PRESS C7000. PRodUkCi. BARevnoU. výjimečný tisk

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "PRESS C7000. PRodUkCi. BARevnoU. výjimečný tisk"

Transkript

1 PRESS C7000 výjimečný tisk PRo vyspělou BARevnoU PRodUkCi

2 opravdu výkonná BARevná PRodUkCe Poskytovatelé tiskových služeb i centrální reprografická oddělení uvítají digitální tiskové stroje Konica Minolta, kombinující vysokorychlostní barevnou tiskovou produkci s rozsáhlými možnostmi integrace profesionálního dokončování. Se svými ohromnými schopnostmi tvorby obrazu a dokonale konzistentní kvalitou tisku otevírají modely řady bizhub PRESS C7000 novou éru skvělé kvality barevného tisku. Jedinečná modularita poskytuje bezkonkurenční všestrannost a zajišťuje perfektní přizpůsobivost do produkčního prostředí. Řada bizhub PRESS C7000 disponuje technologicky nejvyspělejší osmibitovou hloubkou barev, umožňující tisk plynulých přechodů bez viditelného rastru nebo moaré. Výsledky tisku se tak blíží offsetu a jsou jasnější a stabilnější, než se podařilo dosáhnout jakékoli předešlé digitální technologii. Opravdu všestranná práce s médii, rozmanité profesionální dokončování a zjednodušení integrace pracovních postupů zvyšují celkovou produktivitu a vytváří rozsáhlé příležitosti k novým typům zakázek. Vývojáři Konica Minolta řady bizhub PRESS C7000 do systémů začlenili nejnovější zobrazovací technologie, nabízející jemnější barvy, vyšší kvalitu tisku a rychlejší produkci. Kromě vyspělých možností dokončování se modely řady bizhub PRESS C7000 od jakéhokoli jiného produktu ve své třídě odlišují také robustností konstrukcí a působivou flexibilitou médií.

3 nemám RádA složité operace, CHCi tisknout JednodUŠe A RYCHLe, víc než 70 BARevnÝCH stran ZA minutu Systémy řady bizhub PRESS C7000 jsou vysoce spolehlivé, flexibilní a výkonné - jejich rychlost tisku je až 71 barevných stran/min. oddanost PotŘeBám ZákAZníkA Ověřené a vyspělé hardwarové a softwarové technologie Konica Minolta pro precizní tisk zaručují systémům řady bizhub PRESS C7000 vynikající kvalitu výstupu. Speciální technologie Simitri HD a S.E.A.D. II, vyvinuté v Konica Minolta, uspokojí i ta nejvyšší očekávání zákazníka ohledně kvality tisku. Působivá flexibilita systémů řady bizhub PRESS C7000 při práci s médii vyhoví prakticky jakýmkoli požadavkům na tisk: formáty papíru od A5 po A3+ ( mm) a gramáže v rozmezí 64 až 300 g/m 2 lze zpracovat pomocí standardních zásobníků na papír. Vyspělé možnosti dokončování zásadně přispívají zákazníkovi k snadnějšímu získávání nových typů zakázek. Schopnosti dokončování systémů řady bizhub PRESS C7000 jsou skutečně rozsáhlé a vysoce profesionální, mimo jiné díky širokým možnostem skládání, ořezu nebo lepené vazby V2. Printgroove POD, dokonale integrovaný se systémy řady bizhub PRESS C7000, dále rozšiřuje možnosti produkce a zvyšuje celkovou produktivitu výrobního pracoviště. Tato softwarová sada optimalizuje pracovní postupy a zjednodušuje výrobní procesy, neboť umožňuje přesnou konfiguraci jednotlivých postupů. ŠetRnÝ k životnímu PRostŘedí Systémy bizhub PRESS C6000/C7000/P v prostředí barevného produkčního tisku díky svým všestranným schopnostem opravdu vynikají - ale přitom nijak nezanedbávají důležité aspekty ochrany životního prostředí: Polymerovaný toner Simitri HD, vyvinutý a vyráběný v Konica Minolta, využívá jako jednu ze svých složek biomasu. To zajišťuje při recyklaci celkově neutrální emise CO 2 - plyn, uvolněný recyklací, byl předtím z ovzduší pohlcen při růstu biomasy. Výrobní proces polymerace přitom generuje o 40% méně CO 2, než výroba konvenčního toneru. Toner Simitri HD lze navíc fixovat při nižší teplotě, což snižuje spotřebu energie a dále omezuje související emise CO 2. Konica Minolta ve všech oborech své činnosti soustavně vyvíjí a začleňuje do obchodních strategií nejrůznější aspekty ochrany životního prostředí a sociální pohledy. Jako součást konceptu výroby s nulovým odpadem usiluje Konica Minolta pomocí efektivních aktivit o minimalizaci ekologického dopadu svých výrobků ve všech fázích jejich životního cyklu. Jednou z těchto aktivit je opakované využití nebo možnost recyklace balících materiálů dodávaného hardware a spotřebního materiálu, což minimalizuje odpad, generovaný jednotlivými zařízeními.

