Rodinné a malé hotely. Chorvatské turistické sdružení ZDARMA

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Rodinné a malé hotely. Chorvatské turistické sdružení ZDARMA"

Transkript

1 Rodinné a malé hotely Chorvatské turistické sdružení ZDARMA

2 CHORVATSKÉ TURISTICKÉ OBLASTI STŘEDNÍ CHORVATSKO ZÁHŘEB KVARNER ISTRIE SLAVONIE LIKA-KARLOVAC DALMÁCIE - ZADARSKÁ OBLAST DALMÁCIE - ŠIBENICKÁ OBLAST DALMÁCIE - SPLITSKÁ OBLAST Vydavatel: HRVATSKA TURISTIČKA ZAJEDNICA Chorvatské turistické sdružení Za vydavatele: mr. NIKO BULIĆ Redaktoři: ŠIME KLARIĆ, SLAVIJA JAČAN OBRATOV, VJEKO MARTINKO Text: VELID ĐEKIĆ Překlad: HELENA JAJAC Design: ALJOŠA BRAJDIĆ Fotografie: ARCHIV HTZ, IVO PERVAN, ROMEO IBRIŠEVIĆ, DAMIR FABIJANIĆ, SAŠA PJANIĆ, RENCO KOSINOŽIĆ Grafická příprava: SAGITA d.o.o. Tisk: ROTOOFFSET - TISKÁRNA MEIĆ, Záhřeb Záhřeb DALMÁCIE - DUBROVNICKÁ OBLAST Vydavatel nenese odpovědnost za eventuální nepřesnosti, týkající se informací zde uvedených, stejně jako za možné změny, ke kterým by mohlo dojít.

3 3 SYMBOLY OBSAH TELEFON NA POKOJI INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ TV NA POKOJI SATELITNÍ PROGRAM ÚSTŘEDNÍ TOPENÍ KLIMATIZACE MINI BAR VÝTAH RESTAURACE À LA CARTE KONFERENČNÍ SÁL DĚTSKÝ KOUTEK VNITŘNÍ BAZÉN VNĚJŠÍ BAZÉN WELLNESS CENTRUM SOUKROMÉ PARKOVIŠTĚ GARÁŽ DOMÁCÍ MAZLÍČCI POVOLENI HOTELOVÁ PLÁŽ UŽITEČNÉ INFORMACE... 4 O SDRUŽENÍ... 6 O CHORVATSKU... 8 GASTRONOMICKÁ NABÍDKA AKTIVNÍ DOVOLENÁ ISTRIE KVARNER DALMÁCIE ZADARSKÁ OBLAST DALMÁCIE ŠIBENICKÁ OBLAST DALMÁCIE SPLITSKÁ OBLAST DALMÁCIE DUBROVNICKÁ OBLAST LIKA-KARLOVAC ZÁHŘEB STŘEDNÍ CHORVATSKO SLAVONIE PŘIDRUŽENÍ ČLENOVÉ NÁRODNÍHO SDRUŽENÍ RMH 178

4 4 UŽITEČNÉ INFORMACE Upřímně vás zdravíme a máme radost, že hodláte navštívit naši zemi. Každý národ miluje svou vlast a považuje ji za nejkrásnější. Chorvati říkají své zemi Krásná naše, podle úvodních slov státní hymny. Chorvatská republika je evropský parlamentní stát, jenž je součástí evropské politické a kulturní historie. Svou velikostí patří mezi středně velké evropské země jako např. Dánsko, Irsko, Slovensko nebo Švýcarsko. Chorvatsko je státem otevřeným světu, s jednoduchými pasovými a celními formalitami, země klidu a úcty vůči svým hostům. Usilujeme o to, aby byla krásná i pro ty, kteří do ní zavítají a aby si z ní odnesli ty nejhezčí vzpomínky. Cestovní doklady: platný pas nebo občanský průkaz (doklad, kterým se dokazuje identita a občanství nositele). Informace: diplomatická zastoupení a konzulární úřady Chorvatské republiky v zahraničí nebo Ministerstvo zahraničních věcí a evropských integrací Chorvatské republiky (Tel.: ; Celní předpisy: Celní předpisy Chorvatské republiky jsou téměř zcela přizpůsobeny normám zemí Evropské unie, ale předměty pro osobní potřebu (nekomerční) se mohou dovážet bez cla a DPH do hodnoty 300 kun. Dovoz a vývoz zahraniční i domácí měny v hotovosti a šeků je volný pro cizí a chorvatské občany žijící v zahraničí, ale povinností je celnici přihlásit převoz jakékoli hotovosti, pokud přesahuje hodnotu Cennější profesní a technické vybavení je také třeba přihlásit celnici na hraničním přechodu. Vrácení DPH cizím občanům je možné za zakoupené zboží v hodnotě nejméně 500 kun s potvrzením celníka na formuláři Porezni ček (Tax-cheque) při výjezdu ze země. Pro podrobnější informace prosím kontaktujte Správu celnic (Carinska uprava): Pro informace o podmínkách dovozu výrobků živočišného původu v osobních zavazadlech cestujících se prosím obraťte na Ministerstvo zemědělství, rybářství a rurálního rozvoje Veterinární správa (tel.: ). Měna: Kuna (1 kuna = 100 lip). Cizí měnu lze směnit v bankách, směnárnách, na poštách, turistických kancelářích a v hotelech Pošta a telekomunikace: Pošty jsou ve větších městech otevřeny v pracovní dny od 7 do 19 hodin, v menších městech od 7 do 14 hodin; některé pošty mají dvousměnnou pracovní dobu. Ve větších městech a turistických střediscích jsou hlavní pošty otevřeny i v sobotu a neděli. Ve všech veřejných telefonních automatech se používají telefonní karty, které se prodávají na poštách a novinových stáncích. Z jakéhokoliv telefonu lze volat přímo do zahraničí. Pracovní doba obchodů a veřejných služeb: Většina obchodů je v pracovní dny otevřena od 8 do 20 hodin a mnohé z nich i o víkendech. Veřejné služby a úřady většinou mají pracovní dobu od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin.

5 5 Zdravotní péče Nemocnice a kliniky jsou ve všech větších městech; ambulance a lékárny v menších místech. Zahraniční turisté, kteří mají povinné pojištění, v období soukromého pobytu v Chorvatsku nehradí využití zdravotní péče pokud má Chorvatsko a země, z níž přijíždějí, uzavřenou smlouvu o sociálním zabezpečení a zdravotní péči. Zdravotní péče (včetně převozu) se poskytuje v nutných případech způsobem a podle předpisů, které jsou platné pro chorvatské pojištěnce, při čemž se stejným způsobem podílí i na nákladech lékařského ošetření (participace). Osoby, které přijíždějí ze zemí s kterými není uzavřena smlouva, náklady zdravotní péče hradí sami. Elektrické napětí městské sítě: 220V; frekvence: 50 Hz Voda ve veřejné vodovodní síti je v celém Chorvatsku pitná. Svátky a nepracovní dny: 1. ledna - Nový rok, 6. ledna - Tří králů, Velikonoční neděle a pondělí, 1.května - Svátek práce, Boží tělo, 22. června - Den boje proti fašismu, 25. června - Den státnosti, 5. srpna - Den vítězství a díkuvzdání, 15. srpna - Nanebevzetí Panny Marie, 8. října - Den nezávislosti, 1. listopadu - Den Všech Svatých, 25. a 26. prosince - vánoční svátky Čerpací stanice pohonných hmot: čerpací stanice ve větších městech a na hlavních mezinárodních komunikacích jsou otevřeny nepřetržitě, 0 24 Lze čerpat: Euro Super 95, Super 95, Super 98, Super plus 98, Euro Diesel a Diesel, a ve větších městech a čerpacích stanicích na dálnicích i plyn. Informace o cenách benzinu a seznam plynových stanic: Důležitá telefonní čísla: Mezinárodní volací číslo pro Chorvatsko: +385 Záchranná služba: 94 Hasiči: 93 Policie: 92 Pomoc na silnicích: 987 (pokud voláte ze zahraničí nebo z mobilu volte ) Národní centrála pro pátrání a záchranu na moři: 9155 Jednotné číslo pro všechny urgentní situace: 112 Všeobecné informace: 981 Informace o místních a meziměstských telefonních číslech: 988 Informace o mezinárodních telefonních číslech: 902 Předpověď počasí a situace na silnicích: Chorvatský autoklub (HAK): ; : Vážení, prosíme, abyste si pro své pohodlí a dodržování zákona ověřili, zdali jste řádně přihlášeni během celého svého pobytu, tj. ode dne příjezdu do dne odjezdu. Vaše ověření je obzvlášť důležité a nutné, pokud trávíte svou dovolenou v soukromém ubytování, a to kvůli kvalitě poskytovaných služeb, bezpečnosti a znemožňování nelegální činnosti těch hostitelů, kteří nejsou dle zákona registrováni pro poskytování ubytovacích služeb. Předem děkujeme za spolupráci a přejeme příjemný pobyt.

