CESTA S POSVÁTNÝMI BÍLÝMI LVY Spirituální cesta od počátků člověka do srdce země hlubokého vědomí. Leden 2016

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "CESTA S POSVÁTNÝMI BÍLÝMI LVY Spirituální cesta od počátků člověka do srdce země hlubokého vědomí. Leden 2016"

Transkript

1 Spirituální cesta od počátků člověka do srdce země hlubokého vědomí. Leden 2016 S jemným vedením Wynter Worsthorne, mezinárodně uznávanou komunikátorkou se zvířaty a Lindou Tucker, zakladatelkou a podporovatelkou Nadace na světovou ochranu bílých lvů.

2 ledna denní Cesta s Posvátnými Bílými Lvy v africkém Tsau! Čtvrtek 14. ledna Po přistání na letišti Hoedspruit budeme vyzvednuti a dopraveni do Kempu Jednorožec v Tsau!, kde se ubytujeme a vydechneme po dlouhé cestě. Znovu se setkáme odpoledne, abychom si řekli, co nás na naší cestě v následujících dnech čeká. Seznámíme se s Lindou Tucker, která společně s ekologem se specializací na lvy Jasonem Turnerem bude hovořit o projektu na záchranu bílých lvů a své práci. Poté, co s Jasonem projdeme protokol, vydáme se na první návštěvu bílých lvů. Přidáme se ke členovi vědeckého týmu během jeho podvečerního sledování a stopování jedné ze dvou smeček, pohybujících se volně ve své endemické domovské krajině. Bude to chvíle našeho prvního seznámení s těmito posvátnými bytostmi. Po návratu do kampu si vychutnáme opulentní jídlo u ohně a po večeři se podíváme na dokument National Geografic o projektu na záchranu bílých lvů. První den v Tsau! půjdeme spát poměrně brzo. A jak budeme pomalu unášeni do říše snů, zaposloucháme se do překrásných zvuků africké noci, včetně volání lví královské smečky. Během našeho pobytu v Tsau! si dělejte poznámky o svých snech, neboť důležité zprávy často dostáváme v našich snech, o kterých budeme mít i povídání.

3 ledna denní Cesta s Posvátnými Bílými Lvy v africkém Tsau! Pátek 15. ledna Den začneme příjemnou snídaní. Poté se s námi Wynter podělí o své znalosti Jak komunikovat se zvířaty. Pomocí různých meditací a vizualizačních cvičení nám bude ukázáno, jak zklidnit mysl a spojit se se všemi zvířaty, abychom jim porozuměli na hlubší, více intuitivní úrovni. Wynter vysvětlí praktické aspekty mezidruhové komunikace, kombinaci starodávné znalosti s technikami a dovednostmi současné doby. S pomocí místního psího obyvatele Madash a Tulou, domácí okouzlující (pokud chce) kočkou, budeme vedeni během cvičení otázek a odpovědí, kde si ukážeme, že každý z nás umí se zvířaty komunikovat. Rozšíříme si své schopnosti vnímat fyzické a emoční zprávy od různých bytostí. Po delikátním obědě se vrátíme zpět do školící místnosti a naučíme se spojovat se se zvířaty na dálku. Wynter nám ukáže naši schopnost intuitivně sledovat a vnímat fyzickou lokaci pomocí naladění se na energii těla zvířete. Dozvíme se, jak tuto dovednost využívat v každodenním životě a to jak s divokými, tak domácími zvířaty. Budeme si rovněž povídat o možných potížích a blocích, které se při této práci mohou vyskytnout a povíme si, jak se přes ně dostat. Naše učení bude posíleno energií bytostí přítomných na tomto místě. Kolem čtvrté hodiny se vypravíme na další podvečerní návštěvu královské smečky. Tentokrát si budeme moct vyzkoušet získané znalosti sledování a spojení se se lvy na různých úrovních a lépe porozumět a vnímat jejich svět. Zpět v kempu Jednorožec si užijeme večerní jídlo a vypneme při vyprávění u ohně.