4 PokRočiLé technologie ZPRACování BARev Systémy řady bizhub PRESS C7000 disponují nejnovějšími technologiemi Konica Minolta pro pokročilé zpracování barev. Inovace, jako technologie S.E.A.D. II, ITbit, CRS, polymerovaný toner Simitri HD a podtlakové podávání air-assist nabízí neporazitelnou kombinaci vynikající kvality a bezproblémového provozu se zajištěním perfektních výsledků a nejvyšší spolehlivosti. S.E.A.D. II S.E.A.D., vyvinutý v Konica Minolta, je digitální proces aktivně vylepšující rastrování ( Screen-Enhancing Active Digital Process ), kombinující řadu technických inovací, které zaručují skutečně mimořádnou reprodukci barev i při vysoké rychlosti. S.E.A.D. II představuje druhou generaci této vyspělé technologie Konica Minolta pro zpracování barev a zahrnuje tyto významné vlastnosti: Rozlišení tisku dpi a 8 bitů. Impozantní tiskové rozlišení systémů řady bizhub PRESS C7000 dokáže perfektně reprodukovat i ty nejmenší znaky a nejtenčí čáry. V kombinaci se špičkovým tonerem Simitri HD odpovídá výsledek kvalitě offsetového tisku. Technologie frekvenčního rastru Také díky excelentnímu rozlišení 1200 dpi mohou systémy řady bizhub PRESS C7000 nabídnout další typ rastru, umožňující kvalitnější výtisky, hladší a realističtější reprodukci obrazu, dokonale odpovídající tiskovým datům. Technologie frekvenčního rastru navíc zajišťuje hladké obrazy bez zubů a bez moaré. Technologie ITbit Zpracování obrysu zlepšuje vzhled písmen jejich jemným ztenčením, takže nevypadají zesíleně. Zpracování kontur pomáhá reprodukovat v ideálních proporcích bílé znaky na barevném pozadí a omezuje zubaté hrany polotónových znaků. bez technologie ITbit s technologií ITbit Stabilita obrazu Inovativní řízení krátkodobé stability monitoruje během kontinuálního tisku konzistentnost obrazu systémů řady bizhub PRESS C7000. Korekce probíhají zcela automaticky a zlepšují stabilitu kvality obrazu, přičemž celý proces významně zlepšuje efektivitu produkce. Nástroje automatizované správy barev zvyšují produktivitu: systémy řady bizhub PRESS C7000 zjednodušují postup kalibrace, který je plně automatizován a umožňuje operátorům plně se soustředit na produkci úloh v lepší kvalitě a v kratším čase. Zachování a stabilita barev (CRS - Colour Retention and Stability) Exkluzivní technologie CRS monitoruje trvale stav systémů řady bizhub PRESS C7000. Trvale přijímá zpětnou vazbu o změnách v tiskovém prostředí i ve stroji a ihned provádí potřebná nastavení tak, aby zůstala stále zachována nejvyšší kvalita tisku.

5 Polymerovaný toner Simitri HD Nezbytné požadavky na produkční tisk, jako je vynikající kvalita obrazu a vysoká densita černé, splňují systémy bizhub PRESS C6000/C7000/P díky svému unikátnímu polymerovanému toneru Simitri HD. Simitri HD také zajišťuje jedinečnou stabilitu barev obrazu a díky nižší teplotě fixace podporuje opravdu impozantní rozsah médií. Polymerovaný toner Simitri HD Konvenční toner PLYnULá PRáCe s PAPíRem JednotkA ZvLHčování PAPíRU Systémy řady bizhub PRESS C7000 disponují rychlým a plynulým zpracováním papíru; v případě potřeby lze před tiskem papír předehřát a vysušit pomocí přídavné vyhřívací jednotky. Technologie společnosti Konica Minolta air-assist (rozfoukání) při podávání papíru zajišťuje spolehlivé oddělení a podání jednotlivých listů. Spolehlivost dále zvyšuje systém senzorů, hlídajících zdvojené podání papíru. Díky inovativnímu procesu vytvoření a tisku obrazu je teplota fixace nižší, takže je možný tisk na širší rozsah médií. Každý jednotlivý výtisk je před výstupem ochlazen a narovnán, což zajišťuje optimální výsledek celého tisku. Výkon lze dále zlepšit unikátní volitelnou rovnací jednotkou se zvlhčováním, která zvyšuje vlhkost papíru a odstraňuje tak jeho kroucení. Systémy řady bizhub PRESS C7000 zaujmou sofistikovanými možnostmi zpracování papíru: Nabízí kapacitu vstupu až stran, výstupu až stran a podporují širokou škálu médií s gramáží až do 300 g/m 2 - ať se jedná o natíraný papír, karton nebo papír pro digitální offset. snadná obsluha Jednou z podmínek úspěchu v oboru produkčního tisku je ta nejvyšší přesnost: řady bizhub PRESS C7000 se dokáží této výzvě postavit čelem - přesnost registrace rub-líc a výtisk k výtisku je velmi blízká výsledkům při offsetovém tisku. Dalším atraktivním rysem systémů řady bizhub PRESS C7000 je snadnost použití: pohodlí, rychlá a snadná obsluha a smysluplné postupy patřily k nejvyšším prioritám již při vývoji těchto barevných produkčních systémů Konica Minolta. Vezměme jen jeden příklad: velký barevný ovládací panel se snadným a jasným přístupem ke všem funkcím.