6 O SDRUŽENÍ Drazí hosté! Malé rodinné hotely jsou součástí nové tváře chorvatského turizmu. Tato novinka v chorvatské turistické nabídce sjednocuje všechny kvality chorvatského turizmu jak jste je znali doposud s přednostmi, které se začaly objevovat jako kvalitní teprve v posledních létech. Pokud se vám zdá, že tento katalog představuje něco nového z Chorvatska, tak máte pravdu. Dovolte mi, abychom vás seznámili alespoň s několika důvody, kvůli kterým myslíme, že se s malými rodinnými hotely otevírá nová stránka chorvatské turistické nabídky. Nejdůležitějším ze všech důvodů je ten, který říká, že host se cítí nejlépe v blízkém, bezprostředním rodinném prostředí. To znamená v okolí, které uznává jeho odlišnost, respektuje osobní přání a zvyky, ví co udělat, aby se každý cítil příjemně a spokojeně. Vřelost osobního přístupu je nenahraditelná a právě malé rodinné hotely jsou tou formou chorvatské turistické nabídky, která ji poskytuje. Někdo již zmínil, že jsou to malé hotely s velikou duší. Abychom vám umožnili setkání s tím nejlepším, co se v Chorvatsku může nabídnout, každý z představených rodinných hotelů v tomto katalogu přímo navazuje na zvláštnosti kraje, ve kterém se nachází. S přáním, aby vás seznámily s původními, autentickým lokálními hodnotami, každý hotel se prezentuje sám za sebe a to mnoha způsoby. Architekturou, která odráží vliv podnebí, rozpoznatelnou úpravou interiéru, vůněmi a chutí místní kuchyně, vinným lístkem, typickým pro daný kraj, výletními tůrami, které vás odvádějí do krajiny, co jinde nenajdete, sportovními a rekreačními aktivitami, pro které jsou určité lokality v Chorvatsku jak vymyšlené. Při setkání s místními obyvateli i rozhovoru s majitelem hotelu lze vycítit místní malebnost, jedním slovem v každém z těchto hotelů najdete duši místa. A možná je to právě ta společná nit, která spojuje všechny tímto katalogem představené a v mnohém tak odlišné hotely. Vybrat si jinak, specificky, individuálně, to bychom si přáli abyste měli na mysli až budete listovat tímto katalogem. Věříme vašemu výběru. NÁRODNÍ SDRUŽENÍ RODINNÝCH A MALÝCH HOTELŮ Obala Hrvatskog narodnog preporoda 7/3 HR Split tel (0) fax (0) mob (0)

7

8 O CHORVATSKU Kdokoliv zavítal do Chorvatska, nechal v něm část sebe. Tuto pravdu nepopírá ani skutečnost, že při odjezdu nedokázal aby si neodnesl jeho kousek ve svém srdci. Kdybychom tvrdili, že se to vztahuje pouze na současné hosty, přilákané přáním příjemné dovolené, byla by to jen nepatrná část pravdy. Chorvatsko je území, na které se přijíždí odjakživa. Proplétaly se tu a spojovaly nejdříve kultury Ilyrů, Keltů, starých Řeků a Římanů, po nich se tato oblast stala místem dotyku Východní a Západní Římské říše a poté Franků a Byzantinců. Střetala se zde staroslovanská a ilyrská božstva, katolická a pravoslavná církev, křesťanství a islám. Když dovedeme příběh do dnešních dnů, zjistíme, že Chorvatsko bylo vždy světem střetávání světů, jako románského, helénského, germánského, uherského, otomanského, slovanského... Ale Chorvaté byli po celou tu dobu tím, čím jsou, Chorvaty, a stykem s jinými kulturami svoji vlastní kulturu pouze obohatili. Proto vyprávění o Chorvatsku vydává na každé stránce jinou vůni. Pokud rozdíly obohacují, tak je Chorvatsko výjimečně bohatou zemí. Zdá se, že ho k tomu předurčila i jeho zeměpisná poloha. Chorvatsko na velmi malém prostoru obsahuje slunné Středozemí, předalpská pohoří a panonské nížiny. To ale

9 9 není vše, v každém tomto celku je ukryta řada specifických oblastí. Víte, že chorvatský kras zdomácněl jako celosvětový pojem pro prostor, kterému vládne kamen? Nebo že Chorvatsko nazývají zemí tisíce ostrovů? Víte, že Chorvatsko je pitnou vodou jednou z nejbohatších zemí v Evropě? Ten druh rozmanitosti se možná nejlépe odráží v přírodním bohatství, které vytváří dokonce osm zcela autonomních národních parků. Jsou to Kornaty, Risnjak, Krka, Paklenica, Brijuny, Severni Velebit, Plitvická jezera a Mljet. Plitvická jezera jsou na seznamu světového přírodního dědictví UNESCO. Národním parkům se přidružují i chráněné krajinné oblasti Kopački rit, Medvednica, Lonjsko polje, Velebit, Biokovo, Telašćica,Učka, Papuk, Vranské jezero, Žumberak - Samoborské vrchy a Lastovské souostroví. Chorvatskou bohatou rozmanitost mnozí tuší, vedeni svým vytříbeným vkusem a to když sedí za stolem, který nabízí jídla, co mají v názvu jednotlivé chorvatské kraje: pažský sýr, slavonský kulen, drnišský pršut, istrijská polévka, creské jehněčí, goranský žaludek, kvarnerské krevety, zagorské štrukle, stonské ústřice, komiška pogača, međimurská gibanica... Chutě těchto jídel jsou rozdílné, ale s jasnou spojitostí jsou chorvatské a vynikající. Milovníci vína ať pokračují ve výčtu sami. Že splet chorvatských rozmanitostí může být umělecky velmi podnětný, o tom svědčí mistrovská díla lidských rukou. Seznam světového kulturního dědictví UNESCO poukazuje na jedinečné a univerzální hodnoty starého města Dubrovníku, Diokleciánova paláce ve Splitu, katedrály sv. Jakuba v Šibeniku, středověkého městského jádra Trogiru, komplexu Eufrasievy baziliky v Poreči a Starigradského pole na Hvaru.

10 O CHORVATSKU Na Reprezentačním seznamu nemateriálního světového kulturního dědictví UNESCA se nachází Slavnost svátku sv. Blažeje Dubrovník, krajkářství Lepoglavy, Hvaru a Pagu, každoroční masopustní obchůzka zvonkařů na území Kastavštiny, hvarské křížové procesí, dvojhlasné hraní a zpívání v těsných intervalech Istry a Chorvatského Přímoří, jarní procesí Ljelja neboli Královen z Gorjanu a umění výroby dřevěných hraček z Chorvatského Záhoří. Chorvatsko patří mezi země s největším množstvím chráněného nemateriálního majetku na světě, zapsaných do Seznamu UNESCA. Život v obklopení takových vrcholných mistrovských děl musel následně probouzet kreativitu a tak není divu, že se to přihodilo mnohým Chorvatům. Jedním z nich je Korčulan Marko Polo, legendární cestovatel, který pro Západ objevil ve 13. stol. Čínu. Šibeničan Faust Vrančić vynalezl v 16. stol. první současný padák. Julije Klović z místa Grižane u Novog Vinodolskog, je nejznámějším evropským malířem malého formátu a byl nazván Michelangelem miniatury. Jeho učedník El Greco namaloval v 16. stol. Kloviće společně s Michelangelem, Rafaelem a Tizianem. Kameník Marin z Rabu založil ve 4. stol. město, respektive stát San Marino. Nikola Tesla ze vsi Smiljan v Lice je vynálezcem, bez jehož objevů z oblasti elektrotechniky a radiofonie si nelze představit moderní civilizaci. Ivana Brlić-Mažuranić ze Slavonského Brodu, dětská spisovatelka ze začátku 20. stol. je z mnoha důvodů nazvána chorvatským Andersenem. Záhřeban David Schwarz vynalezl v 19. stol. vzducholoď, nestihl ji ale patentovat, protože ho zastavila smrt. Podle jeho nákresů ji pak sestavil hrabě von Zeppelin. Jiný Záhřeban, Slavoljub Penkala prokázal světu službu patentováním propisovací tužky. Riječan Giovanni Luppis vynalezl v

11 Chorvatsko svět kde se setkávají světy, vítá všechny lidi dobré vůle s otevřenou náručí. 19. stol. torpédo a tak první světová továrna na výrobu torpéd byla založena v Rijece. Dlouho by se dalo řadit, ale někde se vždy musí udělat tečka a poslední řádky ať připadnou těm, co netrpělivě sledují kalendář s přáním odjet co nejdříve na dovolenou. Až přijedou do Chorvatska, ocitnou se v zemi, kde byl nalezen první evropský kalendář. Je nakreslený na keramické nádobě z Vučedolu u Vukovaru, vyrobené let před Kristem, tedy v období, kdy se v Mezopotámii objevuje klínové a v Egyptě hieroglyfové písmo. 11

12 GASTRONOMIC- KÁ NABÍDKA Chorvatsko je územím, které oceňuje tradiční přístup jídlu, což především znamená, že si váží autentičnosti vlastní kuchyně, lépe řečeno vlastních kuchyní, vzhledem k tomu, že se v Chorvatsku během dějin střetaly různé kultury a s nimi i různé gastronomické zvyklosti. V kontinentální části Chorvatska si gurmáni přijdou na své při gastronomických kouzlech slavné međimurské, zagorské, lické nebo goranské kuchyně. Není člověka, který by si neolízal prsty po všech těch specialitách, jako jsou slavonský kulen, zagorská krůta s mlincima, baranjský rybí paprikáš, lické police, goranský žaludek a různě upravená zvěřina. Středozemní Chorvatsko je královstvím lehké a zdravé stravy. To je oblast s příchutí olivového oleje, creského a pažského jehněčího, drnišského a istrijského pršutu, pažského sýru, kvarnerských krevet, stonských ústřic, višské a komižké pogače, dalmatských ryb, raků a žab, istrijských lanýžů.