4 ledna denní Cesta s Posvátnými Bílými Lvy v africkém Tsau! Sobota 16. ledna Brzký začátek dne nás zastihne na návštěvě královské rodiny při východu slunce. Budeme pozorovat, co se událo ve smečce během noci a se svolením lvů se budeme každý sám věnovat pozorování a komunikaci s nimi. Po návratu si vychutnáme lehkou snídani a poté se vydáme na klidnou procházku podél břehů řeky Klaserie, vedeni jedním z domorodých stopařů. Ti jsou součástí týmu bílých lvů. V této chvíli budeme mít možnost pozorovat a spojit se s různými přírodními bytostmi, jež tvoří část této mocné a krásné země. Část procházky bude v tichu. Budeme mít prostor cítit se Jedno se Zemí, cítit, že jsme jedno z jejích dětí. Procházka nás dovede na místo sochy Rock Crystal Star Lion (křišťálová skála hvězdného lva) z ruky známého umělce Andriese Botha. Tato socha je v přesné linii s Nilským meridiánem - Sfingou. Wynter nás provede meditací, po které nás Linda zasvětí do tajemství starověkého egyptského propojení meridiánu a ukáže nám vitální důležitostí této oblasti země, stejně jako bytostí, které sem přišli žít. Poté si dopřejeme delikátní piknikový oběd pod divokým fýkovníkovým stromem. Po obědě si užijeme čas odpočinku, meditací a zaznamenání všech našich dosavadních zkušeností. Den zakončíme pozdně odpolední návštěvou hvězdné smečky. Strávíme klidný čas ve lví společnosti s vnitřní úctou a vděčností za znalosti, o které se s námi podělili. Po návratu na nás bude v kempu čekat vydatná večeře.

5 ledna denní Cesta s Posvátnými Bílými Lvy v africkém Tsau! Neděle 17. ledna Po časné snídani se sejdeme, abychom sdíleli své zkušenosti a myšlenky, jak zapojit znalosti získané během naší intenzivní cesty do světa zvířecí komunikace a do hlubin duše Afriky. Budeme mít příležitost stanovit si své záměry do budoucnosti a budeme mít možnost využít nabídku vedení Bílého lva - rytíře. Naši cestu zakončíme uzemněním a ceremonií rozloučení, abychom se připravili na cestu domů. Budeme dopraveni zpět na letiště Hoedspruit, kde se rozloučíme s vědomím, že toto není konec našeho cestování, ale začátek naší spirituální cesty, začátek cesty naší duše.

6 ledna denní Cesta s Posvátnými Bílými Lvy v africkém Tsau! Cena za osobu: ,-Kč Cena zahrnuje: Dopravu z letiště do Tsau! a zpět Ubytování 3 noci v Tsau! Stravování (snídaně, oběd, večeře) Výpravy do teritoria Bílých lvů Workshop a rozhovory s Wynter Worsthorne a Lindou Tucker Cena nezahrnuje: Mezinárodní let, nebo dopravu na letiště Hoedspruit Alkohol (prosím vezměte na vědomí, že Tsau! není povolen jakýkoliv alkohol).

7 ledna denní Cesta s Posvátnými Bílými Lvy v africkém Tsau! Čtvrtek 14. ledna Budeme vyzvednuti z letiště v Johannesburgu a dopraveni do Maresol, Kaapse Hoop. Maresol je krásný starý dům pro hosty, který je v rodině Lindy Tucker pro generace. Je posazený mezi kopci Nelspruit a White River (Bílá řeka). Na tomto místě napsal novinář Eugene Marais svou knihu The Soul of the Ape (Duše opičáka). Setkáme se zde s Lindou, která nám umožní nahlédnout na její osobní cestou spojenou s tajemstvím Bílých lvů. Dozvíme se jakou spojitost to má s posvátným Nilským meridiánem, který je rovněž místem srdcem teritoria bílých lvů. V linii s tímto meridiánem je rovněž Adamsův kalendář, nejstarší známý, člověkem vytvořený, kalendář a místo zasvěcení Baba Credu Mutwa, duchovní ho lva Afriky.

