Pracovní listy na procvičování písemností při uzavírání kupních smluv

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Pracovní listy na procvičování písemností při uzavírání kupních smluv"

Transkript

1 Pracovní listy na procvičování písemností při uzavírání kupních smluv Centrum pro virtuální a moderní metody a formy vzdělávání na Obchodní akademii T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí

2 Vypracujte následující úlohy, u kterých podle potřeby vhodně doplňte chybějící údaje. 1. Úkol Mobilní oplocení PO Jako asistent/ka ředitele Protex, a. s., Palackého 25, Karviná (tel.: , fax: , reagujete dnešního dne na inzerát mobilního oplocení společnosti s ručením omezeným STAVEBA (Lidická 25, Brno) uveřejněný v novinách Anonce. Obracíte se na Ing. Romana Prokeše. Máte zájem o pronájem mobilního plotu P300 na jeden měsíc, a to od 2. dubna (doplňte aktuální rok), abyste zajistili ohraničení stavby nové budovy školní jídelny. Jedná se o plochu s obvodem 425 m s dvěma brankami pro pěší a jednu branou, minimálně 4 m širokou, pro vjezd stavební techniky. Oplocení potřebujete po celé délce zakrýt plachtami kvůli předpokládanému velkému množství prachu vznikajícímu během výstavby. Žádáme o zaslání cenové kalkulace a obchodních podmínek. Písemnost odesíláte dnes pod značkou 576/St a podepíše ji váš nadřízený Ing. Petr Kotrč. 2. Úkol Zmrazení strava PO Komanditní společnost NATOS, Uherské Hradiště, tel.: , odesílá dnes dopis pod značkou 306-Ra a dotazuje se společnosti s ručením omezeným Gast, Kardašova 111, Veselí nad Moravou, na možnost dodávek hluboko zmrazené stravy. V úvodu dopisu Notos vysvětluje, že neposkytuje svým zaměstnancům stravování, protože nemá vhodné prostory. Chce však, aby měli zaměstnanci možnost během pracovní doby konzumovat teplé jídlo a nevyužívali gastrolístky na nákup jiného zboží. Společnost Natos uvádí, že má zájem o pravidelné dodávky zmrazené stravy. Strava by měla být balena do polypropylenových misek, doba použitelnosti jídla je 120 hodin. Týdenní množství by bylo cca 250 porcí. Natos zajímá cena, dodací podmínky a druhy jídel včetně způsobu jejich výběru. Očekávají od společnosti Gast nabídku. Bude-li zajímavá, stane se Natos pravidelným odběratelem. Dopis vyřizujete vy, podepíše ho Ing. Josef Rada, prokurista. 3. Úkol Zahradní technika NA Jste asistentem/kou vedoucího odbytu společnosti s ručením omezeným Sekáč, Hájecká 2088, Praha 10 (tel.: , fax: , a odpovídáte dnešního dne na poptávku ředitelky SOŠ Vídeňská (Vídeňská 483, Praha 4) Ing. Kamily Suchoňové týkající se zahradní techniky zn. 171/Ka z minulého pondělí (uveďte konkrétní datum). Ujišťujete ji, že požadované křovinořezy PANDA WC 07 a řetězové pily EKU 4006 můžete dodat do týdne po obdržení objednávky. Kromě této zahradní techniky nabízíte i širokou škálu zahradnických služeb, které uspokojí i velmi náročného zákazníka. Disponujete moderní technikou obsluhovanou vyškolenými odborníky. Odbornost vašich zahradníků můžete doložit patřičnými certifikáty. Přikládáte ceník zahradní techniky a zahradnických služeb. Písemnost odesíláte dnes pod značkou 386-St a podepíše ji vás nadřízený PhDr. Rudolf Stříž.