13 O chorvatské enologické tradici hovoří údaj, že starý ilocký sklep byl prvním místem v Evropě, kde se víno plnilo do skleněných lahví. Host tak objevuje úchvatné kouzlo vína, jakým je tramín, ryzlink, graševina, burgundské nebo dingač, postup, malvazija, terana a vugava. Kdo má rád sladké, neodolá međimurké gibanici, slavonské orehnjači, zagorským štruklím (v kontinentální části země), nebo rabskému dortu, pažskému baškotinu, frankopanskému dortu (v přímoří), dalmatské rožatě. Ať se ocitne kdekoliv v Chorvatsku, milovník dobrého sousta je vždy na správném místě. 13

14 AKTIVNÍ DOVOLENÁ Zeměpisná rozmanitost Chorvatska je vynikajícím výchozím místem pro různé způsoby aktivního pobytu. V nabídce téměř neexistují obsahová nebo časová omezení, kromě těch, co si host určí vlastním výběrem. Zkušenější nerozhodnost řeší kombinací různých aktivit. Přímořská část země s atraktivními vodními sporty a způsoby rekreace je přitažlivá pro ty, kterým se rozbuší srdce při myšlence na plachtění, potápění, plavání, surfování a vodní lyžování, lov velikých ryb apod. Ale již pár kroků od pobřeží se naskytují možnosti seznámení s cyklistickými a pěšími stezkami, horskými tůrami, horolezectvím, jízdou na horských kolech, raftingem po krasových a horských řekách, veslováním na kanoích, jízdou skrz kaňony, létáním na rogalu, průzkumem jeskyní. Chorvatská loviště jsou dávno známá, ať se jedná o loviště v rovinaté, horské nebo ostrovní části země. O tom se mohou přesvědčit všichni milovníci lovu na jeleny, bažanty, divoké svině, muflony, medvědy, divoké husy nebo

15 kachny. I zimní turizmus v Chorvatsku pomalu ale jistě zrychluje krok. Nedaleko Záhřebu jsou lyžařské terény na Medvednici a blízko moře se nachází i všechny nejznámějí chorvatské lyžařské terény. Soutěže na tenisových kurtech, výlety do přírody, říční a jezerní rybolov, podvodní rybolov, jezdectví, fotografické safari v některé z chráněných krajinných oblastí nebo národním parku to vše jsou působivé zážitky, na které budete vzpomínat. V Chorvatsku sportovní a rekreační srdce bije rychleji, přinášejíc zdraví a naplňujíc spokojeností. 15

16 ISTRIE Jeden nadšený cestovatel kdysi dávno nazval Istrii čarodějnou zemí. Tehdy netušil, že takový zážitek největšího jadranského poloostrova zůstane nejpřesnějším popisem až dodnes. Skutečně ať zakročíte do jakékoliv její části, Istrie vám dokáže, že je zemí pohádkového kouzla. Kouzla, které nemohlo vzniknout jinak než v okamžicích soutěžení roztančených víl. V kameni savudrijského pobřeží zůstaly otisknuté stopy dinosaura, jako by chtěly umožnit setkání člověka s obdobím, které nepamatuje. Na skrytých vyvýšeninách se nacházejí okrouhlá hradiště ilyrského plemena Histrijů, které bude tisíce let později připomínat jméno poloostrova. Nemění ho ani dobyvatelé Římané, proč také? Připadalo jim rozumnější užívat ve svých letních sídlech při krevetách a opojném daru vinné révy nebo v pulské Aréně, kde si tvrdá srdce centurionů přicházela na své při pohledu na souboje gladiátorů. Co tu mohli učinit biskupové z porečské ranně křesťanské Eufrasiovy baziliky? Nic, stejně jako v následujících staletích nemohli nic udělat námořníci vyplouvající do bitev z hlavního přístavu Rakouska-Uherska, Puly. Mezi středozemními plážemi na pobřeží a pohořím Učka, které bdí nad poloostrovem, je istrijské vnitrozemí a v něm na pahorkovitých vyvýšeninách středověká městečka, která jsou součástí istrijské vílí pohádky. V jednom z nich, Motovunu žije obr Veli Jože. Pokud ho někdo neviděl tak jen proto, že nezašel do motovunského lesa, kam obr odchází hledat lanýže. Nedaleko u města Livade byl v roce nalezen největší lanýž na světě, těžký kg. Hum je nejmenším

17 městem na světě, Grožnjan oázou umělců a v Pazinu pod tvrzí je ohromná jeskyně, z které někdo neznámý pošeptal Juliu Vernu, aby přemýšlel o cestě do středu země. Na pastvinách poloostrova se pasou stáda původního skotu boškarina. Folklór je ozvučen udivujícími notami istrijské stupnice. Středověké kostelíky pokračují v ochraně tajemství starého písma - hlaholice. V Barbanu kopiníci na koních soutěží v závodu na prstenec, po kterém se posilují istrijským pršutem a malvazií. Kdo má chuť na něco jiného, na toho čekají ústřice z Limského zálivu, istrijská polévka a fuži s žgvacetem v místní oštarii, teran a prošek ve vinném sklípku. To vše lze ochutnat i po průzkumu cyklistických stezek istrijskou zelení nebo po návratu z výletu do NP Brijuni. Istrie je pohádková země, která ve skutečnosti existuje. 17

18 ISTRIE 1 Umag Buje Brtonigla Novigrad 3 4 Tar-Vabriga 2 18 Motovun 17 Buzet 5 6 Funtana 16 Vrsar 7 Labin Rabac 15 Vodnjan 8 Krnica Pula 1. HOTEL VILLA ROSETTA - SAVUDRIJA 2. HOTEL SAN ROCCO - BRTONIGLA 3. HOTEL MAKIN - NOVIGRAD 4. HOTEL SVETI BENEDIKT - NOVIGRAD 5. HOTEL VILLA HOLIDAY - BUIĆI, POREČ 6. HOTEL FILIPINI - POREČ 7. HOTEL VILA LILI - ROVINJ 8. HOTEL VILLA LETAN - VODNJAN 9. HOTEL AURORA - PULA 10. HOTEL GALIJA - PULA 11. HOTEL SCALLETTA - PULA 12. HOTEL VALSABBION - PULA / INFO PUNKT 13. HOTEL MINERVA - MEDULIN 14. HOTEL CARMEN - KRNICA 15. HOTEL VILLA ANNETTE - RABAC 16. HOTEL LOVAC - PAZIN 17. HOTEL FONTANA - BUZET 18. HOTEL KAŠTEL - MOTOVUN 13 Medulin

19 Savudrija je pitoreskní rybářské město s dlouhou turistickou tradicí. Již za doby Rakousko-Uherské monarchie zde byly pensiony Paludetto a Alla Posta. V roce 1908 zde bylo vybudováno přímořské sanatorium pro štýrské děti a pension Gamboz postavený v roce 1925 i nadále poskytuje své služby pod jménem Moj mir (Můj klid). Istrie Savudrija Hotel VILLA ROSETTA 1 Hotel Villa Rosetta, který je obklopen typickým středomořským porostem, se nachází v blízkosti moře a hezky upravené pláže. Návštěvníci sem jezdí velice rádi za příjemnou rodinnou atmosférou a původní istrijskou stravou. Pokoje jsou moderně vybavené s výhledem na moře. V hotelu se nachází i konferenční sál. Hotelová restaurace nabízí středomořské speciality včetně brudetu po savudrijsky, domácí chléb a koláče. Nabízí se i i zážitky istrijské enogastronomie, jelikož se v blízkosti nachází vinné stezky a stezky olivového oleje. Dále se nabízí jezdectví, cyklistika, plachtění, potápění, tenis, plážový volejbal. 6 pok. (1/2) Standard pok. (1/2) Seaview pokoje (1/2) Comfort-Relax Uvedené ceny jsou za pokoj a zahrnují snídani. Příplatek za polopenzi 15 Otevřeno celý rok Crvena uvala 31, Savudrija +385 (0) (0) Visa Maestro Mastercard Diners 19

20 2 Istrie Brtonigla - Verteneglio Hotel SAN ROCCO Brtonigla Verteneglio, město vína, na pahorku pět kilometrů od moře, v severní Istrii mezi Umagem a Bujemi, ponořené do krotké přírody, která byla místem pro odpočinek již v římském období. Z této doby se datuje osada jménem Ortus Niger. Dnešní návštěvníci Brtonigle rádi navštěvují místní novobarokní kostel, který střeží zvony z roku Srednja ulica 2, Brtonigla +385 (0) (0) Pok. Premier (1/2) Pok. Confort (1/2) Pokoj Classic (1/2) Uvedené ceny jsou za dvě osoby a zahrnují snídani, používání bazénu a sauny. Hoteloví hosté mají 10% slevu na menu à la carte restaurace. Jedna osoba v pokoji sleva 35%. Příplatek za přistýlku 30% ceny dvoulůžkového pokoje. Otevřeno celý rok Hotel San Rocco vznikl ze starého istrijského rodinného majetku, zrestaurovaného podle nejpřísnějších kriterií, aby se zachovalo prostředí a atmosféra tradičního místa. Klid staré budovy je cítit i v novoúčelovém turistickém objektu. Hotel má 12 pokojů a nabízí vše, co se očekává od turistických objektů špičkové kategorie: bazén, saunu, hydromasážní vany, restauraci, bar, garáž, parkoviště. Hotelová nabídka je obohacena i novým wellnes centrem, nabízejícím rozmanitou exkluzivní péči pro duši i tělo. 20 Chorvatské turistické sdružení Amex Diners Eurocard Mastercard Visa

21 Novigrad si získává náklonnost typickou atmosférou místa západně istrijského pobřeží. Jeho vznik zasahuje do antického období, do osady, kterou vybudovali Římané. Místo vyrostlo v malebné poloze, na menším poloostrově, nedaleko ústí Mirny, největší istrijské řeky. Istrie Novigrad Hotel MAKIN 3 Hotel Makin je rekreačním objektem s vynikající polohou. Městské centrum je hostům na dosah ruky, vzdálené necelý kilometr. Ještě blíž je mořská pláž, což obzvláště oceňují. Hotel je od pláže vzdálený pouhých pár minut chůze. K dispozici je 15 pohodlných pokojů, restaurace a bar. Každého ubytovaného hosta čeká místo k parkování. 15 pokojů (1/2) jsou za osobu a zahrnují snídani. Příplatek za polopenzi 10 Období provozu hotelu celoroční Šaini 2a, Novigrad +385 (0) (0) Amex Visa Eurocard Maestro Mastercard Diners 21

