ALHAMBRA ČLEN VOLKSWAGEN GROUP

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ALHAMBRA ČLEN VOLKSWAGEN GROUP"

Transkript

1 ALHAMBRA ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING

2

3 RODINNÁ ZÁLEŽITOST Představujeme vám vůz, který určitě zanechá v každém trvalý dojem. V řidičích, cestujících i v nic netušících kolemjdoucích. Dosud žádný rodinný vůz tak inteligentně nespojil v jediném modelu velkorysost prostoru, vyspělou techniku a funkční design. Můžete jej považovat za svůj vlastní kosmický koráb, zasedací místnost nebo soukromý salonek s nejlepším výhledem ve městě. Všestrannost zde získává novou dimenzi. Seznamte se s vozem SEAT Alhambra, nejkomplexnějším a nejmodernějším MPV nejen pro dnešní rodinu. Hovoříme-li o prostoru, pak myslíme opravdu hodně prostoru. Pro podnikání, rodinu i záliby a vše mezi tím. Nabízí dostatek místa pro pět až sedm cestujících, nebo s oběma řadami zadních sedadel složenými nenápadně pod rovnou podlahou až 2430 litrů zavazadlového prostoru. Pohodlné nastupování zaručují boční posuvné dveře, dodávané s elektrickým ovládáním. Můžete si užívat vynikající komfort a mnoho inovativních prvků výbavy. To vše v elegantním designu, kterému budou sousedé věnovat víc než jeden pohled. Kromě panoramatického, elektricky ovládaného střešního okna a chromovaných podélných střešních nosičů máte k dispozici variabilní a útulný interiér vybavený systémem sklápěcích zadních sedadel Easy-Fold a nechybí ani inteligentně řešené úložné prostory. Sportovní atmosféru a ergonomické uspořádání doplňují nejrůznější pokrokové prvky výbavy na přání, k nimž patří např. parkovací asistent a optický systém parkování OPS, který vám umožní zaparkovat vůz i do nejtěsnějších mezer. Pro rychlý odvoz dětí na fotbalový trénink, na každodenní cesty do práce nebo za víkendovým dobrodružstvím SEAT Alhambra se dokáže přizpůsobit vašemu způsobu myšlení i pohybu. A všechno vám pak půjde ještě lépe.

4 DOSTATEK PROSTORU PRO ŽIVOT Rodina má tolik tváří, kolik má členů. Proto jsme vytvořili vůz, který reaguje na vaše přání ať už velká, nebo malá každým detailem inteligentně uspořádaného prostoru, nejvyspělejší technikou a nejmodernějším designem. SEAT Alhambra zaujme na první pohled charakteristickým tvarem karosérie a prodlouženou siluetou dlouhou přesně mm. Elegantní panoramatické, elektricky ovládané střešní okno výborně ladí s chromovanými podélnými střešními nosiči a chromovanými lištami okolo bočních oken, zatímco stylové nárazníky, elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka s LED diodami a kliky dveří v barvě vozu podtrhují jeho sportovní charakter. Chcete-li udělat ještě větší dojem, zvolte si 18 kola z lehkých slitin. Neotřelý půvab Alhambry je dokonale sladěn s praktickou všestranností vnitřního prostoru. Jen se podívejte na ty možnosti: elektricky ovládané boční posuvné dveře na obou stranách, elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru a nepřehlédnutelné, o 300 % větší panoramatické střešní okno, také elektricky ovládané. V interiéru na vás čeká vysoká úroveň komfortu a promyšlená řešení. Například flexibilní systém sklápění zadních sedadel Easy-Fold, kdy vznikne rovná ložná plocha, kterou doplňuje promyšlená organizace zavazadlového prostoru pro snadné a bezpečné uložení zavazadel celé rodiny. Trojici samostatných sedadel v prostřední řadě můžete v případě potřeby podélně posouvat a jejich složením vytvoříte obrovský prostor s rovnou podlahou pro uložení neskladných zavazadel, sportovní výstroje nebo neodolatelného starožitného křesla, které jste nemohli nekoupit. Jedním pohybem vrátíte nastavitelná sedadla do původní polohy a budete mít více prostoru pro své přátele. Svítí venku slunce příliš ostře? Obě sluneční clony umožňují cestujícím chránit se podle vlastního uvážení před sluncem a zabraňují nadměrnému zahřívání interiéru. S Alhambrou je zkrátka radost žít.

5

6 ELEGANTNÍ VŠESTRANNOST Přístup k zadním sedadlům modelu SEAT Alhambra umožňuje pár velkých bočních posuvných dveří, které mohou být společně s víkem zavazadlového prostoru na přání vybaveny elektromotory pro pohodlné ovládání. Druhou řadu tvoří tři individuální sedadla, která lze podle potřeby podélně posouvat. Nejsou-li obsazena, snadno je složíte, čímž vznikne rovná ložná plocha. Třetí řada sedadel je snadno přístupná díky možnosti posunout a naklonit sedadla prostřední řady dopředu. Vzhledem k prodlouženému rozvoru je třetí řada sedadel SEAT Alhambra dostatečně prostorná nejen pro děti, ale i pro dospělé osoby. Stejně jako druhá řada sedadel jsou i zadní sedadla sklopná do podlahy, přičemž vytvoří rovnou ložnou plochu.

7 ELEKTRICKÉ OVLÁDÁNÍ VÍKA ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU A BOČNÍCH POSUVNÝCH DVEŘÍ Pomocí elektromotorů snadno otevřete jediným dotykem.

8 ŽIVOT UVNITŘ STROPNÍ PANEL S ODKLÁDACÍMI SCHRÁNKAMI Elegantní řešení pro vaše drobnosti.

9 AUTOMATICKÁ KLIMATIZACE CLIMATRONIC Třízónová klimatizace Climatronic udržuje v interiéru vždy ideální teplotu. PARKOVACÍ SYSTÉMY Parkovací senzory vpředu a vzadu ukazují na displeji SEAT Media systému aktuální situaci za vozidlem. PARKOVACÍ ASISTENT Parkovací asistent vyhledá vhodné parkovací místo a automaticky převezme řízení během parkovacího manévru. ELEKTRICKÉ OVLÁDÁNÍ VÍKA ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU A BOČNÍCH POSUVNÝCH DVEŘÍ Existuje mnoho důvodů, proč si pořídit elektrické ovládání víka zavazadlového prostoru a bočních posuvných dveří - jednoduchý přístup bez zbytečného odkládání vašich tašek. Snadno zapomenete, že existují nějaké kliky.

10 VŮZ S VELKÝM SRDCEM Neobyčejný výkon je to, oč tu běží. Nikdy totiž nebylo tak štědrého vozu, jako je Alhambra. Každý model SEAT Alhambra je vybavený technologií Ecomotive. Každý model obsahuje systém rekuperace brzdné energie a Start/Stop systém. Řeč je o inovacích, které pozitivně ovlivňují spotřebu paliva a produkci CO2 emisí bez ztráty výkonu. BRZDA & STOP BRZDA & STOP NEUTRÁL NEUTRÁL SEAT Alhambra Ecomotive je MPV, které úspěšně vyvažuje požadavky rodinného života s potřebami životního prostředí. Motor 2.0 TDI CR 103 kw (140 k) s přímým vstřikováním common rail se může pochlubit velkou dynamikou a zároveň hodnotou emisí CO2 jen 143 g/km, díky níž se tento model řadí mezi nejčistější vozy ve své třídě. OFF OFF SEŠLÁPNUTÍ SPOJKY 1. RYCHLOSTNÍ STUPEŇ K tomu je nutné připočíst skutečnost, že všechny motory TDI CR pro modely Alhambra jsou vybaveny katalyzátorem SCR (Selective Catalytic Reduction), což znamená že produkují výrazně nižší emise oxidu dusíku. ON SEŠLÁPNUTÍ SPOJKY 1. RYCHLOSTNÍ STUPEŇ Další dobrou zprávou je průměrná spotřeba Alhambry Ecomotive, a to pouhých 5,5 litru na 100 km, což znamená, že vaše ohleduplnost k životnímu prostředí se zároveň pozitivně odrazí i na stavu vašich financí. ON START/STOP SYSTÉM Systém rekuperace kinetické energie využívá výkon absorbovaný alternátorem, ukládá energii kombinací vysokých a nízkých cyklů absorbovaného výkonu v závislosti na jízdě a pak tuto energii během akcelerace dodává zpět do elektrického systému. Tímto způsobem systém rekuperace kinetické energie pomáhá snížit spotřebu paliva a následně také úroveň emisí CO2 během jízdy. Jakmile zastavíte a vyřadíte rychlost spolu s uvolněním pedálu spojky, funkce Start/Stop vypne motor. Jakmile spojku znovu sešlápnete, motor znovu nastartuje.

