TISKOVÁ INFORMACE FORD KA TISKOVÁ MAPA. 1 Úvod a přehled vlastností 2 Předmluva Johna Fleminga Ka v kostce Umístění na trhu Historie Ka

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "TISKOVÁ INFORMACE FORD KA TISKOVÁ MAPA. 1 Úvod a přehled vlastností 2 Předmluva Johna Fleminga Ka v kostce Umístění na trhu Historie Ka"

Transkript

1 TISKOVÁ INFORMACE FORD KA TISKOVÁ MAPA 1 Úvod a přehled vlastností 2 Předmluva Johna Fleminga Ka v kostce Umístění na trhu Historie Ka 2 Styl Ka 10 Design exteriéru Design interiéru Personalizace vozu 3 Život s Ka 17 Nenáročný a šetrný Bezpečný a spolehlivý Připojený a zábavný Komfortní a praktický Přehled verzí 4 Jízda v Ka 24 Chování na silnici Pohonné jednotky Bezpečnost jízdy 5 Technologie v Ka 28 Podvozek, brzdy a aktivní bezpečnost Karoserie a pasivní bezpečnost Motory a převodovky 6 Technické údaje Ka 38 Internet:

2 - 2 - NOVÝ FORD KA 1 Úvod a přehled vlastností Nový Ford Ka je stylový a moderní automobil s dynamickým charakterem přesně jako jeho kultovní předchůdce Smělý, expresivní vzhled vozu spojuje kinetický design společnosti Ford s mladistvým, drzým duchem původního Ka Nezaměnitelná tvář a svalnaté proporce udělují vozu osobitý výraz Módní a moderní interiér pracuje se silnými kontrasty, vynalézavými detaily a svěžími barvami Lákavé personalizační pakety umožňují zákazníkům přizpůsobit vůz jejich představám Podvozek i řízení byly dlouho a pečlivě laděny s jediným cílem: vytvořit řidičsky nejpřitažlivější automobil ve své kategorii Rozsáhlý testovací program na silnicích i závodních tratích včetně slavné Severní smyčky Nürburgringu; část vývoje probíhala paralelně s vývojem nové Fiesty Hospodárné a ekologicky šetrné pohonné jednotky: zážehová 1,2 l Duratec (51 kw) a poprvé v historii modelu Ka vznětová 1,3 l Duratorq TDCi (55 kw) Oba motory produkují méně než 120 gramů CO 2 na kilometr jízdy Mimořádně tuhá karoserie a Systém inteligentní ochrany Ford IPS zaručují příkladnou úroveň bezpečnosti Provedení Ambiente a Titanium nabízejí velkorysou výbavu, kterou lze ještě rozšířit několika speciálně sestavenými pakety Hi-fi aparatura se šesti reproduktory a rozhraní Bluetooth pro bezdrátové připojení mobilního telefonu V této kategorii ojedinělé prvky výbavy, jako je například vyhřívané čelní okno nebo vyhřívaná sedadla

3 - 3 - Navázat na původní Ka byl nesnadný úkol. Přestože se začal prodávat v roce 1996, i dnes vypadá svěže a moderně, jeho mladicky nerozvážný styl si zamilovalo hodně přes milion zákazníků. Ka je pro evropský Ford svého druhu milníkem. Vdechl nový život do naší nabídky malých vozů a naučil nás, že stylová a zábavná auta mohou přivést k naší značce nové zákazníky. Ještě dnes se Ka těší větší loajalitě zákazníků než kterýkoli jiný vůz Ford. I přes trvající kouzlo původního modelu jsme si nicméně byli vědomi, že je na čase uvést na trh nový Ford Ka. Při rozhodování o výrobě nových modelů se nezřídka ukáže, že z ekonomického hlediska je optimální navázat spolupráci s vhodným partnerem. V tomto případě byl logickou volbou Fiat, který má obrovskou tradici v segmentu malých automobilů. Již předběžné diskuze ukázaly, že naše představy o projektu se navzájem výborně doplňují. Naše priority pro nový Ford Ka byly od začátku jasně dané. Vůz musí jezdit jako Ford, vypadat jako Ford, ale přitom si zachovat nebojácný a zábavný charakter, díky kterému se původní Ka stal tolik populárním. Namísto retro stylu se naši designéři vydali cestou moderního, svěžího vzhledu, postaveného na filozofii kinetického designu Ford. Díky sympaticky drzému úsměvu a charakteristické zadní části ihned víte, že se právě díváte na nový Ford Ka. Specialisté Fordu na ladění podvozků zajistili, aby nový model také jezdil jako Ka, aby nabídl hravost typickou pro původní model. Stejně jako všechny malé vozy Ford je Ka také praktický, komfortní, bezpečný a provozně nenáročný automobil. Nepochybujeme, že kombinace těchto vlastností s jedinečným charakterem Ka učiní z nového modelu jasného favorita nové generace mladých zákazníků. John Fleming, Prezident a generální ředitel, Ford of Europe

4 Ka v kostce Vzrušující nový Ford Ka je stylový, moderní a řidičsky podmanivý automobil. Nahrazuje původní model Ka, který v roce 1996 přinesl do segmentu nejmenších vozů novou úroveň stylu a radosti z jízdy. Druhá generace Ka zachovává všechny přednosti originálu, díky kterým se nejmenší model evropského Fordu dodnes těší obrovské popularitě kompaktní rozměry, svěží vzhled, inspirativní jízdní vlastnosti a funky charakter. Prezentuje je však v novém, moderním balení. Nepřehlédnutelným exteriérem a stylovým interiérem, mimořádnými jízdními vlastnostmi a nezaměnitelným charakterem nastavuje Ford Ka novou laťku v segmentu cenově dostupných malých automobilů. Je praktický, bezpečný, provozně nenáročný a šetrný k životnímu prostředí a otevírá novou kapitolu v úspěšné historii modelu Ka. Stylový a moderní S představením nového Ka se kinetický design dostává také do nejmenší modelové řady evropského Fordu. Stylový a módní vzhled nového automobilu kombinuje nejnovější designové trendy s mladistvým a odvážným duchem, jenž získal původnímu Ka zástupy obdivovatelů. Nový Ka byl navržen pro mladé zákazníky, kteří chápou automobil jako významnou součást svého osobního stylu. Vůz si zachoval kompaktní proporce svého předchůdce, ale přidává k nim svébytný, velmi expresivní výraz. Několik vizuálních detailů odkazuje na původní Ka, nicméně svým dynamickým vzezřením v duchu kinetického designu se novinka řadí do současné generace vozů Ford.

5 - 5 - Nápaditý interiér Interiér nového Fordu Ka se vyznačuje stejně stylovým a dynamickým pojetím jako exteriér. Uplatnily se zde tytéž zásady kinetického designu, které formovaly vnější podobu vozu. Silné kontrasty a výrazné barvy odrážejí moderní, snad i poněkud dobrodružný vkus typického zájemce o nový Ford Ka. Tyto prvky spolu s vynalézavými detaily vtiskly interiéru moderní a zábavný výraz, jaký nemá v segmentu B obdoby. Návrháři interiéru však neopomněli ani praktickou stránku věci. Čtyři dospělí cestující naleznou uvnitř veškeré pohodlí a velkorysou nabídku prostoru jak pro sebe, tak pro svá zavazadla. Řidiči všech věkových kategorií pak ocení vyvýšenou polohu sedadla, ergonomicky rozvržené ovládací prvky a znamenitý výhled všemi směry. Ka podle představ zákazníka Mladí zákazníci, kteří jsou cílovou skupinou modelu Ka, často vnímají automobil jako vyjádření svého osobního stylu. Designéři proto věnovali velkou péči sestavení personalizačního programu, v jehož rámci může zákazník vtisknout svému novému Ka osobitý a individuální vzhled. Celkem tři pakety nabízejí vzrušující kombinace několika různých vylepšení vnějšího i vnitřního designu. Každý paket sestává z lákavé kolekce několika dílčích prvků, od barevného lemování masky chladiče po luxusní kožená sedadla. Zákazník si tedy může sestavit svůj nový Ford Ka právě takový, jaký ho chce mít.

6 - 6 - Podmanivé jízdní vlastnosti Původní Ka byl obdivován pro svůj hravý jízdní projev, jehož zachování bylo jedním z důležitých cílů při vývoji druhé generace. Nový Ford Ka měl nabídnout zrovna tak podmanivé a zábavné svezení jako jeho předchůdce, stát se řidičsky nejpřitažlivějším automobilem své kategorie. Podvozkoví specialisté Fordu naladili zavěšení, odpružení, tlumení, geometrii náprav i řízení s typickou pozorností k detailům, díky které je dnes evropský Ford považován za lídra v jízdních vlastnostech osobních automobilů. Závěrečné zkoušky se odehrávaly na veřejných silnicích, v uzavřených testovacích areálech a také na závodních okruzích včetně legendárního Nürburgringu. Během vývojového procesu si zúčastnění inženýři často vyměňovali poznatky s týmem, který pracoval na nové Fiestě. Některé komponenty například pneumatiky byly dokonce vyvíjeny pro oba modely souběžně. Hospodárný a ekologicky šetrný Nový Ford Ka je nejen cenově dostupný a provozně nenáročný, ale vyznačuje se také příkladnou ohleduplností k životnímu prostředí. Zákazníci budou moci vybírat ze dvou hospodárných pohonných jednotek s nízkými emisemi skleníkových plynů. Zážehový agregát o objemu 1,2 litru a výkonu 51 kw doplní poprvé v historii modelu Ka vznětový motor, konkrétně turbodiesel 1,3 l Duratorq TDCi o výkonu 55 kw. V závislosti na stálém převodu mohou obě motorizace produkovat méně než 120 gramů CO 2 na jeden kilometr jízdy. Motorizace 1.2, která bude podle očekávání výrobce nejprodávanější, dosahuje o 21 procent nižší spotřeba paliva než stávající Ford Ka s motorem o objemu 1,3 l.

