Nabídka servisních služeb Bosch Car Service ADJ.CZ, spol. s r.o., pro firemního zákazníka

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Nabídka servisních služeb Bosch Car Service ADJ.CZ, spol. s r.o., pro firemního zákazníka"

Transkript

1 Nabídka servisních služeb Bosch Car Service.CZ, spol. s r.o., pro firemního zákazníka 1 / 6 Vážená paní, vážený pane, dovolte nám, abychom Vám jménem firmy.cz. spol. s r.o., jako součást sítě Bosch Car Service, nabídli spolupráci. Naše společnost je specialistou na servisní služby pro automobily všech značek. Zabezpečíme servis všech vašich osobních a dodávkových vozů, dle pokynů výrobce a bez ztráty garanční záruky výrobce. Přinášíme Vám efektivní řešení servisu Vašeho vozového parku: Prokazatelné snížení nákladů na servis vozidel v porovnání s autorizovanými servisy. Provádění oprav a pravidelného servisu všech značek vozidel pod jednou střechou. Provádění pravidelných servisních prohlídek a oprav, aniž by tím byla dotčena záruka výrobce. Systém centrální fakturace. Máte absolutní přehled o svých vozidlech a o nákladech spojených s údržbou. Jsme alternativou pro všechny, kteří ocení vysokou kvalitu prací za přijatelné ceny. Hodinové sazby našeho servisu začínají na ceně 375,- Kč bez DPH. Používáme moderní diagnostickou techniku, montujeme kvalitní náhradní díly Bosch a dalších prvovýrobních značek a naši zkušení automechanici podstupují pravidelná technická školení. Jsme součástí servisního konceptu Bosch, takže technické novinky a změny v autoopravárenství získáváme z první ruky. Síť autoservisů Bosch Car Service se může pyšnit více než 90 letou tradicí a k dnešnímu dni sdružuje po celém světě téměř autoservisů. Také u nás jsme připraveni Vám poskytnout své služby ve všech těchto oblastech: Inspekční prohlídky vozů všech značek Diagnostika závad a opravy benzinových a dieselových (díky blokové výjimce bez ztráty záruky) systémů Záruku mobility díky Bosch Mobility Assistance Opravy brzdových systémů Bosch Fleet Card - kartu pro naše klíčové zákazníky Mechanické práce Náhradní vůz Diagnostiku a opravy komfortních systémů Možnost vyzvednutí vozu přímo u Vás Příprava a zajištění STK a emisí (po opravě Vám jej opět dovezeme) Kvalitní náhradní díly a autopříslušenství Bosch Komplexní řešení pojistných událostí Diagnostické přístroje Bosch Služby karosárny a lakovny Znalosti a zkušenosti specialistů v automobilovém průmyslu Opravy elektrické instalace a elektroniky a další Výčet našich služeb a možností je v tomto ohledu opravdu dlouhý. Dovolte nám tedy prosím, abychom Vás touto formou nezávazně pozvali na prohlídku našeho autoservisu, kde Vám rádi ukážeme možnosti a vybavení a představíme služby, které jsme schopni zajistit pro Váš vozový park. V rámci osobního jednání jsme připraveni dohodnout nastavení obchodních podmínek, slev a dalších výhod. Přijďte se přesvědčit osobně. Pokud Vás naše nabídka zaujala, těšíme se na osobní setkání a spolupráci. S pozdravem a přáním hezkého dne, Ing. Vladimír Jileček ředitel společnosti.cz, spol. s r.o.

