Projektory. you can. XEED WUX10 Mark II XEED SX7 XEED SX6 XEED SX80 Mark II XEED SX800 XEED X700 JASNĚJŠÍ MYŠLENÍ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Projektory. you can. XEED WUX10 Mark II XEED SX7 XEED SX6 XEED SX80 Mark II XEED SX800 XEED X700 JASNĚJŠÍ MYŠLENÍ"

Transkript

1 JASNĚJŠÍ MYŠLENÍ Projektory XEED WUX10 Mark II XEED SX7 XEED SX6 XEED SX80 Mark II XEED SX800 XEED X700 you can

2 JASNĚJŠÍ MYŠLENÍ Zanechte oslnivý dojem. Pro profesionály, kteří vědí, jak důležitá je vizuální stránka, představuje projektor řady XEED přirozenou volbu. Unikátní spojení oceňované optiky a technologie LCOS společnosti Canon je zárukou vynikající kvality obrazu. Většina modelů navíc nabízí projekci v rozlišení SXGA+ a vyšším do prezentací tak můžete neomezeně zahrnout obsah ve vysokém rozlišení High Definition. XEED WUX10 Mark II XEED SX7 XEED SX6 XEED SX80 Mark II XEED SX800 XEED X700 Úžasná všestrannost. Vysoké rozlišení a přesná optika projektorů řady XEED umožňují jejich všestranné využití, a to včetně projekcí v technické a lékařské sféře, kde je kvalitní zobrazení mimořádně jemných detailů zásadní. Designérům, tiskárnám a dalším profesionálům z oboru grafického průmyslu nabízejí vybrané modely podporu barevného prostoru Adobe RGB. Tichý chod a kompaktní rozměry. Díky vysoce efektivní světelné dráze systému AISYS nabízejí projektory XEED pozoruhodný výkon, přičemž samotná zařízení jsou mimořádně kompaktní a lehká. A zásluhou tichého chodu s velmi malým šumem ventilátorů se účastníci projekce mohou plně a nerušeně soustředit na prezentace.

3 Tajemství výkonu XEED. Excelentní optika. Technologie LCD AISYS ZÁRUKA ŠPIČKOVÉHO OBRAZU Systém Canon AISYS (Aspectual Illumination System) zahrnuje kompaktní optickou soustavu, která dokáže vysoce efektivním způsobem ovládat světlo. V součinnosti s technologií LCOS umožňuje dříve nedosažitelnou kombinaci vynikajících parametrů vysoký světelný výkon a vysoký kontrast při kompaktních rozměrech projektoru. Díky svítivosti dosahující úrovně až 4000 lumenů a kontrastnímu poměru až 1000:1 promítá každý projektor XEED živé obrazy s krásnými a zářivými barvami a hlubokou, plnou černou. Vnitřní prostory projektoru XEED Reflexní LCD LCOS Optický systém AISYS Technologie XEED LCOS PŘEDNOSTI TECHNOLOGIE LCOS Špičkové panely LCOS používané v projektorech XEED napomáhají potlačení nežádoucího efektu mřížky a duhy. Panely kombinují nejlepší prvky projekčních technologií LCD a DLP a poskytují kvalitní obraz s věrnou reprodukcí barev a jemnými přechody tónů a nabízejí mimořádně rychlou odezvou, díky čemuž jsou ideální pro projekci nepohyblivých obrázků i videa. Objektiv projektoru AISYS (Aspectual Illumination System) Optický osvětlovací systém Projekční lampa Systém separace/ zpětného skládání barev Objektiv projektoru ORIGINÁLNÍ OPTIKA CANON Každý projektor XEED má širokoúhlý objektiv Canon se zoomem poháněným motorem. Modely XEED WUX10 Mark II, XEED SX80 Mark II a XEED SX800 disponují objektivem s 1,5x zoomem, který prakticky eliminuje zkreslení obrazu, protože zahrnuje speciální oboustranně asférický optický člen. Posun obrazu 10:0, s jehož pomocí se spodní okraj promítaného obrazu přizpůsobí optické ose objektivu, umožňuje jednoduchou instalaci projektoru a omezuje nutnost korekce lichoběžníkového zkreslení. Některé modely XEED nabízejí širší rozsah projekčních vzdáleností, a to díky 1,7x zoomu. Oboustranně asférický optický člen

4 JASNĚJŠÍ MYŠLENÍ Nadčasovost. Vysoké rozlišení High Definition mění tvář vizuálního obsahu, televizí počínaje a počítači konče. Proto většina projektorů XEED nabízí nativní rozlišení SXGA+ (1400 x 1050 pixelů)*. Tyto modely poskytují podporu HD a vynikající kvalitu projekce obsahu z HD zdrojů, čímž zajišťují, že ani v budoucnu nezůstanete pozadu. Srovnávací tabulka s rozlišením * Všechny modely pracují v rozlišení SXGA+, s výjimkou XEED X700 (XGA). Kompatibilita PC Kompatibilita video Rozlišení projektoru Profesionální kvalita obrazu XGA 1024 x 768 WXGA 1280 x 800 SXGA 1280 x 1024 WXGA x 900 WSXGA x 1050 WUXGA 1920 x 1200 HD Ready (720p) Full HD (1080p) XGA 1024 x p 1280 x 720 WXGA 1280 x 768 SXGA x p 1920 x 1080 WUXGA 1920 x 1200 WUXGA (1920 x 1200 pixelů) 16:10 SXGA+ (1400 x 1050 pixelů) 4:3 Porovnání rozlišení SVGA (800 x 600 pixelů) 4:3 XGA (1024 x 768 pixelů) 4:3 WXGA (1280 x 768 pixelů) 5:3 SXGA (1280 x 1024 pixelů) 5:4 VYSOKÉ ROZLIŠENÍ, VYSOKÁ KVALITA Protože kvalitní prezentace vyžadují kvalitní projekci detailů, nabízejí projektory XEED mimořádně přesnou reprodukci obsahu s vysokým rozlišením. Jemné linie reprodukují s úžasnou precizností; text zůstává čitelný i při použití malého písma a promítat lze i několik oken, aniž by došlo ke snížení jasnosti obrazu. LCD projektor rozlišení XGA LCOS projektor rozlišení SXGA+ ŠIRŠÍ KOMPATIBILITA Široký rozsah rozlišení projektorů řady XEED zaručuje vynikající kvalitu obrazu bez ohledu na použitý zdroj. PC Díky přizpůsobení se současnému trendu neustálého zvyšování nativního rozlišení počítačových monitorů (mnoho nových stolních počítačů i notebooků již nabízí rozlišení SXGA+ a vyšší) dokáží projektory XEED zajistit, že účastníci prezentace uvidí přesně to, co bude na vašem monitoru. VIDEO Nyní můžete promítat video ve vysokém rozlišení High Definition v jeho skutečné kvalitě. Rozlišení SXGA+, které nabízí většina modelů XEED, umožňuje reprodukci obrazů ve formátu 720p bez nutnosti jejich komprese. Na projekci obrazu ve fantastickém rozlišení Full HD (1080p) je pak projektor XEED WUX10 Mark II plně vybaven nativním rozlišením WUXGA (1920 x 1200 pixelů).

5 Široké možnosti připojení. Projektory XEED umožňují okamžité připojení ke všem standardním obrazovým zdrojům prostřednictvím celé řady terminálů pro analogový a digitální signál a také nabízejí speciální porty pro audio a ovládání. Vybrané modely XEED dále rozšiřují vaše možnosti díky schopnosti připojení na síť, digitálního propojení se zdroji High Definition obsahu a přímého připojení k USB flash diskům nebo digitálním fotoaparátům s podporou PictBridge. MOŽNOST PROVOZU V SÍTI Díky vestavěnému portu RJ-45 umožňují modely XEED WUX10 Mark II a XEED SX80 Mark II snadné centralizované ovládání a monitorování. Pro většinu ostatních modelů XEED je k dispozici síťový adaptér. Možnosti připojení Videorekordér Projekční plocha Dokumentový skener Připojení na síť Projektor 1 PC DVD přehrávač Ovládání stmívače Projektor 1 PC Videokamera Projektor 2 Projektor 3 Příklad: Podniková síť LAN pro centralizované ovládání PC Řadič PC Dotykový panel PC DOKONALÉ DETAILY Projektory XEED SX80 Mark II a XEED WUX10 Mark II jsou vybaveny terminály DVI a HDMI, které zajišťují přesnou reprodukci obrazu z High Definition zdrojů, jako jsou osobní počítače a set-top boxy. PROJEKCE BEZ POČÍTAČE Nová funkce PC-Free Presentation, kterou disponuje model XEED SX80 Mark II, umožňuje projekci přímo z USB flash disků nebo digitálních fotoaparátů s podporou PictBridge ideální pro spontánní projekce nebo případy, kdy je použití počítače nepraktické. Speciální režim Foto. Pro optimální projekci fotografických snímků jsou modely WUX10 Mark II a SX80 Mark II vybaveny novým režimem FOTO. Tento režim upraví obraz použitím kompenzace jasu a barevných tónů okolního osvětlení, aby bylo dosaženo barev co nejvíce podobných barvám na srgb monitoru. Bez režimu Foto Bez automatického zaostření a korekce lichoběžníkového zkreslení S režimem Foto Zaostření a korekce lichoběžníkové zkreslení se provede automaticky v několika sekundách Automatické inteligentní funkce. Automatické ostření* na základě projekční vzdálenosti a úhlu automaticky nastavuje zaostření projektoru na optimální pozici. Automatická korekce lichoběžníkového zkreslení koriguje zkreslení obrazu způsobené nakloněním projektoru, a to v rozsahu až +/-20 stupňů; zajišťuje tak projekci obrazů s dokonale rovnoběžnými protilehlými stranami. Automatická korekce barvy promítací plochy* provádí úpravu barevných odchylek způsobených barvou projekční plochy a zajišťuje kvalitní projekci v přirozených barvách. *Není k dispozici u projektoru XEED SX800.

