Výroční zpráva Každý příspěvek, i ten sebemenší, nám pomáhá pomáhat. ŽIVOT DĚTEM o.p.s.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Výroční zpráva 2013. Každý příspěvek, i ten sebemenší, nám pomáhá pomáhat. ŽIVOT DĚTEM o.p.s."

Transkript

1 Výroční zpráva 2013 Každý příspěvek, i ten sebemenší, nám pomáhá pomáhat. ŽIVOT DĚTEM o.p.s.

2 ÚVODNÍ SLOVO PŘEDSEDKYNĚ SPRÁVNÍ RADY Vážení a milí laskaví dárci, příznivci a přátelé naší o.p.s Život dětem, je za námi další krásný rok, rok plný nejrůznějších projektů a aktivit, díky kterým jsme mohli společně s mnohými z vás pomoci stovkám vážně nemocných dětí po celé České republice. Rok 2013 byl pro nás rokem velmi šťastným, přinesl nám mnoho dalších dárců, nových přátel a příznivců s laskavou duší a dobrým srdcem. Opětovně jsme poznali kolik je toho v lidech dobrého a jak je důležité dívat se na svět s radostí a užívat si maličkostí, které dělají náš život bohatším a veselejším. Pomáhat nemocným dětem, obdarovávat je a přispívat ke zlepšení jejich mnohdy velmi bolestného života nám přináší krásný a hřejivý pocit u srdce a jsme nesmírně vděční, že s vámi můžeme tento pocit na dalších stránkách, kde se podrobněji dozvíte o našich aktivitách, projektech a obdarovaných dětech, sdílet. Není tak důležité, jaké množství finančních prostředků se nám podařilo získat, ale kolik dětí a rodičů se nám podařilo učinit šťastnějšími a radostnějšími. S úctou Anna Strnadová předsedkyně správní rady

3 Aktivity v roce 2013 Sbírkové projekty

4 Sbírky patří k našim dlouholetým, tradičním a velmi oblíbeným projektům, kterým se věnujeme od samého počátku našeho založení a jsou prezentovány a medializovány jako Srdíčkové dny. Srdíčkové dny se dostaly do povědomí široké veřejnosti a představují pro lidi dobročinnou akci, která probíhá třikrát ročně na jaře, na podzim a v zimě. Pokaždé v sobě skýtá překvapení pro lidi, kteří jsou na ulicích oslovováni studenty středních škol. Ti jim nabízejí drobné předměty s usměvavým sluníčkem, které je naším symbolem pro štěstí a současně logem. Výtěžek sbírek byl stejně jako v předchozích letech i v roce 2013 použit z převážné části na nákup zdravotních pomůcek, invalidních vozíčků, zdravotních kočárků, úhradu ošetřovacího materiálu, ozdravných a rehabilitačních pobytů pro vážně nemocné děti, které jsou stabilně odkázány na domácí péči svých rodičů a současně na nákup dalšího potřebného vybavení pro stacionáře a další zařízení pečující o nemocné a postižené děti. Výtěžek ze zimního sbírkového projektu putoval jako každým rokem také na podporu vzdělání. V roce 2013 jsme uspořádali tři sbírkové projekty, do kterých se zapojilo 405 středních škol a studentů. Současně s námi po celý rok spolupracovalo škol základních.

5 Jarní Srdíčkové dny se konaly v týdnu od 25. do 27. března na území téměř celé České republiky. Lidé se těšili z našich oblíbených tradičních srdíček za 20 Kč a z magnetek se zvířátky za 30 Kč. Podzimní Srdíčkové dny se konaly v týdnu od 16. do 20. září na území téměř celé České republiky. Lidé se těšili z nové kolekce oblíbených magnetek se zvířátky za 30 Kč a našich tradičních symbolických srdíček za 20 Kč. Zimní Srdíčkové dny se konaly v týdnu od 2. do 6. prosince na území téměř celé České republiky. Lidé se těšili z nového CD Srdci blíž s vánočními písničkami a koledami za 50 Kč a současně z kolekce oblíbených magnetek se zvířátky za 30 Kč.

6 Srdečné poděkování za dlouholetou spolupráci při realizaci sbírkových projektů patří panu Janu Městkovi z Českého rozhlasu a panu Otakarovi Brouskovi ml. za realizaci anoncí. Další poděkování patří mediálním partnerům za laskavou podporu a pomoc.

7 Travelex Czech Republic pomáhá se svými zákazníky vážně nemocným dětem V únoru 2013 jsme navázali novou spolupráci se společností Travelex Czech Republik a.s., která poskytuje směnárenské služby a nebankovní nákup. Spolupráce spočívá v umístění sběrných plexi kasiček speciálně připravených pro tento projekt v prostorách Havlova Letiště v Praze a na Rozvadově. Celkem došlo k umístění 8 zapečetěných kasiček, do kterých mohou zákazníci Travelexu vhazovat příspěvky v libovolné hodnotě a tím pomoci vážně nemocným dětem v domácí péči svých rodičů, pro které je výtěžek určen. Jedná se o děti s onkologickým onemocněním, mozkovou obrnou, autismem, mukopolysacharidózou, nemocí EB - motýlích křídel a kombinovaným postižením. Jsme nesmírně vděční, že můžeme s Travelexem spolupracovat a velmi si vážíme laskavých lidí z této společnosti, kterým není lhostejný osud malých dětí, které potřebují pomoc. V roce 2013 se podařilo v kasičkách nashromáždit krásnou částku ve výši Kč

8 Pokud lidé cestují a navštíví Havlovo letiště v Praze, mohou využít služeb Travelexu a zároveň pomoci vážně nemocným dětem. Tímto srdečně děkujeme společnosti Travelex Czech Republik a.s. a jejím zaměstnancům za laskavou spolupráci.

9 "Troška navíc na pomoc stačí" aneb i malými činy jdou dělat velké skutky Dovolujeme si vám představit nový celonárodní projekt s názvem Troška navíc na pomoc stačí", aneb i malými činy jdou dělat velké skutky, který byl zahájen v březnu Laskavým patronem, nositelem a tváří projektu je velmi oblíbený, úspěšný a uznávaný režisér, významný a vážený člověk, kterého mají lidé rádi, pan Zdeněk Troška. Nesmírně nás těší, že pan režisér projektu a celé myšlence, jak nemocným dětem jednoduše a po troškách pomoci, propůjčil své jméno a svou tvář. Jeho důvěra a otevřené srdce k pomoci druhým nám udělaly velkou radost. Tímto projektem chceme vyjádřit, že opravdu stačí jen troška k tomu, abychom pomohli, že nemusíme dávat tisíce a statisíce, ale naopak Princip je jednoduchý, laskaví lidé - zákazníci nejrůznějších kamenných i internetových obchodů, restaurací, ale také kadeřnických salónů nebo třeba cestovních kanceláří, mají možnost troškou navíc (1 Kč, 2 Kč.) ke svému nákupu vážně nemocným dětem pomoci. Než zákazník ukončí svůj nákup nebo bude hradit za službu, je mile požádán paní pokladní (obsluhujícím personálem), zda se připojí k projektu troška navíc na pomoc stačí s libovolnou částkou od 1 Kč. Zákazník obdrží informaci, jakým vážně nemocným dětem svým příspěvek může pomoci a následně se dobrovolně rozhodne, zda projekt podpoří. Pokud se zákazník do pomoci zapojí, darovaná částka se mu zobrazí na pokladním dokladu. Zákazník odchází spokojený a navíc s dobrým pocitem a to je úžasné.

10 Vchody do jednotlivých obchodů, restaurací, zařízení poskytujících nejrůznější služby, které se do projektu zapojují, jsou označeny samolepkou s názvem projektu a fotografií pana režiséra Zdeňka Trošky, patrona projektu. Stejnou samolepkou jsou označeny registrační pokladny, v jejichž blízkosti jsou obrazové informace k projektu. Tento krásný projekt dokázal upoutat milou formou velký počet lidí, aby si uvědomili, že okolo nás žije celá řada dětí, které nemohou žít jako zdravé děti a které se bohužel nemohou vždy smát. Jsou to děti, pro které je nutné udělat něco navíc = o trošku více. Srdečně děkujeme všem laskavým lidem a společnostem, které projekt troška navíc na pomoc stačí společně s námi podporují. Jedná se o kamenné i internetové obchody, cestovní kanceláře, poskytovatele nejrůznějších služeb.

11

12 Projekt Dávám srdce dětem na pobočkách České pošty stále pokračuje Dávám srdce dětem je projektem, který je realizován za laskavé podpory České pošty. Cílem tohoto krásného projektu je získat finanční prostředky na pomoc vážně nemocným dětem v domácí péči svých rodičů. Projekt byl zahájen a probíhá celoročně na pobočkách České pošty formou prodeje charitativních samolepek v ceně 30 Kč. V roce 2013 jsme výtěžek použili na pomoc vážně nemocným dětem s onkologickým onemocněním a dětskou mozkovou obrnou. Díky laskavé pomoci pracovníků České pošty a laskavých lidí, kteří si samolepku zakoupili, jsme v srpnu mohli vyslat 30 dětí, které jsou po náročné léčbě chemoterapií, na ozdravný pobyt k moři. Další finanční prostředky byly použity na nákup zdravotních pomůcek, léků, speciální výživy k usnadnění každodenního života dětí.

13 V roce 2013 byly v prodeji tři druhy samolepek, na kterých je vyobrazeno miminko, držící červené srdíčko s logem našeho sdružení, miminko držící žluté srdíčko s logem našeho sdružení a dětská ručička, která má na dlani červené srdíčko s logem našeho sdružení usměvavým sluníčkem. Samolepky jsou označeny názvem projektu Dávám srdce dětem. Jsou na pobočkách České pošty k dispozici u přepážek, kde je umístěn také letáček s anoncí projektu. Letáčky jsou umístěny i na jiných místech v prostorách jednotlivých poboček. Z výtěžku čekají na pomoc také děti s mukopolysacharidózou, svalovou atrofií a dystrofií, autismem, syndromem krátkého střeva, atrézií jicnu, EB nemocí tzv. motýlích křídel a děti s onkologickým onemocněním a kombinovanými vadami. Tímto srdečně děkujeme České poště s.p. a jejím zaměstnancům za laskavou spolupráci

14 Ráj na zemi! Aktivní zábava pro celou rodinu a představení tvůrčích aktivit se závěrečným koncertem Marka Ztraceného. Z výtěžku akce bylo podpořeno naše o.s. Život dětem. Festival Ráj na zemi 17. května 2013 přinesl vážně nemocným dětem Kč! Srdečně děkujeme organizátorkám Haničce a Aničce z Život je hra, o.s., vokální skupině Marika Singers, Marku Ztracenému a jeho kapele a všem dobrým lidem, kteří se na festivalu jakýmkoli způsobem podíleli. Díky Vám jsme mohli proměnit další dětské slzy v úsměv již druhým rokem!