2 Bosch Car Service Komplexní řešení pro váš fleet 2/6 Profesionální služby, jednoduché řízení Kompetence, které můžete důvěřovat Bosch Car Service převezme Vaše starosti Specialisté na opravy a údržbu Řízení požadavků údržby a servisu firemní flotily vozidel je komplexní činností. Rozdílné značky a modely automobilů, odlišné smlouvy s více autoservisy, lišící se cenová struktura. Autoservisy sítě Bosch Car Service se zaměřují na 100% kvalitní a odborný servis, údržbu a opravy automobilů. Servisní technici jsou proškoleni na nejvyšší úrovni a pravidelně absolvují školení nejnovějších technologií v automobilovém průmyslu. Autoservisy sítě Bosch Car Service se postarají o vozidla všech značek a modelů na jednom místě. S největší servisní sítí na světě jsme vám vždy nablízku a připraveni poskytnout potřebnou pomoc. Jakožto prověřený dodavatel automobilových dílů mnohým světovým automobilkám disponuje společnost Bosch velkým know-how a zkušenostmi, které udrží váš vůz v perfektní kondici. Všechny vaše fleetové potřeby budou vyřešeny na jednom místě Efektivní servisní postupy zajistí rychlejší návrat vašich vozidel zpět na silnici Jasné a jednotné podmínky pro všechna vaše vozidla Nákladově efektivnější alternativa ke značkovým servisům Odborný tým zajistí vaši celkovou spokojenost Trvalé a nezávislým auditem kontrolované standardy kvality Bosch Všechny servisní úkony jsou prováděny dle specifikací výrobců automobilů - opravy a údržba se zachováním záruky vozidla Odborný a pravidelně školený personál Kvalitní náhradní díly a servisní vybavení značky Bosch Se zachováním záruky výrobce Inspekční prohlídky vozidel se mohou podle nařízení komise Evropské unie č. 461/2010 provádět v garanční době i v nezávislém autoservisu. V Bosch Car Service máte jistotu, že prováděné opravy jsou vykonávány vyškoleným odborným personálem s dodržením všech požadavků výrobce Vašeho vozidla a samozřejmě s použitím náhradních dílů v kvalitě prvovýbavy..cz, spol. s r.o. GVO

3 Buďte chytří při opravách svých vozů! 3 / 6 Našim cílem je vždy nabídnout několik možností náhradního dílu, od originálního provedení až po levnější náhrady. Optimálním výběrem značky nebo výrobce náhradních dílů Vám ušetříme nemalé náklady. Tuto volbu vždy konzultujeme s Vámi jako vlastníkem vozu, přihlížíme ke stáří a opotřebení vozu jako celku a Vašim potřebám. Slevy, které Vám poskytujeme, platí stejně a bez rozdílu pro všechny značky a sortimentní skupiny náhradních dílů. ŠKODA FABIA Combi (6Y5) 1.9 SDI ŠKODA OCTAVIA (1U2), 1.9 TDI ŠKODA OCTAVIA Combi (1Z5), 1.9 TDI Rok výroby: 04/00-12/07, kw/hp: 47/64 Typ karoserie: combi Rok výroby: 09/96 -, kw/hp: 66/90 Typ karoserie: sedan, liftback Rok výroby: 09/04 -, kw/hp: 77/105 Typ karoserie: combi Objednací číslo Cena bez DPH Objednací číslo Cena bez DPH Objednací číslo Cena bez DPH olejový originál 240,- originál 191,- originál 240,- filtr originál ,- originál ,- originál ,- cena/výkon ,- cena/výkon ,- cena/výkon 1,457,429, ,- nejlevnější S.SF OF ,- nejlevnější S SF OF ,- nejlevnější S SF OF ,- přední ložisko kola čep ramene brzdové destičky přední brzdový kotouč originál 2472,- originál 1510,- originál 3820,- originál ,- originál ,- originál VKBA ,- cena/výkon MAP ,- cena/výkon ,- cena/výkon ,- nejlevnější S LO ,- nejlevnější S LO ,- nejlevnější MP ,- originál 1010,- originál 960,- originál 1420,- originál LMI ,- originál LMI ,- originál LMI ,- cena/výkon ,- cena/výkon ,- cena/výkon ,- nejlevnější S ,- nejlevnější ,- nejlevnější ,- originál 1820,- originál 1820,- originál 1820,- originál T ,- originál T ,- originál T ,- cena/výkon RH ,- cena/výkon RH ,- cena/výkon RH ,- nejlevnější S BD S004S 463,- nejlevnější S BP S004S 463,- nejlevnější S BP S004S 463,- originál 1480,- originál 1360,- originál 1580,- originál ,- originál ,- originál ,- cena/výkon RH ,- cena/výkon ,- cena/výkon ATE ,- nejlevnější S PB ,- nejlevnější RH ,- nejlevnější RH ,- Vždy se Vám pokusíme nabídnout: 1 originální náhradní díl 2 originální náhradní díl 3 náhradní díl s nejlepším poměrem výkon/cena 4 nejlevnější náhradní díl v kvalitním provedení.cz, spol. s r.o.

4 Nařízení Komise EU Oprava vozidla se zachováním záruky výrobce 4 / 6 Splňujeme předpoklady nařízení Komise EU pro provádění údržby a oprav Vašeho vozidla při současném zachování záruky výrobce: Odborně provedené opravy podle pokynů výrobce Bosch Service pracuje s nejmodernější diagnostickou technikou firmy Bosch a je schopen i díky softwaru ESI [tronic] udržovat a opravovat Vaše vozidlo podle postupů výrobce. Náhradní díly v kvalitě prvovýbavy Bosch Service používá náhradní díly v kvalitě, v jaké jsou dodávány prvovýrobcům. Platí jednoduchá pravidla: 1 Každý zákazník má právo nechat si provést všechny placené výkony (opravy, údržba atd.) v autoservisu sítě Bosch Car Service podle své volby, aniž by tím přišel o záruku výrobce. 2 Bezplatné úkony prováděné v rámci záruky, ručení, svolávání atd. musí být provedeny smluvním servisem výrobce. Bosch Car Service... kompletně, odborně, výhodně. Výtah z prováděcí směrnice k nařízení Komise EU č. 461/2010 (2010/C138/05): (69) Dohody o kvalitativní selektivní distribuci mohou rovněž spadat do oblasti působnosti čl. 101 odst. 1 Smlouvy o fungování Evropské unie, pokud dodavatel a členové jeho schválené sítě explicitně nebo implicitně vyhradí opravy určitých kategorií motorových vozidel členům schválené sítě. K tomu může například dojít, když výrobce záruku poskytovanou kupujícímu, zákonnou či prodlouženou, podmíní tím, že konečný uživatel nechá provést veškeré opravárenské a údržbářské práce, na něž se nevztahuje záruka, pouze v rámci sítě autorizovaných servisů. Totéž platí pro záruční podmínky, které vyžadují použití náhradních dílů se značkou výrobce, pokud jde o výměny, na něž se nevztahují záruční podmínky. Jako pochybné se rovněž jeví, že by dohody o selektivní distribuci obsahující takové postupy mohly přinést spotřebitelům prospěch takovým způsobem, aby mohly dotyčné dohody využít výhodu výjimky stanovené v čl. 101 odst. 3 Smlouvy o fungování Evropské unie. Pokud však dodavatel oprávněně odmítne vyhovět záruční reklamaci z toho důvodu, že dotyčná reklamace souvisí s pochybením na straně autorizovaného servisu, který při konkrétní operaci v rámci opravy nebo údržby nepostupoval správně nebo použil náhradní díly špatné kvality, nemá to žádný dopad na slučitelnost dohod dodavatele o opravách s pravidly hospodářské soutěže. Opravy všech značek a modelů dle standardů výrobců Nasazení vyškolených techniků a nejmodernější diagnostické techniky Díly v kvalitě prvovýbavy.cz, spol. s r.o.