6 XEED WUX10 Mark II Cílové tržní segmenty Obchodní a vzdělávací sféra: Zasedací místnosti, přednáškové sály, konferenční centra Speciální použití: Publikační a tiskový průmysl, obor profesionální fotografie, CAD a CAE, simulace a virtuální realita, výstavy fotografií, bary s nabídkou sportovní a mediální projekce WUXGA a Full HD to nejlepší, co můžete mít. Projektor WUX10 Mark II s rozlišením WUXGA (1920 x 1200 pixelů), nejvyšším rozlišením v oboru, podporou Full HD a novým režimem Foto pro přesnou projekci barevných snímků je ideální pro použití v obchodní a podnikové sféře a pro speciální audiovizuální projekty. Nativní rozlišení WUXGA (1920 x 1200 pixelů) a podpora Full HD (1080p) Technologie Canon LCOS záruka dokonalé kvality obrazu Světelný výkon 3200 lumenů díky optickému systému Canon AISYS Kontrastní poměr 1000:1 pro živé barvy a syté černé odstíny Objektiv Canon s 1,5x zoomem a posunem 10:0 Režim FOTO pro přesnou reprodukci barev fotografií za jakýchkoliv světelných podmínek Plně automatické nastavení zaostření, korekce lichoběžníkového zkreslení, výběr vstupního signálu a korekce barvy promítací plochy Téměř neslyšný chod pouhých 32 dba při provozu v tichém režimu Port DVI a konektor HDMI pro vstup digitálního obrazu Port RJ-45 pro ovládání a monitorování přes síť VIDEO VSTUPY A 1. DVI-I 29pinový Vstup pro digitální RGB/ digitální video/analogový 2. HDMI v. 1.3 (s podporou technologie Deep Colour) Vstup pro digitální video a digitální audio 3. Mini D-sub 15pinový Vstup 2 pro analogový RGB signál/výstup pro analogový (monitor) (vstup pro komponentní video přes kabelový adaptér) 4. RCA x 1 Vstup pro kompozitní video AUDIO VSTUPY A 5. Minijack 3,5 mm Vstup 1 pro stereofonní audio 6. Minijack 3,5 mm Vstup 2 pro stereofonní audio 7. Minijack 3,5 mm Vstup 3 pro stereofonní audio 8. Minijack 3,5 mm Výstup pro stereofonní audio (proměnlivá úroveň) OVLÁDÁNÍ PROJEKTORU 9. Mini D-Sub 9pinový Ovládací port (RS-232C) 10. RJ-45 Připojení na síť Příslušenství vbalení Dálkové ovládání Baterie AAA Napájecí kabel Kabel pro připojení k počítači Kabel pro komponentní video Krytka objektivu Transportní pouzdro Záruční list Návod k použití Průvodce rychlým uvedením do provozu VOLITELNÉ DOPLŇKY Lampa RS-LP04 DVI kabel (2 metry) LV-CA29 Stropní držák: RS-CL07 Stropní trubice mm: RS-CL08 Stropní trubice mm: RS-CL09

7 XEED SX7 Cílové tržní segmenty Obchodní a vzdělávací sféra: Zasedací místnosti, přednáškové sály, konferenční centra Speciální použití: Nadšení fotografové, publikační a tiskový průmysl, obor profesionální fotografie, muzea, CAD a CAE, simulace Oslnivý světelný výkon. Dokonalé detaily. XEED SX7 je ideálním projektorem pro zasedací sály, rozlehlé prostory a audiovizuální projekty. Je vybaven unikátním optickým systémem Canon AISYS XEED SX7 a poskytuje velmi jasnou projekci se světelným výkonem 4000 lumenů a rozlišením SXGA+. Nativní rozlišení SXGA+ a technologie LCOS záruka perfektního obrazu bez mřížkového efektu Pokrokový optický systém Canon AISYS zajišťuje výjimečnou svítivost 4000 lumenů a kontrastní poměr 1000:1 výsledkem je jasný obraz a živé barvy Plně automatické nastavení automatické ostření, automatická korekce lichoběžníkového zkreslení, automatická korekce barvy promítací plochy a automatický výběr vstupního signálu Široké možnosti umístění projektoru díky širokoúhlému motorizovanému objektivu Canon s 1,7x zoomem Podpora HD DVI port s podporou HDCP Podpora barevných prostorů Adobe RGB a srgb, režim srgb Tichý chod pouhých 31dBA v tichém režimu pro nerušené sledování prezentací Kompaktní, odlehčený design hmotnost pouhých 4,8 kg VIDEO VSTUPY A 1. DVI-I 29pinový Vstup 1 pro digitální RGB/ digitální video/analogový 2. Mini D-sub 15pinový Vstup 2 pro analogový RGB signál (komponentní/scart přes kabelový adaptér) 3. Mini D-sub 15pinový Výstup pro analogový RGB signál (monitor) 4. Mini DIN 4pinový Vstup pro S-Video 5. RCA x 1 Vstup pro kompozitní video AUDIO VSTUPY A 6. Minijack 3,5 mm Vstup 1 pro stereofonní audio 7. Minijack 3,5 mm Vstup 2 pro stereofonní audio 8. Minijack 3,5 mm Vstup 3 pro stereofonní audio 9. Minijack 3,5 mm Výstup pro stereofonní audio (proměnlivá úroveň) OVLÁDÁNÍ PROJEKTORU 10. USB typ B USB pro ovládání myši 11. Mini-DIN 8pinový Servisní port PŘÍSLUŠENSTVÍ V BALENÍ Dálkové ovládání (s bateriemi) Měkké pouzdro DVI-I kabel pro připojení k počítači Kabel pro komponentní video Napájecí kabel USB kabel Krytka objektivu VOLITELNÉ DOPLŇKY Náhradní lampa: RS-LP04 Stropní držák: RS-CL07 Stropní trubice mm: RS-CL08 Stropní trubice mm: RS-CL09 SCART kabel: LV-CA31 Kabel pro ovládání projektoru RS-232C: RS-CA01 Síťový adaptér: RS-NA01

8 XEED SX6 Cílové tržní segmenty Obchodní a vzdělávací sféra: Zasedací místnosti, přednáškové sály Speciální použití: Publikační a tiskový průmysl, obor profesionální fotografie, CAD a CAE, lékařské zobrazování Špičková projekce = dokonalé prezentace. Projektor XEED SX6, vybavený celou škálou výkonných technologií, je ideálním nástrojem pro maximálně kvalitní a působivé prezentace. Technologie LCOS spolu s rozlišením SXGA+ a unikátním optickým systémem Canon AISYS zajišťují projekci obrazů s plynulými přechody odstínů a vynikající kresbou detailů. Profesionálním grafikům model XEED SX6 nabízí dokonalou reprodukci barev. Nativní rozlišení SXGA+ a technologie LCOS záruka perfektního obrazu bez mřížkového efektu Pokrokový optický systém Canon AISYS zajišťuje výjimečnou svítivost 3500 lumenů a kontrastní poměr 1000:1 výsledkem je jasný obraz a živé barvy Plně automatické nastavení automatické zaostřování, automatická korekce lichoběžníkového zkreslení, automatická korekce barvy promítací plochy a automatický výběr vstupního signálu Široké možnosti umístění projektoru díky širokoúhlému motorizovanému objektivu Canon s 1,7x zoomem Podpora HD DVI port s podporou HDCP Podpora barevných prostorů Adobe RGB a srgb Tichý chod pouhých 31dBA v tichém režimu pro nerušené sledování prezentací VIDEO VSTUPY A 1. DVI-I 29pinový Vstup 1 pro digitální RGB/ digitální video/analogový 2. Mini D-sub 15pinový Vstup 2 pro analogový RGB signál (komponentní/scart přes kabelový adaptér) 3. Mini D-sub 15pinový Výstup pro analogový RGB signál (monitor) 4. Mini DIN 4pinový Vstup pro S-Video 5. RCA x 1 Vstup pro kompozitní video AUDIO VSTUPY A 6. Minijack 3,5 mm Vstup pro stereofonní audio OVLÁDÁNÍ PROJEKTORU 7. USB typ B USB pro ovládání myši 8. Mini-DIN 8pinový Servisní port PŘÍSLUŠENSTVÍ V BALENÍ Dálkové ovládání (s bateriemi) Měkké pouzdro DVI-I kabel pro připojení k počítači Kabel pro komponentní video Napájecí kabel USB kabel Krytka objektivu VOLITELNÉ DOPLŇKY Náhradní lampa: RS-LP02 Stropní držák: RS-CL07 Stropní trubice mm: RS-CL08 Stropní trubice mm: RS-CL09 SCART kabel: LV-CA31 Kabel pro ovládání projektoru RS-232C: RS-CA34 Síťový adaptér: RS-NA01

