17. MS VETERÁNŮ VE STOLNÍM TENISU

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "17. MS VETERÁNŮ VE STOLNÍM TENISU"

Transkript

1 17. MS VETERÁNŮ VE STOLNÍM TENISU AUCKLAND NABÍDKY NA ZÁJEZD: OBSAH: a) Úvod, včetně variantové tabulky b) Přihlášky c) Nabídky CK PUZZLE d) Nabídky CK Vojtek e) Všeobecně f) Vklady a ZZ g) Závěr a) ÚVOD Vážení přátelé, nenechte si prosím ujít nejvzdálenější destinaci na světě, kde se může šampionát uskutečnit. Nic vzdálenějšího už není! A navíc je tento zájezd století organizován převážně turisticky, abyste z těchto vzdálených a velmi odlišných zemí viděli, co nejvíce a uchovali si vzpomínky na celý život! Řekněte, kdy se vám podaří vidět na obloze Jižní kříž a Slunce, které vychází na východě, ale na západ putuje přes sever a nikoliv přes jih jako u nás. Být u protinožců je pravdivé rčení a nejlépe je si vše, co je jiné ověřit na vlastní oči! Vzdálenost Praha Auckland je vzdušnou čarou necelých km a časový posun + 12 hodin. ČMKV přijmul tentokrát nabídky na zájezd od dvou CK, z důvodů vašeho většího výběru, podle vašich cestovních zájmů, času a hlavně podle stavu vašich financí. V zájmu umožnění většímu množství našich členů nepřijít o zájezd století, zvolili jsme i výrazně levnější CK Austrália - Puzzle,Zlín s heslem: 17. MS TÉMĚŘ PRO KAŽDÉHO. Jako protiváha stojí tradiční CK Treffpunkt Vojtek, Aue s heslem: 17. MS V LUXUSNÍM BALENÍ, s vyššími cenami, ale kvalitnějšími službami. Abych vám jenom trochu umožnil výběr, připravil jsem pro vás přehlednou tabulku, kde máte možnost výběru dokonce z osmi variant! Vše si dobře rozmyslete, případně ještě před vaším rozhodnutím vám mohu poskytnout doplňující informace. A nebojte se mailovat nebo volat, rád vám pomohu!

2 PŘEHLEDNÁ TABULKA S OSMI VARIANTAMI: var CK země místo datum počet nocí cena záloha 1 PUZZLE - ZLÍN Austrálie, NZ Sydney, Auckland (3 + 8) PUZZLE - ZLÍN Austrálie, NZ, Fiji Sydney, Auckland, Viti Levu ( ) TREFFPUNKT - VOJTEK NZ Rotorua,Auckland (3 + 8) TREFFPUNKT - VOJTEK Austrálie, NZ Sydney,Rotorua,Auckland ( ) TREFFPUNKT - VOJTEK NZ, Fiji Rotorua, Auckland, Viti Levu ( ) TREFFPUNKT - VOJTEK NZ Rotorua, Auckland, Jižní ostrov ( ) TREFFPUNKT - VOJTEK Austrálie, NZ, Fiji Sydney, Rotorua, Auckland,Viti Levu ( ) TREFFPUNKT - VOJTEK Austrálie, NZ Sydney, Rotorua, Auckland, Jižní ostrov ( ) U variant č. 3, 4, 5, 6, 7 a 8 nabízí CK Vojtek dvě možnosti při ubytování osmi nocí v Aucklandu a to hotely Rose Park *** nebo Waldorf ****+. Pokud si vyberete hotel Waldorf je cena u všech variant o CZK vyšší. Všechny nabízené hotely jsou vždy se snídaní a ve dvoulůžkových pokojích. V případě změny i na vaše přání může to být i jinak. b) PŘIHLÁŠKY NA ZÁJEZD Poslední termín přihlášek je nejpozději V této době už každý musí mít zaplacenou zálohu ve výši podle připojené variantové tabulky, to je od do CZK. Doplatek musí být zaplacen do Kdo nebude mít zaplacený doplatek v tomto termínu, vrátíme mu zpět zaplacenou zálohu. Pochopitelně každému srazíme část vkladů z přihlášek, podle storna pořadatelů a peníze za Zařízení zájezdu. Jednalo by se o částku asi CZK pro hráče a 500 CZK pro doprovázející osobu. Doufám, že to nebude potřeba a každý, kdo se přihlásí, zaplatí zálohu i doplatek. Pochopitelně můžete platit celý zájezd v termínu do najednou. Platby proběhnou jedině prostřednictvím bankovního systému, možné výjimky lze dohodnout pouze u Slováků. Pro tento zájezd je vyhrazeno konto: Poštovní spořitelna, Lumir Ruzha, č. konta: /0300. Variabilní symbol vám přidělíme třeba i po předběžné přihlášce. Máme prosbu, po prostudování našich nabídek, byli bychom velice rádi, kdybyste nám oznámili předběžnou zcela nezávaznou přihlášku, nejpozději do Přihlášky naostro už proběhnou od Vaší předběžnou a zcela nezávaznou přihláškou byste nám u tohoto nesmírně složitého zájezdu velice pomohli. Rádi bychom také přijmuli od několika stálých účastníků mimořádnou asi desetitisícovou zálohu, abychom mohli rezervovat hotely či letenky. Předem děkujeme za ochotu. Obě CK si vyhrazují, že v případě malého zájmu o některou variantu, tuto variantu zruší a nabídnou vám přechod k jiné variantě. Kontaktní adresy po celou dobu zájezdu: Lumír Ruzha, Na Šutce 405/19, Praha 8. Tel.: , mob.: , seznam.cz nebo Dušan Molitoris, U Srnčího dolu 24, Jablonec, Mob.: , seznam.cz. Vzhledem ke špatné mojí slyšitelnosti, prosím přihlašujte se nejlépe mailem či SMS. V případě telefonu, volte pevnou linku, moje slyšitelnost v mobilu je bohužel bez záruky. Vydání těchto nabídek bylo velice pracné a obsáhlé. Do tištěné podoby se mi bohužel nevejdou krásné fotografie míst, hotelů a podobně. Tyto fotografie si můžete stáhnout z našeho webu a jsou součástí těchto nabídek. Omlouvám se a děkuji za pochopení.

