Projektory. you can. XEED WUX10 Mark II XEED SX7 XEED SX6 XEED SX80 Mark II XEED SX800 XEED X700 JASNĚJŠÍ MYŠLENÍ

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Projektory. you can. XEED WUX10 Mark II XEED SX7 XEED SX6 XEED SX80 Mark II XEED SX800 XEED X700 JASNĚJŠÍ MYŠLENÍ"

Transkript

1 JASNĚJŠÍ MYŠLENÍ Projektory XEED WUX10 Mark II XEED SX7 XEED SX6 XEED SX80 Mark II XEED SX800 XEED X700 you can

2 JASNĚJŠÍ MYŠLENÍ Zanechte oslnivý dojem. Pro profesionály, kteří vědí, jak důležitá je vizuální stránka, představuje projektor řady XEED přirozenou volbu. Unikátní spojení oceňované optiky a technologie LCOS společnosti Canon je zárukou vynikající kvality obrazu. Většina modelů navíc nabízí projekci v rozlišení SXGA+ a vyšším do prezentací tak můžete neomezeně zahrnout obsah ve vysokém rozlišení High Definition. XEED WUX10 Mark II XEED SX7 XEED SX6 XEED SX80 Mark II XEED SX800 XEED X700 Úžasná všestrannost. Vysoké rozlišení a přesná optika projektorů řady XEED umožňují jejich všestranné využití, a to včetně projekcí v technické a lékařské sféře, kde je kvalitní zobrazení mimořádně jemných detailů zásadní. Designérům, tiskárnám a dalším profesionálům z oboru grafického průmyslu nabízejí vybrané modely podporu barevného prostoru Adobe RGB. Tichý chod a kompaktní rozměry. Díky vysoce efektivní světelné dráze systému AISYS nabízejí projektory XEED pozoruhodný výkon, přičemž samotná zařízení jsou mimořádně kompaktní a lehká. A zásluhou tichého chodu s velmi malým šumem ventilátorů se účastníci projekce mohou plně a nerušeně soustředit na prezentace.

3 Tajemství výkonu XEED. Excelentní optika. Technologie LCD AISYS ZÁRUKA ŠPIČKOVÉHO OBRAZU Systém Canon AISYS (Aspectual Illumination System) zahrnuje kompaktní optickou soustavu, která dokáže vysoce efektivním způsobem ovládat světlo. V součinnosti s technologií LCOS umožňuje dříve nedosažitelnou kombinaci vynikajících parametrů vysoký světelný výkon a vysoký kontrast při kompaktních rozměrech projektoru. Díky svítivosti dosahující úrovně až 4000 lumenů a kontrastnímu poměru až 1000:1 promítá každý projektor XEED živé obrazy s krásnými a zářivými barvami a hlubokou, plnou černou. Vnitřní prostory projektoru XEED Reflexní LCD LCOS Optický systém AISYS Technologie XEED LCOS PŘEDNOSTI TECHNOLOGIE LCOS Špičkové panely LCOS používané v projektorech XEED napomáhají potlačení nežádoucího efektu mřížky a duhy. Panely kombinují nejlepší prvky projekčních technologií LCD a DLP a poskytují kvalitní obraz s věrnou reprodukcí barev a jemnými přechody tónů a nabízejí mimořádně rychlou odezvou, díky čemuž jsou ideální pro projekci nepohyblivých obrázků i videa. Objektiv projektoru AISYS (Aspectual Illumination System) Optický osvětlovací systém Projekční lampa Systém separace/ zpětného skládání barev Objektiv projektoru ORIGINÁLNÍ OPTIKA CANON Každý projektor XEED má širokoúhlý objektiv Canon se zoomem poháněným motorem. Modely XEED WUX10 Mark II, XEED SX80 Mark II a XEED SX800 disponují objektivem s 1,5x zoomem, který prakticky eliminuje zkreslení obrazu, protože zahrnuje speciální oboustranně asférický optický člen. Posun obrazu 10:0, s jehož pomocí se spodní okraj promítaného obrazu přizpůsobí optické ose objektivu, umožňuje jednoduchou instalaci projektoru a omezuje nutnost korekce lichoběžníkového zkreslení. Některé modely XEED nabízejí širší rozsah projekčních vzdáleností, a to díky 1,7x zoomu. Oboustranně asférický optický člen

4 JASNĚJŠÍ MYŠLENÍ Nadčasovost. Vysoké rozlišení High Definition mění tvář vizuálního obsahu, televizí počínaje a počítači konče. Proto většina projektorů XEED nabízí nativní rozlišení SXGA+ (1400 x 1050 pixelů)*. Tyto modely poskytují podporu HD a vynikající kvalitu projekce obsahu z HD zdrojů, čímž zajišťují, že ani v budoucnu nezůstanete pozadu. Srovnávací tabulka s rozlišením * Všechny modely pracují v rozlišení SXGA+, s výjimkou XEED X700 (XGA). Kompatibilita PC Kompatibilita video Rozlišení projektoru Profesionální kvalita obrazu XGA 1024 x 768 WXGA 1280 x 800 SXGA 1280 x 1024 WXGA x 900 WSXGA x 1050 WUXGA 1920 x 1200 HD Ready (720p) Full HD (1080p) XGA 1024 x p 1280 x 720 WXGA 1280 x 768 SXGA x p 1920 x 1080 WUXGA 1920 x 1200 WUXGA (1920 x 1200 pixelů) 16:10 SXGA+ (1400 x 1050 pixelů) 4:3 Porovnání rozlišení SVGA (800 x 600 pixelů) 4:3 XGA (1024 x 768 pixelů) 4:3 WXGA (1280 x 768 pixelů) 5:3 SXGA (1280 x 1024 pixelů) 5:4 VYSOKÉ ROZLIŠENÍ, VYSOKÁ KVALITA Protože kvalitní prezentace vyžadují kvalitní projekci detailů, nabízejí projektory XEED mimořádně přesnou reprodukci obsahu s vysokým rozlišením. Jemné linie reprodukují s úžasnou precizností; text zůstává čitelný i při použití malého písma a promítat lze i několik oken, aniž by došlo ke snížení jasnosti obrazu. LCD projektor rozlišení XGA LCOS projektor rozlišení SXGA+ ŠIRŠÍ KOMPATIBILITA Široký rozsah rozlišení projektorů řady XEED zaručuje vynikající kvalitu obrazu bez ohledu na použitý zdroj. PC Díky přizpůsobení se současnému trendu neustálého zvyšování nativního rozlišení počítačových monitorů (mnoho nových stolních počítačů i notebooků již nabízí rozlišení SXGA+ a vyšší) dokáží projektory XEED zajistit, že účastníci prezentace uvidí přesně to, co bude na vašem monitoru. VIDEO Nyní můžete promítat video ve vysokém rozlišení High Definition v jeho skutečné kvalitě. Rozlišení SXGA+, které nabízí většina modelů XEED, umožňuje reprodukci obrazů ve formátu 720p bez nutnosti jejich komprese. Na projekci obrazu ve fantastickém rozlišení Full HD (1080p) je pak projektor XEED WUX10 Mark II plně vybaven nativním rozlišením WUXGA (1920 x 1200 pixelů).