22 4 Istrie Novigrad Hotel SVETI BENEDIKT Začátky turismu v Novigradu se datují na konci 19. století. Již v té době zde byly dva hotely a bylo v provozu městské koupaliště. Tato tradice sahá až do dnešní doby, o čemž svědčí četné turistické objekty na ostrově Krapinjan a společnost Plava laguna. Přímořské zážitky zde doplňuje možnost lovu a kánoe-safari v údolí řeky Mirny. Dajla 29 a, Novigrad +385 (0) (0) pokoje (1/1) pokojů (1/2 + 2) Uvedené ceny jsou za osobu a zahrnují snídani. Příplatek za polopenzi 15 Příplatek za plnou penzi 10 Otevřeno Hotel Sveti Benedikt se nachází v těsné blízkosti pláže. Kolem hotelu se prostírá dobře udržovaný přímořský park s bazénem. Budova hotelu před sto lety patřila benediktýnskému řádu. Hotelová restaurace nabízí stále více žádanou středomořskou kuchyni a při tom nezapomíná ani na ostatní istrijské a chorvatské speciality. Vína, která se zde podávají, jsou z vlastní výroby. Hotel nabízí služby menšího wellness centra, fitnesscentra, saunu, masáže a služby zkušených chiropraktiků. V hotelu a jeho okolí si hosté mohou vychutnat windsurfing, tenis, jezdectví, lodní výlety Domácí mazlíčci jsou zde vítáni. 22 Chorvatské turistické sdružení Visa Maestro Mastercard Diners

23 Od starousedlíků z liburnského kmene Histrů a dobyvatelů Římanů v době antiky, Poreč do současnosti nepřestává lákat impozantní historií. O tom přesvědčivě promlouvá monumentální památka, areál Eufraziovy baziliky z 6. století, zbudované v byzantinském slohu. Mezi nejhezčí budovy ve městě patří paláce z dob benátské vlády. Istrie Buići, Poreč Hotel VILLA HOLIDAY 5 Hotel Villa Holiday je nová budova vítající hosty na vstupu do Poreče. Hosté se mohou uvolnit v exotickém parku s bazénem a mini fitnesscentrem. V hotelu je restaurace, nabízející typické chutě domácí, istrijské kuchyně. Je tu i posilovna. Podnikatelům je k dispozici i konferenční místnost. Povolen je vstup domácím zvířátkům. V nabídce jsou služby turistických agentur. V blízkosti jsou cyklistické a vinné stezky, také služby jezdeckého centra, motokárová dráha, sportovní středisko, paint ball, půjčovna kol a quad motocyklů. 8 pok. (1/2) pok. (1/3) suite De luxe app (1/2+2) apartmán app (1/4) jsou za osobu a zahrnují snídani. Příplatek za polopenzi 10 Provozní období během celého roků Buići 36, Poreč y +385 (0) (0) (0) Mastercard Visa Maestro Diners 23

24 6 Istrie Filipini Hotel FILIPINI Filipini je vesnické místo, vzdálené pět kilometrů od Poreče. Jeho hosté užívají všeho dobrodiní istrijského prostředí, klidnou a výjimečnou atmosféru, ale i možnosti, které poskytuje blízkost většího, dynamického letoviska. Filipini bb, Poreč +385 (0) (0) pokoje (1/2) pokoje (1/3) apartmány jsou za osobu a zahrnují snídani. Příplatek za polopenzi 10 Provozní období během celého roku Hotel Filipini je umístěný přímo u vjezdu do vsi, 800 metrů od hlavní silnice. Nachází se v přírodní zeleni u velikého parku, s terasou, která se stápí s lesem. Vesnická krajina na kterou hosté mají pohled, je typicky istrijská, s olivovníky, vinnou révou a obdělanými poli. Hotel disponuje čtyřmi pokoji a čtyřmi apartmány a hosté mohou využívat restauraci, dva tenisové kurty a jízdní kola. Okolí nabízí vodní sporty, jezdectví a výlety do přírody. Hotel má lesní jacuzzi a wirelless internet, které jsou v ceně pobytu. 24 Chorvatské turistické sdružení Mastercard Visa Visa Electronic Mastercard Electronic Maestro Diners

25 Rovinj patří mezi nejkrásnější města na jaderském pobřeží. Jeho historické centrum se nachází na poloostrově a má statut kulturní památky. Centru dominuje kostel Sv. Eufemie z 18. století, který byl postaven ve stylu benátského baroka. Tento kostel ale není ve městě nejstarší. Nedaleko tohoto kostela se nachází křtitelnice Sv. trojice z 13. století Istrie Rovinj Hotel VILA LILI 7 Hotel Villa Lilli se nachází v klidné rezidenční čtvrti. Milovníci slunečních paprsků ocení těsnou blízkost pláže a ti, kteří mají rádi noc a hvězdy, by měli vědět, že dva hotelové pokoje jsou vybaveny vlastními teleskopy. Všechny pokoje jsou moderně zařízené, jsou klimatizované a nabízí připojení na internet, sejf, eko ložní prádlo a antialergické polštáře. Hotel má vlastní restauraci, saunu, knihovnu s tituly v chorvatštině, angličtině, italštině a němčině, hlídané parkoviště. V hotelu je možné si pronajmout kolo. Personál pomůže při pronájmu člunu, automobilu nebo skútru. Domácí mazlíčci jsou vítáni. 1/ /2 standard /2 junior apartmán apartmán (cena pro 2 osoby) jsou za osobu/ den včetně snídaně. Domácí mazlíčci 5 den Příplatek za polopenzi 10 Otevřeno celý rok A.Mohorovičića 16, Rovinj +385 (0) (0) Visa Maestro Mastercard Diners Amex 25

26 8 Istrie Peroj Hotel Villa LETAN Místo Peroj využívá předností své polohy jak je nejlépe možné. Nachází se 12 km od Puly a dva km od Fažany a v jeho pozadí je možné užívat v pohledu na NP Brijuni. Peroj je známý výrobou jedné z istrijských specialit olivového oleje vysoké kvality. Peroj 450, Vodnjan y +385 (0) (0) (0) pokojů (1/1-1/2) apartmá (2 + 2) Uvedené ceny jsou za pokoj a zahrnují snídani. Příplatek za polopenzi 16 Otevřeno Hotel Villa Letan je nově postaven, nachází se zhruba 800 metrů od moře a je obklopen typickým istrijským porostem. Příjemnou dovolenou si zapamatujete po pobřežních procházkách s výhledem na brijunské souostroví. Villa Letan je otevřena po celý rok a nabízí 54 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů a 5 čtyřlůžkových apartmá. Dále je k dispozici kongresový sál pro 120 osob, restaurace, lovecký sál a bar. Můžete využít i venkovní bazén, tenisový kurt, pronajmout si kolo nebo využít wellnes&spa centrum s masážemi a aromaterapií nebo finskou, infračervenou a tureckou saunu s aromaterapií, aromatickou sprchou a relax zónou 26 Chorvatské turistické sdružení Diners Mastercard Maestro Visa

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Nejbližším městem a centrem kulturního dění je malebný Omiš s ústím řeky Cetiny do moře. Pro návštěvu

Více

Nádherná země s překrásným pobřežím.

Nádherná země s překrásným pobřežím. Chorvatsko Nádherná země s překrásným pobřežím. Chorvatské pobřeží Jaderského moře patří vedle řeckého a norského k nejčlenitějším evropským pobřežím. S ostrovy a ostrůvky, jejichž počet překračuje tisíc,

Více

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2014 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2014 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2014 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Nejbližším městem a centrem kulturního dění je malebný Omiš s ústím řeky Cetiny do moře. Pro návštěvu

Více

Nádherná země s překrásným pobřežím.

Nádherná země s překrásným pobřežím. Chorvatsko Nádherná země s překrásným pobřežím. Chorvatské pobřeží Jaderského moře patří vedle řeckého a norského k nejčlenitějším evropským pobřežím. S ostrovy a ostrůvky, jejichž počet překračuje tisíc,

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20%

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20% CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Nečekejte na LAST MINUTE! Do 19.12.2014 slevy za včasný nákup - Využijte speciálních nabídek a slev!!! 20% ze zaplacené částky ( základní

Více

Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 97 22 43 053, 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz. za poplatek, ale též je možné použít vlastní slunečníky.

Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 97 22 43 053, 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz. za poplatek, ale též je možné použít vlastní slunečníky. Olimp*** Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 97 22 43 053, 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz BULHARSKO / Pomorie www.cdtravel.cz Bulharsko Poloha: nový pětipatrový hotel se nachází ve staré

Více

Glikorisa Beach*** www.cdtravel.cz Řecko Samos. ŘECKO Samos / Pythagorion. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.

Glikorisa Beach*** www.cdtravel.cz Řecko Samos. ŘECKO Samos / Pythagorion. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz. Glikorisa Beach*** Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Samos / Pythagorion www.cdtravel.cz Řecko Samos Poloha:oblíbený hotel ve velice klidném až osamoceném

Více

CROATIA TOUR 2016 CROATIA TOUR 2016 2.7. 9.7. 2016

CROATIA TOUR 2016 CROATIA TOUR 2016 2.7. 9.7. 2016 - CROATIA TOUR 2016 Dovolená v oblasti Zelená Laguna (Poreč) s I.S.C. Sports a CK IDEAL TOUR PRAHA Pokračujeme v krásné tradici oblíbené dovolené pro všechny spojené se sportovním vyžitím pod názvem CROATIA

Více

BAR - HOTEL PRINCESS ****

BAR - HOTEL PRINCESS **** BAR - HOTEL PRINCESS ****, - denní zájezd severozápa část barského pobřeží je co do příroch krás srovnatelná s pobřežím v okolí Budvy. Krásné, rozlehlé pláže, výborné podnebí, příro a kulturní zajímavosti,

Více

HOTEL ŠUMAVA *** Vítejte!