3 c) NABÍDKY CK AUSTRÁLIA PUZZLE ZLÍN Tato CK se v našich zájezdech objevila poprvé. CK Puzzle se specializuje na Austrálii, Nový Zéland a exotické ostrovy. Majitelem této dynamické CK je Ing. Karel Topič se synem. Námi vybrané trasy, nám cestovka lehce splnila, protože se zaměřují na zájezdy na přání. Jelikož nám jejich nabídka vyhovovala, zařadili jsme tuto CK do našich cestovních variant. A teď už to záleží jenom na vás. Informujeme ještě, že tato CK je pojištěna proti úpadku. Všechny nabízené hotely i trasy mají osobně procestované a navíc s námi pojede i jejich český průvodce. VARIANTA č. 1. TRASA: PRAHA SYDNEY AUCKLAND A ZPĚT TERMÍN: POČET NOCÍ 11 ( 3 + 8) CENA: CZK 1-2)PO : Odlet z Prahy s AIR KOREA ve večerních hodinách. Trasa: Praha Paříž (přestup) Soul Sydney. 3)ST : Přílet do Sydney v ranních hodinách. Transfer do hotelu. V pozdním odpoledni pěší prohlídka s naším průvodcem. Doba, dle dohody až do maxima 4 hodin. Nocleh. 4)ČT : Pěší prohlídka města s průvodcem. Prohlídka přístavu se světoznámou Operou a ikonickým mostem Harbour Bridge. Zbytek dne na prohlídku starobylé čtvrti Rocks a Darling Harbour. Prohlídka, dle dohody do maxima 6 hodin nebo je možnost kdykoliv navázat na individuální program. Nocleh. 5)PÁ : Celodenní výlet do národního parku Blue Mountains. Tento park je nejznámější v okolí Sydney, uvidíte skalní formaci Tři sestry, zastavíte se v dějišti OH 2000 a zpět do Sydney se poplavíte lodí kolem Opery. Nocleh. 6)SO : Ráno transfer z hotelu na letiště a přelet do Aucklandu, největšího města Nového Zélandu. Opět transfer, tentokrát do motelu AK West ***. Pro hotelové hosty je k dispozici bazén. Vzdálenost od motelu do herny je 2,8 km. Individuální program. Nocleh. 7)NE : Na celý týden od neděle do neděle nám bude přidělen autobus podle počtu účastníků. Dopoledne bude okružní jízda s naším průvodcem po Aucklandu. Odpoledne odjedete do haly, kde bude prezentace, trénink a zúčastníte se zahajovacího ceremoniálu MS. Po skončení zpět do motelu. S tímto autobusem bude možnost pro DO a pro momentálně nehrající hráče uskutečňovat krátké výlety po Aucklandu a okolí. Nocleh. 8-9)PO,ÚT : Zahájení 17. MS ve skupinách. Hrají se singly i čtyřhry. Doprava z motelu do herny bude třikrát denně podle programu šampionátu a bude upřesněna na místě. Noclehy. 10)ST : Volný den. Uskuteční se celodenní výlet s průvodcem do vyhlášené turistické oblasti Rotorua. Vzdálenost asi 220 km jedna cesta. Prohlídka města Rotorua, které má asi obyvatel. V okolí města uvidíte gejzíry, geotermické parky, překrásná i kouřící jezera, termální koupele a všude maorskou kulturu. Pokud čas dovolí, tak může být i koupání v termálních pramenech. Ve večerních hodinách návrat do Aucklandu. Nocleh.

4 11-12)ČT, PÁ : Pokračování šampionátu systémem KO v singlech i čtyřhrách. Doprava do herny bude stejná jako v pondělí či v úterý. Ve čtvrtek je možnost posílení dopravy. Noclehy. 13)SO : Závěrečné boje, semifinále a finále. Ukončení šampionátu v odpoledních hodinách. Doprava do herny podle programu. Dle přání účastníků je možnost uspořádání vlastního večírku. Nocleh. 14)NE : Transfer z motelu na letiště a odlet do Soulu v odpoledních hodinách. Přerušení letu, večeře, nocleh a snídaně zdarma, vše je v ceně letenky. Ve večerních hodinách je možnost fakultativního zájezdu do Soulu. Vše je trochu ztíženo vzdáleností, protože letiště Soul je asi 70 km jedna cesta, ale uskutečnit se to podle Ing.Topiče nechá! 15)PO : Pokračování letu Soul Paříž (přestup) Praha. Ukončení zájezdu. VARIANTA č. 2. TRASA: PRAHA SYDNEY AUCKLAND FIJI (FIDŽI) A ZPĚT TERMÍN: CELKEM NOCÍ: 15 ( ) CENA: CZK 1-13) : Vše je úplně stejné jako u varianty č. 1 14)NE : Transfer z motelu na letiště a odlet na Fiji do Nadi. Po příletu nás bude očekávat místní průvodce, protože český průvodce už na Fiji nebude. Transfer do hotelu cestou po pobřeží asi dvě hodiny. Ubytování bude v hotelu Garden Room ****. Klimatizace, TV, balkon, internet. 15) PO : Volný den. Koupání, možnost využití nemotorizovaných vodních sportů, zdarma je i vstup do posilovny. K dispozici za pronájem jsou volejbalové či tenisové kurty, golf, potápění či možnost zapůjčení auta. Nocleh. 16)ÚT : Celodenní výlet do Suvy, hlavního města Fiji, která má asi obyvatel. Nákupy suvenýrů, možnost ochutnání fidžijských jídel a další program. Nocleh. 17)ST : Volný program, vše jako v pondělí. Nocleh. 18)ČT : Transfer z hotelu na letiště a přelet do Aucklandu. Přílet do Soulu v odpoledních hodinách. Vše ostatní je stejné jako u varianty č. 1. dne )Pátek : Pokračování letu ze Soulu do Paříže (přestup) a dále do Prahy. Ukončení zájezdu. CENA ZAHRNUJE: Všechny letenky Praha Sydney Auckland Fiji a zpět. Zpáteční let je pochopitelně bez Sydney. Vše včetně letištních tax a poplatků. Počet nocí je vždy uveden ve variantové tabulce. Ubytování je ve dvoulůžkových pokojích se snídaní, včetně trasferů z hotelu na letiště a naopak. Služby českého průvodce po celou dobu zájezdu mimo Fiji. Celodenní výlety autobusem v Sydney, do Rotorua, na Fiji do Suvy. Přidělení autobusu podle počtu účastníků od neděle 11.5 do neděle CENA NEZAHRNUJE: Osobní pojištění. Vklady do soutěže ve výši 240 NZD pro hráče asi CZK a 65 NZD asi CZK pro doprovázející osobu. Zařízení zájezdu 300 CZK pro hráče a 100 CZK pro doprovázející osobu. Stravování. POZNÁMKA: Všechny časy a různá doplnění včas upřesníme, zatím je berte jako orientační.