8 ledna denní Cesta s Posvátnými Bílými Lvy v africkém Tsau! Pátek 15. ledna Jemná jóga před snídaní rozproudí tok naší energie. Dnes se vypravíme do Kaapse Hoop, abychom strávili dopoledne s bílými koňmi a propojením s nimi. Tito koně reprezentují spojení s Jednorožci, spojení s mystériem Bílých lvů. Zároveň jsou strážci tohoto posvátného místa. Poté s průvodcem vyrazíme na Adamsův kalendář. Zde spočineme v obřadu projevení úcty našim předkům. Skvělý oběd nás připraví na naši odpolední cestu podél ocasu draka, neboť budeme cestovat do Tsau!. Cesta nás vezme podél kaňonu Blyde River, který je součástí Dračích hor. Po příjezdu do Tsau! se ubytujeme v kempu Jednorožec, kde u večeře budeme moci probrat všechny zážitky dne.

9 ledna denní Cesta s Posvátnými Bílými Lvy v africkém Tsau! Sobota 16. ledna Další ranní klidný tok cvičení jógy před snídaní nás připraví na dnešní den. Po klidné snídani, začneme pracovat na rozvoji naší vnitřní schopnosti komunikovat intuitivně se všemi bytostmi. Projdeme prostorovou bariérou. Wynter nás jemně povede do umění mezidruhové komunikace. Pomocí různých meditací a vizualizačních cvičení nám bude ukázáno, jak zklidnit svou mysl a spojit se se všemi zvířaty pro hlubší porozumění na intuitivní úrovni. Wynter vysvětlí praktické otázky mezidruhové komunikace a kombinaci starověkých znalostí s moderními současnými způsoby. Po skvělém obědě budou Linda Tucker a lví ekolog, Jason Turner hovořit o projektu ochrany Bílých lvů a své práci. Poté, co Jason projde protokol, skupina se vydá na první návštěvu bílých lvů. Přidáme se ke stopování jedné ze dvou smeček, pohybujících se volně na své endemické domovské krajině. Bude to pro nás chvíle prvního seznámení s těmito posvátnými bytostmi a bude-li štěstěna na naší straně a lvi se s námi setkají, budeme s nimi moci posedět v tiché úctě a respektu. V tichu naslouchat zvukům afrického soumraku a vnímat rezonanci skrze naše těla, jak se ladí na stejnou vlnu v tomto novému prostředí. Delikátní jídlo u ohně nás uvítá zpět v kempu Jednorožec. Doporučujeme jít brzo spát a zabalit se do snů za asistence volání lvů. Věnujte pozornost svým snům, které vám v tomto místě přinesou důležité zprávy. Jejich významu se budeme během povídání také věnovat.

10 ledna denní Cesta s Posvátnými Bílými Lvy v africkém Tsau! Neděle 17. leden Po klidné snídani, začneme pracovat na rozvoji naší vnitřní schopnosti komunikovat intuitivně se všemi bytostmi. S pomocí místního psího obyvatele Madash a Tulou, domácí kočkou, okouzlující (pokud chce), budete otevírat a rozvíjet naše schopnosti komunikace při cvičení otázek a odpovědí, které nám ukážou, že opravdu každý z nás umí komunikovat se zvířaty. Zde budeme schopni rozšířit své schopnosti vnímat fyzické a emoční zprávy od různých bytostí. Po delikátním obědě se vrátíme do školící místnosti, kde se naučíme, jak se spojit se zvířaty na dálku. Wynter nás seznámí s naší schopností intuitivně sledovat a vnímat fyzickou lokaci pomocí naladění se na energii těla zvířete. Poté se připravíme na podvečerní návštěvu majestátní lví hvězdy, kde dáme do praxe, co jsme se naučili během dne. V tichu budeme sedět, otevřeni jakýmkoliv zprávám, a očekávat jejich příchod. Po dalším skvělém jídle připraveným kuchařem bílého lva, se podíváme na dokument BBC o návratu bílých lvů.