7 - 7 - Vznětová verze je přitom ještě úspornější: její kombinovaná spotřeba činí 4,2 l/100 km. Bezpečný a spolehlivý Svými rozměry se Ka sice řadí do kategorie malých automobilů, ale byl navržen tak, aby bezezbytku splnil přísné bezpečnostní standardy Fordu. Základ ochrany cestujících představuje karoserie, která musí být dostatečně pevná a přitom schopná pohltit část energie nárazu. Tuhou karoserii doplňuje Systém inteligentní ochrany Ford IPS, jenž v sobě integruje airbagy, zádržné systémy a bezpečnostní prvky sedadel. Výsledkem je bezpečnost bez jakýchkoli kompromisů. Nabízená provedení Nový Ford Ka bude nabízen ve dvou úrovních výbavy, Ambiente a Titanium. Každá z nich přitom představuje výhodnou kombinaci užitné hodnoty a komfortní výbavy. V závislosti na svých osobních preferencích může zákazník navíc zvolit některý z pečlivě sestavených rozšiřujících paketů. Například sada Bluetooth Connectivity Kit obsahuje rozhraní pro bezdrátové připojení mobilního telefonu, USB port pro připojení externího hudebního přehrávače do palubní audio soustavy a ovládací tlačítka na volantu. Součástí audio systému je přehrávač CD a šest kvalitních reproduktorů, které zajistí věrnou interpretaci zvuku, ať již se jedná o hudbu nebo o hlas volajícího. V segmentu malých vozů zcela ojedinělá nabídka vyhřívaného čelního okna a vyhřívaných sedadel pak znamená nedocenitelné pohodlí a bezpečnost v chladnějších ročních obdobích.

8 - 8 - Vývoj a výroba Nový Ford Ka vznikl ve spolupráci s italskou automobilkou Fiat a vyrábí se v moderním závodě Fiatu u polského města Tichy, kde sdílí výrobní linku s modelem Fiat Historie Ka Původní Ford Ka byl představen na mezinárodním autosalonu v Paříži v roce Okamžitě si získal uznání za vzrušující design ve stylu New Edge a především za schopnost přinést svému řidiči potěšení z jízdy, jaké bylo v té době mezi malými automobily nepředstavitelné. Prodeje v celé Evropě rychle nabíraly na obrátkách a Ka si získal popularitu, která mu zůstala až do samého konce životního cyklu. Ford vyrobil celkem kusů, z toho jen ve Velké Británii se prodalo půl milionu vozů Ka. Nabídka modelových variant se později rozrostla o modely StreetKa a SportKa. Ty dokázaly oslovit nové zákazníky a zároveň podpořit zájem o stávající verze. Ka se těší bezprecedentní věrnosti zákazníků, řada z nich si tento model pořídila třeba i několikrát za sebou. Z interních výzkumů automobilky Ford vyplývá, že Ka má nejloajálnější zákazníky z celého produktového portfolia Ford of Europe.

9 - 9 - Ikona automobilového designu Původní Ford Ka je všeobecně pokládán za skutečnou ikonu automobilového designu devadesátých let. Odvážný, snadno zapamatovatelný vzhled mu získal celé zástupy obdivovatelů. V roce 1998 tehdejší britský premiér Tony Blair jmenoval Ford Ka jedním z prvních produktů milénia. Důvodem zařazení automobilu do prestižního výběru byl jeho kreativní a vynalézavý design. Ka však zabodoval také u akvarijních rybiček, když přijal nezvyklou roli rybího příbytku ve vstupu do Londýnského akvária! Nejmenší Ford získal rovněž řadu ocenění od odborného tisku: Cena evropského automobilového designu 1997, za design New Edge Nejkrásnější automobil světa 1996, Automobilia, Itálie Zlatý volant 1996, Bild am Sonntag, Německo Městské auto roku 1997, AutoZeitung, Německo Produkt roku 1996, Dirigentes, Španělsko Nejlepší auto roku 1997, Automóvil, Španělsko Nejlepší cenově dostupné auto roku , What Car?, Velká Británie Oblíbené auto roku 1996, Sunday Telegraph, Velká Británie Auto roku 1996, Autocar, Velká Británie

10 Styl Ka Zatím poslední aplikace kinetického designu, ale s mladistvým a svěžím duchem původního Ka Moderní vzhled s dynamickým a expresivním stylem Nezaměnitelná tvář a svalnaté proporce udělují vozu osobitý výraz Interiér v duchu kinetického designu, se silnými kontrasty, vynalézavými detaily a pestrými barvami Lákavé personalizační pakety umožňují zákazníkům přizpůsobit vůz jejich představám Rafinované barevné kombinace První Ford Ka je považován za designovou ikonu, takže práce na nástupnickém modelu byly pro náš tým vzrušující výzvou. Uplatnili jsme svoji filozofii kinetického designu a rozhodli se vytvořit moderní městský automobil, který si zachová neotřelý a zábavný charakter originálu. Výsledkem je aktuální a stylový design, jenž otevře modelu Ka cestu k nové generaci mladých zákazníků. Martin Smith, Executive Director Design, Ford of Europe 2.1 Design exteriéru S příchodem nové generace Ka nalézá filozofie kinetického designu uplatnění také v nejmenší modelové řadě evropského Fordu. Stylový a módní vzhled nového automobilu kombinuje nejnovější designové trendy s mladistvým a odvážným duchem, který získal původnímu Ka zástupy obdivovatelů. Nový Ka byl navržen pro mladé zákazníky, kteří chápou automobil jako významnou součást svého osobního stylu. Vůz si zachoval kompaktní proporce svého předchůdce, ale přidává k nim svébytný, velmi expresivní výraz. Několik vizuálních detailů odkazuje na původní Ka, nicméně svým dynamickým vzezřením v duchu kinetického designu se novinka řadí do současné generace vozů Ford.

11 Přátelský a zábavný charakter Primárním cílem designérů bylo zachovat přátelský a zábavný charakter původního Ka. Proto se na přídi i zádi nového modelu objevují typické grafické prvky, jež vytvářejí nezaměnitelnou tvář automobilu. Vpředu je to prominentní mřížka chladiče lichoběžníkového tvaru, klíčový prvek kinetického designu, která formuje ústa automobilu, zatímco dozadu protažené světlomety připomínají velké oči. Rozměrné logo automobilky Ford pak v tomto kontextu působí jako nos. Všechny tři prvky společně dávají novému Fordu Ka atraktivní, usměvavou tvář, která přímo vybízí ke svezení. Obdobný přístup byl uplatněn také vzadu. Dominantní sdružené svítilny jsou doširoka otevřené oči, madlo pátých dveří je nos a nárazník s lichoběžníkovou vložkou uprostřed představuje ústa. Prvky kinetického designu Přestože nezaměnitelná tvář a svalnaté proporce udělují novému Fordu Ka osobitý charakter, objevují se zde tytéž prvky kinetického designu jako na dalších vozech Ford z nedávné doby: Mondeo, Kuga a Fiesta. Svým sebejistým postojem, jakoby napnutými plochami a atleticky klenutými křivkami dává Ka jasně najevo svůj jedinečný dynamický potenciál. K důležitým prvkům kinetického designu patří také široké lemy blatníků, mohutné nástavce prahů a výrazné boky, podpořené šípovitou linkou, jež se klene přes kliku dveří vstříc zadním svítilnám. Také typická linie oken je inspirována filozofií kinetického designu, i když zde byla přizpůsobena nezapomenutelným tvarům původního Ka. Zrovna tak záď kombinuje znaky kinetického designu, jako je například okno třetích dveří se zkosenými hranami,

12 s vizuálními odkazy na stávající Ka. Mezi ty patří třeba jemné zakřivení třetích dveří nebo způsob, jímž střecha přechází v integrovaný spoiler. Svěží barvy exteriéru Mladistvý, poněkud drzý charakter nového Ka se odráží rovněž v barevné paletě laků karoserie, která byla pro tento nový model zvolena. Některé odstíny standardních i metalických laků jsou určeny speciálně pro Ka a odpovídají preferencím cílové skupiny zákazníků. Paleta je postavena na silných pastelových odstínech, obsahuje však také dvě barvy s perleťovým efektem: zářivě bílou Piste a fialovou Blush. 2.2 Design interiéru Interiér nového Fordu Ka se vyznačuje zrovna tak stylovým a dynamickým pojetím jako vnější podoba automobilu. I uvnitř vozu totiž nalezly uplatnění tvůrčí principy kinetického designu, takže interiér vizuálně a pocitově navazuje na svěží a moderní vzezření exteriéru. Návrháři záměrně použili silné kontrasty a výrazné barvy, které odpovídají poněkud odvážnějšímu vkusu typického zákazníka nového Ka. Ve spojení s mnoha nápaditými detaily tak vznikl módní a moderní interiér, jaký nemá v kategorii nejmenších automobilů obdoby. Nový Ford Ka nicméně nezapomíná ani na praktickou stránku věci: nabízí velkorysý vnitřní prostor a dostatek pohodlí až čtyřem dospělým cestujícím. Zvýšené umístění sedadel, vhodně rozmístěné ovládací prvky a znamenitý výhled všemi směry ocení řidiči všech věkových kategorií. Samozřejmostí je pak nabídka odkládacích prostor na drobné každodenní nezbytnosti, jako jsou hudební přehrávače, mobilní telefony, mince nebo sluneční brýle.