11

12 MIMOŘÁDNĚ BEZPEČNÝ PROSTOR PRO CESTUJÍCÍ Nejvyšší úroveň komfortu není to jediné, co nová Alhambra své posádce poskytuje. Díky nejmodernějším prvkům bezpečnostní výbavy, jejíž úroveň přesahuje běžný průměr v segmentu MPV, jsme pro vás vytvořili zónu maximálního bezpečí. To znamená, že vás jistí sedm airbagů včetně kolenního airbagu u řidiče v rámci standardní výbavy, a připočtěte elektrické dětské pojistky zámků zadních dveří ovládané od řidiče. Pro bezpečnost vašich dětí a dokonalý pocit jistoty je Alhambra vybavena systémy ISOFIX a Top Tether pro bezpečné uchycení dětské sedačky. Součástí standardní výbavy jsou také systémy ABS a ESP včetně asistenta nouzového brzdění, stabilizace přívěsu a systému kontroly tlaku v pneumatikách. Bezpečnostní prvky jsou nyní ještě dokonalejší než kdykoli předtím díky technickým inovacím, jako jsou např. samozacelovací pneumatiky typu run-flat ContiSeal, které umožňují pokračovat v jízdě i s poškozeným pláštěm. Na vnitřní straně běhounu se nachází ochranná vrstva, která okamžitě utěsní otvor způsobený průnikem cizího předmětu do pneumatiky, takže vzduch nemůže unikat. Díky tomu dojedete vy i vaše posádka bezpečně do cíle. Protože si řidič nemusí poškození pneumatiky vždy všimnout, doporučujeme pneumatiky pravidelně kontrolovat. V případě pochybností se obraťte na autorizovaný servis SEAT nebo prodejce pneumatik. Více informací získáte na

13 AIRBAGY Sedm airbagů včetně kolenního airbagu u řidiče v rámci standardní výbavy. STABILIZAČNÍ SYSTÉM (ESP) Díky stabilizačnímu systému ESP projedete každou zatáčku s jistotou a dokonalým klidem. Součástí standardní výbavy pro oba výbavové stupně Reference i Style. NATÁČECÍ BI-XENONOVÉ SVĚTLOMETY Natáčecí bi-xenonové světlomety poskytují osvětlení tam, kde ho nejvíc potřebujete.

14 SEAT ALHAMBRA REFERENCE / Ocelová kola 16 (205/60) pneu ContiSeal / Boční posuvné dveře / Podélné střešní nosiče černé / Nárazníky, kliky dveří a vnější zpětná zrcátka v barvě vozu / Stěrače s intervalovým spínačem / Tónovaná skla / Elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka s LED diodami / Přední mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel / Výškově a podélně nastavitelný volant / Výškově nastavitelné sedadlo řidiče / Tři sedadla ve druhé řadě posuvná a s funkcí sklápění Easy-Fold / Držáky nápojů / Uzamykatelná, osvětlená a chlazená schránka před sedadlem spolujezdce / Make-up zrcátka u řidiče a spolujezdce / Kryt zavazadlového prostoru / 12V zásuvky v interiéru / Koberečky vpředu a vzadu / Start/Stop a systém rekuperace (kromě 2.0 TSI 200k) / Elektrické ovládání oken vpředu a vzadu / Klimatizace Climatic / Centrální zamykání s dálkovým ovládáním / Elektronická parkovací brzda / Palubní počítač / Senzor únavy řidiče / Automatické rozsvěcení světel / SEAT Sound systém 1.0 rádio s přehrávačem CD/MP3 / Elektronický imobilizér / Ukazatel venkovní teploty / Posilovač řízení / Komfortní blikání (3 na jedno stisknutí) / ESP + EBA + systém kontroly tlaku v pneumatikách + asistent nouzového brzdění / Elektrická dětská pojistka pro zadní boční dveře, ovládaná u řidiče / Airbag řidiče a spolujezdce (deaktivovatelný) / Boční airbagy vpředu / Hlavové airbagy / Kolenní airbag řidiče / Systém ISOFIX pro uchycení dětské sedačky ve druhé řadě sedadel / Signalizace nezapnutých bezpečnostních pásů u řidiče a spolujezdce / Tříbodové bezpečnostní pásy na všech sedadlech / SEAT Service Mobility

15

16 STYLE VÝBAVA NAD RÁMEC VÝBAVY REFERENCE / Kola z lehkých slitin 16 (215/60) pneu ContiSeal / Tmavá okna od B sloupku / Elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka s LED diodami sklopná / Multifunkční volant a hlavice řadicí páky obšité kůží / Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce / Nastavitelná bederní opěrka předních sedadel / Sedadlo spolujezdce - sklopné / Přihrádka na přístrojové desce uzavíratelná / Stolek na zadní straně předních sedadel / Roletky na zadních oknech / Loketní opěrka vpředu výškově nastavitelná a s odkládací schránkou / Schránky pod sedadly řidiče a spolujezdce / Kapsy na zadní straně sedadel / Schránka na brýle / Odkládací schránky v podlaze v druhé řadě sedadel / Automaticky zatmavitelné vnitřní zpětné zrcátko (se systémem proti oslnění) / Automatická klimatizace Climatronic - třízónová / Tempomat / Dešťový senzor / SEAT Sound systém 2.0 rádio s přehrávačem CD/MP3 / Multimediální port (USB/AUX-in)

17

18 OPRAVDOVÁ ZÁBAVA PRO CELOU RODINU 4WD Díky všestrannosti, kterou Alhambře poskytuje pohon všech kol 4WD, jste připraveni vydat se i do míst, kde dosud žádná Alhambra nebyla. Výkonný motor 2.0 TDI CR 140 k Ecomotive má dostatečnou dynamiku, aby si poradil se vším, co vám živly postaví do cesty. Ať pojedete kamkoli a projedete čímkoli, nic neotřese vaší naprostou důvěrou a klidnou myslí. Kombinovaná spotřeba paliva 6,0 l/100 km. Průměrné emise CO2 jsou 158 g/km.

19

20 RODINNÁ VÝBAVA NA PRVNÍ POHLED Rodinné auto musí vyhovět různým potřebám spousty lidí, proto tu máme bohatou nabídku Originálního příslušenství, která je šitá na míru vám i vaší Alhambře. Vybírání ještě nikdy nebylo příjemnější. Začněte své dobrodružství online Internetový konfigurátor je rychlou a snadnou metodou, jak si představit ideální SEAT. Vyberte si motor, stupeň výbavy, barvu karoserie a provedení interiéru. Svou vysněnou specifikaci si můžete uložit, stáhnout a dokonce i sdílet. Více informací na stránce Nakonfigurujte si vlastní vůz SEAT. ORIGINÁLNÍ KRYTY VNĚJŠÍCH ZPĚTNÝCH ZRCÁTEK Z NEREZOVÉ OCELI Dodají vašemu vozu SEAT Alhambra vzhled přitahující všechny pohledy.

21 TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ Rozšiřte transportní možnosti svého vozu SEAT Alhambra pomocí tažného zařízení. Odnímatelné / Pevné NOSIČ LYŽÍ Vyrobeno z hliníku. Pro 4 páry lyží nebo 2 snowboardy / Pro 6 párů lyží nebo 4 snowboardy OZDOBNÁ LIŠTA NA VÝKLOPNÉ DVEŘE VELKORYSÝ VNITŘNÍ PROSTOR S INTERIÉROVÝM NOSIČEM JÍZDNÍCH KOL Využijte velkorysý vnitřní prostor svého vozu SEAT Alhambra (jen v 7místném provedení). S interiérovým nosičem jízdních kol můžete vzít s sebou až dvě jízdní kola jakéhokoliv druhu, od horského kola po citybike.

