůdky s potravinami i suvenýry, cukrárny atd. Vzdálenost z Prahy km, z Brna 950 km. Ubytování v apartmánovém domě sympatického majitele nacházejícím se 180 m od oblázkové pláže a centra letoviska. K dispozici je venkovní krb s posezením. Po dohodě možnost zapůjčení několika jízdních kol. Apartmány a studia pro 2-4 os. jsou vybaveny TV-SAT, balkonem, kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením. Možnost klimatizace za příplatek 5 EUR/den. Některé apartmány mají výhled na moře. Stravování je zajištěno v nedaleké restauraci. Snídaně servírovaná, večeře výběrem ze 2 menu. Za každých 20 platících osob 1. osoba ZDARMA Léto 2014 Cena za osobu a týden do a od Kč a Kč Cena zahrnuje: ubytování pro 1 os. a týden s polopenzí v apartmánu, místní poplatek, pojištění CK proti Cena nezahrnuje: dopravu, klimatizaci 5 EUR/den, cestovní pojištění. Poznámky: Ceny platí při rezervaci min. 20 os. Na vyžádání zajistíme autobusovou dopravu.

9 MAKARSKÁ RIVIÉRA - ZAOSTROG Eklata - Pokoje s plnou penzí a A/C Zaostrog malé skromné letovisko, ležící 8 km severně od Gradacu. Městečko má bohatou historii, podle archeologických nálezů bylo osídleno již v římské době. Dnes je Zaostrog oblíbené turistické místo především pro krásné písčité a oblázkové pláže, které lemuje alej borovic, pohostinských a turistických objektů. Asi 1,5 km dlouhá pláž z drobných oblázků se postupně svažuje do vody, stín poskytují typické borovice. Ubytování poskytujeme v nově otevřeném mládežnickém hostelu Eklata, vzdáleným pouhých 50 m od krásné oblázkové pláže. Specializuje se na pobyty pro děti a mládež, ale zároveň zde v rámci skupiny mohou se svými dětmi bydlet i rodiče. Klimatizované vícelůžkové pokoje jsou vybaveny TV, miniledničkou a soc. zařízením. K hostelu náleží multifunkční sportovní hřiště (fotbal, košíková, volejbal, házená), obchod, restaurace, café bar, disko, party místnost s projektorem, výčepem i plazmovými TV. Strava plná penze: snídaně formou bufetu, obědy a večeře servírované menu o 3 chodech. Za každých 25 platících osob 1 osoba ZDARMA Léto 2014 Cena za os. a den a Kč a Kč Kč Cena zahrnuje: ubytování za 1 os./den s plnou penzí, místní poplatek, pojištění CK proti Poznámky: Ceny platí při rezervaci min. 25 platících osob. Na vyžádání zajistíme autobusovou dopravu. Ubytování je možné pouze pro skupiny dětí do 18 let.

10 Jižní Dalmácie KLEK: apt. BONACA*** Turistické středisko Klek doporučujeme všem milovníkům koupání, neboť leží v krásné zátoce s výhledem na moře a Pelješac a má dokonalou pláž z drobných oblázků, s pozvolným sestupem do moře, ideální pro rodiny s malými dětmi. Hosté mají k dispozici restauraci, cukrárnu, aperitiv bar, malý obchod, směnárnu, ambulanci, kino a discoclub. Sportovně založení jistě využijí některý ze 4 tenisových kurtů nebo si zahrají stolní tenis či minigolf, popřípadě si půjčí loďku nebo šlapadlo a podniknou objevitelskou cestu podél pobřeží. Vzdálenost z Prahy Km, z Brna 980 Km. Tipy pro volný čas: Dubrovník, delta řeky Neretvy, Split, Medjugorje, Mostar, Bačinská jezera, škola kitesurfingu, rybí piknik. Apt. BONACA***: nově zrekonstruované klimatizované a velmi vkusně zařízené apartmány pro 4 os. (typ bilo) jsou situovány v nádherné zeleni, 150 m od oblázkové zátoky s pozvolným vstupem do moře. Možnost parkování autobusu zdarma (na parkovišti v rámci areálu). Hostům je zde také k dispozici společný prostorný altán s grilem a stylové venkovní posezení. Možnost stravování v restauraci v blízkosti apartmánů (za příplatek). Léto 2014 Cena za apt. pro 4 os./noc a Kč a Kč a Kč Kč a Kč Kč Cena zahrnuje: ubytování za apt. pro 4 os./noc, místní poplatek, pojištění CK proti úpadku, služby místního zástupce. Poznámky: Ceny platí při rezervaci min. 10 apartmánu. Pobyt možný min. na 7 dní. Na vyžádání zajistíme autobusovou dopravu.