6 nejvíce mě dostávají vychytávky typu vyhřívací JednotkA, U které LZe PAPíR PŘed tiskem PŘedeHŘát A vysušit A ZvLHčovACí JednotkA, která odstraňuje nejen kroucení PAPíRU ALe i elektrostatický náboj. Odpadly mi veškeré starosti související s provozem tiskového zařízení, nechal jsem je na svém dodavateli. Díky servisní a materiálové smlouvě mám zajištěny kompletní servisní služby a prodlouženou dobu bezporuchového chodu tiskových zařízení. Se servisní a materiálovou smlouvou získáváte: úsporu nákladů na firemní tisk kompletní údržbu a pravidelné seřizování tiskových zařízení opravy a výměny náhradních dílů v ceně dodávky spotřebního materiálu a papíru až ke stroji rovnoměrně a přesně kalkulované náklady dle počtu vytištěných stran garanci kvality výtisků a funkčnosti stroje Nestarám se o objednávky spotřebního materiálu, hlášení servisních požadavků a odečítání počítadel. Díky službě epro mám firemní tiskový systém spojen přímo se servisním centrem Konica Minolta, kterému stroje předávají automaticky všechny své požadavky. Se službou epro získáváte: bezpečné spojení tiskového zařízení se servisním centrem Konica Minolta automatické a detailní hlášení vzniklých závad na tiskovém zařízení pravidelné a včasné dodávky spotřebního materiálu v požadovaném množství bez jednotlivých objednávek snadné odečty přesných dat pro fakturaci méně oprav díky proaktivní podpoře a preventivní výměně opotřebitelných náhradních dílů před koncem jejich životnosti proaktivní servis a podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce Od té doby co využívám službu Procesní kalibrace a používám nástroje Color Care mám jistotu, že produkční tiskové zařízení Konica Minolta je připraveno podle přesně definovaných pravidel pro provoz v nejvyšší kvalitě a tiskové workflow je nastaveno pro tisk ve shodě s klasickým archovým ofsetovým tiskovým strojem. Se službou Procesní kalibrace a nástrojem Color Care mj. získáváte: Certifikaci vůči normě ISO (digitální nátisk) Nastavení CMS Workflow ve shodě s ISO (simulace ofsetu) Protokol o výsledcích certifikace barevného stroje Tiskový etalon pro následnou vizuální kontrolu zákazníka Tiskový ICC profil stroje Konica Minolta Jistotu, že tisknete v nejvyšší možné kvalitě a ve shodě s tiskovými standardy

7 Konečně mám pod kontrolou proces zpracování tiskové zakázky od začátku až do konce. O žádnou zakázku nepřijdu, protože ji mohu přijmout 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zákazník už neztrácí čas voláním, protože stav zakázky může vidět on-line. A já mám více času na její zhotovení. S Printgroove POD získáváte: non stop příjem tiskových zakázek 24/7 modul Printgroove POD Serve snadné monitorování a správu tiskových zakázek modul Printgroove POD Guide nástroj pro předtiskovou přípravu zakázek modul Printgroove POD Ready přehlednou správu tiskových front pro více tiskových zařízení modul Printgroove POD Queue uživatelské rozhraní v češtině Snadno jsem se naučil vyrábět personalizované dokumenty, protože nástroj pro tvorbu personalizovaných dokumentů mám plně integrovaný do mé DTP aplikace. Mohu snadno personalizovat nejen texty, ale i obrázky, barvy, grafy a rozvržení stránek podle toho, komu je dokument určen. S Printgroove VDP Darwin získáváte: Nástroj pro personalizaci dokumentů integrovaný přímo do aplikace Adobe InDesign Možnost personalizovat jakýkoliv prvek dokumentu grafiku, barvu, typ písma, pozadí nebo dokonce celou stránku Přímé propojení do externích databází Automatické generování všech běžných čárových kódů Díky software PJ Analyzer se nám daří minimalizovat zádrhele ve výrobě způsobené nesprávnými PDF daty. A nástroj PJ Optimizer nám dokonce umožňuje chybná data opravit nebo optimalizovat. Snížil se nám tak počet chybných tisků a šetříme čas i peníze. Tisk je teď mnohem efektivnější a stihneme zrealizovat více zakázek. Se softwarem PJ Analyzer/ Optimizer mj. získáváte: Možnost kontrolu PDF souborů na více než 150 detailů, jako jsou vložení fontů, správný gamut, apod. Automatizovaný vstup a výstup do/z pracovního toku pomocí speciálních složek, které zjednoduší a urychlí zpracování zakázky. Možnost barevné korekce různých objektů, např. textů, vektorových objektů, polotónů, apod. Také je možná konverze různých barevných prostorů RGB, CMYK, přímých barev, apod Možnost optimalizaci PDF souborů pomocí standardních optimalizačních postupů jako jsou korekce tenkých čar, automatický přetisk černé, automatické odstranění přetisku bílé stejně jako vyhlazení nebo slučování. Plnou kontrolu nad tiskovými PDF daty ještě před samotným tiskem.