3 4. Úkol Autobusové zastávka NA Společnost s ručením omezeným Dřevostav, Březinova 27, Týn nad Vltavou, se od roku 1995 specializuje na výrobní program s názvem Městský, obecní a parkový mobiliář. Služby nabízí městům a obcím v celé republice. V dopisu adresovaném starostovi Městského úřadu Jihlava 1, Jilemnická 569, PSČ nabízí výrobu autobusových zastávek, které svým vzhledem imitují srubovinu. Tloušťka obkladu je 45 mm, vnitřní lavice i rám zastávky jsou vyrobeny z masivních prvků. Zastávky vynikají odolností. Společnost je dodává v pěti provedeních, rozměry přizpůsobí požadavkům zákazníka. Dřevostav dále nabízí dětská zařízení na hřiště, která mají certifikát a splňují náročné evropské normy. Nabízené výrobky jsou vyobrazeny v přiloženém katalogu s ceníkem. Dodavatel uvádí, že zajišťuje odbornou montáž, záruční i pozáruční servis. U zařízení na dětská hřiště provádí také roční revize. V závěru dopisu obchodní ředitel Ing. Jaroslav Novotný, který dopis podepíše, ujišťuje zákazníka, že v případě zájmu jej pozve k osobní návštěvě. Dopis odchází pod značkou Obch./756, vyřizujete jej vy. 5. Úkol Prostředky pořádní ochrany OBJ Jako asistent/ka ředitele ZŠ Jana Ámose Komenského v Benešově, Ohradní 23 (tel.: , fax: , se obracíte na vedoucího odbytu VPO, s. r. o. (Švehlova 34, Praha 10). Při revizi bezpečnostních opatření budovy školy jste zjistili značné nedostatky v oblasti protipožární ochrany. Velice vás proto zaujala bohatá nabídka hasicích přístrojů a kouřových detektorů výše zmíněné společnosti. Ze sortimentu tedy objednáváte 10 ks hasicích přístrojů KT 06.58/EN3 za ,-- Kč včetně DPH, 5 ks hasicích přístrojů TCA CE5 za ,-- Kč včetně DPH a 20 ks autonomních hlásičů SD 728 za ,-- Kč včetně DPH. Objednané zboží odebereme osobně v den, kdy bude připraveno k převzetí. Úhradu provedete bankovním převodem. Žádáte o potvrzení objednávky em nebo faxem. Písemnost číslo 150 odesíláte pod značkou 389-Hr, podepíše ji vás nadřízený PhDr. Petr Hruška. 6. Úkol Výpočetní technika OBJ Jako asistent/ka ředitele ZŠ Čapkova (tel.: , fax: , odpovídáte na nabídku výpočetní techniky za zvýhodněné ceny pro vzdělávací instituce z minulé středy značky 289-Ši, kterou jste obdrželi od vedoucího odbytu Ing. Jana Šímy z akciové společnosti Viper Computers (Elnerové 2568, Praha 10). Objednáváte z ní 10 ks LCD monitorů ASUS MT LCD 17 MM17DE-B v ceně 3.780,-- Kč za kus bez DPH. Zboží uhradíte bankovním převodem. Žádáte o sdělení způsobu a termínu odeslání zboží, o jeho dodání na adresu ZŠ Čapkova, Čapkova 45, Praha 10, a o urychlené potvrzení objednávky. Písemnost č. 145/VT odesíláte dnes pod značkou 231-Ho a podepíše ji váš nadřízený PhDr. Tomáš Horňák.