13 Vynalézavé detaily Zásady kinetického designu jsou patrné v jasně definovaných tvarech, silných dynamických křivkách a plných plochách v celém interiéru. Štíhlá palubní deska křídlového průřezu plynule přechází do středové konzoly s charakteristickou grafikou a nepřehlédnutelným logem Ka. Napříč celým interiérem se jako jednotící designové téma objevují lichoběžníkové tvary: jsou na středové konzole, volantu, potazích sedadel a dokonce i na dveřních výplních. Dominantním aspektem vnitřního designu je lesklý bílý povrch středové konzoly a dveřních madel. Tato nezvyklá povrchová úprava vytváří silný kontrast s okolními materiály v interiéru, což odpovídá moderním trendům v designu spotřební elektroniky. V modelu Titanium je stejným způsobem zpracován rovněž kryt přístrojů a ramena volantu. Osobitost interiéru zdůrazňují pečlivě provedené detaily, jako je například atraktivní grafika v horní části středové konzoly. Pozornost k sobě přitahují rovněž minimalisticky pojaté výdechy ventilačních otvorů, které svým tvarem připomínají lis na citrusy a při manipulaci je třeba uchopit je podobným způsobem jako bowlingovou kouli. Expresivní barvy, silné kontrasty Odvážné kombinace barev a silně kontrastní témata jsou společnými znaky nabízených provedení interiéru. Zákazník bude moci vybírat ze dvou barevných ladění: tmavou volbu představuje modro-šedá kombinace, světlejší variantou je odstín khaki. Celkový dojem dotvoří některý z mnoha vzorů sedadel, vybraných tak, aby ladily s vnitřním prostředím i vnějším lakem karoserie. Sedadla jsou opatřena světlými vložkami kontrastní barvy, v některých případech velmi sytého pastelového odstínu. V modelech Ambiente se na těchto vložkách objevuje vzor

14 v podobě moderní grafiky, zatímco jednolitá barva ve verzi Titanium umocňuje dojem silného kontrastu se sousedními plochami. Výjimečná pozornost k detailu je patrná na kvalitě a textuře všech materiálů použitých uvnitř nového Fordu Ka. Povrch horní části palubní desky imituje svým vzhledem texturu přírodních látek, jako je například plátno, a přitom je navržen tak, aby si zachovat atraktivní matné vzezření po celou dobu životnosti automobilu. Dojem, že tento interiér patří mnohem většímu a dražšímu vozu, nijak nevyvracejí ani tenké a rovnoměrné spáry mezi jednotlivými díly vnitřního obložení. 2.3 Personalizace vozu Mladá cílová skupina nového Fordu Ka chápe osobní automobil jako významnou součást svého osobního stylu. Pověřený tým proto věnoval značnou péči sestavení pestrého programu stylových doplňků, které umožní zákazníkovi vytvořit svůj vlastní, jediný a nezaměnitelný Ford Ka. Ihned po zahájení prodeje bude možné objednávat pakety z programu Ford Individual, které nabízejí vzrušující kombinaci vnějších i vnitřních designových doplňků ve třech různých tématech. Tři různé designové směry Každý ze tří paketů přináší specifický vnější design spolu s řadou odpovídajících prvků v interiéru, jako jsou kupříkladu barvy a vzory čalounění sedadel, barevně sladěné vnitřní výplně nebo speciální volanty, hlavice řadicí páky a podlahové rohože. Jednotlivé pakety jsou navrženy tak, aby se doplňovaly s určitými barvami karoserie. Pakety vnějších a vnitřních doplňků lze objednávat samostatně, nicméně druhé jmenované budou k dispozici výhradně pro model Titanium.

15 Tři témata Individual jsou: Digital Art Pulsující styl pouliční módy, postavený na svěžím odstínu zelené barvy. Vnější paket sestává ze vzorovaných pruhů na karoserii, zeleného lemování masky chladiče a krytů vnějších zpětných zrcátek ve stejném odstínu. Vnitřní paket obsahuje sedadla se vzorovanými vložkami a zelenými opěrkami hlavy, zelených dveřních výplní, středové konzoly, madel, krytu přístrojového panelu, volantu a prstenců okolo výdechů ventilační soustavy. Na hlavici řadicí páky a ruční brzdě se objevuje zelená kůže v kombinaci s hliníkovou povrchovou úpravou, výsledný dojem dotvářejí velurové rohože s obšitím zelené barvy. Grand Prix Vzrušující sportovní téma s motivem šachovnicové vlajky, červená nebo bílá převládající barva (v závislosti na zvoleném odstínu karoserie). Vnější paket je tvořen vzorovanými pruhy na karoserii, barevným lemováním masky chladiče a barevnými kryty vnějších zpětných zrcátek. Nadto lze přidat zadní spoiler a bílá kola z lehkých slitin. Do vnitřního paketu náleží červená sedadla s vyraženým bílým vzorem a bílými opěrkami hlavy, červené výplně dveří a volant potažený kůží červené barvy. Hlavice řadicí páky a ruční brzda jsou vyvedeny v kombinaci červené kůže a hliníkového povrchu, červenou barvu má i obšití velurových rohoží. Tattoo Módní, zábavný design se vzorem připomínající tetování, vyvedený v zářivých metalických barvách. Vnější paket je složen z velkého loga tetování na střeše a menšího na blatnících. Vnitřní paket přináší stříbřitě šedé textilní vložky sedadel a logo vyražené na opěradlech, stříbřitě šedé opěrky hlavy i výplně dveří a antracitový kožený volant. Tutéž barvu má také kožený potah hlavice řadicí páky a ruční brzdy, v obou případech kombinovaný s hliníkem. Velurové rohože se kromě stříbřitého obšití vyznačují rovněž vyraženým logem. Na přání lze přidat ještě kožené čalounění sedadel.

16 Široké možnosti individualizace Řadu položek individuálního stylu bude možné objednávat samostatně: Lemování masky chladiče a kryty vnějších zpětných zrcátek v jedné ze čtyř výrazných barev Chromované kliky dveří a víka zavazadlového prostoru, chromovaná koncovka výfuku Kožené čalounění sedadel v barvách odpovídajících světlému či tmavému ladění interiéru Kožený volant, hlavice řadicí páky a madlo ruční brzdy Speciální středová konzola s odkládací schránkou a elastickými síťkami, barevně sladěná se zvoleným provedením interiéru Držák přenosné satelitní navigace na levém A-sloupku Prémiové velurové rohože s logem Ka Zadní spoiler v barvě karoserie Kola z lehkých slitin o průměru 14, 15 a 16 palců v několika různých vzorech, patnáctipalcové ráfky na přání i v bílé barvě

17 Život s Ka Provozně nenáročné, hospodárné pohonné jednotky šetrné k životnímu prostředí Emise CO 2 u zážehové i vznětové motorizace pod 120 g/km Mimořádně pevná karoserie a Systém inteligentní ochrany Ford zajišťují vynikající ochranu posádky Prostor a pohodlí pro čtyři Praktický, chytře řešený interiér Dvě hodnotná provedení, široká nabídka atraktivních paketů výbavy Audio systém se šesti reproduktory, rozhraní Bluetooth V daném segmentu ojedinělé funkce jako vyhřívání sedadel a čelního okna Zájemci o Ka vyžadují nezaměnitelný a stylový automobil, ale zároveň chtějí vůz, který zapadne do jejich životního stylu a pomůže jim zůstat v kontaktu s přáteli. Nový Ford Ka splňuje všechny tyto požadavky. Nabízí široký výběr výbavy na přání včetně nejmodernější komunikační a zábavní techniky. Život s Ka samozřejmě přináší řadu dalších výhod: stejně jako všechny malé vozy Ford je i nový Ka bezpečný, praktický, hospodárný a ekologicky šetrný automobil. Maureen Graham, Brand Manager, Small Cars, Ford of Europe 3.1 Nenáročný a šetrný Nový Ford Ka byl již od počátku navrhován s ohledem na hospodárný provoz a ohleduplnost k životnímu prostředí. Zážehový motor 1,2 l, který bude podle výrobce nejžádanější pohonnou jednotkou, vykazuje o 21 procent nižší spotřebu paliva než předchozí Ka s motorem 1,3 l, když mu na 100 km jízdy postačí v kombinovaném režimu pouhých 5,1 l benzínu. Ka je nově k dispozici také s úsporným vznětovým agregátem o zdvihovém objemu 1,3 l, jehož kombinovaná spotřeba činí jen 4,2 l/100 km.

18 Emise CO 2 pod 120 g/km Ruku v ruce se snížením spotřeby jde i pokles emisí CO 2 : benzínovou i naftovou verzi nového Ka lze pořídit v provedení, které neprodukuje více než 120 gramů oxidu uhličitého na kilometr jízdy. V případě zážehového agregátu to představuje snížení emisí CO 2 o 21 procent ve srovnání s odcházejícím modelem. Velmi nízké jsou rovněž exhalace výfukových zplodin. Obě pohonné jednotky vyhovují emisní normě Euro IV. Turbodiesel lze navíc (na některých trzích) dovybavit filtrem pevných částic, který téměř stoprocentně eliminuje emise jemných sazí. Řada opatření směřuje ke snížení nákladů na údržbu a opravy vozu. Platí to třeba o náraznících navržených tak, aby odolaly opakovaným drobným kolizím v nízkých rychlostech, jimž se automobily provozované ve městech čas od času nevyhnou. 3.2 Bezpečný a spolehlivý Nový Ford Ka se svými rozměry možná řadí k malým automobilům, ale i přesto musí vyhovět stejně přísným bezpečnostním standardům jako ostatní modely evropského Fordu. Základem ochrany cestujících je tuhá karoserie, vyvinutá s pomocí nejmodernějších počítačových simulací. Další stupeň ochrany zajišťuje Systém inteligentní ochrany Ford IPS, který v sobě sjednocuje airbagy, zádržné systémy a další technologie pasivní bezpečnosti. Ford Ka je standardně vybaven dvěma čelními airbagy, přičemž na přání lze dodat ještě boční a také okenní ochranné vaky. Zadní sedadla jsou opatřena úchyty ISOFIX pro bezpečné, rychlé a snadné upevnění odpovídající dětské sedačky. Na některých trzích budou úchyty ISOFIX dodávány v rámci standardní výbavy, zatímco jinde budou k dispozici na přání, ale bez příplatku.