5 Široké možnosti připojení. Projektory XEED umožňují okamžité připojení ke všem standardním obrazovým zdrojům prostřednictvím celé řady terminálů pro analogový a digitální signál a také nabízejí speciální porty pro audio a ovládání. Vybrané modely XEED dále rozšiřují vaše možnosti díky schopnosti připojení na síť, digitálního propojení se zdroji High Definition obsahu a přímého připojení k USB flash diskům nebo digitálním fotoaparátům s podporou PictBridge. MOŽNOST PROVOZU V SÍTI Díky vestavěnému portu RJ-45 umožňují modely XEED WUX10 Mark II a XEED SX80 Mark II snadné centralizované ovládání a monitorování. Pro většinu ostatních modelů XEED je k dispozici síťový adaptér. Možnosti připojení Videorekordér Projekční plocha Dokumentový skener Připojení na síť Projektor 1 PC DVD přehrávač Ovládání stmívače Projektor 1 PC Videokamera Projektor 2 Projektor 3 Příklad: Podniková síť LAN pro centralizované ovládání PC Řadič PC Dotykový panel PC DOKONALÉ DETAILY Projektory XEED SX80 Mark II a XEED WUX10 Mark II jsou vybaveny terminály DVI a HDMI, které zajišťují přesnou reprodukci obrazu z High Definition zdrojů, jako jsou osobní počítače a set-top boxy. PROJEKCE BEZ POČÍTAČE Nová funkce PC-Free Presentation, kterou disponuje model XEED SX80 Mark II, umožňuje projekci přímo z USB flash disků nebo digitálních fotoaparátů s podporou PictBridge ideální pro spontánní projekce nebo případy, kdy je použití počítače nepraktické. Speciální režim Foto. Pro optimální projekci fotografických snímků jsou modely WUX10 Mark II a SX80 Mark II vybaveny novým režimem FOTO. Tento režim upraví obraz použitím kompenzace jasu a barevných tónů okolního osvětlení, aby bylo dosaženo barev co nejvíce podobných barvám na srgb monitoru. Bez režimu Foto Bez automatického zaostření a korekce lichoběžníkového zkreslení S režimem Foto Zaostření a korekce lichoběžníkové zkreslení se provede automaticky v několika sekundách Automatické inteligentní funkce. Automatické ostření* na základě projekční vzdálenosti a úhlu automaticky nastavuje zaostření projektoru na optimální pozici. Automatická korekce lichoběžníkového zkreslení koriguje zkreslení obrazu způsobené nakloněním projektoru, a to v rozsahu až +/-20 stupňů; zajišťuje tak projekci obrazů s dokonale rovnoběžnými protilehlými stranami. Automatická korekce barvy promítací plochy* provádí úpravu barevných odchylek způsobených barvou projekční plochy a zajišťuje kvalitní projekci v přirozených barvách. *Není k dispozici u projektoru XEED SX800.

6 XEED WUX10 Mark II Cílové tržní segmenty Obchodní a vzdělávací sféra: Zasedací místnosti, přednáškové sály, konferenční centra Speciální použití: Publikační a tiskový průmysl, obor profesionální fotografie, CAD a CAE, simulace a virtuální realita, výstavy fotografií, bary s nabídkou sportovní a mediální projekce WUXGA a Full HD to nejlepší, co můžete mít. Projektor WUX10 Mark II s rozlišením WUXGA (1920 x 1200 pixelů), nejvyšším rozlišením v oboru, podporou Full HD a novým režimem Foto pro přesnou projekci barevných snímků je ideální pro použití v obchodní a podnikové sféře a pro speciální audiovizuální projekty. Nativní rozlišení WUXGA (1920 x 1200 pixelů) a podpora Full HD (1080p) Technologie Canon LCOS záruka dokonalé kvality obrazu Světelný výkon 3200 lumenů díky optickému systému Canon AISYS Kontrastní poměr 1000:1 pro živé barvy a syté černé odstíny Objektiv Canon s 1,5x zoomem a posunem 10:0 Režim FOTO pro přesnou reprodukci barev fotografií za jakýchkoliv světelných podmínek Plně automatické nastavení zaostření, korekce lichoběžníkového zkreslení, výběr vstupního signálu a korekce barvy promítací plochy Téměř neslyšný chod pouhých 32 dba při provozu v tichém režimu Port DVI a konektor HDMI pro vstup digitálního obrazu Port RJ-45 pro ovládání a monitorování přes síť VIDEO VSTUPY A 1. DVI-I 29pinový Vstup pro digitální RGB/ digitální video/analogový 2. HDMI v. 1.3 (s podporou technologie Deep Colour) Vstup pro digitální video a digitální audio 3. Mini D-sub 15pinový Vstup 2 pro analogový RGB signál/výstup pro analogový (monitor) (vstup pro komponentní video přes kabelový adaptér) 4. RCA x 1 Vstup pro kompozitní video AUDIO VSTUPY A 5. Minijack 3,5 mm Vstup 1 pro stereofonní audio 6. Minijack 3,5 mm Vstup 2 pro stereofonní audio 7. Minijack 3,5 mm Vstup 3 pro stereofonní audio 8. Minijack 3,5 mm Výstup pro stereofonní audio (proměnlivá úroveň) OVLÁDÁNÍ PROJEKTORU 9. Mini D-Sub 9pinový Ovládací port (RS-232C) 10. RJ-45 Připojení na síť Příslušenství vbalení Dálkové ovládání Baterie AAA Napájecí kabel Kabel pro připojení k počítači Kabel pro komponentní video Krytka objektivu Transportní pouzdro Záruční list Návod k použití Průvodce rychlým uvedením do provozu VOLITELNÉ DOPLŇKY Lampa RS-LP04 DVI kabel (2 metry) LV-CA29 Stropní držák: RS-CL07 Stropní trubice mm: RS-CL08 Stropní trubice mm: RS-CL09