4 7. Úkol Deratizace OBJ Karel Hradecký deratizace, Příbram, Javorová 45, je pravidelným odběratelem deratizačních přípravků na hubení hlodavců a hmyzu od společnosti s ručením omezeným Dest Corporation, Chlumecká 1200, Havlíčkův Brod 3. Má k dispozici katalog, podle kterého si zboží vybírá. Dnes si objednávkou č. 19 zabezpečuje deratizační přípravky: gelovou nástrahu Green Likvid Ekonomik 50 kg, směs zrní Green Likvid MIX 100 kg, lisovanou směs Green Likvid ROLL 50 kg. Zboží požaduje dopravit do konce příštího měsíce. Požaduje od dodavatele, aby písemně upřesnil den dodání zboží. Písemnost pod značkou Hra/de podepíše a odesílá referentka Monika Zelená, linka Úkol Změna termínu provedení služby změna OBJ Ředitelka kulturního a vzdělávacího střediska Vědma Brno, PhDr. Dana Moravcová, si objednávkou č. 68 z 1. dne minulého měsíce t. r. (uveďte přesné datum) objednala u Jiřího Tomáška malířské a natěračské práce, Vidímova 578, Brno 6, vymalování tanečního sálu. Práce byla sjednána na 25. tohoto měsíce. Malířským pracím v kulturním středisku předcházela rekonstrukce ústředního vytápění. Topenářské práce se však posunou až do termínu sjednaného pro malbu. Proto ředitelka kulturního střediska dnes písemně ruší původně stanovený termín malířských prací a navrhuje nový - o dva týdny později než byl původní (určete přesné datum). Žádá pana Tomáška, aby písemně potvrdil, zda navržený termín akceptuje, případně určil jiné datum zahájení prací. Dopis odchází doporučeně pod značkou Mo/205, vyřizujete vy, tel. linka Úkol Spojovací materiál Pot OBJ Václav Kotrba zámečnictví, U Příkopu 2, Nýřany, si objednávkou č. 9/NT (dopis byl odeslán pod značkou 103-Ko před týdnem) zabezpečil nýty, nýtovací matice a další spojovací materiál u nového dodavatele veřejné obchodní společnosti Jandák a syn, Rokycany, Plzeňská 644. Dodavatel dnes objednávku potvrzuje v plném rozsahu. Dále uvádí, že zboží odesílá jako PROFI balík za paušální poplatek 65,00 Kč. Dodací list i faktura budou přiloženy k zásilce. Protože je pan Kotrba novým odběratelem a společnost chce, aby se stal jejím pravidelným zákazníkem, zasílá mu ceník veškerého spojovacího materiálu. Upozorňuje také na množstevní slevy při odběru zboží nad 2.000,00 Kč. Písemnost je odeslána doporučeně pod značkou Ja/306, vyřizuje ji pan Jandák, tel. linka 12, podepíše ji Petr Jandák, jednatel.

5 10. Úkol Ubytování Pot OBJ Dnes jste dostali objednávku č. 79 z včerejšího dne od firmy Kosmopolit, s. r. o., Za Lesem 563, Žatec (Tel.: , na kancelářské potřeby, a to: 500 ks obálek C4, 1000 ks obálek C6, 1000 obálek C5 - EKO, 500 ks obálek DL s okénkem a 20 balíků kancelářského papíru 0,80 g EKO. Dnes potvrzujete objednávku, která byla odeslána pod značkou zas/obj-79. Zakázka bude hotova za 7 dní (určete přesné datum) a zákazník si může dodávku vyzvednout osobně na adrese dodavatele v době od 8:00 hodin do 15:00 hodin a zaplatí hotově. 11. Úkol Odvolání objednávky Jako vedoucí zásobovacího oddělení akciové společnosti Rudné doly Jeseník, Horní 283, PSČ , odvoláváte dnes svoji objednávku číslo 340 u Zbrojovky, veřejné obchodní společnosti Vyškov, Na Pláni 28, na dodávku 150 kusů termostatů typu T816, kterou by měla splnit Zbrojovka v příštím čtvrtletí tohoto roku. Kupující žádá o dodání pouze 100 kusů termostatů typu T816, protože je potřebuje ke kompletaci investičních celků do zahraničí. Zároveň se omlouvá, že neodebere celé objednané množství, protože se mu nepodařilo zajistit další investiční dodávky, proto dočasně přechází na jinou činnost. Dopis bude mít značku odb/340, podepíše výrobní náměstek Jaroslav Navrátil. 12. Úkol Prodej teplovodních kamen KS Jaroslav Slavík, r. č /0427, bytem Petrovského 13, Slaný, kupuje od Jakuba Málka, r. č /1423, bytem Libochovická 106, Mělník 4, starší teplovodní kamna. Dnes sepisují účastníci v Mělníku kupní smlouvu podle 558 a násl. občanského zákoníku. Předmětem koupě jsou teplovodní kamna Carda 21 s tepelným výkonem 21 kw a výhřevností 450 m 3 včetně příslušenství, tj. elektronického teploměru a teploměru vody. Cena předmětu koupě byla stanovena dohodou a činí Kč ,00, slovy Osmnácttisíc Kč. Kupní cenu zaplatí kupující v hotovosti při převzetí předmětu koupě. V dalších ujednáních se v písemnosti uvádí: Kupující se stává vlastníkem předmětu koupě zaplacením kupní ceny. Prodávající prohlašuje, že mu nejsou známy žádné vady, které by bránily užívání předmětu koupě k obvyklému účelu. Kupující prohlašuje, že se seznámil se stavem předmětu koupě, prohlédl si jej a v tomto stavu jej kupuje. Prodávající předá kupujícímu při převzetí předmětu koupě návod na technickou instalaci a obsluhu kamen. Účastníci si smlouvu přečetli a její pravost stvrzují svým vlastnoručním podpisem. Formálně upravte a napište tuto písemnost.

6 13. Úkol Koupě osobního automobilu KS Pan Karel Zavadil (RČ /6231, bytem Středokluky, Příčná 103) shromáždil potřebné množství finančních prostředků, a proto může být sjednána kupní smlouva o koupi a prodeji osobního automobilu. Smluvními stranami jsou pan Karel Zavadil kupující a pan Adam Kolka (RČ /0245, bytem Praha 2, Smilova 56). V oddílu Předmět smlouvy jsou uvedeny tyto informace: prodávající je výlučným vlastníkem automobilu zn. Peugeot 206 SRD, SPZ, číslo karoserie, číslo motoru (zvolte vhodně sami), rok výroby 1998, barva bílá. Osobní automobil má podle tachometru najeto km. Touto smlouvou prodává prodávající výše uvedený automobil kupujícímu a ten jej kupuje. V oddílu Cena a platební podmínky budou uvedeny tyto body: cena automobilu se sjednává dohodou obou smluvních stran ve výši Kč , slovy Dvěstětřicettisíc korun českých. Sjednanou cenu zaplatí kupující prodávajícímu při podpisu této smlouvy. Prodávající podpisem této smlouvy potvrzuje převzetí kupní ceny. Oddíl Ostatní ujednání obsahuje tyto náležitosti: kupující prohlašuje, že byl dostatečně seznámen s technickým stavem kupovaného automobilu a s dodatečným vybavením automobilu. Prodávající prohlašuje, že nezatajil kupujícímu žádné vady na vozidle, které jsou mu známy. Kupující podpisem této kupní smlouvy potvrzuje převzetí předmětného motorového vozidla, klíčů a technického průkazu. Smlouva vstupuje v platnost dnem jejího podpisu oběma smluvními stranami. Je sepsána ve dvou vyhotoveních, každá smluvní strana obdrží jedno. Smluvní strany prohlašují, že smlouvu podepsaly ze své svobodné vůle a bez nátlaku. Smlouva bude opatřena místem a datem vyhotovení a podpisy obou smluvních stran. Formálně upravte a napište tuto písemnost.

7 Pracovní listy na procvičování písemností při uzavírání kupních smluv Centrum pro virtuální a moderní metody a formy vzdělávání na Obchodní akademii T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí Použitá literatura a zdroje z www stránek: Sbírka úloh z obchodní korespondence, Macounová, E., Novák, J. STÚ Rozhledy

Příklad na opakování písemností. Centrum pro virtuální a moderní metody a formy vzdělávání na Obchodní akademii T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí

Příklad na opakování písemností. Centrum pro virtuální a moderní metody a formy vzdělávání na Obchodní akademii T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí Příklad na opakování písemností Centrum pro virtuální a moderní metody a formy vzdělávání na Obchodní akademii T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí Pracujete jako asistentka (asistent) ředitele akciové

Více

Pracovní listy na procvičování jednoduchých právních písemností

Pracovní listy na procvičování jednoduchých právních písemností Pracovní listy na procvičování jednoduchých právních písemností Centrum pro virtuální a moderní metody a formy vzdělávání na Obchodní akademii T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí 1. Úloha Plná moc Panu

Více

KOMUNIKACE VE SLUŽBÁCH

KOMUNIKACE VE SLUŽBÁCH Tato publikace je spolufinancována Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky KOMUNIKACE VE SLUŽBÁCH PRACOVNÍ SEŠIT 1 STŘEDNÍ ŠKOLA SLUŽEB A PODNIKÁNÍ, OSTRAVA-PORUBA, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Více

