TISKOVÁ INFORMACE FORD KA TISKOVÁ MAPA. 1 Úvod a přehled vlastností 2 Předmluva Johna Fleminga Ka v kostce Umístění na trhu Historie Ka

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "TISKOVÁ INFORMACE FORD KA TISKOVÁ MAPA. 1 Úvod a přehled vlastností 2 Předmluva Johna Fleminga Ka v kostce Umístění na trhu Historie Ka"

Transkript

1 TISKOVÁ INFORMACE FORD KA TISKOVÁ MAPA 1 Úvod a přehled vlastností 2 Předmluva Johna Fleminga Ka v kostce Umístění na trhu Historie Ka 2 Styl Ka 10 Design exteriéru Design interiéru Personalizace vozu 3 Život s Ka 17 Nenáročný a šetrný Bezpečný a spolehlivý Připojený a zábavný Komfortní a praktický Přehled verzí 4 Jízda v Ka 24 Chování na silnici Pohonné jednotky Bezpečnost jízdy 5 Technologie v Ka 28 Podvozek, brzdy a aktivní bezpečnost Karoserie a pasivní bezpečnost Motory a převodovky 6 Technické údaje Ka 38 Internet:

2 - 2 - NOVÝ FORD KA 1 Úvod a přehled vlastností Nový Ford Ka je stylový a moderní automobil s dynamickým charakterem přesně jako jeho kultovní předchůdce Smělý, expresivní vzhled vozu spojuje kinetický design společnosti Ford s mladistvým, drzým duchem původního Ka Nezaměnitelná tvář a svalnaté proporce udělují vozu osobitý výraz Módní a moderní interiér pracuje se silnými kontrasty, vynalézavými detaily a svěžími barvami Lákavé personalizační pakety umožňují zákazníkům přizpůsobit vůz jejich představám Podvozek i řízení byly dlouho a pečlivě laděny s jediným cílem: vytvořit řidičsky nejpřitažlivější automobil ve své kategorii Rozsáhlý testovací program na silnicích i závodních tratích včetně slavné Severní smyčky Nürburgringu; část vývoje probíhala paralelně s vývojem nové Fiesty Hospodárné a ekologicky šetrné pohonné jednotky: zážehová 1,2 l Duratec (51 kw) a poprvé v historii modelu Ka vznětová 1,3 l Duratorq TDCi (55 kw) Oba motory produkují méně než 120 gramů CO 2 na kilometr jízdy Mimořádně tuhá karoserie a Systém inteligentní ochrany Ford IPS zaručují příkladnou úroveň bezpečnosti Provedení Ambiente a Titanium nabízejí velkorysou výbavu, kterou lze ještě rozšířit několika speciálně sestavenými pakety Hi-fi aparatura se šesti reproduktory a rozhraní Bluetooth pro bezdrátové připojení mobilního telefonu V této kategorii ojedinělé prvky výbavy, jako je například vyhřívané čelní okno nebo vyhřívaná sedadla

3 - 3 - Navázat na původní Ka byl nesnadný úkol. Přestože se začal prodávat v roce 1996, i dnes vypadá svěže a moderně, jeho mladicky nerozvážný styl si zamilovalo hodně přes milion zákazníků. Ka je pro evropský Ford svého druhu milníkem. Vdechl nový život do naší nabídky malých vozů a naučil nás, že stylová a zábavná auta mohou přivést k naší značce nové zákazníky. Ještě dnes se Ka těší větší loajalitě zákazníků než kterýkoli jiný vůz Ford. I přes trvající kouzlo původního modelu jsme si nicméně byli vědomi, že je na čase uvést na trh nový Ford Ka. Při rozhodování o výrobě nových modelů se nezřídka ukáže, že z ekonomického hlediska je optimální navázat spolupráci s vhodným partnerem. V tomto případě byl logickou volbou Fiat, který má obrovskou tradici v segmentu malých automobilů. Již předběžné diskuze ukázaly, že naše představy o projektu se navzájem výborně doplňují. Naše priority pro nový Ford Ka byly od začátku jasně dané. Vůz musí jezdit jako Ford, vypadat jako Ford, ale přitom si zachovat nebojácný a zábavný charakter, díky kterému se původní Ka stal tolik populárním. Namísto retro stylu se naši designéři vydali cestou moderního, svěžího vzhledu, postaveného na filozofii kinetického designu Ford. Díky sympaticky drzému úsměvu a charakteristické zadní části ihned víte, že se právě díváte na nový Ford Ka. Specialisté Fordu na ladění podvozků zajistili, aby nový model také jezdil jako Ka, aby nabídl hravost typickou pro původní model. Stejně jako všechny malé vozy Ford je Ka také praktický, komfortní, bezpečný a provozně nenáročný automobil. Nepochybujeme, že kombinace těchto vlastností s jedinečným charakterem Ka učiní z nového modelu jasného favorita nové generace mladých zákazníků. John Fleming, Prezident a generální ředitel, Ford of Europe

4 Ka v kostce Vzrušující nový Ford Ka je stylový, moderní a řidičsky podmanivý automobil. Nahrazuje původní model Ka, který v roce 1996 přinesl do segmentu nejmenších vozů novou úroveň stylu a radosti z jízdy. Druhá generace Ka zachovává všechny přednosti originálu, díky kterým se nejmenší model evropského Fordu dodnes těší obrovské popularitě kompaktní rozměry, svěží vzhled, inspirativní jízdní vlastnosti a funky charakter. Prezentuje je však v novém, moderním balení. Nepřehlédnutelným exteriérem a stylovým interiérem, mimořádnými jízdními vlastnostmi a nezaměnitelným charakterem nastavuje Ford Ka novou laťku v segmentu cenově dostupných malých automobilů. Je praktický, bezpečný, provozně nenáročný a šetrný k životnímu prostředí a otevírá novou kapitolu v úspěšné historii modelu Ka. Stylový a moderní S představením nového Ka se kinetický design dostává také do nejmenší modelové řady evropského Fordu. Stylový a módní vzhled nového automobilu kombinuje nejnovější designové trendy s mladistvým a odvážným duchem, jenž získal původnímu Ka zástupy obdivovatelů. Nový Ka byl navržen pro mladé zákazníky, kteří chápou automobil jako významnou součást svého osobního stylu. Vůz si zachoval kompaktní proporce svého předchůdce, ale přidává k nim svébytný, velmi expresivní výraz. Několik vizuálních detailů odkazuje na původní Ka, nicméně svým dynamickým vzezřením v duchu kinetického designu se novinka řadí do současné generace vozů Ford.

5 - 5 - Nápaditý interiér Interiér nového Fordu Ka se vyznačuje stejně stylovým a dynamickým pojetím jako exteriér. Uplatnily se zde tytéž zásady kinetického designu, které formovaly vnější podobu vozu. Silné kontrasty a výrazné barvy odrážejí moderní, snad i poněkud dobrodružný vkus typického zájemce o nový Ford Ka. Tyto prvky spolu s vynalézavými detaily vtiskly interiéru moderní a zábavný výraz, jaký nemá v segmentu B obdoby. Návrháři interiéru však neopomněli ani praktickou stránku věci. Čtyři dospělí cestující naleznou uvnitř veškeré pohodlí a velkorysou nabídku prostoru jak pro sebe, tak pro svá zavazadla. Řidiči všech věkových kategorií pak ocení vyvýšenou polohu sedadla, ergonomicky rozvržené ovládací prvky a znamenitý výhled všemi směry. Ka podle představ zákazníka Mladí zákazníci, kteří jsou cílovou skupinou modelu Ka, často vnímají automobil jako vyjádření svého osobního stylu. Designéři proto věnovali velkou péči sestavení personalizačního programu, v jehož rámci může zákazník vtisknout svému novému Ka osobitý a individuální vzhled. Celkem tři pakety nabízejí vzrušující kombinace několika různých vylepšení vnějšího i vnitřního designu. Každý paket sestává z lákavé kolekce několika dílčích prvků, od barevného lemování masky chladiče po luxusní kožená sedadla. Zákazník si tedy může sestavit svůj nový Ford Ka právě takový, jaký ho chce mít.

6 - 6 - Podmanivé jízdní vlastnosti Původní Ka byl obdivován pro svůj hravý jízdní projev, jehož zachování bylo jedním z důležitých cílů při vývoji druhé generace. Nový Ford Ka měl nabídnout zrovna tak podmanivé a zábavné svezení jako jeho předchůdce, stát se řidičsky nejpřitažlivějším automobilem své kategorie. Podvozkoví specialisté Fordu naladili zavěšení, odpružení, tlumení, geometrii náprav i řízení s typickou pozorností k detailům, díky které je dnes evropský Ford považován za lídra v jízdních vlastnostech osobních automobilů. Závěrečné zkoušky se odehrávaly na veřejných silnicích, v uzavřených testovacích areálech a také na závodních okruzích včetně legendárního Nürburgringu. Během vývojového procesu si zúčastnění inženýři často vyměňovali poznatky s týmem, který pracoval na nové Fiestě. Některé komponenty například pneumatiky byly dokonce vyvíjeny pro oba modely souběžně. Hospodárný a ekologicky šetrný Nový Ford Ka je nejen cenově dostupný a provozně nenáročný, ale vyznačuje se také příkladnou ohleduplností k životnímu prostředí. Zákazníci budou moci vybírat ze dvou hospodárných pohonných jednotek s nízkými emisemi skleníkových plynů. Zážehový agregát o objemu 1,2 litru a výkonu 51 kw doplní poprvé v historii modelu Ka vznětový motor, konkrétně turbodiesel 1,3 l Duratorq TDCi o výkonu 55 kw. V závislosti na stálém převodu mohou obě motorizace produkovat méně než 120 gramů CO 2 na jeden kilometr jízdy. Motorizace 1.2, která bude podle očekávání výrobce nejprodávanější, dosahuje o 21 procent nižší spotřeba paliva než stávající Ford Ka s motorem o objemu 1,3 l.