11 ledna denní Cesta s Posvátnými Bílými Lvy v africkém Tsau! Pondělí 18. leden Časný začátek dne nás zastihne na návštěvě Královské lví rodiny při východu slunce. Budeme pozorovat, co se ve smečce událo během noci a také se budeme věnovat osobnímu pozorování a se svolením lvů komunikaci s nimi. Po návratu si vychutnáme lehkou snídani a pokud počasí dovolí, vydáme se na klidnou procházku podél břehů řeky Klaserie, vedeni jedním z domorodých stopařů, kteří jsou součástí týmu bílých lvů. To bude chvíle pozorování a možnost ke spojení s různými přírodními bytostmi, jež jsou součástí této mocné země. Část procházky bude v tichu, abychom měli prostor cítit se Jedno se Zemí, cítit, že jsme její děti. Procházka nás dovede na místo sochy Rock Crystal Star Lion (Křišťálová skála hvězdný lev) z ruky umělce Andriese Botha, která je v přesném postavení v linii s Nilským meridiánem - Sfingou. Wynter nás provede meditací, po které nás Linda zasvětí do starověkého egyptského propojení a seznámí nás s vitální důležitostí této oblasti země a bytostí, které sem přišli žít. Poté si dopřejeme delikátní piknikový oběd pod divokým fýkovníkovým stromem. Po obědě budete mít čas a prostor na odpočinek, meditaci a zaznamenání všech dosavadních zkušeností. Den zakončíme pozdně odpolední kontrolou hvězdné smečky. Strávíme klidnou chvíli se lvi v hluboké úctě a vděčnosti za znalosti, o které se s námi podělili. Následně se vrátíme do kempu na vydatnou večeři.

12 ledna denní Cesta s Posvátnými Bílými Lvy v africkém Tsau! Úterý 19. leden Brzo ráno vyrazíme směr Kruegrův národní park. Zde budeme vedeni naší vnitřní znalostí a naslouchat řeči zvířat, která nám zkříží cestu. Strávíme den bez očekávání, avšak v plném respektu vítání každého zvířete, které potkáme. Nebude to závod, abychom viděli pět největších, jak zkouší mnoho lidí, kteří sem přijedou, ale poznání,jak každý kousek přírody pracuje společně ve větším vesmíru. Přenocujeme v parku, v kempu Hrochů s překrásným výhledem do kraje Středa 20. leden Užijeme si další krásný den, plný zvířat a zážitků, den v klidu a bez očekávání v plném spojení se zvířaty a přírodou kolem nás. V podvečer vyrazíme zpět do Tsau!, kde strávíme poslední noc naší cesty. Čtvrtek 21. ledna Po snídani nás čeká čas rozloučení a cesta na johannesburgské letiště. Rozloučíme se s vědomím, že toto není konec našeho cestování, ale začátek naší spirituální cesty, začátek cesty naší duše.

13 ledna denní Cesta s Posvátnými Bílými Lvy v africkém Tsau! Cena za jednu osobu: ,-Kč Cena zahrnuje: Místní dopravu (z letiště Johannesburg a zpět, všechny přesuny v místě) Ubytování 2 x Maresol, 4 x Tsau!, 1 x Krueger park Stravování (snídaně, oběd, večeře) Vstupné Výpravy do teritoria Bílých lvů Workshop a rozhovory s Wynter Worsthorne a Lindou Tucker Cena nezahrnuje: Mezinárodní let, nebo dopravu na letiště Johannesburg Alkohol (prosím vezměte na vědomí, že Tsau! není povolen jakýkoliv alkohol.