Vzory dopisů při uzavírání kupních smluv

Vzory dopisů při uzavírání kupních smluv Vzory dopisů při uzavírání kupních smluv Centrum pro virtuální a moderní metody a formy vzdělávání na Obchodní akademii T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí VÁŠ DOPIS ZN.: ZE DNE: NAŠE ZN.: 147/Dv Rekreační

Více

Kupní smlouva. uzavřená dle ustanovení 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, v platném znění

Kupní smlouva. uzavřená dle ustanovení 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, v platném znění Kupní smlouva uzavřená dle ustanovení 2079 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, v platném znění Níže uvedeného dne, měsíce a roku uzavřeli: 1. Ústav molekulární genetiky AV ČR, v.v.i. se

Více

IV. OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ, UZAVŘENÍ SMLOUVY

IV. OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ, UZAVŘENÍ SMLOUVY OBCHODNÍ PODMÍNKY SPOLEČNOSTI SPORTISIMO S.R.O. Společnost SPORTISIMO s.r.o., se sídlem Řevnická 1/121, 155 00 Praha 5, IČ: 26194627, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl

Více

- vyhovující normám, předpisům a nařízením platným na území ČR

- vyhovující normám, předpisům a nařízením platným na území ČR Společnost SPORTISIMO s.r.o., se sídlem Řevnická 1/121, 155 00 Praha 5, IČ: 26194627, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 78675 (dále jen Prodávající ) zveřejňuje

Více

Článek I. Smluvní strany

Článek I. Smluvní strany Kupní smlouva č.j. PPR-26112-15/ČJ-2013-990656 uzavřená dle ustanovení 409 a následujících zákona č. 513/1991 Sb., Obchodní zákoník, ve znění pozdějších předpisů (dále jen obchodní zákoník ) Článek I.

Více

na internetových stránkách společnosti OFFICE ASSISTANCE (www.officeassistance.cz). Znění

na internetových stránkách společnosti OFFICE ASSISTANCE (www.officeassistance.cz). Znění Všeobecné obchodní podmínky společnosti OFFICE ASSISTANCE s.r.o. Se sídlem Veselská 686, 199 00 Praha 9 IČ: 48110205, DIČ: CZ48110205 společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v

Více

Podnikové činnosti. Pavla Kudělková. Elektronická učebnice

Podnikové činnosti. Pavla Kudělková. Elektronická učebnice Podnikové činnosti Elektronická učebnice Pavla Kudělková Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu CZ.1.07/1.1.07/03.0027 Tvorba elektronických učebnic O B S A H 1 Podnikové činnosti... 4 2 Marketing...

Více

Obchodní podmínky společnosti SPORTISIMO s.r.o.

Obchodní podmínky společnosti SPORTISIMO s.r.o. Obchodní podmínky společnosti SPORTISIMO s.r.o. Společnost SPORTISIMO s.r.o., se sídlem Řevnická 1/121, 155 00 Praha 5, IČ: 26194627, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl

Více

Všeobecné obchodní, servisní a záruční podmínky firmy MONTAN Plzeň s.r.o. 1. Základní ustanovení. 2. Cena předmětu plnění. 3.

Všeobecné obchodní, servisní a záruční podmínky firmy MONTAN Plzeň s.r.o. 1. Základní ustanovení. 2. Cena předmětu plnění. 3. Všeobecné obchodní, servisní a záruční podmínky firmy MONTAN Plzeň s.r.o. 1. Základní ustanovení 1.1. Tyto Všeobecné obchodní, servisní a záruční podmínky (dále jen Všeobecné podmínky ) upravují vztahy

Více

KOMUNIKACE VE SLUŽBÁCH

KOMUNIKACE VE SLUŽBÁCH Tato publikace je spolufinancována Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky KOMUNIKACE VE SLUŽBÁCH TEORETICKÁ PUBLIKACE 1 STŘEDNÍ ŠKOLA SLUŽEB A PODNIKÁNÍ, OSTRAVA-PORUBA, PŘÍSPĚVKOVÁ