22 SERVICE SEAT ZÁRUKA 2 ROKY ANTIKOROZNÍ ZÁRUKA 12 LET ZÁRUKA 2 ROKY NA OPRAVY SEAT SERVICE MOBILITY VYZVEDNUTÍ A PŘISTAVENÍ VOZU KONTROLA A ÚDRŽBA AKTIVNÍ INSPEKCE NÁHRADNÍ VOZIDLO SEAT EXPRESS SERVIS CLEVER REPAIR KAROSERIE A LAK ORIGINÁLNÍ DÍLY SEAT ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ SEAT MYTÍ VOZU SEAT PÉČE O ZÁKAZNÍKY SÍŤ SERVISŮ SEAT SPECIALIZOVANÝ A KVALIFIKOVANÝ SERVIS VĚTŠÍ HODNOTA PRO VÁŠ SEAT EKONOMICKÉ VÝHODY PREFERENČNÍ PÉČE AKTIVNÍ PŘÍJEM

23 SEAT nabízí kompletní škálu servisních úkonů navržených ke 100% ochraně vašeho nového vozu a pro váš klid. ZÁRUKA MOBILITY SEAT* Po dobu prvních dvou let od pořízení vozidla platí pro váš SEAT Alhambra automaticky záruka mobility SEAT poskytovaná zdarma. Záruka mobility SEAT vám nabízí pomoc v případech, kdy vás porucha vašeho vozu SEAT připraví o mobilitu. Vždy nalezneme nejlepší řešení pro vaše potřeby, ať se jedná o přistavení náhradního vozidla, zajištění přepravy domů, nebo noclehu v hotelu pro vás i vaše spolucestující. ZÁRUKA Bez ohledu na počet kilometrů, který ujedete se svou Alhambrou, platí komplexní záruka na nový vůz SEAT po celé Evropě. Záruku získáte také na všechny originální díly, příslušenství a práci vždy bez omezení ujetých kilometrů. PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA* Díky ní budou pro váš vůz SEAT platit záruční podmínky po delší dobu. Snadno si můžete sjednat prodlouženou záruku SEAT, která kryje výdaje za opravy výrobních vad pro dobu 1 nebo 2 let po uplynutí dvouleté zákonné záruky. Můžete tak získat až 4 roky oficiální záruky, a to ve chvíli konfigurace vašeho nového vozu SEAT nebo v případě pořízení skladového vozu SEAT. Prodlouženou záruku není možné pořídit dodatečně po zakoupení nového vozidla SEAT. Prodloužená záruka neupravuje délku ani rozsah záruky na lak a na neprorezavění karoserie. 12 LET ZÁRUKA PROTI PROREZIVĚNÍ Chceme, aby vám SEAT sloužil co nejdéle. Proto poskytujeme 12 let záruky proti prorezivění. Váše Alhambra má plně pozinkovanou karoserii, která je odolná vůči působení vnějších vlivů. 2 ROKY ZÁRUKA NA OPRAVY Na všechny opravy vašeho vozu SEAT uskutečněné autorizovaným servisem SEAT s použitím Originálních dílů SEAT platí 2 roky záruka na materiál a práci. Záruku poskytujeme bez ohledu na počet ujetých kilometrů, abychom zajistili maximální úroveň bezpečnosti a spolehlivosti vozů SEAT. ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ Pokud si chcete přizpůsobit Alhambru svému osobnímu vkusu, může vám autorizovaný servis SEAT nabídnout velký výběr originálního příslušenství, od dětských sedaček až po nosiče zavazadel. Každý díl je speciálně vyroben na míru podle rozměrů vašeho vozidla a byl testován, aby splňoval nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. NÁHRADNÍ VOZIDLO Tuto službu nabízí naše síť autorizovaných servisů. Pokud necháte svoje vozidlo v našem servisu z důvodu údržby, můžete využít náhradní vozidlo za velmi rozumnou cenu, čímž si zajistíte mobilitu do doby, kdy si budete moci vyzvednout svůj vůz. ZÁKAZNICKÁ LINKA* Nabízíme vám zákaznickou telefonní linku, která je vám k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. Zavoláním můžete okamžitě získat odpověď na jakoukoli otázku nebo řešení jakéhokoli problému týkajícího se vašeho vozu SEAT. Zavolejte nám na číslo , nebo nám zašlete na adresu * Více informací naleznete na internetové stránce nebo navštivte svého autorizovaného prodejce / servis SEAT, který Vás seznámí s kompletní nabídkou našich služeb.

24 ČALOUNĚNÍ Jsme přesvědčeni, že ve svém voze SEAT Alhambra budete trávit hodně času. Chceme proto, abyste se v něm cítili skutečně dobře jako doma. Z toho důvodu jsou všechna nabízená čalounění pro SEAT Alhambra komfortní, odolná a s propracovaným designem. Ať se rozhodnete pro kvalitní textílii nebo kůži, zjistíte, že vaše volba byla správná pro práci i hru, rodinu i podnikání. TKANINA DUBAI JL R Reference /R/ Style /St/ Standardní výbava Výbava na přání TKANINA TOKYO JJ + WST St * Některé díly ze syntetické kůže.

25 TKANINA LONDON - ŠEDÁ JL St TKANINA LONDON - BÉŽOVÁ ZW St ČERNÁ KŮŽE* JJ+PL1 St ČERNÁ KŮŽE* JJ + PL1 + WST St KŮŽE ČERNÁ/HNĚDÁ* XY + PL1 St KŮŽE ČERNÁ/HNĚDÁ* XY + PL1 + WST St

26 KOLA 16" OCELOVÁ KOLA ELODEA R 16" KOLA Z LEHKÝCH SLITIN IZAROS R St 17" KOLA Z LEHKÝCH SLITIN KIROA R St 17" KOLA Z LEHKÝCH SLITIN KOSTA St 18" KOLA Z LEHKÝCH SLITIN AKIRA St

27 BARVY CANDY BÍLÁ B4B4 NEMETALICKÝ LAK R St SALSA ČERVENÁ 4Y4Y NEMETALICKÝ LAK R St LEAF STŘÍBRNÁ 7B7B METALICKÝ LAK R St REFLEX STŘÍBRNÁ 8E8E METALICKÝ LAK R St INDIUM ŠEDÁ X3X3 METALICKÝ LAK R St NIGHT MODRÁ Z2Z2 METALICKÝ LAK R St Reference /R/ Style /St/ Standardní výbava Výbava na přání APOLO MODRÁ I4I4 METALICKÝ LAK R St DEEP ČERNÁ 2T2T METALICKÝ LAK R St OAK HNĚDÁ 6M6M METALICKÝ LAK R St

28 TECHNICKÁ DATA MOTORY Typ 1.4 TSI 150 k (110 kw) Start/ Stop 4 válce - 4 ventily na válec 1.4 TSI 150 k (110 kw) DSG Start/Stop 4 válce - 4 ventily na válec 2.0 TSI 200 k (147 kw) DSG 4 válce - 4 ventily na válec 2.0 TDI CR 115 k (85 kw) Start/ Stop 4 válce - 4 ventily na válec 2.0 TDI CR 140 k (103 kw) Start/ Stop 4 válce - 4 ventily na válec 2.0 TDI CR 140 k (103 kw) DSG Start/Stop 4 válce - 4 ventily na válec 2.0 TDI CR 140 k (103 kw) 4WD Start/Stop 4 válce - 4 ventily na válec 2.0 TDI CR 177 k (130 kw) Start/ Stop 4 válce - 4 ventily na válec 2.0 TDI CR 177 k (130 kw) DSG Start/Stop 4 válce - 4 ventily na válec Zdvihový objem (cm 3 ) Vrtání a zdvih (mm) Kompresní poměr Nejvyšší výkon (kw (k)/ot./ min.) Nej. toč. moment (Nm/1 min.) 110 (150)/ (150)/ (200)/ (115)/ (140)/ (140)/ (140)/ (177)/ (177)/ / / / / / / / / / Vstřikování FSI - přímý vstřik Přímé vstřikování: Common Rail Palivo Natural 95 Natural 95 Natural 95 Diesel Emisní norma EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 Specifikace alternátoru (A) Specifikace baterie (Ah/A) 69 (H6 EFB) - 75 (H7 AGM) / (H7 EFB) - 75 (H67AGM) / (H4) - 51 (H4) - 60 (H5) - 72 (H6) - 79 (H7 EPB) / (H7 EFB) - 75 (H7 AGM) / (H7 EFB) - 75 (H7 AGM) / (H7 EFB) - 75 (H7 AGM) / (H7 EFB) - 75 (H7 AGM) / (H7 EFB) - 75 (H7 AGM) / (H7 EFB) - 75 (H7 AGM) / 420 JÍZDNÍ VLASTNOSTI Maximální rychlost (km/h) Zrychlení km/h (s) Zrychlení km/h (s) při V ,9 11, SPOTŘEBA PALIVA Město (l/100 km) */11.6** 6.8*/6.9** 6.8*/6.9** */7.5** * /7,5** Mimo město (l/100 km) */6.7** 4.8*/4.9** 4.8*/4.9** */5.4** * /5,2** Kombinovaná (l/100 km) */8.5** 5.5*/5.6** 5.5*/5.6** */6.2** * /6,0** EMISE CO2 Město (g/km) */270** 179*/182** 179*/182** */197** */197** Mimo město (g/km) */156** 127*/130** 127*/130** */143** */137** Kombinovaná (g/km) */198** 143*/146** 143*/146** */162** */158** PŘEVODOVKA Typ převodovky MQ350-6F (0BB.B LXM) DQ 250-6F (LTQ 02E.L) DQ 250-6F (LTR 02E.K) MQ350-6F MQ350-6F (0BJA MUS) DQ 250-6F (02.E.A MSS) MQ500-6A (06.4) DQ 250-6F MQ 500-6F Převodové poměry I II III IV