7 XEED SX7 Cílové tržní segmenty Obchodní a vzdělávací sféra: Zasedací místnosti, přednáškové sály, konferenční centra Speciální použití: Nadšení fotografové, publikační a tiskový průmysl, obor profesionální fotografie, muzea, CAD a CAE, simulace Oslnivý světelný výkon. Dokonalé detaily. XEED SX7 je ideálním projektorem pro zasedací sály, rozlehlé prostory a audiovizuální projekty. Je vybaven unikátním optickým systémem Canon AISYS XEED SX7 a poskytuje velmi jasnou projekci se světelným výkonem 4000 lumenů a rozlišením SXGA+. Nativní rozlišení SXGA+ a technologie LCOS záruka perfektního obrazu bez mřížkového efektu Pokrokový optický systém Canon AISYS zajišťuje výjimečnou svítivost 4000 lumenů a kontrastní poměr 1000:1 výsledkem je jasný obraz a živé barvy Plně automatické nastavení automatické ostření, automatická korekce lichoběžníkového zkreslení, automatická korekce barvy promítací plochy a automatický výběr vstupního signálu Široké možnosti umístění projektoru díky širokoúhlému motorizovanému objektivu Canon s 1,7x zoomem Podpora HD DVI port s podporou HDCP Podpora barevných prostorů Adobe RGB a srgb, režim srgb Tichý chod pouhých 31dBA v tichém režimu pro nerušené sledování prezentací Kompaktní, odlehčený design hmotnost pouhých 4,8 kg VIDEO VSTUPY A 1. DVI-I 29pinový Vstup 1 pro digitální RGB/ digitální video/analogový 2. Mini D-sub 15pinový Vstup 2 pro analogový RGB signál (komponentní/scart přes kabelový adaptér) 3. Mini D-sub 15pinový Výstup pro analogový RGB signál (monitor) 4. Mini DIN 4pinový Vstup pro S-Video 5. RCA x 1 Vstup pro kompozitní video AUDIO VSTUPY A 6. Minijack 3,5 mm Vstup 1 pro stereofonní audio 7. Minijack 3,5 mm Vstup 2 pro stereofonní audio 8. Minijack 3,5 mm Vstup 3 pro stereofonní audio 9. Minijack 3,5 mm Výstup pro stereofonní audio (proměnlivá úroveň) OVLÁDÁNÍ PROJEKTORU 10. USB typ B USB pro ovládání myši 11. Mini-DIN 8pinový Servisní port PŘÍSLUŠENSTVÍ V BALENÍ Dálkové ovládání (s bateriemi) Měkké pouzdro DVI-I kabel pro připojení k počítači Kabel pro komponentní video Napájecí kabel USB kabel Krytka objektivu VOLITELNÉ DOPLŇKY Náhradní lampa: RS-LP04 Stropní držák: RS-CL07 Stropní trubice mm: RS-CL08 Stropní trubice mm: RS-CL09 SCART kabel: LV-CA31 Kabel pro ovládání projektoru RS-232C: RS-CA01 Síťový adaptér: RS-NA01

8 XEED SX6 Cílové tržní segmenty Obchodní a vzdělávací sféra: Zasedací místnosti, přednáškové sály Speciální použití: Publikační a tiskový průmysl, obor profesionální fotografie, CAD a CAE, lékařské zobrazování Špičková projekce = dokonalé prezentace. Projektor XEED SX6, vybavený celou škálou výkonných technologií, je ideálním nástrojem pro maximálně kvalitní a působivé prezentace. Technologie LCOS spolu s rozlišením SXGA+ a unikátním optickým systémem Canon AISYS zajišťují projekci obrazů s plynulými přechody odstínů a vynikající kresbou detailů. Profesionálním grafikům model XEED SX6 nabízí dokonalou reprodukci barev. Nativní rozlišení SXGA+ a technologie LCOS záruka perfektního obrazu bez mřížkového efektu Pokrokový optický systém Canon AISYS zajišťuje výjimečnou svítivost 3500 lumenů a kontrastní poměr 1000:1 výsledkem je jasný obraz a živé barvy Plně automatické nastavení automatické zaostřování, automatická korekce lichoběžníkového zkreslení, automatická korekce barvy promítací plochy a automatický výběr vstupního signálu Široké možnosti umístění projektoru díky širokoúhlému motorizovanému objektivu Canon s 1,7x zoomem Podpora HD DVI port s podporou HDCP Podpora barevných prostorů Adobe RGB a srgb Tichý chod pouhých 31dBA v tichém režimu pro nerušené sledování prezentací VIDEO VSTUPY A 1. DVI-I 29pinový Vstup 1 pro digitální RGB/ digitální video/analogový 2. Mini D-sub 15pinový Vstup 2 pro analogový RGB signál (komponentní/scart přes kabelový adaptér) 3. Mini D-sub 15pinový Výstup pro analogový RGB signál (monitor) 4. Mini DIN 4pinový Vstup pro S-Video 5. RCA x 1 Vstup pro kompozitní video AUDIO VSTUPY A 6. Minijack 3,5 mm Vstup pro stereofonní audio OVLÁDÁNÍ PROJEKTORU 7. USB typ B USB pro ovládání myši 8. Mini-DIN 8pinový Servisní port PŘÍSLUŠENSTVÍ V BALENÍ Dálkové ovládání (s bateriemi) Měkké pouzdro DVI-I kabel pro připojení k počítači Kabel pro komponentní video Napájecí kabel USB kabel Krytka objektivu VOLITELNÉ DOPLŇKY Náhradní lampa: RS-LP02 Stropní držák: RS-CL07 Stropní trubice mm: RS-CL08 Stropní trubice mm: RS-CL09 SCART kabel: LV-CA31 Kabel pro ovládání projektoru RS-232C: RS-CA34 Síťový adaptér: RS-NA01

