Informační brožura Hotelu Centro a Hustopečí

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Informační brožura Hotelu Centro a Hustopečí"

Transkript

1 Informační brožura Hotelu Centro a Hustopečí s nejromantičtějšími místy jižní Moravy Hotel Centro, Husova 8, Hustopeče, tel.: , managed by Westbohemia Hotels Možnost rezervace online na Jsme také na facebooku

2 Hotel Centro *** Hustopeče Je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty s architekturou italské renesance Domem pánů z Vizovic. V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy, které údajně vybudovali němečtí osadníci, kteří až do minulého století významně ovlivňovali historii města. V areálu hotelu původně stál i rodný dům matky prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka. Vnitřní nádvoří hotelu poskytuje příjemné zahradní posezení v letních měsících. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek. Hotel disponuje 41 pokoji a apartmány s komfortním vybavením, konferenčními prostory pro osob, k dispozici moderní didaktická technika, vhodné pro odborné semináře, firemní konference a školení, společenská setkání a salonky v moderním i historickém stylu. Ve třech provozech hotelu (snack bar, pivnice, restaurace) Vám můžeme nabídnout speciality domácí i mezinárodní kuchyně. Centro Club Klubové zařízení s nabídkou sportovních aktivit: 3 kuželkové dráhy, 2 kulečníkové stoly, stolní fotbal, šipky, šachový stolek, bar. Vinný sklípek Příjemné posezení pro uzavřené společnosti, degustace vína s výkladem odborného sommeliéra a možností využití cimbálové muziky. Venkovní aktivity Vinařské cyklostezky, tenis, plavecká hala, letní aquapark, turistika, památky UNESCO.

3 Hustopeče Radnice z roku 1906 s obřadní a pamětní síní, v obřadní síni nástěnná malba J.Obšila Empirový dům, místo původní radnice s patrovými gotickými sklepy (Dukelské náměstí) Renesanční kašna s Tritonem a delfíny, 1595 (Dukelské náměstí) Kostel sv. Václava a sv. Anežky České na místě zbořeného gotického kostela, románská krypta, kopie fresky z XV. století, barokní plastiky (Dukelské náměstí) Pomník TGM (Masarykovo náměstí) Stálá vinařská expozice Stálá vinařská expozice je umístěna v renovovaných sklepních prostorech historického renesančního domu "U Synků" z roku Provozní doba je září-červen: po-pá hodin, červenec-srpen: po-ne hodin. Rekonstrukce těchto sklepních prostorů byla zahájena v prosinci roku Jedná se o sklepní prostory o ploše 150 m2. Projekt byl realizován městem Hustopeče, za finanční podpory EU, Jihomoravského kraje a Vinařského fondu s pomocí ZVOS a.s. Hustopeče. Celkem zde bylo vynaloženo 1,6 mil. Kč. Tato expozice bude sloužit k propagaci vinařů Velkopavlovické vinařské oblasti. V jednom ze sklepů jsou umístěny historické exponáty, které sloužily k ošetřování vinice a k výrobě a uskladnění vína. Expozice je doplněna panely, které popisují celoroční práci na vinici, výrobu vína a panely s vinařskou historií Hustopečska. Zbývající dva sklepy jsou vybaveny kójemi na víno, ve kterých mají možnost vystavovat vzorky svých vín všichni registrovaní vinaři Velkopavlovické vinařské oblasti. Je zde prostor pro degustaci vín, na panelech si návštěvníci mohou přečíst informace o jednotlivých odrůdách vinné révy pěstovaných v ČR. Návštěvník expozice může využít několika degustačních programů se sommelierem, zakoupit si lahve vína, nebo jen navštívit vinařskou expozici.

4 Panoramatické výhledy na Pálavu a Lednicko-valtický areál Rozhledna Slunečná se nachází na návrší v turistickém areálu Nad Zahradami asi 1 km východně od proslulé vinařské obce Velké Pavlovice na jižní Moravě. Rozhledna svým vzhledem připomíná keř vinné révy a nabízí pěkný výhled na celou Pálavu, Lednickovaltický areál a okolní vesničky prostoupené vinohrady a meruňkovými sady. U rozhledny stojí dvě budovy stylizované do podoby typických jihomoravských vinných sklípků se sociálním zařízením a možností koupě suvenýrů a drobného občerstvení. Rozhledna Slunečná je celoročně volně přístupná po vinařské stezce Modré hory. Celková výška rozhledny: 18,6 m Vyhlídková plošina: 15 m Nadmořská výška areálu: 225 m n. m. Nadmořská výška plošiny: 240 m n. m. Počet schodů: 75 GPS: 48 54'19.921"N, 16 50'2.901"E Zahájení stavby: Uvedení do provozu: Stavební materiál: modřínové dřevo, ocel Panaromatické výhledy Z vyhlídkové plošiny rozhledny Slunečná se otevírá kruhový pohled na okolní vinařské obce s rozlehlými vinohrady. Na západě se rozkládají Velké Pavlovice. Za nimi pak lze spatřit vodní nádrž Nové Mlýny a mohutný vápencový hřeben Pálavy s ozdobnou siluetou Dívčích hradů. Dobře viditelný je i Lednicko-valtický areál s Minaretem a zámkem Lednice. Za dobrého počasí lze dokonce dohlédnout až do rakouské Vídně.

5 Vinařská naučná stezka krajem André Průběh trasy: Hustopeče - Starovičky - Velké Pavlovice - Bořetice - Vrbice, délka: 17,8 km, značení: Dopravní s logem, vhodný typ kola: Krosové, maximální / minimální nadmořská výška: 305 m n.m./169 m n.m., celkové převýšení: 683 m, celkem vystoupeno výškových metrů: 270 m Cyklistická stezka Krajem André vede malebným krajem po cestách vybízejících k rozhlédnutí do kraje či zastavení na deci jiskrného moku. Nese jméno odrůdy, která vznikla ve Velkých Pavlovicích křížením Frankovky a Svatovavřineckého a šlechtitel ing. Horák jí dal jméno po francouzském přírodovědci Christianu C. André. Extraktivní víno s intenzivní barvou je jednou z nejrozšířenějších odrůd ve viničních tratích měst a obcí, kterými stezka prochází. Na trase Hustopeče Starovičky Velké Pavlovice Bořetice Vrbice poznáte nejen vinařství na Velkopavlovicku, ale i nejlepší viniční trati kraje a památky, které po staletí utvářely jeho historii. Vyhlídka nad Starovičkami nabízí panoramatický výhled na Pavlovské vrchy a Novomlýnské nádrže. Centrum oblasti je přehlídkou jedinečných staveb sklepní architektury s celoroční nabídkou programů vinařské turistiky. Detailní mapu cyklostezky naleznete na příp. Vám nabízíme možnost tisku mapy na recepci hotelu. Zajímavosti na trase Hustopeče: na náměstí v jádru renesanční domy ze 2. pol. 16. stol., později upravované. Novorenesanční radnice. Sloup Nejsv. Trojice z r Kašna z r Kostel sv. Václava s kaplí sv. Anežky České z r Zbytkem opevnění ze stol. je bašta v jv. části města. Na Křížovém vrchu kaple sv. Rozálie ze 17. stol. Ve městě je aquapark. Rozhledna U Obrázku: menší celodřevěná rozhledna o celkové výšce cca 7 m, vyhlídková plošina je ve výšce 3 m. V jejím sousedství se nachází odpočinkové místo a informační tabule. Velké Pavlovice: ve hřbitovní zdi tři kaple z konce 16. stol. Barokní kostel Nanebevzetí P. Marie z r. 1680, v areálu kostela sousoší Piety a socha sv. Jana Nepomuckého. Významné vinařské středisko. Rozhledna Slunečná: na vyvýšenině 225 m n.m. v turistickém areálu ve vinařské trati Nadzahrady. Základní charakteristikou rozhledy je její atypický tvar nezvyklé vychýlení do strany směrem k Velkým Pavlovicím.

6 Valtické Podzemí Valtické Podzemí oživilo starou legendu mnichů. V současnosti je zrekonstruováno a celoročně zpřístupněno více než 760 metrů historických podzemních sklepů a chodeb, které se dají projít najednou. Většina částí je v hloubce 6-12 metrů. Do Valtického Valtické Podzemí ukrývá uvnitř přes 1,2 milionů kusů historických a znakových cihel stáří cca let, z toho bylo zpětně dodáno více než kusů původních znakových cihel. Celé Valtické Podzemí je ozvučeno a umožňuje poslech hudby nebo řízenou degustaci pro více než 300 osob, muziku je možné poslouchat v různých žánrech dle konkrétních požadavků v jednotlivých prostorech. Minaret Rozhledna Minaret se nachází v lednickém parku. Asi 2 km severně od zámku. Kolem Zámeckého rybníka k ní vedou dvě cesty, na jedné z nich jsou pozůstatky Akvaduktu. Po Dyji sem jezdí turistické loďky, po prašných cestách koňská spřežení. Minaret v zemi křesťanů! Není divu, že vzbudil zvědavost a podnítil lidskou fantazii. Mezi místními se povídá pověst, dle níž tu chtěl velký mecenáš umění Alois Josef I. původně postavil kostel. Ale nějak se s poddanými neshodl na místě stavby, pohádali se a výsledkem je škodolibá knížecí pomsta: islámský symbol. Janův hrad Janohrad se nachází asi 4 km východně od Lednice. Ke stavbě, která je v návštěvní hodiny přístupná veřejnosti, se dá dostat po zelené turistické trase. Zámek Lednice Dominantou Lednice je zámek, obklopený parkem s Minaretem a Janohradem. V areálu lze navštívit akvárium Malawi či přehlídku dravců. Obcí prochází červená turistická trasa, která vede do Valtic na jihu a k Novomlýnským nádržím na severozápadě. Zelená turistická značka spojuje Lednici s Břeclaví.

7 Nové mlýny Soustava tří přehradních vodních nádrží pod Pálavou (Horní Mušovská, Střední Věstonická, Dolní Novomlýnská) na řece Dyje. Do 70. let minulého století nejrozsáhlejší lužní krajina ve střední Evropě byla radikálně pozměněna vodohospodářskými úpravami (výstavba nádrží, narovnání toků), jež usilovaly o zamezení každoročně se opakujících záplav a snahou byla i další intenzifikace zemědělské velkovýroby. Horní nádrž slouží pro závlahy a rekreaci, střední je vyhlášena přírodní rezervací s umělými ostrůvky pro hnízdění ptáků, na jednom zachován románsko gotický kostel sv. Linharta, který je jediným pozůstatkem zatopené vsi Mušov. Dolní nádrž slouží pro rekreaci, závlahy a výrobu elektřiny. Nové Mlýny slouží ke koupání, k rybolovu, windsurfingu či lodní dopravě. Okolí je vhodné pro pěší výlety a cykloturistiku. Pobytové balíčky Hotelu Centro Historická romantika v Domě Pánů z Vizovic akční cena Kč osoba/pobyt 2x ubytování v prostorách jednoho z nejstarších domů v Hustopečích 2x snídaně bufetovou formou 2x romantická večeře při svíčkách v historickém salónku 1x láhev lahodného vína dle Vašeho výběru 1x částečná aromaterapeutická masáž 1x mísa s ovocem na pokoji 1x balíček nejromantičtějších míst jižní Moravy 1x zamilovaný dárek z Vizovic na rozloučenou hodina hry kuželek, billiardu, kulečníku v Centro klubu parkovné, volný přístup na wi-fi, všechny daně a místní poplatky

8 Rodinný víkend na jižní Moravě (celoročně) akční cena Kč 2+1/pobyt Kč 2+2/pobyt uvítací míchaný nápoj 2x ubytování se snídaní formou bufetu 1x vstup do zámku dle vlastního výběru (Lednice, Slavkov, Mikulov) 1x cyklomapa + doporučení zajímavých tras (v zimních termínech vstupenky do nedalekého krytého bazénu) 1x odpolední dezert 1x láhev lahodného vína (jedna láhev pro rodinu) 10% sleva na gastronomické služby (stravování, nápoje) úschova kol po celou dobu pobytu, hodina hry kuželek v Centro klubu, wifi, parkovné, všechny daně a místní poplatky Tři dny s vínem (celoročně) Přijeďte do samotného srdce jižní Moravy poznat pravé víno do pravého kraje! Ve vybraných letních termínech jsme pro Vás jako bonus připravili Moravský večer s grilovanými specialitami, vínem a cimbálem! 2x ubytování 2x snídaně formou bufetu 1x degustace vína se sommeliérem 2x večerní menu ve vinném stylu v kulturní památce Domu pánů z Vizovic 1x částečná aropaterapeutická masáž 1x dárek na rozloučenou volný přístup na wi-fi parkovné, všechny daně a místní poplatky akční cena Kč dospělý/pobyt Nejkrásnější místa jižní Moravy Jižní Morava je plná krásných historických a přírodních krás. Poznejte všechna její kouzla ze samotného srdce jižní Moravy - města Hustopeče. Právě z tohoto místa můžete v nejkratším čase navštívit všechna kouzla, která náš kraj skýtá. akční cena Kč osoba/pobyt 3x ubytování 3x snídaně formou bufetu 3x vstupenka do zámku (Lednice, Slavkov, Mikulov) 1x vstupenka do kasemat 1x částečná aromaterapeutická masáž volný přístup na wi-fi, parkovné, všechny daně a poplatky

9 Navštivte i další hotely hotelového řetězce WESTBOHEMIA HOTELS Hotel Kriváň Mariánské Lázně Tento hotel má skvělou polohu přímo proti kolonádě v centru lázeňské zóny. Více než polovina z pokojů má balkón s jedinečným výhledem na střed města a lázeňskou kolonádu. Hotel nabízí celkem 30 pokojů s celkovou kapacitou 60 pevných lůžek s možností dalších přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s koupelnou se sprchou a toaletou, TV se satelitním příjmem a telefonem s přímou volbou. K dispozici jsou pokoje s bezbariérovým přístupem a hotelový výtah. V posledním poschodí budovy je umístěná útulná hotelová restaurace s vyhlídkovou terasou nabízející vedle rozličného množství kulinářských specialit i mimořádnou podívanou na celé mariánskolázeňské údolí.

10 Navštivte i další hotely hotelového řetězce WESTBOHEMIA HOTELS Hotel Krušnohor Ostrov u Karlových Varů Hotel Krušnohor je nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel, který se nachází v České republice v její západní části v podhůří Krušných hor. Ostrov leží na úpatí Krušných hor mezi dvěma lázeňskými městy - Karlovými Vary a Jáchymovem. Hotel je mezičlánkem mezi střediskem zimních sportů Božím Darem (15 km) a světoznámými lázněmi Karlovými Vary (7 km). Všech 29 pokojů je vybaveno: SAT TV, sprcha, WC, telefon s přímou volbou. K dispozici je zdarma na všech pokojích vysokorychlostní wifi připojení. Pro hotelové hosty je k dispozici útulná restaurace/snídárna s kapacitou 60 míst a tanečním parketem, dále salónek pro 20 osob a letní terasa. Tyto prostory je vhodné využít pro rodinné oslavy a svatby.

11 Hotel Heluan Karlovy Vary Hotel Heluan se nachází v samém srdci města Karlovy Vary, v těsné blízkosti léčivých pramenů (léčivé prameny jsou vzdáleny pouhým 50 m od hotelu). Hotel nabízí ubytování v 15 prostorných vkusně zařízených dvoulůžkových pokojích s překrásnými štukovými stropy. V několika pokojích jsou také kachlová kamna či balkón s výhledem na město. Každý pokoj má vlastní koupelnu s vanou a WC. Dále je vybaven fénem na vlasy, TV, telefonem, minibarem, trezorem a Wi-Fi připojením ve všech pokojích. Zprostředkujeme Vám léčebné a wellnessové procedury. Rádi Vám také zajistíme víkendový pobyt pro skupiny spojený s návštěvou Zámeckých lázní.

12 Kde nás najdete? Praha Brno Hustopeče GPS: N, E, D2 - Exit 25 Příjezd do Hotelu Centro: sjezd z dálnice D2, jižně od Brna ve směru na Bratislavu - exit 25, poté na kruhovém objezdu na třetím výjezdu, směr centrum města a cca po 500 metrech po levé straně je umístěný náš hotel a před hotelem velké parkoviště. Hotel Centro Husova 8, Hustopeče Czech Republic Tel.: (+420) Fax: (+420) Managed by Westbohemia Hotels

Konference Kongresy Meetingy Prezentace Catering Teambuilding Outdoor Hustopeče

Konference Kongresy Meetingy Prezentace Catering Teambuilding Outdoor Hustopeče Konference Kongresy Meetingy Prezentace Catering Teambuilding Outdoor Hustopeče Postaráme se, aby Vaše konference, školení či jednání probíhalo hladce a úspěšně. O Hotelu Centro*** Hotel Cento Hustopeče

Více

Pobyty na VYSOČINĚ. Pobyty pro rodiny s dětmi

Pobyty na VYSOČINĚ. Pobyty pro rodiny s dětmi Pobyty na VYSOČINĚ Pobyty pro rodiny s dětmi Vysočina kraj, který hladí duši Máte-li dost uspěchaného života, zajeďte si odpočinout na Vysočinu. Najdete tu panenskou přírodu vybízející k toulkám mírně

Více

133 premiér. CzechTourism www.133premier.cz, 2008 Uvedené informace jsou podle stavu k srpnu 2008.

133 premiér. CzechTourism www.133premier.cz, 2008 Uvedené informace jsou podle stavu k srpnu 2008. 13 13 33premier.cz 133 premiér Neváhejte a objevte, co nového na vás čeká v České republice. Připraveny jsou pro vás zábavné dětské parky, adrenalinové či sportovní areály s bohatou nabídkou nejrůznějších

Více

Mikulovsko profesionální partner v cestovním ruchu

Mikulovsko profesionální partner v cestovním ruchu Mikulovsko profesionální partner v cestovním ruchu Výstup II. Vytvoření strategie rozvoje cestovního ruchu turistické oblasti Mikulovsko 1. Situační analýza 2. Definování strategické vize rozvoje destinace

Více

Analýza ubytovacích a stravovacích kapacit Mikroregion Milada

Analýza ubytovacích a stravovacích kapacit Mikroregion Milada Analýza ubytovacích a stravovacích kapacit Mikroregion Milada Obsah: 1. Popis mikroregionu Milada... 4 1.2 Představení jednotlivých obcí... 5 1.3 Analýza ubytovacích a stravovacích zařízení v mikroregionu

Více

Lázně 2012. Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty. Sleva na 1. chvíli. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah. www.cdtravel.

Lázně 2012. Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty. Sleva na 1. chvíli. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah. www.cdtravel. Lázně 2012 Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty 46 Vážení přátelé, milí klienti, novým způsobem trávení dovolené je lázeňská turistika a wellness. Lázeňské, rekondiční a wellness pobyty mají

Více

Turistické cíle České a Slovenské republiky 2012

Turistické cíle České a Slovenské republiky 2012 Turistické cíle České a Slovenské republiky 2012 infoglobe Informační cestovatelský portál Infoglobe vám opět přináší zajímavý katalog, tentokrát zaměřený na Turistické cíle České a Slovenské republiky

Více

PRŮVODCE PODPOŘENÝMI PROJEKTY Z OBLASTI CESTOVNÍHO RUCHU A VOLNÉHO ČASU

PRŮVODCE PODPOŘENÝMI PROJEKTY Z OBLASTI CESTOVNÍHO RUCHU A VOLNÉHO ČASU PRŮVODCE PODPOŘENÝMI PROJEKTY Z OBLASTI CESTOVNÍHO RUCHU A VOLNÉHO ČASU Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad Slovo na úvod Obsah Ústecký a Karlovarský kraj nabízejí návštěvníkům

Více

ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO NĚMECKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY

ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO NĚMECKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY NĚMECKO ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY 2013 2 NĚMECKO Bad Füssing str. 2 MAĎARSKO Bükfürdö str. 3-4 Hevíz

Více

3. vydání. travel manual. Moravskoslezský kraj pro všechny

3. vydání. travel manual. Moravskoslezský kraj pro všechny 3. vydání travel manual Moravskoslezský kraj pro všechny obsah 3. 5. 7. 43. 57. 59. 61. 65. 67. 69. Úvodní slovo Piktogramy a vysvětlivky I. Ubytovací a restaurační zařízení Popis objektů Souhrnný přehled

Více

KRAJEM VÍNA. To nejlepší z vinařské turistiky na Moravě, kalendář vinařských akcí 2015

KRAJEM VÍNA. To nejlepší z vinařské turistiky na Moravě, kalendář vinařských akcí 2015 2015 KRAJEM VÍNA To nejlepší z vinařské turistiky na Moravě, kalendář vinařských akcí 2015 www.vinazmoravy.cz OBSAH Úvod......................... 2 Odrůdy........................ 4 Rozdělení vín v České

Více

PRO SNADNOU ORIENTACI

PRO SNADNOU ORIENTACI Vážení a milí klienti, dovolte, abych Vám poděkovala za Vaši věrnost našim službám. Vaše přízeň je pro nás závazkem a důvodem pro neustálé zkvalitňování služeb. Je již mnohaletým pravidlem, že Vám touto

Více

Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za

Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za C e s t o v n í k a n c e l á ř SATELIT KLADNO Rodinná rekreace Školy a školky v přírodě Dětské tábory Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za projevenou důvěru, tak i Vám, kteří jste

Více

VÝLETNÍ NOVINY REGION TŘEBÍČSKO

VÝLETNÍ NOVINY REGION TŘEBÍČSKO VÝLETNÍ NOVINY REGION TŘEBÍČSKO 2015 ZDARMA NOVINKA! Na. Třebíč ČERVENEC 4. - 5. 7. 2015 / Areál baziliky sv. Prokopa Svatoprokopská pouť Slavnostní mše svatá, historické pouťové atrakce, řemeslný jarmark,

Více

německo lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště

německo lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště německo ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY 2014 2 NĚMECKO Bad Füssing str. 2 MAĎARSKO Bükfürdö str. 3-4 Hevíz

Více

LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR

LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR 2012 Vážení klienti, právě jste obdrželi nabídkový katalog Lázeňských pobytů pro rok 2012 se širokou škálou poskytovaných služeb prestižních lázeňských subjektů České republiky

Více

přírody informační průvodce mikroregionem svazek obcí podblanické krásy poznej

přírody informační průvodce mikroregionem svazek obcí podblanické krásy poznej informační průvodce mikroregionem B laník laník svazek obcí poznej krásy přírody podblanické 10 míst Podblanicka, která byste určitě neměli vynechat MALÝ A VELKÝ BLANÍK S ROZHLEDNOU MUZEUM VENKOVA V KAMBERKU

Více

průvodce Manuál pro průvodce v cestovním ruchu Turistická destinace Šumava www.isumava.cz

průvodce Manuál pro průvodce v cestovním ruchu Turistická destinace Šumava www.isumava.cz průvodce Manuál pro průvodce v cestovním ruchu Turistická destinace Šumava únor 2012 Regionální rozvojová agentura Šumava, o.p.s. 384 73 Stachy 422, info@rras.cz, www.rras.cz tel. 380 120 263, 380 120

Více

Hotel Bezděz*** Penzion Fami. Rezidence Fami. Novinka! Staré Splavy. Staré Splavy. Staré Splavy

Hotel Bezděz*** Penzion Fami. Rezidence Fami. Novinka! Staré Splavy. Staré Splavy. Staré Splavy Penzion Fami Staré Splavy Hotel Bezděz*** Novinka! Staré Splavy Kontakt: Kateřina Štěchová, tel: 97 22 43 053, mob: 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz Kontakt: Jana Handrejchová, tel: 972 243 055,

Více

Vydejte se na výlet a užijte si hotelového komfortu ve dvou C1390 MUS. V rámci hotelového poukazu GE Money Auto získáváte:

Vydejte se na výlet a užijte si hotelového komfortu ve dvou C1390 MUS. V rámci hotelového poukazu GE Money Auto získáváte: Vydejte se na výlet a užijte si hotelového komfortu ve dvou Prostřednictvím tohoto hotelového poukazu GE Money Auto si můžete užít třídenní pobyt ve dvou dle vlastního výběru v některém z mnoha hotelů

Více

RELAXACE TOUR. cestovní kancelář

RELAXACE TOUR. cestovní kancelář RELAXACE TOUR cestovní kancelář PodjavorinskÈ 1603, 149 00 Praha 4 tel + fax: 283 870 284, 605 582 721, 732 665 713 www.ckrelaxace.cz e-mail: info@ckrelaxace.cz KATALOG 2007 Česko Slovensko Rakousko Maďarsko

Více

ČESKO POLSKO RAKOUSKO NĚMECKO BELGIE NIZOZEMÍ SLOVINSKO MAĎARSKO ITÁLIE ŘECKO

ČESKO POLSKO RAKOUSKO NĚMECKO BELGIE NIZOZEMÍ SLOVINSKO MAĎARSKO ITÁLIE ŘECKO ČESKO POLSKO RAKOUSKO NĚMECKO BELGIE NIZOZEMÍ SLOVINSKO MAĎARSKO ITÁLIE ŘECKO Podrobné informace ke všem zájezdům Vám rádi poskytneme v naší cestovní kanceláři! profesionální přístup k zákazníkům O v prodeji

Více

LÉTO 2015 ŘECKÝ OSTROV KORFU RAKOUSKO ZVÝHODNĚNÉ ZÁJEZDY PRO SENIORY 55 + Letecky, autobusem, vlastní dopravou

LÉTO 2015 ŘECKÝ OSTROV KORFU RAKOUSKO ZVÝHODNĚNÉ ZÁJEZDY PRO SENIORY 55 + Letecky, autobusem, vlastní dopravou LÉTO 2015 ŘECKÝ OSTROV KORFU RAKOUSKO ZVÝHODNĚNÉ ZÁJEZDY PRO SENIORY 55 + Letecky, autobusem, vlastní dopravou Vážené dámy a vážení pánové, naši milí klienti! Vstupujeme do naší 25. sezony a věřím, že

Více

Co je dobré vědět: Zdroj: www.czechtourism.com. DinoPark ve Vyškově

Co je dobré vědět: Zdroj: www.czechtourism.com. DinoPark ve Vyškově Obsah: Čtyřikrát něco jiného Metropole Krása nezná věk 6 UNESCO Lesk se snoubí s pokorou 8 Duchovní památky Stále živá minulost 11 Hrady, zámky a po stopách předků Když někdo umí 1 Technické zajímavosti,

Více

40.000 plus. Domyšlené. K Vaší dovolené můžeme zajistit toto cestovní pojištění: Vyberte si sami, jak chcete cestovat

40.000 plus. Domyšlené. K Vaší dovolené můžeme zajistit toto cestovní pojištění: Vyberte si sami, jak chcete cestovat CHORVATSKO 2014 40.000 plus Domyšlené cestovní pojištění od odborníka na cestovní pojištění tel.: 844 11 12 11 (při volání z ČR, cena místního hovoru) 00 421 2 2081 1811 (při volání ze zahraničí) www.unionpojistovna.cz

Více

SLEVY - SOUTĚŽ - DOVOLENÁ NA SPLÁTKY - NÁHRADNÍ PLNĚNÍ - PLATBA POUKÁZKOU

SLEVY - SOUTĚŽ - DOVOLENÁ NA SPLÁTKY - NÁHRADNÍ PLNĚNÍ - PLATBA POUKÁZKOU SLEVY - SOUTĚŽ - DOVOLENÁ NA SPLÁTKY - NÁHRADNÍ PLNĚNÍ - PLATBA POUKÁZKOU Našim stálým klientům nabízíme věrnostní slevy. Ti z vás, kteří vycestovali s naší CK 3 a vícekrát, mají možnost získat slevu na

Více

Co skr valy zdi franti kánského klá tera v královské Kadani. XIII. ročník, 3/2008

Co skr valy zdi franti kánského klá tera v královské Kadani. XIII. ročník, 3/2008 XIII. ročník, 3/2008 Sídlo: Horčičkova 546, 149 00 Praha 4 E-mail: travel-profi@volny.cz Webové stránky jsou v současné době v rekonstrukci Turistické informace z regionů České republiky Mûstské muzeum

Více

Nejlepší hotely Středočeského kraje

Nejlepší hotely Středočeského kraje 00 Nejlepší hotely Středočeského kraje Autoři nápadu zmapování a vydání publikace o nejlepších hotelích Středočeského kraje MUDr. David Rath a PhDr. Václav Budinský při pracovním obědě v čínské restauraci

Více

Obsah / mapa destinací

Obsah / mapa destinací OBSAH odlet katalog / strana ceník / strana Slevy, informace, mapa destinací 2 5 Thassos Brno 6 17 99 100 Lesbos Brno 18 24 101 Zakynthos Brno 25 36 102 103 Samos Brno, Ostrava 37 44 104 Kos Brno, Ostrava

Více

To nej od nás! ČESKO - SLOVENSKO - NEJ PRESTIGE TOUR

To nej od nás! ČESKO - SLOVENSKO - NEJ PRESTIGE TOUR 2008 / 2009 ČESKO - SLOVENSKO - NEJ To nej od nás! DOVOLENÁ V ČESKÉ REPUBLICE DOVOLENÁ NA SLOVENSKU FIREMNÍ AKCE, ŠKOLENÍ SEMINÁŘE, WORKSHOPY ŠKOLY V PŘÍRODĚ LYŽAŘSKÉ VÝCVIKY OZDRAVNÉ POBYTY SPORTOVNÍ

Více