29 PŘEVODOVKA 1.4 TSI 150 k (110 kw) Start/ Stop 1.4 TSI 150 k (110 kw) DSG Start/Stop 2.0 TSI 200 k (147 kw) DSG 2.0 TDI CR 115 k (85 kw) Start/ Stop 2.0 TDI CR 140 k (103 kw) Start/ Stop 2.0 TDI CR 140 k (103 kw) DSG Start/Stop 2.0 TDI CR 140 k (103 kw) 4Drive Start/Stop 2.0 TDI CR 177 k (130 kw) Start/ Stop Převodové poměry V VI VII R První stupeň Druhý stupeň Třetí stupeň PODVOZEK Přední náprava Nezávislé zavěšení typu McPherson vinuté pružiny kapalinové tlumiče Zadní náprava Víceprvkové zavěšení vinuté pružiny hydraulické tlumiče Řízení Hřebenové řízení s elektromechanickým posilovačem Průměr otáčení (m) 11.9 Brzdný systém Duální hydraulický obvod (diagonální) s asistenčním servem, ABS, ESP Druh předních a zadních brzd Kotoučové s vnitřním chlazením / Kotoučové brzdy Přední brzdy (mm) Zadní brzdy (mm) KOLA Rozměry kol 6 ½ J 16" / 7J 17" / 7 ½ J 18" pro 1.4 TSI a 1.4 TSI DSG 205/60 R16 96H - 215/60 R16 95H - 225/50 R17 98H - 225/45 R18 95H 2.0 TSI 205/60 R16 96V - 215/60 R16 95V - 225/50 R17 98V - 225/45 R18 95V Rozměry pneumatik 2.0 TDI 85 kw 205/60 R16 96T - 215/60 R16 95T - 225/50 R17 98T - 225/45 R18 95T 2.0 TDI 103 a 130 kw 205/60 R16 96H - 215/60 R16 95H - 225/50 R17 98H - 225/45 R18 95H ROZMĚRY Typ MPV / Cw: Délka / šířka / výška (mm) 4854 / 1904 / 1720 Rozvor (mm) 2919 Rozchod kol vpředu / vzadu / (mm) Objem zavazadlového prostoru 5 místná verze (l) ke krytu zavazadlového prostoru 809 / ke střeše 1339 (se sníženým dvojitým dnem 2430) Boot capacity 7 místná verze (l) Objem palivové nádrže (l) 73 ke krytu zavazadlového prostoru 267 / ke krytu zavazadlového prostoru se sklopenou 3. řadou sedadel 658 / ke střeše se sklopenou 3. řadou sedadel 1167 (2. a 3. řada sedadel sklopená 2297) 2.0 TDI CR 177 k (130 kw) DSG Start/Stop HMOTNOSTI Pohotovostní hmotnost (kg) 1723*/1771** 1742*/1790** 1790*/1.838** 1772*/1823** 1774*/1822** 1803*/1851** 1891*/1942** 1804*/1855** 1800*/1851** Maximální hmotnost brzděného přívěsu 12 % Nejvyšší povolená hmotnost (kg) 2290*/2480** 2310*/2500** 2360*/2530** 2360*/2520** 2340*/2510** 2370*/2540** 2530*/2580** 2370*/2530** 2370*/2530** * 5 místná verze ** 7 místná verze

30 ROZMĚRY

31 V žilách nám koluje německá a španělská krev. Jsme vášniví perfekcionisté. Naše technologie slouží emocím. Vy můžete cítit všechno, co známe. Dáváme designu smysl. Vdechujeme technice život. Nazýváme to ENJOYNEERING. My jsme SEAT. Společnost SEAT pracuje na neustálém vývoji svých výrobků, a proto si vyhrazuje právo na změny technických údajů, barev a cen bez předchozího oznámení. Údaje uvedené v této brožuře jsou tedy pouze orientační. Přestože společnost SEAT vynakládá veškerou snahu, aby technické údaje byly platné ke dni vydání ( ), nejnovější údaje si, prosím, ověřte u svého autorizovaného prodejce značky SEAT. Vzhledem k omezeným technickým možnostem tiskového procesu se barvy vyobrazené v této brožuře mohou mírně lišit od skutečných odstínů laků nebo jiných materiálů. Tento vůz, veškeré jeho části a originální náhradní díly byly vyrobeny v souladu s právními předpisy, jež se týkají prevence a minimalizace dopadu výroby na životní prostředí. Díky využití recyklovaných a recyklovatelných materiálů tak přispíváme ke stabilizaci a zlepšení kvality životního prostředí. Nové vozy SEAT jsou šetrnější vůči životnímu prostředí, a až dosáhnou konce svého životního cyklu, mohou být odevzdány do autorizovaných zařízení, kde bude provedena jejich ekologická likvidace, aniž by to pro posledního vlastníka představovalo jakékoli náklady. Pro více informací týkajících se dodávky a recyklace vozů navštivte webové stránky nebo kontaktujte Callparts System GmbH ČR tel.: Uvedené výbavy mohou být součástí výbavy na přání. Použité fotografie mohou obsahovat příplatkovou výbavu. seat.cz

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ CENÍK PLATNÝ OD 1.4.2012 CENA 1.2 Edice 100 CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 273 900 Kč Interiér Kapsa na zadní straně sedadla řidiče Kapsa na zadní straně sedadla spolujezdce Sluneční

Více

TOLEDO ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING

TOLEDO ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING TOLEDO ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING Nový SEAT Toledo byl konstruován tak, aby plnil požadavky nejpřísnějších norem. Přináší změny k lepšímu a další inovace, které nejsou samoúčelné, a přitom nezapomíná

Více

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč MEGANE COUPÉ Od 299 900 Kč RENAULT MÉGANE COUPÉ LIMITED OD 284 900 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč* SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Více

Modelová řada SEAT Altea

Modelová řada SEAT Altea Modelová řada SEAT Altea Modelová řada SEAT Altea 4 Altea 6 Altea XL 8 Altea Freetrack 10 Interiér design 12 Interiér kvalita a komfort 14 Interiér prostor 16 Speciální výbava 18 E-Ecomotive/motory 20

Více

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ!

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ! NOVÉ TWINGO Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky AKTUÁLNÍ AKCE S Novým Twingem vám bude město ležet u nohou! Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle

Více

ALHAMBRA TECHNOLOGY TO ENJOY

ALHAMBRA TECHNOLOGY TO ENJOY ALHAMBRA TECHNOLOGY TO ENJOY SVĚT ZNAČKY SEAT Obsah S prvním vozem SEAT, který byl vyroben v roce 1953, se začaly realizovat sny jedné země. Dnes, o více než 60 let později, vyvíjíme automobilovou techniku

Více

VÝBAVY A CENY CRUZE SW

VÝBAVY A CENY CRUZE SW VÝBAVY A CENY CRUZE SW CENÍK PLATNÝ OD 1.9.2012 CENA CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA EMISE CO2 380 000 Kč + 1.7D Eco 1.4 Turbo 1.7D Eco 2.0 VCDi AT 1.4 Turbo 2.0 VCDi 2.0 VCDi AT 302900 Kč 317900 Kč 415900 Kč

Více

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000 Modelový rok '12 LS LT LT+ LTZ 351 000 377 000 395 000 415 000 442 200 1,7D 96 kw/130 k ECO 461 400 493 000 2,0 VCDi 120 kw/163 k 462 000 500 200 AKČNÍ 1,7D 96 kw/130 k ECO 2,0 VCDi 120 kw/163 k LS LT

Více

POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ

POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ PŘIZPŮSOBÍ SE VAŠEMU PODNIKÁNÍ Sleva 17% již od 395 900 Kč 22% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ Nissan NV200 Combi poskytuje více prostoru, je flexibilní a nabízí širokou

Více

Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel

Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel Caddy EcoFuel Caddy EcoFuel - motor Konstrukce: Objem válců: Vrtání: Zdvih: Počet ventilů na válec: Kompresní poměr: Max.výkon: 4válcový benzínový motor.

