Piráti z Karibiku

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Piráti z Karibiku 29. 6. 3. 7 2015"

Transkript

1 Piráti z Karibiku Tábor plný tajemného a vzrušujícího dobrodružství s piráty z Karibiku začíná. Legendární kapitán Jack Sparrow vybírá posádku pro svoji bájnou pirátskou loď Černou perlu. Neváhej a seznam se s pirátským zákonem i ty, posbírej mnoho zlaťáků a odhal společně s námi ta největší tajemství pirátů. Nenech si ujít nezapomenutelnou a dobrodružnou cestu za pravým pirátským pokladem v třpytivých vodách Karibiku. Piráti z Karibiku již brousí své kordy a naše posádka čeká jen na Tvé nalodění! Těšíme se na Vás Markéta a Nikola mobil: den, pondělí 130 Kč - seznam se s ostatními členy (možná) budoucí posádky - Znáš pirátský zákon? My tě s ním seznámíme - Že nemáš měšec na zlaťáky? Nevadí, řekneme ti, kde ho seženeš 2. den, úterý 280 Kč - výlet (Baťův kanál přístav Veselí nad Moravou) - sraz v 7:50 na vlakovém nádraží v Bučovicích - Právě se chystáme nalodit na Černou perlu, přidáš se k nám? - najdi další kousek mapy v třpytivých vodách Karibiku - vyzvedávání dětí v 16:00 na vlakovém nádraží v Bučovicích 4. den, čtvrtek, koupaliště 130 Kč - výlet - autobusem do Nevojic, poté pěšky do Nesovic na koupaliště - čeká tě dobrodružná cesta plná nástrah - během ní najdi co nejvíce zlaťáků - Kapitán Barbadossa vede své živé/neživé piráty proti tobě, přemůžeš ho? - vyzvedávání dětí 15:00 na autobusovém nádraží - získej pár zlaťáků za správné odříkání zákonu - udělej si pirátský šátek - splň všechny požadavky a kousek mapy k pokladu je tvůj 3. den, středa 130 Kč - pirátské uzly - 3. část mapy - bojová hra 5. den, pátek 130 Kč - máš dostatek zlaťáků, získej ještě pár - pokud se Ti zdá, že jich máš pořád málo, nevadí, máš ještě pár možností jak je získat - vyhodnocení tábora Změny v programu vyhrazeny, celodenní výlet, dle aktuální předpovědi počasí. O případných změnách se děti dozví vždy den dopředu! Celková zvýhodněná cena týdenního městského tábora je 750 Kč, přihlásit se lze i na jednotlivé dny. V ceně je program (materiál na výrobu, jízdné, vstupné) a oběd; pitný režim (přibalte dětem láhev na pití to budou dostávat). Na výlety dětem, prosím, dávejte batůžek na záda, ne tašku do ruky! Kapesné je na zvážení rodičů. Program je vhodný přednostně pro děti třídy ZŠ. Pedagogický dozor zajištěn. Přihlášení a úhrada předem nutná do středy, na. V případě neúčasti dítěte vracíme 50% z uhrazené částky.