11 DRVENIK villa MARTINA s polopenzí Drvenik je oblíbené chorvatské turistické letovisko ležící na Makarské riviéře ve střední Dalmácii. Od hlavního města oblasti, Makarska, je vzdáleno cca 30 km jižně. Pláže v Drveniku jsou z drobných oblázků a díky borovicím zasahujícím až k pláži poskytují i možnost stínu. Podél pláže vede příjemná promenáda plná obchůdků, restaurací a kaváren. Vzdálenost z Prahy km, z Brna 960 km. Villa MARTINA nabízí ubytování celkem v 25 pokojích, každý je vybaven ledničkou a balkonem nebo terasou. Dům má velice výhodnou polohu nachází se pouhých 50 m od krásné oblázkové pláže v části Drveniku zvané Gornja Vala. Druhá, rušnější část Donja Vala je vzdálena cca 15 min. pohodlné chůze. Strava: snídaně - kontinentální, večeře výběr ze 2 menu o 3 chodech. Sportovním skupinám je k dispozici velká terasa, vč. elektrické přípojky. (v ceně). a každých 20 platících osob 1 osoba ZDARMA Léto 2014 Cena za osobu a noc min. doba pobytu noc 22..-". noc Cena z $nu% & ubytování za 1 os./noc s polopenzí, místní poplatek, pojištění CK proti Cena nez $nu% & dopravu, cestovní pojištění. 'ozn(m)y& Ceny platí při rezervaci min. 30 platících osob. Pobyt je možný min. na 7 dní. Na vyžádání zajistíme autobusovou dopravu.

12 GRADAC Vila MIRNNA s polopenzí Malebné přímořské středisko ležící v jižní části Makarské riviéry. Právem je považováno za jedno z nejkrásnějších na jaderském pobřeží. Městečko se nachází nedaleko ústí řeky Neretvy pod mohutným horským masivem, kterému dominuje vrch Paškal. Půjdeme-li do dávné minulosti, tak zde nejdříve byla římská osada Labineca a o několik století později zde vznikla rybářská vesnička Gradac. Nádherná přírodní oblázková pláž Gornja Vala s pozvolným vstupem do moře je pokládána za jednu z nejlepších v Dalmácii. Příznivé klimatické podmínky, bujná vegetace a krásné oblázkové pláže, to vše je předpokladem pro příjemnou dovolenou. Vzdálenost z Prahy Km, z Brna 980 Km. MIRNNA: nově postavený apartmánový dům je situovaný pouhých 50 m od oblázkové pláže a několik kroků od centra letoviska. V domě jsou k dispozici studia pro max. 4 os. a apartmány pro max. 4-6 os. Každý apartmán a studio má vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), kuchyňský kout s lednicí a sporákem a je vybaven klimatizací a TV-SAT. Dále má každá jednotka vlastní balkon s posezením (některé s výhledem na moře). Na zahradě je k dispozici zahradní gril s posezením. Strava formou polopenze probíhá v nedalekém hotelu Laguna. Snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 2 menu. Léto 2014 Cena za osobu a týden a Kč a Kč a Kč Za každých 20 platících osob 1. osoba ZDARMA Cena zahrnuje: ubytování za 1 os. a týden s polopenzí, místní poplatek, pojištění CK proti Poznámky: Ceny platí při rezervaci min. 40 platících osob. Na vyžádání zajistíme autobusovou dopravu.

kontakt sleva 10% při zakoupení zájezdu do 15.12.2009 sleva 8% při zakoupení zájezdu do 15.12.2009 sleva 6% při zakoupení zájezdu do 15.12.

kontakt sleva 10% při zakoupení zájezdu do 15.12.2009 sleva 8% při zakoupení zájezdu do 15.12.2009 sleva 6% při zakoupení zájezdu do 15.12. JADRAN pro kolektivy 2010 Chorvatsko Pula Fažana Medulin Rabac Pag Povljana Biograd na Moru Vodice Baška Voda Promajna Gradac Itálie Lignano Sabbiadoro Bibione Caorle Rimini Riccione Cupra Marittima Martinsicuro

Více

chorvatsko & itálie francie & Španělsko 2015

chorvatsko & itálie francie & Španělsko 2015 25. sezóna chorvatsko & itálie francie & Španělsko 2015 POBYTOVÉ ZÁJEZDY JADERSKÉ A STŘEDOZEMNÍ MOŘE POZNÁVACÍ A SPORTOVNÍ ZÁJEZDY ZALOŽENO 1990 Spolehlivý průvodce na Vašich cestách www.campana.cz POJIŠTĚNÍ

Více

Katalog zájezdů 2010

Katalog zájezdů 2010 Katalog zájezdů 2010 Vážení klienti, rádi Vás seznámíme s naší nabídkou na rok 2010, kdy začínáme naši již 21. sezónu. Těší nás zájem zákazníků stálých, ale i nových, kteří se poprvé seznamují s naším

Více

DÍTĚ DO 15 LET ZDARMA SLEVY AŽ 15 % RODINNÉ BALÍČKY

DÍTĚ DO 15 LET ZDARMA SLEVY AŽ 15 % RODINNÉ BALÍČKY DÍTĚ DO 15 LET ZDARMA SLEVY AŽ 15 % Léto 2015 RODINNÉ BALÍČKY Chorvatsko Maďarsko Poznávací zájezdy 2 Vážení přátelé, děkujeme Vám všem, kteří s námi již jednadvacet let navštěvujete krásná pobytová místa

Více

Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy

Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy 2015 Pobytové zájezdy Španělsko, Chorvatsko Poznávací zájezdy www.ck-karavan.cz 2 Úvod Vážení a milí zákazníci, představujeme Vám novou nabídku našich pobytových a poznávacích zájezdů na rok 2015. Především

Více

SLEVY AŽ 30 % Pobytové a poznávací zájezdy. www.ckkalousek.cz. CHORVATSKO ŠPANĚLSKO POZNÁVACÍ ZÁJEZDY ZÁJEZDY PRO SKUPINY CHORVATSKO od 699,-Kč/týden

SLEVY AŽ 30 % Pobytové a poznávací zájezdy. www.ckkalousek.cz. CHORVATSKO ŠPANĚLSKO POZNÁVACÍ ZÁJEZDY ZÁJEZDY PRO SKUPINY CHORVATSKO od 699,-Kč/týden Pobytové a poznávací zájezdy CHORVATSKO ŠPANĚLSKO POZNÁVACÍ ZÁJEZDY ZÁJEZDY PRO SKUPINY CHORVATSKO od 699,-Kč/týden 2015 NOVINKY CHORVATSKO nová nástupní místa po ČR odjezdy pátek a pondělí jízdenky do

Více

40.000 plus. K Vaší dovolené můžeme zajistit toto cestovní pojištění: Vyberte si sami, jak chcete cestovat. Milí klienti,

40.000 plus. K Vaší dovolené můžeme zajistit toto cestovní pojištění: Vyberte si sami, jak chcete cestovat. Milí klienti, CHORVATSKO 2015 40.000 plus Milí klienti, díky vám všem cestovní kancelář Za sluncem s.r.o. v roce 2014 prodala přes 40.000 nocí pobytů v hotelích a penziónech po celém světě. To nás staví mezi nejprodávanější

Více

SLEVY - SOUTĚŽ - DOVOLENÁ NA SPLÁTKY - NÁHRADNÍ PLNĚNÍ - PLATBA POUKÁZKOU

SLEVY - SOUTĚŽ - DOVOLENÁ NA SPLÁTKY - NÁHRADNÍ PLNĚNÍ - PLATBA POUKÁZKOU SLEVY - SOUTĚŽ - DOVOLENÁ NA SPLÁTKY - NÁHRADNÍ PLNĚNÍ - PLATBA POUKÁZKOU Našim stálým klientům nabízíme věrnostní slevy. Ti z vás, kteří vycestovali s naší CK 3 a vícekrát, mají možnost získat slevu na