5 Bosch Mobility Assistance Vaše pomoc na cestách 5 / 6 Bosch Mobility Assistance vám nabízí tyto služby Dispečink na lince Pomoc v případě nepojízdnosti 24 hodin denně, 365 dnů v roce Oprava na místě Bezplatné zpojízdnění vozidla Zásah v případě poruchy zařízení nezbytného k bezpečnému provozu (stěrače, potkávací světla, bezpečnostní pásy apod.) Všude na pozemních komunikacích nebo na stanovišti uživatele (u vozu off-road pouze na fyzicky a právně přístupném místě) Vztahuje se na příjezd servisního vozidla a práci mechanika (díly a materiál hradí uživatel) Odtah Pokud není možné zprovoznit vozidlo na místě, zařídíme bezplatný odtah Do nejbližšího autoservisu Bosch Car Service v okruhu do 50 km V ostatních případech do nejbližšího autorizovaného servisu dané značky Na žádost řidiče se vztahuje i na připojený vlek, tuto službu je však nutno na místě uhradit Přechodné odstavení vozidla Možnost přechodného odstavení vozidla na zabezpečeném místě max. po dobu 3 dnů v případě nemožnosti předání do autoservisu Dopravní a motoristické informace na lince 1230 Doplňkové služby v případě nemožnosti zprovoznění v den poruchy A. NÁHRADNÍ VOZIDLO Zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy Zapůjčení po dobu max. 3 dnů Do výše 120 mimo nákladů na provoz B. POKRAČOVÁNÍ V CESTĚ/NÁVRAT DOMŮ Jízdenka/letenka pro řidiče a posádku vozu (dalších max. 8 osob) do ověřeného cíle cesty nebo trvalého bydliště Maximálně do hodnoty 350 na osobu Převoz na stanici/letiště max. do 120 na osobu C. ZABEZPEČENÍ NÁHRADNÍHO UBYTOVÁNÍ Náhradní ubytování pro posádku vozidla po dobu opravy vozidla (max. 3 noci) Max. do výše 120 Převoz posádky do hotelu max. do 50 Přivezení opraveného vozidla Hrazení nákladů na cestu pro opravené vozidlo pro 1 osobu do výše max. 350 Převoz neopravitelného vozidla do ČR, event. jeho likvidace V případě nemožnosti opravy vozu v zahraničí Převoz do autoservisu Bosch Car Service nebo autorizovaného autoservisu nejblíže bydliště uživatele v ČR Sešrotování vozu v zahraničí v případě neekonomičnosti Max. do hodnoty 400 ÚAMK RECOMMENDED Zvýhodněné využívání služeb na území ČR Ubytování, restaurace, relaxace Seznam na spol. s r.o.

6 Staňte se.cz V.I.P. zákazníkem! 6 / 6 Staňte se.cz V.I.P. zákazníkem! Budete u nás doma, obdržíte množství exkluzivních výhod a cenových nabídek po celou dobu spolupráce. Získáte vzájemný a důvěrný vztah s týmem profesionálů, kteří se postarají o váš vůz nebo celý vozový park. Získáte s námi například: 1 Zdarma exkluzivní asistenční službu Bosch Mobility Assistance na 1 rok, pro každý vůz, u kterého provedeme výrobcem předepsanou servisní prohlídku. 2 Jarní a podzimní prohlídku každého vozu zdarma. 3 Zvýhodněné ceny servisních prací: Slevu 8% z běžných servisních prací, slevu 8% z pneuservisních prací Slevy se mohou po dohodě vztahovat i na soukromá vozidla zaměstnanců společnosti po předložení platného zaměstnaneckého průkazu společnosti. Ceník základních servisních služeb pro koncového zákazníka (beze slev): Třída vozidla A1 A2 A3 A4 Mini vozy, malé vozy, vozy do r. v Nižší střední třída, střední třída, velkoprostorové vozy Vyšší střední třída, Off road SUV, sport-cabrio Luxusní třída, luxusní Off road a SUV Druhy vozidel Škoda Fabia I.,II., VW Polo, Peugeot 206, 207, Opel Corsa, Ford Fiesta, Renault Clio, Kia Cee d,... Škoda Octavia I.,II., VW Golf, Peugeot 307, 406, 407, Opel Astra, Vectra, Insignia, Ford Focus, Mondeo, Renault Laguna, VW Passat,... Cena (bez DPH) výkonu/hodina 375,- 408,- Škoda Superb II, Audi A6, BMW 5. Mercedes E, R, Peugeot 607, VW Passat CC, ,- Audi 7, 8, Q7, BMW 7, X5, X6, Mercedes S, R, CLS, VW Phaeton, ,- 4 Zvýhodněné ceny náhradních dílů a příslušenství: Slevu 8-25% na náhradní díly a příslušenství, rozčleněné na jednotlivé sortimentní skupiny (neplatí pro pneumatiky, akční a již zlevněné zboží) Slevu 8% na originální náhradní díy a příslušenství Mazda a Ford (neplatí pro pneumatiky, akční a již zlevněné zboží) Slevy se mohou po dohodě vztahovat i na soukromá vozidla zaměstnanců společnosti po předložení platného zaměstnaneckého průkazu společnosti. 5 Přednostní odbavení pojistných událostí včetně poskytnutí náhradního vozu na 2 dny zdarma. 6 A další: úschovnu pneumatik, služby mycího boxu pro ruční mytí vozidel, možnost zapůjčení náhradního vozu, výkup či zprostředkování prodeje Vašeho ojetého vozu, služby karosárny a lakovny atd..cz, spol. s r.o.