9 XEED SX80 Mark II Cílové tržní segmenty Obchodní a vzdělávací sféra: Zasedací místnosti, přednáškové sály, konferenční centra Speciální použití: Profesionální fotografie, simulace, design, publikační průmysl Bezkonkurenčně jasný obraz. Plná připojitelnost. Projektor SX80 Mark II s rozlišením SXGA+ nabízí křišťálově čistý obraz z většiny zdrojů, včetně HDMI, DVI a USB flash disků. Speciální režim Foto zajišťuje špičkovou projekci barev za všech světelných podmínek. Nativní rozlišení SXGA+ (1400 x 1050 pixelů) s technologií Canon LCOS Světelný výkon 3000 lumenů díky optickému systému Canon AISYS Kontrastní poměr 900:1 pro živé barvy a syté černé odstíny Objektiv Canon s 1,5x zoomem a posunem 10:0 Režim FOTO pro přesnou reprodukci barev fotografií za jakýchkoliv světelných podmínek Plně automatické nastavení zaostření, korekce lichoběžníkového zkreslení, výběr vstupního signálu a korekce barvy promítací plochy Prezentace bez počítače: projekce přímo z USB flash disků a digitálních fotoaparátů Téměř neslyšný chod pouhých 31 dba při provozu v tichém režimu Port DVI a konektor HDMI pro vstup digitálního obrazu Port RJ-45 pro ovládání a monitorování přes síť VIDEO VSTUPY A 1. DVI-I 29pinový Vstup pro digitální RGB/ digitální video/analogový 2. HDMI v. 1.3 (s podporou technologie Deep Colour) Vstup pro digitální video a digitální audio 3. Mini D-sub 15pinový Vstup 2 pro analogový (vstup pro komponentní video přes volitelný kabelový adaptér) 4. Mini D-sub 15pinový Výstup pro analogový RGB signál (monitor) 5. Min-DIN 4pinový Vstup pro S-Video 6. RCA x 1 Vstup pro kompozitní video 7. USB typ A USB připojení, vstup pro PictBridge AUDIO VSTUPY A 8. Minijack 3,5 mm Vstup 1 pro stereofonní audio 9. Minijack 3,5 mm Vstup 2 pro stereofonní audio 10. Minijack 3,5 mm Vstup 3 pro stereofonní audio 11. Minijack 3,5 mm Výstup pro stereofonní audio (proměnlivá úroveň) OVLÁDÁNÍ PROJEKTORU 12. Mini-D-Sub 9pinový Servisní port (RS-232C) 13. RJ-45 Připojení na síť PŘÍSLUŠENSTVÍ V BALENÍ Dálkové ovládání Baterie AAA Napájecí kabel Kabel pro připojení k počítači Kabel pro komponentní video Krytka objektivu Přenášecí pouzdro Záruční list Návod k použití Průvodce rychlým uvedením do provozu VOLITELNÉ DOPLŇKY Lampa RS-LP05 DVI kabel (2 metry) LV-CA29 Stropní držák: RS-CL10 Stropní trubice mm: RS-CL08 Stropní trubice mm: RS-CL09

10 XEED SX800 Cílové tržní segmenty Obchodní a vzdělávací sféra: Hotely konferenční centra, běžné podnikové využití (porady, prezentace), střední a vysoké školy, lékařské zobrazování Kvalita SXGA+ za příznivou cenu. Projektor XEED SX800 s technologií Canon LCOS a znamenitým světelným výkonem 3000 lumenů nabízí projekci ve špičkové kvalitě rozlišení SXGA+ za cenu XGA modelů. Objektiv Canon s 1,5x zoomem nabízí široké možnosti pro umístění projektoru a zajišťuje dokonalý obraz. Nativní rozlišení SXGA+ s technologií Canon LCOS záruka výjimečné kvality obrazu Znamenitý světelný výkon lumenů díky optickému systému Canon AISYS Kontrastní poměr 900:1 pro živé barvy a syté černé odstíny Motorizovaný objektiv Canon s 1,5x zoomem a posunem objektivu 10:0 usnadňuje instalaci projektoru Automatické nastavení automatická korekce lichoběžníkového zkreslení a automatický výběr vstupního signálu Téměř neslyšný chod pouhých 31 dba při provozu v tichém režimu Tělo projektoru a stropní držák navržené pro snadnou instalaci a údržbu VIDEO VSTUPY A 1. Mini D-sub 15pinový Vstup 1 pro analogový RGB signál (komponentní přes volitelný kabelový adaptér) 2. Mini D-sub 15pinový Vstup 2 pro analogový RGB signál 3. RCA x 1 Vstup pro kompozitní video AUDIO VSTUPY A 4. Minijack 3,5 mm Vstup 1 pro stereofonní audio 5. Minijack 3,5 mm Vstup 2 pro stereofonní audio 6. Minijack 3,5 mm Vstup 3 pro stereofonní audio 7. Minijack 3,5 mm Výstup pro stereofonní audio (proměnlivá úroveň) PŘÍSLUŠENSTVÍ V BALENÍ Dálkové ovládání (s bateriemi) Napájecí kabel Kabel pro připojení k počítači Kabel pro komponentní video Přenášecí pouzdro Záruční list Návod k použití Průvodce rychlým uvedením do provozu OVLÁDÁNÍ PROJEKTORU 8. Mini D-Sub 9pinový Ovládací port (RS-232C) VOLITELNÉ DOPLŇKY Lampa RS-LP05 Stropní držák RS-CL10 Stropní trubice mm RS-CL08 Stropní trubice mm RS-CL

11 XEED X700 Cílové tržní segmenty Obchodní a vzdělávací sféra: Školní haly, přednáškové sály, velké konferenční sály Speciální použití: Výstavní haly, posluchárny, rozlehlé prostory, veřejné projekce, bary s nabídkou sportovní a mediální projekce Úžasný světelný výkon. Dokonalý obraz. Pro případy, kdy jas a kvalita hrají zásadní roli, je ideální volbou projektor XEED X700 se svítivostí 4000 lumenů a rozlišením XGA. Kvalitní obraz dosažený díky technologii panelů LCOS a unikátní technologii Canon AISYS činí z modelu XEED X700 ideální zařízení pro projekci ve středně velkých až rozlehlých prostorách včetně prostředí s intenzivním osvětlením. Nativní rozlišení XGA a technologie LCOS záruka kvalitního obrazu Pokrokový optický systém Canon AISYS zajišťuje mimořádně vysokou svítivost 4000 lumenů pro kvalitní projekce i za denního světla a v rozlehlých prostorách Kontrastní poměr 1000:1 pro živé barvy a sytější odstíny černé Plně automatické nastavení automatické zaostřování, automatická korekce lichoběžníkového zkreslení, automatická korekce barvy promítací plochy a automatický výběr vstupního signálu Široké možnosti umístění projektoru díky širokoúhlému motorizovanému objektivu Canon s 1,7x zoomem Hladina hluku pouhých 31 dba při provozu v tichém režimu DVI port s podporou HDCP pro mimořádně ostrý obraz z digitálních zdrojů Podpora barevného prostoru srgb Volitelný síťový adaptér pro ovládání a monitorování přes síť VIDEO VSTUPY A 1. DVI-I 29pinový Vstup 1 pro digitální RGB/ digitální video/analogový 2. Mini D-sub 15pinový Vstup 2 pro analogový RGB signál (komponentní/scart přes kabelový adaptér) 3. Mini D-sub 15pinový Výstup pro analogový RGB signál (monitor) 4. Mini DIN 4pinový Vstup pro S-Video 5. RCA x 1 Vstup pro kompozitní video AUDIO VSTUPY A 6. Minijack 3,5 mm Vstup 1 pro stereofonní audio 7. Minijack 3,5 mm Vstup 2 pro stereofonní audio 8. Minijack 3,5 mm Vstup 3 pro stereofonní audio 9. Minijack 3,5 mm Výstup pro stereofonní audio (proměnlivá úroveň) OVLÁDÁNÍ PROJEKTORU 10. USB typ B USB pro ovládání myši 11. Mini-DIN 8pinový Servisní port PŘÍSLUŠENSTVÍ V BALENÍ Dálkové ovládání (s bateriemi) Měkké pouzdro DVI-I kabel pro připojení k počítači Kabel pro komponentní video Napájecí kabel USB kabel Krytka objektivu VOLITELNÉ DOPLŇKY Náhradní lampa: RS-LP04 Stropní držák: RS-CL07 Stropní trubice mm: RS-CL08 Stropní trubice mm: RS-CL09 SCART kabel: LV-CA31 Kabel pro ovládání projektoru RS-232C: RS-CA01 Síťový adaptér: RS-NA01