19 S jistotou až k cíli Funkce opožděného zhasínání čelních světlometů umožňuje bezpečný a pohodlný odchod od vozidla za tmy na neosvětleném parkovacím místě, například na příjezdové cestě před garáží. V závislosti na nastavení systému mohou čelní světlomety a boční světla zůstat svítit až tři a půl minuty po uzamknutí vozu. Vozidla s centrálním zamykáním mají i funkci pozdravu, která po odemknutí aktivuje vnější i vnitřní osvětlení automobilu. Značnou pozornost věnoval vývojový tým ochraně nového Fordu Ka před nenechavci. Díky zesíleným a chráněným zámkům dveří nebo elektronickému imobilizéru vůz odpovídá přísným požadavkům britského institutu Thatcham. 3.3 Připojený a zábavný Mobilní telefony a hudební přehrávače tvoří nedílnou součást životního stylu mladých lidí. Nový Ford Ka proto přijíždí vybaven vším potřebným pro komunikaci a zábavu svých pasažérů. Objedná-li zákazník sadu Konektivta, obdrží rozhraní Bluetooth pro bezdrátové připojení mobilního telefonu, USB konektor pro přehrávání hudebních souborů v audio soustavě vozu, ovládání nejdůležitějších komunikačních a zábavních funkcí na volantu a také technicky náročnější přístrojový panel, který předkládá vybrané informace na displeji palubního počítače. Hands-free systém Bluetooth Rozhraní Bluetooth s hlasovým ovládáním dává řidiči možnost uskutečňovat, přijímat nebo i odmítat telefonické hovory prostřednictvím buď tlačítek nebo volantu, nebo hlasových pokynů. Systém podporuje připojení až tří mobilních telefonů, vlastní vyzváněcí tóny a dokonce i konferenční hovory s trojicí účastníků.

20 Díky USB portu v dolní části středové konzoly se posádka nemusí vzdávat své oblíbené hudby ani na cestách automobilem. K palubní aparatuře lze takto připojit přehrávač MP3, ipod, mobilní telefon nebo USB disk s hudebními skladbami. Systém dokáže přehrávat soubory ve formátu MP3, WMA nebo WAV. Šestice reproduktorů Zákazníci Fordu Ka dostanou na výběr dva hudební pakety, přičemž každý z nich obsahuje šest reproduktorů, radiopřijímač, přehrávač CD s podporou MP3 a konektor 3,5 mm pro připojení vnějšího zdroje zvuku. Paket Advanced, určený pro model Titanium, přináší ještě vyspělejší reproduktory i hlavní audio jednotku a přidává k nim zesilovač 4 x 30 W a subwoofer o výkonu 100 W. 3.4 Komfortní a praktický Expresivní, osobité atmosféry v interiéru nového Fordu Ka nebylo dosaženo na úkor praktických hledisek nebo uživatelského pohodlí. Vysoká linie střechy poskytuje nadbytek prostoru i řidičům vzrostlé postavy a veškeré pohodlí zde naleznou také tři další dospělí cestující. Na dojmu vzdušnosti a prostoru se podílí rovněž design jednotlivých prvků v interiéru, zejména palubní desky a sedadel. Výše položené sedadlo dává řidiči perfektní výhled a všechny klíčové ovládací prvky včetně řadicí páky se nacházejí v blízkosti volantu. I méně zkušení řidiči se budou za volantem nového Fordu Ka rychle cítit jako doma. Samotný volant lze seřídit jak výškově, tak podélně, a standardně montovaný elektrický posilovač řízení (EPAS) je zárukou jeho lehkého a precizního chodu. Čtyři hlavní přístroje před řidičem se vyznačují jasnou, přehlednou grafikou. Přímo uprostřed se nachází rozměrný displej palubního počítače. Nejrůznější spínače a tlačítka jsou ergonomicky rozmístěny na středové konzole podle toho, jak často jsou používány. Zcela nahoře tak nalezlo své místo ovládání audio soustavy, aby řidič nebyl při volbě rozhlasové stanice či úpravě hlasitosti rozptylován více, než je nezbytně nutné.

21 Prostor pro všechno Interiér nového Fordu Ka nabízí řadu odkládacích prostor, počínaje velkoryse dimenzovanou schránkou před spolujezdcem přes kapsy ve dveřích až po malou přihrádku ve spodní části středové konzoly, která je jako dělaná pro odložení hudebního přehrávače či mobilního telefonu. Objem hlavního zavazadlového prostoru činí 224 litrů v základní konfiguraci, ale po rychlém a snadném sklopení zadních sedadel naroste na více než 700 litrů. Důkladně naladěné odpružení a tlumení zajišťuje odpovídající komfort jízdy, úroveň hluku pronikajícího k cestujícím zůstává ve všech jízdních režimech pozoruhodně nízká. V daném segmentu ojedinělá výbava Zákazníci v regionech s mírným kontinentálním klimatem, kam patří i Česká republika, v zimě nezřídka musejí odstraňovat námrazu z oken a ani usednutí na promrzlé sedadlo není z nejpříjemnějších. Nový Ford Ka nicméně přináší komfortní výbavu, jaká je v segmentu malých automobilů zcela ojedinělá. Na přání lze dodat vyhřívání čelního okna a také vyhřívání předních sedadel, která se postarají o příjemný začátek cesty i v těch nejchladnějších zimních ránech.

Navíc oproti výbavě Trend:

Navíc oproti výbavě Trend: FORD KA I CENÍK Výbava Motor Palivo Výkon Převodovka Cena vč. DPH Trend 1.2 Duratec benzín 69 k (51 kw) 5st. manuální 184 990 Trend Plus 1.2 Duratec benzín 69 k (51 kw) 5st. manuální 199 990 Titanium 1.2

Více

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000 Modelový rok '12 LS LT LT+ LTZ 351 000 377 000 395 000 415 000 442 200 1,7D 96 kw/130 k ECO 461 400 493 000 2,0 VCDi 120 kw/163 k 462 000 500 200 AKČNÍ 1,7D 96 kw/130 k ECO 2,0 VCDi 120 kw/163 k LS LT

Více

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč MEGANE COUPÉ Od 299 900 Kč RENAULT MÉGANE COUPÉ LIMITED OD 284 900 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč* SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Více

Technická specifika zboží

Technická specifika zboží Technická specifika zboží Příloha č. 2 zadávací dokumentace 1 ks automobilu ve specifikaci: Model: typ: provedení: automobil osobní silniční vyšší střední třída; sedan; počet dveří: minimálně 4; počet

Více

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ!

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ! NOVÉ TWINGO Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky AKTUÁLNÍ AKCE S Novým Twingem vám bude město ležet u nohou! Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle

Více

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč OOEXKLUZIVNÍ LIMITOVANÁ SÉRIE CLIO R.S. MONACO GP OOLAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM OOR.S. DRIVE VOLBA 3 REŽIMŮ NASTAVENÍ VOZU

Více

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ CENÍK PLATNÝ OD 1.4.2012 CENA 1.2 Edice 100 CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 273 900 Kč Interiér Kapsa na zadní straně sedadla řidiče Kapsa na zadní straně sedadla spolujezdce Sluneční

Více

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 Ceník M{zd{ MX-5 Výkon kw (k) Převodovka Emotion Challenge Revolution 1.8 Roadster 93 (126) man. 5st. 574 900 631 900-1.8 Roadster Coupé 93 (126) man. 5st. - 681

Více

POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ

POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ PŘIZPŮSOBÍ SE VAŠEMU PODNIKÁNÍ Sleva 17% již od 395 900 Kč 22% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ Nissan NV200 Combi poskytuje více prostoru, je flexibilní a nabízí širokou

Více

Základní technický popis...10. Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13

Základní technický popis...10. Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13 Obsah Úvodem...9 Základní technický popis...10 Škoda Felicia se představuje...10 Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13 Údržba a kontrola technického stavu...14 Pravidelná

Více

ŠKODA Octavia Combi RS

ŠKODA Octavia Combi RS zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC, uložený vpředu napříč vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem s nastavitelnou geometrií lopatek, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC,

Více

FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM

FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM Představujeme Fiat Sedici, elegantní a výkonné SUV, které překvapí ekonomickou spotřebou a ohleduplností k životnímu prostředí. Tento pohotový všestranný automobil

Více

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU Inovace představující špičku ve své třídě od 199 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč V případě využití financování Nissan Finance sada zimních pneumatik zdarma NOVÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM NISSAN

Více

od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením

od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením S městem na jedné vlně od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením VÍTĚZ 2013 MALÉ VOZY ŠESTÝ SMYSL PRO MĚSTO NOVÝ NISSAN MICRA Systém Inteligentního klíče rozpozná

Více

CENÍK NOVÝ FORD FIESTA

CENÍK NOVÝ FORD FIESTA CENÍK NOVÝ FORD FIESTA Motor Výkon Převodovka 3dv. Cena včetně DPH 5dv. Ambiente 1.25 Duratec 60 k (44 kw) 5st. manuální 209 990 224 990 1.25 Duratec 60 k (44 kw) 5st. manuální 234 990 249 990 1.25 Duratec

Více

VÝBAVY A CENY CRUZE SW

VÝBAVY A CENY CRUZE SW VÝBAVY A CENY CRUZE SW CENÍK PLATNÝ OD 1.9.2012 CENA CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA EMISE CO2 380 000 Kč + 1.7D Eco 1.4 Turbo 1.7D Eco 2.0 VCDi AT 1.4 Turbo 2.0 VCDi 2.0 VCDi AT 302900 Kč 317900 Kč 415900 Kč

Více

NOVÝ NISSAN MICRA. S městem na jedné vlně. od 164 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč. od 97 450 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50

NOVÝ NISSAN MICRA. S městem na jedné vlně. od 164 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč. od 97 450 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 S městem na jedné vlně od 164 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč od 97 450 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 VÍTĚZ 2013 MALÉ VOZY ŠESTÝ SMYSL PRO MĚSTO NOVÝ NISSAN MICRA Systém Inteligentního

Více

www.kiamotors.cz Kia Soul Originální příslušenství

www.kiamotors.cz Kia Soul Originální příslušenství www.kiamotors.cz Kia Soul Originální příslušenství Kia Soul osvoboďte svoji mysl Městský crossover Kia Soul je dalším výrazem revolučního rozšiřování produktové řady osobních automobilů značky Kia. Jako

Více

Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva 10 000 Kč na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design.

Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva 10 000 Kč na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design. NOVÝ YARIS Ceník - zaváděcí ceny Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design. Akční - zaváděcí ceny Entry Power Active

Více

Ford Fiesta Trend 1.25 Duratec 82 k, 5dveřová karoserie se zvýhodněním 14 000 Kč

Ford Fiesta Trend 1.25 Duratec 82 k, 5dveřová karoserie se zvýhodněním 14 000 Kč FORD FIESTA I CENÍK Mimořádný bonus* Ford Fiesta Trend 1.25 Duratec 82 k, 5dveřová karoserie se zvýhodněním 14 000 Kč cena 269 990 Kč Akční nabídka* Fiesta audio se systémem SYNC, Bluetooth handsfree a

Více

MotoR LIMITED BOSE. RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900 kč

MotoR LIMITED BOSE. RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900 kč CLio Renault LaGUna GRanDtoUR Ceník MotoR LIMITED BOSE 16v 140 569 900 dci 130 607 900 dci 150 627 900 677 900 energy dci 150 637 900 dci 175 at esm 735 900 RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ NOVÝ NISSAN NOTE CENY OD 179 900 KČ S BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB - SLEVA AŽ 60 000 KČ PROSTORNOST PROSTORNÝ INTERIÉR S POSUVNÝMI ZADNÍMI SEDADLY UMOŽŇUJE ZVĚTŠENÍ

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ NOVÝ MICRA CENY OD BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ S 164 900 KČ 30 000 KČ 50 FINANCE 50 PROSTORNOST Interiér nové Micry je prostornější než kdy dřív. Navíc je vybaven mnoha novými kvalitními materiály

Více

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ NOVÝ NISSAN MICRA CENY OD BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ S 164 900 KČ 30 000 KČ ZIMNÍ PNEUMATIKY ZDARMA S NISSAN FINANCE PROSTORNOST Interiér nové Micry je prostornější než kdy dřív. Navíc je vybaven mnoha

Více

NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE! RENAULT CLIO, VÍTĚZ CENY ZLATÝ VOLANT 2012

NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE! RENAULT CLIO, VÍTĚZ CENY ZLATÝ VOLANT 2012 NOVÉ CLIO již od 229 900 Kč NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE! OO7" MULTIMEDIÁLNÍ DOTYKOVÝ DISPLEJ S NAVIGACÍ OOMOTORY ENERGY TCe 90 SE SPOTŘEBOU 4,5 l/100 km O O 5 HVĚZDIČEK EURO NCAP RENAULT CLIO,

Více

DaciaBox 5 super výhod v jednom balíčku. pojištění s 10% nebo 100 000 km**

DaciaBox 5 super výhod v jednom balíčku. pojištění s 10% nebo 100 000 km** Nový Již od 249 900 Kč Pro prvních 150 klientů balíček příslušenství za poloviční cenu.* Aktuální Akce DaciaBox 5 super výhod v jednom balíčku BeZ poplatků Prodloužená smluvní 1,8 % záruka na Snížené +

Více

PNEU. ZiMNÍ MATIKY ** NOVÝ MEGANE. ZÍsKáTE. od 234 900 Kč*

PNEU. ZiMNÍ MATIKY ** NOVÝ MEGANE. ZÍsKáTE. od 234 900 Kč* NOVÝ MEGANE od 234 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 75 000 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč SPECIÁLNÍ NABÍDKA NA VYBRANÉ SKLADOVÉ

Více

Ambiente Edition Ford B-MAX Ambiente s klimatizací a rádiem za 316 990 Kč

Ambiente Edition Ford B-MAX Ambiente s klimatizací a rádiem za 316 990 Kč FORD B-MAX I CENÍK Mimořádná nabídka* Ambiente Edition Ford B-MAX Ambiente s klimatizací a rádiem za 316 990 Kč Zvýhodnění 13 900 Kč *Nabídka Ambiente Edition je omezena časově a počtem odebraných vozidel.

Více

Dacia Logan & Logan MCV

Dacia Logan & Logan MCV Dacia Logan & Logan MCV Komfort a inteligentní technologie Dotykový multimediální systém Media Nav 2.0*. Tempomat s omezovačem rychlosti*. Zadní parkovací senzor. * Dostupný v závislosti na verzi. Nevídaný

Více

FORD RANGER I CENÍK. Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 436 900 Kč bez DPH / 528 649 Kč s DPH

FORD RANGER I CENÍK. Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 436 900 Kč bez DPH / 528 649 Kč s DPH FORD RANGER I CENÍK Mimořádná nabídka* Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 436 900 Kč bez DPH / 528 649 Kč s DPH Výhodné financování od Ford Credit *Zvýhodněná nabídka platí do 30. 9. 2015.

Více

Motor Palivo Výkon Převodovka. 1.25 Duratec benzín 60 k (44 kw) 5st. manuální 244 990 259 990

Motor Palivo Výkon Převodovka. 1.25 Duratec benzín 60 k (44 kw) 5st. manuální 244 990 259 990 CENÍK FORD FIESTA Motor Palivo Výkon Převodovka 3dv. Cena včetně DPH 5dv. Ambiente 1.25 Duratec benzín 60 k (44 kw) 5st. manuální 218 990 233 990 1.25 Duratec benzín 60 k (44 kw) 5st. manuální 244 990

Více

Rozměry vozidla... 11 Hmotnosti vozidla... 14 Motor a jeho parametry... 15 Spojka... 19. Technika jízdy... 27

Rozměry vozidla... 11 Hmotnosti vozidla... 14 Motor a jeho parametry... 15 Spojka... 19. Technika jízdy... 27 Obsah Úvodem............................................................ 9 Seznámení s vozidlem........................................... 10 Technický popis Škody Fabia..........................................

Více

Dacia Celebration. Limitovaná série

Dacia Celebration. Limitovaná série Dacia Celebration Limitovaná série Dacia slaví úspěch a uvádí limitovanou sérii Celebration U značky Dacia je vše možné: koupit si vůz 4X4, elegantní sedan, 5místné stylové vozidlo, jednoprostorový vůz

Více

Technické podmínky. pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015

Technické podmínky. pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015 Příloha č. 1 zadávací dokumentace Technické podmínky pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015 Automobily musí splňovat následující

Více

ENERGYDAYS POCIŤTE NOVOU ENERGII RENAULT

ENERGYDAYS POCIŤTE NOVOU ENERGII RENAULT Nov ý NOVÉ TWINGO ENERGYDAYS POCIŤTE NOVOU ENERGII RENAULT FINANCOVÁNÍ NA TŘETINY NOVÝ RENAULT TWINGO OD 71 633 Kč PŘI ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0% ÚROKEM VÝBAVA MOTOR CENÍK Life 1,0 SCe 12V 70/52 kw

Více

VOZY K OKAmŽitÉmU ODBĚRU S AKČNÍ SLeVOU NA WWW.ReNAULt.CZ

VOZY K OKAmŽitÉmU ODBĚRU S AKČNÍ SLeVOU NA WWW.ReNAULt.CZ NOVÝ MegaNe grandtour od 274 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 60 000 Kč* FINANCOVáNÍ ALL4LimiteD první rok havarijního pojištění zdarma další roky za zvýhodněnou sazbu 1,8 % s 10% spoluúčastí bez poplatků za zpracování

Více

Renault ClIO V rytmu Vašeho srdce

Renault ClIO V rytmu Vašeho srdce Renault ClIO V rytmu Vašeho srdce CENÍK MOTOR 1,2 16V 75 229 900 249 900 269 900 294 900 TCe 90 279 900 299 900 324 900 TCe 120 EDC 352 900 377 900 399 900 dci 75 321 900 341 900 dci 90 371 900 396 900

Více

RENAULT SCÉNIC LIMITED od 369 900 kč* získejte BoNUS 15 000 kč. PŘI výkupu vašeho STÁvAJíCíHo vozu

RENAULT SCÉNIC LIMITED od 369 900 kč* získejte BoNUS 15 000 kč. PŘI výkupu vašeho STÁvAJíCíHo vozu CLIo Renault SCÉNIC CENík MoToR LIFE LIMITED BOSE 1,6 16v 110 439 900 459 900 Energy TCe 130 499 900 549 900 dci 110 499 900 519 900 569 900 dci 110 EDC 554 900 604 900 Energy dci 130 559 900 609 900 RENAULT

Více

SPOTŘEBA (l/100 km) město / mimo město / kombinovaná

SPOTŘEBA (l/100 km) město / mimo město / kombinovaná Ceník Platnost od 5. srpna 2010 Motorizace MOTOR PŘEVODOVKA VÝKON (kw) SPOTŘEBA (l/100 km) město / mimo město / kombinovaná KAROSERIE JX-E JLX-ES JLX-EL 1.6 VVT 5MT 78 10,2 / 7,1 / 8,2 3dveřová 539 900