7 - 7 - Vznětová verze je přitom ještě úspornější: její kombinovaná spotřeba činí 4,2 l/100 km. Bezpečný a spolehlivý Svými rozměry se Ka sice řadí do kategorie malých automobilů, ale byl navržen tak, aby bezezbytku splnil přísné bezpečnostní standardy Fordu. Základ ochrany cestujících představuje karoserie, která musí být dostatečně pevná a přitom schopná pohltit část energie nárazu. Tuhou karoserii doplňuje Systém inteligentní ochrany Ford IPS, jenž v sobě integruje airbagy, zádržné systémy a bezpečnostní prvky sedadel. Výsledkem je bezpečnost bez jakýchkoli kompromisů. Nabízená provedení Nový Ford Ka bude nabízen ve dvou úrovních výbavy, Ambiente a Titanium. Každá z nich přitom představuje výhodnou kombinaci užitné hodnoty a komfortní výbavy. V závislosti na svých osobních preferencích může zákazník navíc zvolit některý z pečlivě sestavených rozšiřujících paketů. Například sada Bluetooth Connectivity Kit obsahuje rozhraní pro bezdrátové připojení mobilního telefonu, USB port pro připojení externího hudebního přehrávače do palubní audio soustavy a ovládací tlačítka na volantu. Součástí audio systému je přehrávač CD a šest kvalitních reproduktorů, které zajistí věrnou interpretaci zvuku, ať již se jedná o hudbu nebo o hlas volajícího. V segmentu malých vozů zcela ojedinělá nabídka vyhřívaného čelního okna a vyhřívaných sedadel pak znamená nedocenitelné pohodlí a bezpečnost v chladnějších ročních obdobích.

8 - 8 - Vývoj a výroba Nový Ford Ka vznikl ve spolupráci s italskou automobilkou Fiat a vyrábí se v moderním závodě Fiatu u polského města Tichy, kde sdílí výrobní linku s modelem Fiat Historie Ka Původní Ford Ka byl představen na mezinárodním autosalonu v Paříži v roce Okamžitě si získal uznání za vzrušující design ve stylu New Edge a především za schopnost přinést svému řidiči potěšení z jízdy, jaké bylo v té době mezi malými automobily nepředstavitelné. Prodeje v celé Evropě rychle nabíraly na obrátkách a Ka si získal popularitu, která mu zůstala až do samého konce životního cyklu. Ford vyrobil celkem kusů, z toho jen ve Velké Británii se prodalo půl milionu vozů Ka. Nabídka modelových variant se později rozrostla o modely StreetKa a SportKa. Ty dokázaly oslovit nové zákazníky a zároveň podpořit zájem o stávající verze. Ka se těší bezprecedentní věrnosti zákazníků, řada z nich si tento model pořídila třeba i několikrát za sebou. Z interních výzkumů automobilky Ford vyplývá, že Ka má nejloajálnější zákazníky z celého produktového portfolia Ford of Europe.

9 - 9 - Ikona automobilového designu Původní Ford Ka je všeobecně pokládán za skutečnou ikonu automobilového designu devadesátých let. Odvážný, snadno zapamatovatelný vzhled mu získal celé zástupy obdivovatelů. V roce 1998 tehdejší britský premiér Tony Blair jmenoval Ford Ka jedním z prvních produktů milénia. Důvodem zařazení automobilu do prestižního výběru byl jeho kreativní a vynalézavý design. Ka však zabodoval také u akvarijních rybiček, když přijal nezvyklou roli rybího příbytku ve vstupu do Londýnského akvária! Nejmenší Ford získal rovněž řadu ocenění od odborného tisku: Cena evropského automobilového designu 1997, za design New Edge Nejkrásnější automobil světa 1996, Automobilia, Itálie Zlatý volant 1996, Bild am Sonntag, Německo Městské auto roku 1997, AutoZeitung, Německo Produkt roku 1996, Dirigentes, Španělsko Nejlepší auto roku 1997, Automóvil, Španělsko Nejlepší cenově dostupné auto roku , What Car?, Velká Británie Oblíbené auto roku 1996, Sunday Telegraph, Velká Británie Auto roku 1996, Autocar, Velká Británie

10 Styl Ka Zatím poslední aplikace kinetického designu, ale s mladistvým a svěžím duchem původního Ka Moderní vzhled s dynamickým a expresivním stylem Nezaměnitelná tvář a svalnaté proporce udělují vozu osobitý výraz Interiér v duchu kinetického designu, se silnými kontrasty, vynalézavými detaily a pestrými barvami Lákavé personalizační pakety umožňují zákazníkům přizpůsobit vůz jejich představám Rafinované barevné kombinace První Ford Ka je považován za designovou ikonu, takže práce na nástupnickém modelu byly pro náš tým vzrušující výzvou. Uplatnili jsme svoji filozofii kinetického designu a rozhodli se vytvořit moderní městský automobil, který si zachová neotřelý a zábavný charakter originálu. Výsledkem je aktuální a stylový design, jenž otevře modelu Ka cestu k nové generaci mladých zákazníků. Martin Smith, Executive Director Design, Ford of Europe 2.1 Design exteriéru S příchodem nové generace Ka nalézá filozofie kinetického designu uplatnění také v nejmenší modelové řadě evropského Fordu. Stylový a módní vzhled nového automobilu kombinuje nejnovější designové trendy s mladistvým a odvážným duchem, který získal původnímu Ka zástupy obdivovatelů. Nový Ka byl navržen pro mladé zákazníky, kteří chápou automobil jako významnou součást svého osobního stylu. Vůz si zachoval kompaktní proporce svého předchůdce, ale přidává k nim svébytný, velmi expresivní výraz. Několik vizuálních detailů odkazuje na původní Ka, nicméně svým dynamickým vzezřením v duchu kinetického designu se novinka řadí do současné generace vozů Ford.

11 Přátelský a zábavný charakter Primárním cílem designérů bylo zachovat přátelský a zábavný charakter původního Ka. Proto se na přídi i zádi nového modelu objevují typické grafické prvky, jež vytvářejí nezaměnitelnou tvář automobilu. Vpředu je to prominentní mřížka chladiče lichoběžníkového tvaru, klíčový prvek kinetického designu, která formuje ústa automobilu, zatímco dozadu protažené světlomety připomínají velké oči. Rozměrné logo automobilky Ford pak v tomto kontextu působí jako nos. Všechny tři prvky společně dávají novému Fordu Ka atraktivní, usměvavou tvář, která přímo vybízí ke svezení. Obdobný přístup byl uplatněn také vzadu. Dominantní sdružené svítilny jsou doširoka otevřené oči, madlo pátých dveří je nos a nárazník s lichoběžníkovou vložkou uprostřed představuje ústa. Prvky kinetického designu Přestože nezaměnitelná tvář a svalnaté proporce udělují novému Fordu Ka osobitý charakter, objevují se zde tytéž prvky kinetického designu jako na dalších vozech Ford z nedávné doby: Mondeo, Kuga a Fiesta. Svým sebejistým postojem, jakoby napnutými plochami a atleticky klenutými křivkami dává Ka jasně najevo svůj jedinečný dynamický potenciál. K důležitým prvkům kinetického designu patří také široké lemy blatníků, mohutné nástavce prahů a výrazné boky, podpořené šípovitou linkou, jež se klene přes kliku dveří vstříc zadním svítilnám. Také typická linie oken je inspirována filozofií kinetického designu, i když zde byla přizpůsobena nezapomenutelným tvarům původního Ka. Zrovna tak záď kombinuje znaky kinetického designu, jako je například okno třetích dveří se zkosenými hranami,

12 s vizuálními odkazy na stávající Ka. Mezi ty patří třeba jemné zakřivení třetích dveří nebo způsob, jímž střecha přechází v integrovaný spoiler. Svěží barvy exteriéru Mladistvý, poněkud drzý charakter nového Ka se odráží rovněž v barevné paletě laků karoserie, která byla pro tento nový model zvolena. Některé odstíny standardních i metalických laků jsou určeny speciálně pro Ka a odpovídají preferencím cílové skupiny zákazníků. Paleta je postavena na silných pastelových odstínech, obsahuje však také dvě barvy s perleťovým efektem: zářivě bílou Piste a fialovou Blush. 2.2 Design interiéru Interiér nového Fordu Ka se vyznačuje zrovna tak stylovým a dynamickým pojetím jako vnější podoba automobilu. I uvnitř vozu totiž nalezly uplatnění tvůrčí principy kinetického designu, takže interiér vizuálně a pocitově navazuje na svěží a moderní vzezření exteriéru. Návrháři záměrně použili silné kontrasty a výrazné barvy, které odpovídají poněkud odvážnějšímu vkusu typického zákazníka nového Ka. Ve spojení s mnoha nápaditými detaily tak vznikl módní a moderní interiér, jaký nemá v kategorii nejmenších automobilů obdoby. Nový Ford Ka nicméně nezapomíná ani na praktickou stránku věci: nabízí velkorysý vnitřní prostor a dostatek pohodlí až čtyřem dospělým cestujícím. Zvýšené umístění sedadel, vhodně rozmístěné ovládací prvky a znamenitý výhled všemi směry ocení řidiči všech věkových kategorií. Samozřejmostí je pak nabídka odkládacích prostor na drobné každodenní nezbytnosti, jako jsou hudební přehrávače, mobilní telefony, mince nebo sluneční brýle.