5 d) NABÍDKY CK TREFFPUNKT Ing. VOJTEK AUE Tato CK vám nabízí zájezdy na 17. MS veteránů ve stolním tenisu. Jako aktivní hráč a úspěšný účastník evropských i světových šampionátů, znám z praxe specifické podmínky těchto mistrovství, což mi umožňuje společně s dlouholetými zkušenostmi v oblasti turismu optimální realizaci těchto zájezdů. V Sydney i v Aucklandu jsem si již koncem roku 2012 osobně prohlédl nabízené hotely a seznámil se s místními podmínkami. Na základě získaných zkušeností jsem pro vás připravil různé pobyty s rozsáhlým programem, včetně prodloužení zájezdů na Fiji (Fidži) a na Jižní ostrov. VARIANTA č. 3. TRASA: PRAHA ROTORUA - AUCKLAND A ZPĚT TERMÍN: POČET NOCÍ: 11 ( 3 + 8) CENA: CZK (V HOTELU WALDORF: CZK) 1-2)PO, ÚT : Odlet z Prahy nebo Vídně. Přílet do Aucklandu dne )ST : Skupinu vyzvedne průvodce na letišti v Aucklandu a autobusem se pojede dál směrem do vulkanické oblasti Rotorua, která je srdcem maorijské kultury. Doba jízdy asi 3 hodiny. Zde budeme ubytováni v hotelu Novotel Royal Lakeside ****. Po oficiálním přivítání a přípitku si vychutnáme společnou večeři v hotelové restauraci, která je v ceně zájezdu. 4)ČT : Tento den odstartujeme v Te Puia kulturním středisku Maorů a zúčastníme se uvítacího ceremoniálu s folklorním programem v Marae tradičním společenském domě. Navštívíme geotermální oblast s unikající párou, bahnitými jezírky a gejzíry. Budeme pozorovat ptáky kiwi a navštívíme maorskou řezbářskou a přádelnickou dílnu. Prohlédneme si malebné městečko Rotorua s jeho jezerem, zahradami Goverment a muzeum, projedeme kolem novozélandské sopky Mount Tarawera (poslední erupce byla v roce 1886) a zastavíme u modře a zeleně zbarvených jezer, která jsou lemována obřími rostlinami kapradí. Fakultativní odpolední aktivity: Den se může zakončit v polynéských lázních, okružním letem helikoptérou nebo v Hells Gate jízdou na gondolách. Nocleh. 5)PÁ : Navštívíme nejmladší vulkanický ekologický systém na světě Waimangu Valley. Turistická stezka nás přivede k jednomu z divů matky přírody, uvidíme krátery, gejzíry, obrovské kouřící jezero, nezvyklé a zřídka se vyskytující rostliny. Dále pokračujeme v cestě na jih k jezeru Taupo. Zde nastoupíme na loď a připlujeme po řece Waikato k vodopádům Huka. Po odpočinku se pokocháme pohledem na největší aktivní sopky v národním parku Tongariro. Nocleh. 6)SO : Na zpáteční cestě do Aucklandu se zastavíme v oblasti jeskyní Waitamo s unikátním druhem světlušek, které nám budou v jeskyni svítit na cestu. Následuje cesta do hotelu v Aucklandu a po krátkém odpočinku mohou zájemci jet ještě na trénink do haly. Nocleh v hotelu Rose Park *** nebo Waldorf ****+. 7)NE : Po snídani následuje celodenní výlet do okolí Aucklandu. Pojedeme směrem na sever přes přístavní most do české obce Puhoi, která byla založena před 150 roky. Dále se zastavíme v centru výroby medu a potom navštívíme ovčí show. Atraktivní show ovčáckých psů, třídění a stříhání ovcí. Potom přejedeme do regionu Matakana do vinařství, kde se dozvíme vše o výrobě bílého a červeného vína i s ochutnávkou. Ve stylové restauraci bude podáván oběd, který je v ceně

6 zájezdu. Ještě se zastavíme u lesa se stromy kauri, to jsou novozélandské obří stromy a uděláme si krátkou lesní procházku. Na zpáteční cestě pojedeme do haly, kde bude akreditace, trénink a oficiální slavnostní zahájení 17. MS. Nocleh. 8-9)PO,ÚT : Začíná 17. MS ve skupinách. Hrají se singly i čtyřhry. Doprava do haly. Noclehy. 10)ST : Volný den, který věnujeme prohlídce Aucklandu. Nejprve navštívíme akvárium Kelly Tarltons se známou arktickou expozicí. Budeme procházet průhledným tunelem a pozorovat vodní živočichy, včetně legrační kolonie tučňáků. Dále navštívíme botanickou zahradu, Mission Bay, Sky Tover, Viadukt Harbour a Auckland Harbour Bridge. Potom pojedeme k plážím s černým pískem u Tasmánského moře a seznámíme se s kolonií ptáků z rodiny albatrosů. V kavárně u pláže bude podáván oběd, který je v ceně zájezdu )ČT,PÁ : Pokračuje 17.MS systémem KO v singlech i čtyřhrách. Doprava do haly. Noclehy. 13)SO : Hraje se semifinále a finále. V odpoledních hodinách ukončení šampionátu. Doprava do haly. Nocleh. 14)NE : Po snídani odjezd do města, prohlídka muzea Aucklandu. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy. 15)PO : Přílet do Prahy, ukončení zájezdu. VARIANTA č. 4. TRASA: PRAHA SYDNEY ROTORUA - AUCKLAND A ZPĚT TERMÍN: POČET NOCÍ: 14 ( ) CENA: CZK (V HOTELU WALDORF CZ) 1)SO : Tento den odlétáme z Prahy s leteckou společností Emirates. Do Sydney přiletíme v neděli večer. 2)NE : Ve večerních hodinách přiletíme do Sydney, následuje transfer do hotelu Metro Central. Nocleh 3)PO : Během prohlídky města Sydney poznáme tuto moderní metropoli. Od Mrs Macquartes Chair budeme mít fantastický pohled na krásný přístav, na světoznámou budovu Opery a monumentální most Harbour Bridge. Prohlédneme si Watson Bay se slavnými pískovcovými útvary se znakem města. Po cestě podél Oxford Street se dostaneme k nejznámější pláži v Austrálii Bondi Beach. Zbytek dne strávíme v historické části The Rocks, kde na vás čeká řada restaurací, barů a obchodů se suvenýry. 4)ÚT : V celodenním výletu do Blue Mountains (Modrých hor) uvidíme nejdříve toto, přes 1000 metrů vysoké pískovcové pohoří s hlubokými propastmi a údolími. Navštívíme světově chráněný park Widlife Park, kde se seznámíme s australskou faunou a dostaneme se do blízkého kontaktu se zvířaty jako koalou, klokany, pštrosy a ježurami. K obědu si dáme tradiční Aussie BBQ. Uvidíme známou skalní formaci Three Sisters a budeme mít možnost jízdy zvanou Scenic Railway. Návrat absolvujeme lodí do přístavu Sydney. Nocleh.

7 5)ST : Transfer na letiště a odlet do Aucklandu. Z Aucklandu se ihned pokračuje dál autobusem do Rotorua. Další itinerář zájezdu: Po přeletu Sydney Auckland je vše až do konce zájezdu úplně stejné jako u varianty č. 3. VARIANTA č. 5. TRASA: PRAHA ROTORUA AUCKLAND FIJI (FIDŽI) A ZPĚT TERMÍN: POČET NOCÍ: 16 ( ) CENA: CZK (V HOTELU WALDORF: CZK) Itinerář je až do 13. dne to je do soboty úplně stejný jako u varianty č. 3. Dále se pokračuje: 14)NE : Transfer na letiště a odlet do Nadi. Přivítání s květinami na letišti a předání hotelových voučerů. Transfer z letiště do hotelu Crusoes Retreat. Nocleh. 15)PO : Volný den můžete strávit relaxováním ve Wellness, potápěním nebo šnorchlováním. Kromě tohoto se můžete koupat nebo slunit na soukromé hotelové pláži. 16)ÚT Celodenní výlet Jewel of Fiji s průvodcem, návštěva místní vesnice, tradiční oběd Lovo, plavba na vorech, Magic Waterfalls. Nocleh )ST,ČT : Stejný program jako v pondělí )PÁ : Transfer z hotelu na letiště v Nadi. Odlet do Aucklandu. 20)SO : Přílet do Prahy, ukončení zájezdu. VARIANTA č. 6. TRASA: PRAHA ROTORUA AUCKLAND JIŽNÍ OSTROV A ZPĚT TERMÍN: POČET NOCÍ: 16 ( ) CENA: CZK (V HOTELU WALDORF: CZK) Ve dnech 1 13 je úplně stejný u varianty č. 3 a dále pokračuje: 14)NE : Transfer na letiště a odlet do Christchurchu. Dále se vydáme přes Canterburry a Castle Hill do národního parku Arthurs Pass do srdce novozélandských Alp s jejich četnými štíty, propastmi, nánosy kamení a širokými řečišti. Projedeme až k malé obci Franz Joseph a shlédneme ledovcové údolí ve tvaru písmene V s nejaktivnějším ledovcem na světě. Opcionálně možnost letu a přistání helikoptérou na ledovci nebo pěší túry s průvodcem po ledovci (není v ceně zájezdu). Nocleh. 15)PO : Ráno si uděláme pěší túru kolem jezera Matheson a vychutnáme si nádherný panoramatický výhled na Mt. Cook a Mt. Tasman. Budeme pokračovat k ledovcovému údolí Fox Glacier, ve kterém se zdržují hluční papoušci Kea. Projedeme deštný prales s jeho průzračnými řekami. Krátce se zastavíme u Ship Creek a pokračujeme k městečku Haasts. Ve vnitrozemí pak dále

8 do Wanaka, které se rozkládá u překrásného, jižními Alpami lemovaného jezera a na tři noci se ubytujeme v Queenstownu. Nocleh. 16)ÚT : Dnes si odpočineme a užijeme si velkolepého alpského střediska. Je ovšem také možné vybrat si fakultativní aktivity jako Jetboot, vzrušující rafting na divoké vodě, chytání pstruhů, rýžování zlata v Arrowtownu nebo odpočinek při ochutnávce vína. Váš průvodce vám jistě poradí. Nocleh. 17)ST : Z Queenstownu pojedeme podél břehu jezera Wakatipu do Te Anau. Odtud budeme pokračovat přes území fjordů do národního parku a přes Homer tunel k Milford Sound fjordům. Odtud pojedeme přes dvě hodiny lodí až k Tasmánskému moři. Obdivuhodný Mitre Peak, vodopády, hory a mořská fauna umožňují v jedné z nejoblíbenějších turistických oblastí fotky jako z pohlednic. Nocleh. 18)ČT : Podíváme se na propast s protékající řekou a zastavíme u subtropických ovocných zahrad. Dále budeme pokračovat kolem Omarama a Twizel. Užijeme si překrásné horské krajiny, jižní Alpy s jejich vysokými štíty a tyrkysovými jezery Pukaki a Tekapo. Večer si můžeme oddechnout v lázeňském středisku (fakultativně). 19)PÁ : Navštívíme památník průkopníků Mackenzie a Kostel ovčáků, které se nacházejí u jezera Tekapo. Transfer na letiště do Christchurchu a dále do Aucklandu. 20)SO : Přílet do Prahy a ukončení zájezdu. VARIANTA č. 7. TRASA: PRAHA SYDNEY ROTORUA AUCKLAND FIJI A ZPĚT TERMÍN: POČET NOCÍ: 19 ( ) CENA: CZK (V HOTELU WALDORF: CZK) Vše je úplně stejné jako u varianty č. 4 č. 5. VARIANTA č. 8. TRASA: PRAHA SYDNEY ROTORUA AUCKLAND JIŽNÍ OSTROV A ZPĚT TERMÍN: POČET NOCÍ: 19 ( ) CENA: CZK (V HOTELU WALDORF: CZK) Vše je úplně stejné jako u varianty č. 4 a č. 6. CENA ZÁJEZDŮ PODLE VARIANT č. 3, 4, 5, 6, 7, a 8 ZAHRNUJE: Veškerou leteckou přepravu, včetně letištních tax a poplatků. Všechny transfery letiště hotel a naopak. Nabízené noclehy jsou vždy se snídaní a ve dvoulůžkových pokojích. V Aucklandu je zajištěna