Více

1,8 % sazbu havarijního pojištění

1,8 % sazbu havarijního pojištění 0800 700 112 Již od 249 900 Kč Nejrychleji rostoucí značka v Evropě Aktuální akce S financováním Chytrá volba plaťte méně a získejte více! Zaplaťte na měsíční splátce limitované série Celebration méně,

Více

VAN MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR

VAN MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR NISSAN NV200 VAN Fleetová sleva již při nákupu 1 vozu 288 810 Již od 288 810 Kč MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR Nákladový prostor NV200 byl chytře navržen tak, aby byly vnitřní rozměry co největší a je tak

Více

OPRAVDOVÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY

OPRAVDOVÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY NOVÝ JUKE NISMO RS Bonus od CENA OD 589 000 KČ 55 000 KČ FINANCE 50 50 OPRAVDOVÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY 214 KONÍ, POHON VŠECH 4 KOL, ZESÍLENÁ KAROSERIE, VYLEPŠENÉ BRZDY NISMO RS, VYLEPŠENÉ ODPRUŽENÍ A TLUMIČE,

Více

teploty Chromované kliky dveří Výškově nastavitelný volant Systém UConnect Radio s 6 reproduktory, vstupy AUX-IN a USB a ovládáním na volantu

teploty Chromované kliky dveří Výškově nastavitelný volant Systém UConnect Radio s 6 reproduktory, vstupy AUX-IN a USB a ovládáním na volantu N O V Ý POP 500 Verze POP vás vítá ve světě 500. Nabízí ležérní styl, který je ideální pro každý den. POP 7 airbagů LED světla denního svícení Nová elipsovitá světla 14 ocelová kola* Elektricky ovládaná

Více

Mezinápravová spojka Haldex 4. generace zajišťuje pohon všech kol u nového modelu Superb 4x4 (od KT 36/08) a u modelu Octavia Combi 4x4

Mezinápravová spojka Haldex 4. generace zajišťuje pohon všech kol u nového modelu Superb 4x4 (od KT 36/08) a u modelu Octavia Combi 4x4 EZINÁPRAVOVÁ SPOJKA HALDEX 4. GENERACE ezinápravová spojka Haldex 4. generace ezinápravová spojka Haldex 4. generace zajišťuje pohon všech kol u nového modelu Superb 4x4 (od KT 36/08) a u modelu Octavia

Více

ů k opník mezi crossovery, první model Subaru s m otorem Boxer Diesel, prv ní model s a utomatickou převodovkou Lineartronic s dieslem Poprv

ů k opník mezi crossovery, první model Subaru s m otorem Boxer Diesel, prv ní model s a utomatickou převodovkou Lineartronic s dieslem Poprv Průkopník mezi crossovery, první model Subaru s motorem Boxer Diesel, první model s automatickou převodovkou Lineartronic s dieslem 1) Outback stál u zrodu populární kategorie crossoverů. Model Outback

Více

PLATNOST OD 15. 5. 2015 MAZDA 2 CENÍK

PLATNOST OD 15. 5. 2015 MAZDA 2 CENÍK PLATNOST OD 15. 5. 2015 MAZDA 2 CENÍK Technologie Skyactiv Lehká a odolná karoserie > Přesné řízení > Výkonné a úsporné motory > Přesné a rychlé řazení Modelová řada M{zd{ 2 Výkon kw (k) G75 Emotion Challenge

Více

CENÍK NOVÝ FORD B-MAX

CENÍK NOVÝ FORD B-MAX CENÍK NOVÝ FORD B-MAX Základní ceny Motor Výkon Převodovka Cena včetně DPH Ambiente 1.4 Duratec 90 k (66 kw) 5st. manuální 328 500 1.4 Duratec 90 k (66 kw) 5st. manuální 358 500 1.0 EcoBoost 100 k (74

Více

Řada motorů Euro 6 od společnosti Scania: Osvědčená technologie a řešení pro každou potřebu

Řada motorů Euro 6 od společnosti Scania: Osvědčená technologie a řešení pro každou potřebu 18. listopadu 2013 Řada motorů Euro 6 od společnosti Scania: Osvědčená technologie a řešení pro každou potřebu Scania nyní nabízí jedenáct motorů Euro 6, od 250 hp do 730 hp. Zákazníci z celé Evropy, kteří

Více

Servisní knížka. Verze 1.0. Rover 75 Rover 75 Tourer

Servisní knížka. Verze 1.0. Rover 75 Rover 75 Tourer Servisní knížka Verze 1.0 Rover 75 Rover 75 Tourer Vaše motorizace Výkon (PS) Točivý moment (N/m) 0-100 km (s) Maximální rychlost (km/h) Spotřeba (l/100 km) Výroba v letech Benzín 1.8 120 160 10.9 195

Více

GRAND SCÉNIC 5místný Od 384 900 Kč

GRAND SCÉNIC 5místný Od 384 900 Kč GRAND SCÉNIC 5místný Od 384 900 Kč ZVÝHODNĚNÍ AŽ 105 000 Kč SLEVA 70 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč* SPECIÁLNÍ NABÍDKA NA VYBRANÉ

Více

ENERGY 2,3 dci 165 k S&S. 2,3 dci 125 k

ENERGY 2,3 dci 165 k S&S. 2,3 dci 125 k nový furgon dvoukabina Od 412 900 Kč 10 3% FINANCOVÁNÍ 17 LET Č. V EVROPĚ 1) PŘEDNÍ POHON ZADNÍ POHON ROZMĚRY MAXIMÁLNÍ OBJEM NÁKLADOVÉHO PROSTORU (m 3 ) MAXIMÁLNÍ UŽITEČNÉ ZATÍŽENÍ (kg) 110 k BUSINESS

Více

1/16 Číslo Expertízy: csobl crg 805

1/16 Číslo Expertízy: csobl crg 805 1/16 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 ÚDAJE O PROHLÍDCE Dokumenty od

Více

Obsah. Úvod... 11 Seznámení s vozidlem... 14. Příprava vozidla před jízdou... 29. Ovládáte správně svůj automobil?... 39

Obsah. Úvod... 11 Seznámení s vozidlem... 14. Příprava vozidla před jízdou... 29. Ovládáte správně svůj automobil?... 39 Obsah Úvod.............................................................. 11 Seznámení s vozidlem........................................... 14 Všeobecný technický popis...........................................

Více

NOVÁ VOZIDLA DAF EURO 6 PRO STAVEBNICTVÍ LF A CF CONSTRUCTION DRIVEN BY QUALITY

NOVÁ VOZIDLA DAF EURO 6 PRO STAVEBNICTVÍ LF A CF CONSTRUCTION DRIVEN BY QUALITY NOVÁ VOZIDLA DAF EURO 6 PRO STAVEBNICTVÍ LF A CF CONSTRUCTION DRIVEN BY QUALITY TRUCKS PARTS FINANCE WWW.DAF.COM Nový model CF Construction je ideálním vozidlem například pro stavebnictví, obor vyžadující

Více

AKTUÁLNÍ AKCE. Úroveň výbavy Motor EURO 6 kw / k CEE Cena Sleva

AKTUÁLNÍ AKCE. Úroveň výbavy Motor EURO 6 kw / k CEE Cena Sleva CITROËN C-ELYSÉE AKTUÁLNÍ AKCE Sleva až 36 600 Kč Prodloužená značková záruka EssentialDrive na 5 let nebo 80 000 km* Exkluzivní financování s Citroën Financial Services s dodatečnou slevou 40 000 Kč na

Více

SADA NÁSTAVCŮ PRAHŮ** Č. 50903082

SADA NÁSTAVCŮ PRAHŮ** Č. 50903082 Příslušenství Alfa 159 - Alfa 159 Sportwagon SADA NÁSTAVCŮ PRAHŮ** Č. 50903082 Alfa 159 a Alfa 159 Sportwagon Tuning a výbava AERODYNAMICKÁ SADA PRO PŘEDNÍ ČÁST** Č. 50903083 DEFLEKTORY PROTI AERODYNAMICKÉMU

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo příslušenství Pakety Square a Move

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo příslušenství Pakety Square a Move SIMPLY CLEVER ŠKODA Citigo příslušenství Pakety Square a Move Když se objeví, ulice se změní v galerii. Vyjadřuje individualitu i moderní pohled na svět. Představuje vzkaz městu plnému impulsů, tvarů a

Více

Cena včetně DPH Motor Výkon Převodovka 5dv. sedan kombi. 1.6 Duratec Ti-VCT 85 k / 63 kw 5st. manuální 299 990 - -

Cena včetně DPH Motor Výkon Převodovka 5dv. sedan kombi. 1.6 Duratec Ti-VCT 85 k / 63 kw 5st. manuální 299 990 - - CENÍK FORD FOCUS Cena včetně DPH Motor Výkon Převodovka 5dv. sedan kombi 1.6 Duratec Ti-VCT 85 k / 63 kw 5st. manuální 299 990 - - 1.6 Duratec Ti-VCT 105 k / 77 kw 5st. manuální 319 990 329 990 339 990

Více

CLIO. V RYTMU VAŠEHO SRDCE Od 229 900 Kč

CLIO. V RYTMU VAŠEHO SRDCE Od 229 900 Kč CLIO V RYTMU VAŠEHO SRDCE Od 229 900 Kč VÝBAVA V HODNOTĚ 12 500 Kč ZDARMA PACK ADVANTAGE (KLIMATIZACE, PŘEDNÍ MLHOVÉ SVĚTLOMETY) PACK INTENS (AUTOMATICKÁ KLIMATIZACE, ZADNÍ PARKOVACÍ SENZORY, ZATMAVENÁ