15 Karvinské děti pomáhají + ME v softballu žen proběhl 3. ročník charitativní akce Karvinské děti pomáhají, kterou organizuje ZŠ Mendelova. Motto akce Nečekejme, kdo obdaruje nás, pojďme sami obdarovávat! učí děti z Karviné a okolí dívat se kolem sebe a pomáhat svým nemocným kamarádům. Finanční výtěžek z akce směřoval na podporu osmileté Eli nky Wawrzosové z Karviné, která trpí těžkou formou dětské mozkové obrny. Po dopoledním vystoupení pro školy v Městském divadle v Karviné se uskutečnil hlavní koncert pro veřejnost. Představily se při něm nejen děti navštěvující základní a střední školy a zájmové kroužky z Karviné, ale také vynikající tanečníci ostravských tanečních klubů TK Katlen či Akcent. Na podiu vystoupila také talentovaná brněnská zpěvačka Kristýna Šebíková, která se v roce 2013 probojovala mezi 20 nejlepších zpěváků v televizní soutěži Superstar. Svou vlastní píseň v programu zahrál a zazpíval nevidomý mladý vozíčkář Petr Hudec, který koncertuje po Evropě s pražskou skupinou The Tap Tap.

16 Na speciální intenzivní rehabilitační pobyt v Sanatoriu Klimkovice, tzv. Klim-Therapy, bylo pro Elinku získáno celkem Kč. Tato částka však na rehabilitační pobyt nestačila a proto se do pomoci Elince zapojil i Sportovní klub Joudrs z Prahy, pořadatel Mistrovství Evropy v softballu žen, které proběhlo Svou akcí Každý hit pomáhá, kdy SK Joudrs věnoval za každý úspěšný odpal na mistrovství 10 Kč se pro Elinku podařilo získat dalších Kč. Srdečně děkujeme za pomoc Mgr. Pavlu Wojnarovi ze ZŠ Mendelova v Karviné a Evě Rendlové z SK Joudrs Praha i všem účastníkům akce Karvinské děti pomáhají a Mistrovství Evropy v softballu žen, kteří do sbírky pro nemocnou Elinku přispěli.

17 Benefiční koncert nejen pro Lindu Benefiční koncert pod názvem "Koncert nejen pro Lindu" se uskutečnil v litvínovské Citadele. Koncert podpořila hvězdná sestava: Martin Maxa, David Deyl, Marek Ztracený, Eddie Stoilow, Dianka Kalashová a další umělci. Výtěžek koncertu byl věnován na pomoc šesti leté Lindičce Hrabákové a pětiletému Jakoubkovi Minárovi, kteří trpí autismem, a desetileté Terezce Hocké s dětskou mozkovou obrnou.

18 Velmi nás těší, že jsme mohli být součástí tak krásného projektu, který uspořádaly samotné maminky nemocných dětí. Naše o.s. Život dětem přijalo nad celým tímto projektem záštitu a současně každému z dětí na zakoupení potřebných pomůcek darovalo částku ve výši Kč. Srdečné poděkování patří všem dárcům, kteří dětem finančně přispěli. Zaměstnancům společnosti Bohemia Energy, společnosti Klimamont a Dopharma z Litvínova, Inselv z Mostu a společnosti Koberce Martin Blažek z Horního Litvínova.

19

20 Společenské a přátelské setkání v krčském zámku Chateau St. Havel Dne se uskutečnilo v prostorách krásného areálu krčského zámku Chateau St. Havel v Praze Společenské a přátelské setkání našich významných partnerů společně s váženými partnery advokátní kanceláře Glatzová & Co. a společnosti Akont Trust Companny, se kterými jsme tuto společenskou událost pořádali. Příjemný letní podvečer a večer, který svým krásným vystoupením podpořili Pavel Šporcl, David Kraus, Dianka Kalashová a skupina Pyroterra, pomohl vážně nemocným chlapcům, Honzíčkovi se spinální svalovou atrofií a Filípkovi, který prodělal zástavu srdce a je po těžkém poškození mozku v apatickém stavu. Nesmírně nás těší, že jsou mezi námi tak srdeční a laskaví lidé, díky kterým se nám podařilo pro chlapce získat z dražby, doprovodných charitativních aktivit a daru od paní malířky Petry Šmídové krásnou částku ve výši Kč. K těmto laskavým lidem patří partneři a hosté večera, ale také srdečný Vlasta Korec, který celý podvečer a večer moderoval, dále milí účinkující, personál krčského zámku a všichni, kteří se o konání této krásné akce zasloužili.

21 Hosté dětem pomáhali v rámci soutěže o nejlepší Trouble shot, zakoupením speciálních míchaných drinků a velmi chutných vín Vinařství VAJBAR s odborným výkladem nebo mohli vyzkoušet své štěstí v casinu a tím pomoci. Na přání partnerů jsme na závěr programu zařadili také dražbu dřevěné plastiky "Slunce", jehož autorem je řezbář Jiří Soubusta, obrazu Orloj od malíře Dominika Mareše a zapůjčení vozu Volvo model XC60 na jeden měsíc, který si hosté před dražbou mohli vyzkoušet v rámci testovací jízdy. Dřevěnou plastika Slunce od řezbáře Jiřího Soubusty vydražil za krásnou částku ve výši Kč pan Mgr. Karel Pluhař, který reprezentoval společnost Akont trust Company, která byla spolupořadatelem Setkání. Obraz Orloj od malíře Dominika Mareše vydražil za krásnou částku ve výši Kč pan Petr Burcal, zástupce společnosti Netretail Holding Group, která je vlastníkem internetového obchodu MALL.cz Zapůjčení vozu Volvo - model XC60 na jeden měsíc vydražil za krásnou částku ve výši Kč pan Mgr. Jiří Sixta, který reprezentoval advokátní kancelář Glatzová & Co., která byla taktéž spolupořadatelem Setkání.

22 Výtěžek z prodeje koktejlů, vín a casina přinesl částku ve výši Kč, soutěž o nejlepší Trouble shot Kč a laskavá paní Petra Šmídová přispěla krásnou částkou ve výši Kč z prodejní výstavy svých obrazů hned v úvodu večera. Srdečné poděkování patří všem laskavým partnerům za podporu a pomoc, ke kterým patří advokátní kancelář Glatzová & Co. a společnosti Akont Trust Companny, dále společnosti Hademade s.r.o., společnosti Volvo Auto Czech, s.r.o., Dermacol, a.s., Akuna, Vinařství Vejbar a krčskému zámku Chateau St. Havel.

23 Tenisový turnaj společnosti CENTRUM Moravia Sever pomohl nemocným dětem Čtvrtý ročník tenisového turnaje, který uspořádala společnost CENTRUM Moravia Sever, s.r.o., zabývající se prodejem a servisem vozidel Mercedes-Benz, Jeep, Smart a MF, přinesl na pomoc vážně nemocným dětem krásnou částku ve výši Kč. Sportovní setkání proběhlo v nádherném zázemí tenisového areálu společnosti Lama v Hradci nad Moravicí. Srdečně děkujeme všem laskavým organizátorům a účastníkům turnaje, díky kterým můžeme vážně nemocným dětem pomoci. Troškou navíc (2 057 Kč) přispěli také milí lidé do kasiček umístěných v autosalónu společnosti v rámci projektu Troška navíc na pomoc stačí. Celkem jsme pro nemocné děti získali Kč a to je úžasné :). Tímto srdečně děkujeme laskavé společnosti CENTRUM Moravia Sever, s.r.o.

24

25

26 Zábavné odpoledne na podporu zářijového sbírkového projektu se spoustou známých osobností. V neděli 15.září 2013 jsme na nám. Republiky v Praze uspořádali Srdíčkový den pro děti, veselé odpoledne plné písniček, her a soutěží. Tím jsme zahájili tradiční podzimní celorepublikovou sbírku Srdíčkové dny, která se konala od 16. do Na nedělní odpoledne byl připraven bohatý program s Michaelou Dolinovou, Zorou Jandovou, Petrem Vackem, Dádou Patrasovou, Kateřinou Brožovou, návštěvníci se seznámili s Rádiem Junior a rozesmál je například klaun Ferda. Veselé odpoledne zahájily Mažoretky Zlaté Prahy. Známé osobnosti jako např. Simona Stašová, Tereza Kostková, Dana Syslová, Petr Ševčík, Veronika Jeníková, Kamila Špráchalová, Miroslava Pleštilová, Vladimír Trojan, Otakar Brousek, Igor Bareš, Vilém Udatný, David Novotný a mnoho dalších všem návštěvníkům namalovaly barvami na tělo srdíčka, symbol lásky a porozumění. Známý karikaturista Štěpán Mareš vytvořil karikaturu Otakara Brouska ml a spolu vyhodnotili dětskou malířskou soutěž o nejveselejší sluníčko. Příjemným nedělním odpolednem provázel moderátor Vlasta Korec.

27 Představili jsme zcela novou kolekci oblíbených magnetek se zvířátky za 30 Kč, které pak dobrovolníci v následujícím týdnu prodávali při Srdíčkových dnech spolu s barevnými plastovými srdíčky za 20 Kč. Jejich zakoupením lidé pomohli zlepšit život těžce nemocným dětem a umožnili zakoupení invalidních vozíčků, různých rehabilitačních a kompenzačních pomůcek nebo např. speciální výživy.

28

29 Transformace občanského sdružení Život dětem na obecně prospěšnou společnost Život dětem Vzhledem k tomu, že došlo na základě Nového občanského zákoníku, který nabyl platnosti ke změnám forem neziskových organizací, od jsme se s předstihem transformovali z občanského sdružení Život dětem na obecně prospěšnou společnost Život dětem. S radostí pokračujeme v naší činnosti se zachováním historie, veškerých aktivit, náplně činností a zaměření. Došlo pouze k jedné novince, a to k rozšíření našich aktivit také o podporu a pomoc dospělým nad 18 let. Prozatím pouze okrajově, než se nám podaří pro dospělé zajistit stabilní zdroj finančních prostředků, ze kterého budeme schopni kontinuálně pomáhat. Na pomoc dospělým lidem se přesto velmi těšíme a uděláme maximum pro to, aby se nám financování podařilo stabilně zajistit.

