Tisková zpráva, Strana 1 ze 4

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Tisková zpráva, Strana 1 ze 4"

Transkript

1 Tisková zpráva, Strana 1 ze 4 ŠKODA AUTO v Paříži představí nový model Rapid Nová ŠKODA Rapid nová třída značky ŠKODA ŠKODA Rapid slaví v Paříži světovou výstavní premiéru Nový kompaktní model bude uveden na evropský trh v říjnu 2012, verze pro Čínu a Rusko budou následovat ŠKODA AUTO nadále úspěšně pokračuje v kurzu růstové strategie Dosavadní výsledky pro rok 2012 ukazují růst na poli dodávek zákazníkům, obratu i provozního výsledku Škoda AUTO pro pařížský autosalon připravila v pavilonu 4 expozici o rozloze m 2 Paříž/Mladá Boleslav, září 2012 Zcela ve znamení nového modelu ŠKODA Rapid se nese prezentace značky ŠKODA na pařížském autosalonu 2012 ( ). Právě zde slaví tento nový kompaktní vůz svou světovou výstavní premiéru. S tímto modelem, který jako první představuje kompletně nový ŠKODA design, podává česká automobilka důkaz o důrazu kladeném na modelovou ofenzívu. Od října 2012 bude ŠKODA Rapid uváděna na evropské trhy, aby dále podpořila růstové ambice značky. Dosavadní průběh roku 2012 přitom ukazuje, že automobilka i letos postupuje kupředu vysokým tempem. Dodávky zákazníkům v období od ledna do srpna vzrostly o 8,5 % na novou rekordní hodnotu více než vozů. Velmi úspěšně se ŠKODA v sezoně 2012 prezentovala také v oblasti motoristického sportu. Několik týdnů před jejím koncem má značka jisté už dva ze tří titulů. S modelem Rapid zahájila ŠKODA AUTO další etapu své modelové ofenzívy. Nový kompaktní rodinný vůz české automobilky je tak zcela logicky také ústředním tématem prezentace značky ŠKODA na pařížském autosalonu. ŠKODA Rapid je novou třídou značky ŠKODA a má klíčový význam pro naši Růstovou strategii Po řadě Octavia se Rapid v následujících letech stane naším druhým nejprodávanějším modelem, řekl předseda představenstva společnosti ŠKODA AUTO Prof. Dr. h.c. Winfried Vahland. Naše nová modelová řada stanovuje měřítka v oblasti kompaktních rodinných vozů. Je opravdová ŠKODA v tom nejlepším smyslu slova: prostorná, elegantní a současně cenově dostupná. Rapid je vůz pro celou rodinu, s chytrými řešeními, technikou na úrovni doby, vysokou hospodárností a skvělým poměrem ceny a nabízené hodnoty, dodává Vahland. ŠKODA Rapid doplňuje modelovou paletu české automobilky v prostoru mezi modely Fabia a Octavia. Mimořádně velkorysou nabídkou prostoru stanovuje Rapid nová měřítka ve své třídě. Žádný jiný vůz v tomto segmentu nenabízí tolik místa pro kolena a nad hlavami cestujících na zadních sedadlech, ani tak velký zavazadlový prostor (550 litrů). Na svou třídu je Rapid mimořádně všestranný: je elegantní jako sedan a přitom praktický jako kombi," říká Prof. Vahland.

2 Tisková zpráva, Strana 2 ze 4 Automobil plný chytrých řešení Jako u každého vozu značky ŠKODA je i v případě modelu Rapid kladen mimořádný důraz na praktičnost. Nový model má 19 Simply Clever prvků. Příkladem chytrého řešení je škrabka na led, integrovaná do víčka palivové nádrže. Škrabka má ve voze své pevné místo, takže v zimě odpadá její často nepříjemné hledání. Dalším praktickým řešením je oboustranný koberec v zavazadlovém prostoru nebo pod sedadlem řidiče umístěný praktický držák výstražné vesty, která je v mnoha zemích součástí povinné výbavy. Jako první sériový vůz značky představuje Rapid nový designový jazyk ŠKODA AUTO: svěží, jasný, precizní a nadčasově elegantní. Uprostřed přídě se nachází nové logo značky ŠKODA: okřídlený šíp precizně vyvedený v chromu, umístěný na matně černém pozadí a obkroužený jemnou chromovou linií. Uspořádání mlhovek a světlometů připomíná čtyřlístek. Elegantní boční pohled evokuje siluetu ve stylu kupé a má jasně modelované plochy a linie. Stejně tak i záď představuje jasné linie, svěžest a preciznost: zadní skupinové svítilny mají pro značku ŠKODA typický design ve tvaru písmene C, tentokrát v nové podobě s krystalickým výbrusem. Pokud jde o bezpečnost, přesvědčuje ŠKODA Rapid rozsáhlou výbavou v oblasti aktivní a pasivní bezpečnosti. Standardem pro země EU je ESC (Electronic Stability Control) a šestice airbagů. Nabídka motorů zahrnuje v Evropě čtyři benzinové a dva vznětové motory. Už při zahájení prodeje bude k dispozici pět variant ve verzi Green tec. Růstová strategie 2018 přináší výsledky ŠKODA AUTO i v průběhu roku 2012 přesvědčuje o své dobré kondici. V prvních osmi měsících roku vzrostl počet dodávek zákazníkům o 8,5 % na novou rekordní hodnotu více než vozů. Jen v Rusku se odbyt zvýšil o 44,5 %, v Indii o 34,5 %, v Číně o 7,1 % a celkově v Evropě o 5,8 %. Obrat v prvním pololetí 2012 vzrostl o 6,6 % na 5,7 miliard euro, což je nový pololetní rekord, stejně jako provozní výsledek za prvních šest měsíců (449 milionů euro). Růstová strategie ŠKODA 2018 přináší konkrétní výsledky, říká Winfried Vahland. V prvních osmi měsících jsme dále zlepšili naši pozici na světových trzích a vytvořili podmínky pro pokračování růstového kurzu i v ekonomicky složité době. ŠKODA je úspěšná a vytváří solidní základ pro další růst v následujících letech. Cílem je zvýšit do roku 2018 prodeje na minimálně 1,5 milionu vozů ročně. Důsledná realizace mezinárodní modelové ofenzívy Při svých růstových plánech sází ŠKODA AUTO na největší modelovou ofenzívu ve své 117leté historii. V příštích letech uvede automobilka v průměru každých šest měsíců na trh jeden nový, nebo přepracovaný model. Vedle tradičních evropských zemí se česká automobilka spoléhá zejména na rostoucí trhy v Rusku, Indii a Číně.

3 Tisková zpráva, Strana 3 ze 4 V Číně na největším odbytišti vozů ŠKODA se bude od roku 2013 ve spolupráci s firmou Shanghai Volkswagen vyrábět kompaktní SUV ŠKODA Yeti. V témže roce pak na místní trh přijde čínská verze vozu ŠKODA Rapid. Také v Rusku ŠKODA AUTO dále sází na silný růst. V prvních osmi měsících roku 2012 značka rostla třikrát silněji než ruský trh. Před několika týdny se na moskevském autosalonu představil nový akční model Yeti Sochi předzvěst sponzorské podpory společnosti ŠKODA AUTO na Zimních olympijských hrách 2014 v Soči. Také zahájení výroby ruské verze modelu ŠKODA Rapid je na dohled: na jaře 2014 bude v závodě společnosti Volkswagen Group Rus v Kaluze zahájena výroba tohoto kompaktního modelu. Velký potenciál vidí ŠKODA AUTO také na indickém trhu. Už rok v Púně sjíždí z výrobní linky místní varianta vozu Rapid. S indickým kompaktním sedanem je ŠKODA AUTO přítomna v největším segmentu zdejšího automobilového trhu. Indická ŠKODA Rapid je u zákazníků velice oblíbená a záhy po svém uvedení zde byla zvolena rodinným automobilem roku. V prvních osmi měsících roku 2012 připadlo kolem 60 % prodejů značky v Indii právě na tento nový model. ŠKODA v rallye: Vyhlídka na hattrick Velmi úspěšná je letos značka ŠKODA také na soutěžních tratích. V rallyové sezoně 2012 má již téměř jistý hattrick. Ve dvou soutěžích je už jisté, že zvítězí posádky továrního týmu ŠKODA Motorsport. Juho Hänninen a Mikko Markkula si dopředu zajistili titul mistra Evropy v rallye. Mezinárodní mistrovství České republiky pak opanovala posádka Jan Kopecký Pavel Dresler. Navíc je ŠKODA jasně v čele hodnocení značek seriálu IRC a směřuje ke třetímu titulu v řadě. Andreas Mikkelsen z týmu ŠKODA UK MOTOSPORT je navíc v poháru v IRC na prvním místě v aktuálním hodnocení jezdců. S dosavadními výkony v letošní sezoně tak značka ŠKODA navazuje na úspěchy předchozích let.

4 Tisková zpráva, Strana 4 ze 4 ŠKODA AUTO na Mezinárodním autosalonu v Paříži 2012: Expozice ŠKODA AUTO: pavilon 4, stánek 215 Plocha expozice ŠKODA AUTO: m 2 Tisková konference ŠKODA AUTO: , 09:35 hod. Počet vystavených vozů značky ŠKODA první tiskový den: 8 vozů včetně modelu Rapid Počet vystavených vozů značky ŠKODA druhý tiskový den: 11 vozů (5x Rapid, 1x Citigo 5D, 1x Citigo 3D, 1x Fabia Monte Carlo, 1x Yeti, 1x Octavia Combi RS, 1x Superb Combi L&K) Počet vystavených vozů značky ŠKODA ve dnech pro veřejnost 11 vozů (3x Rapid, 1x Citigo 5D, 1x Citigo 3D, 1x Fabia Monte Carlo, 1x Yeti, 1x Octavia Combi, 1x Octavia Combi RS, 1x Superb Combi L&K, 1x Roomster) Tiskové dny: Dny pro veřejnost: Pro další informace, prosím, kontaktujte: Bernd Abel, Komunikace produktu Tomáš Kotera, Komunikace produktu T T

5 Tisková zpráva, Strana 1 ze 4 ŠKODA nadále udržuje kurz růstu ŠKODA Rapid je pokračováním největší modelové ofenzívy v dosavadní historii značky Nová třída značky ŠKODA nabízí prostor v jeho nejkrásnější podobě Růstová strategie ŠKODA 2018 přináší konkrétní výsledky Celkový počet dodávek zákazníkům za prvních osm měsíců roku 2012 meziročně vzrostl o 8,5 % na více než vozů Obrat značky ŠKODA se v prvním pololetí zvýšil o 6,6 % na 5,7 miliard euro; provozní výsledek pak o 9 % na 449 milionů euro Investice společnosti ŠKODA AUTO do nových výrobních kapacit pokračují Paříž/Mladá Boleslav, září 2012 ŠKODA AUTO důsledně pokračuje v růstovém kurzu. Se světovou výstavní premiérou kompaktního modelu ŠKODA Rapid na mezinárodním autosalonu v Paříži zahájila česká automobilka další etapu největší modelové ofenzívy své historie. Do roku 2018 chce ŠKODA AUTO zvýšit celosvětový prodej všech modelů na minimálně 1,5 milionu vozů ročně. Od ledna do srpna 2012 vzrostl počet dodávek zákazníkům v porovnání se stejným obdobím minulého roku o 8,5 % na nový rekordní odbyt více než vozů. Pozitivně se vyvíjely také finanční výsledky: v prvním pololetí se odbyt zvýšil o 6,6 % na 5,7 miliard euro. Provozní výsledek zaznamenal nárůst o 9 % na 449 milionů euro. Dodávky zákazníkům v prvních osmi měsících dále rostly Průběžné výsledky za rok 2012 ukazují, že ŠKODA AUTO si na trzích drží úspěšný kurz. Dodávky zákazníkům v období od ledna do srpna vzrostly o 8,5 % na více než vozů, což je nová rekordní hodnota pro prvních osm měsíců roku. ŠKODA AUTO v aktuálním, místy velice náročném ekonomickém prostředí prodala více vozů než v minulém roce, říká Werner Eichhorn, člen představenstva společnosti ŠKODA AUTO za oblast prodeje a marketingu. V prvních dvou třetinách roku se pozice značky ŠKODA dále zlepšila. Na celkově klesajícím západoevropském trhu jsou prodeje značky za prvních osm měsíců ve výši zhruba vozů téměř na úrovni minulého roku. Dvouciferného růstu, konkrétně 33 %, dosáhla ŠKODA AUTO ve východní Evropě. Navzdory tržnímu trendu rostla firma i ve střední Evropě: zde dodávky zákazníkům stouply o téměř 5 %. Také na trzích Ruska, Indie a Číny se prodeje zvýšily. V Rusku rostla ŠKODA s 44,5 % téměř třikrát silněji než celkový trh a dosáhla nového rekordu v podobě prodaných vozů. V Indii automobilka dále posílila svou pozici a v období od ledna do srpna rostla o 34,5 % na novou rekordní hodnotu více než vozů dodaných indickým zákazníkům. V Číně vzrostl počet dodávek zákazníkům o 7 % na více než vozů. Tím Čína opět potvrdila pozici nejsilnějšího odbytiště značky ŠKODA.

6 Tisková zpráva, Strana 2 ze 4 Růstová strategie 2018 přináší konkrétní výsledky. Nyní jde o to, tento náš kurz udržet v náročných tržních podmínkách také během následujících měsíců a důsledně tak pokračovat v růstu, říká Eichhorn. Člen představenstva přitom budoucí vývoj značky vidí v zásadě pozitivně: Věříme, že světový automobilový trh v příštích letech dále poroste. Za těchto podmínek chceme naši pozici dále posilovat. ŠKODA Rapid nová třída značky ŠKODA Velký význam pro růst automobilky v příštích letech má ŠKODA Rapid, která slaví svou výstavní premiéru právě v Paříži. ŠKODA Rapid je v každém ohledu novou třídou značky ŠKODA a stanovuje měřítka v segmentu kompaktních rodinných vozů pokud jde o prostornost, design, praktičnost a poměr ceny a nabízené hodnoty, říká předseda představenstva společnosti ŠKODA AUTO Prof. Dr. h.c. Winfried Vahland. Tento automobil se hned po řadě Octavia stane naším druhým nejprodávanějším modelem, dodává předseda představenstva společnosti ŠKODA AUTO. Prodej nové modelové řady značky ŠKODA začne v Evropě od října Novinka se bude vyrábět v hlavním závodě společnosti v Mladé Boleslavi. Od roku 2013 bude v Číně zavedena varianta modelu Rapid, speciálně upravená dle potřeb tamních zákazníků. Velký význam má ŠKODA Rapid také pro růst značky v Rusku. Na jaře 2014 bude zahájena výroba ruského provedení modelu Rapid v Kaluze. ŠKODA AUTO v současné době prověřuje možnost dřívějšího uvedení importovaných vozů Rapid na ruský trh. ŠKODA Rapid doplňuje aktuální nabídku značky v prostoru mezi modely Fabia a Octavia, tedy v segmentu kompaktních vozů. ŠKODA AUTO si od modelu Rapid slibuje další oživení v třídě kompaktních rodinných automobilů: Celková koncepce a provedení modelu Rapid jsou pro značku ŠKODA typické vůz je praktický, plný chytrých řešení, elegantní a spolehlivý. Na svou třídu je Rapid mimořádně všestranný: je elegantní jako sedan a přitom praktický jako kombi. Na evropských trzích tento vůz svým segmentem citelně zahýbe, říká Prof. Vahland. Tomu by mělo pomoci i to, že nový Rapid je mimořádně praktický vůz přesně v duchu sloganu Simply Clever. Na palubě má 19 chytrých prvků, které jsou jednoduché, ale efektivní. Typickým příkladem takového Simply Clever řešení je škrabka na led, intergrovaná ve víčku palivové nádrže. Škrabka v autě získala pevné, snadno dostupné místo a v zimě odpadne nepříjemné hledání. Jako vůbec první sériový vůz představuje Rapid navíc i nový designový jazyk ŠKODA AUTO včetně nového loga. Vyvážené proporce, jasné a čistě modelované plochy a ostře vykreslené linie vytváří atraktivní celkový dojem.

7 Tisková zpráva, Strana 3 ze 4 Investice do modelů a výrobních kapacit S modelem Rapid získává největší modelová ofenzíva v historii ŠKODA AUTO na intenzitě. V příštích letech značka představí v průměru každých šest měsíců jeden nový, nebo přepracovaný model. Automobilka v této souvislosti významně rozšiřuje své mezinárodní výrobní kapacity. V Číně bude v roce 2013 zahájena výroba modelu ŠKODA Yeti v závodě Shanghai Volkswagen. I v ruském Nižním Novgorodu bude od konce roku 2012 z linky sjíždět ŠKODA Yeti v tomto případě díky spolupráci Volkswagen Group Rus s ruskou automobilkou GAZ. Na jaře 2014 bude navíc zahájena výroba ruské verze modelu Rapid v závodě v Kaluze. ŠKODA AUTO intenzivně investuje i do svých evropských závodů. Automobilka rozšiřuje a modernizuje výrobní linky pro potřeby modelu Rapid a následníka aktuální generace vozu Octavia v hlavním závodě v Mladé Boleslavi. Výrobní kapacita montážní linky I tak bude postupně navýšena z 800 na vozů denně. S připravovaným náběhem nového modelu ŠKODA Octavia souvisí pokračující stavební úpravy a rozšiřování logistických kapacit v Mladé Boleslavi. Také v závodě v severočeském Vrchlabí úspěšně naběhl strategicky významný projekt. Od září 2012 zde ŠKODA AUTO vyrábí dvouspojkovou převodovku DQ200 pro potřeby značek koncernu Volkswagen. Počáteční kapacita činí převodovek denně, od poloviny roku 2013 se pak má počet navýšit až na kusů. ŠKODA AUTO staví pro budoucnost Vedle náběhů produktů a komponent se ŠKODA AUTO věnuje i dalším důležitým projektům. Automobilka v současné době staví zcela nový centrální sklad v Mladé Boleslavi. Rozšíří se také ŠKODA Parts Center pro díly a příslušenství. Důležitým opatřením je navíc i rozšíření Technologického centra v mladoboleslavské Česaně. V jeho rámci automobilka přebudovává areál bývalého lihovaru na špičkový vývojový komplex o celkové rozloze m 2 užitné vnitřní plochy a m 2 zelených ploch. Před několika dny byl položením základního kamene nové zkušebny motorů a převodovek učiněn první krok ve výstavbě areálu. Vývojový komplex bude postupně dokončován v letech 2013 až Vedle toho prochází rozsáhlou renovací i ŠKODA Muzeum v Mladé Boleslavi. Jeho znovuotevření je naplánováno ještě na letošní rok. Vysokou prioritu má i rozvoj samotných Škodováků. Pro potřeby svých zaměstnanců z oblastí výroby a administrativy otevřela ŠKODA AUTO před dvěma měsíci v Mladé Boleslavi Lean Centrum. V tomto vzdělávacím středisku se zaměstnanci a dodavatelé školí pro optimalizaci procesů ve výrobě a administrativě. Do nového čtyřpatrového tréninkového komplexu o celkové ploše m 2 ŠKODA AUTO investovala zhruba 5,3 milionů euro. Na celém světě má česká automobilka více než 25 školících center.

8 Tisková zpráva, Strana 4 ze 4 Pro další informace, prosím, kontaktujte: Bernd Abel, Komunikace produktu Tomáš Kotera, Komunikace produktu T T

9 Tisková zpráva, Strana 1 ze 4 Nová ŠKODA Rapid nová třída značky ŠKODA Nová ŠKODA Rapid slaví výstavní premiéru na mezinárodním autosalonu v Paříži Zahájení prodeje v Evropě v říjnu 2012 Typická ŠKODA: spousta prostoru pro celou rodinu a vynikající poměr ceny a nabízené hodnoty Rozsáhlá bezpečnostní výbava, hospodárné benzinové a naftové motory První model kompletně navržený podle nového designového jazyka značky ŠKODA: svěží, jasný, precizní a nadčasově elegantní Rapid pro Čínu bude následovat v roce 2013, zahájení výroby ruské varianty v roce 2014 Paříž/Mladá Boleslav, září 2012 ŠKODA AUTO důsledně pokračuje ve své modelové ofenzívě. Na mezinárodním autosalonu v Paříži představí česká značka ve světové výstavní premiéře nový kompaktní model ŠKODA Rapid. Tento vůz nabídkou velkorysého prostoru pro cestující i jejich zavazadla při kompaktních vnějších rozměrech stanovuje nová měřítka v segmentu A. Nejnovější modelová řada, která má pro růstovou strategii automobilky klíčový význam, bude od října tohoto roku postupně uváděna na evropské trhy. S modelem ŠKODA Rapid zahájíme další stupeň modelové ofenzívy ŠKODA, říká předseda představenstva společnosti ŠKODA AUTO Prof. Dr. h.c. Winfried Vahland. Tento vůz je důležitým pilířem naší Růstové strategie Po řadě Octavia se stane naším druhým nejprodávanějším modelem. ŠKODA Rapid zájemce přesvědčí nabídkou prostoru, designem, vynikajícím poměrem ceny a nabízené hodnoty, rozsáhlou bezpečnostní výbavou a hospodárnými motory. S modelem Rapid přijíždí nová třída značky ŠKODA, říká Vahland. Automobil stanoví nová měřítka v segmentu kompaktních rodinných vozů. Rapid je na první pohled elegantní kompaktní rodinný vůz, ale jakmile přijde řeč na objem kufru ať už 550 l v základním uspořádání, nebo ještě více po sklopení zadních opěradel nabízí se porovnání s vozy typu kombi. Nabídkou prostoru, flexibilitou a poměrem ceny a hodnoty je to typická ŠKODA, dodává Vahland. ŠKODA Rapid doplňuje aktuální modelovou paletu české automobilky v prostoru mezi modely Fabia a Octavia. Je doma v silném segmentu kompaktních vozů, tzv. třídě A, která dnes představuje zhruba 36 % světového automobilového trhu. V této skupině pak 42 % představují modely se stupňovitou zádí, tj. sedany a liftbacky. Dle vyjádření odborníků vzroste do roku 2020 počet celosvětově prodaných vozů tohoto typu zhruba o 50 %.

10 Tisková zpráva, Strana 2 ze 4 Po modelech Fabia a Octavia se ŠKODA Rapid stane třetím modelem, který bude aktuálně sjíždět z linky v Mladé Boleslavi. Pro výrobu vozu Rapid a připravované nové generace modelu Octavia automobilka v současné době modernizuje a rozšiřuje řadu klíčových provozů ve svém hlavním závodě. Výrobní kapacita linky I v Mladé Boleslavi tak postupně vzroste z 800 na vozů denně. Ve specifických verzích se bude ŠKODA Rapid v budoucnu vyrábět a prodávat také v Čině a v Rusku. V roce 2013 bude zahájen prodej na čínském trhu, na jaře 2014 pak bude zahájena výroba ruské verze v závodě koncernu Volkswagen v Kaluze nedaleko Moskvy. Od konce roku 2011 je Rapid úspěšně nabízen jako specifická varianta také v Indii. Od zahájení prodeje bylo indickým zákazníkům dodáno celkem vozů. Spousta místa za dostupnou cenu ŠKODA Rapid je ve své třídě novým měřítkem prostornosti. I při kompaktních vnějších rozměrech vozu (délka 4,48 m, šířka 1,71 m, výška 1,46 m) nabídne místo až pro pět cestujících. V rámci třídy Rapid exceluje v parametrech místa pro kolena a nad hlavami cestujících na zadních sedadlech. Také objemem zavazadlového prostoru 550 litrů je na špičce svého segmentu. Za hlavní cílové skupiny modelu Rapid považuje ŠKODA AUTO zejména rodiny. Werner Eichhorn, který je od 1. září novým členem představenstva společnosti za oblast prodeje a marketingu, říká: Flexibilita tohoto vozu je díky nabídce prostoru a velkým dveřím zavazadlového prostoru bezkonkurenční. Rapid je pravá ŠKODA. Rodiny ho budou milovat. Automobil plný chytrých řešení Nová modelová řada ŠKODA AUTO byla od počátku navržena v duchu firemní filozofie Simply Clever. Ve výčtu jednoduše chytrých řešení je třeba na prvním místě zmínit samotný prostorový koncept automobilu. Vedle něj novinka nabízí dalších více než 19 Simply Clever prvků. Výstižným příkladem jednoduchého a efektivního řešení je škrabka na led, integrovaná do víčka palivové nádrže. Protože má škrabka své pevné místo, v zimě odpadá její často nepříjemné hledání. Rovněž poprvé se ve voze ŠKODA jako volitelná výbava objevuje oboustranný koberec v zavazadlovém prostoru. Pod sedadlem řidiče se navíc nachází praktický držák výstražné vesty. K zachování pořádku v interiéru přispěje i vyjímatelný odpadkový koš ve dveřích. Vedle těchto novinek má Rapid na palubě řadu dalších chytrých prvků, které se osvědčily v jiných modelových řadách. Řeč je například o držáku na multimediální přístroje, držáku na parkovací lístky, četných držácích na nápoje či láhve, síťkách na vnitřních stranách předních opěradel a volitelném síťovém programu pro ve své třídě rekordní zavazadlový prostor.

11 Tisková zpráva, Strana 3 ze 4 Nový design značky ŠKODA: svěží, jasný, precizní, a nadčasově elegantní Jako vůbec první sériový vůz značky byl Rapid kompletně navržen v duchu nově vyvinutého designového jazyka ŠKODA AUTO. Nový design je svěží, jasný, precizní a emocionální, zdůrazňuje nový člen představenstva společnosti ŠKODA AUTO zodpovědný za oblast technického vývoje Dr. Frank Welsch. Vyvážené proporce, jasně a čistě modelované plochy a ostře vykreslené linie dodávají vozu atraktivní celkový vzhled. Příď je ukázkou nové interpretace tradičních znaků vozů ŠKODA. Nové logo s okřídleným šípem má prominentní pozici na přední části kapoty. Maska chladiče z 19 lamel má jemný chromovaný rámeček. Soubor světlometů na přídi modelu ŠKODA Rapid je uspořádán do tvaru čtyřlístku. Silné emoce vyzařují také z profilu karoserie, zejména díky dlouhému rozvoru a siluetě evokující kupé. Mimořádně efektní je precizně a ostře tvarovaná Tornádo linie, která vytváří jasný kontrast světla a stínu. Velké páté dveře na zádi umožňují optimální nakládání zavazadlového prostoru ve stylu vozů kombi. Záď modelu Rapid je nezaměnitelná díky čistě navrženým sdruženým zadním svítilnám v typickém tvaru písmene C i díky novému logu značky. Rozsáhlý paket aktivní a pasivní bezpečnosti Velký důraz klade ŠKODA Rapid na aktivní a pasivní bezpečnost. V sériovém provedení pro země EU je vůz vybaven systémem ESC (Electronic Stability Control). Dlouhý rozvor, skvělá ovladatelnost a tuhá struktura karoserie jsou základem jízdní stability i dynamiky. Volitelně zvyšují úroveň aktivní bezpečnosti vozu prvky jako kontrola tlaku vzduchu v pneumatikách, mlhové světlomety s tzv. Corner funkcí (přisvětlování do zatáček) nebo Hill-Hold-Control (asistent rozjezdu do kopce). V případě kolize ochrání posádku rozsáhlý bezpečnostní paket. Do něj patří mimo jiné šest airbagů (přední, boční a hlavové) či přední výškově stavitelné tříbodové bezpečnostní pásy s přitahovači a omezovači tahů. Tuhé karoserii s naprogramovanými deformačními zónami vůz vděčí za příkladnou ochranu posádky při nárazu. Úsporné benzinové a naftové motory Rapid bude v Evropě nabízen s celkem čtyřmi benzinovými a dvěma naftovými motory. Všechny pohonné jednotky splňují normu EU 5. Základním benzinovým agregátem je tříválcový motor 1,2 MPI o výkonu 55 kw (75 koní). V nabídce budou další benzinové motory: 1,2 TSI o výkonu 63 kw (86 koní), 1,2 TSI o výkonu 77 kw (105 koní) a 1,4 TSI o výkonu 90 kw (122 koní). Vznětový motor o objemu 1,6 litru pracuje s přímým vstřikem paliva common rail, je vybaven filtrem pevných částic a bude nabízen ve dvou výkonových variantách. Základní

12 Tisková zpráva, Strana 4 ze 4 verze podává výkon 66 kw (90 koní) a na trh přijde v druhé polovině roku Volitelně tento motor bude možno kombinovat se sedmistupňovou převodovkou DSG. Silnější varianta motoru 1,6 TDI CR má výkon 77 kw (105 koní). Pro další informace, prosím, kontaktujete: Bernd Abel, Komunikace produktu Tomáš Kotera, Komunikace produktu T T

13 ŠKODA Rapid Zážehové motory Technické údaje 1,2 MPI/55 kw 1,2 TSI/63 kw 1,2 TSI/77 kw 1,4 TSI/90 kw (A) Motor Motor zážehový, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC, uložený vpředu napříč zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, řadový, chlazený kapalinou, přímé vstřikování paliva, OHC, uložený vpředu napříč zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, řadový, chlazený kapalinou, přímé vstřikování paliva, 2 OHC, uložený vpředu napříč Počet válců Zdvihový objem [cm 3 ] Vrtání zdvih [mm mm] 76,5 86,9 71,0 75,6 71,0 75,6 76,5 75,6 Maximální výkon/otáčky [kw/min -1 ] 55/ / / /5000 Maximální točivý moment/otáčky [Nm/min -1 ] 112/ / / / Kompresní poměr 10,5 : 1 10,0 : 1 10,0 : 1 10,0 : 1 Exhalační norma EU 5 Plnění elektronické vícebodové vstřikování paliva MPI elektronicky řízené přímé vstřikování paliva Zapalování elektronické bezdotykové, řízené řídicí jednotkou Mazání tlakové oběžné s plnoprůtokovým čističem oleje Palivo bezolovnatý benzin min. o. č. 95 (91)* Pohon Pohon pohon předních kol Spojka třecí suchá, hydraulicky ovládaná jednokotoučová, s talířovou pružinou a bezazbestovým obložením elektronicky řízené přímé vstřikování paliva bezolovnatý benzin min. o. č. 95 dvě souosé spojky, suché, vícelamelové, elektrohydraulicky ovládané Převodovka mechanická pětistupňová, plně synchronizovaná mechanická šestistupňová, plně synchronizovaná automatická sedmistupňová DSG s možností manuálního řazení Tiptronic Převodové stupně I-3,77 II-2,10 III-1,28 IV-0,88 V-0,67 Z-3,18 I-3,77 II-1,95 III-1,28 IV-0,93 V-0,74 Z-3,18 I-3,62 II-1,95 III-1,28 IV-0,93 V-0,74 VI-0,61 Z-3,18 I-3,50 II-2,09 III-1,34 IV-0,93 V-0,97 VI-0,78 VII-0,65 Z-3,72 Stálý převod 4,929 3,625 3,933 4,800/3,429 Z-4,500 1/4

14 ŠKODA Rapid Zážehové motory Technické údaje 1,2 MPI/55 kw 1,2 TSI/63 kw 1,2 TSI/77 kw 1,4 TSI/90 kw (A) Podvozek Přední náprava zavěšení MacPherson se spodními trojúhelníkovými rameny a příčným zkrutným stabilizátorem Zadní náprava kliková s vlečenými rameny Odpružení vinutými pružinami s teleskopickými tlumiči, vzadu s tlumiči vně pružin Brzdy kapalinové dvouokruhové, diagonálně propojené s podtlakovým posilovačem Dual Rate Brzdy vpředu kotoučové, s kotouči s vnitřním chlazením a jednopístovými plovoucími třmeny Brzdy vzadu bubnové kotoučové Parkovací brzda ruční mechanická na zadní kola Řízení hřebenové přímočinné s elektrohydraulickým posilovačem Průměr volantu [mm] 378 Kola 5J 14" 6J 15" Pneumatiky 175/70 R14 185/60 R15 Karoserie Karoserie pětidveřová, pětimístná, dvouprostorová Součinitel odporu vzduchu c x 0,30 0,31 0,30 Vnější rozměry Délka [mm] 4483 Šířka [mm] 1706 Výška (při pohotovostní hmotnosti) [mm] 1461 Rozvor [mm] 2602 Světlá výška (při pohotovostní hmotnosti) [mm] 136 Rozchod kol vpředu [mm] Rozchod kol vzadu [mm] /4

15 ŠKODA Rapid Zážehové motory Technické údaje 1,2 MPI/55 kw 1,2 TSI/63 kw 1,2 TSI/77 kw 1,4 TSI/90 kw (A) Vnitřní rozměry Šířka v loktech na předních sedadlech [mm] 1418 Šířka v loktech na zadních sedadlech [mm] 1428 Efektivní prostor pro hlavu vpředu [mm] 1014 Efektivní prostor pro hlavu vzadu [mm] 972 Objem zavazadlového prostoru [l] 550 Objem zavazadlového prostoru při sklopených opěradlech zadních [l] 1490 sedadel Hmotnosti Pohotovostní hmotnost s řidičem** [kg] Užitečné zatížení s řidičem** [kg] 535 Celková hmotnost [kg] Maximální zatížení střechy [kg] 75 Maximální hmotnost přípojného vozidla nebrzděného Maximální hmotnost přípojného vozidla brzděného stoupání 12 % Maximální hmotnost přípojného vozidla brzděného stoupání 8 % Maximální svislé zatížení tažného zařízení Náplně [kg] [kg] [kg] [kg] 50 Objem palivové nádrže [l] 55 3/4

16 ŠKODA Rapid Zážehové motory Technické údaje 1,2 MPI/55 kw 1,2 TSI/63 kw 1,2 TSI/77 kw 1,4 TSI/90 kw (A) Provozní vlastnosti Maximální rychlost [km/h] Zrychlení km/h [s] 13,9 11,8 10,3 9,5 Spotřeba (1999/100/ES) EU 5 město [l/100 km] 8,1 6,5 [5,9] 6,9 [6,3] 7,4 [6,8] mimo město [l/100 km] 4,6 4,4 [4,3] 4,6 [4,2] 4,8 [4,6] kombinovaná [l/100 km] 5,9 5,1 [4,9] 5,4 [5,0] 5,8 [5,4] Emise CO 2 [g/km] [114] 125 [116] 134 [125] Vnější průměr zatáčení stopový [m] 10,2 * Při použití benzinu s nižším oktanovým číslem může dojít k mírnému snížení výkonu. ** Platí pro vůz se základní výbavou, hmotnost řidiče 75 kg. [ ] Platí pro Green tec. 4/4

17 ŠKODA Rapid Vznětové motory Technické údaje 1,6 TDI CR DPF/66 kw 1,6 TDI CR DPF/66 kw (A) 1,6 TDI CR DPF/77 kw Motor Motor vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem s nastavitelnou geometrií lopatek, řadový, chlazený kapalinou, přímé vysokotlaké vstřikování paliva, 2 OHC, uložený vpředu napříč Počet válců Zdvihový objem [cm 3 ] Vrtání zdvih [mm mm] 79,5 80,5 79,5 80,5 79,5 80,5 Maximální výkon/otáčky [kw/min -1 ] 66/ / /4400 Maximální točivý moment/otáčky [Nm/min -1 ] 230/ / / Kompresní poměr 16,5 : 1 16,5 : 1 16,5 : 1 Exhalační norma EU 5 Plnění elektronicky řízené vysokotlaké vstřikování systémem common-rail Mazání tlakové oběžné s plnoprůtokovým čističem oleje Palivo motorová nafta Pohon Pohon pohon předních kol Spojka Převodovka třecí suchá, hydraulicky ovládaná jednokotoučová, s talířovou pružinou a bezazbestovým obložením mechanická pětistupňová, plně synchronizovaná dvě souosé spojky, suché, vícelamelové, elektrohydraulicky ovládané automatická sedmistupňová DSG s možností manuálního řazení Tiptronic třecí suchá, hydraulicky ovládaná jednokotoučová, s talířovou pružinou a bezazbestovým obložením mechanická pětistupňová, plně synchronizovaná Převodové stupně I-3,78 II-2,12 III-1,27 IV-0,86 V-0,66 Z-3,60 Stálý převod 3,158 1/4

18 ŠKODA Rapid Vznětové motory Technické údaje 1,6 TDI CR DPF/66 kw 1,6 TDI CR DPF/66 kw (A) 1,6 TDI CR DPF/77 kw Podvozek Přední náprava zavěšení MacPherson se spodními trojúhelníkovými rameny a příčným zkrutným stabilizátorem Zadní náprava kliková s vlečenými rameny Odpružení vinutými pružinami s teleskopickými tlumiči, vzadu s tlumiči vně pružin Brzdy kapalinové dvouokruhové, diagonálně propojené s podtlakovým posilovačem Dual Rate Brzdy vpředu kotoučové, s kotouči s vnitřním chlazením a jednopístovými plovoucími třmeny Brzdy vzadu bubnové Parkovací brzda ruční mechanická na zadní kola Řízení hřebenové přímočinné s elektrohydraulickým posilovačem Průměr volantu [mm] 378 Kola 6J 15" Pneumatiky 185/60 R15 Karoserie Karoserie pětidveřová, pětimístná, dvouprostorová Součinitel odporu vzduchu c x 0,30 Vnější rozměry Délka [mm] 4483 Šířka [mm] 1706 Výška (při pohotovostní hmotnosti) [mm] 1461 Rozvor [mm] 2602 Světlá výška (při pohotovostní hmotnosti) [mm] 136 Rozchod kol vpředu [mm] 1457 Rozchod kol vzadu [mm] /4

19 ŠKODA Rapid Vznětové motory Technické údaje 1,6 TDI CR DPF/66 kw 1,6 TDI CR DPF/66 kw (A) 1,6 TDI CR DPF/77 kw Vnitřní rozměry Šířka v loktech na předních sedadlech [mm] 1418 Šířka v loktech na zadních sedadlech [mm] 1428 Efektivní prostor pro hlavu vpředu [mm] 1014 Efektivní prostor pro hlavu vzadu [mm] 972 Objem zavazadlového prostoru [l] 550 Objem zavazadlového prostoru při sklopených opěradlech zadních [l] 1490 sedadel Hmotnosti Pohotovostní hmotnost s řidičem** [kg] 1265 Užitečné zatížení s řidičem** [kg] 535 Celková hmotnost [kg] 1725 Maximální zatížení střechy [kg] 75 Maximální hmotnost přípojného vozidla nebrzděného Maximální hmotnost přípojného vozidla brzděného stoupání 12 % Maximální hmotnost přípojného vozidla brzděného stoupání 8 % Maximální svislé zatížení tažného zařízení Náplně [kg] 630 [kg] 1200 [kg] 1200 [kg] 50 Objem palivové nádrže [l] 55 3/4

20 ŠKODA Rapid Vznětové motory Technické údaje 1,6 TDI CR DPF/66 kw 1,6 TDI CR DPF/66 kw (A) 1,6 TDI CR DPF/77 kw Provozní vlastnosti Maximální rychlost [km/h] 190 Zrychlení km/h [s] 10,4 Spotřeba (1999/100/ES) EU 5 město [l/100 km] 5,6 [4,8] mimo město [l/100 km] 3,7 [3,4] kombinovaná [l/100 km] 4,2 [ ] 4,3 [ ] 4,4 [3,9] Emise CO 2 [g/km] 109 [ ] 114 [ ] 114 [104] Vnější průměr zatáčení stopový [m] 10,2 ** Platí pro vůz se základní výbavou, hmotnost řidiče 75 kg. [ ] Platí pro Green tec. Údaje nebyly v době tiskové uzávěrky k dispozici. 4/4

ŠKODA Octavia Combi RS

ŠKODA Octavia Combi RS zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC, uložený vpředu napříč vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem s nastavitelnou geometrií lopatek, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC,

Více

Porsche Brno. Citigo Elegance 1,0 MPI AP 55kW (75 PS) 158115. Citigo Elegance 1,0 MPI 44kW (60 PS) 132740

Porsche Brno. Citigo Elegance 1,0 MPI AP 55kW (75 PS) 158115. Citigo Elegance 1,0 MPI 44kW (60 PS) 132740 Motorizace modelu Fabia: /63kW EU5-5,2 l/100km - 121 g/km CO2, Motorizace modelu Roomster: /63kW EU5-5,7 l/100km - 134 g/kmco2, Motorizace modelu : /63kW EU5-6,1 l/100km - 119 g/kmco2, /77kW EU5-6,4 l/100km

Více

Technická specifika zboží

Technická specifika zboží Technická specifika zboží Příloha č. 2 zadávací dokumentace 1 ks automobilu ve specifikaci: Model: typ: provedení: automobil osobní silniční vyšší střední třída; sedan; počet dveří: minimálně 4; počet

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia Ceník

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia Ceník SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Ceník Motorizace Fabia Motorizace Exhalační norma Komb. spotřeba Emise CO 2 Active Ambition Elegance Monte Carlo Scout GreenLine 1,2 HTP/44 kw EU 5 5,5 l/100 km 128 g/km 224 900

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia Ceník

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia Ceník SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Ceník Motorizace Fabia Motorizace Exhalační norma Komb. spotřeba Emise CO 2 Easy Active Ambition Elegance Monte Carlo Scout GreenLine 1,2 HTP/44 kw EU 5 5,5 l/100 km 128 g/km

Více

simply clever ŠKODA Octavia Edition Akční ceník

simply clever ŠKODA Octavia Edition Akční ceník simply clever Octavia Edition Akční ceník Akční ceník Octavia Edition Octavia Prima Edition cz 1,2 TSI/77 kw 334 900 Kč 39 000 Kč 1,6 MPI/75 kw (LPG 72 kw) 364 900 Kč 39 000 Kč 1,4 TSI/90 kw 374 900 Kč

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia Ceník

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia Ceník SIMPLY CLEVER ŠKODA Octavia Ceník Motorizace Octavia Motorizace Exhalační norma Komb. spotřeba Emise CO 2 Active Ambition Elegance L&K GreenLine 1,4 MPI/59 kw EU 5 6,4 l/100 km 149 g/km 357 900 1,6 MPI/75

Více

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000 Modelový rok '12 LS LT LT+ LTZ 351 000 377 000 395 000 415 000 442 200 1,7D 96 kw/130 k ECO 461 400 493 000 2,0 VCDi 120 kw/163 k 462 000 500 200 AKČNÍ 1,7D 96 kw/130 k ECO 2,0 VCDi 120 kw/163 k LS LT

Více

paket, tempomat Rezerva, Tour Ambition Plus paket, tempomat Rezerva, Mobilita plus Ambition Plus = klimatizace, malý kožený paket

paket, tempomat Rezerva, Tour Ambition Plus paket, tempomat Rezerva, Mobilita plus Ambition Plus = klimatizace, malý kožený paket NOVÉ SKLADOVÉ VOZY K DODÁNÍ IHNED-STAV K 12.12.2014 Prodejci nových vozů Škoda: Jiří Knotek David Bílý Jakub Škvařil Mobil: 724 504 288 Mobil: 724 115 404 Mobil: 724 912 234 Email: jiri.knotek@porsche.cz

Více

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ!

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ! NOVÉ TWINGO Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky AKTUÁLNÍ AKCE S Novým Twingem vám bude město ležet u nohou! Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle

Více

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ CENÍK PLATNÝ OD 1.4.2012 CENA 1.2 Edice 100 CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 273 900 Kč Interiér Kapsa na zadní straně sedadla řidiče Kapsa na zadní straně sedadla spolujezdce Sluneční

Více

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFamily. akční. Fotografie jsou pouze ilustrativní.

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFamily. akční. Fotografie jsou pouze ilustrativní. SIMPLY CLEVER ŠkodaFamily akční NABÍDKA Fotografie jsou pouze ilustrativní. Akční ceník Family (ceny jsou uvedeny včetně metalízy a paketu Plus) motorizace standardní ZVÝHODNĚNÍ FAMILY LINE* FAMILY LINE

Více

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFamily AKČNÍ NABÍDKA. Fotografie jsou pouze ilustrativní.

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFamily AKČNÍ NABÍDKA. Fotografie jsou pouze ilustrativní. SIMPLY CLEVER ŠkodaFamily AKČNÍ NABÍDKA Fotografie jsou pouze ilustrativní. Akční ceník Family (ceny jsou uvedeny včetně metalízy a paketu Plus) MOTORIZACE STANDARDNÍ ZVÝHODNĚNÍ FAMILY LINE* FAMILY LINE

Více

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč MEGANE COUPÉ Od 299 900 Kč RENAULT MÉGANE COUPÉ LIMITED OD 284 900 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč* SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Více

Příloha č. 2 zadávací dokumentace v rámci zadávacího řízení k zadání veřejné zakázky na dodávky

Příloha č. 2 zadávací dokumentace v rámci zadávacího řízení k zadání veřejné zakázky na dodávky Příloha č. 2 zadávací dokumentace v rámci zadávacího řízení k zadání veřejné zakázky na dodávky Nákup nových osobních automobilů pro městskou část Praha 4 Požadovaná technická specifikace vozidel Minimální

Více

Tisková zpráva, Strana 1 z 4

Tisková zpráva, Strana 1 z 4 Tisková zpráva, Strana 1 z 4 TISKOVÁ MAPA: Nová ŠKODA Rapid Spaceback - Mladistvá novinka mezi hatchbacky ŠKODA Rapid Spaceback: První hatchback značky ŠKODA v nižší střední třídě Inovativní koncept: Dynamický

Více

POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ

POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ PŘIZPŮSOBÍ SE VAŠEMU PODNIKÁNÍ Sleva 17% již od 395 900 Kč 22% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ Nissan NV200 Combi poskytuje více prostoru, je flexibilní a nabízí širokou

Více

Nová ŠkodaFabia RS SIMPLY CLEVER

Nová ŠkodaFabia RS SIMPLY CLEVER Nová ŠkodaFabia RS SIMPLY CLEVER Sílu nemusíte využívat stále. Někdy stačí jen vědomí, že když ji budete potřebovat, je tu. Jako 180 koní, které čekají na pobídku Vaší pravé nohy. Vítejte ve světě síly

Více

Technické podmínky. pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015

Technické podmínky. pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015 Příloha č. 1 zadávací dokumentace Technické podmínky pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015 Automobily musí splňovat následující

Více

VÝBAVY A CENY CRUZE SW

VÝBAVY A CENY CRUZE SW VÝBAVY A CENY CRUZE SW CENÍK PLATNÝ OD 1.9.2012 CENA CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA EMISE CO2 380 000 Kč + 1.7D Eco 1.4 Turbo 1.7D Eco 2.0 VCDi AT 1.4 Turbo 2.0 VCDi 2.0 VCDi AT 302900 Kč 317900 Kč 415900 Kč

Více

Polo. Ceník. Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Aut. DSG7

Polo. Ceník. Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Aut. DSG7 Ceník Polo Zdvihový objem (l) Převodovka / 6 st. pr. 1,0 1,8 TSI BMT 1,2 TSI BMT 1,2 TSI BMT 1,4 TDI BMT 6 st. pr. 6 st. pr. Kombinovaná spotřeba l/100 km Výkon kw (k) Comfortline 5.1 55 (75) 301 900 6.0

Více

Dacia Logan & Logan MCV

Dacia Logan & Logan MCV Dacia Logan & Logan MCV Komfort a inteligentní technologie Dotykový multimediální systém Media Nav 2.0*. Tempomat s omezovačem rychlosti*. Zadní parkovací senzor. * Dostupný v závislosti na verzi. Nevídaný

Více

Navíc oproti výbavě Trend:

Navíc oproti výbavě Trend: FORD KA I CENÍK Výbava Motor Palivo Výkon Převodovka Cena vč. DPH Trend 1.2 Duratec benzín 69 k (51 kw) 5st. manuální 184 990 Trend Plus 1.2 Duratec benzín 69 k (51 kw) 5st. manuální 199 990 Titanium 1.2

Více

Možnost financování nového vozu. Škoda Octavia 1,6 TDI CR 105PS Elegance lim. Výhody, které získáte:

Možnost financování nového vozu. Škoda Octavia 1,6 TDI CR 105PS Elegance lim. Výhody, které získáte: Možnost financování nového vozu Škoda Octavia 1,6 TDI CR 105PS Elegance lim. Provozní náklady Škoda Octavia 1.6 TDI CR 105 PS Elegance lim. za 4 roky (48 měsíců) při předpokládaném ujetí max. 120.000 km,

Více

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč OOEXKLUZIVNÍ LIMITOVANÁ SÉRIE CLIO R.S. MONACO GP OOLAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM OOR.S. DRIVE VOLBA 3 REŽIMŮ NASTAVENÍ VOZU

Více

Výzva k podání nabídky na veřejnou zakázku na dodávky Leasing automobilů Moravian Science Centre Brno, p.o.

Výzva k podání nabídky na veřejnou zakázku na dodávky Leasing automobilů Moravian Science Centre Brno, p.o. Výzva k podání nabídky na veřejnou zakázku na dodávky Leasing automobilů Moravian Science Centre Brno, p.o. zadávanou jako zakázka malého rozsahu dle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění

Více

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 Ceník M{zd{ MX-5 Výkon kw (k) Převodovka Emotion Challenge Revolution 1.8 Roadster 93 (126) man. 5st. 574 900 631 900-1.8 Roadster Coupé 93 (126) man. 5st. - 681

Více

Servisní knížka. Verze 1.0. Rover 75 Rover 75 Tourer

Servisní knížka. Verze 1.0. Rover 75 Rover 75 Tourer Servisní knížka Verze 1.0 Rover 75 Rover 75 Tourer Vaše motorizace Výkon (PS) Točivý moment (N/m) 0-100 km (s) Maximální rychlost (km/h) Spotřeba (l/100 km) Výroba v letech Benzín 1.8 120 160 10.9 195

Více

Polo. Ceník. Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Aut. DSG7

Polo. Ceník. Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Aut. DSG7 Ceník Polo Zdvihový objem (l) Převodovka / 1,8 TSI BMT 1,2 TSI BMT 1,0 1,2 TSI BMT 1,4 TDI BMT 1,0 TSI BMT Kombinovaná spotřeba l/100 km Výkon kw (k) Comfortline 6.0 141 (192) 464 900 4.7/4.8 66 (90) 316

Více

Tisková zpráva, Strana 1 z 6

Tisková zpráva, Strana 1 z 6 Tisková zpráva, Strana 1 z 6 Nová ŠKODA Octavia: Třída sama pro sebe Klíčový model značky ŠKODA ve zcela nové podobě ŠKODA Octavia třetí generace stanovuje nová měřítka v nabídce místa pro cestující a

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia RS

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia RS SIMPLY CLEVER ŠKODA Octavia RS Co může lépe doplnit sportovně-elegantní styl než vysoká úroveň bezpečnosti. Smysl pro zodpovědnost a potěšení z jízdy se navzájem nevylučují. Mohou se perfektně doplňovat.

Více

Obecná charakteristika produktu

Obecná charakteristika produktu Obecná charakteristika produktu Název: Výrobce: Cena: Škoda Octavia Combi II Škoda Auto a.s. od 464 900 Kč Popisovaný model: 976 800 Kč Technický popis: Stupeň výbavy: Motor: Elegance 2.0 TDI PD Vznětový,

Více

Polo. Ceník. Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Aut. DSG7

Polo. Ceník. Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Aut. DSG7 Ceník Polo Zdvihový objem (l) Převodovka / 1,8 TSI BMT 1,2 TSI BMT 1,0 1,2 TSI BMT 1,4 TDI BMT 1,0 TSI BMT Kombinovaná spotřeba l/100 km Výkon kw (k) Comfortline 6.0 141 (192) 460 900 4.7/4.8 66 (90) 319

Více

ceník Volkswagen Passat Limousine www.volkswagen.cz Zdvihový Výkon Převodovka Trendline Comfortline Sportline Highline

ceník Volkswagen Passat Limousine www.volkswagen.cz Zdvihový Výkon Převodovka Trendline Comfortline Sportline Highline www.volkswagen.cz Volkswagen Passat Limousine ceník Zdvihový Výkon Převodovka objem (l) kw (k) 1,6 75 (102) 5stup. 649 900 677 200 706 600 1,6 FSI 85 (115) 6stup. 712 800 738 500 768 000 814 500 1,6 FSI

Více

VAN MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR

VAN MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR NISSAN NV200 VAN Fleetová sleva již při nákupu 1 vozu 288 810 Již od 288 810 Kč MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR Nákladový prostor NV200 byl chytře navržen tak, aby byly vnitřní rozměry co největší a je tak

Více

SPOTŘEBA (l/100 km) město / mimo město / kombinovaná

SPOTŘEBA (l/100 km) město / mimo město / kombinovaná Ceník Platnost od 5. srpna 2010 Motorizace MOTOR PŘEVODOVKA VÝKON (kw) SPOTŘEBA (l/100 km) město / mimo město / kombinovaná KAROSERIE JX-E JLX-ES JLX-EL 1.6 VVT 5MT 78 10,2 / 7,1 / 8,2 3dveřová 539 900

Více

PNEU. ZiMNÍ MATIKY ** NOVÝ MEGANE. ZÍsKáTE. od 234 900 Kč*

PNEU. ZiMNÍ MATIKY ** NOVÝ MEGANE. ZÍsKáTE. od 234 900 Kč* NOVÝ MEGANE od 234 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 75 000 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč SPECIÁLNÍ NABÍDKA NA VYBRANÉ SKLADOVÉ

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia RS

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia RS SIMPLY CLEVER ŠKODA Octavia RS Co může lépe doplnit sportovně-elegantní styl než vysoká úroveň bezpečnosti. Smysl pro zodpovědnost a potěšení z jízdy se navzájem nevylučují. Mohou se perfektně doplňovat.

Více

NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE! RENAULT CLIO, VÍTĚZ CENY ZLATÝ VOLANT 2012

NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE! RENAULT CLIO, VÍTĚZ CENY ZLATÝ VOLANT 2012 NOVÉ CLIO již od 229 900 Kč NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE! OO7" MULTIMEDIÁLNÍ DOTYKOVÝ DISPLEJ S NAVIGACÍ OOMOTORY ENERGY TCe 90 SE SPOTŘEBOU 4,5 l/100 km O O 5 HVĚZDIČEK EURO NCAP RENAULT CLIO,

Více

1/9 Číslo protokolu: csob cr 2178

1/9 Číslo protokolu: csob cr 2178 1/9 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O VOZIDLE

Více

Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel

Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel Caddy EcoFuel Caddy EcoFuel - motor Konstrukce: 4válcový benzínový motor. Objem válců: 1984 cm 3. Vrtání: 82,5 mm. Zdvih: 92,8 mm. Počet ventilů na válec:

Více

Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel

Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel Caddy EcoFuel Caddy EcoFuel - motor Konstrukce: Objem válců: Vrtání: Zdvih: Počet ventilů na válec: Kompresní poměr: Max.výkon: 4válcový benzínový motor.

Více

MotoR LIMITED BOSE. RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900 kč

MotoR LIMITED BOSE. RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900 kč CLio Renault LaGUna GRanDtoUR Ceník MotoR LIMITED BOSE 16v 140 569 900 dci 130 607 900 dci 150 627 900 677 900 energy dci 150 637 900 dci 175 at esm 735 900 RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900

Více

1/12 Číslo protokolu: csob cr 1669

1/12 Číslo protokolu: csob cr 1669 1/12 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O

Více

Renault ClIO V rytmu Vašeho srdce

Renault ClIO V rytmu Vašeho srdce Renault ClIO V rytmu Vašeho srdce CENÍK MOTOR 1,2 16V 75 229 900 249 900 269 900 294 900 TCe 90 279 900 299 900 324 900 TCe 120 EDC 352 900 377 900 399 900 dci 75 321 900 341 900 dci 90 371 900 396 900

Více

1/10 Číslo protokolu: csob cr 2269

1/10 Číslo protokolu: csob cr 2269 1/10 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O

Více

Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva 10 000 Kč na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design.

Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva 10 000 Kč na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design. NOVÝ YARIS Ceník - zaváděcí ceny Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design. Akční - zaváděcí ceny Entry Power Active

Více

VOZY K OKAmŽitÉmU ODBĚRU S AKČNÍ SLeVOU NA WWW.ReNAULt.CZ

VOZY K OKAmŽitÉmU ODBĚRU S AKČNÍ SLeVOU NA WWW.ReNAULt.CZ NOVÝ MegaNe grandtour od 274 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 60 000 Kč* FINANCOVáNÍ ALL4LimiteD první rok havarijního pojištění zdarma další roky za zvýhodněnou sazbu 1,8 % s 10% spoluúčastí bez poplatků za zpracování

Více

DaciaBox 5 super výhod v jednom balíčku. pojištění s 10% nebo 100 000 km**

DaciaBox 5 super výhod v jednom balíčku. pojištění s 10% nebo 100 000 km** Nový Již od 249 900 Kč Pro prvních 150 klientů balíček příslušenství za poloviční cenu.* Aktuální Akce DaciaBox 5 super výhod v jednom balíčku BeZ poplatků Prodloužená smluvní 1,8 % záruka na Snížené +

Více

GRAND SCÉNIC 5místný Od 384 900 Kč

GRAND SCÉNIC 5místný Od 384 900 Kč GRAND SCÉNIC 5místný Od 384 900 Kč ZVÝHODNĚNÍ AŽ 105 000 Kč SLEVA 70 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč* SPECIÁLNÍ NABÍDKA NA VYBRANÉ

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia RS

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia RS SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia RS Když touha po síle a potřeba prostoru najdou společnou cestu... ... když se sportovní styl a smysl pro krásu protnou v jednom bodě. Nová ŠKODA Octavia RS představuje

Více

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU Inovace představující špičku ve své třídě od 199 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč V případě využití financování Nissan Finance sada zimních pneumatik zdarma NOVÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM NISSAN

Více

ceník Volkswagen Passat Variant www.volkswagen.cz Možnost odpočtu DPH Zdvihový Výkon Převodovka Trendline Comfortline Sportline Highline

ceník Volkswagen Passat Variant www.volkswagen.cz Možnost odpočtu DPH Zdvihový Výkon Převodovka Trendline Comfortline Sportline Highline www.volkswagen.cz Volkswagen Passat Variant ceník Zdvihový Výkon Převodovka objem kw (k) 1,6 75 (102) 5stup. 688 800 716 100 745 500 1,6 FSI 85 (115) 6stup. 751 600 777 400 806 800 861 000 1,6 FSI 85 (115)

Více

RENAULT SCÉNIC LIMITED od 369 900 kč* získejte BoNUS 15 000 kč. PŘI výkupu vašeho STÁvAJíCíHo vozu

RENAULT SCÉNIC LIMITED od 369 900 kč* získejte BoNUS 15 000 kč. PŘI výkupu vašeho STÁvAJíCíHo vozu CLIo Renault SCÉNIC CENík MoToR LIFE LIMITED BOSE 1,6 16v 110 439 900 459 900 Energy TCe 130 499 900 549 900 dci 110 499 900 519 900 569 900 dci 110 EDC 554 900 604 900 Energy dci 130 559 900 609 900 RENAULT

Více

CENÍK NOVÝ FORD FIESTA

CENÍK NOVÝ FORD FIESTA CENÍK NOVÝ FORD FIESTA Motor Výkon Převodovka 3dv. Cena včetně DPH 5dv. Ambiente 1.25 Duratec 60 k (44 kw) 5st. manuální 209 990 224 990 1.25 Duratec 60 k (44 kw) 5st. manuální 234 990 249 990 1.25 Duratec

Více

Motor Palivo Výkon Převodovka. 1.25 Duratec benzín 60 k (44 kw) 5st. manuální 244 990 259 990

Motor Palivo Výkon Převodovka. 1.25 Duratec benzín 60 k (44 kw) 5st. manuální 244 990 259 990 CENÍK FORD FIESTA Motor Palivo Výkon Převodovka 3dv. Cena včetně DPH 5dv. Ambiente 1.25 Duratec benzín 60 k (44 kw) 5st. manuální 218 990 233 990 1.25 Duratec benzín 60 k (44 kw) 5st. manuální 244 990

Více

1 190 Kč 25302 Kryty klik děrované - ABS chrom, Milotec 610 Kč 25306 Kryty klik děrované - ABS karbon, Milotec 470 Kč

1 190 Kč 25302 Kryty klik děrované - ABS chrom, Milotec 610 Kč 25306 Kryty klik děrované - ABS karbon, Milotec 470 Kč Ceník MILOTEC-CZ pro konečné zákazníky 26.9.2006 Plastservis Mobilla s.r.o. - výrobce autodoplňků Milotec Vrchlického 520, 270 54 Řevničov Tel.: +420 313 564 078, fax: +420 313 564 899 E-mail: prodej@milotec.net,

Více

CLIO. V RYTMU VAŠEHO SRDCE Od 229 900 Kč

CLIO. V RYTMU VAŠEHO SRDCE Od 229 900 Kč CLIO V RYTMU VAŠEHO SRDCE Od 229 900 Kč VÝBAVA V HODNOTĚ 12 500 Kč ZDARMA PACK ADVANTAGE (KLIMATIZACE, PŘEDNÍ MLHOVÉ SVĚTLOMETY) PACK INTENS (AUTOMATICKÁ KLIMATIZACE, ZADNÍ PARKOVACÍ SENZORY, ZATMAVENÁ

Více

grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč*

grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč* grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 60 000 Kč* FinAnCoVání ALL4LimiteD první rok havarijního pojištění zdarma další roky za zvýhodněnou sazbu 1,8 % s 10% spoluúčastí bez poplatků za zpracování

Více

ŠkodaFabia SIMPLY CLEVER

ŠkodaFabia SIMPLY CLEVER ŠkodaFabia SIMPLY CLEVER 5 DESIGN...................... 6 BEZPEČNOST.......... 12 KOMFORT................ 16 TECHNOLOGIE........ 24 INTERIÉRY................ 30 VÝBAVY.................... 38 3 7 Exteriér

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ NOVÝ NISSAN NOTE CENY OD 179 900 KČ S BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB - SLEVA AŽ 60 000 KČ PROSTORNOST PROSTORNÝ INTERIÉR S POSUVNÝMI ZADNÍMI SEDADLY UMOŽŇUJE ZVĚTŠENÍ

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia RS

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia RS SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia RS Když touha po síle a potřeba prostoru najdou společnou cestu... ... když se sportovní styl a smysl pro krásu protnou v jednom bodě. Nová ŠKODA Octavia RS představuje

Více

grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč*

grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč* grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 90 000 Kč* FINANCOVáNÍ ALL4LimiteD první rok havarijního pojištění zdarma další roky za zvýhodněnou sazbu 1,8 % s 10% spoluúčastí bez poplatků za zpracování

Více

ŠKODA AUTO Česká republika Ondřej Pospíšil 10. září 2015

ŠKODA AUTO Česká republika Ondřej Pospíšil 10. září 2015 ŠKODA AUTO Česká republika Ondřej Pospíšil 10. září 2015 Aktivní zastoupení na více než 100 trzích po celém světě Automobily ŠKODA se vyrábějí v 7 zemích světa 5 286 prodejních a servisních partnerů Přes

Více

(uvedené ceny jsou bez DPH) MERCEDES BENZ SPRINTER 519 CDI BLUETEC

(uvedené ceny jsou bez DPH) MERCEDES BENZ SPRINTER 519 CDI BLUETEC (uvedené ceny jsou bez DPH) MERCEDES BENZ SPRINTER 519 CDI BLUETEC Motor - 2987cm3 (OM 642 DE30LA) Převodovka manuální 6-ti stupňová Výkon - 140 kw / 190 koní Barva ČERNÁ METALÍZA Emisní norma EURO 6 Celková

Více

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Ondřej Pospíšil 18. června 2015

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Ondřej Pospíšil 18. června 2015 ŠKODA AUTO Fleet v České republice Ondřej Pospíšil 18. června 2015 Aktivní zastoupení na více než 100 trzích po celém světě Automobily ŠKODA se vyrábějí v 7 zemích světa 5 286 prodejních a servisních partnerů

Více

1,8 % sazbu havarijního pojištění

1,8 % sazbu havarijního pojištění 0800 700 112 Již od 249 900 Kč Nejrychleji rostoucí značka v Evropě Aktuální akce S financováním Chytrá volba plaťte méně a získejte více! Zaplaťte na měsíční splátce limitované série Celebration méně,

Více

AKTUÁLNÍ AKCE. Úroveň výbavy Motor EURO 6 kw / k CEE Cena Sleva

AKTUÁLNÍ AKCE. Úroveň výbavy Motor EURO 6 kw / k CEE Cena Sleva CITROËN C-ELYSÉE AKTUÁLNÍ AKCE Sleva až 36 600 Kč Prodloužená značková záruka EssentialDrive na 5 let nebo 80 000 km* Exkluzivní financování s Citroën Financial Services s dodatečnou slevou 40 000 Kč na

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA RS

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA RS SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA RS Když touha po síle a potřeba prostoru najdou společnou cestu... ... když se sportovní styl a smysl pro krásu protnou v jednom bodě. ŠKODA Octavia RS představuje jedinečnou

Více

1/16 Číslo protokolu: csob cr 1032

1/16 Číslo protokolu: csob cr 1032 1/16 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum objednávky:

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ NOVÝ MICRA CENY OD BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ S 164 900 KČ 30 000 KČ 50 FINANCE 50 PROSTORNOST Interiér nové Micry je prostornější než kdy dřív. Navíc je vybaven mnoha novými kvalitními materiály

Více

FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM

FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM Představujeme Fiat Sedici, elegantní a výkonné SUV, které překvapí ekonomickou spotřebou a ohleduplností k životnímu prostředí. Tento pohotový všestranný automobil

Více

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ NOVÝ NISSAN MICRA CENY OD BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ S 164 900 KČ 30 000 KČ ZIMNÍ PNEUMATIKY ZDARMA S NISSAN FINANCE PROSTORNOST Interiér nové Micry je prostornější než kdy dřív. Navíc je vybaven mnoha

Více

1/16 Číslo Expertízy: csobl crg 805

1/16 Číslo Expertízy: csobl crg 805 1/16 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 ÚDAJE O PROHLÍDCE Dokumenty od

Více

ENERGYDAYS POCIŤTE NOVOU ENERGII RENAULT

ENERGYDAYS POCIŤTE NOVOU ENERGII RENAULT Nov ý NOVÉ TWINGO ENERGYDAYS POCIŤTE NOVOU ENERGII RENAULT FINANCOVÁNÍ NA TŘETINY NOVÝ RENAULT TWINGO OD 71 633 Kč PŘI ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0% ÚROKEM VÝBAVA MOTOR CENÍK Life 1,0 SCe 12V 70/52 kw

Více

Rozměry vozidla... 11 Hmotnosti vozidla... 14 Motor a jeho parametry... 15 Spojka... 19. Technika jízdy... 27

Rozměry vozidla... 11 Hmotnosti vozidla... 14 Motor a jeho parametry... 15 Spojka... 19. Technika jízdy... 27 Obsah Úvodem............................................................ 9 Seznámení s vozidlem........................................... 10 Technický popis Škody Fabia..........................................

Více

RX 350 RX 450h AWD RX 450h FWD Zdvihový objem (cm 3 ) 3 456 3 456 3 456 Válec/ventily V6/24V V6/24V V6/24V Mechanismus ventilů VVT-i VVT-i VVT-i

RX 350 RX 450h AWD RX 450h FWD Zdvihový objem (cm 3 ) 3 456 3 456 3 456 Válec/ventily V6/24V V6/24V V6/24V Mechanismus ventilů VVT-i VVT-i VVT-i CENÍK LEXUS RX Technické údaje Motor Hybridní systém Převodné ústrojí Výkon RX 350 RX 450h AWD RX 450h FWD Zdvihový objem (cm 3 ) 3 456 3 456 3 456 Válec/ventily V6/24V V6/24V V6/24V Mechanismus ventilů

Více

od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením

od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením S městem na jedné vlně od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením VÍTĚZ 2013 MALÉ VOZY ŠESTÝ SMYSL PRO MĚSTO NOVÝ NISSAN MICRA Systém Inteligentního klíče rozpozná

Více

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Miroslav Bláha 23. dubna 2015

ŠKODA AUTO Fleet v České republice Miroslav Bláha 23. dubna 2015 ŠKODA AUTO Fleet v České republice Miroslav Bláha 23. dubna 2015 Aktivní zastoupení na více než 100 trzích po celém světě Automobily ŠKODA se vyrábějí v 7 zemích světa 5 286 prodejních a servisních partnerů

Více

1/8 Číslo protokolu: csob cr 1893

1/8 Číslo protokolu: csob cr 1893 1/8 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE Vozidlo při

Více

ENERGY 2,3 dci 165 k S&S. 2,3 dci 125 k

ENERGY 2,3 dci 165 k S&S. 2,3 dci 125 k nový furgon dvoukabina Od 412 900 Kč 10 3% FINANCOVÁNÍ 17 LET Č. V EVROPĚ 1) PŘEDNÍ POHON ZADNÍ POHON ROZMĚRY MAXIMÁLNÍ OBJEM NÁKLADOVÉHO PROSTORU (m 3 ) MAXIMÁLNÍ UŽITEČNÉ ZATÍŽENÍ (kg) 110 k BUSINESS

Více

1/11 Číslo protokolu: csob cr 1030

1/11 Číslo protokolu: csob cr 1030 1/11 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum objednávky:

Více

VÝBAVY A CENY ORLANDO

VÝBAVY A CENY ORLANDO VÝBAVY A CENY ORLANDO CENÍK PLATNÝ OD 1.7.2013 CENA CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 425200 Kč Z AT 2.0 VCDi 163k 2.0 VCDi 163k AT 1.4 Turbo Vnější vzhled Nárazníky v barvě karoserie Vnější zpětná zrcátka v barvě

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA Když máte stále plný diář a chcete skloubit práci, koníčky i domácnost, pak je to právě všestranná ŠKODA Fabia, se kterou to půjde lehce. Každý den Vás přivítá svým přátelským

Více

1/12 Číslo protokolu: csob cr 958

1/12 Číslo protokolu: csob cr 958 1/12 DEKRA Automobil a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum

Více

SIMPLY CLEVER. 1/2006 Informace na podporu prodeje. ŠkodaFabia/ŠkodaOctavia

SIMPLY CLEVER. 1/2006 Informace na podporu prodeje. ŠkodaFabia/ŠkodaOctavia SIMPLY CLEVER 1/2006 Informace na podporu prodeje ŠkodaFabia/ŠkodaOctavia MODELOVÝ ROK 2007 NOVINKY MODELOVÉHO ROKU 2007 MODELOVÁ ŘADA ŠKODA FABIA ABS + MSR + Dual Rate jako standardní výbava Čtyři nové

Více

Základní technický popis...10. Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13

Základní technický popis...10. Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13 Obsah Úvodem...9 Základní technický popis...10 Škoda Felicia se představuje...10 Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13 Údržba a kontrola technického stavu...14 Pravidelná

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Je až neuvěřitelné, kolik variant nabízí modelová řada ŠKODA Fabia. Nový výraz důvěrně známé tváře. S příchodem nového loga ŠKODA získávají vozy Fabia působivý dynamický výraz.

Více

Automobily Škoda Octavia II

Automobily Škoda Octavia II Tato publikace vychází za podpory vyhledávacích a monitorovacích systémů SHERLOG Jiří Schwarz Automobily Škoda Octavia II druhé, rozšířené vydání Vydala Grada Publishing, a. s. U Průhonu 22, Praha 7 obchod@gradapublishing.cz,

Více

NOVÝ NISSAN MICRA. S městem na jedné vlně. od 164 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč. od 97 450 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50

NOVÝ NISSAN MICRA. S městem na jedné vlně. od 164 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč. od 97 450 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 S městem na jedné vlně od 164 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč od 97 450 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 VÍTĚZ 2013 MALÉ VOZY ŠESTÝ SMYSL PRO MĚSTO NOVÝ NISSAN MICRA Systém Inteligentního

Více

TEST 7 STATEČNÝCH 2003

TEST 7 STATEČNÝCH 2003 TEST 7 STATEČNÝCH 2003 Testy s tímto názvem získaly dobrou pověst a každoročně podrobují zkouškám jinou kategorii automobilů. Všechny dosavadní testy byly zaměřeny na užitné vlastnosti vozidel a jejich

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nová California

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nová California Technická data Platná pro modelový rok 2016 Nová California Motory splňující emisní normu Euro 6 Typ motoru/počet ventilů na válec Vstřikování/přeplňování Zdvihový objem (cm 3 ) Max. výkon (kw) při otáčkách

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Je až neuvěřitelné, kolik nabízí proměn: modelová řada ŠKODA Fabia se svými devíti variantami. Kompaktní vůz s mimořádným vnitřním prostorem: ŠKODA Fabia hatchback. Design vozů

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Je až neuvěřitelné, kolik nabízí proměn: modelová řada ŠKODA Fabia se svými devíti variantami. Nový výraz důvěrně známé tváře. S příchodem nového loga ŠKODA získávají vozy Fabia

Více

Prof. Dr. h.c. WINFRIED VAHLAND PŘEDSEDA PŘEDSTAVENSTVA

Prof. Dr. h.c. WINFRIED VAHLAND PŘEDSEDA PŘEDSTAVENSTVA Prof. Dr. h.c. WINFRIED VAHLAND PŘEDSEDA PŘEDSTAVENSTVA Ženevský autosalon 2013 2 Prof. Dr. h. c. Winfried Vahland, předseda představenstva ŠKODA AUTO, Výroční tisková konference 20. března 2013 Nové trhy,

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Je až neuvěřitelné, kolik nabízí proměn: modelová řada ŠKODA Fabia se svými devíti variantami. Kompaktní vůz s mimořádným vnitřním prostorem: ŠKODA Fabia hatchback. Design vozů

Více

Obsah. Úvod... 11 Seznámení s vozidlem... 14. Příprava vozidla před jízdou... 29. Ovládáte správně svůj automobil?... 39

Obsah. Úvod... 11 Seznámení s vozidlem... 14. Příprava vozidla před jízdou... 29. Ovládáte správně svůj automobil?... 39 Obsah Úvod.............................................................. 11 Seznámení s vozidlem........................................... 14 Všeobecný technický popis...........................................

Více

NOVÝ CAPTUR NABÍDKA ŠAMPIONŮ. ZIMNÍ PNEUMATIKY VČETNĚ PŘEZUTÍ OD 2 999 Kč POVINNÉ RUČENÍ ZDARMA

NOVÝ CAPTUR NABÍDKA ŠAMPIONŮ. ZIMNÍ PNEUMATIKY VČETNĚ PŘEZUTÍ OD 2 999 Kč POVINNÉ RUČENÍ ZDARMA NABÍDKA ŠAMPIONŮ NOVÝ CAPTUR ZIMNÍ PNEUMATIKY VČETNĚ PŘEZUTÍ OD 2 999 Kč POVINNÉ RUČENÍ ZDARMA VÝBAVA MOTOR CENÍK Authentique Energy 0,9 TCe 90/66 kw S&S 299 900 Energy 1,5 dci 90/66 kw S&S 359 900 Expression

Více

FORD RANGER I CENÍK. Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 436 900 Kč bez DPH / 528 649 Kč s DPH

FORD RANGER I CENÍK. Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 436 900 Kč bez DPH / 528 649 Kč s DPH FORD RANGER I CENÍK Mimořádná nabídka* Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 436 900 Kč bez DPH / 528 649 Kč s DPH Výhodné financování od Ford Credit *Zvýhodněná nabídka platí do 30. 9. 2015.

Více

SWIFT 1,2 GL/AC SE LIMITOVANÁ EDICE

SWIFT 1,2 GL/AC SE LIMITOVANÁ EDICE VOZIDLA IHNED K ODBĚRU: SWIFT 1,2 GL/AC SE LIMITOVANÁ EDICE BÍLÁ METALÍZA ABS + EBD + posilovač brzdné síly, ESP + TCS, elektricky ovládaná přední okna, posilovač řízení, immobilizér, centrální zamykání

Více