Více

2012 založeno 1994 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY

2012 založeno 1994 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY l é t o 12 založeno 199 P ROG RAMY PRO SKU P I NY SKOLN I FI REMN I SPORTOVN I ZAJMOVE VZDELAVACI A J I NE PARTY OBSAH ÚVOD 2 Informace - platby, pojištění, ubytování, doprava 3 FESTIVAL, soustředění,

Více

40.000 plus. Domyšlené. K Vaší dovolené můžeme zajistit toto cestovní pojištění: Vyberte si sami, jak chcete cestovat

40.000 plus. Domyšlené. K Vaší dovolené můžeme zajistit toto cestovní pojištění: Vyberte si sami, jak chcete cestovat CHORVATSKO 2014 40.000 plus Domyšlené cestovní pojištění od odborníka na cestovní pojištění tel.: 844 11 12 11 (při volání z ČR, cena místního hovoru) 00 421 2 2081 1811 (při volání ze zahraničí) www.unionpojistovna.cz

Více

CHORVATSKO Zdenka 2014

CHORVATSKO Zdenka 2014 CHORVATSKO 2014 AVE s.r.o., cestovní kancelář CHORVATSKO Rozloha: 56 538 km2 Počet obyvatel: 4,8 mil. Hlavní město: Zagreb Úřední jazyk: chorvatština Měna: 1 kuna = 100 lipa Ostrovy: celkem 1185, obydlených

Více

CHORVATSKO MAĎARSKO SLOVENSKO ČESKÁ REPUBLIKA 55+ www.duhatour.cz. POUZE 1000,- Kč SENIORSKÉ ZÁJEZDY

CHORVATSKO MAĎARSKO SLOVENSKO ČESKÁ REPUBLIKA 55+ www.duhatour.cz. POUZE 1000,- Kč SENIORSKÉ ZÁJEZDY DĚTSKÉ CENY DO 15 LET ANIMAČNÍ PROGRAMY PRO DĚTI SENIORSKÉ ZÁJEZDY 55+ PŘI SEPSÁNÍ SMLOUVY ZÁLOHA POUZE 1000,- Kč CHORVATSKO MAĎARSKO SLOVENSKO ČESKÁ REPUBLIKA dovolená u moře seniorské zájezdy lázeňské

Více

Pondělí 8.00 9.00 směny za střed. Všechny směny bez poplatku. Možnost devizového poradenství.

Pondělí 8.00 9.00 směny za střed. Všechny směny bez poplatku. Možnost devizového poradenství. CESTOVNÍ KANCELÁŘ w w w. zlintour trips.cz 1 S M Ě N Á R N A Pondělí 8.00 9.00 směny za střed. Všechny směny bez poplatku. Možnost devizového poradenství. Při směnách nad 50.000 CZK individuální kurzy,

Více

Pobytové zájezdy poznávací zájezdy letecké eurovíkendy expo 2015 Milano. Katalog zájezdů 2015. 26. sezóna s Vámi

Pobytové zájezdy poznávací zájezdy letecké eurovíkendy expo 2015 Milano. Katalog zájezdů 2015. 26. sezóna s Vámi Pobytové zájezdy poznávací zájezdy letecké eurovíkendy expo 2015 Milano Katalog zájezdů 2015 26. sezóna s Vámi Vážení klienti, je nám potěšením letos s Vámi oslavit 25. narozeniny CK Quicktour a v podobě

Více

Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden. Děti zdarma. Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře. Nový kemp ve střední Itálii

Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden. Děti zdarma. Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře. Nový kemp ve střední Itálii ITÁLIE 2015 CHORVATSKO Dovolená u moře od 3.390 Kč/týden Děti zdarma Nové luxusní mobilhomy na Palmové riviéře Nový kemp ve střední Itálii Obsah 1 Všeobecné informace o zájezdech 2 4 Itálie Lignano (stany

Více

KOLEKTIVY. 540 Kč/os. ŠKOLNÍ SPORTOVNÍ ZÁJMOVÉ VZDĚLÁVACÍ 22 LET ZKUŠENOSTÍ NEJNIŽŠÍ MOŽNÉ CENY ODMĚNY PRO ORGANIZÁTORY AŽ 8 POUKAZŮ ZDARMA 10 %