8 Jedinečné možnosti dokončování Profesionální dokončení výsledné tiskoviny je nedílnou součástí jakékoli výroby - a klíčem je flexibilita! Systémy bizhub PRESS C7000 mohou být vybaveny širokým rozsahem opravdu mnohostranně využitelného příslušenství. Produkční tiskové systémy Konica Minolta vyhoví všem požadavkům zákazníků - včetně mnoha možností integrovaného děrování a sešívání, výběru z různých typů skladů a tvorby brožur. bizhub PRESS C6000/C7000/P (hlavní jednotka) Profesionální dokončování začíná přímo v systémech řady bizhub PRESS C7000 snadný výběr z vyspělých funkcí zabezpečuje výrobu propracovaných formátů tiskovin. Například mixplex umožňuje kombinovat jednostranné a oboustranné listy v jediném dokumentu. Mixmedia umožňuje uživateli definovat na úrovni jednotlivých stran různé typy papíru z různých zásobníků. Kombinace funkcí mixplex a mixmedia plně automatizuje výrobu složitých dokumentů s jedno- a oboustranným tiskem na různé typy médií. jednostranný tisk oboustranný tisk/duplex doplňování papíru /toneru za provozu mixplex: jedno/oboustranný během tisku kombinace mixplex/mixmedia mixmedia: bílé/barevné listy z různých zásobníků Velkokapacitní zásobník (PF-602) Velkokapacitní zásobník PF-602 rozšíří kapacitu papíru na listů. Jeho podtlakové podávání a volitelné sušící vyhřívání dále zvyšují flexibilitu médií systémů bizhub PRESS C6000/C7000/P. mixplex: jedno/oboustranný během tisku kombinace mixplex/mixmedia mixmedia: bílé/barevné listy z různých zásobníků Dopravní jednotka (RU-509) Dopravní jednotka RU-509 chladí výtisky pro následné dokončení a je vybavena serpentinovým rovnáním, zajišťujícím hladké a rovné výtisky. Přidáním volitelného rovnání pomocí zvlhčování lze výkon ještě zvýšit. Zvlhčovací jednotka (HM-102) Volitelný modul pro RU-509, pomáhá odstranit zvlnění papíru, odvádí statickou elektřinu a teplo. Sešívací finišer (FS-521) Vybaveny finišerem FS-521 dokáží systémy řady bizhub PRESS C6000/C7000/P vícepozičně sešívat, takže se ideálně hodí k výrobě návodů, sestav a jiné rozsáhlé dokumentace. sešívání v rohu až 100 listů dvoubodové sešívání až 100 listů proměnná délka svorky třídění odsazováním

9 Skládací a děrovací jednotka (FD-503) Ideální volba pro výrobu poštovních rozesílek, letáků atd. Nejlépe lze FD-503 využít v kombinaci s finišerem brožur, sešívacím finišerem nebo finišerem lepené vazby. Skládací a děrovací jednotka poskytuje 6 různých skládacích schémat, děrování dvěma nebo čtyřmi otvory se 100% produktivitou a vkládání předtištěných listů a obálek. děrování 2 otvory děrování 4 otvory vkládání barevných listů do brožury vkládání barevné obálky brožury mixmedia: bílé/barevné listy z různých zásobníků poloviční sklad dopisní trojsklad dovnitř okenicový sklad dopisní trojsklad ven dvojitý rovnoběžný sklad Z-sklad Jednotka vícenásobného děrování (GP-501)* Tato děrovací jednotka dokáže s vysokým výkonem děrovat listy při plné rychlosti stroje a připraví je tak na následnou spirálovou nebo kroužkovou vazbu. Jsou k dispozici různé razící sady, odpovídající nejrozšířenějším schématům děrování, jako je spirálový drát (velo) nebo plastová (hřebenová) vazba. Vícenásobné děrování Výstupní velkokapacitní zásobník (LS-505) Systém řady bizhub PRESS C7000 s výstupním velkokapacitním zásobníkem lze perfektně integrovat do prostředí s existujícími dokončovacími zařízeními, jako jsou vkládací nebo frankovací zařízení. Jde o praktické a velké zlepšení práce s navazujícím offline dokončováním. odkládací zásobník papíru na kolečkách odsazovaný výstup Finišer brožur V1 (SD-506) Finišer brožur poskytuje hmatatelnou přidanou hodnotu v podobě snadné tvorby všech typů v hřbetu sešitých a oříznutých brožur. Urychluje tak jednokrokovou výrobu letáků, příruček, katalogů a jiných marketingových, prodejních a výukových tiskovin. vkládání barevných listů do brožury** vkládání barevné obálky brožury** ořez vícenásobný dopisní trojsklad dovnitř brožura (ohyb a sešití v hřbetu) brožura (ohyb a sešití v hřbetu) Finišer lepené vazby V2 (PB-503) Jde o finišer pro výrobu všech typů knih s lepenou vazbou. Může vkládat listy se Z-skladem a předtištěné barevné listy a obálky. Vázání knih je možné až do výšky hřbetu 30 mm a zahrnuje i ořez obálky. Integrovaný zásobník na obálky má kapacitu až listů a vytvořené knihy jsou odkládány na vozíkový zásobník. lepená brožura lepená brožura se Z-skladem odkládací zásobník papíru na kolečkách lepená brožura s vloženou barevnou obálkou lepená brožura s vloženým barevným listem * vyžaduje RU-506 ** vyžaduje FD-503

10 systémové konfigurace Systémy řady bizhub PRESS C7000 excelují udivující modularitou, poskytující působivý výběr systémových konfigurací. 40 různých produkčních verzí pokrývá prakticky jakoukoli představitelnou kombinaci a zajišťuje tak plné přizpůsobení potřebám zákazníků. Systém DSF Systém pro brožury a poštovní rozesílky Tiskový výkon 60/71 barevných stran A4 za minutu Oboustranný tisk jako standard Vstupní kapacita listů papíru Až 300 g/m 2 (z dolní kazety PF-602) Bohaté možnosti děrování, skládání a sešívání Sešívání ve hřbetu a tvorba brožur o až 50 listech / 200 stranách Sešívání až 100 listů s proměnnou délkou svorky Systém L Systém pro etikety a doplňkové marketingové materiály Tiskový výkon 60/71 barevných stran A4 za minutu Oboustranný tisk jako standard Vstupní kapacita listů papíru Až 300 g/m 2 (z dolní kazety PF-602) Doplňování toneru a papíru za běhu Výstupní kapacita až listů Vozík na odkládání papíru F S D Systém F Systém pro firemní tiskoviny a poštovní rozesílky Tiskový výkon 60/71 barevných stran A4 za minutu Oboustranný tisk jako standard Vstupní kapacita listů papíru Výstupní kapacita listů papíru Až 300 g/m 2 (z dolní kazety PF-602) Doplňování toneru a papíru za běhu Sešívání až 100 listů s proměnnou délkou svorky L Systém DLB Systém pro letáky, knihy s lepenou vazbou a do prostředí s existujícím dokončovacím vybavením Tiskový výkon 60/71 barevných stran A4 za minutu Oboustranný tisk jako standard Vstupní kapacita listů papíru Až 300 g/m 2 (z dolní kazety PF-602) Bohaté možnosti děrování a skládání Výstupní kapacita až listů Vozík na odkládání papíru Lepená vazba knih o tloušťce až 30 mm využívá technologii tavného lepidla Vkládání obálek z různých zdrojů a jejich ořez F S D G L B F B L D Vícepoziční sešívání (FS-521) Tvorba brožur V1 (SD-506) Sklad a děrování (FD-503) Vícenásobné děrování (GP-501) Velkokapacitní odkládání (LS-505) Lepená vazba V2 s odkládáním na vozík (PB-503)