Více

Zvyšování kvality výuky technických oborů

Zvyšování kvality výuky technických oborů Zvyšování kvality výuky technických oborů Klíčová aktivita V.2 Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji odborných kompetencí žáků středních škol Téma V.2.6 Svářečská a karosářská odbornost Kapitola

Více

NOVÝ CAPTUR NABÍDKA ŠAMPIONŮ. ZIMNÍ PNEUMATIKY VČETNĚ PŘEZUTÍ OD 2 999 Kč POVINNÉ RUČENÍ ZDARMA

NOVÝ CAPTUR NABÍDKA ŠAMPIONŮ. ZIMNÍ PNEUMATIKY VČETNĚ PŘEZUTÍ OD 2 999 Kč POVINNÉ RUČENÍ ZDARMA NABÍDKA ŠAMPIONŮ NOVÝ CAPTUR ZIMNÍ PNEUMATIKY VČETNĚ PŘEZUTÍ OD 2 999 Kč POVINNÉ RUČENÍ ZDARMA VÝBAVA MOTOR CENÍK Authentique Energy 0,9 TCe 90/66 kw S&S 299 900 Energy 1,5 dci 90/66 kw S&S 359 900 Expression

Více

OPEL CARE DELŠÍ BEZSTAROSTNÁ JÍZDA

OPEL CARE DELŠÍ BEZSTAROSTNÁ JÍZDA OPEL CARE DELŠÍ BEZSTAROSTNÁ JÍZDA Opel Service Od pondělí do pátku od 8 do 17 hodin: www.cargarantie.com 105807.2 06/2012 TAKTO OMEZÍTE NÁKLADY NA OPRAVY V případě záruční opravy hradí CarGarantie plné

Více

Záruční doklady, které obdržíte při uzavření prodloužené záruky CarGarantie, mají skutečné výhody:

Záruční doklady, které obdržíte při uzavření prodloužené záruky CarGarantie, mají skutečné výhody: BEZSTAROSTNÁ JÍZDA Profitujte z dlouhodobé záruky. Váš prodejce Opel Vám nabízí optimální jistotu. Díky prodloužené záruce pro nové vozy Opel budete jezdit i po uplynutí dvouleté výrobní záruky i nadále

Více

CENÍK FORD KUGA. Titanium S. Individual. Trend. Ford Kuga WINNER. 499 990 Kč. Go Further. Trend. Titanium S. Individual. Trend. Titanium S.

CENÍK FORD KUGA. Titanium S. Individual. Trend. Ford Kuga WINNER. 499 990 Kč. Go Further. Trend. Titanium S. Individual. Trend. Titanium S. CENÍK FORD KUGA Základní ceny Motor Výkon Převodovka Pohon Cena včetně DPH Individual 2.0 Duratorq TDCi 140 k (103 kw) 6st. manuální 4x2 597 990 2.0 Duratorq TDCi 140 k (103 kw) 6st. manuální 4x4 689 990

Více

KUGA Základní ceny Motor Výkon Převodovka Pohon Cena včetně DPH Trend Titanium S Individual

KUGA Základní ceny Motor Výkon Převodovka Pohon Cena včetně DPH Trend Titanium S Individual Ceník FORD KUGA Základní ceny Motor Výkon Převodovka Pohon Cena včetně DPH Individual 2.0 Duratorq TDCi 140 k (103 kw) 6st. manuální 4x2 597 990 2.0 Duratorq TDCi 140 k (103 kw) 6st. manuální 4x4 689 990

Více

Prostor. Praktičnost. A svěží dynamický vzhled. Hyundai ix20.

Prostor. Praktičnost. A svěží dynamický vzhled. Hyundai ix20. Hyundai ix20 Prostor. Praktičnost. A svěží dynamický vzhled. Hyundai ix20. Model ix20 dokazuje, že největší prostor ve svém segmentu nemusí být na úkor stylu. Přitom jeho svěží a dynamický design je doplněn

Více

Cena včetně DPH Motor Výkon Převodovka 5dv. sedan kombi. 1.6 Duratec Ti-VCT 85 k / 63 kw 5st. manuální 299 990 - -

Cena včetně DPH Motor Výkon Převodovka 5dv. sedan kombi. 1.6 Duratec Ti-VCT 85 k / 63 kw 5st. manuální 299 990 - - CENÍK FORD FOCUS Cena včetně DPH Motor Výkon Převodovka 5dv. sedan kombi 1.6 Duratec Ti-VCT 85 k / 63 kw 5st. manuální 299 990 - - 1.6 Duratec Ti-VCT 105 k / 77 kw 5st. manuální 319 990 329 990 339 990

Více

grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč*

grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč* grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 90 000 Kč* FINANCOVáNÍ ALL4LimiteD první rok havarijního pojištění zdarma další roky za zvýhodněnou sazbu 1,8 % s 10% spoluúčastí bez poplatků za zpracování

Více

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ MICRA OPERATIVNÍ LEASING 99 KČ OD 4 999 BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ 50 FINANCE 50 PROSTORNOST Interiér nové Micry je prostornější než kdy dřív. Navíc je vybaven mnoha novými kvalitními materiály

Více

Nové Clio grandtour za 2 459 Kč/měs. s povinným ručením zdarma a nulovými poplatky. Na PrVNÍ SEtKÁNÍ NIKdY NEZaPOMENEtE!

Nové Clio grandtour za 2 459 Kč/měs. s povinným ručením zdarma a nulovými poplatky. Na PrVNÍ SEtKÁNÍ NIKdY NEZaPOMENEtE! NOVÉ CLIO grandtour Nové Clio grandtour za 2 459 Kč/měs. s povinným ručením zdarma a nulovými poplatky Na PrVNÍ SEtKÁNÍ NIKdY NEZaPOMENEtE! OO7" MuLtIMEdIÁLNÍ dotykový displej S NaVIgaCÍ OOMOtOrY ENErgY

Více

Avensis Modelový rok 2014

Avensis Modelový rok 2014 Avensis Modelový rok 2014 Ceník Paket ZDARMA Paket se zvýhodněním 65 000 Kč Za 11 613 Kč = Úrok 2,99 % + měsíčně + Garance budoucí hodnoty vozu Výhodná nabídka paketů jen do vyprodání zásob! Výbava Motor

Více

Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Standardní cena

Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Standardní cena Nový RAV4 Ceník ZAVÁDĚCÍ NABÍDKA Kombinace paketů se zvýhodněním až 50 000 Kč Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Standardní cena Power 2,0 Valvematic 111 kw 6 M/T AWD 684 900 Kč 2,0 Valvematic 111 kw

Více

RX 350 RX 450h AWD RX 450h FWD Zdvihový objem (cm 3 ) 3 456 3 456 3 456 Válec/ventily V6/24V V6/24V V6/24V Mechanismus ventilů VVT-i VVT-i VVT-i

RX 350 RX 450h AWD RX 450h FWD Zdvihový objem (cm 3 ) 3 456 3 456 3 456 Válec/ventily V6/24V V6/24V V6/24V Mechanismus ventilů VVT-i VVT-i VVT-i CENÍK LEXUS RX Technické údaje Motor Hybridní systém Převodné ústrojí Výkon RX 350 RX 450h AWD RX 450h FWD Zdvihový objem (cm 3 ) 3 456 3 456 3 456 Válec/ventily V6/24V V6/24V V6/24V Mechanismus ventilů

Více

1/16 Číslo protokolu: csob cr 1032

1/16 Číslo protokolu: csob cr 1032 1/16 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum objednávky:

Více

Ceník osobních vozů (platnost od 1. srpna 2014)

Ceník osobních vozů (platnost od 1. srpna 2014) NOVÝ HYUNDAI Ceník osobních vozů (platnost od 1. srpna 2014) CLASSIC FAMILY * jen s paketem Premium Motor Výkon (kw/k) Převodovka Cena s DPH Cena bez DPH 1,0i 48,5/66 5-ti st. manuální 229 990 190 074

Více

Polo. Ceník. Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Aut. DSG7

Polo. Ceník. Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Aut. DSG7 Ceník Polo Zdvihový objem (l) Převodovka / 6 st. pr. 1,0 1,8 TSI BMT 1,2 TSI BMT 1,2 TSI BMT 1,4 TDI BMT 6 st. pr. 6 st. pr. Kombinovaná spotřeba l/100 km Výkon kw (k) Comfortline 5.1 55 (75) 301 900 6.0

Více

1/10 Číslo protokolu: csob cr 2269

1/10 Číslo protokolu: csob cr 2269 1/10 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O

Více

grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč*

grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč* grand ScÉnic 5místný od 364 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 60 000 Kč* FinAnCoVání ALL4LimiteD první rok havarijního pojištění zdarma další roky za zvýhodněnou sazbu 1,8 % s 10% spoluúčastí bez poplatků za zpracování

Více

CENÍK FORD FOCUS doprodej skladových vozů

CENÍK FORD FOCUS doprodej skladových vozů CENÍK FORD FOCUS doprodej skladových vozů Motor Palivo Výkon Převodovka Cena včetně DPH 5dv. kombi 1.6 Duratec Ti-VCT benzín 85 k / 63 kw 5st. manuální 309 990-1.6 Duratec Ti-VCT benzín 105 k / 77 kw 5st.

Více

NOVÝ FORD FOCUS ST I CENÍK

NOVÝ FORD FOCUS ST I CENÍK NOVÝ FORD FOCUS ST I CENÍK Cena včetně DPH Výbava Motor Palivo Výkon Převodovka 5dv. kombi ST 2.0 EcoBoost benzín 250 k (184 kw) 6st. manuální 698 990 Kč 718 990 Kč 2.0 Duratorq TDCi nafta 185 k (136 kw)

Více

NaBídKa ŠaMpIONŮ. dodatečná sleva 20 000 Kč při financování renault finance.