14 Ubytování Tsau! Kemp Jednorožec Krueger park Hroší kemp Maresol

15 Spirituální cesta od počátků člověka do srdce země hlubokého vědomí. Leden 2016 Pro rezervaci místa a více informací kontaktujte: nebo volejte Šárka Janouchová, Těšíme se až vás přivítáme a provedeme na této neuvěřitelné cestě Pro více informací o Nadaci na ochranu bílého lva Všechny fotografie Global White Lion Protection Trust

JAZYKOVÉ POBYTY 2015. Pro juniory

JAZYKOVÉ POBYTY 2015. Pro juniory JAZYKOVÉ POBYTY 2015 Pro juniory Proč na jazykový pobyt s jazykovým centrem English4all? Naše jazykové centrum se převážně specializuje na zajištění jazykových pobytů v anglicky, německy a španělsky mluvících

Více

SPOLEČNÉ ZÁŽITKY PRO LIDI S MENTÁLNÍM POSTIŽENÍM I BEZ

SPOLEČNÉ ZÁŽITKY PRO LIDI S MENTÁLNÍM POSTIŽENÍM I BEZ ZNÁTE TEN MÝTUS O TOM, ŽE EXISTUJE SVĚT MIMOŇŮ (NEBOLI LIDÍ ODLIŠNÝCH) A NORMOŇŮ (NEBOLI LIDÍ NORMÁLNÍCH)? ZATÍMCO JSME SE SNAŽILI TYTO SVĚTY PROPO- JOVAT, ZJISTILI JSME, ŽE SVĚT JE VE SKUTEČNOSTI JENOM

Více

SDĚLENÍ Z DUTÉ ZEMĚ. Poselství z Nitra naší milované planety Země

SDĚLENÍ Z DUTÉ ZEMĚ. Poselství z Nitra naší milované planety Země SDĚLENÍ Z DUTÉ ZEMĚ Poselství z Nitra naší milované planety Země Telepatické rozhovory od bytostí z VNITŘNÍ ZEMĚ naší planety a jejich vnitrozemských měst pod horou Shasta, všem lidem v této době v přechodu

Více

Úvodní slovo. Dny ZASUKOVANÝCH TKANIČEK

Úvodní slovo. Dny ZASUKOVANÝCH TKANIČEK Č. 4 / 2012 IX. ROČNÍK Úvodní slovo Ahoj Trenďáci, apríl si opravdu venku dělá co chce, ale nás to neodradí abychom Vám opět nepřinesli várku zajímavého čtení. Máme pro vás jednu exklusivní pozvánku na

Více

Satirové České republiky

Satirové České republiky 1 Zpravodaj Institutu Virginie Leden 2012 Satirové České republiky www.institut-satirove.cz Úvodní slovo Petra Hýla Uvnitř tohoto vydání: Ohlédnutí za rokem 2011 2 Kanadský seminář terapie hrou 4 Výzkum

Více

NESMĚŇSKÉ NOVINKY. červen 2009

NESMĚŇSKÉ NOVINKY. červen 2009 NESMĚŇSKÉ NOVINKY červen 2009...abychom se naučili žít otevřeněji, plněji, dokázali si uvědomit své předsudky a stíny, získali větší důvěru a respekt v život a druhé lidi. Abychom se naučili žít s větší

Více

MATEŘSKÁ ŠKOLA BARBÁNEK

MATEŘSKÁ ŠKOLA BARBÁNEK Základní škola a Mateřská škola Vranovice, Masarykova 178, příspěvková organizace ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM pro předškolní vzdělávání MATEŘSKÁ ŠKOLA BARBÁNEK,,OBJEVUJEME SVĚT PRO ZDRAVÝ ŽIVOT Č.J. Projednáno

Více

Smysluplná dovolená v Chorvatsku. Jóga pro děti i dospělé relaxace meditace rehabilitační cvičení pilates hudba tance výtvarné kursy Tai Chi apod.