Všeobecné obchodní podmínky pro zajišťování Asistenčních služeb klientům ACA1213 a.s. (dále jen ACA1213)

Všeobecné obchodní podmínky pro zajišťování Asistenčních služeb klientům ACA1213 a.s. (dále jen ACA1213) Všeobecné obchodní podmínky pro zajišťování Asistenčních služeb klientům ACA1213 a.s. (dále jen ACA1213) 1. Zaměření činnosti ACA1213 1.1. ACA1213 zajišťuje služby motoristické veřejnosti a držitelům asistenčních

Více

Vážená paní, vážený pane,

Vážená paní, vážený pane, Vážená paní, vážený pane, děkujeme Vám za důvěru projevenou tím, že jste uzavřeli pojištění svého vozidla u Kooperativy pojišťovny, a.s., Vienna Insurance Group. Věříme, že budete s Vaším pojištěním plně

Více

SMLUVNÍ UJEDNÁNÍ KE ŠKODOVÉMU POJIŠTĚNÍ VOZIDEL

SMLUVNÍ UJEDNÁNÍ KE ŠKODOVÉMU POJIŠTĚNÍ VOZIDEL SMLUVNÍ UJEDNÁNÍ KE ŠKODOVÉMU POJIŠTĚNÍ VOZIDEL K všeobecným pojistným podmínkám (dále jen VPP) pro havarijní pojištění a pro pojištění odpovědnosti z provozu vozidla se sjednává toto smluvní ujednání.

Více

KNIHOVNIČKA OSOBNÍCH FINANCÍ JAK KOUPIT AUTOMOBIL. Pavel Novotný a kolektiv

KNIHOVNIČKA OSOBNÍCH FINANCÍ JAK KOUPIT AUTOMOBIL. Pavel Novotný a kolektiv KNIHOVNIČKA OSOBNÍCH FINANCÍ JAK KOUPIT AUTOMOBIL Pavel Novotný a kolektiv Obsah: Užitné vlastnosti 3 Rozdělení automobilů 3 Barva automobilu 4 Auto a pohodlí 5 Provozní náklady automobilu 7 Spolehlivost

Více

Rallye KRÁLOVNA MOTORISTICKÉHO SPORTU 2/2013. TOYOTA JAPONSKÁ LEGENDA str. 55. VETERÁNI Na péráku do Francie str. 59

Rallye KRÁLOVNA MOTORISTICKÉHO SPORTU 2/2013. TOYOTA JAPONSKÁ LEGENDA str. 55. VETERÁNI Na péráku do Francie str. 59 Maximum informací nejen ze světa společností ELIT CZ, spol. s r.o., a ELIT Slovakia s.r.o. 2/2013 TOYOTA JAPONSKÁ LEGENDA str. 55 Rallye KRÁLOVNA MOTORISTICKÉHO SPORTU VETERÁNI Na péráku do Francie str.

Více

Známe Vaše auto jako své boty! Servis přímo od výrobce a deset dalších důvodů, proč přijet právě k nám

Známe Vaše auto jako své boty! Servis přímo od výrobce a deset dalších důvodů, proč přijet právě k nám Známe Vaše auto jako své boty! Servis přímo od výrobce a deset dalších důvodů, proč přijet právě k nám ŠKODA Servisní centrum Váš servis přímo od výrobce Přijeďte na pravidelnou údržbu nebo opravu se svým

Více

SMLUVNÍ UJEDNÁNÍ KE ŠKODOVÉMU POJIŠTĚNÍ VOZIDEL

SMLUVNÍ UJEDNÁNÍ KE ŠKODOVÉMU POJIŠTĚNÍ VOZIDEL SMLUVNÍ UJEDNÁNÍ KE ŠKODOVÉMU POJIŠTĚNÍ VOZIDEL K všeobecným pojistným podmínkám (dále jen VPP) pro havarijní pojištění a pro pojištění odpovědnosti z provozu vozidla se sjednává toto smluvní ujednání.