30 Křest nového alba Srdci blíž hudební novinky roku Křest nového alba Srdci blíž s vánočními písněmi a koledami, které vydala naše o.p.s. Život dětem a které nazpívali naši přední především rockoví zpěváci se uskutečnil v Hotelu Hilton Clou9 Sky Bar&Lounge. Křest proběhl za velmi krásné a příjemné atmosféry, kterou po celý večer vytvářeli úžasně naladění zpěváci a muzikanti, hosté a novináři. Všem těmto lidem, kteří mají srdíčko na správném místě, patří srdečné poděkování. Album Srdci blíž pokřtila velmi nadaná mladá zpěvačka Dianka Kalashová, která s námi dlouhodobě spolupracuje, společně s předsedkyní správní rady o.p.s. Život dětem Annou Strnadovou, ředitelkou Mariou Křepelkovou a samozřejmě zpěváky a muzikanty, kteří pro album vánoční písně od srdce a s láskou nazpívali. Součástí křtu byla živá vystoupení slavných českých zpěváků. V záři reflektorů Cloud9 vystoupili Petr Kolář, Vilém Čok, Petra Janů, Miloš Dodo Doležal, Lešek Semelka, Tomáš Hajíček Krucipϋsk, Eddie Stoilow, Diana Kalashová, Jana Kratochvílová a Jiří Hrubeš, Booters a Adolf Vitáček.

31 Všechna vystoupení byla úchvatná a plná pozitivní energie. Na křtu nechyběla ani "vesmírná" Jana Kratochvílová, která nejenže na křtu zazpívala a předvedla neskutečnou show, ale také přinesla "dobrou energii". "Chtěla jsem, aby na všechny lidi tady zapůsobila pozitivní dobrá energie. Pozitivní myšlení je totiž strašně důležité. Proto vysílám pozitivní energii do vesmíru každý den, aby se vrátila sem k nám," prozradila zpěvačka. Celým večerem provázel velmi pohotový a vtipný Tomáš Kraus, který profesionálním a srdečným moderováním dotvářel velmi krásnou atmosféru celého večera. Do pomoci dětem se mohli zapojit hosté večera a to nejen zakoupením nového alba, ale také pitím speciálně připravených drinků nebo zapojením lístků do tomboly, kdy veškerý výtěžek putoval pro nemocné děti. K pomoci se připojil i Hotel Hilton, který na pomoc dětem předal krásnou částku ve výši korun. Více o albu Srdci blíž Nové album obsahuje celkem 15 krásných vánočních písní a koled, které nazpívali a nahráli na pomoc vážně nemocným dětem Bára Basiková s Michalem Pavlíčkem, Petr Kolář, Václav Noid Bárta, Kamil Střihavka, Vilém Čok, Petra Janů, Lešek Semelka, Tomáš Hájíček Krucipüsk, Jana Kratochvílová a Jiří Hrubeš, Miloš Dodo Doležal, Eddie Stoilow, Booters, Josef Melen, Diana Kalashova a Petr Hošek s Adolfem Vitáčkem. Nové album Srdci blíž, je velikým dárkem pro vážně nemocné a postižené děti. Díky laskavosti lidí, kteří si album v hodnotě 50 Kč zakoupí, putuje společně s krásnou hudbou i celá řada potřebných léků, přístrojů, zdravotních pomůcek a služeb.

32 Album jsme prodávali v rámci zimních Srdíčkových dnů 2013, které se konaly od 2 do , dále na 200 pobočkách České pošty a stále ho je možné zakoupit na e-shopu Vydání alba Srdci blíž je pro nás zcela novou a krásnou zkušeností. Tento projekt vzešel ze spontánní myšlenky a je neuvěřitelné, že se našel tak velký počet laskavých lidí se srdíčkem na správném místě, kteří se rozhodli počáteční myšlenku rozvinout a projekt podpořit. Ať se jedná o úžasné zpěváky a muzikanty, kteří s radostí a láskou připravili zcela nové nahrávky nebo přezpívali lidové koledy tak i celý realizační tým s obrovskou podporou pana Miloše Dodo Doležala. Všichni odvedli velký kus práce a je úžasné, že se album na pomoc vážně nemocným dětem podařilo během dvou měsíců vydat. Na každém dni je něco krásného. Jen je potřeba to najít. Věříme, že společně s námi a albem Srdci blíž se vám to podaří.

33

34

35 Kolektiv o.p.s. Život dětem na křtu alba Srdci blíž

36 ROZSVIŤTE S NÁMI PRAHU! aneb Každý má svou žárovku. Srdečné poděkování patří Rádiu City, které tento krásný projekt každoročně organizuje a je nám ctí, že jsme mohli být již po druhé jeho součástí a naším prostřednictvím v letošním ročníku pomoci Dětskému centru Thomayerovy nemocnice v Praze. K patronům projektu pro rok 2013, kteří se ho s radostí rozhodli podpořit patří Marta Issová, Jana Stryková, Kryštof Hádek, Vojta Dyk a Jan Potměšil, kterým patří srdečné poděkování. Z výtěžku, který činil krásnou částku ve výši ,50 Kč jsme pro Dětské centrum Thomayerovy nemocnice v Praze zakoupili 10 pulsních oxymetrů. Pulsní oxymetr je malý přístroj, který se nasadí na prst dítěte nebo jeho ušní lalůček. Umožňuje během několika sekund zjistit, zda je organismus správně okysličován a jaká je jeho tepová frekvence. Jedná se o jednoduché, neinvazivní, tedy nebolestivé vyšetření, které lze aplikovat od nejranějšího věku. Je využíváno k diagnostice onemocnění srdce a plic. Na základě výsledků je pak možné zahájit adekvátní terapii a předejít celoživotnímu těžkému postižení dítěte. Srdečné poděkování patří posluchačům Rádia City a všem dalším laskavým dárců za pomoc :)

37 Diana Kalashová tváří o.p.s. Život dětem Od se stala oficiální dětskou tváří o.p.s. Život dětem mladá a velmi talentová zpěvačka Diana Kalashová, která má za sebou nespočet úspěchů ve své hudební kariéře. Diana se narodila v Novokuzněcku. Od roku 2003 žije v České republice v Praze. Mezí její záliby patři zpěv, kreslení, tanec. Hraje na klavír a flétnu. Navštěvuje hodiny operního zpěvu. Diana je pro nás nejmenším dárcem s největším Srdcem, který s radostí svým krásným vystoupením podporuje naše charitativní projekty, navštěvuje nemocné děti a společně se svou rodinou nemocným dětem zajišťuje a předává nespočet krásných hraček. Podrobné informace o Dianě na: a

38 Dražba srdcí vyzdobených známými osobnostmi V roce 2013 jsme uspořádali v pořadí již druhou aukci dřevěných plastik, tentokráte se jednalo o aukci krásných dřevěných srdcí, které svým osobitým pojetím výtvarně ztvárnili Lucie Bílá, Tomáš Klus, Štefan Margita, Tatiana Kovaříková, Tereza Kostková se svým synem, Vilém Čok a Martin Dejdar. Aukci jsme opětovně uspořádali ve spolupráci s portálem Aukro. Aukce byla zahájena týden před konáním našeho benefičního galavečera Srdce pro děti v přímém přenosu na TV Prima a v jeho závěru byla slavnostně ukončena. Výtěžek z charitativních aukce byl použit na nákup zdravotních pomůcek pro děti nemocné mukopolysacharidózou, nemocí EB - tzv. motýlích křídel, dětskou mozkovou obrnou, autismem, svalovou atrofií a dystrofií, dětem s onkologickým onemocněním, kombinovaným onemocněním a cystickou fibrózou, které jsou v domácí péči svých rodičů.

39

40 Benefiční galavečer Srdce pro děti 2013 Největší vánoční benefiční koncert roku 2013, který pomohl dobré věci, proběhl ve Smetanově síni Obecního domu v Praze. Obecně prospěšná společnost Život dětem ve spolupráci s deníkem Bleskem a TV Prima uspořádala tuto velkou charitativní akci, nazvanou Srdce pro děti. Na ní se za pomoci největších českých celebrit v čele s Karlem Gottem vybíraly finanční prostředky pro těžce nemocné a postižené děti. Díky laskavým lidem se srdcem na správném místě se podařilo vybrat úctyhodnou částku ve výši ,- Kč, která pomůže stovkám rodin s vážně nemocnými dětmi. Generálními partnery, díky kterým mohl být benefiční galavečer Srdce pro děti uskutečněn a patří jim naše srdečné poděkování, jsou společnosti Lidl Česká republika, v.o.s. - první generální partner, Bohemia Energy, s.r.o. - druhý generální partner

41 Nejvyšší částku ve výši 8 miliónů korun věnovala společnost LIDL Česká republika, v.o.s., která je prvním generálním partnerem. Projekt se rozhodla navíc již potřetí podpořit uspořádáním dvoutýdenní sbírky na pomoc dětem, do které se lidé mohli zapojit ve všech 228 prodejnách LIDL od 18. listopadu do 1. prosince V každé prodejně byla u pokladny umístěna pokladnička, do které zákazníci mohli přispět a získat za příspěvek v minimální výši 30 Kč pro štěstí unikátní samolepku s logem projektu Společnost Bohemia Energy entity s.r.o. se ujala postu generálního partnerství již třetím rokem, o.p.s. Život dětem a projekt Srdce pro děti propaguje v rámci všech svých celoročních aktivit. Současně uspořádala sbírku mezi svými zaměstnanci a navíc poskytla na pomoc dětem částku ve výši ,- Kč. Dalších 32 společností, kterým patří také srdečné poděkování, poskytlo finanční dary v rozmezí od Kč do Kč. Pořadem provázel moderátor Libor Bouček, který diváky postupně seznámil s osudy osmi nemocných dětí, jejichž patrony byly známé osobnosti Lucie Bílá, Martin Dejdar, Tereza Pergnerová, Iva Kubelková, Klára Doležalová a Karel Voříšek, Libor Bouček, Tereza Kašparovská a Tomáš Hauptvogel a Leoš Mareš. Benefiční galavečer Srdce pro děti byl koncipován jako zábavný předvánoční večer, na kterém vystoupili přední čeští umělci.