Více

Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel

Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel Caddy EcoFuel Caddy EcoFuel - motor Konstrukce: 4válcový benzínový motor. Objem válců: 1984 cm 3. Vrtání: 82,5 mm. Zdvih: 92,8 mm. Počet ventilů na válec:

Více

Technická specifika zboží

Technická specifika zboží Technická specifika zboží Příloha č. 2 zadávací dokumentace 1 ks automobilu ve specifikaci: Model: typ: provedení: automobil osobní silniční vyšší střední třída; sedan; počet dveří: minimálně 4; počet

Více

Porsche Brno. Citigo Elegance 1,0 MPI AP 55kW (75 PS) 158115. Citigo Elegance 1,0 MPI 44kW (60 PS) 132740

Porsche Brno. Citigo Elegance 1,0 MPI AP 55kW (75 PS) 158115. Citigo Elegance 1,0 MPI 44kW (60 PS) 132740 Motorizace modelu Fabia: /63kW EU5-5,2 l/100km - 121 g/km CO2, Motorizace modelu Roomster: /63kW EU5-5,7 l/100km - 134 g/kmco2, Motorizace modelu : /63kW EU5-6,1 l/100km - 119 g/kmco2, /77kW EU5-6,4 l/100km

Více

od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením

od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením S městem na jedné vlně od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením VÍTĚZ 2013 MALÉ VOZY ŠESTÝ SMYSL PRO MĚSTO NOVÝ NISSAN MICRA Systém Inteligentního klíče rozpozná

Více

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ NOVÝ NISSAN MICRA CENY OD BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ S 164 900 KČ 30 000 KČ ZIMNÍ PNEUMATIKY ZDARMA S NISSAN FINANCE PROSTORNOST Interiér nové Micry je prostornější než kdy dřív. Navíc je vybaven mnoha

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ NOVÝ MICRA CENY OD BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ S 164 900 KČ 30 000 KČ 50 FINANCE 50 PROSTORNOST Interiér nové Micry je prostornější než kdy dřív. Navíc je vybaven mnoha novými kvalitními materiály

Více

Modelová řada SEAT Exeo

Modelová řada SEAT Exeo Modelová řada SEAT Exeo Modelová řada SEAT Exeo 4 Exeo 8 Exeo ST 10 Interiér Exeo 12 Interiér Exeo ST 14 Výbava na přání 16 Motory 18 Bezpečnost 20 Reference 22 Style 24 Sport 26 Doplňky 28 Příslušenství

Více

Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING

Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING Vítejte v novém světě, kde se vše točí jen kolem vás. Kde inovace a technologie jsou vaším sluhou k poskytnutí skvělého jízdního zážitku. Svět, kde technologie denně

Více

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč OOEXKLUZIVNÍ LIMITOVANÁ SÉRIE CLIO R.S. MONACO GP OOLAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM OOR.S. DRIVE VOLBA 3 REŽIMŮ NASTAVENÍ VOZU

Více

CENÍK Leon Leon SC Leon ST

CENÍK Leon Leon SC Leon ST CENÍK Leon Leon SC Leon ST TECHNOLOGY TO ENJOY Ceník Leon 5D 5dv. Motory Výkon kw/k Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km) Základní cena Sleva Akční cena 2.0 TSI 206/280 6,6 154

Více

FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM

FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM Představujeme Fiat Sedici, elegantní a výkonné SUV, které překvapí ekonomickou spotřebou a ohleduplností k životnímu prostředí. Tento pohotový všestranný automobil

Více

Modelová řada SEAT ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING

Modelová řada SEAT ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING Modelová řada SEAT ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING Vítejte ve světě SEAT Užívejte si života V žilách nám koluje německá a španělská krev. Jsme vášniví perfekcionisté. Naše technologie slouží emocím.

Více

ENJOYNEERING. MOJE Mii

ENJOYNEERING. MOJE Mii Mii ENJOYNEERING Vítejte v novém světě, kde se vše točí jen kolem vás. Kde inovace a technologie jsou vaším sluhou k poskytnutí skvělého jízdního zážitku. Svět, kde technologie denně pomáhají, abyste

Více

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 Ceník M{zd{ MX-5 Výkon kw (k) Převodovka Emotion Challenge Revolution 1.8 Roadster 93 (126) man. 5st. 574 900 631 900-1.8 Roadster Coupé 93 (126) man. 5st. - 681

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ NOVÝ NISSAN NOTE CENY OD 179 900 KČ S BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB - SLEVA AŽ 60 000 KČ PROSTORNOST PROSTORNÝ INTERIÉR S POSUVNÝMI ZADNÍMI SEDADLY UMOŽŇUJE ZVĚTŠENÍ

Více

VAN MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR

VAN MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR NISSAN NV200 VAN Fleetová sleva již při nákupu 1 vozu 288 810 Již od 288 810 Kč MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR Nákladový prostor NV200 byl chytře navržen tak, aby byly vnitřní rozměry co největší a je tak

Více

NOVÝ NISSAN MICRA. S městem na jedné vlně. od 164 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč. od 97 450 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50

NOVÝ NISSAN MICRA. S městem na jedné vlně. od 164 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč. od 97 450 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 S městem na jedné vlně od 164 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč od 97 450 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 VÍTĚZ 2013 MALÉ VOZY ŠESTÝ SMYSL PRO MĚSTO NOVÝ NISSAN MICRA Systém Inteligentního

Více

Polo. Ceník. Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Aut. DSG7

Polo. Ceník. Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Aut. DSG7 Ceník Polo Zdvihový objem (l) Převodovka / 6 st. pr. 1,0 1,8 TSI BMT 1,2 TSI BMT 1,2 TSI BMT 1,4 TDI BMT 6 st. pr. 6 st. pr. Kombinovaná spotřeba l/100 km Výkon kw (k) Comfortline 5.1 55 (75) 301 900 6.0

Více

PNEU. ZiMNÍ MATIKY ** NOVÝ MEGANE. ZÍsKáTE. od 234 900 Kč*

PNEU. ZiMNÍ MATIKY ** NOVÝ MEGANE. ZÍsKáTE. od 234 900 Kč* NOVÝ MEGANE od 234 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 75 000 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč SPECIÁLNÍ NABÍDKA NA VYBRANÉ SKLADOVÉ

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nová California

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nová California Technická data Platná pro modelový rok 2016 Nová California Motory splňující emisní normu Euro 6 Typ motoru/počet ventilů na válec Vstřikování/přeplňování Zdvihový objem (cm 3 ) Max. výkon (kw) při otáčkách

Více

Polo. Ceník. Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Aut. DSG7

Polo. Ceník. Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Aut. DSG7 Ceník Polo Zdvihový objem (l) Převodovka / 1,8 TSI BMT 1,2 TSI BMT 1,0 1,2 TSI BMT 1,4 TDI BMT 1,0 TSI BMT Kombinovaná spotřeba l/100 km Výkon kw (k) Comfortline 6.0 141 (192) 464 900 4.7/4.8 66 (90) 316

Více

Dacia Logan & Logan MCV

Dacia Logan & Logan MCV Dacia Logan & Logan MCV Komfort a inteligentní technologie Dotykový multimediální systém Media Nav 2.0*. Tempomat s omezovačem rychlosti*. Zadní parkovací senzor. * Dostupný v závislosti na verzi. Nevídaný

Více

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU Inovace představující špičku ve své třídě od 199 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč V případě využití financování Nissan Finance sada zimních pneumatik zdarma NOVÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM NISSAN

Více

VÝBAVY A CENY ORLANDO

VÝBAVY A CENY ORLANDO VÝBAVY A CENY ORLANDO CENÍK PLATNÝ OD 1.7.2013 CENA CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 425200 Kč Z AT 2.0 VCDi 163k 2.0 VCDi 163k AT 1.4 Turbo Vnější vzhled Nárazníky v barvě karoserie Vnější zpětná zrcátka v barvě

Více

Polo. Ceník. Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Aut. DSG7

Polo. Ceník. Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Aut. DSG7 Ceník Polo Zdvihový objem (l) Převodovka / 1,8 TSI BMT 1,2 TSI BMT 1,0 1,2 TSI BMT 1,4 TDI BMT 1,0 TSI BMT Kombinovaná spotřeba l/100 km Výkon kw (k) Comfortline 6.0 141 (192) 460 900 4.7/4.8 66 (90) 319

Více

MODELOVÁ ŘADA SEAT ČLEN VOLKSWAGEN GROUP

MODELOVÁ ŘADA SEAT ČLEN VOLKSWAGEN GROUP MODELOVÁ ŘADA SEAT ČLEN VOLKSWAGEN GROUP TECHNOLOGY TO ENJOY TECHNIKA, KTEROU SI UŽIJETE Technika je naše vášeň a jsme přesvědčeni o tom, že by měla být dostupná pro každého. Každý den přetváříme toto

Více

VOZY K OKAmŽitÉmU ODBĚRU S AKČNÍ SLeVOU NA WWW.ReNAULt.CZ

VOZY K OKAmŽitÉmU ODBĚRU S AKČNÍ SLeVOU NA WWW.ReNAULt.CZ NOVÝ MegaNe grandtour od 274 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 60 000 Kč* FINANCOVáNÍ ALL4LimiteD první rok havarijního pojištění zdarma další roky za zvýhodněnou sazbu 1,8 % s 10% spoluúčastí bez poplatků za zpracování