Více

číslo I II / jaro 2011 In er Cars 2011 SOR IMEN PRO SERVISNI SI

číslo I II / jaro 2011 In er Cars 2011 SOR IMEN PRO SERVISNI SI číslo I II / jaro 2011 VIP Club In er Cars 2011 VELKA JARNI AKCE SOR IMEN PRO NAKLADNI VOZY SERVISNI SI Q-SERVIce Celosvětově No.1 * Dodáváno do prvovýroby: Alfa Romeo AMG Mercedes Aston Martin Audi Bentley

Více

Obsah: Veřejná zakázka Poskytování finanční služby operativního leasingu 1. INFORMACE O ZADAVATELI... 3 1.1 ZÁKLADNÍ ÚDAJE... 3 1.2 STATUTÁRNÍ ORGÁN ZADAVATELE... 3 1.3 KONTAKTNÍ OSOBY... 3 2. PŘEDMĚT

Více

SMLUVNÍ UJEDNÁNÍ KE ŠKODOVÉMU POJIŠTĚNÍ VOZIDEL

SMLUVNÍ UJEDNÁNÍ KE ŠKODOVÉMU POJIŠTĚNÍ VOZIDEL SMLUVNÍ UJEDNÁNÍ KE ŠKODOVÉMU POJIŠTĚNÍ VOZIDEL K všeobecným pojistným podmínkám (dále jen VPP) pro havarijní pojištění a pro pojištění odpovědnosti z provozu vozidla se sjednává toto smluvní ujednání.

Více

NOVĚJŠÍ VŮZ U PROFESIONÁLŮ KUPTE SI MAGAZÍN PROVĚŘENÉ VOZY S GARANCÍ PŮVODU VICEMISS AGÁTA HANYCHOVÁ ZNÁTE SLUŽBY A BONUSY AUTO ESA?

NOVĚJŠÍ VŮZ U PROFESIONÁLŮ KUPTE SI MAGAZÍN PROVĚŘENÉ VOZY S GARANCÍ PŮVODU VICEMISS AGÁTA HANYCHOVÁ ZNÁTE SLUŽBY A BONUSY AUTO ESA? è. 1/roèník 4. ZDARMA SPECIAL LINE / www.grandprinc.cz / vychází v dubnu 2007 / vydává Auto ESA ve spolupráci s MAGAZÍN jaro 2007 PROVĚŘENÉ VOZY S GARANCÍ PŮVODU MÁME AUTA PRO VŠECHNY! KUPTE SI NOVĚJŠÍ

Více

SEŠIT ÚDRŽBY, ZÁRUČNÍ LIST A ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

SEŠIT ÚDRŽBY, ZÁRUČNÍ LIST A ZÁRUČNÍ PODMÍNKY SEŠIT ÚDRŽBY, ZÁRUČNÍ LIST A ZÁRUČNÍ PODMÍNKY Záruční list Smluvní záruka Platnost tohoto záručního listu je podmíněna řádným vyplněním níže uvedeného rámečku a otisknutím obchodního razítka prodejce PEUGEOT,

Více

ELIT na Dakaru 1/2015. GOMET rozšíření sortimentu ochranných sad tlumičů str. 34. PŘÍLOHA: Montážní příručka CIFAM

ELIT na Dakaru 1/2015. GOMET rozšíření sortimentu ochranných sad tlumičů str. 34. PŘÍLOHA: Montážní příručka CIFAM STEJNOBĚŽNÉ KLOUBY CIFAM str. 25 Maximum informací nejen ze světa společností ELIT CZ, spol. s r.o., a ELIT Slovakia s.r.o. 1/2015 GOMET rozšíření sortimentu ochranných sad tlumičů str. 34 LEGENDÁRNÍ ZAVODY:

Více

IC_wEBCA - - IN ERNE OVY OVY KA KA ALOG ALOG

IC_wEBCA - - IN ERNE OVY OVY KA KA ALOG ALOG novinka! číslo 3-4 / podzim 2010 IC_wEBCA - - IN ERNE OVY OVY KA KA ALOG ALOG VELKA PODZIMNI PODZIMNI akce akce 20. VYROCI VYROCI ZALOZENI ZALOZENI IN IN ER ER CARS CARS dny nizkych nizkych cen cen 10.