Více

ZADÁVACÍ DOKUMENTACE 0049/FSO/SoHa/2013

ZADÁVACÍ DOKUMENTACE 0049/FSO/SoHa/2013 Vyřizuje: Mgr. Hana Šollová Tel.: 241 046 908, 776 343 056 e-mail: sollova.hana@kjj.cz Praha dne: 31. 5. 2013 ZADÁVACÍ DOKUMENTACE 0049/FSO/SoHa/2013 Podlimitní veřejná zakázka na služby s názvem Zajištění

Více

- vybavené českými návody k obsluze, záručními listy a seznamy pozáručních opraven, je-li to pro daný druh zboží obvyklé

- vybavené českými návody k obsluze, záručními listy a seznamy pozáručních opraven, je-li to pro daný druh zboží obvyklé Obchodní podmínky 1. Všeobecná ustanovení a) Kupující učiněním objednávky akceptuje Obchodní podmínky pro dodávky zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy kupujícího a prodávajícího se řídí těmito obchodními

Více

Výukový materiál zpracován v rámci projektu EU peníze školám

Výukový materiál zpracován v rámci projektu EU peníze školám Výukový materiál zpracován v rámci projektu EU peníze školám Název projektu: Moderní ekonomická škola Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0784 Šablona: I/2 č. materiálu: VY_12_INOVACE_09 Jméno

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY MORIS distribution, divize spol. MORIS design s.r.o.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY MORIS distribution, divize spol. MORIS design s.r.o. 1. Společná ustanovení VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY MORIS distribution, divize spol. MORIS design s.r.o. 1.1 Všeobecné obchodní podmínky prodávajícího (dále jen VOP ) upravují běžnou obchodní spolupráci

Více

VÝZVA K PODÁNÍ NABÍDKY A ZADÁVACÍ DOKUMENTACE

VÝZVA K PODÁNÍ NABÍDKY A ZADÁVACÍ DOKUMENTACE Obchodní akademie, Bučovice, Komenského náměstí 211, IČO : 00566934, tel. 00420517383169 VÝZVA K PODÁNÍ NABÍDKY A ZADÁVACÍ DOKUMENTACE v rámci veřejné zakázky malého rozsahu EU peníze školám Registrační

Více

Kupní smlouva č.. Uzavřená v souladu se zák. č. 89/2012 Sb. Drtič dřeva (bioodpadu)

Kupní smlouva č.. Uzavřená v souladu se zák. č. 89/2012 Sb. Drtič dřeva (bioodpadu) se uzavírá mezi: Kupní smlouva č.. Uzavřená v souladu se zák. č. 89/2012 Sb. Drtič dřeva (bioodpadu) I. Firma: Sídlo: Zastoupená: IČ: Bankovní spojení: tel.: e-mail: dále jen prodávající a Zapsaná v obchodním

Více

KUPNÍ SMLOUVA. Článek I. Smluvní strany

KUPNÍ SMLOUVA. Článek I. Smluvní strany NÁVRH SMLOUVY k výběrovému řízení č.j.: SOAA- 6002/30-2011 Číslo smlouvy zhotovitele: Číslo smlouvy objednatele: S-44/A5101/2011 KUPNÍ SMLOUVA uzavřená v souladu s 409 a násl. zákona č. 513/1991 Sb., obchodní

Více

Obchodní podmínky pro nákup v internetovém obchodě www.eproton.cz

Obchodní podmínky pro nákup v internetovém obchodě www.eproton.cz Obchodní podmínky pro nákup v internetovém obchodě www.eproton.cz Obchodní podmínky Obchodní podmínky 1) všeobecná ustanovení... 1 2) vymezení pojmů... 2 3) dodání zboží... 3 4) platební podmínky... 5

Více

4. Všeobecné obchodní podmínky jsou nedílnou součástí všech Smluv, které budou mezi Smluvními stranami uzavřeny.

4. Všeobecné obchodní podmínky jsou nedílnou součástí všech Smluv, které budou mezi Smluvními stranami uzavřeny. Obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky pro prodej zboží a služeb společnosti FLOWER A & F, s.r.o., se sídlem : Třebovle 128, p. Kostelec nad Černými lesy, PSČ 281 63, I.Č: 25074334, DIČ: CZ25074334,