Smysluplná dovolená v Chorvatsku. Jóga pro děti i dospělé relaxace meditace rehabilitační cvičení pilates hudba tance výtvarné kursy Tai Chi apod. Cestovní kancelář 2010 Smysluplná dovolená v Chorvatsku Jóga pro děti i dospělé relaxace meditace rehabilitační cvičení pilates hudba tance výtvarné kursy Tai Chi apod. Trikoty na jógu, podložky na jógu,

Více

Hana Bubeníčková. Za Zdeňkou Vernarskou

Hana Bubeníčková. Za Zdeňkou Vernarskou ročník VII / číslo 3 (říjen 2007) časopis pro zrakově postižené z Brna a Jihomoravského kraje vychází ve zvětšeném tisku, ve slepeckém tisku, v digitální podobě a jako audionahrávka. Vydává: TyfloCentrum

Více

KUKÁTKO. 2/2013 vydáno: 19. 2. 2013. vydává: TyfloCentrum Pardubice, o.p.s. nábř. Závodu míru 1961 530 02 Pardubice

KUKÁTKO. 2/2013 vydáno: 19. 2. 2013. vydává: TyfloCentrum Pardubice, o.p.s. nábř. Závodu míru 1961 530 02 Pardubice KUKÁTKO 2/2013 vydáno: 19. 2. 2013 vydává: TyfloCentrum Pardubice, o.p.s. nábř. Závodu míru 1961 530 02 Pardubice 2 OBSAH: Obsah... 2 Adresář... 3 Co je u nás nového... 4 Připravované aktivity TC Pardubice

Více

RUCE SVĚTLA LÉČENÍ A LIDSKÉ ENERGETICKÉ POLE. Nové paradigma pro pojetí zdraví, nemoci a mezilidských vztahů. Barbara Ann Brennan (1987)

RUCE SVĚTLA LÉČENÍ A LIDSKÉ ENERGETICKÉ POLE. Nové paradigma pro pojetí zdraví, nemoci a mezilidských vztahů. Barbara Ann Brennan (1987) Jako vše ryzí, i moudrost, je-li (asi v 90%) obsažena v textu, pochází od Stvořitele, a jako světlo Slunce je šířeno z bezpodmínečné lásky pro všechny, i moudrost obsažená zde patří každému, kdo ji je

Více

POHODIČKA 2011/01 SRDCE ZDRAVÍ CESTOVÁNÍ KRÁSNÉ VZTAHY UMĚNÍ NASLOUCHAT ÚSPĚCH. www.zeny50.cz

POHODIČKA 2011/01 SRDCE ZDRAVÍ CESTOVÁNÍ KRÁSNÉ VZTAHY UMĚNÍ NASLOUCHAT ÚSPĚCH. www.zeny50.cz POHODIČKA POZNÁVÁNÍ DOMOV SRDCE LÁSKA TOLERANCE CESTOVÁNÍ JARNÍ SLUNÍČKO LIDSKÉ CITY KRÁSNÉ VZTAHY UMĚNÍ NASLOUCHAT ÚSPĚCH ZDRAVÍ www.zeny50.cz ÚvoDník / obsah Vážené čtenářky, vážení čtenáři. Nedávno

Více

KLUB ČESKÝCH TURISTŮ ČESKÁ LÍPA OVýT - ODDÍL VÝLETNÍ TURISTIKY ( s námi výlety pro turisty od 5-ti do 80-ti let věku )

KLUB ČESKÝCH TURISTŮ ČESKÁ LÍPA OVýT - ODDÍL VÝLETNÍ TURISTIKY ( s námi výlety pro turisty od 5-ti do 80-ti let věku ) KČT OVýT Česká Lípa Snad každý se musí cítit Amerikou fascinován. Tato země přitahuje již po několik staletí přistěhovalce z celého světa. Z Evropy sem dnes jezdí především turisté, kteří v létě proudí

Více

Život ze srdce Chrámy událostí http://eventtemples.com http://chramyudalosti.sweb.cz