9 XEED SX80 Mark II Cílové tržní segmenty Obchodní a vzdělávací sféra: Zasedací místnosti, přednáškové sály, konferenční centra Speciální použití: Profesionální fotografie, simulace, design, publikační průmysl Bezkonkurenčně jasný obraz. Plná připojitelnost. Projektor SX80 Mark II s rozlišením SXGA+ nabízí křišťálově čistý obraz z většiny zdrojů, včetně HDMI, DVI a USB flash disků. Speciální režim Foto zajišťuje špičkovou projekci barev za všech světelných podmínek. Nativní rozlišení SXGA+ (1400 x 1050 pixelů) s technologií Canon LCOS Světelný výkon 3000 lumenů díky optickému systému Canon AISYS Kontrastní poměr 900:1 pro živé barvy a syté černé odstíny Objektiv Canon s 1,5x zoomem a posunem 10:0 Režim FOTO pro přesnou reprodukci barev fotografií za jakýchkoliv světelných podmínek Plně automatické nastavení zaostření, korekce lichoběžníkového zkreslení, výběr vstupního signálu a korekce barvy promítací plochy Prezentace bez počítače: projekce přímo z USB flash disků a digitálních fotoaparátů Téměř neslyšný chod pouhých 31 dba při provozu v tichém režimu Port DVI a konektor HDMI pro vstup digitálního obrazu Port RJ-45 pro ovládání a monitorování přes síť VIDEO VSTUPY A 1. DVI-I 29pinový Vstup pro digitální RGB/ digitální video/analogový 2. HDMI v. 1.3 (s podporou technologie Deep Colour) Vstup pro digitální video a digitální audio 3. Mini D-sub 15pinový Vstup 2 pro analogový (vstup pro komponentní video přes volitelný kabelový adaptér) 4. Mini D-sub 15pinový Výstup pro analogový RGB signál (monitor) 5. Min-DIN 4pinový Vstup pro S-Video 6. RCA x 1 Vstup pro kompozitní video 7. USB typ A USB připojení, vstup pro PictBridge AUDIO VSTUPY A 8. Minijack 3,5 mm Vstup 1 pro stereofonní audio 9. Minijack 3,5 mm Vstup 2 pro stereofonní audio 10. Minijack 3,5 mm Vstup 3 pro stereofonní audio 11. Minijack 3,5 mm Výstup pro stereofonní audio (proměnlivá úroveň) OVLÁDÁNÍ PROJEKTORU 12. Mini-D-Sub 9pinový Servisní port (RS-232C) 13. RJ-45 Připojení na síť PŘÍSLUŠENSTVÍ V BALENÍ Dálkové ovládání Baterie AAA Napájecí kabel Kabel pro připojení k počítači Kabel pro komponentní video Krytka objektivu Přenášecí pouzdro Záruční list Návod k použití Průvodce rychlým uvedením do provozu VOLITELNÉ DOPLŇKY Lampa RS-LP05 DVI kabel (2 metry) LV-CA29 Stropní držák: RS-CL10 Stropní trubice mm: RS-CL08 Stropní trubice mm: RS-CL09

10 XEED SX800 Cílové tržní segmenty Obchodní a vzdělávací sféra: Hotely konferenční centra, běžné podnikové využití (porady, prezentace), střední a vysoké školy, lékařské zobrazování Kvalita SXGA+ za příznivou cenu. Projektor XEED SX800 s technologií Canon LCOS a znamenitým světelným výkonem 3000 lumenů nabízí projekci ve špičkové kvalitě rozlišení SXGA+ za cenu XGA modelů. Objektiv Canon s 1,5x zoomem nabízí široké možnosti pro umístění projektoru a zajišťuje dokonalý obraz. Nativní rozlišení SXGA+ s technologií Canon LCOS záruka výjimečné kvality obrazu Znamenitý světelný výkon lumenů díky optickému systému Canon AISYS Kontrastní poměr 900:1 pro živé barvy a syté černé odstíny Motorizovaný objektiv Canon s 1,5x zoomem a posunem objektivu 10:0 usnadňuje instalaci projektoru Automatické nastavení automatická korekce lichoběžníkového zkreslení a automatický výběr vstupního signálu Téměř neslyšný chod pouhých 31 dba při provozu v tichém režimu Tělo projektoru a stropní držák navržené pro snadnou instalaci a údržbu VIDEO VSTUPY A 1. Mini D-sub 15pinový Vstup 1 pro analogový RGB signál (komponentní přes volitelný kabelový adaptér) 2. Mini D-sub 15pinový Vstup 2 pro analogový RGB signál 3. RCA x 1 Vstup pro kompozitní video AUDIO VSTUPY A 4. Minijack 3,5 mm Vstup 1 pro stereofonní audio 5. Minijack 3,5 mm Vstup 2 pro stereofonní audio 6. Minijack 3,5 mm Vstup 3 pro stereofonní audio 7. Minijack 3,5 mm Výstup pro stereofonní audio (proměnlivá úroveň) PŘÍSLUŠENSTVÍ V BALENÍ Dálkové ovládání (s bateriemi) Napájecí kabel Kabel pro připojení k počítači Kabel pro komponentní video Přenášecí pouzdro Záruční list Návod k použití Průvodce rychlým uvedením do provozu OVLÁDÁNÍ PROJEKTORU 8. Mini D-Sub 9pinový Ovládací port (RS-232C) VOLITELNÉ DOPLŇKY Lampa RS-LP05 Stropní držák RS-CL10 Stropní trubice mm RS-CL08 Stropní trubice mm RS-CL

11 XEED X700 Cílové tržní segmenty Obchodní a vzdělávací sféra: Školní haly, přednáškové sály, velké konferenční sály Speciální použití: Výstavní haly, posluchárny, rozlehlé prostory, veřejné projekce, bary s nabídkou sportovní a mediální projekce Úžasný světelný výkon. Dokonalý obraz. Pro případy, kdy jas a kvalita hrají zásadní roli, je ideální volbou projektor XEED X700 se svítivostí 4000 lumenů a rozlišením XGA. Kvalitní obraz dosažený díky technologii panelů LCOS a unikátní technologii Canon AISYS činí z modelu XEED X700 ideální zařízení pro projekci ve středně velkých až rozlehlých prostorách včetně prostředí s intenzivním osvětlením. Nativní rozlišení XGA a technologie LCOS záruka kvalitního obrazu Pokrokový optický systém Canon AISYS zajišťuje mimořádně vysokou svítivost 4000 lumenů pro kvalitní projekce i za denního světla a v rozlehlých prostorách Kontrastní poměr 1000:1 pro živé barvy a sytější odstíny černé Plně automatické nastavení automatické zaostřování, automatická korekce lichoběžníkového zkreslení, automatická korekce barvy promítací plochy a automatický výběr vstupního signálu Široké možnosti umístění projektoru díky širokoúhlému motorizovanému objektivu Canon s 1,7x zoomem Hladina hluku pouhých 31 dba při provozu v tichém režimu DVI port s podporou HDCP pro mimořádně ostrý obraz z digitálních zdrojů Podpora barevného prostoru srgb Volitelný síťový adaptér pro ovládání a monitorování přes síť VIDEO VSTUPY A 1. DVI-I 29pinový Vstup 1 pro digitální RGB/ digitální video/analogový 2. Mini D-sub 15pinový Vstup 2 pro analogový RGB signál (komponentní/scart přes kabelový adaptér) 3. Mini D-sub 15pinový Výstup pro analogový RGB signál (monitor) 4. Mini DIN 4pinový Vstup pro S-Video 5. RCA x 1 Vstup pro kompozitní video AUDIO VSTUPY A 6. Minijack 3,5 mm Vstup 1 pro stereofonní audio 7. Minijack 3,5 mm Vstup 2 pro stereofonní audio 8. Minijack 3,5 mm Vstup 3 pro stereofonní audio 9. Minijack 3,5 mm Výstup pro stereofonní audio (proměnlivá úroveň) OVLÁDÁNÍ PROJEKTORU 10. USB typ B USB pro ovládání myši 11. Mini-DIN 8pinový Servisní port PŘÍSLUŠENSTVÍ V BALENÍ Dálkové ovládání (s bateriemi) Měkké pouzdro DVI-I kabel pro připojení k počítači Kabel pro komponentní video Napájecí kabel USB kabel Krytka objektivu VOLITELNÉ DOPLŇKY Náhradní lampa: RS-LP04 Stropní držák: RS-CL07 Stropní trubice mm: RS-CL08 Stropní trubice mm: RS-CL09 SCART kabel: LV-CA31 Kabel pro ovládání projektoru RS-232C: RS-CA01 Síťový adaptér: RS-NA01