2 Da Vinciho vynálezy Pojďte s námi objevit, kdo to byl legendární Leonardo di ser Piero da Vinci. Byl to všestranný člověk a vynikal nejen jako malíř, sochař, architekt, přírodovědec, ale i jako hudebník, spisovatel, vynálezce a konstruktér. A proto i my se vydáme po jeho stopách a nahlédneme do jeho výtvarného ateliéru, vědeckého pracoviště nebo výzkumné laboratoře. U toho přece nemůžeš chybět! Proto se přidej k nám a staň se žákem Leonarda da Vinci. mobil: Těší se na Tebe Tomáš a Dominika Úterý Létací stroje 130 Kč - Letem světem s da Vinci aneb kdo to vlastně byl - Letecký den (výroba letadélek, soutěže o nejdelší let, nejhezčí letadlo, ) - Výtvarná díla malých vynálezců Středa Vodní svět 200 Kč Celodenní výlet koupací biotop Bohuslavice u Kyjova - Soutěže na suchu i ve vodě aneb: Suchý či mokrý, oblečený či neoblečený, hladový či sytý? - Sraz na v 8.15 h - Odjezd vlakem 9.04 h z Bučovic - Návrat h na vlakové nádraží v Bučovicích (vyzvednutí dětí) Čtvrtek Bojové stroje 130 Kč - Výroba obrovského tanku, kulometu, bomby - Kreativní ztvárnění svých vynálezů - Od každého kousek malíř, sochař, hudebník a konstruktér Pátek Všestranný jako da Vinci 130 Kč - Kuchtění Florentských pochoutek na svačinku - Soutěže na zahradě plné vynálezů např. se sluneční energií - Velké finále a vyhlášení nejlepší vynálezců O případných změnách se děti dozví vždy den dopředu! Celková zvýhodněná cena týdenního městského tábora je 550 Kč, přihlásit se lze i na jednotlivé dny. V ceně je program (materiál na výrobu, jízdné, vstupné) a oběd; pitný režim (přibalte dětem láhev na pití to budou dostávat). Na výlety dětem, prosím, dávejte batůžek na záda, ne tašku do ruky! Kapesné je na zvážení rodičů. Program je vhodný přednostně pro děti třídy ZŠ. Pedagogický dozor zajištěn. Přihlášení a úhrada předem nutná do středy, na. V případě neúčasti dítěte vracíme 50% z uhrazené částky.

3 Šmoulí království Veselá partička šmoulích kamarádů je tady pro vás. Čeká na Vás nejen Taťka Šmoula či Koumák, ale určitě se seznámíte i s Babčou, Cihličkou, Šašetkou nebo Slizounem. spolu s dalšími postavičkami budete řádit ve šmoulí zahradě, kuchyni, koupališti nebo při hledání Gargamelova pokladu. Těší se na Tebe Dominika a Tomáš mobil: Pondělí Kč - Keramický talisman Šalamouna Pravdomluvného - Šmoulí vesnice na zahradě (soutěže a hry) Úterý Kč - Kašírované šmoulí masky, s asistencí Matyldy Veliké proslulé cikánské věštkyně - Promítaní filmu Šmoulové - Výroba šmoulí čepice, kde vždy poradí Hráčkář Středa Kč Koupaliště Bučovice vodní hrátky, soutěže, atrakce, pozor na Krabici lumpáren Čtvrtek Kč - Barvení keramických talismanů za pomoci Spektry - víly barev - Kuchyně Taťky Šmouly a paní Kyselé kuchařky u krále Gérarda a její královská zmrzlina - Hledání Gargamelova pokladu Pátek Kč - Kreativní ztvárnění kašírovaných masek - Namíchání originálního Šmoulího magical drinku - Soutěž všestrannosti na zahradě se Šmoulou Silákem, odměnou bude jeho tetování - Šmoulí finále vyhlášení vítězů - O případných změnách se děti dozví vždy den dopředu! Celková zvýhodněná cena týdenního městského tábora je 670 Kč, přihlásit se lze i na jednotlivé dny. V ceně je program (materiál na výrobu, jízdné, vstupné) a oběd; pitný režim (přibalte dětem láhev na pití to budou dostávat). Na výlety dětem, prosím, dávejte batůžek na záda, ne tašku do ruky! Kapesné je na zvážení rodičů. Program je vhodný přednostně pro děti třídy ZŠ. Pedagogický dozor zajištěn. Přihlášení a úhrada předem nutná do středy, na. V případě neúčasti dítěte vracíme 50% z uhrazené částky.

4 Indiánské léto července 2015 Táborová hra na 5 dní pro děti mladšího školního věku. Příběhy jsou inspirovány životem indiánů. Jak se jmenuje obydlí - stany indiánů? Co je to tomahawk? Jak se indiáni na dálku dorozumívají? K čemu slouží totem? Nač je lapač snů? A třeba - co je to vigvam? To všechno se dozvíte, pokud s námi zažijete indiánské léto. Těší se na Vás Eva mobil: den, pondělí Vítej v indiánském kmeni -130Kč s sebou: bílé bavlněné tričko -seznam se s ostatními členy kmene - 1. indiánská zkouška - indiánská šifra - indiánský oděv 2. den, úterý Zkouška znalostí a dovedností -130 Kč - sraz v 8,00 na autobusovém nádraží - celodenní pěší výlet (max. 6 km celkem) s sebou: 1,5 litru pití, svačinu, pláštěnku - dejte, prosím, dětem pevnou obuv a batůžek na záda - 2. indiánská zkouška lov bizona - vyzvedávání dětí 15:54 hodin autobusové nádraží 3. den, středa -Náčelníkova Slavnost Slunce- 130 Kč - kmenové čelenky - 3. indiánská zkouška účast na rituálních kláních a tancích 4. den, čtvrtek Indiánská vesnice- 280 Kč - výlet do Brna, návštěva Zoo - sraz 7,40 na vlakovém nádraží s sebou: 1,5 litru pití, svačinu, pláštěnku, kapesné dle zvážení - dejte, prosím, dětem pevnou obuv a batůžek na záda - 4. indiánská zkouška indiánský charakter - vyzvedávání dětí v 15,33 na vlakovém nádraží 5. den, pátek Cesta k indiánskému pokladu 130 Kč -5. indiánská zkouška- Šamanovi hádanky aneb cesta k indiánskému pokladu - vyhodnocení tábora O případných změnách se děti dozví vždy den dopředu! Celková zvýhodněná cena týdenního městského tábora je 750 Kč, přihlásit se lze i na jednotlivé dny. V ceně je program (materiál na výrobu, jízdné, vstupné) a oběd; pitný režim (přibalte dětem láhev na pití to budou dostávat). Na výlety dětem, prosím, dávejte batůžek na záda, ne tašku do ruky! Kapesné je na zvážení rodičů. Program je vhodný přednostně pro děti třídy ZŠ. Pedagogický dozor zajištěn. Přihlášení a úhrada předem nutná do středy, na. V případě neúčasti dítěte vracíme 50% z uhrazené částky

5 Tajemství karet Chceš vědět proč je Žolík mezi ostatními kartami? Víš kolik je v balíčku karet? Možná i u nás na táboře karty obživnou ;-) Program, který se odvíjí od příběhu knihy Tajemství karet Josteina Gaardera, bude vypadat následovně: Těší se na Vás Jana a Bára 1. den, pondělí -130 Kč - výroba karet -hra v lese Po stopách trpaslíka 2. den, úterý-130 Kč sraz v 8:30 na -karetní kouzla a hry - keramický žolík 3. den, středa -130 Kč - koupaliště sladké bochánky a purpurová limonáda 4. den, čtvrtek-130 Kč, pěší výlet - Krajinou kolibří knížky s sebou: větší svačinu (oběd o něco později v Bučovicích) 5. den, pátek-130 Kč - hra Dopadení Žolíka vyhodnocení O případných změnách se děti dozví vždy den dopředu! Celková zvýhodněná cena týdenního městského tábora je 600 Kč, přihlásit se lze i na jednotlivé dny. V ceně je program (materiál na výrobu, jízdné, vstupné) a oběd; pitný režim (přibalte dětem láhev na pití to budou dostávat). Na výlety dětem, prosím, dávejte batůžek na záda, ne tašku do ruky! Kapesné je na zvážení rodičů. Program je vhodný přednostně pro děti třídy ZŠ. Pedagogický dozor zajištěn. Přihlášení a úhrada předem nutná do středy, na. V případě neúčasti dítěte vracíme 50% z uhrazené částky.

6 KREATIVNÍ LÉTO, července 2015 Holky, je tu pro Vás opět kreativní léto plné nápadů, barev, kreativity, sluníčka a dobrého oběda ve vinárně U Šembery. Neseďte doma a přijďte k nám na domeček tvořit, malovat, vyrábět z hlíny a fima, barvit a povídat si. Ukážeme si různé výtvarné techniky a každý den se něco nového naučíte a nebo se zdokonalíte v tom, co už znáte. Bude jen na Vás a Vaší kreativitě, jak bude daný výrobek vypadat a s jakou fantazií se do každého dílka pustíte. Těší se na Vás Lenka. ÚT keramika Moje chalupa aneb: Jak se staví sen technikou plátování dle připravených šablon nebo pomocí vlastní fantazie a představivosti ST bavlněný šátek (90 x 175cm) zapouštění barev, dokreslení konturou, aplikace z 8.7. korálků slouží jako sukně na plavky na pláž tzv. pareo nebo klasicky jako šátek ČT keramika glazování vypálené chalupy 9.7. náhrdelník z fima kombinace spirálek, proužků, býčího oka PÁ kosmetická taška malování tašky barvami na textil, dokreslení konturou big shot výroba pozvánky na letní slavnost, párty, narozeniny Cena po slevě za celý týden včetně obědů, pitného režimu a CD s fotkami: 600 Kč. V případě nenaplnění kapacity v daném termínu je možné se přihlásit i na jednotlivé dny. Cena za jeden den, včetně oběda a pitného režimu je 160 Kč. Sraz děvčat je vždy v 8.30 hodin na, program končí denně v hodin. Každý den přibalte dětem svačinku a pití, oběd je vždy zajištěn! Kartičku pojištěnce dětí dejte vedoucímu na začátku tábora, stačí její kopie. V případě nutnosti aktuálních informací během tábora kontaktujte vedoucí: Lenka Rešková, tel Změna programu z důvodu nepříznivého počasí vyhrazena. Informace podáme dětem vždy dopředu!

LET DO VESMÍRU, 30. června 4. července 2014

LET DO VESMÍRU, 30. června 4. července 2014 LET DO VESMÍRU, 30. června 4. července 2014 Vydej se s námi za vesmírným dobrodružstvím. Poznáš spoustu nových kamarádů, vyrobíš si vlastní raketoplán a prožiješ spoustu zábavy a legrace při soutěžích,

Více

Dům dětí a mládeže Rozmarýn Litoměřice, Plešivecká 1863/15 PLÁN PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ LÉTO 2014

Dům dětí a mládeže Rozmarýn Litoměřice, Plešivecká 1863/15 PLÁN PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ LÉTO 2014 Dům dětí a mládeže Rozmarýn Litoměřice, Plešivecká 1863/15 PLÁN PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ LÉTO 2014 Pro školní děti je připraven program na každý den vždy od 6:30-16:00 hodin. Příchod dětí od 6:30-8:00 hodin

Více

Naše tábory. Jak se přihlásit na tábor

Naše tábory. Jak se přihlásit na tábor Úvodem Věříme, že si z naší bohaté nabídky táborů a soustředění vyberete a že s námi aktivně strávený čas o letních prázdninách vás uspokojí a přinese vám zážitky a vzpomínky na celý život. Naše tábory

Více

Středisko ekologické výchovy Libereckého kraje, příspěvková organizace UČITELÉ SŠ ZŠ II. ZŠ I. MŠ. nabídka programů 2015 / 2016. www.strevlik.

Středisko ekologické výchovy Libereckého kraje, příspěvková organizace UČITELÉ SŠ ZŠ II. ZŠ I. MŠ. nabídka programů 2015 / 2016. www.strevlik. Středisko ekologické výchovy Libereckého kraje, příspěvková organizace nabídka programů 2015 / 2016 www.strevlik.cz UČITELÉ SŠ ZŠ II. ZŠ I. MŠ Frýdlant Raspenava Děčín Chrastava Mníšek Stráž nad Nisou

Více

Letní dětské tábory 2012

Letní dětské tábory 2012 Letní dětské tábory 2012 ZO OS KOVO ŠKODA AUTO a.s. Mladá Boleslav Rekreační zařízení,,nedamov u Dubé I.běh zkrácený DT II.běh Rekreační zařízení,,slunovrat Jetřichovice I. III. běh, včetně zkrácených

Více

UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCI

UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCI UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCI CYRILOMETODĚJSKÁ TEOLOGICKÁ FAKULTA KATEDRA KŘESŤANSKÉ VÝCHOVY Sociální pedagogika Kateřina Stavinohová Letní křesťanský tábor pro děti 1. stupně základní školy ve Valašské

Více

CENA V ZÁVORCE PLATÍ PRO ČLENY DÉČKA A DUHY BARTOŇKA.

CENA V ZÁVORCE PLATÍ PRO ČLENY DÉČKA A DUHY BARTOŇKA. Tábory pořádané Déčkem a Duhou Bartoňka Náchod vedou vždy plně kvalifikovaní pedagogové a vedoucí, kteří jsou proškolení pro práci s dětmi a zajištění jejich zdraví a bezpečnosti. CENA V ZÁVORCE PLATÍ

Více

úžasná dovolená pozor! akce na šestce nenechte si ujít: vystřihávací kartičky s radami do domácnosti!

úžasná dovolená pozor! akce na šestce nenechte si ujít: vystřihávací kartičky s radami do domácnosti! vydává obchodní centrum šestka www.ocsestka.cz pozor! Uvnitř slevové kupóny exkluzivně pro čtenáře Šestka Family vydání 4/2010 NOVĚ! Každé dva měsíce ZDARMA PRO VÁS! Kalendář akcí PRO DĚTI na celé prázdniny!

Více

Mateřský klub Mateřídouška

Mateřský klub Mateřídouška Mateřský klub Mateřídouška NABÍDKA PROGRAMŮ PRO RODIČ E S DĚ TMI I ŠIROKOU VEŘ EJNOST zář í 2011 leden 2012 Mateřídouška zahajuje své programy po letních prázdninách v pondělí 12.9. 2011. O státních svátcích

Více

LÉTO. Základní škola praktická a Základní škola speciální Lužiny, Trávníčkova 1743, 155 00, PRAHA 5

LÉTO. Základní škola praktická a Základní škola speciální Lužiny, Trávníčkova 1743, 155 00, PRAHA 5 LÉTO Ročník 3. číslo 8. Základní škola praktická a Základní škola speciální Lužiny, Trávníčkova 1743, 155 00, PRAHA 5 Milí čtenáři, po několikaměsíční odmlce opět držíte v ruce časopis Dominik, který se

Více

Příměstské tábory KC KAMPA 2013

Příměstské tábory KC KAMPA 2013 Příměstské tábory KC KAMPA 2013 Turnusy a program 1. turnus 8. 12. července 2013 2. turnus 15. 19. července 2013 3. turnus 19. 23. srpna 2013 4. turnus 26. 30. srpna 2013 Harmonogram dne Obecné informace

Více

Příprava volno-časových aktivit dětí

Příprava volno-časových aktivit dětí Příprava volno-časových aktivit dětí METODIKA uplatnění výsledků výzkumu Příprava volno-časových aktivit dětí Příprava volno-časových aktivit dětí 2008 Výstup řešení projektu: Výzkumný Projekt Vědy záměr:

Více

PIONÝRA 7 VYPALOVANÍ DO DŘEVA. březen PIONÝRSKÝ SEDMIKVÍTEK SAMI O SOBĚ. 2 reportáž (8 a 9) zprávy ze sdružení (12) námět na rukodělnou činnost (24)

PIONÝRA 7 VYPALOVANÍ DO DŘEVA. březen PIONÝRSKÝ SEDMIKVÍTEK SAMI O SOBĚ. 2 reportáž (8 a 9) zprávy ze sdružení (12) námět na rukodělnou činnost (24) PIONÝRA 7 březen PIONÝRSKÝ SEDMIKVÍTEK SAMI O SOBĚ VYPALOVANÍ DO DŘEVA 2013 2 reportáž (8 a 9) zprávy ze sdružení (12) námět na rukodělnou činnost (24) Pionýři na Ledovce Když jsem v minulém čísle Mozaiky

Více

Vyplnění a odevzdání tiskopisů včetně Cestovní smlouvy, úhrada pobytu a placených služeb kopie

Vyplnění a odevzdání tiskopisů včetně Cestovní smlouvy, úhrada pobytu a placených služeb kopie Informace o táboře a závazné pokyny pro klienty a účastníky tábora (dále jen Závazné pokyny) verze II, typ 1 Provozovatel tábora: Cestovní kancelář Mgr. Robert Černý - Star Line, Hloubětínská 374/10, 198

Více

Červen 2012. www.mesto-desna.cz

Červen 2012. www.mesto-desna.cz www.mesto-desna.cz ZPRAVODAJ PRO OBČANY MĚSTA DESNÁ cena 10 Kč Červen 2012 Z obsahu: Co projednaly RM a ZM 2 Oslava Dne matek 3 Pozvánky 7 Okénko zajímavostí 9 Školní akademie 10 11 Novinky v knihovně

Více

Zdravotnictví. červen. Od Plaváčka. Záchranná služba. Fórum ZMČ P 14. k babyboxu str. 27 1. na Černém Mostě str. 8 9. Den Země str.

Zdravotnictví. červen. Od Plaváčka. Záchranná služba. Fórum ZMČ P 14. k babyboxu str. 27 1. na Černém Mostě str. 8 9. Den Země str. Listy Prahy14 červen měsíčník obyvatel Černého Mostu, Hloubětína, Kyjí a Hostavic 6/2011 Zdravotnictví Záchranná služba Fórum ZMČ P 14 Od Plaváčka na Černém Mostě str. 8 9 Den Země str. 18 19 k babyboxu

Více

Jednodenní výukové programy

Jednodenní výukové programy Jednodenní výukové programy CEV Ekodomov Kutná Hora Název: KDE JE KOMPOST, TAM TO ŽIJE! 1. 5. třída ZŠ 45 Kč + doprava 1,5 h CEV, škola celý rok Víte, proč je důležité třídit bioodpad? Co patří do kompostu

Více

výtvarné, rukodělné a řemeslné

výtvarné, rukodělné a řemeslné výtvarné, rukodělné a řemeslné KÓD VR 07 KÓD VR 06 KÓD VR 05 KÓD VR 04 KÓD VR 03 KÓD VR 02 KÓD VR 01 MALOVÁNÍ PRO NEJMENŠÍ Pastelka pro děti 4 6 let Pro malé malíře od 4 do 6 let, kteří stále něco malují.

Více

Letní lounské vábení

Letní lounské vábení srpen 2015 kulturní a sportovní MĚSÍČNÍK KL O U N S K Ý M Ě S Í Č N Í LOUNSKÝ Všeobecný měsíční přehled kulturních, společenských a sportovních akcí pořádaných v Lounech a okolí. Kino Svět Louny - dětská

Více

S P O RT A H O B BY 3518 BROUK. ean: 9788072370238 Váz., 160 str., 270 x 235 mm 799 Kč

S P O RT A H O B BY 3518 BROUK. ean: 9788072370238 Váz., 160 str., 270 x 235 mm 799 Kč OBSAH SPORT A HOBBy 2 MUZIKA 6 HOBBy 7 UMĚNÍ 10 KUCHyNĚ 14 encyklopedie 17 PRŮVOdCe lonely PlANeT 18 děti encyklopedie 22 PRINCeSS TOP 26 děti A SeXUAlITA 27 POHÁdKy A PŘÍBĚHy 30 PŘÍPRAVA do ŠKOly 34 HRAJI

Více

NEZÁVISLÝ ZPRAVODAJ RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ

NEZÁVISLÝ ZPRAVODAJ RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ NEZÁVISLÝ ZPRAVODAJ RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ ČERVEN 2010 CENA 1,- KČ VÝSTAVBA KANALIZACE A REKONSTRUKCE VOZOVKY Č. II/567 V ULICI HRONOVSKÁ INFORMACE Z RADNICE ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA Další veřejné zasedání

Více

Rádcovský zápisník. Junák svaz skautů a skautek ČR Tiskové a distribuční centrum Junáka ISBN 978-80-86825-85-4

Rádcovský zápisník. Junák svaz skautů a skautek ČR Tiskové a distribuční centrum Junáka ISBN 978-80-86825-85-4 Rádcovský zápisník Junák svaz skautů a skautek ČR Tiskové a distribuční centrum Junáka ISBN 978-80-86825-85-4 Rádcovský zápisník Obsah Můj rádcovský zápisník Role rádce v družině Postavení rádce v oddílové

Více

SPOLEČNÉ ZÁŽITKY PRO LIDI S MENTÁLNÍM POSTIŽENÍM I BEZ

SPOLEČNÉ ZÁŽITKY PRO LIDI S MENTÁLNÍM POSTIŽENÍM I BEZ ZNÁTE TEN MÝTUS O TOM, ŽE EXISTUJE SVĚT MIMOŇŮ (NEBOLI LIDÍ ODLIŠNÝCH) A NORMOŇŮ (NEBOLI LIDÍ NORMÁLNÍCH)? ZATÍMCO JSME SE SNAŽILI TYTO SVĚTY PROPO- JOVAT, ZJISTILI JSME, ŽE SVĚT JE VE SKUTEČNOSTI JENOM

Více

Praha zblízka. Školní výlety. Exkurze. Zahraničí. Ozdravné pobyty. Mateřské školky

Praha zblízka. Školní výlety. Exkurze. Zahraničí. Ozdravné pobyty. Mateřské školky Praha zblízka Školní výlety Exkurze Zahraničí Ozdravné pobyty Mateřské školky Praha zblízka Praha je čítankou historických slohů. Najdeme tu románskou rotundu, gotickou katedrálu, souhvězdí barokních

Více

BYSTŘICK. Slavnosti brambor v Bystřici přilákaly 2000 návštěvníků První obnovené Slavnosti brambor vzbudily nečekaný zájem. Farmou

BYSTŘICK. Slavnosti brambor v Bystřici přilákaly 2000 návštěvníků První obnovené Slavnosti brambor vzbudily nečekaný zájem. Farmou BYSTŘICK ZPRAVODAJ MĚSTA BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM A MIKROREGIONU BYSTŘICKO ŘÍJEN 2013 / ROČNÍK VIII. 6900 VÝTISKŮ, ZDARMA Outdoorfilm opět v Bystřici Po roce se do Bystřice opět vrací Mezinárodní festival

Více

Ceny pobytů - turnusy LDT r.2008 (délka turnusů nezměněna, kvůli dřívějšímu začátku prázdnin došlo k posunům termínů)

Ceny pobytů - turnusy LDT r.2008 (délka turnusů nezměněna, kvůli dřívějšímu začátku prázdnin došlo k posunům termínů) Informace o táboře a závazné pokyny pro klienty a účastníky tábora (dále jen Závazné pokyny) verze II Provozovatel tábora: Cestovní kancelář Mgr. Robert Černý - Star Line, Hloubětínská 374/10, 198 00 Praha

Více

MĚSÍČNÍK HUSOVY LOUNY 2015. červenec 2015. kulturní a sportovní 3. 4. 7. 11. 7. SÝKOROVY POČEDĚLICE (GAML otevřena od 11.00 do 19.

MĚSÍČNÍK HUSOVY LOUNY 2015. červenec 2015. kulturní a sportovní 3. 4. 7. 11. 7. SÝKOROVY POČEDĚLICE (GAML otevřena od 11.00 do 19. červenec 2015 KL O U N S K Ý M Ě S Í Č N ÍLOUNSKÝ kulturní a sportovní KL O U N S K Ý M Ě S Í Č N Í MĚSÍČNÍK Všeobecný měsíční přehled kulturních, společenských a sportovních akcí pořádaných v Lounech

Více

3/ 2015 XVI. ROCNÍK DVOUMESÍCNÍK

3/ 2015 XVI. ROCNÍK DVOUMESÍCNÍK 3/ 2015 XVI. ROCNÍK DVOUMESÍCNÍK Máte-li nápad na další využití tohoto objektu, neváhejte a napište nám. Své náměty zasílejte na Obecní úřad Helvíkovice nebo ouhelvikovice@orlicko.cz. Přeji Vám krásné

Více

DIVADELNÍ SKUPINA TEMNO DOBÝVÁ MORAVU

DIVADELNÍ SKUPINA TEMNO DOBÝVÁ MORAVU DIVADELNÍ SKUPINA TEMNO DOBÝVÁ MORAVU DIVADELNÍ SKUPINA TEMNO DOBÝVÁ MORAVU Hospodaření města k 30.6.2014 n Rád bych vás seznámil se stavem financí našeho města v polovině roku. Příjmy se vyvíjejí pozitivně

Více

aneb kam za dobrodružstvím o prázdninách

aneb kam za dobrodružstvím o prázdninách Dětský prázdninový pas Změna programu vyhrazena Město Prachatice 2015 odbor kultury, školství a cestovního ruchu aneb kam za dobrodružstvím o prázdninách Tento materiál je neprodejný! www.prachatice.eu

Více