13 Vynalézavé detaily Zásady kinetického designu jsou patrné v jasně definovaných tvarech, silných dynamických křivkách a plných plochách v celém interiéru. Štíhlá palubní deska křídlového průřezu plynule přechází do středové konzoly s charakteristickou grafikou a nepřehlédnutelným logem Ka. Napříč celým interiérem se jako jednotící designové téma objevují lichoběžníkové tvary: jsou na středové konzole, volantu, potazích sedadel a dokonce i na dveřních výplních. Dominantním aspektem vnitřního designu je lesklý bílý povrch středové konzoly a dveřních madel. Tato nezvyklá povrchová úprava vytváří silný kontrast s okolními materiály v interiéru, což odpovídá moderním trendům v designu spotřební elektroniky. V modelu Titanium je stejným způsobem zpracován rovněž kryt přístrojů a ramena volantu. Osobitost interiéru zdůrazňují pečlivě provedené detaily, jako je například atraktivní grafika v horní části středové konzoly. Pozornost k sobě přitahují rovněž minimalisticky pojaté výdechy ventilačních otvorů, které svým tvarem připomínají lis na citrusy a při manipulaci je třeba uchopit je podobným způsobem jako bowlingovou kouli. Expresivní barvy, silné kontrasty Odvážné kombinace barev a silně kontrastní témata jsou společnými znaky nabízených provedení interiéru. Zákazník bude moci vybírat ze dvou barevných ladění: tmavou volbu představuje modro-šedá kombinace, světlejší variantou je odstín khaki. Celkový dojem dotvoří některý z mnoha vzorů sedadel, vybraných tak, aby ladily s vnitřním prostředím i vnějším lakem karoserie. Sedadla jsou opatřena světlými vložkami kontrastní barvy, v některých případech velmi sytého pastelového odstínu. V modelech Ambiente se na těchto vložkách objevuje vzor

14 v podobě moderní grafiky, zatímco jednolitá barva ve verzi Titanium umocňuje dojem silného kontrastu se sousedními plochami. Výjimečná pozornost k detailu je patrná na kvalitě a textuře všech materiálů použitých uvnitř nového Fordu Ka. Povrch horní části palubní desky imituje svým vzhledem texturu přírodních látek, jako je například plátno, a přitom je navržen tak, aby si zachovat atraktivní matné vzezření po celou dobu životnosti automobilu. Dojem, že tento interiér patří mnohem většímu a dražšímu vozu, nijak nevyvracejí ani tenké a rovnoměrné spáry mezi jednotlivými díly vnitřního obložení. 2.3 Personalizace vozu Mladá cílová skupina nového Fordu Ka chápe osobní automobil jako významnou součást svého osobního stylu. Pověřený tým proto věnoval značnou péči sestavení pestrého programu stylových doplňků, které umožní zákazníkovi vytvořit svůj vlastní, jediný a nezaměnitelný Ford Ka. Ihned po zahájení prodeje bude možné objednávat pakety z programu Ford Individual, které nabízejí vzrušující kombinaci vnějších i vnitřních designových doplňků ve třech různých tématech. Tři různé designové směry Každý ze tří paketů přináší specifický vnější design spolu s řadou odpovídajících prvků v interiéru, jako jsou kupříkladu barvy a vzory čalounění sedadel, barevně sladěné vnitřní výplně nebo speciální volanty, hlavice řadicí páky a podlahové rohože. Jednotlivé pakety jsou navrženy tak, aby se doplňovaly s určitými barvami karoserie. Pakety vnějších a vnitřních doplňků lze objednávat samostatně, nicméně druhé jmenované budou k dispozici výhradně pro model Titanium.

15 Tři témata Individual jsou: Digital Art Pulsující styl pouliční módy, postavený na svěžím odstínu zelené barvy. Vnější paket sestává ze vzorovaných pruhů na karoserii, zeleného lemování masky chladiče a krytů vnějších zpětných zrcátek ve stejném odstínu. Vnitřní paket obsahuje sedadla se vzorovanými vložkami a zelenými opěrkami hlavy, zelených dveřních výplní, středové konzoly, madel, krytu přístrojového panelu, volantu a prstenců okolo výdechů ventilační soustavy. Na hlavici řadicí páky a ruční brzdě se objevuje zelená kůže v kombinaci s hliníkovou povrchovou úpravou, výsledný dojem dotvářejí velurové rohože s obšitím zelené barvy. Grand Prix Vzrušující sportovní téma s motivem šachovnicové vlajky, červená nebo bílá převládající barva (v závislosti na zvoleném odstínu karoserie). Vnější paket je tvořen vzorovanými pruhy na karoserii, barevným lemováním masky chladiče a barevnými kryty vnějších zpětných zrcátek. Nadto lze přidat zadní spoiler a bílá kola z lehkých slitin. Do vnitřního paketu náleží červená sedadla s vyraženým bílým vzorem a bílými opěrkami hlavy, červené výplně dveří a volant potažený kůží červené barvy. Hlavice řadicí páky a ruční brzda jsou vyvedeny v kombinaci červené kůže a hliníkového povrchu, červenou barvu má i obšití velurových rohoží. Tattoo Módní, zábavný design se vzorem připomínající tetování, vyvedený v zářivých metalických barvách. Vnější paket je složen z velkého loga tetování na střeše a menšího na blatnících. Vnitřní paket přináší stříbřitě šedé textilní vložky sedadel a logo vyražené na opěradlech, stříbřitě šedé opěrky hlavy i výplně dveří a antracitový kožený volant. Tutéž barvu má také kožený potah hlavice řadicí páky a ruční brzdy, v obou případech kombinovaný s hliníkem. Velurové rohože se kromě stříbřitého obšití vyznačují rovněž vyraženým logem. Na přání lze přidat ještě kožené čalounění sedadel.

16 Široké možnosti individualizace Řadu položek individuálního stylu bude možné objednávat samostatně: Lemování masky chladiče a kryty vnějších zpětných zrcátek v jedné ze čtyř výrazných barev Chromované kliky dveří a víka zavazadlového prostoru, chromovaná koncovka výfuku Kožené čalounění sedadel v barvách odpovídajících světlému či tmavému ladění interiéru Kožený volant, hlavice řadicí páky a madlo ruční brzdy Speciální středová konzola s odkládací schránkou a elastickými síťkami, barevně sladěná se zvoleným provedením interiéru Držák přenosné satelitní navigace na levém A-sloupku Prémiové velurové rohože s logem Ka Zadní spoiler v barvě karoserie Kola z lehkých slitin o průměru 14, 15 a 16 palců v několika různých vzorech, patnáctipalcové ráfky na přání i v bílé barvě

17 Život s Ka Provozně nenáročné, hospodárné pohonné jednotky šetrné k životnímu prostředí Emise CO 2 u zážehové i vznětové motorizace pod 120 g/km Mimořádně pevná karoserie a Systém inteligentní ochrany Ford zajišťují vynikající ochranu posádky Prostor a pohodlí pro čtyři Praktický, chytře řešený interiér Dvě hodnotná provedení, široká nabídka atraktivních paketů výbavy Audio systém se šesti reproduktory, rozhraní Bluetooth V daném segmentu ojedinělé funkce jako vyhřívání sedadel a čelního okna Zájemci o Ka vyžadují nezaměnitelný a stylový automobil, ale zároveň chtějí vůz, který zapadne do jejich životního stylu a pomůže jim zůstat v kontaktu s přáteli. Nový Ford Ka splňuje všechny tyto požadavky. Nabízí široký výběr výbavy na přání včetně nejmodernější komunikační a zábavní techniky. Život s Ka samozřejmě přináší řadu dalších výhod: stejně jako všechny malé vozy Ford je i nový Ka bezpečný, praktický, hospodárný a ekologicky šetrný automobil. Maureen Graham, Brand Manager, Small Cars, Ford of Europe 3.1 Nenáročný a šetrný Nový Ford Ka byl již od počátku navrhován s ohledem na hospodárný provoz a ohleduplnost k životnímu prostředí. Zážehový motor 1,2 l, který bude podle výrobce nejžádanější pohonnou jednotkou, vykazuje o 21 procent nižší spotřebu paliva než předchozí Ka s motorem 1,3 l, když mu na 100 km jízdy postačí v kombinovaném režimu pouhých 5,1 l benzínu. Ka je nově k dispozici také s úsporným vznětovým agregátem o zdvihovém objemu 1,3 l, jehož kombinovaná spotřeba činí jen 4,2 l/100 km.

18 Emise CO 2 pod 120 g/km Ruku v ruce se snížením spotřeby jde i pokles emisí CO 2 : benzínovou i naftovou verzi nového Ka lze pořídit v provedení, které neprodukuje více než 120 gramů oxidu uhličitého na kilometr jízdy. V případě zážehového agregátu to představuje snížení emisí CO 2 o 21 procent ve srovnání s odcházejícím modelem. Velmi nízké jsou rovněž exhalace výfukových zplodin. Obě pohonné jednotky vyhovují emisní normě Euro IV. Turbodiesel lze navíc (na některých trzích) dovybavit filtrem pevných částic, který téměř stoprocentně eliminuje emise jemných sazí. Řada opatření směřuje ke snížení nákladů na údržbu a opravy vozu. Platí to třeba o náraznících navržených tak, aby odolaly opakovaným drobným kolizím v nízkých rychlostech, jimž se automobily provozované ve městech čas od času nevyhnou. 3.2 Bezpečný a spolehlivý Nový Ford Ka se svými rozměry možná řadí k malým automobilům, ale i přesto musí vyhovět stejně přísným bezpečnostním standardům jako ostatní modely evropského Fordu. Základem ochrany cestujících je tuhá karoserie, vyvinutá s pomocí nejmodernějších počítačových simulací. Další stupeň ochrany zajišťuje Systém inteligentní ochrany Ford IPS, který v sobě sjednocuje airbagy, zádržné systémy a další technologie pasivní bezpečnosti. Ford Ka je standardně vybaven dvěma čelními airbagy, přičemž na přání lze dodat ještě boční a také okenní ochranné vaky. Zadní sedadla jsou opatřena úchyty ISOFIX pro bezpečné, rychlé a snadné upevnění odpovídající dětské sedačky. Na některých trzích budou úchyty ISOFIX dodávány v rámci standardní výbavy, zatímco jinde budou k dispozici na přání, ale bez příplatku.