9 doprava do herny po dobu 17. MS. V ceně jsou zahrnuty celodenní výlety se vstupy během uvedeného programu. Přivítání s přípitkem a slavnostní večeří a dále obědy nebo večeře, pokud je v itineráři uvedeno, že jsou v ceně zájezdu. Služby českého průvodce po celou dobu zájezdu. CENA NEZAHRNUJE: Veškeré fakultativní aktivity. Startovné na 17. MS, které je ve výši 240 NZD asi CZK pro hráče a 65 NZD asi 1050 CZK pro doprovázející osobu. Zařízení zájezdu 300 CZK pro hráče a 100 CZK pro doprovázející osobu. Stravování. Osobní zdravotní pojištění a pojištění proti stornu zájezdu. POZNÁMKA: Různé časy a některá doplnění včas upřesníme, zatím je berte jako orientační. e) VŠEOBECNĚ NAVŠTÍVENÉ DESTINACE: 1)Austrálie: Rozloha 7, km2. Je zhruba 100 x větší než naše republika. Počet obyvatel 22, Hlavní město je Canberra s obyvateli. Největší město je Sydney, které má 4, obyvatel. Je to také jediné místo, které v Austrálii můžeme navštívit. Sydney je moderní velkoměsto se známou Operou. Stále soupeří se svým největším rivalem, s druhým největším městem Melbourne, které má 3, obyvatel. V Melbourne se také hrálo v roce MS veteránů a zúčastnilo se ho 36 českých hráčů. Tehdy jsme přivezli pouze 1 BM získanou Miroslavem Rezkem v kat. M80D. To byla bída! 2)Nový Zéland: Rozloha km2. Je zhruba 3,5 x větší než naše republika. Za to počet obyvatel je mnohem nižší než u nás, mají asi necelých 4, obyvatel. Hlavním městem je Wellington (nenavštívíme) s asi obyvateli. Naším cílovým místem je ovšem největší město Nového Zélandu Auckland, který má necelý 1, obyvatel. Dále cituji Jiřího Vojtka: Tato metropole se nachází v nejužším místě Severního ostrova mezi Pacifikem a Tasmánským mořem. Ať jste v Aucklandu kdekoliv, moře není nikdy daleko. Vodní plochy a pobřeží v okolí jsou tak různorodé jako samotné město. Moře i krajina lákají celou řadou atrakcí nejen milovníky přírody, ale i turisty, sportovce a dokonce i milovníky vína. Auckland nabízí jedinečný přírodní zážitek, svéráznou kulturu i příjemné posezení v kavárnách či restauracích. Je perfektním výchozím bodem a branou Nového Zélandu. Na Novém Zélandu ještě navštívíme na Severním ostrově nejznámější turistickou oblast Rotorua. Bližší je v itineráři zájezdu. Také je možné navštívit ještě nádherný Jižní ostrov, kde účastníky čeká pětidenní putování. Rovněž podrobněji se s Jižním ostrovem seznámíte v itineráři, ale pozor je to opravdu pouze pro mladší a zdatnější účastníky! 3)Fiji (Fidži): Tuto ostrovní republiku můžeme také navštívit. Fiji má rozlohu km2, asi čtvrtina ČR. Počet obyvatel Má dva hlavní ostrovy Viti Levu a Vanua Levu, na těchto dvou ostrovech žije 90% obyvatel. My se spokojíme pouze s největším ostrovem Viti Levu, na kterém se nachází i hlavní město Suva se obyvateli. Fiji je od roku 1970 samostatnou republikou, když se odtrhlo od Velké Británie. Žije zde 50% Fidžijců (Melanézanů), 45% Indů, ti sem byli dovezeni Angličany na práci a 5% ostatních. Na Viti Levu je i nejvyšší hora Tomanivi s 1323 metry. Hlavní vývozní položkou je třtinový cukr, kopra, kokosové ořechy a zázvor. Jinak žijí převážně z turistického ruchu. Vzdálenost Fidži - Auckland je km. CESTOVNÍ DOKLADY: Do Austrálie jsou nutností. CK Puzzle na náš dotaz nám okamžitě odpověděla, že pro všechny účastníky zajistí viza sama a zdarma! S CK Vojtek budeme ještě jednat. Na Nový Zéland viza

10 nepotřebujete, stačí pas, který však musí mít platnost ještě 6 měsíců po návratu do ČR. Platnost vašeho pasu musí končit nejdříve Navíc musíte mít krytí asi NZD na měsíc a osobu, já ovšem nevím, jak by to chtěli kontrolovat, pokud má někdo jakoukoliv bankovní kartu. Každý účastník musí vyplnit Arrival Card, kterou dostanete v letadle. Na Fiji, buď dostanete viza na letišti, nebo nebudou vůbec potřeba. Ještě vás informujeme. MĚNY A KURZY: V Austrálii se platí australským dolarem AUD, který má hodnotu asi 18 až 19 CZK. Na Novém Zélandu mají novozélandský dolar NZD s hodnotou kolem 16 CZK. Mince jsou v hodnotě: 5, 10, 20 a 50 centů, 1 a 2 dolary. Bankovky: 5, 10, 20, 50 a 100 dolarů. Na Fiji platí fidžijský dolar FJD s hodnotou kolem 11 CZK. POČASÍ: V květnu je na Novém Zélandu podzim. Průměrná teplota je stupňů, doba slunečního svitu asi 6:00 hodin a teplota vody do 21 stupňů. Příroda by měla být ještě v zeleném. Je nutné pochopitelně počítat i s deštěm či se snížením teplot. f) VKLADY DO SOUTĚŽE A ZAŘÍZENÍ ZÁJEZDU Vklady do soutěže jsou proti Stockholmu a Brémám o 10 EUR vyšší a vzrostly na 140 EUR. Předpokládáme, že při hromadných přihláškách nám dají pořadatelé slevu, i když to v jejich bulletinu zatím není. Zeptáme se. Přihlášky jsou do za 240 NZD asi CZK. Pro doprovázející osobu jsou za 65 NZD asi CZK. Od do už za 290 NZD. Počítají s maximálním stavem hráčů. Pokud by byl tento maximální stav překročen třeba , pak už nikoho nevezmou! Zařízení zájezdu (ZZ). Je stanoveno pro hráče ve výši 300 CZK a pro doprovázející osobu 100 CZK. Z této částky se vlastně platí celá organizace zájezdu: telefony, poštovné, peníze za poslání vkladů, kopírování a podobně. Tato částka bude po skončení zájezdu vyúčtována. g) ZÁVĚR V této vyčerpávající a několikastránkové nabídce, jsme vám dali možnost vybírat dokonce ze dvou CK a celkem osmi variant, vám přejeme šťastný výběr. Vše si dobře a v klidu rozmyslete. Pokud už se rozhodnete pro některou variantu, přihlaste se, platit můžete až v termínu. V záplavě množství předávaných informací se nám pochopitelně mohlo stát, že jsme někde chybovali nebo jsme na něco úplně zapomněli. Prosím neváhejte nás o tomto problému informovat. Předem se omlouváme. Velice si přejeme, aby se zájezd po všech stránkách vydařil k vaší spokojenosti, nedošlo k žádným problémům a už předem se budeme těšit ze šťastného a bezpečného návratu všech účastníků. S pozdravem Lumír Ruzha a Dušan Molitoris