12 Specifikace XEED WUX10 Mark II XEED SX7 XEED SX6 XEED SX80 Mark II XEED SX800 XEED X700 Třída produktu PANEL LCD Typ Velikost a počet Úhlopříčka 0,7" (15,4 mm x 9,6 mm), 3 panely Úhlopříčka 0,7" (15 mm x 11 mm), 3 panely Ultralehký Reflexní displej LCOS, aktivní matice TFT Poměr stran 16:10 4:3 Přirozené rozlišení OPTIKA Clonové číslo (F) a ohnisková vzdálenost (f) objektivu 1920 x 1200 (WUXGA), pixelů 1400 x 1050 (SXGA+), pixelů úhlopříčka 0,55 (11,2 mm x 8,4 mm), 3 panely Úhlopříčka 0,7" (15 mm x 11 mm), 3 panely 1024 x 768 (XGA), pixelů Typ lampy NSHA 275 W NSH 270 W NSHA 230 W NSHA 275 W F1,85 F2,65; f=21,8 31,9 mm F1,85 F2,5; f=21,7 35,8 mm F1,95 F2,6; f=16,6 24,8 mm F1,85 F2,5; f=21,7 35,8 mm Zvětšení a ovládání zoomu 1,5x motorizovaný 1,7x motorizovaný 1,5x motorizovaný 1,7x motorizovaný Ovládání zaostření Motorizované automatické zaostřování Motorizované automatické/ ruční zaostřování Motorizované ruční zaostřování Motorizované automatické zaostřování Posun objektivu 10:0 (pevný) 9:1 (pevný) 10:0 (pevný) 9:1 (pevný) OBRAZ A ZVUK Svítivost 3200 lumenů 4000 lumenů 3500 lumenů 3000 lumenů 4000 lumenů Uniformita jasu 88 % Kontrastní poměr Rozsah projekční vzdálenosti Velikost promítaného obrazu Zvětšení digitálním zoomem Automatická korekce lichoběžníkového zkreslení Kompatibilita digitálního RGB Kompatibilita analogového RGB Komponentní video Barevné video/s-video Frekvence snímání Obrazové režimy Zdokonalení obrazu Vestavěný reproduktor KONEKTORY Vstup 1 pro digitální RGB/ analogový Vstup pro digitální video/ digitální audio Vstup 2 pro analogový Výstup pro analogový Vstup pro komponentní video 1,2m 9,1m (3,0 4,4 m pro obraz o úhlopříčce 100") Vertikálně: +/- 20 (auto/ruční); horizontální: žádná WUXGA/UXGA/WSXGA+/ SXGA+/WXGA+/SXGA/ XGA/SVGA/VGA WUXGA/UXGA/SXGA+/ WXGA+/SXGA/WXGA/ XGA/SVGA/VGA 1080p/1080i/1035i/720p/ 576p/576i/480p/480i Horizontální: khz; vertikální: Hz, Takt: 170 MHz Standardní, Prezentace, Film, srgb, Foto HDMI verze 1.3 (s podporou technologie Deep Colour) 1000:1 (plně zapnutý/plně vypnutý) 900:1 (plně zapnutý/plně vypnutý) 1,2 m 9,0 m (3,0 4,9 m pro obraz o úhlopříčce 100") Vertikálně: +/- 20 (auto/ruční); horizontální: +/- 20 (ruční) 40" 300" (81 x 61 cm 610 x 457 cm) 1x 12x 1,2m 9,1m (3,0 4,4 m pro obraz o úhlopříčce 100") Vertikálně: +/- 20 (auto/ruční); horizontální: žádná 1000:1 (plně zapnutý/plně vypnutý) 1,2 m 9,0 m (3,0 4,9 m pro obraz o úhlopříčce 100") Vertikálně: +/- 20 (auto/ruční); horizontální: +/- 20 (ruční) SXGA+/SXGA/WXGA/XGA/SVGA/VGA XGA/SVGA/VGA 1080i/1035i/720p/575p/575i/480p/480i Horizontální: khz; vertikální: Hz, Takt: 170 MHz Standardní, Prezentace, Film a foto, Adobe RGB, srgb UXGA/SXGA+/SXGA/WXGA/XGA/SVGA/VGA PAL/PAL-M/PAL-N/NTSC/NTSC4.43/SECAM Standardní, Prezentace, Film a foto, Adobe RGB, srgb 12bitová digitální gamma korekce, nastavení barev v 6 osách DVI-I 29pinový (podpora HDCP) 1,0 W RMS, monaurální Mini D-sub 15pinový 1080p/1080i/1035i/720p/576p/576i/480p/480i Horizontální: khz ; vertikální: Hz, Takt: 170 MHz Standardní, Prezentace, Film, srgb, Foto HDMI verze 1.3 (s podporou technologie Deep Colour) 12bitová digitální gamma korekce Mini-D-Sub 15pinový (pouze analogový) Standardní, Prezentace, Film, srgb 1080i/1035i/720p/575p/ 575i/480p/480i Horizontální: khz; vertikální: Hz, Takt: 170 MHz 12bitová digitální gamma korekce, nastavení barev v 6 osách DVI-I 29pinový (podpora HDCP) Mini D-sub 15pinový Mini D-sub 15pinový Přes kabelový adaptér 3x RCA (v dodávce) Vstup pro S-Video Mini-DIN 4pinový Mini-DIN 4pinový Vstup pro kompozitní video RCA x 1 Vstup 1 pro audio Stereofonní minijack 3,5 mm Vstup 2 pro audio Stereofonní minijack 3,5 mm Stereofonní minijack 3,5 mm Vstup 3 pro audio Stereofonní minijack 3,5 mm Stereofonní minijack 3,5 mm Výstup pro audio Mini-jack 3,5 mm, stereo (proměnlivá úroveň) Mini-jack 3,5 mm, stereo (proměnlivá úroveň) Ovládání myši Servisní port/ovládání projektoru USB typ B USB typ A (podpora PictBridge) USB typ B Mini-D-Sub 9pinový Mini-DIN 8pinový Mini-D-Sub 9pinový Mini-DIN 8pinový Síťový port RJ-45 Přes volitelný síťový adaptér RJ-45 Přes volitelný síťový adaptér MECHANIKA Nastavení výšky vpředu Mechanická patka s nastavením na jeden dotek, maximální zdvih obrazu o 10 Nastavení výšky vzadu FYZICKÉ PARAMETRY Dvě otočné patky pro přesné nastavení Rozměry (Š x V x H) 284 x 114 x 336 mm 266 x 114 x 336 mm 332 x 121 x 340 mm 266 x 114 x 336 mm Hmotnost 5,0 kg 4,8 kg 4,7 kg 5,2 kg 5,0 kg 4,8 kg Napájení Spotřeba energie Hlučnost Normální režim: 400 W/Tichý režim: 330 W/Pohotovostní režim: 11 W Normální režim: 360 W/Tichý režim: 290 W/Pohotovostní stav: 7 W Normální režim: 36 dba/ Tichý režim: 32 dba Normální režim: 355 W/Tichý režim: 290 W/Pohotovostní stav: 7 W V stř., 50/60 Hz Provozní prostředí +5 C až +35 C Skladování -30 C až +60 C Záruka Normální režim: 330 W/Tichý režim: 270 W/Pohotovostní stav: 15 W Normální režim: 35 dba / Tichý režim: 31 dba Normální režim: 320 W/Tichý režim: 260 W/Pohotovostní stav: 8 W Normální režim: 36 dba/ Tichý režim: 32 dba Některé ilustrace byly pro dosažení lepší reprodukce vytvořeny simulací. Veškeré uvedené údaje jsou založeny na standardních testovacích metodách Canon. Změna specifikací bez oznámení vyhrazena. a : Všechny názvy společností a/nebo produktů jsou ochranné známky a/nebo registrované ochranné známky příslušných výrobců na jejich trzích a/nebo v jejich zemích. 3 roky Normální režim: 360 W/Tichý režim: 290 W/Pohotovostní stav: 7 W Canon Inc. Canon Europa N.V. Czech Edition 0139W270 Canon Europa N.V., 2009 (0909) Canon CZ s.r.o. Nám. Na Santince Praha 6

SW - OFFICE 2013 HOME AND BUSINESS CZ (PRO PODNIKATELE)

SW - OFFICE 2013 HOME AND BUSINESS CZ (PRO PODNIKATELE) Příloha smlouvy č. 1 Popis zboží Kancelářský SW - OFFICE 2013 HOME AND BUSINESS CZ (PRO PODNIKATELE) Kancelářský balík, který je plně kompatibilní s operačním systémem a je v hodný pro výuky. Balík obsahuje

Více

Specifikace předmětu plnění

Specifikace předmětu plnění Specifikace předmětu plnění Notebook Procesor Operační systém Operační paměť Pevný disk Min. 2000 dle Passmark CPU mark Win7 Pro CZ nebo Win 8 Pro CZ min. 4 GB min. 300 GB Displej matný, 13,3"-15,6" Rozlišení

Více

Příloha č.1 Specifikace předmětu zakázky část II.

Příloha č.1 Specifikace předmětu zakázky část II. Příloha č.1 Specifikace předmětu zakázky část II. Projekt Inovace ve vzdělávacím procesu Vyšší odborné školy, Střední odborné školy a Středního odborného učiliště, Bzenec, registrační číslo CZ.1.07/1.3.41/01.0038

Více

Technická specifikace pro část 3 : Nákup IT vybavení-ch035

Technická specifikace pro část 3 : Nákup IT vybavení-ch035 Technická specifikace pro část 3 : Nákup IT vybavení-ch035 Notebook 7 ks : DISPLEJ - IPS, matný, velikost 15,6", 16:9, rozlišení min. FullHD - 1920 1080; PROCESOR - PassMark min. 8200, min. 4 jádra, technologie

Více

Příloha č. 5 - Specifikace předmětu plnění. k veřejné zakázce malého rozsahu

Příloha č. 5 - Specifikace předmětu plnění. k veřejné zakázce malého rozsahu stránka (6) Příloha č. 5 - Specifikace předmětu plnění k veřejné zakázce malého rozsahu Dodávka počítačové a didaktické techniky pro Základní školu Benešov, Dukelská 88 Nejedná se o zadávací řízení dle

Více

Příloha č. 2: Oceněný položkový rozpočet (nabídková cena - položkový rozpočet)

Příloha č. 2: Oceněný položkový rozpočet (nabídková cena - položkový rozpočet) Dodavatel Příloha č. 2: Oceněný položkový rozpočet (nabídková cena - položkový rozpočet) Zadavatel: Název: Název Požadované minimální technické parametry Množství Splněno/nesplněno (uchazeč doplní toto

Více

Předmětem nabídky musí být nová a nepoužitá technika. Celková cena musí být včetně ceny za dopravu do místa plnění zakázky.

Předmětem nabídky musí být nová a nepoužitá technika. Celková cena musí být včetně ceny za dopravu do místa plnění zakázky. Příloha č. 1 Rozsah a technická specifikace zakázky Předmětem zakázky je dodání ICT techniky a dalšího zařízení pro učebnu Centra Kašpar, o. s. Předmětem nabídky musí být nová a nepoužitá technika. Celková

Více

První obnovené reálné gymnázium, o. p. s.