12 Specifikace XEED WUX10 Mark II XEED SX7 XEED SX6 XEED SX80 Mark II XEED SX800 XEED X700 Třída produktu PANEL LCD Typ Velikost a počet Úhlopříčka 0,7" (15,4 mm x 9,6 mm), 3 panely Úhlopříčka 0,7" (15 mm x 11 mm), 3 panely Ultralehký Reflexní displej LCOS, aktivní matice TFT Poměr stran 16:10 4:3 Přirozené rozlišení OPTIKA Clonové číslo (F) a ohnisková vzdálenost (f) objektivu 1920 x 1200 (WUXGA), pixelů 1400 x 1050 (SXGA+), pixelů úhlopříčka 0,55 (11,2 mm x 8,4 mm), 3 panely Úhlopříčka 0,7" (15 mm x 11 mm), 3 panely 1024 x 768 (XGA), pixelů Typ lampy NSHA 275 W NSH 270 W NSHA 230 W NSHA 275 W F1,85 F2,65; f=21,8 31,9 mm F1,85 F2,5; f=21,7 35,8 mm F1,95 F2,6; f=16,6 24,8 mm F1,85 F2,5; f=21,7 35,8 mm Zvětšení a ovládání zoomu 1,5x motorizovaný 1,7x motorizovaný 1,5x motorizovaný 1,7x motorizovaný Ovládání zaostření Motorizované automatické zaostřování Motorizované automatické/ ruční zaostřování Motorizované ruční zaostřování Motorizované automatické zaostřování Posun objektivu 10:0 (pevný) 9:1 (pevný) 10:0 (pevný) 9:1 (pevný) OBRAZ A ZVUK Svítivost 3200 lumenů 4000 lumenů 3500 lumenů 3000 lumenů 4000 lumenů Uniformita jasu 88 % Kontrastní poměr Rozsah projekční vzdálenosti Velikost promítaného obrazu Zvětšení digitálním zoomem Automatická korekce lichoběžníkového zkreslení Kompatibilita digitálního RGB Kompatibilita analogového RGB Komponentní video Barevné video/s-video Frekvence snímání Obrazové režimy Zdokonalení obrazu Vestavěný reproduktor KONEKTORY Vstup 1 pro digitální RGB/ analogový Vstup pro digitální video/ digitální audio Vstup 2 pro analogový Výstup pro analogový Vstup pro komponentní video 1,2m 9,1m (3,0 4,4 m pro obraz o úhlopříčce 100") Vertikálně: +/- 20 (auto/ruční); horizontální: žádná WUXGA/UXGA/WSXGA+/ SXGA+/WXGA+/SXGA/ XGA/SVGA/VGA WUXGA/UXGA/SXGA+/ WXGA+/SXGA/WXGA/ XGA/SVGA/VGA 1080p/1080i/1035i/720p/ 576p/576i/480p/480i Horizontální: khz; vertikální: Hz, Takt: 170 MHz Standardní, Prezentace, Film, srgb, Foto HDMI verze 1.3 (s podporou technologie Deep Colour) 1000:1 (plně zapnutý/plně vypnutý) 900:1 (plně zapnutý/plně vypnutý) 1,2 m 9,0 m (3,0 4,9 m pro obraz o úhlopříčce 100") Vertikálně: +/- 20 (auto/ruční); horizontální: +/- 20 (ruční) 40" 300" (81 x 61 cm 610 x 457 cm) 1x 12x 1,2m 9,1m (3,0 4,4 m pro obraz o úhlopříčce 100") Vertikálně: +/- 20 (auto/ruční); horizontální: žádná 1000:1 (plně zapnutý/plně vypnutý) 1,2 m 9,0 m (3,0 4,9 m pro obraz o úhlopříčce 100") Vertikálně: +/- 20 (auto/ruční); horizontální: +/- 20 (ruční) SXGA+/SXGA/WXGA/XGA/SVGA/VGA XGA/SVGA/VGA 1080i/1035i/720p/575p/575i/480p/480i Horizontální: khz; vertikální: Hz, Takt: 170 MHz Standardní, Prezentace, Film a foto, Adobe RGB, srgb UXGA/SXGA+/SXGA/WXGA/XGA/SVGA/VGA PAL/PAL-M/PAL-N/NTSC/NTSC4.43/SECAM Standardní, Prezentace, Film a foto, Adobe RGB, srgb 12bitová digitální gamma korekce, nastavení barev v 6 osách DVI-I 29pinový (podpora HDCP) 1,0 W RMS, monaurální Mini D-sub 15pinový 1080p/1080i/1035i/720p/576p/576i/480p/480i Horizontální: khz ; vertikální: Hz, Takt: 170 MHz Standardní, Prezentace, Film, srgb, Foto HDMI verze 1.3 (s podporou technologie Deep Colour) 12bitová digitální gamma korekce Mini-D-Sub 15pinový (pouze analogový) Standardní, Prezentace, Film, srgb 1080i/1035i/720p/575p/ 575i/480p/480i Horizontální: khz; vertikální: Hz, Takt: 170 MHz 12bitová digitální gamma korekce, nastavení barev v 6 osách DVI-I 29pinový (podpora HDCP) Mini D-sub 15pinový Mini D-sub 15pinový Přes kabelový adaptér 3x RCA (v dodávce) Vstup pro S-Video Mini-DIN 4pinový Mini-DIN 4pinový Vstup pro kompozitní video RCA x 1 Vstup 1 pro audio Stereofonní minijack 3,5 mm Vstup 2 pro audio Stereofonní minijack 3,5 mm Stereofonní minijack 3,5 mm Vstup 3 pro audio Stereofonní minijack 3,5 mm Stereofonní minijack 3,5 mm Výstup pro audio Mini-jack 3,5 mm, stereo (proměnlivá úroveň) Mini-jack 3,5 mm, stereo (proměnlivá úroveň) Ovládání myši Servisní port/ovládání projektoru USB typ B USB typ A (podpora PictBridge) USB typ B Mini-D-Sub 9pinový Mini-DIN 8pinový Mini-D-Sub 9pinový Mini-DIN 8pinový Síťový port RJ-45 Přes volitelný síťový adaptér RJ-45 Přes volitelný síťový adaptér MECHANIKA Nastavení výšky vpředu Mechanická patka s nastavením na jeden dotek, maximální zdvih obrazu o 10 Nastavení výšky vzadu FYZICKÉ PARAMETRY Dvě otočné patky pro přesné nastavení Rozměry (Š x V x H) 284 x 114 x 336 mm 266 x 114 x 336 mm 332 x 121 x 340 mm 266 x 114 x 336 mm Hmotnost 5,0 kg 4,8 kg 4,7 kg 5,2 kg 5,0 kg 4,8 kg Napájení Spotřeba energie Hlučnost Normální režim: 400 W/Tichý režim: 330 W/Pohotovostní režim: 11 W Normální režim: 360 W/Tichý režim: 290 W/Pohotovostní stav: 7 W Normální režim: 36 dba/ Tichý režim: 32 dba Normální režim: 355 W/Tichý režim: 290 W/Pohotovostní stav: 7 W V stř., 50/60 Hz Provozní prostředí +5 C až +35 C Skladování -30 C až +60 C Záruka Normální režim: 330 W/Tichý režim: 270 W/Pohotovostní stav: 15 W Normální režim: 35 dba / Tichý režim: 31 dba Normální režim: 320 W/Tichý režim: 260 W/Pohotovostní stav: 8 W Normální režim: 36 dba/ Tichý režim: 32 dba Některé ilustrace byly pro dosažení lepší reprodukce vytvořeny simulací. Veškeré uvedené údaje jsou založeny na standardních testovacích metodách Canon. Změna specifikací bez oznámení vyhrazena. a : Všechny názvy společností a/nebo produktů jsou ochranné známky a/nebo registrované ochranné známky příslušných výrobců na jejich trzích a/nebo v jejich zemích. 3 roky Normální režim: 360 W/Tichý režim: 290 W/Pohotovostní stav: 7 W Canon Inc. Canon Europa N.V. Czech Edition 0139W270 Canon Europa N.V., 2009 (0909) Canon CZ s.r.o. Nám. Na Santince Praha 6