Více

ŠKODA Octavia Combi RS

ŠKODA Octavia Combi RS zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC, uložený vpředu napříč vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem s nastavitelnou geometrií lopatek, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC,

Více

SWIFT 1,2 GL/AC SE LIMITOVANÁ EDICE

SWIFT 1,2 GL/AC SE LIMITOVANÁ EDICE VOZIDLA IHNED K ODBĚRU: SWIFT 1,2 GL/AC SE LIMITOVANÁ EDICE BÍLÁ METALÍZA ABS + EBD + posilovač brzdné síly, ESP + TCS, elektricky ovládaná přední okna, posilovač řízení, immobilizér, centrální zamykání

Více

ZÁVODNÍ VŮZ PRO BĚŽNOU SILNICI

ZÁVODNÍ VŮZ PRO BĚŽNOU SILNICI Je to přesně model Type R, na který jste čekali. Ostřejší, rychlejší, silnější. Byl zkonstruován s využitím veškerých poznatků získaných ze závodních vozů Honda. Jedná se o čistokrevný sportovní vůz, který

Více

SPOTŘEBA (l/100 km) město / mimo město / kombinovaná

SPOTŘEBA (l/100 km) město / mimo město / kombinovaná Ceník Platnost od 5. srpna 2010 Motorizace MOTOR PŘEVODOVKA VÝKON (kw) SPOTŘEBA (l/100 km) město / mimo město / kombinovaná KAROSERIE JX-E JLX-ES JLX-EL 1.6 VVT 5MT 78 10,2 / 7,1 / 8,2 3dveřová 539 900

Více

Příloha č. 2 zadávací dokumentace v rámci zadávacího řízení k zadání veřejné zakázky na dodávky

Příloha č. 2 zadávací dokumentace v rámci zadávacího řízení k zadání veřejné zakázky na dodávky Příloha č. 2 zadávací dokumentace v rámci zadávacího řízení k zadání veřejné zakázky na dodávky Nákup nových osobních automobilů pro městskou část Praha 4 Požadovaná technická specifikace vozidel Minimální

Více

Navíc oproti výbavě Trend:

Navíc oproti výbavě Trend: FORD KA I CENÍK Výbava Motor Palivo Výkon Převodovka Cena vč. DPH Trend 1.2 Duratec benzín 69 k (51 kw) 5st. manuální 184 990 Trend Plus 1.2 Duratec benzín 69 k (51 kw) 5st. manuální 199 990 Titanium 1.2

Více

Technické podmínky. pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015

Technické podmínky. pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015 Příloha č. 1 zadávací dokumentace Technické podmínky pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015 Automobily musí splňovat následující

Více

NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE! RENAULT CLIO, VÍTĚZ CENY ZLATÝ VOLANT 2012

NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE! RENAULT CLIO, VÍTĚZ CENY ZLATÝ VOLANT 2012 NOVÉ CLIO již od 229 900 Kč NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE! OO7" MULTIMEDIÁLNÍ DOTYKOVÝ DISPLEJ S NAVIGACÍ OOMOTORY ENERGY TCe 90 SE SPOTŘEBOU 4,5 l/100 km O O 5 HVĚZDIČEK EURO NCAP RENAULT CLIO,

Více

ŠKODA AUTO Česká republika Ondřej Pospíšil 10. září 2015

ŠKODA AUTO Česká republika Ondřej Pospíšil 10. září 2015 ŠKODA AUTO Česká republika Ondřej Pospíšil 10. září 2015 Aktivní zastoupení na více než 100 trzích po celém světě Automobily ŠKODA se vyrábějí v 7 zemích světa 5 286 prodejních a servisních partnerů Přes

Více

OPRAVDOVÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY

OPRAVDOVÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY NOVÝ JUKE NISMO RS Bonus od CENA OD 589 000 KČ 55 000 KČ FINANCE 50 50 OPRAVDOVÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY 214 KONÍ, POHON VŠECH 4 KOL, ZESÍLENÁ KAROSERIE, VYLEPŠENÉ BRZDY NISMO RS, VYLEPŠENÉ ODPRUŽENÍ A TLUMIČE,

Více

1/10 Číslo protokolu: csob cr 2269

1/10 Číslo protokolu: csob cr 2269 1/10 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O

Více

Obecná charakteristika produktu

Obecná charakteristika produktu Obecná charakteristika produktu Název: Výrobce: Cena: Škoda Octavia Combi II Škoda Auto a.s. od 464 900 Kč Popisovaný model: 976 800 Kč Technický popis: Stupeň výbavy: Motor: Elegance 2.0 TDI PD Vznětový,

Více

ceník Volkswagen Passat Limousine www.volkswagen.cz Zdvihový Výkon Převodovka Trendline Comfortline Sportline Highline

ceník Volkswagen Passat Limousine www.volkswagen.cz Zdvihový Výkon Převodovka Trendline Comfortline Sportline Highline www.volkswagen.cz Volkswagen Passat Limousine ceník Zdvihový Výkon Převodovka objem (l) kw (k) 1,6 75 (102) 5stup. 649 900 677 200 706 600 1,6 FSI 85 (115) 6stup. 712 800 738 500 768 000 814 500 1,6 FSI

Více

1/9 Číslo protokolu: csob cr 2178

1/9 Číslo protokolu: csob cr 2178 1/9 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O VOZIDLE

Více

AKTUÁLNÍ AKCE. Motor kw / k CEE Cena Sleva

AKTUÁLNÍ AKCE. Motor kw / k CEE Cena Sleva CITROËN C4 AIRCROSS Pro úroveň výbavy TENDANCE pohon 4x4 ZDARMA Sleva až 145 000 Kč Městské SUV s volitelným pohonem 4x4 AKTUÁLNÍ AKCE Exkluzivní financování s Citroën Financial Services s dodatečnou slevou

Více

GRAND SCÉNIC 5místný Od 384 900 Kč

GRAND SCÉNIC 5místný Od 384 900 Kč GRAND SCÉNIC 5místný Od 384 900 Kč ZVÝHODNĚNÍ AŽ 105 000 Kč SLEVA 70 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč* SPECIÁLNÍ NABÍDKA NA VYBRANÉ

Více

MotoR LIMITED BOSE. RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900 kč

MotoR LIMITED BOSE. RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900 kč CLio Renault LaGUna GRanDtoUR Ceník MotoR LIMITED BOSE 16v 140 569 900 dci 130 607 900 dci 150 627 900 677 900 energy dci 150 637 900 dci 175 at esm 735 900 RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900

Více

1/20 Číslo protokolu: slavia cr 6214 Datum prohlídky: 17.08.2012

1/20 Číslo protokolu: slavia cr 6214 Datum prohlídky: 17.08.2012 1/20 DEKRA Automobil a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 Slavia pojišťovna a.s. Revoluční 1 110 00 Praha 1 ZÁKLADNÍ INFORMACE Datum objednávky:

Více

000 KČ AŤ JE VAŠE NÁLADA JAKÁKOLIV, NOVÝ JUKE JE NA NI PŘIPRAVEN. VYBÍRAT SI MŮŽETE S REŽIMŮ NORMAL, SPORT ČI ECO... STAČÍ STISKNOUT TLAČÍTKO.

000 KČ AŤ JE VAŠE NÁLADA JAKÁKOLIV, NOVÝ JUKE JE NA NI PŘIPRAVEN. VYBÍRAT SI MŮŽETE S REŽIMŮ NORMAL, SPORT ČI ECO... STAČÍ STISKNOUT TLAČÍTKO. NOVÝ NISSAN JUKE SE SLEVOU BONUS 50 000 Kč 30 000 KČ PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ PERSONALIZACE ZDARMA V HODNOTĚ 6 000 KČ JÍZDA PLNÁ ZÁŽITKŮ DYNAMICKÝ STYL, POHON VŠECH 4 KOL, MOTOR O VÝKONU 190 KONÍ, PRÉMIOVÁ

Více

PROGRAM ALTERNATIVNÍCH PALIV FIAT OSOBNÍ VOZY

PROGRAM ALTERNATIVNÍCH PALIV FIAT OSOBNÍ VOZY PROGRAM ALTERNATIVNÍCH PALIV FIAT OSOBNÍ VOZY Z historie Fiatu - Natural Power Společnost Fiat se pyšní nejširší paletou modelů s pohonem na CNG. První vůz s pohonem na CNG byl uveden na trh již v roce

Více

1/11 Číslo protokolu: csob cr 1030

1/11 Číslo protokolu: csob cr 1030 1/11 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum objednávky:

Více

NISSAN QASHQAI NOVÉ GENERACE

NISSAN QASHQAI NOVÉ GENERACE NISSAN QASHQAI NOVÉ GENERACE Inovativní technologie v Nissanu Qashqai BEZPEČNOST Automatické nouzové brzdění Upozornění na vybočení z jízdního pruhu Sledování mrtvého úhlu Rozpoznání únavy během jízdy

Více

Golf Sportsvan. Ceník. Manuální 5 st. pr. Aut. DSG7

Golf Sportsvan. Ceník. Manuální 5 st. pr. Aut. DSG7 Ceník Golf Sportsvan Zdvihový objem (l) Manuální 5 st. pr. Kombinovaná spotřeba l/100 km Výkon kw (k) 1,2 TSI BMT 5.1 81 (110) 467 900 496 900 1,2 TSI BMT 5.2 63 (85) 437 900 1,4 TSI BMT 5.4 92 (125) 485

Více

AKTUÁLNÍ AKCE. Úroveň výbavy Motor EURO 6 kw / k CEE Cena Sleva

AKTUÁLNÍ AKCE. Úroveň výbavy Motor EURO 6 kw / k CEE Cena Sleva CITROËN C-ELYSÉE AKTUÁLNÍ AKCE Sleva až 36 600 Kč Prodloužená značková záruka EssentialDrive na 5 let nebo 80 000 km* Exkluzivní financování s Citroën Financial Services s dodatečnou slevou 40 000 Kč na

Více

grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč*

grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč* grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 90 000 Kč* FINANCOVáNÍ ALL4LimiteD první rok havarijního pojištění zdarma další roky za zvýhodněnou sazbu 1,8 % s 10% spoluúčastí bez poplatků za zpracování

Více

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Ondřej Pospíšil 18. června 2015

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Ondřej Pospíšil 18. června 2015 ŠKODA AUTO Fleet v České republice Ondřej Pospíšil 18. června 2015 Aktivní zastoupení na více než 100 trzích po celém světě Automobily ŠKODA se vyrábějí v 7 zemích světa 5 286 prodejních a servisních partnerů

Více

Nové Clio za 2 299 Kč/měs. s povinným ručením zdarma a nulovými poplatky

Nové Clio za 2 299 Kč/měs. s povinným ručením zdarma a nulovými poplatky NOVÉ CLIO 5dv. Nové Clio za 2 299 Kč/měs. s povinným ručením zdarma a nulovými poplatky 1. MÍSTO V KATEGORII MĚSTSKÉ VOZY, ANKETA AUTO ROKU 2013 V ČR (hlasování veřejnosti) NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE!

Více

1/16 Číslo Expertízy: csobl crg 805

1/16 Číslo Expertízy: csobl crg 805 1/16 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 ÚDAJE O PROHLÍDCE Dokumenty od

Více

grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč*

grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč* grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 60 000 Kč* FinAnCoVání ALL4LimiteD první rok havarijního pojištění zdarma další roky za zvýhodněnou sazbu 1,8 % s 10% spoluúčastí bez poplatků za zpracování

Více

Sport X over. Nová Suzuki SX4 Outdoor Line. Je tu. Nová a ještě lepší Suzuki SX4. Kompaktní

Sport X over. Nová Suzuki SX4 Outdoor Line. Je tu. Nová a ještě lepší Suzuki SX4. Kompaktní Nová Suzuki SX4 Outdoor Line Je tu. Nová a ještě lepší Suzuki SX4. Kompaktní 4,6 l na 100 km! Nový je interiér, palubní deska, hatchback, jehož předchůdce se v České informační displej a klimatizace. K

Více

Nová ŠkodaFabia RS SIMPLY CLEVER

Nová ŠkodaFabia RS SIMPLY CLEVER Nová ŠkodaFabia RS SIMPLY CLEVER Sílu nemusíte využívat stále. Někdy stačí jen vědomí, že když ji budete potřebovat, je tu. Jako 180 koní, které čekají na pobídku Vaší pravé nohy. Vítejte ve světě síly

Více

VÍCE TEMPERAMENTU DO MĚSTSKÝCH ULIC

VÍCE TEMPERAMENTU DO MĚSTSKÝCH ULIC Nový VÍCE TEMPERAMENTU DO MĚSTSKÝCH ULIC Není pochyb o tom, že městský provoz se zvládá lépe s malým vozem. To však neznamená, že byste měli omezovat svůj styl. Seznamte se s novou generací vozu Hyundai

Více

1/10 Číslo protokolu: csob cr 1002

1/10 Číslo protokolu: csob cr 1002 1/10 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum objednávky:

Více

Manuální 6 st. pr. Manuální 6 st. pr. Manuální 6 st. pr. Manuální 6 st. pr.

Manuální 6 st. pr. Manuální 6 st. pr. Manuální 6 st. pr. Manuální 6 st. pr. Ceník Nový Touran Zdvihový objem (l) 1,2 TSI BMT 1,4 TSI BMT 1,6 TDI BMT 2,0 TDI BMT Převodovka Kombinovaná spotřeba l/100 km Výkon kw (k) 5.4 81 (110) 555 900 5.4 110 (150) 587 900 617 900 4.4 81 (110)

Více

Prostor. Praktičnost. A svěží dynamický vzhled. Hyundai ix20.

Prostor. Praktičnost. A svěží dynamický vzhled. Hyundai ix20. Hyundai ix20 Prostor. Praktičnost. A svěží dynamický vzhled. Hyundai ix20. Model ix20 dokazuje, že největší prostor ve svém segmentu nemusí být na úkor stylu. Přitom jeho svěží a dynamický design je doplněn

Více

Nové Clio grandtour za 2 459 Kč/měs. s povinným ručením zdarma a nulovými poplatky. Na PrVNÍ SEtKÁNÍ NIKdY NEZaPOMENEtE!

Nové Clio grandtour za 2 459 Kč/měs. s povinným ručením zdarma a nulovými poplatky. Na PrVNÍ SEtKÁNÍ NIKdY NEZaPOMENEtE! NOVÉ CLIO grandtour Nové Clio grandtour za 2 459 Kč/měs. s povinným ručením zdarma a nulovými poplatky Na PrVNÍ SEtKÁNÍ NIKdY NEZaPOMENEtE! OO7" MuLtIMEdIÁLNÍ dotykový displej S NaVIgaCÍ OOMOtOrY ENErgY

Více

NISSAN QASHQAI 2013. Speciální nabídka od 19.08.2013 do 30.09.2013. QASHQAI již od 339.000 Kč NISSAN CONNECT AVM. Jedinečná nabídka příslušenství

NISSAN QASHQAI 2013. Speciální nabídka od 19.08.2013 do 30.09.2013. QASHQAI již od 339.000 Kč NISSAN CONNECT AVM. Jedinečná nabídka příslušenství 2013 Model - standardní ceny zážehový motor 2.0 l 103 kw (10 k) 2.0 l CVT 103 kw (10 k) Visia Acenta 360 Tekna 81 700 517 700 566 700 585 700-562 700 611 700 630 700-607 700 656 700 675 700 Speciální nabídka

Více

NISSAN QASHQAI+2 2013

NISSAN QASHQAI+2 2013 2013 Speciální nabídka QASHQAI2 již od 0.000 Kč 5* PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA Nissan Finance 50/50 Financování s 0% navýšením* od 01.07.2013 do 31.08.2013 Model - standardní ceny zážehový motor 1.6 l 86 kw (117

Více

BEZPEČNOSTNÍ SADA SAFETY PACK

BEZPEČNOSTNÍ SADA SAFETY PACK CENY OD 543 900 KČ 50 NISSAN FINANCE 50 NAVIGACE ZDARMA BEZPEČNOSTNÍ SADA SAFETY PACK Nový Nissan X-Trail nyní nabízí pokročilé technologie, které přispívají k bezpečnější jízdě při všech jízdních podmínkách.