První obnovené reálné gymnázium, o. p. s. str. 1 z 10 Věc: Poptávka nabídky na dodávku výpočetní techniky První obnovené reálné gymnázium, o. p. s. Vás jako zadavatel poptává k předložení nabídky na: dodávku materiálně technického vybavení multimediální

Více

Technická specifikace nabídky

Technická specifikace nabídky Příloha č. Dodatečné informace. PC učebna Technická specifikace nabídky Mark min. 3800), RAM GB, HDD 500GB, Ethernet Gb, WiFi 802.n (kompatibilní s IEEE 802.a/b/g), Bluetooth.0, min. x USB (min. 2x USB

Více

ZADÁVACÍ DOKUMENTACE. Notebook. Příloha č. 1 k zakázce č. 1/2011

ZADÁVACÍ DOKUMENTACE. Notebook. Příloha č. 1 k zakázce č. 1/2011 Příloha č. 1 k zakázce č. 1/2011 ZADÁVACÍ DOKUMENTACE Notebook Počet: 22 Rozměry displeje: 15-16 HDD: alespoň 500 GB Klávesnice s numerickou částí Grafická karta: alespoň 1 GB, nutná podpora i v minoritních

Více

Příloha č. 1: 1. 30ks počítačů s těmito parametry: 2. 2ks počítačů s těmito parametry: 3. Komunikační řešení:

Příloha č. 1: 1. 30ks počítačů s těmito parametry: 2. 2ks počítačů s těmito parametry: 3. Komunikační řešení: Příloha č. 1: Počítačové vybavení a služby pro - MASARYKOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA KRUPKA, MASARYKOVA 461 1. 30ks počítačů s těmito parametry: - Počítač - CPU benchmark min. 1000 (PassMark www.cpubenchmark.net).

Více

Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115

Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115 Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115 Číslo projektu: Číslo šablony: 5 Název materiálu: Ročník: Identifikace materiálu: Jméno autora: Předmět: Tématický celek: Anotace: CZ.1.07/1.5.00/34.0410

Více

NATIS s.r.o. Seifertova 4313/10 767 01 Kroměříž T:573 331 563 E:natis@natis.cz www.natis.cz. Videoendoskopy a příslušenství

NATIS s.r.o. Seifertova 4313/10 767 01 Kroměříž T:573 331 563 E:natis@natis.cz www.natis.cz. Videoendoskopy a příslušenství Videoendoskopy a příslušenství Strana 2 Úvod Jsme rádi, že vám můžeme představit katalog videoendoskopů a jejich příslušenství. Přenosné videoendoskopy model V55100 a X55100 s velkým barevným LCD displejem,

Více

Dotykový 8" LCD monitor s HDMI 869GL80NP/C/T

Dotykový 8 LCD monitor s HDMI 869GL80NP/C/T Dotykový 8" LCD monitor s HDMI 869GL80NP/C/T Bezpečnost 1. Používejte prosím pouze adaptér přiložený jako příslušenství. 2. Nevystavujte tento výrobek přímému slunečnímu světlu, teplu nebo vlhku. 3. Nepoužívejte

Více

Technické podmínky POPIS ZAŘÍZENÍ A VYBAVENÍ

Technické podmínky POPIS ZAŘÍZENÍ A VYBAVENÍ Technické podmínky POPIS ZAŘÍZENÍ A VYBAVENÍ Uvedené požadavky na technickou specifikaci jsou chápány jako minimální přípustné. Technická specifikace je nastavena níže uvedeným způsobem z důvodu zajištění

Více

Projektory PJ X3340 / PJ WX3340 PJ WX3340N. 3000 lumenů. 1,073 mld. HDMI. Projektory pro umístění na okraj stolu. Světelný tok. Počet barev.

Projektory PJ X3340 / PJ WX3340 PJ WX3340N. 3000 lumenů. 1,073 mld. HDMI. Projektory pro umístění na okraj stolu. Světelný tok. Počet barev. Projektory PJ X3340 / PJ WX3340 PJ WX3340N Projektory pro umístění na okraj stolu Světelný tok 3000 lumenů Konektor HDMI Počet barev 1,073 mld. Až na okraj stolu Projektory Ricoh pro umístění na okraj

Více

Z Á K L A D N Í S E S T A V A

Z Á K L A D N Í S E S T A V A (interní objednací kód) Funkcionalita / program. Sestava PC-A-01 Sestava PC-A-01 Z Á K L A D N Í S E S T A V A Systémová platforma Zaručená podpora operačního systému Microsoft Windows aktuální verze dostupné

Více

Projektory PJ X4240N PJ WX4240N. 3000 lumenů. 1,073 mld. HDMI. Projektory. na krátkou vzdálenost. Světelný tok. Počet barev.

Projektory PJ X4240N PJ WX4240N. 3000 lumenů. 1,073 mld. HDMI. Projektory. na krátkou vzdálenost. Světelný tok. Počet barev. Projektory PJ X4240N PJ WX4240N Projektory na krátkou vzdálenost Světelný tok 3000 lumenů Konektor HDMI Počet barev 1,073 mld. Malá místnost - velký obraz K dispozici jsou dva modely této řady projektorů

Více

Pøenosné výkonné zaøízení oživí vaše prezentace

Pøenosné výkonné zaøízení oživí vaše prezentace LV X2/LV S2 pøenosný multimediální mikroprojektor Pøenosné výkonné zaøízení oživí vaše prezentace Lehèí, výkonnìjší a mnohem chytøejší Díky spolehlivým mobilním mikroprojektorùm spoleènosti Canon mùžete

Více

Four Stripes Full HD LED Digital Television Hantarex

Four Stripes Full HD LED Digital Television Hantarex Four Stripes Full HD LED Digital Television Hantarex Čtyři pruhy Full HD LED digitální televize Hantarex, to jsou kombinace lehkých, lesklých, stříbrných, černých nebo champagne čtyřstranných rámů, výsledkem

Více

4K SXRD Projektor pro domácí kino

4K SXRD Projektor pro domácí kino 4K SXRD Projektor pro domácí kino VPL-VW1000ES Projektor 4K pro domácí kino www.pro.sony.eu/homecinemaprojectors Obraz 4K přináší ohromující vizuální zážitek Projektor VPL-VW1000ES je prošpikován moderními

Více

Dotykový 10,4" LCD monitor s HDMI FW1042AHT. Uživatelský manuál

Dotykový 10,4 LCD monitor s HDMI FW1042AHT. Uživatelský manuál Dotykový 10,4" LCD monitor s HDMI FW1042AHT 10''/10,4'' multifunkční monitor Uživatelský manuál Drazí zákazníci, abyste zajistili, že vámi zakoupený výrobek bude správně fungovat, přečtěte si nejprve tento

Více

Dokumentace. k projektu Czech POINT. Technická specifikace hardwarového a softwarového vybavení

Dokumentace. k projektu Czech POINT. Technická specifikace hardwarového a softwarového vybavení Dokumentace k projektu Czech POINT Technická specifikace hardwarového a softwarového vybavení Vytvořeno dne: 11.4.2007 Aktualizováno: 3.3.2010 Verze: 1.4 2009 MVČR Obsah 1. Technická specifikace hardwarového

Více

Jako zadavatel Vám tímto oznamujeme, že zahajujeme výběrové řízení v níže uvedené věci a vyzýváme Vás k podání nabídky.

Jako zadavatel Vám tímto oznamujeme, že zahajujeme výběrové řízení v níže uvedené věci a vyzýváme Vás k podání nabídky. Věc: Oznámení o zahájení výběrového řízení a výzva k podání nabídky Jako zadavatel Vám tímto oznamujeme, že zahajujeme výběrové řízení v níže uvedené věci a vyzýváme Vás k podání nabídky. 1. Zadavatel:

Více

Příloha č.1 - Krycí list k podání nabídky do VŘ

Příloha č.1 - Krycí list k podání nabídky do VŘ Příloha č.1 - Krycí list k podání nabídky do VŘ Zadavatel: Základní škola, Česká Lípa, Školní 2520, příspěvková organizace Registrační číslo projektu: CZ.1.07./1.4.00/21.2511 Název projektu: Moderní škola

Více

Konfigurace zařízení - Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav

Konfigurace zařízení - Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav Konfigurace zařízení - Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav P.č. 1 Stolní PC sestava + SW 17ks Procesor čtyř jádrový procesor, benchmark min. 3,350 Paměti min 4GB Grafická

Více

Další HW zařízení EU peníze středním školám Didaktický učební materiál

Další HW zařízení EU peníze středním školám Didaktický učební materiál Další HW zařízení EU peníze středním školám Didaktický učební materiál Anotace Označení DUMU: VY_32_INOVACE_IT1.18 Předmět: Informatika a výpočetní technika Tematická oblast: Úvod do studia informatiky,

Více

Seznam techniky k pronájmu

Seznam techniky k pronájmu Seznam techniky k pronájmu Dataprojektory s nativním rozlišením XGA (1024 x 768 px) SANYO svítivost až 1500 ANSI Lm, hmotnost 2,4 kg 1.300,- Kč SANYO svítivost 2000 ANSI Lm, hmotnost 3,9 kg 2.000,- Kč

Více

DSC. Cyber-Shot. DSCHX1.CEE9 9533 11490 10 4905524598735 Revoluce ve světe kompaktních fotoaparátů. HX1 s

DSC. Cyber-Shot. DSCHX1.CEE9 9533 11490 10 4905524598735 Revoluce ve světe kompaktních fotoaparátů. HX1 s HX1.CEE9 9533 11490 10 4905524598735 Revoluce ve světe kompaktních fotoaparátů. HX1 s novým snímačem CMOS!!! Kompaktní digitální fotoaparát Cyber-shot s optickou stabilizací a vysokou citlivostí ISO3200,

Více

Výzva k podání nabídky (pro účely uveřejnění na www.msmt.cz nebo www stránkách krajů)

Výzva k podání nabídky (pro účely uveřejnění na www.msmt.cz nebo www stránkách krajů) Výzva k podání nabídky (pro účely uveřejnění na www.msmt.cz nebo www stránkách krajů) Číslo zakázky (bude doplěno 042/2011 MŠMT v případě IP, v případě GP ZS) 1 Název programu: Operační program Vzdělávání

Více

Podrobnosti o produktu Dell XPS M1530. 1) Přehled

Podrobnosti o produktu Dell XPS M1530. 1) Přehled Podrobnosti o produktu Dell XPS M1530 1) Přehled ádherná rovnováha Získejte to nejlepší na světě: výkon, elegantní design a bohatou sadu funkcí to vše v notebooku perfektní velikosti, tj. s uhlopříčkou

Více

Technická specifikace Příloha č. 3 Název Parametr Požadovaná hodnota Obchodní označení Nabízená hodnota 1. Pevný disk do serveru Velikost 3.