NOVÝ ZÉLAND. Termín: 18.11. 6.12.2015

NOVÝ ZÉLAND. Termín: 18.11. 6.12.2015 NOVÝ ZÉLAND Termín: 18.11. 6.12.2015 Te Ika a Maui a Te Waipounamu, jsou oficiální Maorská jména Severního ostrova a Jižního ostrova Nového Zélandu, vycházející z maorské mytologie. Cesta severním ostrovem

Více

Kolem Světa 2014 28.3. - 21.4.2014. splňte si svůj životní sen...

Kolem Světa 2014 28.3. - 21.4.2014. splňte si svůj životní sen... W W W. C E S T Y K O L E M S V E T A. C Z INT Cesta Trave l Kolem Světa 2014 28.3. - 21.4.2014 BARBADOS GALAPÁGY KOSTARIKA SAN FRANCISCO HAVAJSKÉ OSTROVY BORA BORA NOVÝ ZÉLAND AUSTRÁLIE HONGKONG & MACAO

Více

PODZIM ZIMA 2015 ZIMA JARO 2016

PODZIM ZIMA 2015 ZIMA JARO 2016 P E R I S C O P E CESTOVNÍ KANCELÁŘ PODZIM ZIMA 2015 ZIMA JARO 2016 FINSKO NORSKO ISLAND ŠVÉDSKO DÁNSKO ANDALUSIE AZORY BRAZÍLIE LISABON PORTO MADEIRA MEXIKO a další Foto: Ragnar Sigurdsson Vážení přátelé

Více

11. Mistrovství Evropy veteránů Tampere / Finsko 2015

11. Mistrovství Evropy veteránů Tampere / Finsko 2015 11. Mistrovství Evropy veteránů Tampere / Finsko 2015 Termín: 27.06.2015 05.07.2015 Zdravím všechny příznivce stolního tenisu, obvzlášt pak veterány!!! Dovolte mi, abych Vám předložil nabídku na 9 denní

Více

ŠIRŠÍ NABÍDKU KURZŮ A STUDIA NA NOVÉM ZÉLANDU NAJDETE NA WWW.INTACT.CZ... NAD HLAVOU MÍT JIŽNÍ KŘÍŽ...

ŠIRŠÍ NABÍDKU KURZŮ A STUDIA NA NOVÉM ZÉLANDU NAJDETE NA WWW.INTACT.CZ... NAD HLAVOU MÍT JIŽNÍ KŘÍŽ... ŠIRŠÍ NABÍDKU KURZŮ A STUDIA NA NOVÉM ZÉLANDU NAJDETE NA WWW.INTACT.CZ... NAD HLAVOU MÍT JIŽNÍ KŘÍŽ... CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI? považuje mnoho našich zákazníků za vysněnou zemi nepřekonatelných přírodních

Více

EVROPA AFRIKA AMERIKA KANADA AUSTRÁLIE NOVÝ ZÉLAND ASIE

EVROPA AFRIKA AMERIKA KANADA AUSTRÁLIE NOVÝ ZÉLAND ASIE cestovní kancelář Travel-Go pronájem osobních a obytných vozů Toužíte po krásné a exotické dovolené, po plážích s palmami a hlubokým pískem, po průzračně čistém a vonícím moři, po milých a usměvavých lidech,

Více

Austrálie. zéland. & Nový. jazykové a studijní pobyty

Austrálie. zéland. & Nový. jazykové a studijní pobyty Austrálie & Nový zéland jazykové a studijní pobyty Mapa našich jazykových a studijních pobytů v Austrálii a na Novém Zélandu Perth Cairns Melbourne Sydney Brisbane Gold Coast Auckland Slovo úvodem Milí

Více

Austrálie. Termín Cena zájezdu Kód 27.09. - 18.10. 2014 22 dní 123 700 Kč 401A14

Austrálie. Termín Cena zájezdu Kód 27.09. - 18.10. 2014 22 dní 123 700 Kč 401A14 Austrálie 401 / AUSTRALSKÝ KOMPLET RUDÝ STŘED - VELKÝ KORÁLOVÝ ÚTES - TASMÁNIE Nejobsáhlejší cesta přes všechny oblasti AUSTRÁLIE. Pestrá akce pro ty, kteří chtějí více než všechno! Z divoké Tasmánie na

Více

cestovní kancelář LÉTO BULHARSKO TURECKO letecky z Pardubic a Prahy www.leteckyzpardubic.cz

cestovní kancelář LÉTO BULHARSKO TURECKO letecky z Pardubic a Prahy www.leteckyzpardubic.cz cestovní kancelář BULHARSKO TURECKO LÉTO 2015 letecky z Pardubic a Prahy www.leteckyzpardubic.cz Vážení a milí přátelé, dámy a pánové, děkujeme vám za to, že jste právě otevřeli katalog naší cestovní kanceláře

Více

Trave l. Cesta. kolem světa 2013 28.3. 21.4.2013. splňte si svůj životní sen...