NaBídKa ŠaMpIONŮ. dodatečná sleva 20 000 Kč při financování renault finance. NOVÉ CLIO grandtour od 215 900 Kč* NaBídKa ŠaMpIONŮ CELKOVÁ VÝHODA až 30 000 Kč ZIMNÍ PNEUMATIKY VČETNĚ PŘEZUTÍ Od 999 Kč POVINNÉ RUČENÍ ZdarMa dodatečná sleva 20 000 Kč při financování renault finance.

Více

Pers/Press/ Presse /Prensa/Stampa

Pers/Press/ Presse /Prensa/Stampa Pers/Press/ Presse /Prensa/Stampa Hugo van der Goeslaan 1 Postbus 90065 5600 PT Eindhoven Tel : +31 (0)40 214 21 04 Fax: +31 (0)40 214 43 17 Internet: www.daf.com Robustní, výkonná, hospodárná a vyvinutá

Více

1.6 Duratec Ti-VCT 105 k (77 kw) 5st. manuální 458 250 478 250 1.6 Duratec Ti-VCT 125 k (92 kw) 5st. manuální 486 250 506 250

1.6 Duratec Ti-VCT 105 k (77 kw) 5st. manuální 458 250 478 250 1.6 Duratec Ti-VCT 125 k (92 kw) 5st. manuální 486 250 506 250 Ceník FORD Základní ceny Motor Výkon Převodovka Cena včetně DPH Grand 1.6 Duratec Ti-VCT 105 k (77 kw) 5st. manuální 458 250 478 250 1.6 Duratec Ti-VCT 125 k (92 kw) 5st. manuální 486 250 506 250 Trend

Více

RENAULT CAPTUR MĚSTSKÝ VŮZ ROKU 2014 V ČR V HLASOVÁNÍ VEŘEJNOSTI

RENAULT CAPTUR MĚSTSKÝ VŮZ ROKU 2014 V ČR V HLASOVÁNÍ VEŘEJNOSTI CAPTUR ZACHYŤTE ŽIVOT NAPLNO Od 309 900 Kč RENAULT CAPTUR MĚSTSKÝ VŮZ ROKU 2014 V ČR V HLASOVÁNÍ VEŘEJNOSTI ZVÝHODNĚNÍ AŽ 30 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 10 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ

Více

Nové Clio za 2 299 Kč/měs. s povinným ručením zdarma a nulovými poplatky

Nové Clio za 2 299 Kč/měs. s povinným ručením zdarma a nulovými poplatky NOVÉ CLIO 5dv. Nové Clio za 2 299 Kč/měs. s povinným ručením zdarma a nulovými poplatky 1. MÍSTO V KATEGORII MĚSTSKÉ VOZY, ANKETA AUTO ROKU 2013 V ČR (hlasování veřejnosti) NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE!

Více

Již od 249 900 Kč. Aktuální akce. 1,8 % Sazba havarijního pojištění s 10% spoluúčastí. BEZ poplatků. 5 let nebo 100 000 km* + Snížené

Již od 249 900 Kč. Aktuální akce. 1,8 % Sazba havarijního pojištění s 10% spoluúčastí. BEZ poplatků. 5 let nebo 100 000 km* + Snížené 0800 700 112 Již od 249 900 Kč Nejrychleji rostoucí značka v Evropě Aktuální akce BEZ poplatků + Prodloužená smluvní záruka na 5 let nebo 100 000 km* Vozy Dacia k okamžitému odběru nyní výhodněji Vozy

Více

1/12 Číslo protokolu: csob cr 958

1/12 Číslo protokolu: csob cr 958 1/12 DEKRA Automobil a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum

Více

STANDARDNÍ VÝBAVA CT 200h

STANDARDNÍ VÝBAVA CT 200h lexus CT 200h CENÍK STANDARDNÍ VÝBAVA CT 200h AKTIVNÍ BEZPEČNOST A JÍZDNÍ DYNAMIKA ABS (protiblokovací systém brzd) BAS (brzdový asistent) BOS (systém upřednostňující brzdění před akcelerací) EBD (elektronická

Více

Obecná charakteristika produktu

Obecná charakteristika produktu Obecná charakteristika produktu Název: Výrobce: Cena: Škoda Octavia Combi II Škoda Auto a.s. od 464 900 Kč Popisovaný model: 976 800 Kč Technický popis: Stupeň výbavy: Motor: Elegance 2.0 TDI PD Vznětový,

Více

1/20 Číslo protokolu: slavia cr 6214 Datum prohlídky: 17.08.2012

1/20 Číslo protokolu: slavia cr 6214 Datum prohlídky: 17.08.2012 1/20 DEKRA Automobil a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 Slavia pojišťovna a.s. Revoluční 1 110 00 Praha 1 ZÁKLADNÍ INFORMACE Datum objednávky:

Více

Nový vůz Camaro. Technologie motoru Osmiválcový vidlicový motor o zdvihovém objemu 6,2 l pohání kupé i kabriolet.

Nový vůz Camaro. Technologie motoru Osmiválcový vidlicový motor o zdvihovém objemu 6,2 l pohání kupé i kabriolet. Nový vůz Camaro Technologie motoru Osmiválcový vidlicový motor o zdvihovém objemu 6,2 l pohání kupé i kabriolet. K dispozici jsou dvě verze. Automatickou převodovkou vybavený vidlicový osmiválec je také

Více

Za 10 887 Kč Úrok 2,99 % + měsíčně + Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Cena. 659 900 Kč - 90 000 Kč 569 900 Kč 2,0 D-4D 91 kw 6 M/T AWD 704 900 Kč

Za 10 887 Kč Úrok 2,99 % + měsíčně + Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Cena. 659 900 Kč - 90 000 Kč 569 900 Kč 2,0 D-4D 91 kw 6 M/T AWD 704 900 Kč Nový RAV4 Ceník Za 10 887 Kč = Úrok 2,99 % + měsíčně + Garance budoucí hodnoty vozu Výhodná nabídka modelů s pohonem 4 2 (FWD) Nabídka pro modely s pohonem 4 4 (AWD) Kombinace paketů se zvýhodněním až

Více

Verso Modelový rok 2015

Verso Modelový rok 2015 Verso Modelový rok 2015 Ceník Za 8 655 Kč = Úrok 2,99 % + měsíčně + Nový dieselový motor 1,6 D-4D Výkon 112 k, spotřeba 4,5 l/100 km Garance budoucí hodnoty vozu Paket Trend se zvýhodněním 17 000 Kč! Výbava

Více

Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel

Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel Caddy EcoFuel Caddy EcoFuel - motor Konstrukce: 4válcový benzínový motor. Objem válců: 1984 cm 3. Vrtání: 82,5 mm. Zdvih: 92,8 mm. Počet ventilů na válec:

Více

(uvedené ceny jsou bez DPH) MERCEDES BENZ SPRINTER 519 CDI BLUETEC

(uvedené ceny jsou bez DPH) MERCEDES BENZ SPRINTER 519 CDI BLUETEC (uvedené ceny jsou bez DPH) MERCEDES BENZ SPRINTER 519 CDI BLUETEC Motor - 2987cm3 (OM 642 DE30LA) Převodovka manuální 6-ti stupňová Výkon - 140 kw / 190 koní Barva ČERNÁ METALÍZA Emisní norma EURO 6 Celková

Více

Alfa Brera a Alfa Spider

Alfa Brera a Alfa Spider Alfa Brera a Alfa Spider Řešení na míru PŘEDNÍ SPOILER ** č. 50903198 ZADNÍ SPOILER ** Pouze Brera. č. 50903199 2 Řešení na míru ZADNÍ SPOILER ** Pouze Spider. č. 50903200 SADA PRAHOVÝCH NÁSTAVCŮ ** č.

Více

Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel

Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel Volkswagen Passat TSI, Touran TSI a Caddy EcoFuel Caddy EcoFuel Caddy EcoFuel - motor Konstrukce: Objem válců: Vrtání: Zdvih: Počet ventilů na válec: Kompresní poměr: Max.výkon: 4válcový benzínový motor.

Více

Tuning & Výkon OCHRANNÝ KRYT NÁRAZNÍKU SADA KOL Z LEHKÉ SLITINY 16

Tuning & Výkon OCHRANNÝ KRYT NÁRAZNÍKU SADA KOL Z LEHKÉ SLITINY 16 Sedici Tuning & Výkon SADA KOL Z LEHKÉ SLITINY 16 Rozměry: 6,5J x 16 Pro použití s pneumatikami 205/60 R16. Skládá se ze čtyř ráfků 71805635. č. 71805634 Ozdobná modrá krytka. č. 71803435 Ozdobná červená

Více

1.0 EcoBoost benzín 74 kw / 100 k 6st. manuální 430 990 450 990

1.0 EcoBoost benzín 74 kw / 100 k 6st. manuální 430 990 450 990 FORD C-MAX I CENÍK Cena vč. DPH Výbava Motor Palivo Výkon Převodovka Compact Grand 1.0 EcoBoost benzín 74 kw / 100 k 430 990 450 990 1.6 Duratec Ti-VCT benzín 92 kw / 125 k 5st. manuální 445 990 465 990

Více

Ford Focus obdržel ocenění Auto roku pro rok 2012 v České republice.

Ford Focus obdržel ocenění Auto roku pro rok 2012 v České republice. Ceník FORD FOCUS Ford Focus obdržel ocenění Auto roku pro rok 2012 v České republice. Základní ceny Motor Výkon Převodovka Cena včetně DPH 5dv. Sedan Kombi 1.6 Duratec Ti-VCT 85 k (63 kw) 5st. manuální

Více