Technická specifikace Příloha č. 3 Název Parametr Požadovaná hodnota Obchodní označení Nabízená hodnota 1. Pevný disk do serveru Velikost 3. Technická specifikace Příloha č. 3 Název Parametr Požadovaná hodnota Obchodní označení Nabízená hodnota 1. Pevný disk do serveru Velikost 3.5 " Rozhraní Kapacita Otáčky Cache paměť Přístupová doba Technologie

Více

LED TV VIERA TX 43CX740E

LED TV VIERA TX 43CX740E Ploché televizory VIERA LED a LCD televizory VIERA LED TV VIERA TX 43CX740E Displej Panel 4K ULTRA HD IPS LED Bright Panel Super Bright IPS Panel Rozlišení obrazovky 3,840 (W) x 2,160 (H) Technologie Wide

Více

HILGER s.r.o., Místecká 258, 720 02 Ostrava-Hrabová, Telefon: (+420) 596 718 912, (+420) 596 706 301, Email: hilger@hilger.cz,

HILGER s.r.o., Místecká 258, 720 02 Ostrava-Hrabová, Telefon: (+420) 596 718 912, (+420) 596 706 301, Email: hilger@hilger.cz, Tyto kamery třetí generace mají vysoce citlivý IR detektor a ergonomický tvar. Jsou cenově dostupné, jednoduše se ovládají, poskytují vysoce kvalitní snímky a umožňují přesné měření teplot. Mají integrovanou

Více

Technická specifikace k dílčí části 1 1. Identifikační údaje zakázky

Technická specifikace k dílčí části 1 1. Identifikační údaje zakázky Příloha č. 4 1 k Zadávací dokumentaci Technická specifikace k dílčí části 1 1. Identifikační údaje zakázky Označení zakázky Modernizace výuky na základních školách v Třinci multimediální vybavení opakované

Více

Technické požadavky -příloha- celkem 8 stran

Technické požadavky -příloha- celkem 8 stran Technické požadavky -přílohacelkem 8 stran Technické požadavky A) 16 kusů PC včetně operačního softwaru s následujícími parametry: Požadavek Splněno (doplňte: ano/ne) Vyplní žadatel (max. 18 znaků) RAM:

Více

Výzva k podání nabídek

Výzva k podání nabídek Výzva k podání nabídek (pro účely uveřejnění na www.msmt.cz nebo www stránkách krajů) Číslo zakázky: Název programu: Registrační číslo projektu Název projektu: Název zakázky: Předmět zakázky (služba/dodávka/stavební

Více

Jako zadavatel Vám tímto oznamujeme, že zahajujeme výběrové řízení v níže uvedené věci a vyzýváme Vás k podání nabídky.

Jako zadavatel Vám tímto oznamujeme, že zahajujeme výběrové řízení v níže uvedené věci a vyzýváme Vás k podání nabídky. Výzva k podání nabídek na dodávku materiálního vybavení ( EU peníze školám ). Věc: Oznámení o zahájení výběrového řízení, zakázky malého rozsahu a výzva k podání nabídky. Jako zadavatel Vám tímto oznamujeme,

Více

ceník CP PLUS Analogové kamery / 480 TV řádků Obrázek Kód Název Popis bez DPH cena. s DPH

ceník CP PLUS Analogové kamery / 480 TV řádků Obrázek Kód Název Popis bez DPH cena. s DPH Platnost ceníku od 16.4. 2012 Stránka 1 z 6 ceník CP PLUS Analogové kamery / 480 TV řádků 4D01 CP-DY48H2 Vnitřní barevná kamera Senzor 1/3" SONY CCD. Rozlišení 480 TV řádků. Citlivost 1 lux @ F 1.2. Objektiv

Více

Příloha č. 2 TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Příloha č. 2 TECHNICKÁ SPECIFIKACE Příloha č. 2 TECHNICKÁ SPECIFIKACE Název veřejné zakázky: ŠKOLA JAZYKŮM OTEVŘENÁ Zadavatel: Základní škola Šumperk, 8. května 63, 787 01 Šumperk IČ: 008 52 317 Statutární orgán: Mgr. Radovan Pavelka, ředitel

Více

Podpora výuky na SPŠ Jedovnice

Podpora výuky na SPŠ Jedovnice 18.července 2012 Střední průmyslová škola, Jedovnice, Na Větřáku 463 Zadávací dokumentace Podpora výuky na SPŠ Jedovnice realizováno v rámci projektu Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení

Více

Datasheet Fujitsu Monitor P27T-7 UHD Monitory

Datasheet Fujitsu Monitor P27T-7 UHD Monitory Datasheet Fujitsu Monitor P27T-7 UHD Monitory Špičkový monitor: 27 (68,5 cm), širokoúhlé zobrazení Špičková zobrazovací technologie a inovativní řešení šetrná k životnímu prostředí Pokud jste profesionálové,

Více

Veřejná zakázka malého rozsahu na dodávky s názvem ICT technika pro moderní školu

Veřejná zakázka malého rozsahu na dodávky s názvem ICT technika pro moderní školu Veřejná zakázka malého rozsahu na dodávky s názvem ICT technika pro moderní školu Příloha č.1 Specifikace předmětu zakázky 1) DOMÉNOVÝ SERVER Počet kusů: 1 Specifikace: Založený na platformě Microsoft

Více

Základní technické dovednosti lektora

Základní technické dovednosti lektora Základní technické dovednosti lektora CENTRUM MEDIÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ Akreditované středisko dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků Uspořádání prostoru Divadelní Školní Modulové U uspořádání T uspořádání

Více

Výzva k podání nabídek

Výzva k podání nabídek Výzva k podání nabídek Číslo zakázky 028/2010 Název programu: Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost Registrační číslo projektu CZ.1.07/1.1.08/02.0031 Název projektu: Škola hrou počítače ve

Více

OŽIVTE SVÉ PREZENTACE

OŽIVTE SVÉ PREZENTACE Řady Epson EB-1400Wi OŽIVTE SVÉ PREZENTACE max. rozměr projekce: komentovat může více uživatelů tisk, ukládání a sdílení URČENO K PODNIKÁNÍ INTEGROVANÝ, INTERAKTIVNÍ SYSTÉM PRO JEDNACÍ MÍSTNOSTI Promítání

Více

DUM č. 18 v sadě. 31. Inf-7 Technické vybavení počítačů

DUM č. 18 v sadě. 31. Inf-7 Technické vybavení počítačů projekt GML Brno Docens DUM č. 18 v sadě 31. Inf-7 Technické vybavení počítačů Autor: Roman Hrdlička Datum: 24.02.2014 Ročník: 1A, 1B, 1C Anotace DUMu: monitory CRT a LCD - princip funkce, srovnání (výhody

Více

DataLab LCD Panelové LCD monitory s dotykovou obrazovkou

DataLab LCD Panelové LCD monitory s dotykovou obrazovkou DataLab LCD Panelové LCD monitory s dotykovou obrazovkou n ě D Tato publikace byla vytvořena ve snaze poskytnout přesné a úplné informace. Společnost Moravské přístroje a.s. nepřejímá žádné záruky týkající

Více

Výzva k podání nabídek

Výzva k podání nabídek Číslo zakázky 031/2010 Výzva k podání nabídek Název programu: Registrační číslo projektu Název projektu: Název zakázky: Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost CZ.1.07/1.1.08/02.0031 Škola

Více

Philips 234E5QSB - LED monitor 23

Philips 234E5QSB - LED monitor 23 ČERVEN 2014 Platnost cen do 01. 07. 2014 nebo do vyprodání zásob. Ceny jsou uvedeny v Kč a s DPH. Za tiskové chyby neručíme. Fotografie jsou ilustrační. akční NABÍDKA PRODUKTů AKČNí NABÍDKA PRODUKTů 326072

Více

Diktafon s pamětí 4GB, FM rádiem, LCD displejem a. kamerou DVR-156. Přečtěte si laskavě tento Návod k použití před prvním. použitím přístroje.

Diktafon s pamětí 4GB, FM rádiem, LCD displejem a. kamerou DVR-156. Přečtěte si laskavě tento Návod k použití před prvním. použitím přístroje. Diktafon s pamětí 4GB, FM rádiem, LCD displejem a kamerou DVR-156 Přečtěte si laskavě tento Návod k použití před prvním použitím přístroje. Úvod S tímto profesionálním diktafonem zaznamenáte naprosto čistý

Více

VÝZVA K PODÁNÍ NABÍDEK NA ZAKÁZKU MALÉHO ROZSAHU INTERAKTIVNÍ VYBAVENÍ

VÝZVA K PODÁNÍ NABÍDEK NA ZAKÁZKU MALÉHO ROZSAHU INTERAKTIVNÍ VYBAVENÍ VÝZVA K PODÁNÍ NABÍDEK NA ZAKÁZKU MALÉHO ROZSAHU s názvem INTERAKTIVNÍ VYBAVENÍ NA POSTUP ZADAVATELE PŘI ZADÁVÁNÍ TÉTO VEŘEJNÉ ZAKÁZKY SE NEAPLIKUJÍ POSTUPY PODLE ZÁKONA Č. 137/2006 SB., O VEŘEJNÝCH ZAKÁZKÁCH.

Více

PT6300. Návod k použití

PT6300. Návod k použití PT6300 Návod k použití VŠEOBECNÉ INFORMACE Účelem tohoto uživatelského manuálu je poskytnout všeobecné informace o pokladním terminálu PT6300 a ukázat uživatelům jak provádět hardwarovou konfiguraci systému.