11 Technické údaje: TISK SKENOVÁNÍ* Rychlost tisku A4 Rychlost tisku A3 Rozlišení tisku Polotóny až 71 str/min (bizhub PRESS C7000/P) až 60 str/min (bizhub PRESS C6000) až 38 str/min (bizhub PRESS C7000/P) až 34 str/min (bizhub PRESS C6000) dpi 8 bitů max: ekvivalent dpi 256 odstínů Rychlost skenování A4 Rychlost skenování A3 Rozlišení skenování Režimy skenování Formáty skenování až 40 str/min až 22 str/min dpi TWAIN; sken na HDD; sken do FTP; sken do SMB; sken do u TIFF (jedno- a vícestránkový), PDF SYSTÉM Gramáže papíru g/m 2 Oboustranný tisk nestohující, g/m 2 Formáty papíru Maximální oblast tisku Kapacita vstupu papíru Kapacita výstupu papíru Rozměry hlavní jednotky (š h v) Hmotnost hlavní jednotky Napájení hlavní jednotky A5 A3+ ( mm) mm maximálně: listů hlavní jednotka: až listů PF-602: až listů maximálně: listů výstupní zásobník s vozíkem: listů velkokapacitní výstup: listů každý pomocný zásobník: 200 listů mm 356 kg (jen hlavní jednotka) Jednofázové, 230V, 32A vyžaduje speciální zásuvku IC-306 externní řadič EFI Fiery Procesor Intel Core2 Quad na 2,66 GHz RAM 2 GB velmi rychlé paměti Pevný disk pevný disk 160 GB SATA Rozhraní Souborové formáty Klientská prostředí IC-307 externí řadič Creo* Procesor RAM Pevný disk Rozhraní Ethernet (10/100/1000-Base-T) Adobe PostScript Level 1, 2, 3 Adobe PDF 1.4, 1.5, 1.6, 1.7; PDF/X-1a, 3; EPS(volitelně); TIFF(volitelně); TIFF/IT(volitelně); JPEG(volitelně); PPML; Creo VPS kompatibilní Fiery FreeForm v1/fiery FreeForm v2.1 Windows 7/2000/XP/Vista Windows Server 2003/2008 Macintosh OSX ( nebo vyšší) Intel Macintosh OSX (10.4 nebo vyšší) Intel Core i7 na 2,8 GHz 2 GB systémová paměť 3 GB obrazová paměť GB systémové disky GB obrazové disky Ethernet (10/100/1 000-Base-T) Souborové formáty Adobe PostScript 1, 2, 3; Adobe PDF 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7; PDF/X-1a; EPS; TIFF (kromě 16 bit tiff); TIFF/IT; JPEG (kromě Progressive JPEG a JPEG 2000); CT/LW Creo Variable Print Specification (VPS) PPML Klientská prostředí Windows 7/XP/Vista Windows Server 2003/2008 Macintosh OSX až do 10.6 (64bit) KOPÍROVÁNÍ* Rychlost kopírování A4 až 71 str/min (bizhub PRESS C7000) až 60 str/min (bizhub PRESS C6000) Rychlost kopírování A3 až 38 str/min (bizhub PRESS C7000) až 34 str/min (bizhub PRESS C6000) Rozlišení kopírování max dpi Polotóny 256 odstínů 1. kopie méně než 6,5 sekundy (barevná A4) Měřítko % v krocích 0,1% Vícenásobné kopie PŘÍSLUŠENSTVÍ Automatický podavač originálů DF-622 Velkokapacitní kazeta LU-202 Jednotka zásobníků papíru PF-602 Jednotka vícenásobného děrování GP-501** Finišer brožur V1 SD-506 Výstupní velkokapacitní zásobník LS-505 Finišer lepené vazby V2 PB-503 Sešívací finišer FS-521 Zvlhčovací jednotka HM-102 max: 100 listů 1 zásobník kapacita papíru: až listů gramáže papíru: 64 až 300 g/m2 standardní formáty papíru: B5 SRA3 min. formát papíru: mm max. formát papíru: mm 2 zásobníky kapacita papíru: až listů gramáže papíru: g/m 2 (dolní zásobník) standardní formáty papíru: B4 SRA3 min. formát papíru: mm (dolní zásobník) max. formát papíru: mm Vícenásobné děrování listů A4 uživatelsky výměnné razící sady, např. pro kroužkovou vazbu (velo), plastovou hřebenovou vazbu, drátovou spirálu, barevnou spirálu, západkovou vazbu (ProClick) gramáže papíru: g/m 2 tvorba brožur až z 50 listů (200 stran) sešívání ve hřbetu, čelní ořez výstupní zásobník až pro 50 brožur vícenásobný dopisní trojsklad (až 5 listů) vícenásobný půlsklad (až 5 listů) odkládací kapacita až listů odkládací vozík odkládání s automatickým odsazováním pomocný zásobník až pro 200 listů upínací mechanizmus pro zajištění papíru lepicí proces s tavným lepidlem integrované ořezávání jedné strany obálky knihy formátu A5 až A4+ ( mm) knihy od 10 listů až do tloušťky hřbetu 30 mm zásobník obálek až pro listů pomocný zásobník až pro 200 listů odkládací kapacita knih až listů 2 stohy sešívání až 100 listů sešívání v rohu a ve 2 bodech proměnná délka svorky (stříhací mechanizmus) výstup až pro listů pomocný zásobník až pro 200 listů třídění a skupinkování s automatickým odsazováním rovnání zvlhčováním * neplatí pro bizhub PRESS C7000P ** vyžaduje RU-506