Trave l. Cesta. kolem světa 2013 28.3. 21.4.2013. splňte si svůj životní sen... 2013 W W W. C E S T Y K O L E M S V E T A. C Z Cesta Trave l kolem světa 2013 28.3. 21.4.2013 SVATÁ LUCIE VODOPÁDY IGUACU PATAGONIE VELIKONOČNÍ OSTROV FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE NOVÝ ZÉLAND SYDNEY PALAU KAMBODŽA

Více

SVĚT 2015-2016. MADEIRA LISABON ANDALUSIE MEXIKO PERU USA KANADA IZRAEL ARMÉNIE GRUZIE NOVÝ ZÉLAND a další

SVĚT 2015-2016. MADEIRA LISABON ANDALUSIE MEXIKO PERU USA KANADA IZRAEL ARMÉNIE GRUZIE NOVÝ ZÉLAND a další P E R I S C O P E SVĚT 2015-2016 SVĚT S PRŮVODCI CK PERISCOPE SE VÁM PRÁVĚ OTEVÍRÁ! Lake Louise v Kanadě foto: Petr Burian MADEIRA LISABON ANDALUSIE MEXIKO PERU USA KANADA IZRAEL ARMÉNIE GRUZIE NOVÝ ZÉLAND

Více

2012 www.rialto.cz. ŘECKO * ITÁLIE pobyty u moře POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

2012 www.rialto.cz. ŘECKO * ITÁLIE pobyty u moře POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2012 www.rialto.cz ŘECKO * ITÁLIE pobyty u moře POZNÁVACÍ ZÁJEZDY Vážení zákazníci a příznivci cestování, v roce 2012 naše cestovní kancelář vstupuje již do 21. sezony své činnosti. Během této dlouhé doby

Více

CESTY KOLEM SVùTA ESO travel. Edice Vánoce & Silvestr

CESTY KOLEM SVùTA ESO travel. Edice Vánoce & Silvestr CESTY KOLEM SVùTA ESO travel Edice Vánoce & Silvestr w w w. c e s t y k o l e m s v e t a. c z Cesta Trave l Kolem Světa 14.12.2012 5.1.2013 UNIKÁTNOST CESTY KOLEM SVĚTA V návaznosti na velký úspěch Cesty

Více

Vaše spokojenost naše reklama. Léto2015. Bulharsko a Řecko

Vaše spokojenost naše reklama. Léto2015. Bulharsko a Řecko Vaše spokojenost naše reklama Léto2015 Bulharsko a Řecko 2 > LÉTO 2015 Pojištění léčebných výloh Pojištění Zdravotní pojištění není zahrnuto v ceně zájezdu. Vybrat si můžete ze dvou variant, buď pojištění

Více

Léto 2010 BULHARSKO. letecky z Pardubic. dodají. dodají. www.vvvtour.com

Léto 2010 BULHARSKO. letecky z Pardubic. dodají. dodají. www.vvvtour.com Léto 2010 BULHARSKO letecky z Pardubic dodají dodají www.vvvtour.com ÚVOD, POJIŠTĚNÍ, REZERVACEE A PRODEJ ÚVOD Milí přátelé, právě držíte v ruce katalog zájezdů na léto 2010 od cestovní kanceláře VVV TOUR

Více

cestovní kancelář Léto bulharsko letecky z Pardubic a Prahy turecko www.leteckyzpardubic.cz

cestovní kancelář Léto bulharsko letecky z Pardubic a Prahy turecko www.leteckyzpardubic.cz cestovní kancelář bulharsko ŘECKO turecko Léto 2014 letecky z Pardubic a Prahy www.leteckyzpardubic.cz Vážení a milí přátelé, dámy a pánové, právě držíte v rukou katalog cestovní kanceláře VVV TOUR CZ1

Více

Léto 2012 BULHARSKO. letecky z Pardubic. www.vvvtour.com

Léto 2012 BULHARSKO. letecky z Pardubic. www.vvvtour.com Léto 2012 BULHARSKO letecky z Pardubic www.vvvtour.com 29 ÚVOD, POJIŠTĚNÍ, REZERVACE A PRODEJ VÁŽENÍ A MILÍ ZÁKAZNÍCI, vítáme Vás na stránkách katalogu cestovní kanceláře VVV TOUR CZ I a představujeme

Více

Léto. cestovní kancelář. bulharsko. turecko. letecky z Pardubic. www.leteckyzpardubic.cz

Léto. cestovní kancelář. bulharsko. turecko. letecky z Pardubic. www.leteckyzpardubic.cz cestovní kancelář bulharsko Léto 2013 turecko letecky z Pardubic www.leteckyzpardubic.cz Vážení a milí přátelé, jsme potěšeni, že právě držíte v rukou nový katalog cestovní kanceláře VVV TOUR CZ 1, na

Více

Řecko 2012 SANTORINI IOS CHALKIDIKI RHODOS LESBOS KRÉTA KOS POPRVÉ LETECKY Z OSTRAVY. www.charis.cz

Řecko 2012 SANTORINI IOS CHALKIDIKI RHODOS LESBOS KRÉTA KOS POPRVÉ LETECKY Z OSTRAVY. www.charis.cz Řecko 2012 POPRVÉ LETECKY Z OSTRAVY SANTORINI & IOS CHALKIDIKI RHODOS LESBOS KRÉTA KOS www.charis.cz Vážení a milí příznivci cestování, dovolte mi, abych Vám představil náš nový katalog pro letní sezonu

Více

Služby Viamare UBYTOVÁNÍ VIAMARE Vybrali jsme pro Vás pouze kvalitní ubytování od standardních až po velmi luxusní ubytovací kapacity. Pro Vaši rychlou orientaci používáme následující členění: ubytování

Více

SKANDINÁVIE ISLAND NORSKO ŠVÉDSKO DÁNSKO FINSKO POBALTÍ IRSKO SKOTSKO SEVERSKÉ, OSTROVNÍ A EXOTICKÉ DESTINACE V EVROPĚ I VE SVĚTĚ TRAJEKTOVÉ LÍSTKY