42 Přestože Karel Gott (74) zápasil s vysokými teplotami, charitativní akci Srdce pro děti si nemohl odpustit. Pro děti všechno, dokud mám síly, chci a rád je budu podporovat. Nevím, co už by pro nás na tom světě mělo být cennější, řekl Karel Gott. Galavečer dále svým vystoupením podpořili Tomáš Klus, 4TET, Petr Kolář, Miroslav Žbirka, Vilém Čok, Petra Janů, Štefan Margita, Eddie Stoilow, Pavel Šporcl, Diana Kalashova a Adam Mišík. Finanční prostředky mohli diváci věnovat nejen prostřednictvím dárcovských SMS zpráv, ale také za pomoci call centra, ve kterém zasedli desítky osobností, které po celý večer přijímaly telefonické hovory a zapisovaly si darované částky. Diváci tak měli možnost popovídat si s Karlem Gottem, Tomášem Klusem, Štefanem Margitou, Petrem Kolářem, Adamem Mišíkem, Pavlem Šporclem, Eddie Stoilowem, Vilémem Čokem, Petrou Janů, Milošem Dodo Doležalem, Markétou Krajčovičovou, Ivou Pazderkovou, Iva Kubelkovou, Karlem Voříškem, Klárou Doležalovou, Veronikou Jeníkovou, Markétou Hrubešovou, Pavlem Křížem, Marií Doležalovou, Filipem Čapkem, Evou Decastelo, Janem Vlasákem, Kamilou Špráchalovou, Janou Švandovou, Sabinou Laurinovou, Viktorem Limrem, Sandrou Parmovou, Romanem Fojtou, Taťánou Kovaříkovou, Dominikem Haškem, Terezií Kašparovskou, Tomášem Hauptvoglem či Františkem Strakou. Haló, haló, proč je koček málo? žertoval letošní stříbrný Český slavík Tomáš Klus, když si poprvé zkoušel, jaké to je být»operátorem«v call centru. Se skokanem roku Adamem Mišíkem si hrál na Macha a Šebestovou. Je pro mne velkou radostí u něčeho takového být. Když můžu, rád pomůžu, řekl Tomáš Klus, který dal charitativní akci Srdce pro děti dokonce přednost před svou milovanou Indií! Kdo chtěl vážně nemocným dětem pomoci, mohl se zapojit i do dražby nádherných srdcí, která probíhala na portálu Aukro.cz a přinesla krásnou částku ve výši Kč. Srdce vyřezané ze dřeva svým osobitým uměním pro dobrou věc vlastnoručně vyzdobili: Lucie Bílá vytvořila srdce s názvem Motýlí srdce, Tomáš Klus své srdce nazval Srdcohled, Taťána Kovaříková Zlaté srdce, Terezka Kostková se svým synem pojmenovali Srdce všeho dobrého, Vilém Čok vytvořil srdce s názvem Evrytajm, Martin Dejdar Srdce dětem a Štefan Margita Vánoční srdce. Srdečné poděkováním patří všem laskavým partnerům a milým lidem, kteří se do pomoci při přípravách a v průběhu přímého přenosu benefičního galavečera Srdce pro děti zapojili.

43 Generální partneři Mediální partneři Ostatní partneři

44

45 Fotogalerie:

46

47

48 Srdce pro děti je krásný projekt, který pomáhá vážně nemocným a postiženým dětem v České republice získat finanční prostředky na úhradu jejich léčby, zdravotnických pomůcek, přístrojů a dalšího potřebného k jejich uzdravení a také ke zlepšení kvality jejich života. Projekt byl zahájen prostřednictvím deníku Blesk a je realizován ve spolupráci obecně prospěšné společnosti Život dětem, která je pořadatelem sbírky a komplexně zajišťuje celkovou organizaci projektu vč. benefičního galavečera Srdce pro děti.

49 Přehled poskytnutých nadačních příspěvků z výtěžku sbírky 2013

50 PODPOŘENÉ ŽÁDOSTI JEDNOTLIVCŮ Žadatel Předmět žádosti Hodnota daru Markéta J. z Hradce Králového doplatek na naslouchadla ,00 Kč Samue F. z Třince dar na zlepšení životní úrovně chlapce ,00 Kč Libor S. z Velkých Hamrů Therapy Air ion ,00 Kč David Z. z Všestar Bioptron Pro ,00 Kč Daniel Richard O. z Prahy Therapy Air ion ,00 Kč Klára H. z Litvínova doplatek k polohovací sedačce x:panda ,00 Kč Daniel V. z Českých Budějovic delfinoterapie ,00 Kč Radek Š. z Týna nad Vltavou speciální lůžko PLN-Z ,00 Kč Viktor L. z Českého Krumlova toaletní sedačka Meyra ,00 Kč Viktor L. z Českého Krumlova Notebook Acer V3-571G ,00 Kč Lukáš R. z Nového Malína příspěvek na speciální elektrický vozík ,00 Kč Filip F. z Svratky vozík Handi turist šedo-červený ,00 Kč Dominika P. z Rakvice doplatek k invalidnímu vozíčku Panther ,00 Kč Barbora J. z Jablonce nad Nisou druhý doplatek k polohovacímu zařízení ,00 Kč Nikola S. z Bruntálu vozík Handi turist s příslušenstvím ,00 Kč Daniel Stryka z Lázní Bodhaneč Klimtherapy ,00 Kč Prokop P. z Uherského Brodu Klimtherapy ,00 Kč Michal T. z Chrudimy termoakupresurní přístroj CERAGEM ,00 Kč Samuel S. z Oder ozdravný pobyt ,00 Kč Samuel S. z Oder protialergické lůžkoviny a povlečení 5 629,00 Kč Jiří N. z Havířova autosedačka Lars s opěrkou ,00 Kč Kevin K. z Heřmanovy Hutě notebook HP ,00 Kč Vít K. z Lochovic notebook HP Pavilion s příslušenstvím ,00 Kč Jakub K. z Opavy notebook Lenovo s příslušenstvím ,00 Kč Alžběta K. z Kladna počítač HAL3000 s LCD monitorem ,00 Kč Tomáš H. z Bílovice termoakupresurní přístroj Ceragem ,00 Kč Markéta S. z Klů ozdravný pobyt ,00 Kč Markéta S. z Klů krbová kamna Invicity - CHAMANE ,00 Kč Markéta S. z Klů ošetřovací materiál ,00 Kč Daniel V. z Vodňan osobní asistence v mateřské školce ,00 Kč Richard Č. z Ostravy doplatek k invalidnímu vozíčku ,00 Kč Josef P. z Věcova vozík Handi turist s příslušenstvím ,00 Kč Adéla H. z Dříteče doplatek k invalidnímu vozíku ,00 Kč Jakub Minár z Litvínova tiskárna a tablet ,00 Kč Filip F. ze Svratky videochůvička Luvion Prestige Touch 7 408,00 Kč Josef P. z Věcova videochůvička Luvion Prestige Touch 7 408,00 Kč Lukáš Š. z Prahy zádržný systém BeSafe ,00 Kč Jonáš B. z Kašperských Hor střížka COMFORT s pláštěnkou 3 835,00 Kč Petra N. z Prahy proužky do glukometru ,00 Kč Veronika K. z Brandýsa nad Labem postel s pracovním stolem ,00 Kč Tomáš F. z Přimdy dar na zlepšení životní úrovně chlapce 4 000,00 Kč

Výroční zpráva 2013. Každý příspěvek, i ten sebemenší, nám pomáhá pomáhat. Aktivity v roce 2013 1

Výroční zpráva 2013. Každý příspěvek, i ten sebemenší, nám pomáhá pomáhat. Aktivity v roce 2013 1 Výroční zpráva 2013 Každý příspěvek, i ten sebemenší, nám pomáhá pomáhat. Aktivity v roce 2013 1 Úvodní slovo předsedkyně správní rady Vážení a milí laskaví dárci, příznivci a přátelé naší o.p.s Život

Více

Přehled zrušených 199 finančních úřadů k 31. 12. 2012 a jejich nástupnických 14 krajských finančních úřadů od 1. 1. 2013

Přehled zrušených 199 finančních úřadů k 31. 12. 2012 a jejich nástupnických 14 krajských finančních úřadů od 1. 1. 2013 Příloha č. 1 Přehled zrušených 199 finančních úřadů k 31. 12. 2012 a jejich nástupnických 14 krajských finančních úřadů od 1. 1. 2013 Seznam finančních úřadů do 31. 12. 2012 Seznam finančních úřadů od

Více

Výčet všech územních pracovišť zřízených organizačním řádem a vyhláškou, včetně jejich podřízenosti

Výčet všech územních pracovišť zřízených organizačním řádem a vyhláškou, včetně jejich podřízenosti Příloha č. 10, str. 1 Výčet všech územních pracovišť zřízených organizačním řádem a vyhláškou, včetně jejich podřízenosti Finanční úřad pro hlavní město Prahu: 1. Územní pracoviště pro Prahu 1, 2. Územní

Více

Úplný název pracoviště ÚFO

Úplný název pracoviště ÚFO Číslo pracoviště Číslo ÚFO Úplný název pracoviště ÚFO číslo územního pracoviště číslo krajského FU Finanční úřad pro hlavní město Prahu 451 2001 Územní pracoviště pro Prahu 1 451 2002 Územní pracoviště

Více

Seznam stanic systému ČD Kurýr a InterKurýr

Seznam stanic systému ČD Kurýr a InterKurýr Seznam stanic systému a InterKurýr Název ŽST Brno hl. n. *IK 725015267 04.00 06.00 04.00 06.00 04.00 06.00 04.00 06.00 06.10 12.00 06.10 12.00 06.10 12.00 06.10 12.00 12.30 18.00 12.30 18.00 12.30 18.00

Více

Původní Název FÚ Nové Číslo. číslo územního. FÚ FÚ pracoviště. 284 ÚP BOSKOVICE Územní pracoviště v Boskovicích 461 3007