19 S jistotou až k cíli Funkce opožděného zhasínání čelních světlometů umožňuje bezpečný a pohodlný odchod od vozidla za tmy na neosvětleném parkovacím místě, například na příjezdové cestě před garáží. V závislosti na nastavení systému mohou čelní světlomety a boční světla zůstat svítit až tři a půl minuty po uzamknutí vozu. Vozidla s centrálním zamykáním mají i funkci pozdravu, která po odemknutí aktivuje vnější i vnitřní osvětlení automobilu. Značnou pozornost věnoval vývojový tým ochraně nového Fordu Ka před nenechavci. Díky zesíleným a chráněným zámkům dveří nebo elektronickému imobilizéru vůz odpovídá přísným požadavkům britského institutu Thatcham. 3.3 Připojený a zábavný Mobilní telefony a hudební přehrávače tvoří nedílnou součást životního stylu mladých lidí. Nový Ford Ka proto přijíždí vybaven vším potřebným pro komunikaci a zábavu svých pasažérů. Objedná-li zákazník sadu Konektivta, obdrží rozhraní Bluetooth pro bezdrátové připojení mobilního telefonu, USB konektor pro přehrávání hudebních souborů v audio soustavě vozu, ovládání nejdůležitějších komunikačních a zábavních funkcí na volantu a také technicky náročnější přístrojový panel, který předkládá vybrané informace na displeji palubního počítače. Hands-free systém Bluetooth Rozhraní Bluetooth s hlasovým ovládáním dává řidiči možnost uskutečňovat, přijímat nebo i odmítat telefonické hovory prostřednictvím buď tlačítek nebo volantu, nebo hlasových pokynů. Systém podporuje připojení až tří mobilních telefonů, vlastní vyzváněcí tóny a dokonce i konferenční hovory s trojicí účastníků.

20 Díky USB portu v dolní části středové konzoly se posádka nemusí vzdávat své oblíbené hudby ani na cestách automobilem. K palubní aparatuře lze takto připojit přehrávač MP3, ipod, mobilní telefon nebo USB disk s hudebními skladbami. Systém dokáže přehrávat soubory ve formátu MP3, WMA nebo WAV. Šestice reproduktorů Zákazníci Fordu Ka dostanou na výběr dva hudební pakety, přičemž každý z nich obsahuje šest reproduktorů, radiopřijímač, přehrávač CD s podporou MP3 a konektor 3,5 mm pro připojení vnějšího zdroje zvuku. Paket Advanced, určený pro model Titanium, přináší ještě vyspělejší reproduktory i hlavní audio jednotku a přidává k nim zesilovač 4 x 30 W a subwoofer o výkonu 100 W. 3.4 Komfortní a praktický Expresivní, osobité atmosféry v interiéru nového Fordu Ka nebylo dosaženo na úkor praktických hledisek nebo uživatelského pohodlí. Vysoká linie střechy poskytuje nadbytek prostoru i řidičům vzrostlé postavy a veškeré pohodlí zde naleznou také tři další dospělí cestující. Na dojmu vzdušnosti a prostoru se podílí rovněž design jednotlivých prvků v interiéru, zejména palubní desky a sedadel. Výše položené sedadlo dává řidiči perfektní výhled a všechny klíčové ovládací prvky včetně řadicí páky se nacházejí v blízkosti volantu. I méně zkušení řidiči se budou za volantem nového Fordu Ka rychle cítit jako doma. Samotný volant lze seřídit jak výškově, tak podélně, a standardně montovaný elektrický posilovač řízení (EPAS) je zárukou jeho lehkého a precizního chodu. Čtyři hlavní přístroje před řidičem se vyznačují jasnou, přehlednou grafikou. Přímo uprostřed se nachází rozměrný displej palubního počítače. Nejrůznější spínače a tlačítka jsou ergonomicky rozmístěny na středové konzole podle toho, jak často jsou používány. Zcela nahoře tak nalezlo své místo ovládání audio soustavy, aby řidič nebyl při volbě rozhlasové stanice či úpravě hlasitosti rozptylován více, než je nezbytně nutné.

21 Prostor pro všechno Interiér nového Fordu Ka nabízí řadu odkládacích prostor, počínaje velkoryse dimenzovanou schránkou před spolujezdcem přes kapsy ve dveřích až po malou přihrádku ve spodní části středové konzoly, která je jako dělaná pro odložení hudebního přehrávače či mobilního telefonu. Objem hlavního zavazadlového prostoru činí 224 litrů v základní konfiguraci, ale po rychlém a snadném sklopení zadních sedadel naroste na více než 700 litrů. Důkladně naladěné odpružení a tlumení zajišťuje odpovídající komfort jízdy, úroveň hluku pronikajícího k cestujícím zůstává ve všech jízdních režimech pozoruhodně nízká. V daném segmentu ojedinělá výbava Zákazníci v regionech s mírným kontinentálním klimatem, kam patří i Česká republika, v zimě nezřídka musejí odstraňovat námrazu z oken a ani usednutí na promrzlé sedadlo není z nejpříjemnějších. Nový Ford Ka nicméně přináší komfortní výbavu, jaká je v segmentu malých automobilů zcela ojedinělá. Na přání lze dodat vyhřívání čelního okna a také vyhřívání předních sedadel, která se postarají o příjemný začátek cesty i v těch nejchladnějších zimních ránech.

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 Ceník M{zd{ MX-5 Výkon kw (k) Převodovka Emotion Challenge Revolution 1.8 Roadster 93 (126) man. 5st. 574 900 631 900-1.8 Roadster Coupé 93 (126) man. 5st. - 681

Více

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000 Modelový rok '12 LS LT LT+ LTZ 351 000 377 000 395 000 415 000 442 200 1,7D 96 kw/130 k ECO 461 400 493 000 2,0 VCDi 120 kw/163 k 462 000 500 200 AKČNÍ 1,7D 96 kw/130 k ECO 2,0 VCDi 120 kw/163 k LS LT

Více

Navíc oproti výbavě Trend:

Navíc oproti výbavě Trend: FORD KA I CENÍK Výbava Motor Palivo Výkon Převodovka Cena vč. DPH Trend 1.2 Duratec benzín 69 k (51 kw) 5st. manuální 184 990 Trend Plus 1.2 Duratec benzín 69 k (51 kw) 5st. manuální 199 990 Titanium 1.2

Více

VAŠE TOYOTA HILUX. 2.5l D-4D 145 DPF STUPEŇ STANDARDNÍ VÝBAVY. Červená - chilli (3E5) Tmavě šedá látka (FX10) ZÁKLADNÍ CENA (vč.

VAŠE TOYOTA HILUX. 2.5l D-4D 145 DPF STUPEŇ STANDARDNÍ VÝBAVY. Červená - chilli (3E5) Tmavě šedá látka (FX10) ZÁKLADNÍ CENA (vč. VAŠE TOYOTA HILUX ZÁKLADNÍ ÚDAJE KAROSERIE MOTOR PŘEVODOVKA STUPEŇ STANDARDNÍ VÝBAVY Double Cab 2.5l D-4D 145 DPF 5 M/T Luna BARVY EXTERIÉR INTERIÉR Červená - chilli (3E5) Tmavě šedá látka (FX10) CENA

Více

OSOBNÍ AUTOMOBIL STŘEDNÍ TŘÍDY TYP A

OSOBNÍ AUTOMOBIL STŘEDNÍ TŘÍDY TYP A Příloha č. 1 - Technická specifikace vozidel Parametry požadované zadavatelem sedan (4dveřový) / liftback (5dveřový) 5ti místný (homologováno pro řidiče + 4 cestující) motor zážehový, přeplňovaný (palivo

Více

LAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM. CENÍKOVÁ CENA Clio R.S. 1,6 TURBO R.S. 200/147 kw EDC 564 900

LAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM. CENÍKOVÁ CENA Clio R.S. 1,6 TURBO R.S. 200/147 kw EDC 564 900 CLIO ZÁVODNÍM JEZDCEM KAŽDÝ DEN Od 564 900 Kč QQ LAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM QQ DRIVE VOLBA 3 REŽIMŮ NASTAVENÍ VOZU MOTOR CENÍKOVÁ CENA Clio 1,6 TURBO

Více

Camaro Hot Wheels splněný sen

Camaro Hot Wheels splněný sen Camaro Hot Wheels splněný sen S e n m i l i ó n ů f a n o u š k ů H o t W h e e l s v š e c h v ě k o v ý c h k a t e g o r i í s e s t a l s k u t e č n o s t í. V ý r a z n ý, o d v á ž n ý a a t r a

Více

Terénní užitkové vozidlo

Terénní užitkové vozidlo Terénní užitkové vozidlo Společník pro práci a volný čas Mechron Je jedno, zda chcete pracovat na farmě nebo v lese, Kioti Mechron 4 4 se hodí pro všechny práce. Se čtyřmi nezávisle zavěšenými koly zadní

Více

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ CENÍK PLATNÝ OD 1.4.2012 CENA 1.2 Edice 100 CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 273 900 Kč Interiér Kapsa na zadní straně sedadla řidiče Kapsa na zadní straně sedadla spolujezdce Sluneční

Více

*Výbava na obrázku exteriéru a interiéru nemusí odpovídat specifikaci tohoto nabízeného vozidla. A03 Passion 0,00

*Výbava na obrázku exteriéru a interiéru nemusí odpovídat specifikaci tohoto nabízeného vozidla. A03 Passion 0,00 Cenová nabídka vozu *Výbava na obrázku exteriéru a interiéru nemusí odpovídat specifikaci tohoto nabízeného vozidla. Všechny ceny jsou v CZK. Ceny jsou platné k 13.04.2015. Nabídka byla naposledy aktualizována