Život ze srdce Chrámy událostí http://eventtemples.com http://chramyudalosti.sweb.cz Život ze srdce Chrámy událostí http://eventtemples.com http://chramyudalosti.sweb.cz Strana 1 Obsah Strana 2 Úvod 3 Sekce 1: Šest ctností srdce Umění vyjádření Cesta nevěřících Tři jemné touhy 3 5 6 8

Více

STUDIUM V ZAHRANIČÍ 2015/2016

STUDIUM V ZAHRANIČÍ 2015/2016 STUDIUM V ZAHRANIČÍ 2015/2016 JAZYKOVÉ KURZY PRO MLÁDEŽ ANGLIE SKOTSKO MALTA KANADA NĚMECKO USA WWW.ALFAAGENCY.CZ s námi se vždy domluvíte INFORMACE O JAZYKOVÝCH KURZECH PRO MLÁDEŽ CENTRE OF ENGLISH STUDIES

Více

Školní vzdělávací program mateřské školy Křešice

Školní vzdělávací program mateřské školy Křešice Základní škola a Mateřská škola Křešice, okres Litoměřice, příspěvková organizace Bezručova 141, 411 48 Křešice, tel. 416 786 144, e-mail: reditelna@zskresice.cz IČO - 750 03 635, www.zskresice.cz Školní

Více

Školní vzdělávací program pro předškolní vzdělávání

Školní vzdělávací program pro předškolní vzdělávání SOUKROMÁ MATEŘSKÁ ŠKOLA PLZEŇ - BOŽKOV Božkovské náměstí 576/2A, 326 00 Plzeň IČ: 71 341 234 skolka bozkov@seznam.cz www.skolka bozkov.cz tel. 724 544 061 Školka je zapsaná v rejstříku školských právnických

Více

Schultzův autogenní trénink Miroslav ŠMÍDA

Schultzův autogenní trénink Miroslav ŠMÍDA Schultzův autogenní trénink Miroslav ŠMÍDA Přerov 2014 Vydání 2 Moto: Štěstí přeje začátečníkovi, úspěch však patří dobyvateli. Jakékoliv vědomé zneužití této metody sugescí proti komukoli, nebo použití

Více

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM MATEŘSKÁ ŠKOLA SAFIRKA BRNO, Pavlovská 16, s.r.o. ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM předškolního vzdělávání Objevujeme a tvoříme svět Obsah: 1. Identifikační údaje 2. Obecná charakteristika školy 3. Podmínky vzdělávání

Více

Kam v Tišnově 4/2014. Oživení domény kulturatisnov.cz. ročník XXIV. duben 2014 příloha Tišnovských novin číslo 4

Kam v Tišnově 4/2014. Oživení domény kulturatisnov.cz. ročník XXIV. duben 2014 příloha Tišnovských novin číslo 4 ročník XXIV. duben 2014 příloha Tišnovských novin číslo 4 vyšlo 27. 3. 2014 www.tisnov.cz Oživení domény kulturatisnov.cz Kam v Tišnově 4/2014 Rádi bychom touto cestou oslovili všechny pořadatele kulturních

Více

Centrum ekologické výchovy Ochrany fauny ČR. Nabídka programů. pro mateřské, základní a střední školy pro školní rok 2014/2015

Centrum ekologické výchovy Ochrany fauny ČR. Nabídka programů. pro mateřské, základní a střední školy pro školní rok 2014/2015 Centrum ekologické výchovy Ochrany fauny ČR Nabídka programů pro mateřské, základní a střední školy pro školní rok 2014/2015 Slovo úvodem Vážení pedagogové a vedoucí dětských organizací, jako každý rok,

Více

07-08/09 zpravodaj ks hradec králové www.kshk.cz červenec - srpen 2009 782 slova na prázdniny ŽÍZEŇ JE VELIKÁ! ŽIVOT MI UTÍKÁ? Vzduch se tetelil v poledním žáru a rozmazával tak siluetu ženy, která unaveným