Původní Název FÚ Nové Číslo. číslo územního. FÚ FÚ pracoviště. 284 ÚP BOSKOVICE Územní pracoviště v Boskovicích 461 3007 Původní Název FÚ Nové Číslo číslo číslo územního FÚ FÚ pracoviště 284 ÚP BOSKOVICE Územní pracoviště v Boskovicích 461 3007 358 ÚP BRUNTÁL Územní pracoviště v Bruntále 463 3205 35 ÚP ČESKÝ BROD Územní

Více

Podpořené žádosti jednotlivců ze sbírky Světluška v roce 2014

Podpořené žádosti jednotlivců ze sbírky Světluška v roce 2014 Podpořené žádosti jednotlivců ze sbírky Světluška v roce 2014 3 376 098 Kč Žadatel Předmět žádosti Schválený příspěvek Adam H. z Lomnice nad Popelkou Dotykový tablet 7 925 Kč Adéla K. Praha Dotykový tablet

Více

Příloha 7a Prognózy - struktura 2G minuty (tisíce)

Příloha 7a Prognózy - struktura 2G minuty (tisíce) Příloha 7a Prognózy - struktura 2G minuty (tisíce) Rok Měsíc České Budějovice Český Krumlov Jindřichův Hradec Písek Prachatice Strakonice Tábor Blansko Brno - město Brno - venkov Břeclav Hodonín Vyškov

Více

ČÍSLA FÚ a ÚZEMNÍCH PRACOVIŠŤ od 1.1.2013

ČÍSLA FÚ a ÚZEMNÍCH PRACOVIŠŤ od 1.1.2013 ČÍSLA FÚ a ÚZEMNÍCH PRACOVIŠŤ od 1.1.2013 Číslo pracoviště Název pracoviště ÚFO Úplný název pracoviště ÚFO Číslo ÚFO Kód ÚFO VEMA c_pracufo c_ufo k_ufo_vema FÚ pro hlavní město Prahu Finanční úřad pro

Více

00000 00000000/0710. Daňová Účetní a daňový bulletin Luděk Vavrda kancelář Placení daní od 1.1. 2013 daňový poradce

00000 00000000/0710. Daňová Účetní a daňový bulletin Luděk Vavrda kancelář Placení daní od 1.1. 2013 daňový poradce Daňová Účetní a daňový bulletin Luděk Vavrda kancelář Placení daní od 1.1. 2013 daňový poradce Od 1. 1. 2013 budou vytvořeny nové finanční úřady, které vykonávají působnost na území kraje, tzn. 14 krajských

Více

POČET VOZIDEL S NEDOKONČENOU REGISTRACÍ K 8. ČERVNU 2015 Kraj Okres Registrační místo Počet vozidel s NR Hlavní město Praha Hlavní město Praha PRAHA

POČET VOZIDEL S NEDOKONČENOU REGISTRACÍ K 8. ČERVNU 2015 Kraj Okres Registrační místo Počet vozidel s NR Hlavní město Praha Hlavní město Praha PRAHA POČET VOZIDEL S NEDOKONČENOU REGISTRACÍ K 8. ČERVNU 2015 Kraj Okres Registrační místo Počet vozidel s NR Hlavní město Praha Hlavní město Praha PRAHA 1 1 Hlavní město Praha Hlavní město Praha PRAHA 10 3

Více

Výnosy z kmenových včelstev v kg Sektor Počet Počet včelstev. k 1.5. k 31.10. a 1 2 3 4 5 6 7. 12 13 14,62 0,538 190,0 7,00 Ostatní 11,67

Výnosy z kmenových včelstev v kg Sektor Počet Počet včelstev. k 1.5. k 31.10. a 1 2 3 4 5 6 7. 12 13 14,62 0,538 190,0 7,00 Ostatní 11,67 okres: Městský výbor Praha.. Sektor včelstev k.. k.. a,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, včelstev včelstev včelstev Vykoupeno medu v kg v r. kočujících kočovných vozů kočovných přívěsů, včelstev včelstev včelstev nad

Více

Rozvoj. Informace o programu podpory

Rozvoj. Informace o programu podpory Rozvoj Informace o programu podpory Program Rozvoj Program Rozvoj, který již využilo několik set význačných podnikatelských subjektů, dotuje investice primárně do strojního a technologického vybavení výrobních

Více

VESELÝ SENIOR, NADAČNÍ

VESELÝ SENIOR, NADAČNÍ VESELÝ SENIOR, NADAČNÍ FOND STÁŘÍ JE ETAPOU ŽIVOTA, KTERÁ ČEKÁ KAŽDÉHO Z NÁS A PROTO BYCHOM JI NEMĚLI IGNOROVAT. VYBRANÉ AKTIVITY, AKCE VESELÉHO SENIORA 2006-2010 MALOVÁNÍ NA PALMOVCE 28. 10. 2006 Charitativní

Více

Města, ve kterých vyzvedneme zásilky v den objednání přepravy

Města, ve kterých vyzvedneme zásilky v den objednání přepravy 10000 Praha 10 10001 Praha 100 10003 Praha 103 10004 Praha 104 10005 Praha 105 10007 Praha 107 10010 Praha 110 10100 Praha 101 10200 Praha 102 10300 Praha 113 10400 Praha 114 10600 Praha 106 10700 Praha

Více

ID žáka Jméno Škola Př. 1 Př. 2 Př. 3 Př. 4 Př. 5 1 Radovan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace 0 0 0 0 2 2 Jan

ID žáka Jméno Škola Př. 1 Př. 2 Př. 3 Př. 4 Př. 5 1 Radovan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace 0 0 0 0 2 2 Jan ID žáka Jméno Škola Př. 1 Př. 2 Př. 3 Př. 4 Př. 5 1 Radovan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace 0 0 0 0 2 2 Jan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková

Více

VESELÝ SENIOR, NADAČNÍ

VESELÝ SENIOR, NADAČNÍ VESELÝ SENIOR, NADAČNÍ FOND STÁŘÍ JE ETAPOU ŽIVOTA, KTERÁ ČEKÁ KAŽDÉHO Z NÁS A PROTO BYCHOM JI NEMĚLI IGNOROVAT. Vznik fondu 28. 8. 2006 Zapsaný v nadačním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze v

Více

Krása v srdci o.s. Kolmá 314 330 08 Zruč Senec VÝROČNÍ ZPRÁVA

Krása v srdci o.s. Kolmá 314 330 08 Zruč Senec VÝROČNÍ ZPRÁVA VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011 1 OBSAH: 1. VZNIK 2. POSLÁNÍ 3. VIZE 4. POHLED DO HISTORIE str. 3. 5. ČINNOST V ROCE 2011..str. 5. 6. EKONOMICKÉ ÚDAJE, ZÁVĚR str. 7. 2 1. VZNIK 2. POSLÁNÍ Krása v srdci o.s. o.s. Krása

Více

Statistika babyboxů ke dni 12. listopadu 2015

Statistika babyboxů ke dni 12. listopadu 2015 Statistika babyboxů ke dni. listopadu 2015 pořadí den datum čas jméno místo 2006 1. sobota 17. 2. 2006 20:10 Sonička Praha Hloubětín 2. sobota 25. 2. 2006 21:30 Lenka Praha Hloubětín 3. neděle 26. 2. 2006

Více

Výsledné pořadí MDDAL Znojmo 2009. Školy

Výsledné pořadí MDDAL Znojmo 2009. Školy Chrudim 1 Průměr bodů soutěţících 134,7215 OA Chrudim 6 Michalcová Pavlína Výsledné body 142,739 78 Melšová Lucie Výsledné body 126,704 Třebíč 2 Průměr bodů soutěţících 131,7605 Obchodní akademie Dr. A.

Více

POPIS ČÍSELNÍKU. Česká republika CZ0100. Praha. Benešov CZ0201. Beroun CZ0202 CZ0203. Kladno. Kolín CZ0204 CZ0205. Kutná Hora.

POPIS ČÍSELNÍKU. Česká republika CZ0100. Praha. Benešov CZ0201. Beroun CZ0202 CZ0203. Kladno. Kolín CZ0204 CZ0205. Kutná Hora. POPIS ČÍSELNÍKU : OKRES_LAU Název: Okresy v České republice Charakteristika: Číselník okresů v České republice založený na číselníku okresů OKRES_LAU, který vydal Český statistický úřad s platností od

Více

Výroční zpráva obecně prospěšné společnosti Světýlko o.p.s. za rok 2012

Výroční zpráva obecně prospěšné společnosti Světýlko o.p.s. za rok 2012 Výroční zpráva obecně prospěšné společnosti Světýlko o.p.s. za rok 2012 1.) PŘEHLED VYKONÁVANÝCH ČINNOSTÍ V průběhu roku 2012 byly v rámci hlavní činnosti realizovány projekty v celkové finanční částce

Více

Výroční zpráva 2014 Každý příspěvek, i ten sebemenší, nám pomáhá pomáhat. Aktivity v roce 2014 1

Výroční zpráva 2014 Každý příspěvek, i ten sebemenší, nám pomáhá pomáhat. Aktivity v roce 2014 1 Výroční zpráva 2014 Každý příspěvek, i ten sebemenší, nám pomáhá pomáhat. Aktivity v roce 2014 1 Úvodní slovo Vážení a milí, laskaví a věrní dárci, příznivci a přátelé naší o.p.s. Život dětem, máme velikou

Více

Průběžné výsledky VI. ročníku L YŽAŘSKÉHO POHÁRU VYSOČINY

Průběžné výsledky VI. ročníku L YŽAŘSKÉHO POHÁRU VYSOČINY Myšáci dívky 2003 a mladší Pořadí Jméno rok Klub 1 Keliárová Barbora 2004 A Ski Třebíč 11 30 30 30 8 13 18 24 123 164 8 2 Slováčková Tereza 2004 Sokol Předklášteří 30 30 30 30 30 120 150 5 3 Kůpová Sára

Více

Hlavní město Praha: Úřední hodiny

Hlavní město Praha: Úřední hodiny Příloha č. 2 Vytíženost systému, úřední, počet pracovišť Uvedené tabulky obsahují výpočet i pracovišť obecních úřadů v jednotlivých krajích. Sloupec Vytíženost je kalkulován na 30 úředních hodin týdně,

Více

Průměrné výdaje domácností na cestovní ruch v roce 2003

Průměrné výdaje domácností na cestovní ruch v roce 2003 Průměrné výdaje domácností na cestovní ruch v roce 2003 Průměrné výdaje na os/rok průměrná Zaměstnanci Zemědělci v Kč v % v Kč v % v Kč Spotřební vydání 84568 100 85920 100 73356 z toho: rekreace a kultura