12 bizhub bizhub PRESS C7000 bizhub PRESS C8000 Rychlost tisku A4/ min Rychlost tisku A3/ min Rozlišení tisku 1200 x 1200 x 8bit 1200 x 1200 x 8bit Gramáž papíru g/m g/m 2 Formát papíru Min. 100 x 140mm ( z PF nebo ruč, zás.) Max. 330 x 487mm Min. 100 x 140mm ( z PF zás.) Max. 330 x 487mm Max. vstup. kapacita Max. výst. kapacita sešívání sešívání v rohu nebo 2 bodech sešívání v rohu nebo 2 bodech (až 100 listů) (až 100 listů) děrování děrování 2 nebo 4 otvory děrování pro kroužk. vazbu vání pro kroužk. děrování 2 nebo 4 otvory děro- vazbu Možnosti dokončování skládání 6 různých skladů 6 různých skladů brožura V1 (šití ve hřbetě) až z 50 listů (200 stran), čelní ořez až z 50 listů (200 stran), čelní ořez brožura V2 (lepená vazba) až 300 listů, tavným lepidlem, s ořezem obálky až 300 listů, tavným lepidlem, s ořezem obálky výstup na vozík ano ano Zvlhčovací jednotka ano ano Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r. o. IČ: Zákaznické centrum Tel.: Vytištěno na digitálním tiskovém zařízení Konica Minolta v centrálním reprografickém oddělení Konica Minolta na papír Color Copy Coated Silk 170g/m 2.

ineo ineo 2 + 23 754-PP

ineo ineo 2 + 23 754-PP ineo+ 223 754-PP 75 černobíle stran za 22 minutu str/min ineo+ 754-PP Tiskněte s konkurenční výhodou Pro přežití na dnešním trhu potřebujete dobrou skladbou sortimentu, chytrý marketing a konkurenceschopné

Více

bizhub C253 Kombinace technologie, funkcí a aplikací Více kombinací = řešení na míru www.konicaminolta.cz potřebujete multifunkční tiskové zařízení

bizhub C253 Kombinace technologie, funkcí a aplikací Více kombinací = řešení na míru www.konicaminolta.cz potřebujete multifunkční tiskové zařízení www.konicaminolta.cz bizhub C253 Více kombinací = řešení na míru potřebujete multifunkční tiskové zařízení Kombinace technologie, funkcí a aplikací NE ANO NE tisknete do 40 000 stran měsíčně NE tisknete

Více

bizhub C252 Bohatší týmová komunikace Chcete moderní kancelář? www.konicaminolta.cz potřebujete multifunkční tiskové zařízení

bizhub C252 Bohatší týmová komunikace Chcete moderní kancelář? www.konicaminolta.cz potřebujete multifunkční tiskové zařízení www.konicaminolta.cz bizhub C252 Bohatší týmová komunikace potřebujete multifunkční tiskové zařízení Chcete moderní kancelář? NE ANO NE tisknete do 40 000 stran měsíčně NE tisknete nad 40 000 stran měsíčně

Více

CHCI ŘEŠENÍ DO KANCELÁŘE, PRACUJÍCÍ TAK DOKONALE, JAKO JÁ

CHCI ŘEŠENÍ DO KANCELÁŘE, PRACUJÍCÍ TAK DOKONALE, JAKO JÁ CHCI ŘEŠENÍ DO KANCELÁŘE, PRACUJÍCÍ TAK DOKONALE, JAKO JÁ NA MÍRU ŠITÁ ŘEŠENÍ PRO KANCELÁŘ TECHNOLOGIE, UŠITÉ NA MÍRU VAŠIM POTŘEBÁM NA MÍRU ŠITÁ ŘEŠENÍ PRO KANCELÁŘ 2 Multifunkční zařízení a kancelářská

Více

ineo + 452 barevně 45 str/min černobíle 45 str/min

ineo + 452 barevně 45 str/min černobíle 45 str/min ineo + 452 barevně 45 str/min černobíle 45 str/min Zaujme Vás v každém ohledu Aby nezaostávaly, potřebují velké týmy, rozsáhlá oddělení i reprografická střediska stále vylepšovat a rozšiřovat své prostředky

Více

ineo + 220 barevně 22 str/min černobíle 22 str/min

ineo + 220 barevně 22 str/min černobíle 22 str/min ineo + 220 barevně 22 str/min černobíle 22 str/min Barevná inovace v černobílém hávu pro Vaši kancelář Ať potřebujete pracovat s černobílými nabo barevnými dokumenty - výtisky, kopiemi, skeny, faxy nebo