Více

Výzva k podání nabídek

Výzva k podání nabídek Výzva k podání nabídek Číslo zakázky: 051/2012 Název programu: Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost Registrační číslo projektu CZ.1.07/1.1.38/01.0021 Název projektu: Využití e-learningu

Více

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost Registrační číslo projektu CZ.1.07/1.5.00/34.1020 Název projektu:

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost Registrační číslo projektu CZ.1.07/1.5.00/34.1020 Název projektu: Výzva k podání nabídek (pro účely uveřejnění na www.msmt.cz nebo www stránkách krajů pro zadávání zakázek z prostředků finanční podpory OP VK, které se vztahují na případy, pokud zadavatel není povinen

Více

Střední průmyslová škola strojnická Vsetín. Předmět Druh učebního materiálu monitory, jejich rozdělení a vlastnosti

Střední průmyslová škola strojnická Vsetín. Předmět Druh učebního materiálu monitory, jejich rozdělení a vlastnosti Název školy Číslo projektu Autor Střední průmyslová škola strojnická Vsetín CZ.1.07/1.5.00/34.0483 Ing. Martin Baričák Název šablony III/2 Název DUMu 2.13 Výstupní zařízení I. Tematická oblast Předmět

Více

Videokonference Polycom

Videokonference Polycom Videokonference Polycom přehled produktů Videokonferenční systémy představují jediný nástroj pro spolupráci na dálku, jenž poskytuje stejné možnosti jako má jednání tváří v tvář. V dnešním uspěchaném a

Více

TECHNICKÁ SPECIFIKACE PŘEDMĚTU ZAKÁZKY

TECHNICKÁ SPECIFIKACE PŘEDMĚTU ZAKÁZKY TECHNICKÁ SPECIFIKACE PŘEDMĚTU ZAKÁZKY Příloha č. 4 k veřejné zakázce malého rozsahu na dodávky s názvem Stabilizace venkovské Základní školy v Nové Cerekvi dodávka počítačů, jazykové laboratoře a interaktivní

Více

Ceník NetRex platný od 1. 2. 2009

Ceník NetRex platný od 1. 2. 2009 104-003 104-001 102-004 102-003 102-002 102-001 101-003 101-002 101-001 120-001 119-002 119-001 Ceník NetRex platný od 1. 2. 2009 AXIS kamery ID Název Popis Objektiv Vstup/ výstup AXIS M1011 Základní model

Více

Ceník NetRex platný od 1. 3. 2008

Ceník NetRex platný od 1. 3. 2008 117-001 107-001 106-001 108-001 119-001 104-001 111-001 118-001 112-001 102-001 101-001 Ceník NetRex platný od 1. 3. 2008 NetRex kamery ID Název Popis Objektiv Vstup/ výstup NetRex AXIS 207 Kompaktní model

Více

Příloha č. 1: Bližší specifikace předmětu zakázky Rovné příležitosti ve venkovských místních partnerstvích nákup VYT

Příloha č. 1: Bližší specifikace předmětu zakázky Rovné příležitosti ve venkovských místních partnerstvích nákup VYT Příloha č. 1: Bližší specifikace předmětu zakázky Rovné příležitosti ve venkovských místních partnerstvích nákup VYT 1. NOTEBOOK: Frekvence procesoru 2.4 GHz Operační paměť DDR3 3 GB 1333 MHz Operační

Více

Škola: Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9

Škola: Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9 Škola: Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9 Projekt MŠMT ČR: Číslo projektu: Název projektu školy: Šablona V/2: EU PENÍZE ŠKOLÁM CZ.1.07/1.5.00/34.0536 Výuka s ICT na SŠ obchodní České Budějovice

Více

Podrobnosti o produktu Dell Vostro 1710

Podrobnosti o produktu Dell Vostro 1710 Podrobnosti o produktu Dell Vostro 1710 1) Přehled Notebooky Dell Vostro TM jsou určeny pro malé firmy, kterým usnadňují život. Řada Vostro, vybavená přizpůsobenými funkcemi a vybraným softwarem, poskytuje

Více

SOFTWARE NAVIGAČNÍ SYSTÉMY. Využití a vlastnosti

SOFTWARE NAVIGAČNÍ SYSTÉMY. Využití a vlastnosti SOFTWARE NAVIGAČNÍ SYSTÉMY Využití a vlastnosti - Seznam objektů dělený do kategorií - Půdorys objektu - Systém trasování - Zvukové komentáře - Jazykové mutace - Propojení s virtuálními prohlídkami - Virtuální

Více

Instrukce pro instalaci digitálního satelitního přijímače

Instrukce pro instalaci digitálního satelitního přijímače Instrukce pro instalaci digitálního satelitního přijímače INSTALACE Přední panel Zadní panel LNB IN: PŘIPOJENÍ K SATELITNÍ ANTÉNĚ LNB OUT: PŘIPOJENÍ K JINÉMU PŘIJÍMAČI KOMPOZITNÍ VÝSTUP VIDEO SIGNÁLU ZAPNUTÍ/VYPNUTÍ

Více

Technická specifikace předmětu veřejné zakázky na dodávku informačních technologií pro Gymnázium Havlíčkův Brod

Technická specifikace předmětu veřejné zakázky na dodávku informačních technologií pro Gymnázium Havlíčkův Brod Příloha č. 1 zadávací dokumentace Technická specifikace předmětu veřejné zakázky na dodávku informačních technologií pro Gymnázium Havlíčkův Brod Část A Dataprojektory dataprojektor 5 ks LCD dataprojektor

Více

Podklady pro veřejnou zakázku Videokonference. Specifikace komponent pro vybavení videokonferenční místnosti

Podklady pro veřejnou zakázku Videokonference. Specifikace komponent pro vybavení videokonferenční místnosti Podklady pro veřejnou zakázku Videokonference v rámci projektu: Specifikace komponent pro vybavení videokonferenční místnosti Jedná se o jednotné technické vybavení přednáškových učeben pro skupiny 10-30???

Více

MĚSTO VELKÉ MEZIŘÍČÍ ODBOR SPRÁVNÍ

MĚSTO VELKÉ MEZIŘÍČÍ ODBOR SPRÁVNÍ Výzva k podání nabídky (dle 18 odst. 5 zákona č. 137/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, a vnitřní směrnice města Velké Meziříčí č. 6/2013, o zadávání veřejných zakázek) Vážení, zamýšlíme zadat dle

Více

Malé fotoaparáty s velkým výkonem. Nové modely Sony Cyber-shot se snadnou obsluhou: DSC-W630, W620, W610 a S5000

Malé fotoaparáty s velkým výkonem. Nové modely Sony Cyber-shot se snadnou obsluhou: DSC-W630, W620, W610 a S5000 Tisková zpráva CES, Las Vegas 9. ledna 2012 Malé fotoaparáty s velkým výkonem Nové modely Sony Cyber-shot se snadnou obsluhou: DSC-W630, W620, W610 a S5000 Nová funkce 360 Sweep Panorama pro kompletní

Více

Kategorie_řád_2 Kategorie_řád_3 Kategorie_řád_4 Atributy_podkategorie. Herní konzole. Gamepady. Joysticky. Ostatní. Poškozené.

Kategorie_řád_2 Kategorie_řád_3 Kategorie_řád_4 Atributy_podkategorie. Herní konzole. Gamepady. Joysticky. Ostatní. Poškozené. Kategorie_řád_2 Kategorie_řád_3 Kategorie_řád_4 Atributy_podkategorie Herní konzole Herní zařízení Historické počítače Herní konzole Gamepady Joysticky Taneční podložky Volanty Amiga Atari Commodore Československé

Více

DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT. Specifikace digitálního fotoaparátu Nikon COOLPIX S1. NIKON spol. s r.o. Kodaňská 46 Praha 10 www.nikon.cz

DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT. Specifikace digitálního fotoaparátu Nikon COOLPIX S1. NIKON spol. s r.o. Kodaňská 46 Praha 10 www.nikon.cz Specifikace digitálního fotoaparátu Nikon COOLPIX S1 Typ: Digitální fotoaparát S1 Počet efektivních pixelů: 5,1 miliónu Snímač CCD: 1/2,5 palce (celkem 5,36 miliónů pixelů) Obrazové režimy: High (2592*),

Více

2,5 x VÍC SUB-PIXELŮ PRO ROZLIŠENÍ OBRAZU VYŠŠÍ NEŽ FULL HD

2,5 x VÍC SUB-PIXELŮ PRO ROZLIŠENÍ OBRAZU VYŠŠÍ NEŽ FULL HD 2,5 x VÍC SUB-PIXELŮ PRO ROZLIŠENÍ OBRAZU VYŠŠÍ NEŽ FULL HD Vyšší než rozlišení Full HD, miliónkrát více odstínů barev a důkaz pro důkaz budoucnosti obsahu 4K. /This is Why /Právě proto s našimi Quattron

Více

Výzva k podání nabídek

Výzva k podání nabídek Výzva k podání nabídek pro zakázku malého rozsahu na dodávky zadanou v souladu s Příručkou pro střední školy žadatele a příjemce 1.5 Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Nejedná se o

Více

Specifikace dodaných pomůcek

Specifikace dodaných pomůcek Specifikace dodaných pomůcek Ve VŘ bude dodáno (uvedené ceny jsou včetně DPH): Číslo položky 1 Název zařízení Licence interaktivního výukového software Jednotka Počet kusů Maximální přípustná cena za kus

Více

Zadávací dokumentace

Zadávací dokumentace Zadávací dokumentace veřejné zakázky malého rozsahu zadávané v souladu se směrnicí Pravidla pro zadávání veřejných zakázek malého rozsahu městem Sokolov, jejímž předmětem je: Dodávka notebooků, tabletů

Více

Datasheet Fujitsu Monitor P24T-7 LED Monitor

Datasheet Fujitsu Monitor P24T-7 LED Monitor Datasheet Fujitsu Monitor P24T-7 LED Monitor Špičkový monitor: 24 (61 cm), širokoúhlé zobrazení Perfektní zobrazení a komunikace Monitor FUJITSU P24T-7 LED představuje ideální volbu pro náročné profesionály,

Více

BDVR HD IR. Návod na použití

BDVR HD IR. Návod na použití Vážený zákazníku, děkujeme Vám za zakoupení přenosného záznamového zařízení DVR. Před použitím si pozorně přečtěte tento návod na použití. Popis zařízení 3 1) HDMI konektor 2) USB konektor 3) Konektor

Více

Nové Blu-ray systémy přinesou v roce 2011 více zábavy na internetu a ve formátu 3D

Nové Blu-ray systémy přinesou v roce 2011 více zábavy na internetu a ve formátu 3D CES, Las Vegas 6. ledna 2011 Nové Blu-ray systémy přinesou v roce 2011 více zábavy na internetu a ve formátu 3D Dopřejte si nové možnosti práce i internetem a více online obsahu, ohromující zvuk i obraz

Více

Základní charakteristika a funkce

Základní charakteristika a funkce Společnost FUJIFILM uvádí na trh FUJIFILM X-A1: kompaktní a stylový základní fotoaparát řady FUJIFILM X s výměnnými objektivy, velkým snímačem APS-C CMOS a procesorem EXR II. FUJIFILM Corporation (Prezident:

Více

Obsah. Upozornění...2. Obsah balení...3. Návod k instalaci...3. Montáž monitoru...3. Opětovné zabalení monitoru...4. Nastavení úhlu pohledu...