Zdokonaleno s ohledem na vás Firmware verze 2. Vy navrhujete, Canon vyrábí

Zdokonaleno s ohledem na vás Firmware verze 2. Vy navrhujete, Canon vyrábí Zdokonaleno s ohledem na vás Firmware verze 2 Vy navrhujete, Canon vyrábí Silný přístroj pro silné snímky Pozdvihněte své fotografické umění na vyšší úroveň. 18megapixelový snímač CMOS je zárukou snímků

Více

Fotografie nebo video, zaznamenejte svůj příběh. you can

Fotografie nebo video, zaznamenejte svůj příběh. you can Fotografie nebo video, zaznamenejte svůj příběh. you can Všude se odehrávají příběhy, ať jdete kamkoli. EOS 550D vám poskytne sílu i univerzálnost zachytit je svým vlastním způsobem díky spojení uchvacujících

Více

Časopis společnosti Nowatron Elektronik, spol. s r. o. Multimediální prvky v Expozici času ve Šternberku

Časopis společnosti Nowatron Elektronik, spol. s r. o. Multimediální prvky v Expozici času ve Šternberku Časopis společnosti Nowatron Elektronik, spol. s r. o. Multimediální prvky v Expozici času ve Šternberku 2 OCENĚNÍ Stali jsme se Partnerem roku společnosti Barco Začátkem roku 2012 pořádala mezinárodní

Více

Podrobný popis předmětů veřejné zakázky

Podrobný popis předmětů veřejné zakázky Janáčkova akademie múzických umění v Brně Beethovenova 2, 662 15 Brno IČO: 62156462, DIČ: CZ 62156462, bankovní spojení KB Brno č. účtu 27-0493900217/0100 Veřejná vysoká škola zřízená zákonem 111/98 Sb.

Více

BenQ 3% 3% 3% 3% 3% 3% 1iYRG N REVOX]H

BenQ 3% 3% 3% 3% 3% 3% 1iYRG N REVOX]H BenQ Autorské právo Copyright BENQ Corporation. Všechna práva vyhrazena. Žádná část této publikace nesmí být reprodukována, přenášena, přepisována, ukládána do systému pro opětovné zpřístupnění, nebo překládána

Více

Jak. dokonalou prezentaci v. PowerPointu. Marek Laurenčík

Jak. dokonalou prezentaci v. PowerPointu. Marek Laurenčík Marek Laurenčík Jak na dokonalou prezentaci v PowerPointu Jak na Marek Laurenčík dokonalou prezentaci v PowerPointu Upozornění pro čtenáře a uživatele této knihy Všechna práva vyhrazena. Žádná část této

Více

představte si dokonale ostrý a barevně věrný obraz

představte si dokonale ostrý a barevně věrný obraz Profesionální LCD monitory představte si dokonale ostrý a barevně věrný obraz Jaro / Léto 2008 Monitory pro skutečné profesionály Podsvícení prostřednictvím LED diod poskytuje bohatší a živější barvy než

Více

7 TRHÁKŮ SLUŽEB PRODEJEN 166 TYPŮ PERSONÁLEM TO NEJLEPŠÍ S PROŠKOLENÝM CZ + SK PRO KAŽDÉHO. Platnost od 5. březen 2011. počítače COMFOR.