Více

4 v řadě - umístěné vpředu napříč. Vrtání x zdvih v mm 75 x 88,3 85 x 88 85 x 88

4 v řadě - umístěné vpředu napříč. Vrtání x zdvih v mm 75 x 88,3 85 x 88 85 x 88 JUMPY_TCH_06-2008.qxd 22.5.2008 15:58 Page 1 CITROËN JUMPY TECHNICKÉ PARAMETRY 1.6 HDi 90 k 2.0 HDI 120 k 2.0 HDi 138 k FAP MOTOR Typ vstřikování Turbodiesel Turbodiesel Turbodiesel přímé vysokotlaké s

Více

Zcela nový Subaru Outback (specifikace pro evropské trhy, MY15)

Zcela nový Subaru Outback (specifikace pro evropské trhy, MY15) Zcela nový Subaru Outback (specifikace pro evropské trhy, MY15) Nejprostornější a nejschopnější Outback charakterizuje smělejší a výraznější design Převodovka Lineartronic CVT v kombinaci s motorem Boxer

Více

Vznětové motory. dvě souosé spojky, suché, vícelamelové, elektrohydraulicky ovládané

Vznětové motory. dvě souosé spojky, suché, vícelamelové, elektrohydraulicky ovládané Vznětové motory Technické údaje 1,6 TDI CR DPF/77 kw 1,6 TDI CR DPF/77 kw (A) 2,0 TDI CR DPF/110 kw 2,0 TDI CR DPF/110 kw (A) vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem s nastavitelnou geometrií lopatek, řadový,

Více

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč MEGANE COUPÉ Od 299 900 Kč RENAULT MÉGANE COUPÉ LIMITED OD 284 900 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč* SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Více

Zážehové motory. Technické údaje 1,4 MPI/59kW 1,6 MPI/75 kw 1,6 MPI/75 kw Motor. zážehový, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC, uložený vpředu napříč

Zážehové motory. Technické údaje 1,4 MPI/59kW 1,6 MPI/75 kw 1,6 MPI/75 kw Motor. zážehový, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC, uložený vpředu napříč ŠKODA Octavia Tour Zážehové motory Technické údaje 1,4 MPI/59kW 1,6 MPI/ kw 1,6 MPI/ kw zážehový, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC, uložený vpředu napříč zážehový, řadový, chlazený kapalinou, OHC, uložený

Více

Farmall U Pro Efficient Power Představení prémiového traktoru

Farmall U Pro Efficient Power Představení prémiového traktoru 1 Nabídka modelů Farmall U Pro pro rok 2013 Tier 4a made in Aust r ia Model Motor jmenovitý výkon při 2300 min -1 (k) max. výkon při 1900 min -1 (k) Převodovka Hydraulika Max. zdvihací síla Hmotnost Min.

Více

Technická specifika zboží

Technická specifika zboží Technická specifika zboží Příloha č. 2 zadávací dokumentace 1 ks automobilu ve specifikaci: Model: typ: provedení: automobil osobní silniční vyšší střední třída; sedan; počet dveří: minimálně 4; počet

Více

TOYOTA HILUX. Prodej a servis vozů

TOYOTA HILUX. Prodej a servis vozů TOYOTA CENÍK TOYOTA který si tato značka zaslouží. Double Cab 5 místná verze motor výkon (kw) převodovka Terra Luna Sol 2,5 l D-4D 120 88 kw 5 A/T 719 950 Kč 1 950 000 Kč 3,0 l D-4D 170 126 kw 5 A/T 856

Více

NOVÝ MEgaNE COUPÉ. od 279 900 Kč*

NOVÝ MEgaNE COUPÉ. od 279 900 Kč* NOVÝ MEgaNE COUPÉ od 279 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 60 000 Kč* FINANCOVáNÍ ALL4LimiteD první rok havarijního pojištění zdarma další roky za zvýhodněnou sazbu 1,8 % s 10% spoluúčastí bez poplatků za zpracování

Více

Ceník Mercedes-Benz Viano FUN osobní vůz s lůžkovou úpravou (5-7 sedadel) Platné od výrobního měsíce Duben 2014

Ceník Mercedes-Benz Viano FUN osobní vůz s lůžkovou úpravou (5-7 sedadel) Platné od výrobního měsíce Duben 2014 5 sériově 4,65 6 sériově, 7 jako prostoru DxŠxV * 2422 (2624) x 1650 x 1353 Ceník Mercedes-Benz Viano FUN osobní vůz s lůžkovou úpravou (5-7 sedadel) Platné od výrobního měsíce Duben 2014 Viano CDI 2.0

Více

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ!

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ! NOVÉ TWINGO Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky AKTUÁLNÍ AKCE S Novým Twingem vám bude město ležet u nohou! Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle

Více

ŠKODA Octavia Combi RS

ŠKODA Octavia Combi RS zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC, uložený vpředu napříč vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem s nastavitelnou geometrií lopatek, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC,

Více

VITO 116CDI KB SPORT

VITO 116CDI KB SPORT VITO 116CDI KB SPORT Cena základního modelu VITO 116CDI/K KB SPORT Cena s DPH (Kč) 774 000,- Cena bez DPH (Kč) 645 000,- Základní technická specifikace vozu Označení motoru 116CDI Typ Vznětový Počet válců

Více

CENÍK FORD KUGA. Titanium. Trend. Feel the difference. Trend. Titanium. Trend. Titanium. Náš tip

CENÍK FORD KUGA. Titanium. Trend. Feel the difference. Trend. Titanium. Trend. Titanium. Náš tip CENÍK FORD KUGA Základní ceny Motor Výkon Převodovka Pohon Cena včetně DPH 2.0 Duratorq TDCi 103 kw / 140 k 6st. manuální 4x2 587 990 2.0 Duratorq TDCi 103 kw / 140 k 6st. manuální 4x4 679 990 2.0 Duratorq

Více

Zážehové motory. bezolovnatý benzin min. o. č. 95 (91)*

Zážehové motory. bezolovnatý benzin min. o. č. 95 (91)* ŠKODA Octavia Zážehové motory Technické údaje 1,4 MPI/59 kw 1,6 MPI/ kw 1,6 MPI/ kw (A) 1,6 MPI/ kw Flex Fuel 1,6 MPI/ kw LPG zážehový, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC, uložený vpředu napříč zážehový,

Více

ELIOS 230 220 210. Agilní výkon.

ELIOS 230 220 210. Agilní výkon. ELIOS 230 220 210 Agilní výkon. Agilní výkon na míru. Zejména podniky chovající dobytek, obhospodařující louky a zpracovávající zeleninu, ale také uživatelé mimo zemědělství patří k široké řadě zákazníků

Více

Ceník NOVÝ FORD FOCUS

Ceník NOVÝ FORD FOCUS Ceník NOVÝ FORD FOCUS Feel the difference Základní ceny motor výkon převodovka Trend Titanium Cena včetně DPH 5dv. sedan kombi 1.6 Duratec Ti-VCT 77 kw / 105 k 5st. manuální 424 990 Kč 449 990 Kč 458 990

Více

Zážehové motory. zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC, uložený vpředu napříč 4 Zdvihový objem [cm 3 ] 1395

Zážehové motory. zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC, uložený vpředu napříč 4 Zdvihový objem [cm 3 ] 1395 Zážehové motory Technické údaje 1,4 TSI/92 kw 1,4 TSI/110 kw ACT 1,4 TSI/110 kw ACT (A) 1,8 TSI/132 kw 1,8 TSI/132 kw (A) 2,0 TSI/162 kw (A) Počet válců zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, řadový, chlazený

Více

CENÍK TOLEDO. Basis Reference Style ENJOYNEERING

CENÍK TOLEDO. Basis Reference Style ENJOYNEERING CENÍK TOLEDO Reference Style ENJOYNEERING Ceník Toledo Ceny Motory Výkon kw/k Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km) Toledo 1.2 55/75 5,9 137 269 900 Kč Reference 1.2 TSI 63/85

Více

Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km)

Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km) CENÍK Mii TECHNOLOGY TO ENJOY Ceník Mii Ceny Motory Výkon kw/k Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km) Mii 3dveřové Mii 5dveřové 44/60 4,5 105 193 900 Kč 202 900 Kč 55/75 4,7 108

Více

SIMPLY CLEVER. ŠkodaOctavia Edition AKČNÍ NABÍDKA

SIMPLY CLEVER. ŠkodaOctavia Edition AKČNÍ NABÍDKA SIMPLY CLEVER ŠkodaOctavia Edition AKČNÍ NABÍDKA Akční ceník Octavia Edition OCTAVIA OCTAVIA COMBI PRIMA EDITION CZ 1,2 TSI/77 kw 334 900 Kč 39 000 Kč 364 900 Kč 49 000 Kč 1,4 TSI/90 kw 374 900 Kč nově

Více

VÝBAVY A CENY AVEO 4DVEŘOVÉ

VÝBAVY A CENY AVEO 4DVEŘOVÉ VÝBAVY A CENY AVEO 4DVEŘOVÉ CENÍK PLATNÝ OD 1.4.2012 CENA 1.2 Edice 100 1.4 Edice 100 CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 279 900 Kč 286 900 Kč \ Interiér Kapsa na zadní straně sedadla řidiče Zapalovač a popelník

Více

Základní technický popis...10. Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13

Základní technický popis...10. Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13 Obsah Úvodem...9 Základní technický popis...10 Škoda Felicia se představuje...10 Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13 Údržba a kontrola technického stavu...14 Pravidelná

Více

VÝBAVY A CENY CAMARO

VÝBAVY A CENY CAMARO VÝBAVY A CENY CAMARO CENÍK PLATNÝ OD 1.1.2013 CENA kupé kabriolet CENÍKOVÁ CENA EMISE CO2 1024000 Kč 1074500 Kč 329 g/km 304 g/km 1154000 Kč 1204500 Kč 329 g/km 304 g/km VÝBAVA KUPÉ KABRIOLET Vnější vzhled

Více

VÝBAVY A CENY SPARK CENÍK PLATNÝ OD 1.7.2013

VÝBAVY A CENY SPARK CENÍK PLATNÝ OD 1.7.2013 VÝBAVY A CENY SPARK CENÍK PLATNÝ OD 1.7.2013 CENA CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENÍK EMISE CO2 205900 Kč 240900 Kč 225 600 Kč 235 600 Kč 207 500 Kč 260900 Kč 270900 Kč 195 500 Kč 252900 Kč 170 600 Kč 287900 Kč

Více

www.kiamotors.cz Kia Soul Originální příslušenství

www.kiamotors.cz Kia Soul Originální příslušenství www.kiamotors.cz Kia Soul Originální příslušenství Kia Soul osvoboďte svoji mysl Městský crossover Kia Soul je dalším výrazem revolučního rozšiřování produktové řady osobních automobilů značky Kia. Jako

Více

Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 55 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 30 000 Kč.

Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 55 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 30 000 Kč. Nový Auris - ceník Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 55 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 30 000 Kč. Výbava Motor Výkon Převodovka Standardní cena Zvýhodnění Zaváděcí cena Power

Více

Ceník platný od 1. července 2015

Ceník platný od 1. července 2015 Ceník platný od 1. července 2015 3050 kg 4,65 2422 (2624) x 1650 x 1353 5,19 2667 (2869) x 1650 x 1353 Ceník Mercedes-Benz třída V velkoprostorový osobní vůz (6-8 sedadel) V 200d K 1 070 245,- V 220d K

Více

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč OOEXKLUZIVNÍ LIMITOVANÁ SÉRIE CLIO R.S. MONACO GP OOLAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM OOR.S. DRIVE VOLBA 3 REŽIMŮ NASTAVENÍ VOZU

Více

Požadované údaje. Stránka 3 z 10

Požadované údaje. Stránka 3 z 10 Technické podmínky Každé vozidlo musí být jiné tovární značky! Uchazeč musí použít technické podmínky zadavatele a bude specifikovat údaje podle předem připravené barevné legendy: konkrétní údaj obchodní

Více

CENÍK SEAT EXEO. Reference Style Sport ENJOYNEERING

CENÍK SEAT EXEO. Reference Style Sport ENJOYNEERING CENÍK SEAT EXEO Style Sport ENJOYNEERING Ceník Exeo Ceny Motory Výkon kw/k Spotřeba paliva (l / 100km) Emise CO 2 (g / km) Exeo Exeo ST 1.8 TSI 88/120 7,3/7,4* 169/172* 545 900 Kč 582 900 Kč 88/120 4,9/5,0*

Více

Obsah 13 Manžety hnacích poloos 14 Matky kol 15 Jízdní zkouška Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí...

Obsah 13 Manžety hnacích poloos 14 Matky kol 15 Jízdní zkouška Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí... Obsah Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí... 13 Opravy na silnici... 15 Nelze nastartovat motor, startér se neotáčí... 15 Nelze nastartovat motor, i když startér normálně

Více

Nový SEAT Leon je vozem pro srdce i hlavu

Nový SEAT Leon je vozem pro srdce i hlavu Nejkrásnější způsob, jak řídit praktický automobil Nový SEAT Leon je vozem pro srdce i hlavu / Ohromující design překypující emocemi / Inovace jako například přední LED světlomety / Příkladná dynamika

Více

PROČ JET JEN Z MÍSTA A DO B KDYŽ VÁS PŘEDSTAVIVOST PŘENESE KAMKOLIV.

PROČ JET JEN Z MÍSTA A DO B KDYŽ VÁS PŘEDSTAVIVOST PŘENESE KAMKOLIV. SPARK PROČ JET JEN Z MÍSTA A DO B KDYŽ VÁS PŘEDSTAVIVOST PŘENESE KAMKOLIV. Silnice. Skutečně jen obyčejná cesta. A přece znamená mnohem více. Možná skutečným důvodem, proč jsou silnice něčím zvláštní,

Více

VITO 110 CDI EXPRES VITO 110CDI/K EXPRES. Cena základního modelu. Cena bez DPH (Kč) 404 000,- Základní technická specifikace vozu Označení motoru

VITO 110 CDI EXPRES VITO 110CDI/K EXPRES. Cena základního modelu. Cena bez DPH (Kč) 404 000,- Základní technická specifikace vozu Označení motoru VITO 110 CDI EXPRES Cena základního modelu VITO 110CDI/K EXPRES Cena s DPH (Kč) 484 800,- Cena bez DPH (Kč) 404 000,- Základní technická specifikace vozu Označení motoru 110CDI Typ Vznětový Počet válců

Více

Fiat Scudo. Výbava a technické specifikace

Fiat Scudo. Výbava a technické specifikace Fiat Scudo Výbava a technické specifikace Technické specifikace Fiat Scudo Skříňová dodávka Combi Panorama Počet válců, uspořádání 4, v řadě 4, v řadě 4, v řadě Umístění vpředu, napříč vpředu, napříč vpředu,

Více

VITO 110CDI/K EXPRES. 2257 x 1650 x 1353 890

VITO 110CDI/K EXPRES. 2257 x 1650 x 1353 890 VITO 110CDI EXPRES Cena základního modelu VITO 110CDI/K EXPRES Cena s DPH (Kč) 478 800,- Cena bez DPH (Kč) 399 000,- Základní technická specifikace vozu Označení motoru 110CDI Typ Vznětový Počet válců

Více

Nová Kia pro_cee d GT Když je jízda vzrušením >>>

Nová Kia pro_cee d GT Když je jízda vzrušením >>> 2 Nová Kia pro_cee d GT Když je jízda vzrušením >>> Začněte myslet jinak. Objevte náš nový přírůstek do rodiny Kia cee d. Novinka pro_cee d GT má podobné geny jako pro_cee d, má však sportovního ducha.

Více

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 Ceník M{zd{ MX-5 Výkon kw (k) Převodovka Emotion Challenge Revolution 1.8 Roadster 93 (126) man. 5st. 574 900 631 900-1.8 Roadster Coupé 93 (126) man. 5st. - 681

Více

NOVÝ FORD MUSTANG I CENÍK

NOVÝ FORD MUSTANG I CENÍK NOVÝ FORD MUSTANG I CENÍK Karoserie Motor Palivo Výkon Převodovka Pohon Cena vč. DPH Fastback Convertible 2.3 EcoBoost benzín 233 kw / 317 k zadní 969 000 2.3 EcoBoost benzín 233 kw / 317 k ická zadní

Více

FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM

FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM Představujeme Fiat Sedici, elegantní a výkonné SUV, které překvapí ekonomickou spotřebou a ohleduplností k životnímu prostředí. Tento pohotový všestranný automobil

Více

FORD RANGER I CENÍK. Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 424 900 Kč bez DPH / 514 129 Kč s DPH

FORD RANGER I CENÍK. Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 424 900 Kč bez DPH / 514 129 Kč s DPH FORD RANGER I CENÍK Mimořádná nabídka* Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 424 900 Kč bez DPH / 514 129 Kč s DPH Výhodné financování od Ford Credit *Zvýhodněná nabídka platí do 31.3.2015.

Více

H-1 Van: praktická dodávka

H-1 Van: praktická dodávka H-1 H-1 Van: praktická dodávka Nejnovější H-1 Van je praktický a pracovitý pomocník, který společnost Hyundai vyvinula proto, aby splnila vaše požadavky na dopravu nákladu. Ústředním motivem je velkorysý

Více

Technické specifikace

Technické specifikace Technické specifikace Nové Ducato COMBI PANORAMA Motor 115 Multijet 130 Multijet Počet válců, uspořádání 4 v řadě 4 v řadě 4 Zdvihový objem (cm 3 ) 1956 2287 2 Kompresní poměr 16,5 : 1 16,2 : 1 1 Max.

Více

Auris Touring Sports. Akční paket Trend+ se zvýhodněním 43 000 Kč! Modelový rok 2015 - Ceník

Auris Touring Sports. Akční paket Trend+ se zvýhodněním 43 000 Kč! Modelový rok 2015 - Ceník Auris Touring Sports Modelový rok 2015 - Ceník Akční paket Trend se zvýhodněním 26 000 Kč! Akční paket se zvýhodněním 43 000 Kč! Motor Výkon Převodovka Standardní cena Zvýhodnění Zaváděcí cena Power 1,33

Více

Kombinovaná spotřeba l/100 km. Výkon kw (k)

Kombinovaná spotřeba l/100 km. Výkon kw (k) Ceník Polo Zdvihový objem (l) Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Kombinovaná spotřeba l/100 km Výkon kw (k) Comfort Edition 1,2 TSI BMT 4.7 66 (90) 324 900 1,2 TSI BMT 4.7 66 (90) 316 900 342 900 1,0

Více

NOVÝ FORD EDGE I CENÍK

NOVÝ FORD EDGE I CENÍK NOVÝ FORD EDGE I CENÍK Stvořen pro cestu za dobrodružstvím Výbava Motor Palivo Výkon Převodovka Cena vč. DPH Trend 2.0 TDCi AWD nafta 132 kw / 180 k 6st. manuální 1 119 990 Titanium 2.0 TDCi AWD nafta

Více

renault CAPTUR drive the change

renault CAPTUR drive the change renault CAPTUR LIMITOVANÁ SÉRIE drive the change PŘEKONEJTE LIMITY RENAULT CAPTUR Z LIMITOVANÉ SÉRIE HELLY HANSEN SE NEZASTAVÍ PŘED ŽÁDNOU NOVOU VÝZVOU. SEBEJISTÝ A VYTRVALÝ, V NOVÉ BARVĚ KAROSERIE ČERVENÁ