Více

Dokonalý rychlý černobílý tisk a inteligentní barvy

Dokonalý rychlý černobílý tisk a inteligentní barvy ir5870c/ci ir6870c/ci Multifunkční tiskárny Dokonalý rychlý černobílý tisk a inteligentní barvy ir5870c/ci / ir6870c/ci Přidejte svému podnikání další inteligenci: výkonným černobílým multifunkčním zařízením,

Více

řady WorkCentre 5865/5875/5890 Mimořádná produktivita díky maximální jednoduchosti

řady WorkCentre 5865/5875/5890 Mimořádná produktivita díky maximální jednoduchosti WorkCentre 5865 / 5875 / 5890 A3 Černobílé multifunkční zařízení Multifunkční zařízení Xerox řady WorkCentre 5865/5875/5890 Mimořádná produktivita díky maximální jednoduchosti Dosažení vyšší úrovně produktivity

Více

řady WorkCentre 5865/5875/5890 Mimořádná produktivita díky maximální jednoduchosti

řady WorkCentre 5865/5875/5890 Mimořádná produktivita díky maximální jednoduchosti WorkCentre 5865 / 5875 / 5890 A3 Černobílé multifunkční zařízení Multifunkční zařízení Xerox řady WorkCentre 5865/5875/5890 Mimořádná produktivita díky maximální jednoduchosti Dosažení vyšší úrovně produktivity

Více

Xerox řady WorkCentre 7800 Multifunkční systém Změňte způsob své práce.

Xerox řady WorkCentre 7800 Multifunkční systém Změňte způsob své práce. WorkCentre 7830/7835/7845/7855 A3 Barevný multifunkční systém Xerox řady WorkCentre 7800 Multifunkční systém Změňte způsob své práce. Se zařízením Xerox se můžete připojit prakticky odkudkoli. Dnešnímu

Více

Xerox WorkCentre 7220/7225 Multifunkční systém Plňte dnešní úkoly, budujte zítřejší příležitosti

Xerox WorkCentre 7220/7225 Multifunkční systém Plňte dnešní úkoly, budujte zítřejší příležitosti WorkCentre 7220/7225 Barevný multifunkční systém formátu A3 Xerox WorkCentre 7220/7225 Multifunkční systém Plňte dnešní úkoly, budujte zítřejší příležitosti Rozvíjet podnikání znamená přistupovat k práci

Více

kancelářská technika www.procofficedepot.cz

kancelářská technika www.procofficedepot.cz kancelářská technika 2012 Nabídka platí do nebo do vyčerpání zásob. www.procofficedepot.cz obsah Kopírovací stroje a multifunkční systémy Jakou optimální konfiguraci kopírovacího stroje zvolit? 10 11 Multifunkční

Více

Průvodce portfoliem tiskáren a tiskových řešení HP pro firmy. Špičkový tisk na dosah

Průvodce portfoliem tiskáren a tiskových řešení HP pro firmy. Špičkový tisk na dosah Průvodce portfoliem tiskáren a tiskových řešení HP pro firmy. Špičkový tisk na dosah Podzim 2006 Proč je cena tisku přednější než cena vytištěné stránky? Spočítali jste si někdy, kolik vás ročně stojí

Více

WorkCentre 7545 / 7556 A3 Barevné multifunkční zařízení. Xerox WorkCentre 7545 / 7556 Multifunkční zařízení Špičkové barvy. Solidní výkon.

WorkCentre 7545 / 7556 A3 Barevné multifunkční zařízení. Xerox WorkCentre 7545 / 7556 Multifunkční zařízení Špičkové barvy. Solidní výkon. WorkCentre 7545 / 7556 A3 Barevné multifunkční zařízení Xerox WorkCentre 7545 / 7556 Multifunkční zařízení Špičkové barvy. Solidní výkon. farafel Interiors is farafel interiors is a partnership between

Více

Lidé chtějí pracovat efektivně. /Právě proto byste si měli pořídit jeden z těchto cloudových multifunkčních systémů.

Lidé chtějí pracovat efektivně. /Právě proto byste si měli pořídit jeden z těchto cloudových multifunkčních systémů. MX-M565N / MX-M465N / MX-M365N Digitální multifunkční systém A3 ČERNOBÍLÉ MULTIFUNKČNÍ SYSTÉMY S ÚSPORNÝMI FUNKCEMI Lidé chtějí pracovat efektivně. /Právě proto byste si měli pořídit jeden z těchto cloudových

Více

Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Multifunkční zařízení Výjimečně efektivní. Mimořádně bezpečné. Extrémně jednoduché.

Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Multifunkční zařízení Výjimečně efektivní. Mimořádně bezpečné. Extrémně jednoduché. WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Barevná multifunkční tiskárna formátu A3 Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Multifunkční zařízení Výjimečně efektivní. Mimořádně bezpečné. Extrémně jednoduché. Produktivní,

Více

Reklamní produkce. 2/2006 www.svettisku.cz

Reklamní produkce. 2/2006 www.svettisku.cz Průvodce reklamními a tiskovými službami Reklamní produkce 2/2006 Kotoučový tisk V polygrafickém průmyslu se můžeme setkat s celou řadou tiskových technik, mezi nimiž má své nezastupitelné místo také kotoučový

Více

Nikdo neví, co se může stát. /Právě proto jsou naše cloudové multifunkční systémy připraveny na všechny alternativy.

Nikdo neví, co se může stát. /Právě proto jsou naše cloudové multifunkční systémy připraveny na všechny alternativy. MX-M564N / MX-M464N / MX-M364N Digitální multifunkční systém ČERNOBÍLÝ MULTIFUNKČNÍ SYSTÉM S POKROČILÝMI ÚSPORNÝMI FUNKCEMI Nikdo neví, co se může stát. /Právě proto jsou naše cloudové multifunkční systémy

Více

VÝKONNÁ ZAŘÍZENÍ, KTERÁ SPLNÍ KAŽDÉ VAŠE OČEKÁVÁNÍ.