Více

Doporučení Ministerstva práce a sociálních věcí ke stanovení počtu zaměstnanců obce s rozšířenou působností zařazených do orgánu sociálněprávní

Doporučení Ministerstva práce a sociálních věcí ke stanovení počtu zaměstnanců obce s rozšířenou působností zařazených do orgánu sociálněprávní Příloha č. 1 Doporučení Ministerstva práce a sociálních věcí ke stanovení počtu zaměstnanců obce s rozšířenou působností zařazených do orgánu sociálněprávní Dle vyhlášky č. 473/2012 Sb., o provedení některých

Více

Název okresu BYT 2+1*

Název okresu BYT 2+1* Název okresu BYT 2+1* Okres Benešov 1 630 000 1 630 000 1 646 300 1 Okres Beroun 1 640 000 1 640 000 1 656 400 1 Okres Blansko 1 250 000 1 250 000 1 240 000 0 Okres Brno-město 2 200 000 2 200 000 2 310

Více

Lipno SkiCamp14 GS Šumavský pohárek č. 1 Lipno - 11.01.2015

Lipno SkiCamp14 GS Šumavský pohárek č. 1 Lipno - 11.01.2015 U7 - ŽENY 1. 34 ČÁSTKOVÁ Agáta 1. 2008 Skiklub Železná Ruda 2 01:12.72 00:36.29 00:36.43 2. 25 MATĚJKOVÁ Emma 2. 2008 Skiklub Železná Ruda 2 01:16.20 00:37.56 00:38.64 00:03.48 3. 27 MUŽÍKOVÁ Eva 3. 2008

Více

Výherci Velká letní. Kolo Firstbike. Jiří Svoboda, Olomouc. Familyboardy. Jarmila Kapustová, Brumov Radka Barnová, Chomutov.

Výherci Velká letní. Kolo Firstbike. Jiří Svoboda, Olomouc. Familyboardy. Jarmila Kapustová, Brumov Radka Barnová, Chomutov. Velké letní soutěže se účastnilo přes 4000 soutěžících. Bohužel ne všichni si řádně přečetli pravidla a proto museli být z losování vyřazeni. Nicméně většina soutěžících odpověděla správně na všech 15

Více

ORP - obecní úřady obcí s rozšířenou působností

ORP - obecní úřady obcí s rozšířenou působností Kód obce s r.p. (ORP) Název obce s r.p. (ORP) ORP - obecní úřady obcí s rozšířenou působností NUTS okresu Název okresu NUTS kraje Název kraje 4101 Aš CZ0411 Cheb CZ041 Karlovarský 2101 Benešov CZ0211 Benešov

Více

Krása v srdci o.s. Kolmá 314 330 08 Zruč Senec VÝROČNÍ ZPRÁVA

Krása v srdci o.s. Kolmá 314 330 08 Zruč Senec VÝROČNÍ ZPRÁVA VÝROČNÍ ZPRÁVA 2009 1 OBSAH: 1. VZNIK 2. POSLÁNÍ 3. VIZE. str. 3. 4. ČINNOST V ROCE 2009.. str. 4. 5. EKONOMICKÉ ÚDAJE, ZÁVĚR str. 7. 2 1. VZNIK Krása v srdci o.s. o.s. Krása v srdci vzniklo dne 16. 3.

Více

Šumavský pohárek 2012 celkové hodnocení přípravka dívky - ročník 2003 a mladší

Šumavský pohárek 2012 celkové hodnocení přípravka dívky - ročník 2003 a mladší přípravka dívky - ročník 2003 a mladší jednotlivých závodů 2 1 Šandarová Veronika 2003 SSC Bohemia 7 12 15 15 15 57 2 Červená Natalie 2003 SK 12 9 9 9 12 15 48 3 Kroupová Natálie 2003 SK 15 15 15 0 45

Více

Případová studie: Vymáhání dlužných televizních poplatků hromadnáelektronická podání v podmínkách české justice

Případová studie: Vymáhání dlužných televizních poplatků hromadnáelektronická podání v podmínkách české justice Případová studie: Vymáhání dlužných televizních poplatků hromadnáelektronická podání v podmínkách české justice Ing. Jiří Lípa, Česká televize Ing. Jan Kracík, MBA, Legal Solutions, a.s. Agenda Historie

Více

voál s olůvkem (záclona Stylex) R 0194 01 v. 180 cm voál s olůvkem (závěs Stylex) R 0293 01 barva 1179, v. 260 cm

voál s olůvkem (záclona Stylex) R 0194 01 v. 180 cm voál s olůvkem (závěs Stylex) R 0293 01 barva 1179, v. 260 cm voál s olůvkem (záclona Stylex) R 0194 01 v. 180 cm voál s olůvkem (závěs Stylex) R 0293 01 barva 1179, v. 260 cm K O L E K C E J A R O - L É T O 2 0 0 8 Vážení přátelé, končí doba chladných měsíců a s

Více

35,98% 30,15% 35,93% 30,59%

35,98% 30,15% 35,93% 30,59% zpracoval: Ing.Šrámek ČR 2-0627.9.2006 Celostátní průměr 40% Jihočeský Poměr žadatelů o ŘO hodnocených stupňem "neprospěl" - II.Q - 2006 Jihomoravský Karlovarský Královéhradecký Liberecký Moravskoslezský

Více

H 3069 08 š. 100 x v. 270 cm, š. 200 x v. 270 cm š. 300 x v. 270 cm barvy: 1000 - bílá 1192 - stříbrná 1106 - modrá 1592 - oranžová 1112 - vínová

H 3069 08 š. 100 x v. 270 cm, š. 200 x v. 270 cm š. 300 x v. 270 cm barvy: 1000 - bílá 1192 - stříbrná 1106 - modrá 1592 - oranžová 1112 - vínová H 3069 08 š. 100 x v. 270 cm, š. 200 x v. 270 cm š. 300 x v. 270 cm barvy: 1000 - bílá 1192 - stříbrná 1106 - modrá 1592 - oranžová 1112 - vínová PODZIM 2008 - ZIMA 2009 Voál s olůvkem R 0005 51 v. 150,

Více

KUPREV: seznam osob s platným certifikátem k 31.10.2014 titul příjmení jméno město Bc. Absolonová Miroslava Nový Bohumín Mgr. Akporiso Renata Praha

KUPREV: seznam osob s platným certifikátem k 31.10.2014 titul příjmení jméno město Bc. Absolonová Miroslava Nový Bohumín Mgr. Akporiso Renata Praha KUPREV: seznam osob s platným certifikátem k 31.10.2014 titul příjmení jméno město Bc. Absolonová Miroslava Nový Bohumín Mgr. Akporiso Renata Praha 10 Mgr. Babuljaková Tereza Mgr. Baďurová Marie Jeseník

Více

VLŠ 2011 docházka doplněná

VLŠ 2011 docházka doplněná VLŠ 0 docházka doplněná Záznamový list o účasti ve VLŠ 0 Družstvo č. Maňák Jaroslav Bušanský Petr Bártů David Coufal Vojtěch Fichtnerová Adéla Hajský Stanislav Horáček Denis Hůlková Anna Karpíšek Matěj

Více

Rohálovská desítka, 16. ročník, 28.02.2009

Rohálovská desítka, 16. ročník, 28.02.2009 Rohálovská desítka, 16. ročník, 28.02.2009 PŘÍPRAVKA - DÍVKY 1998-1999 680 m 1. Př-Dív 0:02:34 1 289 Škanderová Kristýna 1999 Slezan Frýdek Místek 2. Př-Dív 0:02:38 2 290 Macková Eliška 1999 Atletický

Více

Cesta slunce o.s. www.cesta-slunce.cz. Výroční zpráva

Cesta slunce o.s. www.cesta-slunce.cz. Výroční zpráva Cesta slunce o.s. www.cesta-slunce.cz Výroční zpráva 2014 Občanské sdružení Cesta slunce Občanské sdružení Cesta slunce založili rodiče těžce postižených dětí 12. dubna 2005 jako neziskovou organizaci,

Více

Výroční zpráva za rok 2013

Výroční zpráva za rok 2013 Výroční zpráva za rok 2013 Poděkování Nadační fond Algo patří k malým nadačním fondům disponujícím omezenými finančními prostředky. O to více se snaží o maximální využití těchto prostředků za účelem zcela

Více

Seznam absolventů na promoce 5. 4. 2013 9.00 hod. Bankovnictví a pojišťovnictví 1. E Simona Ambrosová v Karviné 2. E Vít Bartošek v Litoměřicích 3.

Seznam absolventů na promoce 5. 4. 2013 9.00 hod. Bankovnictví a pojišťovnictví 1. E Simona Ambrosová v Karviné 2. E Vít Bartošek v Litoměřicích 3. Seznam absolventů na promoce 5. 4. 2013 9.00 hod. Bankovnictví a pojišťovnictví 1. E Simona Ambrosová v Karviné 2. E Vít Bartošek v Litoměřicích 3. E Veronika Cyprysová v Písku 4. E Klára Čejková v Praze

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva prosinec 2013 Zpracovala: Mgr. Petra Dolejšová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Klavír. 2 Duníková Barbora ZUŠ B. Jeremiáše Č. Budějovice. 3 Fialová Šárka ZUŠ Habrmanova Hradec Králové. 4 Koblin Anděla ZUŠ Chrudim Zlaté pásmo

Klavír. 2 Duníková Barbora ZUŠ B. Jeremiáše Č. Budějovice. 3 Fialová Šárka ZUŠ Habrmanova Hradec Králové. 4 Koblin Anděla ZUŠ Chrudim Zlaté pásmo Úterý 5.5. 2015 velký sál, výsledková listina Kategorie 5-6 let 8:05 Jméno: Škola/učitel: Umístění 1 Benešová Barbora ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem Eduard Makovský 2 Duníková Barbora ZUŠ B. Jeremiáše Č.