Více

PRAHA BRNO. Otevřeno denně. Editorial. Obsah. Sídlo firmy: Vinohradská 174/1597, 130 00 Praha 3 www.autoesa.cz, info@autoesa.cz

PRAHA BRNO. Otevřeno denně. Editorial. Obsah. Sídlo firmy: Vinohradská 174/1597, 130 00 Praha 3 www.autoesa.cz, info@autoesa.cz Editorial Vážení čtenáři, vítejte v Auto ESA, tedy zatím alespoň na stránkách tohoto magazínu. Naše společnost, jak je již mnoho let dobře známo, je založena na úzkém vztahu s klienty a fesionálních službách,

Více

Obsah. 4 Jarní prohlídky 5 Nový Yeti. 6 Rozhovor: Operativní leasing 7 Reportáž: Škoda Park 8 ŠKODA Muzeum 11 ŠKODA Fabia Tour 13 Nová KIA Sportage

Obsah. 4 Jarní prohlídky 5 Nový Yeti. 6 Rozhovor: Operativní leasing 7 Reportáž: Škoda Park 8 ŠKODA Muzeum 11 ŠKODA Fabia Tour 13 Nová KIA Sportage obsah editorial Obsah 4 Jarní prohlídky 5 Nový Yeti 6 Rozhovor: Operativní leasing 7 Reportáž: Škoda Park 8 ŠKODA Muzeum 11 ŠKODA Fabia Tour 13 Nová KIA Sportage Vážení zákazníci, s radostí Vám představujeme

Více

Asistenční služby k Osobnímu účtu České spořitelny

Asistenční služby k Osobnímu účtu České spořitelny Asistenční služby k Osobnímu účtu České spořitelny 2 Asistenční služby Úvod Dnešní doba klade stále větší nároky na rychlá řešení. Máme všichni méně času a každé zdržení nám přináší nějaké těžkosti. Pokud

Více

Vážená paní, vážený pane,

Vážená paní, vážený pane, Vážená paní, vážený pane, děkujeme Vám za důvěru projevenou tím, že jste uzavřeli pojištění svého vozidla u Kooperativy pojišťovny, a.s., Vienna Insurance Group. Věříme, že budete se svým pojištěním plně

Více

SEAT PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

SEAT PRO VAŠE PODNIKÁNÍ SEAT PRO VAŠE PODNIKÁNÍ ČLEN VOLKSWAGEN GROUP TECHNOLOGY TO ENJOY TECHNOLOGY TO ENJOY 2 PROBUĎTE NOVÉ EMOCE VE VAŠEM PODNIKÁNÍ Jürgen Stackmann, předseda představenstva společnosti SEAT, S.A. Nedávno jsem

Více

Záruční knížka Toyota. Prodloužená záruka Toyota Extracare Záruka k programu Toyota Certifikováno Silniční asistenční služby Toyota Eurocare

Záruční knížka Toyota. Prodloužená záruka Toyota Extracare Záruka k programu Toyota Certifikováno Silniční asistenční služby Toyota Eurocare Záruční knížka Toyota Prodloužená záruka Toyota Extracare Záruka k programu Toyota Certifikováno Silniční asistenční služby Toyota Eurocare Certifikát Záruky Identifikační údaje (Prodejce vyplní úplně

Více

ÚVOD. Vážená paní, vážený pane,

ÚVOD. Vážená paní, vážený pane, DRIVER SET ÚVOD Vážená paní, vážený pane, vítáme vás jako nového řidiče využívajícího služeb společnosti ŠkoFIN. Dovolujeme si vám předložit instrukce určené řidiči, tzv. driver set. Naleznete zde údaje

Více

autoesa 2ver.qxd 28.8.2004 13:51 StrÆnka 1 přihlašte se PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ / vychází 1. 9. 31. 10. 2004 / www.autoesa.cz / info@autoesa.

autoesa 2ver.qxd 28.8.2004 13:51 StrÆnka 1 přihlašte se PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ / vychází 1. 9. 31. 10. 2004 / www.autoesa.cz / info@autoesa. autoesa 2ver.qxd 28.8.2004 13:51 StrÆnka 1 přihlašte se PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ / vychází 1. 9. 31. 10. 2004 / www.autoesa.cz / info@autoesa.cz autoesa 2ver.qxd 28.8.2004 13:51 StrÆnka 2 autoesa 2ver.qxd

Více

Individuální nabídka na míru pro firmy.