7 TRHÁKŮ SLUŽEB PRODEJEN 166 TYPŮ PERSONÁLEM TO NEJLEPŠÍ S PROŠKOLENÝM CZ + SK PRO KAŽDÉHO. Platnost od 5. březen 2011. počítače COMFOR. Platnost od 5. březen 2011 280 PRODEJEN 06 počítače COMFOR CZ + SK S PROŠKOLENÝM PERSONÁLEM 11 notebooky 10 mininotebooky služby 17 LCD panely, projektory 7 TRHÁKŮ PRO KAŽDÉHO TO NEJLEPŠÍ 25 tiskárny 166

Více

TX-40AS640E TX-48AS640E TX-55AS640E. e Nápověda. Česky

TX-40AS640E TX-48AS640E TX-55AS640E. e Nápověda. Česky TX-40AS640E TX-48AS640E TX-55AS640E e Nápověda Česky Můj Home Screen Můj Home Screen Informace 11 Použití 12 Nastavení 13 Barva OSD 15 Seznam aplikací Informace 16 Použití 17 Nastavení 18 Sledování Základy

Více

JSEM PRO VŠECHNY VZÁCNÉ CHVÍLE. www.europe-nikon.com

JSEM PRO VŠECHNY VZÁCNÉ CHVÍLE. www.europe-nikon.com JSEM PRO VŠECHNY VZÁCNÉ CHVÍLE www.europe-nikon.com Věrné zachycení atmosféry důležitých okamžiků. JSEM DVOJÍ DŮVOD K OSLAVĚ Chcete-li získat více ze svého fotoaparátu a současně zůstat u jednoduchého

Více

Projektor L102W. Návod pro uživatele. Č. modelu NP-L102W

Projektor L102W. Návod pro uživatele. Č. modelu NP-L102W Projektor L102W Návod pro uživatele Č. modelu NP-L102W Ver.2/03/2014 DLP, DLP logo, DLP Link a BrilliantColor jsou obchodní značky nebo registrované obchodní značky Texas Instruments. IBM je obchodní značka

Více

Zadání č. 8 Penzion v Beskydech

Zadání č. 8 Penzion v Beskydech ZÁPADOMORAVSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA TŘEBÍČ, o. p. s. Management a marketing Seminární práce Informační systémy Zadání č. 8 Penzion v Beskydech Datum zpracování: 31. října 2012 Zpracovala: Karolína Popelářová,

Více

COMFOR JE V ČR PŘES 15 LET COMFOR

COMFOR JE V ČR PŘES 15 LET COMFOR 06 / PLATNOST 31. 5. - 8. 8. 2014 NOTEBOOKY A TABLETY SE ZÁRUKOU 3 ROKY? U NÁS ANO! Navštivte nás v prodejně COMFOR COMFOR JE V ČR PŘES 15 LET COMFOR = 200x V ČR A 100x NA SK AKČNÍ NOTEBOOKY Lumia 520

Více

TX-P42GT60E TX-P42GTW60 TX-P50GT60E TX-P50GTW60

TX-P42GT60E TX-P42GTW60 TX-P50GT60E TX-P50GTW60 TX-P42GT60E TX-P50GT60E TX-P42GTW60 TX-P50GTW60 enápověda Česky Sledování Moje úvod. obrazovka Informace 11 Použití 12 Nastavení 13 Základy Zapojení 15 Výběr kanálu 18 Informační pruh 20 Volby 22 Titulky

Více

Jak správně vybrat TV

Jak správně vybrat TV Jak správně vybrat TV aneb NENECHTE SE OKLAMAT! Autoři_ Roman Svoboda Vladimír Kaděra Václav Vozáb Tomáš Malík Obsah_ 1. Předmluva 01 2. Obecné principy a funkce TV 02 Historický vývoj ČB, CRT, Trinitron,

Více

Držíme ceny nízko a kvalitu vysoko! Rok záruky navíc za hubičku!

Držíme ceny nízko a kvalitu vysoko! Rok záruky navíc za hubičku! Držíme ceny nízko a kvalitu vysoko! Rok záruky navíc za hubičku! ZAMILUJETE SI HO! Silný Intel Core i5 Herní grafika 2GB Dotykový displej Dotykový ultrabook s grafikou na hry! procesor Intel Core i5 4200U

Více

7 TRHÁK NEJLEPŠÍ NA TRHU NA VÁNOCE ZDARMA ZDARMA PERFEKTNÍ DÁRKY DVD SE 2 LCD DO AUTA ULTRABOOKŮM. K TABLETŮM ipad O 2 MOBILNÍ INTERNET NA 6 MĚSÍCŮ

7 TRHÁK NEJLEPŠÍ NA TRHU NA VÁNOCE ZDARMA ZDARMA PERFEKTNÍ DÁRKY DVD SE 2 LCD DO AUTA ULTRABOOKŮM. K TABLETŮM ipad O 2 MOBILNÍ INTERNET NA 6 MĚSÍCŮ 12/2012 PLATNOST OD 1. PROSINCE PERFEKTNÍ DÁRKY NA VÁNOCE NEJVÝHODNĚJŠÍ: K VYBRANÝM ULTRABOOKŮM 7 TRHÁK x NEJLEPŠÍ NA TRHU DVD SE 2 LCD DO AUTA ZDARMA SLEDUJTE IKONU STRANA 2-3 K TABLETŮM ipad O 2 MOBILNÍ

Více

05/ PLATNOST 1. 5. - 5. 6. 2015

05/ PLATNOST 1. 5. - 5. 6. 2015 05/ PLATNOST 1. 5. - 5. 6. 2015 VYZKOUŠEJTE DOTYK! TRHÁK Dotykový displej RAM 4GB; HDD 500GB NAKUPUJTE BEZ PENĚZ Acer ASE1-572P 12 990,- Dotýkej se! Windows 8.1 64-bit Intel Core i3-4005u 4 GB DDR3 Low

Více

Z111001/1-3-SO101-001/0

Z111001/1-3-SO101-001/0 Č. REVIZE DATUM ZAPSAL REVIZE POPIS OBSAHU REVIZE Vedoucí projektant Ing. R. Konečný INTERPLAN-CZ,s.r.o. Zodpovědný projektant Ing. R. Konečný Purkyňova 79a Vypracoval Ing. R. Konečný 612 00 Brno Investor:

Více

Katalog řešení. Inovace jsou dostupné 2012/2013. DUMy.cz. Trida.DUMy.cz. Office 365. Webináře. 35 000 materiálů ZDARMA. Moderní výukové prostředí