Více

VÝBAVY A CENY CRUZE SW

VÝBAVY A CENY CRUZE SW VÝBAVY A CENY CRUZE SW CENÍK PLATNÝ OD 1.9.2012 CENA CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA EMISE CO2 380 000 Kč + 1.7D Eco 1.4 Turbo 1.7D Eco 2.0 VCDi AT 1.4 Turbo 2.0 VCDi 2.0 VCDi AT 302900 Kč 317900 Kč 415900 Kč

Více

Renault FLUENCE CLIO CENÍK. ZÍSKEJTE BONUS 15 000 Kč. SLEVA 30 000 Kč NA VŠECHNY VERZE. RENAULT FLUENCE LIMITED OD 294 900 Kč*

Renault FLUENCE CLIO CENÍK. ZÍSKEJTE BONUS 15 000 Kč. SLEVA 30 000 Kč NA VŠECHNY VERZE. RENAULT FLUENCE LIMITED OD 294 900 Kč* CLIO Renault FLUENCE CENÍK MOTOR Authentique LIFE Limited Intens 1,6 16V 115 304 900 319 900 344 900 364 900 Energy dci 110 404 900 424 900 RENAULT FLUENCE LIMITED OD 294 900 Kč* SLEVA 30 000 Kč NA VŠECHNY

Více

Akční ceník Platný od 1. ledna 2013. Užitkové vozy. Caddy

Akční ceník Platný od 1. ledna 2013. Užitkové vozy. Caddy Akční ceník Platný od 1. ledna 2013 Užitkové vozy Caddy Akční ceník může obsahovat modely a výbavy, které budou do výroby zařazeny později. Aktuální nabídka může být ovlivněna změnami vyvolanými např.

Více

Mezinápravová spojka Haldex 4. generace zajišťuje pohon všech kol u nového modelu Superb 4x4 (od KT 36/08) a u modelu Octavia Combi 4x4

Mezinápravová spojka Haldex 4. generace zajišťuje pohon všech kol u nového modelu Superb 4x4 (od KT 36/08) a u modelu Octavia Combi 4x4 EZINÁPRAVOVÁ SPOJKA HALDEX 4. GENERACE ezinápravová spojka Haldex 4. generace ezinápravová spojka Haldex 4. generace zajišťuje pohon všech kol u nového modelu Superb 4x4 (od KT 36/08) a u modelu Octavia

Více

VÝKON A ŠPORTOVOSŤ V KAŽDOM DETAILE. PRÍSLUŠENSTVO BMW M PERFORMANCE.

VÝKON A ŠPORTOVOSŤ V KAŽDOM DETAILE. PRÍSLUŠENSTVO BMW M PERFORMANCE. BMW M Performance BMW radu BMW radu BMW radu BMW radu BMW radu BMW radu BMW X www.bmw.sk Radosť z jazdy VÝKON A ŠPORTOVOSŤ V KAŽDOM DETAILE. PRÍSLUŠENSTVO BMW M PERFORMANCE. BMW radu. BMW radu. BMW radu.

Více

Kit Corporate 2008 2

Kit Corporate 2008 2 Kit Corporate 2008 2 Kit Corporate 2008 3 Kit Corporate 2008 4 Kit Corporate 2008 5 1 2 3 4 5 Kit Corporate 2008 7 Kit Corporate 2008 8 Model Délka Rozměry v mm Šířka (bez zpětných zrcátek) Výška Objem

Více

Oskenujte kód a prohlédněte si na videu Jimny v akci.

Oskenujte kód a prohlédněte si na videu Jimny v akci. 02 Oskenujte kód a prohlédněte si na videu Jimny v akci. Vydejte se za dobrodružstvím! Hranice není třeba posouvat, vy jich totiž vůbec nemusíte dosáhnout. Jimny je dostatečně silný i odhodlaný k výletu

Více

Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva 10 000 Kč na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design.

Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva 10 000 Kč na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design. NOVÝ YARIS Ceník - zaváděcí ceny Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design. Akční - zaváděcí ceny Entry Power Active

Více

Vydejte se za dobrodružstvím!

Vydejte se za dobrodružstvím! 2 Vydejte se za dobrodružstvím! Hranice není třeba posouvat, Vy jich totiž vůbec nemusíte dosáhnout. Jimny je dostatečně silný i odhodlaný k výletu do náročného terénu. Jeho kompaktní karoserie umožňuje

Více

NISSAN NV200 FURGON ZMĚNÍ VAŠE PODNIKÁNÍ. od 278 240 Kč bez DPH* 21% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu

NISSAN NV200 FURGON ZMĚNÍ VAŠE PODNIKÁNÍ. od 278 240 Kč bez DPH* 21% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu ZMĚNÍ VAŠE PODNIKÁNÍ od 278 240 Kč * 21% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR Nákladový prostor NV200 je dostatečně dlouhý pro dvě europalety Nákladový prostor NV200 byl chytře

Více

Část 1 - Technologické vozidlo střední třídy 1 ks - cena/ks cca 500 000 Kč vč. DPH ( Kč 413 223 Kč bez DPH)

Část 1 - Technologické vozidlo střední třídy 1 ks - cena/ks cca 500 000 Kč vč. DPH ( Kč 413 223 Kč bez DPH) Část 1 - Technologické vozidlo střední třídy 1 ks - cena/ks cca 500 000 Kč vč. DPH ( Kč 413 223 Kč bez DPH) vyplní uchazeč instrukce pro vyplnění sloupce C vznětový obsah max 2000 cm 3 výkon min. 81 kw

Více

PROTOKOL O TECHNICKÉM STAVU VOZIDLA (příloha ke kupní smlouvě ze dne: 201...)

PROTOKOL O TECHNICKÉM STAVU VOZIDLA (příloha ke kupní smlouvě ze dne: 201...) PROTOKOL O TECHNICKÉM STAVU VOZIDLA (příloha ke kupní smlouvě ze dne: 201...) Základní informace tovární značka:... typ/model:... druh (osobní/nákladní...):... rok výroby:... registrační značka (SPZ):...

Více

POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ

POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ PŘIZPŮSOBÍ SE VAŠEMU PODNIKÁNÍ Sleva 17% již od 395 900 Kč 22% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ Nissan NV200 Combi poskytuje více prostoru, je flexibilní a nabízí širokou

Více

Revolucní ˇ motor! minimalistická spotřeba pouze 2,5 l / 100 km s novým motorem DCI a SMARTDrive technologií.

Revolucní ˇ motor! minimalistická spotřeba pouze 2,5 l / 100 km s novým motorem DCI a SMARTDrive technologií. www.autaod15let.cz Photo non contractuelle Zcela vybavený tónovaná skla Dvojité vnější zpětné zrcátko Kola z lehkých slitin 14 Black uzávěr nádrže uzamykatelné ploché podlahy zavazadlového prostoru Zvýšená

Více

Technické podmínky dodávky

Technické podmínky dodávky Digitálně podepsal Radomír Doležel DN: c=cz, o=povodí Odry, státní podnik [IČ 70890021], ou=105916, cn=radomír Doležel, serialnumber=p434615 Datum: 2015.05.29 12:46:55 +02'00' Příloha č. 1 Technické podmínky

Více

CENÍK. Mii. Style TECHNOLOGY TO ENJOY

CENÍK. Mii. Style TECHNOLOGY TO ENJOY CENÍK Mii Style TECHNOLOGY TO ENJOY Ceník Mii Ceny Motory Výkon kw/k Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km) Mii 3dveřové Mii 5dveřové Style 1.0 44/60 4,5 105 197 900 Kč 206 900

Více

od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením

od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením S městem na jedné vlně od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením VÍTĚZ 2013 MALÉ VOZY ŠESTÝ SMYSL PRO MĚSTO NOVÝ NISSAN MICRA Systém Inteligentního klíče rozpozná

Více

Příloha č. 3 - TECHNICKÝ POPIS Mikrobus komerční Karoserie: Mikrobus komerční; Vozidlo - parametry: - Celková délka maximálně 5300 mm (bez tažného

Příloha č. 3 - TECHNICKÝ POPIS Mikrobus komerční Karoserie: Mikrobus komerční; Vozidlo - parametry: - Celková délka maximálně 5300 mm (bez tažného Příloha č. 3 - TECHNICKÝ POPIS Mikrobus komerční Karoserie: Mikrobus komerční; Vozidlo - parametry: - Celková délka maximálně 5300 mm (bez tažného zařízení); - Celková šířka (bez sklopných vnějších zpětných

Více

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU Inovace představující špičku ve své třídě od 199 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč V případě využití financování Nissan Finance sada zimních pneumatik zdarma NOVÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM NISSAN

Více

Dacia Logan & Logan MCV

Dacia Logan & Logan MCV Dacia Logan & Logan MCV Komfort a inteligentní technologie Dotykový multimediální systém Media Nav 2.0*. Tempomat s omezovačem rychlosti*. Zadní parkovací senzor. * Dostupný v závislosti na verzi. Nevídaný

Více

Ford Fiesta Trend 1.25 Duratec 82 k, 5dveřová karoserie se zvýhodněním 14 000 Kč

Ford Fiesta Trend 1.25 Duratec 82 k, 5dveřová karoserie se zvýhodněním 14 000 Kč FORD FIESTA I CENÍK Mimořádný bonus* Ford Fiesta Trend 1.25 Duratec 82 k, 5dveřová karoserie se zvýhodněním 14 000 Kč cena 269 990 Kč Akční nabídka* Fiesta audio se systémem SYNC, Bluetooth handsfree a

Více

QUADRO4 - světová novinka na 4 kolech!