VÝKONNÁ ZAŘÍZENÍ, KTERÁ SPLNÍ KAŽDÉ VAŠE OČEKÁVÁNÍ. KM-3050/KM-4050/KM-5050 A3 MONOCHROMATICKÁ MULTIFUNKČNÍ ZAŘÍZENÍ print copy scan fax VÝKONNÁ ZAŘÍZENÍ, KTERÁ SPLNÍ KAŽDÉ VAŠE OČEKÁVÁNÍ. PRINCIPY VÝKONNÉHO PROVOZU KANCELÁŘE: KAŽDODENNÍ PRODUKTIVITA. SNADNÉ

Více

Výkon je důležitý, ale záleží také na ceně. /Právě proto nabízíme k těmto kancelářským multifunkčním zařízením tak širokou škálu doplňků.

Výkon je důležitý, ale záleží také na ceně. /Právě proto nabízíme k těmto kancelářským multifunkčním zařízením tak širokou škálu doplňků. MX-2314N Digitální barevný multifunkční systém ZÁKLADNÍ A3 BAREVNÝ MULTIFUNKČNÍ SYSTÉM SE ZVÝŠENÝM VÝKONEM Výkon je důležitý, ale záleží také na ceně. /Právě proto nabízíme k těmto kancelářským multifunkčním

Více

WorkCentre Pro 32/40 Barevná reprodukce Podrobná specifikace

WorkCentre Pro 32/40 Barevná reprodukce Podrobná specifikace Podrobná specifikace WorkCentre Pro 32 Colour WorkCentre Pro 32 Colour pokročilé multifunkční systémy WorkCentre Pro 40 Colour vyobrazený s doplňkovým příslušenstvím zastoupeným vysokokapacitním podavačem

Více

Černobílý inteligentní tisk podpora vaší kanceláře

Černobílý inteligentní tisk podpora vaší kanceláře ir 2270 ir 2870 Multifunkční tiskárna Černobílý inteligentní tisk podpora vaší kanceláře Flexibilní zařízení přinášející vaší pracovní skupině novou úroveň efektivity. Nejnovější multifunkční tiskárny

Více

Magazín o materiálech a technologiích pro výrobu reklamy a tisk. Jaro 2011. www.multiexpo.eu

Magazín o materiálech a technologiích pro výrobu reklamy a tisk. Jaro 2011. www.multiexpo.eu Magazín o materiálech a technologiích pro výrobu reklamy a tisk Jaro 2011 www.multiexpo.eu AGFA GRAPHICS Široké možnosti tisku se systémem :Anapurna. :ANAPURNA M4F 4 COLOUR UV PRINTER. :ANAPURNA M 2050

Více

2/2005. Podklady Pre-press Press Post-press 3DR Signmaking Manažerské informace Profil Osobnost

2/2005. Podklady Pre-press Press Post-press 3DR Signmaking Manažerské informace Profil Osobnost Podklady Pre-press Press Post-press 3DR Signmaking Manažerské informace Profil Osobnost InDesign v praxi Fonty prakticky Adobe Acrobat Malonákladové dokončující zpracování II Polypropylén místo kartonu

Více

Poznámky k verzi pro zákazníky pro Color Controller E-83A/E-43A, verze 1.0

Poznámky k verzi pro zákazníky pro Color Controller E-83A/E-43A, verze 1.0 Poznámky k verzi pro zákazníky pro Color Controller E-83A/E-43A, verze 1.0 Tento dokument obsahuje důležité informace o tomto vydání. Než budete pokračovat v instalaci, nezapomeňte tyto informace poskytnout

Více

HP LaserJet řady P1000 a P1500 Uživatelská příručka

HP LaserJet řady P1000 a P1500 Uživatelská příručka HP LaserJet řady P1000 a P1500 Uživatelská příručka HP LaserJet řady P1000 a P1500 Uživatelská příručka Autorská práva a licence 2007 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. Reprodukce, úpravy

Více

Černobílý inteligentní tisk podpora vaší kanceláře

Černobílý inteligentní tisk podpora vaší kanceláře ir 3570 ir 4570 Multifunkční tiskárna Černobílý inteligentní tisk podpora vaší kanceláře Flexibilní zařízení přinášející sítím středně velkých kanceláří vyšší výkonnost Nejnovější multifunkční tiskárny

Více

HP LaserJet P2015 Series Uživatelská p íručka

HP LaserJet P2015 Series Uživatelská p íručka HP LaserJet P2015 Series Uživatelská p íručka Tiskárna HP LaserJet P2015 Series Uživatelská příručka Informace o autorských právech 2006 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. Reprodukce,

Více

Kancelářská technika. Katalog a Ceník

Kancelářská technika. Katalog a Ceník V á š d i s t r i b u t o r k a n c e l á ř s k é t e c h n i k y a t e c h n o l o g i e l a m i n a c e Úroveň prezentace dokumentů odráží i Váš celkový osobní nebo firemní image. Proto se CT Praha hlásí

Více

LASERJET PROFESSIONAL M1130/M1210. Uživatelská příručka

LASERJET PROFESSIONAL M1130/M1210. Uživatelská příručka LASERJET PROFESSIONAL M1130/M1210 Uživatelská příručka Tiskárna řady HP LaserJet Professional M1130/M1210 MFP Uživatelská příručka Autorská práva a licence 2014 Copyright Hewlett-Packard Development Company,

Více