Více

Výsledková listina krajského kola v přespolním běhu žáků ZŠ

Výsledková listina krajského kola v přespolním běhu žáků ZŠ Active - středisko volného času Žďár nad Sázavou KR AŠSK Žďár nad Sázavou Výsledková listina krajského kola v přespolním běhu žáků ZŠ Pořadatel: Active - středisko volného času Žďár nad Sázavou Termín

Více

Výroční zpráva Obecně prospěšné společnosti Butterfly-Aid za rok 2011. Motto: Naděje má křídla

Výroční zpráva Obecně prospěšné společnosti Butterfly-Aid za rok 2011. Motto: Naděje má křídla Výroční zpráva Obecně prospěšné společnosti Butterfly-Aid za rok 2011 Motto: Naděje má křídla 1 Obsah 1. Úvod - Slovo ředitelky 3 2. Struktura o.p.s... 3-4 3. Poslání a cíle 4 4. Historie společnosti 4-5

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva únor 2014 Zpracovala: Mgr. Petra Dolejšová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva březen 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Považanová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Souhrnné přehledy o půdním fondu z údajů katastru nemovitostí České republiky

Souhrnné přehledy o půdním fondu z údajů katastru nemovitostí České republiky Souhrnné přehledy o půdním fondu z údajů katastru nemovitostí České republiky Český úřad zeměměřický a katastrální Praha 2014 český úřad zeměměřický a katastrální souhrnné PŘEHLEDY O půdním fondu Z ÚDAJŮ

Více

To je důvod k oslavě již od 449,- Kč. 100 let zkušeností s prodejem obuvi v Evropě. www.deichmann.com. Z naší TV reklamy!

To je důvod k oslavě již od 449,- Kč. 100 let zkušeností s prodejem obuvi v Evropě. www.deichmann.com. Z naší TV reklamy! 100 let zkušeností s prodejem obuvi v Evropě. 1 165 430 vel. 36 41 999,- Kč * 799,- Kč (20% sleva) To je důvod k oslavě již od 449,- Kč 1 104 436 vel. 36 44 549,- Kč* 449,- Kč (18% sleva) 1 104 466 vel.

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva leden 2014 Zpracovala: Mgr. Petra Dolejšová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

PŘÍLOHA K ROZKAZU O ZAVEDENÍ GVD - PŘEHLED OMEZENÍ JÍZDY VLAKŮ

PŘÍLOHA K ROZKAZU O ZAVEDENÍ GVD - PŘEHLED OMEZENÍ JÍZDY VLAKŮ PŘÍLOHA K ROZKAZU O ZAVEDENÍ GVD - PŘEHLED OMEZENÍ JÍZDY VLAKŮ Platí od 14. prosince 2014 Z m ě n y Číslo změny Platí od Opravil aktualizace 12. ledna 2015 KANGO 1. 2. února 2015 KANGO 2. 13. dubna 2015

Více

Bezpečnostní průprava. dětí předškolního věku

Bezpečnostní průprava. dětí předškolního věku Výstava prací dětí základních a mateřských škol v rámci projektu hlavního města Prahy www.prevencede Bezpečnostní průprava dětí předškolního věku Výstava prací dětí základních a mateřských škol v rámci

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA OBECNĚ PROSPĚŠNÉ SPOLEČNOSTI ZA ROK 2009

VÝROČNÍ ZPRÁVA OBECNĚ PROSPĚŠNÉ SPOLEČNOSTI ZA ROK 2009 VÝROČNÍ ZPRÁVA OBECNĚ PROSPĚŠNÉ SPOLEČNOSTI ZA ROK 2009 Výroční zpráva obecně prospěšné společnosti za rok 2009 Účetní jednotka: Umělecká agentura Ambrozia při ZŠ Pouchov HK o.p.s. IČ: 27551008 K Sokolovně

Více

1399.-Kč SKVĚLÁ CENA 1199.

1399.-Kč SKVĚLÁ CENA 1199. Hvězdná obuv na dosah 1399.- 14% 1199. 1 716 437 vel. 7.5 11.5 * Akční nabídka na vybrané druhy obuvi, vyobrazené na této stránce letáku a označené samolepkou Skvělá cena, platí ve všech prodejnách Deichmann

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Plzni. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Plzni. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Plzni Měsíční statistická zpráva listopad 2015 Zpracoval: Tomáš Moravec, DiS. http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/plk/statistiky Informace o nezaměstnanosti v Plzeňském

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva duben 2014 Zpracovala: Mgr. Petra Dolejšová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ SÓLOVÝ A KOMORNÍ ZPĚV VÝSLEDKOVÁ LISTINA SÓLOVÝ ZPĚV

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ SÓLOVÝ A KOMORNÍ ZPĚV VÝSLEDKOVÁ LISTINA SÓLOVÝ ZPĚV Základní umělecká škola Turnov, náměstí Českého ráje 5, Turnov 511 01 tel.: 481 322 767; fax.: 481322 767; e-mail: zus@turnov.cz ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ SÓLOVÝ A KOMORNÍ ZPĚV TURNOV 17. - 19. 4.

Více

Přestupní karta hasičů pro vyšší kola ročníku 2012

Přestupní karta hasičů pro vyšší kola ročníku 2012 P L Z E Ň S K Ý povolen za okres / kraj ne Valečková Štěpánka Domažlice/Plzeňský Plzeň-jih/Plzeňský Růžková Pavla Domažlice/Plzeňský Plzeňs-sever/Plzeňský Kacerovská Kristýna Domažlice/Plzeňský Klatovy/Plzeňský

Více

Výsledky turnaje. PŘÍPRAVKY 2011-2. KOLO - DÍVKY 2002 Český Krumlov 17.4.2011

Výsledky turnaje. PŘÍPRAVKY 2011-2. KOLO - DÍVKY 2002 Český Krumlov 17.4.2011 PŘÍPRAVKY 2011-2. KOLO - DÍVKY 2002 Český Krumlov 17.4.2011 1.Zemková Eliška (Sokol Doubravka), 7:1 (84:37) 21 b. (1) Márová Adéla (SKB Český Krumlov) 6:0 (2:0/11:0 11:1); (2) Cibulková Eva (SKB Český

Více

Z činnosti ZUŠ od prosince do března 2016

Z činnosti ZUŠ od prosince do března 2016 Z činnosti ZUŠ od prosince do března 2016 Od začátku zimního měsíce prosince se všechny obory naší ZUŠ intenzivně připravovaly na Vánoční výstavu, která proběhla ve dnech 5. a 6. prosince 2015 a dále na

Více

16 VYHLÁŠKA ze dne 29. prosince 2004 o organizaci školního roku. ve znění vyhlášky č. 322/2008 Sb.

16 VYHLÁŠKA ze dne 29. prosince 2004 o organizaci školního roku. ve znění vyhlášky č. 322/2008 Sb. 16 VYHLÁŠKA ze dne 29. prosince 2004 o organizaci školního roku ve znění vyhlášky č. 322/2008 Sb. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy stanoví podle 24 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním,

Více

OS - Přípravka Hoši. Stránka 1

OS - Přípravka Hoši. Stránka 1 OS - Přípravka Hoši 1 KROUPA Štěpán 2003 M-PR Skiklub Písek - - 15 5 7 12 39 2 DOSTÁL Václav 2003 M-PR Lyko Klub Prachatice 8 8 8 9 33 3 SVÍTIL Michal 2002 M-PR Skiklub Železná Ruda 2 15 15 32 4 MATĚJOVIČ

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva červenec 2014

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva červenec 2014 Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva červenec 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Dankanicsová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace

Více

Výroční zpráva. Občanské sdružení PROHANDICAP. Hlavní smysl v tomto životě je pomáhat druhým. A pokud jim nemůžete pomoci, aspoň jim neubližujte.

Výroční zpráva. Občanské sdružení PROHANDICAP. Hlavní smysl v tomto životě je pomáhat druhým. A pokud jim nemůžete pomoci, aspoň jim neubližujte. Výroční zpráva 2014 Hlavní smysl v tomto životě je pomáhat druhým. A pokud jim nemůžete pomoci, aspoň jim neubližujte. Dalajláma Občanské sdružení PROHANDICAP Telefon: 474 653 502 U Dubu 1562 431 11 Jirkov

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva květen 2014 Zpracovala: Mgr. Petra Dolejšová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Podpořené projekty z Postní almužny 2010

Podpořené projekty z Postní almužny 2010 Podpořené projekty z Postní almužny 2010 Podpořený projekt Částka Kč OCH Centrum PRO Boskovice - SAS 9 981 Blansko Domácí hospicová péče 18 907 Blansko Stacionář Emanuel 2 346 Blansko Stacionář Emanuel

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva říjen 2014

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva říjen 2014 Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva říjen 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Dankanicsová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ)

Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) Ústředí ČSSZ Adresa: Křížová 25, 225 08 Praha 5 Telefonní ústředna: +420 257 061 111 Adresa e-podatelny: posta@cssz.cz Regionální pracoviště ČSSZ (včetně Okresních

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva září 2014

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva září 2014 Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva září 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Dankanicsová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva srpen 2014

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva srpen 2014 Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva srpen 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Dankanicsová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

závod č. 62 Sjezdy v Č. Krumlově + MČRd + 1. ČPž řeka Vltava - Český Krumlov

závod č. 62 Sjezdy v Č. Krumlově + MČRd + 1. ČPž řeka Vltava - Český Krumlov Eskymo verze: 1.5.1 Název závodu: Místo závodu: Pořadatel: SK vltava Český Krumlov Ředitel závodu: Lenka Lagnerová Vrchní rozhodčí: Luděk Roleček Datum závodu: 08.06.14 Číslo závodu: 62 BHZ: 4 Disciplína:

Více

Variaposter. 252 x 119 NÁDRAŽÍ FORMÁT CENA + TERMÍNY PROVOZOVÁNÍ

Variaposter. 252 x 119 NÁDRAŽÍ FORMÁT CENA + TERMÍNY PROVOZOVÁNÍ Variaposter Variaposter přináší mimořádně účinnou kombinaci středního formátu (3 x A0) a umístění ve výši očí. Variapostery jsou umístěné na nejfrekventovanějších místech nádraží, často ve spojení s moderními

Více

Přehled poskytovatelů rané péče/intervence (iregistr.mpsv.cz):

Přehled poskytovatelů rané péče/intervence (iregistr.mpsv.cz): Příloha č. 1 Přehled poskytovatelů rané péče/intervence (iregistr.mpsv.cz): Arpida, centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, o.s. s působností v Českých Budějovicích. Formy poskytování sociálních