Více

Renault ClIO V rytmu Vašeho srdce

Renault ClIO V rytmu Vašeho srdce Renault ClIO V rytmu Vašeho srdce CENÍK MOTOR 1,2 16V 75 229 900 249 900 269 900 294 900 TCe 90 279 900 299 900 324 900 TCe 120 EDC 352 900 377 900 399 900 dci 75 321 900 341 900 dci 90 371 900 396 900

Více

1/12 Číslo protokolu: csob cr 1669

1/12 Číslo protokolu: csob cr 1669 1/12 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O

Více

ceník Volkswagen Passat Variant www.volkswagen.cz Možnost odpočtu DPH Zdvihový Výkon Převodovka Trendline Comfortline Sportline Highline

ceník Volkswagen Passat Variant www.volkswagen.cz Možnost odpočtu DPH Zdvihový Výkon Převodovka Trendline Comfortline Sportline Highline www.volkswagen.cz Volkswagen Passat Variant ceník Zdvihový Výkon Převodovka objem kw (k) 1,6 75 (102) 5stup. 688 800 716 100 745 500 1,6 FSI 85 (115) 6stup. 751 600 777 400 806 800 861 000 1,6 FSI 85 (115)

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ NOVÝ NISSAN PULSAR CENY OD 299 900 KČ S BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ OPERATIVNÍ LEASING OD 8 799 KČ* MIMOŘÁDNĚ PROSTORNÝ Díky výjimečnému prostoru pro kolena, který je jedním z největších

Více

PLATNOST OD 15. 5. 2015 MAZDA 2 CENÍK

PLATNOST OD 15. 5. 2015 MAZDA 2 CENÍK PLATNOST OD 15. 5. 2015 MAZDA 2 CENÍK Technologie Skyactiv Lehká a odolná karoserie > Přesné řízení > Výkonné a úsporné motory > Přesné a rychlé řazení Modelová řada M{zd{ 2 Výkon kw (k) G75 Emotion Challenge

Více

Kombinovaná spotřeba l/100 km. Výkon kw (k)

Kombinovaná spotřeba l/100 km. Výkon kw (k) Ceník Passat Variant Zdvihový objem (l) Manuální 6 st. pr. Převodovka Kombinovaná spotřeba l/100 km Výkon kw (k) 1,4 TSI BMT Manuální 6 st. pr. 5.4 92 (125) 680 900 1,4 TSI ACT Manuální 6 st. pr. 5.1 110

Více

Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva 10 000 Kč na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design.

Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva 10 000 Kč na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design. NOVÝ YARIS Ceník - zaváděcí ceny Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design. Akční - zaváděcí ceny Entry Power Active

Více

NOVÝ DISCOVERY SPORT DISCOVERY SPORT SE LR-SD4 AUTOMATIC. Základní cena 1 235 047 Kč Nakonfigurovaná výbava na přání: Celková cena 1 512 863 Kč*

NOVÝ DISCOVERY SPORT DISCOVERY SPORT SE LR-SD4 AUTOMATIC. Základní cena 1 235 047 Kč Nakonfigurovaná výbava na přání: Celková cena 1 512 863 Kč* NOVÝ DISCOVERY SPORT DISCOVERY SPORT SE LR-SD4 AUTOMATIC Základní cena 1 235 047 Kč Nakonfigurovaná výbava na přání: Celková cena 1 512 863 Kč* Zobrazené ceny a produkty v konfigurátoru mají čistě informativní

Více

CITROËN C3 PICASSO modelový rok 2016 AKTUÁLNÍ AKCE

CITROËN C3 PICASSO modelový rok 2016 AKTUÁLNÍ AKCE CITROËN C3 PICASSO modelový rok 2016 AKTUÁLNÍ AKCE Sleva až 98 000 Kč Exkluzivní financování s Citroën Financial Services s dodatečnou slevou 30 000 Kč na všechny verze z Akční ceny (1) Prodloužená značková

Více

AUTOBUS TEDOM C12 D DO PROVOZU MĚSTSKÉ DOPRAVY V MLADÉ BOLESLAVI

AUTOBUS TEDOM C12 D DO PROVOZU MĚSTSKÉ DOPRAVY V MLADÉ BOLESLAVI AUTOBUS TEDOM C12 D DO PROVOZU MĚSTSKÉ DOPRAVY V MLADÉ BOLESLAVI O společnosti TEDOM Výroba autobusů je jednou z klíčových aktivit holdingu TEDOM. Historicky nejmladší činnost navazuje na koupi výroby

Více

RENAULT SCÉNIC LIMITED od 369 900 kč* získejte BoNUS 15 000 kč. PŘI výkupu vašeho STÁvAJíCíHo vozu

RENAULT SCÉNIC LIMITED od 369 900 kč* získejte BoNUS 15 000 kč. PŘI výkupu vašeho STÁvAJíCíHo vozu CLIo Renault SCÉNIC CENík MoToR LIFE LIMITED BOSE 1,6 16v 110 439 900 459 900 Energy TCe 130 499 900 549 900 dci 110 499 900 519 900 569 900 dci 110 EDC 554 900 604 900 Energy dci 130 559 900 609 900 RENAULT

Více

1/16 Číslo protokolu: csob cr 1032

1/16 Číslo protokolu: csob cr 1032 1/16 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum objednávky:

Více

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ MICRA OPERATIVNÍ LEASING 99 KČ OD 4 999 BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ 50 FINANCE 50 PROSTORNOST Interiér nové Micry je prostornější než kdy dřív. Navíc je vybaven mnoha novými kvalitními materiály

Více

SLEVA AŽ 70 000 KČ V NISSAN CASCO

SLEVA AŽ 70 000 KČ V NISSAN CASCO NEJBEZPEČNĚJŠÍ MALÝ RODINNÝ VŮZ ROKU 2014 CENY OD SLEVA AŽ 384 900 KČ 70 000 KČ V NISSAN CASCO OPERATIVNÍ LEASING OD 10 699 KČ* BEZPEČNOSTNÍ TECHNOLOGIE Nový Nissan Qashqai nabízí široké spektrum nejnovějších

Více

1/11 Číslo protokolu: csob cr 1170

1/11 Číslo protokolu: csob cr 1170 1/11 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 INFORMACE O VOZIDLE Datum objednávky: Místo prohlídky: Místo konečného stanoviště:

Více

Možnost financování nového vozu. Škoda Octavia 1,6 TDI CR 105PS Elegance lim. Výhody, které získáte:

Možnost financování nového vozu. Škoda Octavia 1,6 TDI CR 105PS Elegance lim. Výhody, které získáte: Možnost financování nového vozu Škoda Octavia 1,6 TDI CR 105PS Elegance lim. Provozní náklady Škoda Octavia 1.6 TDI CR 105 PS Elegance lim. za 4 roky (48 měsíců) při předpokládaném ujetí max. 120.000 km,

Více

TOYOTA, váš životní úlovek

TOYOTA, váš životní úlovek TOYOTA, váš životní úlovek Těší nás, že jsme se stali partnerem Českomoravské myslivecké jednoty a společně můžeme pečovat o přírodu. Na pomoci přírodě nám záleží stejně jako na poskytování kvalitního

Více

TEST 7 STATEČNÝCH 2003

TEST 7 STATEČNÝCH 2003 TEST 7 STATEČNÝCH 2003 Testy s tímto názvem získaly dobrou pověst a každoročně podrobují zkouškám jinou kategorii automobilů. Všechny dosavadní testy byly zaměřeny na užitné vlastnosti vozidel a jejich

Více

ENERGYDAYS POCIŤTE NOVOU ENERGII RENAULT

ENERGYDAYS POCIŤTE NOVOU ENERGII RENAULT Nov ý NOVÉ TWINGO ENERGYDAYS POCIŤTE NOVOU ENERGII RENAULT FINANCOVÁNÍ NA TŘETINY NOVÝ RENAULT TWINGO OD 71 633 Kč PŘI ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0% ÚROKEM VÝBAVA MOTOR CENÍK Life 1,0 SCe 12V 70/52 kw

Více

Servisní knížka. Verze 1.0. Rover 75 Rover 75 Tourer

Servisní knížka. Verze 1.0. Rover 75 Rover 75 Tourer Servisní knížka Verze 1.0 Rover 75 Rover 75 Tourer Vaše motorizace Výkon (PS) Točivý moment (N/m) 0-100 km (s) Maximální rychlost (km/h) Spotřeba (l/100 km) Výroba v letech Benzín 1.8 120 160 10.9 195

Více

1/14 Číslo protokolu: demo ls 170 Datum prohlídky:

1/14 Číslo protokolu: demo ls 170 Datum prohlídky: 1/14 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 RZ: 4L52359 Tovární značka (výrobce): Peugeot Obchodní označení: 208 Výrobní číslo

Více

Operativní leasing automobilů

Operativní leasing automobilů Město Bílina Břežánká 50/4 418 31 Bílina IČ: 00266230 vyzývá k podání nabídky na plnění veřejné zakázky malého rozsahu zadávané ve smyslu směrnice č.04/2007 Pravidla pro přípravu a zadávání veřejných zakázek

Více

ípadě zakoupení a využití havarijního pojištění Nissan CASCO*

ípadě zakoupení a využití havarijního pojištění Nissan CASCO* NOVÝ NISSAN QASHQAI Sleva až 80 000 Kč v p v případ ípadě zakoupení a využití havarijního pojištění Nissan CASCO* V případp ípadě využití financování Nissan Finance sada zimních pneumatik zdarma. BEZPEČNOSTNÍ

Více