SKANDINÁVIE ISLAND NORSKO ŠVÉDSKO DÁNSKO FINSKO POBALTÍ IRSKO SKOTSKO SEVERSKÉ, OSTROVNÍ A EXOTICKÉ DESTINACE V EVROPĚ I VE SVĚTĚ TRAJEKTOVÉ LÍSTKY P E R I S C O P E SKANDINÁVIE SEVERSKÉ, OSTROVNÍ A EXOTICKÉ DESTINACE V EVROPĚ I VE SVĚTĚ CESTOVNÍ KANCELÁŘ 2015 ISLAND NORSKO ŠVÉDSKO DÁNSKO FINSKO POBALTÍ IRSKO SKOTSKO Lake Louise v Kanadě foto: Petr

Více

JAZYKOVÉ KURZY 2014 PRO DETI A MLÁDEŽ V ZAHRANICÍ. infolinka ZDARMA 800 100 300 (ČR) 0800 121 121 (SR), www.jazykovepobyty.cz 1

JAZYKOVÉ KURZY 2014 PRO DETI A MLÁDEŽ V ZAHRANICÍ. infolinka ZDARMA 800 100 300 (ČR) 0800 121 121 (SR), www.jazykovepobyty.cz 1 JAZYKOVÉ KURZY 2014 PRO DETI A MLÁDEŽ V ZAHRANICÍ infolinka ZDARMA 800 100 300 (ČR) 0800 121 121 (SR), www.jazykovepobyty.cz 1 Vysvětlivky Ikony 12 18 věkový rozsah pobyt s delegátem individuální pobyt

Více

LÉTO. poznávací zájezdy pobyty u moře. 24 let tradice LETECKY AUTOBUSEM AUTEM DOVOLENÁ U MOŘE SLEVY FIRST MOMENT 24 LET TRADICE POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

LÉTO. poznávací zájezdy pobyty u moře. 24 let tradice LETECKY AUTOBUSEM AUTEM DOVOLENÁ U MOŘE SLEVY FIRST MOMENT 24 LET TRADICE POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 24 let tradice 1992 2015 2015 LÉTO pobyty u moře 24 LET TRADICE DOVOLENÁ U MOŘE POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LETECKY AUTOBUSEM AUTEM SLEVY FIRST MOMENT 1992 2015 ŘECKO ITÁLIE EVROPA a... NOVINKY www.rialto.cz 41992-2015

Více

ŠKOLNÍ ZÁJEZDY 2015 JAZYKOVÉ A

ŠKOLNÍ ZÁJEZDY 2015 JAZYKOVÉ A ŠKOLNÍ ZÁJEZDY 2015 JAZYKOVÉ a poznávací POBYTY Slovo úvodem Proč právě STUDENT AGENCY Irsko Vážení klienti, děkujeme, že jste si pro zahraniční cestu vašich studentů vybrali právě STUDENT AGENCY. 10 hlavních

Více

KLUB ČESKÝCH TURISTŮ ČESKÁ LÍPA OVýT - ODDÍL VÝLETNÍ TURISTIKY ( s námi výlety pro turisty od 5-ti do 80-ti let věku )

KLUB ČESKÝCH TURISTŮ ČESKÁ LÍPA OVýT - ODDÍL VÝLETNÍ TURISTIKY ( s námi výlety pro turisty od 5-ti do 80-ti let věku ) KČT OVýT Česká Lípa Snad každý se musí cítit Amerikou fascinován. Tato země přitahuje již po několik staletí přistěhovalce z celého světa. Z Evropy sem dnes jezdí především turisté, kteří v létě proudí

Více

Kréta / Rhodos / Kos / Zakynthos / Mallorca. Léto 2013. Cestovní kancelář. konečné ceny!

Kréta / Rhodos / Kos / Zakynthos / Mallorca. Léto 2013. Cestovní kancelář. konečné ceny! Kréta / Rhodos / Kos / Zakynthos / Mallorca Léto 2013 Cestovní kancelář konečné ceny! MyPlanet Léto 2013 KRÉTA... 10 Georgioupolis Resort...12 Rethymno Mare Royal... 13 Rethymno Mare...14 Magda... 15 Dolphin

Více

Zájezdy pro seniory Madarsko Turecko. Váš specialista na dovolenou již od roku 1992 BULHARSKO 2015. 24. sezóna. Cestovní kancelár STEFANNY

Zájezdy pro seniory Madarsko Turecko. Váš specialista na dovolenou již od roku 1992 BULHARSKO 2015. 24. sezóna. Cestovní kancelár STEFANNY Zájezdy pro seniory Madarsko Turecko 24. sezóna Tradice - spolehlivost - kvalita Cestovní kancelár BULHARSKO 2015 STEFANNY www.stefanny.cz 2 5 Kvalita a spolehlivost Zkušenosti a tradice Slevy za rychlé

Více

Obsah / mapa destinací

Obsah / mapa destinací OBSAH odlet katalog / strana ceník / strana Slevy, informace, mapa destinací 2 5 Thassos Brno 6 17 99 100 Lesbos Brno 18 24 101 Zakynthos Brno 25 36 102 103 Samos Brno, Ostrava 37 44 104 Kos Brno, Ostrava

Více

Jazykové kurzy 2015 pro deti a mládež

Jazykové kurzy 2015 pro deti a mládež Jazykové kurzy 2015 pro deti a mládež v zahranicí Kanada Toronto USA Los Angeles New York Miami Přehled kurzů A0 beginner = začátečník A1 elementary = základní vědomosti A2 pre-intermediate = mírně pokročilý

Více

LÉTO 2015 ŘECKO TURECKO BULHARSKO ŠPANĚLSKO ITÁLIE EGYPT TUNISKO. VOLEJTE ZDARMA 800 220 800 REZERVACE ON-LINE www.itsbilla.

LÉTO 2015 ŘECKO TURECKO BULHARSKO ŠPANĚLSKO ITÁLIE EGYPT TUNISKO. VOLEJTE ZDARMA 800 220 800 REZERVACE ON-LINE www.itsbilla. LÉTO 2015 ŘECKO TURECKO BULHARSKO ŠPANĚLSKO ITÁLIE EGYPT TUNISKO VOLEJTE ZDARMA 800 220 800 REZERVACE ON-LINE www.itsbilla.cz LETECKÉ ZÁJEZDY Pohodlná rezervace VOLEJTE ZDARMA REZERVACE ON-LINE 800 220

Více