Více

Všeobecné obchodní podmínky e-shop STOCKIST

Všeobecné obchodní podmínky e-shop STOCKIST Všeobecné obchodní podmínky e-shop STOCKIST Všeobecné obchodní podmínky společnosti ACTIVA spol. s r.o. Se sídlem: Praha 9, Letňany, Veselská 686, PSČ 199 00 IČ: 48111198, DIČ: CZ48111198, společnost zapsaná

Více

Smlouva o uzavření budoucí kupní smlouvy o převodu vlastnictví jednotky

Smlouva o uzavření budoucí kupní smlouvy o převodu vlastnictví jednotky Smlouva o uzavření budoucí kupní smlouvy o převodu vlastnictví jednotky VZOR PRO PLACENÍ KUPNÍ CENY POMOCÍ ÚVĚRU Rezidence Topolová 14, a.s. se sídlem Praha 10 - Záběhlice, Topolová 2916/14, PSČ 106 00

Více

E-SHOP ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

E-SHOP ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Obecné obchodní podmínky obchodní společnosti Screen servis spol. s r.o. se sídlem Luběnice 156, PSČ 783 46, IČO: 25864203, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, odd. C, vložka

Více

PROFILOVÁ ČÁST MATURITNÍ ZKOUŠKY Publikace pro obor vzdělání 68-43-M/01 Veřejnosprávní činnost

PROFILOVÁ ČÁST MATURITNÍ ZKOUŠKY Publikace pro obor vzdělání 68-43-M/01 Veřejnosprávní činnost PROFILOVÁ ČÁST MATURITNÍ ZKOUŠKY Publikace pro obor vzdělání 68-43-M/01 Veřejnosprávní činnost Tato publikace byla vytvořena a vydána v projektu POSPOLU Podpora spolupráce škol a firem, který je realizován

Více

ČESKÁ REPUBLIKA MINISTERSTVO FINANCÍ Letenská 15, poštovní přihrádka 77 118 10 Praha 1

ČESKÁ REPUBLIKA MINISTERSTVO FINANCÍ Letenská 15, poštovní přihrádka 77 118 10 Praha 1 ČESKÁ REPUBLIKA MINISTERSTVO FINANCÍ Letenská 15, poštovní přihrádka 77 118 10 Praha 1 Telefon: 257042590 Fax: 257042609 IČ: 00006947 DIČ: CZ00006947 V Praze dne 3.5.2013 PID: MFCR3XFBCD Č. j.: MF-39358/2013/23-2302/T

Více

Vzory dopisů při nepravidelnostech v plnění kupních smluv

Vzory dopisů při nepravidelnostech v plnění kupních smluv Vzory dopisů při nepravidelnostech v plnění kupních smluv Centrum pro virtuální a moderní metody a formy vzdělávání na Obchodní akademii T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí NAŠE ZN.: 77-Bu Audiofon, spol.

Více

Specifikace SS moduly doplňující elektronický systém spisové služby (viz. poskytnuté smlouvy a objednávky, dodavatel Hejný) počet uživatelů 57

Specifikace SS moduly doplňující elektronický systém spisové služby (viz. poskytnuté smlouvy a objednávky, dodavatel Hejný) počet uživatelů 57 Poskytnutí informací podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím Vážení, na základě Vaší žádosti, která byla Radě pro rozhlasové a televizní vysílání doručena dne 23. dubna 2013, Vám

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY SPOLEČNOSTI SPORTISIMO S.R.O. A REKLAMAČNÍ ŘÁD

OBCHODNÍ PODMÍNKY SPOLEČNOSTI SPORTISIMO S.R.O. A REKLAMAČNÍ ŘÁD OBCHODNÍ PODMÍNKY SPOLEČNOSTI SPORTISIMO S.R.O. A REKLAMAČNÍ ŘÁD Společnost SPORTISIMO s.r.o., se sídlem Řevnická 1/121, 155 00 Praha 5, IČ: 26194627, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem

Více