Více

Pátek 20. dubna 10:00-18:00 ZELENÉ TRHY. Střední hala sál S1

Pátek 20. dubna 10:00-18:00 ZELENÉ TRHY. Střední hala sál S1 Pátek 20. dubna Střední hala Průmyslového paláce 10:00-18:00 ZELENÉ TRHY Střední hala sál S1 12:00 DHARMA BUMS, USA Program veletrhu zahájí koncert americké skupiny, která hrála pro Dalajlamu a zastává

Více

Praha zblízka. Školní výlety. Exkurze. Zahraničí. Ozdravné pobyty. Mateřské školky

Praha zblízka. Školní výlety. Exkurze. Zahraničí. Ozdravné pobyty. Mateřské školky Praha zblízka Školní výlety Exkurze Zahraničí Ozdravné pobyty Mateřské školky Praha zblízka Praha je čítankou historických slohů. Najdeme tu románskou rotundu, gotickou katedrálu, souhvězdí barokních

Více

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM BAREVNÉ HRÁŠKY pro předškolní vzdělávání (2013 2016)

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM BAREVNÉ HRÁŠKY pro předškolní vzdělávání (2013 2016) Univerzitní mateřská škola HRÁŠEK Mendlovy univerzity v Brně Koleje J. A. Komenského Mendelovy univerzity v Brně Kohoutova 11, 613 00 Brno Č. MŠ 1/2012 ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM BAREVNÉ HRÁŠKY pro předškolní

Více

Trave l. Cesta. kolem světa 2013 28.3. 21.4.2013. splňte si svůj životní sen...

Trave l. Cesta. kolem světa 2013 28.3. 21.4.2013. splňte si svůj životní sen... 2013 W W W. C E S T Y K O L E M S V E T A. C Z Cesta Trave l kolem světa 2013 28.3. 21.4.2013 SVATÁ LUCIE VODOPÁDY IGUACU PATAGONIE VELIKONOČNÍ OSTROV FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE NOVÝ ZÉLAND SYDNEY PALAU KAMBODŽA

Více

Aktivity ZŠ a prezentace škola na webových stránkách

Aktivity ZŠ a prezentace škola na webových stránkách Příloha č. 1 Aktivity ZŠ a prezentace škola na webových stránkách Start do školy 4. září 2013 http://www.zsstramberk.cz/start-do-skoly/ V pondělí 2. září 2013 se uskutečnilo slavnostní uvítání prvňáčků.

Více

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY SEDMIKRÁSKA OLOMOUC, ŠKRÉTOVA 2.

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY SEDMIKRÁSKA OLOMOUC, ŠKRÉTOVA 2. ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY SEDMIKRÁSKA OLOMOUC, ŠKRÉTOVA 2. MOTTO Člověk člověku v životě je vším, nejvíce láskou, kterou nechce zpět. Žijeme dny své s jejím tajemstvím,

Více

pardubické farnosti sv. Bartoloměje

pardubické farnosti sv. Bartoloměje pardubické farnosti sv. Bartoloměje Vydává Římskokatolická farnost v Pardubicích Náklady: 8,- Kč www.farnost-pardubice.cz O B S A H ZE ŽIVOTA FARNOSTI str.2-6 Setkání pastorační rady Duchovní setkání pro

Více

Kolem Světa 2014 28.3. - 21.4.2014. splňte si svůj životní sen...

Kolem Světa 2014 28.3. - 21.4.2014. splňte si svůj životní sen... W W W. C E S T Y K O L E M S V E T A. C Z INT Cesta Trave l Kolem Světa 2014 28.3. - 21.4.2014 BARBADOS GALAPÁGY KOSTARIKA SAN FRANCISCO HAVAJSKÉ OSTROVY BORA BORA NOVÝ ZÉLAND AUSTRÁLIE HONGKONG & MACAO

Více