Katalog řešení. Inovace jsou dostupné 2012/2013. DUMy.cz. Trida.DUMy.cz. Office 365. Webináře. 35 000 materiálů ZDARMA. Moderní výukové prostředí 2012/2013 Katalog DUMy.cz 35 000 materiálů Trida.DUMy.cz Moderní výukové prostředí Office 365 Prostředí s office aplikacemi Inovace jsou dostupné Webináře Série on-line vzdělávání PROFIL SPOLEČNOSTI BOXED

Více

Katalog řešení. Inovace jsou dostupné 2012/2013. DUMy.cz. Trida.DUMy.cz. Office 365. Webináře. 35 000 materiálů ZDARMA. Moderní výukové prostředí

Katalog řešení. Inovace jsou dostupné 2012/2013. DUMy.cz. Trida.DUMy.cz. Office 365. Webináře. 35 000 materiálů ZDARMA. Moderní výukové prostředí 2012/2013 Katalog řešení DUMy.cz 35 000 materiálů ZDARMA Trida.DUMy.cz Moderní výukové prostředí ZDARMA Office 365 Prostředí s office aplikacemi ZDARMA Inovace jsou dostupné Webináře Série on-line vzdělávání

Více

JAROSLAV KASAL 5 0670/VAC. Cena vč. DPH: 1 620 Kč K testu zapůjčila firma: Levi International, a. s., www.levi.cz

JAROSLAV KASAL 5 0670/VAC. Cena vč. DPH: 1 620 Kč K testu zapůjčila firma: Levi International, a. s., www.levi.cz 110 111 Nalaďte si digitál Set top box Sencor SDB-1002T Kapesní přehrávač videa a zvuku Pocket Video Recorder ARCHOS AV400 s interním pevným diskem s kapacitou 20GB MARTIN KYBAL P Sencor SDB-1002T cena

Více

MultiSync PA241W. Uživatelská příručka

MultiSync PA241W. Uživatelská příručka MultiSync PA241W Uživatelská příručka Rejstřík Varování, Upozornění...Česky-1 Prohlášení...Česky-1 Prohlášení kanadského oddělení pro dodržování komunikačních předpisů...česky-2 Prohlášení o shodě...česky-2

Více

NEJLEVNĚJŠÍ NOTEBOOK! TRHÁK PODLEHNĚTE! 280 CZ + SK PRODEJEN NABÍZÍME JEN KVALITNÍ ZBOŽÍ. Kč s DPH A VŽDY JAKO PRVNÍ

NEJLEVNĚJŠÍ NOTEBOOK! TRHÁK PODLEHNĚTE! 280 CZ + SK PRODEJEN NABÍZÍME JEN KVALITNÍ ZBOŽÍ. Kč s DPH A VŽDY JAKO PRVNÍ 02/2013 PLATNOST OD 2. ÚNORA PODLEHNĚTE! 8x TRHÁK NEJLEVNĚJŠÍ NOTEBOOK! Paměť 4GB RAM! Dvoujádrový procesor Intel B820 HDMI výstup na televizi Asus A54C-SX610V + 2GB paměti navíc Spolehlivý notebook ASUS

Více

STUDIE VYUŽITÍ LABORATOŘE PROJEKCE S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM PRO PROJEKT SPECIALIZOVANÉ CENTRUM PRO APLIKOVANOU SIMULACI A VIZUALIZACI ŠKOLAMI VŠECH TYPŮ

STUDIE VYUŽITÍ LABORATOŘE PROJEKCE S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM PRO PROJEKT SPECIALIZOVANÉ CENTRUM PRO APLIKOVANOU SIMULACI A VIZUALIZACI ŠKOLAMI VŠECH TYPŮ STUDIE VYUŽITÍ LABORATOŘE PROJEKCE S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM PRO PROJEKT SPECIALIZOVANÉ CENTRUM PRO APLIKOVANOU SIMULACI A VIZUALIZACI ŠKOLAMI VŠECH TYPŮ Vypracoval: V Děčíně 11/2014 Ing. Miroslav Dlask 1 Obsah:

Více

Podklady pro veřejnou zakázku Videokonference. Specifikace komponent pro vybavení videokonferenční místnosti

Podklady pro veřejnou zakázku Videokonference. Specifikace komponent pro vybavení videokonferenční místnosti Podklady pro veřejnou zakázku Videokonference v rámci projektu: Specifikace komponent pro vybavení videokonferenční místnosti Jedná se o jednotné technické vybavení přednáškových učeben pro skupiny 10-30???

Více

REVOLUCE BAREV EPSON STYLUS PRO 7900 EPSON STYLUS PRO 9900

REVOLUCE BAREV EPSON STYLUS PRO 7900 EPSON STYLUS PRO 9900 REVOLUCE BAREV EPSON STYLUS PRO 7900 EPSON STYLUS PRO 9900 OBSAH Volba profesionálů 03 Přesnost, rychlost a dokonalé barvy 04 Umění tisku 06 Dokonalost obrazu 07 Více barev, vyšší přesnost 08 Nová éra

Více

ir í zábûry, vût í vzru ení 27 mm irokoúhl objektiv a 5,1 MegapixelÛ

ir í zábûry, vût í vzru ení 27 mm irokoúhl objektiv a 5,1 MegapixelÛ A navíc... Obrazové formáty: RAW, TIFF, JPEG Automatická a přednastavená citlivost (ISO 80, 100, 200, 400) Sekvenční snímání: 3 s./s., vysoko rychlostní sekvenční snímání Redukce šumu při dlouhých expozicích

Více

Kamerové systémy. Inspekce vaší výroby. Kamerový systém F160 Kamerový systém F210 Barevný kamerový systém F400 Čtečka kódů 2D V530-R160

Kamerové systémy. Inspekce vaší výroby. Kamerový systém F160 Kamerový systém F210 Barevný kamerový systém F400 Čtečka kódů 2D V530-R160 Kamerové systémy Inspekce vaší výroby Inteligentní kamerový senzor ZFV Kamerový systém F150 Prvotřídní kamerový systém F250 Kamerový systém F500 s rozhraním Ethernet Čtečka kódů 2D V530-R150 Kamerový systém

Více

Proc Triline? PRODEJNY TRILINE - SLUŽBY

Proc Triline? PRODEJNY TRILINE - SLUŽBY Platnost od 15. 6. 2013 Proc Triline? PRODEJNY TRILINE - SLUŽBY Profesionální přístup, poradenství, služby Hustá servisní síť po celé ČR Vysoký standard záručního i pozáručního servisu PRODUKT Vyrábíme

Více