Více

LIPNO Ski Camp 2010 Lipno - 10. 1. 2010

LIPNO Ski Camp 2010 Lipno - 10. 1. 2010 VÝSLEDKOVÁ LISTINA - přípravka 1. 16 ZÍKOVÁ Barbora 2001 ZPR SK Špičák 01:50,98 00:55,87 00:55,11 2. 42 KROUPOVÁ Kateřina 2001 ZPR Skiklub Písek 02:04,69 01:02,22 01:02,46 3. 7 KROUPOVÁ Natálie 2003 ZPR

Více

999.-Kč. Podzim v ležérním stylu 25 % 50 % každý model TÝDEN OD 9. 10. DO 15. 10. 2013. www.deichmann.com KUPTE 2 PÁRY & NA LEVNĚJŠÍ PÁR SLEVA KUPTE

999.-Kč. Podzim v ležérním stylu 25 % 50 % každý model TÝDEN OD 9. 10. DO 15. 10. 2013. www.deichmann.com KUPTE 2 PÁRY & NA LEVNĚJŠÍ PÁR SLEVA KUPTE JůůůBILEJNÍ TÝDEN OD 9. 10. DO 15. 10. 2013 KUPTE 3 PÁRY & NA NEJLEVNĚJŠÍ PÁR DODATEČNĚ KUPTE 2 PÁRY & NA LEVNĚJŠÍ PÁR 25 % 50 % SLEVA SLEVA Podzim v ležérním stylu 999.-Kč 1 116 515 vel. 36 42 1 116 517

Více

Příloha č. 1 - Vakcinační centra

Příloha č. 1 - Vakcinační centra MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY Příloha č. 1 - Vakcinační centra Praha + Středočeský kraj Fakultní nemocnice Na Bulovce Budínova 2 180 81 Praha 8 266 082 256 Fakultní Thomayerova nemocnice Vídeňská

Více

Protože se mi z nich tají dech.

Protože se mi z nich tají dech. www.deichmann.com 150 Kč Váš slevový kód: CZP315 Tento kupón může být uplatněn pouze jedenkrát při nákupu v internetovém obchodě společnosti DEICHMANN-OBUV s.r.o., a to do 31. 5. 2015. Minimální hodnota

Více

Kolo Umístění waltz polka cha-cha jive Suma. 1. kolo 4. 5. / 48 XXXXXXX X XX XXX X XXXXXXXX XXXX X X 28

Kolo Umístění waltz polka cha-cha jive Suma. 1. kolo 4. 5. / 48 XXXXXXX X XX XXX X XXXXXXXX XXXX X X 28 Mistrovství ČR E Mistrovství ČR kategorie E 1 Startovní číslo: 1 Město: Podbořany (CZ) Hablovič Jakub Šubiková-Zahradská Olga TK Dance Art 1. kolo 4. 5. / 48 XXXXXXX XX XXXX X XXXXXX X XX XXXX X 28 2.

Více

nejmladší žactvo Rok. nar. JEDNOTA mladší žákyně - I. KATEGORIE: 2005-2007 25 m

nejmladší žactvo Rok. nar. JEDNOTA mladší žákyně - I. KATEGORIE: 2005-2007 25 m PŘEBOR ŽUPY DR.BUKOVSKÉHO - PLAVÁNÍ - 3.11.2013 KATEGORIE: nejmladší žactvo 2008 a mladší Bartošek Adam 2009 Slavíkovice hry ve vodě Bartošek Matěj 2011 Slavíkovice hry ve vodě Daněk Jan 2008 Vyškov hry

Více

O Běhu pro život Charitativní projekt Běh pro život každoročně pořádá Nadační fond Tesco.

O Běhu pro život Charitativní projekt Běh pro život každoročně pořádá Nadační fond Tesco. Monitoring z akcí 2012 O Běhu pro život Charitativní projekt Běh pro život každoročně pořádá Nadační fond Tesco. Letošní, již pátý ročník, si dal za úkol pomoci dětem bez rodiny. V současnosti žije v České

Více

Intervenční centra v České republice

Intervenční centra v České republice Intervenční centra v České republice IC Benešov Právnická osoba: profem o.p.s. Adresa: Piaristická kolej Masarykovo nám. 1, 256 01 Benešov Tel: 774 433 034 (osobní konzultace po předchozí telefonické domluvě)

Více

699.-Kč. Trendy za jubilejní ceny. každý model. 100 let zkušeností s prodejem obuvi v Evropě. Nově! Nyní také v:

699.-Kč. Trendy za jubilejní ceny. každý model. 100 let zkušeností s prodejem obuvi v Evropě. Nově! Nyní také v: Nově! Nyní také v: Praze 1 Na Příkopě 9/11 Praze 9 Centrum Černý Most Chlumecká 765/6 Trendy za jubilejní ceny www.deichmann.com 1 110 949 vel. 36 41 699.-Kč 1 110 951 vel. 36 42 100 let zkušeností s prodejem

Více

ÚVODNÍK ZAHÁJENÍ ŠKONÍHO ROKU SEZNÁMENÍ S PRVŇÁČKY

ÚVODNÍK ZAHÁJENÍ ŠKONÍHO ROKU SEZNÁMENÍ S PRVŇÁČKY 1 ÚVODNÍK HALÓ, HALÓ, jsou tady noví deváťáci a s nimi i další ročník Deváťáckých novin. Prvním číslem vás provedou Bára, Péťa a Monča. Jak jste možná zaregistrovali, na školních stránkách se přes prázdniny

Více

Festival muzejních nocí 2008 IV. ročník

Festival muzejních nocí 2008 IV. ročník Festival muzejních nocí 2008 IV. ročník tiskové zpravodajství 16. kvě tna 14. č ervna 2008 V roce 2004 přišlo Národní muzeum s projektem první Pražské muzejní noci. Akce tohoto typu jsou již řadu let obvyklé

Více

dětský BADMINTONOVÝ TURNAJ

dětský BADMINTONOVÝ TURNAJ chlapci - U9 Jméno a příjmení oddíl datum narození 1. Jan Hora TJ Bílá Hora Plzeň 27.02.2003 2. Adam Ehm TJ Polabiny Pardubice 2003 3. Ondřej Kalina TJ SOKOL Dobruška 2003 4. Tomáš Jurča TJ Lanškroun 15.10.2003

Více

Ergotep, družstvo invalidů, sídlo Ergotep CSR Institutu o.p.s. Mgr. Lenka Pokorná ředitelka Ergotep CSR Institutu o.p.s. www.ergotepcsr.

Ergotep, družstvo invalidů, sídlo Ergotep CSR Institutu o.p.s. Mgr. Lenka Pokorná ředitelka Ergotep CSR Institutu o.p.s. www.ergotepcsr. Výroční zpráva 2013 Ergotep, družstvo invalidů, sídlo Ergotep CSR Institutu o.p.s. Mgr. Lenka Pokorná ředitelka Ergotep CSR Institutu o.p.s. www.ergotepcsr.cz Vážení přátelé, dovolte mi v této výroční

Více

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ V SOUTĚŽÍCH A OLYMPIÁDÁCH

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ V SOUTĚŽÍCH A OLYMPIÁDÁCH ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ V SOUTĚŽÍCH A OLYMPIÁDÁCH ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 Školní kolo soutěže PIŠQWORKY (8. a 9. třída) 1. místo Ladislav Drápal 2. místo Ondřej Burian 3. místo Michal Jirák 4. 8. místo: Pavla

Více

Sreality.cz. Cena inzerce pro soukromé osoby. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací. Cena inzerce pro klienty s aktivací

Sreality.cz. Cena inzerce pro soukromé osoby. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací. Cena inzerce pro klienty s aktivací Sreality.cz Cena inzerce pro soukromé osoby Inzerát 60 Kč/den Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Topování 60 Kč/inzerát V rozmezí od do Koeficient Cena inzerce pro klienty

Více

Výsledky jednotlivců po 5 disciplinách - chlapci ročník 2002

Výsledky jednotlivců po 5 disciplinách - chlapci ročník 2002 Jihočeský halový pětiboj všestrannosti 2015 15.12.2015 České Budějovice Soutěž pro ročníky nar. 2002-2005 Česká olympijská Výsledky jednotlivců po 5 disciplinách - chlapci ročník 2002 1 64 Kratochvíl Tomáš

Více

podporováno Swiss Life Select 1. pololetí 2015 Zpravodaj Nemůžeme vrátit to, co se stalo. Můžeme ale některým příběhům dopsat šťastné konce.

podporováno Swiss Life Select 1. pololetí 2015 Zpravodaj Nemůžeme vrátit to, co se stalo. Můžeme ale některým příběhům dopsat šťastné konce. 1. pololetí 2015 Zpravodaj Nemůžeme vrátit to, co se stalo. Můžeme ale některým příběhům dopsat šťastné konce. Resuscitační přístroje pro novorozence Nadační fond Děti na dlani pomáhá zlepšit zdravotní

Více

Výsledky domácího kola 65. ročníku Matematické olympiády kategorie P

Výsledky domácího kola 65. ročníku Matematické olympiády kategorie P Jihočeský kraj 1. Tomáš Konečný 1997 Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice 7/8 10 6 16 2. Martin Povišer 1997 Gymnázium Česká, České Budějovice 8/8 6 6 Jihomoravský kraj 1. Jan Šorm 1996 Gymnázium

Více

PEMIC BOOKS a.s. 20 let zkušeností s působením na knižním trhu

PEMIC BOOKS a.s. 20 let zkušeností s působením na knižním trhu PEMIC BOOKS a.s. 20 let zkušeností s působením na knižním trhu Kdo jsme PEMIC BOOKS a.s. byl založen 15. 11. 2001, kdy společnost převzala veškeré aktivity a činnost fyzické osoby Petr Michálek - PEMIC

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva listopad 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve

Více

Bejbykap 2013 - výsledky

Bejbykap 2013 - výsledky Bejbykap 2013 - výsledky A-kluci 45 Jelínek Jáchym 0:30 1 Aš 1 36 Hackl Adámek 0:33 1 Aš 2 33 Forster Tobias 0:35 1 Libá 3 38 Plemeník Robík 0:36 1 Chodov 4 23 Vajc Vítězslav 0:37 1 CK Sport Blažek 5 42

Více

GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC

GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC Vladimír Kebza, National Institute of Public Health, Prague Iva Šolcová, Institute of Psychology, CAS, Prague

Více

GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC

GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC Vladimír Kebza, National Institute of Public Health, Prague Iva Šolcová, Institute of Psychology, CAS, Prague

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva leden 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva únor 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více