HOTEL ŠUMAVA *** Vítejte! HOTEL ŠUMAVA *** Vítejte! HOTEL ŠUMAVA *** Hotel Šumava***, Kašperské Hory se nachází v klidném prostředí horského lesa u Zlatého potoka v Amálině údolí, v srdci Národního parku Šumava. Je umístěn 1,5

Více

CHORVATSKO ISTRIE POREČ HOTEL LAGUNA MATERADA

CHORVATSKO ISTRIE POREČ HOTEL LAGUNA MATERADA CHORVATSKO ISTRIE POREČ HOTEL LAGUNA MATERADA Poloha: Hotel se nachází v části Špadiči, na malém poloostrůvku, cca 3 km severně od města Poreč. Pláže jsou kamenité s betonovými platy ve vzdálenosti cca

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20%

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20% CHORVATSKO CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Nečekejte na LAST MINUTE! Do 19.12.2014 slevy za včasný nákup - Využijte speciálních nabídek a slev!!! 20% ze zaplacené částky

Více

MAĎARSKO 2013. BALATON _ Zamárdi _ Tihany _ Siófok

MAĎARSKO 2013. BALATON _ Zamárdi _ Tihany _ Siófok MAĎARSKO 2013 BALATON _ Zamárdi _ Tihany _ Siófok Zamárdi HOTEL WELLAMARIN**** Nově postavený hotel se nachází přímo na jižním břehu jezera Balaton v malebném prostředí, s krásným výhledem na severní břeh

Více

Vzdělávací materiál vznikl v rámci projektu Vzdělávání pro život, Zlepšení podmínek pro vzdělávání na středních školách, CZ.1.07/1.5.00/34.

Vzdělávací materiál vznikl v rámci projektu Vzdělávání pro život, Zlepšení podmínek pro vzdělávání na středních školách, CZ.1.07/1.5.00/34. Vzdělávací materiál vznikl v rámci projektu Vzdělávání pro život, Zlepšení podmínek pro vzdělávání na středních školách, CZ.1.07/1.5.00/34.0774 ANOTACE Číslo a název šablony: III/2 Inovace a zkvalitnění

Více

OSTROV ISCHIA ** HOTEL CASA NICOLA

OSTROV ISCHIA ** HOTEL CASA NICOLA OSTROV ISCHIA ** HOTEL CASA NICOLA OSTROV ISCHIA ** HOTEL CASA NICOLA Malý penzion rodinného typu, skládající se z několika budov. Leží v malém centru Succhivo na jihu ostrova, které je oblíbené díky umístění

Více

Hotel Green Bay*** Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Thassos. ŘECKO Thassos / Trypiti

Hotel Green Bay*** Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Thassos. ŘECKO Thassos / Trypiti Hotel Green Bay*** Kontakt: Henrieta Fagulová, tel. 606 226 673, email: fagulova@cdtravel.cz Novinka! ŘECKO Thassos / Trypiti www.cdtravel.cz / / Poloha: menší rodinný hotel s přátelským přístupem majitelů

Více

Chorvatsko, Poreč Apartmány LANTERNA **

Chorvatsko, Poreč Apartmány LANTERNA ** CHORVATSKO Apartmány LANTERNA ** Poloha: jedno z nejznámějších středisek se nachází na zalesněném poloostrově Lanterna, cca 13 km severně od Poreče. Vybavení: restaurace, aperitiv bar, směnárna, WI-FI

Více

Apartmány Budin Blata 94 Vodice

Apartmány Budin Blata 94 Vodice Apartmány Budin Blata 94 Vodice Vodice leží na pobřeží Jaderského moře, při Jadranské magistrále,11 km severozápadně od Šibeniku první zmínka o městě ze 14.století, název Vodice vznikl od četných vodních

Více

Panství Bechyně. Významnou součástí nabídky Panství Bechyně je ubytování v několika lokacích.

Panství Bechyně. Významnou součástí nabídky Panství Bechyně je ubytování v několika lokacích. Panství Bechyně Panství Bechyně Společnost Panství Bechyně s.r.o. Vám nabízí široké spektrum služeb, a to nejen pronájem konferenčních a školicích prostor, ale také zajištění programu, koordinace akcí,

Více

DOVOLENÁ V ALPÁCH 2015 ZELL AM SEE KAPRUN - HOTEL LATINI 4* - SLEVOVÁ KARTA A WELLNESS ZÓNA V CENĚ

DOVOLENÁ V ALPÁCH 2015 ZELL AM SEE KAPRUN - HOTEL LATINI 4* - SLEVOVÁ KARTA A WELLNESS ZÓNA V CENĚ DOVOLENÁ V ALPÁCH 2015 ZELL AM SEE KAPRUN - HOTEL LATINI 4* - SLEVOVÁ KARTA A WELLNESS ZÓNA V CENĚ 5,6,8 - denní zájezd Dovolená v Alpách 2015 Zell am See Kaprun hotel 4* SLEVOVÁ karta Zell am See Kaprun

Více

Malování v Provence. 10 - denní zájezd Francie

Malování v Provence. 10 - denní zájezd Francie Malování v Provence 10 - denní zájezd Francie Navštivte a poznejte Provence, rodiště a působiště řady slavných malířů, a přeneste její krásy na malířské plátno! Kdo už někdy držel v ruce paletu a štětec,

Více

sprcha/wc. Terasa. Zahradní nábytek. 2 domácí zvířata (psi) povolena.

sprcha/wc. Terasa. Zahradní nábytek. 2 domácí zvířata (psi) povolena. Brač/Milna Nabídka 1 pro: paní Dovolená se psem Dalmácie - střed/ostrovy Brač/Milna HR5310.100.1 4 Hvězdičky Počet osob 5 Pokojů 3 Ložnice 2 S bazém Rodinný dům. 3 km od centra, klidná, slunná poloha,

Více

INTERNETOVÁ NABÍDKA LÉTO U MOŘE 2013

INTERNETOVÁ NABÍDKA LÉTO U MOŘE 2013 APHRODITE NNNN CZE TIP42934A 4/6 Poloha: vzdálenost od široké pláže cca 200 m. V okolí řada obchodů, barů, restaurací a diskoték. Vybavení: 180 pokojů na 7 patrech, výtahy k dispozici. Dále v hotelu naleznete

Více

Apartmánový dům Billis

Apartmánový dům Billis Apartmánový dům Billis ŘECKO / Leptokarie 52 Poloha: apartmánový dům s menší zahradou a zahram krbem, kde si můžete příjemně posedět s přáteli, se nachází v klidné části nedaleko hlavní turistické třídy

Více

CHORVATSKO PRO SKUPINY BAŠKO POLJE ALEM**

CHORVATSKO PRO SKUPINY BAŠKO POLJE ALEM** BAŠKO POLJE ALEM** Baško Polje je typickým letoviskem Makarské riviéry které vyniká krásnými plážemi z drobných oblázků, bohatstvím okolních borových lesů a jedinečnou přírodní scenérií, jíž dominuje vápencový

Více

Korutanské Alpy - hotel**** Trattnig - TOP skipas a wellness v ceně /č.2245

Korutanské Alpy - hotel**** Trattnig - TOP skipas a wellness v ceně /č.2245 CK TURISTA Korutanské Alpy - hotel**** Trattnig - TOP skipas a wellness v ceně /č.2245 5,6,7,8 - denní zájezd Lyžování v Alpách (navíc také předvánoční lyžování a vánoční lyžování) ve skvělých lyžařských

Více

Tenis program 2008. Cestovní kancelář Victoria a Senior Tenis Club a. s. pro Vás připravili tenisové pobyty v Chorvatsku s možností:

Tenis program 2008. Cestovní kancelář Victoria a Senior Tenis Club a. s. pro Vás připravili tenisové pobyty v Chorvatsku s možností: Tenis program 2008 Cestovní kancelář Victoria a Senior Tenis Club a. s. pro Vás připravili tenisové pobyty v Chorvatsku s možností: TENIS CUP 1 : tenisový turnaj v kategoriích dvouhra muži, dvouhra ženy,

Více

Slovinské Alpy - hotel **** Park, superskipas a bazén v ceně, dítě zdarma / č.2112

Slovinské Alpy - hotel **** Park, superskipas a bazén v ceně, dítě zdarma / č.2112 CK TURISTA Slovinské Alpy - hotel **** Park, superskipas a bazén v ceně, dítě zdarma / č.2112 3,4,5,6,7 - denní zájezd Lyžování ve slovinských Alpách je znamenité. V Julských Alpách sice nejsou gigantická

Více

CHORVATSKO země krásných pláží a dobré gastronomie

CHORVATSKO země krásných pláží a dobré gastronomie CHORVATSKO země krásných pláží a dobré gastronomie Nejširší nabídka ubytování v Chorvatsku V katalogu AUTEM EVROPOU 2014 str. 228 286 V katalogu Prázdninové domy a Kempy 2014 str. 20-23 111 pečlivě vybraných

Více

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU Ideální řešení pro Vaši konferenci, meeting i firemní večírek. Hotel GOLD**** Chotoviny, Táborská 68, Chotoviny * www.hotelchotoviny.cz * recepce@hotelchotoviny.cz * 398 998

Více

Hotel Caprici 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 12 320 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13

Hotel Caprici 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 12 320 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13 Hotel Caprici 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Santa Susanna Datum 03.08.13-10.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní polopenze vlastní hotel 9 150 Kč

Více

nabídka konferenčních a hotelových služeb

nabídka konferenčních a hotelových služeb nabídka konferenčních a hotelových služeb Vážení hosté, dovolte, abychom Vám představili naše konferenční a hotelové služby. Čtyřhvězdičkový Hotel Michael se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 4 Hodkovičky,uprostřed

Více

Týdenní zábavná dovolená v Riccione

Týdenní zábavná dovolená v Riccione Týdenní zábavná dovolená v Riccione Termín cesty: 28.8 4.9 2015 Počet osob: nabídka od 8 osob Doprava: letecky Highlights: 7-denní pobyt ve vyhlášeném letovisku - Riccione Gay pláž Osobní gay průvodce

