AKCE NA VELKOMEZIŘÍČSKU

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "AKCE NA VELKOMEZIŘÍČSKU"

Transkript

1 AKCE NA VELKOMEZIŘÍČSKU SRPEN 2015

2 KULTURNÍ PROGRAM STRÁNÍCI VELKOMEZIŘÍČSKÉ KULTURNÍ LÉTO Koncert folkové skupiny Stráníci Začátek: hod, pódium na náměstí ve Velkém Meziříčí, vstup zdarma VII. CHLUMECKÝ FESTBÁL Koncert bluegrassových kapel ALBUM CZ, TWISTED TIMBER CZ, ŠIDLO SK, BLACKJACK CZ. Doprovodný program: stánek firmy Countryon Praha s potřebami pro muzikanty. Vezměte si s sebou své bluegrassové nástroje. Občerstvení zajištěno. Akce se koná za každého počasí. Po ukončení koncertu proběhne JAM SESSION. Vstupné: 100 Kč Začátek: hod., kulturně sportovní areál v Chlumku u Měřína PMP ve spolupráci s Obecním úřadem v Chlumku PRÁZDNINY VE WELLMEZU Volný prostor pro - Chcete uskutečnit svoji aktivitu, turnaj, hru či besedu? Během letních prázdnin vám poskytneme to správné místo na klubu nebo v terénu. Prázdninovej odvaz Nudit se určitě nebudete, protože nás čeká spousta akcí pod širým nebem opékání špekáčků, Funny fest, letní workshopy apod. Terénní volnočasovky Trávíte v létě volný čas raději venku? My taky, proto se o prázdninách můžete těšit na pestré venkovní radovánky jako nové hakisáky, slack line, frisbee a mnohé další. V období letních prázdnin na Vás čekají nové otevírací hodiny klubu: středa hod., terénní práce hod. Pro přesná data jednotlivých akcí sledujte facebook Wellmezu, kde budou informace vždy včas zveřejněny. Aktivity budou probíhat spontánně v otevírací době zařízení. Wellmez nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, Hornoměstská, VM tel.: BOBRŮVANKA Koncert dechové hudby BOBRŮVANKA na nádvoří renesančního zámku Moravec. V případě deště se koncert nekoná! Vstupné dobrovolné, občerstvení zajištěno. Začátek: hodin, nádvoří zámku Moravec Sbor dobrovolných hasičů Moravec WATER BOULDER GAMES Závody v boulderingu na 8 metrů vysoké stěně nad vodou. V pátek startuje dětská kategorie, dospělí v sobotu. Po skončení závodů v sobotu se můžete těšit na afterparty, DJ s a spoustu jiné zábavy. Stany, spacáky a dobrou náladu s sebou!!! Místo konání: Fajtův kopec Velké Meziříčí Více informací na: nebo na facebooku Sportovního centra Sportovní centrum Velké Meziříčí, Poštovní 8, Velké Meziříčí tel.:

3 VEČERNÍ VOLEJBALOVÝ TURNAJ 2015 V MĚŘÍNĚ Oblíbený volejbalový turnaj, který se hraje od odpoledních hodin až do hluboké noci Start turnaje: hod., hřiště za základní školou v Měříně Finále turnaje po půlnoci. Přihlášky: ACCORD A RENOVACE VELKOMEZIŘÍČSKÉ KULTURNÍ LÉTO Vícegenerační zábava pod lipami se skupinami ACCORD a RENOVACE. Začátek: hod, pódium na náměstí ve Velkém Meziříčí, vstup zdarma LETNÍ DOVÁDĚNÍ S VYSOČINOU Zažijte rodinné odpoledne plné překvapení a dobré zábavy s promotýmem Kraje Vysočina. Odpoledne plné soutěží s Milanem Řezníčkem, grilované maso, vychlazené pivo, malování na obličej a další atrakce nejen pro děti, volba Miss Letní dovádění, zdravotní poradenství pro seniory, autogramiáda atletických reprezentantů, dárky a sladkosti nejen pro děti, hudební host Dalibor Janda revival. Každý návštěvník akce může získat slevový pas Rodinných a Senior pasů Kraje Vysočina. Začátek: hod., náves v obci Ruda u Velkého Meziříčí, vstup zdarma! Kraj Vysočina DIXIE LAND VELKOMEZIŘÍČSKÉ KULTURNÍ LÉTO Koncert oblíbené vojenské kapely z Olomouce. Začátek: hod, pódium na náměstí ve Velkém Meziříčí, vstup zdarma. V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční v koncertním sále Jupiter clubu HUDEBNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR Tábor určený pro děti od 6 do 10 let. Seznámení se s hudebními nástroji a se základními hudebními rytmy. Cena: 240 Kč za celý tábor, omezená kapacita. Přihlášky a bližší informace na tel. č Dům dětí a mládeže Velké Meziříčí, Komenského 10/2, Velké Meziříčí tel.: TVŮRČÍ DÍLNY V KOPRETINĚ V rámci tvůrčích dílen každý týden jiný výrobek pro děti i pro dospělé. Výrobek tohoto týdne: Papíroví broučci, záložka do knížky. S sebou: vlastní přezůvky pro dospělé i děti, pracovní oděv na výtvarné činnosti, svačinku. Příspěvek: 40 Kč Aktivity budou probíhat v otevírací době zařízení. Kopretina, centrum pro rodiče s dětmi, Ostrůvek 2, Velké Meziříčí tel. č.:

4 LETNÍ ŠKOLA SENIORŮ KRAJE VYSOČINA 2015 Série vzdělávacích seminářů pro seniory pořádaná Krajským úřadem, odborem sekretariátu hejtmana a odborem sociálních věcí. Téma semináře: Rizika kolem nás, přednáší lektor občanské poradny. Cyklus sedmi seminářů nabízí příležitost k získání nových informací, tentokrát z oblasti bezpečnosti a prevence seniorů, ale i řadu dalších zajímavých podnětů. Jednotlivé přednášky budou probíhat vždy jedenkrát za čtrnáct dní v úterý od hodin v loutkovém sále Jupiter clubu ve Velkém Meziříčí. Pokud máte další dotazy, nebo si chcete zarezervovat místo na přednášce, informujte se na těchto kontaktech: Josef Pokorný, tel.: , Táňa Křížová, tel.: , Vstup pro seniory je zdarma. Krajský úřad Kraje Vysočina, odbor sekretariátu hejtmana a odbor sociálních věcí EXKURZE DO SCIENCENTRA VIDA! V BRNĚ Zábavní vědecký park pro celou rodinu nově otevřený v Brně. Cena za dopravu: 100 Kč/osoba, vstup si platí každý účastník na místě sám dle ceníku. Přihlášky a platby v kanceláři DDM. Odjezd: v 9.00 hod. od domu dětí a mládeže. Dům dětí a mládeže Velké Meziříčí, Komenského 10/2, Velké Meziříčí tel.: STETSON VELKOMEZIŘÍČSKÉ KULTURNÍ LÉTO Koncert velkomeziříčské country kapely. Začátek: hod, pódium na náměstí ve Velkém Meziříčí, vstup zdarma POUTNÍ SLAVNOST NANEBEVZETÍ PANNY MARIE V NETÍNĚ 301. pěší pouť k Panně Marii Usmívající v Netíně u Velkého Meziříčí. Tato tradice připomíná nelehké období, kdy Velké Meziříčí a okolí zasáhla poslední velká morová epidemie. V naději na odvrácení zkázy putovali meziříčští měšťané v roce 1714 k matce Boží do Netína. Od těch dob, s malými přestávkami, putují lidé z města a okolí do Netína s prosbami, díky a s nadějí na odvrácení všeho zlého v jejich pozemském putování. Hlavní mši sv. v hod. celebruje J.M. Mgr. Michael Josef Pojezdný, O. Praem., opat Strahovského kláštera v Praze. V sobotu i v neděli bude přístupná věž kostela Nanebevzetí Panny Marie a výstava Netínská farnost pod taktovkou donátorů v prostorách bývalé márnice u kostela. Podrobnosti na stránkách obce: Římskokatolická farnost Velké Meziříčí, Náměstí 18, Velké Meziříčí tel.: MISTŘÍŇANKA VELKOMEZIŘÍČSKÉ KULTURNÍ LÉTO Koncert známé dechové krojované kapely. Začátek: hod, pódium na náměstí ve Velkém Meziříčí, vstup zdarma. V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční ve velkém sále Jupiter clubu. 3

5 TVŮRČÍ DÍLNY V KOPRETINĚ V rámci tvůrčích dílen každý týden jiný výrobek pro děti i pro dospělé. Výrobek tohoto týdne: Letní dekorace jako vzpomínka na dovolenou obrázek na fotografii, váza, chobotnice. S sebou: vlastní přezůvky pro dospělé i děti, pracovní oděv na výtvarné činnosti, svačinku. Příspěvek: 40 Kč Aktivity budou probíhat v otevírací době zařízení. Kopretina, centrum pro rodiče s dětmi, Ostrůvek 2, Velké Meziříčí tel. č.: HUDEBNÍ VEČER VELKOMEZIŘÍČSKÉ KULTURNÍ LÉTO V rámci velkomeziříčského kulturního léta se představí mladé hudební skupiny FIND YOUR DESTINY, MY SAMI A PARADOXX. Začátek: hod, pódium na náměstí ve Velkém Meziříčí, vstup zdarma FRANTIŠEK KASL A BAND VELKOMEZIŘÍČSKÉ KULTURNÍ LÉTO Bývalý kytarista Jakuba Smolíka František Kasl přijede se svojí novou kapelou. Začátek: hod, pódium na náměstí ve Velkém Meziříčí, vstup zdarma. V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční v kinosále Jupiter clubu KUSPOKON VELKOMEZIŘÍČSKÉ KULTURNÍ LÉTO Koncert místní hudební skupiny manželů Konvalinkových a Poláškových. Začátek: hod, pódium na náměstí ve Velkém Meziříčí, vstup zdarma JANNIS MORAS A BAND(A) VELKOMEZIŘÍČSKÉ KULTURNÍ LÉTO Koncert skupiny hrající řeckou folkovou hudbu. Začátek: hod, pódium na náměstí ve Velkém Meziříčí, vstup zdarma TVŮRČÍ DÍLNY V KOPRETINĚ V rámci tvůrčích dílen každý týden jiný výrobek pro děti i pro dospělé. Výrobek tohoto týdne: Rozvrh hodin, plechovka na tužky - Mimoň. S sebou: vlastní přezůvky pro dospělé i děti, pracovní oděv na výtvarné činnosti, svačinku. Příspěvek: 40 Kč Aktivity budou probíhat v otevírací době zařízení. Kopretina, centrum pro rodiče s dětmi, Ostrůvek 2, Velké Meziříčí tel. č.:

6 LETNÍ ŠKOLA SENIORŮ KRAJE VYSOČINA 2015 Série vzdělávacích seminářů pro seniory pořádaná Krajským úřadem, odborem sekretariátu hejtmana a odborem sociálních věcí. Téma semináře: Domácí násilí na seniorech, přednáší Antonín Křoustek. Cyklus sedmi seminářů nabízí příležitost k získání nových informací, tentokrát z oblasti bezpečnosti a prevence seniorů, ale i řadu dalších zajímavých podnětů. Jednotlivé přednášky budou probíhat vždy jedenkrát za čtrnáct dní v úterý od hodin v loutkovém sále Jupiter clubu ve Velkém Meziříčí. Pokud máte další dotazy, nebo si chcete zarezervovat místo na přednášce, informujte se na těchto kontaktech: Josef Pokorný, tel.: , Táňa Křížová, tel.: , Vstup pro seniory je zdarma. Krajský úřad Kraje Vysočina, odbor sekretariátu hejtmana a odbor sociálních věcí O POHÁR STAROSTY MĚSTA VELKÉHO MEZIŘÍČÍ 12. ročník turnaje v bowlingu. Soutěžit se bude ve dvojicích, které budou tvořit handicapovaný sportovec se spoluhráčem, kteří mají při prezentaci přednost, dále děti a ostatní příchozí. Turnaj je limitován maximálním počtem 24 dvojic. Prezentace: hod. Začátek: 9.00 hod., ukončení hod., je možné se přihlásit předem a zamluvit si dráhu dle možnosti pořadatele a pořadí přihlášených na u Místo konání: dráhy River Bowling, Moráňská ul., Velké Meziříčí Handicap Sport Club Velké Meziříčí, Čermákova 2040/55, Velké Meziříčí tel.: II. SLAVNOSTI PIVA V NETÍNĚ 27 pivovarů, 40 druhů točených speciálů Soutěžní atrakce: létající mucha, stavění věže z pivních přepravek. Od hod. hrají skupiny ACCORD a RENOVACE ROCK ŽALOZPĚV VELKOMEZIŘÍČSKÉ KULTURNÍ LÉTO Koncert akustické kapely z Vysočiny. Začátek: hod, pódium na náměstí ve Velkém Meziříčí, vstup zdarma. VÝSTAVY, SOUTĚŽE ZÁMEK A MUZEUM VELKÉ MEZIŘÍČÍ Trasa A: prohlídka zámeckých pokojů, expozic a výstav muzea Velkého Meziříčí Trasa B: prohlídka expozic a výstav muzea Velkého Meziříčí Otevřeno: Út Ne a hod. Muzeum Velké Meziříčí, Zámecké schody 1200/4, Velké Meziříčí tel.: ,

7 VYHLÍDKOVÁ VĚŽ KOSTELA SV. MIKULÁŠE Výstava historických fotografií, 3D model města, replika bytu zvoníka. Otevřeno: Po So hod. Ne hod. Vstupné: dospělí 20 Kč, děti do 15 let 10 Kč Město Velké Meziříčí, Radnická 29/1, Velké Meziříčí, tel.: , ROZLIČNÁ HEJBLÁTKA PRO VÁS I DĚŤÁTKA Výstava loutek a mechanických objektů Antonína Maloně v Balinách. Výstavu slavnostně otevřou v neděli 31. května herci Divadla T.E.J.P. od 13 do 17 hod., kdy celý statek ožije poetickými obrazy prostřednictvím loutek v životní velikosti. Otevřeno: víkendy hod., ve všední dny po předchozí domluvě. Chaloupky o.p.s., Baliny 1, Velké Meziříčí tel.: SOUTĚŽ ROZKVETLÉ MĚSTO Pečujete o vzhled svého okna nebo předzahrádky? Líbí se Vám sousedova předzahrádka, jeho rozkvetlé okno? Zhotovte fotosnímek výzdoby a zašlete na nebo osobně odevzdejte na Turistické informační centrum města s uvedením adresy vyfotografovaného místa. Soutěžní kategorie: Květinová výzdoba oken, balkónů a lodžií Květinová výzdoba předzahrádky, která je viditelná z ulice Rozkvetlý domov vše co vám kvete doma i na zahradě. Do soutěže se mohou přihlásit všichni obyvatelé města a místních částí. Soutěž se týká i firem se sídlem ve Velkém Meziříčí. Pro vítěze jsou připraveny zajímavé ceny. Město Velké Meziříčí, Radnická 29/1, Velké Meziříčí tel.: , KORESPONDENČNÍ HRA POZDRAV Z CEST Pravidla hry: 1. Pošlete pohlednici z místa vaší dovolené. 2. Připište název rozečtené knihy. 3. Uveďte své kontaktní údaje. Dostanete se tak do losování o 3 dárkové poukazy na nákup knih za 300 Kč. Zahrát si mohou registrovaní čtenáři, zrovna tak návštěvníci knihovny, široká veřejnost či turisté bez průkazky do knihovny. Městská knihovna, Poštovní 1392/22, Velké Meziříčí tel.: , NĚCO O KNIZE Výstava prací žáků výtvarného oboru ZUŠ Velké Meziříčí pod vedením D. Masnicové. Otevřeno: po, st, pá hod., čt hod., výstavní sál knihovny. Městská knihovna, Poštovní 1392/22, Velké Meziříčí tel.: , ROZHLEDNA NA FAJTOVĚ KOPCI Výhled na Velké Meziříčí a okolí z nově vybudované rozhledny na Fajtově kopci u Velkého Meziříčí. Otevřeno denně: hod., Fajtův kopec SKI Klub Velké Meziříčí, Fajtův kopec 1741, Velké Meziříčí telefon chata: ,

8 TOULKY VELKOMEZIŘÍČSKÝM DĚKANSTVÍM 7. ročník razítkové a vědomostní soutěže o zajímavé ceny rodinný výlet, vitamíny, rodinný oběd v restauraci, bezdrátový router, knihy, hry, puzzle, DVD, domácí potřeby, sladkosti, hračky a mnoho dalších cen. Na vybraných deseti zajímavých místech velkomeziříčského děkanství budou připravena speciální razítka, která soutěžící musí otisknout do své soutěžní karty. K tomu ještě musí odpovědět i na příslušnou otázku. V letošním roce jsou zapojena místa zasvěcená sv. Janu Nepomuckému: Velké Meziříčí socha na náměstí, Křižanov socha za obcí směr Nové Město na Moravě, Bojanov, Březejc, Pozďatín, Tasov socha na náměstí, Nárameč, Meziříčko, Olší nad Oslavou, Svařenov. Soutěžní karty budou k dispozici v kostele sv. Mikuláše, na informačním centru v budově Městského úřadu Velké Meziříčí, ve farních kostelích. Otázky a nápovědy k nim jsou na cílových místech. Vyplněné karty se odevzdávají na faře ve Velkém Meziříčí nejpozději do Výherci budou vylosováni v kostele sv. Mikuláše dne v hodin. Římskokatolická farnost Velké Meziříčí, Náměstí 18, Velké Meziříčí tel. č LÉTO 2015 V GALERII DVOREK Výstava výtvarných děl nejen v galerii, ale opět i na zahradě a ve dvoře galerie. Vernisáž výstavy: neděle 12. července 2015 ve hod. Otevřeno: na zazvonění (jsou-li majitelé galerie doma). Prodejní galerie Dvorek, Meziříčská 109, Křižanov tel.: , ZE SBÍREK MUZEA ANEB CO UKRÝVÁ DEPOZITÁŘ Dámské a pánské doplňky, mince, japonské laky či lovecká kuše. Tyto a další předměty čekají na návštěvníky výstavy. Zastoupena bude většina muzejních fondů, ze kterých jsou představeny nejzajímavější exponáty. Vstupné: 10 Kč, pro návštěvníky muzea bude výstava součástí prohlídkové trasy. Otevírací doba srpen: Út Ne a hod. září: Út Ne a hod. Muzeum Velké Meziříčí, Zámecké schody 1200/4, Velké Meziříčí tel.: , VÝSTAVA KVĚTIN A UMĚNÍ V MORAVCI Bohaté kolekce jiřin, mečíků, růží, kaktusy a sukulenty, okrasné dřeviny, pokojové květiny, bonsaje, aranžmá ze suchých rostlin, bylinky a čaje, obrazy Ladislava Šauera a další, dřevořezba, keramika, zahradní nábytek, pletení z papíru, zdobené perníky a další překvapení. Otevřeno: hod., kulturní dům Moravec Břetislav Roudenský ZAHRADNICTVÍ a hosté PROGRAM KINA Program kina bude uveřejněn po jeho uzávěrce na webových stránkách města a Jupiter clubu Velké Meziříčí, Vydalo: Turistické informační centrum Velké Meziříčí 2015, tel.: Změna programu vyhrazena!!! 7

AKCE NA VELKOMEZIŘÍČSKU

AKCE NA VELKOMEZIŘÍČSKU AKCE NA VELKOMEZIŘÍČSKU ČERVEN 2015 KULTURNÍ PROGRAM 01. 06. MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ V KOPRETINĚ Přijďte oslavit Mezinárodní den dětí se svými dětmi a vnoučaty. S dětmi si můžete zazpívat a zacvičit, vyrobit

Více

Bližší informace se dozvíte na webových stránkách www.cekus. eu v záložce Kulturní akce pod heslem METROPOLITNÍ OPERA.

Bližší informace se dozvíte na webových stránkách www.cekus. eu v záložce Kulturní akce pod heslem METROPOLITNÍ OPERA. e-turistické NOVINY www.region-vysocina.cz zima 2014/2015 Z CHOTĚBOŘE PŘÍMO DO NEW YORKU! Přijměte pozvánku do Chotěboře na přímé přenosy z Metropolitní opery New York. V žádném jiném kulturním zařízení

Více

aneb kam za dobrodružstvím o prázdninách

aneb kam za dobrodružstvím o prázdninách Dětský prázdninový pas Změna programu vyhrazena Město Prachatice 2015 odbor kultury, školství a cestovního ruchu aneb kam za dobrodružstvím o prázdninách Tento materiál je neprodejný! www.prachatice.eu

Více

Radniční list. Starostův sloupek. Výběr účinkujících pro slavnosti záleží na financích. Města Prachatice, XVII. ročník, číslo 6 (červen 2015)

Radniční list. Starostův sloupek. Výběr účinkujících pro slavnosti záleží na financích. Města Prachatice, XVII. ročník, číslo 6 (červen 2015) Radniční list Měsíčník Města Prachatice, XVII. ročník, číslo 6 (červen 2015) Starostův sloupek V květnu letošního roku byly dokončeny rekonstrukce dvou základních škol v našem městě ZŠ Národní a ZŠ Zlatá

Více

KARVINSKÝ ZPRAVODAJ. Dny evropského dědictví v Karviné SLOVO PRIMÁTORA. Hornické slavnosti letos ve znamení zábavy i charity ROČNÍK 2010 ČÍSLO 8

KARVINSKÝ ZPRAVODAJ. Dny evropského dědictví v Karviné SLOVO PRIMÁTORA. Hornické slavnosti letos ve znamení zábavy i charity ROČNÍK 2010 ČÍSLO 8 Most přes Olši čeká generální oprava Řada komunikací má nový povrch 2 3 3 Kvalita sociálních služeb ve městě je na vysoké úrovni S kolem kolem Karviné 6 KARVINSKÝ ZPRAVODAJ ROČNÍK 2010 ČÍSLO 8 SLOVO PRIMÁTORA

Více

e-turistické NOVINY VYSOČINA TOURISM ZVE NA KOLO www.region-vysocina.cz léto 2015 ZVEME VÁS: ROBINSON PARK V JIHLAVĚ str.3

e-turistické NOVINY VYSOČINA TOURISM ZVE NA KOLO www.region-vysocina.cz léto 2015 ZVEME VÁS: ROBINSON PARK V JIHLAVĚ str.3 e-turistické NOVINY www.region-vysocina.cz léto 2015 VYSOČINA TOURISM ZVE NA KOLO KŘÍŽEM KŘÁŽEM VYSOČINOU NA KOLE 2015 Pokud máte rádi pohyb, a zejména pak jízdu na kole, potom právě pro vás chystá organizace

Více

Letní slavnosti navštívilo 10 tisíc lidí Tisíce lidí z Otrokovic i okolních

Letní slavnosti navštívilo 10 tisíc lidí Tisíce lidí z Otrokovic i okolních Měsíčník obyvatel města Otrokovice 24. srpna 2012 číslo 8 - ročník 22 zdarma - neprodejné Rekordní sumec strana 3 S námi ušetříte, tel. 800 201 203 Letní slavnosti navštívilo 10 tisíc lidí Tisíce lidí

Více

Draci létali nad městem již podevatenácté

Draci létali nad městem již podevatenácté týdeník POZVÁNKA 36. GASTRODEN Hotelové školy Světlá a Obchodní akademie Velké Meziříčí 16. říjen 2013 9.00 17.00 hodin DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ přijímací zkoušky nanečisto Subvenium nabízí SEMINÁŘE Jak být

Více

Charitativní ples opět pomohl

Charitativní ples opět pomohl Týdeník Velkomeziříčsko si můžete od nynějška zakoupit také v papírnictví VAVRAS na náměstí ve Velkém Meziříčí (vedle fary). VAŘÍME S MILOŠEM ŠTĚPNIČKOU POČTVRTÉ A TROCHU JINAK... JIŽ DNES 27. února OD

Více

Aktuality z regionu Zajímavosti a postřehy Kulturní akce Křížovka o cenu Sport

Aktuality z regionu Zajímavosti a postřehy Kulturní akce Křížovka o cenu Sport Nová MŠ v Drásově Čas pro sebe Letní tábory Lucie Bílá v Tišnově Skleněnka Spirituál kvintet Vavřinecké kolečko Svratecký maraton Grand Prix Gold Banana nám. Komenského 146 Tišnov 7. 8. 27. 8. 2014 Číslo

Více

První výročí galerie V Troubě

První výročí galerie V Troubě Informační zpravodaj Městského úřadu Královského města Slaný Slánská radnice zdarma číslo 4 ročník XVII duben 2014 První výročí galerie V Troubě foto: Petr Kříž a Eva Štanclová Protože slánští amatérští

Více

MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO

MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO 2015 červenec MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO Kulturní dům, Domažlická 767, Klatovy, tel.: 376 370 911. Předprodej: 376 370 922; 724 823 466 info@mksklatovy.cz, www.mksklatovy.cz 4. 7. 2015 /sobota/ TURBO -

Více

MĚSÍČNÍK HUSOVY LOUNY 2015. červenec 2015. kulturní a sportovní 3. 4. 7. 11. 7. SÝKOROVY POČEDĚLICE (GAML otevřena od 11.00 do 19.

MĚSÍČNÍK HUSOVY LOUNY 2015. červenec 2015. kulturní a sportovní 3. 4. 7. 11. 7. SÝKOROVY POČEDĚLICE (GAML otevřena od 11.00 do 19. červenec 2015 KL O U N S K Ý M Ě S Í Č N ÍLOUNSKÝ kulturní a sportovní KL O U N S K Ý M Ě S Í Č N Í MĚSÍČNÍK Všeobecný měsíční přehled kulturních, společenských a sportovních akcí pořádaných v Lounech

Více

Na hody se žehnalo znaku a praporu

Na hody se žehnalo znaku a praporu Číslo 16/2014 vydáno dne 10. 9. 2014 Město sbírá podpisy pod petici k řešení problematiky veřejného pořádku Svaz měst a obcí České republiky, který zastupuje zájmy měst a obcí a jehož členem je i Zábřeh,

Více

Z RCA DLO Z RCA DLO. /Ivančice/ Ve dnech 7. - 9. června proběhlo v Ivančicích Mistrovství

Z RCA DLO Z RCA DLO. /Ivančice/ Ve dnech 7. - 9. června proběhlo v Ivančicích Mistrovství DOTACI VYØÍDÍME ZA VÁS www.pomocpro.cz PomocPro, a. s. IČ: 293 76 097 EXEKUCE? DLUHY? Pomůžeme Vám z dluhové pasti volejte: 724 680 736 RAZÍTKa VÝROBA - OPRAVY VÝROBA DO DVOU PRACOVNÍCH DNŮ OD ODSOUHLASENÍ

Více

č.15 ČTRNÁCTIDENÍK MĚSTA ŽAMBERKA 16. září 2013 DNES V LISTECH: foto: M. Matyáš

č.15 ČTRNÁCTIDENÍK MĚSTA ŽAMBERKA 16. září 2013 DNES V LISTECH: foto: M. Matyáš ŽAMBERSKÉ 1 ČTRNÁCTIDENÍK MĚSTA ŽAMBERKA 16. září 2013 DNES V LISTECH: výměna řidičských průkazů zasedání zastupitelů soutěž ve sběru druhotných surovin Oslavy 50. výročí přátelství s německým Senftenbergem,

Více

www.tabor.cz informační zpravodaj pro občany města Tábora zdarma

www.tabor.cz informační zpravodaj pro občany města Tábora zdarma www.tabor.cz informační zpravodaj pro občany města Tábora zdarma ážení spoluobčané, Vtento výtisk našeho měsíčníku dostáváte do rukou v adventním období, které spojujeme s bilancováním uplynulého roku

Více

Aktualizace strategického plánu je navržena

Aktualizace strategického plánu je navržena Chat se starostou Další chat se starostou města Velké Meziříčí Radovanem Necidem proběhne 26. dubna 2012 od 16 hodin. Svoje dotazy na onlinovou diskuzi můžete posílat s předstihem, a to již 25. 4. od 16

Více

www.isumava.cz VII XI Kalendář akcí na Šumavě a v Bavorském lese červenec listopad 2009

www.isumava.cz VII XI Kalendář akcí na Šumavě a v Bavorském lese červenec listopad 2009 www.isumava.cz 2009 VII XI Kalendář akcí na Šumavě a v Bavorském lese červenec listopad 2009 Kalendář akcí na Šumavě a v Bavorském lese Letní sezóna 2009 se blíží, přijměte proto pozvání na námi vybrané

Více

Novoměstský zpravodaj

Novoměstský zpravodaj Novoměstský zpravodaj 5 květen 2013 Foto: František Prouza zpravodaj@novemestonm.cz www.novemestonm.cz Otázky pro starostu Ve středu 17. dubna 2013 byly ve foyeru sálu Zastupitelstva Královéhradeckého

Více

MĚSÍČNÍK CHRUDIMSKÉ RADNICE

MĚSÍČNÍK CHRUDIMSKÉ RADNICE BŘEZEN 2015 XVIII. ROČNÍK MĚSÍČNÍK CHRUDIMSKÉ RADNICE www.chrudim.eu turistický portál: www.navstevnik.cz zpravodajský portál: www.chrudim.tv Rekonstrukce komunikací a veřejného osvětlení v lokalitě IPRM,

Více

Milevský. zpravodaj ZDARMA 10. Ročník: XIX

Milevský. zpravodaj ZDARMA 10. Ročník: XIX Milevský zpravodaj ZDARMA Od roku 1960 do roku 1993 byla jedinou sociální službou v našem regionu pečovatelská služba (dále jen PS). Byla provozována prostřednictvím Okresního ústavu sociálních služeb

Více

Pásku na Berchtoldu stříhaly děti

Pásku na Berchtoldu stříhaly děti STRANA 3 STRANA 4 STRANA 7 Na zámku zazní opera Pět let si hrajem s dětmi Dny ragbyové šišce zasvěcené Oáza Říčany sportovní příměstské tábory o prázdninách www.oazaricany.cz, t.-323601170 Říčansko Čtvrtek

Více

města Příbora září 2011 Fotografie, které pořídil odbor životního prostředí: Vyhodnocení soutěže čtěte na straně 3-4.

města Příbora září 2011 Fotografie, které pořídil odbor životního prostředí: Vyhodnocení soutěže čtěte na straně 3-4. Měsíčník města Příbora září 2011 Fotografie ze soutěže O NEJHEZČÍ KVĚTINOVOU VÝSADBU PŘEDZAHRÁDEK A BALKÓNŮ DOMŮ A BYTŮ V PŘÍBOŘE, HÁJOVĚ A PRCHALOVĚ. Fotografie, které pořídil odbor životního prostředí:

Více

Z RCA DLO Z RCA DLO. OTEVŘENO! Račte vstoupit! LETÁKY - TISKOPISY PROPAGAČNÍ TISKOVINY TISK A DISTRIBUCE V ČR CEDULE A PVC BANNERY AKCE

Z RCA DLO Z RCA DLO. OTEVŘENO! Račte vstoupit! LETÁKY - TISKOPISY PROPAGAČNÍ TISKOVINY TISK A DISTRIBUCE V ČR CEDULE A PVC BANNERY AKCE www.pomocpro.cz Pavel PROCHÁZKA, IČ: 871 85 202 EXEKUCE? DLUHY? Pomůžeme Vám z dluhové pasti volejte: 724 680 736 Měsíční vydání - SRPEN 2012 Z RCA DLO Ročník XI. Číslo 14 27. července 2012 Distribuční

Více

č.10 Motto dne: Jen oči dítěte dovedou vidět jako důležité to, co dospělí pro svou důležitost přehlížejí. ČTRNÁCTIDENÍK MĚSTA ŽAMBERKA 1.

č.10 Motto dne: Jen oči dítěte dovedou vidět jako důležité to, co dospělí pro svou důležitost přehlížejí. ČTRNÁCTIDENÍK MĚSTA ŽAMBERKA 1. č.10 1. června 2010 ČTRNÁCTIDENÍK MĚSTA ŽAMBERKA Motto dne: Jen oči dítěte dovedou vidět jako důležité to, co dospělí pro svou důležitost přehlížejí. 2 Zprávy z radnice PODPIS DOHODY Divišovo divadlo sedačky

Více

Náměstím se nesly maorské a peruánské rytmy. Změny počasí napáchaly škody i v Zábřeze. Číslo 15/2015 vydáno dne 26. 8. 2015.

Náměstím se nesly maorské a peruánské rytmy. Změny počasí napáchaly škody i v Zábřeze. Číslo 15/2015 vydáno dne 26. 8. 2015. Číslo 15/2015 vydáno dne 26. 8. 2015 Změny počasí napáchaly škody i v Zábřeze Prázdninové výkyvy počasí dělaly problémy nejen hasičům vyjíždějícím častěji než kdy jindy v suchých dnech k řadě požárů. Dlouhotrvající

Více

Červen 2015 / www.svitavy.cz PŘEHLÍDKA DĚTSKÁ SCÉNA. Úspěšný hudební festival Hřebečský slunovrat již počtvrté

Červen 2015 / www.svitavy.cz PŘEHLÍDKA DĚTSKÁ SCÉNA. Úspěšný hudební festival Hřebečský slunovrat již počtvrté Červen 2015 / www.svitavy.cz CYKLISTICKÁ DISCIPLÍNA PUMPTRACK 5 TÝDEN ČTENÍ DĚTEM V KNIHOVNĚ PŘEHLÍDKA 12 13 DĚTSKÁ SCÉNA KOUPALIŠTĚ SE OTEVŘE KONCEM ČERVNA 15 Úspěšný hudební festival Hřebečský slunovrat

Více

Letní lounské vábení

Letní lounské vábení srpen 2015 kulturní a sportovní MĚSÍČNÍK KL O U N S K Ý M Ě S Í Č N Í LOUNSKÝ Všeobecný měsíční přehled kulturních, společenských a sportovních akcí pořádaných v Lounech a okolí. Kino Svět Louny - dětská

Více

RadniÇní list. Křeslo starosty nebude do voleb prázdné. Do říjnových komunálních voleb povede město Beroun Tomáš Havel

RadniÇní list. Křeslo starosty nebude do voleb prázdné. Do říjnových komunálních voleb povede město Beroun Tomáš Havel RadniÇní list 9 2010 měsíčník Královského města Berouna VIII. ročník září zdarma Křeslo starosty nebude do voleb prázdné Do říjnových komunálních voleb povede město Beroun Tomáš Havel Po šestnácti letech

Více