Individuální nabídka na míru pro firmy. Individuální nabídka na míru pro firmy. Vy máte speciální cíle a nároky. My máme na míru šitá řešení pro váš vozový park. Firemní vozy jsou jednou z našich specialit. Koneckonců právě my jsme sestrojili

Více

DODATKOVÁ POJIŠTĚNÍ H72, H73

DODATKOVÁ POJIŠTĚNÍ H72, H73 Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group Sídlo. Templová 747, 110 01 Praha 1 DODATKOVÁ POJIŠTĚNÍ H72, H73 Sazebník S/7514-2 pro dodatková pojištění vozidel Verze: 3 Účinnost: 25. 01. 2012 OBSAH:

Více

6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s.

6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s. 54 6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s. Představení společnosti a stručná fakta Jsme dynamická telekomunikační společnost, zaměřená na poskytování kvalitních služeb prostřednictvím nejmodernějších

Více

www.hlavacek.cz Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento 12 Nová ŠKODA Octavia Scout

www.hlavacek.cz Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento 12 Nová ŠKODA Octavia Scout Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia Editorial 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento Vážení zákazníci, 12 Nová ŠKODA Octavia Scout 14 ŠKODA Octavia G-TEC 15 Tipy na zimní pneu 16 Škoda Economy

Více

5 pojištění NISSAN Všeobecné obchodní podmínky. V tomto dokumentu jsou uvedeny Všeobecné obchodní podmínky, které se uplatní pro 5 pojištění Nissan.

5 pojištění NISSAN Všeobecné obchodní podmínky. V tomto dokumentu jsou uvedeny Všeobecné obchodní podmínky, které se uplatní pro 5 pojištění Nissan. 5 pojištění NISSAN Všeobecné obchodní podmínky V tomto dokumentu jsou uvedeny Všeobecné obchodní podmínky, které se uplatní pro 5 pojištění Nissan. Kromě Osvědčení o pojištění si prosím pozorně prostudujte

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia Monte Carlo

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia Monte Carlo SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Monte Carlo To nejlepší, do čeho lze obléknout adrenalin. ŠKODA Fabia Monte Carlo. Když si chcete užít atmosféru rallye a zvednout adrenalin, nemusíte až do Monte Carla ani na

Více

veletrh náhradních dílů pro osobní a nákladní automobily, nářadí, servisního vybavení a nových vizí v autoopravárenství

veletrh náhradních dílů pro osobní a nákladní automobily, nářadí, servisního vybavení a nových vizí v autoopravárenství číslo IV / 2012 Opel, Honda, Kia, Volkswagen, Jeep, Seat, Audi, Skoda, Ford, Volvo, Mini, Suzuki, Alfa Romeo, Mercedes-Benz, Lada, Dacia, Land Rover, BMW, Saab, Lancia, Fiat, Toyota, Renault, Hyundai,

Více

DPF/FAP FILTRY PEVNÝCH ČÁSTIC 4/2013. PLAKÁT: Duracell nová energie na evropských silnicích. OD ÁČEK K WRC str. 47

DPF/FAP FILTRY PEVNÝCH ČÁSTIC 4/2013. PLAKÁT: Duracell nová energie na evropských silnicích. OD ÁČEK K WRC str. 47 Maximum informací nejen ze světa společností ELIT CZ, spol. s r.o., a ELIT Slovakia s.r.o. PLAKÁT: Duracell nová energie na evropských silnicích 4/2013 OD ÁČEK K WRC str. 47 DPF/FAP FILTRY PEVNÝCH ČÁSTIC

Více