Více

LÁZNĚ KEHIDAKUSTÁNY - KEHIDA THERMAL HOTEL, ČERSTVÁ NOVINKA 2015, 2, 3 NEBO 4 NOCI

LÁZNĚ KEHIDAKUSTÁNY - KEHIDA THERMAL HOTEL, ČERSTVÁ NOVINKA 2015, 2, 3 NEBO 4 NOCI LÁZNĚ KEHIDAKUSTÁNY - KEHIDA THERMAL HOTEL, ČERSTVÁ NOVINKA 2015, 2, 3 NEBO 4 NOCI 3,4,5 - denní zájezd Moderní lázeňský areál s komfortním hotelovým wellness blízko Balatonu a Hévízu. Vnitřní a venkovní

Více

Bali hotel*** Novinka! www.cdtravel.cz. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena

Bali hotel*** Novinka! www.cdtravel.cz. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena Bali hotel*** 110 / / / / Poloha: nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou atmosférou, kvalitními službami a s velice dobrým umístěním v atraktivní čtvrti Carihuela, a pouze 50 m od pláže a promenády, na

Více

Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461

Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461 CK TURISTA Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461 4,5,7 - denní zájezd Děti skipas zdarma Rodinné lyžování v Alpách se službami all inclusive (bez alkoholických

Více

Bali hotel*** www.cdtravel.cz Španělsko Andalusie. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena

Bali hotel*** www.cdtravel.cz Španělsko Andalusie. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena Bali hotel*** Kontakt: Jan Zamykal, tel. 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena www.cdtravel.cz Španělsko Andalusie / / / / Poloha: nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou

Více

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri Achilleas studia *** 42 Poloha: studia leží v klidné okrajové části letoviska Nidri, přímo u písčité pláže s pozvolným přístupem do vody. Centrum Nidri s přístavem a mnoha tavernami je vzdálený asi 1 kilometr.

Více

Anaxos Garden studia. www.cdtravel.cz Řecko Lesvos. ŘECKO Lesvos / Anaxos. Kontakt: Lenka Paurová, tel. 604 500 824, email: lenka.paurova@osz.

Anaxos Garden studia. www.cdtravel.cz Řecko Lesvos. ŘECKO Lesvos / Anaxos. Kontakt: Lenka Paurová, tel. 604 500 824, email: lenka.paurova@osz. Anaxos Garden studia Kontakt: Lenka Paurová, tel. 604 500 824, email: lenka.paurova@osz.org ŘECKO Lesvos / Anaxos www.cdtravel.cz Řecko Lesvos / / Poloha: příjemná studia tvoří 4 budovy, které jsou umístěny

Více

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ PRO ZAMĚSTNANCE DOPRAVNÍHO PODNIKU PRAHA PRO ROK 2015

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ PRO ZAMĚSTNANCE DOPRAVNÍHO PODNIKU PRAHA PRO ROK 2015 NABÍDKA UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ PRO ZAMĚSTNANCE DOPRAVNÍHO PODNIKU PRAHA PRO ROK 2015 POZNÁMKA: Pro uplatnění příslušné slevy předloží zaměstnanec DPP služební průkaz a Průkaz člena dané odborové organizace

Více

Egypt. Sea Gull**** www.cdtravel.cz. EGYPT / Hurghada. Kontakt: Jan Zamykal, tel. 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz / /

Egypt. Sea Gull**** www.cdtravel.cz. EGYPT / Hurghada. Kontakt: Jan Zamykal, tel. 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz / / Sea Gull**** Kontakt: Jan Zamykal, tel. 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz EGYPT / Hurghada www.cdtravel.cz / / Poloha: pěkný a velký hotelový komplex se nachází přímo u pláže a v centru Hurghady,

Více

Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok

Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok GREECE TOUR 2012 Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok Po úspěších v minulých letech pokračujeme v pořádání oblíbené dovolené spojené se sportovním vyžitím.

Více

Akce: Golf a wellness - hotel Livada Prestige *****, Fee a wellness v ceně / č.3246

Akce: Golf a wellness - hotel Livada Prestige *****, Fee a wellness v ceně / č.3246 CK TURISTA Akce: Golf a wellness - hotel Livada Prestige *****, Fee a wellness v ceně / č.3246 4,5,6,7 - denní zájezd Slovinské termální lázně Moravské Toplice se již staly mezi golfisty pojmem. Skvělé

Více

Řecko Lefkada. Achilleas studia *** www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.

Řecko Lefkada. Achilleas studia *** www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz. www.cdtravel.cz Řecko Lefkada Achilleas studia *** Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Lefkada / Nidri Poloha: studia leží v klidné okrajové části letoviska

Více

DJERBA - EL MOURADI DJERBA MENZEL ****

DJERBA - EL MOURADI DJERBA MENZEL **** DJERBA - EL MOURADI DJERBA MENZEL **** 8,, - denní zájezd Poloha: hotelový areál El Mouradi Djerba Menzel je situován přímo u pláže, asi 6 km od centra městečka Midoun, 4 km od obchoho centra a krokodýlí

Více

Řecko Peloponés. Hotel Ritsa** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Peloponés / Tolo. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.

Řecko Peloponés. Hotel Ritsa** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Peloponés / Tolo. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel. www.cdtravel.cz Řecko Peloponés Hotel Ritsa** Novinka! Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.cz ŘECKO Peloponés / Tolo / / / / / Poloha: malé, romantické městečko Tolo leží

Více

Julské Alpy - Vogel - hotel **** Jezero - skipas, bazén a wellness v ceně /č.2131

Julské Alpy - Vogel - hotel **** Jezero - skipas, bazén a wellness v ceně /č.2131 CK TURISTA Julské Alpy - Vogel - hotel **** Jezero - skipas, bazén a wellness v ceně /č.2131 4,5,6,8 - denní zájezd Lyžování ve Slovinsku, v nádherných Julských Alpách. Ubytování v luxusním hotelu****

Více

BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102

BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102 CK TURISTA BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102 5 - denní zájezd Již v úvodu naší golfové nabídky jsme uvedli, že golf již zdaleka není drahým sportem (i když tomu ceny v mnoha

Více

KARAVAN EXTRA LUX LORD

KARAVAN EXTRA LUX LORD - KEMP SUTIKLA KARAVAN EXTRA LUX LORD V letovisku najdete také půjčovnu aut, motorek a kol, vodní sporty, směnárnu, tenisové kurty, fotbalové a volejbalové hřiště, minigolf a možnost řady fakultativních

Více

STŘEDNÍ DALMÁCIE CHORVATSKO STŘEDNÍ DALMÁCIE MOŘE A PLÁŽE

STŘEDNÍ DALMÁCIE CHORVATSKO STŘEDNÍ DALMÁCIE MOŘE A PLÁŽE CHORVATSKO UMAG POREČ SPLIT MIRA 28 km 25 km OMIŠ BAŠKA VODA 50 km ZAGREB BAŠKO POLJE 52 km RIJEKA BRAČ ŽIVOGOŠČE 80 km RABAC MAKARSKÁ DRVENIK 90 km 60 km BIH HVAR PELJEŠAC HR ZADAR KORČULA 215 km BIOGRAD

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA a KAČJAK 2015 senior program 55+

CHORVATSKO. CRIKVENICA a KAČJAK 2015 senior program 55+ CHORVATSKO CRIKVENICA a KAČJAK 2015 senior program 55+ Známé a velmi oblíbené turistické centrum Crikvenica je 37 km vzdálené od Rijeky a je již více než sto let považováno za mimořádně vhodné lázeňské

Více

CHOR CHORVA V T A SKO

CHOR CHORVA V T A SKO CHORVATSKO Chorvatsko Nádherná země s překrásným pobřežím, která patří mezi nejoblíbenější turistické destinace v oblasti Středozemního moře. Je optimální destinací pro letní dovolenou díky křišťálově

Více

Sweet Park*** www.cdtravel.cz Turecko. TURECKO / Side. Kontakt: Jana Handrejchová, tel. 972 243 055, mob: 723 811 984, email: handrejchova@cdtravel.

Sweet Park*** www.cdtravel.cz Turecko. TURECKO / Side. Kontakt: Jana Handrejchová, tel. 972 243 055, mob: 723 811 984, email: handrejchova@cdtravel. Sweet Park*** TURECKO / Side 120 / / / / / Nově postavený hotel Sweet Park se nachází 2 km od historického městečka Side a 300 m od krásné pláže. Jedná se dva komplexy, jeden nově postavený a druhý rekonstruovaný

Více

Holiday Resort*** www.cdtravel.cz Chorvatsko. CHORVATSKO / Zaton. Kontakt: Ing. Henrieta Fagulová, tel.: 606 226 673, email: fagulova@cdtravel.

Holiday Resort*** www.cdtravel.cz Chorvatsko. CHORVATSKO / Zaton. Kontakt: Ing. Henrieta Fagulová, tel.: 606 226 673, email: fagulova@cdtravel. Holiday Resort*** CHORVATSKO / Zaton www.cdtravel.cz Chorvatsko až Poloha: Resort leží v borovicovém háji v dlouhé zátoce chráněné od větru a vln cca 16 km od Zadaru Ubytování: apartmány jsou umístěny

Více

Hotel AL NABILA GRAND MAKADI*****

Hotel AL NABILA GRAND MAKADI***** EGYPT HURGHADA : Hotel AL NABILA GRAND MAKADI***** Poloha: Luxusní hotel se nachází v oblasti Makadi Bay v části patřící národnímu parku, přímo u široké písečné pláže s korálovým podložím v zálivu Sharm

Více

Řecko Korfu. www.cdtravel.cz Řecko Korfu

Řecko Korfu. www.cdtravel.cz Řecko Korfu Tel.: 972 243 066 Řecký ostrov Korfu (Corfu) je jeden z nejkrásnějších ostrovů Řecka a ve středomoří vůbec. Leží na severu naproti Albánské pevnině. Díky rozmanité floře je nazývaný věčně zeleným ostrovem.

