Richard Podroužek Partner

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Richard Podroužek Partner"

Transkript

1

2 Tomáš Krčma Partner Beáta Krčmová Partner Richard Podroužek Partner Pavel Vlk Partner Jsme Connea Travel, vždy spolehlivá, vstřícná a dobře etablovaná cestovní kancelář zaměřená na golfovou, incentivní a kongresovou turistiku. Více než 8 let zajišťujeme nezapomenutelné okamžiky fyzické i duševní relaxace našich klientů doma i v zahraničí. Dokážeme se postarat o malou skupinu, ale i o dvě stovky cestujících. Cestování se stalo neodmyslitelnou součástí našeho života. Každý rok organizujeme množství incentivních zájezdů a golfových turnajů (Dubaj, Srí Lanka, Kanada, Madeira, Maroko, Kypr...). Překonáváme nejen dálky, ale i vaše představy o programu. Se smyslem pro nejmenší detail neustále plníme i ta nejnáročnější přání klientů. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci se stávajícími partnery, zároveň ale usilujeme o nové zákazníky. Každá novinka, vysoké nároky a nápady jsou pro nás výzvy, díky kterým zdokonalujeme náš servis ve Váš prospěch. Naším cílem je špičková péče v oblasti cestování. Položte si jen otázku Kdy a zbytek nechte na nás. Pavel Vlk Partner CONNEA TRAVEL, s.r.o.

3 Incentiva Jiný způsob motivace Ani dobrý nápad dnes nezaručí dobrý výsledek. Proto přicházíme s originálními nápady! Jedině takové Vám zajistí náskok před ostatními a ve spojení s důrazem na každý detail přinášejí jistý úspěch. Roztočte soukolí fantazie na plné obrátky, budeme naslouchat a připravíme dokonalý servis od A do Z na klíč. Toužíte po lyžování v kanadském Whistleru? Láká Vás nedotčená Afrika v rezervaci Ngorongoro? Chcete prohánět divoké hřebce sportovního Ferrari v italských Dolomitech? Neskrývejte své touhy, buďte nároční! Adrenalin nebo wellness, kultura nebo sport? Ušijeme program na míru s ohledem na osobnost a povahu zákazníka pro zaměstnance, management nebo obchodní partnery. Vybereme nejvhodnější destinaci, připravíme prezentaci a navrhneme program. Po skončení akce předložíme přehledné vyúčtování, fotodokumentaci a provedeme vyhodnocení. Vaši ideu bude hýčkat tým zkušených zaměstnanců a proškolených průvodců. V našich destinacích spolupracujeme s osvědčenými partnery a klademe důraz na osobní znalost prostředí. Kvalitní letecké společnosti jsou zárukou stejného počtu vzletů i přistání. Samozřejmostí je inspekční cesta s klientem v dostatečném předstihu před zahájením akce. Stačí jedno rozhodnutí, jedna schůzka a o zbytek se postaráme.

4 Informovanost účastníků a neustálá přítomnost našich delegátů je samozřejmostí. Skvělá nálada je nejlepším důkazem vydařené akce a současně i naší odměnou. Výlet do pouště ve vozech s pohonem 4x4 je nezapomenutelný zážitek. Na našich akcích zažijete i pořádnou dávku adrenalinu! Ochutnáte místní speciality, povečeříte v nejlepších restauracích. Po náročném programu nesmí chybět zasloužený odpočinek.

5 Golf Cesty nejen za golfem Prodlužte si golfovou sezónu! Zavedeme Vás na nejlepší evropská i světová hřiště. Skotsko, Portugalsko, Turecko, Španělsko, Mauritius, Thajsko, USA, ale i netradiční Finsko nebo Srí Lanka. Limitem je jen množství Vašeho volného času, vše ostatní má nekonečně variant. Zpříjemníme Vám prodloužený víkend, sestavíme podrobný itinerář při delších cestách. Posadíme Vás na nejkratší možný let, bagy přepravíme zdarma a za pár hodin už můžete stát na první jamce. Domluvíme hru pro skupiny i jednotlivce. Ubytujeme Vás v těsném sousedství golfových hřišť, navíc s výhodným balíčkem služeb partnerských hotelů a golfových hřišť. To vše s možností česky mluvících PGA trenérů a řadou dalších výhod, například 8 osob + 1 zdarma. Ani profesionálně zorganizované golfové turnaje pro nás nejsou žádnou novinkou. Vybíráme jen ty nejlepší golfové destinace po celém světě Madeira, Costa del Sol, Dubaj, Belek, Algarve, Gran Canaria, Tenerife... Myslíme na všechno a na každém detailu nám záleží. Hezkou hru.

6 Rádi Vám zajistíme služby zkušeného golfového trenéra. Golf si můžete zahrát v exotických zemích. I na golfovém hřišti je možno navázat přátelství a získat nové obchodní partnery. Hra s námi je s potěšením. Při našich cestách se zaměřujeme na ty nejmenší detaily. Neváhejte a pojeďte s námi!

7 Privátní servis Nechte se hýčkat od začátku až do konce Přímé přenosy z F1, Wimbledonu nebo British Open nikdy nebudou mít takovou šťávu, jako když je navštívíte osobně s pozvánkou označenou třemi písmeny V.I.P. Zajistíme Vám místo v těsné blízkosti sportovních velikánů či filmových celebrit. Kompletní servis zahrnuje letenky, transfery, luxusní ubytování, vstupenky do centra dění a bohatý doprovodný program. Za idoly Vás navíc můžeme dostat tou nejrychlejší a nejkomfortnější cestou, jakou nabízí jen Privat Jet. Ideální způsob dopravy pro 4 až 16 osob. Časy drahých pronájmů letadel jsou ty tam, tak proč marnit čas v oblacích, přeplněných letištních halách při přestupech, když se můžete věnovat zábavě nebo obchodním partnerům. Privátní transfery jsou samozřejmostí a ochotný poradce Vám bude neustále k dispozici. Na osobní jednání klademe nejvyšší důraz. Jste přece V.I.P., tak se nespokojte s málem a chtějte od své pracovní cesty nebo dovolené maximum.

8 Navštivte s námi největší sportovní události roku. Myslíme i na ty nejmenší detaily. Nechte se hýčkat od začátku do konce jako opravdová superstar! Splňte si sen a objevte nepoznané. Zažijte ty nejkrásnější západy slunce na exotickém ostrově nebo u Severního polárního kruhu. Vydejte se na nejlepší safari národní parky Ngoro Ngoro, Masai Mara nebo Serengeti.

9 Reference

10 Connea Travel, s.r.o. Opletalova 37, Praha 1 tel: fax: