17. MS VETERÁNŮ VE STOLNÍM TENISU

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "17. MS VETERÁNŮ VE STOLNÍM TENISU"

Transkript

1 17. MS VETERÁNŮ VE STOLNÍM TENISU AUCKLAND NABÍDKY NA ZÁJEZD: OBSAH: a) Úvod, včetně variantové tabulky b) Přihlášky c) Nabídky CK PUZZLE d) Nabídky CK Vojtek e) Všeobecně f) Vklady a ZZ g) Závěr a) ÚVOD Vážení přátelé, nenechte si prosím ujít nejvzdálenější destinaci na světě, kde se může šampionát uskutečnit. Nic vzdálenějšího už není! A navíc je tento zájezd století organizován převážně turisticky, abyste z těchto vzdálených a velmi odlišných zemí viděli, co nejvíce a uchovali si vzpomínky na celý život! Řekněte, kdy se vám podaří vidět na obloze Jižní kříž a Slunce, které vychází na východě, ale na západ putuje přes sever a nikoliv přes jih jako u nás. Být u protinožců je pravdivé rčení a nejlépe je si vše, co je jiné ověřit na vlastní oči! Vzdálenost Praha Auckland je vzdušnou čarou necelých km a časový posun + 12 hodin. ČMKV přijmul tentokrát nabídky na zájezd od dvou CK, z důvodů vašeho většího výběru, podle vašich cestovních zájmů, času a hlavně podle stavu vašich financí. V zájmu umožnění většímu množství našich členů nepřijít o zájezd století, zvolili jsme i výrazně levnější CK Austrália - Puzzle,Zlín s heslem: 17. MS TÉMĚŘ PRO KAŽDÉHO. Jako protiváha stojí tradiční CK Treffpunkt Vojtek, Aue s heslem: 17. MS V LUXUSNÍM BALENÍ, s vyššími cenami, ale kvalitnějšími službami. Abych vám jenom trochu umožnil výběr, připravil jsem pro vás přehlednou tabulku, kde máte možnost výběru dokonce z osmi variant! Vše si dobře rozmyslete, případně ještě před vaším rozhodnutím vám mohu poskytnout doplňující informace. A nebojte se mailovat nebo volat, rád vám pomohu!

2 PŘEHLEDNÁ TABULKA S OSMI VARIANTAMI: var CK země místo datum počet nocí cena záloha 1 PUZZLE - ZLÍN Austrálie, NZ Sydney, Auckland (3 + 8) PUZZLE - ZLÍN Austrálie, NZ, Fiji Sydney, Auckland, Viti Levu ( ) TREFFPUNKT - VOJTEK NZ Rotorua,Auckland (3 + 8) TREFFPUNKT - VOJTEK Austrálie, NZ Sydney,Rotorua,Auckland ( ) TREFFPUNKT - VOJTEK NZ, Fiji Rotorua, Auckland, Viti Levu ( ) TREFFPUNKT - VOJTEK NZ Rotorua, Auckland, Jižní ostrov ( ) TREFFPUNKT - VOJTEK Austrálie, NZ, Fiji Sydney, Rotorua, Auckland,Viti Levu ( ) TREFFPUNKT - VOJTEK Austrálie, NZ Sydney, Rotorua, Auckland, Jižní ostrov ( ) U variant č. 3, 4, 5, 6, 7 a 8 nabízí CK Vojtek dvě možnosti při ubytování osmi nocí v Aucklandu a to hotely Rose Park *** nebo Waldorf ****+. Pokud si vyberete hotel Waldorf je cena u všech variant o CZK vyšší. Všechny nabízené hotely jsou vždy se snídaní a ve dvoulůžkových pokojích. V případě změny i na vaše přání může to být i jinak. b) PŘIHLÁŠKY NA ZÁJEZD Poslední termín přihlášek je nejpozději V této době už každý musí mít zaplacenou zálohu ve výši podle připojené variantové tabulky, to je od do CZK. Doplatek musí být zaplacen do Kdo nebude mít zaplacený doplatek v tomto termínu, vrátíme mu zpět zaplacenou zálohu. Pochopitelně každému srazíme část vkladů z přihlášek, podle storna pořadatelů a peníze za Zařízení zájezdu. Jednalo by se o částku asi CZK pro hráče a 500 CZK pro doprovázející osobu. Doufám, že to nebude potřeba a každý, kdo se přihlásí, zaplatí zálohu i doplatek. Pochopitelně můžete platit celý zájezd v termínu do najednou. Platby proběhnou jedině prostřednictvím bankovního systému, možné výjimky lze dohodnout pouze u Slováků. Pro tento zájezd je vyhrazeno konto: Poštovní spořitelna, Lumir Ruzha, č. konta: /0300. Variabilní symbol vám přidělíme třeba i po předběžné přihlášce. Máme prosbu, po prostudování našich nabídek, byli bychom velice rádi, kdybyste nám oznámili předběžnou zcela nezávaznou přihlášku, nejpozději do Přihlášky naostro už proběhnou od Vaší předběžnou a zcela nezávaznou přihláškou byste nám u tohoto nesmírně složitého zájezdu velice pomohli. Rádi bychom také přijmuli od několika stálých účastníků mimořádnou asi desetitisícovou zálohu, abychom mohli rezervovat hotely či letenky. Předem děkujeme za ochotu. Obě CK si vyhrazují, že v případě malého zájmu o některou variantu, tuto variantu zruší a nabídnou vám přechod k jiné variantě. Kontaktní adresy po celou dobu zájezdu: Lumír Ruzha, Na Šutce 405/19, Praha 8. Tel.: , mob.: , seznam.cz nebo Dušan Molitoris, U Srnčího dolu 24, Jablonec, Mob.: , seznam.cz. Vzhledem ke špatné mojí slyšitelnosti, prosím přihlašujte se nejlépe mailem či SMS. V případě telefonu, volte pevnou linku, moje slyšitelnost v mobilu je bohužel bez záruky. Vydání těchto nabídek bylo velice pracné a obsáhlé. Do tištěné podoby se mi bohužel nevejdou krásné fotografie míst, hotelů a podobně. Tyto fotografie si můžete stáhnout z našeho webu a jsou součástí těchto nabídek. Omlouvám se a děkuji za pochopení.

3 c) NABÍDKY CK AUSTRÁLIA PUZZLE ZLÍN Tato CK se v našich zájezdech objevila poprvé. CK Puzzle se specializuje na Austrálii, Nový Zéland a exotické ostrovy. Majitelem této dynamické CK je Ing. Karel Topič se synem. Námi vybrané trasy, nám cestovka lehce splnila, protože se zaměřují na zájezdy na přání. Jelikož nám jejich nabídka vyhovovala, zařadili jsme tuto CK do našich cestovních variant. A teď už to záleží jenom na vás. Informujeme ještě, že tato CK je pojištěna proti úpadku. Všechny nabízené hotely i trasy mají osobně procestované a navíc s námi pojede i jejich český průvodce. VARIANTA č. 1. TRASA: PRAHA SYDNEY AUCKLAND A ZPĚT TERMÍN: POČET NOCÍ 11 ( 3 + 8) CENA: CZK 1-2)PO : Odlet z Prahy s AIR KOREA ve večerních hodinách. Trasa: Praha Paříž (přestup) Soul Sydney. 3)ST : Přílet do Sydney v ranních hodinách. Transfer do hotelu. V pozdním odpoledni pěší prohlídka s naším průvodcem. Doba, dle dohody až do maxima 4 hodin. Nocleh. 4)ČT : Pěší prohlídka města s průvodcem. Prohlídka přístavu se světoznámou Operou a ikonickým mostem Harbour Bridge. Zbytek dne na prohlídku starobylé čtvrti Rocks a Darling Harbour. Prohlídka, dle dohody do maxima 6 hodin nebo je možnost kdykoliv navázat na individuální program. Nocleh. 5)PÁ : Celodenní výlet do národního parku Blue Mountains. Tento park je nejznámější v okolí Sydney, uvidíte skalní formaci Tři sestry, zastavíte se v dějišti OH 2000 a zpět do Sydney se poplavíte lodí kolem Opery. Nocleh. 6)SO : Ráno transfer z hotelu na letiště a přelet do Aucklandu, největšího města Nového Zélandu. Opět transfer, tentokrát do motelu AK West ***. Pro hotelové hosty je k dispozici bazén. Vzdálenost od motelu do herny je 2,8 km. Individuální program. Nocleh. 7)NE : Na celý týden od neděle do neděle nám bude přidělen autobus podle počtu účastníků. Dopoledne bude okružní jízda s naším průvodcem po Aucklandu. Odpoledne odjedete do haly, kde bude prezentace, trénink a zúčastníte se zahajovacího ceremoniálu MS. Po skončení zpět do motelu. S tímto autobusem bude možnost pro DO a pro momentálně nehrající hráče uskutečňovat krátké výlety po Aucklandu a okolí. Nocleh. 8-9)PO,ÚT : Zahájení 17. MS ve skupinách. Hrají se singly i čtyřhry. Doprava z motelu do herny bude třikrát denně podle programu šampionátu a bude upřesněna na místě. Noclehy. 10)ST : Volný den. Uskuteční se celodenní výlet s průvodcem do vyhlášené turistické oblasti Rotorua. Vzdálenost asi 220 km jedna cesta. Prohlídka města Rotorua, které má asi obyvatel. V okolí města uvidíte gejzíry, geotermické parky, překrásná i kouřící jezera, termální koupele a všude maorskou kulturu. Pokud čas dovolí, tak může být i koupání v termálních pramenech. Ve večerních hodinách návrat do Aucklandu. Nocleh.

4 11-12)ČT, PÁ : Pokračování šampionátu systémem KO v singlech i čtyřhrách. Doprava do herny bude stejná jako v pondělí či v úterý. Ve čtvrtek je možnost posílení dopravy. Noclehy. 13)SO : Závěrečné boje, semifinále a finále. Ukončení šampionátu v odpoledních hodinách. Doprava do herny podle programu. Dle přání účastníků je možnost uspořádání vlastního večírku. Nocleh. 14)NE : Transfer z motelu na letiště a odlet do Soulu v odpoledních hodinách. Přerušení letu, večeře, nocleh a snídaně zdarma, vše je v ceně letenky. Ve večerních hodinách je možnost fakultativního zájezdu do Soulu. Vše je trochu ztíženo vzdáleností, protože letiště Soul je asi 70 km jedna cesta, ale uskutečnit se to podle Ing.Topiče nechá! 15)PO : Pokračování letu Soul Paříž (přestup) Praha. Ukončení zájezdu. VARIANTA č. 2. TRASA: PRAHA SYDNEY AUCKLAND FIJI (FIDŽI) A ZPĚT TERMÍN: CELKEM NOCÍ: 15 ( ) CENA: CZK 1-13) : Vše je úplně stejné jako u varianty č. 1 14)NE : Transfer z motelu na letiště a odlet na Fiji do Nadi. Po příletu nás bude očekávat místní průvodce, protože český průvodce už na Fiji nebude. Transfer do hotelu cestou po pobřeží asi dvě hodiny. Ubytování bude v hotelu Garden Room ****. Klimatizace, TV, balkon, internet. 15) PO : Volný den. Koupání, možnost využití nemotorizovaných vodních sportů, zdarma je i vstup do posilovny. K dispozici za pronájem jsou volejbalové či tenisové kurty, golf, potápění či možnost zapůjčení auta. Nocleh. 16)ÚT : Celodenní výlet do Suvy, hlavního města Fiji, která má asi obyvatel. Nákupy suvenýrů, možnost ochutnání fidžijských jídel a další program. Nocleh. 17)ST : Volný program, vše jako v pondělí. Nocleh. 18)ČT : Transfer z hotelu na letiště a přelet do Aucklandu. Přílet do Soulu v odpoledních hodinách. Vše ostatní je stejné jako u varianty č. 1. dne )Pátek : Pokračování letu ze Soulu do Paříže (přestup) a dále do Prahy. Ukončení zájezdu. CENA ZAHRNUJE: Všechny letenky Praha Sydney Auckland Fiji a zpět. Zpáteční let je pochopitelně bez Sydney. Vše včetně letištních tax a poplatků. Počet nocí je vždy uveden ve variantové tabulce. Ubytování je ve dvoulůžkových pokojích se snídaní, včetně trasferů z hotelu na letiště a naopak. Služby českého průvodce po celou dobu zájezdu mimo Fiji. Celodenní výlety autobusem v Sydney, do Rotorua, na Fiji do Suvy. Přidělení autobusu podle počtu účastníků od neděle 11.5 do neděle CENA NEZAHRNUJE: Osobní pojištění. Vklady do soutěže ve výši 240 NZD pro hráče asi CZK a 65 NZD asi CZK pro doprovázející osobu. Zařízení zájezdu 300 CZK pro hráče a 100 CZK pro doprovázející osobu. Stravování. POZNÁMKA: Všechny časy a různá doplnění včas upřesníme, zatím je berte jako orientační.

5 d) NABÍDKY CK TREFFPUNKT Ing. VOJTEK AUE Tato CK vám nabízí zájezdy na 17. MS veteránů ve stolním tenisu. Jako aktivní hráč a úspěšný účastník evropských i světových šampionátů, znám z praxe specifické podmínky těchto mistrovství, což mi umožňuje společně s dlouholetými zkušenostmi v oblasti turismu optimální realizaci těchto zájezdů. V Sydney i v Aucklandu jsem si již koncem roku 2012 osobně prohlédl nabízené hotely a seznámil se s místními podmínkami. Na základě získaných zkušeností jsem pro vás připravil různé pobyty s rozsáhlým programem, včetně prodloužení zájezdů na Fiji (Fidži) a na Jižní ostrov. VARIANTA č. 3. TRASA: PRAHA ROTORUA - AUCKLAND A ZPĚT TERMÍN: POČET NOCÍ: 11 ( 3 + 8) CENA: CZK (V HOTELU WALDORF: CZK) 1-2)PO, ÚT : Odlet z Prahy nebo Vídně. Přílet do Aucklandu dne )ST : Skupinu vyzvedne průvodce na letišti v Aucklandu a autobusem se pojede dál směrem do vulkanické oblasti Rotorua, která je srdcem maorijské kultury. Doba jízdy asi 3 hodiny. Zde budeme ubytováni v hotelu Novotel Royal Lakeside ****. Po oficiálním přivítání a přípitku si vychutnáme společnou večeři v hotelové restauraci, která je v ceně zájezdu. 4)ČT : Tento den odstartujeme v Te Puia kulturním středisku Maorů a zúčastníme se uvítacího ceremoniálu s folklorním programem v Marae tradičním společenském domě. Navštívíme geotermální oblast s unikající párou, bahnitými jezírky a gejzíry. Budeme pozorovat ptáky kiwi a navštívíme maorskou řezbářskou a přádelnickou dílnu. Prohlédneme si malebné městečko Rotorua s jeho jezerem, zahradami Goverment a muzeum, projedeme kolem novozélandské sopky Mount Tarawera (poslední erupce byla v roce 1886) a zastavíme u modře a zeleně zbarvených jezer, která jsou lemována obřími rostlinami kapradí. Fakultativní odpolední aktivity: Den se může zakončit v polynéských lázních, okružním letem helikoptérou nebo v Hells Gate jízdou na gondolách. Nocleh. 5)PÁ : Navštívíme nejmladší vulkanický ekologický systém na světě Waimangu Valley. Turistická stezka nás přivede k jednomu z divů matky přírody, uvidíme krátery, gejzíry, obrovské kouřící jezero, nezvyklé a zřídka se vyskytující rostliny. Dále pokračujeme v cestě na jih k jezeru Taupo. Zde nastoupíme na loď a připlujeme po řece Waikato k vodopádům Huka. Po odpočinku se pokocháme pohledem na největší aktivní sopky v národním parku Tongariro. Nocleh. 6)SO : Na zpáteční cestě do Aucklandu se zastavíme v oblasti jeskyní Waitamo s unikátním druhem světlušek, které nám budou v jeskyni svítit na cestu. Následuje cesta do hotelu v Aucklandu a po krátkém odpočinku mohou zájemci jet ještě na trénink do haly. Nocleh v hotelu Rose Park *** nebo Waldorf ****+. 7)NE : Po snídani následuje celodenní výlet do okolí Aucklandu. Pojedeme směrem na sever přes přístavní most do české obce Puhoi, která byla založena před 150 roky. Dále se zastavíme v centru výroby medu a potom navštívíme ovčí show. Atraktivní show ovčáckých psů, třídění a stříhání ovcí. Potom přejedeme do regionu Matakana do vinařství, kde se dozvíme vše o výrobě bílého a červeného vína i s ochutnávkou. Ve stylové restauraci bude podáván oběd, který je v ceně

6 zájezdu. Ještě se zastavíme u lesa se stromy kauri, to jsou novozélandské obří stromy a uděláme si krátkou lesní procházku. Na zpáteční cestě pojedeme do haly, kde bude akreditace, trénink a oficiální slavnostní zahájení 17. MS. Nocleh. 8-9)PO,ÚT : Začíná 17. MS ve skupinách. Hrají se singly i čtyřhry. Doprava do haly. Noclehy. 10)ST : Volný den, který věnujeme prohlídce Aucklandu. Nejprve navštívíme akvárium Kelly Tarltons se známou arktickou expozicí. Budeme procházet průhledným tunelem a pozorovat vodní živočichy, včetně legrační kolonie tučňáků. Dále navštívíme botanickou zahradu, Mission Bay, Sky Tover, Viadukt Harbour a Auckland Harbour Bridge. Potom pojedeme k plážím s černým pískem u Tasmánského moře a seznámíme se s kolonií ptáků z rodiny albatrosů. V kavárně u pláže bude podáván oběd, který je v ceně zájezdu )ČT,PÁ : Pokračuje 17.MS systémem KO v singlech i čtyřhrách. Doprava do haly. Noclehy. 13)SO : Hraje se semifinále a finále. V odpoledních hodinách ukončení šampionátu. Doprava do haly. Nocleh. 14)NE : Po snídani odjezd do města, prohlídka muzea Aucklandu. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy. 15)PO : Přílet do Prahy, ukončení zájezdu. VARIANTA č. 4. TRASA: PRAHA SYDNEY ROTORUA - AUCKLAND A ZPĚT TERMÍN: POČET NOCÍ: 14 ( ) CENA: CZK (V HOTELU WALDORF CZ) 1)SO : Tento den odlétáme z Prahy s leteckou společností Emirates. Do Sydney přiletíme v neděli večer. 2)NE : Ve večerních hodinách přiletíme do Sydney, následuje transfer do hotelu Metro Central. Nocleh 3)PO : Během prohlídky města Sydney poznáme tuto moderní metropoli. Od Mrs Macquartes Chair budeme mít fantastický pohled na krásný přístav, na světoznámou budovu Opery a monumentální most Harbour Bridge. Prohlédneme si Watson Bay se slavnými pískovcovými útvary se znakem města. Po cestě podél Oxford Street se dostaneme k nejznámější pláži v Austrálii Bondi Beach. Zbytek dne strávíme v historické části The Rocks, kde na vás čeká řada restaurací, barů a obchodů se suvenýry. 4)ÚT : V celodenním výletu do Blue Mountains (Modrých hor) uvidíme nejdříve toto, přes 1000 metrů vysoké pískovcové pohoří s hlubokými propastmi a údolími. Navštívíme světově chráněný park Widlife Park, kde se seznámíme s australskou faunou a dostaneme se do blízkého kontaktu se zvířaty jako koalou, klokany, pštrosy a ježurami. K obědu si dáme tradiční Aussie BBQ. Uvidíme známou skalní formaci Three Sisters a budeme mít možnost jízdy zvanou Scenic Railway. Návrat absolvujeme lodí do přístavu Sydney. Nocleh.

7 5)ST : Transfer na letiště a odlet do Aucklandu. Z Aucklandu se ihned pokračuje dál autobusem do Rotorua. Další itinerář zájezdu: Po přeletu Sydney Auckland je vše až do konce zájezdu úplně stejné jako u varianty č. 3. VARIANTA č. 5. TRASA: PRAHA ROTORUA AUCKLAND FIJI (FIDŽI) A ZPĚT TERMÍN: POČET NOCÍ: 16 ( ) CENA: CZK (V HOTELU WALDORF: CZK) Itinerář je až do 13. dne to je do soboty úplně stejný jako u varianty č. 3. Dále se pokračuje: 14)NE : Transfer na letiště a odlet do Nadi. Přivítání s květinami na letišti a předání hotelových voučerů. Transfer z letiště do hotelu Crusoes Retreat. Nocleh. 15)PO : Volný den můžete strávit relaxováním ve Wellness, potápěním nebo šnorchlováním. Kromě tohoto se můžete koupat nebo slunit na soukromé hotelové pláži. 16)ÚT Celodenní výlet Jewel of Fiji s průvodcem, návštěva místní vesnice, tradiční oběd Lovo, plavba na vorech, Magic Waterfalls. Nocleh )ST,ČT : Stejný program jako v pondělí )PÁ : Transfer z hotelu na letiště v Nadi. Odlet do Aucklandu. 20)SO : Přílet do Prahy, ukončení zájezdu. VARIANTA č. 6. TRASA: PRAHA ROTORUA AUCKLAND JIŽNÍ OSTROV A ZPĚT TERMÍN: POČET NOCÍ: 16 ( ) CENA: CZK (V HOTELU WALDORF: CZK) Ve dnech 1 13 je úplně stejný u varianty č. 3 a dále pokračuje: 14)NE : Transfer na letiště a odlet do Christchurchu. Dále se vydáme přes Canterburry a Castle Hill do národního parku Arthurs Pass do srdce novozélandských Alp s jejich četnými štíty, propastmi, nánosy kamení a širokými řečišti. Projedeme až k malé obci Franz Joseph a shlédneme ledovcové údolí ve tvaru písmene V s nejaktivnějším ledovcem na světě. Opcionálně možnost letu a přistání helikoptérou na ledovci nebo pěší túry s průvodcem po ledovci (není v ceně zájezdu). Nocleh. 15)PO : Ráno si uděláme pěší túru kolem jezera Matheson a vychutnáme si nádherný panoramatický výhled na Mt. Cook a Mt. Tasman. Budeme pokračovat k ledovcovému údolí Fox Glacier, ve kterém se zdržují hluční papoušci Kea. Projedeme deštný prales s jeho průzračnými řekami. Krátce se zastavíme u Ship Creek a pokračujeme k městečku Haasts. Ve vnitrozemí pak dále

8 do Wanaka, které se rozkládá u překrásného, jižními Alpami lemovaného jezera a na tři noci se ubytujeme v Queenstownu. Nocleh. 16)ÚT : Dnes si odpočineme a užijeme si velkolepého alpského střediska. Je ovšem také možné vybrat si fakultativní aktivity jako Jetboot, vzrušující rafting na divoké vodě, chytání pstruhů, rýžování zlata v Arrowtownu nebo odpočinek při ochutnávce vína. Váš průvodce vám jistě poradí. Nocleh. 17)ST : Z Queenstownu pojedeme podél břehu jezera Wakatipu do Te Anau. Odtud budeme pokračovat přes území fjordů do národního parku a přes Homer tunel k Milford Sound fjordům. Odtud pojedeme přes dvě hodiny lodí až k Tasmánskému moři. Obdivuhodný Mitre Peak, vodopády, hory a mořská fauna umožňují v jedné z nejoblíbenějších turistických oblastí fotky jako z pohlednic. Nocleh. 18)ČT : Podíváme se na propast s protékající řekou a zastavíme u subtropických ovocných zahrad. Dále budeme pokračovat kolem Omarama a Twizel. Užijeme si překrásné horské krajiny, jižní Alpy s jejich vysokými štíty a tyrkysovými jezery Pukaki a Tekapo. Večer si můžeme oddechnout v lázeňském středisku (fakultativně). 19)PÁ : Navštívíme památník průkopníků Mackenzie a Kostel ovčáků, které se nacházejí u jezera Tekapo. Transfer na letiště do Christchurchu a dále do Aucklandu. 20)SO : Přílet do Prahy a ukončení zájezdu. VARIANTA č. 7. TRASA: PRAHA SYDNEY ROTORUA AUCKLAND FIJI A ZPĚT TERMÍN: POČET NOCÍ: 19 ( ) CENA: CZK (V HOTELU WALDORF: CZK) Vše je úplně stejné jako u varianty č. 4 č. 5. VARIANTA č. 8. TRASA: PRAHA SYDNEY ROTORUA AUCKLAND JIŽNÍ OSTROV A ZPĚT TERMÍN: POČET NOCÍ: 19 ( ) CENA: CZK (V HOTELU WALDORF: CZK) Vše je úplně stejné jako u varianty č. 4 a č. 6. CENA ZÁJEZDŮ PODLE VARIANT č. 3, 4, 5, 6, 7, a 8 ZAHRNUJE: Veškerou leteckou přepravu, včetně letištních tax a poplatků. Všechny transfery letiště hotel a naopak. Nabízené noclehy jsou vždy se snídaní a ve dvoulůžkových pokojích. V Aucklandu je zajištěna

9 doprava do herny po dobu 17. MS. V ceně jsou zahrnuty celodenní výlety se vstupy během uvedeného programu. Přivítání s přípitkem a slavnostní večeří a dále obědy nebo večeře, pokud je v itineráři uvedeno, že jsou v ceně zájezdu. Služby českého průvodce po celou dobu zájezdu. CENA NEZAHRNUJE: Veškeré fakultativní aktivity. Startovné na 17. MS, které je ve výši 240 NZD asi CZK pro hráče a 65 NZD asi 1050 CZK pro doprovázející osobu. Zařízení zájezdu 300 CZK pro hráče a 100 CZK pro doprovázející osobu. Stravování. Osobní zdravotní pojištění a pojištění proti stornu zájezdu. POZNÁMKA: Různé časy a některá doplnění včas upřesníme, zatím je berte jako orientační. e) VŠEOBECNĚ NAVŠTÍVENÉ DESTINACE: 1)Austrálie: Rozloha 7, km2. Je zhruba 100 x větší než naše republika. Počet obyvatel 22, Hlavní město je Canberra s obyvateli. Největší město je Sydney, které má 4, obyvatel. Je to také jediné místo, které v Austrálii můžeme navštívit. Sydney je moderní velkoměsto se známou Operou. Stále soupeří se svým největším rivalem, s druhým největším městem Melbourne, které má 3, obyvatel. V Melbourne se také hrálo v roce MS veteránů a zúčastnilo se ho 36 českých hráčů. Tehdy jsme přivezli pouze 1 BM získanou Miroslavem Rezkem v kat. M80D. To byla bída! 2)Nový Zéland: Rozloha km2. Je zhruba 3,5 x větší než naše republika. Za to počet obyvatel je mnohem nižší než u nás, mají asi necelých 4, obyvatel. Hlavním městem je Wellington (nenavštívíme) s asi obyvateli. Naším cílovým místem je ovšem největší město Nového Zélandu Auckland, který má necelý 1, obyvatel. Dále cituji Jiřího Vojtka: Tato metropole se nachází v nejužším místě Severního ostrova mezi Pacifikem a Tasmánským mořem. Ať jste v Aucklandu kdekoliv, moře není nikdy daleko. Vodní plochy a pobřeží v okolí jsou tak různorodé jako samotné město. Moře i krajina lákají celou řadou atrakcí nejen milovníky přírody, ale i turisty, sportovce a dokonce i milovníky vína. Auckland nabízí jedinečný přírodní zážitek, svéráznou kulturu i příjemné posezení v kavárnách či restauracích. Je perfektním výchozím bodem a branou Nového Zélandu. Na Novém Zélandu ještě navštívíme na Severním ostrově nejznámější turistickou oblast Rotorua. Bližší je v itineráři zájezdu. Také je možné navštívit ještě nádherný Jižní ostrov, kde účastníky čeká pětidenní putování. Rovněž podrobněji se s Jižním ostrovem seznámíte v itineráři, ale pozor je to opravdu pouze pro mladší a zdatnější účastníky! 3)Fiji (Fidži): Tuto ostrovní republiku můžeme také navštívit. Fiji má rozlohu km2, asi čtvrtina ČR. Počet obyvatel Má dva hlavní ostrovy Viti Levu a Vanua Levu, na těchto dvou ostrovech žije 90% obyvatel. My se spokojíme pouze s největším ostrovem Viti Levu, na kterém se nachází i hlavní město Suva se obyvateli. Fiji je od roku 1970 samostatnou republikou, když se odtrhlo od Velké Británie. Žije zde 50% Fidžijců (Melanézanů), 45% Indů, ti sem byli dovezeni Angličany na práci a 5% ostatních. Na Viti Levu je i nejvyšší hora Tomanivi s 1323 metry. Hlavní vývozní položkou je třtinový cukr, kopra, kokosové ořechy a zázvor. Jinak žijí převážně z turistického ruchu. Vzdálenost Fidži - Auckland je km. CESTOVNÍ DOKLADY: Do Austrálie jsou nutností. CK Puzzle na náš dotaz nám okamžitě odpověděla, že pro všechny účastníky zajistí viza sama a zdarma! S CK Vojtek budeme ještě jednat. Na Nový Zéland viza

10 nepotřebujete, stačí pas, který však musí mít platnost ještě 6 měsíců po návratu do ČR. Platnost vašeho pasu musí končit nejdříve Navíc musíte mít krytí asi NZD na měsíc a osobu, já ovšem nevím, jak by to chtěli kontrolovat, pokud má někdo jakoukoliv bankovní kartu. Každý účastník musí vyplnit Arrival Card, kterou dostanete v letadle. Na Fiji, buď dostanete viza na letišti, nebo nebudou vůbec potřeba. Ještě vás informujeme. MĚNY A KURZY: V Austrálii se platí australským dolarem AUD, který má hodnotu asi 18 až 19 CZK. Na Novém Zélandu mají novozélandský dolar NZD s hodnotou kolem 16 CZK. Mince jsou v hodnotě: 5, 10, 20 a 50 centů, 1 a 2 dolary. Bankovky: 5, 10, 20, 50 a 100 dolarů. Na Fiji platí fidžijský dolar FJD s hodnotou kolem 11 CZK. POČASÍ: V květnu je na Novém Zélandu podzim. Průměrná teplota je stupňů, doba slunečního svitu asi 6:00 hodin a teplota vody do 21 stupňů. Příroda by měla být ještě v zeleném. Je nutné pochopitelně počítat i s deštěm či se snížením teplot. f) VKLADY DO SOUTĚŽE A ZAŘÍZENÍ ZÁJEZDU Vklady do soutěže jsou proti Stockholmu a Brémám o 10 EUR vyšší a vzrostly na 140 EUR. Předpokládáme, že při hromadných přihláškách nám dají pořadatelé slevu, i když to v jejich bulletinu zatím není. Zeptáme se. Přihlášky jsou do za 240 NZD asi CZK. Pro doprovázející osobu jsou za 65 NZD asi CZK. Od do už za 290 NZD. Počítají s maximálním stavem hráčů. Pokud by byl tento maximální stav překročen třeba , pak už nikoho nevezmou! Zařízení zájezdu (ZZ). Je stanoveno pro hráče ve výši 300 CZK a pro doprovázející osobu 100 CZK. Z této částky se vlastně platí celá organizace zájezdu: telefony, poštovné, peníze za poslání vkladů, kopírování a podobně. Tato částka bude po skončení zájezdu vyúčtována. g) ZÁVĚR V této vyčerpávající a několikastránkové nabídce, jsme vám dali možnost vybírat dokonce ze dvou CK a celkem osmi variant, vám přejeme šťastný výběr. Vše si dobře a v klidu rozmyslete. Pokud už se rozhodnete pro některou variantu, přihlaste se, platit můžete až v termínu. V záplavě množství předávaných informací se nám pochopitelně mohlo stát, že jsme někde chybovali nebo jsme na něco úplně zapomněli. Prosím neváhejte nás o tomto problému informovat. Předem se omlouváme. Velice si přejeme, aby se zájezd po všech stránkách vydařil k vaší spokojenosti, nedošlo k žádným problémům a už předem se budeme těšit ze šťastného a bezpečného návratu všech účastníků. S pozdravem Lumír Ruzha a Dušan Molitoris

Týdenní zábavná dovolená v Riccione

Týdenní zábavná dovolená v Riccione Týdenní zábavná dovolená v Riccione Termín cesty: 28.8 4.9 2015 Počet osob: nabídka od 8 osob Doprava: letecky Highlights: 7-denní pobyt ve vyhlášeném letovisku - Riccione Gay pláž Osobní gay průvodce

Více

Vzdělávací materiál vznikl v rámci projektu Vzdělávání pro život, Zlepšení podmínek pro vzdělávání na středních školách, CZ.1.07/1.5.00/34.

Vzdělávací materiál vznikl v rámci projektu Vzdělávání pro život, Zlepšení podmínek pro vzdělávání na středních školách, CZ.1.07/1.5.00/34. Vzdělávací materiál vznikl v rámci projektu Vzdělávání pro život, Zlepšení podmínek pro vzdělávání na středních školách, CZ.1.07/1.5.00/34.0774 ANOTACE Číslo a název šablony: III/2 Inovace a zkvalitnění

Více

Glikorisa Beach*** www.cdtravel.cz Řecko Samos. ŘECKO Samos / Pythagorion. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.

Glikorisa Beach*** www.cdtravel.cz Řecko Samos. ŘECKO Samos / Pythagorion. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz. Glikorisa Beach*** Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Samos / Pythagorion www.cdtravel.cz Řecko Samos Poloha:oblíbený hotel ve velice klidném až osamoceném

Více

1. VARIANTA ČTRNÁCTIDENNÍ POBYT 3.8. 16.8.2011 S 20 TI LÉČENÍMI V RESORTU RAGARA BEACH

1. VARIANTA ČTRNÁCTIDENNÍ POBYT 3.8. 16.8.2011 S 20 TI LÉČENÍMI V RESORTU RAGARA BEACH POBYT NA FILIPÍNÁCH S FILIPÍNSKÝM LÉČITELEM ČTYŘI VARIANTY POBYTU 1. VARIANTA ČTRNÁCTIDENNÍ POBYT 3.8. 16.8.2011 S 20 TI LÉČENÍMI V RESORTU RAGARA BEACH Odlet z Prahy Ruzyně 1.8.2011 v 15.50 h. do Dubaje.

Více

BAR - HOTEL PRINCESS ****

BAR - HOTEL PRINCESS **** BAR - HOTEL PRINCESS ****, - denní zájezd severozápa část barského pobřeží je co do příroch krás srovnatelná s pobřežím v okolí Budvy. Krásné, rozlehlé pláže, výborné podnebí, příro a kulturní zajímavosti,

Více

Akce: Golf a wellness - hotel Livada Prestige *****, Fee a wellness v ceně / č.3246

Akce: Golf a wellness - hotel Livada Prestige *****, Fee a wellness v ceně / č.3246 CK TURISTA Akce: Golf a wellness - hotel Livada Prestige *****, Fee a wellness v ceně / č.3246 4,5,6,7 - denní zájezd Slovinské termální lázně Moravské Toplice se již staly mezi golfisty pojmem. Skvělé

Více

NĚMECKO - Údolí Mosely

NĚMECKO - Údolí Mosely NĚMECKO - Údolí Mosely Nabídka incentivní cesty spojené s degustací vín Termín: 26. 30.8. 2015 Počet: 10-15 osob rodí se zde ta nejušlechtilejší vína z odrůdy Ryzlink rýnský Program cesty Během tohoto

Více

8. SPAIN TROPHY 2015

8. SPAIN TROPHY 2015 HONEYTOUR SPORTS s.r.o. Štětínská 341/38 181 00 PRAHA 8 TEL/FAX. 00420 233 550 495 MOBIL 604 762 384 honeytour@quick.cz www.honeytour.cz 8. SPAIN TROPHY 2015 Místo konání: ŠPANĚLSKO Costa Maresme, Costa

Více

NABÍDKA VÝLETŮ 2015. ITÁLIE Ischia. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezony.

NABÍDKA VÝLETŮ 2015. ITÁLIE Ischia. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezony. NABÍDKA VÝLETŮ 2015 ITÁLIE Ischia Půldenní výlet kolem ostrova Ischia Půldenní okruh kolem ostrova Ischia s českým průvodcem. Prohlídky a zastávky na nejzajímavějších místech ostrova, výjezd do nejvýše

Více

Meditační cesta na tajuplném ostrově Bali s Milošem Matulou 14 dní / Duben 2015

Meditační cesta na tajuplném ostrově Bali s Milošem Matulou 14 dní / Duben 2015 Meditační cesta na tajuplném ostrově Bali s Milošem Matulou 14 dní / Duben 2015 Bali / Jimbaran / Ubud / Sidemen / Kimntamani / Lovina / Munduk / Canggu / / Bali Duben 2015 / minimální počet osob 4 (Dojde-li

Více

Řecko Peloponés. Hotel Ritsa** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Peloponés / Tolo. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.

Řecko Peloponés. Hotel Ritsa** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Peloponés / Tolo. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel. www.cdtravel.cz Řecko Peloponés Hotel Ritsa** Novinka! Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.cz ŘECKO Peloponés / Tolo / / / / / Poloha: malé, romantické městečko Tolo leží

Více

Řecko Lefkada. Achilleas studia *** www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.

Řecko Lefkada. Achilleas studia *** www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz. www.cdtravel.cz Řecko Lefkada Achilleas studia *** Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Lefkada / Nidri Poloha: studia leží v klidné okrajové části letoviska

Více

TREKKING V BARMĚ. Unikátní průzkumná výprava do hor nově otevřených oblastí, kde masová turistika ještě nepronikla.

TREKKING V BARMĚ. Unikátní průzkumná výprava do hor nově otevřených oblastí, kde masová turistika ještě nepronikla. TREKKING V BARMĚ Unikátní průzkumná výprava do hor nově otevřených oblastí, kde masová turistika ještě nepronikla. To nejlepší z Barmy pro aktivní a dobrodružněji založené cestovatele. Trekking v horách

Více

Vážení přátelé, Moc se na Vás všechny těšíme! Váš Nutricia tým

Vážení přátelé, Moc se na Vás všechny těšíme! Váš Nutricia tým Vážení přátelé, jak možná víte, letos v červnu jsme pořádali historicky první setkání určené teenagerům a dospělým. Konalo se v Rozdrojovicích u Brna a mnozí z Vás mohou potvrdit, že se více než vydařilo.

Více

Hotel AL NABILA GRAND MAKADI*****

Hotel AL NABILA GRAND MAKADI***** EGYPT HURGHADA : Hotel AL NABILA GRAND MAKADI***** Poloha: Luxusní hotel se nachází v oblasti Makadi Bay v části patřící národnímu parku, přímo u široké písečné pláže s korálovým podložím v zálivu Sharm

Více

BULHARSKO 2.6. 11.6.2015. po slevě 7%

BULHARSKO 2.6. 11.6.2015. po slevě 7% BOMBASTICKÁ NABÍDKA PRO SKUPINY I JEDNOTLIVCE pobyt u moře BULHARSKO Letovisko - Primorsko Hotel ANCORA BEACH ***+ 2.6. 11.6.2015 Za cenu : 6. 315,- Kč po slevě 7% Možné uplatnit do 31.3.2015, Autobusová

Více

Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok

Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok GREECE TOUR 2012 Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok Po úspěších v minulých letech pokračujeme v pořádání oblíbené dovolené spojené se sportovním vyžitím.

Více

SICÍLIE 18. 9. 27. 9. 2015

SICÍLIE 18. 9. 27. 9. 2015 SICÍLIE 18. 9. 27. 9. 2015 Proč právě Sicílie? Největší italský ostrov nabízí krásné pláže, hory, divoké kaňony, jedny z nejlépe zachovaných antických památek světa i architektonické pozůstatky vlády Normanů,

Více

NOVÝ ZÉLAND. Termín: 18.11. 6.12.2015

NOVÝ ZÉLAND. Termín: 18.11. 6.12.2015 NOVÝ ZÉLAND Termín: 18.11. 6.12.2015 Te Ika a Maui a Te Waipounamu, jsou oficiální Maorská jména Severního ostrova a Jižního ostrova Nového Zélandu, vycházející z maorské mytologie. Cesta severním ostrovem

Více

Hotel Montreal**+ Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos. ŘECKO Zakynthos / Alykes

Hotel Montreal**+ Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos. ŘECKO Zakynthos / Alykes Hotel Montreal**+ Novinka! Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Zakynthos / Alykes www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos / / / Poloha: jednoduchý rodinný hotel se

Více

Korutany - gasthof Laggner ** - turistická karta v ceně / č.7242

Korutany - gasthof Laggner ** - turistická karta v ceně / č.7242 CK TURISTA Korutany - gasthof Laggner ** - turistická karta v ceně / č.7242 4 - denní zájezd Turistika v Alpách, v nejjižnější části Rakouska s nejstálejším počasím. Korutany dělí jen necelých 140 km od

Více

Bournemouth 2.-8. listopadu 2015

Bournemouth 2.-8. listopadu 2015 Bournemouth 2.-8. listopadu 2015 1. den Skřipov Odjezd ze Skřipova v ranních hodinách. Klimatizovaný zahraniční autobus pravděpodobně externího dopravce bude přistaven ke škole. Autobus bude vybaven DVD,

Více

Albánie. Hotel Vivas*** Novinka! www.cdtravel.cz. ALBÁNIE / Durres (Drač) Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 602 397 359, email: stechova@cdtravel.

Albánie. Hotel Vivas*** Novinka! www.cdtravel.cz. ALBÁNIE / Durres (Drač) Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 602 397 359, email: stechova@cdtravel. Hotel Vivas*** Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz ALBÁNIE / Durres (Drač) www.cdtravel.cz Albánie / / / Poloha: hotel se nachází přímo na pláži a zároveň

Více

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Titris s wellness a aqaparkem / č.2913

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Titris s wellness a aqaparkem / č.2913 CK TURISTA Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Titris s wellness a aqaparkem / č.2913 4,5,7 - denní zájezd Akce: jedno dítě do 7 let ZDARMA Úžasné lyžování v Tatrách, nejbližších velehorách (především

Více

Anaxos Garden studia. www.cdtravel.cz Řecko Lesvos. ŘECKO Lesvos / Anaxos. Kontakt: Lenka Paurová, tel. 604 500 824, email: lenka.paurova@osz.

Anaxos Garden studia. www.cdtravel.cz Řecko Lesvos. ŘECKO Lesvos / Anaxos. Kontakt: Lenka Paurová, tel. 604 500 824, email: lenka.paurova@osz. Anaxos Garden studia Kontakt: Lenka Paurová, tel. 604 500 824, email: lenka.paurova@osz.org ŘECKO Lesvos / Anaxos www.cdtravel.cz Řecko Lesvos / / Poloha: příjemná studia tvoří 4 budovy, které jsou umístěny

Více

Milí přátelé, turisté a milovníci přírody, Tomíci,

Milí přátelé, turisté a milovníci přírody, Tomíci, Milí přátelé, turisté a milovníci přírody, Tomíci, dostává se Vám do rukou první oficiální zpravodaj 10. Mezinárodní olympiády TOM, který jsme v návaznosti na legendu o vzniku našeho města nazvali Paví

Více

INDICKÝ OCEÁN (MAURICIUS) - RÉCIF ATTITUDE 3*+ - 10 DNÍ

INDICKÝ OCEÁN (MAURICIUS) - RÉCIF ATTITUDE 3*+ - 10 DNÍ INDICKÝ OCEÁN (MAURICIUS) - RÉCIF ATTITUDE 3*+ - 10 DNÍ 10 - denní zájezd Pobytový zájezd, 10 dní, 3+* hotel, polopenze Cenu garantujeme již při min. počtu 2 osob. Zájezd Vám dokážeme prodloužit, nakombinovat

Více

NABÍDKA ZÁJEZDU PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM PO KARIBIKU TERMÍN 26.2. - 6.3.2016. Plavba západním Karibikem. www.airmarine.cz

NABÍDKA ZÁJEZDU PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM PO KARIBIKU TERMÍN 26.2. - 6.3.2016. Plavba západním Karibikem. www.airmarine.cz PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM PO KARIBIKU TERMÍN 26.2. - 6.3.2016 Loď Celebrity Reflection Plná penze Termín: 26. 2. - 6. 3. 2016 Loď Celebrity Reflection, člen lodní společnosti Celebrity Cruises, je v provozu

Více

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri Achilleas studia *** 42 Poloha: studia leží v klidné okrajové části letoviska Nidri, přímo u písčité pláže s pozvolným přístupem do vody. Centrum Nidri s přístavem a mnoha tavernami je vzdálený asi 1 kilometr.

Více

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914 CK TURISTA Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914 4,5,7 - denní zájezd Akce: jedno dítě do 7 let ZDARMA Úžasné lyžování v Tatrách, nejbližších velehorách (především z

Více

Poznávací cesta do Vietnamu Hanoj - Halong Bay - Hoi An

Poznávací cesta do Vietnamu Hanoj - Halong Bay - Hoi An Poznávací cesta do Vietnamu Hanoj - Halong Bay - Hoi An Termín cesty: 14. - 25. 4. 2016 Během této 11ti denní zahraniční poznávací cesty zavítáte do severní části Vietnamu, která je neprávem tak trochu

Více

PSALIDI - SUNCONNECT KIPRIOTIS AQUALAND ****

PSALIDI - SUNCONNECT KIPRIOTIS AQUALAND **** PSALIDI - SUNCONNECT KIPRIOTIS AQUALAND **** 5,8,11,12,15 - denní zájezd EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Ideální pro ty, kteří chtějí být online během dovolené. Aqualand pro dětské vodní hry. Poloha: hotel

Více

Lefteris studia. www.cdtravel.cz Řecko Santorini. ŘECKO Santorini / Kamari. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.

Lefteris studia. www.cdtravel.cz Řecko Santorini. ŘECKO Santorini / Kamari. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel. Lefteris studia Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.cz ŘECKO Santorini / Kamari www.cdtravel.cz Řecko Santorini / / / / / Popis ostrova: Santorini je ostrov určený spíše

Více

Slovinské Alpy - hotel **** Park, superskipas a bazén v ceně, dítě zdarma / č.2112

Slovinské Alpy - hotel **** Park, superskipas a bazén v ceně, dítě zdarma / č.2112 CK TURISTA Slovinské Alpy - hotel **** Park, superskipas a bazén v ceně, dítě zdarma / č.2112 3,4,5,6,7 - denní zájezd Lyžování ve slovinských Alpách je znamenité. V Julských Alpách sice nejsou gigantická

Více

Termín: 03.12. - 10.12.2012 ( + cestování) Cena: 142.000,-Kč (Záloha 50.000,-Kč do 20.ledna 2012)

Termín: 03.12. - 10.12.2012 ( + cestování) Cena: 142.000,-Kč (Záloha 50.000,-Kč do 20.ledna 2012) Termín: 03.12. - 10.12.2012 ( + cestování) Cena: 142.000,-Kč (Záloha 50.000,-Kč do 20.ledna 2012) Galapágy byly objeveny 10. března 1535. Potápění na Galapágách patří k naprosto nejkrásnějším ponorům na

Více

Bangkok - Pattaya - Ko Chang(Thajsko), Sunshine Garden ***, Pattaya, Chai Chet Bungalows **+, Ko Chang, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

Bangkok - Pattaya - Ko Chang(Thajsko), Sunshine Garden ***, Pattaya, Chai Chet Bungalows **+, Ko Chang, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok Bangkok - Pattaya - Ko Chang(Thajsko), Sunshine Garden ***, Pattaya, Chai Chet Bungalows **+, Ko Chang, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok 16 - denní zájezd Rušné letovisko a ostrov slonů. Resort je tvořen

Více

Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 97 22 43 053, 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz. za poplatek, ale též je možné použít vlastní slunečníky.

Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 97 22 43 053, 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz. za poplatek, ale též je možné použít vlastní slunečníky. Olimp*** Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 97 22 43 053, 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz BULHARSKO / Pomorie www.cdtravel.cz Bulharsko Poloha: nový pětipatrový hotel se nachází ve staré

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EASY SCHOOL OF LANGUAGES Valletta, Malta

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EASY SCHOOL OF LANGUAGES Valletta, Malta JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Bali hotel*** Novinka! www.cdtravel.cz. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena

Bali hotel*** Novinka! www.cdtravel.cz. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena Bali hotel*** 110 / / / / Poloha: nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou atmosférou, kvalitními službami a s velice dobrým umístěním v atraktivní čtvrti Carihuela, a pouze 50 m od pláže a promenády, na

Více

ISCHIA TERMÁLNÍ RÁJ. 4* hotel, polopenze a výlety na ostrově v ceně!

ISCHIA TERMÁLNÍ RÁJ. 4* hotel, polopenze a výlety na ostrově v ceně! ISCHIA TERMÁLNÍ RÁJ 4* hotel, polopenze a výlety na ostrově v ceně! VLAKOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD PRO ŽELEZNIČÁŘE s jízdenkou FIP: ÖBB a FS TERMÍN: 20.9. - 28.9.2014 CENA: 6 990 Kč Program 1. den Odjezd vlakem

Více

Egypt. Sea Gull**** www.cdtravel.cz. EGYPT / Hurghada. Kontakt: Jan Zamykal, tel. 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz / /

Egypt. Sea Gull**** www.cdtravel.cz. EGYPT / Hurghada. Kontakt: Jan Zamykal, tel. 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz / / Sea Gull**** Kontakt: Jan Zamykal, tel. 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz EGYPT / Hurghada www.cdtravel.cz / / Poloha: pěkný a velký hotelový komplex se nachází přímo u pláže a v centru Hurghady,

Více

Hotel Caprici 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 12 320 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13

Hotel Caprici 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 12 320 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13 Hotel Caprici 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Santa Susanna Datum 03.08.13-10.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní polopenze vlastní hotel 9 150 Kč

Více

Kurz španělštiny ve Valencii.

Kurz španělštiny ve Valencii. Kurz španělštiny ve Valencii. Valencie Valencie se nachází na středomořském pobřeží Španělska, je to moderní město plné historie i kultury. Výborné klima, písčité pláže, i, navíc, obrovské množství kulturních

Více

Julské Alpy - Vogel - hotel **** Jezero - skipas, bazén a wellness v ceně /č.2131

Julské Alpy - Vogel - hotel **** Jezero - skipas, bazén a wellness v ceně /č.2131 CK TURISTA Julské Alpy - Vogel - hotel **** Jezero - skipas, bazén a wellness v ceně /č.2131 4,5,6,8 - denní zájezd Lyžování ve Slovinsku, v nádherných Julských Alpách. Ubytování v luxusním hotelu****

Více

ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari. LETOVISKO Lambi. ( polopenze ) Ubytování v tomto letovisku: Hotel BLUE JAY BEACH**+

ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari. LETOVISKO Lambi. ( polopenze ) Ubytování v tomto letovisku: Hotel BLUE JAY BEACH**+ ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari Oblíbené letovisko Marmari, vybudované v 80. letech 20. století, leží na severozápadním pobřeží ostrova cca 15 km od hlavního města Kos. Na rozdíl od toho Marmari poskytuje

Více

Kaplan International Melbourne

Kaplan International Melbourne Kaplan International Melbourne Naše škola se nachází přímo v centru města Melbourne. V novém kampusu jsou klimatizované a příjemné učebny. Škola má moderně vybavené studijní centrum a třídy. V této části

Více

11. Mistrovství Evropy veteránů Tampere / Finsko 2015

11. Mistrovství Evropy veteránů Tampere / Finsko 2015 11. Mistrovství Evropy veteránů Tampere / Finsko 2015 Termín: 27.06.2015 05.07.2015 Zdravím všechny příznivce stolního tenisu, obvzlášt pak veterány!!! Dovolte mi, abych Vám předložil nabídku na 9 denní

Více

Golf v Alpách - Fee zdarma - panoramahotel*** superior ALLGAUER/ č.8052

Golf v Alpách - Fee zdarma - panoramahotel*** superior ALLGAUER/ č.8052 CK TURISTA Golf v Alpách - Fee zdarma - panoramahotel*** superior ALLGAUER/ č.8052 4 - denní zájezd Již v úvodu naší golfové nabídky uvádíme, že golf již zdaleka nemusí být drahým sportem (i když tomu

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20%

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20% CHORVATSKO CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Nečekejte na LAST MINUTE! Do 19.12.2014 slevy za včasný nákup - Využijte speciálních nabídek a slev!!! 20% ze zaplacené částky

Více

NABÍDKA ZÁJEZDU PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM. Spojené arabské emiráty a Omán. Termín 3. 1. - 11. 1. 2016. Plavba. Spojené arabské emiráty a Omán

NABÍDKA ZÁJEZDU PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM. Spojené arabské emiráty a Omán. Termín 3. 1. - 11. 1. 2016. Plavba. Spojené arabské emiráty a Omán PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM Termín 3. 1. - 11. 1. 2016 Termín: 3. 1. - 11. 1. 2016 Splendour of the Seas Plná penze Vybavení lodě: Paluba s vodním vyžitím, venkovní i krytý bazén, vířivky, moderní denní lázně

Více

Bali hotel*** www.cdtravel.cz Španělsko Andalusie. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena

Bali hotel*** www.cdtravel.cz Španělsko Andalusie. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena Bali hotel*** Kontakt: Jan Zamykal, tel. 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena www.cdtravel.cz Španělsko Andalusie / / / / Poloha: nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou

Více

Bulharsko. Slunečné pobřeží Slunečné pobřeží. Pomorie Malé, živé městečko 20 km od Burgasu. Primorsko Malé rybářské městečko leží 60km

Bulharsko. Slunečné pobřeží Slunečné pobřeží. Pomorie Malé, živé městečko 20 km od Burgasu. Primorsko Malé rybářské městečko leží 60km Bulharsko Tel.: 972 243 053 www.cdtravel.cz Bulharsko SOFIJA Bulharsko se v posledních letech opět stalo vyhledávaným cílem našich turistů. Cestování lehátkovými nebo lůžkovými vozy je poměrně dobrou volbou,

Více

Projekt: ŠKOLA RADOSTI, ŠKOLA KVALITY Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.3688 EU PENÍZE ŠKOLÁM

Projekt: ŠKOLA RADOSTI, ŠKOLA KVALITY Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.3688 EU PENÍZE ŠKOLÁM ZÁKLADNÍ ŠKOLA OLOMOUC příspěvková organizace MOZARTOVA 48, 779 00 OLOMOUC tel.: 585 427 142, 775 116 442; fax: 585 422 713 email: kundrum@centrum.cz; www.zs-mozartova.cz Projekt: ŠKOLA RADOSTI, ŠKOLA

Více

POZNÁVACÍ PLAVBY LODÍ PO CHORVATSKÝCH OSTROVECH

POZNÁVACÍ PLAVBY LODÍ PO CHORVATSKÝCH OSTROVECH POZNÁVACÍ PLAVBY LODÍ PO CHORVATSKÝCH OSTROVECH Týdenní zájezdy jsou tematicky zaměřeny na dvě témata: poznávání místních pamětihodností a specialit středomořské kuchyně. Plavby se uskuteční na lodích

Více

FUNERMOSTRA VALENCIA - 2013

FUNERMOSTRA VALENCIA - 2013 FUNERMOSTRA VALENCIA - 2013 UBYTOVÁNÍ Ubytování je zajištěno ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Cena obsahuje snídaní a veškeré poplatky a je stejná pro oba hotely. Oba hotely jsou luxusní a blízko turistický

Více

NABÍDKA HOLANDSKO NA HISTORICKÉ PLACHETNICI 2016

NABÍDKA HOLANDSKO NA HISTORICKÉ PLACHETNICI 2016 NABÍDKA HOLANDSKO NA HISTORICKÉ PLACHETNICI 2016 HOLANDSKO NA HISTORICKÉ PLACHETNICI PLACHETNICE: MAX. KAPACITA: klipper Aegir 24 míst v posádce + 4 osoby personál TERMÍN: 4.7. - 10.7. 2016 DESTINACE:

Více

CK BUS TOUR-FOLTÝNOVÁ

CK BUS TOUR-FOLTÝNOVÁ PROVENCE 2011 Vážení rodiče, milí studenti! V letošním školním roce máte poprvé možnost volby komplexní zahraniční exkurze. Po několika rocích, kdy se nabízelo pouze Chorvatsko, tedy destinace relativně

Více

Okružní cesta z/do Denveru včetně Sturgis

Okružní cesta z/do Denveru včetně Sturgis Nabídka 19. března 2009 Okružní cesta z/do Denveru včetně Sturgis Termín: 03.08.09 až 11.08.09, 8 nocí /10 dní trvání cesty: Denver Scottsbluff Sturgis (3 noci) Buffalo Cheyenne Denver letecké spojení:

Více

Hotel Rosa Nautica 3*

Hotel Rosa Nautica 3* Hotel Rosa Nautica 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Datum 10.08.13-17.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní polopenze vlastní hotel 7 800 Kč Ceník Dvoulůžkový

Více

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Nejbližším městem a centrem kulturního dění je malebný Omiš s ústím řeky Cetiny do moře. Pro návštěvu

Více

DOVOLENÁ V ALPÁCH 2015 ZELL AM SEE KAPRUN - HOTEL LATINI 4* - SLEVOVÁ KARTA A WELLNESS ZÓNA V CENĚ

DOVOLENÁ V ALPÁCH 2015 ZELL AM SEE KAPRUN - HOTEL LATINI 4* - SLEVOVÁ KARTA A WELLNESS ZÓNA V CENĚ DOVOLENÁ V ALPÁCH 2015 ZELL AM SEE KAPRUN - HOTEL LATINI 4* - SLEVOVÁ KARTA A WELLNESS ZÓNA V CENĚ 5,6,8 - denní zájezd Dovolená v Alpách 2015 Zell am See Kaprun hotel 4* SLEVOVÁ karta Zell am See Kaprun

Více

Hotel Green Bay*** Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Thassos. ŘECKO Thassos / Trypiti

Hotel Green Bay*** Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Thassos. ŘECKO Thassos / Trypiti Hotel Green Bay*** Kontakt: Henrieta Fagulová, tel. 606 226 673, email: fagulova@cdtravel.cz Novinka! ŘECKO Thassos / Trypiti www.cdtravel.cz / / Poloha: menší rodinný hotel s přátelským přístupem majitelů

Více

Malování v Provence. 10 - denní zájezd Francie

Malování v Provence. 10 - denní zájezd Francie Malování v Provence 10 - denní zájezd Francie Navštivte a poznejte Provence, rodiště a působiště řady slavných malířů, a přeneste její krásy na malířské plátno! Kdo už někdy držel v ruce paletu a štětec,

Více

Hotel Amaraigua 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 14 720 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13

Hotel Amaraigua 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 14 720 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13 Hotel Amaraigua 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Malgrat de Mar Datum 03.08.13-10.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní all inclusive vlastní hotel 11

Více

Fortuna 3* 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 10 000 Kč. Lokace Datum 27.07.13-03.08.

Fortuna 3* 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 10 000 Kč. Lokace Datum 27.07.13-03.08. Fortuna 3* 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Datum 27.07.13-03.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní polopenze vlastní hotel 7 200 Kč Ceník Dvoulůžkový

Více

Apartmány Budin Blata 94 Vodice

Apartmány Budin Blata 94 Vodice Apartmány Budin Blata 94 Vodice Vodice leží na pobřeží Jaderského moře, při Jadranské magistrále,11 km severozápadně od Šibeniku první zmínka o městě ze 14.století, název Vodice vznikl od četných vodních

Více

Let.řád,termíny. LETECKY 8 dní/ 7 nocí ITALIE - ISCHIE AUTOBUSEM 10 dní/ 7 nocí pobytu/dosp.os.

Let.řád,termíny. LETECKY 8 dní/ 7 nocí ITALIE - ISCHIE AUTOBUSEM 10 dní/ 7 nocí pobytu/dosp.os. Let.řád,termíny Letový řád a případné změny vycházející z všeobecných smluvních podmínek leteckých společností: Vlivem stále se zvyšující hustoty leteckého provozu se v průběhu sezony může stát, že budou

Více

Korutanské Alpy - hotel**** Trattnig - TOP skipas a wellness v ceně /č.2245

Korutanské Alpy - hotel**** Trattnig - TOP skipas a wellness v ceně /č.2245 CK TURISTA Korutanské Alpy - hotel**** Trattnig - TOP skipas a wellness v ceně /č.2245 5,6,7,8 - denní zájezd Lyžování v Alpách (navíc také předvánoční lyžování a vánoční lyžování) ve skvělých lyžařských

Více

MAĎARSKO AUTOBUSEM Budapešť s relaxací v termálech

MAĎARSKO AUTOBUSEM Budapešť s relaxací v termálech MAĎARSKO AUTOBUSEM Budapešť s relaxací v termálech 1. den odjezd z nástupních míst v ranních hodinách, přejezd přes Slovensko do Maďarska, dopoledne příjezd do Budapešti. Prohlídka starého Budína Matyášův

Více

Karta Ötztal Card. půjčovny kol: 3-denní karta: 1 x zdarma, 7-denní karta: 2 x zdarma, 10-ti denní karta: 3 x zdarma

Karta Ötztal Card. půjčovny kol: 3-denní karta: 1 x zdarma, 7-denní karta: 2 x zdarma, 10-ti denní karta: 3 x zdarma Karta Ötztal Card Při zakoupení karty Ötztal Card můžete navštívit 40 turistických zajímavostí a využít různé služby pro turisty, aniž byste museli platit další poplatky či vstupné, jako např.: lanovky,

Více

Cesta za rumy. Případní zájemci se mohou Hlásit již nyní u předsedy této sekce Ing. Dany Johnové na telefonním čísle +420 775 963 272.

Cesta za rumy. Případní zájemci se mohou Hlásit již nyní u předsedy této sekce Ing. Dany Johnové na telefonním čísle +420 775 963 272. Pražská sekce České barmanské asociace, o.s. srdečně zve všechny barmany a jejich příznivce na patnáctidenní studijní cestu v lednu 2009 za rumy do exotických zemí Nicaragua a Costa Rica. Případní zájemci

Více

Vietnam a Kambodža. Nabídka poznávací cesty do Vietnamu a Kambodži s relaxací na pláži

Vietnam a Kambodža. Nabídka poznávací cesty do Vietnamu a Kambodži s relaxací na pláži Vietnam a Kambodža Nabídka poznávací cesty do Vietnamu a Kambodži s relaxací na pláži Délka cesty: 16 dní/13 nocí Termín: 23. 2. 9. 3. 2016 Počet osob: 15-16 osob Šestnáctidenní cesta Vás zavede do dvou

Více

NABÍDKA ZÁJEZDU. PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM PO KARIBIKU Termín 6.11. - 15.11.2015. Plavba západním Karibikem. www.airmarine.cz

NABÍDKA ZÁJEZDU. PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM PO KARIBIKU Termín 6.11. - 15.11.2015. Plavba západním Karibikem. www.airmarine.cz Miami Mexiko Kajmanské ostrovy Jamajka Bahamy Miami PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM PO KARIBIKU Termín 6.11. - 15.11.2015 Miami Mexiko Kajmanské ostrovy Jamajka Bahamy Miami Loď Celebrity Reflection Plná penze

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA a KAČJAK 2015 senior program 55+

CHORVATSKO. CRIKVENICA a KAČJAK 2015 senior program 55+ CHORVATSKO CRIKVENICA a KAČJAK 2015 senior program 55+ Známé a velmi oblíbené turistické centrum Crikvenica je 37 km vzdálené od Rijeky a je již více než sto let považováno za mimořádně vhodné lázeňské

Více

KARDAMENA - MITSIS HOTELS BLUE DOMES RESORT & SPA *****

KARDAMENA - MITSIS HOTELS BLUE DOMES RESORT & SPA ***** KARDAMENA - MITSIS HOTELS BLUE DOMES RESORT & SPA ***** 8,11,12,15 - denní zájezd Resortem protéká 650 m dlouhá řeka. Mnoho zábavy pro děti v Mitsis Wonderland. K dispozici 10 tematických restaurací. Poloha:

Více

STUDIUM ANGLIČTINY NA MALTĚ. Chamber College

STUDIUM ANGLIČTINY NA MALTĚ. Chamber College Jazyková škola Elvis, Karlínské náměstí 8, 186 00 Praha 8 tel./fax: 241 405 628, tel.: 241 409 001; Vodafone: 602 350 632, 731 570 807 http://www.elvis.cz; e-mail: elvis@elvis.cz STUDIUM ANGLIČTINY NA

Více

MAĎARSKO 2013. BALATON _ Zamárdi _ Tihany _ Siófok

MAĎARSKO 2013. BALATON _ Zamárdi _ Tihany _ Siófok MAĎARSKO 2013 BALATON _ Zamárdi _ Tihany _ Siófok Zamárdi HOTEL WELLAMARIN**** Nově postavený hotel se nachází přímo na jižním břehu jezera Balaton v malebném prostředí, s krásným výhledem na severní břeh

Více

Karta Hochkönig Card

Karta Hochkönig Card Karta Hochkönig Card S kartou "Hochkönig Card" můžete zdarma navštívit různé přírodní a kulturní zajímavosti, lanovky, koupaliště atd. v regionu Hochkönig s městečky Maria Alm, Dienten a Mühlbach. Kartu

Více

Řecko Korfu. www.cdtravel.cz Řecko Korfu

Řecko Korfu. www.cdtravel.cz Řecko Korfu Tel.: 972 243 066 Řecký ostrov Korfu (Corfu) je jeden z nejkrásnějších ostrovů Řecka a ve středomoří vůbec. Leží na severu naproti Albánské pevnině. Díky rozmanité floře je nazývaný věčně zeleným ostrovem.

Více

Apartmánový dům Billis

Apartmánový dům Billis Apartmánový dům Billis ŘECKO / Leptokarie 52 Poloha: apartmánový dům s menší zahradou a zahram krbem, kde si můžete příjemně posedět s přáteli, se nachází v klidné části nedaleko hlavní turistické třídy

Více

GLENROY HUNTING LODGE 2010

GLENROY HUNTING LODGE 2010 GLENROY HUNTING LODGE 2010 Nový Zéland nedotčená země ve které najdete nádherná horská pásma, divoké lesy, zvlněné pastviny i dlouhé písčité pláže. Je tvořen dvěma ostrovy Severním a Jižním. Na severním

Více

WELLNESS & RELAX. v Mariánských Lázních. marienbad.danubiushotels.cz

WELLNESS & RELAX. v Mariánských Lázních. marienbad.danubiushotels.cz WELLNESS & RELAX v Mariánských Lázních marienbad.danubiushotels.cz CÍSAŘSKÉ DNY 3 noci v hotelu Nové Lázně ***** Cena od 9 270 Kč dárek na pokoji 1x minerální koupel v historické Císařské nebo Královské

Více

AACC Annual Meeting 2008 & AACC Clinical Laboratory Expo 2008. July 27 31, 2008 Washington, DC

AACC Annual Meeting 2008 & AACC Clinical Laboratory Expo 2008. July 27 31, 2008 Washington, DC Nabídka na zajištění služeb spojených s aktivní účastí na konferenci AACC Annual Meeting 2008 & AACC Clinical Laboratory Expo 2008 July 27 31, 2008 Washington, DC http://www.aacc.org/aacc/events/ann_meet/

Více

PRIVÁTNÍ ZÁJEZD ZA PROTINOŽCI DO AUSTRÁLIE S ČESKÝM PRŮVODCEM

PRIVÁTNÍ ZÁJEZD ZA PROTINOŽCI DO AUSTRÁLIE S ČESKÝM PRŮVODCEM PRIVÁTNÍ ZÁJEZD ZA PROTINOŽCI DO AUSTRÁLIE S ČESKÝM PRŮVODCEM 15 - denní zájezd Poznávací zájezd, 15 dní, hotely 3*+, vlastní strava PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním průvodcem CK - žádné velké skupiny! Cenu

Více

Let.řád,termíny. Letový řád a případné změny vycházející z všeobecných smluvních podmínek leteckých společností:

Let.řád,termíny. Letový řád a případné změny vycházející z všeobecných smluvních podmínek leteckých společností: Let.řád,termíny Letový řád a případné změny vycházející z všeobecných smluvních podmínek leteckých společností: Vlivem stále se zvyšující hustoty leteckého provozu se v průběhu sezony může stát, že budou

Více

BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102

BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102 CK TURISTA BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102 5 - denní zájezd Již v úvodu naší golfové nabídky jsme uvedli, že golf již zdaleka není drahým sportem (i když tomu ceny v mnoha

Více

PROHLÍDKA SEVERNÍHO A JIŽNÍHO VIETNAMU - 23 DNÍ

PROHLÍDKA SEVERNÍHO A JIŽNÍHO VIETNAMU - 23 DNÍ PROHLÍDKA SEVERNÍHO A JIŽNÍHO VIETNAMU - 23 DNÍ 23 - denní zájezd Poznávací zájezd, 23 dní, hotely 2-3*, polopenze PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním průvodcem CK - žádné velké skupiny! Cenu garantujeme již při

Více

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2014 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2014 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2014 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Nejbližším městem a centrem kulturního dění je malebný Omiš s ústím řeky Cetiny do moře. Pro návštěvu

Více

10. mistrovství světa v rogainingu Česká republika 30. srpna 2. září 2012 BULLETIN č. 1 Úvodní pokyny

10. mistrovství světa v rogainingu Česká republika 30. srpna 2. září 2012 BULLETIN č. 1 Úvodní pokyny 10. mistrovství světa v rogainingu Česká republika 30. srpna 2. září 2012 BULLETIN č. 1 Úvodní pokyny Formát a pravidla Mistrovství světa v rogainingu se pořádají jako závod v rogainingu na 24 hodin podle

Více

LÁZNĚ KEHIDAKUSTÁNY - KEHIDA THERMAL HOTEL, ČERSTVÁ NOVINKA 2015, 2, 3 NEBO 4 NOCI

LÁZNĚ KEHIDAKUSTÁNY - KEHIDA THERMAL HOTEL, ČERSTVÁ NOVINKA 2015, 2, 3 NEBO 4 NOCI LÁZNĚ KEHIDAKUSTÁNY - KEHIDA THERMAL HOTEL, ČERSTVÁ NOVINKA 2015, 2, 3 NEBO 4 NOCI 3,4,5 - denní zájezd Moderní lázeňský areál s komfortním hotelovým wellness blízko Balatonu a Hévízu. Vnitřní a venkovní

Více

ALJAŠKA - DIVOKÁ, ROMANTICKÁ, KRÁSNÁ! - 11 DNÍ

ALJAŠKA - DIVOKÁ, ROMANTICKÁ, KRÁSNÁ! - 11 DNÍ ALJAŠKA - DIVOKÁ, ROMANTICKÁ, KRÁSNÁ! - 11 DNÍ 11 - denní zájezd Poznávací zájezd, 11 dní, hotely, sruby a B&B, snídaně PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním zapůjčeným automobilem. Cenu garantujeme při min. počtu

Více

Sweet Park*** www.cdtravel.cz Turecko. TURECKO / Side. Kontakt: Jana Handrejchová, tel. 972 243 055, mob: 723 811 984, email: handrejchova@cdtravel.

Sweet Park*** www.cdtravel.cz Turecko. TURECKO / Side. Kontakt: Jana Handrejchová, tel. 972 243 055, mob: 723 811 984, email: handrejchova@cdtravel. Sweet Park*** TURECKO / Side 120 / / / / / Nově postavený hotel Sweet Park se nachází 2 km od historického městečka Side a 300 m od krásné pláže. Jedná se dva komplexy, jeden nově postavený a druhý rekonstruovaný

Více

MISTROVSTVÍ ČR VE SQUASHI 2013 MUŽI ŽENY - MASTERS Ostrava / 7.-9. března 2013

MISTROVSTVÍ ČR VE SQUASHI 2013 MUŽI ŽENY - MASTERS Ostrava / 7.-9. března 2013 MISTROVSTVÍ ČR VE SQUASHI 2013 MUŽI ŽENY - MASTERS Ostrava / 7.-9. března 2013 ČESKÁ ASOCIACE SQUASHE info@cz-squash.net www.cz-squash.net 1 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SQUASHI 2013 Jménem České Asociace

Více

MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ Praha 6.-8.února 2014

MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ Praha 6.-8.února 2014 MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ Praha 6.-8.února 2014 ČESKÁ ASOCIACE SQUASHE info@cz-squash.net www.cz-squash.net 1 MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ VE SQUASHI 2014 Jménem České Asociace Squashe si vás dovolujeme pozvat

Více

Řecko Zakynthos. Řecko Zakynthos. Achillion hotelové apartmány*** www.cdtravel.cz. ŘECKO Zakynthos / Amoudi

Řecko Zakynthos. Řecko Zakynthos. Achillion hotelové apartmány*** www.cdtravel.cz. ŘECKO Zakynthos / Amoudi Achillion hotelové apartmány*** ŘECKO Zakynthos / Amoudi / / Poloha: apartmánový hotel Achillion se nachází v malé vesničce Amoudi cca 6 km od centra Alikanas a Alikes. Achillion leží v klidné části, v

Více

36. YONEX CZECH INTERNATIONAL SOUČÁST INTERNATIONAL SERIES ZAŘAZENÝ DO OLYMPIJSKÉ KVALIFIKACE 2007/2008 BRNO 20. ZÁŘÍ 23.

36. YONEX CZECH INTERNATIONAL SOUČÁST INTERNATIONAL SERIES ZAŘAZENÝ DO OLYMPIJSKÉ KVALIFIKACE 2007/2008 BRNO 20. ZÁŘÍ 23. ORGANIZÁTOR: POŘADATEL: MÍSTO KONÁNÍ: 36. YONEX CZECH INTERNATIONAL SOUČÁST INTERNATIONAL SERIES ZAŘAZENÝ DO OLYMPIJSKÉ KVALIFIKACE 2007/2008 BRNO 20. ZÁŘÍ 23. ZÁŘÍ 2007 ČESKÝ BADMINTONOVÝ SVAZ ZÁTOPKOVA

Více

Polopenze 7. 990,- Kč 4. 990,- Kč 1/4

Polopenze 7. 990,- Kč 4. 990,- Kč 1/4 Makarská riviéra Brela, Baška Voda, Baško Polje, Makarska, Tučepi, Podgora,... 21. 07. - 28. 07. ZDARMA doprava pro dítě do 12 let/3. os./htl. Rivijera! ALEM hotel. depandance u pláže, zahrada RIVIJERA

Více

HOTEL KRAMOLÍN. Kdo jsme - co umíme HOTEL KRAMOLÍN GOLF

HOTEL KRAMOLÍN. Kdo jsme - co umíme HOTEL KRAMOLÍN GOLF HOTEL KRAMOLÍN GOLF HOTEL KRAMOLÍN 382 78, Lipno nad Vltavou 55 tel./fax. +420 380 736 147 mobil +420 777 786 870 benes-kramolin@quick.cz Kdo jsme - co umíme Hotel Kramolín leží v příjemném prostředí vrcholové

Více

HITLEROVO ORLÍ HNÍZDO Königssee Salzburg a Hallstatt

HITLEROVO ORLÍ HNÍZDO Königssee Salzburg a Hallstatt HITLEROVO ORLÍ HNÍZDO Königssee Salzburg a Hallstatt Prezentace zájezdu Orlí hnízdo (Kehlsteihaus) Cestovní a dopravní kancelář Tihelka Autor: Antonín Tihelka 1 Vážený zákazníku, vítáme Vás na stránkách

Více

ANTALYA - PAMUKKALE - POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ ZÁJEZD S MOŽNOSTÍ ALL INCLUSIVE

ANTALYA - PAMUKKALE - POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ ZÁJEZD S MOŽNOSTÍ ALL INCLUSIVE ANTALYA - PAMUKKALE - POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ ZÁJEZD S MOŽNOSTÍ ALL INCLUSIVE 8 - denní zájezd 8 denní pobytově poznávací TURECKO Fakultativní služby (možnost přiobjednat na místě u delegáta): Programový balíček

Více