Více

H O T E L T E N N I S C L U B P R O S T Ě J O V

H O T E L T E N N I S C L U B P R O S T Ě J O V H O T E L T E N N I S C L U B P R O S T Ě J O V Jeden z největších sportovních hotelových komplexů v České republice s dlouholetou tradicí. Světově proslulý sportovní komplex, který nabízí exkluzivní kombinaci

Více

Santa Maria Maior Resort

Santa Maria Maior Resort Santa Maria Maior Resort Developerský projekt Santa Maria Maior Resort Uprostřed okouzlující přírody, v exkluzivní lokalitě portugalského ostrova Madeira s jedinečným výhledem na Atlantik a hlavní město

Více

KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE,

KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE, KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE, ŠKOLENÍ, FIREMNÍ PLESY, GARDEN PARTY S GRILOVÁNÍM, INCENTIVNÍ A TEAM-BULDINGOVÉ AKCE HOTEL MEDLOV Hotelonline a.s., Hotel Medlov, Fryšava pod Žákovou Horou 143,

Více

Polopenze 6. 990,- Kč 4. 990,- Kč 1/4

Polopenze 6. 990,- Kč 4. 990,- Kč 1/4 CHORVATSKO Makarská riviéra Brela, Baška Voda, Baško Polje, Makarska, Tučepi, Podgora,... 14. 07. - 21. 07. ZDARMA doprava pro dítě do 14 let/3. os./htl.sirena! Ubytování Stravování 1/2 3-12let/*14 let

Více

WELLNESS & RELAX. v Mariánských Lázních. marienbad.danubiushotels.cz

WELLNESS & RELAX. v Mariánských Lázních. marienbad.danubiushotels.cz WELLNESS & RELAX v Mariánských Lázních marienbad.danubiushotels.cz CÍSAŘSKÉ DNY 3 noci v hotelu Nové Lázně ***** Cena od 9 270 Kč dárek na pokoji 1x minerální koupel v historické Císařské nebo Královské

Více

JADRAN 2013. Nabídka pro skupiny. Chorvatsko a Černá Hora. Zajistěte si místa na Jadranu včas! www.ckvt.cz

JADRAN 2013. Nabídka pro skupiny. Chorvatsko a Černá Hora. Zajistěte si místa na Jadranu včas! www.ckvt.cz Chorvatsko a Černá Hora Nabídka pro skupiny Cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS pro Vás připravila nabídku cenově zvýhodněných pobytových zájezdů pro skupiny 20 a více do nejžádanějších míst a ubytovacích

Více

Studánka 2016. POBYTOVÉ - Balíčky WELLNESS - RELAX PRO ŽENY WELLNESS - RELAX PRO MUŽE WELLNESS - VÍKEND PRO DVA ROMANTICKÝ POBYT PRO DVA

Studánka 2016. POBYTOVÉ - Balíčky WELLNESS - RELAX PRO ŽENY WELLNESS - RELAX PRO MUŽE WELLNESS - VÍKEND PRO DVA ROMANTICKÝ POBYT PRO DVA POBYTOVÉ - Balíčky Studánka 2016 WELLNESS - RELAX PRO ŽENY WELLNESS - RELAX PRO MUŽE WELLNESS - VÍKEND PRO DVA ROMANTICKÝ POBYT PRO DVA POBYT PRO SENIORY 55 + POHÁDKOVÁ DOVOLENÁ Hotel STUDÁNKA **** Letovisko

Více

Největším bohatstvím je zdraví (Virgil. 70 př. n. l.) CENÍK 2013

Největším bohatstvím je zdraví (Virgil. 70 př. n. l.) CENÍK 2013 Největším bohatstvím je zdraví (Virgil. 70 př. n. l.) CENÍK 2013 Hotel SwissHouse Apartments & Spa Zeyerova 87, 353 01 Mariánské Lázně, Česká republika Tel +420 354 602 200 GSM +420 777 602 213 www.swisshouse.cz

Více

Ubytování v Novém Jičíně

Ubytování v Novém Jičíně Ubytování v Novém Jičíně 1. Hotely 2. Penziony 3. Ubytování v soukromí 4. Ubytovny 1 1. Hotely Hotel Kalač *** hotel se nachází asi 10 minut od centra přijímáme platbu kreditními kartami všech druhů Dvořákova

Více

SPES Hotel, Schlierbach. SPES Hotel, Schlierbach. Zajímavé nabídky:

SPES Hotel, Schlierbach. SPES Hotel, Schlierbach. Zajímavé nabídky: Horní Rakousko / Oberösterreich Stůl č. 17A SPES Hotel, Schlierbach SPES Hotel, Schlierbach Adresa: Panoramaweg 1, A-4553 Schlierbach E-mail: hotel@spes.co.at Internet: www.spes.co.at Lisa Losbichler,

Více

Prezentace OREA HOTELS s.r.o. 18. 3. 2015 Praha

Prezentace OREA HOTELS s.r.o. 18. 3. 2015 Praha Prezentace OREA HOTELS s.r.o. 18. 3. 2015 Praha OREA HOTELS s.r.o. Společnost OREA HOTELS s.r.o. provozuje největší český hotelový řetězec OREA HOTELS & RESORTS. V současné době jej tvoří 16 hotelů po

Více

2015 ITÁLIE PALMOVÁ RIVIÉRA SAN BENEDETTO DEL TRONTO

2015 ITÁLIE PALMOVÁ RIVIÉRA SAN BENEDETTO DEL TRONTO ITÁLIE PALMOVÁ RIVIÉRA SAN BENEDETTO DEL TRONTO apartmány 700-900 m od železniční zastávky San Benedetto del Tronto se nachází ve střední části Jaderského moře na poloviční vzdálenosti mezi městy ANCONA

Více

Slunečné pobřeží. Nesebr

Slunečné pobřeží. Nesebr Bulharsko Mnoho lidí kdysi v Bulharsku bylo, jako v jedné z mála zemí, kam se vůbec dalo cestovat. Co se tak vrátit na známá místa, podívat se, jestli je ještě najdeme a poznáme? Zjistit, co se změnilo?

Více

ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari. LETOVISKO Lambi. ( polopenze ) Ubytování v tomto letovisku: Hotel BLUE JAY BEACH**+

ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari. LETOVISKO Lambi. ( polopenze ) Ubytování v tomto letovisku: Hotel BLUE JAY BEACH**+ ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari Oblíbené letovisko Marmari, vybudované v 80. letech 20. století, leží na severozápadním pobřeží ostrova cca 15 km od hlavního města Kos. Na rozdíl od toho Marmari poskytuje

Více

OASIS MARINA Resort - El Ahyaa

OASIS MARINA Resort - El Ahyaa OASIS MARINA Resort - El Ahyaa Oasis Marina Oasis Marina má ideální polohu, je situována přímo u moře, 15 km od centra Hurghady s mnoha obchody, kluby a nočním životem, 10 km od El Gouny s golfovými hřišti,

Více

Jeden z nejvyhledávanějších cílů všech opravdových znalců, neoddiskutovatelná královna evropské turistiky, perla Středomoří.

Jeden z nejvyhledávanějších cílů všech opravdových znalců, neoddiskutovatelná královna evropské turistiky, perla Středomoří. Mallorca Jeden z nejvyhledávanějších cílů všech opravdových znalců, neoddiskutovatelná královna evropské turistiky, perla Středomoří. Kouzelný ostrov s horoucím srdcem a se stálým přídechem velkého svátku

Více

Pracovní doba: 05. 07.- 07. 07.: 08,00 12, 00 nebo telefon: 602 876 877

Pracovní doba: 05. 07.- 07. 07.: 08,00 12, 00 nebo telefon: 602 876 877 Pracovní doba: 05. 07.- 07. 07.: 08,00 12, 00 nebo telefon: 602 876 877 LAST MINUTE!!! Makarská riviéra Brela, Baška Voda, Baško Polje, Makarska, Tučepi, Podgora,... 07. 07. - 14. 07. ZDARMA doprava pro

Více

Bangkok - Pattaya - Ko Chang(Thajsko), Sunshine Garden ***, Pattaya, Chai Chet Bungalows **+, Ko Chang, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

Bangkok - Pattaya - Ko Chang(Thajsko), Sunshine Garden ***, Pattaya, Chai Chet Bungalows **+, Ko Chang, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok Bangkok - Pattaya - Ko Chang(Thajsko), Sunshine Garden ***, Pattaya, Chai Chet Bungalows **+, Ko Chang, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok 16 - denní zájezd Rušné letovisko a ostrov slonů. Resort je tvořen

Více

Hotel Montreal**+ Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos. ŘECKO Zakynthos / Alykes

Hotel Montreal**+ Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos. ŘECKO Zakynthos / Alykes Hotel Montreal**+ Novinka! Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Zakynthos / Alykes www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos / / / Poloha: jednoduchý rodinný hotel se

Více

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Titris s wellness a aqaparkem / č.2913

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Titris s wellness a aqaparkem / č.2913 CK TURISTA Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Titris s wellness a aqaparkem / č.2913 4,5,7 - denní zájezd Akce: jedno dítě do 7 let ZDARMA Úžasné lyžování v Tatrách, nejbližších velehorách (především

Více

Korutany s all inclusive - hotel Samerhof ****, turistická karta zdarma / č.7223

Korutany s all inclusive - hotel Samerhof ****, turistická karta zdarma / č.7223 CK TURISTA Korutany s all inclusive - hotel Samerhof ****, turistická karta zdarma / č.7223 4 - denní zájezd Úžasná turistická dovolená a rekreace v Jižních Alpách, přímo v pohádkovém okolí proslulého

Více

Polopenze 7. 990,- Kč 4. 990,- Kč 1/4

Polopenze 7. 990,- Kč 4. 990,- Kč 1/4 Makarská riviéra Brela, Baška Voda, Baško Polje, Makarska, Tučepi, Podgora,... 21. 07. - 28. 07. ZDARMA doprava pro dítě do 12 let/3. os./htl. Rivijera! ALEM hotel. depandance u pláže, zahrada RIVIJERA