KOLEKTIVY. 540 Kč/os. ŠKOLNÍ SPORTOVNÍ ZÁJMOVÉ VZDĚLÁVACÍ 22 LET ZKUŠENOSTÍ NEJNIŽŠÍ MOŽNÉ CENY ODMĚNY PRO ORGANIZÁTORY AŽ 8 POUKAZŮ ZDARMA 10 % doku2015novy 22.8.2014 17:55 Stránka 1 AKCE 10 % při objednání do 31. 12. 2014 Týden u moře již od 540 Kč/os. KOLEKTIVY ODMĚNY PRO ORGANIZÁTORY AŽ 8 POUKAZŮ ZDARMA ŠKOLNÍ SPORTOVNÍ ZÁJMOVÉ VZDĚLÁVACÍ 22

Více

Itálie. Itálie Popis. Severní Jadran str. 40. Emilia Romagna str. 48. Palmová riviéra str. 53. Apulie str. 60. Kampánie, Kalábrie str. 66.

Itálie. Itálie Popis. Severní Jadran str. 40. Emilia Romagna str. 48. Palmová riviéra str. 53. Apulie str. 60. Kampánie, Kalábrie str. 66. Itálie Itálie Popis Sladká, božská, veselá, nespoutaná Země mnoha tváří, která stále přitahuje návštěvníky svými nekonečnými plážemi, jedinečnými historickými památkami a proslulou kuchyní. Severní Jadran

Více

O B OD N ÝCH E SV R Ů. speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO

O B OD N ÝCH E SV R Ů. speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO A SO AC CI O B OD N ÝCH E SV OD BO R Ů speciální nabídka pro členy OSPZV-ASO 2012 Vážené kolegyně, Vážení kolegové, rádi bychom Vám představili naši cestovní kancelář ČD travel s.r.o. (CK) a současně Vás

Více

ITÁLIE / BENÁTSKO / LIGNANO

ITÁLIE / BENÁTSKO / LIGNANO Itálie ITÁLIE / BENÁTSKO / LIGNANO Lignano leží v benátském regionu. Je nazýváno perlou italského Jadranu, řadí mezi jedno z nejvyhledávanějších prázdninových středisek severní Itálie. Celé město se nachází

Více

CHOR CHORVA V T A SKO

CHOR CHORVA V T A SKO CHORVATSKO Chorvatsko Nádherná země s překrásným pobřežím, která patří mezi nejoblíbenější turistické destinace v oblasti Středozemního moře. Je optimální destinací pro letní dovolenou díky křišťálově

Více

NAŠÍ JIŽ 23. SEZÓNY REZERVUJTE IHNED

NAŠÍ JIŽ 23. SEZÓNY REZERVUJTE IHNED MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA SLEV NAŠÍ JIŽ 23. SEZÓNY NYNÍ SLEVY AŽ 30% do vyprodání kapacit DĚTI ZDARMA REZERVUJTE IHNED SLEVY AŽ 30% PLATÍ DO 31. 3. 2014 Další ubytovací kapacity SE SLEVAMI AŽ DO 15% - hotely,

Více

ADRIA LÉTO 2013 CHORVATSKO. cestovní kancelář CHORVATSKO. Slovanská 39 326 00 Plzeň tel.: 377 242 859 775 864 844

ADRIA LÉTO 2013 CHORVATSKO. cestovní kancelář CHORVATSKO. Slovanská 39 326 00 Plzeň tel.: 377 242 859 775 864 844 ADRIA cestovní kancelář LÉTO 2013 CHORVATSKO Slovanská 39 326 00 Plzeň tel.: 377 242 859 775 864 844 KVARNERSKÁ RIVIÉRA Kvarner, tak se nazývá župa v okolí města Rjeka, mezi Istrijským poloostrovem a Dalmacií.

Více

Potřebujete si nechat vyšetřit zrak?