Obsah. Upozornění...2. Obsah balení...3. Návod k instalaci...3. Montáž monitoru...3. Opětovné zabalení monitoru...4. Nastavení úhlu pohledu... Obsah Upozornění...2 Obsah balení...3 Návod k instalaci...3 Montáž monitoru...3 Opětovné zabalení monitoru...4 Nastavení úhlu pohledu...4 Připojení zařízení...5 Zapnutí přívodu elektrické energie...5 Úprava

Více

Specifikace VT 11 ks. Ultrabook dle specifikace v příloze č. 1 11 ks. 3G modem TP-LINK M5350

Specifikace VT 11 ks. Ultrabook dle specifikace v příloze č. 1 11 ks. 3G modem TP-LINK M5350 Specifikace VT 11 ks. Ultrabook dle specifikace v příloze č. 1 Prodloužená záruka 3 roky 11 ks. 3G modem TP-LINK M5350 11 ks. MS Office 2013 pro podnikatele CZ 11 ks. brašna 11 ks. bezdrátová myš 5 ks.

Více

Výzva k podání nabídky. na veřejnou zakázku malého rozsahu

Výzva k podání nabídky. na veřejnou zakázku malého rozsahu Výzva k podání nabídky na veřejnou zakázku malého rozsahu Číslo zakázky: 1/2012 Název programu: Registrační číslo projektu Název projektu: Název zakázky: Předmět zakázky : Operační program Vzdělávání pro

Více

O varováních. Dell Precision T5500/T5500n Informace o nastavení a funkcích. Věž Pohled zepředu a zezadu

O varováních. Dell Precision T5500/T5500n Informace o nastavení a funkcích. Věž Pohled zepředu a zezadu O varováních VAROVÁNÍ: VAROVÁNÍ upozorňuje na možné poškození majetku a riziko úrazu nebo smrti. Dell Precision T5500/T5500n Informace o nastavení a funkcích Věž Pohled zepředu a zezadu 1 2 3 4 5 11 10

Více

Výzva k podání nabídek

Výzva k podání nabídek Výzva k podání nabídek Název programu: Registrační číslo projektu Název projektu: Název zakázky: Předmět zakázky: Datum vyhlášení zakázky: Název/ obchodní firma zadavatele: Sídlo zadavatele: Operační program

Více

KS-IF200. FM modulátor. Návod k použití

KS-IF200. FM modulátor. Návod k použití KS-IF200 FM modulátor Návod k použití Děkujeme, že jste si koupili výrobek JVC. Před použitím přístroje si pečlivě přečtěte tento návod k použití a uschovejte ho pro pozdější použití. Ujištění: Přístroj

Více

Datasheet Fujitsu Monitor P27T-6 IPS Monitory

Datasheet Fujitsu Monitor P27T-6 IPS Monitory Datasheet Fujitsu Monitor P27T-6 IPS Monitory Špičkový monitor: 27 (69 cm), širokoúhlé zobrazení Špičková zobrazovací technologie a inovativní řešení šetrné k životnímu prostředí Užijte si dokonalou kvalitu

Více

ENTER PRICE ROKY ZÁRUKA. HAL3000 Enterprice 1015. www.enter-price.cz. Kód: PCHS2069. Win 10 64bit 1 TB DISK. Pentium DDR3

ENTER PRICE ROKY ZÁRUKA. HAL3000 Enterprice 1015. www.enter-price.cz. Kód: PCHS2069. Win 10 64bit 1 TB DISK. Pentium DDR3 10 2015 ZPÁTKY NA UNIVERZITU S WINDOWS 10 9 990,včetně DPH + SLUCHÁTKA ZDARMA Intel 4 GB Pentium DDR3 1 TB DISK Win 10 64bit 3 ROKY ZÁRUKA + BEZSTAROSTNÝ SERVIS HAL3000 Enterprice 1015 Kód: PCHS2069 procesor

Více

Pro každý úkol jsou zde jednotky Vector.

Pro každý úkol jsou zde jednotky Vector. Pro každý úkol jsou zde jednotky Vector. LEHKÉ A JEDNODUCHÉ Je vašim cílem udržení stálé teploty na dlouhé vzdálenosti s maximálním užitečným zatížením a minimálním prostojem? Jednotka Vector 1350 v sobě

Více

Hardware Osobní počítač a jeho periferie. Mgr. Lukáš Provazník ZŠ praktická a ZŠ speciální Lomnice nad Popelkou DUM č.: VY_3.

Hardware Osobní počítač a jeho periferie. Mgr. Lukáš Provazník ZŠ praktická a ZŠ speciální Lomnice nad Popelkou DUM č.: VY_3. Hardware Osobní počítač a jeho periferie Mgr. Lukáš Provazník ZŠ praktická a ZŠ speciální Lomnice nad Popelkou DUM č.: VY_3.2_INOVACE_1LP_10 Osobní počítač nebo někdy také PC je tvořeno čtyřmi částmi:

Více

Obsah. Historický vývoj Jednotlivé technologie 3D technologie Zobracovací zařízení Budoucnost

Obsah. Historický vývoj Jednotlivé technologie 3D technologie Zobracovací zařízení Budoucnost Radek Lacina Obsah Historický vývoj Jednotlivé technologie 3D technologie Zobracovací zařízení Budoucnost Historie Bratři Lumiérové 1895 patentován kinematograf 35 mm film, 16 fps (převzato od Edisona)

Více

Příloha č. 1 smlouvy - Specifikace předmětu plnění a jednotkových cen, technické podmínky p Číslo položky ve výkazu

Příloha č. 1 smlouvy - Specifikace předmětu plnění a jednotkových cen, technické podmínky p Číslo položky ve výkazu LEGENDA: Vyplní uchazeč o zakázku Příloha č. 1 smlouvy - Specifikace předmětu plnění a jednotkových cen, technické podmínky p Číslo položky ve výkazu Části VZ Název položky ve výkazu výměr, technické podmínky

Více

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK UH552 Notebook

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK UH552 Notebook Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK UH552 Notebook Váš tenký a stylový společník Tenký a atraktivní notebook Fujitsu LIFEBOOK UH552 je ideálním řešením pro každodenní použití. Pouhých 1,6 kg, malé rozměry a antireflexní

Více

ZADÁNÍ ZAKÁZKY MALÉHO ROZSAHU

ZADÁNÍ ZAKÁZKY MALÉHO ROZSAHU ZADÁNÍ ZAKÁZKY MALÉHO ROZSAHU Název VZ Dodávka ICT Výzva k podání nabídky v rámci projektu Informační centra ve výuce CZ.1.10/2.1.00/08.00751 k veřejné zakázce malého rozsahu, která je zadána v souladu

Více

Zadávací dokumentace

Zadávací dokumentace Zadávací dokumentace K veřejné zakázce malého rozsahu na dodávky, zadávané podle 6, 12 odst. 3 a 18 odst. 5 zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách ve znění pozdějších předpisů. Název veřejné zakázky:

Více

Technické údajeslt-a35k

Technické údajeslt-a35k Technické údajeslt-a35k Naše příslušenství je určené pro konkrétní modely. Specifikace se mohou v různých zemích lišit. Držák objektivu Bajonet A společnosti Sony Kompatibilita objektivu Všechny typy objektivů

Více

FULL HD kamera do auta

FULL HD kamera do auta FULL HD kamera do auta Návod k obsluze Výhody produktu: Cenově velmi dobře dostupná kamera FULL HD kamera Jednoduché ovládání www.spionazni-technika.cz Stránka 1 Diagram produktu 1) Mini USB konektor 2)

Více

Phasec 3. - detektor z řady defektoskopů

Phasec 3. - detektor z řady defektoskopů Phasec 3 tel.: 222500101-105 - detektor z řady defektoskopů V Phasec 3 Series je defektoskop na bázi vířivých proudů a byl navržen k detekci chyby železných a neželezných kovů a je vhodný pro téměř všechny

Více

Základy ICT, průřezová témata

Základy ICT, průřezová témata Základy ICT, průřezová témata Hardware Základní komponenty PC. Periferní zařízení. Software Operační systém. Informace, data. Základní aplikační programové vybavení, viry, antivirová ochrana. Historie

Více

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK AH512 Notebook

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK AH512 Notebook Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK AH512 Notebook Váš společník na každý den Fujitsu LIFEBOOK AH512 je solidní notebook pro každodenní použití s lesklým 15,6 (39,6cm) displejem LCD s rozlišením HD a širokoúhlým

Více