Více

SKUPINY 2014 CHORVATSKO

SKUPINY 2014 CHORVATSKO SKUPINY 2014 CHORVATSKO UBYTOVÁNÍ V HOTELECH, APARTMÁNECH, MOBILHOMECH UBYTOVÁNÍ S POLOPENZÍ VHODNÉ PRO SPORTOVNÍ SKUPINY (AEROBIC, ZUMBA, ) POREČ hotel DELFIN** s polopenzí Poreč je dnes nejnavštěvovanějším

Více

Polopenze 7. 590,- Kč * 5. 990,- Kč 4. 990,- Kč 4 7 let. Polopenze 7. 590,- Kč 4. 990,- Kč 4. 590,- Kč 4 7 let

Polopenze 7. 590,- Kč * 5. 990,- Kč 4. 990,- Kč 4 7 let. Polopenze 7. 590,- Kč 4. 990,- Kč 4. 590,- Kč 4 7 let Makarská riviéra Brela, Baška Voda, Baško Polje, Makarska, Tučepi, Podgora,... 11. 08. - 18. 08. ZDARMA DOPRAVA pro dítě do 15 let/3.os./htl. Palma, do 12let/3. os./htl.rivijera RIVIJERA superior pokoj,

Více

HOTEL. Monínec 7, 257 91 Sedlec-Prčice GPS souřadnice hotelu: N 49 32 37.97 E 14 30 58.90 www.moninec.cz www.moninec-hotel.cz

HOTEL. Monínec 7, 257 91 Sedlec-Prčice GPS souřadnice hotelu: N 49 32 37.97 E 14 30 58.90 www.moninec.cz www.moninec-hotel.cz konference, školení, relaxační pobyty Relax hotel Monínec*** leží na Javorové skále 70 km na jih od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice. Je nejvyšším bodem v

Více

Hotel Baťov Tylova 727 Otrokovice Tel : 577 650 111 ŠKOLENÍ KONGRESY KONFERENCE FIREMNÍ AKCE

Hotel Baťov Tylova 727 Otrokovice Tel : 577 650 111 ŠKOLENÍ KONGRESY KONFERENCE FIREMNÍ AKCE Hotel Baťov Tylova 727 Otrokovice Tel : 577 650 111 ŠKOLENÍ KONGRESY KONFERENCE FIREMNÍ AKCE 1. Nabídka konferenčních a gastro prostor Pro potřeby Vašich školení Vám nabízíme využití všech typů salonků

Více

Golf v Alpách - Fee zdarma - panoramahotel*** superior ALLGAUER/ č.8052

Golf v Alpách - Fee zdarma - panoramahotel*** superior ALLGAUER/ č.8052 CK TURISTA Golf v Alpách - Fee zdarma - panoramahotel*** superior ALLGAUER/ č.8052 4 - denní zájezd Již v úvodu naší golfové nabídky uvádíme, že golf již zdaleka nemusí být drahým sportem (i když tomu

Více

KARDAMENA - MITSIS HOTELS BLUE DOMES RESORT & SPA *****

KARDAMENA - MITSIS HOTELS BLUE DOMES RESORT & SPA ***** KARDAMENA - MITSIS HOTELS BLUE DOMES RESORT & SPA ***** 8,11,12,15 - denní zájezd Resortem protéká 650 m dlouhá řeka. Mnoho zábavy pro děti v Mitsis Wonderland. K dispozici 10 tematických restaurací. Poloha:

Více

Nabídka ubytovacího areálu Hotel Cristal*** v Železném Brodu ulice Vaněčkova 200

Nabídka ubytovacího areálu Hotel Cristal*** v Železném Brodu ulice Vaněčkova 200 Nabídka ubytovacího areálu Hotel Cristal*** v Železném Brodu ulice Vaněčkova 200 Budova hotelu: Leží na vlastním pozemku. Sestává z hlavní budovy, dvorního traktu a budovy tzv. ubytovny. V současné době

Více

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914 CK TURISTA Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914 4,5,7 - denní zájezd Akce: jedno dítě do 7 let ZDARMA Úžasné lyžování v Tatrách, nejbližších velehorách (především z

Více

LIPNO NAD VLTAVOU - LIPNO LAKE RESORT *****

LIPNO NAD VLTAVOU - LIPNO LAKE RESORT ***** LIPNO NAD VLTAVOU - LIPNO LAKE RESORT ***** 3,4,5,6,8 - denní zájezd Luxusní apartmánový komplex. Sjezdovky Lipno 200m, Frymburk 10 km, Rakousko 20-50 km. Poloha: cca 200 m nad nádrží Lipno, cca 100m od

Více

Největší z Baleárských ostrovů.

Největší z Baleárských ostrovů. MALLORCA Největší z Baleárských ostrovů. Palma Mallorca Playa de Palma V VI VII VIII IX X Ostrov Mallorca je největší z Baleárských ostrovů, který svým návštěvníkům nabízí vše, co si mohou přát. Divoké

Více

Bulharsko. Central Plaza*** www.cdtravel.cz Bulharsko. BULHARSKO / Pomorie

Bulharsko. Central Plaza*** www.cdtravel.cz Bulharsko. BULHARSKO / Pomorie Central Plaza*** BULHARSKO / Pomorie 2 / / / / Poloha: nový, moderní hotel dostavěný v roce 2012 se nachází na okraji staré části lázeňského městečka Pomorie. Do centra města, kde naleznete malé obchůdky,

Více

Protaras - Hotel Mimosa ***

Protaras - Hotel Mimosa *** CK TURISTA Protaras - Hotel Mimosa *** 8 - denní zájezd Poloha: Příjemný hotel s rodinnou atmosférou sestávající z několika dvoupatrových budov je vystavěn na okraji střediska Protaras cca 4 km od jeho

Více

SPORT. Vážení přátelé, nabízíme Vám možnost uspořádání sportovního soustředění v Děčíně.

SPORT. Vážení přátelé, nabízíme Vám možnost uspořádání sportovního soustředění v Děčíně. Vážení přátelé, nabízíme Vám možnost uspořádání sportovního soustředění v Děčíně. K dispozice je pro Vás připraven zimní stadion, aquapark s ubytováním a sportovištěm, fotbalové hřiště, tělocvična nebo

Více

NABÍDKA FESTIVALOVÝCH BALÍČKŮ

NABÍDKA FESTIVALOVÝCH BALÍČKŮ 2016 Svátky Písní Olomouc 2016 NABÍDKA FESTIVALOVÝCH BALÍČKŮ 1 44. Mezinárodní festival pěveckých sborů Svátky písní 2016 Pobytové balíčky Cestovní náklady, ubytování a stravování si hradí každý sbor na

Více

SICÍLIE 18. 9. 27. 9. 2015

SICÍLIE 18. 9. 27. 9. 2015 SICÍLIE 18. 9. 27. 9. 2015 Proč právě Sicílie? Největší italský ostrov nabízí krásné pláže, hory, divoké kaňony, jedny z nejlépe zachovaných antických památek světa i architektonické pozůstatky vlády Normanů,

Více

HŘIŠTĚ A CVIČNÉ PLOCHY

HŘIŠTĚ A CVIČNÉ PLOCHY GOLF PARK PLZEŇ Golf Park Plzeň je špičkový golfový resort, který leží na severovýchodním okraji Plzně u obce Dýšina. Areál byl vybudován v letech 2003-2004 za přispění uznávaného německého architekta

Více

NĚMECKO - Údolí Mosely

NĚMECKO - Údolí Mosely NĚMECKO - Údolí Mosely Nabídka incentivní cesty spojené s degustací vín Termín: 26. 30.8. 2015 Počet: 10-15 osob rodí se zde ta nejušlechtilejší vína z odrůdy Ryzlink rýnský Program cesty Během tohoto

Více

SVATEBNÍ NABÍDKA. Ideální řešení pro Vaši jedinečnou a romantickou svatbu. Svěřte svůj důležitý den do rukou našeho svatebního koordinátora.

SVATEBNÍ NABÍDKA. Ideální řešení pro Vaši jedinečnou a romantickou svatbu. Svěřte svůj důležitý den do rukou našeho svatebního koordinátora. SVATEBNÍ NABÍDKA Ideální řešení pro Vaši jedinečnou a romantickou svatbu. Svěřte svůj důležitý den do rukou našeho svatebního koordinátora. Hotel GOLD****, Táborská 68, Chotoviny * www.hotelchotoviny.cz

Více

Nabídka nemovitostí: - Lipno nad Vltavou - Nová Pec - Rakousko - Štýrsko

Nabídka nemovitostí: - Lipno nad Vltavou - Nová Pec - Rakousko - Štýrsko Nabídka nemovitostí: - Lipno nad Vltavou - Nová Pec - Rakousko - Štýrsko Lipno nad Vltavou Lipno Lake Resort Nabídka rekreačních nemovitostí: Areál Lipno Lake Resort byl postaven v letech 2005-2007, v

Více

CHORVATSKO ISTRIE UMAG kemp PARK

CHORVATSKO ISTRIE UMAG kemp PARK CHORVATSKO ISTRIE UMAG kemp PARK termíny (so - so) MH 4+2 - PARK 28.5.-25.6. 14 690 3.9.-10.9. 18 490 25.6.-2.7. 20 630 2.7.-9.7. 22 120 9.7.-16.7. 30 960 13.8.-27.8. 33 040 16.7.-13.8. 39 280 Příplatek

Více

Hotel Amaraigua 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 14 720 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13

Hotel Amaraigua 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 14 720 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13 Hotel Amaraigua 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Malgrat de Mar Datum 03.08.13-10.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní all inclusive vlastní hotel 11

Více

Rodinný WELLNESS HOTEL CENTRÁL***

Rodinný WELLNESS HOTEL CENTRÁL*** Rodinný WELLNESS HOTEL CENTRÁL*** dokončil v roce 2013 další krok ke zkvalitnění služeb Vám, našim hostům. V letech 2009-2013 dokončil výstavbu WELLNESS CENTRA II na ploše dalších 400m 2 ve venkovních

Více