Potřebujete si nechat vyšetřit zrak? Na webu www.benfica.cz najdete širokou nabídku zájezdů včetně aktuálních slev. OBSAH: Chorvatsko Černá Hora Španělsko Kanárské ostrovy Bulharsko Tunisko Turecko Polsko Poznávací zájezd Lázeňské zájezdy

Více

Cestovní kancelář PET-TOUR ITÁLIE CHORVATSKO SLOVINSKO MAĎARSKO ZÁJEZDY ZA POZNÁNÍM JEDNODENNÍ ZÁJEZDY

Cestovní kancelář PET-TOUR ITÁLIE CHORVATSKO SLOVINSKO MAĎARSKO ZÁJEZDY ZA POZNÁNÍM JEDNODENNÍ ZÁJEZDY Cestovní kancelář PET-TOUR ITÁLIE CHORVATSKO SLOVINSKO MAĎARSKO ZÁJEZDY ZA POZNÁNÍM JEDNODENNÍ ZÁJEZDY Cestovní kancelář PET-TOUR BENEŠOV - Masarykovo nám. 6, tel./fax: +420 317 724 335 TÁBOR - Kožešnická

Více

Turecko TURECKO. Belek. Antalya. Konakli. Side. Alanya

Turecko TURECKO. Belek. Antalya. Konakli. Side. Alanya TURECKO Turecko Kouzelná země ležící na pomezí Evropy a Asie s atmosférou Orientu se stala jednou z nejoblíbenějších dovolenkových des nací. Tradiční turecká pohos nnost se to ž proměnila v síť kvalitních

Více

cestovní kancelář Litomyšl

cestovní kancelář Litomyšl cestovní kancelář Litomyšl Dovolená 2015 termály moře poznání Vážení přátelé, milí zákazníci! Úvodem nám dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaši přízeň a důvěru, neboť díky Vám vstupuje CKL do jubilejní

Více

CESTOVNÍ KANCELÁŘ ŘECKO LÉTO 2008. a řecké ostrovy, Itálie. pobytové zájezdy. 10. sezóna. www.jihospol.tours.cz

CESTOVNÍ KANCELÁŘ ŘECKO LÉTO 2008. a řecké ostrovy, Itálie. pobytové zájezdy. 10. sezóna. www.jihospol.tours.cz CESTOVNÍ KANCELÁŘ ŘECKO LÉTO 28 a řecké ostrovy, Itálie pobytové zájezdy 1. sezóna www.jihospol.tours.cz ŘECKO KRÉTA Vážení přátelé, milí zákazníci, již desátým rokem za Vámi přicházíme s nabídkou našich

Více

Kréta - Plakias. Letecké zájezdy na 7, 10, 11 a 14 nocí. To nejdůležitější o Plakiasu: 128 VIAMARE 2014 22 let s Vámi

Kréta - Plakias. Letecké zájezdy na 7, 10, 11 a 14 nocí. To nejdůležitější o Plakiasu: 128 VIAMARE 2014 22 let s Vámi Kréta - Plakias Letecké zájezdy na 7, 10, 11 a 14 nocí PLAKIAS Příjemné přímořské letovisko se nachází na jihu Kréty asi 40 km od Rethymna. Vzniklo na místě staré rybářské vesničky. Je zde mírné středozemské

Více

MAĎARSKO SLOVENSKO ČESKÁ REPUBLIKA seniorské a poznávací zájezdy

MAĎARSKO SLOVENSKO ČESKÁ REPUBLIKA seniorské a poznávací zájezdy DĚTSKÉ CENY DO 15 LET NOVINKA ANIMAČNÍ PROGRAMY PRO DĚTI PŘI SEPSÁNÍ SMLOUVY ZÁLOHA POUZE 1000,- Kč CHORVATSKO... U O T O MAĎARSKO CESTOVÁNÍ S JIST SLOVENSKO ČESKÁ REPUBLIKA seniorské a poznávací zájezdy

Více

Španělsko. Costa Brava. Costa del Maresme. Costa del Azahar. Tossa de Mar Lloret de Mar Blanes Malgrat de Mar Santa Susanna Calella

Španělsko. Costa Brava. Costa del Maresme. Costa del Azahar. Tossa de Mar Lloret de Mar Blanes Malgrat de Mar Santa Susanna Calella Španělsko Líbezný zvuk španělské kytary, typický klapot kastanět, země plná temperamentu a vášní láká svými historickými památkami, písečnými plážemi a krásnou přírou. Costa Brava Tossa de Mar Lloret de

Více