QUADRO4 - světová novinka na 4 kolech! QUADRO4 JÍZDA NA MOTORCE S ŘIDIČÁKEM NA AUTO! QUADRO 350S QUADRO4 - světová novinka na 4 kolech! SVĚTOVÁ NOVINKA NA 4 KOLECH! VÍCE TRAKCE - VÍCE ZÁBAVY - VÍCE BEZPEČNOSTI! Více stability, více bezpečnosti,

Více

ENERGY 2,3 dci 165 k S&S PŘEDNÍ POHON L2H1P3 699 900 754 900 L2H1P3 759 900 784 900 L2H1P4 789 900 814 900 L2H1P5 844 900 844 900

ENERGY 2,3 dci 165 k S&S PŘEDNÍ POHON L2H1P3 699 900 754 900 L2H1P3 759 900 784 900 L2H1P4 789 900 814 900 L2H1P5 844 900 844 900 nový SKLOPný valník Od 510 900 Kč 10 3% FINANCOVÁNÍ 17 LET Č. V EVROPĚ 1) ROZMĚRY 2,3 dci 125 k ENERGY 2,3 dci 135 k S&S 2,3 dci 150 k Quickshift ENERGY 2,3 dci 165 k S&S PŘEDNÍ POHON P3 699 900 754 900

Více

CENÍK NOVÝ FORD FIESTA

CENÍK NOVÝ FORD FIESTA CENÍK NOVÝ FORD FIESTA Motor Výkon Převodovka 3dv. Cena včetně DPH 5dv. Ambiente 1.25 Duratec 60 k (44 kw) 5st. manuální 209 990 224 990 1.25 Duratec 60 k (44 kw) 5st. manuální 234 990 249 990 1.25 Duratec

Více

Technická data - Golf

Technická data - Golf Technická data Golf I. generace (1974 1983) Informace (VW Golf I GTI, 1976) Konstrukce řadový čtyřválec Pivo benzín Plnění atmosférické sání Rozvod OHC Uložení vpředu napříč Zdvihový objem [cm3] 1588 Kompresní

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo příslušenství Pakety Square a Move

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo příslušenství Pakety Square a Move SIMPLY CLEVER ŠKODA Citigo příslušenství Pakety Square a Move Když se objeví, ulice se změní v galerii. Vyjadřuje individualitu i moderní pohled na svět. Představuje vzkaz městu plnému impulsů, tvarů a

Více

Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 55 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 30 000 Kč.

Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 55 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 30 000 Kč. Auris Touring Sports ceník Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 55 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 30 000 Kč. Motor Výkon Převodovka Standardní Zvýhodnění Zaváděcí cena Power 1,33

Více

BEZBARIÉROVÉ VOZIDLO ÚPRAVA PRO VOZÍČKÁŘE

BEZBARIÉROVÉ VOZIDLO ÚPRAVA PRO VOZÍČKÁŘE NOVÉ KANGOO BEZBARIÉROVÉ VOZIDLO ÚPRAVA PRO VOZÍČKÁŘE AKTUÁLNÍ AKCE OOKlimatizace, rádio s MP3 a Bluetooth, dvoje posuvné dveře a bohatá standardní výbava OODodatečná sleva ve výši 20 000 Kč při financování

Více

PROVEDENÍ A VYBAVENÍ

PROVEDENÍ A VYBAVENÍ PROVEDENÍ A VYBAVENÍ ŘADY VISION DESIGN COUPÉ N 1 PRO ŘIDIČE OD 15 LET SESTAVTE SI SVÉ COUPÉ DOKONČETE MODEL PREMIUM A GTI PODLE SVÝCH PŘEDSTAV STŘECHA Bez sportovních pruhů Sportovní pruhy v barvě : černá,

Více

FORD FOCUS ST I CENÍK

FORD FOCUS ST I CENÍK FORD FOCUS I CENÍK Cena včetně DPH Výbava Motor Palivo Výkon Převodovka 2.0 EcoBoost benzín 250 k (184 kw) 2.0 Duratorq TDCi 2.0 Duratorq TDCi 5dv. kombi 6st. manuální 705 990 Kč 725 990 Kč 185 k (136

Více

PROČ JET JEN Z MÍSTA A DO B

PROČ JET JEN Z MÍSTA A DO B PROČ JET JEN Z MÍSTA A DO B KDYŽ VÁS PŘEDSTAVIVOST PŘENESE KAMKOLIV. Silnice. Skutečně jen obyčejná cesta. A přece znamená mnohem více. Možná skutečným důvodem, proč jsou silnice něčím zvláštní, je, že

Více

AKČNÍ NABÍDKA TRAKTORU JOHN DEERE 6115M. Vážení obchodní přátelé, dovoluji si vám předložit písemnou nabídku traktoru JOHN DEERE 6115M.

AKČNÍ NABÍDKA TRAKTORU JOHN DEERE 6115M. Vážení obchodní přátelé, dovoluji si vám předložit písemnou nabídku traktoru JOHN DEERE 6115M. AKČNÍ NABÍDKA TRAKTORU JOHN DEERE 6115M Vážení obchodní přátelé, dovoluji si vám předložit písemnou nabídku traktoru JOHN DEERE 6115M. JOHN DEERE 6115M Základní technické ukazatele traktoru Veličina Jednotka

Více

L3H1P3 20 779 900 834 900 L4H1P4 20 829 900 884 900 L4H1P5 20 859 900 L4H1P4 22 894 900

L3H1P3 20 779 900 834 900 L4H1P4 20 829 900 884 900 L4H1P5 20 859 900 L4H1P4 22 894 900 nový SKŘÍŇOvÁ nástavba Od 547 900 Kč 10 3% FINANCOVÁNÍ 17 LET Č. V EVROPĚ 1) ROZMĚRY MAXIMÁLNÍ OBJEM NÁKLADOVÉHO PROSTORU (m³) PŘEDNÍ POHON L3H1P3 20 749 900 ZADNÍ POHON 2,3 dci 125 k ENERGY 2,3 dci 165

Více

Technické podmínky. pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015

Technické podmínky. pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015 Příloha č. 1 zadávací dokumentace Technické podmínky pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015 Automobily musí splňovat následující

Více

Protokol kontroly motorového vozidla. Škoda Yeti

Protokol kontroly motorového vozidla. Škoda Yeti Protokol kontroly motorového vozidla Škoda Yeti Datum kontroly 15.1.015 Cena 360 000 Kč Kód technika UZ0001 Základní informace Rok výroby 011 Počet 85 850 Motor.0 TDI Výkon 103 kw Převodovka DSG VIN TMBLD75L1B6035711

Více

Technické specifikace. RAV4 2,0 D-4D 6 M/T FWD Active. Model. RAV4 2,0 D-4D 6 M/T FWD Active. Barva exteriéru Bílá - čistá (040) Čalounění

Technické specifikace. RAV4 2,0 D-4D 6 M/T FWD Active. Model. RAV4 2,0 D-4D 6 M/T FWD Active. Barva exteriéru Bílá - čistá (040) Čalounění RAV4 2,0 D-4D 6 M/T FWD Active Model RAV4 2,0 D-4D 6 M/T FWD Active Barva exteriéru Bílá - čistá (040) Čalounění Černá látka (FC20) Cena celkem: 639 900 Kč Technické specifikace Spotřeba paliva a emise

Více

Za 12 045 Kč Úrok 0 % + měsíčně + Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Cena

Za 12 045 Kč Úrok 0 % + měsíčně + Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Cena Nový RAV4 Ceník Za 12 045 Kč = Úrok 0 % + měsíčně + Garance budoucí hodnoty vozu Kombinace paketů se zvýhodněním až 50 000 Kč! Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Cena Power 2,0 Valvematic 111 kw 6 M/T

Více

CENÍK SKLADOVÝCH VOZŮ FORD MONDEO

CENÍK SKLADOVÝCH VOZŮ FORD MONDEO CENÍK SKLADOVÝCH VOZŮ FORD MONDEO Atraktivní doprodej skladových vozů Ford Mondeo Snížená základní cena vybraných entit Další zvýhodnění při financování Ford Credit Při financování Zvýhodněné ceny Ford

Více

FORD RANGER I CENÍK. Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 436 900 Kč bez DPH / 528 649 Kč s DPH

FORD RANGER I CENÍK. Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 436 900 Kč bez DPH / 528 649 Kč s DPH FORD RANGER I CENÍK Mimořádná nabídka* Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 436 900 Kč bez DPH / 528 649 Kč s DPH Výhodné financování od Ford Credit *Zvýhodněná nabídka platí do 30. 9. 2015.

Více

Motor Palivo Výkon Převodovka. 1.25 Duratec benzín 60 k (44 kw) 5st. manuální 244 990 259 990

Motor Palivo Výkon Převodovka. 1.25 Duratec benzín 60 k (44 kw) 5st. manuální 244 990 259 990 CENÍK FORD FIESTA Motor Palivo Výkon Převodovka 3dv. Cena včetně DPH 5dv. Ambiente 1.25 Duratec benzín 60 k (44 kw) 5st. manuální 218 990 233 990 1.25 Duratec benzín 60 k (44 kw) 5st. manuální 244 990

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Magic. Fotografie jsou pouze ilustrativní. Akční nabídka. Fabia Fabia Combi Roomster

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Magic. Fotografie jsou pouze ilustrativní. Akční nabídka. Fabia Fabia Combi Roomster SIMPLY CLEVER ŠKODA Magic Fotografie jsou pouze ilustrativní. Akční nabídka Fabia Fabia Combi Roomster Akční ceník Magic (ceny jsou uvedeny včetně zákaznické výhody) Fabia Classic 1,2 HTP/44 kw 229 900

Více

10 3% nový PODvOZEK DvOUKABInA Od 434 900 Kč FINANCOVÁNÍ

10 3% nový PODvOZEK DvOUKABInA Od 434 900 Kč FINANCOVÁNÍ nový PODvOZEK DvOUKABInA Od 434 900 Kč 10 3% FINANCOVÁNÍ 17 LET Č. V EVROPĚ 1) PŘEDNÍ POHON ZADNÍ POHON ROZMĚRY BUSInESS 2,3 dci 125 k 2,3 dci 125 k ENERGY 2,3 dci 135 k COOL 2,3 dci 150 k Quickshift ENERGY

Více